numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2015 február között. AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: február óra. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.hu, illetve honlapunkon ( ahol on-line ajánlatot tehet. IRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:30-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők február 23-én 10 órától. Utólagos eladás: február között. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Anyagbeadási határidő a 245. levelezési gyorsárverésre: február 19. Az árverés FILATÉLIA, NUMIZMATIKA, KÉPESLAP és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: február Tételek átvétele február 23-án 10 órától! 243. aukció elszámolás február 24-től! Amennyiben átutalással kéri az elszámolását, kérjük jelezze ben, vagy telefonon, ebben az esetben az összeget már két nappal korábban utaljuk. Kérjük az elszámoláshoz a tétel átvételi listát szíveskedjenek elhozni! Következő nagy aukciónk február 28-án kerül megrendezésre.a nagy aukció katalógusában csak a magyar filatéliai tételek szerepelnek, a külföldi anyag online árverésen szerepel illetve kép nélküli nyomtatott katalógus formában elérhető. Felhívjuk figyelmüket, hogy a 245. aukciótól az árverések 19:00 órakor fognak zárulni! Árverési jutalék rendszerünk: forintos kikiáltási árig 20% forint közötti kikiáltási áron 16% forint feletti kikiáltási ártól 12% Kezelési költség 160 ft / tétel A vásárlói jutalék 20% Tartalomjegyzék: Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Érmés és bankjegyes borítékok Részvények és sorsjegyek Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Magyar bankjegyek Magyar fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek Magyar és külföldi arany pénzek Külföldi bankjegyek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek Római Birodalom Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Replikák és hamisítványok Vegyes papír- és fémpénz tételek

2 Fémpénzek, érmék, plakettek: Numizmatikai tartásfokok PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Numizmatikai kellékek Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálcával, 24 férőhellyel, használt állapotban Érmetartó kazetta kivehető tálca nélkül, 12 férőhellyel, használt állapotban Műbőr érmetartó album 32db nagyobb érme tárolására alkalmas férőhellyel használt állapotban db érmetartó album különböző méretű érmék tárolására, összesen 276 férőhellyel, használt, de újszerű állapotban Műbőr érmetartó album 208 férőhellyel klf méretű érmék tárolására használt állapotban Piros "MÜNZEN" feliratú érmetartó album különböző méretű érmék tárolására, összesen 212 férőhellyel Érmetartó album 2x8db nagyobb és 2x18db kisebb érme tárolására használt állapotban Kis alakú használt érmetartó album 16db férőhellyel + érmetartó album kihajtható berakólappal 36db férőhellyel használt állapotban db érmetartó tálca egyenként 24db érme tárolására, használt állapotban db 24 férőhelyes, kék, bársony borítású érmetartó tálca, mind fedővel, összesen 96 férőhellyel Numizmatikai irodalom Adamovszky István: Magyarország bankjegyei. A forintrendszer. Ajándék emlékív a könyv olvasóinak Adamovszky István: Magyar bankjegy katalógus SPECIÁL - változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek Budapest, 2009, 1. kiadás, újszerű állapotban Gedai István: A magyar aranypénzverés története. Budapest, Népművelési Propaganda Iroda, Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. Budapest, Gondolat, Pávó Elemér: Török pénzek a hódoltság kori Magyarországon. Magyar Numizmatikai Társulat és a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete közös kiadása Rayman János: Bányászatról az érmek nyelvén - A pécsi és baranyai bányászat érmei és jelvényei. Házmester '98 Kft., Pécs, Rosch Gábor: Séta a pénz palotájában. A Magyar Nemzeti Bank és Műemlék Épülete. Budapest, Magyar Nemzeti Bank, Újszerű állapotban Dr. Sára János: A Habsburg uralkodók kora és pénzverése Magyarországon Budapest, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Újszerű állapotban Walter Grasser: Münzen. 1983, német nyelvű Kurt Jaeger: Die Deutschen Münzen seit 1871, német érmekatalógus 1871-től, jó állapotban Az Érem című folyóirat 14db különböző száma Az Érem című folyóirat 12db különböző száma "Értesítő" Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványa folyóirat 52db klf száma, egy része lefűzve Az Érem című folyóirat 10db különböző száma szinte használatlan állapotban Értesítő, a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiadványának 24db klf száma Numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Átszámítási táblázat Pengőről papír Koronára - papír Koronáról Pengőre Franciaország 1846BB 5Fr Ag "I. Lajos Fülöp" Strasbourg, háromrészes bicskává alakítva! T:3 France 1846BB 5 Francs Ag "Louis Philippe I" Strasbourg, coin as a three-piece pocket knife C:F Érmés és bankjegyes borítékok ~ db klf érmés boríték, levelezőlap, emléklap magyar pénzérmékkel T:vegyes "Barcelona-magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP db-os érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve T:1 29pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album C:UNC db-os érmés boríték bélyeggel, bélyegzéssel és tájékoztatókkal szép gyűjtemény igényes, "Münz-Briefe aus aller Welt" feliratú piros, bársony borítású gyűjtői albumba rendezve T:1 31pcs of envelopes with coins, stamps, overprints and information, nice collection in red "Münz-Briefe aus aller Welt" collector's album C:UNC Részvények és sorsjegyek Eger "Jótékonyczélú sorsjegy - Eger Városa Árvíz-kárainak pótlására" 50kr értékű sorsjegy T:II

4 30033.Budapest "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvény 5Ft-ról osztrák pecséttel T:III Budapest "Egyházi Műemlék Alap" Sorsjegykölcsöne 5Ft-ról a budapest-lipótvárosi bazilika kiépítésére s egyházi műemlékek fenntartására, felülbélyegzésekkel "Magyar Jelzálog-Hitelbank" 4%-os Záloglevele 500Fr-ról szelvényekkel T:III Budapest "Magyarországi Jószív Egyesület" sorsjegye 2Ft-ról "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 100K-ról bélyegzéssel T:III,IIIegyik ragasztott Ó-Becse "Ó-becse-b.-petrovoszellói Pusztai Fogyasztási Szövetkezet" részjegye 10K-ról, szelvényekkel T:III Budapest "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" 4%-os záloglevele 1000K-ról, szárazpecséttel és szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Országos Központi Takarékpénztár" záloglevél 1.000K-ról szelvényekkel T:III Budapest "Magyar Jelzálog-Hitelbank Nyeremény-Kötvény" "A" és "B" részkötvénye 100K-ról egy ívben, 3 nyelven, szárazpecséttel T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló Elsőbbségi Részvény + Jászapáti Élvezeti-jegy "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvényhez T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló Elsőbbségi Részvény + Jászapáti Élvezeti-jegy "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" részvényhez T:I Jászladány "Jászsági Helyi Érdekű Vasút Részvénytársaság" 200K-ról szóló törzsrészvény, lyukasztásokkal érvénytelenítve T:II,II Kőbánya "A Kőbányai Bank Részvénytársaság" részvénye 100K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os Kötelezvény bemutatóra" 4800K-ról, szelvényekkel, felülbélyegzéssel és szárazpecséttel, igazolással a "Budapesti Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság"-tól (2x), valamint az egyik számjegyzékkel T:III,III Budapest "5 1/2%-kal kamatozó Magyar Királyi Állami Pénztárjegy" 1000K-ról, szárazpecséttel és felülbélyegzéssel T:III Budapest "Hadsegítési és Népjóléti nyereménykölcsön" nyereménykötvény 40K-ról, szárazpecséttel (4x) sorszámkövetők T:II Péteri "Péteri-i 'Hangya' Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet" üzletrészjegye 50K-ról, szelvényekkel T:III Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel (3x) sorszámkövetők T:II Budapest "Az Immobilia Ingatlan Forgalmi Részvénytársaság" 5 részvénye 400K-ról szelvényekkel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Budapest Székesfőváros" 4 1/2%-os kötelezvénye 1000K-ról magyar és német nyelven szelvényekkel, bélyegzéssel T:II Budapest "Budapesti állatvásárpénztár részvénytársaság" utalvány szelvények áthúzással érvénytelenítve T:III Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" 5 részvénye egyenként 1000K-ről és K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről szelvényekkel, bélyegzésekkel és szárazpecséttel T:I-,II Budapest "Mezőgazdasági Ipar-Részvénytársaság" részvénye 1000K-ről és K-ról szelvényekkel, bélyegzésekkel T:II Budapest "Kissling Rudolf és Fia Csillár és Bronzárugyár Részvénytársaság" 25db részvénye összesen 5000K-ról, szelvényekkel, szárazpecséttel T:II Budapest "Molnár János Imre Lakberendezési Részvénytársaság" 25 részvénye egyenként 1000K-ról szelvényekkel T:I-,II hajtatlan Budapest " 'Pátria' Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság" részvénye szelvényekkel, bélyegzéssel T:II Jászapáti "Jászapáti Gőzmalom Részvénytársaság" részvénye 200K-ról szelvényekkel, felülbélyegezéssel és szárazpecséttel T:II Budapest "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" részvénye K-ról szelvényekkel, felülbélyegzéssel, szárazpecséttel T:II-,III Budapest "A Magyar Királyság évi Államkölcsöne", 7 1/2%-kal kamatozó államadóssági kötvény 100 Font Sterlingről angol és magyar nyelven, egy szelvénnye és bélyegzésekkel, igazolással a "Budapesti Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság"-tól T:III,III Budapest "A Magyar Királyság évi államkölcsöne" kötvény 1000$-ról, bélyegzésekkel, angol és magyar nyelven, igazolással a "Pénzintézeti Központ, Deviza és Letétosztály"-tól, T:III

5 Megnyílt megújult webshopunk! Folyamatosan bővülő kínálat! Budapest "Kápolna sorsjegy" 5000K értékű sorsjegy T:I Balatonboglár "Boglári Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 10P-ről szárazpecséttel T:I Budapest "Borsodi Szénbányák Részvénytársaság" 10 részvénye egyenként 10P-ről szelvényekkel, felülbélyegzéssel T:II,II Budapest "Budapest Székesfőváros" kötvény 1000$-ról, bélyegzésekkel, szelvényekkel és szárazpecséttel, továbbá igazolással a "Budapest Giro- és Pénztár-egylet Részvénytársaság"-tól, az igazolás "Pénzintézeti Központ Értékpapír- és Letét-osztálya" felülbélyegzéssel T:III Budapest "Rákoscsabai Strandfürdő Részvénytársaság" részvénye 50P-ről bélyegzéssel (2x) sorszámkövetők T:I Budapest "Vakokat Gyámolító Magyarországi Egyesületek Országos Elnöksége - Vakokat gyámolító szeretetjegy" 20f-ről, szárazpecséttel T:I Budapest "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény-Társulat" 5 részvénye egyenként 30P-ről szárazpecséttel, bélyegzésekkel, szelvényekkel T:II,II "Nyomorék Gyermekek Országos Otthona" sorsjegy reklám és tervezet T:I Budapest Sorsjegy Utalvány a "38. magyar királyi osztálysorsjáték I. osztályára", "Török A. és Társa Bankház R.T." T:I Jászárokszállás "A Jászárokszállási Ipartestület kulturterem építésére rendező" tárgysorsjáték, sorsjegy ára 1P, felülbélyegzett T:I- apró szakadás Budapest "Ganz és Társa-Danubius Gép-, Waggon- és Hajógyár Részvénytársaság" részvénye 50P-ről német és magyar nyelven szelvényekkel, felülbélyegzésekkel T:III cca 1940 Schwalm bankház sorsjáték sorsjegy T:I + hirdetmény, reklámplakát és levelezőlap Budapest "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön - államadóssági kötvény" 50P-ről szelvényekkel "A Magyar Királyság 3%-kal Kamatozó Törlesztéses Államadóssága" kötvény 1000P-ről, szelvényekkel és szárazpecséttel T:I,III Budapest "Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat" részvénye 100P-ről, szárazpecséttel, felülbélyegzéssel és szelvényekkel T:I,I- Hungary / Budapest "Athenaeum Literary and Printing Company Limited" share about 100 Pengő, with embossed stamp, overprint and coupons C:UNC,AU Budapest "82. Jótékonycélú Magyar Királyi Állami Sorsjáték" 2P fél-sorsjegy "Újjáépítési Állami Sorsjáték" AP fél-sorsjegy T:I-,II Eger "Első Magyar Általános Biztosító Társaság Budapesten" kitöltött tűzbiztosítási kötvénye T:II Budapest "Magyar Általános Kőszénbánya Részvénytársulat" 10 részvénye egyenként 200P-ről bélyegzésekkel, kötegelővel T:II ~ "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége)" kitöltetlen földművesszövetkezeti részjegye (3x) T:I "Az Első Kárpótlási Jegy Befektető Rt." Ft értékű részvénye lyukasztva, szelvényekkel + Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 1000Ft értékű részvénye, szelvényekkel + Budapest "A City Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" Ft értékű részvénye, szelvényekkel T:I,I Göd "HB Westminster Kárpótlási Jegy Befektető Részvénytársaság" 10db törzsrészvénye egyenként 1000Ft-ról szelvényekkel T:I db-os vegyes magyar részvény és kötvény szelvény tétel T:vegyes DN. Agrobank Rt csekk "MINTA" felülbélyegzéssel T:I Amerikai Egyesült Államok / Michigan "Consumers Power Company" részvénye $-ról, perforált, bélyegzésekkel T:I USA / Michigan "Consumers Power Company" share about Dollars, perforated, with stampes C:UNC Ausztria / Bécs "Osztrák Földhitel Intézet" prémium kötvény 100G-ről szelvényekkel, pecséttel "Osztrák Földhitel Intézet" záloglevele K-ról szelvényekkel, pecséttel T:III,I Austria / Vienna "Österreichische Boden-Credit-Anstalt" premium bond about 100 Gulden with stamp and coupons "Österreichische Boden-Credit-Anstalt" debenture about Kronen with coupons C:F,UNC Ausztria "Osztrák Vöröskereszt" kötvénye 10G-ről T:III Austria "Austrian Red Cross" debenture bond about 10 Gulden C:F Francia Indokína $ sorsjegy, perforált T:III French Indo-China Dollar lottery ticket, perforated C:F Orosz Birodalom "Szabadság Kölcsön Kötvény" 4R szelvénye + Orosz Polgárháború / Szibéria és Urál ,5R + Szovjetunió R sorsjegy T:II,III Russian Empire "Freedom Loans Debenture Bonds" 4 Rubles coupon + Russian Civil War / Siberia and Urals ,5 Rubles + Soviet Union Ruble lottery C:XF,F Magyar és külföldi papír és fém szükségpénzek Budapest Német nyelven kitöltött váltó, "Ofner Strasseneisenbahn Gesellschaft (Villamosvasút Társaság)" felülbélyegzett T:III

6 30090.Budapest Német nyelven kitöltött váltó, "Ofner Strasseneisenbahn Gesellschaft (Villamosvasút Társaság)" felülbélyegzett, lyukasztott T:III Miskolc f + 50f + 1K vízjeles + 2K szükségpénzek "MISKOLCZ" perforációval T:I Budapest K díjkötelezvény "Első Magyar Általános Biztosító Társaság" felülbélyegzett T:II-,III Budapest K "Vörös Újság" + ~1920. "Pester Lloyd" 1K + 2K utalvány + DN "Autotaxi Budapesti Automobil közlekedési R.T." 20f + "Janits Sándor vendéglős és mészáros - Ormospuszta" 3/4kg húsjegy T:I,I Budapest Utalvány "3200 öl bevetett termőföld után járó 2 hektoliterfok finom szeszmennyiség", beváltható "Czickeli fűszerkereskedőnél" T:II-,III ~ db klf csekkbefizetési űrlap T:II,III Budapest "Steyr-Austro Daimler-Puch Művek Magyar Kereskedelmi R.T." kitöltött váltó bélyegzésekkel (5x) T:III ~ db kitöltetlen borforgalmi adó csekkbefizetési űrlap T:I "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye / 1941" fém ebbárca T: "Magyar Nemzeti Bank / Látogatóközpont" Cu zseton (2x) T: Franciaország Fr "Franciaországi Kereskedelmi Kamarák" Br-Al zseton. Szign.: DOMARD INV (23mm) T:2-,3 France Franc "Chambres de Commerce de France (Chambers of Commerce in France)" Br-Al token. Sign.: DOMARD INV (23mm) C:VF,F Franciaország / Grenoble "Kuferschmied" névre szóló kitöltött váltó bélyegekkel T:II France / Grenoble "Kupferschmied" filled note with stamps C:XF Franciaország / Grenoble "Grenoble-i Egyetem" Werner Kupferschmied nevére szóló kitöltött váltója bélyegekkel T:III szakadás France / Grenoble "University of Grenoble" filled note with stamps for Werner Kupferschmied C:F tear Franciaország / Grenoble "Grenoble-i Egyetem" Werner Kupferschmied nevére szóló kitöltött váltója bélyegekkel T:II- France / Grenoble "University of Grenoble" filled note with stamps for Werner Kupferschmied C:VF Franciaország / Grenoble "Kuferschmied" névre szóló kitöltött váltó bélyegekkel T:III France / Grenoble "Kupferschmied" filled note with stamps C:F Franciaország / Grenoble "Kuferschmied" névre szóló kitöltött váltó bélyegekkel T:II France / Grenoble "Kupferschmied" filled note with stamps C:XF Nagy-Britannia "Viktória királynő / Hanoverbe" sárgaréz játék zseton T:2- Great Britain "Queen Victoria / To Hanover" Brass gaming token C:VF Német Birodalom / Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld pf-50pf (13x) T:I,I- German Empire / Germany / Weimar Republic / Bielefeld pf-50pf (13x) C:UNC,AU Német Birodalom / Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld db klf szükségpénz T:I,I- German Empire / Germany / Weimar Republic / Bielefeld pcs of mixed necessity notes C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Bielefeld db klf szükségpénz T:I-III Germany / Weimar Republic / Bielefeld pcs of mixed necessity notes C:UNC-F Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:vegyes Germany / Weimar Republic pcs of mixed necessity notes C:mixed Német Birodalom / Kiel M T:I,I- German Empire / Kiel Mark C:UNC,AU Német Birodalom / Altona M lyukasztott T:restaurált German Empire / Altona Mark perforated C:restored Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe T:2 Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Bonn pf Fe T:2 Germany / Weimar Republic / Bonn Pfennig Fe C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Bad Sulza pf (6x) + 70pf (2x) T:I,I- Germany / Weimar Republic / Bad Sulza pf (6x) + 70pf (2x) C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság db klf szükségpénz T:I,I- Germany / Weimar Republic pcs of mixed necessity notes C:UNC,AU Németország / Weimari Köztársaság / Kiel M T:II Germany / Weimar Republic / Kiel Mark C:XF Németország / Weimari Köztársaság / Birodalmi Vasút / Berlin M (10x) T:III Germany / Weimar Republic / Deutsche Reichsbahn / Berlin M (10x) C:F Németország DN 1000EUR erotikus fantázia bankjegy T:I Germany ND 1000 Euro erotic fantasy banknote C:UNC Szerb-Horvát-Szlovén Királyság / Ljubljana V + Maribor V + Zágráb F T:III Kingdom of Serbs, Croats and Slovenes / Ljubljana Vinarjev + Maribor Vinarjev + Zagreb Filira C:F

7 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon Szovjetunió / Oroszország db "Mavrodi" bankjegy (1,50,1000,10.000) T:I Soviet Union / Russia pcs of "Mavrodi" banknotes (1,50,1000,10.000) C:UNC db vegyes magyar és külföldi zseton, közte "HUNGEXPO - Budapesti Nemzetközi Vásár", "OMÉK (Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest)", "Futball Világbajnokság 1974" T:2, Magyar bankjegyek Ft "Kossuth bankó" T:restaurált Ft "Kossuth bankó" barna T:III Ft "Kossuth bankó" "büntetettnek" nyomdai elírással T:III Adamo G Ft "Kamatos Utalvány" zöld, kamatszelvény nincs, Endrey Endre saját kezű aláírásával T:I- hajtatlan, barnás foltok, sarkoknál kis hajlás Hungary Forint "Interest Bearing Voucher" green, no coupon, with autograph signature of Endre Endrey C:AU unfolded, brown spots, slight corner bends Adamo SGU kr "Kossuth bankó" T:III kr "Kossuth bankó" T:II K K K (2xklf) I. és II. kiadás, mindegyiken szerb felülbélyegzés T:III,III K piros "Deutschösterreich" bélyegzéssel K K II. kiadás, piros "Deutschösterreich" bélyegzéssel T:III,III- Adamo K35B,K17,K18B K (2x) T:I,I K (2x) + 500K K "Magyar Pénzjegynyomda Rt. Budapest" T:III,III P (3x) P (2x) T:III,III P (30x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P (50x) T:vegyes P "*B" T:II szép papír P (30x) T:vegyes P (2x) P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" + 100P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (4x) T:I-,II-,III P T:III szép papír Adamo P P (40x) T:vegyes P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:I-,II P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (2x) sorszámkövetők T:II,II P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (3x) sorszámkövetők T:II P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" (4x) sorszámkövetők T:III szép papír P "A Vöröshadsereg Parancsnoksága" T:III- Adamo P P (2x) T:III P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (2x) sorszámkövetők T:II P "BÜNTETÉS" szóban "N" felett lemezhiba (3x) egy ugrással sorszámkövetők T:II P (30x) T:vegyes P "MNB" bélyeggel (2x) közeli sorszám T:I-,II MP (2x) sorszámkövetők T:III MP (4x) T:III AP T:I AP T:I,I AP (8x) AP (19x) T:II-,III AP T:restaurált db vegyes pengő bankjegy T:II-III Ft vízjeles T:III,III- Adamo F Ft T:III Ft (4x) T:III,III Ft (10x) T:III,III Ft (2x) T:III Ft (2x) T:III Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes

8 Ft Ft Ft Ft T:I,III Ft T:I Ft (4xklf) T:I-III szép papír Ft (4x) T:III , 1969, Ft (3x) T:II-,III Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft papírránccal T:I Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft (30x) T:vegyes Ft T:II- szép papír Ft T:II- szép papír Ft Ft Ft (3x) T:I-,II Ft nyomdai papírráncokkal T:I Ft (6x) benne két sorszámkövető T:I-(csak egy darab),ii,ii- szép papír Ft nyomdai papírráncokkal T:I,I- hajtatlan Ft T:I,I- hajtatlan Ft (5x) sorszámkövetők T:I Ft "A" Ft T:II,I Ft (2x) sorszámkövetők T:I,I-,II Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I,I Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft (4x) sorszámkövetők T:I,I-(csak egy darab) Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I Ft (3x) sorszámkövetők T:I Ft (2x) sorszámkövetők T:I-,II Ft (8x) sorszámkövetők T:I Ft "K" T:II-,III Ft "EC" (3x) sorszámkövetők, alacsony sorszámok! T:I Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "Millennium" T:I Eredeti bontatlan díszcsomagolásban! Ft "FE" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EB" T:I Ft "FB" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "FA" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "EA" (4x) egymás utáni sorszámmal T:I Ft "DC" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "CB" T:I Ft "FB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3xklf) "FA","FB","FC" nyomdai papírránccal T:I Ft "EC" T:I Ft "EA" (2x) sorszámkövetők T:I Ft "EC" (4x) sorszámkövetők T:I Ft "DE" T:I Ft "BC" T:I Ft "FB" (3x) sorszámkövetők T:I Ft (3xklf) "FA","FB","FC" T:I Ft "ED" T:I

9 Rengeteg érdekes tétel az egyéb gyűjtési területek anyagában! Ft "EB" (2x) sorszámkövetők T:I db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő, adópengő és forint bankjegy tétel, közte P T:vegyes db-os vegyes magyar pengő és forint bankjegy tétel, közte P T:vegyes db-os vegyes magyar pengő, adópengő és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő, és forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar forint bankjegy tétel T:vegyes db-os vegyes magyar pengő bankjegy tétel T:vegyes (közte jobbak is) db-os vegyes magyar korona bankjegy tétel T:III,III db vegyes korona és pengő bankjegy T:vegyes db vegyes korona, pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db vegyes pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db vegyes pengő, adópengő bankjegy T:vegyes db vegyes pengő bankjegy T:vegyes db-os vegyes magyar korona, pengő és forint bankjegy tétel T:vegyes Magyar fém- és ezüstpénzek Denár Ag "I. Nagy Lajos" (0.47g) T:3 Huszár 547.,Unger I.: 432.a KB Denár Ag "Miksa" (0,54g) T:2-,3 Huszár 992.,Unger II.: 766a K-B Denár Ag "Miksa" (0.59g) T:2- Huszár: 992., Unger II.: 766.a K-B Denár Ag "Rudolf" (0,52g) T:2- ph. Huszár: 1059., Unger II.: 811.a K-B Denar Ag "II. Ferdinánd" (0.48g) T:2- Unger I: 916.b, Huszár: K-B Denár Ag "I. Lipót" (0,35g) T:2- ph. Huszár: 1509., Unger II.: K-B 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" T:2- Huszár: 1797.; Unger III.: 1290.a PH-KM Poltura Cu "Mária Terézia" (2x) K 1kr Cu "Mária Terézia" T:2-,3 ph Erdély Rézgaras T:2- Transylvania Greschl C:VF K-B 20kr Ag "Lotharingiai Ferenc" T:2- kis k. Huszár: 1797.; Unger III.: 1290.a K 1kr Cu "Mária Terézia" T: G 1kr Cu "II. József" T: S 1kr Cu S 15kr Cu S 3kr Cu T:2-, A 1kr Cu S 1kr Cu S 1kr Cu B 1kr Cu T:2,2-, S 1kr Cu S 15kr Cu S 30kr Cu T: S 3kr Cu S 1/2kr Cu S 1/4kr Cu B 1kr Cu T:2-, S 6kr S 3kr E 1kr T:2-, E 15Kr Cu "I. Ferenc" T: S 1/2kr Cu G 1kr Cu B 5/10kr Cu T: B 1kr B 2kr B 1kr E 1kr T:2,2-, G 1kr Cu T: O 1kr Cu T:2- Unger III.: 1406.d, Huszár: B 3kr Ag "I. Ferenc" T:3-,3 Unger III.:1391.a E 20kr Ag "I. Ferenc" T:2- k B 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2-,3 Huszár: 2081., Unger III.: kr Cu erős ph.! E 1kr Cu KB 4kr Cu lyuktömött! T:2-, kr Cu T:2, KB 20kr Ag "V. Ferdinánd" T:2 ph NB 3kr Cu T:2- ph. Adamo B NB 6kr Ag T:2,2- Adamo B B 1/2kr Cu (2x) + 2kr Cu T:2-, B 1kr Cu (2x) T:3 karc B 2kr + 3kr T:3,2- ph B 1/4Fl Ag "Ferenc József" T:3 lyuktömött B 5/10Kr Cu T:2- R! Adamo M B 5/10kr Cu T:2,2- Adamo M ~ KB 1kr Cu (118x) T:vegyes

10 KB 10Kr Ag "Váltó Pénz" T: GYF 20kr Ag "Váltó Pénz" T:2, KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" Körmöcbánya T:2 Hungary 1880KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:XF Huszár: 2140., Unger III.: 1464.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Középcímer" T:2-,3 Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Barokk címer" T:2- Adamo M KB 1Kr Cu "Középcímer" T:2,2- Adamo M KB 1kr Cu "Fiumei címer" T: KB 1Ft Ag "Ferenc József / Fiume címer" Körmöcbánya T:2-,3 Hungary 1891KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz C:VF,F Unger III.: 1467, Huszár: 2142., Adamo M KB 10f Ni T:2-, f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (25x) T:vegyes f Ni/alpakka/Cu-Ni/Fe (11xklf) T:vegyes f Ni/Fe/Cu-Ni (10xklf) T:vegyes f Ni/Fe (23x) T:vegyes K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- folt f Br/Fe/Zn (22x) T:vegyes KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2-, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, KB 1K Ag "Millennium" T:2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2 Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:2,2- Adamo K KB 1K Ag "Millennium" T:3 karc Adamo K f Br (11xklf) T:vegyes KB 5K Ag "Ferenc József" T: KB 5K Ag "Ferenc József" T:2-,3 karc KB 1K Ag "Ferenc József" + 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- kis ph KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T: KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 polírozott Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2 Adamo K KB 2K Ag "Ferenc József" T:2,2- polírozott Adamo K K Ag "Ferenc József" (3x) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, K Ag "Ferenc József" (2x) T:2,2- kis ph K Ag "Ferenc József" (2x) T: K Ag "Ferenc József" P Ag (2x) T: KB 2f Fe (3xklf) T:2, KB 1K Ag "Ferenc József" (2x) T:2, f Ni f Ni T: P Ag 5xklf évszám T: f Br/Fe (38x) T:vegyes P Ag (3x) T:2, P Ag "Madonna" T:2,2- Adamo P P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P

11 Lindner és Kobra termékek teljes választékban megrendelhetők irodánkban vagy weboldalunkon P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Horthy jobbra" T:3 Adamo P P Ag "Madonna" T:2-,3 ly. Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Pázmány" T:2 Adamo P P Ag "Rákóczi" T:2 Adamo P P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:2 apró ph., kis patina P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Liszt Ferenc" T:1-, P Ag "Liszt Ferenc" T: P Ag "Madonna" T:2- Adamo P P Ag P Ag T:2,2- patina P Ag (2x) T: P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:1-,2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 Adamo P P Ag "Szent István" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2,2- ph. patina Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Szent István" T:2 ph. Adamo P P Ag "Szent István" T:2 felületi karc Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Madonna" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2,2- ph., patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis patina Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis ph. Adamo P P Ag "Horthy balra" T:2 kis patina Adamo P P "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" Al T:1- Adamo P P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulója" Ft Ag "Kossuth" T:2, Ft Ag "vastag Kossuth" T:2,2- patina Adamo F Ft Ag "Kossuth" Ft "Fao" Ft "Kulturális fórum" T:2,2-,BU Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-,

12 Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, Ft Ag "Kossuth" (2x) T:2-, f Al rozettával, Artex-veret T:P Adamo F Ft Ag "Petőfi" T:2,2- ü Ft Ag "Petőfi" + 10Ft Ag "Széchenyi" + 20Ft Ag "Táncsics" "Szabadságharc" sor T:2,2- polírozott Adamo EM1,2, Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Széchenyi" T: Ft Ag "Táncsics" T:2 Adamo EM Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T: Ft + 20Ft + 25Ft Ag "10 éves a Forint" sor T:2,2- felületi karc, patina Ft Al (9x) T:2, Ft Ag + 50Ft Ag "Kodály" T: Ft Ag "I. István" T:BU patina Adamo EM Ft Ag "I. István" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "50 éves az MNB" T:BU Adamo EM Ft Ag "KGST" T:BU ujjlenyomat Ft Ag "MNB" T:BU f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:PP ujjlenyomat, kis felületi karc Ft Ag "Magyar Tudományos Akadémia" T:BU Adamo EM Ft Ag "Munkácsy Mihály" T:BU felületi karc Ft Ag "Derkovits Gyula" T:BU felületi karc Ft Ag "Szinyei Merse Pál" T:BU felületi karc, ujjlenyomat f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Festők II. / Csontváry" T:BU Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Mányoki Ádám" T:BU ujjlenyomat Adamo EM Ft Ag "Festők II. / Rippl-Rónai" T:BU Adamo EM f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft Ag "Bethlen Gábor" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Nemzetközi gyermekév" piefort T:PP felületi karc, durva ph. Hungary Ft Ag "International Year of the Child" piefort C:PP slightly scratched, strong edge error Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti plombált MNB plasztiktokban T:PP Ft "Szovjet-magyar közös űrrepülés" eredeti sérült plombált MNB plasztiktokban T:PP Ft Ni "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Ft alpakka "Mexikói Labdarúgó VB" Ft alpakka "Fáy András" T:BU, Ft Ag "Téli Olimpia - Lake Placid" T:2 (PP) f-10Ft 9db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft (10x) T:1-, Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! Ft "FAO" T:1 Eredeti vákuumcsomagolásban! f-10Ft 9klf "Magyar Népköztársaság" forgalmi érméi sötétbordó műbőrtokban Ft Cu-Ni T:1,2 Adamo FO Ft Cu-Ni "Labdarúgó VB 1982" nem eredeti tokban T:BU Ft CuNi "Labdarúgó Világbajnokság" Ft alpakka "Mexikói Labdarúgó VB" T: Ft "Labdarúgó Világbajnokság" Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" T:BU f + 5Ft + 10Ft "FAO" eredeti tokban tanúsítvánnyal T: f-20Ft 10db klf érmés forgalmi sor fóliatokban T: Ft alpakka "Kőrösi Csoma Sándor" tanúsítvánnyal eredeti, kissé sérült tokban Ft alpakka "FAO" Ft alpakka "1990 Labdarúgó VB - kézfogás" T:BU, f-200Ft (17x) közte Ft Ag "MNB" (1x), Ft Ag "MNB" (2x), Ft Ag "Deák" (2x) T:

13 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! Ft Ag "Nyári olimpia-szöul" T:BU felületi karc Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." T:BU Adamo EM Ft Ag "Világ vadvédelmi alap" T:BU kis oxidáció Adamo EM Ft Ag "Labdarúgó VB - kapus" T:PP ujjlenyomat, enyhe felületi karc Adamo EM Ft Ag "1990. Labdarúgó VB - 2 játékos" T:PP felületi karc Ft Ag (2xklf) "Mátyás király / Beatrix", "Mátyás király / Buda" dísztokban tanúsítvánnyal T:PP enyhe felületi karc Adamo EM Ft Ag "Kölcsey Ferenc" T:PP oxidáció, ujjlenyomat, felületi karc Adamo EM Ft Ag "II. János Pál pápa látogatása" T:BU f Al (4x) T: Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - gólya" tanúsítvánnyal dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "MNB" aranyozott T: Ft Ag "MNB" aranyozott T: Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" Ft "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "MNB", "Deák" (2x) T:2,2- patina Ft Ag "MNB" (2x) T: Ft Ag "MNB" (4x) T:2, Ft Ag "Telstar 1" T:PP Tanúsítvánnyal, dísztokban! Adamo EM f Al (4x) T: f-200Ft 11x különféle db, szettben, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "MNB" (2x) T:2, Ft Ag "Integráció Az Európai Közösségbe" T:2(PP) Ft Ag "Deák" aranyozott T: Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft "Deák" (2x) T:2, Ft Ag "Integráció az EU-ba / Halászbástya" T:PP ujjlenyomat f-200Ft, 11x különféle db, benne 200Ft Ag "Deák" dísztokos szettben T:BU Adamo FO Ft Ag "Deák" T:2,2- Adamo F Ft Ag "Integráció az EU-ba-ECU" T:PP ujjlenyomat,felületi karc

14 Ft Ag "Pannonhalma" T:BU Adamo EM Ft Ag "Honfoglalás" T:2 (PP) Adamo EM Ft Ag "Integráció az EU-ba-EURO I" T:PP ujjlenyomat Ft Ag "WWF - Óvd a természetet" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Eötvös Lóránd" T:2 (PP) Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" dísztokban T:BU Adamo EM Ft Ag "125 éves a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Veszélyeztetett állatvilág - hód" dísztokban T:PP kis ujjlenyomat Adamo EM Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" T:PP Adamo EM Ft "Arany János: Toldi" T:PP Adamo EM Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" T:PP felületi karc Adamo EM Ft Ag "Ezeréves a magyar pénzverés" dísztokban tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Bolyai János" dísztokban T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Széchenyi Könyvtár" dísztokban T:PP Ft Ag "Kovács Margit" dísztokban T:PP ujjlenyomat Ft Ag "Budapesti Filharmoniai Társaság" dísztokban T:PP Ft Ag "Neumann János" T:PP Dísztokban, tanúsítvánnyal Ft Ag "Hollókő" T:2 (BU) Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP Adamo FO Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:BU kis ujjlenyomat Ft Ag "Pécsi ókeresztény sírkamrák" T:PP felületi karc Ft-100Ft 7klf db-os forgalmi sor + 10Ft "József Attila" dísztokos szettben T:PP Ft (10x) emlékkiadások T: Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Tanúsítvánnyal Ft Ag "Diósgyőri vár" T:BU Ft Ag "Alpár Ignác" dísztokban T:PP kis ujjlenyomat Ft-100Ft "1956-os Forradalom" 7klf db dísztokos szettben T:BU Ft Ag "1956-os forradalom 50. évfordulója" tanúsítvánnyal T:BU Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" T:BU Ft Ag "Esztergomi bazilika" tanúsítvánnyal és tájékoztatóval T:PP apró felületi karc Ft-100Ft 8klf db, szettben, benne 50Ft "50 éves a Római Szerződés" T:BU Ft Ag "Batthyány Lajos" T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Kodály Zoltán" T:PP Adamo EM Ft-100Ft 7xklf darabos forgalmi sor "Búcsú az egy- és kétforintostól" dísztokos szettben T:BU Ft "Telefonhírmondó - Puskás Tivadar" T:BU Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:PP felületi karc Adamo EM Ft "Siklósi Vár" T:BU Adamo EM218b Ft Ag "Tokaji Történelmi Borvidék" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:BU Ft Ag "Pekingi olimpia" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6klf db dísztokos forgalmi szettben "Lánchíd" T:PP Ft aranyozott, tanúsítvánnyal T: Ft aranyozott "Lánchíd" (2x) T: Ft "Bánki Donát" T:BU Ft "Kálvin János" Ag T:PP enyhe felületi karc Ft Ag "Radnóti" T:BU Ft Ag "Radnóti" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Ft-200Ft 6klf db "Himnusz - Erkel / Kölcsey" dísztokos forgalmi szett T:PP Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP felületi karc Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:PP felületi karc Ft Ag "Kosztolányi Dezső" T:BU Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:PP

15 Weboldalunkon a zárás pillanatáig licitálhat és követheti tételei állását! Ft Ag "Őrségi Nemzeti Park" tanúsítvánnyal T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6klf db dísztokos szettben "Az önkéntesség európai éve 2011" T:BU Ft-200Ft 6klf darabos forgalmi érme sor Ft Ag "Az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége" emlékére, dísztokban T:PP Ft Ag "Mohácsi Busójárás" T:PP ujjlenyomat, enyhe felületi karc Ft Ag "Bibó István" T:PP felületi karc Ft-200Ft 6db-os elsőnapi veret forgalmi sor dísztokban "Magyarország Alaptörvénye" T: Ft Ag "A Magyar Nemzeti Bank alapításának 90. évfordulója" T:PP ujjlenyomat, felületi karc Vegyes: 1781S 1/2kr Cu B 1kr Cu + Ausztria 1800A 1kr Cu A 1/2kr Cu T:2, Vegyes: /10kr Cu (2x) T:2-, db-os rézpénz tétel, főleg magyar és osztrák verdejelű krajcárok jobb darabokkal T:vegyes Magyar emlékveretek Asszonyi Tamás (1942-) " / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékplakett (40mm) T: Berán Lajos ( ) "Budapesti Emlék" Br emlékérem (80mm) T:2,2- ph Bognár György (1944-) / ÁPV "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag emlékérem (41.73g/0.640/42.5mm) T: Bognár György (1944-) "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" 2db fém emlékérem, egyik Al (32mm) T:2 (PP) Bognár György (1944-) " Magyar Köztársaság Emlékérem" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal eredeti tokban (31.39g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc Bognár György (1944-) "Magyar Köztársaság Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/65mm) T:PP karc Bognár György (1944-) "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás " aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:2 (PP) Bognár György (1944-) "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás " Ag emlékérem tanúsítvánnyal dísztokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc Bognár György (1944-) "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás " Ag piefort emlékérem tanúsítvánnyal dísztokban (155,52g/0.925/65mm) T:PP Bognár György (1944-) "Millecentenárium " Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,4g/0.999/42,5mm) T:PP Bognár György (1944-) "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31.1g/0.999/42,5mm) T:PP Bukta Mátyás "Egri denár Imre király emlékére" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (0,7g/0.920/13,4mm) T: Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.68g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Bukta Mátyás "Imre denár / MÉE Eger" Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal (0.76g/0.920/13,4mm) T:1 Csak 200db! Fritz Mihály (1947-) "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) + Peternák Gusztáv (1928-) "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Br emlékérem (42,5mm) T: Fritz Mihály (1947-) "MÉE Szekszárd - Szeged / Babits Mihály halálának 50. évfordulóján" Ag emlékérem (36.35g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc Fülöp Zoltán (1951-) "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:2 (PP) Fülöp Zoltán (1951-) "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem eredeti tokban (15.70g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc Fülöp Zoltán (1951-) "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag piefort emlékérem sérült dísztokban tanúsítvánnyal (308g/0.999/65mm) T:2(PP) karc Fülöp Zoltán (1951-) "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" 3xklf db-ból álló Ag emlékérem szett eredeti sérült dísztokban sorszámozott tanúsítvánnyal (32,4g/0.925/40mm) T:2 (PP) Fülöp Zoltán (1951-) / Madarassy Walter ( ) DN "Magyar Szentek I. - Szent István, Szent László, Szent Imre" 3xklf db-ból álló tombak emlékérem szett eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Janzer Frigyes (1939-) "Munkásmozgalomért - E. Izzó SZB. / Száz éves a Vasas Szakszervezet" Br plakett (118mm) T:

16 30572.Kósa István (1953-) "Magyar Pénzverő Zrt. / Látogató Érem" (42,5mm) T:PP ujjlenyomat Lebó Ferenc (1960-) "MKB Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,28g/0.999/42,5mm) T:PP Lebó Ferenc (1960-) "50 éves az MKB / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" Ag emlékérem eredeti tokban (31,19/0.999/42,5mm) T:PP Lesenyei Márta (1930-) "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" Br emlékérem (29mm) T: Madarassy Walter ( ) "Budapest " Br emlékplakett eredeti tokban (100x78mm) T: Martinelli Jenő ( ) "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest Anno Dmini MDCCCCXXIII" Br érem (46mm) T:2 kis ph Rajki László (1939-) "BUÉK" Br emlékérem (49mm) T: Rétfalvi Sándor (1941-) "Máriagyűd " Ag emlékérem dísztokban tájékoztatóval (34,82g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos Szabó Géza (1939-) "Trianon Emlékérem" (2xklf) Ag és aranyozott Cu emlékérem, az Ag eredeti tokban tanúsítvánnyal, az aranyozott tok nélkül tanúsítvánnyal (44g/0.999/42,5mm) T:BU Szántó Gergely ( ) "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (40mm) T: Szombathelyi László (1943-) "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves - Jubileuma alkalmából" kétoldalas fém plakett dísztokban (81mm) T: Tóth Sándor (1933-) "Nagykállói Magy. Kir. Országos Tébolyda " aranyozott Br piefort emlékérem (65mm/143g) T:PP felületi karc Varga Éva (1949-) "X. Nyírbátori Zenei Napok 1976" Br emlékplakett (114mm) T: Várhelyi György (1942-) DN Br névjegyérem (35mm) T: Vincze Dénes ( ) DN Br plakett eredeti tokban (81mm) T: Zsákodi Csiszér János ( ) "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" ezüstözött fém emlékplakett füllel (40mm) + Lapis András (1942-) "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére " ezüstözött Br emlékérem (42mm) T:2, "Rudolf Trónörökös a kiállítás védnöke / Az 1885-iki Budapesti Országos Kiállítás Emlék Érme" Cu emlékérem "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (30mm) T:2- fny K "Ferenc József Megkoronázásának Negyvenedik Évfordulójára" aranyozott Ag utánveret (5,47g/25mm) T:PP felületi karc "Vác és Vidéke Fajállattenyésztőinek Egyesülete Vác / Érdem Jeléül" Br emlékérem (50mm) T:2- átfúrva, karikával "Magyar Úszóegyesület 50 éve " (2x) fém emlékplakettok (33,5x31mm) T: ~1970. "Kiváló Társadalmi Munkáért 23. Számú Állami Építő Vállalat" kétoldalas Br plakett (84mm) T: "Székely Mihály Zenei Napok Jászberény" (2xklf) ezüstözött Br és Br plakett (60mm) T: "Dr. Orovecz Béla / Országos Mentőszolgálat 25 éves jubileuma emlékére" Br piefort emlékplakett, díszdobozban (68mm) T: "MMG (Mechanikai Mérőműszerek Gyára) Automatika Művek 75 éves" Br plakett (102x121mm) T: "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / Parafilatélia '77" Br plakett dísztokban (55,5x65mm) T: "Szent Benedek születésének évfordulójára / Iskola az Úr szolgálatában - Pannonhalma" Br emlékérem (50mm) T:2, ~1980. "Kisipari Szövetkezetek Országos Szövetsége - Szabászverseny" Br emlékplakett eredeti tokban (97x155mm) T: "Nemzetközi Műtrágya Központ / Budapest Június " Br plakett (98mm) T:2 Hungary "International Center of Chemical Fertilizer / Budapest June 1984" Br plaque (97mm) T: "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (108mm) T: "Magyarország - Ausztria Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (103mm) T: "A Szövetkezeti Mozgalom Szolgálatáért / Felszabadulásunk 40. évfordulójára" Br emlékérem dísztokban + Lajos József (1936-) ~1970. "A Szocialista Mezőgazdaságért" Br egyoldalas emlékérem (90mm) + DN "Budapest" Br plakett (110mm) T: "125 éves az Aszfaltútépítő Vállalat " Br emlékplakett tokban (90mm) T: "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" újratemetése Esztergomban, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T: "Atilla Isten Kardja Ősbemutató Aug. 20." jelzett Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP

17 Havi két gyorsárverésünkre folyamatosan várjuk a beadásokat! "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 3db klf Ag emlékérem dísztokban: Lebó Ferenc (1960-) "A honfoglalás emlékére / Árpád Nagyfejedelem" + "A Haza Építéséért Emlékérem" + "A Honfoglalás Emlékére / Honteremtő hadjáratok" mindháromhoz tanúsítvány (31,1g/0.925/42,5mm) T:2 (PP) "Szt. István / Millenium Hungary 2000" Br emlékérem (62,5mm) T: "Esztergomi érsekség " CuZn emlékérem az érsekség alapításának évfordulójára, dísztokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP Fém naptárérem (58x105mm) T: "Királyi Párok - István és Gizella, Mátyás és Beatrix, Ferencz József és Erzsébet" 3db klf ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,61mm) T:PP "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Nagyszeben" Br emlékérem (42,5mm) T: DN "Királyi koronák / K - II. István" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "Királyi koronák / K - Imre" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - III. László" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Királyi koronák / K - Orseolo Péter" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Károly " Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP apró felületi karc DN "Királyi koronák / K - II. András" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferenc" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Károly" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. János" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - III. András" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Béla" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP ujjlenyomatos DN "Királyi koronák / K - I. László" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. József" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - V. László" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Miksa" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - III. Károly" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Ferdinánd" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ulászló" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - Aba Sámuel" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP fo DN "Királyi koronák / K - II. Ulászló" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - I. Ferdinánd" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Királyi koronák / K - II. Mátyás" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP DN "Nemzetünk nagyjai - Rendszerváltók - Antall József / Göncz Árpád" Ag emlékérem (10,5g/0.999/35mm) T:PP DN Szent György Br emlékérem (29mm) T:2, DN "Magyar Államvasutak Részvénytársaság / Kell a vasút Európában" aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T: DN "Budapest" jelzett Ag plakett tanúsítvánnyal (25,77g/0.925/50x32mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc DN "Párizs" jelzett Ag plakett tanúsítvánnyal (25,77g/0.925/50x32mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc

18 30639.DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni utánverete, tanúsítvánnyal T:PP DN "Isten kegyelméből megszületett" jelzett Ag emlékérem dísztokban (44g/0.925/42mm) T:PP DN "Zala megye érme" ezüstözött fém emlékérem eredeti tokban (32mm) T:PP DN "Mátyás szett - Mátyás király, Beatrix, Budai vár" 3db klf ezüstözött CuNi emlékérem eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (38,5mm) T:PP DN "Salgótarján várostanácsától" Br plakett dísztokban. Szign.: KS (96mm) T: DN "Madonna" Br emlékérem. Szign.: Kaunek? (39-41mm) T: Magyar és külföldi arany pénzek KB 20K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (6.79g/0.900) T:2,2- Hungary Corona Au "Franz Joseph I" Kremnitz (6.79g/0.900) C:XF,VF Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.37g/0.900) T:2 kis szennyeződés Hungary 1908KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.37g/0.900) C:XF slight dirt Huszár: 2200., Adamo K KB 10K Au "Ferenc József" Körmöcbánya (3.39g/0.900) T:2 kis szennyeződés Hungary 1910KB 10 Korona Au "Franz Joseph" Kremnitz (3.39g/0.900) C:XF slight dirt Huszár: 2200., Adamo K Ft Au "Államalapítás évfordulója" (7g/0.986/22mm) T:PP felületi karc Hungary Forint Au "1000th Anniversary of the Foundation of the Hungarian State" (7g/0.986/22mm) C:PP slightly scratched Olaszország L Au "II. Viktor Emánuel" (6.46g/0.900) T:2,2- ph. Italy Lire Au "Vittorio Emanuele II" (6.46g/0.900) C:XF,VF edge error Krause KM# Külföldi bankjegyek Amerikai Egyesült Államok $ piros pecséttel T:restaurált USA Dollars with red stamp C:restored Brazília C (8x) páronként sorszámkövetők T:I,I- Brazil Cruzados (8x) sequential serials by pairs C:UNC,AU Csehszlovákia K T:restaurált Czechoslovakia Korun C:restored Csehszlovákia K propaganda szöveggel T:III Czechoslovakia Koruna with propaganda text C:F Franciaország / Rouen Fr T:IV,V France / Rouen Francs C:G,Pr Krause S245a Franciaország Fr Fr T:restaurált France Francs Francs C:restored Franciaország Fr T:III France Francs C:F Hollandia G T:restaurált Netherlands Gulden C:restored Hollandia G T:III szép papír Netherlands Gulden C:F fine paper Horvátország/Krajna Szerb Köztársaság D D T:I-,III Croatia/Republic of Serbian Krajina Dinara Dinara C:AU,F Horvátország/Krajna Szerb Köztársaság D D T:I Croatia/Republic of Serbian Krajina Dinara Dinara C:UNC Indonézia R + Olaszország L T:II,III Jugoszlávia D + Szerbia / Német megszállás D jugoszláv bankjegy felülbélyegzéssel T:I-,III Yugoslavia Dinara + Serbia / German occupation Dinara Yugoslavian banknote with overprint C:AU,F Jugoszlávia D (2x) + Szerbia / Német megszállás D jugoszláv bankjegy felülbélyegzéssel + 500D T:III Yugoslavia Dinara (2x) + Serbia / German occupation Dinara Yugoslavian banknote with overprint Dinara C:F Jugoszlávia D + 50D + 100D + 500D D T:III,III- Yugoslavia Dinara + 50 Dinara Dinara Dinara C:F,VG Jugoszlávia D D (5xklf) T:I-,II Yugoslavia Dinara Dinara (5xdiff) C:AU,XF Kambodzsa R R T:I- Cambodia Riels Riels C:AU Litvánia/I. világháború/német megszállás/darlehnskasse Ost, Posen k + 50k + 1R (2x) T:III,IV Lithuania /World War I/German occupation/darlehnskasse Ost, Posen Kopeks + 50 Kopeks + 1 Ruble (2x) C:F,G Litvánia L T:III Lithuania Litu C:F Német Birodalom M hétjegyű sorszám, zöld pecsét M + Németország / Weimari Köztársaság M M M M M T:III,III Német Birodalom M M (2x) T:III German Empire Mark Mark (2x) C:F

19 Az árverési tételek színes képekkel a oldalon! Német Birodalom M T:II- German Empire Mark C:VF Németország / Weimari Köztársaság M (3x) mind különböző vízjellel T:I-,II-,III Germany / Weimar Republic Mark (3x) all with different watermarks C:AU,VF,F Németország / Weimari Köztársaság M M T:III Germany / Weimar Republic Mark Mark C:F Németország / Weimari Köztársaság db-os bankjegy tétel T:I-,III Germany / Weimar Republic pcs of banknotes C:AU,F Németország / Weimari Köztársaság M + 20M + Német 3. Birodalom (1929) 10M tulipán formájú vízjel T:III Germany / Weimar Republic Mark + 20 Mark + German Third Reich (1929) 10 Mark with ornament watermark C:F Német 3. Birodalom M + Német megszállt területek M T:III German Third Reich Mark + German occupied territories Mark C:F Német 3. Birodalom / Német megszállt területek M + 2M + 5M + 20M + 50M T:III,III- German Third Reich / German occupied territories Reichsmark + 2 Reichsmark + 5 Reichsmark + 20 Reichsmark + 50 Reichsmark C:F,VG Német 3. Birodalom/Cseh-Morva Protektorátus/Német megszállás K T:restaurált German Third Reich/Protectorate of Bohemia and Moravia/German occupation Korun C:restored NSZK / Szövetséges megszállás M T:III FRG / Allied Occupation Mark C:F Krause Olaszország/Velence/osztrák-magyar megszállás L T:restaurált Italy/Venice/Austro-Hungarian occupation Lira C:restored Orosz Birodalom (1898) 1R + (1905) 3R + (1909) 5R Szign.: Konshin T:III,III- Russian Empire (1898) 1 Ruble + (1905) 3 Rubles + (1909) 5 Rubles Sign.: Konshin C:F,VG Orosz Birodalom (1909) 5R (2x) + 10R Szign.: Konshin (1909) 5R + 10R Szign.: Shipov + Orosz Polgárháború / Dél-Oroszország / Wrangel Hadserege R T:III,IV Russian Empire (1909) 5 Rubles (2x) + 10 Rubles Sign.: Konshin (1909) 5 Rubles + 10 Rubles Sing.: Shipov + Russian Civil War / South Russia / Army of Wrangel Rubles C:F,G Orosz Birodalom R (3x) Szign.: Shipov T:III,III- Russian Empire Rubles (3x) Sign.: Shipov C:F,VG Orosz Birodalom (1898) 1R + (1905) 3R + (1909) 5R + 10R + 25R Szign.: Shipov T:III szép papír Russian Empire (1898) 1 Ruble + (1905) 3 Rubles + (1909) 5 Rubles + 10 Rubles + 25 Rubles Sign.: Shipov C:F nice paper Orosz Birodalom (1912) 500R Szign.: Shipov (3x) T:III Russian Empire (1912) 500 Rubles Sign.: Shipov (3x) C:F Orosz Birodalom R + 40R + 250R R T:III,III- Russian Empire Rubles + 40 Rubles Rubles Rubles C:F,VG Orosz Birodalom R R T:III Russian Empire Rubles Rubles C:F Oroszország / Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság R (4x) mind klf aláírással T:III Russia / Russian Socialist Federated Soviet Republic Rubles (4x) all with different signatures C:F Krause Oroszország / Szocialista Szövetségi Szovjet Köztársaság R szép papír R T:III,III- Russia / Russian Socialist Federated Soviet Republic Rubles nice paper Rubles C:F,VG Orosz Polgárháború / Dél-Oroszország / Gyenyikin és Wrangel Hadsereg R + 250R T:III Russian Civil War / South Russia / Army of Denikin and Wrangel Rubles Rubles C:F Orosz Polgárháború/Dél-Oroszország/Gyenyikin és Vrangel Hadserege R T:III-,IV Russia/South Russia/Army of Denikin and Wrangel Rubles C:VG,G Krause S Orosz Polgárháború / Dél-Oroszország / Gyenyikin és Wrangel Hadserege R + 100R T:III Russian Civil War / South Russia / Army of Denikin and Wrangel Rubles Rubles C:F Oroszország/Dél-Oroszország/Gyenyikin és Vrangel Hadserege R (2x) T:III Russia/South Russia/Army of Denikin and Wrangel Rubles (2x) C:F Krause S Orosz Polgárháború / Dél-Oroszország / Wrangel Hadserege R nem került kiadásra, mivel 1920 novemberében kiürítették Szevasztopolt T:III szép papír,tűlyuk Russian Civil War / South Russia / Army of Wrangel Rubles never issued due to the Nov evacuation of Sevastopol C:F nice paper,needle hole Oroszország R + 500R R T:I,I- Russia Rubles Rubles Rubles C:UNC,AU Románia L T:I,I- Romania Lei C:UNC,AU Románia L L L T:III Romania Lei Lei Lei C:F Románia L "Napfogyatkozás" (35x) közte sorszámkövetők, egyugrású és közeli sorszámúak T:I Romania Lei "Solar eclipse" (35x) with sequential and close serials C:UNC

20 30699.Svájc Fr T:III- kis ly. Switzerland Franken C:VG small hole Szovjetunió Ch + 3Ch + 5Ch T:III,III- Soviet Union Chervonetz + 3 Chervontsa + 5 Chervontsev C:F,VG Szovjetunió Ch T:III Soviet Union Chervontsev C:F Szovjetunió R (2x) + 5R T:III,III- folt Soviet Union Ruble (2x) + 5 Rubles C:F,VG spotted Szovjetunió db-os bankjegy tétel T:I-,II-,III Soviet Union pcs of banknotes C:AU,VF,F Ukrajna / Autonóm Köztársaság / Államkincstári kiadás K T:III Ukraine / Autonomous Republic / State Treasury note Karbovantsiv C:F Ukrajna/Autonóm Köztársaság H T:III- Ukraine/Autonomous Republic/State Credit notes Hryven C:VG Üzbegisztán S (15x) T:I,I- Uzbekistan Sum (15x) C:UNC,AU Vegyes: Csehszlovákia K + Jugoszlávai / Olasz megszállás D jugoszláv bankjegy olasz felülbélyegzéssel + Lengyelország / Német megszállás Zl T:III,III- Mixed: Czechoslovakia Korun + Yugoslavia / Italian occupation Dinara Yugoslavian banknote with Italian overprint + Poland / German occupation Zlotych C:F,VG db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Görögország, Szovjetunió, Románia T:vegyes 28pcs of modern banknotes, including Greece, Soviet Union, Romania C:mixed db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Jugoszlávia, Szovjetunió, Bulgária T:vegyes 30pcs of various banknotes, includign Yugoslavia, Soviet Union, Bulgaria C:mixed db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Bulgária, Jugoszlávia, Lengyelország, Szlovákia T:vegyes 30pcs of various banknotes, including Bulgaria, Yugoslavia, Poland, Slovakia C:mixed db-os vegyes külföldi bankjegy tétel, közte Német Birodalom, Szlovákia, Szovjetunió és néhány érdekesebb darab T:vegyes 30pcs of various banknotes, inlcuding German Empire, Slovakia, Soviet Union and some interesting pieces C:mixed db-os külföldi, európai bankjegy tétel T:I-,II,III,III- 50pcs of European banknotes C:AU,XF,F,VG Külföldi fém- és ezüstpénzek Amerikai Egyesült Államok D Ag "Ülő Liberty" T:2-,3 USA Dime Ag "Seated Liberty" C:VF,F Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Morgan" T:2- ragasztásnyom USA Dollar Ag "Morgan Dollar" C:VF gluemark Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Morgan" T:2 patina USA Dollar Ag "Morgan Dollar" C:XF patina Amerikai Egyesült Államok c Ag T:3 USA Cents Ag C:F Amerikai Egyesült Államok 1898O 1$ Ag "Morgan" T:2 ph. USA 1898O 1 Dollar Ag "Morgan Dollar" C:XF edge error Amerikai Egyesült Államok c Br "Indián" T:2 USA Cent Br "Indian" C:XF Amerikai Egyesült Államok /4$ Ag "Barber" T:3 USA /4 Dollar Ag "Barber" C:F Amerikai Egyesült Államok 1922S 1$ Ag "Peace" T:2-,3 ph. USA 1922S 1 Dollar Ag "Peace" C:VF,F edge error Krause KM# Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Peace" T:2,2- small patina USA Dollar Ag "Peace" C:XF,VF kis patina Amerikai Egyesült Államok $ Ag "Peace" T:2,2- small patina USA Dollar Ag "Peace" C:XF,VF kis patina Amerikai Egyesült Államok 1923S 1$ Ag "Peace" T:2- USA 1923S 1 Dollar Ag "Peace" C:VF Amerikai Egyesült Államok /4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:2-,3 USA /4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:VF,F Amerikai Egyesült Államok /4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:3 USA /4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:F Amerikai Egyesült Államok /4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:3 USA /4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:F Amerikai Egyesült Államok 1944D 1/2$ Ag "Walking Liberty" T:3 USA 1944D 1/2 Dollar Ag "Walking Liberty" C:F Amerikai Egyesült Államok 1953D-1956D 1/4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:3 USA 1953D-1956D 1/4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:F Amerikai Egyesült Államok /4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:2- USA /4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:VF Amerikai Egyesült Államok 1963D /4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:2- USA 1963D /4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:VF Amerikai Egyesült Államok 1964D 1/4$ Ag "Washington Quarter" (2x) T:2- USA 1964D 1/4 Dollar Ag "Washington Quarter" (2x) C:VF

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 247. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 30 - április

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

Kisárverés 2019 június

Kisárverés 2019 június Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH

Részletesebben

Kisárverés 2018 december 8.

Kisárverés 2018 december 8. Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc 1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2011 december 10. Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 238. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 10-13.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 230. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 9-15. között.

Részletesebben

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 február 23 Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 253. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 29 - július

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

48. Numizmatikai gyorsárverés

48. Numizmatikai gyorsárverés 48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 234. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 9-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 236. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 9. és október

Részletesebben

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2019 március 23 Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.

2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11. Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft Kisárverés 2018.02.24. 1. 1.1 Megnevezés tartás darab kikiáltási ár Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag 1.2 I. Lipót 1662 KB, Lotharingiai Ferenc 1756 KB, Bethlen

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

51. Numizmatikai gyorsárverés

51. Numizmatikai gyorsárverés 51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 279. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 1-4-ig.

Részletesebben

Kisárverés február 16.

Kisárverés február 16. Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

26. Numizmatikai gyorsárverés

26. Numizmatikai gyorsárverés 26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 343. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4

5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4 KISÁRVERÉS 2012.11.24. 1. 1.1 M.K.B. köszönti a 125 év Budapestet Ag PP doboz T1/1 5000 1.2 M.K.B. Millecentenárium - Szt. István Ag PP doboz T1/1 5000 1.3 M.K.B. Bucsú az 1900-as évektıl Ag PP doboz T1/1

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

Kisárverés Újabb változat2!

Kisárverés Újabb változat2! Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 296. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) április 18-20-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben