A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!"

Átírás

1 31. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: óráig, P: Zárva) 2019 április 29 - május 11 között. Az árverés napján 9:14 óra között AJÁNLATTÉTELI HATÁRIDŐ: november :00. A magyar filatélia a teremben 9:30 kor kezdődik, minden más területre 18:00 ig lehet online ajánlatot tenni. Ajánlatokat elfogadunk írásban, személyesen, vagy postai úton, telefonon a , számokon, faxon a számon, ben az info@darabanth.com, illetve honlapunkon (darabanth.com), ahol on-line ajánlatot tehet. ÍRÁSBELI (fax, ) ÉS TELEFONOS AJÁNLATOKAT 17:00-IG VÁRUNK. A megvásárolt tételek átvehetők május 14-én 10 órától. Irodánk május 13-án egész nap zárva tart. (Nyitvatartási időn kívül honlapunkon vásárolhat a megmaradt tételekből). Az árverés MAGYAR FILATÉLIA, KÉPESLAP, NUMIZMATIKA és az EGYÉB GYŰJTÉSI TERÜLETEK tételei külön katalógusokban szerepelnek! A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! Megtekintés: április 29-május 11 között. (11-én szombaton a magyar filatélia kivételével megtekinthető az árverés anyaga irodánkban 9-14 óra között!) Tételek átvétele május 14-én 10 órától! Irodánk május 13-án egész nap zárva tart! Minden tétel rengeteg igényes fotóval megtalálható honlapunkon, ahol online ajánlatot is tehet. Kérjük tekintse meg nagyárverésünk többi kategóriáját is, mert rendkívül színvonalas filatéliai, fotó, nyomtatvány, könyv, numizmatika és művészeti anyag kerül egyidejűleg kalapács alá. Az árverés összes tétele sok képpel megtalálható honlapunkon, vagy megtekinthető irodánkban. Tartalomjegyzék: Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Magyar és külföldi bankjegyek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Magyar emlékveretek, plakettek Külföldi fém- és ezüstpénzek Külföldi emlékveretek, plakettek Ókori államok Militária Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Részvények, értékpapírok, sorsjegyek Papír és fém szükségpénzek Numizmatikai irodalom, numizmatikával kapcsolatos egyéb tételek Gyűjteményes tételek

2 Numizmatikai tartásfokok Fémpénzek, érmék, plakettek: PP - "Proof", az érménél a tükrösített alapfelületből kiemelkedő részek mattírozottak ex PP - PP-ből (néhány kis karccal) 1 - verdefényes/stempelglanz - az érme forgalomban gyakorlatilag nem volt, hibátlan 2 - kiváló/vorzüglich - a legkiemelkedőbb részeken kopott vagy picit karcos 3 - nagyon szép/sehr schön - a kiemelkedő részek nagyobb területei kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 - szép/schön - a felület erősen laposra kopott 5 - jó/gut - azonosítható Minőségi, ill. anyagi rövidítések: Ag - ezüst Br - bronz Al - Alumínium Au - arany M - fém (nem nemesfém) Ff - Fehér fém ah - anyaghiba jav - javított m - mart, savazott fé - fényesített, polírozott k - karc ph - peremhiba f - füles kcs - körbecsiszolt rep - repedt fny - fülnyom ki - kitörés ü - beütés fo - foltos kny - korróziónyom v - vágás h - hajlított lh - lapkahiba zh - zománchiba j - jusztírozási nyom ly - lyukas Bankjegyek: I - új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt II - egyszer-kétszer hajtva, sarkak hibátlanok, bankjegy anyaga és színe sértetlen III - többször hajtva, sarkok lekerekítve, enyhén szennyezett, kopott IV - szakadt, lyukas, szennyezett, foltos, erősen gyűrött, hajtott Egyéb jelzések: DN - Dátum nélkűl Szakirodalom: Adamo - Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Magyar bankjegy katalógus Budapest Adamo - Az érem Budapest Adamo - Bankjegyek alkalmi felülbélyegzései. Budapest Adamo - Magyar érme katalógus Budapest Davenport - John S. Davenport: World Crowns and Talers Iola Friedberg - Arthur Friedberg: Gold Coins of the World. New York Huszár - Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis Heute. Budapest/München HP - Huszár Lajos Procopius Béla: Die Medaillen- und Plakettenkunst in Ungarn. Budapest HP II - Török Pál: Magyarországi érem- és plakettművészet Budapest HTÉ - Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa I-VI. Budapest Hessler-Chambliss - Gene Hessler Carlson Chambliss: Comprehensive Catalog of U.S. Paper Money. Port Clinton HV - Huszár Lajos Varannai Gyula: Medicina in Nummis - Hungarian coins Related to Medicine. Budapest Kodnar - Johann Kodnar Norbert Künstner: Katalog der österreichischen Banknoten ab kiadás. H.n Kopicki - Edmund Kopicki: Ilustrowany skorowidz pieniędzy polskich i z Polską związanych I-II. Varsó Klimek - Zenon Klimek: Ceny Monet Polskich Gdansk Krause - Standard Catalog of World Coins , , , , Iola Krause - World Paper Money , Iola MIB - Wolfgang Hahn: Moneta Imperii Byzantini I-III. Bécs NMK - Bodrogi Péter Molnár József Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. H.n Rayman - Rayman János: Pécs szükségpénzei ( ). Pécs Resch - Adolf Resch: Siebenbürgische Münzen Und Medallien Herrmannstadt RIC - The Roman Imperial Coinage I-X. London RSC - H. A. Seaby - David R. Sear: Roman Silver Coins I-V. London Sallay - Sallay Gergely Pál: Seregszemle fémben, zománcban. A Magyar Királyi Honvédség és a leventemozgalom jelvényei Budapest Sear - David R. Sear: Roman Coins and their Values I-III. London SB - David R. Sear: Byzantine Coins and Their Values. London Unger - Unger Emil: Magyar éremhatározó I-II. 2. kiadás. Budapest Unger - Magyar éremhatározó I-III. Budapest

3 Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek N-B Aranyforint Au "Rudolf" Nagybánya (3,46g) T:2- kis ph. / Hungary 1584N-B Goldgulden Au "Rudolf" Baia Mare (3,46g) C:VF small edge error Huszár: 1005., Unger II.: Ft Au "Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója" tanúsítvánnyal (21g/0.986) T:PP / Hungary Forint "50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence" with certificate (21g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Hunyadi Mátyás trónra lépésének 550. évfordulója" tanúsítvánnyal (10g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "550th Anniversary of the Accession of Matthias Corvinus" with certificate (10g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Kazinczy Ferenc születésének 250. évfordulója" tanúsítvánnyal (10g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "250th Anniversary of Birth of Ferenc Kazinczy" with certificate (10g/0.986) C:PP Adamo EM Ft Au "Lajos aranyforintja" tanúsítvánnyal (3,47g/0.986) T:1 / Hungary Forint Au "The Golden Florin of Louis I" with certificate (3,47g/0.986) C:UNC Ft Au "Mária aranyforintja" tanúsítvánnyal (3,5g/0.986) T:1 / Hungary Forint Au "The Golden Florin of Mary" with certificate (3,5g/0.986) C:UNC Ft Au "A Biblia első magyar fordításának 425. évfordulója" tanúsítvánnyal (3,48g/0.999) T:1 / Hungary Forint "425th Anniversary of the First Hungarian Translation of the Bible" with certificate (3,48g/0.999) C:UNC Ft Au "Zsigmond aranyforintja" tanúsítvánnyal (3,5g/0.986) T:1 / Hungary Forint Au "The Golden Florin of Sigismund of Luxemburg" with certificate (3,5g/0.986) C:UNC Ft Au "Árpád-házi Szent Margit születésének 775. évfordulója" tanúsítvánnyal (6,98g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "775th Anniversary of Birth of Saint Margaret of Hungary" with certificate (6,98g/0.986) C:PP Ft Au "Habsburg Albert aranyforintja" tanúsítvánnyal (3,47g/0.986) T:1 / Hungary Forint Au "The Gold Florin of Albert Habsburg" with certificate (3,47g/0.986) C:UNC Ft Au "Árpád-házi Szent Piroska" tanúsítvánnyal (6,99g/0.986) T:PP / Hungary Forint Au "Irene of Hungary" with certificate (6,99g/0.986) C:PP Amerikai Egyesült Államok $ Au "Liberty" (33,44g/0.900) T:1- kis k. / USA Dollars Au "Liberty" (33,44g/0.900) C:AU small scratch Krause KM# Amerikai Egyesült Államok $ Pt "Amerikai sas" (31,1050g/0.9995) T:1 / USA Dollar Platinum "American Eagle" (31,1050g/0.9995) C:UNC Krause KM# Japán "Osaka EXPO Világkiállítás 1970" 3db klf emlékérem eredeti tokban, jelzett Au, jelzett Ag és Br érmek (Au 13,41g/0.750/27mm), (Ag 18,42g/0.925/34mm), (Br 15,9g/34mm) T:1- / Japan "Osaka EXPO World Exposition 1970" 3pcs of diff commemorative medals in original case, hallmarked Au, hallmarked Ag and Br medals (Au 13,41g/0.750/27mm), (Ag 18,42g/0.925/34mm), (Br 15,9g/34mm) C:AU Kína Y Au "Panda" lezárt fólia tasakban (31,1g/0.999) T:PP / China Yuan Au "Panda" in sealed vinyl packing (31,1g/0.999) C:PP Krause KM# Olasz Államok / Lombardia-Velence 1831M 1S Au "I. Ferenc" (11,3g/0.900) T:1- kis k. / Italian States / Lombardy-Venetia 1831M 1 Sovrano Au "Franz I" (11,3g/0.900) C:AU small scratch Krause C# Olaszország 1923R 20L Au "Fasiszta kormány 1. évfordulója" jelzett Au keretben (a keret 0.750; az érme 0.900; Br.: 9,8g) T:1- / Italy 1923R 20 Lire Au "1st Anniversary of Fascist Government" in hallmarked Au frame (the frame 0.750; the coin 0.900; Br.: 9,8g) C:AU Krause KM# Szlovénia "Szlovénia csatlakozása az Európai Unióhoz" jelzett Au/Ag emlékérem, a közepe arany, míg a külső része ezüst, tokban, tanúsítvánnyal (Au 7g/0.900; Ag 5,3g/0.925; 32mm) T:PP ujjlenyomat / Slovenia "Slovenia joins the European Union" hallmarked Au/Ag commemorative coin, the center is gold and the rim is silver, in case with certificate (Au 7g/0.900; Ag 5,3g/0.925; 32mm) C:PP fingerprint Magyar és külföldi bankjegyek G "Bécsi városi bankócédula" vízjeles papíron T:III restaurált / Habsburg Monarchy Gulden "Wiener-Stadt Banco-Zettel" with watermark C:F restored Adamo G G vízjeles papíron, "Ss 16" sorszámmal T:III / Hungary Gulden on watermarked paper, with "Ss 16" serial number C:F Adamo G G "Privilegirte Oesterreichische National-Bank", vízjeles papíron "Rr 32" sorszámmal T:II / Hungary Gulden "Privilegirte Oesterreichische National-Bank" on watermarked paper, with "Rr 32" serial number C:XF Adamo G Ft "DJ 49061" T:III / Hungary Forint "DJ 49061" T:F Adamo G kr "Almásy", "F" sorozat T:III- / Hungary Kreuzer "Almásy", with "F" prefix C:VG Adamo G

4 A nagyaukció online része 18:00 órakor zárul! Ft "Almássy" vízjeles papíron, "G" betűjel T:III- fo. / Hungary Forint "Almássy" on watermarked paper, with "G" prefix C:VG spotted Adamo G Ft "Kincstári utalvány", "48778" sorszámmal T:III / Hungary Forint with "48778" serial number C:F Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "A","B","C","D" négyes ívben + 1Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "E","F","G","H" négyes ívben T:I,I- / Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number + 1 Forint blokk of 4 (E,F,G,H) without date and serial number C:UNC,AU Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "A","B","C","D" négyes ívben + 2Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "E","F","G","H" négyes ívben T:I,I- / Hungary Forint blokk of 4 (A,B,C,D) without date and serial number + 2 Forint blokk of 4 (E,F,G,H) without date and serial number C:UNC,AU Adamo G Ft "Kossuth bankó" kitöltetlen "D","E","F" hármas ívben T:I,I- / Hungary Forint blokk of 3 (D,E,F) without date and serial number C:UNC,AU Adamo G124e G vízjeles papíron, "R 16" sorszámmal T:III- / Austrian Empire Gulden on watermarked paper C:VG Adamo G G "Zc " vízjeles papíron T:III fo. / Austrian Empire Gulden "Zc " on watermarked paper C:F spotted Adamo G G "Fu " vízjeles papíron T:III fo. / Austrian Empire Gulden "Fu " on watermarked paper C:F spotted Adamo G kr T:III / Hungary Kreuzer C:F Adamo G G "Aa 3" piros számozás T:III- szakadás, tűly. / Austrian Empire Gulden with red "Aa 3" serial number C:G tear, needle hole Adamo G98e Ft "Osztrák-magyar Bank", " " sorszámmal T:III / Austro-Hungarian Monarchy Forint / 10 Gulden "Österreichisch-ungarische Bank", with " " serial number C:F Adamo G Ft / 5G "Osztrák-Magyar Bank" piros "Z " sorszámmal T:III- / Austro-Hungarian Monarchy Forint / 5 Gulden with red "Z " serial number C:VG Adamo G K (2x) sorszámkövető T:I / Hungary Korona (2x) sequential serials C:UNC Adamo K K (97x) sorszámkövetők " ", csak három hiányzó darab "873224; ; " mellette még a kötegelő egy része T:I,I- / Hungary Korona (97x) sequential serials " " only three pieces missing "873224; ; ", with part of the original wrapper C:UNC,AU Adamo K K "Orell Füssli Zürich" "5A " T:II / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" "5A " C:XF Adamo K K "Orell Füssli Zürich" piros sorozat- és sorszám "5B " T:III kis szakadás / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with red series and serial number "5B " C:F small tear Adamo K K "Orell Füssli Zürich" T:III / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" C:F Adamo K K "Orell Füssli Zürich" "MINTA" perforációval és "000"-ás sorszámmal T:I- / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" with "MINTA (SPECIMEN)" perforation and "000" serial number C:AU Adamo K43M K "Orell Füssli Zürich" piros sorszám "D " T:III szép papír / Hungary Korona "Orell Füssli Zürich" red serial "D " C:F fine paper Adamo K K "F " sorszámmal "Orell Füssli Zürich" T:III / Hungary Korona with "F " serial number "Orell Füssli Zürich" C:F Adamo K P "A " T:I- / Hungary Pengő "A " C:AU Adamo P P "F " érvénytelenített négy lyukkal T:III- felső szakadás ragasztott / Hungary Pengő "F " cancelled with four hole C:VF upper tear sticked Adamo SP20e P "F " sorozat és sorszámmal, "MINTA" perforációval T:III széleken restaurált / Hungary Pengő with "F " serial number, and "MINTA (SPECIMEN)" perforation C:F restored tears on edges Adamo P20M1a P "B " T:III / Hungary Pengő "B " C:F Adamo P P "C " sorozat és sorszámmal, "MINTA" perforációval T:I / Hungary Pengő with "C " serial number and "MINTA" (SPECIMEN) perforation C:UNC Adamo P11M1a P "E " sorozat és sorszámmal, "MINTA" perforációval T:I / Hungary Pengő with "E " serial number and "MINTA" (SPECIMEN) perforation C:UNC Adamo P17M1a P "B " sorozat és sorszámmal, "MINTA" perforációval T:I / Hungary Pengő with "B " serial number and "MINTA" (SPECIMEN) perforation C:UNC Adamo P9M1a

5 P, II. kiadás csillagos sorszámmal, (2x) sorszámkövetők "H H " T:I- kis fo. / Hungary Pengő, 2nd issue, serial number with star, (2x) sequential serials "H H " C:AU small spot Adamo P1A P "J " Tervezet, nem került forgalomba, "MINTA" perforációval T:I-,II / Hungary Pengő "J " unissued banknote with "MINTA (SPECIMEN)" perforation C:AU,XF Adamo SPT P (2x) sorszámkövetők "J J " T:I,I- / Hungary Pengő (2x) sequential serials "J J " C:UNC,AU Adamo P P kék színű, zöld "MNB" bélyeggel, "M " T:III restaurált / Hungary Pengő blue color with green "MNB" stamp, "M " C:F restored Adamo P24e P kék színű, zöld "MNB" bélyeggel, "M " T:III kis szakadás / Hungary Pengő blue color with green "MNB" stamp, "M " C:F small tear Adamo P24e P kék, "M " sorozat és sorszámmal, "MINTA" perforációval T:I / Hungary Pengő with "M " serial number and "MINTA" (SPECIMEN) perforation C:UNC Adamo P24M1a P (7x) sorszámkövetők "R R " T:I / Hungary P (7x) sequential serials "R R " C:UNC Adamo P Ft "A " T:III- / Hungary Forint "A " C:VG Adamo F Ft "A " sorozat és sorszámmal, "MINTA" perforációval T:II- javított kis szakadás / Hungary Forint "A " with "SPECIMEN" perforation C:VF small restored tear Adamo F1M1a Ft "B " T:III,III- kis anyaghiány / Hungary Forint "B " C:F,VG small missing material Adamo F Ft (2x) mindkettő korabeli hamis, előlapon piros "HAMISÍTVÁNY" felülbélyegzéssel T:III,III- / Hungary Forint (2x) both are contemporary fakes with "COUNTERFEIT" overprint C:F,VG Ft "A " T:II- / Hungary Forint "A " C:VF Adamo F Ft "C " sorszámmal T:III / Forint with "C " serial C:F Adamo F Ft "B " sorszámmal T:III szép papír / Hungary Forint with "B " serial number C:F fine paper Adamo F Ft "A " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "A " serial number and red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F4M Ft "C " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "C " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F11M Ft "C " sorszámmal T:III / Hungary Forint with "C " serial number C:F Adamo F Ft "C " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I,I- / Hungary Forint with "C " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC,AU Adamo F12M Ft "A " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "A " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F7Ma Ft "C " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "C " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F15Ma Táncsics 01 "PRÓBA FORMA" bankjegy terv pirosas előoldali nyomata üres hátlappal, 36db-os teljes ívben! T:I-,II Hungary "PRÓBA FORMA" unissued banknote design with only reddish front printers proof in sheet of 36 C:AU,XF Adamo SFT Ft aranyozott Ag bankjegyveret (217,7g/7 uncia/0.999/154x70mm) Ft karton díszcsomagolásban T:PP,I Hungary Forint gilt Ag banknote plaque (217,7g/7 uncia/0.999/154x70mm) Forint in cardboard display case C:PP,UNC Adamo F Ft "C " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "C " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F16Ma Ft "B " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "B " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F33Ma Ft "D " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "D " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F22Ma Ft "E " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval, nyomdai papírráncokkal T:I / Hungary Forint with "E " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation, with printing crease C:UNC Adamo F42Ma

6 A nagyaukció online része 18:00 órakor zárul! Ft "B " sorozat és sorszámmal, piros "MINTA" felülnyomással és perforációval T:I / Hungary Forint with "B " serial number and with red "MINTA" (SPECIMEN) overprint and perforation C:UNC Adamo F39Ma Ft "MINTA" felülnyomással, "FA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint, and "FA " serial number C:UNC Adamo F53M Ft "EB " T:I / Hungary Forint "EB " C:UNC Adamo F Ft "EC" látványos nyomathiba, az előlapi nyomat egy jelentős része a hátlapon T:III / Hungary Forint "EC" with printing error, large part of the face printed on the back C:F Adamo F Ft "MINTA" felülnyomással, "EA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint, and "EA " serial number C:UNC Adamo F54M Ft "DC " T:I / Hungary Forint "DC " C:UNC Adamo F Ft "MINTA" felülnyomással, "DA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint, and "DA " serial number C:UNC Adamo F55M Ft "MINTA" felülnyomással, "CA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint and "CA " serial number C:UNC Adamo F56M Ft "MINTA" felülnyomással, "BA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint and "BA " serial number C:UNC Adamo F57M Ft "MINTA" felülnyomással, "Millenium", "DA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint, "Millenium" and "DA " serial number C:UNC Adamo F55BM Ft "EC " T:I / Hungary Forint "EC " C:UNC Adamo F54C Ft "MINTA" felülnyomással, "AA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint and "AA " serial number C:UNC Adamo F58DM Ft "MINTA" felülnyomással, "GA " sorszámmal T:I / Hungary Forint with "MINTA" overprint and "GA " serial number C:UNC Adamo F59AM Ft "EC " T:I / Hungary Forint "EC " C:UNC Adamo F54D Ft (2x) sorszámkövetők "MINTA" felülnyomással "EC EC " sorszámmal T:I / Hungary Forint (2x) sequential serials "MINTA (SPECIMEN)" overprint "EC EC " serials C:UNC Ft "EA " piros "MINTA / SPECIMEN" felülnyomással Ft "EA " piros "MINTA / SPECIMEN" felülnyomással T:I / Hungary Forint "EA " with red "MINTA / SPECIMEN" overprint Forint "EA " with red "MINTA / SPECIMEN" overprint C:UNC Ft "DA " rajta piros "MINTA / SPECIMEN" felülnyomással T:I / Hungary Forint "DA " with red "MINTA / SPECIMEN" overprint C:UNC Ft "CA " rajta piros "MINTA / SPECIMEN" felülnyomással Ft "CB " T:I / Hungary Forint "CA " with red "MINTA / SPECIMEN" overprint Forint "CB " C:UNC Ft "EA " "MINTA" felülnyomással T:I / Hungary Forint "EA " with "MINTA (SPECIMEN)" overprint C:UNC Csehszlovákia K + 5K + 20K + 100K + 500K K ezek mind "SPECIMEN" perforációval K + 500K K mindhárom "SPECIMEN" perforációval és bélyeggel T:I / Czechoslovakia Koruna + 5 Korun + 20 Korun Korun Korun Korun all of these with "SPECIMEN" perforation Korun Korun Korun all three with "SPECIMEN" perforation and stamp C:UNC Krause 45s; 46s; 47s; 48s; 49s; 50s; 53s; 55s; 57s Franciaország s "Assignata" 20-as ívben, mindegyik darab vízjellel és szárazpecséttel T:I-,II kis ly. / France Sous "Assignat" in a sheet of 20, all with watermark and embossed stamp C:AU,XF small hole Krause A Német Államok / Mainz / Francia megszállás S vízjeles papíron, kézi sorszámmal T:III jobb felső sarokban anyaghiány / German States / Mainz / French Occupation Sols on watermarked paper, with handwritten serial C:F missing material in the upper-right corner Német Birodalom M piros pecsét, hétjegyű sorszámmal (6x) sorszámkövetők T:I- / German Empire Mark with red seal, 7 digit serial (6x) sequential serials C:AU Krause 44.b Német Birodalom M piros pecsét, hétjegyű sorszámmal (7x) sorszámkövetők T:I- / German Empire Mark with red seal, 7 digit serial (7x) sequential serials C:AU Krause 44.b Német Harmadik Birodalom / Szövetséges megszállás /2M kilencjegyű sorszám + 1M kilencjegyű sorszám + 5M kilencjegyű sorszám + 10M kilencjegyű sorszám + 20M nyolcjegyű sorszám + 50M nyolcjegyű sorszám + 100M kilencjegyű sorszám M nyolcjegyű sorszám T:I,I-,III (csak a 1/2M) / German Third Reich / Allied occupation /2 Mark nine digit serial + 1 Mark nine digit serial + 5 Mark nine digit serial + 10 Mark nine digit serial + 20 Mark eight digit serial + 50 Mark eight digit serial Mark nine digit serial Mark eight digit serial C:UNC,AU,F (only the 1/2 Mark) Krause 191a; 192b; 193b; 194b; 195d; 196d; 197b; 198b

7 30111.NDK M kiadatlan T:I / GDR Mark not issued C:UNC Krause NDK M kiadatlan T:I / GDR Mark unissued C:UNC Krause Olaszország / Velence / Osztrák-magyar megszállás c + 10c + 50c + 1L + 2L + 10L + 20L T:I--III / Italy / Venice / Austro-Hungarian occupation Centesimi + 10 Centesimi + 50 Centesimi + 1 Lira + 2 Lire + 10 Lire + 20 Lire C:AU-F Krause M1, M2, M3, M4, M5, M6, M Szovjetunió R I. típus T:I / Soviet Union Rubles Type I. C:UNC Krause Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek Denár Ag "Kálmán" (0,73g) T:1,1- / Hungary Denar Ag "Coloman" (0,73g) C:UNC,AU Huszár: 37., Unger I.: Denár Ag "II. István" (0,25g) T:1-,2 enyhén hullámos / Hungary Denar Ag "Stephan II" (0,25g) C:AU,XF slightly wavy Huszár 84., Unger I.: 39.(?) Denár Ag "II. Béla" (0,34g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Bela II" (0,34g) C:AU,XF Huszár: 102., Unger I.: Denár Ag "II. Géza" (0,2g) T:1- / Hungary Denar Ag "Geza II" (0,2g) C:AU Huszár: 139., Unger I.: Denár Ag "III. István" (0,2g) T:1- / Hungary Denar Ag "Stephen III" (0,2g) C:AU Huszár: 171., Unger I.: Bracteata Ag "III. Béla - IV. Béla" (0,23g) T:1,1- patina / Hungary Bracteata Ag "Bela III/IV" (0,23g) C:UNC,AU patina Huszár: 192., Unger I.: Denár Ag "II. András" (0,79g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Andreas II" (0,79g) C:AU,XF Huszár: 269., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,84g) T:2 / Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,84g) C:XF Huszár: 294., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,43g) T:1- / Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,43g) C:AU Huszár: 308., Unger I.: Denár Ag "IV. Béla" (0,46g) T:1- / Hungary Denar Ag "Bela IV" (0,46g) C:AU Huszár: 315., Unger I.: Denár Ag "II. Lajos" kassai veret (0,53g) T:1-,2 / Hungary Denar Ag "Louis II" Kosice mint (0,53g) C:AU,XF Huszár: 841., Unger I.: 673.i Denár Ag "Szapolyai János" (0,58g) T:1- / Hungary Denar Ag "John I" (0,58g) C:AU Huszár: 881, Unger I.: 699.a K-T Denár Ag "Szapolyai János" (0,5g) T:1- / Hungary 1527K-T Denar Ag "John I" (0,5g) C:AU Huszár: 881, Unger I.: 699.l K-B 1/2 Tallér Ag "Rudolf" Rendkívül ritka, a kevés ismert példány egyike, az Unger Éremhatározóban nem szereplő évjárat! (13,9g) T:3 RRR! / Hungary 1580K-B 1/2 Thaler Ag "Rudolf' Extremly rare, one of the few existing coins, not covered by Emil Unger's "Éremhatározó" (13,9g) C:F RRR! N-B Denár Ag "Rudolf" (0,44g) T:2,2- patina / Hungary 1601N-B Denar Ag "Rudolf" (0,44g) C:XF,VF patina Unger II.: 816.var Erdélyi Fejedelemség / Brassó 1613B Városi Garas Ag (1,22g) T:2- patina / Principality of Transylvania / Brasov 1613B City Groschen Ag (1,22g) C:VF patina Unger (Erdély).: 35.a var P-P Garas Ag "II. Ferdinánd" (2g) T:2-3 ly., ki. / Hungary 1624P-P Groschen Ag "Ferdinand II" (2g) C:VF hole, cracked Huszár: 1195.var, Unger II.: 910.var Erdélyi Fejedelemség 1659N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" (28,48g) T:2 / Principality of Transylvania 1659N-B Thaler Ag "Georg Rákóczi II" (28,48g) C:XF Unger (Erdély).: Erdélyi Fejedelemség 1660N-B Tallér Ag "II. Rákóczi György" Nagybánya (29,2g) T:2 kis ph. / Principality of Transylvania 1660N-B Thaler Ag "Georg Rákoczi II" Baia Mare (29,2g) C:XF small edge error Huszár (Erdély): B 20kr Ag "II. József" koszorú felső szárai nem érnek össze (6,57g) T:2- / Hungary 1788B 20 Kreuzer Ag "Joseph II" the wreath's upper stem doesn't touch (6,57g) C:VF Huszár: 1880., Unger III.: 1329.a.var G 12kr Ag "Ferenc" (4,96g) T:2 ph. / Hungary 1795G 12 Kreuzer Ag "Francis" (4,96g) C:XF edge error Huszár: 2011., Unger III.: 1394.c G 7kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (4,53g) T:2,2- / Hungary 1802G 7 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (4,53g) C:XF,VF Huszár: 2014., Unger III.: 1395.c G 3kr Ag "I. Ferenc" Nagybánya (1,7g) T:2- / Hungary 1821G 3 Kreuzer Ag "Franz I" Baia Mare (1,7g) C:VF Huszár: 2004., Unger III.: 1391.c E Tallér Ag "I. Ferenc" (28,06g) T:2 kis ph. / Hungary 1830E Thaler Ag "Franz I" (28,06g) C:XF small edge error Huszár: 1948., Unger III.: 1365.b B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,65g) T:1- kis patina / Hungary 1846B 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" (6,65g) C:AU slight patina Huszár: 2081., Unger III.: E 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,67g) T:1-,2 patina / Hungary 1846E 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" (6,67g) C:AU,XF patina Huszár: 2084., Unger III.: 1421.b

8 A nagyaukció online része 18:00 órakor zárul! B 20kr Ag "V. Ferdinánd" (6,6g) T:1- / Hungary 1847B 20 Kreuzer Ag "Ferdinand V" (6,6g) C:AU Unger III.: KB 10kr Ag "V. Ferdinánd" (3,8g) T:2 fülnyom / Hungary 1848KB 10 Kreuzer Ag "Ferdinand V" (3,8g) C:XF ear mark Unger III.: 1429., Huszár: 2093., Adamo B GYF 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,35g) T:1- karc, kis ph. / Hungary 1869GYF 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,35g) C:AU scratch, small edge error Huszár: 2136., Unger III.: 1463.b, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,3g) T:1- / Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,3g) C:AU Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M KB 1Ft Ag "Ferenc József / Angyalos címer" Körmöcbánya (12,35g) T:1,1- / Hungary 1869KB 1 Forint Ag "Franz Joseph" Kremnitz (12,35g) C:UNC,AU Huszár: 2136., Unger III.: 1463.a, Adamo M K Ag "Millenium" (6x) karkötővé alakítva T:2 / Hungary Korona Ag "Millenium" (6x) converted to wristband C:XF Adamo K KB 5K Ag "Ferenc József" T:2- ph. / Hungary 1906KB 5 Korona Ag "Franz Joseph I" C:VF edge error Adamo K7, Krause KM# KB 2K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya KB 2K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya KB 2K Ag "Ferenc József" Körmöcbánya T:1-, K 2 / Hungary 1912KB 2 Korona Ag "Franz Joseph" KB 2 Korona Ag "Franz Joseph" KB 2 Korona Ag "Franz Joseph" C:AU, Krona XF Adamo K6, Krause KM# Ft Ag "II. Rákóczi Ferenc" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal oldalán T:BU,PP oxidáció, patina / Hungary Forint Ag "Ferenc Rákóczi II" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, left side C:BU,PP corrosion, patina Adamo EME Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Tarsolylemez" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" a hátlap alsó részén T:BU oxidáció, kis patina / Hungary Forint Ag "Hungarian National Museum / Sabretache" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse below C:BU corrosion, small patina Adamo EME Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina / Hungary Forint Ag "Hungarian National Museum / Falcon" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina Adamo EME Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:BU oxidáció / Hungary Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:BU corrosion Adamo EME Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:PP oxidáció / Hungary Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:PP corrosion Adamo EME Ft Ag "Az államalapítás évfordulója" tanúsítvánnyal, dísztokban T:1- (eredetileg PP) sérült tok / Hungary Forint Ag "1000th Anniversary of the Foundation of Hungary" with certificate in case C:AU (originally PP) damaged case Adamo EM Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" próbaverete. Csak 6db készült! T:BU RR! / Hungary Forint Cu-Ni-Zn "End of Millennium" trial strike. Only 6pcs made! C:BU VERY RARE! Adamo EM Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:PP / Hungary Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:PP Adamo EM Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:BU / Hungary Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:BU Adamo EM Magyar emlékveretek, plakettek Arató Gyula ( ) / Jálics Ernő ( ) "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" kétoldalas Br emlékplakett "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930" gravírozással (87,86g/70x48,5mm) T:1- / Hungary "MOLTSZ / Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség" double-sided Br commemorative plaque, engraved with "ROTHERMERE CSAPAT MÉRKŐZÉS 1930". Szign.: Arató, Jálics (87,86g/70x48,5mm) C:AU Beck Ötvös Fülöp ( ) "A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére " Br plakett. "JÓZSEF NÁDOR ISPÁN - GRÓF SZÉCHÉNYI FERENCZ - A MAGY NEMZ MVZEVM 100 ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE " (84,66g/75x50mm) T:2 / Hungary "100th Anniversary of the National Museum " Br commemorative plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (84,66g/75x50mm) C:XF HP Beck Ötvös Fülöp ( ) "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906" Br emlékplakett (74,5x77mm) T:2 ph. / Hungary "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a műbarátok köre 1906 (For the 80th Anniversary of birth of Pál Gyulai)" Br commemorative plaque. Sign.: Beck Ötvös Fülöp (74x76,5mm) C:XF edge error HP.: Beck Ötvös Fülöp ( ) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (71,77g/60mm) T:1- / Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Ag commemorative medallion with hallmark on edge (71,77g/60mm) C:AU

9 30182.Beck Ötvös Fülöp ( ) "AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE" kétoldalas Br plakett (73mm/189,18g) T:1-,2 / Hungary "AZ OMK ZENEMÜV FŐISKOLA FÉLSZÁZADOS EMLÉKÜNNEPÉRE (For the 50th Anniversary of the Music College)" double-sided Br plaque (73mm/189,18g) C:AU,XF Beck Ötvös Fülöp ( ) "Ady Endre emlékének a 'Nyugat' / 'Repülj hajóm... Rajtad a holnap hőse'" kétoldalas Br emlékérem (114,37g/65mm) T:2 ph. / Hungary "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (114,37g/65mm) C:XF edge error HP Beck Ötvös Fülöp ( ) "Fellner Henrik 1929" egyoldalas Br plakett (198mm/2062g) T:1-,2 / Hungary "Henrik Fellner 1929" one-sided Br plaque (198mm/2062g) C:AU,XF HP. 992.var Berán Lajos ( ) "Atyamesterének Alpár Ignácznak hetvenedik születésnapjára a Steindl Céh 1925 / Ha az egyik a köveket faragja a másik lelket lehel beléjük úgy majd beszélnek azok" kétoldalas Br emlékérem (81mm/250g) T:1- kis ph. / Hungary "Atyamesterének Alpár Ignácznak hetvenedik születésnapjára a Steindl Céh 1925 (For the 70th birthday of Ignácz Alpár the Steindl Guild)" double-sided Br commemorative medallion (81mm/250g) C:AU small edge error Berán Lajos ( ) "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas Br emlékérem (71mm/158,72g) T:1-,2 / Hungary "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " double-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (71mm/158,72g) C:XF HPII Berán Lajos ( ) "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (249g/79,5mm) "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" aranyozott Br jelvény (20mm) T:1- kis patina / Hungary "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University)" double-sided Br commemorative medallion (249g/79,5mm) "III. CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" gilt Br badge (20mm) C:AU small patina Berán Lajos ( ) ~1937. "BSzKRT Sportegyesülete " kétoldalas Br emlékérem (90,57g/62mm) T:1- / Hungary ~1937. "BSzKRT Sportegyesülete (BSzKRT Sports Associtiaon)" double-sided Br commemorative medallion (90,57g/62mm) C:AU Bognár György (1944-) "Magyar Köztársaság Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/65mm) T:PP / Hungary "Commemorative coin of the Hungarian Republic" piefort Ag commemorative medal in original case with certificate. Sign.: György Bognár (155,52g/0.925/65mm) C:PP Borsos Miklós ( ) "József Attila-Díj" öntött Br díjérem. "JÓZSEF ATTILA / JÓZSEF ATTILA DÍJ" (113,18g/72mm) T:1- / Hungary "Attila József Award" double-sided commemorative Br cast medallion. Sign: Miklós Borsos (113,18g/72mm) C:AU Borsos Miklós ( ) DN "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (61g/51mm) T:2 / Hungary ND "Kazinczy Emlékérem a szép magyar beszédért (Kazinczy medallion for fine Hungarian speech)" double-sided, cast Br medallion. Sign.: Miklós Borsos (61g/51mm) C:XF Csúcs Ferenc ( ) "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére " Br emlékplakett (217,13g/66mm) T:2 / Hungary "Mihály Kun 50th Anniversary of Printing" commemorative Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (217,13g/66mm) C:XF Gáti Gábor (1937- ) "Ady / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary "Ady / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU Gerl Károly ( ) "Szondi György Drégelvár Hősének 1552 / Emelte Simor J. Bibornok. Prímás. Eszt. Érsek." fém emlékérem (24,51g/41mm) T:2 kis ph. / Hungary "Szondi György Drégelvár Hősének 1552 / Emelte Simor J. Bibornok. Prímás. Eszt. Érsek." metal commemorative medal for the commemoration of György Szondi. Sign.: Károly Gerl (24,51g/41mm) C:XF small edge error Gerl Károly ( ) "MÉE / Jubileumi tagsági érem - Szent László" névre szóló, peremén jelzett Ag emlékérem (29,15g/0.925/42,5mm) T:1- patina / Hungary "MÉE / Jubileumi tagsági érem - Szent László (Hungarian Numismatic Society - Jubilee and membership medal)" Ag member's medal, marked on edge. Sign.: Károly Gerl (29,15g/0.925/42,5mm) C:AU patina Adamo MNT Göröntsér Greff Lajos ( ) ~ "M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség)" jelzett Ag emlékérem "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (16,56g/0.800/33mm) T:2 patina / Hungary ~ "M.U.SZ (Hungarian Swimming Association)" hallmarked Ag commemorative medallion with "LUDVIG BPEST" makers mark on reverse, in original case. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (16,56g/0.800/33mm) C:XF patina Göröntsér Greff Lajos ( ) ~ "Magyar Úszó Szövetség 1907" jelzett Ag emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti "Arkanzas Sterk" dísztokban (30,76g/0.800/41mm) T:2 patina / Hungary ~ "Hungarian Swimming Association 1907" hallmarked Ag commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on reverse, in original "Arkanzas Sterk" case. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (30,76g/0.800/41mm) 9 C:XF patina

10 Várjuk beadásait - dolgozzunk együtt a sikerért! Holló Barnabás ( ) DN "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" Br emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (96,1g/68x49mm) T:1- / Hungary ND "Baron Miklós Wesselényi Commemorative Race - Long distance swimming in Balaton" Br commemorative plaque with "LUDVIG" makers mark on reverse. Sign.: Barnabás Holló (96,1g/68x49mm) C:AU Holló Barnabás ( ) DN "Báró Wesselényi Miklós emlékverseny - Balatoni távúszás" ezüstözött emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (100g/68x49mm) T:1- patina / Hungary ND "Baron Miklós Wesselényi Commemorative Race - Long distance swimming in Balaton" silver plated commemorative plaque, with "LUDVIG" makers mark on reverse, in case. Sign.: Barnabás Holló (100g/68x49mm) C:AU patina Kovács Dezső (1921-) "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (133g/0.835/69,5mm) T:2 patina / Hungary "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (133g/0.835/69,5mm) C:XF patina Madarassy Walter ( ) "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (80,16g/60mm) T:2 / Hungary "Floral Budapest Floral Hungary Prize Medal" double-sided Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (80,16g/60mm) C:XF Madarassy Walter ( ) DN " Winkler Lajos / Budapesti Orvostudományi Egyetem Winkler Lajos emlékérme" Br emlékérem (323,52g/89mm) T:2,2- / Hungary ND " Lajos Winkler / Budapest Medical University Lajos Winkler Commemorative Medal" Br medal (323,52g/89mm) C:XF,VF HV Madarassy Walter ( ) DN "Budapesti Történeti Múzeum" (320g/85,5mm) + "CASTRVM BVDENSE / Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota" (422g/100mm) Br emlékérem pár, eredeti dísztokban T:1- / Hungary ND "Budapest History Museum" (320g/85,5mm) + "CASTRVM BVDENSE / Budapest History Musem - Buda Palace" (422g/100mm) pair of commemorative Br medallions in original case. Sign: Walter Madarassy C:AU Moiret Ödön ( ) "DESIDERIUS DEMENY SACREDOS CHRISTI ET MUSARUM AET SUAE L 1921 (Demény Dezső) " kétoldalas, öntött Br plakett (424g/97mm) T:1-,2 / Hungary "DESIDERIUS DEMENY SACREDOS CHRISTI ET MUSARUM AET SUAE L 1921 (Dezső Demény)" double-sided cast Br commemorative plaque. Sign.: Ödön Moiret (424g/97mm) C:AU,XF Moiret Ödön ( ) DN "Virágos Budapest Bizottság" egyoldalas Br plakett (229g/112x71mm) T:1-,2 / Hungary ND "Virágos Budapest Bizottság (Flowery Budapest Committee)" one-sided Br plaque (229g/112x71mm) C:AU,XF Osváth Mária ( ) "Einstein " egyoldalas Br plakett (137mm/436,4g) T:1- / Hungary "Einstein " one-sided Br plaque (137mm/436,4g) C:AU Osváth Mária ( ) "CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR EMLÉKEZETÉRE " egyoldalas Br plakett (106mm/258,92g) T:1- / Hungary "CSONTVÁRY KOSZTKA TIVADAR EMLÉKEZETÉRE (In memoriam Tivadar Csontváry Kosztka)" one-sided Br plaque (106mm/258,92g) C:AU Osváth Mária ( ) "KISS MANYIKA SZÍNMŰVÉSZ" egyoldalas Br plakett (93mm/270,67g) T:1- / Hungary "KISS MANYIKA SZÍNMŰVÉSZ (Actress Manyika Kiss)" one-sided Br plaque (93mm/270,67g) C:AU Osváth Mária ( ) "FRANCISCUS BENE PROF. MED. MDCCLXXIII-MDCCCLVIII" egyoldalas Br plakett (106mm/394,08g) T:1- / Hungary "FRANCISCUS BENE PROF. MED. MDCCLXXIII-MDCCCLVIII" one-sided Br plaque (106mm/394,08g) C:AU Reményi József ( ) "Magyar Nemzeti Színház / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" kétoldalas Br emlékérem mesterjegy nélkül (212g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary "Hungarian National Theater / 10th Anniversary - Liberation of our theater" two-sided Br commemorative medal without signature, József Reményi's work (212g/80mm) C:XF tiny edge error Szász Vilmos ( ) "Károly és Zita" Zn emlékérem (6,25g/24mm) T:2 / Hungary "Charles and Zita" Zn commemorative medallion. Sign.: Vilmos Szász (6,25g/24mm) C:XF HP Ugray György ( ) "A Geodéziai és Kartográfiai Egyesület / Lázár Deák" Br emlékplakett dísztokban, névre szóló gravírozással (83mm/194,3g) T:2 / Hungary "Geodesy and Cartograpy Society" commemorative Br plaque in case, engraved on reverse. Sign.: György Ugray (83mm/194,3g) C:XF Vincze Pál ( ) DN "Dr. Grünwald Sanatorium Budapest" Br emlékérem (34,01g/45mm) T:2- patina / Hungary ND "Grünwald Sanatorium Budapest" Br commemorative medallion. Sign.: Pál Vincze (34,01g/45mm) C:VF patina HPII "IOSEPH IM NAHMEN UND ERBRECHT DER ERSTE / DIR UND DEINEM SAMEN NACH DIR" I. József trónra lépésének alkalmából kiadott, jelzetlen koronázási Ag emlékérem. Szign.: I.K. (Johann Kittel) (16,53g/34mm) T:1-,2 patina / Hungary "IOSEPH IM NAHMEN UND ERBRECHT DER ERSTE / DIR UND DEINEM SAMEN NACH DIR" commemorative Ag medallion without hallmark, issued for the coronation of Joseph I. Sign.: I.K. (Johann Kittel) (16,53g/34mm) C:AU,XF patina "A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875" kétoldalas Br emlékérem (26,33g/41mm) T:2,2- ü. / Hungary "A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875" (Hungarian Physicians and Naturalists XVIIIth Meeting / Vâlcele 1875)" double-sided Br commemorative 10 medallion (26,33g/41mm) C:XF,VF ding

11 "Magyarország Ezeréves Fennállása Emlékére 1896 / Zion Jótékonysági Egylet Budapest" Cu emlékérem füllel, szalag nélkül, "SCHEID" gyártói jelzéssel (17,06g/36mm) T:1-,2 / Hungary "1000th Anniversary of the Hungarian state / Zion Charity Association" Cu medal with ear, without ribbon, with "SCHEID" makers mark (17,06g/36mm) C:AU,XF "Aradi Nemzeti Szövetség / Október 6. - Arad" Al emlékérem szalagon, benne aradi homok(?) (23mm) T:2,2- / Hungary "Aradi Nemzeti Szövetség (National Society of Arad) / Október 6. - Arad" Al commemorative medallion on ribbon with sand from Arad(?) (23mm) C:XF,VF ~1930. "A Budapesti Keresked. és Iparkamara Kitüntető Érme / Jó kiskereskedőből nőnek a világhíres nagykereskedők!" kétoldalas Br jutalomérem (42,47g/45mm) T:2 / Hungary ~1930. "A Budapesti Keresked. és Iparkamara Kitüntető Érme / Jó kiskereskedőből nőnek a világhíres nagykereskedők!" double-sided award medallion of the Commerce and Industry Chamber of Budapest (42,47g/45mm) C:XF "Jubilehe II. Országos Bélyegkiállítás Emlékérem / Dr. Szalay Gábor Báró Úrnak a M. Kir. Posta vezérigazgatójának hálánk jeléül Jubilehe II. Országos Bélyegkiállítás Rendező Bizottsága" fém emlékplakett sérült dísztokban (109,4g/80mm) T:2 / Hungary "2nd National Jubilehe Stamp Exhibition / To Baron Dr. Gábor Szalay" metal commemorative plaque in damaged case (109,4g/80mm) C:XF "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (57g/59x40mm) T:1- / Hungary "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 (Budapest Sport Association Automotor Section Béla Buday Memory Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (57g/59x40mm) C:AU "Gróf Zrínyi Miklós és a magyarok Istene segítsen meg minket! Amen! - SORS BONA NIHIL ALIUD" Fe plakett, hátlapon akasztóval. A Vitézi Rend Zrínyi Csoportja és a Weiss Manfréd hadiüzem munkásainak közös kiadású, részben üvegezett fa dísztokjában (605g/190x150mm)T:1- / Hungary "Gróf Zrínyi Miklós és a magyarok Istene segítsen meg minket! Amen! - SORS BONA NIHIL ALIUD" Fe plaque with hanger on reverse. In wooden, partially glassed display case of common issue of the Zrínyi Group of the Order of Vitéz and the workers of the Weiss Manfréd Factory (605g/190x150mm) C:AU ~ "A Cserkész takarékos" egyoldalas Br plakett, hátlapon nehezen kiolvasható gyártói és művészi(?) jelzés (115mm) T:2 / Hungary ~ "A Cserkész takarékos (The Scout is economical)" one-sided Br plaque, hardly readable maker's and artist's mark on reverse (115mm) C:XF "Magyar Birkózó Szövetség - Bácska Budapest - Zombor: Dec. 6. Szabadka: Dec. 7." részben zománcozott, aranyozott fém emlékplakett (58,2g/40,5x62mm) T:2 / Hungary "Hungarian Wrestling Federation - Bácska Budapest" partially enamelled, gold plated metal commemorative plaque (58,2g/40,5x62mm) C:XF "O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja" fém lemezplakett márványtalpon, eredeti, kissé sérült "Schubauer és Miticzky" tokban (br. 326g/plakett 39x70mm, márvány 89x119x10mm) T:2 / Hungary "O.M.R.E. - Centenáriumi Motoros Repülő Modellverseny kidolgozási I. díja" Centenary Aeroplan Model Competition, metal award plaque on marble, in original, slightly damaged "Schubauer és Miticzky" case (br. 326g/plaque 39x70mm, marble 89x119x10mm) C:XF "Labdarúgó VB Argentina" jelzetlen, stadion formájú aranyozott Ag? plakett tokban (58g/72x42mm) T:PP ujjlenyomatos / Hungary "1978 World Soccer Championship" unmarked gold plated Ag? commemorative plaque, shaped like a stadium, in case (58g/72x42mm) C:PP fingerprints "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett csavarozott műanyag tokban (~70g/0.999/72x42mm) T:PP / Hungary "1978 World Soccer Championship" hallmarked Ag commemorative plaque, shaped like a stadium, in plastic case sealed with screws (~70g/0.999/72x42mm) C:PP Belváros-Lipótváros Budapest Főváros V. kerület Önkormányzata "PRO URBE" díj, egyoldalas Br díjérem (130,84g/72mm), jelvénnyel (30mm) és kitűzővel (11x20mm) és laminált viselői igazolvánnyal T:1 / Hungary Budapest 5th District "PRO URBE" award, one-sided Br award medallion (130,84g/72mm), with badge (30mm) and pin (11x20mm) and laminated certificate C:UNC Kiss György ( ) "Adamovszky István emlékérem" ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo. / Hungary ( ) "Adamovszky István emlékérem (In memory of István Adamovszky)" silver plated Cu-Ni in case (42,5mm) C:PP spotted Külföldi fém- és ezüstpénzek Amerikai Egyesült Államok 1921D 1d Ag "Mercury" (2,6g) T:2,2- R! / USA 1921D 1 Dime Ag "Mercury" (2,6g) C:XF,VF RARE! Krause KM# Ausztria 1860A 1Fl Ag "Ferenc József" T:1- Austria 1860A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:AU Krause KM# Ausztria 1861A 1Fl Ag "Ferenc József" T:1- Austria 1861A 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:AU Krause KM# Ausztria Fl Ag "Ferenc József" T:1- ph. Austria Florin Ag "Franz Joseph" C:AU ph. Krause KM#

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 27. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017 május 15-27 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 30. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 november 12-24 között.

Részletesebben

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 266. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 18-21-ig.

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 334. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. november 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 326. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 316. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 348. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 június 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás

Részletesebben

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 26. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 14-26 között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 317. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 február 26 - március

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 323. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 276. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 június 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 332. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 300. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) június 12-15-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 350. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 342. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 346. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 20-23-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 328. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. augusztus 13-tól

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 314. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 311. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) november 28-tól december

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 331. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. október 1-4-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 271. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 április 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 329. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 3-6-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 322. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 14-17-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.-

1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.- 1002 1003 1002. Lot 8 db/st./pcs 2007 BU 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo: FO40, 10.- 1003. Lot 8 db/st./pcs 2007 PP 1, 2, 5, 10, 20, 50, 50, 100 forint 5000 db/st./pcs Adamo:

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 306. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 308. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 16-19-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 327. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 30 - augusztus

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik. Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi arany pénzek - Gold coins - Gold Münzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002. 1406? Aranyforint Au Zsigmond Nagybánya (3.55g) T:1-,2 RRR!Hungary

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 341. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. március 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 338. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. január 21-24-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 265. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 január 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 309. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 30- november 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 231. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. július 28-31. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 257. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 31- szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 235. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. szeptember 24. és

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 307. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) október 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 268. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 15-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 312. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 324. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 június 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 315. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 január 29 február

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 320. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 356. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 október 14-17-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 319. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 április 3-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 330. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. szeptember 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 318. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 március 19-22-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 349. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 352. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 augusztus 12-15-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 297. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 2-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 357. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 november 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 344. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. április 22-25-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 325. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 július 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 299. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 30 - június 1-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 281. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 augusztus 29 - szeptember

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 354. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 16-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 351. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 július 29 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 305. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 289. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 27 - január 5-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 336. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018. december 17-20-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 301. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 3-6-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 285. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 november 1-3-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 126. 2016/1. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 126. 2016/1. Budapest, 2016. április 30. 10:00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1. 2. 3. 4. Ország

Részletesebben

44. Numizmatikai gyorsárverés

44. Numizmatikai gyorsárverés 44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 339. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 4-7-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 340. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019. február 18-21-ig.

Részletesebben

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2. MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 262. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 17-19-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 291. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) január 30 - február 2-ig.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 313. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) december 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 353. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019 szeptember 2-5-ig.

Részletesebben

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft. Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVII. Árver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt I. Ferenc / 1829B 20 Krajcár Ag medálnak átalakítva, fül nélkül T/C:F 1848.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 303. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) július 31 - augusztus

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 298. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) május 15-18-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk! 233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és

Részletesebben

Kisárverés január 26.

Kisárverés január 26. Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr

Részletesebben

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 345. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2019.május 6-9-ig. AJÁNLATTÉTELI

Részletesebben

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik

Numizmatika. Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek - Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002.

Részletesebben

Numizmatika Numismatics/ Numismatik

Numizmatika Numismatics/ Numismatik Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek - Gold coins and conmemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30003. 30000. 30001. 30002.

Részletesebben

46. Numizmatikai gyorsárverés

46. Numizmatikai gyorsárverés 46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi

Részletesebben