BIKSADY. 33. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design március 8. kedd 18 óra

Download "BIKSADY. 33. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design 2016. március 8. kedd 18 óra"

2 1

3 1. GERD ARNTZ (REMSCHEID, HÁGA, 1989) BÖRTÖN, 1927 / PRISON, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G.Arntz; IV 43*32,5 cm Ft THILO MAATSCH (BRAUNSCHWEIG, KÖNIGS- LUTTER, 1983) KOMPOZÍCIÓ, 1924 / COMPOSITION, 1924 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Thilo, 1924 számozott / numbered: 29/100 43*30 cm Ft LOTHAR SCHREYER (DRESDA, HAMBURG, 1966) FÖLDANYA, (1920) / EARTH MOTHER, (1920) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Lothar Schreyer, Mutter Erde, 1920; October *19 cm Ft THILO MAATSCH (BRAUNSCHWEIG, KÖNIGS- LUTTER, 1983) KOMPOZÍCIÓ, 1924 / COMPOSITION, 1924 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Thilo, 1924 számozott / numbered: 29/100 43*30 cm Ft GERD ARNTZ (REMSCHEID, HÁGA, 1989) LAKTANYA, 1927 / BARRACK, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz; V 43*32,5 cm Ft THILO MAATSCH (BRAUNSCHWEIG, KÖNIGSLUTTER, 1983) KOMPOZÍCIÓ, 1930 / COMPOSITION, 1930 ceruza, tus, papír / pencil, ink on paper jelzett / signed: TM 30 25*32,5 cm Ft HANS HANKO (1923-) ÁLMODÓ, 1969 / DREAMER, 1969 ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: Hanko 69 24*32 cm 8. THILO MAATSCH (BRAUNSCHWEIG, KÖNIGSLUTTER, 1983) KOMPOZÍCIÓ, 1927 / COMPOSITION, 1927 ceruza, tus, papír / pencil, ink on paper jelzett / signed: TM 27 25*32,5 cm Ft MILAN DOBES (PREROV, 1929-) KOMPOZÍCIÓ, 1971 / COMPOSITION, 1971 dombornyomott papír / embossed paper jelzett / signed: M. Dobes 1971 számozott / numbered: 49/170 14,5*14,5* cm Ft KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) KÉPARCHITEKTÚRA / IMAGE ARCHITECTURE jelzett / signed: LK (nyomtatott/printed) 67*50 cm 11. KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Kassák 25*19 cm 12. KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) MA KOMPOZÍCIÓ / MA COMPOSITION 67*50 cm 13. KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) jelzett / signed: Kassák 68*50 cm Ft KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Kassák 25*22 cm Ft FRITZ KÖTHE (BERLIN, ) TANULMÁNYRAJZ - TÁMASZ, 1965 / STUDY - SUPPORT, 1965 ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: FK ,5*48,5 cm Ft GUIDO BIASI ( ) JÁTÉKOK, 1959 / TOYS, 1959 toll, papír / pen on paper jelzett / signed: g. biasi 59 22*31 cm Ft BARTA LAJOS (BUDAPEST, KÖLN, 1986) ceruza, papír / pencil on paper 29*20 cm 18. BARTA LAJOS (BUDAPEST, KÖLN, 1986) MENEKÜLÉS R ELŐL / ESCAPE FROM R szén, papír / coal on paper 30,5*21,5 cm 19. FRITZ KÖTHE (BERLIN, ) KÉZTANULMÁNY, 1965 / HAND STUDY, 1965 ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: FK ,5*48 cm Ft 540 2

4 20. JEAN POUGNY (SZENTPÉTERVÁR, PÁRIZS, 1956) KOMPOZÍCIÓ (1920) / COMPOSITION (1920) jelzett / signed: Puni (nyomtatott/printed) 20. század vége / end of the 20th century 65*51 cm 21. CHRISTIAN SCHAD (MIESBACH, STUTTGART, 1982) CIRKUS, 1925 / CIRCUS, 1925 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Christian Schad 25 20,5*17,5 cm 22. MARC EEMANS (TERMONDE, BRÜSSZEL, 1998) SZÜRREALISTA KOMPOZÍCIÓ / SURREALIST COMPOSITION litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Marc Eemans 30*30 cm Ft FRANZ FEDIER (ERSTFELD, BERN, 2005) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Fedier apró sérüléssel / with small damage 30*21 cm Ft WALTER WAHLSTEDT ( ) FIGURE MARINE III., 1922/66 jelzett / signed: Wahlstedt 1922/66, Figure marine III. 27*17,5 cm Ft WILLIAM WAUER (OBERWIESENTHAL, WEST BERLIN, 1962) HATTYÚTÁNC / SWAN DANCE fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: William Wauer (pecsételt/stamped) 28*24 cm Ft KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) KÉPARCHITEKTÚRA / IMAGE ARCHITECTURE linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Kassák (pecsételt/stamped) 30*30 cm 27. KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) MA KÉPESKÖNYV, 1922 / MA PICTURE-BOOK, 1922 linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Wien *25 cm 28. KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Kassák (pecsételt/stamped) 29*29 cm Ft MARCELLE DELPHINE CAHN (STRASBOURG, NEUILY- LY-SUR-SEINE, 1981) linómetszet, papír / linocut on paper 30*22 cm sérült / damaged Ft HANS BELLMER (KATOWICE, PÁRIZS, 1975) UNTERWEISUNGEN DER SEXUALITÄT IV. rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: Bellmer számozott / numbered: 15/80 32*20 cm Ft 150 Kiadó / Publisher: Verlag Ullstein GmbH Frankfurt am Main, Berlin, Wien, HANS BELLMER (KATOWICE, PÁRIZS, 1975) UNTERWEISUNGEN DER SEXUALITÄT V. rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: Bellmer számozott / numbered: 15/80 34*25 cm Ft 150 Kiadó / Publisher: Verlag Ullstein GmbH Frankfurt am Main, Berlin, Wien, BELÁNYI VIKTOR ( ) KONSTRUKTÍV KOMPOZÍCIÓ / CONSTRUCTIVE COMPOSITION gouache, papír / gouache on paper jelzett / signed: Belányi 61,5*43 cm sérült / damaged Ft HANS BELLMER (KATOWICE, PÁRIZS, 1975) UNTERWEISUNGEN DER SEXUALITÄT III. rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: Bellmer számozott / numbered: 15/80 34*25 cm Ft 150 Kiadó / Publisher: Verlag Ullstein GmbH Frankfurt am Main, Berlin, Wien, ARNULF RAINER (BADEN BEI WIEN, 1929-) KOMPOZÍCIÓ, 1959 / COMPOSITION, 1959 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Rainer 59 19,5*15 cm Ft GÜNTHER UECKER (WENDORF, 1930-) SZÖG-KÉP, 1962 / NAIL-ART, 1962 dombornyomott papír / embossed paper jelzett / signed: Uecker 62 13,5*9,5 cm apró sérüléssel / with small damage Ft YVES LALOY (RENNES, CANCALE, 1999) SZERELEM / LOVE jelzett / signed: Laloy 21*21 cm Ft MILAN DOBES (PREROV, 1929-) KOMPOZÍCIÓ, 1967 / COMPOSITION, 1967 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: M. Dobes; 1967 számozott / numbered: 191/200 17,5*15,5 cm 38. CÉSAR DOMELA ( ) OLVASÓ / READER linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Domela 29*22,5 cm Ft 120 3

5 39. GYARMATHY TIHAMÉR (PÉCS, BUDAPEST, 2005) KÉT VILÁGRÉSZ (1982), 1991 TWO CONTINENTS (1982), 1991 jelzett / signed: Gyarmathy Tihamér számozott / numbered: 23/60 65*50 cm Ft GYARMATHY TIHAMÉR (PÉCS, BUDAPEST, 2005) AKT TÜKÖR ELŐTT (1958), 1991 NUDE IN FRONT OF A MIRROR (1958), 1991 jelzett / signed: Gyarmathy Tihamér számozott / numbered: 23/60 65*50 cm Ft GYARMATHY TIHAMÉR (PÉCS, BUDAPEST, 2005) FUTÁS (1950), 1991 / RUN (1950), 1991 jelzett / signed: Gyarmathy Tihamér számozott / numbered: 23/60 65*50 cm Ft GYARMATHY TIHAMÉR (PÉCS, BUDAPEST, 2005) TESTEK VÉG NÉLKÜL (1950), 1991 FIGURES WITHOUT ENDS (1950), 1991 jelzett / signed: Gyarmathy Tihamér számozott / numbered: 23/60 65*50 cm Ft GYARMATHY TIHAMÉR (PÉCS, BUDAPEST, 2005) ÖNTUDAT (1949), 1991 SELF-CONSCIENCE (1949), 1991 jelzett / signed: Gyarmathy Tihamér számozott / numbered: 23/60 65*50 cm Ft BARCSAY JENŐ (KATONA, BUDAPEST, 1988) ELMÚLÁS, 1986 / EVANESCENCE, 1986 jelzett / signed: Barcsay 1986 számozott / numbered: EA I/XII 48,5*68 cm 45. PAOLO SCHEGGI (FIRENZE, RÓMA, 1971) szitanyomat, papír / silkscreen on paper jelzett / signed: Scheggi 30*30 cm Ft AKNAY JÁNOS (NYÍREGYHÁZA, 1949-) TANULMÁNY I., 1978 / STUDY I., 1978 toll, papír / pen on paper jelzett / signed: Aknay *47 cm Ft PAOLO SCHEGGI (FIRENZE, RÓMA, 1971) szitanyomat, papír / silkscreen on paper jelzett / signed: Scheggi 30*30 cm Ft BARCSAY JENŐ (KATONA, BUDAPEST, 1988) VILÁGOS-SÖTÉT RITMUS 1972 / LIGHT-DARK RHYTHM, 1972 jelzett / signed: Barcsay 1972 számozott / numbered: EA 38,5*63,5 cm 49. BÁLINT ENDRE (BUDAPEST, ) ÚJRA SZENTENDRE, 1985 / SZENTENDRE AGAIN, 1985 jelzett / signed: Bálint 85 számozott / numbered: EA 53*38 cm Ft GYARMATHY TIHAMÉR (PÉCS, BUDAPEST, 2005) A TÖRVÉNY (1950), 1991 THE LAW (1950), 1991 jelzett / signed: Gyarmathy Tihamér számozott / numbered: 23/60 65*50 cm Ft KORNISS DEZSŐ (BESZTERCE, BUDAPEST, 1984) SZÍNES MINTA / COLOURFUL PATTERN szitanyomat, papír / silkscreen on paper jelzett / signed: Korniss számozott / numbered: EA 70*50 cm Ft HALÁSZ-SZABÓ SÁNDOR (SZENTES, ) jelzett / signed: Halász-Szabó S. 37*29 cm Ft 90 Kiállítva: Geometrikus absztrakt művek a Gömör-gyűjteményből, július 13.- augusztus 19. HAP Galéria Exhibited: Geometric abstract arts from the Gömör collection, July 13th - August 19th 2010, HAP Gallery 53. KOVÁCS TAMÁS (1964-) LINEÁRIS TANULMÁNY, 1983 LINEAR STUDY, 1983 szitanyomat, papír silkscreen on paper számozott / numbered: 9/17 40*20 cm 54. BARCSAY JENŐ (KATONA, BUDAPEST, 1988) DINAMIKUS FORMÁK / DYNAMIC FORMS jelzett / signed: Barcsay számozott / numbered: EA 24,5*34 cm Ft BRUNO MUNARI (MILÁNÓ, ) UTAZÓ SZOBOR / PORTABLE SCULPTURE kollázs / collage jelzett / signed: Munari 21,5*21,5 cm apró sérüléssel / with small damage Ft MARIE-THERESE VACOSSIN (1929-) PHOSPHO F; PHOSPHO B, 2014 PHOSPHO F; PHOSPHO B, 2014 plexi jelzett / signed: M.T.V.; M.T.V. 14 számozott / numbered: 20/4; 6/10 18*18 cm; 19*18 cm Ft HETEY KATALIN (MISKOLC, BUDAPEST, 2010) TANULMÁNY A VÁLTOZÁS JELEI SOROZATHOZ, 1980 STUDY - FOR THE SIGNS OF CHANGE SERIES, 1980 tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Hetey Katalin 40*54 cm Ft 220 4

6 58. MAURER DÓRA (BUDAPEST, 1937-) KOMPOZÍCIÓ, 1986 / COMPOSITION, 1986 vintage, zselatinos ezüstnagyítás, tus, papír vintage, gelatine silver print, ink on paper jelzett / signed: Maurer *21 cm 59. BARCSAY JENŐ (KATONA, BUDAPEST, 1988) FEKETE-RÓZSASZÍN / BLACK-PINK jelzett / signed: Barcsay számozott / numbered: EA 70*47 cm 60. MAURER DÓRA (BUDAPEST, 1937-) KOMPOZÍCIÓ, 1986 / COMPOSITION, 1986 vintage, zselatinos ezüst nagyítás, tus, papír vintage, gelatine silver print, ink on paper jelzett / signed: Maurer *21 cm 61. KONOK TAMÁS (BUDAPEST, 1930-) KOMPOZÍCIÓ, 1991 / COMPOSITION, 1991 jelzett / signed: Konok 1991 számozott / numbered: ea 1 70*50 cm Ft E. WILLI JELZÉSSEL KOMPOZÍCIÓ, 1972 / COMPOSITION, 1972 jelzett / signed: E. Willi 72 számozott / numbered: 20/20 70*50 cm Ft MARCELLO MORANDINI (MANTOVA, 1940-) KOMPOZÍCIÓ, 1967 / COMPOSITION, 1967 jelzett / signed: M Morandini számozott / numbered: 3/150 20,5*20,5 cm Ft 300 Kiadó / Publisher: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel GÜNTER FRÜTHRUNG ( ) CONTINUUM UBRT, 1966 szitanyomat, papír, fólia silkscreen on paper, foil 23*24 cm 65. MARCELLO MORANDINI (MANTOVA, 1940-) jelzett / signed: M Morandini számozott / numbered: 3/150 28*28 cm Ft 300 Kiadó / Publisher: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, MARCELLO MORANDINI (MANTOVA, 1940-) jelzett / signed: M Morandini 28*28 cm Ft 300 Kiadó / Publisher: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, MARCELLO MORANDINI (MANTOVA, 1940-) jelzett / signed: M Morandini számozott / numbered: 3/150 28*28 cm Ft 300 Kiadó / Publisher: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, LUKOVICZKY ENDRE (BÉKÉSCSABA, 1939-) KAPCSOLAT, 1983 / CONNECTION, 1983 jelzett / signed: Lukoviczky E 1983 számozott / numbered: 13/30 50*35 cm Ft ITALO PRIMI ( ) RELIEF festett fa / painted wood 39,5*31 cm 70. LUKOVICZKY ENDRE (BÉKÉSCSABA, 1939-) ERŐ, 1983 / POWER, 1983 jelzett / signed: Lukoviczky Endre, 1983 számozott / numbered: 13/30 50*35 cm Ft INGER EKDAHL (1922-) KOMPOZÍCIÓ, 1971 / COMPOSITION, 1971 gouache, karton / gouache on cardboard jelzett / signed: Inger Ekdahl, 71 65*51 cm 72. LUKOVICZKY ENDRE (BÉKÉSCSABA, 1939-) EMELKEDÉS, 1983 / RAISE, 1983 jelzett / signed: Lukoviczky Endre, 1983 számozott / numbered: 13/30 50*35 cm Ft PAOLO SCHEGGI (FIRENZE, RÓMA, 1971) KOLLÁZS / COLLAGE kollázs / collage jelzett / signed: Scheggi számozott / numbered: 30/200 30*31,5 cm Ft MOLNÁR VERA (BUDAPEST, 1928-) KOMPOZÍCIÓ, 1974 / COMPOSITION, 1974 jelzett / signed: V. Molnár 74 számozott / numbered: 4/7 40*40 cm Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) KOCKA / CUBE alumínium szálak, plexi / aluminum thread on plexi jelzett / signed: Vasarely (gravírozott) / (etched) 17*17*17 cm Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) KOCKA INSTALLÁCIÓ / CUBE INSTALLATION szitanyomat, plexi / silkscreen on plexi jelzett / signed: Vasarely (gravírozott / etched) 10*10*10 cm 5

7 77. JACQUES WEYER (LYON, 1946-) TRIPTIQUE, akril, papír / acrylic on paper jelzett / signed: Jacques Weyer 1999/ *23 cm Ft JACQUES WEYER (LYON, 1946-) TRIPTIQUE, 1999/2009 akril, papír / acrylic on paper jelzett / signed: Jacques Weyer 1999/ ,5*21,5 cm Ft SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) VÁNDOR, 1990 / WANDERER, 1990 jelzett / signed: Szász János *50 cm Ft ROGER BENSASSON (PARIS, 1931-) KOMPOZÍCIÓ, 2008 / COMPOSITION, 2008 dombornyomott papír, kollázs / embossed paper, collage jelzett / signed: Bensasson 208 számozott / numbered: 4/6 19*13 cm Ft JEAN-CLAUDE FAUCON (BRÜSSZEL, ) KOLLÁZS, 2001 / COLLAGE c-print, tinta, fa / C-print, tint on wood jelzett / signed: Faucon számozott / numbered: 6/15 15,5*11,5 cm Ft FAJÓ JÁNOS (OROSHÁZA, 1937-) KOMPOZÍCIÓ, 1982 / COMPOSITION, 1982 jelzett / signed: Fajó 82 számozott / numbered: 63/130 34*29,5 cm Ft JUAN NICOLAS MELE (BUENOS AIRES, ) RELIEF 643, 1998 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: JeMelé 98 Rel ,5*20,5 cm Ft SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) PÚPOS, 1990 / HUMPY, 1990 jelzett / signed: Szász János *50 cm Ft NURIA JUNCOSA (BARCELONA, 1952-) LA RUTA CIRCULAR DEL CIELO, 2013 jelzett / signed: Nuria Juncosa 50*50 cm Ft BÁNYÁSZ ÉVA KOMPOZÍCIÓ, 1982 / COMPOSITION, 1982 kollázs / collage jelzett / signed: Bányász 82 számozott / numbered: 3/2 34,5*29 cm Ft KOVÁCS TAMÁS (1964-) KOMPOZÍCIÓ, 1983 / COMPOSITION, 1983 dombornyomott papír / embossed paper jelzett / signed: Kovács Tamás 83 40*20 cm 88. HENCZE TAMÁS (SZEKSZÁRD, 1938-) KOMPOZÍCIÓ, 1982 / COMPOSITION, 1982 jelzett / signed: Hencze 982 számozott / numbered: 63*130 34,5*29 cm Ft LOTTI TOSIN (1934-) STUDIE OP 143, 1975 gouache, papír / gouache on paper jelzett / signed: L Tosin 75 51*38 cm Ft VIDA JUDIT (BUDAPEST, 1951-) DÉJA VU, 1991 jelzett / signed: Vida Judit számozott / numbered: 100/81 40*31 cm 91. SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) KERESZT, 1989 / CROSS, 1989 jelzett / signed: Szász János *50 cm Ft BAK IMRE (BUDAPEST, ) KOMPOZÍCIÓ, 1982 / COMPOSITION, 1982 jelzett / signed: Bak 82 számozott / numbered: 66/130 34,5*29,5 cm Ft TROMBITÁS TAMÁS (BUDAPEST, 1952-) KOMPOZÍCIÓ, 1982 / COMPOSITION, 1982 jelzett / signed: Trombitás számozott / numbered: 63/130 29,5*34,5 cm Ft NORBERT HUWER (HOMBURG, 1947-) BLACK SQUARE, 2013 vegyestechnika / mixed media jelzett / signed: N Huwer 30*30 cm Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) KOCKÁK / CUBES szitanyomat, plexi / silkscreen on plexi jelzett / signed: Vasarely (nyomtatott/printed) 70*49 cm sérült / damaged Ft 100 6

8 96. SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) SUPREMADISM, 2006 / SUPREMADISM, 2006 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Saxon *65*15 cm Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) szitanyomat, alumínium / silkscreen on aluminium jelzett / signed: Vasarely (nyomtatott/printed) 20*15 cm Ft SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) HULLÁM, 1980 / WAVE, 1980 faragott fa / carved wood jelzett / signed: Szász János 1980 Tarpa 48*25*17 cm Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) ELBROUZ-U, 1956 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Vasarely 56*39 cm Ft Proveniencia: László Károly Gyűjtemény, Basel Provenance: Carl Laszlo Collection, Basel 101. GIANNI COLOMBO (MILANO, MELZO, 1993) STRUTTURAZIONE ACENTRICA, 1962 plexi jelzett / signed: Gianni Colombo számozott / numbered: 16/50 m: 15,5 cm Ft Kiadó / Publisher: Carl Laszlo Edition, Panderma, Strutturazione Acentrica, 1962 Gianni Colombo 102. SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) POLIDIMENZIONÁLIS NÉGYZET ŰRÖKKEL I., 1999 POLIDIMENSIONAL SQUARE WITH SPACES I., 1999 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Saxon 57*61 cm Ft SAXON SZÁSZ JÁNOS (TARPA, 1964-) POLIDIMENZIONÁLIS NÉGYZET ŰRÖKKEL II., 1999 POLIDIMENSIONAL SQUARE WITH SPACES II., 1999 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Saxon 55*61 cm Ft CARMELO ARDEN-QUIN (RIVERA, SAVIGNY-SUR-ORGE, 2010) PAINTURE I, 1997 filc, akril, plexi / felt pen, acrylic on plexi jelzett / signed: Arden-Quin Paris *85 cm Ft

9 104. KONOK TAMÁS (BUDAPEST, 1930-) KOMPOZÍCIÓ, 1986 / COMPOSITION, 1986 jelzett / signed: Konok 1986 számozott / numbered: 50/41 25*19 cm Ft FAJÓ JÁNOS (OROSHÁZA, 1937-) KOMPOZÍCIÓ, 1975 / COMPOSITION, 1975 jelzett / signed: Fajó 75 34*27 cm Ft THILO MAATSCH (BRAUNSCHWEIG, KÖNIGSLUTTER, 1983) KOMPOZÍCIÓ, 1971 / COMPOSITION, 1971 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Thilo M ,5*100 cm Ft VASS JENŐ (BUDAPEST, 1939-) KOMPOZÍCIÓ, 1975 / COMPOSITION, 1975 jelzett / signed: Vass 1975 számozott / numbered: 28/31 60*48 cm Ft BERNARD QUENTIN (1923-) olaj, karton / oil on cardboard jelzett / signed: Bernard Quentin 27*35 cm Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) SÁVOK / TRACKS szitanyomat, alumínium, fa / silkscreen on aluminum, wood 20*20 cm Ft CLAUDE PASQUER (LE MANS, 1937-) SILENCE A, 2004 olaj, vászon, fára kasírozva / oil on canvas pasted on wood jelzett / signed: Claude Pasquer 40*40 cm Ft LUKOVICZKY ENDRE (BÉKÉSCSABA, 1939-) LEBEGŐ VÁROS, 1981 / FLOATING CITY, 1981 jelzett / signed: Lukoviczky Endre számozott / numbered: 30/40 50*60 cm 112. MARCELLO MORANDINI (MANTOVA, 1940-) DÁMAJÁTÉK / CHECKERS festett fa / painted wood 38*38 cm Ft KOÓS PÁL TANULMÁNY, 1983 / STUDY, 1983 jelzett / signed: Koós Pál 83 számozott / numbered: 4/17 70*50 cm 114. KASSÁK A MADI PLAKÁT, 2 DB KASSÁK A MADI POSTER, 2 PIECES C-print 60*50 cm Ft LAPPANGÓ ELEM PLAKÁT, 1991 / HIDDEN ELEMENT POSTER, *50 cm Ft HENCZE TAMÁS (SZEKSZÁRD, 1938-) JEL ÉS GESZTUS MAPPA, 1991 SIGN AND GESTURE FOLDER, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 66*50 cm 6 lapos / 6-piece Ft HOMMAGE DE MADI A GORIN, 1991 C-print 60*40 cm Ft TIMM ULRICHS (BERLIN, 1940-) ICH MACHE (DIESE) SCHLAGZEILEN offset, papír / offset on paper 31*22 cm Ft 90 Kiállítási plakátok gyűjteménye, lapos Collection of exhibition posters, piece 119. KONOK TAMÁS (BUDAPEST, 1930-) HELY ÉS IDŐ NÉLKÜL MAPPA, 2000 WITHOUT PLACE AND TIME FOLDER, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 26/60 55*41 cm 10 lapos / 10-piece Ft SALVADOR DALÍ (FIGUERES, ) MAPPA / FOLDER c-print, papír / C-print on paper 33,5*24 cm 1970-es évek, 39 lapos / 1970s, 39-piece Ft VICTOR VASARELY (PÉCS, PÁRIZS, 1997) MAPPA, 1984 / FOLDER, 1984 jelzett / signed: Vasarely számozott / numbered: XL/XXVIII 57*70 cm Ft Kiadó / Edition: Victor Vasarely, Budapest, 1984, 10 lapos / 10-piece 122. ERICH BUCHHOLZ (POSEN, BERLIN, 1972) MAPPA, 1965 / FOLDER, 1965 jelzett / signed: Erich Buchholz számozott / numbered: 14/100 50*30 cm 6 lapos / 6 pieces Ft

10 123. AUGUSTIN CARDENAS (MATANZAS, HAVANA, 2001) KOMPOZÍCIÓ, 1957 COMPOSITION, 1957 ceruza, tus, papír / pencil, ink on paper jelzett / signed: CA 57; hátoldalon / backside: Cardenas 29,5*17 cm Ft AUGUSTIN CARDENAS (MATANZAS, HAVANA, 2001) KOMPOZÍCIÓ, 1957 / COMPOSITION, 1957 tus, karton / ink on cardboard jelzett / signed: Cardenas 57 25*17 cm Ft AUGUSTIN CARDENAS (MATANZAS, HAVANA, 2001) ANGYAL / ANGEL tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Cardenas 31*22 cm sérült / damaged Ft JEAN GABRIEL CHAUVIN (ROCHEFORT, SAINT-MAR- TIN-LÈS-MELLE, 1976) szén, papír / coal on paper jelzett / signed: Chauvin 48*31 cm Ft Aukcionálva / Auctined: Christie s, , 106. tétel / lot 127. KASSÁK LAJOS (ÉRSEKÚJVÁR, BUDAPEST, 1967) tus, papír / ink on paper jelzett / signed: KL 13,5*11 cm Ft HENRY VALENSI (ALGER, BAILLY, 1960) TENNIS - LE SERVICE, 1930 gouache, papír / gouache on paper jelzett / signed: Henry Valensi Tennis le service 83*35,5 cm Ft MAINIE JELLETT (DUBLIN, ) SZŰZ MÁRIA MENNYBEMENETELE / ASSUMPTION OF VIRGIN MARY gouache, rétegeltlemez / gouache on plywood jelzett / signed: M. Jellet 31*38 cm Ft

11 130. LOTHAR SCHREYER (DRESDA, HAMBURG, 1966) tus, papír / ink on paper 131. FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER ( ) c-print, papír / c-print, paper jelzett / signed: (hagyatéki bélyegző / legacy stamp) 49*38 cm 37,5*26 cm Ft Ft JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 33,5*25 cm Ft FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER ( ) c-print, karton / c-print, cardboard 58*41 cm Ft 90 Kiadó / Edition: 1974 by Gruener Jaura AG Glarus/ Switzerland; Cicero gmbh Stuttgart Germany 134. JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 33*50 cm Ft JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 33,5*25 cm Ft MARC CHAGALL (LIOZNA, SAINT PAUL DE VENCE, 1985) MÓZES VEZETI NÉPÉT, 1987 / MOSES LEADING HIS PEOPLE, 1987 offset, papír / offset on paper 30*22 cm Ft 90 Kiadó / Publisher: Leon Amiel, USA, 1987, készült 500 példányban / copies 137. HANS KRENN (INNSBRUCK, BÉCS, 2007) DIE TROPHÄE, 1973 olaj, MDF / oil on MDF jelzett / signed: Krenn *23,5 cm 138. MARC CHAGALL (LIOZNA, SAINT PAUL DE VENCE, 1985) VEZETŐ, 1987 / LEADER, 1987 offset, papír / offset on paper 30*22 cm Ft 90 Kiadó / Publisher: Leon Amiel, USA, 1987, készült 500 példányban / copies 139. JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 34*50 cm Ft JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 33*24,5 cm Ft JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 33*25 cm Ft FRITZ KÖTHE (BERLIN, ) PLAKÁT / POSTER ceruza, akvarell, papír / pencil, watercolor on paper jelzett / signed: FK 21*31 cm Ft JOAN MIRÓ (BARCELONA, PALMA, 1983) offset, papír / offset on paper 33*24,5 cm Ft HANS KRENN (INNSBRUCK, BÉCS, 2007) ARCÉL, 2 DB / FACE-PIECE, 2 PIECES bronz / bronze jelzett / signed: Krenn számozott / numbered: 7/10 h: 11 cm 145. SCOTTIE ROBERT WILSON ( ) FA MADARAKKAL / TREE WITH BIRDS festett keménycserép / painted pottery jelzett / signed: Scottie 31*25,5 cm 146. SCOTTIE ROBERT WILSON ( ) ARC HALAKKAL ÉS MADARAKKAL / FACE WITH FISHES AND BIRDS filc, karton / felt pen on cardboard jelzett / signed: Scottie 25*22 cm Ft HANS KRENN (INNSBRUCK, BÉCS, 2007) VÉGTAGOK, 2 DB / LIMBS, 2 PIECES bronz / bronze jelzett / signed: Krenn m: 10, h: 10,5 cm Ft

12 149. LUKOVICZKY ENDRE (BÉKÉSCSABA, 1939-) NŐ ÁTVÁLTOZÁSA I-IV., 2012 TRANSFORMATIONS OF A WOMAN I-IV., 2012 jelzett / signed: Lukoviczky *16 cm Ft NANCY HAYNES (WATERBURY, 1947-) UNTITLED A B, 1999 / UNTITLED, A B, 1999 akril, vászon / acrylic on canvas jelzett / signed: Nancy Haynes *66,5; 51*66 cm Ft ROMVÁRI MÁRTON (BUDAPEST, 1975-) SÖTÉT NYUGALOM, 2010 PÁRKÉP DARK SERENITY, 2010, PAIR olaj, lakk, vászon / oil, lacquer on canvas jelzett / signed: Romvári Márton *40 cm Ft HANS SCHMITZ ( ) DOLGOZÓ (1924) / WORKER (1924) bronz / bronze jelzett / signed: h.sch. m: 44 cm Ft NÁDLER ISTVÁN (VISEGRÁD, 1938-) NR. 10, 2006 jelzett / signed: Nádler *120 cm Ft Kiállítva / Exhibited: március-április, Várfok Galéria-XO Terem 153. BAK IMRE (BUDAPEST, ) A KIS PIROS, 1988 / THE LITTLE RED, 1988 akril, vászon / acrylic on canvas jelzett / signed: Bak Imre 120*80 cm Ft NÁDLER ISTVÁN (VISEGRÁD, 1938-) NR.8., 2004 jelzett / signed: Nádler *120 cm Ft Kiállítva / Exhibited: március-április, Várfok Galéria - XO Terem; november Plug kortárs művészeti vásár, Budapest 155. BAK IMRE (BUDAPEST, ) STRUKTÚRA I/3- LABILIS EGYENSÚLY, 1989 STRUCTURE I/3- LABILITY, 1989 akril, vászon / acrylic on canvas jelzett / signed: Bak *80 cm Ft JOSEPH KÁDÁR (DEBRECEN, 1936-) IMAGE LUMIERE, 2014 plexi, világítótest / plexi, illuminator jelzett / signed: Joseph K dar Paris *50 cm Ft NEM S JUDIT (1948-) GEOMETRICAL BODY III, 2001 hungarocell, olaj, karton styrofoam, oil on cardboard jelzett / signed: J Nem s, *43 cm Ft JOSEPH KÁDÁR (DEBRECEN, 1936-) TÉRPLASZTIKA / SCULPTURE hegesztett, festett vas / welded, painted iron jelzett / signed: Le K dár m: 33 cm Ft NEM S JUDIT (1948-) NO 33, 1997 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Judith Nem s Paris *75,5 cm 160. JOSEPH KÁDÁR (DEBRECEN, 1936-) TÉR-IDŐ, 2014 / SPACE-TIME, 2014 olaj, vászon, fára kasírozva oil on canvas pasted on wood jelzett / signed: Joseph Kádár 60*39 cm Ft

13 162. HANS KRENN (INNSBRUCK, BÉCS, 2007) SAKKFIGURA KÉSZLET / CHESS FIGURE SET bronz / bronze jelzett / signed: Krenn m: 3-6 cm egyszemélyes, két pót bábúval, összesen 17 db 17 pieces Ft MICHAEL HORSLEY (1941-) KEZEK ÉS PALETTA / HANDS AND PALETTE olaj, MDF / oil on MDF 52*42*5 cm Ft HANS KRENN (INNSBRUCK, BÉCS, 2007) VARÁZSFEJ / MAGIC HEAD bronz / bronze jelzett / signed: Krenn m: 13 cm 163. BALOGH CSABA (SZÉKELYUDVARHELY, 1964-) MASZTABA, 2011 / MASTABA, 2011 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Balogh Csaba, Masztaba, *100 cm Ft Kiállítva / Exhibited: Biksady Galéria, Balogh Csaba: Kompozit, február-március 164. REGŐS ISTVÁN (BUDAPEST, 1954-) DÉRYNÉ ÓZDON, 1989 / MADAME IN OZD, 1989 jelzett / signed: Regős István 170*139 cm Ft GYŰRŰ / RING orr és szájmintát formázó fémötvözet Hans Krenn ( ), nose- and mouth-shaped metal alloy d: 3 cm Ft BARTHA LÁSZLÓ (KOLOZSVÁR, KŐSZEG, 1998) KOMPOZÍCIÓ, 1977 / COMPOSITION, 1977 akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: Bartha László *48 cm 170. ILLÉS LÁSZLÓ EROTIKA / EROTICA festett terrakotta / painted terracotta jelzett / signed: Illés L 32*17 cm Ft NÁDLER ISTVÁN (VISEGRÁD, 1938-) NO. X., 1997 jelzett / signed: Nádler István 100*70 cm Ft Kiállítva / Exhibited: szeptember 28. -október 23. Várfok Galéria - XO Terem, Budapest 169. GÜNTER GRITZNER (1943-) WOLFGANG GÖDDERTZ SZOBRÁSZ LÁBPORTRÉJA, 1972 / WOLFGANG GÖDDERTZ SCULPTOR S FOOT PORTRAIT, 1972 jelzett / signed: Füsse des Bildhauer W. Göddertz Gritzner 72 50*50 cm Ft Aukcionálva: Biksady Galéria, 1. aukció, 97. tétel Auctioned: Biksady Gallery, 1st auction, lot DULISKOVICH BAZIL (NAGYSZŐLŐS, 1969-) HALÁSZFIÚ, 2009 / FISHER BOY, 2009 olaj, papír / oil on paper jelzett / signed: Duliskovich Bazil ,5*62,5 cm Ft

14 172. CSISZÉR ZSUZSI (VESZPRÉM, 1972-) FUNNY GIRL, 2009 olaj, papír, vászon / oil on paper, canvas 100*100 cm Ft RENÉ MÄCHLER (ZÜRICH, ) KOMPOZÍCIÓ, 1959 / COMPOSITION, 1959 jelzett / signed: R. Mächler 59 23*17 cm apró sérüléssel / with small damage Ft CSISZÉR ZSUZSI (VESZPRÉM, 1972-) KAPU, 2007 / DOOR, 2007 olaj, akril, vászon / oil, acrylic on canvas 150*120 cm Ft FELUGOSSY LÁSZLÓ (KECSKEMÉT, 1947-) SZÁMOZOTT FEJEK-AGÓNIA 0., 1998 / NUMBERED HEADS-AGONY 0., 1998 vegyestechnika, papír / mixed media on paper jelzett / signed: felugossy *74 cm Ft Kiállítva / Exhibited: 1999.szeptember Várfok Galéria-Várfok Terem; október, Bécs, Collegium 176. BOROS VIOLA (BUDAPEST, 1966-) HYPE ART, 2010 akril, vászon, textil / acrylic on canvas, textile jelzett / signed: V. Boros 100*70 cm Ft GEORGE KEGL LÁNY LILIOMMAL, 2015 / GIRL WITH A LILY, 2015 jelzett / signed: George Kegl 120*140 cm Ft KULINYI ISTVÁN (INNSBRUCK, 1945-) TANULMÁNY, 2008 / STUDY, 2008 akril, vászon / acrylik on canvas jelzett / signed: Kulinyi István *90 cm Ft KULINYI ISTVÁN (INNSBRUCK, 1945-) A1, 2013 akril, vászon / acrylic on canvas jelzett / signed: Kulinyi 110*110 cm Ft EL KAZOVSZKIJ (SZENTPÉTERVÁR, BUDAPEST, 2008) ITATÓ, 2000 / DRINKING-TROUGH, 2000 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: El Kazovszkij 93*103 cm Ft BOROS VIOLA (BUDAPEST, 1966-) SAU, 1994 PÁRKÉP / SAU, 1994 PAIR akril, olaj, vászon / acrylic, oil on canvas jelzett / signed: BV *160 cm Ft FELUGOSSY LÁSZLÓ (KECSKEMÉT, 1947-) BEFELÉ SZOMORÚ, 2005 / SADNESS, 2005 vegyestechnika / mixed media jelzett / signed: fell 05 60*75 cm Ft BAK IMRE (BUDAPEST, ) SZAVANNA, 1992 / SAVANNA, 1992 akril, vászon / acrylic on canvas jelzett / signed: Bak Imre 120*80 cm Ft BÁN BÉLA (BUDAPEST, TEL-AVIV, 1972) jelzett / signed: Bán 72*91 cm Ft LUCIEN HERVÉ (ELKÁN LÁSZLÓ) (HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, PÁRIZS, 2007) HÁBORÚ / WAR jelzett / signed: LH számozott / numbered: 58/75 30*50 cm Ft CSISZÉR ZSUZSI (VESZPRÉM, 1972-) CÍM NÉLKÜL, 2000 / UNTITLED, *30 cm Ft

15 187. JAKAB ESZTER (BUDAPEST, ) CSENDÉLET / STILL LIFE olaj, farost / oil on chipboard 80*60 cm Ft SZÁNTÓ PIROSKA (KISKUNFÉLEGYHÁZA, BUDAPEST, 1998) KRISZTUS A KERESZTEN / CHRIST ON THE CROSS pasztell, olaj, papír / pastel, oil on paper jelzett / signed: Szántó Piroska 40*30 cm Ft RÁTKAY ENDRE (PESTERZSÉBET, BUDAPEST, 2011) ) SZERELMESEK / LOVERS olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Rátkay op 11. IV. 6 70* Ft SALLAY LÁSZLÓ (NAGYVÁRAD, 1968-) PÁRHUZAMOS REPÜLÉS / PARALEL FLIGHT jelzett / signed: L. Sallay 120*90 cm Ft RÁTKAY ENDRE (PESTERZSÉBET, BUDAPEST, 2011) ) SALAMON KIRÁLY FOGADJA SÁBA KIRÁLYNŐJÉT KING SOLOMON RECEIVES THE QUEEN OF SHEBA olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Rátkay 65*55 cm Ft SALLAY LÁSZLÓ (NAGYVÁRAD, 1968-) VARÁZSLATOS ÜNNEP, 2013 / MAGICAL FEAST, 2013 jelzett / signed: L. Sallay 80*60 cm Ft BENCZE LÁSZLÓ (SZÉKESFEHÉRVÁR, BUDAPEST, 1992) LÁTOMÁS / VISION olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Bencze László 114*166 cm Ft BENCZE LÁSZLÓ (SZÉKESFEHÉRVÁR, BUDAPEST, 1992) TÉLI TÁJ, 1971 / WINTER LANDSCAPE, 1971 tempera, farost / tempera on chipboard jelzett / signed: Bencze L *55 cm 195. SZENTGYÖRGYI KORNÉL (BUDAPEST, ) UTCARÉSZLET, 1962 / STREET DETAIL, 1962 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Szentgyörgyi *80 cm Ft SZENTGYÖRGYI KORNÉL (BUDAPEST, ) BIZÁNC / BYZANTIUM olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Szentgyörgyi 60*60 cm Ft BÉR RUDOLF GELLÉRT-HEGYI NIMFÁK / NYPHMS ON GELLERT-HILL jelzett / signed: Rudino 120*150 cm Ft NEM S JUDIT (1948-) POST-MAIL-ART, 1996 vegyestechnika / mixed media jelzett / signed: Judith Nem s 30*30 cm Ft HINCZ GYULA (BUDAPEST, ) CSENDÉLET / STILL LIFE akvarell, toll, pasztel, papír / watercolor, pen, pastel on paper jelzett / signed: Hincz 20*28 cm 14

16 200. FUNK PÁL ANGELO (BUDAPEST, ) TOLNAY KLÁRI PORTRÉJA / PORTRAIT OF KLARI TOLNAY 24*15 cm Ft FUNK PÁL ANGELO (BUDAPEST, ) AKT / NUDE jelzett / signed: Angelo 11,5*8,5 cm Ft SÁNDORFI ISTVÁN (BUDAPEST, PÁRIZS, 2007) LÁNY LEPELBEN / GIRL WITH A VEIL print, papír / print on paper jelzett / signed: Sandorfi számozott / numbered: 12/99 85*57 cm Ft FUNK PÁL ANGELO (BUDAPEST, ) HÖLGY FÜLBEVALÓVAL / LADY WITH AN EARRING jelzett / signed: Angelo 22,5*16 cm 204. CSEH ISTVÁN, 20. SZÁZAD MÁRIA VALÉRIA HÍD, 1935 / THE BRIDGE OF MARY VALERIE, 1935 jelzett / signed: Cseh István foto 1935 IX/5 13*18 cm Ft CSEH ISTVÁN, 20. SZÁZAD HÚSVÉTI JELENET / EASTER SCENE 13*17,5 cm Ft CSEH ISTVÁN, 20. SZÁZAD ESZTERGOMI BAZILIKA, 1935 / ESZTERGOM BASILICA, 1935 jelzett / signed: Cseh István foto 1935 IX/5 13*18 cm Ft WILLY MAYWALD (KLEVE, PÁRIZS, 1985) MODELL, 1936 / MODEL, 1936 jelzett / signed: W. Maywald ,5*30,5 cm Ft BALLA DEMETER (SZENTES, 1931-) VÁNDOR, 1959 / WANDERER, 1959 jelzett / signed: Balla Demeter ,5*24 cm Ft BALLA DEMETER (SZENTES, 1931-) KADOSA PÁL, 1976 / PÁL KADOSA, 1976 jelzett / signed: Balla D, ,5*24,5 cm Ft EIFERT JÁNOS (HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, 1943-) NYÁJ (1978), 2014 / SHEEP (1978), 2014 glicée print jelzett / signed: Eifert János számozott / numbered: 2/10 30*30 cm Ft MARION KALTER (SALZBURG, 1951-) EMIL CIORAN PORTRÉJA / PORTRAIT OF EMIL CIORAN jelzett / signed: Marion Kalter (pecsét) / Marion Kalter (stamp) 17,5*24 cm apró gyűrődésekkel / with small creasings 212. JOSEPH KÁDÁR (DEBRECEN, 1936-) ELMÉLYÜLTEN, 1979 / INTENTLY, 1979 vintage, zselatinos ezüstnagyítás / vintage, gelatine silver print jelzett / signed: Joseph Kádár 1979 számozott / numbered: 1/1 17,5*21,5 cm Ft BALLA DEMETER (SZENTES, 1931-) HÚSVÉTI ASZTAL, 1984 / EASTER TABLE, 1984 jelzett / signed: Húsvéti asztal, Balla Demeter, *30 cm 15

17 214. EIFERT JÁNOS (HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, 1943-) GEOMETRIA, 2013 / GEOMETRY, 2013 digitális fotó, vászon / digital photo on canvas jelzett / signed: Eifert János számozott / numbered: 1/10 100*100 cm Ft EIFERT JÁNOS (HÓDMEZŐVÁSÁRHELY, 1943-) ZSÓFI VÖRÖS DRAPÉRIÁVAL, 2014 / ZSÓFI WITH RED DRAPERY fotó, vászon / photo on canvas jelzett / signed: Eifert János számozott / numbered: 1/10 100*45 cm Ft JÖRG HILLEBRAND PARANOIA POTPOURRI, 1976 kollázs, papír / collage on paper jelzett / signed: Hillebrand 76 14*22 cm Ft MARCIA RESNICK (BROOKLYN, NEW YORK, 1950-) NICHOLAS RAY RENDEZŐ PORTRÉJA NICHOLAS RAY DIRECTOR S PORTRAIT jelzett / signed: Marcia Resnick (pecsét) / Marcia Resnick (stamp) 20,5*25,5 cm Ft WILLY MAYWALD (KLEVE, PÁRIZS, 1985) GÉRARD PHILIPE PORTRÉJA / PORTRAIT OF GÉRARD PHILIPE jelzett / signed: W. Maywald 17,5*23,5 cm Ft KANKOVSZKY ERVIN ( ) MENELAUS ÉS A HALOTT PATROCLUS MENELAUS AND THE DEAD PARTOCLUS 16*22 cm Copyright by the Kanovszky s Hungarian Prese-Photographic Ft BALLA DEMETER (SZENTES, 1931-) VIASKODÓK, 1983 / WRESTLING, 1983 zselatinos ezüstnagyítás, filc / gelatine silver print, felt pen jelzett / signed: Balla D ,5*30,5 cm 221. CSÍKVÁRI PÉTER (BUDAPEST, 1953-) FÖLDET ÉRÉS / TOUCH DOWN durst lambda print jelzett / signed: Csíkvári *50 cm Ft 100 Párdarabja reprodukálva / Pair-piece reproduced: Csíkvári Péter , Műcsarnok, JOSEPH KÁDÁR (DEBRECEN, 1936-) MŰTEREM RÉSZLET, 1980 / STUDIO DETAIL, 1980 vintage, zselatinos ezüst nagyítás vintage, gelatine silver print jelzett / signed: Josph Kádár számozott / numbered: ea 1 22,5*15 cm Ft DR. SZÁSZ JÁNOS (PÉCS, ) ASZFALTRAJZ, 1972 KÖRÜL STREET-DRAWING, AROUND 1972 vintázs, zselatinos ezüst nagyítás vintage, gelatin silver print 22*16,5 cm Ft PAUL JONAS ( ) FRESH FISH vintage, zselatinos ezüstnagyítás vintage, gelatine silver print jelzett / signed: Paul Jonas számozott / numbered: 1/1 35,5*25 cm apró gyűrődéssel / with small creasing Ft JOSEPH KÁDÁR (DEBRECEN, 1936-) HOMMAGE KASSÁK, 1987 fotogram / photogram jelzett / signed: Joseph Kádár, ,5*15 cm 16

18 ITTASSÁG BALESETET OKOZ INTOXICATION CAUSES ACCIDENTS offset, karton / offset on cardboard 68,5*48,5 cm REKLÁMPLAKÁT, 1978 ADVERTISEMENT POSTER, 1978 dombornyomott karton embossed cardboard 67,5*48 cm Ft 100 Kiadó / Publisher: Nova Rico, Florence Italy, 1978, No DOHÁNYOZNI TILOS / DO NOT SMOKE offset, karton / offset on cardboard 65*45,5 cm 229. ÉLJEN MÁJUS ELSEJE / HAPPY 1ST OF MAY offset, papír / offset on paper 67*47 cm Kiadó / Publisher: Terv Nyomda, példányszám / copies PATKOLÁS: TŰZVESZÉLY SHOEING: FIRE HAZARD offset, karton / offset on cardboard 69*48 cm Ft 30 Kiadó / Publisher: Offset Nyomda, készült példányban / copies 231. NE HASZNÁLD MÁS CÉLRA A TŰZOLTÓ FELSZERELÉST DO NOT USE THE FIRE EXTINGUISHER FOR OTHER PURPOSES offset, karton / offset on cardboard 68*49 cm 232. G. FAURY JELZÉSSEL PORTO litográfia, papír / lithograph on paper 75*50 cm sérült / damaged Ft KOSZTA ROZÁLIA (GYULA, ) KENDŐSLÁNY, 1966 GIRL WITH A HEAD SCARF, 1966 linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Koszta Rozália 15*10 cm Ft SOMOS MIKLÓS (MISKOLC, 1933-) PIROS BLÚZOS LÁNY, 1963 GIRL WITH A RED BLOUSE, 1963 mázas terrakotta / glazed terracotta jelzett / signed: Somos Miklós *19 cm apró sérüléssel / with small damage Ft A FUSIZÓ AKADÁLYOZZA A TERMELÉST PRODUCTION MUST GO ON offset, karton / offset on cardboard 68*48 cm 236. STEKLY ZSUZSA (BONYHÁD, 1954-) LENIN tűzzománc, lemez fire-enamel on plate 25*20 cm Ft OROSZ FESTŐ, 20. SZÁZAD KÖZEPE LENIN SZÓNOKOL / LENIN S SPEECH jelzett / signed: cop. Sokol 120*90 cm Ft Aleksandr Gerasimo: Lenin szónokol ( ) festménye után after painting Aleksandr Gerasimo: Lenin s speech ( ) 238. SZLOVÁK MŰVÉSZ, 20. SZÁZAD NÉPI MOTÍVUMOK KÖZT / AMONG FOLK MOTIFS színezet fametszett / coloured woodcut jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 26*30 cm 239. NAGY REZSŐ PARASZTMULATSÁG, 1973 / REVELRY, 1973 linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Nagy Rezső 1973 november 2 14,5*15 cm /darab Ft NE HASZNÁLD MÁS CÉLRA A TŰZOLTÓ FELSZERELÉST DO NOT USE THE FIRE EXTINGUISHER FOR OTHER PURPOSES offset, karton / offset on cardboard 47*66 cm 241. MADI KIÁLLÍTÁSI PLAKÁT MADI EXHIBITION POSTER C-print 70*50 cm Ft DÍSZTÁL / PLATE Hollóháza, 1970 körül, festett porcelán Hollóháza, around 1970, painted porcelain 21*32 cm Ft 50 17

19 243. VÁZA / VASE skandináv, 20. század, duplafalú, színes, foncsorozott, fújt üveg Skandinavian, 20th century, double-wall, coloured blown glass with high-gloss enamel m: 20 cm Ft SHAKER Európa, 20. század, alpakka, krómozott fém, fa fogója sérült Europe, 20th century, alpacca, chrome-plated metal, wooden handle damaged m: 21 cm Ft VÁZA / VASE skandináv, 20. század, duplafalú, foncsorozott, fújt átlátszatlan üveg Skandinavian, 20th century, double-wall, high-gloss enamel, layered blown glass m: 18 cm Ft VÁZA / VASE skandináv, 20. század, színezett, fújt, foncsorozott üveg Skandinavian, 20th century, coloured, blown glass with high-gloss enamel m: 18 cm Ft VÁZA / VASE német, 20. század, foncsorozott kerámia, kopott German, 20th century, silver-glazed pottery, worn jelzett / signed: m: 27,5 cm Ft LIKŐRÖS ÜVEG LIQUEUR BOTTLE csehszlovák, 20. század, kristály, dugón apró csorbulás Czechoslovakia, 20th century, crystal, small chip on the cork m: 24 cm Ft JÉGVÖDÖR / ICE BUCKET német, 20. század, metszett üveg, ezüstözött fém szerelékkel, jelzett BMF AS, apró sérüléssel German, 20th century, cut glass, with silvered metal fitment, signed BMF AS, with small damage m: 23 cm Ft VÁZA / VASE francia, 20. század eleje, lila sávokkal díszített színezett üveg French, beginning of the 20th century, glass with with purple line decoration m: 11 cm Ft KÍNÁLÓ / SERVING DISH Murano, 20. század, kék és színtelen üveg Murani, 20th century, blue and translucent glass m: 19,5 cm Ft LIKŐRÖS KÉSZLET / LIQUEUR SET csehszlovákia, 20. század, színváltó kristály, üveg, 6 db pohárral Czechoslovakia, 20th century, colour-shifting crystal, glass, with 6 glasses m: 5,5-25 cm Ft KÍNÁLÓ / SERVING DISH Murano, 20. század, kék és színtelen üveg Murnai, 20th century, blue and translucent glass m: 22,5 cm Ft KÍNÁLÓ / SERVING DISH cseh, 20. század, színezett üveg Czech, 20th century, coloured glass 11*31*12 cm Ft KÍNÁLÓ / SERVING DISH német, 20. század, formába öntött üveg úszók alakjával German, 20th century, cast glass with swimmer figures 10*15*8 cm 256. KÍNÁLÓ / SERVING DISH cseh, 20. század, színezett üveg Czech, 20th century, coloured glass 12*38*10 cm Ft 50 18

20 257. VÁZA / VASE Orrefors, 1960 körül, fújt üveg, anyagában alakított figurális díszítéssel, formaszám: L4409/6, apró karcolásokkal Orrefors, around 1960, blown glass, shaped figural decoration, form number: L4409/6, with small scratches m: 23,5 cm Ft VÁZA / VASE skandináv, 1960 körül, fújt üveg, csiszolt díszítéssel, sérült Skandinavian, around 1960, blown glass, with polished decoration, damaged m: 24 cm Ft VÁZA / VASE svéd, Kosta Boda, 1980 körül, Bengt Edenfalk (1924-) terve, spirál alakú kék üvegszállal díszített üveg, jelzett: Kosta Edenfalk Swedish, Kosta Boda, around 1980, Bengt Edenfalk (1924-) design, spiral-shape glass decorated with blue glass thread, signed: Kosta Edenfalk m: 23 cm 260. VÁZA / VASE svéd, Kosta Glasbruk, Kosta Boda, Bertil Vallien (1938-) Spirál vázája, fújt üveg, üvegszalag rátéttel, formaszám: Swedish, Kosta Glasbruk, Kosta Boda, Bertil Vallien (1938-) Spiral vase, blown glass, with glass strip overlay, form number: m: 18,5 cm Ft VÁZA / VASE Moser, 1960 körül, fújt, metszett, csiszolt üveg, apró karcolásokkal, jelzés nélkül Moser, around 1960, blown, cut, polished glass, with small scratches, without sign m: 13 cm Ft TÁL / BOWL Homegaard, 20. század, öntött, színtelen üveg Homegaard, 20th century, cast, colourless glass d: 26 cm Ft SZIVARTARTÓ / CIGAR CASE 20. század, színtelen üveg, fém szerelékkel 20th century, colourless glass, with metal fitment h: 7,5 cm 264. VÁZA / VASE Moser, 1960 körül, fújt, csiszolt, mattított üveg, apró csorbulással Moser, around 1960, blown, polished, matted glass, with small chip m: 13,5 cm Ft HAMUTÁL, 2 DB / ASH TRAY, 2 PIECES Európa, 20. század, üveg Europe, 20th century, glass 7*7 cm Ft KÍNÁLÓ PÁR / SERVING DISH PAIR finn, 20. század, öntött, csiszolt üveg Finnish, 20th century, cast, polished glass 9*9*4,5 cm 267. KÍNÁLÓ / SERVING DISH Európa, 20. század, öntött üveg, sérült Europe, 20th century, cast glass, damaged 6,5*14*14 cm Ft TEKNŐSBÉKA FIGURA / TURTOISE FIGURE Európa, 20. század, csiszolt üvegkristály, apró sérüléssel Europe, 20th century, polished crystal glass, with small damage h: 4 cm Ft MEGYERI BÉLA ADY ENDRE égetett terrakotta / burnt terracotta jelzett / signed: Megyeri B m: 29 cm Ft PADLÓVÁZA / FLOOR VASE magyar, 20. század, mázas kerámia hungarian, 20th century, glazed pottery m: 40 cm Ft KAKAS / ROOSTER Zsolnay- gyár, Pécs, Nádor Judit terve (1934-), 1980 körül, mázas fehér cserép, javított Zsolnay factory, Pécs, Judit Nador (1934-) design, around 1980, glazed white pottery, restored m: 20,5 cm Ft HÁRFÁZÓ NŐ / WOMAN WITH HARP Zsolnay- gyár, Pécs, 20. század, mázas fehércserép, javított Zsolnay factory, Pécs, 20th century, glazed white pottery, restored m: 32,5 cm Ft 90 19

21 273. KÁRTYA / CARD Sonia Delaunay ( ) terve, Kiadó: 1964 Bielefelder Spielkarten GmbH Sonia Delaunay ( ) design, Publisher: 1964 Bielefelder Spielkarten GmbH 10*14 cm Ft JÁTÉKDOBOZ / TOY BOX magyar, 20. század első fele, festett fa madárfigurák, 7 db, dobozban Hungarian, first half of the 20th century, painted wooden bird figures, 7pieces, in box m: 6-7 cm; 5*14*10 cm Ft BAUHAUS ÉPÍTŐKOCKA / BAUHAUS BUILDING BLOCKS Alma Siedhoff-Buscher 1923-as terve alapján, 20. század második fele, Kiadó: Bauchaus -Archiv GmbH Berlin, festett fa, eredeti dobozában after Alma Siedhoff-Buscher s design from 1923, second half of the 20th century, Publisher: Bauchaus -Archiv GmbH Berlin, painted wood, in original case 4,5*27,5*7 cm Ft RUBIK KÍGYÓ RUBIK SNAKE Politoys,1985, műanyag, eredeti aláírással: Rubik Politoys,1985, plastic, with original sign: Rubik *8*8 cm 277. TÁLCA / TRAY USA, 20. század, Pepsi Cola reklám, gyékény, tükör USA, 20th century, Pepsi Cola advertisement, reed-mace, mirror 28*40 cm Ft GY. MOLNÁR ISTVÁN (KUNHEGYES, SZENTENDRE, 2010) A MÁSODIK ORSZÁGOS KULTUR VERSENY EMLÉKÉRE IN MEMORIAM OF THE SECOND NATIONAL CULTURAL COMPETITION ceruza, akvarell, papír / pencil, watercolor on paper 33*24 cm Ft KUTAS LÁSZLÓ (BUDAPEST, 1936-) SÁRIKA bronzírozot terrakotta / bronzed terracotta jelzett / signed: Kutas L m: 23 cm Ft SZÁNTHÓ IMRE (BUDAPEST, SZENTENDRE, 1998) SZENTENDREI PANORÁMA 5, 1986 PANORAMA OF SZENTENDRE 5, 1986 jelzett / signed: Szánthó Imre számozott / numbered: AE IX/XV 43*34 cm Ft INGAÓRA / PENDULUM-CLOCK német, 20. század, krómozott fém, műkő talapzaton, kutya figurával, javításra szorul German, 20th century, chrome-plated metal, on cast stone pedestal, with dog figure, needs repair m: 25 cm 282. BŰVÉSZDOBOZ MAGIC BOX Európa, 20. század, műanyag, csillámmatrica Europe, 20th century, plastic, glitter sticker 16,5*11*5,5 cm Ft KATONAI DÍSZÖV / MILITARY BELT szovjet, 1950 körül, réz, bőr Soviet, around 1950, brass, leather h: 102 cm Ft POHÁR ALÁTÉT, 4 DB / COASTERS, 4 PIECES Európa, 20. század, mintás bakelit, egyik sérült Europe, 20th century, patterned bakelite, one damaged d: 8,5 cm Ft TEKNŐSBÉKA FIGURA / TURTLE FIGURE Kelet-Európa, 20. század második fele, mázas keménycserép Eastern-Europe, second half of the 20th century, glazed pottery 11*26 cm 20

22 286. KANNA / KETTLE francia, 1930 körül, mázas porcelán, Digoin&Sarreguemines jelzéssel French, around 1930, glazed porcelain, with Digoin&Sarreguemines sign 15,5*11*11 cm 287. HAMUTÁL / ASH TRAY német, 1960 körül, mázas kerámia, kopott German, around 1960, glazed pottery, worn 9,5*13,5*12 cm 288. HAMUTÁL / ASH TRAY Genova, 20. század, mázas kerámia Genova, 20th century, glazed pottery m: 10 cm Ft KIÖNTŐ / PITCHER angol, 1930 körül, mázas kerámia, jelzett: Blue John pottery, England English, around 1930, glazed pottery, signed: Blue John pottery, England m: 26,5 cm 290. VÁZA / VASE USA, Catalina Pottery, 1930 körül, kék és fehér mázas kerámia, talpán jelzett: Catalina Pottery, made in USA USA, Catalina Pottery, around 1930, blue and white-glazed pottery, signed on the bottom: Catalina Pottery, made in USA m: 26 cm Ft PAN PAN BUNNY PÁR / PAN PAN BUNNY PAIR B. Kuehne-Thompson, Ligne Roset, 2010, lakkozott műanyag B. Kuehne-Thompson, Ligne Roset, 2010, lacquered plastic 25*29*20 cm Ft

23 292. SZIVARVÁGÓ CIGAR CUTTER német, 20. század, krómozott fém, apró sérülésekkel German, 20th century, chrome-plated metal, with small damages m: 20 cm 293. ED SOMMER (1932-) OBJEKT, 1965 / OBJECT, 1965 krómozott fém / chrome-plated metal jelzett / signed: Ed Sommer 1965 m: 17,5 cm 294. VÁZA PÁR / VASE PAIR USA, 1930 körül, Chase Brass and Copper Company, Chase jelzéssel, krómozott fém USA, around 1930, Chase Brass and Copper Company, Chase sign, chrome-plated metal m: 22,5 cm 295. ÖNGYÚJTÓ / LIGHTER angol, 20. század, The Classic Jumbo, bakelit, fém English, 20th century, The Classic Jumbo, bakelite, metal 10,5*70,5*3 cm Ft VÁZA / VASE német, 20. század, Cona, reg.no: , krómozott, festett fém German, 20th century, Cona, reg. no.: , chrome-plated, painted metal m: 19 cm Ft KÖNYVTÁMASZ PÁR / BOOKEND PAIR német, 20. század, fa, krómozott fém German, 20th century, wood, chrome-plated metal 12*12*8 cm Ft KÍNÁLÓ / SERVING DISH német, 20. század, krómozott, festett fém, pelikán figurával German, 20th century, chrome-plated, painted metal, with pelican figure d: 15 cm 299. EVŐESZKÖZ PÁR / PAIR OF CUTLERY Michael Schneider, Hannover, 20. század, Industrie Forum design, Mono Zeug, kés és villa Michael Schneider, Hannover, 20th century, Industrie Forum design, Mono Zeug, fork and knife h: 23 cm Ft HAMUTÁL / ASH TRAY német, 20. század, krómozott fém German, 20th century, chrome-plated metal m: 12 cm Ft DOBOZ / BOX magyar, 20. század, alpakka, fa betéttel Hungarian, 20th century, alpacca, with wooden inset 5*17*12 cm Ft HAMUTÁL / ASH TRAY Svájc, 20. század, jelzett Patent, két darabból álló krómozott fém, mágnessel Swiss, 20th century, signed Patent, two-piece chrome-plated metal, with magnet 12*12*4 cm 303. IRATTARTÓ / FOLDER magyar, 20. század, plexi, rézötvözet, apró karcolásokkal Hungarian, 20th century, plexi, brass alloy, with small scratches 8*12,5 cm Ft DOBRO GITÁR / DOBRO GUITAR USA, 20. század, fémvázas hangszertest, fa, típus: B USA, 20th century, metal-framed body, typ: B h: 96 cm Ft

Május 21. BIKSADY. 302. Csésze aljjal / Cup with saucer

BIKSADY. 21. Árverés 20. századi modern művészet, design 2014. szeptember 30. kedd 18 óra 1 1. Kassák Lajos (1887-1967) Képarchitektúra / Image architecture jelzett / signed: Kassák 22,5*18 cm 2. Kassák Lajos (1887-1967) Kompozíció, 1922 / Composition, 1922 jelzett / signed: LK 22 (nyomtatott/printed)

BIKSADY. 26. Árverés 20. századi modern művészet, design 2015. március 18. szerda 18 óra

BIKSADY. 26. Árverés 20. századi modern művészet, design 2015. március 18. szerda 18 óra 1 1. Gerd Arntz (1900-1989) Laktanya, 1927 / Barrack, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz; V 43*32,5 cm 36 000 Ft 120 2. Gerd Arntz (1900-1989) Börtön, 1927 / Prison, 1927

BIKSADY. 37. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design szeptember 27. kedd 18 óra

BIKSADY. 37. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design szeptember 27. kedd 18 óra 1 1. MAGNUS ZELLER (BIESENRODE, 1888 - BERLIN, 1972) SALOME rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: Magnus Zeller számozott / numbered: 6/100 27,3*16,5 cm 32 000 Ft 110 2. FRITZ KÖTHE (BERLIN,

Művészeti aukció / Art auction

BIKSADY. 22. Árverés Festmények 2014. december 2. kedd 18 óra

Művészeti aukció / Art auction Művészeti aukció / Art auction Árverés / Auction 2011. május 26-án, csütörtökön 18:00 órakor on Thursday 26 th May at 6:00 p.m. A kiállítás megtekinthető / On view Május 11-től 24-ig 10-18 óráig minden

204. ÖVDÍSZ / BELT ORNAMENT

11. árverés 11th auction

11. árverés 11th auction 11. árverés 11th auction A kiállítás megtekintheto I On view Szeptember 26-tól október 8-ig minden nap 10-18 óra között from 26th September to 8th October daily from 10 a.m. to 6 p.m. Árverés Auction 2013.

BIKSADY. 41. Aukció Festmény, műtárgy, varia március 8-9. szerda, csütörtök 18 óra 1 1. CARL GUSTAV AMLING (1650-1703) OTTO WITTELSBACH RÓMAI ZARÁNDOKLATA OTTO WITTELSBACH S PILGRIMAGE TO ROME rézmetszet, papír / etching on paper 27,5*17,5 cm 15 000 Ft 50 2. ALBERT WELTI (1862-1912)

15. árverés 15th auction

VELENCEI ÜVEG TÁL A KÁROLYI PALOTA UDVARÁN FELTÁRT TÖRÖK TÁROLÓBÓL

Kedves Ügyfeleink! Dear Clients!

AUKCIÓ 2013. MÁJUS 7. és 8.

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

Simon Zsuzsa műveinek bibliográfiája

ZSANNA DESING S PRODUCTS

ZSANNA DESING S PRODUCTS ZSANNA DESING S PRODUCTS Szép napot minden kedves látogatónknak! Családi vállalkozásunk kézzel festett Kalocsai, születésnapi, Valentin napi, esküvői poharak, bögrék, üvegek, dobozok készítésével foglalkozik.

FLEX KITCHEN TOOLS. Key features

FLEX KITCHEN TOOLS. Key features 2 0 1 5 FLEX KITCHEN TOOLS Key features solid 18/8 stainless steel spring steel core Flexible silicone head for easy scraping Spring steel core for better stirring results Noiseless during use Will not

271. Üvegedény 272. Üvegedény / glassware 273. illatszeres Üveg / perfume bottle 274. Üvegedény / glassware 275. Üvegedény / glassware glassware

271. Üvegedény 272. Üvegedény / glassware 273. illatszeres Üveg / perfume bottle 274. Üvegedény / glassware 275. Üvegedény / glassware glassware 271. Üvegedény Glassware Bizánc/Iszlám, 6-8. század, kék tónusú hutaüveg Byzantium/Islam, 6-8th century, blue-toned glass m: 4 cm 272. Üvegedény / Glassware Római Birodalom, Császárság kora, (Kr.e. 27-Kr.u.

XMAS 2015 XMAS 2015 3. christmas accesories 3. Art. 83492. 18 x 8 x 24 cm. S1 0 cm 12/240

XMAS 2015 XMAS 2015 3. christmas accesories 3. Art. 83492. 18 x 8 x 24 cm. S1 0 cm 12/240 christmas accesories 3 4 3 4 Art. 8349 8 x 8 x 4 cm S 0 cm /40 Papír ajándéktáska "Mikulás" motívummal szalag fogantyúval, ideális karácsonyi ajándékhoz. Emblémázását szitanyomással javasoljuk. 399 Ft

Termék neve Bruttó ár Akciós ár

Termék neve Bruttó ár Akciós ár Termék neve Bruttó ár Akciós ár Akril festék - alma zöld 10ml - Alfa Nails Akril festék - ametiszt tubusos 10ml - Alfa Nails Akril festék - barna 12ml 510 Ft Akril festék - fehér 10ml - Alfa Nails 650

Agendáink és zsebnaptáraink az alábbi borítókkal és könyvtestekkel rendelhetőek: NAPTÁR- ÉS AJÁNDÉKKATALÓGUS 2012 Agendáink és zsebnaptáraink az alábbi borítókkal és könyvtestekkel rendelhetőek: STANDARD CRAZY MODEST CITY TÁRGYALÁSI NAPLÓ SNAKE ELEGANT PRESTIGE MADERA DENIM BUSINESS

BIKSADY. 31. Aukció Festmények, műtárgyak 2015. november 14. szombat 12 óra

Egyéb kiegészítők Árlista Clean & Green Natural 500ml Ft / db A Clean & Green Active 500ml Ft / db A

Egyéb kiegészítők Árlista Clean & Green Natural 500ml Ft / db A Clean & Green Active 500ml Ft / db A Tisztítószerek 407716 Clean & Green Natural 500ml 3 880 Ft / db A 407717 Clean & Green Active 500ml 3 880 Ft / db A 409472 clean & green aqua oil - int.first/intensive care oiled surfaces 1 L 20 690 Ft

PROMOTIONAL PRODUCTS CATALOGUE PROMOTIONAL PRODUCTS CATALOGUE

PROMOTIONAL PRODUCTS CATALOGUE PROMOTIONAL PRODUCTS CATALOGUE PROMOTIONAL PRODUCTS CATALOGUE Design & Production PROMOTIONAL PRODUCTS CATALOGUE Design & Production XV Green Planet paper pen Papír toll 4 Green Planet paper pen Papír toll 5 Highlighters Szövegkiemelők

12. árverés 12th auction

JANUARY FEBRUARY MARCH APRIL MAY JUNE JULY AUGUST SEPTEMBER OCTOBER NOVEMBER DECEMBER Minden hónapra egy angolos kihívás! Az idei naptárral minden egyes hónapban egy angolos kihívás elé állítalak Titeket!

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2009. szeptember 9-i ülés Az ülés napirendje 1. Simó József: A kiskakas gyémánt félkrajcárja, 1958 falikép (kerámia, 158x94,5 cm), valamint Simó Ágoston és Simó József: Madaras

280 000 Ft 970. 650 000 Ft 2 240. 53*38 cm. 30*24 cm

Tanmenetjavaslat heti 1 óra. Köszönés Bemutatkozás. Ismerkedés. Utasítások. Érdeklődés. Számok Számlálás. Születésnap. Óra, 11, 12. Tanmenetjavaslat heti 1 óra ÓRA TÉMÁK LECKÉK TARTALMAK SZAVAK, NYELVTANI ELEMEK 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 1 HELLO 1.1 Good morning 1.2 What

Csillag István Levendula Galéria művészeti sorozata 2015/1.

Csillag István Levendula Galéria művészeti sorozata 2015/1. Csillag István Levendula Galéria művészeti sorozata 2015/1. A kiadvány megjelenését támogatták: Gödöllő Város Önkormányzata Levendula Galéria Levendula Galéria művészeti sorozata ISBN 978-963-12-3916-4

Tartalomjegyzék. Staedtler...49-53

Tartalomjegyzék. Staedtler...49-53 Tartalomjegyzék Spirálfüzet...2-4 Iskolai füzet...4-9 Notesz...9 Zsebkönyv...9 Jegyzettömb...9-0 Vázlatfüzet... 0 Író... 0 Rajz...0 Színes másolópapír... Dekor karton... Krepp papír... Rajztartó mappa...2

modern fürdőszoba contemporary bathroom Moderne Bad 4-10 11-18 19-26 27-32 33-38 39-42 43-47 48-52 53-57 58-60 61-75

modern fürdőszoba contemporary bathroom Moderne Bad 4-10 11-18 19-26 27-32 33-38 39-42 43-47 48-52 53-57 58-60 61-75 technical catalog modern fürdőszoba contemporary bathroom Moderne Bad minimal prisma glass sharp glass arcus glass soft glass soft acrylic imola lola emma nicole mirrors 4-10 11-18 19-26 27-32 33-38 39-42

Beérkezett pályamûvek listája:

Az üzleti ajándék 2009 2010

Az üzleti ajándék 2009 2010 Az üzleti ajándék 2009 2010 PARKER Duofold 4 Latitude 5 Sonnet 6 Sonnet Mini & Slim, Monobloc 7 Executive 8 Esprit 9 Frontier 10 Facet 11 I.M. Metal 12 Urban 13 Slinger 14 Vector 15 Jotter 16 Parker és

bevezetés Artdor - kapcsolat a stílussal

bevezetés Artdor - kapcsolat a stílussal bevezetés Artdor - kapcsolat a stílussal Alumínium-szürke fémes / fehér Ezüstkék fémes / fehér Rézszínû fémes / fehér Titánszürke fémes / fehér Kobaltkék fémes / fehér Alumínium-szürke fémes / arany tölgy

VIZI KATALIN MAGYAR ANGOL ALAPSZÓTÁR

VIZI KATALIN MAGYAR ANGOL ALAPSZÓTÁR 1 VIZI KATALIN MAGYAR ANGOL ALAPSZÓTÁR 2 HÍD SZÓTÁRAK Sorozatszerkesztõ: Temesi Viola 3 VIZI KATALIN MAGYAR ANGOL ALAPSZÓTÁR TINTA KÖNYVKIADÓ BUDAPEST, 2006 4 Angol anyanyelvi lektor/ Native English editor

Egyéb gyűjtési területek

Egyéb gyűjtési területek 246. Egyéb gyűjtési területek Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

Kulturális Javak Bizottsága KJB / 2015.03.02. Kulturális Javak Bizottsága 2015. március 2-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2015.03.02. 1. Berény Róbert (Budapest, 1887 Budapest, 1953): Emergé. [Plakát.] 1934. Papír, ofszet. 126 x

Gábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK. AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi ARTÉZI

Gábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK. AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi ARTÉZI Gábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK ARTÉZI AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi K O I N C I D E N C I Á K Az Arnolfini-Kör művészeiből Megnyitja

Gres-Massimo Kft. 1161 Budapest, Csömöri út 38. www.gres-massimo.hu Csempe és padlólap üzlet. Tel: 061-4010-140 info@gres-massimo.

Gres-Massimo Kft. 1161 Budapest, Csömöri út 38. www.gres-massimo.hu Csempe és padlólap üzlet. Tel: 061-4010-140 info@gres-massimo. technical catalog exclusive modern fürdőszoba contemporary bathroom Moderne Bad minimal prisma glass sharp glass arcus glass soft glass soft acrylic imola lola emma nicole mirrors 4-10 11-18 19-26 27-32

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 Helye: Bp., V., Eötvös Loránd [ma Papnövelde] u. 8. 1972 1972. április 27. május 21. Barcsay Jenő rajzainak kiállítása. Rendezte Frank János 1972. június 8. július

kötött naptárak 2-13 kötött naptárak, zsebnaptárak és tárgyalási naplók

kötött naptárak 2-13 kötött naptárak, zsebnaptárak és tárgyalási naplók kötött naptárak 2-13 kötött naptárak, zsebnaptárak és tárgyalási naplók 14-21 kötött, fali, asztali és speditőr naptárak asztali naptárak 22-23 asztali könyöklő, álló és fekvő asztali naptárak fali naptárak

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

TAVASZI VÁSÁR SPRING SALE 20-30% KEDVEZMÉNY DISCOUNT MÁJUS / 6-24TH MAY 2019

Magyar Művészetek Háza Programok

Magyar Művészetek Háza Programok "Deák Ovi Gyermekeiért " Juhász Rusai Éva Budapest Deák Ferenc u. 95. 1041 Tehetséggondozó műhely működtetésének 18289079-1-41 1 462 200 Ft 1 000 000 Ft "Gyermekeinkért- Sátoraljaújhely" Szamosvölgyi Péter

intuity alkalmazkodásra tervezve, A változó munkastílusokhoz. világviszonylatban. Részletek Termék Intuity Kategória Rendszerek

intuity alkalmazkodásra tervezve, A változó munkastílusokhoz. világviszonylatban. Részletek Termék Intuity Kategória Rendszerek Intuity Prospektus intuity alkalmazkodásra tervezve, A változó munkastílusokhoz. világviszonylatban. Az Intuity a Haworth globális termékportfóliójának legújabb darabja. A folytonosan változó társadalmi,

FÉNYMŰVÉSZET. Moholy-Nagy László (1895-1946)

FÉNYMŰVÉSZET. Moholy-Nagy László (1895-1946) FÉNYMŰVÉSZET Fény- és levegő művészet Moholy-Nagy László (1895-1946) Avantgárd egyéniség, MA folyóirat, Nemes Lampérth József, Uitz Béla és Tihanyi Lajos is hatottak rá 1920-tól Berlinben él nemzetközi

282. Vallardi testvérek, 19. század Cato halála / Death of Cato rézmetszet, papír / etching on paper 26,5*30 cm 12 000 Ft 40

282. Vallardi testvérek, 19. század Cato halála / Death of Cato rézmetszet, papír / etching on paper 26,5*30 cm 12 000 Ft 40 2015. MÁJUS 20. 18 ÓRA 275. Louis Garreau, 18. század Leonardo da Vinci halála Death of Leonardo da Vinci 23,5*20 cm François Guillaume Ménageot (1744-1816) festménye után After a painting by François

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ---------------------------------------------------------------------------- ANON Jönnek

17. Árverés Festmények 2014. május 20. kedd 18 óra Soron következő árverések Upcoming auctions

17. Árverés Festmények 2014. május 20. kedd 18 óra Soron következő árverések Upcoming auctions Soron következő árverések Upcoming auctions Festmények Paintings 2014. május 20. kedd 18:00 On Tuesday 20 th of May, 2014 at 6 p.m. Műtárgyak Objects 2014. május 21. szerda 18:00 On Wednesday 21 st of

BY - 523 fekete falióra képkerettel T9003B

BY - 523 fekete falióra képkerettel T9003B BY - 523 fekete falióra képkerettel T9003B fekete - 9 990 Ft 2 db 4 x 6 cm 2 db 6 x 4 cm 8 db 4 x 4 cm Teljes méret: 35.5 x 35, 5 cm vastagság: kb. 3 cm - óra és percmutatóvel rendelkezik - AA normál ceruzaelemmel

VILTIN. TIBOR Zsolt. aminek jönnie kell / let the chips fall where they may. 2014. március 26 április 26.

VILTIN. TIBOR Zsolt. aminek jönnie kell / let the chips fall where they may. 2014. március 26 április 26. VILTIN aminek jönnie kell / let the chips fall where they may TIBOR Zsolt 2014. március 26 április 26. TIBOR Zsolt / aminek jönnie kell Zsolt TIBOR / let the chips fall where they may A kiállítás központi