- Lóránd Tóth
1 Premier Galéria 12. aukció október 19. Tételszám 1 Rippl-Rónai József ( ): Gitáros nő 2 Szentgyörgyi Kornél ( ): Korlátnál 3 Rippl-Rónai József ( ): Akt lepellel 4 Iványi-Grünwald Béla ( ): A mester festés közben Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjl.: R.R Tus/papír, 17,5x15 cm, jelzés nélkül, a művész hagyatékából Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjl.: Rónai Akvarellel színezett rézkarc/papír, 23x31 cm, jelezve a lemezen jjl.: Iványi-Grünwald Béla Gross Arnold ( ): Budapest Akvarellel színezett rézkarc/papír, 16x26 cm, jjl.: Gross Arnold Edvi Illés Aladár ( ): Boci Olaj/karton, 31x33 cm, jjf.: E. Illés A Ruzicskay György ( ): Mulatozók Olaj, akvarell/papír, 23x43 cm, jjl.: Ruzicskay Jancsek Antal ( ): Olaj/vászon, 70x50 cm, jjl.: Jancsek Bohóc és műlovarnő 9 Jelzés nélkül: Szamárháton Olaj/fa, 7,5x10 cm, jn., hátoldalán ceruzával: Pettenkofen Bozsó János ( ): Kecskeméti utca Olaj/vászon, 29x34 cm, jjf.: Bozsó J., Kladács Alajos: Útépítők Olaj/vászon, kasírozva, 46x60 cm, jjl.: Kladács Neogrády Antal ( ): Beszélgetők Akvarell/papír, 35x45 cm, jbl.: Neogrády A., Székely Bertalan ( ): Olaj/fa, 41x30 cm, jn., hátoldalán hagyatéki etiketten: Székely Bertalan Tánc, 1870 körül hagyatékából Lándor Tivadar, Bellák Gábor műbírálatával 14 Drégely László ( ): Olaj/vászon, 36x27 cm, jjl.: Drégely Csendélet ablakban 15 Bíró Antal ( ): Virágfoltok, 1967 Olaj/papír farostra kasírozva, 65x50 cm, jbl.: Bíró Antal Bozsó János ( ): Erdőben Olaj/fa, 66x26 cm, jelezve középen lent: Bozsó J., 1962, hátulján a művész ajánlása 17 Homonai Pál ( ): Lovászok Tempera/karton, 35x35 cm, jjl.: Pál Homonai, Kasznár Ring Jenő ( ): Pipázó férfi Olaj/dekli, 35x25 cm, jjl.: Kasznár J
2 19 Benyovszky István ( ): Akvarell/papír, 32x42 cm, jjl.: Benyovszky Fiatal lány kosárral 20 Hárencz János (20. század első fele): Olaj/fa, 13,5x18,5 cm, jbl.: Hárencz Napsütötte délelőtt 21 Péczely Antal ( ): Kettesben Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Péczely Homonai Pál ( ): Kakas Tempera/karton, 35x31 cm, jjl.: Pál Homonai, Rozs János ( ): Utca Akvarell/papír, 24x34 cm, jbl.: Rozs J Lakatos Artúr ( ): Akvarell/papír, 23x31 cm, jjl.: Lakatos A Szentendrei házak 25 Zugor Sándor ( ): Öregerdő Akvarellel színezett rézkarc/papír, 29x39 cm, jjl.: Zugor Sándor Borsos Miklós ( ): Kaszálók Rézkarc/papír, 18x30 cm, jjl.: Borsos Miklós ' Csergezán Pál ( ): Tél a tanyán Rézkarc/papír, 19,5x29,5 cm, jjl.: Csergezán Pál Csergezán Pál ( ): Rézkarc/papír, 16x29,5 cm, jjl.: Csergezán Pál Hegyvidéki ház 29 Drégely László ( ): Horgász Diópác/papír, 15x25 cm, jjl.: Drégely L Révész Imre ( ): Beszélgetők Akvarellel színezett rézkarc/papír, 33x45,5 cm, jjl.: Révész Imre Fürjesi Csaba (1969): Tanya és Táj 2006 Linómetszet/papír, 70x50 cm, jkl.: Fürjesi - EA: 1/ Mund Hugó ( ): Akt Litográfia/papír, 31x27,6 cm, jjl.: Mund Hugó és a kövön MH Szőnyi István ( ): Rézkarc/papír, 29,5x33,5 cm, jjl.: Szőnyi István Gyümölcs szedők 34 Mednyánszky László ( ): Pihenő katonák Vegyestechnika/papír, 16x25 cm, jjl.: Mednyánszky Kádár Béla ( ): Formák Tus/papír, 25x17 cm, jjl.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget 36 Schönberger Armand ( ): Férfi fej Tus, akvarell/papír, 17x14 cm, jjl.: Schönberger, egykoron Rába György gyűjteményében Galambos Tamás (1939): Hazafelé Tus/papír, 11x19 cm, jn Papp Zoltán ( ): Balatoni mólón Akvarell/papír, 28x36 cm, jbl.: Papp Zoltán Homonai Pál ( ): Pihenő Tempera/karton, 30,5x30 cm, jjl.: Pál Homonai,
3 40 Ugray György (1945): Anyaság Terrakotta, 44 cm, jelezve alul: Ugray Gy Muth-jelzéssel: Akt Terrakotta, 38 cm, jelezve alul: Muth Gorka Lívia ( ): Színes váza Kerámia, 14 cm magas, jelezve az alján: Gorka Lívia Kucs Béla ( ): Hajnal Terrakotta, 24x34 cm, jelezve alul: Kucs Szász Endre ( ): Falitányér Hollóházi kerámia, 25 cm, jelezve hátul Szász Endre ( ): Aranyozott hollóházi kerámia, 15 cm, jelezve alján, katalógus szám: Szignált falidísz I Szász Endre ( ): Szignált falidísz II. Aranyozott hollóházi kerámia, 15 cm, jelezve alján, katalógus szám: Páll Lajos ( ): Erdélyi táj Akvarell/papír, 65x52 cm, jbl.: Páll Lajos, Korond, Agricola, Lídia ( ): Nagybánya Olaj/farost, 27x39cm, jjl.: Agricola L Sztelek Norbert ( ): Üldögélők Pasztell/papír, 25x30 cm, jbl.: Sztelek Véső Ágoston (1931): Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Véső Á A régi Főtér Nagybányán 51 Lorbergi Lorberer Anna (1913-?): Kertben Olaj/vászon, 50x60 cm, jjl.: Lorberer Mártonfi Benke Márta (1958): Őszi utca Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Mártonfi Bozsó János ( ): Dombos táj Olaj/zsákvászon, 60x70 cm, jjf.: Bozsó J Horváth G. Andor ( ): Olaj/vászon, 35x25 cm, jjf.: Horváth G. A Van-e még az alján..? 55 Bajnai Tóth Lajos ( ): Olaj/vászon, 50x60 cm, jjl.: Bajnai Tóth L Kapáló asszony 56 Radnai (Radnay) József ( ): Olaj/dekli, 40x51 cm, jjl.: Radnay Falusi utca 57 Csohány Kálmán ( ): Tus/papír, 40x29 cm, jjl.: Csohány 1970 és jkl.: ajánlással, Fehér galamb Csohány Angyalföldi Szabó Zoltán ( ): Litográfia/papír, 31x51 cm, jkl.: Szabó Z Játszadozás 59 ef. Zámbó István (1950): Törpe torzóval EBP/papír, cm, jjl.: ef. Zámbó I
4 60 Szentgyörgyi Miklós (1955): Csendélet Olaj/vászon, 45x42 cm, jjl.: Szentgyörgyi M Walter Gábor ( ): Olaj/farost, 30x40 cm, jn Mediterrán terasz 62 Papageorgiu Andrea (1980): Olaj/farost, 98x45 cm, jjl.: PA Égbe kapaszkodó 63 Miskei Béla (1967): Herbie Hancock Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Miskei B Wahorn András (1953): Álmodozás Vegyestechnika/papír, 50x70 cm, jelzés nélkül Szentgyörgyi Kornél ( ): Olaj/farost, 35x50 cm, jjl.: Szentgyörgyi ' Absztrakció 66 Walter Gábor ( ): Lófej Olaj/vászon, 50x40 cm, jbl.: Walter Repcze János ( ): Tájkép Pasztell/papír, 40x30 cm, jjl.: Repcze J. és hátul: "Aláírásommal hitelesítem" Repcze János, X Bozsó János ( ): Eső után Olaj/farost, 75,5x53 cm, jn Lotz Károly ( ): Freskó terv I. Szén, ceruza/papír, 107x47 cm, jjl.: Lotz K Vértes Marcell? ( ): Tabán Pasztell/papír, 41x50 cm, jjl.: nehezen olvasható Böhm Lipót ( ): Csendélet Vegyestechnika/papír, 28,5x19 cm, jn Csergezán Pál ( ): Rézkarc/papír, 29,5x39,5 cm, jjl.: Csergezán Pál Őzek az erdőben 73 Koszta József ( ): Rézkarc/papír, 23x29 cm, jjl.: Koszta J Kapáló asszonyok 74 Ferenczy Valér ( ): Lagúna Rézkarc/papír, 19x14 cm, jjl.: Ferenczy V., és a lemezen Ferenczy Valér 75 Szabó Vladimir ( ): Festő Rézkarc/papír, 25x29,5 cm, jjl.: Szabó Vladimír és jkl.: 42/ Perlmutter Izsák ( ): Rézkarc/papír, 19x14 cm, jjl.: Perlmutter Izsák Kalapos hölgy 77 Rippl-Rónai József ( ): Kacsák Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjf.: R.R Schwierkievicz Róbert (1942): Szitanyomat/ papír, 58x27 cm, jjl.: SR Vietnám, Szász Endre ( ): Halak Monotípia/papír, 28x38 cm, jjl.: Szász Endre
5 80 Kádár Béla ( ): Fák, virágok Tus/papír, 16x22,5 cm, jjl.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget Bozsó János ( ): Dömösi utcán Toll/papír, 14x15 cm, jkl.: Dömös Bozsó János Déry Béla ( ): Parkrészlet Olaj/vászon, 55x68 cm, jbl.: Déry Béla Zórád Ernő (Wallburg Egon, ): Akvarell/papír, 24x34 cm, jbl.: Wallburg Egon, Csikósok 84 Balogh Margit ( ): Nürnberg Grafit/papír, 14x19,5 cm, jjl.: Balogh Margit Cora Erzsébet (Sugár Gyuláné, 1927): Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Cora Csendélet jácinttal 86 Moldován István ( ): Alföldi táj Olaj/farost, 20x40 cm, jjl.: Moldován I Bartl József ( ): Szentendrei kert Akvarell/papír, 33x46 cm, jjl.: Bartl Ilosvai Varga István ( ): Piknik Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Ilosvai Varga I Jancsek Antal ( ): Olaj/farost, 65x51 cm, jbl.: Jancsek A., illetve hátul Szepezdi kertben Fekete Nagy Béla ( ): Csendélet Gouache/papír, 72x60 cm, jjl.: FNB Bér Rudolf ( ): Reggel Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Bér R Pleidell János ( ): Táj Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Pleidell Bozsó János ( ): Csendélet Olaj/farost, 60x70 cm, jjl.: Bozsó János, Tőserdő Szentgyörgyi Kornél ( ): Pár Olaj/farost, 122x33 cm, jbl.: Szentgyörgyi Kádár Béla ( ): Fekvő nő Tus/papír, 16x29 cm, jbk.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget Győri Attila József (1952): O.L. (Ország Olaj, vegyestechnika/farost, 71x71 cm, jelezve hátul: Gy.A.J Lili) emlékére 97 Lossonczy Tamás ( ): Vegyestechnika/papír, 49x67 cm, jjl.: Lossonczy Nyugalomban 98 Ország Lili ( ): Ikonfal barna Nyomat/papír, 50x35 cm, jelezve hátul: Ország Lili műtermi hagyatéka, Vasilescu gyűjteményből, 104/300, ''Szeretettel Virágnak'' 2003 Karácsony 99 Egry József ( ): Kavics rostálók Olaj/fa, 39,5x49,5 cm, jjl.: Egry József Schönberger Armand ( ): Női fej Gouache/papír, 34x24 cm, jbl.: Schönberger, szerepelt a Virág Judit Galéria Soros-gyűjteményből rendezett árverésén, ahol a 16. tétel volt
RészletesebbenPremier Galéria 11. aukció 2015. június 1.
RészletesebbenPremier Galéria 13. aukció 2015. december 7.
Részletesebben9. Grafikai Kamaraaukció. 2015. március 10. Leütési lista
RészletesebbenPremier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13.
RészletesebbenPremier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)
Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000
RészletesebbenMerítés a KUT-ból X. JUBILÁRIS KIÁLLÍTÁS
Részletesebbenleütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft
RészletesebbenAMV 2015. megyei eredmények
AMV 2015. megyei eredmények 4.osztály neve város helyezés pontszám Tanuló neve Debreceni Vörösmarty Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Derecskei Bocskai István Általános és Alapfokú Művészeti Debrecen
RészletesebbenVécsi Nagy Zoltán művészettörténész
RészletesebbenKörzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47.
064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47. Ferenczy Károly utca Teljes 168 Festő utca Teljes 11 Gorkij utca 000046 végig Páros 14 Gorkij utca 000057 végig Páratlan 22 Gorkij utca 116666
RészletesebbenXII. Réthy Sándor Emlékverseny Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium I. korcsoport "B" kategória leány csapatbajnokság
Hely. Cím Csapatnév 1 Debrecen Református Koll. Ált. Isk. 47,200 1 45,600 1 92,800 2 Balatonföldvár Gróf Széchenyi Zsigmond Ált. Isk. "A" 45,900 2 44,500 2 90,400 3 Budapest XVII. Kossuth Lajos Ált. Isk.
RészletesebbenSENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS
N Y Á R I T Á R L A T SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS BIRALÓ bizottság tagjai Kocsis András Antal Károly Baksa Soós György, Bánó Endre, Beck András, Benedek Jenő Berda Ernőné Csáki Maronyák
RészletesebbenBalatongyörök.... a megálmodott valóság! www.balatongyorok.hu
Balatongyörök 2014... a megálmodott valóság! Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Fotók: Marton Tamás 2014 január 1 2 3 4 5 Újév
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés
Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Brassai-kódex. 39 számozatlan levél. Erdélyi unitárius környezetben keletkezett kéziratos versgyűjtemény, feltehetőleg a XVIII.
Részletesebben4. Mercedes Utcai Futóverseny (10 km-es táv) 2014.06.07. Kecskemét
1 569 Badar Gergö 1990 33:56 n.a. 2 568 Szilágyi Péter 1989 34:07 00:11 3 287 Galamb Csaba 1994 34:21 00:25 4 567 Szöllősi Renátó 1991 34:50 00:54 5 290 Beda Szabolcs 1977 34:51 00:55 6 292 Polyák Csaba
RészletesebbenSUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: 2012. augusztus 12.
SUHANJ! 6 órás jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY 2012. augusztus 12. Támogatóink: ÖSSZETETT EGYÉNI VÉGEREDMÉNY - 1 : 1,982 km Hely Név Rajtszám Leggyorsabb Leglassabb Átlagos Körök Tört Táv (km) tempó*
Részletesebben06/
RészletesebbenWigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116
Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z)
RészletesebbenNYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.
RészletesebbenA körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó
A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó 2007 2012 A MÁTÉSZALKAI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM végzős diákjai 2012. május 4-én
RészletesebbenA Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai:
A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai: 1. Radnóti Miklós hagyatékából 2014. október és november folyamán budapesti árveréseken felbukkant tárgyak (7
RészletesebbenNői 10 km Abszolút eredmények
Női 10 km Abszolút eredmények 1. Merényi Tímea 191 10 km Felnőtt Női 0:40:10 0:40:11 2. Tomposné Hakkel Tünde 283 10 km Felnőtt Női 0:45:12 0:45:16 3. Zólyomi Kinga 275 10 km Felnőtt Női 0:48:52 0:48:56
RészletesebbenDunaparti Futópartik 2011. 5. futam Október 30. Az 500 méteres óvodásfutam résztvevői. 4 km Abszolút eredménylista
Az 500 méteres óvodásfutam résztvevői Fiala Péter Hertlik Nóra Káli Tas Miszlai Mira Szatmáry Júlia Siritye Luca Szolik Luca Vodicska Kornél Gárdi Bonifác Káli Lujza Lelkes Katalin Szatmáry Benedek Siritye
Részletesebbensociei gtój Andrássy Gyula v. b t t. Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk íbauman 3\íár(on Qellérl ^Jenö
A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGA: ELNÖK : gtój Andrássy Gyula v. b t t. MŰVÉSZETI ALELNÖK ; IGAZGATÓ: 'Jiorvai ^János Művészek: Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk c Vajda
Részletesebbent Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.
a nemzeti szalon vezetősége Gellért Jenő E L N Ö K : t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. ALELNÖKÖK: Ü G Y É S Z : Di. Képessy József PÉNZTÁRNOK : Eckstein M. Miklós Horvai János TISZTELETBELI TAGOK: IGAZGATÓ
RészletesebbenÉpítészeti Ábrázolás Tanszék
Építészeti Ábrázolás Tanszék Bárdné Feind Teréz Csabay Bálint Fejér Tamás Ledneczki Pál Strommer László Szoboszlai Mihály Gyakorlat: Bárdné Feind Teréz Barna Gergely Batta Imre Csabay Bálint Demeter Balázs
RészletesebbenM E G H Í V Ó. Dunaújváros Megyei Jogú Város Közgyűlése 2014. november 27-én (csütörtök) 9,00 órai kezdettel nyílt ülést tart, melyre meghívom
DUNAÚJVÁROS MEGYEI JOGÚ VÁROS POLGÁRMESTERE Dunaújváros, Városháza tér 1. (06-25) 544-312 E-mail: csernagabor@pmh.dunanet.hu M E G H Í V Ó Dunaújváros Megyei Jogú Város Közgyűlése 2014. november 27-én
RészletesebbenO R SZÁGOS BÍR ÓSÁGI H IVATA L E LN Ö KE 138/2013. (III. 28.) OBHE számú határozat Felvételi Versenyvizsga-bizottság tagjainak kijelöléséről és meghosszabbításáról A sági fogalmazók joggyakorlatáról és
Részletesebben2002/2003-as tanév versenyeredményei. Aszalós Krisztina, Busi Alma Mater Oktatási Központ Száraz Anna 5.b 13.
Tantárgy Helyezés Tanuló neve Megnevezés Szint Felkészítő nevelő 6. Gaál Ramónia 6.a Kisokos 2000 angol verseny országos Fodorné Nagy Erika 3. Kanyó Attila 4.b Kisokos 2000 angol verseny országos Aszalós
Részletesebben2004 és utána született fiúk 7 éves és fiatalabb
2004 és utána született fiúk 7 éves és fiatalabb 10:00 500m 1. Tomka István 2005 Püspökladány, Optimit Hungária 1:28 2. Papp Zsigmond 2004 Berettyóújfalu, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 1:28 3. Madar Krisztián
Részletesebben503/2013. (XII. 13.) számú Képviselő-testületi Határozat
nyilvános üléséről készült könyvéből: 503/2013. (XII. 13.) számú Képviselő-testületi Határozat 1.) Hajdúnánás Városi Önkormányzat Képviselő-testülete a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat
RészletesebbenBeérkezett pályamûvek listája:
RészletesebbenMEGHÍVÓ VALÉTÁLÁSRA 2003-2008
NYUGAT-MAGYARORSZÁGI EGYETEM Mezőgazdaság-és Élelmiszertudományi Kar, Mosonmagyaróvár MEGHÍVÓ VALÉTÁLÁSRA 2003-2008 190 éves a mosonmagyaróvári felsőoktatás A búcsúzónak minden emlék drága, Egy száraz
RészletesebbenGyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének. 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE
Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE 152/2012. (IX. 13.) önkormányzat határozat 1. Beszámoló a két ülés között eltelt időszak fontosabb
RészletesebbenBodonyi Emőke. A szentendrei művészet fogalmának kialakulása. PhD. disszertáció tézisei. Témavezető: Dr. Zwickl András PhD.
1 Bodonyi Emőke A szentendrei művészet fogalmának kialakulása PhD. disszertáció tézisei Témavezető: Dr. Zwickl András PhD. 1965-ben megjelent írásában Körner Éva jogosan állapítja meg és teszi fel a kérdést:
RészletesebbenXVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály)
XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály) - 34 - NAPTÁR Február 1. 2. 3. 6. 7. 1956-ban ezen a napon
RészletesebbenB U D A P E S T I Ü G Y V É D I K A M A R A V Á L A S Z T Á S S Z A V A Z A T S Z Á M L Á L Ó B I Z O T T S Á G
A megválasztott személyek neve és annak a tisztségnek, illetve testületnek a neve, amelyre, illetve amelybe a jelöltet megválasztották: Elnök DR. TÓTH M. GÁBOR Főtitkár DR. GYALOG BALÁZS Elnökhelyettes
RészletesebbenU 23 Európa-bajnokság, 2015.03.24-29. Lengyelország, W. Európa-játékok, 2015.06.13-18. Azerbajdzsán, Bak
U 23 Európa-bajnokság, 2015.03.24-29. Lengyelország, W 57 kg 13. Vilhelm Richárd UTE 48 kg 12. Kőrösi Kitti Zalaeger 61 kg 14. Molnár József Csep-Ab 53 kg 5. Dénes Mercédesz Érd 65 kg 7. Lukács Norbert
RészletesebbenSzervezet Képviselő Város Utca Házszám IRSZ Igény célja Adószám támogatási összeg összeg. Ars Danubiana programok 16. 1053
Szervezet Képviselő Város Utca Házszám IRSZ Igény célja Adószám Igényelt Kapott támogatási támogatási összeg összeg "Debreceni Kodály Kórusért" A Duna mente Kultúrájáért a Barcsi Nemzetközi Művésztelepért
RészletesebbenIdeiglenes felvételi jegyzék 2010. március 11. O1. INFORMATIKA SZAKKÖZÉPISKOLA
O1. INFORMATIKA SZAKKÖZÉPISKOLA Ssz. Név Ssz. Név 1. Futó Kovács Szandra 36. Török Nándor 2. Barta Róbert 37. Moroncsik Roland 3. Sólyom Vivien 38. Simon Dániel 4. Csorba Adrienn 39. Gáspár Gabriella 5.
RészletesebbenEredmények: Női egyéni 30 km: Senior (40 év felett)
Eredmények: Női egyéni 30 km: Abszolút (40 éves korig) I. Rajki Edit, Budapest 2:35.16 II. Szabó Beáta, Budapest 2:38.45 III. Pandi Judit, Budapest 2:41.10 Női egyéni 30 km: Senior (40 év felett) I. Dr.
RészletesebbenDIABETOLÓGIAI TERHESGONDOZÓ CENTRUM SZAKELLÁTÓHELYEK LISTÁJA 2016.
DIABETOLÓGIAI TERHESGONDOZÓ CENTRUM SZAKELLÁTÓHELYEK LISTÁJA 2016. ~ Belgyógyász ellátóhelyek ~ 1. B.-K. Megyei Önkormányzat Kórháza, a Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Okató Kórháza, Diabetes
Részletesebben6. félév óra óra óra óra kr. köv. kr. köv. kr. köv. ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz. kr. köv.
KÖZIGAZGATÁS-SZERVEZŐ ALAPSZAK Szakfelelős: Dr. Temesi István 2015/2016 Nappali munkarend A. Alapozó ismeretek 38 1. A közigazgatás tudomány alapjai 2 2 3 K 3 Közigazgatási Jogi Dr. Temesi István 2. Általános
RészletesebbenMegyei eredmények. Angol. Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Megyei eredmények 2014. Megyei Angol Verseny (a Gyakorló Iskola szervezésében):
Megyei eredmények Angol Megyei Angol Verseny (a Gyakorló Iskola szervezésében): 7. évfolyam: 2. helyezett Takács Hanna 7. A Lőrincz Andrea 3. helyezett Tamás Kristóf 7. A Lőrincz Andrea 5. helyezett Simon
RészletesebbenTöprengő matematika verseny eredményei 2016. 03.09.
Töprengő matematika verseny eredményei 2016. 03.09. 2. évfolyam Maximális pontszám: 42 pont NÉV Pont Felkészítő tanár 1. Köcski Roland 38 Törökné veres Andrea Miskolci Görög Katolikus Általános 2. Rem
RészletesebbenKivonat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés 2007. május 31-i nyilvános ülésének jegyzőkönyvéből.
Kivonat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés 2007. május 31-i nyilvános ülésének jegyzőkönyvéből. 71/2007. (V. 31.) Kgy. számú határozat Tárgy: A megyei önkormányzat fenntartásában működő közművelődési
RészletesebbenIskolagyűlés 2015.10.20.
Iskolagyűlés 2015.10.20. Nagyon mozgalmas 2 hónap áll már mögöttünk, rengeteg csodaszép eredménnyel. És hol van még a tanév vége?! 2015.09.19-én, szombaton reggel a szokásokkal ellentétben tárva-nyitva
RészletesebbenRegisztráljon környezetünk védelme érdekében. és nyerjen egy környezetbarát táskát! nyereményjáték nyertesei. Gratulálunk!
Regisztráljon környezetünk védelme érdekében és nyerjen egy környezetbarát táskát! nyereményjáték nyertesei Gratulálunk! A nyereményeket postai úton juttatjuk el a nyertesekhez. ACSAINÉ ORSÓ MARGIT ÁDÁM
RészletesebbenKunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola (OM: 036063) 5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37. Telefon/fax: 56/461-144
i Gimnázium és Szakképző Iskola (OM: 036063) 5440, Kossuth Lajos út 37. Telefon/fax: 56/461-144 A i Gimnázium és Szakképző Iskola ideiglenes felvételi jegyzéke a 2011-2012-es tanévre Az ideiglenes felvételi
RészletesebbenEREDMÉNYEK. A SZAKE közismereti vetélkedőinek országos döntője
EREDMÉNYEK A SZAKE közismereti vetélkedőinek országos döntője Magyarország az Én hazám 0. Gimnázium Leövey Klára Gimnázium és SZKI Budapest Bors Lászlóné Szűcs Orsolya Háló Ádám Szládovics Tamás Balassi
RészletesebbenA Néprajztudományi Bizottság 2014. évi tevékenysége
A Néprajztudományi Bizottság 2014. évi tevékenysége Az MTA Néprajztudományi Bizottsága 2014-ben két alkalommal ülésezett (január 15- én és november 11-én). Az ülésre első alkalommal a Néprajzi Múzeum Tanácstermében
RészletesebbenOrszágos Szakiskolai Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei
Országos i Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei Versenyző Történelem 2009. március 7. Dél-Alföld Baksa Tamás Péter 84,0 7 2 Göndöcs Benedek Középiskola, és ai Fekete Rita 0,0 133
RészletesebbenA megyei diáksport gála jutalmazottjai Jó tanuló Jó sportolók
A megyei diáksport gála jutalmazottjai Jó tanuló Jó sportolók Ökrös Fanni (úszás Báthory István Ált. Isk. Gimn. és SZKI Nyírbátor) Ökrös Nelli (úszás Báthory István Ált. Isk. Gimn. és SZKI Nyírbátor) Pelyák
Részletesebben2010/2011. tanévben az 1.d tanulóinak névsora Osztályfőnök: Dóczi Zsuzsanna Napközis nevelő: Kovács Kinga
2010/2011. tanévben az 1.d tanulóinak névsora Osztályfőnök: Dóczi Zsuzsanna Napközis nevelő: Kovács Kinga 1. Auer Vanessza Anikó 2. Babai Cintia 3. Boros Zoltán Brendon 4. Bus Anna Dzsesszika 5. Csiszár
RészletesebbenA Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet 2013/2014. tanévi tanulmányi és művészeti versenyein helyezést elért tanulók
A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet 2013/2014. tanévi tanulmányi és művészeti versenyein helyezést elért tanulók Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny 1. Sütő Martin SÁIK Székhelyintézmény, Darvas
Részletesebben2008/2009. TANÉVI BIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. kcs. KÖTÖTTFOGÁS (1996-1997-ben születettek) Kaposvár, 2009. 04.03-04.
2008/2009. TANÉVI BIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. kcs. KÖTÖTTFOGÁS (1996-1997-ben születettek) Kaposvár, 2009. 04.03-04. Induló 124 fő 29 kg 6 induló 1 Árvai Márk Tatabánya Széchenyi István Ált.
RészletesebbenSZERKESZTI TORMAY CECILE
NAPKELET SZERKESZTI TORMAY CECILE XV. KÖTET 1930 JANUÁR JÚNIUS 1 6. SZÁM A MAGYAR IRODALMI TÁRSASÁG KIADÁSA BUDAPEST TARTALOM. REGÉNY Török Sándor : Az idegen város 67, 157, 256, 362, 442, 563 ELBESZÉLÉSEK
Részletesebben14 óra. 1. Végh Janka Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea. 2. Papp Máté Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea
Erzsébet királyné emlékére rendezett vers- és prózamondó verseny Elődöntő I. kategória- 2013. november 12. kedd NÉV ISKOLA FELKÉSZÍTŐ 14 óra 1. Végh Janka Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea
RészletesebbenA 2015. évi Tanyafejlesztési Program keretében támogatást nyert pályázók listája
A 2015. évi Tanyafejlesztési Program keretében támogatást nyert pályázók listája Sorszám Pályázat azonosító száma Kedvezményezett neve Kedvezményezett székhelye 1 6539 Gyula Város Önkormányzata Gyula 2
Részletesebben5. A felkészítô tanfolyamot végzett pedagógusok névsora 1989-1993. 1989. Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Fôvárosi Pedagógiai Intézet
5. A felkészítô tanfolyamot végzett pedagógusok névsora 1989-1993. 1989. Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Fôvárosi Pedagógiai Intézet 1. Ágoston Andrea 1039 Szentendrei u. 8. Medgyessy Ált.Isk. 2. Bencze
RészletesebbenP E T E R D I A N D O R.
Hol elkalandoz művészképzelet : A végtelen itt föltárul neked! Lelked a Szépség vizébe merülhet, Mélységbe szállhat, magasba repülhet, Aranyközépút bús zarándokának Itt meg nem nyílnak a megszentelt zárak,
RészletesebbenFŐZDE 41 14146/5 CSATLÓSNÉ PUSZTAI FŐZDE 58 14023/2 CSENGERI ISTVÁN FŐZDE 60 14022/3 CZETŐ CSABA FŐZDE 23 14137/6
Név Utca Hrsz ANTAL FENYŐ 51 14252/3 ANTAL PÁLNÉ FENYŐ 49 14252/4 BAKSA TIBOR ERZSÉBET FENYŐ 65 14249/2 BALOGH ZSIGMONDNÉ FENYŐ 31 14257 BARABÁS ANDRÁS FENYŐ 19 14262 BRÉDA MÁRIA FENYŐ 64 14067/1 CSENGERI
RészletesebbenBorsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
2 Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Ügyiratszám: BO/10/185-6/2016. 2/2016. számú Kormánymegbízotti utasítás Melléklete A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal elsősegélynyújtási szabályzatáról
RészletesebbenMAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ
MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ Ikt.sz.: I. 2-186/2008. Üi.: Sarnyai Tibor Makó Város Önkormányzati Képviselő-testülete MAKÓ ELŐTERJESZTÉS Tárgy: Fátyol Misi szobor országos pályázati
RészletesebbenMAGYAR NYELV ÉS IRODALOM
MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR 1 1986 és 2013 között 1411 középiskolás vett részt a magyar nyelv és magyar irodalom OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt: MAGYAR IRODALOM: 1986 1987
RészletesebbenTantárgyi és szakmai versenyek eredményei
Tantárgyi és ek eredményei Tanév Név Verseny megnevezése 1973/1974 Fenyvesi Jenő Munkavédelem tantárgyi 1973/1974 Antal András Szerszámkészítő 1981/1982 Kalinák Vasúti járműszerelő 1981/1982 Szerszámkészítő
RészletesebbenHáziorvosi körzetek - Komárom
Háziorvosi körzetek - Komárom 1. számú felnőtt háziorvosi körzet Dr. Juhász Márton Rendelő: 2900 Komárom, Tóth L. u. 7. Tel.: 34/344-995 Rendelés idő: Hétfő: 13:00 16:30 Kedd, Csütörtök: 9:00 12:00 Szerda,
RészletesebbenReformátus PSZE-PÉM mesterpedagógusok listája A Zsinat Oktatási Bizottsága által 2015. novemberben elfogadott névsor
Református PSZE-PÉM mesterpedagógusok listája A Zsinat Oktatási Bizottsága által 2015. novemberben elfogadott névsor Név Ábrám Tibor Andrássy Judit Apostolné Bartha Mária Babocsánné Katona Ágnes Eszter
RészletesebbenJogász-nappali-osztatlan képzés
Előtag Név Agócs Bianka Albert Enikő Bacsó Anett Balázs Gergely István Balázs Gergő Béla Banda Lívia Éva Baráth Árpád Gergő Bata Edina Belinszky Adrienn Berei Adrienn Bódis Rita Bodnár Zsuzsa Anna Bőde
RészletesebbenBOROMISZA TIBOR EMLÉKKIÁLLÍTÁS MŰVÉSZETMALOM, SZENTENDRE 2012. október 18. 2013. február 6.
BOROMISZA TIBOR EMLÉKKIÁLLÍTÁS MŰVÉSZETMALOM, SZENTENDRE 2012. október 18. 2013. február 6. Boromisza Tibor a 20. századi magyar festészet egyik jelentős alakja, bár teljes életműve mind a mai napig nem
Részletesebben2010. évi ranglista. 20 pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont. 60 fekvő: 595-594 593-592 591-590 589-588 587-586 585-584 583-582
2010. évi ranglista Helyezés: I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. 20 pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont Puska 1 körönként + 5pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont Férfi
RészletesebbenVeszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala
Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala A társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény 54. (3) bekezdése alapján üzletszerűen végzett társasházkezelői, ingatlankezelői tevékenységről
RészletesebbenVác Város Díszpolgárai
Vác Város Díszpolgárai Adományozás éve NÉV 1881 Kanonok, kartali plébános, a piarista gimnázium VII-VIII. osztálya elhunyt Petróczy László kiépítésére 40 ezer forintot adományozott 1886 Váci orvos, a homeopátia
RészletesebbenAbdalla Dávid Adamek Éva Boglárka Andrásy Patrik Antal Patrícia Bagotai Zsanett Balaskó Márk Balázs Barbara Balázs Brigitta Bánhidi Bence Barkóczi Richárd Barna Alexandra Bartha Bence Batári Dorián Bencze
RészletesebbenSzakmai beszámoló. Szakkönyvtár állományának gyarapítására c. pályázathoz. Pályázati azonosító: 204110/00605
Szakmai beszámoló Szakkönyvtár állományának gyarapítására c. pályázathoz Pályázati azonosító: 204110/00605 A pályázat elnyerésével sikerült a könyvtári állományunkat bővíteni, ez annál is inkább örvendetes,