Download "Premier Galéria 12. aukció 2015. október 19."

1 Premier Galéria 12. aukció október 19. Tételszám 1 Rippl-Rónai József ( ): Gitáros nő 2 Szentgyörgyi Kornél ( ): Korlátnál 3 Rippl-Rónai József ( ): Akt lepellel 4 Iványi-Grünwald Béla ( ): A mester festés közben Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjl.: R.R Tus/papír, 17,5x15 cm, jelzés nélkül, a művész hagyatékából Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjl.: Rónai Akvarellel színezett rézkarc/papír, 23x31 cm, jelezve a lemezen jjl.: Iványi-Grünwald Béla Gross Arnold ( ): Budapest Akvarellel színezett rézkarc/papír, 16x26 cm, jjl.: Gross Arnold Edvi Illés Aladár ( ): Boci Olaj/karton, 31x33 cm, jjf.: E. Illés A Ruzicskay György ( ): Mulatozók Olaj, akvarell/papír, 23x43 cm, jjl.: Ruzicskay Jancsek Antal ( ): Olaj/vászon, 70x50 cm, jjl.: Jancsek Bohóc és műlovarnő 9 Jelzés nélkül: Szamárháton Olaj/fa, 7,5x10 cm, jn., hátoldalán ceruzával: Pettenkofen Bozsó János ( ): Kecskeméti utca Olaj/vászon, 29x34 cm, jjf.: Bozsó J., Kladács Alajos: Útépítők Olaj/vászon, kasírozva, 46x60 cm, jjl.: Kladács Neogrády Antal ( ): Beszélgetők Akvarell/papír, 35x45 cm, jbl.: Neogrády A., Székely Bertalan ( ): Olaj/fa, 41x30 cm, jn., hátoldalán hagyatéki etiketten: Székely Bertalan Tánc, 1870 körül hagyatékából Lándor Tivadar, Bellák Gábor műbírálatával 14 Drégely László ( ): Olaj/vászon, 36x27 cm, jjl.: Drégely Csendélet ablakban 15 Bíró Antal ( ): Virágfoltok, 1967 Olaj/papír farostra kasírozva, 65x50 cm, jbl.: Bíró Antal Bozsó János ( ): Erdőben Olaj/fa, 66x26 cm, jelezve középen lent: Bozsó J., 1962, hátulján a művész ajánlása 17 Homonai Pál ( ): Lovászok Tempera/karton, 35x35 cm, jjl.: Pál Homonai, Kasznár Ring Jenő ( ): Pipázó férfi Olaj/dekli, 35x25 cm, jjl.: Kasznár J

2 19 Benyovszky István ( ): Akvarell/papír, 32x42 cm, jjl.: Benyovszky Fiatal lány kosárral 20 Hárencz János (20. század első fele): Olaj/fa, 13,5x18,5 cm, jbl.: Hárencz Napsütötte délelőtt 21 Péczely Antal ( ): Kettesben Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Péczely Homonai Pál ( ): Kakas Tempera/karton, 35x31 cm, jjl.: Pál Homonai, Rozs János ( ): Utca Akvarell/papír, 24x34 cm, jbl.: Rozs J Lakatos Artúr ( ): Akvarell/papír, 23x31 cm, jjl.: Lakatos A Szentendrei házak 25 Zugor Sándor ( ): Öregerdő Akvarellel színezett rézkarc/papír, 29x39 cm, jjl.: Zugor Sándor Borsos Miklós ( ): Kaszálók Rézkarc/papír, 18x30 cm, jjl.: Borsos Miklós ' Csergezán Pál ( ): Tél a tanyán Rézkarc/papír, 19,5x29,5 cm, jjl.: Csergezán Pál Csergezán Pál ( ): Rézkarc/papír, 16x29,5 cm, jjl.: Csergezán Pál Hegyvidéki ház 29 Drégely László ( ): Horgász Diópác/papír, 15x25 cm, jjl.: Drégely L Révész Imre ( ): Beszélgetők Akvarellel színezett rézkarc/papír, 33x45,5 cm, jjl.: Révész Imre Fürjesi Csaba (1969): Tanya és Táj 2006 Linómetszet/papír, 70x50 cm, jkl.: Fürjesi - EA: 1/ Mund Hugó ( ): Akt Litográfia/papír, 31x27,6 cm, jjl.: Mund Hugó és a kövön MH Szőnyi István ( ): Rézkarc/papír, 29,5x33,5 cm, jjl.: Szőnyi István Gyümölcs szedők 34 Mednyánszky László ( ): Pihenő katonák Vegyestechnika/papír, 16x25 cm, jjl.: Mednyánszky Kádár Béla ( ): Formák Tus/papír, 25x17 cm, jjl.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget 36 Schönberger Armand ( ): Férfi fej Tus, akvarell/papír, 17x14 cm, jjl.: Schönberger, egykoron Rába György gyűjteményében Galambos Tamás (1939): Hazafelé Tus/papír, 11x19 cm, jn Papp Zoltán ( ): Balatoni mólón Akvarell/papír, 28x36 cm, jbl.: Papp Zoltán Homonai Pál ( ): Pihenő Tempera/karton, 30,5x30 cm, jjl.: Pál Homonai,

3 40 Ugray György (1945): Anyaság Terrakotta, 44 cm, jelezve alul: Ugray Gy Muth-jelzéssel: Akt Terrakotta, 38 cm, jelezve alul: Muth Gorka Lívia ( ): Színes váza Kerámia, 14 cm magas, jelezve az alján: Gorka Lívia Kucs Béla ( ): Hajnal Terrakotta, 24x34 cm, jelezve alul: Kucs Szász Endre ( ): Falitányér Hollóházi kerámia, 25 cm, jelezve hátul Szász Endre ( ): Aranyozott hollóházi kerámia, 15 cm, jelezve alján, katalógus szám: Szignált falidísz I Szász Endre ( ): Szignált falidísz II. Aranyozott hollóházi kerámia, 15 cm, jelezve alján, katalógus szám: Páll Lajos ( ): Erdélyi táj Akvarell/papír, 65x52 cm, jbl.: Páll Lajos, Korond, Agricola, Lídia ( ): Nagybánya Olaj/farost, 27x39cm, jjl.: Agricola L Sztelek Norbert ( ): Üldögélők Pasztell/papír, 25x30 cm, jbl.: Sztelek Véső Ágoston (1931): Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Véső Á A régi Főtér Nagybányán 51 Lorbergi Lorberer Anna (1913-?): Kertben Olaj/vászon, 50x60 cm, jjl.: Lorberer Mártonfi Benke Márta (1958): Őszi utca Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Mártonfi Bozsó János ( ): Dombos táj Olaj/zsákvászon, 60x70 cm, jjf.: Bozsó J Horváth G. Andor ( ): Olaj/vászon, 35x25 cm, jjf.: Horváth G. A Van-e még az alján..? 55 Bajnai Tóth Lajos ( ): Olaj/vászon, 50x60 cm, jjl.: Bajnai Tóth L Kapáló asszony 56 Radnai (Radnay) József ( ): Olaj/dekli, 40x51 cm, jjl.: Radnay Falusi utca 57 Csohány Kálmán ( ): Tus/papír, 40x29 cm, jjl.: Csohány 1970 és jkl.: ajánlással, Fehér galamb Csohány Angyalföldi Szabó Zoltán ( ): Litográfia/papír, 31x51 cm, jkl.: Szabó Z Játszadozás 59 ef. Zámbó István (1950): Törpe torzóval EBP/papír, cm, jjl.: ef. Zámbó I

4 60 Szentgyörgyi Miklós (1955): Csendélet Olaj/vászon, 45x42 cm, jjl.: Szentgyörgyi M Walter Gábor ( ): Olaj/farost, 30x40 cm, jn Mediterrán terasz 62 Papageorgiu Andrea (1980): Olaj/farost, 98x45 cm, jjl.: PA Égbe kapaszkodó 63 Miskei Béla (1967): Herbie Hancock Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Miskei B Wahorn András (1953): Álmodozás Vegyestechnika/papír, 50x70 cm, jelzés nélkül Szentgyörgyi Kornél ( ): Olaj/farost, 35x50 cm, jjl.: Szentgyörgyi ' Absztrakció 66 Walter Gábor ( ): Lófej Olaj/vászon, 50x40 cm, jbl.: Walter Repcze János ( ): Tájkép Pasztell/papír, 40x30 cm, jjl.: Repcze J. és hátul: "Aláírásommal hitelesítem" Repcze János, X Bozsó János ( ): Eső után Olaj/farost, 75,5x53 cm, jn Lotz Károly ( ): Freskó terv I. Szén, ceruza/papír, 107x47 cm, jjl.: Lotz K Vértes Marcell? ( ): Tabán Pasztell/papír, 41x50 cm, jjl.: nehezen olvasható Böhm Lipót ( ): Csendélet Vegyestechnika/papír, 28,5x19 cm, jn Csergezán Pál ( ): Rézkarc/papír, 29,5x39,5 cm, jjl.: Csergezán Pál Őzek az erdőben 73 Koszta József ( ): Rézkarc/papír, 23x29 cm, jjl.: Koszta J Kapáló asszonyok 74 Ferenczy Valér ( ): Lagúna Rézkarc/papír, 19x14 cm, jjl.: Ferenczy V., és a lemezen Ferenczy Valér 75 Szabó Vladimir ( ): Festő Rézkarc/papír, 25x29,5 cm, jjl.: Szabó Vladimír és jkl.: 42/ Perlmutter Izsák ( ): Rézkarc/papír, 19x14 cm, jjl.: Perlmutter Izsák Kalapos hölgy 77 Rippl-Rónai József ( ): Kacsák Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjf.: R.R Schwierkievicz Róbert (1942): Szitanyomat/ papír, 58x27 cm, jjl.: SR Vietnám, Szász Endre ( ): Halak Monotípia/papír, 28x38 cm, jjl.: Szász Endre

5 80 Kádár Béla ( ): Fák, virágok Tus/papír, 16x22,5 cm, jjl.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget Bozsó János ( ): Dömösi utcán Toll/papír, 14x15 cm, jkl.: Dömös Bozsó János Déry Béla ( ): Parkrészlet Olaj/vászon, 55x68 cm, jbl.: Déry Béla Zórád Ernő (Wallburg Egon, ): Akvarell/papír, 24x34 cm, jbl.: Wallburg Egon, Csikósok 84 Balogh Margit ( ): Nürnberg Grafit/papír, 14x19,5 cm, jjl.: Balogh Margit Cora Erzsébet (Sugár Gyuláné, 1927): Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Cora Csendélet jácinttal 86 Moldován István ( ): Alföldi táj Olaj/farost, 20x40 cm, jjl.: Moldován I Bartl József ( ): Szentendrei kert Akvarell/papír, 33x46 cm, jjl.: Bartl Ilosvai Varga István ( ): Piknik Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Ilosvai Varga I Jancsek Antal ( ): Olaj/farost, 65x51 cm, jbl.: Jancsek A., illetve hátul Szepezdi kertben Fekete Nagy Béla ( ): Csendélet Gouache/papír, 72x60 cm, jjl.: FNB Bér Rudolf ( ): Reggel Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Bér R Pleidell János ( ): Táj Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Pleidell Bozsó János ( ): Csendélet Olaj/farost, 60x70 cm, jjl.: Bozsó János, Tőserdő Szentgyörgyi Kornél ( ): Pár Olaj/farost, 122x33 cm, jbl.: Szentgyörgyi Kádár Béla ( ): Fekvő nő Tus/papír, 16x29 cm, jbk.: Kádár Béla, Gergely Mariann eredetiséget Győri Attila József (1952): O.L. (Ország Olaj, vegyestechnika/farost, 71x71 cm, jelezve hátul: Gy.A.J Lili) emlékére 97 Lossonczy Tamás ( ): Vegyestechnika/papír, 49x67 cm, jjl.: Lossonczy Nyugalomban 98 Ország Lili ( ): Ikonfal barna Nyomat/papír, 50x35 cm, jelezve hátul: Ország Lili műtermi hagyatéka, Vasilescu gyűjteményből, 104/300, ''Szeretettel Virágnak'' 2003 Karácsony 99 Egry József ( ): Kavics rostálók Olaj/fa, 39,5x49,5 cm, jjl.: Egry József Schönberger Armand ( ): Női fej Gouache/papír, 34x24 cm, jbl.: Schönberger, szerepelt a Virág Judit Galéria Soros-gyűjteményből rendezett árverésén, ahol a 16. tétel volt

Premier Galéria 11. aukció 2015. június 1.

Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7.

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

AMV 2015. megyei eredmények

AMV 2015. megyei eredmények AMV 2015. megyei eredmények 4.osztály neve város helyezés pontszám Tanuló neve Debreceni Vörösmarty Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Derecskei Bocskai István Általános és Alapfokú Művészeti Debrecen

Körzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47.

Körzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47. 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47. Ferenczy Károly utca Teljes 168 Festő utca Teljes 11 Gorkij utca 000046 végig Páros 14 Gorkij utca 000057 végig Páratlan 22 Gorkij utca 116666

XII. Réthy Sándor Emlékverseny Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium I. korcsoport "B" kategória leány csapatbajnokság

XII. Réthy Sándor Emlékverseny Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium I. korcsoport B kategória leány csapatbajnokság Hely. Cím Csapatnév 1 Debrecen Református Koll. Ált. Isk. 47,200 1 45,600 1 92,800 2 Balatonföldvár Gróf Széchenyi Zsigmond Ált. Isk. "A" 45,900 2 44,500 2 90,400 3 Budapest XVII. Kossuth Lajos Ált. Isk.

Balatongyörök.... a megálmodott valóság! www.balatongyorok.hu

Balatongyörök.... a megálmodott valóság! www.balatongyorok.hu Balatongyörök 2014... a megálmodott valóság! Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Fotók: Marton Tamás 2014 január 1 2 3 4 5 Újév

Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés

Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Brassai-kódex. 39 számozatlan levél. Erdélyi unitárius környezetben keletkezett kéziratos versgyűjtemény, feltehetőleg a XVIII.

SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS

SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS N Y Á R I T Á R L A T SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS BIRALÓ bizottság tagjai Kocsis András Antal Károly Baksa Soós György, Bánó Endre, Beck András, Benedek Jenő Berda Ernőné Csáki Maronyák

4. Mercedes Utcai Futóverseny (10 km-es táv) 2014.06.07. Kecskemét

4. Mercedes Utcai Futóverseny (10 km-es táv) 2014.06.07. Kecskemét 1 569 Badar Gergö 1990 33:56 n.a. 2 568 Szilágyi Péter 1989 34:07 00:11 3 287 Galamb Csaba 1994 34:21 00:25 4 567 Szöllősi Renátó 1991 34:50 00:54 5 290 Beda Szabolcs 1977 34:51 00:55 6 292 Polyák Csaba

SUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: 2012. augusztus 12.

SUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: 2012. augusztus 12. SUHANJ! 6 órás jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY 2012. augusztus 12. Támogatóink: ÖSSZETETT EGYÉNI VÉGEREDMÉNY - 1 : 1,982 km Hely Név Rajtszám Leggyorsabb Leglassabb Átlagos Körök Tört Táv (km) tempó*

A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó

A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó 2007 2012 A MÁTÉSZALKAI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM végzős diákjai 2012. május 4-én

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116 Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z)

A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai:

A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai: A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai: 1. Radnóti Miklós hagyatékából 2014. október és november folyamán budapesti árveréseken felbukkant tárgyak (7

Női 10 km Abszolút eredmények

Női 10 km Abszolút eredmények Női 10 km Abszolút eredmények 1. Merényi Tímea 191 10 km Felnőtt Női 0:40:10 0:40:11 2. Tomposné Hakkel Tünde 283 10 km Felnőtt Női 0:45:12 0:45:16 3. Zólyomi Kinga 275 10 km Felnőtt Női 0:48:52 0:48:56

MEGHÍVÓ VALÉTÁLÁSRA 2003-2008

MEGHÍVÓ VALÉTÁLÁSRA 2003-2008 NYUGAT-MAGYARORSZÁGI EGYETEM Mezőgazdaság-és Élelmiszertudományi Kar, Mosonmagyaróvár MEGHÍVÓ VALÉTÁLÁSRA 2003-2008 190 éves a mosonmagyaróvári felsőoktatás A búcsúzónak minden emlék drága, Egy száraz

Dunaparti Futópartik 2011. 5. futam Október 30. Az 500 méteres óvodásfutam résztvevői. 4 km Abszolút eredménylista

Dunaparti Futópartik 2011. 5. futam Október 30. Az 500 méteres óvodásfutam résztvevői. 4 km Abszolút eredménylista Az 500 méteres óvodásfutam résztvevői Fiala Péter Hertlik Nóra Káli Tas Miszlai Mira Szatmáry Júlia Siritye Luca Szolik Luca Vodicska Kornél Gárdi Bonifác Káli Lujza Lelkes Katalin Szatmáry Benedek Siritye

sociei gtój Andrássy Gyula v. b t t. Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk íbauman 3\íár(on Qellérl ^Jenö

sociei gtój Andrássy Gyula v. b t t. Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk íbauman 3\íár(on Qellérl ^Jenö A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGA: ELNÖK : gtój Andrássy Gyula v. b t t. MŰVÉSZETI ALELNÖK ; IGAZGATÓ: 'Jiorvai ^János Művészek: Edvi Illés Aladár tkalona ÍNáncloi SKézdi ZKonács Xászló Rubovics Márk c Vajda

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. a nemzeti szalon vezetősége Gellért Jenő E L N Ö K : t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. ALELNÖKÖK: Ü G Y É S Z : Di. Képessy József PÉNZTÁRNOK : Eckstein M. Miklós Horvai János TISZTELETBELI TAGOK: IGAZGATÓ

M E G H Í V Ó. Dunaújváros Megyei Jogú Város Közgyűlése 2014. november 27-én (csütörtök) 9,00 órai kezdettel nyílt ülést tart, melyre meghívom

M E G H Í V Ó. Dunaújváros Megyei Jogú Város Közgyűlése 2014. november 27-én (csütörtök) 9,00 órai kezdettel nyílt ülést tart, melyre meghívom DUNAÚJVÁROS MEGYEI JOGÚ VÁROS POLGÁRMESTERE Dunaújváros, Városháza tér 1. (06-25) 544-312 E-mail: csernagabor@pmh.dunanet.hu M E G H Í V Ó Dunaújváros Megyei Jogú Város Közgyűlése 2014. november 27-én

Építészeti Ábrázolás Tanszék

Építészeti Ábrázolás Tanszék Építészeti Ábrázolás Tanszék Bárdné Feind Teréz Csabay Bálint Fejér Tamás Ledneczki Pál Strommer László Szoboszlai Mihály Gyakorlat: Bárdné Feind Teréz Barna Gergely Batta Imre Csabay Bálint Demeter Balázs

2002/2003-as tanév versenyeredményei. Aszalós Krisztina, Busi Alma Mater Oktatási Központ Száraz Anna 5.b 13.

2002/2003-as tanév versenyeredményei. Aszalós Krisztina, Busi Alma Mater Oktatási Központ Száraz Anna 5.b 13. Tantárgy Helyezés Tanuló neve Megnevezés Szint Felkészítő nevelő 6. Gaál Ramónia 6.a Kisokos 2000 angol verseny országos Fodorné Nagy Erika 3. Kanyó Attila 4.b Kisokos 2000 angol verseny országos Aszalós

O R SZÁGOS BÍR ÓSÁGI H IVATA L E LN Ö KE 138/2013. (III. 28.) OBHE számú határozat Felvételi Versenyvizsga-bizottság tagjainak kijelöléséről és meghosszabbításáról A sági fogalmazók joggyakorlatáról és

2004 és utána született fiúk 7 éves és fiatalabb

2004 és utána született fiúk 7 éves és fiatalabb 2004 és utána született fiúk 7 éves és fiatalabb 10:00 500m 1. Tomka István 2005 Püspökladány, Optimit Hungária 1:28 2. Papp Zsigmond 2004 Berettyóújfalu, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 1:28 3. Madar Krisztián

Bodonyi Emőke. A szentendrei művészet fogalmának kialakulása. PhD. disszertáció tézisei. Témavezető: Dr. Zwickl András PhD.

Bodonyi Emőke. A szentendrei művészet fogalmának kialakulása. PhD. disszertáció tézisei. Témavezető: Dr. Zwickl András PhD. 1 Bodonyi Emőke A szentendrei művészet fogalmának kialakulása PhD. disszertáció tézisei Témavezető: Dr. Zwickl András PhD. 1965-ben megjelent írásában Körner Éva jogosan állapítja meg és teszi fel a kérdést:

Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének. 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE

Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének. 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE 152/2012. (IX. 13.) önkormányzat határozat 1. Beszámoló a két ülés között eltelt időszak fontosabb

503/2013. (XII. 13.) számú Képviselő-testületi Határozat

503/2013. (XII. 13.) számú Képviselő-testületi Határozat nyilvános üléséről készült könyvéből: 503/2013. (XII. 13.) számú Képviselő-testületi Határozat 1.) Hajdúnánás Városi Önkormányzat Képviselő-testülete a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat

Beérkezett pályamûvek listája:

XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály)

XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály) XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály) - 34 - NAPTÁR Február 1. 2. 3. 6. 7. 1956-ban ezen a napon

U 23 Európa-bajnokság, 2015.03.24-29. Lengyelország, W. Európa-játékok, 2015.06.13-18. Azerbajdzsán, Bak

U 23 Európa-bajnokság, 2015.03.24-29. Lengyelország, W. Európa-játékok, 2015.06.13-18. Azerbajdzsán, Bak U 23 Európa-bajnokság, 2015.03.24-29. Lengyelország, W 57 kg 13. Vilhelm Richárd UTE 48 kg 12. Kőrösi Kitti Zalaeger 61 kg 14. Molnár József Csep-Ab 53 kg 5. Dénes Mercédesz Érd 65 kg 7. Lukács Norbert

Szervezet Képviselő Város Utca Házszám IRSZ Igény célja Adószám támogatási összeg összeg. Ars Danubiana programok 16. 1053

Szervezet Képviselő Város Utca Házszám IRSZ Igény célja Adószám támogatási összeg összeg. Ars Danubiana programok 16. 1053 Szervezet Képviselő Város Utca Házszám IRSZ Igény célja Adószám Igényelt Kapott támogatási támogatási összeg összeg "Debreceni Kodály Kórusért" A Duna mente Kultúrájáért a Barcsi Nemzetközi Művésztelepért

Ideiglenes felvételi jegyzék 2010. március 11. O1. INFORMATIKA SZAKKÖZÉPISKOLA

Ideiglenes felvételi jegyzék 2010. március 11. O1. INFORMATIKA SZAKKÖZÉPISKOLA O1. INFORMATIKA SZAKKÖZÉPISKOLA Ssz. Név Ssz. Név 1. Futó Kovács Szandra 36. Török Nándor 2. Barta Róbert 37. Moroncsik Roland 3. Sólyom Vivien 38. Simon Dániel 4. Csorba Adrienn 39. Gáspár Gabriella 5.

DIABETOLÓGIAI TERHESGONDOZÓ CENTRUM SZAKELLÁTÓHELYEK LISTÁJA 2016.

DIABETOLÓGIAI TERHESGONDOZÓ CENTRUM SZAKELLÁTÓHELYEK LISTÁJA 2016. DIABETOLÓGIAI TERHESGONDOZÓ CENTRUM SZAKELLÁTÓHELYEK LISTÁJA 2016. ~ Belgyógyász ellátóhelyek ~ 1. B.-K. Megyei Önkormányzat Kórháza, a Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Okató Kórháza, Diabetes

A Néprajztudományi Bizottság 2014. évi tevékenysége

A Néprajztudományi Bizottság 2014. évi tevékenysége A Néprajztudományi Bizottság 2014. évi tevékenysége Az MTA Néprajztudományi Bizottsága 2014-ben két alkalommal ülésezett (január 15- én és november 11-én). Az ülésre első alkalommal a Néprajzi Múzeum Tanácstermében

Megyei eredmények. Angol. Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Megyei eredmények 2014. Megyei Angol Verseny (a Gyakorló Iskola szervezésében):

Megyei eredmények. Angol. Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Megyei eredmények 2014. Megyei Angol Verseny (a Gyakorló Iskola szervezésében): Megyei eredmények Angol Megyei Angol Verseny (a Gyakorló Iskola szervezésében): 7. évfolyam: 2. helyezett Takács Hanna 7. A Lőrincz Andrea 3. helyezett Tamás Kristóf 7. A Lőrincz Andrea 5. helyezett Simon

Eredmények: Női egyéni 30 km: Senior (40 év felett)

Eredmények: Női egyéni 30 km: Senior (40 év felett) Eredmények: Női egyéni 30 km: Abszolút (40 éves korig) I. Rajki Edit, Budapest 2:35.16 II. Szabó Beáta, Budapest 2:38.45 III. Pandi Judit, Budapest 2:41.10 Női egyéni 30 km: Senior (40 év felett) I. Dr.

Töprengő matematika verseny eredményei 2016. 03.09.

Töprengő matematika verseny eredményei 2016. 03.09. Töprengő matematika verseny eredményei 2016. 03.09. 2. évfolyam Maximális pontszám: 42 pont NÉV Pont Felkészítő tanár 1. Köcski Roland 38 Törökné veres Andrea Miskolci Görög Katolikus Általános 2. Rem

6. félév óra óra óra óra kr. köv. kr. köv. kr. köv. ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz. kr. köv.

6. félév óra óra óra óra kr. köv. kr. köv. kr. köv. ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz ea sz. kr. köv. KÖZIGAZGATÁS-SZERVEZŐ ALAPSZAK Szakfelelős: Dr. Temesi István 2015/2016 Nappali munkarend A. Alapozó ismeretek 38 1. A közigazgatás tudomány alapjai 2 2 3 K 3 Közigazgatási Jogi Dr. Temesi István 2. Általános

Iskolagyűlés 2015.10.20.

Iskolagyűlés 2015.10.20. Iskolagyűlés 2015.10.20. Nagyon mozgalmas 2 hónap áll már mögöttünk, rengeteg csodaszép eredménnyel. És hol van még a tanév vége?! 2015.09.19-én, szombaton reggel a szokásokkal ellentétben tárva-nyitva

Kivonat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés 2007. május 31-i nyilvános ülésének jegyzőkönyvéből.

Kivonat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés 2007. május 31-i nyilvános ülésének jegyzőkönyvéből. Kivonat a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés 2007. május 31-i nyilvános ülésének jegyzőkönyvéből. 71/2007. (V. 31.) Kgy. számú határozat Tárgy: A megyei önkormányzat fenntartásában működő közművelődési

Regisztráljon környezetünk védelme érdekében. és nyerjen egy környezetbarát táskát! nyereményjáték nyertesei. Gratulálunk!

Regisztráljon környezetünk védelme érdekében. és nyerjen egy környezetbarát táskát! nyereményjáték nyertesei. Gratulálunk! Regisztráljon környezetünk védelme érdekében és nyerjen egy környezetbarát táskát! nyereményjáték nyertesei Gratulálunk! A nyereményeket postai úton juttatjuk el a nyertesekhez. ACSAINÉ ORSÓ MARGIT ÁDÁM

Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola (OM: 036063) 5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37. Telefon/fax: 56/461-144

Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola (OM: 036063) 5440 Kunszentmárton, Kossuth Lajos út 37. Telefon/fax: 56/461-144 i Gimnázium és Szakképző Iskola (OM: 036063) 5440, Kossuth Lajos út 37. Telefon/fax: 56/461-144 A i Gimnázium és Szakképző Iskola ideiglenes felvételi jegyzéke a 2011-2012-es tanévre Az ideiglenes felvételi

EREDMÉNYEK. A SZAKE közismereti vetélkedőinek országos döntője

EREDMÉNYEK. A SZAKE közismereti vetélkedőinek országos döntője EREDMÉNYEK A SZAKE közismereti vetélkedőinek országos döntője Magyarország az Én hazám 0. Gimnázium Leövey Klára Gimnázium és SZKI Budapest Bors Lászlóné Szűcs Orsolya Háló Ádám Szládovics Tamás Balassi

Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei

Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei Országos i Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei Versenyző Történelem 2009. március 7. Dél-Alföld Baksa Tamás Péter 84,0 7 2 Göndöcs Benedek Középiskola, és ai Fekete Rita 0,0 133

P E T E R D I A N D O R.

P E T E R D I A N D O R. Hol elkalandoz művészképzelet : A végtelen itt föltárul neked! Lelked a Szépség vizébe merülhet, Mélységbe szállhat, magasba repülhet, Aranyközépút bús zarándokának Itt meg nem nyílnak a megszentelt zárak,

2010/2011. tanévben az 1.d tanulóinak névsora Osztályfőnök: Dóczi Zsuzsanna Napközis nevelő: Kovács Kinga

2010/2011. tanévben az 1.d tanulóinak névsora Osztályfőnök: Dóczi Zsuzsanna Napközis nevelő: Kovács Kinga 2010/2011. tanévben az 1.d tanulóinak névsora Osztályfőnök: Dóczi Zsuzsanna Napközis nevelő: Kovács Kinga 1. Auer Vanessza Anikó 2. Babai Cintia 3. Boros Zoltán Brendon 4. Bus Anna Dzsesszika 5. Csiszár

A megyei diáksport gála jutalmazottjai Jó tanuló Jó sportolók

A megyei diáksport gála jutalmazottjai Jó tanuló Jó sportolók A megyei diáksport gála jutalmazottjai Jó tanuló Jó sportolók Ökrös Fanni (úszás Báthory István Ált. Isk. Gimn. és SZKI Nyírbátor) Ökrös Nelli (úszás Báthory István Ált. Isk. Gimn. és SZKI Nyírbátor) Pelyák

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet 2013/2014. tanévi tanulmányi és művészeti versenyein helyezést elért tanulók

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet 2013/2014. tanévi tanulmányi és művészeti versenyein helyezést elért tanulók A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet 2013/2014. tanévi tanulmányi és művészeti versenyein helyezést elért tanulók Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny 1. Sütő Martin SÁIK Székhelyintézmény, Darvas

SZERKESZTI TORMAY CECILE

A 2015. évi Tanyafejlesztési Program keretében támogatást nyert pályázók listája

A 2015. évi Tanyafejlesztési Program keretében támogatást nyert pályázók listája A 2015. évi Tanyafejlesztési Program keretében támogatást nyert pályázók listája Sorszám Pályázat azonosító száma Kedvezményezett neve Kedvezményezett székhelye 1 6539 Gyula Város Önkormányzata Gyula 2

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal 2 Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Ügyiratszám: BO/10/185-6/2016. 2/2016. számú Kormánymegbízotti utasítás Melléklete A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal elsősegélynyújtási szabályzatáról

2008/2009. TANÉVI BIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. kcs. KÖTÖTTFOGÁS (1996-1997-ben születettek) Kaposvár, 2009. 04.03-04.

2008/2009. TANÉVI BIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. kcs. KÖTÖTTFOGÁS (1996-1997-ben születettek) Kaposvár, 2009. 04.03-04. 2008/2009. TANÉVI BIRKÓZÓ DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. kcs. KÖTÖTTFOGÁS (1996-1997-ben születettek) Kaposvár, 2009. 04.03-04. Induló 124 fő 29 kg 6 induló 1 Árvai Márk Tatabánya Széchenyi István Ált.

MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ

MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ Ikt.sz.: I. 2-186/2008. Üi.: Sarnyai Tibor Makó Város Önkormányzati Képviselő-testülete MAKÓ ELŐTERJESZTÉS Tárgy: Fátyol Misi szobor országos pályázati

FŐZDE 41 14146/5 CSATLÓSNÉ PUSZTAI FŐZDE 58 14023/2 CSENGERI ISTVÁN FŐZDE 60 14022/3 CZETŐ CSABA FŐZDE 23 14137/6

FŐZDE 41 14146/5 CSATLÓSNÉ PUSZTAI FŐZDE 58 14023/2 CSENGERI ISTVÁN FŐZDE 60 14022/3 CZETŐ CSABA FŐZDE 23 14137/6 Név Utca Hrsz ANTAL FENYŐ 51 14252/3 ANTAL PÁLNÉ FENYŐ 49 14252/4 BAKSA TIBOR ERZSÉBET FENYŐ 65 14249/2 BALOGH ZSIGMONDNÉ FENYŐ 31 14257 BARABÁS ANDRÁS FENYŐ 19 14262 BRÉDA MÁRIA FENYŐ 64 14067/1 CSENGERI

14 óra. 1. Végh Janka Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea. 2. Papp Máté Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea

14 óra. 1. Végh Janka Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea. 2. Papp Máté Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea Erzsébet királyné emlékére rendezett vers- és prózamondó verseny Elődöntő I. kategória- 2013. november 12. kedd NÉV ISKOLA FELKÉSZÍTŐ 14 óra 1. Végh Janka Szt.Imre Kat.Ált.Iskola Balogh Fazekas Andrea

5. A felkészítô tanfolyamot végzett pedagógusok névsora 1989-1993. 1989. Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Fôvárosi Pedagógiai Intézet

5. A felkészítô tanfolyamot végzett pedagógusok névsora 1989-1993. 1989. Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Fôvárosi Pedagógiai Intézet 5. A felkészítô tanfolyamot végzett pedagógusok névsora 1989-1993. 1989. Pest Megyei Pedagógiai Intézet, Fôvárosi Pedagógiai Intézet 1. Ágoston Andrea 1039 Szentendrei u. 8. Medgyessy Ált.Isk. 2. Bencze

Tantárgyi és szakmai versenyek eredményei

Tantárgyi és szakmai versenyek eredményei Tantárgyi és ek eredményei Tanév Név Verseny megnevezése 1973/1974 Fenyvesi Jenő Munkavédelem tantárgyi 1973/1974 Antal András Szerszámkészítő 1981/1982 Kalinák Vasúti járműszerelő 1981/1982 Szerszámkészítő

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR 1 1986 és 2013 között 1411 középiskolás vett részt a magyar nyelv és magyar irodalom OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt: MAGYAR IRODALOM: 1986 1987

Háziorvosi körzetek - Komárom

Háziorvosi körzetek - Komárom Háziorvosi körzetek - Komárom 1. számú felnőtt háziorvosi körzet Dr. Juhász Márton Rendelő: 2900 Komárom, Tóth L. u. 7. Tel.: 34/344-995 Rendelés idő: Hétfő: 13:00 16:30 Kedd, Csütörtök: 9:00 12:00 Szerda,

BOROMISZA TIBOR EMLÉKKIÁLLÍTÁS MŰVÉSZETMALOM, SZENTENDRE 2012. október 18. 2013. február 6.

BOROMISZA TIBOR EMLÉKKIÁLLÍTÁS MŰVÉSZETMALOM, SZENTENDRE 2012. október 18. 2013. február 6. BOROMISZA TIBOR EMLÉKKIÁLLÍTÁS MŰVÉSZETMALOM, SZENTENDRE 2012. október 18. 2013. február 6. Boromisza Tibor a 20. századi magyar festészet egyik jelentős alakja, bár teljes életműve mind a mai napig nem

Református PSZE-PÉM mesterpedagógusok listája A Zsinat Oktatási Bizottsága által 2015. novemberben elfogadott névsor

Református PSZE-PÉM mesterpedagógusok listája A Zsinat Oktatási Bizottsága által 2015. novemberben elfogadott névsor Református PSZE-PÉM mesterpedagógusok listája A Zsinat Oktatási Bizottsága által 2015. novemberben elfogadott névsor Név Ábrám Tibor Andrássy Judit Apostolné Bartha Mária Babocsánné Katona Ágnes Eszter

III-IV. KORCSOPORT FELADATOK 0-7. forduló

III-IV. KORCSOPORT FELADATOK 0-7. forduló III-IV. KORCSOPORT FELADATOK 0-7. forduló 1 Válasszátok ki az általatok helyesnek tartott választ! Minden helyes válasz: 1 pont. Maximális pontszám: 10 pont. Megoldási idő: 10 perc. 2014/2015. TANÉVI 0.

Jogász-nappali-osztatlan képzés

Jogász-nappali-osztatlan képzés Előtag Név Agócs Bianka Albert Enikő Bacsó Anett Balázs Gergely István Balázs Gergő Béla Banda Lívia Éva Baráth Árpád Gergő Bata Edina Belinszky Adrienn Berei Adrienn Bódis Rita Bodnár Zsuzsa Anna Bőde

Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala

Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala Veszprém Megyei Kormányhivatal Veszprémi Járási Hivatala A társasházakról szóló 2003. évi CXXXIII. törvény 54. (3) bekezdése alapján üzletszerűen végzett társasházkezelői, ingatlankezelői tevékenységről

Vác Város Díszpolgárai

Vác Város Díszpolgárai Vác Város Díszpolgárai Adományozás éve NÉV 1881 Kanonok, kartali plébános, a piarista gimnázium VII-VIII. osztálya elhunyt Petróczy László kiépítésére 40 ezer forintot adományozott 1886 Váci orvos, a homeopátia

2010. évi ranglista. 20 pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont. 60 fekvő: 595-594 593-592 591-590 589-588 587-586 585-584 583-582

2010. évi ranglista. 20 pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont. 60 fekvő: 595-594 593-592 591-590 589-588 587-586 585-584 583-582 2010. évi ranglista Helyezés: I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. 20 pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont Puska 1 körönként + 5pont 15 pont 10 pont 7 pont 5 pont 3 pont 2 pont 1 pont Férfi

Javaslat az. Útmenti keresztek Apátfalván. települési értéktárba történő felvételéhez

Javaslat az. Útmenti keresztek Apátfalván. települési értéktárba történő felvételéhez Javaslat az Útmenti keresztek Apátfalván települési értéktárba történő felvételéhez Készítette: I. A JAVASLATTEVŐ ADATAI 1. A javaslatot benyújtó (személy/intézmény/szervezet/vállalkozás) neve: Veréb Anett

Abdalla Dávid Adamek Éva Boglárka Andrásy Patrik Antal Patrícia Bagotai Zsanett Balaskó Márk Balázs Barbara Balázs Brigitta Bánhidi Bence Barkóczi Richárd Barna Alexandra Bartha Bence Batári Dorián Bencze

Szakmai beszámoló. Szakkönyvtár állományának gyarapítására c. pályázathoz. Pályázati azonosító: 204110/00605

Szakmai beszámoló. Szakkönyvtár állományának gyarapítására c. pályázathoz. Pályázati azonosító: 204110/00605 Szakmai beszámoló Szakkönyvtár állományának gyarapítására c. pályázathoz Pályázati azonosító: 204110/00605 A pályázat elnyerésével sikerült a könyvtári állományunkat bővíteni, ez annál is inkább örvendetes,

DATUM HNEV ASZAM 2013.02.16 Alvári Pál N180023 2013.02.16 Bánhalmi Imre N180522 2013.02.16 Kiss Zsolt N180356 2013.02.16 Demeter Ferenc N577577

DATUM HNEV ASZAM 2013.02.16 Alvári Pál N180023 2013.02.16 Bánhalmi Imre N180522 2013.02.16 Kiss Zsolt N180356 2013.02.16 Demeter Ferenc N577577 DATUM HNEV ASZAM 2013.02.16 Alvári Pál N180023 2013.02.16 Bánhalmi Imre N180522 2013.02.16 Kiss Zsolt N180356 2013.02.16 Demeter Ferenc N577577 2013.02.16 Vincze Tamás N180033 2013.02.17 Vincze Viktor

szakambulancia K2 026

szakambulancia K2 026 Dr. Medzihardszky de de de de de de de de de de de de de de de de de de de László Általános Dr. Záborszky Zoltán du du du du sebészet Dr. Horváth 71-339 KA 014 László du du du du du szakrendelő Dr. Mikes

A Junior kvíz 2. fordulójának nyertesei

A Junior kvíz 2. fordulójának nyertesei A Junior kvíz 2. fordulójának nyertesei Nyeremény: páros mozijegy kupon 1. Játéknap (2015.01.20.) Gál Csongor Kovács Dániel Nagy Fanni Vivien Csongrádi Norbert Székely Klaudia Nagy Bence Cilling Andi Juhász

Múzeumpedagógiai szolgáltatások Általános információ. MEGTEKINTHETİ KIÁLLÍTÁSOK Idıszaki kiállítás. címe, rövid összefoglaló (max.

Múzeumpedagógiai szolgáltatások Általános információ. MEGTEKINTHETİ KIÁLLÍTÁSOK Idıszaki kiállítás. címe, rövid összefoglaló (max. MÚZEUM ADATAI Múzeum neve Megye Település Pontos cím Honlapcím Név Múzeumpedagógiai szolgáltatások Általános információ Megrendelés Telefon E-mail Név Telefon E-mail Városi Mővészeti Múzeum Gyır-Moson-