- Erik Kocsis
1 XXXIV. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás óra
2 A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉSE OKTÓBER ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI UTCA 31/A A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNÉN, OKTÓBER 10 OKTÓBER 14-IG MINDEN NAP ÓRÁIG. MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK: TELEFON/FAX: 361/ ; info@csokantikvitas.hu WEB:
3 1. tétel Michel jelzéssel: Randevu bronz, 27 x 18 x 7,5 cm talapzatába karolt : Michel Kikiáltási ár: Ft 2. tétel Váci kortárs grafikák litográfia, papír, 48 x 33 cm 14 kortárs művész Vácról készült grafikáiból álló, teljes mappa. Kikiáltási ár: Ft 3. tétel A Moretti jelzéssel Almás csendélet olaj, vászon, 40 x 51 cm j.j.l.: A. Moretti Kikiáltási ár: Ft 4. tétel Bánki Ákos (Kazincbarcika, 1982) Lélekvirág sorozat olaj, papír, 50 x 50 cm j.j.l.: Bánki 2010 Kikiáltási ár: Ft
4 5. tétel Baska József (Dernő, 1935) Szekér olaj, vászon, 90 x 60 cm J.b.l.: Baska, hátoldalán: "Baska József Budapest, Kálmán I. u. 19. "Szekér" 90 x 60 olaj." Kikiáltási ár: Ft 6. tétel Baska József (Dernő, 1935) Burok II. fázis olaj, farost, 32,5 x 28,5 cm J.j.l.: Baska, hátoldalon:" 25 burok II. farost 32,5 x 28 cm; "Metamorfózis 1. Baska József." Kikiáltási ár: Ft 7. tétel Baska József (Dernő, 1935) Kompozíció olaj, karton, 33 x 28 cm J.j.l.: Baska, hátoldalon: "Baska József Kompozíció, x 28 cm olaj." Kikiáltási ár: Ft 8. tétel Cobra csoport egyik alkotója Cím nélkül ceruza, papír, 27 x 36 cm j.j.l.:?oné 68 Kikiáltási ár: Ft
5 9. tétel Csabay I. jelzéssel Olasz kikötő olaj, karton, 32 x 44,5 cm j.b.l.: Csabay I. Kikiáltási ár: Ft 10. tétel Csabay I. jelzéssel Mediterrán táj olaj, karton, 25 x 33,2 cm j.b.l.: Csabay I. Kikiáltási ár: Ft 11. tétel Csapváry-Csapek Károly (Budapest, Budapest, 1976) Csendélet olaj, farost, 68 x 55,6 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft 12. tétel Csók István (Sáregres, Budapest, 1961) Báthory Erzsébet rézkarc, papír, 29,5 x 24 cm j.j.l.: Csók I Kikiáltási ár: Ft
6 13. tétel Csók István (Sáregres, Budapest, 1961) Csendélet litográfia, papír, 42,5 x 31 cm j. lemezen: Csók I Kikiáltási ár: Ft 14. tétel Csók István (Sáregres, Budapest, 1961) Pihenők rézkarc, papír, 43 x 55 cm j.j.l.: Csók I. Kikiáltási ár: Ft 15. tétel D. Borbély Gizella (Budapest, ?, 1994) Harangszó olaj, farost, 59 x 49 cm j.b.l.: D. Borbély 967 Kikiáltási ár: Ft 16. tétel Égerházi Imre (Hajdúhadháza, ?, 2001) Téli falu olaj, vászon, 58 x 98 cm j.j.l.: Égerházi 90 Kikiáltási ár: Ft
7 17. tétel Elek István (Pestszentimre, Budapest, 2011) Cím nélkül tus, papír, 61,4 x 44 cm j.b.l.: elek is 83 Kikiáltási ár: Ft 18. tétel Erdődy Viktor Gyümölcsös csendélet akvarell, papír, 27 x 35 cm j.j.l.: Erdődy Viktor Kikiáltási ár: Ft 19. tétel Fényes Adolf (Kecskemét, Budapest, 1945) Anya Gyermekével rézkarc, papír, 25 x 21 cm j.n. Pridoa István metszette. Kikiáltási ár: Ft 20. tétel Fényes Adolf (Kecskemét, Budapest, 1945) Öreg hölgy rézkarc, papír, 22 x 16,8 cm j.j.l.: Fényes Adolf Kikiáltási ár: Ft
8 21. tétel Ferenczy Valér (Körmöczbánya, Budapest, 1945) Vár a folyónál rézkarc, papír, 14,5 x 23 cm?? j.j.l.: Ferenczy Valér Kikiáltási ár: Ft 22. tétel Forray jelzéssel Alkony olaj, vászon, 47,8 x 38 cm j.b.l.: Forray Kikiáltási ár: Ft 23. tétel Francoise Gilot (Neuilly-sur-Seine, 1921) Naplemente a nárciszok felett olaj, vászon, 35 x 45 cm j.j.l.: F. Gilot 06. Kikiáltási ár: Ft 24. tétel Gálffy Lola (Nagyenyed, Szentendre, 1980) Enteriőr olaj, vászon, 60 x 52 cm j.j.l.: Gálffy Lola Kikiáltási ár: Ft
9 25. tétel Gross Arnold (Torda, 1929) Torda - Aranyos völgye rézkarc, papír, 15 x 20,5 cm j.j.l.: Gross Arnold Kikiáltási ár: Ft 26. tétel Győrffy László (Budapest, 1976) Hiányzó vázlat a tervhivatalból vegyes technika, papír, 29,5 x 20,5 cm j.b.l.: Győrffy László. Kiállítva: Budapest, Várfok Galéria máj jún. 30.; Székesfehérvár, Szent István Király Múzeum máj aug. 26. Kikiáltási ár: Ft 27. tétel Győrffy László (Budapest, 1976) Hogyan fúrjunk lyukat a boldogságba akvarell, papír, 29,5 x 20,5 cm j.b.l.: Győrffy László 2006, Kiállítva: Budapest, Várfok Galéria máj jún. 30.; Székesfehérvár, Szent István Király Múzeum máj aug. 26. Kikiáltási ár: Ft 28. tétel Háry Gyula (Zalaegerszeg, Budapest, 1946) Falusi ház olaj, karton, 32 x 40 cm j.j.l.: Háry Gy. Kikiáltási ár: Ft
10 29. tétel Herman Levente (Marosvásárhely, 1976) Ré sorozat olaj, vászon, 30 x 40 cm j. hátoldalon: Herman Kikiáltási ár: Ft 30. tétel Ismeretlen alkotó Tengerparti táj olaj, karton, 17 x 27,5 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft 31. tétel Iványi Katalin (Békéscsaba, Budapest, 2009) Pihenő olaj, papír, 15,5 x 22 cm j.j.l.: Iványi K Kikiáltási ár: Ft 32. tétel Iványi Katalin (Békéscsaba, Budapest, 2009) Tihany pasztell, papír, 13 x 10 cm j.j.l.: Iványi K Kikiáltási ár: Ft
11 33. tétel Iványi Grünwald Béla (Somogysom, Budapest, 1940) Tanya litográfia, papír, 22 x 31 cm j.j.l.: Iványi Grünwald Béla Kikiáltási ár: Ft 34. tétel Iványi Grünwald Béla (Somogysom, Budapest, 1940) Faluvége juhászokkal rézkarc, papír, 25 x 31 cm j.j.l.: Iványi Grünwald Béla; j.k.l.: sajátkezüleg szinezett Kikiáltási ár: Ft 35. tétel Kalocsai Enikő (Salgótarján, 1967) Cím nélkül akril, vászon, 85 x 89,5 cm j. hátoldalon: Kalocsai Kikiáltási ár: Ft 36. tétel Kati jelzéssel Cigány tábor olaj, vászon, 30 x 40 cm j.j.l.: Kati Kikiáltási ár: Ft
12 37. tétel Komjáti-Wanyerka Gyula (Nyitrakomját, Budapest, 1958) Attila vegyes technika, papír, 35 x 51 cm j.j.l.: Komjáti 1941 Kikiáltási ár: Ft 38. tétel Kopa Mária (?,?) Csendélet olaj, vászon, 60 x 44,5 cm j.b.l.: Kopa M Kikiáltási ár: Ft 39. tétel Lukács János () Folyópart olaj, farost, 38,5 x 79 cm j.j.l.: LJ94 Kikiáltási ár: Ft 40. tétel Madarassy György (Nagybánya,1947) Csendélet olaj, vászon, 89 x 69 cm j.j.l.: Madarasy Kikiáltási ár: Ft
13 41. tétel Nagyné Mónus Teréz (Kecskemét, 1948) Arab olaj, farost, 11 x 15 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft 42. tétel Nagyné Mónus Teréz (Kecskemét, 1948) Kemál olaj, farost, 11 x 15 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft 43. tétel Nagyné Mónus Teréz (Kecskemét, 1948) Magyar ügető olaj, farost, 11 x 15 cm j.b.l.: N Mónus Teréz Kikiáltási ár: Ft 44. tétel Nagyné Mónus Teréz (Kecskemét, 1948) Nónius olaj, farost, 11 x 15 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft
14 45. tétel Németh Miklós (Budapest, Budapest, 2012) Bohócok olaj, karton, 100 x 70 cm j.b.l.: PCSVN8 Kikiáltási ár: Ft 46. tétel Németh Miklós (Budapest, Budapest, 2012) Találkozás az utcán olaj, karton, 70 x 100 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft 47. tétel Németh Miklós (Budapest, Budapest, 2012) Női aktok olaj, karton, 70 x 100 cm j.k.l.: PCSVM Kikiáltási ár: Ft 48. tétel Péczely Antal (Budapest, ?, 1966) Beszélgetők olaj, vászon, 118 x 167 cm j.b.l.: Péczely A. Kikiáltási ár: Ft
15 49. tétel Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, Dunaújváros, 2005) Virágok akvarell, papír, 31,5 x 42,5 cm j.b.f.: Pleidell Kikiáltási ár: Ft 50. tétel Pósfainé L. Kovács Júlia (Tiszakürt, 1935) Akt akvarell, papír, 40 x 27,8 cm j.j.l.: Posfainé 1995 Kikiáltási ár: Ft 51. tétel Pósfainé L. Kovács Júlia (Tiszakürt, 1935) Ki hoz ebédet olaj, farost, 70 x 50 cm j.j.l.: Posfainé Kikiáltási ár: Ft 52. tétel Réti Mátyás (Tiszadob, ?, 2002) Vaddisznók olaj, farost, 13 x 18,5 cm j.j.l.: Réti M. Kikiáltási ár: Ft
16 53. tétel Réti Mátyás (Tiszadob, ?, 2002) Szarvas olaj, farost, 18,5 x 13,8 cm j.b.l.: Réti M. Kikiáltási ár: Ft 54. tétel Réti Mátyás (Tiszadob, ?, 2002) Szarvasbőgés olaj, farost, 13,5 x 18,8 cm j.j.l.: Réti M. Kikiáltási ár: Ft 55. tétel Réti Mátyás (Tiszadob, ?, 2002) Legelő lovak olaj, farost, 28 x 23,5 cm j.j.l.: Réti M. Kikiáltási ár: Ft 56. tétel Réti Mátyás (Tiszadob, ?, 2002) Szarvasbőgés olaj, farost, 57,8 x 77 cm j.j.l.: Réti M. Kikiáltási ár: Ft
17 57. tétel Réti Mátyás (Tiszadob, ?, 2002) Virágcsendélet olaj, farost, 18 x 13 cm j.j.l.: Réti M. Kikiáltási ár: Ft 58. tétel Ronai jelzéssel Téi tanya olaj, farost48 x 87,5 cm j.j.l.: Ronai Kikiáltási ár: Ft 59. tétel Rozsda Endre (Mohács, Párizs, 1999) Souvenir d'une coquette akvarell, papír, 28 x 20 cm j.j.l.: Endre Rozsda Kiállítva: május-június, Várfok Galéria, Budapest. A galéria eredetiség igazolásával. Kikiáltási ár: Ft 60. tétel Rudnay Gyula (Pelsőc, Budapest, 1957) Vízhordó rézkarc, papír, 26 x 16 cm j.j.l.: Rudnay Kikiáltási ár: Ft
18 61. tétel Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Bohócok olaj, farost, 70 x 50 cm j.b.l.: Schéner Kikiáltási ár: Ft 62. tétel Szász Endre (Csíkszereda, Modós, 2003) Női portré olaj, fa, 48 x 49 cm j.j.l.: Szász Kikiáltási ár: Ft 63. tétel Szentgyörgyi György () Venezia - Gondolazo rézkarc, papír, 20 x 32 cm j.j.l.? Kikiáltási ár: Ft 64. tétel Szirák Endre () Cím nélkül olaj, papír, 68 x 61 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft
19 65. tétel Szirák Endre () Cím nélkül olaj, papír, 68 x 59 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft 66. tétel Szőnyi István (Újpest, Zebegény, 1960) Mosónők rézkarc, papír, 32 x 46 cm j.j.l.: Szőnyi István; j.b.l.: 37/100 Kikiáltási ár: Ft 67. tétel Szőnyi István (Újpest, Zebegény, 1960) Épitkezés litográfia, papír, 46 x 32 cm j.j.l.: Szőnyi István; j.b.l.: 11/100 Kikiáltási ár: Ft 68. tétel TF jelzéssel Patak olaj, farost, 47, 5 x 67 cm j.j.l.: TF Kikiáltási ár: Ft
20 69. tétel Tóth Beatrix () Cím nélkül tus, papír, 18 x 13,5 cm j.j.l.: Tóth Beatrix Kikiáltási ár: Ft 70. tétel Tóth Ernő (Sajóecseg, 1949) Kisérlet bronz, magasság: 45 cm j. alul: Tóth E. Kikiáltási ár: Ft 71. tétel Ukrán alkotó Lovas szekér olaj, vászon, 50 x 71 cm j.j.l. Kikiáltási ár: Ft
21 72. tétel Ukrán alkotó Folyó olaj, vászon, 70 x 80 cm j.j.l. Kikiáltási ár: Ft 73. tétel Ukrán alkotó Vonat depo olaj, vászon, 70 x 80 cm j.b.l. Kikiáltási ár: Ft 74. tétel Vető János (Budapest, 1953) Cím nélkül vegyes technika, papír, 29 x 40 cm j.n. Kikiáltási ár: Ft
22 75. tétel Viski János (Szokolya, ?, 1961 Ménes olaj, vászon, 55 x 75,5 cm j.j.l.: Viski Kikiáltási ár: Ft 76. tétel Zichy Mihály (Zala, Szentpétervár, 1906) Erotikus jelenet rézkarc, papír, 18,5 x 24 cm j. lemezen Kikiáltási ár: Ft 77. tétel Ziffer Sándor (Eger, Nagybánya, 1962) Akt tanulmány ceruza, papír, 30 x 22 cm j.j.l.: Ziffer Sándor 1919 Kikiáltási ár: Ft
23 Árverési feltételek 1 A Csók István Antikvitás (1052 Budapest, Váci u. 31/a) - továbbiakban: árverező - előre meghirdetett időpontban és helyszínen az árverési tárgyak - továbbiakban árverési tételek tulajdonosai, vagy eladásra jogosultjai, - továbbiakban: árvereztetők - megbízása alapján árverést rendez és vezet. Az árverező az árverést az árvereztetők megbízásából, mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. 2 Az árverező az internetről letölthető formátumban katalógust ad ki az aukciós tételekről, melyek az árverés előtti kiállításon megtekinthetők. A katalógus leírásai és az illusztrációk kizárólag azonosításként szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell az árverést megelőzően meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. Az árverező árverési katalógusai rendelkezésre állnak az árverező weboldalán, a kiállítás idejére a kiállítás helyszínén, illetve az árverés idejére az árverés helyszínén. Az árverező fenntartja a jogot, hogy a katalógusban szereplő egyes tételek árverésre bocsátását mellőzze. 3 Árverezni kizárólag az aukció megkezdése előtt név és lakcím szerint regisztrált licitáló tárcsával lehet. A vevők a tárcsa átvételével, mint rámutató magatartással kifejezik, hogy az Árverési Feltételeket magukra nézve kötelezőnek fogadják el. 4 Az árverésvezető az árverési tételeket a katalógusban megjelölt sorrendben élőszóval röviden bemutatja és kihirdeti a kikiáltási árat, a venni szándékozók pedig a számozott licitáló tárcsa feltartásával teszik meg ajánlatukat. Ha a kikiáltási árra több vételi ajánlat érkezik, az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árat mindaddig, amíg csak egy licitáló marad és a leütéssel létre nem jön az adás-vétel. Így a tárgy vételi jogát leütéssel az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. A tételek a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. 5 Az első vételi ajánlat a kikiáltási ár összege, minden további ajánlat pedig az utolsó árajánlat szerint növelt összegű árajánlatot jelenti. 6 Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 7 az árverező az árvereztető nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jogosult a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adás-vételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére az árvereztető javára. Ennek értelmében az adás-vételi szerződés az árvereztető és a vevő között jön létre. 8 A vevő az árverési tétel tulajdonjogát akkor szerzi meg, ha a vételárat maradéktalanul megfizette és az árverési tételt az árverezőtől átvette. 9 A vételár összege a leütési ár, a közvetítői díj, a szerzői díj, valamint a kulturális járulék együttes összegéből tevődik össze. Azaz a leütési ár plusz 18%. 10 A vevő választása szerint vagy a teljes vételárat, vagy annak legalább 20 % - át, mint foglalót az árverésen azonnal tartozik kifizetni készpénzben vagy bankkártyával. Amennyiben bankkártyával kíván fizetni, 3 % bankkártya-jutalék külön felszámításra kerül. Ha a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. 11 Az árverező biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 3 napon belül egyenlítse ki 1052 Budapest Váci utca 31/a. sz. alatt. Ez esetben az árverési vevő a tárgyat csak akkor veheti át, ha az árveréstől számított 3 napon belül kiegyenlítette a teljes vételárat. A vételárba a foglaló összege - határidőben történő teljesítés esetén - beleszámít. 12 Amennyiben a megadott határidőig a vevő a tárgy átvételére nem jelentkezik, úgy az árverező fenntarthatja magának azon jogot, hogy az árverési vevő ajánlatát érvénytelennek tekintse és a foglaló összegét megtartsa. 13 A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén az árverező nem felel a tárgy sérüléséért, vagy elvesztéséért, és az árverést követő 14. naptól a vételárra számított havi 5 % tárolási díjat számol fel. Ha az árverési vevő az árverést követően 3 hónapon belül nem szállítja el a tárgyat, úgy azt az árverező írásbeli felszólítás után - szabadon értékesítheti és költségei levonása után a fennmaradt összeget a vevő javára letétként őrzi. 14 A megbízott a jelen feltételekkel kapcsolatos írásbeli értesítéseit a megbízó által megadott elérhetőségekre küldi. Amennyiben ezek pontatlan közlése, vagy be nem jelentett változása miatt az írásos üzenet visszajön, azt elküldöttnek tekinti, az ebből származó következmények a vevőt terhelik. 15 Tilos mindenféle összebeszélés, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálására rávegyen és megkárosítson. Ugyancsak tiltva van mindenféle, az árverési eredményt befolyásoló összebeszélés, a nyereségen való osztozkodás vagy az előny ígérése. 16 Az árverési katalógusban VÉDETT", vagy NO EXPORT" jelzéssel szereplő tárgyakat Magyarországról véglegesen kivinni nem lehet /2001. Évi LXIV. Tv. 59. (1) bek. b. /pont/. A VÉDETT" jelzésű tárgyak tulajdonosát a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal nyilvántartásba veszi a tulajdonos változás pedig bejelentési kötelezettség alá esik /2001. Évi LXIV. Tv. 52. (3) bek./ Kulturális javak külföldre viteléről a Évi LXIV. Tv. rendelkezik. 17 Amennyiben az árverési vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, úgy az általa adott vételi megbízás alapján helyette az árverező - a megbízásnak megfelelően teszi meg a vételi ajánlatokat. Vételi megbízást a kiállítás ideje alatt fogadunk el. Kérjük, hogy vételi megbízásaikat az árverést megelőzően 24 órával az info@csokantikvitas.hu címre vagy a faxszámra elküldeni szíveskedjenek. A vételi megbízás elfogadásához 20 % előleg befizetése szükséges, amely sikertelen licitálás esetén visszajár. Az összeget befizethetik készpénzzel a Csók István Antikvitásban, valamint átutalással a ös bankszámlaszámra Ha a vételi megbízás sikeres, az előleg teljes összegét foglalónak kell tekinteni, egyebekben pedig a személyesen jelenlevő vevőre vonatkozó szabályokat kell alkalmazni. Ha ugyanarra a tételre harmadik személy magasabb összegű megbízást ad, vagy az árverési vevők magasabb vételi ajánlatot tesznek, a távollevő árverési vevő az árverés után az előleget minden levonás nélkül visszakapja. Lehetőség van telefon keresztüli árverezésre is, a vételi megbízással megegyező feltételekkel. Azonos összegű vételi megbízás esetén a korábban érkező vételi megbízást részesítjük előnyben. 18 A vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért a vételárért az árverező nem tartozik felelősséggel, és nem kötelezhető arra, hogy az árverési tételt ugyanazon áron egy későbbi árverésre bocsássa. 19 Az árverési tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotukban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. 20 A katalógusban megjelölt kikiáltási ár semmilyen költséget nem tartalmaz. 21 A Csók István Antikvitás valamennyi árverésre kerülő tárgy eredetiségéért szavatosságot vállal. 22 A leütés után kifogásnak, vagy felszólamlásnak nincsen helye kivéve, ha a tárgy hamis bár a katalógusban eredetinek van feltüntetve. Ebben az esetben az árverési vevő írásban, a tárgy származásával, vagy eredetiségével kapcsolatban felmerült első kételyétől számított 3 hónapon belül, de legkésőbb az árverés napjától számított 5 éven belül felszólamlással élhet. Az árverező vállalja, hogy az adás-vételi szerződés megkötésétől számított 5 éven belül a felszólamlótól az értékesített tárgyat a leütési ár, valamint az árverési közvetítői díj összegének ellenében visszaveszi, amennyiben arról független igazságügyi szakértő megállapítja, hogy nem eredeti. 23 Valutában való fizetés esetén az elszámolás alapja minden esetben a vételár kiegyenlítése napján érvényes valuta középárfolyam. Jelen feltételek pontjaiban nem szabályozott kérdésekben a Ptk. paragrafusai az irányadóak, vitás kérdések esetén a felek alávetik magukat a Fővárosi Bíróság illetékességének
RészletesebbenPremier Galéria 12. aukció 2015. október 19.
RészletesebbenMûvészet/Természet/Védelem
RészletesebbenVásárlási feltételek az árveréseken
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 48/2. Falikép,dombormû: Fohászkodó férfi technika: préselt lemez méretek: 28 x 34 cm kikiáltási ár: 2.500 Ft leütési ár: 2.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 48/1. Vígh Tamás szobrász (1926-2010)
RészletesebbenAdathálózati (Internet) szolgáltatás Általános Szerzıdési Feltételek (v1.2) Érvényes : 2009.06.18-tól. Tartalomjegyzék
Fejezet- és bekezdés címek Adathálózati (Internet) szolgáltatás Általános Szerzıdési Feltételek (v1.2) Érvényes : 2009.06.18-tól Tartalomjegyzék 1. A szolgáltató adatai 1.1. A szolgáltató megnevezése,
RészletesebbenBeérkezett pályamûvek listája:
RészletesebbenMerítés a KUT-ból X. JUBILÁRIS KIÁLLÍTÁS
RészletesebbenHAJDU ÉPKER Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság felszámolás alatt. 1/2016. számú. Nyilvános Pályázati Felhívás és Tájékoztató
HAJDU ÉPKER Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság felszámolás alatt 1/2016. számú Nyilvános Pályázati Felhívás és Tájékoztató Tartalomjegyzék 1. NYILVÁNOS PÁLYÁZATI FELHÍVÁS... 3 2.
Részletesebbenleütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft
RészletesebbenVécsi Nagy Zoltán művészettörténész
RészletesebbenUtazási szerződés Érvényes 2016. január 1. napjátol visszavonásig.
EUPOLISZ UTAZÁSSZERVEZŐ KFT. Székhely: 8200 Veszprém, Szeglethy u. 1. II/15. Tel: (+36) 88 871728, (+36) 88 871729 Cégjegyzékszám: 01-09-694366 Adószám: 12600229-2-19 Engedélyszám: U-000463 Vagyoni biztosíték:
RészletesebbenBKV Zrt. MEGBÍZÁSI SZERZŐDÉS cégnév BKV Zrt. 15/T-408/10. BKV Zrt.
BKV Zrt. MEGBÍZÁSI SZERZŐDÉS A jelen megbízási szerződés (a továbbiakban: Szerződés) az alulírott helyen és időpontban jött létre egyrészről a Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság Székhely:
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 25/7. P.Molnár József (1939) Szõlõs csendélet technika: karton, olaj méretek: 26 x 24 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 8.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 25/1. Keret, faragott, fa betéttel technika:
RészletesebbenAz elektronikus árverés Üzemeltetési Szabályzata
Részletesebbenleütési ár: 1.500 Ft leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 2.600 Ft leütési ár: 1.500 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 42/1. Biai Fõglein István, szignált rézkarc,
Részletesebben9. Grafikai Kamaraaukció. 2015. március 10. Leütési lista
RészletesebbenAJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ
Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata 5741-Kétegyháza, Fő tér 9. AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ Járdák felújítása Kétegyházán 2009. Tartalomjegyzék ajánlatkérési dokumentációhoz Útmutató Ajánlattevőknek... 3
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra
RészletesebbenA Balatoni Hajózási Zrt. általános szerződési feltételei (ÁSZF) a kikötőhely bérleti, tárolási, daruzási és egyéb szolgáltatásokra
A Balatoni Hajózási Zrt. általános szerződési feltételei (ÁSZF) a kikötőhely bérleti, tárolási, daruzási és egyéb szolgáltatásokra I. Kikötőhely-bérletre vonatkozó rendelkezések 1. A Balatoni Hajózási
Részletesebbenxha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.III mellékletet
3. melléklet az 5/2009. (III.31.) IRM rendelethez KÖZBESZERZÉSI ÉRTESÍTŐ A Közbeszerzések Tanácsának Hivatalos Lapja1024 Budapest, Margit krt. 85. Fax: 06 1 336 7751, 06 1 336 7757 E-mail: hirdetmeny@kozbeszerzesek-tanacsa.hu
RészletesebbenGyőri mennyezet vakolat felújítás
Győri mennyezet vakolat felújítás Közbeszerzési Értesítő száma: 2010/16 Beszerzés tárgya: Építési beruházás Hirdetmény típusa: az egyszerű eljárás ajánlattételi felhívása KÉ Eljárás fajtája: Tárgyalás
RészletesebbenAz SMS-ben az alábbi módon kell Pályázatát elküldenie: AP kód*vásárlás dátuma és időpontja* név
A NYERNI FOGUNK! Játék hivatalos szabályzata 1. A MECOM GROUP s.r.o., mint az alábbi Játék szervezője (székhely: Szlovákia 06601 Homonna, Polna 4, cégjegyzékszám: 31 735 151 a továbbiakban: Szervező ).
RészletesebbenGábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK. AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi ARTÉZI
Gábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK ARTÉZI AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi K O I N C I D E N C I Á K Az Arnolfini-Kör művészeiből Megnyitja
RészletesebbenNagyhalász Város Önkormányzat Képviselő-testületének a 12/2009(VIII.14.) rendelettel módosított 12/1996(VIII.15.) Ktr.
Nagyhalász Város Önkormányzat Képviselő-testületének a 12/2009(VIII.14.) rendelettel módosított 12/1996(VIII.15.) Ktr. számú rendelete az önkormányzat tulajdonában lévő lakások és helyiségek elidegenítéséről
RészletesebbenÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK
ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK 1. Általános rendelkezések... 2 1.1. A szolgáltató adatai... 2 1.2. Szerződő felek... 2 2. A Szerződés létrejötte, a foglalás módjai és feltételei... 2 2.1. A szerződés
Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata 5741-Kétegyháza, Fő tér 9. AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ Márki Sándor Általános Iskola komplex akadálymentesítése 2009. Tartalomjegyzék ajánlatkérési dokumentációhoz Útmutató
RészletesebbenA pályázat kiírója fenntartja jogát, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa
PÁLYÁZATI KIÍRÁS a Mezőkövesd, Illyés Gyula út 8. sz. 3/3. számú alatti, 59 m 2 alapterületű, 2 szobás egyedi cirkó-fűtéssel rendelkező, komfortos önkormányzati lakás bérbevételére 1./ A költségelven meghatározott
RészletesebbenNéprajzi Múzeum ajánlattételi felhívása
Néprajzi Múzeum ajánlattételi felhívása a.) Az ajánlatkérő neve és címe, telefon és faxszáma (email címe): Néprajzi Múzeum 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 12. Telefon: +36-1-473-2410 Fax: +36-1-473-2411
Részletesebben69/12. Rokokó hölgy technika: porcelán méretek: 6,5 cm kikiáltási ár: 1.000 Ft leütési ár: 3.000 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 69/1. Deim Pál (1932) Korzó, 2011. technika:
RészletesebbenHornimpex Art Galéria. I. Aukció. 2015 tavasz. Szabó Gyula (1907-1972) Csendélet birsalmákkal
Hornimpex Art Galéria I. Aukció 2015 tavasz Szabó Gyula (1907-1972) Csendélet birsalmákkal I. Tavaszi aukció Hornimpex Art Galéria MAXCITY Lakberendezési Áruház Törökbálint Tópark utca 1/A II. em. 230
RészletesebbenA Confhotel- Net Kft. Általános Szerződési Feltételei Szálláshelyek, rendezvényhelyszínek és szolgáltatók részére
A Confhotel- Net Kft. Általános Szerződési Feltételei Szálláshelyek, rendezvényhelyszínek és szolgáltatók részére A jelen Általános Szerződési Feltételek (a továbbiakban: ÁSZF ) a Confhotel- Net Kft. (1033
RészletesebbenÁltalános Szerződési Feltételek
Általános Szerződési Feltételek Jelen Általános Szerződési Feltételek tartalmazza a www.frizurakellek.hu webáruházban (a továbbiakban: Webáruház) elérhető online termék értékesítési szolgáltatás regisztrált
RészletesebbenÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. I. Árverés helyszíne és címe: Heves Megyei Kormányhivatal 3300 Eger, Szövetkezet út 6. Fsz. Tanácsterem
Székhely: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5. Törzskönyvi azonosítószám: 775706 ÁRVERÉSI HIRDETMÉNY A Nemzeti Földalapkezelő Szervezet (a továbbiakban: NFA, Kiíró) a Nemzeti Földalapról szóló 2010. évi LXXXVII.
RészletesebbenELEKTROMOS ÁRAM BESZERZÉSE AZ ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT RÉSZÉRE 2015 TÁRGYÚ KÖZBESZERZÉSI ELJÁRÁSÁHOZ. Budapest, 2015.
D O K U M E N T Á C I Ó ELEKTROMOS ÁRAM BESZERZÉSE AZ ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT RÉSZÉRE 205 TÁRGYÚ KÖZBESZERZÉSI ELJÁRÁSÁHOZ Budapest, 205. 2 TARTALOMJEGYZÉK I. BEVEZETŐ AZ ELJÁRÁS BEMUTATÁSA... 3 II. MŰSZAKI
RészletesebbenÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. Az árverés időpontja: 2015. november 18. 10.00 óra (regisztrációt követően)
RészletesebbenÁLTALÁNOS KÖZÜZEMI SZERZŐDÉS. 1. amely létrejött
ÁLTALÁNOS KÖZÜZEMI SZERZŐDÉS 1. amely létrejött 1.1. egyrészről: a szolgáltató megnevezése: Szombathelyi Távhőszolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság képviselő: Harrach Tibor ügyvezető igazgató székhelye:
Részletesebbene; A haszonbérlet időtartama: A haszonbérlet idejét a kiíró 5 gazdasági évben határozza meg, de legfeljebb 2019. december 31. napjáig.
Részletes pályázati kiírás I. a; A pályázatot kiíró szerv megnevezése, székhelye, a képviselő-testületi rendelet számának megjelölése: A pályázatot kiíró szerv neve: Baja Vagyon Zrt. A pályázatot kiíró
RészletesebbenHold u. 7. gépterem II. ütem építési beruházás
Hold u. 7. gépterem II. ütem építési beruházás Közbeszerzési eljárást megindító hirdetmény... 2 Eljárás eredményéről vagy eredménytelenségéről szóló tájékoztatót tartalmazó hirdetmény. 15 Szerződés megkötéséről
Részletesebben1.3.1.Ha az utazási szolgáltatás megrendelője harmadik személy utazó(k) érdekében (is) megrendelést ad ill. szerződést köt, akkor ezen harmadik
1 Tesco Utazás A NUR Kft., mint utazásszervező Általános szerződési feltételei 0. Bevezetés 0.1. A NUR Neckermann-utazás Szolgáltató Kft. (székhelye: 1118 Budapest, Dayka G. u. 5., telefonszáma: 00-36-1-309-5900,
Részletesebben(3) A Képviselő-testület gyakorolja mindazon bérbeadói és elidegenítési jogokat, amelyet e rendelet másként nem szabályoz. II.
A lakások bérletéről szóló 12/2001. (III. 29.) ÖKT rendeletének módosításáról és egységes szerkezetbe foglalásáról Módosította: 15/2002. (III. 28.) ÖKT. rendelet, 33/2005. (XII.1.) a 11/2006. (II. 24.),
RészletesebbenÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. I. Árverés helyszíne és címe: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal 5000 Szolnok, Vízpart krt. 32.
RészletesebbenA Játékot lebonyolító ügynökség (továbbiakban Lebonyolító ) a Maxxon Reklám Kft. (székhely: 2120 Dunakeszi Farkas Ferenc u. 13. )
A Csuda élmény a POM-BÄR! elnevezésű Játék hivatalos szabályzata 1. A Intersnack Magyarország Kft., mint az alábbi Játék szervezője (székhely: 1117 Budapest, Alíz utca 1., cégjegyzékszám: 01-09-078415
RészletesebbenUtazási feltételek. A Last Call Travel Kft. által meghirdetett és szervezett utazások általános szerződési feltételei
Utazási feltételek A Last Call Travel Kft. által meghirdetett és szervezett utazások általános szerződési feltételei Érvényes: 2015. január 1-től visszavonásig 1. Az Utazásszervező 1.1. A Last Call Travel
RészletesebbenA Canderel Green Nyereményjáték természetesen Játék hivatalos szabályzata
A Canderel Green Nyereményjáték természetesen Játék hivatalos szabályzata 1. A DunaPro Drink Kft., mint az alábbi Játék szervezője (székhely: 2096 Üröm, Kárókatona utca 5. F. ép. fszt. 2., cégjegyzékszám:
RészletesebbenKISKUNSÁGI NEMZETI PARK IGAZGATÓSÁG
KISKUNSÁGI NEMZETI PARK IGAZGATÓSÁG 6000 Kecskemét, Liszt Ferenc utca 19. levélcím: 6001 Kecskemét, Pf: 186. tel.: 76/482-611, fax: 76/481-074, e-mail: mailknp@knp.hu Pályázati felhívás Az önkormányzati
RészletesebbenBKV Zrt. VÁLLALKOZÁSI SZERZŐDÉS
BKV Zrt. VÁLLALKOZÁSI SZERZŐDÉS A jelen vállalkozási szerződés (a továbbiakban: Szerződés) létrejött egyrészről a Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság Székhely: 1980 Budapest, Akácfa
RészletesebbenPÉNZKEZELÉSI SZABÁLYZAT
PÉNZKEZELÉSI SZABÁLYZAT 1 Csetényi Közös Önkormányzati Hivatal PÉNZKEZELÉSI SZABÁLYZAT Hatályos: 2014. március 1 - től Csetény, 2014. március 1. 2 SZABÁLYZAT HATÁLYA A Csetényi Közös Önkormányzati Hivatal,
RészletesebbenÁltalános Szerződési Feltételek VNTV Fesztivál
Általános Szerződési Feltételek VNTV Fesztivál Hatályos: 2016. március 18-tól I. Általános rendelkezések 1. A Szolgáltató adatai: A Szolgáltató neve: Viva Natura World Kft. Székhelye és postai címe: 2151
RészletesebbenKiskunmajsa Város Önkormányzat Képviselő-testületének 14/2007. (V. 01.) rendelete
Kiskunmajsa Város Önkormányzat Képviselő-testületének 14/2007. (V. 01.) rendelete Az önkormányzati lakások, helyiségek bérletéről és elidegenítéséről. ( Módosításokkal egysége szerkezetbe foglalva ) Kiskunmajsa
RészletesebbenA szerződés tárgya: Zugló Karácsonyfájának beszerzése, felállítása, lebontása a Bosnyák téren
árn:,/'//^ l/j hü Ügyiratszám Kötelezettségvállalást előkészítő osztály : Polgármesteri Kabinet A szerződés tárgya: Zugló Karácsonyfájának beszerzése, felállítása, lebontása a Bosnyák téren A kötelezettségvállalás
RészletesebbenÁltalános szerződési feltételek
1. Bevezetés Általános szerződési feltételek Jelen Általános Szerződési Feltételek tartalmazza a www.sexfashion.hu webáruházban (a továbbiakban: Webáruház) elérhető online termék értékesítési szolgáltatás
RészletesebbenPremier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13.
RészletesebbenSyscoNet Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
SyscoNet Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEI INTERNET HOZZÁFÉRÉS SZOLGÁLTATÁS IGÉNYBEVÉTELÉRE Létrehozás dátuma: Budapest, 2008.12.09. Módosítás dátuma: 2010.08.25 Hatálybalépés
RészletesebbenRészvételi és pályázati szabályzat COFIDIS Álomtábor
Részvételi és pályázati szabályzat COFIDIS Álomtábor 1. A Pályázat neve és időtartama A Cofidis Magyarországi Fióktelepe Álomtábor megnevezésű Pályázatot (a továbbiakban: Pályázat ) hirdet, amelynek időtartama:
RészletesebbenSULIÚJSÁG. Különkiadás - Pályázatok 2015. A Kondorosi Petőfi István Általános Iskola Diákönkormányzatának lapja. Kedves Olvasó!
SULIÚJSÁG Különkiadás - Pályázatok 2015 A Kondorosi Petőfi István Általános Iskola Diákönkormányzatának lapja Kedves Olvasó! Ebben a tanévben egy érdekes pályázati különkiadással jelentkezik a Suliújság.
RészletesebbenPályázati Hirdetmény. nyilvános pályázati felhívás
Pályázati Hirdetmény A(z) Adó-Ötlet Kft. (cégjegyzékszám: 15-09-063957, székhely: 4625 Záhony, Ady Endre út 15.., levelezési cím: 4625 Záhony, Ady Endre út 15..), mint a(z) H-GENERAL KFT f.a (cégjegyzékszám:
RészletesebbenA tej és tejtermékek közös piacszervezése
A tej és tejtermékek közös piacszervezése Piaci rendtartások az Európai Unióban sorozat része A Magyar Agrárkamara információs kiadványa Az EU mezőgazdasági jogi szabályozásának napi követését elősegítő,
RészletesebbenAlapítói ( tulajdonosi ) határozat
Alapítói ( tulajdonosi ) határozat Melynél fogva alulírott Várfi András polgármester, mint a Gyomaendrőd Város Önkormányzatának törvényes képviselője kijelentem, hogy a Gyulai Törvényszék Cégbírósága előtt
RészletesebbenKiadás : Vissza hozatal / Átvétel : Ideje : Ideje : Km óra állás : km Km óra állás : km. Nyilatkozat
Bérleti szerződés Bérbeadó : Név:Steinbach-Szolgáltató Kft Székhely : 1148 Budapest, Vezér utca 149/C fsz 3 Cgj.Szám :01-09-270065 Adószám: 25350182-1-42 Bankszámlaszám :RaiffeisenBank 12010453-01525171-00100009
RészletesebbenSzilágyi-Jéger Teréz. festőművész
Szilágyi-Jéger Teréz festőművész 2016 Szakmai életrajz Születési adatok: Csorna, 1967. E-mail: fonix99@freemail.hu Telefon: 06202060807 web: jegerterez.hu A színek és a formák jelentéstartalmainak keresése,
RészletesebbenPARTISCUM XI Takarékszövetkezet
PARTISCUM XI Takarékszövetkezet Módosításokkal egységes szerkezetbe foglalt ÁLTALÁNOS ÜZLETSZABÁLYZAT Jóváhagyta az Igazgatóság 10/VI/2015. (III.06.) Ig. sz. határozatával Hatályos: 2015. február 1-től
RészletesebbenBalatonberény Község Önkormányzat Képviselő-testülete 1/2016. (I.29.) önkormányzati rendelete a települési hulladékgazdálkodási közszolgáltatásról
Hatályos:2016-02-01-tól Balatonberény Község Önkormányzat Képviselő-testülete 1/2016. (I.29.) önkormányzati rendelete a települési hulladékgazdálkodási közszolgáltatásról Balatonberény Község Önkormányzat
1 Zcomp - ÁSZF - 2016. Zcomp Általános Szerződési Feltételek Jelen dokumentum nem kerül iktatásra, kizárólag elektronikus formában kerül megkötésre, nem minősül írásbeli szerződésnek, magyar nyelven íródik,
Általános szerződési feltételek Érvényes: 2015. október 20-tól visszavonásig Sun & Fun Holidays Kft. Székhely: 1138 Budapest, Meder u 8/D. fszt. MKEH- engedélyszám: U-001050, Adószám: 14126523-2-42, EU-s
RészletesebbenBelváros-Lipótváros Budapest Főváros V. kerületi Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala AJÁNLATTÉTELI DOKUMENTÁCIÓJA
Belváros-Lipótváros Budapest Főváros V. kerületi Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala AJÁNLATTÉTELI DOKUMENTÁCIÓJA Villamos energia beszerzés a Belváros-Lipótváros Budapest Főváros V. közbeszerzési
RészletesebbenLOVAS KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELİ-TESTÜLETÉNEK 9/2010. (XII.20.)
LOVAS KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT KÉPVISELİ-TESTÜLETÉNEK 9/2010. (XII.20.) önkormányzati rendelete a település szervezett hulladékkezelési közszolgáltatás kötelezı igénybevételérıl. Lovas Község Önkormányzat Képviselı-testülete
RészletesebbenMellékletek és Függelékek 2014. január 1. E.ON ENERGIAKERESKEDELMI KFT. FÖLDGÁZ-KERESKEDELMI ÜZLETSZABÁLYZATA MELLÉKLETEK ÉS FÜGGELÉKEK
E.ON Energiakereskedelmi Kft. Földgáz-Üzletszabályzat Mellékletek és Függelékek 2014. január 1. E.ON ENERGIAKERESKEDELMI KFT. FÖLDGÁZ-KERESKEDELMI ÜZLETSZABÁLYZATA MELLÉKLETEK ÉS FÜGGELÉKEK 2014. január
Orient-Web Bt. Általános szerződési feltételek Az ORIENT- WEB Bt. (3534 Miskolc, Gőz u. 7.), mint szolgáltató (továbbiakban: Szolgáltató) internetes szolgáltatásaira (domain név- regisztrációs, fenntartási
RészletesebbenÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK www.kutyubazar.hu
ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK www.kutyubazar.hu Jelen Általános Szerződési Feltételek (továbbiakban ÁSZF) tartalmazza a www.kutyubazar.hu. weboldalon (a továbbiakban: Webáruház, Honlap) elérhető szolgáltatás
RészletesebbenNyerjen belépőjegyet a Szegedi Szabadtéri Játékokra nyereményjáték részvételi szabályai
Nyerjen belépőjegyet a Szegedi Szabadtéri Játékokra nyereményjáték részvételi szabályai (játékszabályzat) 1. A Goodwill Pharma (székhely: 6724 Budapest, Cserzy Mihály utca 32., a továbbiakban: "Szervező")
RészletesebbenK i v o n a t. a Kiskunmajsa Városi Önkormányzat Képviselő-testület 2014. július 9-i ülésének jegyzőkönyvéből
Kiskunmajsa Városi Önkormányzat Képviselő-testülete 10/2014. K i v o n a t a Kiskunmajsa Városi Önkormányzat Képviselő-testület 2014. július 9-i ülésének jegyzőkönyvéből /Kihagyva a kihagyandókat!/ Kiskunmajsa
RészletesebbenTesco Utazás A NUR Kft., mint utazásszervező Általános szerződési feltételei 0. Bevezetés 0.1. A NUR Neckermann-utazás Szolgáltató Kft.
RészletesebbenBérleti és Bizományi Szerződés
Polc: Név: Szerz. vége: Bérleti és Bizományi Szerződés Mely létrejött egyrészről Bérleti és Bizományi Szerződés Név: _ lakcím: személyigazolvány szám: adóazonosító jel:, mint áru tulajdonos és polc bérlő,
RészletesebbenÁLTALÁNOS ÜZLETSZABÁLYZAT
ÁLTALÁNOS ÜZLETSZABÁLYZAT Hatályos 2016. március 21-től TARTALOMJEGYZÉK Általános rendelkezések...1 Betétgyűjtés...25 Bankhitel és bankkölcsön ügyletek...32 Pénzforgalmi szolgáltatások nyújtása...67 Bankkártya
RészletesebbenÁRVERÉSI HIRDETMÉNY. I. Árverés helyszíne és címe: Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal 9028 Győr, Arató utca 5.
Részletesebben3 X 1 millió keresi a gazdáját! Promóciós Nyereményjátékának
A Netrisk.hu Zrt. 3 X 1 millió keresi a gazdáját! Promóciós Nyereményjátékának részvételi és játékszabályzata 2015.11.02. - 2016.01.01. 1. A játék szervezője A 3 X 1 millió keresi a gazdáját! nyereményjáték
RészletesebbenMerítés a KUT-ból IV. GADÁNYI JENŐ. (1896 1960) festőművész emlékkiállítása. HAAS GALÉRIA, Budapest 2000. május 11-től június 10-ig
Merítés a KUT-ból IV. GADÁNYI JENŐ (1896 1960) festőművész emlékkiállítása HAAS GALÉRIA, Budapest 2000. május 11-től június 10-ig A kis zugokat szeretem, mert a részekben azonosul a világ. Kerülő úton,
Részletesebben1 A szerződő felek adatai HCSSZ_3
DÉMÁSZ Hálózati Elosztó Kft. HÁLÓZATI CSATLAKOZÁSI SZERZŐDÉS KÖZCÉLÚ VILLAMOS HÁLÓZAT ÉS CSATLAKOZÓ BERENDEZÉS LÉTESÍTÉSÉRE Ügyfél azonosító: Felhasználási hely azonosító: Szerződés szám: Ügyfélkapcsolat