CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

Download "CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.09.03. 18 óra"

1 XXVIII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás óra

2 A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉSE SZEPTEMBER ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI UTCA 31/A A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNÉN, AUGUSZTUS 29. SZEPTEMBER 3-IG MINDEN NAP ÓRÁIG. MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK: TELEFON/FAX: 361/ ; info@csokantikvitas.hu WEB:

3 1. tétel Baba fülbevaló pár XX. század közepe, 1,3 g. Aranyozott réz, kreol fazon. Kikiáltási ár: Ft 2. tétel Arany medál briliánsokkal, duplasoros láncon XX. század, Olaszország, 14,9 g. 14 karátos arany, áttört medálon virág forma 195 db briliáns ékítés, cca. 1,20 ct. (M1;TCr; VVs-Vs). Jelzett: láncon Italy, 14 k. Kikiáltási ár: Ft 3. tétel Briliáns női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 59, 17,3 g. 14 karátos arany, áttört gyűrűfejben 45 briliáns cca. 0,9 ct. (M1; TCr; VVs-Vs1). Jelzett: 14 k finomságjelzés. Kikiáltási ár: Ft 4. tétel Briliáns-zafír női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 55, 9 g. 18 karátos arany, rozetta fazonú gyűrűfejben középen 1 táblás csiszolású kék zafír, cca: 1 ct. Gyűrű vállakon és gyűrű fejben összesen 36 briliáns, cca. 0,56 ct. (M1; Cr; VVs). Jelzett: gyűrűsínben vésett: "Le Vian"; 18 k. Kikiáltási ár: Ft

4 5. tétel Női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 55, 8 g. 18 karátos arany, áttört gyűrű fejben 5 briliáns, cca: 0,25 ct (M1, TCr; VVs) és 4 briliáns csiszolású rubin, cca: 0,18 ct. Jelzett: beütött 18" finomságjelzés. Kikiáltási ár: Ft 6. tétel Indiai ezüst nyaklánc és karkötő XX. század eleje, India, nyaklánc: 43 cm, karkötő: 17,5 cm, 56,3 g. 925-ös finomságú ezüst, kaboson csiszolású almandinokkal. Jelzett: 925-ös finomságjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 7. tétel Strasszos-bizsu szett XX. század, kitűzők: d: 4,5 cm. Fűzött, foncsorozott, színezett üveg gyöngy zsuzsukkal, foglalt csiszolt strasszokkal kirakott kitűzők (3 db). Kikiáltási ár: Ft 8. tétel Szecessziós stílusú ezüst nyaklánc medállal XX. század, 44 cm, 14 g. 925-ös finomságú ezüst. Jelzett: 925-ös finomságjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft

5 9. tétel Arany fényképtartó medál XIX. század vége, Magyarország, d: 2,4 cm, bruttó: 8,6 g. 14 karátos arany, üveg. Kikiáltási ár: Ft 10. tétel Arany-ónix fülbevaló XX. század első fele, Magyarország, 3,5 cm, 3,5 g 14 karátos arany, fazettált fekete ónix. Jelzett: közötti pesti fémjel. Kikiáltási ár: Ft 11. tétel Rubinos ékszergarnitúra XX. század, nyakék: 42 cm, gyűrű 56-os méret, nyakék: 12,8 g, gyűrű: 2,6 g. 14 karátos arany, nyakék részben, karmos foglalatban 7 db briliáns csiszolású rubin, cca.: és 10 db achtkant csiszolású gyémánt. Jelzett: ********* Kikiáltási ár: Ft 12. tétel Briliáns női gyűrű XX. század, gyűrű méret: 52, 2,9 g. 14 karátos arany, kaul fazonban 3 kisebb és button foglalatban 1 nagyobb briliáns, cca.: 0,05 ct. (M1; Tcr; Vs). Jelzett: 585-ös finomság jelzés. Kikiáltási ár: Ft 13. tétel Bieder kolié lila kövekkel XIX. század közepe, 46 x 4,5 cm, 12,6 g.

6 Aranyozott ezüst kolié fazonban apró gyöngy ékítés és karmos foglalású szintetikus ametiszt kövek, valamint anker típusú (pótolt) aranyozott ezüst lánc. Jelzett: lánc: ITALY 925; LAP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 14. tétel Színházi strasszos ékszergarnitúra I. XX. század, Magyarország, nyaklánc: 37,5 x 1,5 cm, karkötő: 18 x 1,5 cm, fülklipsz pár: 2 x 1,5 cm. 4 soros fém alapon karmos foglalású strassz ékítés. Karkötőből 2 kő hiányzik (4 db). Kikiáltási ár: Ft 15. tétel Színházi strasszos ékszergarnitúra II. XX. század, Magyarország, nyaklánc: 44 x 2 cm, karkötő: 18,5 x 0,5 cm, fülklipsz pár: 3,5 x 1 cm. Fém alapon, karmos foglalású strassz ékítés. Kolié fazonú nyaklánc, 2 soros karkötő, fülklipsz pár (4 db). Kikiáltási ár: Ft 16. tétel Ezüst nyaklánc medállal és ezüst gyűrű howlit kővel XX. század, nyaklánc: 42 cm; gyűrű méret: 53, nyaklánc: 4,7 g, gyűrű: 3,9 g. Anker típusú vékony ezüst láncon, ezüst cirkónia ékítéssel és közepén egy lila kővel medál. Nyitott gyűrűsín, gyűrű fejben db kaboson csiszolású howlit kő. Jelzett: nyaklánc: gyűrűben francia, 1838-tól napjainkig használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft

7 17. tétel Arany karkötő Xx. század második fele, Magyarország, 19,5 cm, 9,5 g. 14 karátos sárga és fehérarany, vésett díszítésű lapokból, nyelves záródás. Jelzett: közötti, pesti fémjel, GF mesterjegy, B hivataljel. Kikiáltási ár: Ft 18. tétel Gyöngyház nyaklánc Modern, 35 cm. Rusztikus felületű lapokból fűzött nyaklánc. Kikiáltási ár: Ft 19. tétel Ezüst pecsétgyűrű XVII-XVIII. század, 2,5 x 2,2 cm, 32 g. Állatfigurákat ábrázoló pecsétnyomóval és vésett díszítéssel. Jelzett: feloldatlan fémjel és mesterjegy. Repedt. Kikiáltási ár: Ft 20. tétel Herendi porcelán medál XX. század második fele, Magyarország, 6 x 3,5 cm. Festett, mázas porcelán, ovális formán ibolya virágcsokor, arany perem festéssel. Jelzett: máz felett kék Herend matricás jelzéssel, I. osztályú minősítéssel, 8047/MYA formaszámmal. Kikiáltási ár: Ft 21. tétel Herendi porcelán karkötő XX. század második fele, Magyarország, 9 x 1,3 cm. Festett, mázas porcelán, 9 db lapból, duplasoros gumival fűzött karkötő. Kikiáltási ár: Ft

8 22. tétel IWC Schaffhausen arany férfi karóra körül, Svájc, 4,6 x 3,6 x 1 cm 18 karátos arany tok, arab számos, arany indexes, centrál mutatós számlap, kézi felhúzós, C89-es szerkezet. Működik. Jelzett: Tok, számlap, szerkezet: IWC Schaffhausen, Szerkezet szám: ; Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 23. tétel Festina női karóra Modern, Svájc, 0,7 x 3,2 x 2,5 cm. Krómozott acél tok, arab számos számlap, quarzt szerkezet. Modell szám: F16228 Kikiáltási ár: Ft 24. tétel IWC Schaffhausen ezüst zsebóra XX. század közepe, Svájc, 6,2 x 5,1 x 0,8 cm, bruttó: 88,2 g. 800-as ezüst tok, arab számos, kismásodperc körös, ezüst számlap, mechanikus, tisztított szerkezet, fém korona. Tokszám:495386, Szerkezet szám: ; Működik. Jelzett: tok, számlap, szerkezet: IWC Schaffhausen. Kikiáltási ár: Ft 25. tétel Omega ezüst zsebóra XX. század közepe, Svájc, bruttó: 59 g. 900-as ezüst tok, arab számos, kismásodperc körös, ezüst számlap, mechanikus, tisztított szerkezet. Tokszám: , Szerkezet szám: Működik. Jelzett: tok, számlap, szerkezet: Omega. Kikiáltási ár: Ft

9 26. tétel Omega Seamaster félautomata férfi karóra XX. század, 21 cm, bruttó: 77,3 g. 18 karátos, átalakított, szövött arany csat, 14 karátos arany óratok. Jelzett: számlap, felhúzó, Omega Kikiáltási ár: Ft 27. tétel Likőrös palack dugóval XX. század közepe, 24 x 11 cm. Önmagában mályvaszínű, átlátszó hasábolt, öblös üveg, saját dugójával. Kikiáltási ár: Ft 28. tétel Ismeretlen iparművész, Szálváza XX. század, 46 x d: 11,5 cm. Önmagában színezett kék, irizáló felületű üveg, felfelé keskenyedő szárral. Kikiáltási ár: Ft 29. tétel Ismeretlen iparművész, Szálváza XX. század, 39,5 x 11,5 cm. Önmagában színezett kék, irizáló felületű üveg, felfelé keskenyedő szárral. Kikiáltási ár: Ft 30. tétel Gallé utánzatú váza XX. század vége, Románia, 35,5 x d: 13 cm. Önmagában színezett többrétegű, savmaratott váza. Csorba. Kikiáltási ár: Ft

10 31. tétel Gallé utánzatú lámpabúra XX. század vége, Románia, 16,5 x 12,5 cm. Önmagában színezett többrétegű, savmaratott váza (3 db). Csorba. Kikiáltási ár: Ft 32. tétel Üveggyűjtő Legnagyobb: váza: 20 x 11 x 5,5 cm. Különböző kvalitású öntött illetve fújt üveg tárgyak: váza, butella, 2 db csikkelnyomó, (4 db). Jelzett: váza: Vésett "Exbor Czechlovakia" márkajelzés; butella: "Dr. Noseda. Kikiáltási ár: Ft 33. tétel Rubinpácolt pohár XIX. század közepe - második fele, 15,5 x d: 8 cm. Önmagában színtelen, rubinpácolt, savmaratott üveg. Kisebb csorbulásokkal a szájperemén. Kikiáltási ár: Ft 34. tétel Üveg váza XIX. század vége, 21 x 9,5 cm. Különböző üvegtechnikai eljárásokkal, fújt üveg, kézzel festett bécsi rózsás mintával. Kikiáltási ár: Ft 35. tétel Hamutál 3,8 x 14 x 10 cm. Üveg, aranyozott ezüst rátétekkel. Jelzett: pszeudó orosz fémjel. Kikiáltási ár: Ft

11 36. tétel Porcelán-üveg gyűjtő XX. század, Magyarország. Festett, mázas porcelán, főképp Herend manufaktúra termékei; 1 db matricás porcelán kosár, valamint 1 db bonbonier, mely önmagában színezett, áttetsző üveg, (5db). Váza: máz feletti kék, másod osztályú matricás Herendi márkajelzés, 6592 formaszám; Rothschild mintás hamuzó: máz feletti kék, másod osztályú matricás Herendi márkajelzés,7724/ro formaszám; ki kosárka: tanuló jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 37. tétel Herendi áttört bonbonier XX. század, Magyarország, 14,5 x 15 cm. Festett, mázas porcelán, áttört virág festett díszítés, szamócás fogantyúval. Első osztályú minősítés. Máz feletti kék matricás valamint masszába nyomott Herend márkajelzés, masszába nyomott 6212 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 38. tétel Herendi 6 személyes Viktória mintás süteményes készlet XX. század, Magyarország, d: 28,5, d: 16,7 cm Festett, mázas porcelán, Viktória mintával. Első osztályú minősítés. Máz feletti kék matricás valamint masszába nyomott Herend márkajelzés, 516 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 39. tétel Karcagi fekete kerámia falitányér XX. század, Magyarország, 6 x d: 35,5 cm. Égetett kerámia. Jelzett: talpán benyomott Agyagipar H. SZ. Karcag márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft

12 40. tétel Zsolnay teknős XX. század második fele, Magyarország, 8 x 15 x 9 cm. Eozin mázas keménycserép. Jelzett: talpán modern Zsolnay márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 41. tétel Nove-i fajansz kisvirág váza XX. század eleje, Olaszország, 11 x 11 x 5,3 cm. Festett, mázas fajansz. Jelzett: talpán HZ Nove festett jelzés. Kikiáltási ár: Ft 42. tétel Konyhai kerámia szett Modern, Magyarország, 3,5 x 20,5 x 11,5 cm; 2 db: 3,5 x 10 x 11,5 cm. Festett, mázas keménycserép. Jelzett: talpába benyomott 5382 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 43. tétel Porcelán gyűjtő XX. század, legnagyobb: 28,5 x 16 x 14 cm. Különböző kvalitású, modern festett, mázas porcelán. Meisseni, kínai, cseh, magyar gyártmány. (Figura, palack, gyertyatartó pár, cukortartó, tejkiöntő, nipp, összesen: 15 db.) Kikiáltási ár: Ft 44. tétel Nipp gyűjtő XX. század, legnagyobb: 21 x 14 x 3,5 cm. Festett, mázas porcelán figurák (9 db). Zsolnay, Aquincumi, Hollóházi, ENS, kelet-német porcelán manufaktúra termékei. Kikiáltási ár: Ft

13 45. tétel Bertram porcelán figura pár XX. század első fele, Németország, 11 cm. Festett, mázas porcelán (2 db). Jelzett: talpán Bertram porcelán márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 46. tétel Hollóháza porcelán váza XX. század második fele, Magyarország, 30 x d: 14,5 cm. Festett, mázas porcelán. Jelzett: talpán máz feletti zöld matricás Hollóháza márkajelzés formaszám. Kikiáltási ár: Ft 47. tétel Mosdó tál XX. század második fele vége, 8 x d: 26 cm. Levonóképes, mázas keménycserép. Jelzett: talpán elmosódott márkajelzés: "Victoria Vase " Kikiáltási ár: Ft 48. tétel Mosdó kancsó XX. század második fele, 22 x d: 22 cm. Levonóképes, mázas keménycserép. Jelzett: talpán elmosódott márkajelzés: "Victoria Vase " Kikiáltási ár: Ft 49. tétel Keleti stílusú porcelán urna pár XIX. század vége - XX. század eleje, 42 x d: 22 cm. Festett, mázas porcelán, keleti stílusú, egzotikus madár ábrázolással. Jelzett: talpán máz felett arannyal festett, feloldatlan európai porcelán manufaktúra jelzésével. Kikiáltási ár: Ft

14 50. tétel Komlós, Ary, Dr. Rank kerámiák XX. század közepe, Magyarország, 27 x 17 x 8,5 cm; 24 x 17 x 11 cm; 14 x 11,5 x 4 cm. Festett, mázas kerámia (3 db). Jelzett: masszába karcolt Komlós Kerámia; matricás ARY Kerámia, valamint bekarcolt Dr. Rank Kerámia márkajelzések. Kikiáltási ár: Ft 51. tétel Asztaldísz körül, 15 x 20 x 11 cm. Mázas keménycserép áttört és festett díszítéssel. Jelzett: bekarcolt 46 és 864I. Kikiáltási ár: Ft 52. tétel Feltehetően Fischer váza XIX. század második fele, Magyarország, 26,5 x d: 14 cm. Festett, mázas, fajansz virág motívumokkal, plasztikusan formált hal füllel. Füle és csőre javított. Jelzett: talpán elmosódott, máz feletti arany festett készítő jelzés és masszába nyomott S, 162 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 53. tétel Zsolnay váza 1880 körül, Magyarország, 20 x d: 5 cm. Festett, mázas keménycserép, tagolt, duplafalú, áttört test, arany kontúrfestéssel. Jelzett: talpán masszába nyomott 531, 3; 49 formaszám. Kikiáltási ár: Ft

15 54. tétel Zsolnay füles váza 1880 körül, Magyarország, 19 x 22 x 13 cm. Festett, mázas keménycserép, duplafalú, áttört test, arany kontúrfestéssel. Jelzett: talpán: máz feletti arany festett és masszába nyomott Zsolnay Pécs öttemplom márkajelzés. 5? Formaszám. Kikiáltási ár: Ft 55. tétel Herendi hamutál 1950 körül, 15 cm. Porcelán, petrezselymes mintával. Jelzett: 1950 körüli herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 56. tétel Zsolnay - Jegesmedvepár 1930 körül, 11,5 x 18,5 cm. Porcelán kisplasztika. Jelzett: 1930 körüli Zsolnay márkajegy. Mázhiba. Kikiáltási ár: Ft 57. tétel Gorka Géza (Nagytapolcsány, 1894 Nógrádverőce, 1971) Kancsó 20 cm. Mázas kerámia, plasztikus díszítéssel. Jelzett: Gorka IV Kikiáltási ár: Ft

16 58. tétel Herendi váza 1942, 31,5 cm. Porcelán Viktória mintával díszítve. Jelzett: 1942-es Herendi márkajegy, valamint masszába nyomott Herend. Kikiáltási ár: Ft 59. tétel Herendi váza XX. század közepe, 31,5 cm. Porcelán, festett virágmintás és indás díszítéssel. Jelzett: 1950 körüli herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 60. tétel Herendi kosár 1960 körül, 34 cm. Porcelán, festett virágokkal és plasztikus fülekkel. Jelzett: 1960 körüli Herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 61. tétel Sétabot XIX. század vége, 89 cm. Szaru nyél, feketére festett bot. Kikiáltási ár: Ft 62. tétel Sétabot XIX. század vége, 85 cm. Agárfejet ábrázoló, szaru markolat, ezüstözött fém gyűrűvel. Kikiáltási ár: Ft

17 63. tétel Sétabot XIX. század vége, 94 cm. 800-as finomságú ezüst nyél vésett díszítéssel. Jelzett: közötti bécsi fémjel, MM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 64. tétel Sétabot XX. század eleje, 90 cm. Bakelit és szaru markolat. Kikiáltási ár: Ft 65. tétel Sétabot XX. század eleje, 91 cm. 925-ös finomságú ezüst nyél, mahagóni bot. Jelzett: 1937 utáni magyar fémjel. Kikiáltási ár: Ft 66. tétel Sétabot 92 cm. Faragott csont lófejeket ábrázoló markolat, későbbi bot. Kikiáltási ár: Ft 67. tétel Sétabot XX. század eleje, 92 cm. Bakelit nyél ezüst gyűrűvel és jávor bottal. Kikiáltási ár: Ft

18 68. tétel Sétabot XIX. század vége, 90 cm. 800-as finomságú ezüst markolat, festett fa bot. Jelzett: közötti bécsi fémjel, TP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 69. tétel Sétabot XIX. század vége, 91,5 cm. 800-as finomságú ezüst markolat, festett fa bot. Jelzett: 1886 utáni német fémjel. Kikiáltási ár: Ft 70. tétel Sétabot tőrrel XIX. század, Franciaország, 95 cm. Kutyafejet ábrázoló fa markolat, rubin szemekkel, alatta ezüst gyűrű. Belsejében háromszög forma acél penge. Jelzett: a penge tövénél beütött Fleur de lee és elmosódott monogram, valamint pszeudo orosz fémjel. A botszár és ezüst gyűrű későbbi pótlás. Kikiáltási ár: Ft 71. tétel Sétabot erotikus markolattal 94,5 cm. Faragott elefántcsont falloszra mászó nő figura. Kikiáltási ár: Ft 72. tétel Agárfejes sétabot 93,5 cm. Faragott elefántcsont markolat, aranyozott ezüst nyakörvvel. Jelzett: pszeudó orosz fémjel. Kikiáltási ár: Ft

19 73. tétel Sétabot állvány XX. század, 88 cm. Tömör dió és cseresznye, 15 db bottartóval. Kikiáltási ár: Ft 74. tétel Faragott szék pár XIX. század közepe, 99 x 49 x 46 cm. Pácolt, faragott diófa, préselt, eredeti bőr kárpitozás. Egyik darabjának kárpitozása erősen sérült, repedt. Kikiáltási ár: Ft 75. tétel Szerelmesek XIX. század vége - XX. század eleje, 38 x 41 cm. Öntött, poncolt ezüstözött sárgaréz, feltehetően bútor dísz. Kikiáltási ár: Ft 76. tétel Michel jelzéssel, Randevú XX. század második fele, bronz, 27 x 18 x 7,5 cm. Talapzatába karolt: Michel. Öntött, patinázott, áttört bronz. Kikiáltási ár: Ft 77. tétel Akt diapozitívok XIX. század vége, 8,3 x 17 cm. 22 darab kettős, üveg diapozitív különböző akt modellekkel. Eredeti feliratos dobozban. Kikiáltási ár: Ft

20 78. tétel Erotikus réz tálka XX. század első fele, 2,5 x 15 x 10 cm. Öntött sárgaréz. Kikiáltási ár: Ft 79. tétel Esztergomi emlék plakett és emlék plakett a "HNF VIII. kongresszusa Budapest 1985" 1973 illetve 1985, Magyarország, 5 x0, 4 cm illetve 11,2 x 0,8 cm. Öntött bronz, kétoldalas kerek érme, egyik oldalán "Állam és Egyházi támogatása újjáépített. Keresztény múzeum megnyitása; Öntött bronz, egyoldalas, kerek érme, HNF VIII. Kongresszusa Budapest 1985" domború felirat. Saját dobozában Esztergom. Jelzett: Peter ; Jelzett: EM Kikiáltási ár: Ft 80. tétel Plakett gyűjtő XX. század, Magyarország, 15,5 x 11,5 cm; d: 8,5 cm. Öntött plakett Győr és Mosonmagyaróvár (2 db). Kikiáltási ár: Ft 81. tétel Atlétikai emlék plakett XX. század, Magyarország, 6 x 7,5 illetve márványlap: 17 x 11,5 x 2 cm. Aranyozott bronz, zöld zománc díszítés, vésett felirat:" Váczy Mihálynak szeretettel az E.S.C. Atlétáitól 1950". Kikiáltási ár: Ft

21 82. tétel Kutas László (Budapest, 1936) Ady Endre XX. század közepe, Magyarország, bronz, 9,8 x 2 x 10,5 (ill. 21) cm. Öntött, zsanérosan záródó, két lapból álló bronz plakett. Egyik lapján Ady Endre domború portréjával, másik lapján vers idézetével illetve vésett szignójával. Jelzett: külső oldalon KL készítő monogrammal és a Képcsarnok zsűri számával: KCS/Sz/103/77 Kikiáltási ár: Ft 83. tétel Ismeretlen szobrász, Szarvas XX. század eleje, 39 x 37 x 16 cm. Öntött vas, bronzírozás nyomaival. Kikiáltási ár: Ft 84. tétel Réz gyertyatartó pár XX. század első fele, 22,5 x d: 11 cm. Sárgaréz. Kikiáltási ár: Ft 85. tétel Olasz zenélő ékszerdoboz XX. század közepe, Olaszország, 6 x 25 x 11,5 cm. Fenyő alapon különböző fa intarzia díszítés. Kikiáltási ár: Ft 86. tétel Fénykép keretek XX. század eleje, 22 x 10 cm; 21,5 x 16,5 cm. Pácolt fa (2db). Kikiáltási ár: Ft

22 87. tétel Szecessziós ón doboz XX. század eleje, 11 x 19 x 12 cm. Préselt ón, belül szövet. Kikiáltási ár: Ft 88. tétel Rézvasaló pár XX. század eleje, 17 x 20 x 11 cm; 7,5 x 7,5 x 4,5 cm. Öntött sárgaréz, a nagyobbik vas betéttel, állvánnyal. Kikiáltási ár: Ft 89. tétel Leveles doboz zeneszerkezettel XX. század második fele, Magyarország, 4,5 x 25 x 14,5 cm. Aranyozott alumínium. Svájci zeneszerkezettel, mely a La Paloma muzsikát játsza. Működik. Kikiáltási ár: Ft 90. tétel Budapesti emlék doboz XX. század második fele, Magyarország, 2,3 x 9,3 x 9,3 cm. Fém, fa betéttel, tetején a Halászbástya plasztikus képével. Kikiáltási ár: Ft 91. tétel "Lés Adijeux" -Napóleonos réz doboz XX. század első fele, Franciaország, 5,5 x 8 x 10,5 cm. Sárgaréz, belül fa. Tetején vésett felirat: "Les Adijeux". Kikiáltási ár: Ft

23 92. tétel Szarvas agancs nyelű szervírozó lapát és bronz szarvas fali dísz XX. század, lapát: 35 x 6,5 x 4 cm, szarvas: 19 x 21 x 2 cm. Szarvas agancs, ezüstözött fém lapát rész; áttört, öntött, kalapált bronz szarvas falidísz. Jelzett: szarvas: benyomott "Koposányi O." jelzés. Kikiáltási ár: Ft 93. tétel Christoffle füles kínáló XX. század eleje, Franciaország, 11,5 x d: 32 cm. Ezüstözött fémötvözet. Jelzett: talpán benyomott: Christoffle 69; Metal márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 94. tétel Desszertes gyűjtő XX. század első fele, Anglia, 14,2 x 3 cm. Ezüstözött alpakka 6 db kanál saját dobozában; ezüstözött alpakka nyél, acél pengéjű kis desszertes kés. Jelzet: kanalak: Yeoman Plate EPNS Made in England. Kikiáltási ár: Ft 95. tétel "Négyes gyűjtő" IV. XX. század, legnagyobb: bonbonier: 11 x d: 9,2 cm. Ezüstözött alpakka bonbonier üveg betéttel, bonbonier alsó rész; 2 db ezüstnyelű, gerinces angol fazonú desszertes villa, (4 db). Jelzett: villákon pesti, közötti fémjel, kivehetetlen mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft

24 96. tétel "Négyes gyűjtő" II. XX. század, legnagyobb: nagyító: 21 x 7,5 x 2 cm. Fazettált üveg nyél, aranyozott réz keretben nagyító; 3 db pipere kézi tükör (4 db). Sérült. Jelzett: a legnagyobb kézitükörben beütött készítő monogram: KLJ. Kikiáltási ár: Ft 97. tétel Fém gyűjtő XX. század, címer keret: 16 x 12 cm; öv: 48,5 x 4 cm; fedeles dísz urna: 31 x d: 10 cm. Öntött, ezüstözött fémötvözet; 14 egymáshoz illeszthető, áttört lapokból álló, ezüstözött alpakka öv; aranyozott réz vagy bronz vésett palást. (3db) Kikiáltási ár: Ft 98. tétel Kerek füles tálca XX. század eleje, 42 x 52 cm. Ezüstözött alpakka, vésett, szecessziós díszítés. Kikiáltási ár: Ft 99. tétel Art deco fagylaltos kelyhek 1920 körül, 11 cm. Ezüstözött fém, festett fa szárral és csont gyűrűvel. Kikiáltási ár: Ft 100. tétel Színházi gyűjtő (6db) XX. század eleje, legnagyobb: retikül: 16,5 x 6 x 22 cm. 2 db alkalmi bőrkesztyű: fekete és fehér, 1 db legyező, 1 db fekete, velúr bőr retikül, 1 db fekete műanyag-, ill. 1 db férfi réz színházi látcső, (hiányos, sérült), (összesen: 6 db). Kikiáltási ár: Ft

25 101. tétel Lakk váza XX. század első fele, Vietnám, 45 x d: 10,6 cm. Feketére pácolt, lakkozott fa henger forma test, palástján gyöngyház berakás. Kikiáltási ár: Ft 102. tétel Úti evőeszköz készlet XX. század első fele, Magyarország, legnagyobb: kanál: 19 x 4 x 3 cm. Rozsdamentes acél pengék, bakelit (elefántcsont imitáció) fed lap díszítésű nyél, több funkciós kés, kanál, villa. Műbőr tokban (3 db). Jelzett: pengéjén vésett: "Robert Rozsdamentes" felirat. Kikiáltási ár: Ft 103. tétel "Négyes gyűjtő" I. XX. század, legnagyobb: 14 x 4,5 x 2,5 cm; levélbontó kés: 14,5 x 2 cm. 3 db köröm polírozó fém, ill. elefántcsont imitációjú bakelit fogóval, szarvasbőrrel; ezüstnyelű levélbontó kés műanyag pengével. Kikiáltási ár: Ft 104. tétel "Négyes gyűjtő" III. XX. század, legnagyobb: 10 x 6,5 x 13 cm. Színházi látcsövek, különböző kvalitású, főként fém-, műanyag borításúak; egyik darab aranyozott réz, gyöngyház lapokkal díszítve (4 db). Sérült. Jelzett: beütve: Carton 2,5 X Coated, egyéb típus számok. Kikiáltási ár: Ft

26 105. tétel Kandalló óra XX. század második fele vége, 38,5 x 24 x 12 cm. Aranyozott fémötvözet (? Sárgaréz), levonóképes porcelán számlap és díszítő elemekkel, melyek közül az alsó darab restaurált. Quartz szerkezet. Kikiáltási ár: Ft 106. tétel Retikül és színházi táska-gyűjtő XX. század, legnagyobb: 28 x 29,5 cm. Különböző kvalitású, főképp műbőr, szintetikus anyagból. Kikiáltási ár: Ft 107. tétel Pecsétnyomó-gyűjtő XX. század, legnagyobb: 7,5 x 5,3 x 3,9 cm. Faragott fa, (4 db). Kikiáltási ár: Ft 108. tétel Miniatúra XX. század vége, d: 6,7 cm. Festett porcelán miniatúra, pótolt, népi faragott fa keretben. Kikiáltási ár: Ft 109. tétel Miniatúra pár XX. század, 10,3 x 9,2 x 1,3 cm. Festett miniatúra hölgyportré, elefántcsont imitációjú, műanyag keretben. Jelzett: HTN. Kikiáltási ár: Ft

27 110. tétel Táncrend tartó XIX. század vége, Franciaország, 6,5 x 10 cm. Teknőcpáncél, sarkain virágmintás, gyöngyház berakással, fedelén üveg medalion alatt festett kerti jelenet, későbbi fém ceruzával. Kikiáltási ár: Ft 111. tétel Táncrend tartó XIX. század vége, 6 x 9,5 cm. Aranyozott fém peremezésű, fekete zománc fed lapok, ezüst filével, faragott csont nyelű toll. Kikiáltási ár: Ft 112. tétel Pecsétnyomó-gyűjtő XX. század első fele, 7,5 x 1,7 x 1,4 cm. Különböző kvalitású, fa-, réz-, achát-, üvegfogóval, (7 db). Kikiáltási ár: Ft 113. tétel Színházi látcső XX. század közepe, Magyarország, 11 x 10,5 x 4,7 cm. Sárgaréz alapon almazöld lüszter zománc, (nyelénél sérült), gyöngyház. Jelzett: Calderoni és Társa Budapest Kikiáltási ár: Ft 114. tétel Történelmi fejtörő 1959, Magyarország, doboz: 10,5 x 15,5 cm. 52 lapos történelmi játék. Kiadó: Képzőművészeti Alap Képcsarnokai igazgatója, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 345/ Felelős vezető: Ligeti Miklós. Kikiáltási ár: Ft

28 115. tétel Színházi táska 1938, 27 x 20 cm. Gyöngyhímzés, SV monogrammal és 1938-as dátummal. Kikiáltási ár: Ft 116. tétel Kindzsál XX. század eleje, tokkal: 66 cm. Acél penge, fa markolattal és bőr borítású hüvellyel. Kikiáltási ár: Ft 117. tétel Héber A. B. C. és olvasókönyv XX. század eleje, 21 x 15 cm. Kohl Jehuda, Héber A. B. C. és olvasókönyv, kiadó: "SINAI" Tel-Aviv. Kikiáltási ár: Ft 118. tétel Indiai pohár (2db) XIX. század vége, India, 7,7 x d: 6,1 cm 5,7 x d: 5,5 cm. Sárgaréz, kézzel vésett, poncolt díszítés. Kikiáltási ár: Ft 119. tétel Kínai porcelán váza - Főnix madár díszítéssel XVII. század vége - XVIII. század eleje (Kangxi), Kína, 21,5 x d: 12,5 cm. Festett, mázas porcelán főnix madár díszítéssel. Jelzett: talpán máz alatti kék jelzés. Kikiáltási ár: Ft

29 120. tétel Japán cigarettatárca öngyújtóval XX. század eleje, Japán, 2 x 11,5 x 8,5 cm. Préselt, vésett keleti mintás díszítésű alumínium tárca, öngyújtóval kombinálva. Jelzett: belső oldalon vésett kalligrafikus japán írás. Kikiáltási ár: Ft 121. tétel Hoi an csésze XVII. század, Vietnám, 6 x d: 9 cm. Festett, mázas kőcserép (porcelán?). Csorbulás a szájperemén. Jelzés nélkül. Kikiáltási ár: Ft 122. tétel Kínai tányér 1,7 x d: 21 cm. Festett, mázas porcelán. Jelzett: talpán máz alatti kék kínai jelzés. Kikiáltási ár: Ft 123. tétel Maszk készítő XX. század eleje, Kína, 5,5 x d: 3 cm. Faragott, egzotikus fa. Jelzett: talpán bekarcolt készítő monogram. Kikiáltási ár: Ft 124. tétel Hanuman figura XX. század eleje, India, 3,1 x 2,2 x 1,7 cm. Öntött bronz. Kikiáltási ár: Ft

30 125. tétel Netzuke XX. század eleje, Japán, 4,5 x 3,3 x 1,8 cm. Faragott elefántcsont, vésett, pácolt díszítés. Jelzett: talpán vésett készítőjelzés. Kikiáltási ár: Ft 126. tétel Netzuke - halárus XX. század, 5,2 x 2,5 x 2,1 cm. Faragott elefántcsont. Jelzett: talpán vésett készítőjelzés. Kikiáltási ár: Ft 127. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, Kína, 6,5 x d: 2,4 cm. Faragott csont, vésett, festett díszítés. Kikiáltási ár: Ft 128. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, 6 x 4 x 2,3 cm. Anyagában színezett, achát utánzatú üveg, kupak nélkül. Kikiáltási ár: Ft 129. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, 5,3 x 4,5 x 2,8 cm. Maratott, önmagában színezett, kétrétegű üveg, kupak nélkül. Kikiáltási ár: Ft

31 130. tétel Indiai dohányzó készlet XX. század eleje, India, legnagyobb: tálca: 30 x 20 x 1,5 cm. Réz alapon vörös rekeszzománc díszítés. Tálca, cigaretta kínáló doboz, hamuzó, gyufatartó (4db). Jelzett: talpán vésett: H. K Made in India 1085 C. Kikiáltási ár: Ft 131. tétel Keleti fűszertartó trió XX. század, feltehetően India, legnagyobb: fűszerszóró: 10 x d: 4 cm, 150 g. Ezüst palást, préselt, trébelt és poncolt ornamentikus növényi illetve keleti (feltehetően indiai) motívumokkal. Fűszerszóró, fedeles fűszertartó, sótartó (3 db). Kikiáltási ár: Ft 132. tétel Közelkeleti rézedény XVIII. század vége - XIX. század eleje, 14 x d: 18 cm. Préselt sárgarézlemez, több helyen repedt. Kikiáltási ár: Ft 133. tétel Keleti gyűjtő XIX. század - XX. század, legnagyobb váza: 31 x d: 17,5 cm. Kézzel festett japán, XIX. század végi, porcelán váza, restaurált; faragott zsírkő Buddha és foo oroszlán, 1 faragott, pácolt mahagónifa Buddha figura, 2 db gipsz indonéz emlék tárgy (6 db). Jelzett: váza talpán kalligrafikus készítő jelzés. Kikiáltási ár: Ft

32 134. tétel Kínai váza XVII. század második fele, Kína, 21,5 x d: 12 cm. Festett, mázas porcelán. Kikiáltási ár: Ft 135. tétel Japán fametszet Japán, fametszet, papír, 23 x 37 cm. Sérült: penész folt és beázás nyoma. Jelzett: feloldatlan metsző jelzés. Kikiáltási ár: Ft 136. tétel Foo kutya XX. század, Kína, 5 x 2 x 2 cm. Faragott zsírkő. Kikiáltási ár: 800 Ft 137. tétel Japán fametszet XVII. század, 19,5 x 27 cm. Szamuráj ábrázolással. Jelzett: feloldatlan jelzés. Kikiáltási ár: Ft 138. tétel Tubákos flakon XIX. század vége - XX. század eleje, 8 cm. Üveg, belül festett vásári jelenettel. Repedt. Kikiáltási ár: Ft

33 139. tétel Mahjong készlet XX. század első fele, doboz: 9,5 x 27 x 11 cm. Fa doboz, csont és fa kombináció kockákkal. Hiányos. Kikiáltási ár: Ft 140. tétel Jade sárkány 18 x 9 cm. Faragott szeladon jade. Kikiáltási ár: Ft 141. tétel Buddha XX. század, 27,5 cm. Faragott fa. Kikiáltási ár: Ft 142. tétel Bögre XX. század eleje, Tibet, 11 cm. Vörösréz alapon különböző applikációkkal. Kikiáltási ár: Ft 143. tétel Váza XX. század eleje, Tibet, 15,5 cm. Vörösréz alapon különböző applikációkkal és plasztikus sárkányokkal. Kikiáltási ár: Ft 144. tétel Teáskanna és csésze XX. század eleje, Tibet, kanna: 13 cm. Vörösréz alapon fém applikációkkal. Kikiáltási ár: Ft

34 145. tétel Vázapár XX. század eleje, Japán, 12,5 cm. Porcelán, festett figurális jelenetekkel. Kikiáltási ár: Ft 146. tétel Szentpétervári ezüst bonbonier 18,5 x 14 cm, 889 gr. 84 zlotnyikos finomságú ezüst, belül aranyozott, vésett évszámmal: 1825/76 XII Kikiáltási ár: Ft 147. tétel Filigrán ezüst szalvétagyűrű XX. század első fele, 56 g. Ezüst, filigrán technika (3 db). Kikiáltási ár: Ft 148. tétel Teás pohár-tartó XX. század közepe, Moszkva, 10,5 x 10 cm, 75,6 g. 875-ös finomságú, aranyozott ezüst, vésett, niellós technikájú díszítéssel. Csiszolt üveg betéttel. Jelzett:.. moszkvai fémjel. Kikiáltási ár: Ft 149. tétel Bécsi antik ezüst pohár , Osztrák-Magyar Monarchia, 6,2 x d: 6,7 cm, 78,5 g. Ezüst, vésett emlék felirattal: " Kis Duna Bajnokság 1945 K2 fiú tiszteletdíj". Jelzett: közötti bécsi fémjel, FR mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft

35 150. tétel Ezüstgyűjtő I. XX. század, legnagyobb: tálca: 2 x 30 x 17,5 cm, összesen: 926 g. 800-as finomságú ezüst tálcák, alátét tálkák, talpas kínáló tál (sérült), (10 db). Jelzett: pesti, illetve közötti fémjel, eltérő mesterjegyek. Kikiáltási ár: Ft 151. tétel Ezüstgyűjtő II. XX. század, legnagyobb: tálca:1,4 x 40,5 x 23,5 cm, tálca: 462 g; alátét tálka: bruttó: 152g; gyertyatartó: bruttó: 136 g. 800-as finomságú ezüst tálca, vésett ajándékozó felirattal; 925-ös finomságú Sterling ezüst alátét tálka üvegbetéttel és kitöltött talpú gyertyatartó (3 db). Jelzett: tálcában pesti, közötti fémjel, gyertyatartóban: N. S. CU; Sterling márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 152. tétel Ezüsttalpú kristály vázácska XX. század közepe, Magyarország, 16 x d: 9 cm. 800-as finomságú ezüst talp, csiszolt, önmagában színtelen, két rétegű kristály kehely. Jelzett: közötti, pesti fémjel. BS mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 153. tétel Ezüst fedeles karaffa XIX. század vége - XX. század eleje, Németország, 27 x 15 x d: 13 cm. 800-as finomságú ezüst, hámozott, csiszolt üveg test. Jelzett: 1886-tól használt, német holdkoronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft

36 154. tétel Ezüst fedeles kupa 1963, 12,5 cm, 295 g. Billenthető fedél reneszánsz stílusú díszítéssel, három golyó lábon. Jelzett: 1963-as svéd fémjel, GAB mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 155. tétel Bonbonier 1934, Egyesült Királyság, 10 x 11 cm, bruttó: 186 g. 925-ös finomságú ezüst és bakelit kombináció. Jelzett: 1934-es birminghami fémjel, feloldatlan mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 156. tétel Ezüst asztaldísz Magyarország, 16,5 cm, bruttó: 770 g. 925-ös finomságú ezüst és üveg kombináció. Jelzett: 2006 utáni magyar fémjel. Kikiáltási ár: Ft 157. tétel Ezüst cukordoboz XX. század első fele, Magyarország, 7,5 x 12 cm, 159 g. 800-as finomságú ezüst, barázdált forma. Jelzett: 1937 utáni magyar fémjel. Kikiáltási ár: Ft

37 158. tétel Buddha 6,4 cm. Fargott kő. Kikiáltási ár: Ft 159. tétel Ló figura 3,5 x 5,5 cm. Faragott zsírkő. Kikiáltási ár: Ft 160. tétel Vizibivaly 3 x 5 cm. Faragott kő. Kikiáltási ár: Ft 161. tétel Teáscsésze és alj XIX. század, Kína, csészealj d: 11,3 cm. Porcelán, szeladon mázzal. Jelzett: feloldatlan máz alatti kék jelzés. Kikiáltási ár: Ft

38 162. tétel Teáscsésze XIX. század, Kína, 3,5 x d: 6,8 cm. Porcelán, szeladon mázzal. Jelzett: feloldatlan máz alatti kék jelzés. Kikiáltási ár: Ft 163. tétel Tányér XIX. század, Kína, d: 23.8 cm. Porcelán, festett virágmintás díszítéssel. J.n. Kikiáltási ár: Ft 164. tétel Jade tigris XX. század, 3 x 5 cm. Faragott szeladon jade. Sérült. Kikiáltási ár: Ft

39 Árverési feltételek 1 A Csók István Antikvitás (1052 Budapest, Váci u. 31/a) - továbbiakban: árverező - előre meghirdetett időpontban és helyszínen az árverési tárgyak - továbbiakban árverési tételek tulajdonosai, vagy eladásra jogosultjai, - továbbiakban: árvereztetők - megbízása alapján árverést rendez és vezet. Az árverező az árverést az árvereztetők megbízásából, mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. 2 Az árverező az internetről letölthető formátumban katalógust ad ki az aukciós tételekről, melyek az árverés előtti kiállításon megtekinthetők. A katalógus leírásai és az illusztrációk kizárólag azonosításként szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell az árverést megelőzően meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. Az árverező árverési katalógusai rendelkezésre állnak az árverező weboldalán, a kiállítás idejére a kiállítás helyszínén, illetve az árverés idejére az árverés helyszínén. Az árverező fenntartja a jogot, hogy a katalógusban szereplő egyes tételek árverésre bocsátását mellőzze. 3 Árverezni kizárólag az aukció megkezdése előtt név és lakcím szerint regisztrált licitáló tárcsával lehet. A vevők a tárcsa átvételével, mint rámutató magatartással kifejezik, hogy az Árverési Feltételeket magukra nézve kötelezőnek fogadják el. 4 Az árverésvezető az árverési tételeket a katalógusban megjelölt sorrendben élőszóval röviden bemutatja és kihirdeti a kikiáltási árat, a venni szándékozók pedig a számozott licitáló tárcsa feltartásával teszik meg ajánlatukat. Ha a kikiáltási árra több vételi ajánlat érkezik, az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árat mindaddig, amíg csak egy licitáló marad és a leütéssel létre nem jön az adás-vétel. Így a tárgy vételi jogát leütéssel az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. A tételek a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. 5 Az első vételi ajánlat a kikiáltási ár összege, minden további ajánlat pedig az utolsó árajánlat szerint növelt összegű árajánlatot jelenti. 6 Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 7 az árverező az árvereztető nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jogosult a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adás-vételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére az árvereztető javára. Ennek értelmében az adás-vételi szerződés az árvereztető és a vevő között jön létre. 8 A vevő az árverési tétel tulajdonjogát akkor szerzi meg, ha a vételárat maradéktalanul megfizette és az árverési tételt az árverezőtől átvette. 9 A vételár összege a leütési ár, a közvetítői díj, a szerzői díj, valamint a kulturális járulék együttes összegéből tevődik össze. Azaz a leütési ár plusz 18%. 10 A vevő választása szerint vagy a teljes vételárat, vagy annak legalább 20 % - át, mint foglalót az árverésen azonnal tartozik kifizetni készpénzben vagy bankkártyával. Amennyiben bankkártyával kíván fizetni, 3 % bankkártya-jutalék külön felszámításra kerül. Ha a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. 11 Az árverező biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 3 napon belül egyenlítse ki 1052 Budapest Váci utca 31/a. sz. alatt. Ez esetben az árverési vevő a tárgyat csak akkor veheti át, ha az árveréstől számított 3 napon belül kiegyenlítette a teljes vételárat. A vételárba a foglaló összege - határidőben történő teljesítés esetén - beleszámít. 12 Amennyiben a megadott határidőig a vevő a tárgy átvételére nem jelentkezik, úgy az árverező fenntarthatja magának azon jogot, hogy az árverési vevő ajánlatát érvénytelennek tekintse és a foglaló összegét megtartsa. 13 A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén az árverező nem felel a tárgy sérüléséért, vagy elvesztéséért, és az árverést követő 14. naptól a vételárra számított havi 5 % tárolási díjat számol fel. Ha az árverési vevő az árverést követően 3 hónapon belül nem szállítja el a tárgyat, úgy azt az árverező írásbeli felszólítás után - szabadon értékesítheti és költségei levonása után a fennmaradt összeget a vevő javára letétként őrzi. 14 A megbízott a jelen feltételekkel kapcsolatos írásbeli értesítéseit a megbízó által megadott elérhetőségekre küldi. Amennyiben ezek pontatlan közlése, vagy be nem jelentett változása miatt az írásos üzenet visszajön, azt elküldöttnek tekinti, az ebből származó következmények a vevőt terhelik. 15 Tilos mindenféle összebeszélés, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálására rávegyen és megkárosítson. Ugyancsak tiltva van mindenféle, az árverési eredményt befolyásoló összebeszélés, a nyereségen való osztozkodás vagy az előny ígérése. 16 Az árverési katalógusban VÉDETT", vagy NO EXPORT" jelzéssel szereplő tárgyakat Magyarországról véglegesen kivinni nem lehet /2001. Évi LXIV. Tv. 59. (1) bek. b. /pont/. A VÉDETT" jelzésű tárgyak tulajdonosát a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal nyilvántartásba veszi a tulajdonos változás pedig bejelentési kötelezettség alá esik /2001. Évi LXIV. Tv. 52. (3) bek./ Kulturális javak külföldre viteléről a Évi LXIV. Tv. rendelkezik. 17 Amennyiben az árverési vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, úgy az általa adott vételi megbízás alapján helyette az árverező - a megbízásnak megfelelően teszi meg a vételi ajánlatokat. Vételi megbízást a kiállítás ideje alatt fogadunk el. Kérjük, hogy vételi megbízásaikat az árverést megelőzően 24 órával az info@csokantikvitas.hu címre vagy a faxszámra elküldeni szíveskedjenek. A vételi megbízás elfogadásához 20 % előleg befizetése szükséges, amely sikertelen licitálás esetén visszajár. Az összeget befizethetik készpénzzel a Csók István Antikvitásban, valamint átutalással a ös bankszámlaszámra Ha a vételi megbízás sikeres, az előleg teljes összegét foglalónak kell tekinteni, egyebekben pedig a személyesen jelenlevő vevőre vonatkozó szabályokat kell alkalmazni. Ha ugyanarra a tételre harmadik személy magasabb összegű megbízást ad, vagy az árverési vevők magasabb vételi ajánlatot tesznek, a távollevő árverési vevő az árverés után az előleget minden levonás nélkül visszakapja. Lehetőség van telefon keresztüli árverezésre is, a vételi megbízással megegyező feltételekkel. Azonos összegű vételi megbízás esetén a korábban érkező vételi megbízást részesítjük előnyben. 18 A vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért a vételárért az árverező nem tartozik felelősséggel, és nem kötelezhető arra, hogy az árverési tételt ugyanazon áron egy későbbi árverésre bocsássa. 19 Az árverési tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotukban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. 20 A katalógusban megjelölt kikiáltási ár semmilyen költséget nem tartalmaz. 21 A Csók István Antikvitás valamennyi árverésre kerülő tárgy eredetiségéért szavatosságot vállal. 22 A leütés után kifogásnak, vagy felszólamlásnak nincsen helye kivéve, ha a tárgy hamis bár a katalógusban eredetinek van feltüntetve. Ebben az esetben az árverési vevő írásban, a tárgy származásával, vagy eredetiségével kapcsolatban felmerült első kételyétől számított 3 hónapon belül, de legkésőbb az árverés napjától számított 5 éven belül felszólamlással élhet. Az árverező vállalja, hogy az adás-vételi szerződés megkötésétől számított 5 éven belül a felszólamlótól az értékesített tárgyat a leütési ár, valamint az árverési közvetítői díj összegének ellenében visszaveszi, amennyiben arról független igazságügyi szakértő megállapítja, hogy nem eredeti. 23 Valutában való fizetés esetén az elszámolás alapja minden esetben a vételár kiegyenlítése napján érvényes valuta középárfolyam. Jelen feltételek pontjaiban nem szabályozott kérdésekben a Ptk. paragrafusai az irányadóak, vitás kérdések esetén a felek alávetik magukat a Fővárosi Bíróság illetékességének

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon.

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon. A következő tételek (tőrös botok, tőrök, kardok, sétabotok, cseresznye bútorok, coloniál bútorok, flamand hintaszék, reneszánsz szekrény, porcelán baba, barokk szobor) ELADÓAK!!! Az oldalak egyenként képeket

VAN ÚJ A FÖLD. Katalógus. 2010. április 16. 2011. március 31. VÁLOGATÁS A 2009. ÉVI LEGSZEBB LELETEIBŐL

VAN ÚJ A FÖLD. Katalógus. 2010. április 16. 2011. március 31. VÁLOGATÁS A 2009. ÉVI LEGSZEBB LELETEIBŐL VAN ÚJ A FÖLD ALATT VÁLOGATÁS A. ÉVI LEGSZEBB LELETEIBŐL Katalógus 2010. április 16. 2011. március 31. Szkíta kor, 1. vitrin 1. Bögre Szürke színű gyorskorongolt, felhúzott fülű kónikus kis bögre. Ltsz.:

OBJECT CATALOGUES. of the Museum of Hungarian Agriculture Vol. 2. József Bányai HUNTING WEAPONS AND ACCESSORIES

OBJECT CATALOGUES. of the Museum of Hungarian Agriculture Vol. 2. József Bányai HUNTING WEAPONS AND ACCESSORIES OBJECT CATALOGUES of the Museum of Hungarian Agriculture Vol.. József Bányai HUNTING WEAPONS AND ACCESSORIES Museum of Hungarian Agriculture Budapest, 00 Targykatalogus uj.indd /0/0 0:: AM A Magyar Mezôgazdasági

Egy-egy tétel tartalmazza a szaktörténeti és a szakismereti témaköröket is.

Egy-egy tétel tartalmazza a szaktörténeti és a szakismereti témaköröket is. A vizsgafeladat ismertetése: Válaszadás a szaktörténeti és szakismereti vizsgakövetelmények alapján összeállított, előre kiadott tételsorból húzott kérdéskörre. Egy-egy tétel tartalmazza a szaktörténeti

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

I. számú Melléklet a 06-6/728-3/2008. számú Pécsett, 2008... napján kelt együttmködési megállapodáshoz (Mtárgylista)

I. számú Melléklet a 06-6/728-3/2008. számú Pécsett, 2008... napján kelt együttmködési megállapodáshoz (Mtárgylista) 1 I. számú Melléklet a 06-6/728-3/2008. számú Pécsett, 2008... napján kelt együttmködési megállapodáshoz (Mtárgylista) F: formaszám D: dekorszám 1. Magyar korsó F: 528, éve 1879 D: 730, éve 1882.1883 2.

Magyaros termékek és térképek webáruháza (viszonteladói árak)

A KOGART Kortárs Mûvészeti Gyûjtemény elsô nyilvános jótékonysági árverésének anyaga A KOGART Kortárs Mûvészeti Gyûjtemény elsô nyilvános jótékonysági árverésének anyaga Az árverés idôpontja: 2008.december 15. 18.00 óra Helyszíne: KOGART Ház (1062 Budapest, Andrássy út 112.) A kiállítás

JÁRMŰKÁRPITOZÁS. KÖMMERLING a biztos kapcsolat

JÁRMŰKÁRPITOZÁS. KÖMMERLING a biztos kapcsolat A számos terméket kínál a járműkárpitozás területére, legyen szó tetőkárpit ragasztásról vagy akár műszerfal bőrözésről. Tetőkárpitok ragasztásánál az egyik legfontosabb tényező a ragasztóanyag magas hőállósága.

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán Standard Pannónia kollekció: Pannónia kollekció: Pannónia kollekció: Pannónia kollekció: Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán Mokka-.teás készletek (matricás dekorok) 4 Étkészletek (matricás

10 részes fondü készlet

10 részes fondü készlet 10 részes fondü készlet 10 részes - 9 990 Ft 10 részes Fondü készlet. Kíváló minőségű fondü készlet. Elegáns megjelenés,különleges dizájn. Doboz tartalmaz: - 6 db színes végű fondüvilla - fondü edényt

Hajlítható szívószálak

Hajlítható szívószálak Hajlítható szívószálak különleges szívószálak koktélos + juice poharak előkelő poharak 1405 HAJLÍTHATÓ ÁTLÁTSZÓ 1435 HAJLÍTHATÓ SZÍNES 12 zacskó/karton 1445 HAJLÍTHATÓ FEKETE 12 zacskó/karton 1440 HAJLÍTHATÓ

BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZŐDÉS FAJTA ÉS MENNYISÉG SZERINT MEGHATÁROZOTT DOLOG HATÁRIDŐS ADÁSVÉTELE

BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZŐDÉS FAJTA ÉS MENNYISÉG SZERINT MEGHATÁROZOTT DOLOG HATÁRIDŐS ADÁSVÉTELE BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZŐDÉS FAJTA ÉS MENNYISÉG SZERINT MEGHATÁROZOTT DOLOG HATÁRIDŐS ADÁSVÉTELE (a továbbiakban: Keretszerződés), amely létrejött egyrészről a Székhely: Cégjegyzékszám: Adószám:

12 szál 638042-280 Ft/db. 01 fehér 11 krém 03 korál 05 mélyrózsa 07 vörös 08 bordó 09 világoskék 12 lila. Margaréta, 50 mm ø 3351002 50 Ft/db

12 szál 638042-280 Ft/db. 01 fehér 11 krém 03 korál 05 mélyrózsa 07 vörös 08 bordó 09 világoskék 12 lila. Margaréta, 50 mm ø 3351002 50 Ft/db dekoráció Virág dekoráció A mini virágok, levelek, girlandok a kreatív emberek számára a dekoráció számos területén hasznos kiegészítők lehetnek. Mindig jó, ha kéznél vannak, alkossunk akár koszorúkat,

SZAKMAI BESZÁMOLÓ ÓRATOK RESTAURÁLÁSÁRÓL. Esterházy kincstár ötvöstárgyaihoz tartozó, roncs állapotú tokok restaurálása I. ütem

SZAKMAI BESZÁMOLÓ ÓRATOK RESTAURÁLÁSÁRÓL. Esterházy kincstár ötvöstárgyaihoz tartozó, roncs állapotú tokok restaurálása I. ütem SZAKMAI BESZÁMOLÓ ÓRATOK RESTAURÁLÁSÁRÓL Esterházy kincstár ötvöstárgyaihoz tartozó, roncs állapotú tokok restaurálása I. ütem Pályázati azonosító: 3511/0395 (régi azonosító: 2311/2003) Készítette: Darabos

ÁRLISTA 2016 Érvényes: 2016. április 1.-től

ÁRLISTA 2016 Érvényes: 2016. április 1.-től KLASSZIKUS SERLEGEK SZABADI SPORT GRAVÍR KFT. 1148 Budapest, Kerepesi út 40. Tel:06-1/422-1778 Fax:06-1/422-1779 Mobil: 06 30 9492-655 Internet: www.sportgravir.hu E-mail:sportgravir@t-online.hu Nyitva

GLÜCK FRIGYES GYŰJTEMÉNYE.

GLÜCK FRIGYES GYŰJTEMÉNYE. GLÜCK FRIGYES GYŰJTEMÉNYE GLÜCK FRIGYES GYŰJTEMÉNYE. V ^ \ ALAMELY ORSZÁG vagy ^O ^ város gazdagságára és műveltfóy )J s^ meglehetős biztosságere ^*-r gal következtethetünk magángyűjteményeinek számából

Agendáink és zsebnaptáraink az alábbi borítókkal és könyvtestekkel rendelhetőek: NAPTÁR- ÉS AJÁNDÉKKATALÓGUS 2012 Agendáink és zsebnaptáraink az alábbi borítókkal és könyvtestekkel rendelhetőek: STANDARD CRAZY MODEST CITY TÁRGYALÁSI NAPLÓ SNAKE ELEGANT PRESTIGE MADERA DENIM BUSINESS

Koporsók beszerzése. Közbeszerzési Értesítő száma: 2013/76

Koporsók beszerzése. Közbeszerzési Értesítő száma: 2013/76 Koporsók beszerzése Közbeszerzési Értesítő száma: 2013/76 Beszerzés tárgya: Árubeszerzés Hirdetmény típusa: Ajánlati felhívás/eu/2011.08.19. EUHL Eljárás fajtája: Nyílt Közzététel dátuma: 2013.07.01. Iktatószám:

Közbeszerzési Értesítő száma: 2016/35. Tájékoztató az eljárás eredményéről (1-es minta)/ké/2013.07.01 KÉ. Hirdetmény típusa:

Közbeszerzési Értesítő száma: 2016/35. Tájékoztató az eljárás eredményéről (1-es minta)/ké/2013.07.01 KÉ. Hirdetmény típusa: A Nemzeti Közlekedési Hatóság (NKH) és a Közúti Közlekedésbiztonsági Akcióprogram (KKBAP) rendezvényeihez kapcsolódó rendezvénytámogatási eszközök beszerzése két (2) részben - tájékoztató az eljárás eredményéről

Az angyalok is szeretik az ajándékokat!

Az angyalok is szeretik az ajándékokat! Az angyalok is szeretik az ajándékokat! Szeretjük az értékeket! 1 1040453 26.090 Ft 1040453 kb. 42 cm 24.290 Ft 1047453 briliánsokkal**, zafírokkal rubinokkal és smaragdokkal 94.990 Ft Zafír 1047452 briliánssal**,

Luxor golyóstollak, markerek, szövegkiemelôk, iskolai filcek, fémtollak. Luxor golyóstollak, markerek, szövegkiemelôk, iskolai filcek, fémtollak

Luxor golyóstollak, markerek, szövegkiemelôk, iskolai filcek, fémtollak. Luxor golyóstollak, markerek, szövegkiemelôk, iskolai filcek, fémtollak Ranger golyóstoll Sprint Grip golyóstoll ordázott markolat, ideális mindennapos használatra, szellőző kupakkal. Tenderekhez is ideális. 50 db/doboz. Kényelmes, gumírozott markolattal rendelkező áttetsző

ÁLTALÁNOS KÖZÜZEMI SZERZŐDÉS. 1. amely létrejött

ÁLTALÁNOS KÖZÜZEMI SZERZŐDÉS. 1. amely létrejött ÁLTALÁNOS KÖZÜZEMI SZERZŐDÉS 1. amely létrejött 1.1. egyrészről: a szolgáltató megnevezése: Szombathelyi Távhőszolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság képviselő: Harrach Tibor ügyvezető igazgató székhelye:

Jovánkő 2012-es árlista

Jovánkő 2012-es árlista Jovánkő 2012-es árlista Fagyálló virágtartók nettó bruttó I. 1 Szerencsemalac virágtartó 12 600 Ft 16 000 Ft I. 2 I. 3 Fonott Kaspó (nagy) 3 800 Ft 4 825 Ft I. 4 Füles Kaspó (kicsi) 3 600 Ft 4 570 Ft I.

Vákuumos üvegtisztító POWX371LI

Vákuumos üvegtisztító POWX371LI Az árak nettó nagykereskedelmi árak, az áfát nem tartalmazzák! Az árváltoztatás jogát fenntartjuk! A képek illusztrációk! Az esetleges nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk. Előfordulásuk esetén

54 211 10 0000 00 00 Keramikus Keramikus 54 211 10 0100 33 01 Kerámiakészítő Keramikus 54 211 14 0000 00 00 Porcelánfestő és -tervező asszisztens

54 211 10 0000 00 00 Keramikus Keramikus 54 211 10 0100 33 01 Kerámiakészítő Keramikus 54 211 14 0000 00 00 Porcelánfestő és -tervező asszisztens A /2007 (II. 27.) SzMM rendelettel módosított 1/2006 (II. 17.) OM rendelet Országos Képzési Jegyzékről és az Országos Képzési Jegyzékbe történő felvétel és törlés eljárási rendjéről alapján. Szakképesítés,

AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ

AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata 5741-Kétegyháza, Fő tér 9. AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ Járdák felújítása Kétegyházán 2009. Tartalomjegyzék ajánlatkérési dokumentációhoz Útmutató Ajánlattevőknek... 3

ERFO Nonprofit Kft. Telefon: Fax: E-mail: Web:

ERFO Nonprofit Kft. Telefon: Fax: E-mail: Web: FAÜZEM Faüzemünk dolgozói sok éves faipari tapasztalatával, szakmai tudásával, modern gépparkkal rendelkezik. Többek között szabászgéppel, gyalugéppel, marógéppel, esztergával és egyéb kiegészítő berendezésekkel

Mona Lisa, Südor és MyDido - mûvészi, kreatív hobbi, iskolai festékek, rajzeszközök

Mona Lisa, Südor és MyDido - mûvészi, kreatív hobbi, iskolai festékek, rajzeszközök Mona Lisa, Südor és MyDido - mûvészi, kreatív hobbi, iskolai festékek, rajzeszközök Südor, Mona Lisa és MyDido - mûvészi, kreatív hobbi, iskolai festékek, rajzeszközök Südor színes ceruza készlet, 12 db-os

TERMÉKKATALÓGUS 2009. október Sisakok Sisakok

TERMÉKKATALÓGUS 2009. október Sisakok Sisakok Sisakok Sisakok Normann sisak Időszak: XI-XII. század hegesztett, 3 mm-es orrvédővel és állítható bőr béléssel ellátva. Matt szálra csiszolt vagy fényesre polírozott változatban rendelhető. Ár: 25.000Ft

350/460/ 560. 480/570 igen 3 postázásra igen. 1480 igen 3 postázásra igen. 2660 igen 3 postázásra igen. 1540 igen 3 postázásra igen 995/1060/ 1150

350/460/ 560. 480/570 igen 3 postázásra igen. 1480 igen 3 postázásra igen. 2660 igen 3 postázásra igen. 1540 igen 3 postázásra igen 995/1060/ 1150 készül el a A szállítására, Fedeles dobozka 350/460/ 560 Hatszög mély dobozka kicsi/közepes 480/570 Peremes tolltartó 19x5x8 cm 1480 Szivaros doboz 1360 Ékszertartó lábakon 8x8x8.5 cm 2660 Teafilter adagoló

ANGOL C2 1 1 039 - C2-ES SZINT (36 órás) KÉPZÉSI PROGRAM KIVONATA

ANGOL C2 1 1 039 - C2-ES SZINT (36 órás) KÉPZÉSI PROGRAM KIVONATA ANGOL C2 1 1 039 - C2-ES SZINT (36 órás) KIVONATA megnevezése: Angol C2 1 1 039 - C2-es szint (36 órás) nyelvi programkövetelmény azonosítója: Angol C2 1 1 039 nyelvi programkövetelmény A1: 3, A2: 3, B1:

Háztartás katalógus 2016

Háztartás katalógus 2016 Háztartás katalógus 2016 A Fiskars több, mint 365 éves múltja bizonyítja elkötelezettségét a minőség iránt. Termékeink leleményesen funkcionálisak, lenyügőzően tartósak és esztétikusan ikonikusak. Háztartás

Szakmai ismeretek. 1. a) Snirglis pecsétgyűrű és alkatrészei. A gyűrű készítése. b) A rezgődomborítás célja, eszközei, művelete. Szakmai ismeretek 1. a) Snirglis pecsétgyűrű és alkatrészei. A gyűrű készítése. b) A rezgődomborítás célja, eszközei, művelete. 2. a) Szemeskarkötő jellemzői, készítése, egyedi és sorozatgyártása. b) A

37418 47520 NMA007 In memorien könyv bordó

37418 47520 NMA007 In memorien könyv bordó Nyomtatványok NED010 Dísz értesítő ezüstnyomott keresztes borítékkal 139 176 NED011 Dísz értesítő ezüstnyomott rózsás borítékkal 139 176 NED012 Dísz értesítő ezüstnyomott szomorúfűzes borítékkal 139 176

I. PÁPA VÁROSÉRT ÉRDEMÉREM alapítása

I. PÁPA VÁROSÉRT ÉRDEMÉREM alapítása PÁPA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA KÉPVISELŐTESTÜLETÉNEK 20/1992. (X. 13.) önkormányzati rendelete az egyes kitüntető díjak alapításáról és adományozásának rendjéről 1 /Egységes szerkezetben/ A Magyar Köztársaság

A TANÁCS 2014. június 23-i 692/2014/EU RENDELETE. a Krím és Szevasztopol jogellenes annektálása miatti korlátozó intézkedésekről 1

A TANÁCS 2014. június 23-i 692/2014/EU RENDELETE. a Krím és Szevasztopol jogellenes annektálása miatti korlátozó intézkedésekről 1 EU joganyagok - A TANÁCS 2014. június 23-i 692/2014/EU RENDELETE - a Krím és Szevasztopol jogellenes annektálása 1. oldal miatti korlátozó A TANÁCS 2014. június 23-i 692/2014/EU RENDELETE a Krím és Szevasztopol

(3) A Képviselő-testület gyakorolja mindazon bérbeadói és elidegenítési jogokat, amelyet e rendelet másként nem szabályoz. II.

(3) A Képviselő-testület gyakorolja mindazon bérbeadói és elidegenítési jogokat, amelyet e rendelet másként nem szabályoz. II. A lakások bérletéről szóló 12/2001. (III. 29.) ÖKT rendeletének módosításáról és egységes szerkezetbe foglalásáról Módosította: 15/2002. (III. 28.) ÖKT. rendelet, 33/2005. (XII.1.) a 11/2006. (II. 24.),

Köszönjük, hogy megtisztelte cégünket bizalmával!

Köszönjük, hogy megtisztelte cégünket bizalmával! Kedves Partnerünk! Köszönjük, hogy megtisztelte cégünket bizalmával! A PMW Hungária-2000 Kft. 23 éve beszállítója nem csak Magyarországon, de nemzetközi szinten is a dohánygyáraknak. Úgy érezzük, hogy

ELÕZMÉNYEK. 1. Ajtókeret. Kolozsvár. 1514.

ELÕZMÉNYEK. 1. Ajtókeret. Kolozsvár. 1514. ELÕZMÉNYEK Az itáliai reneszánsz mûvészet hatásainak igen korai és az Alpokon innen egészen kivételes jelentkezése Magyarországon kezdetben, az 1476-ot követõ évektõl csupán az uralkodó, Mátyás király

A belügyminiszter. /2011. (...) BM rendelete

A belügyminiszter. /2011. (...) BM rendelete 1 A belügyminiszter /2011. (......) BM rendelete a belügyminiszter irányítása alatt álló egyes szervek számára történő csapatzászló adományozásának és őrzésének rendjéről A Magyar Köztársaság nemzeti jelképeinek

AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ

AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata 5741-Kétegyháza, Fő tér 9. AJÁNLATKÉRÉSI DOKUMENTÁCIÓ Márki Sándor Általános Iskola komplex akadálymentesítése 2009. Tartalomjegyzék ajánlatkérési dokumentációhoz Útmutató

Régészeti ásatások és leletek Szabolcs-Szatmár megyében 1987/88-ban

Régészeti ásatások és leletek Szabolcs-Szatmár megyében 1987/88-ban Régészeti ásatások és leletek Szabolcs-Szatmár megyében 1987/88-ban ISTVÁNOVITS ESZTER - KURUCZ KATALIN 1986-ban adódott lehetőség arra a Jósa András Múzeumban, hogy rövidebb-hoszszabb szünet után ismét

47,5 Ft 50,0 Ft 52,5 Ft 42,5 Ft 315,0 Ft 38,8 Ft 16,3 Ft 16,3 Ft 16,3 Ft 260,0 Ft 410,0 Ft 410,0 Ft 180,0 Ft 52,5 Ft 60,0 Ft 16,3 Ft 16,3 Ft 17,5 Ft

47,5 Ft 50,0 Ft 52,5 Ft 42,5 Ft 315,0 Ft 38,8 Ft 16,3 Ft 16,3 Ft 16,3 Ft 260,0 Ft 410,0 Ft 410,0 Ft 180,0 Ft 52,5 Ft 60,0 Ft 16,3 Ft 16,3 Ft 17,5 Ft Érvényes 2011-06-01-től Legutóbbi módosítás:2011-04-01 (műanyagflakonok áremelkedése miatt) Az akciós árakat nem tartalmazza! Az árak a kiírtaktól eltérhetnek,a tényleges árak mindig a http://shop.cegledi.eu

Karácsonyi örömök díszcsomagolásban

Karácsonyi örömök díszcsomagolásban Karácsonyi örömök díszcsomagolásban Új briliáns szettek! Egyedülálló szépség, ár és minoség. Értékes és egyedi darabok, modern, hatkarmos foglalatban és három méretben (0,10; 0,25; 0,50ct) 47.390 Ft-tól.

1. oldal. 2014. III. Doctor Nails MBA Nemzetközi Műköröm Építő, Műköröm Díszítő, Tip- Box és Stiletto Verseny Magyarországon

1. oldal. 2014. III. Doctor Nails MBA Nemzetközi Műköröm Építő, Műköröm Díszítő, Tip- Box és Stiletto Verseny Magyarországon 1. oldal 2014. III. Doctor Nails MBA Nemzetközi Műköröm Építő, Műköröm Díszítő, Tip- Box és Stiletto Verseny Magyarországon Időpont: 2014. november 15. (szombat) Helyszín: Érd (Pest megye) Finta Rendezvényház

Kecskés László. A komáromi ötvösök és asztalosok

Kecskés László. A komáromi ötvösök és asztalosok Kecskés László A komáromi ötvösök és asztalosok KECSKÉS LÁSZLÓ TÁRSASÁG FÜZETEI 2. Kecskés László A komáromi ötvösök és asztalosok Komárom 2003 A kötet a szerzõnek a Madách Könykiadó 1978-ban készült

2016 GASTROBÁZIS KFT.

2016 GASTROBÁZIS KFT. 2016 GASTROBÁZIS KFT. LISZT TÁROLÓK polietilén Cikkszám Liter ø mm Magasság Nettó Ár 19/035-N 35 39 41 2210 Ft 19/050-N 50 45 47 3310 Ft 19/075-N 75 49 57 4585 Ft LISZT TÁROLÓ FEDŐK minden tárolómérethez

xha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.III mellékletet

xha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.III mellékletet 3. melléklet az 5/2009. (III.31.) IRM rendelethez KÖZBESZERZÉSI ÉRTESÍTŐ A Közbeszerzések Tanácsának Hivatalos Lapja1024 Budapest, Margit krt. 85. Fax: 06 1 336 7751, 06 1 336 7757 E-mail: hirdetmeny@kozbeszerzesek-tanacsa.hu

Ametiszt. SZETT AJÁNLAT: 136.790 Ft Fülbevaló és gyùrù együtt: 148.980 Ft Megtakarítás: 12.190 Ft. 1040663 Gyùrù. fehérarany, gyémántokkal**

Ametiszt. SZETT AJÁNLAT: 136.790 Ft Fülbevaló és gyùrù együtt: 148.980 Ft Megtakarítás: 12.190 Ft. 1040663 Gyùrù. fehérarany, gyémántokkal** Az ünnep szépsége 5 ÉRTÉK, MELYET MAGYARORSZÁG VEZETÒ ÓRA ÉKSZER KERESKEDELMI HÁLÓZATA NYÚJT ÖNNEK 1040452 fehérarany, kb. 42 cm 23.890 Ft Ametiszt 1040457 kb. 42 cm 20.790 Ft 1040457 kb. 42 cm 20.790

kat oldal ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS

kat oldal ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁRLISTA 2016 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu fogy

Felhasználói kézikönyv

Felhasználói kézikönyv Felhasználói kézikönyv 880EK Infravörös termométer TARTALOMJEGYZÉK BEVEZETÉS... 2 MŰKÖDÉSI LEÍRÁS... 2 FIGYELMEZTETÉS... 2 VIGYÁZAT... 3 ÚTMUTATÓ... 3 KARBANTARTÁS... 5 MŰSZAKI JELLEMZŐK... 5 1. BEVEZETÉS

Termék megnevezése Kiszerelés Nettó ár/db Bruttó ár/db

Termék megnevezése Kiszerelés Nettó ár/db Bruttó ár/db Kedvezmény: Bruttó egyszeri vásárlási összeg alapján 30000-59999 Ft 5% 60000-79999 Ft 6% 80000- Ft 8% PAPÍRPOHARAK () 100ml barna 50 db 1000 db 7,16 Ft 9,09 Ft 180ml barna 50 db 1000 db 8,14 Ft 10,34 Ft

Termék megnevezése Kiszerelés Nettó ár/db Bruttó ár/db Kedvezmény: Bruttó egyszeri vásárlási összeg alapján 30000-59999 Ft 5% 60000-79999 Ft 6% 80000- Ft 8% PAPÍRPOHARAK () 100 ml barna 50 db 1000 db 7,16 Ft 9,09 Ft 180 ml barna 50 db 1000 db 8,14 Ft 10,34

Koronás Cukor Facebook Lekvár- párkereső nyereményjáték

Koronás Cukor Facebook Lekvár- párkereső nyereményjáték Koronás Cukor Facebook Lekvár- párkereső nyereményjáték Részvételi és adatkezelési szabályzat Jelen nyereményjáték nem áll kapcsolatban a Facebookkal, azt a Facebook semmilyen módon nem szponzorálja, támogatja

Győri mennyezet vakolat felújítás

Győri mennyezet vakolat felújítás Győri mennyezet vakolat felújítás Közbeszerzési Értesítő száma: 2010/16 Beszerzés tárgya: Építési beruházás Hirdetmény típusa: az egyszerű eljárás ajánlattételi felhívása KÉ Eljárás fajtája: Tárgyalás

HAJDU ÉPKER Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság felszámolás alatt. 1/2016. számú. Nyilvános Pályázati Felhívás és Tájékoztató

HAJDU ÉPKER Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság felszámolás alatt. 1/2016. számú. Nyilvános Pályázati Felhívás és Tájékoztató HAJDU ÉPKER Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság felszámolás alatt 1/2016. számú Nyilvános Pályázati Felhívás és Tájékoztató Tartalomjegyzék 1. NYILVÁNOS PÁLYÁZATI FELHÍVÁS... 3 2.

-15% VÁSÁR 169.900 MINDEN ÜLŐGARNITÚRÁRA!* -43% 2016.06.25 06.26-ig. 299.900 Ft. Ft/db AMÍG A KÉSZLET TART!

-15% VÁSÁR 169.900 MINDEN ÜLŐGARNITÚRÁRA!* -43% 2016.06.25 06.26-ig. 299.900 Ft. Ft/db AMÍG A KÉSZLET TART! VÁSÁR AMÍG A KÉSZLET TART! -43% 299.900 Ft 169.900 Ft/db POLLY SAROKGARNITÚRA Műbőr korpusz, szövet ülőfelület, kb. 200 x 310 x 153 cm. (21284328, 21315123) VENDÉGÁGYFUNKCIÓ ÉS ÁGYNEMŰTARTÓ 2016.06.25

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.II. emelet 268. szoba. A MÁV-START Zrt. részére vasúti járművek belső tisztításához használt

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54-60.II. emelet 268. szoba. A MÁV-START Zrt. részére vasúti járművek belső tisztításához használt Pályázati Felhívás A MÁV-START Zrt. részére vasúti járművek belső tisztításához használt eszközök szállítása tárgyú nyílt pályázathoz 1. Ajánlatkérő neve, címe, telefon- és telefaxszáma (e-mail) MÁV-START

I. Fejezet ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

I. Fejezet ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK Szentgotthárd Város Önkormányzata Képviselő-testületének Szentgotthárd Város Önkormányzata Szervezeti és Működési szabályzatáról valamint mellékleteiről szóló 9/1995. (III. 30.) ÖKT. rendelet módosításáról

M1 M2 M3. üveges M2 M4 M4

M1 M2 M3. üveges M2 M4 M4 B E L T É R I É S B E J Á R A T I A J T Ó K M1 M2 M3 M1 üveges M1 M2 M4 M4 A beltéri ajtók a ház szükséges elemei. Egy jól megválasztott ajtónak nem csupán funkcionális szerepe van, hanem velük egyedivé

PLATINUM. Decor. Felhasználási javaslatok

PLATINUM. Decor. Felhasználási javaslatok Felhasználási javaslatok A kiadványban szereplő minták csak töredékét mutatják be a kialakítható felületeknek, hiszen a variációk száma a színeket és a struktúrákat tekintve egyaránt végtelen! Legyünk

ZAMÁRDI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA 31/2013. (XII.17.) számú rendelete

ZAMÁRDI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA 31/2013. (XII.17.) számú rendelete ZAMÁRDI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA 31/2013. (XII.17.) számú rendelete a helyi hulladékkezelési közszolgáltatás rendjéről és a településtisztaság egyes kérdéseiről (Egységes szerkezetben) Zamárdi Város Önkormányzat

TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0037

TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0037 EH - A Bugát Pál Kórház részére a A TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0037 Struktúraváltás támogatása a járó - és fekvőbeteg ellátás fejlesztésével projekt keretében bútorok és eszközök beszerzése Közbeszerzési Értesítő

38.900Ft. A legjobb szaktanácsadással. A jó tanács aranyat ér. 44.100Ft. Az akció érvényessége: 2008. november 6-22.

38.900Ft. A legjobb szaktanácsadással. A jó tanács aranyat ér. 44.100Ft. Az akció érvényessége: 2008. november 6-22. A legjobb szaktanácsadással. Az akció érvényessége: 2008. november 6-22. AKKU! DE JÓ! Akkus fúró-csavarozó + 100 db-os bitkészlet 6270DWALE kompakt felépítés mechanikus 2 sebességes hajtómű, fém fogaskerekekkel

KÖZÉPSZINTŰ ÍRÁSBELI VIZSGA

PÁLYÁZATI DOKUMENTÁCIÓ

PÁLYÁZATI DOKUMENTÁCIÓ Fővárosi Vízművek Zártkörűen Működő Részvénytársaság (1134 Budapest, Váci út 23-27.) PÁLYÁZATI DOKUMENTÁCIÓ Fővárosi Vízművek telephelyein Nyílászárók cseréje Budapest, 2011. július TARTALOMJEGYZÉK 1.

KIKA SZOMBAT. 2014.07.12-én -12% MINDEN TERMÉKRE! *

KIKA SZOMBAT. 2014.07.12-én -12% MINDEN TERMÉKRE! * 2014.07.09-07.22. VÁSÁR KIKA, HOVA MÁSHOVA! KIKA SZOMBAT 2014.07.12-én -12% MINDEN TERMÉKRE! * * Az akció más kedvezménnyel nem összevonható, nem érvényes az elektromos háztartási gépekre, a legjobb ár

KissKirály-Manufaktúra Kft. Tel.: 06 (36) 516 088 Mob: 06 (30) 383 0399 E-mail: uzlet@prodrofa.hu. Kép CikkszámMegnevezés Leírás nettó ár.

KissKirály-Manufaktúra Kft. Tel.: 06 (36) 516 088 Mob: 06 (30) 383 0399 E-mail: uzlet@prodrofa.hu. Kép CikkszámMegnevezés Leírás nettó ár. 10002 Kürtőskalács készítő (kicsi) Anyaga: fa + fém Mérete: 64 cm hosszú a nyéllel együtt; a sütőfelület 20 cm hosszú és 4,5 cm átmérőjű Súlya: 535 g Tisztítása: semleges folyékony mosószerrel mossa el.ne

Üzletszabályzat. Bevezető rendelkezések. Árak. Módosítva: 2015.04.17.

Üzletszabályzat. Bevezető rendelkezések. Árak. Módosítva: 2015.04.17. Üzletszabályzat Módosítva: 2015.04.17. Bevezető rendelkezések Az alábbiakban leírt szerződési feltételek a Speed Bike Korlátolt Felelősségű Társaság, mint elektronikus kereskedelmi szolgáltatást nyújtó

54 211 15 0010 54 01 Bronzműves és szoboröntő Szobrász 54 211 15 0010 54 02 Díszítő szobrász Szobrász

54 211 15 0010 54 01 Bronzműves és szoboröntő Szobrász 54 211 15 0010 54 02 Díszítő szobrász Szobrász Az Országos Képzési Jegyzékről és az Országos Képzési Jegyzékbe történő felvétel és törlés eljárási rendjéről szóló 133/2010. (IV. 22.) Korm. rendelet alapján. Szakképesítés, szakképesítés-elágazás, rész-szakképesítés,

Csizmájába minden jót!

Csizmájába minden jót! Csizmájába minden jót! *Érvényes minden 15.000 Ft feletti vásárlás esetén. Karácsonyi ajándékunk! Amennyiben 2010. dec. 24-ig nálunk vásárol, 1000 Ft kedvezményt adunk.* Az ajándékutalványokat megtalálja

GÁZOLAJ ELLÁTÁS - KENÉSTECHNIKA ÁRLISTA 2013.09

GÁZOLAJ ELLÁTÁS - KENÉSTECHNIKA ÁRLISTA 2013.09 K É Z I É S L E V E G Ő S Z S Í R Z Ó K a k c i ó s á r : 12 332 Teleszkópos zsírzó prés, alap változat, műanyag, 150 cm 3 M 10x1 menet, A H- és K fejek zsírzására alkalmas. Cserélhető alkatrész: négypofás

Ha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.II mellékletet Az ajánlatokat a következő címre kell benyújtani:

Ha attól eltérő, kérjük töltse ki az A.II mellékletet Az ajánlatokat a következő címre kell benyújtani: 3. melléklet az 5/2009. (III.31.) IRM rendelethez KÖZBESZERZÉSI ÉRTESÍTŐ A Közbeszerzések Tanácsának Hivatalos Lapja1024 Budapest, Margit krt. 85. Fax: 06 1 336 7751, 06 1 336 7757 E-mail: hirdetmeny@kozbeszerzesek-tanacsa.hu

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS. nyilvános pályázatot hirdet. I. A hasznosításra meghirdetett ingatlanok adatai

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS. nyilvános pályázatot hirdet. I. A hasznosításra meghirdetett ingatlanok adatai PÁLYÁZATI FELHÍVÁS Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának Polgármestere Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata Gazdasági Bizottságának 185/2015. (IX.09.) sz. határozata

ÓRIÁSI VÁLASZTÉK, RAGYOGÓ ÁRAK!

ÓRIÁSI VÁLASZTÉK, RAGYOGÓ ÁRAK! ÓRIÁSI VÁLASZTÉK, RAGYOGÓ ÁRAK! egész Magyarországon OREX_cover_09.indd 1 02.04.2009 13:08:39 Uhr gyémántokkal** és zafírokkal 61.490 Ft Nyaklánc kb. 45 cm Kígyólánc fehérarany, 33.190 Ft különbözò színù

Az átkapcsoló. Izzófoglalat E 10 Műszaki adatok: max. feszültség: 42V 06170.00. Izzófoglalat E 14. max. feszültség: 42V 06171.00

Az átkapcsoló. Izzófoglalat E 10 Műszaki adatok: max. feszültség: 42V 06170.00. Izzófoglalat E 14. max. feszültség: 42V 06171.00 Elektromos kapcsolódoboz rendszer Az elektromosságtani bevezető kísérletekhez: Alkalmazható tanulói és bemutató kísérleteknél, rögzítés»pass«kettős karmantyúval Ütésálló műanyag ház érintésbiztos zárt