CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra
- Zsombor Horváth
1 XXVIII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás óra
2 A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉSE SZEPTEMBER ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI UTCA 31/A A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNÉN, AUGUSZTUS 29. SZEPTEMBER 3-IG MINDEN NAP ÓRÁIG. MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK: TELEFON/FAX: 361/ ; info@csokantikvitas.hu WEB:
3 1. tétel Baba fülbevaló pár XX. század közepe, 1,3 g. Aranyozott réz, kreol fazon. Kikiáltási ár: Ft 2. tétel Arany medál briliánsokkal, duplasoros láncon XX. század, Olaszország, 14,9 g. 14 karátos arany, áttört medálon virág forma 195 db briliáns ékítés, cca. 1,20 ct. (M1;TCr; VVs-Vs). Jelzett: láncon Italy, 14 k. Kikiáltási ár: Ft 3. tétel Briliáns női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 59, 17,3 g. 14 karátos arany, áttört gyűrűfejben 45 briliáns cca. 0,9 ct. (M1; TCr; VVs-Vs1). Jelzett: 14 k finomságjelzés. Kikiáltási ár: Ft 4. tétel Briliáns-zafír női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 55, 9 g. 18 karátos arany, rozetta fazonú gyűrűfejben középen 1 táblás csiszolású kék zafír, cca: 1 ct. Gyűrű vállakon és gyűrű fejben összesen 36 briliáns, cca. 0,56 ct. (M1; Cr; VVs). Jelzett: gyűrűsínben vésett: "Le Vian"; 18 k. Kikiáltási ár: Ft
4 5. tétel Női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 55, 8 g. 18 karátos arany, áttört gyűrű fejben 5 briliáns, cca: 0,25 ct (M1, TCr; VVs) és 4 briliáns csiszolású rubin, cca: 0,18 ct. Jelzett: beütött 18" finomságjelzés. Kikiáltási ár: Ft 6. tétel Indiai ezüst nyaklánc és karkötő XX. század eleje, India, nyaklánc: 43 cm, karkötő: 17,5 cm, 56,3 g. 925-ös finomságú ezüst, kaboson csiszolású almandinokkal. Jelzett: 925-ös finomságjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 7. tétel Strasszos-bizsu szett XX. század, kitűzők: d: 4,5 cm. Fűzött, foncsorozott, színezett üveg gyöngy zsuzsukkal, foglalt csiszolt strasszokkal kirakott kitűzők (3 db). Kikiáltási ár: Ft 8. tétel Szecessziós stílusú ezüst nyaklánc medállal XX. század, 44 cm, 14 g. 925-ös finomságú ezüst. Jelzett: 925-ös finomságjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft
5 9. tétel Arany fényképtartó medál XIX. század vége, Magyarország, d: 2,4 cm, bruttó: 8,6 g. 14 karátos arany, üveg. Kikiáltási ár: Ft 10. tétel Arany-ónix fülbevaló XX. század első fele, Magyarország, 3,5 cm, 3,5 g 14 karátos arany, fazettált fekete ónix. Jelzett: közötti pesti fémjel. Kikiáltási ár: Ft 11. tétel Rubinos ékszergarnitúra XX. század, nyakék: 42 cm, gyűrű 56-os méret, nyakék: 12,8 g, gyűrű: 2,6 g. 14 karátos arany, nyakék részben, karmos foglalatban 7 db briliáns csiszolású rubin, cca.: és 10 db achtkant csiszolású gyémánt. Jelzett: ********* Kikiáltási ár: Ft 12. tétel Briliáns női gyűrű XX. század, gyűrű méret: 52, 2,9 g. 14 karátos arany, kaul fazonban 3 kisebb és button foglalatban 1 nagyobb briliáns, cca.: 0,05 ct. (M1; Tcr; Vs). Jelzett: 585-ös finomság jelzés. Kikiáltási ár: Ft 13. tétel Bieder kolié lila kövekkel XIX. század közepe, 46 x 4,5 cm, 12,6 g.
6 Aranyozott ezüst kolié fazonban apró gyöngy ékítés és karmos foglalású szintetikus ametiszt kövek, valamint anker típusú (pótolt) aranyozott ezüst lánc. Jelzett: lánc: ITALY 925; LAP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 14. tétel Színházi strasszos ékszergarnitúra I. XX. század, Magyarország, nyaklánc: 37,5 x 1,5 cm, karkötő: 18 x 1,5 cm, fülklipsz pár: 2 x 1,5 cm. 4 soros fém alapon karmos foglalású strassz ékítés. Karkötőből 2 kő hiányzik (4 db). Kikiáltási ár: Ft 15. tétel Színházi strasszos ékszergarnitúra II. XX. század, Magyarország, nyaklánc: 44 x 2 cm, karkötő: 18,5 x 0,5 cm, fülklipsz pár: 3,5 x 1 cm. Fém alapon, karmos foglalású strassz ékítés. Kolié fazonú nyaklánc, 2 soros karkötő, fülklipsz pár (4 db). Kikiáltási ár: Ft 16. tétel Ezüst nyaklánc medállal és ezüst gyűrű howlit kővel XX. század, nyaklánc: 42 cm; gyűrű méret: 53, nyaklánc: 4,7 g, gyűrű: 3,9 g. Anker típusú vékony ezüst láncon, ezüst cirkónia ékítéssel és közepén egy lila kővel medál. Nyitott gyűrűsín, gyűrű fejben db kaboson csiszolású howlit kő. Jelzett: nyaklánc: gyűrűben francia, 1838-tól napjainkig használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft
7 17. tétel Arany karkötő Xx. század második fele, Magyarország, 19,5 cm, 9,5 g. 14 karátos sárga és fehérarany, vésett díszítésű lapokból, nyelves záródás. Jelzett: közötti, pesti fémjel, GF mesterjegy, B hivataljel. Kikiáltási ár: Ft 18. tétel Gyöngyház nyaklánc Modern, 35 cm. Rusztikus felületű lapokból fűzött nyaklánc. Kikiáltási ár: Ft 19. tétel Ezüst pecsétgyűrű XVII-XVIII. század, 2,5 x 2,2 cm, 32 g. Állatfigurákat ábrázoló pecsétnyomóval és vésett díszítéssel. Jelzett: feloldatlan fémjel és mesterjegy. Repedt. Kikiáltási ár: Ft 20. tétel Herendi porcelán medál XX. század második fele, Magyarország, 6 x 3,5 cm. Festett, mázas porcelán, ovális formán ibolya virágcsokor, arany perem festéssel. Jelzett: máz felett kék Herend matricás jelzéssel, I. osztályú minősítéssel, 8047/MYA formaszámmal. Kikiáltási ár: Ft 21. tétel Herendi porcelán karkötő XX. század második fele, Magyarország, 9 x 1,3 cm. Festett, mázas porcelán, 9 db lapból, duplasoros gumival fűzött karkötő. Kikiáltási ár: Ft
8 22. tétel IWC Schaffhausen arany férfi karóra körül, Svájc, 4,6 x 3,6 x 1 cm 18 karátos arany tok, arab számos, arany indexes, centrál mutatós számlap, kézi felhúzós, C89-es szerkezet. Működik. Jelzett: Tok, számlap, szerkezet: IWC Schaffhausen, Szerkezet szám: ; Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 23. tétel Festina női karóra Modern, Svájc, 0,7 x 3,2 x 2,5 cm. Krómozott acél tok, arab számos számlap, quarzt szerkezet. Modell szám: F16228 Kikiáltási ár: Ft 24. tétel IWC Schaffhausen ezüst zsebóra XX. század közepe, Svájc, 6,2 x 5,1 x 0,8 cm, bruttó: 88,2 g. 800-as ezüst tok, arab számos, kismásodperc körös, ezüst számlap, mechanikus, tisztított szerkezet, fém korona. Tokszám:495386, Szerkezet szám: ; Működik. Jelzett: tok, számlap, szerkezet: IWC Schaffhausen. Kikiáltási ár: Ft 25. tétel Omega ezüst zsebóra XX. század közepe, Svájc, bruttó: 59 g. 900-as ezüst tok, arab számos, kismásodperc körös, ezüst számlap, mechanikus, tisztított szerkezet. Tokszám: , Szerkezet szám: Működik. Jelzett: tok, számlap, szerkezet: Omega. Kikiáltási ár: Ft
9 26. tétel Omega Seamaster félautomata férfi karóra XX. század, 21 cm, bruttó: 77,3 g. 18 karátos, átalakított, szövött arany csat, 14 karátos arany óratok. Jelzett: számlap, felhúzó, Omega Kikiáltási ár: Ft 27. tétel Likőrös palack dugóval XX. század közepe, 24 x 11 cm. Önmagában mályvaszínű, átlátszó hasábolt, öblös üveg, saját dugójával. Kikiáltási ár: Ft 28. tétel Ismeretlen iparművész, Szálváza XX. század, 46 x d: 11,5 cm. Önmagában színezett kék, irizáló felületű üveg, felfelé keskenyedő szárral. Kikiáltási ár: Ft 29. tétel Ismeretlen iparművész, Szálváza XX. század, 39,5 x 11,5 cm. Önmagában színezett kék, irizáló felületű üveg, felfelé keskenyedő szárral. Kikiáltási ár: Ft 30. tétel Gallé utánzatú váza XX. század vége, Románia, 35,5 x d: 13 cm. Önmagában színezett többrétegű, savmaratott váza. Csorba. Kikiáltási ár: Ft
10 31. tétel Gallé utánzatú lámpabúra XX. század vége, Románia, 16,5 x 12,5 cm. Önmagában színezett többrétegű, savmaratott váza (3 db). Csorba. Kikiáltási ár: Ft 32. tétel Üveggyűjtő Legnagyobb: váza: 20 x 11 x 5,5 cm. Különböző kvalitású öntött illetve fújt üveg tárgyak: váza, butella, 2 db csikkelnyomó, (4 db). Jelzett: váza: Vésett "Exbor Czechlovakia" márkajelzés; butella: "Dr. Noseda. Kikiáltási ár: Ft 33. tétel Rubinpácolt pohár XIX. század közepe - második fele, 15,5 x d: 8 cm. Önmagában színtelen, rubinpácolt, savmaratott üveg. Kisebb csorbulásokkal a szájperemén. Kikiáltási ár: Ft 34. tétel Üveg váza XIX. század vége, 21 x 9,5 cm. Különböző üvegtechnikai eljárásokkal, fújt üveg, kézzel festett bécsi rózsás mintával. Kikiáltási ár: Ft 35. tétel Hamutál 3,8 x 14 x 10 cm. Üveg, aranyozott ezüst rátétekkel. Jelzett: pszeudó orosz fémjel. Kikiáltási ár: Ft
11 36. tétel Porcelán-üveg gyűjtő XX. század, Magyarország. Festett, mázas porcelán, főképp Herend manufaktúra termékei; 1 db matricás porcelán kosár, valamint 1 db bonbonier, mely önmagában színezett, áttetsző üveg, (5db). Váza: máz feletti kék, másod osztályú matricás Herendi márkajelzés, 6592 formaszám; Rothschild mintás hamuzó: máz feletti kék, másod osztályú matricás Herendi márkajelzés,7724/ro formaszám; ki kosárka: tanuló jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 37. tétel Herendi áttört bonbonier XX. század, Magyarország, 14,5 x 15 cm. Festett, mázas porcelán, áttört virág festett díszítés, szamócás fogantyúval. Első osztályú minősítés. Máz feletti kék matricás valamint masszába nyomott Herend márkajelzés, masszába nyomott 6212 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 38. tétel Herendi 6 személyes Viktória mintás süteményes készlet XX. század, Magyarország, d: 28,5, d: 16,7 cm Festett, mázas porcelán, Viktória mintával. Első osztályú minősítés. Máz feletti kék matricás valamint masszába nyomott Herend márkajelzés, 516 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 39. tétel Karcagi fekete kerámia falitányér XX. század, Magyarország, 6 x d: 35,5 cm. Égetett kerámia. Jelzett: talpán benyomott Agyagipar H. SZ. Karcag márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft
12 40. tétel Zsolnay teknős XX. század második fele, Magyarország, 8 x 15 x 9 cm. Eozin mázas keménycserép. Jelzett: talpán modern Zsolnay márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 41. tétel Nove-i fajansz kisvirág váza XX. század eleje, Olaszország, 11 x 11 x 5,3 cm. Festett, mázas fajansz. Jelzett: talpán HZ Nove festett jelzés. Kikiáltási ár: Ft 42. tétel Konyhai kerámia szett Modern, Magyarország, 3,5 x 20,5 x 11,5 cm; 2 db: 3,5 x 10 x 11,5 cm. Festett, mázas keménycserép. Jelzett: talpába benyomott 5382 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 43. tétel Porcelán gyűjtő XX. század, legnagyobb: 28,5 x 16 x 14 cm. Különböző kvalitású, modern festett, mázas porcelán. Meisseni, kínai, cseh, magyar gyártmány. (Figura, palack, gyertyatartó pár, cukortartó, tejkiöntő, nipp, összesen: 15 db.) Kikiáltási ár: Ft 44. tétel Nipp gyűjtő XX. század, legnagyobb: 21 x 14 x 3,5 cm. Festett, mázas porcelán figurák (9 db). Zsolnay, Aquincumi, Hollóházi, ENS, kelet-német porcelán manufaktúra termékei. Kikiáltási ár: Ft
13 45. tétel Bertram porcelán figura pár XX. század első fele, Németország, 11 cm. Festett, mázas porcelán (2 db). Jelzett: talpán Bertram porcelán márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 46. tétel Hollóháza porcelán váza XX. század második fele, Magyarország, 30 x d: 14,5 cm. Festett, mázas porcelán. Jelzett: talpán máz feletti zöld matricás Hollóháza márkajelzés formaszám. Kikiáltási ár: Ft 47. tétel Mosdó tál XX. század második fele vége, 8 x d: 26 cm. Levonóképes, mázas keménycserép. Jelzett: talpán elmosódott márkajelzés: "Victoria Vase " Kikiáltási ár: Ft 48. tétel Mosdó kancsó XX. század második fele, 22 x d: 22 cm. Levonóképes, mázas keménycserép. Jelzett: talpán elmosódott márkajelzés: "Victoria Vase " Kikiáltási ár: Ft 49. tétel Keleti stílusú porcelán urna pár XIX. század vége - XX. század eleje, 42 x d: 22 cm. Festett, mázas porcelán, keleti stílusú, egzotikus madár ábrázolással. Jelzett: talpán máz felett arannyal festett, feloldatlan európai porcelán manufaktúra jelzésével. Kikiáltási ár: Ft
14 50. tétel Komlós, Ary, Dr. Rank kerámiák XX. század közepe, Magyarország, 27 x 17 x 8,5 cm; 24 x 17 x 11 cm; 14 x 11,5 x 4 cm. Festett, mázas kerámia (3 db). Jelzett: masszába karcolt Komlós Kerámia; matricás ARY Kerámia, valamint bekarcolt Dr. Rank Kerámia márkajelzések. Kikiáltási ár: Ft 51. tétel Asztaldísz körül, 15 x 20 x 11 cm. Mázas keménycserép áttört és festett díszítéssel. Jelzett: bekarcolt 46 és 864I. Kikiáltási ár: Ft 52. tétel Feltehetően Fischer váza XIX. század második fele, Magyarország, 26,5 x d: 14 cm. Festett, mázas, fajansz virág motívumokkal, plasztikusan formált hal füllel. Füle és csőre javított. Jelzett: talpán elmosódott, máz feletti arany festett készítő jelzés és masszába nyomott S, 162 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 53. tétel Zsolnay váza 1880 körül, Magyarország, 20 x d: 5 cm. Festett, mázas keménycserép, tagolt, duplafalú, áttört test, arany kontúrfestéssel. Jelzett: talpán masszába nyomott 531, 3; 49 formaszám. Kikiáltási ár: Ft
15 54. tétel Zsolnay füles váza 1880 körül, Magyarország, 19 x 22 x 13 cm. Festett, mázas keménycserép, duplafalú, áttört test, arany kontúrfestéssel. Jelzett: talpán: máz feletti arany festett és masszába nyomott Zsolnay Pécs öttemplom márkajelzés. 5? Formaszám. Kikiáltási ár: Ft 55. tétel Herendi hamutál 1950 körül, 15 cm. Porcelán, petrezselymes mintával. Jelzett: 1950 körüli herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 56. tétel Zsolnay - Jegesmedvepár 1930 körül, 11,5 x 18,5 cm. Porcelán kisplasztika. Jelzett: 1930 körüli Zsolnay márkajegy. Mázhiba. Kikiáltási ár: Ft 57. tétel Gorka Géza (Nagytapolcsány, 1894 Nógrádverőce, 1971) Kancsó 20 cm. Mázas kerámia, plasztikus díszítéssel. Jelzett: Gorka IV Kikiáltási ár: Ft
16 58. tétel Herendi váza 1942, 31,5 cm. Porcelán Viktória mintával díszítve. Jelzett: 1942-es Herendi márkajegy, valamint masszába nyomott Herend. Kikiáltási ár: Ft 59. tétel Herendi váza XX. század közepe, 31,5 cm. Porcelán, festett virágmintás és indás díszítéssel. Jelzett: 1950 körüli herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 60. tétel Herendi kosár 1960 körül, 34 cm. Porcelán, festett virágokkal és plasztikus fülekkel. Jelzett: 1960 körüli Herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 61. tétel Sétabot XIX. század vége, 89 cm. Szaru nyél, feketére festett bot. Kikiáltási ár: Ft 62. tétel Sétabot XIX. század vége, 85 cm. Agárfejet ábrázoló, szaru markolat, ezüstözött fém gyűrűvel. Kikiáltási ár: Ft
17 63. tétel Sétabot XIX. század vége, 94 cm. 800-as finomságú ezüst nyél vésett díszítéssel. Jelzett: közötti bécsi fémjel, MM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 64. tétel Sétabot XX. század eleje, 90 cm. Bakelit és szaru markolat. Kikiáltási ár: Ft 65. tétel Sétabot XX. század eleje, 91 cm. 925-ös finomságú ezüst nyél, mahagóni bot. Jelzett: 1937 utáni magyar fémjel. Kikiáltási ár: Ft 66. tétel Sétabot 92 cm. Faragott csont lófejeket ábrázoló markolat, későbbi bot. Kikiáltási ár: Ft 67. tétel Sétabot XX. század eleje, 92 cm. Bakelit nyél ezüst gyűrűvel és jávor bottal. Kikiáltási ár: Ft
18 68. tétel Sétabot XIX. század vége, 90 cm. 800-as finomságú ezüst markolat, festett fa bot. Jelzett: közötti bécsi fémjel, TP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 69. tétel Sétabot XIX. század vége, 91,5 cm. 800-as finomságú ezüst markolat, festett fa bot. Jelzett: 1886 utáni német fémjel. Kikiáltási ár: Ft 70. tétel Sétabot tőrrel XIX. század, Franciaország, 95 cm. Kutyafejet ábrázoló fa markolat, rubin szemekkel, alatta ezüst gyűrű. Belsejében háromszög forma acél penge. Jelzett: a penge tövénél beütött Fleur de lee és elmosódott monogram, valamint pszeudo orosz fémjel. A botszár és ezüst gyűrű későbbi pótlás. Kikiáltási ár: Ft 71. tétel Sétabot erotikus markolattal 94,5 cm. Faragott elefántcsont falloszra mászó nő figura. Kikiáltási ár: Ft 72. tétel Agárfejes sétabot 93,5 cm. Faragott elefántcsont markolat, aranyozott ezüst nyakörvvel. Jelzett: pszeudó orosz fémjel. Kikiáltási ár: Ft
19 73. tétel Sétabot állvány XX. század, 88 cm. Tömör dió és cseresznye, 15 db bottartóval. Kikiáltási ár: Ft 74. tétel Faragott szék pár XIX. század közepe, 99 x 49 x 46 cm. Pácolt, faragott diófa, préselt, eredeti bőr kárpitozás. Egyik darabjának kárpitozása erősen sérült, repedt. Kikiáltási ár: Ft 75. tétel Szerelmesek XIX. század vége - XX. század eleje, 38 x 41 cm. Öntött, poncolt ezüstözött sárgaréz, feltehetően bútor dísz. Kikiáltási ár: Ft 76. tétel Michel jelzéssel, Randevú XX. század második fele, bronz, 27 x 18 x 7,5 cm. Talapzatába karolt: Michel. Öntött, patinázott, áttört bronz. Kikiáltási ár: Ft 77. tétel Akt diapozitívok XIX. század vége, 8,3 x 17 cm. 22 darab kettős, üveg diapozitív különböző akt modellekkel. Eredeti feliratos dobozban. Kikiáltási ár: Ft
20 78. tétel Erotikus réz tálka XX. század első fele, 2,5 x 15 x 10 cm. Öntött sárgaréz. Kikiáltási ár: Ft 79. tétel Esztergomi emlék plakett és emlék plakett a "HNF VIII. kongresszusa Budapest 1985" 1973 illetve 1985, Magyarország, 5 x0, 4 cm illetve 11,2 x 0,8 cm. Öntött bronz, kétoldalas kerek érme, egyik oldalán "Állam és Egyházi támogatása újjáépített. Keresztény múzeum megnyitása; Öntött bronz, egyoldalas, kerek érme, HNF VIII. Kongresszusa Budapest 1985" domború felirat. Saját dobozában Esztergom. Jelzett: Peter ; Jelzett: EM Kikiáltási ár: Ft 80. tétel Plakett gyűjtő XX. század, Magyarország, 15,5 x 11,5 cm; d: 8,5 cm. Öntött plakett Győr és Mosonmagyaróvár (2 db). Kikiáltási ár: Ft 81. tétel Atlétikai emlék plakett XX. század, Magyarország, 6 x 7,5 illetve márványlap: 17 x 11,5 x 2 cm. Aranyozott bronz, zöld zománc díszítés, vésett felirat:" Váczy Mihálynak szeretettel az E.S.C. Atlétáitól 1950". Kikiáltási ár: Ft
21 82. tétel Kutas László (Budapest, 1936) Ady Endre XX. század közepe, Magyarország, bronz, 9,8 x 2 x 10,5 (ill. 21) cm. Öntött, zsanérosan záródó, két lapból álló bronz plakett. Egyik lapján Ady Endre domború portréjával, másik lapján vers idézetével illetve vésett szignójával. Jelzett: külső oldalon KL készítő monogrammal és a Képcsarnok zsűri számával: KCS/Sz/103/77 Kikiáltási ár: Ft 83. tétel Ismeretlen szobrász, Szarvas XX. század eleje, 39 x 37 x 16 cm. Öntött vas, bronzírozás nyomaival. Kikiáltási ár: Ft 84. tétel Réz gyertyatartó pár XX. század első fele, 22,5 x d: 11 cm. Sárgaréz. Kikiáltási ár: Ft 85. tétel Olasz zenélő ékszerdoboz XX. század közepe, Olaszország, 6 x 25 x 11,5 cm. Fenyő alapon különböző fa intarzia díszítés. Kikiáltási ár: Ft 86. tétel Fénykép keretek XX. század eleje, 22 x 10 cm; 21,5 x 16,5 cm. Pácolt fa (2db). Kikiáltási ár: Ft
22 87. tétel Szecessziós ón doboz XX. század eleje, 11 x 19 x 12 cm. Préselt ón, belül szövet. Kikiáltási ár: Ft 88. tétel Rézvasaló pár XX. század eleje, 17 x 20 x 11 cm; 7,5 x 7,5 x 4,5 cm. Öntött sárgaréz, a nagyobbik vas betéttel, állvánnyal. Kikiáltási ár: Ft 89. tétel Leveles doboz zeneszerkezettel XX. század második fele, Magyarország, 4,5 x 25 x 14,5 cm. Aranyozott alumínium. Svájci zeneszerkezettel, mely a La Paloma muzsikát játsza. Működik. Kikiáltási ár: Ft 90. tétel Budapesti emlék doboz XX. század második fele, Magyarország, 2,3 x 9,3 x 9,3 cm. Fém, fa betéttel, tetején a Halászbástya plasztikus képével. Kikiáltási ár: Ft 91. tétel "Lés Adijeux" -Napóleonos réz doboz XX. század első fele, Franciaország, 5,5 x 8 x 10,5 cm. Sárgaréz, belül fa. Tetején vésett felirat: "Les Adijeux". Kikiáltási ár: Ft
23 92. tétel Szarvas agancs nyelű szervírozó lapát és bronz szarvas fali dísz XX. század, lapát: 35 x 6,5 x 4 cm, szarvas: 19 x 21 x 2 cm. Szarvas agancs, ezüstözött fém lapát rész; áttört, öntött, kalapált bronz szarvas falidísz. Jelzett: szarvas: benyomott "Koposányi O." jelzés. Kikiáltási ár: Ft 93. tétel Christoffle füles kínáló XX. század eleje, Franciaország, 11,5 x d: 32 cm. Ezüstözött fémötvözet. Jelzett: talpán benyomott: Christoffle 69; Metal márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 94. tétel Desszertes gyűjtő XX. század első fele, Anglia, 14,2 x 3 cm. Ezüstözött alpakka 6 db kanál saját dobozában; ezüstözött alpakka nyél, acél pengéjű kis desszertes kés. Jelzet: kanalak: Yeoman Plate EPNS Made in England. Kikiáltási ár: Ft 95. tétel "Négyes gyűjtő" IV. XX. század, legnagyobb: bonbonier: 11 x d: 9,2 cm. Ezüstözött alpakka bonbonier üveg betéttel, bonbonier alsó rész; 2 db ezüstnyelű, gerinces angol fazonú desszertes villa, (4 db). Jelzett: villákon pesti, közötti fémjel, kivehetetlen mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft
24 96. tétel "Négyes gyűjtő" II. XX. század, legnagyobb: nagyító: 21 x 7,5 x 2 cm. Fazettált üveg nyél, aranyozott réz keretben nagyító; 3 db pipere kézi tükör (4 db). Sérült. Jelzett: a legnagyobb kézitükörben beütött készítő monogram: KLJ. Kikiáltási ár: Ft 97. tétel Fém gyűjtő XX. század, címer keret: 16 x 12 cm; öv: 48,5 x 4 cm; fedeles dísz urna: 31 x d: 10 cm. Öntött, ezüstözött fémötvözet; 14 egymáshoz illeszthető, áttört lapokból álló, ezüstözött alpakka öv; aranyozott réz vagy bronz vésett palást. (3db) Kikiáltási ár: Ft 98. tétel Kerek füles tálca XX. század eleje, 42 x 52 cm. Ezüstözött alpakka, vésett, szecessziós díszítés. Kikiáltási ár: Ft 99. tétel Art deco fagylaltos kelyhek 1920 körül, 11 cm. Ezüstözött fém, festett fa szárral és csont gyűrűvel. Kikiáltási ár: Ft 100. tétel Színházi gyűjtő (6db) XX. század eleje, legnagyobb: retikül: 16,5 x 6 x 22 cm. 2 db alkalmi bőrkesztyű: fekete és fehér, 1 db legyező, 1 db fekete, velúr bőr retikül, 1 db fekete műanyag-, ill. 1 db férfi réz színházi látcső, (hiányos, sérült), (összesen: 6 db). Kikiáltási ár: Ft
25 101. tétel Lakk váza XX. század első fele, Vietnám, 45 x d: 10,6 cm. Feketére pácolt, lakkozott fa henger forma test, palástján gyöngyház berakás. Kikiáltási ár: Ft 102. tétel Úti evőeszköz készlet XX. század első fele, Magyarország, legnagyobb: kanál: 19 x 4 x 3 cm. Rozsdamentes acél pengék, bakelit (elefántcsont imitáció) fed lap díszítésű nyél, több funkciós kés, kanál, villa. Műbőr tokban (3 db). Jelzett: pengéjén vésett: "Robert Rozsdamentes" felirat. Kikiáltási ár: Ft 103. tétel "Négyes gyűjtő" I. XX. század, legnagyobb: 14 x 4,5 x 2,5 cm; levélbontó kés: 14,5 x 2 cm. 3 db köröm polírozó fém, ill. elefántcsont imitációjú bakelit fogóval, szarvasbőrrel; ezüstnyelű levélbontó kés műanyag pengével. Kikiáltási ár: Ft 104. tétel "Négyes gyűjtő" III. XX. század, legnagyobb: 10 x 6,5 x 13 cm. Színházi látcsövek, különböző kvalitású, főként fém-, műanyag borításúak; egyik darab aranyozott réz, gyöngyház lapokkal díszítve (4 db). Sérült. Jelzett: beütve: Carton 2,5 X Coated, egyéb típus számok. Kikiáltási ár: Ft
26 105. tétel Kandalló óra XX. század második fele vége, 38,5 x 24 x 12 cm. Aranyozott fémötvözet (? Sárgaréz), levonóképes porcelán számlap és díszítő elemekkel, melyek közül az alsó darab restaurált. Quartz szerkezet. Kikiáltási ár: Ft 106. tétel Retikül és színházi táska-gyűjtő XX. század, legnagyobb: 28 x 29,5 cm. Különböző kvalitású, főképp műbőr, szintetikus anyagból. Kikiáltási ár: Ft 107. tétel Pecsétnyomó-gyűjtő XX. század, legnagyobb: 7,5 x 5,3 x 3,9 cm. Faragott fa, (4 db). Kikiáltási ár: Ft 108. tétel Miniatúra XX. század vége, d: 6,7 cm. Festett porcelán miniatúra, pótolt, népi faragott fa keretben. Kikiáltási ár: Ft 109. tétel Miniatúra pár XX. század, 10,3 x 9,2 x 1,3 cm. Festett miniatúra hölgyportré, elefántcsont imitációjú, műanyag keretben. Jelzett: HTN. Kikiáltási ár: Ft
27 110. tétel Táncrend tartó XIX. század vége, Franciaország, 6,5 x 10 cm. Teknőcpáncél, sarkain virágmintás, gyöngyház berakással, fedelén üveg medalion alatt festett kerti jelenet, későbbi fém ceruzával. Kikiáltási ár: Ft 111. tétel Táncrend tartó XIX. század vége, 6 x 9,5 cm. Aranyozott fém peremezésű, fekete zománc fed lapok, ezüst filével, faragott csont nyelű toll. Kikiáltási ár: Ft 112. tétel Pecsétnyomó-gyűjtő XX. század első fele, 7,5 x 1,7 x 1,4 cm. Különböző kvalitású, fa-, réz-, achát-, üvegfogóval, (7 db). Kikiáltási ár: Ft 113. tétel Színházi látcső XX. század közepe, Magyarország, 11 x 10,5 x 4,7 cm. Sárgaréz alapon almazöld lüszter zománc, (nyelénél sérült), gyöngyház. Jelzett: Calderoni és Társa Budapest Kikiáltási ár: Ft 114. tétel Történelmi fejtörő 1959, Magyarország, doboz: 10,5 x 15,5 cm. 52 lapos történelmi játék. Kiadó: Képzőművészeti Alap Képcsarnokai igazgatója, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 345/ Felelős vezető: Ligeti Miklós. Kikiáltási ár: Ft
28 115. tétel Színházi táska 1938, 27 x 20 cm. Gyöngyhímzés, SV monogrammal és 1938-as dátummal. Kikiáltási ár: Ft 116. tétel Kindzsál XX. század eleje, tokkal: 66 cm. Acél penge, fa markolattal és bőr borítású hüvellyel. Kikiáltási ár: Ft 117. tétel Héber A. B. C. és olvasókönyv XX. század eleje, 21 x 15 cm. Kohl Jehuda, Héber A. B. C. és olvasókönyv, kiadó: "SINAI" Tel-Aviv. Kikiáltási ár: Ft 118. tétel Indiai pohár (2db) XIX. század vége, India, 7,7 x d: 6,1 cm 5,7 x d: 5,5 cm. Sárgaréz, kézzel vésett, poncolt díszítés. Kikiáltási ár: Ft 119. tétel Kínai porcelán váza - Főnix madár díszítéssel XVII. század vége - XVIII. század eleje (Kangxi), Kína, 21,5 x d: 12,5 cm. Festett, mázas porcelán főnix madár díszítéssel. Jelzett: talpán máz alatti kék jelzés. Kikiáltási ár: Ft
29 120. tétel Japán cigarettatárca öngyújtóval XX. század eleje, Japán, 2 x 11,5 x 8,5 cm. Préselt, vésett keleti mintás díszítésű alumínium tárca, öngyújtóval kombinálva. Jelzett: belső oldalon vésett kalligrafikus japán írás. Kikiáltási ár: Ft 121. tétel Hoi an csésze XVII. század, Vietnám, 6 x d: 9 cm. Festett, mázas kőcserép (porcelán?). Csorbulás a szájperemén. Jelzés nélkül. Kikiáltási ár: Ft 122. tétel Kínai tányér 1,7 x d: 21 cm. Festett, mázas porcelán. Jelzett: talpán máz alatti kék kínai jelzés. Kikiáltási ár: Ft 123. tétel Maszk készítő XX. század eleje, Kína, 5,5 x d: 3 cm. Faragott, egzotikus fa. Jelzett: talpán bekarcolt készítő monogram. Kikiáltási ár: Ft 124. tétel Hanuman figura XX. század eleje, India, 3,1 x 2,2 x 1,7 cm. Öntött bronz. Kikiáltási ár: Ft
30 125. tétel Netzuke XX. század eleje, Japán, 4,5 x 3,3 x 1,8 cm. Faragott elefántcsont, vésett, pácolt díszítés. Jelzett: talpán vésett készítőjelzés. Kikiáltási ár: Ft 126. tétel Netzuke - halárus XX. század, 5,2 x 2,5 x 2,1 cm. Faragott elefántcsont. Jelzett: talpán vésett készítőjelzés. Kikiáltási ár: Ft 127. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, Kína, 6,5 x d: 2,4 cm. Faragott csont, vésett, festett díszítés. Kikiáltási ár: Ft 128. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, 6 x 4 x 2,3 cm. Anyagában színezett, achát utánzatú üveg, kupak nélkül. Kikiáltási ár: Ft 129. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, 5,3 x 4,5 x 2,8 cm. Maratott, önmagában színezett, kétrétegű üveg, kupak nélkül. Kikiáltási ár: Ft
31 130. tétel Indiai dohányzó készlet XX. század eleje, India, legnagyobb: tálca: 30 x 20 x 1,5 cm. Réz alapon vörös rekeszzománc díszítés. Tálca, cigaretta kínáló doboz, hamuzó, gyufatartó (4db). Jelzett: talpán vésett: H. K Made in India 1085 C. Kikiáltási ár: Ft 131. tétel Keleti fűszertartó trió XX. század, feltehetően India, legnagyobb: fűszerszóró: 10 x d: 4 cm, 150 g. Ezüst palást, préselt, trébelt és poncolt ornamentikus növényi illetve keleti (feltehetően indiai) motívumokkal. Fűszerszóró, fedeles fűszertartó, sótartó (3 db). Kikiáltási ár: Ft 132. tétel Közelkeleti rézedény XVIII. század vége - XIX. század eleje, 14 x d: 18 cm. Préselt sárgarézlemez, több helyen repedt. Kikiáltási ár: Ft 133. tétel Keleti gyűjtő XIX. század - XX. század, legnagyobb váza: 31 x d: 17,5 cm. Kézzel festett japán, XIX. század végi, porcelán váza, restaurált; faragott zsírkő Buddha és foo oroszlán, 1 faragott, pácolt mahagónifa Buddha figura, 2 db gipsz indonéz emlék tárgy (6 db). Jelzett: váza talpán kalligrafikus készítő jelzés. Kikiáltási ár: Ft
32 134. tétel Kínai váza XVII. század második fele, Kína, 21,5 x d: 12 cm. Festett, mázas porcelán. Kikiáltási ár: Ft 135. tétel Japán fametszet Japán, fametszet, papír, 23 x 37 cm. Sérült: penész folt és beázás nyoma. Jelzett: feloldatlan metsző jelzés. Kikiáltási ár: Ft 136. tétel Foo kutya XX. század, Kína, 5 x 2 x 2 cm. Faragott zsírkő. Kikiáltási ár: 800 Ft 137. tétel Japán fametszet XVII. század, 19,5 x 27 cm. Szamuráj ábrázolással. Jelzett: feloldatlan jelzés. Kikiáltási ár: Ft 138. tétel Tubákos flakon XIX. század vége - XX. század eleje, 8 cm. Üveg, belül festett vásári jelenettel. Repedt. Kikiáltási ár: Ft
33 139. tétel Mahjong készlet XX. század első fele, doboz: 9,5 x 27 x 11 cm. Fa doboz, csont és fa kombináció kockákkal. Hiányos. Kikiáltási ár: Ft 140. tétel Jade sárkány 18 x 9 cm. Faragott szeladon jade. Kikiáltási ár: Ft 141. tétel Buddha XX. század, 27,5 cm. Faragott fa. Kikiáltási ár: Ft 142. tétel Bögre XX. század eleje, Tibet, 11 cm. Vörösréz alapon különböző applikációkkal. Kikiáltási ár: Ft 143. tétel Váza XX. század eleje, Tibet, 15,5 cm. Vörösréz alapon különböző applikációkkal és plasztikus sárkányokkal. Kikiáltási ár: Ft 144. tétel Teáskanna és csésze XX. század eleje, Tibet, kanna: 13 cm. Vörösréz alapon fém applikációkkal. Kikiáltási ár: Ft
34 145. tétel Vázapár XX. század eleje, Japán, 12,5 cm. Porcelán, festett figurális jelenetekkel. Kikiáltási ár: Ft 146. tétel Szentpétervári ezüst bonbonier 18,5 x 14 cm, 889 gr. 84 zlotnyikos finomságú ezüst, belül aranyozott, vésett évszámmal: 1825/76 XII Kikiáltási ár: Ft 147. tétel Filigrán ezüst szalvétagyűrű XX. század első fele, 56 g. Ezüst, filigrán technika (3 db). Kikiáltási ár: Ft 148. tétel Teás pohár-tartó XX. század közepe, Moszkva, 10,5 x 10 cm, 75,6 g. 875-ös finomságú, aranyozott ezüst, vésett, niellós technikájú díszítéssel. Csiszolt üveg betéttel. Jelzett:.. moszkvai fémjel. Kikiáltási ár: Ft 149. tétel Bécsi antik ezüst pohár , Osztrák-Magyar Monarchia, 6,2 x d: 6,7 cm, 78,5 g. Ezüst, vésett emlék felirattal: " Kis Duna Bajnokság 1945 K2 fiú tiszteletdíj". Jelzett: közötti bécsi fémjel, FR mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft
35 150. tétel Ezüstgyűjtő I. XX. század, legnagyobb: tálca: 2 x 30 x 17,5 cm, összesen: 926 g. 800-as finomságú ezüst tálcák, alátét tálkák, talpas kínáló tál (sérült), (10 db). Jelzett: pesti, illetve közötti fémjel, eltérő mesterjegyek. Kikiáltási ár: Ft 151. tétel Ezüstgyűjtő II. XX. század, legnagyobb: tálca:1,4 x 40,5 x 23,5 cm, tálca: 462 g; alátét tálka: bruttó: 152g; gyertyatartó: bruttó: 136 g. 800-as finomságú ezüst tálca, vésett ajándékozó felirattal; 925-ös finomságú Sterling ezüst alátét tálka üvegbetéttel és kitöltött talpú gyertyatartó (3 db). Jelzett: tálcában pesti, közötti fémjel, gyertyatartóban: N. S. CU; Sterling márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 152. tétel Ezüsttalpú kristály vázácska XX. század közepe, Magyarország, 16 x d: 9 cm. 800-as finomságú ezüst talp, csiszolt, önmagában színtelen, két rétegű kristály kehely. Jelzett: közötti, pesti fémjel. BS mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 153. tétel Ezüst fedeles karaffa XIX. század vége - XX. század eleje, Németország, 27 x 15 x d: 13 cm. 800-as finomságú ezüst, hámozott, csiszolt üveg test. Jelzett: 1886-tól használt, német holdkoronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft
RészletesebbenVásárlási feltételek az árveréseken
RészletesebbenÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XV. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.05.07. 18 óra
CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XV. ÁRVERÉS Csók István Antikvitás 2012.05.07. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XV. ÁRVERÉSE 2012. MÁJUS 07. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.13. 18 óra
CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VIII. ÁRVERÉS Csók István Antikvitás 2012.02.13. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VIII. ÁRVERÉSE 2012. FEBRUÁR 13. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,
RészletesebbenAjándékozzunk igazán szépet!
Ajándékozzunk igazán szépet! Szeretjük az értékeket! 1 53.990 Ft 68.990 Ft 5 16.990 Ft 65.990 Ft 3 36.990 Ft 6 5.990 Ft 7 89.990 Ft 8 79.990 Ft 1. 1000997 Nyaklánc 53.990 Ft kb. cm. 1053030 Gyűrű 68.990
Részletesebben3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek
863EzustJav.qxd 11/7/2010 9:38 PM Page 180 3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek 438. Art-deco kosárka üvegbetéttel 800-as finomságú ezüst, 197 g, 14 x 13,5 x 5 cm. Jelzett: német, 1888-tól használt, hold-koronás
Részletesebben2011. november 7. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS II. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011. november 7. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS II. KAMARA ÁRVERÉS I Csók István Antikvitás 1. tétel Ezüst pénztartó szütyő 1890. körül, francia, 8 cm, 42,3 gr Sodrony szövött erszény, öntött virágmintás
Részletesebben826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1. Óra, ékszer
826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1 Óra, ékszer 826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 210 4. NAP Órák, ékszerek 593. Éjjeli lámpa órával Festett spiáter, 31 cm.
RészletesebbenIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.27. 18 óra
Csók István Antikvitás IX. ÁRVERÉS Csók István Antikvitás 2012.02.27. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS IX. ÁRVERÉSE 2012. FEBRUÁR 27. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,
RészletesebbenA három Mária. Aranyozott faszobor
RészletesebbenSzeretjük az értékeket!
Szeretjük az értékeket! .0 Ft.0 Ft Peridot.0 Ft.0 Ft.0 Ft 0.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft Fülbevaló és gyűrű 0.000 Ft kedvezmény.0 Ft. 00 Karkötő.0 Ft ötsoros, hematitokkal és tenyésztett gyöngyökkel,
Részletesebben2011.december 19. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS V. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011.december 19. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS V. KAMARA ÁRVERÉS Csók István Antikvitás A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS V. KAMARA ÁRVERÉSE 2011. DECEMBER 19. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra
XXVII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás 2012.08.27. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉSE 2012. AUGUSZTUS 27. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,
RészletesebbenTermészetesen szép 1
Természetesen szép 1 1040457 23.090 Ft 1046373 Nyakék tenyésztett gyöngyökbòl, ezüst zárral 1 kb. 45 és 50 cm 1046363 és tenyésztett gyöngyökkel 44.990 Ft 1040456 fehérarany, 29.090 Ft 1046362 gyémánttal*
Részletesebben90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction
RészletesebbenKubinyi Ferenc Múzeum Gyűjtemény: Történeti, tárgyi. Történeti gyűjteménye Szécsény
1. 2009.1.1. 2. Kerámiaszobor 4. Spanyol táncosnőt csörgővel ábrázoló dísztárgy 5. 1930 körül Budapest Komlós Kerámia 8. 9. 1930-2008 10. agyag/égetett cserép 11. öntött/formába öntött, mázas 12. M:27
Részletesebben4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció
4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 196 612. Ezüst úti ikon 925-ös finomságú ezüst, 6,5 cm. Elefántcsont lapra festett Madonna kisdeddel. 1860 körül. 28 000 Ft 105 Euro 613. Kámea bross 900-as finomságú
RészletesebbenKARÁCSONYI KAMARAAUKCIÓ BÁV Aukciósház
RészletesebbenApró doboz - hatalmas. öröm!
Apró doboz - hatalmas öröm! 5 ÉRTÉK, MELYET MAGYARORSZÁG VEZETÒ ÓRA ÉKSZER KERESKEDELMI HÁLÓZATA NYÚJT ÖNNEK 1045527 színes valódi kövekbòl¹ arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45-50 cm 15 1040452
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
Részletesebben2011. november 21. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011. november 21. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉS Csók István Antikvitás A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉSE 2011. NOVEMBER 21. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS
RészletesebbenA valódi szépség örök!
A valódi szépség örök! Magyarország legnagyobb óra-ékszer hálózatának karácsonyi kollekciója Országszerte már 49 helyen! Mennyei választék! Nyakék kétszínù, kb.43 és 46cm 242.990 Ft Karkötò kétszínù, kb.19cm
RészletesebbenOREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46
OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46 1 Beköszönt az új arany korszak! 1001010 kb. 42cm 37.790 Ft REGISZTRÁLT MÁR? 1038589 gyémántokkal, össz. kb. 0,12ct.** és zafírokkal 57.990 Ft 1038581,
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra
Részletesebben53.17.439.1./I.b. 53.17.410.1 Női íróasztalka. 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761. 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor
53.17.439.1./I.b Pamlag 53.17.410.1 Női íróasztalka 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor 53.17.469.1 Üveg cigarettatartó 53.17.686.1 Kínai nádfésű
Részletesebben3. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció
3. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 364. és 365. 140 364. 3 db-os kávéskészlet 833-as finomságú ezüst, 805 g. Jelzett: Hollandia, 1853 1953 között használt fémjel. 95 000 Ft 356 Euro 365. Ovális süteményes
Részletesebben3. NAP Ezüstök. jelentôs sikereket ért el Keletés
825EzustAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 12:49 PM Page 152 3. NAP Ezüstök A katalógusunkban most következô és az alább felsorolt tételek Jozef von Ferenczy tulajdonát képezték. Jozef von Ferenczy 1948-ban
Részletesebben3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l
Nônapi ajándék katalógus 1. Kompót tálka 12,5 cm készlet szines almás dekor 99 Ft/db 594 Ft/6 db 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l 1 3. Whisky 250 ml 118 Ft/db 354 Ft/3 db 4. Váza 30 cm Ambett 1
Részletesebben93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ
93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ 0001 Gyűrű, 585 au, 8 bril. cca. 0,60 ct, 2,6 g 120 000 150 000 0002 Fülbevaló, 580 au, ag, 24 bril. cca. 1,40 ct, 4,6 g 160 000 240 000 0003 Karék, 585 au, 1 zafír, 2
RészletesebbenAdvent, advent......a karácsonyi kollekció
Advent, advent......a karácsonyi kollekció 1041952, háromszínù 28.990 Ft 1045451 tenyésztett gyöngyökbòl (kb. 5,5-6 mm) arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45 cm 78.990 Ft 1045468 gyémántokkal*
RészletesebbenTAVASZI KAMARAAUKCIÓ
TAVASZI KAMARAAUKCIÓ 2018. március 28. (szerda), 18 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2018. március 17 26 hétfő péntek: 10 18 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva 1 1 Ötvös ékszer,
RészletesebbenVARÁZSOLJ MEGHITT HANGULATOT
VARÁZSOLJ MEGHITT HANGULATOT többet kevesebbért... mindennap! OTTHONODBA kedvező áron Képkeret különböző változatok: szív alakú mintával, 1 fényképhez, 10 x 15 cm, színek: 7 fényképhez, különböző alakokban,
RészletesebbenNYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat: http://bav.hu/static/arveresi-feltetelek
1 NYÁRI KAMARA AUKCIÓ AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2016. június 4 június 13. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva ÁRVERÉS : 2016. június 14., 17h., BÁV Apszisterem (1052, Budapest, Bécsi u.
RészletesebbenLeplezzük le az új dizájnt!
Leplezzük le az új dizájnt! egész Magyarországon FF_orex_09_texte_RZ.indd 1 16.02.2009 13:32:27 Uhr fehérarany, 33.190 Ft fehérarany, 33.190 Ft kb.45cm 34.590 Ft kb.45cm 34.590 Ft 3 fehérarany, * és akvamarinnal
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
RészletesebbenZsoldos és Társa Kft. - www.metacandle.hu - Tel/fax: +36 1 280-3590 - ikerferi@metacandle.hu
Típus Fotó Termék megnevezés Szín Gyűjtő db / csomag db/ raklap 2014.09.15. Nagyker ár BRUTTÓ 2014.09.15. Lista ár BRUTTÓ LA 11 TRIO Műanyag tartóban 3 db üvegmécses, antikolt műanyag tetővel 190 színtelen
RészletesebbenMAGYAR NÉPI IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM, BUDAPEST
Leltári szám: 2014.28.1 1 db Gyarapodási napló száma: 47/2014 Megnevezés: tepsi Díszítmény: leveles-virágos Alkotó neve/készítő: korongozó: Czibor Imre, festő: Kajtár Annamária Tervező neve: korongozó:
RészletesebbenAUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1.
AUKCIÓS KATALÓGUS 2017. DECEMBER 1. Őszintén ajánlom mindenkinek a Vígékszer ötvösműhelyét és ékszerboltját, ahol szeretet, minőség és kedvező árak fogadnak. Jessica León Carulla, az Operaház magántáncosnője
RészletesebbenCsak most! akár 50% kedvezmény
Csak most! AKÁR 50% KEDVEZMÉNY Különleges téli ajánlat Fedezze fel az egyedülálló téli ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. január 16-tól a készlet erejéig a kifutó
RészletesebbenK E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 3.
Nyitott sima A 5 6 4200 üvegmécses 65 82 Ft 75 Ft Fedeles üvegmécses LA 94 6/20 2400 150(110) /30 g 95 Ft 85 Ft Fedeles üveg peremes LA 11 hengermécses 100 6 2400 95 Ft 85 Ft /40 g Fedeles hullámos üveg
RészletesebbenÜnnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel
Ünnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel Válasszon bármilyen terméket a Valentin-napi katalógusunkból, válasszon mellé egy tetszőleges másodikat a teljes termékpalettából és a két termék
RészletesebbenKonyhai üveg, porcelán, műanyag áruk, egyéb eszközök
KP-09 KP-13 KP-05 KP-01 KP-06 KP-14 KP-02 K KP-16 KP-11 KP-03 Cikkszám ÜVEG ÁRUK Nettó ár Bruttó ár KÜ-05M Vizes pohár 2,3 dl, Mercury 128 Ft 160 Ft KÜ-05H Hőálló pohár 2,3 dl, Hilal 124 Ft 155 Ft KÜ-04P
RészletesebbenSERLEG. fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül. Magasság9cm. kat oldal
ÁRLISTA 2012 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK SERLEG PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu
RészletesebbenK E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 4.
A 5 Nyitott sima üvegmécses 65 6 4200 70 Ft 70 Ft LA 94 mécses 150(110) /30 g 6/20 2400 75 Ft 75 Ft LA 11 peremes hengermécses 100 /40 g 6 2400 80 Ft 80 Ft LA 72 Fedeles hullámos üveg gömbmécses 110 /40
RészletesebbenÖTLETEK A FA ALÁ! 1498 Ft/szett Ft/szett. 798 Ft/szett. 598 Ft/3 db Ft Ft. 648 Ft/3 db Ft/db Ft/db cm.
ÖTLETEK A FA ALÁ! Whisky 250 ml színes 598 /3 db 199 /db Üdítős 310 ml 648 /3 db 216 /db 1. 5 részes tárolóedény készlet műanyag tetővel 798 /szett 2. Tulipános 7 részes süteményes készlet 1198 /szett
Részletesebben2. NAP Mûtárgyak, bútorok, szônyegek
861FestmenySorJav.qxd 11/7/2010 9:25 PM Page 110 2. NAP Mûtárgyak, bútorok, szônyegek 217. Hodigitria Isten szülô ikon Olaj, fatábla, 31 x 26, 5 cm. Orosz, 1860 körül. Kikiáltási ár: 75 000 Ft Reserve
Részletesebben2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház
SZEPTEMBERI KAMARAAUKCIÓ 2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2017. augusztus 26 szeptember 2. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva
RészletesebbenNAGYHÁZI. Művészeti tárgyak, ezüstök, ékszerek, bútorok és szőnyegek árverése
NAGYHÁZI G a l é r I A é s A u k c i ó s H Á Z Művészeti tárgyak, ezüstök, ékszerek, bútorok és szőnyegek árverése Árverés: 2011. május 19-én, csütörtökön 17 órától A kiállítás megtekinthető: 2011. május
RészletesebbenÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK
serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1512 8 1323 12 2431 figura nélkül 16 A 26 76 34 700 A 26
RészletesebbenAlmásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d
Almásháza kerámiamuhely 8935 Almásháza, Kossuth u. 1/d www.almashazakeramia.hu Bemutatkozunk Almásházán, egy apró zalai falucskában működik műhelyünk. Családunk - édesanyánk 40 éves szakmai tapasztalatára
RészletesebbenA termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon.
A következő tételek (tőrös botok, tőrök, kardok, sétabotok, cseresznye bútorok, coloniál bútorok, flamand hintaszék, reneszánsz szekrény, porcelán baba, barokk szobor) ELADÓAK!!! Az oldalak egyenként képeket
RészletesebbenBácsvíz Kecskeméti Sport Club KVSC
Bácsvíz Kecskeméti Sport Club KVSC Dobai Gyula volt a vezető edző 1984-től, olasz érdekeltségei voltak, ezért sok olasz kupát nyertek az olasz érdekeltségű versenyeken. Füles serleg ezüst színű Fa kerek
RészletesebbenLYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés
TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KALITKÁS AG0180 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KASPÓS AG0181 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; "EARL GREY" AG0182 36 BÖGRE, KERÁMIA 3,5DL CAPPUCCINOS AG0301 48
Részletesebben9. 490,-Ft. All you need is mömax. Ágyneműhuzatgarnitúra. 100% pamut
All you need is mömax 9. 490,-Ft 100% pamut Ágyneműhuzat-garnitúra Jersey Words, 100% pamut, kb. 140/200, 70/90cm 9.490,- (45500055/01-02) Az ajánlatok 2018.09.13-2018.09.30-ig érvényesek 3. 290,-Ft 1
Részletesebbend argento: a tüzes kollekció!
d argento: a tüzes kollekció! Magyarország legnagyobb ékszerkereskedòjénél Országszerte már 49 helyen! 1 3. 2.790 Ft 4. 8.690 Ft 2. 8.690 Ft 5. 10.490 Ft 6. 14.690 Ft 1. 26.590 Ft 7. 13.490 Ft 8. 10.490
RészletesebbenAjándék. katalógus. ingyen kiszállítás. 30.000 Ft. felett. 1490 Ft Kerámia bevonatos. 1780 Ft/db. 2200 Ft/db. 1190 Ft/db. 1190 Ft/szet.
Ajándék 1. 7 részes salátás készlet Készlet tartalma: - 1 db salátástál 23 cm - 6 db kompóttálka 12,5 cm 1490 Ft Kerámia bevonatos serpenyô 3. 24 cm 1780 4. 28 cm 2200 katalógus 5. Kerámia bevonatos muffin
Részletesebben184. aukció 2012. május 24. csütörtök
184. aukció 2012. május 24. csütörtök szakértők iskolája A szakértõk iskolája www.v-pearl.hu OKTATÁ TÁS WEBSHOP HÍREK ÁRFOLY LYAM ONLINE BECSLÉS FÓRUM VIDEÓ RÓLUNK HÍRLEVÉL KERESÕ AKKREDITÁLT P R PL-5480
RészletesebbenŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.
ŐSZI KAMARAAUKCIÓ BÁV Apszisterem 2018. szeptember 26. 0 ŐSZI KAMARAAUKCIÓ BÁV Apszisterem 2018. szeptember 26. AUKCIÓ 2018. szeptember 26. szerda 18:00 BÁV Aukciósház Apszisterem 1052 Budapest, Bécsi
RészletesebbenGFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz.
LISTA: 1. Konyhai fogasok, fali tárolók: GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. GFA 002: Konyhai készlet, 9 db-os: Észak-Magyarország, 19.század
RészletesebbenESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.
ESKÜVÕI TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK MAGIC PARTY-BOX 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu Termékek Dekorációs kellékek: I. Asztaldekoráció 1.
RészletesebbenÉrvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es
Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES Szemfedők Gyerek 140 szemfedő Gyerek 110 szemfedő Gyerek 80 szemfedő Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Fémbetét 200 cm Extra
RészletesebbenB'RENT KFT ÁRLISTA 2015
B'RENT KFT ÁRLISTA 2015 Érvényes 2015.01.01-től A FELTÜNTETETT ÁRAK EGY NAPOS BÉRLETI DÍJAK, KETTŐ VAGY TÖBB NAPOS BÉRLÉS ESETÉN EGYEDI ÁRAJÁNLATOT KÉSZÍTÜNK. A FELTÜNTETTT ÁRAK NETTÓ ÁRAK AZ ÁFÁT NEM
RészletesebbenÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK
ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1309 5 1318 8 1230 11 2235 figura nélkül 15 A 22 52 19000 A 20 50 12950
Részletesebben2. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció
2. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 176. 177., alul: 178. 179. 176. Tevan Margit Békéscsaba, 1901 Budapest, 1978 NÉGYSZÖGLETES KIS TÁLKA Réz, 14 x 9 cm. Jelzett: Tevan 8500 Ft 32 Euro 98 180. 177. Tevan
RészletesebbenNépművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó.
TŐKÉS KERÁMIA 1 TŐKÉS KERÁMIA 2 TŐKÉS KERÁMIA Cikkszám: MSK14 Cikkszám: MSK19 MISKAKANCSÓ 14 cm MISKAKANCSÓ 1 Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó. Népművészeti