CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

Download "CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.09.03. 18 óra"

1 XXVIII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás óra

2 A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉSE SZEPTEMBER ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI UTCA 31/A A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNÉN, AUGUSZTUS 29. SZEPTEMBER 3-IG MINDEN NAP ÓRÁIG. MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK: TELEFON/FAX: 361/ ; WEB:

3 1. tétel Baba fülbevaló pár XX. század közepe, 1,3 g. Aranyozott réz, kreol fazon. Kikiáltási ár: Ft 2. tétel Arany medál briliánsokkal, duplasoros láncon XX. század, Olaszország, 14,9 g. 14 karátos arany, áttört medálon virág forma 195 db briliáns ékítés, cca. 1,20 ct. (M1;TCr; VVs-Vs). Jelzett: láncon Italy, 14 k. Kikiáltási ár: Ft 3. tétel Briliáns női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 59, 17,3 g. 14 karátos arany, áttört gyűrűfejben 45 briliáns cca. 0,9 ct. (M1; TCr; VVs-Vs1). Jelzett: 14 k finomságjelzés. Kikiáltási ár: Ft 4. tétel Briliáns-zafír női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 55, 9 g. 18 karátos arany, rozetta fazonú gyűrűfejben középen 1 táblás csiszolású kék zafír, cca: 1 ct. Gyűrű vállakon és gyűrű fejben összesen 36 briliáns, cca. 0,56 ct. (M1; Cr; VVs). Jelzett: gyűrűsínben vésett: "Le Vian"; 18 k. Kikiáltási ár: Ft

4 5. tétel Női gyűrű XX. század, Gyűrű méret: 55, 8 g. 18 karátos arany, áttört gyűrű fejben 5 briliáns, cca: 0,25 ct (M1, TCr; VVs) és 4 briliáns csiszolású rubin, cca: 0,18 ct. Jelzett: beütött 18" finomságjelzés. Kikiáltási ár: Ft 6. tétel Indiai ezüst nyaklánc és karkötő XX. század eleje, India, nyaklánc: 43 cm, karkötő: 17,5 cm, 56,3 g. 925-ös finomságú ezüst, kaboson csiszolású almandinokkal. Jelzett: 925-ös finomságjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 7. tétel Strasszos-bizsu szett XX. század, kitűzők: d: 4,5 cm. Fűzött, foncsorozott, színezett üveg gyöngy zsuzsukkal, foglalt csiszolt strasszokkal kirakott kitűzők (3 db). Kikiáltási ár: Ft 8. tétel Szecessziós stílusú ezüst nyaklánc medállal XX. század, 44 cm, 14 g. 925-ös finomságú ezüst. Jelzett: 925-ös finomságjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft

5 9. tétel Arany fényképtartó medál XIX. század vége, Magyarország, d: 2,4 cm, bruttó: 8,6 g. 14 karátos arany, üveg. Kikiáltási ár: Ft 10. tétel Arany-ónix fülbevaló XX. század első fele, Magyarország, 3,5 cm, 3,5 g 14 karátos arany, fazettált fekete ónix. Jelzett: közötti pesti fémjel. Kikiáltási ár: Ft 11. tétel Rubinos ékszergarnitúra XX. század, nyakék: 42 cm, gyűrű 56-os méret, nyakék: 12,8 g, gyűrű: 2,6 g. 14 karátos arany, nyakék részben, karmos foglalatban 7 db briliáns csiszolású rubin, cca.: és 10 db achtkant csiszolású gyémánt. Jelzett: ********* Kikiáltási ár: Ft 12. tétel Briliáns női gyűrű XX. század, gyűrű méret: 52, 2,9 g. 14 karátos arany, kaul fazonban 3 kisebb és button foglalatban 1 nagyobb briliáns, cca.: 0,05 ct. (M1; Tcr; Vs). Jelzett: 585-ös finomság jelzés. Kikiáltási ár: Ft 13. tétel Bieder kolié lila kövekkel XIX. század közepe, 46 x 4,5 cm, 12,6 g.

6 Aranyozott ezüst kolié fazonban apró gyöngy ékítés és karmos foglalású szintetikus ametiszt kövek, valamint anker típusú (pótolt) aranyozott ezüst lánc. Jelzett: lánc: ITALY 925; LAP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 14. tétel Színházi strasszos ékszergarnitúra I. XX. század, Magyarország, nyaklánc: 37,5 x 1,5 cm, karkötő: 18 x 1,5 cm, fülklipsz pár: 2 x 1,5 cm. 4 soros fém alapon karmos foglalású strassz ékítés. Karkötőből 2 kő hiányzik (4 db). Kikiáltási ár: Ft 15. tétel Színházi strasszos ékszergarnitúra II. XX. század, Magyarország, nyaklánc: 44 x 2 cm, karkötő: 18,5 x 0,5 cm, fülklipsz pár: 3,5 x 1 cm. Fém alapon, karmos foglalású strassz ékítés. Kolié fazonú nyaklánc, 2 soros karkötő, fülklipsz pár (4 db). Kikiáltási ár: Ft 16. tétel Ezüst nyaklánc medállal és ezüst gyűrű howlit kővel XX. század, nyaklánc: 42 cm; gyűrű méret: 53, nyaklánc: 4,7 g, gyűrű: 3,9 g. Anker típusú vékony ezüst láncon, ezüst cirkónia ékítéssel és közepén egy lila kővel medál. Nyitott gyűrűsín, gyűrű fejben db kaboson csiszolású howlit kő. Jelzett: nyaklánc: gyűrűben francia, 1838-tól napjainkig használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft

7 17. tétel Arany karkötő Xx. század második fele, Magyarország, 19,5 cm, 9,5 g. 14 karátos sárga és fehérarany, vésett díszítésű lapokból, nyelves záródás. Jelzett: közötti, pesti fémjel, GF mesterjegy, B hivataljel. Kikiáltási ár: Ft 18. tétel Gyöngyház nyaklánc Modern, 35 cm. Rusztikus felületű lapokból fűzött nyaklánc. Kikiáltási ár: Ft 19. tétel Ezüst pecsétgyűrű XVII-XVIII. század, 2,5 x 2,2 cm, 32 g. Állatfigurákat ábrázoló pecsétnyomóval és vésett díszítéssel. Jelzett: feloldatlan fémjel és mesterjegy. Repedt. Kikiáltási ár: Ft 20. tétel Herendi porcelán medál XX. század második fele, Magyarország, 6 x 3,5 cm. Festett, mázas porcelán, ovális formán ibolya virágcsokor, arany perem festéssel. Jelzett: máz felett kék Herend matricás jelzéssel, I. osztályú minősítéssel, 8047/MYA formaszámmal. Kikiáltási ár: Ft 21. tétel Herendi porcelán karkötő XX. század második fele, Magyarország, 9 x 1,3 cm. Festett, mázas porcelán, 9 db lapból, duplasoros gumival fűzött karkötő. Kikiáltási ár: Ft

8 22. tétel IWC Schaffhausen arany férfi karóra körül, Svájc, 4,6 x 3,6 x 1 cm 18 karátos arany tok, arab számos, arany indexes, centrál mutatós számlap, kézi felhúzós, C89-es szerkezet. Működik. Jelzett: Tok, számlap, szerkezet: IWC Schaffhausen, Szerkezet szám: ; Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 23. tétel Festina női karóra Modern, Svájc, 0,7 x 3,2 x 2,5 cm. Krómozott acél tok, arab számos számlap, quarzt szerkezet. Modell szám: F16228 Kikiáltási ár: Ft 24. tétel IWC Schaffhausen ezüst zsebóra XX. század közepe, Svájc, 6,2 x 5,1 x 0,8 cm, bruttó: 88,2 g. 800-as ezüst tok, arab számos, kismásodperc körös, ezüst számlap, mechanikus, tisztított szerkezet, fém korona. Tokszám:495386, Szerkezet szám: ; Működik. Jelzett: tok, számlap, szerkezet: IWC Schaffhausen. Kikiáltási ár: Ft 25. tétel Omega ezüst zsebóra XX. század közepe, Svájc, bruttó: 59 g. 900-as ezüst tok, arab számos, kismásodperc körös, ezüst számlap, mechanikus, tisztított szerkezet. Tokszám: , Szerkezet szám: Működik. Jelzett: tok, számlap, szerkezet: Omega. Kikiáltási ár: Ft

9 26. tétel Omega Seamaster félautomata férfi karóra XX. század, 21 cm, bruttó: 77,3 g. 18 karátos, átalakított, szövött arany csat, 14 karátos arany óratok. Jelzett: számlap, felhúzó, Omega Kikiáltási ár: Ft 27. tétel Likőrös palack dugóval XX. század közepe, 24 x 11 cm. Önmagában mályvaszínű, átlátszó hasábolt, öblös üveg, saját dugójával. Kikiáltási ár: Ft 28. tétel Ismeretlen iparművész, Szálváza XX. század, 46 x d: 11,5 cm. Önmagában színezett kék, irizáló felületű üveg, felfelé keskenyedő szárral. Kikiáltási ár: Ft 29. tétel Ismeretlen iparművész, Szálváza XX. század, 39,5 x 11,5 cm. Önmagában színezett kék, irizáló felületű üveg, felfelé keskenyedő szárral. Kikiáltási ár: Ft 30. tétel Gallé utánzatú váza XX. század vége, Románia, 35,5 x d: 13 cm. Önmagában színezett többrétegű, savmaratott váza. Csorba. Kikiáltási ár: Ft

10 31. tétel Gallé utánzatú lámpabúra XX. század vége, Románia, 16,5 x 12,5 cm. Önmagában színezett többrétegű, savmaratott váza (3 db). Csorba. Kikiáltási ár: Ft 32. tétel Üveggyűjtő Legnagyobb: váza: 20 x 11 x 5,5 cm. Különböző kvalitású öntött illetve fújt üveg tárgyak: váza, butella, 2 db csikkelnyomó, (4 db). Jelzett: váza: Vésett "Exbor Czechlovakia" márkajelzés; butella: "Dr. Noseda. Kikiáltási ár: Ft 33. tétel Rubinpácolt pohár XIX. század közepe - második fele, 15,5 x d: 8 cm. Önmagában színtelen, rubinpácolt, savmaratott üveg. Kisebb csorbulásokkal a szájperemén. Kikiáltási ár: Ft 34. tétel Üveg váza XIX. század vége, 21 x 9,5 cm. Különböző üvegtechnikai eljárásokkal, fújt üveg, kézzel festett bécsi rózsás mintával. Kikiáltási ár: Ft 35. tétel Hamutál 3,8 x 14 x 10 cm. Üveg, aranyozott ezüst rátétekkel. Jelzett: pszeudó orosz fémjel. Kikiáltási ár: Ft

11 36. tétel Porcelán-üveg gyűjtő XX. század, Magyarország. Festett, mázas porcelán, főképp Herend manufaktúra termékei; 1 db matricás porcelán kosár, valamint 1 db bonbonier, mely önmagában színezett, áttetsző üveg, (5db). Váza: máz feletti kék, másod osztályú matricás Herendi márkajelzés, 6592 formaszám; Rothschild mintás hamuzó: máz feletti kék, másod osztályú matricás Herendi márkajelzés,7724/ro formaszám; ki kosárka: tanuló jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 37. tétel Herendi áttört bonbonier XX. század, Magyarország, 14,5 x 15 cm. Festett, mázas porcelán, áttört virág festett díszítés, szamócás fogantyúval. Első osztályú minősítés. Máz feletti kék matricás valamint masszába nyomott Herend márkajelzés, masszába nyomott 6212 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 38. tétel Herendi 6 személyes Viktória mintás süteményes készlet XX. század, Magyarország, d: 28,5, d: 16,7 cm Festett, mázas porcelán, Viktória mintával. Első osztályú minősítés. Máz feletti kék matricás valamint masszába nyomott Herend márkajelzés, 516 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 39. tétel Karcagi fekete kerámia falitányér XX. század, Magyarország, 6 x d: 35,5 cm. Égetett kerámia. Jelzett: talpán benyomott Agyagipar H. SZ. Karcag márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft

12 40. tétel Zsolnay teknős XX. század második fele, Magyarország, 8 x 15 x 9 cm. Eozin mázas keménycserép. Jelzett: talpán modern Zsolnay márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 41. tétel Nove-i fajansz kisvirág váza XX. század eleje, Olaszország, 11 x 11 x 5,3 cm. Festett, mázas fajansz. Jelzett: talpán HZ Nove festett jelzés. Kikiáltási ár: Ft 42. tétel Konyhai kerámia szett Modern, Magyarország, 3,5 x 20,5 x 11,5 cm; 2 db: 3,5 x 10 x 11,5 cm. Festett, mázas keménycserép. Jelzett: talpába benyomott 5382 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 43. tétel Porcelán gyűjtő XX. század, legnagyobb: 28,5 x 16 x 14 cm. Különböző kvalitású, modern festett, mázas porcelán. Meisseni, kínai, cseh, magyar gyártmány. (Figura, palack, gyertyatartó pár, cukortartó, tejkiöntő, nipp, összesen: 15 db.) Kikiáltási ár: Ft 44. tétel Nipp gyűjtő XX. század, legnagyobb: 21 x 14 x 3,5 cm. Festett, mázas porcelán figurák (9 db). Zsolnay, Aquincumi, Hollóházi, ENS, kelet-német porcelán manufaktúra termékei. Kikiáltási ár: Ft

13 45. tétel Bertram porcelán figura pár XX. század első fele, Németország, 11 cm. Festett, mázas porcelán (2 db). Jelzett: talpán Bertram porcelán márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 46. tétel Hollóháza porcelán váza XX. század második fele, Magyarország, 30 x d: 14,5 cm. Festett, mázas porcelán. Jelzett: talpán máz feletti zöld matricás Hollóháza márkajelzés formaszám. Kikiáltási ár: Ft 47. tétel Mosdó tál XX. század második fele vége, 8 x d: 26 cm. Levonóképes, mázas keménycserép. Jelzett: talpán elmosódott márkajelzés: "Victoria Vase " Kikiáltási ár: Ft 48. tétel Mosdó kancsó XX. század második fele, 22 x d: 22 cm. Levonóképes, mázas keménycserép. Jelzett: talpán elmosódott márkajelzés: "Victoria Vase " Kikiáltási ár: Ft 49. tétel Keleti stílusú porcelán urna pár XIX. század vége - XX. század eleje, 42 x d: 22 cm. Festett, mázas porcelán, keleti stílusú, egzotikus madár ábrázolással. Jelzett: talpán máz felett arannyal festett, feloldatlan európai porcelán manufaktúra jelzésével. Kikiáltási ár: Ft

14 50. tétel Komlós, Ary, Dr. Rank kerámiák XX. század közepe, Magyarország, 27 x 17 x 8,5 cm; 24 x 17 x 11 cm; 14 x 11,5 x 4 cm. Festett, mázas kerámia (3 db). Jelzett: masszába karcolt Komlós Kerámia; matricás ARY Kerámia, valamint bekarcolt Dr. Rank Kerámia márkajelzések. Kikiáltási ár: Ft 51. tétel Asztaldísz körül, 15 x 20 x 11 cm. Mázas keménycserép áttört és festett díszítéssel. Jelzett: bekarcolt 46 és 864I. Kikiáltási ár: Ft 52. tétel Feltehetően Fischer váza XIX. század második fele, Magyarország, 26,5 x d: 14 cm. Festett, mázas, fajansz virág motívumokkal, plasztikusan formált hal füllel. Füle és csőre javított. Jelzett: talpán elmosódott, máz feletti arany festett készítő jelzés és masszába nyomott S, 162 formaszám. Kikiáltási ár: Ft 53. tétel Zsolnay váza 1880 körül, Magyarország, 20 x d: 5 cm. Festett, mázas keménycserép, tagolt, duplafalú, áttört test, arany kontúrfestéssel. Jelzett: talpán masszába nyomott 531, 3; 49 formaszám. Kikiáltási ár: Ft

15 54. tétel Zsolnay füles váza 1880 körül, Magyarország, 19 x 22 x 13 cm. Festett, mázas keménycserép, duplafalú, áttört test, arany kontúrfestéssel. Jelzett: talpán: máz feletti arany festett és masszába nyomott Zsolnay Pécs öttemplom márkajelzés. 5? Formaszám. Kikiáltási ár: Ft 55. tétel Herendi hamutál 1950 körül, 15 cm. Porcelán, petrezselymes mintával. Jelzett: 1950 körüli herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 56. tétel Zsolnay - Jegesmedvepár 1930 körül, 11,5 x 18,5 cm. Porcelán kisplasztika. Jelzett: 1930 körüli Zsolnay márkajegy. Mázhiba. Kikiáltási ár: Ft 57. tétel Gorka Géza (Nagytapolcsány, 1894 Nógrádverőce, 1971) Kancsó 20 cm. Mázas kerámia, plasztikus díszítéssel. Jelzett: Gorka IV Kikiáltási ár: Ft

16 58. tétel Herendi váza 1942, 31,5 cm. Porcelán Viktória mintával díszítve. Jelzett: 1942-es Herendi márkajegy, valamint masszába nyomott Herend. Kikiáltási ár: Ft 59. tétel Herendi váza XX. század közepe, 31,5 cm. Porcelán, festett virágmintás és indás díszítéssel. Jelzett: 1950 körüli herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 60. tétel Herendi kosár 1960 körül, 34 cm. Porcelán, festett virágokkal és plasztikus fülekkel. Jelzett: 1960 körüli Herendi márkajegy. Kikiáltási ár: Ft 61. tétel Sétabot XIX. század vége, 89 cm. Szaru nyél, feketére festett bot. Kikiáltási ár: Ft 62. tétel Sétabot XIX. század vége, 85 cm. Agárfejet ábrázoló, szaru markolat, ezüstözött fém gyűrűvel. Kikiáltási ár: Ft

17 63. tétel Sétabot XIX. század vége, 94 cm. 800-as finomságú ezüst nyél vésett díszítéssel. Jelzett: közötti bécsi fémjel, MM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 64. tétel Sétabot XX. század eleje, 90 cm. Bakelit és szaru markolat. Kikiáltási ár: Ft 65. tétel Sétabot XX. század eleje, 91 cm. 925-ös finomságú ezüst nyél, mahagóni bot. Jelzett: 1937 utáni magyar fémjel. Kikiáltási ár: Ft 66. tétel Sétabot 92 cm. Faragott csont lófejeket ábrázoló markolat, későbbi bot. Kikiáltási ár: Ft 67. tétel Sétabot XX. század eleje, 92 cm. Bakelit nyél ezüst gyűrűvel és jávor bottal. Kikiáltási ár: Ft

18 68. tétel Sétabot XIX. század vége, 90 cm. 800-as finomságú ezüst markolat, festett fa bot. Jelzett: közötti bécsi fémjel, TP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 69. tétel Sétabot XIX. század vége, 91,5 cm. 800-as finomságú ezüst markolat, festett fa bot. Jelzett: 1886 utáni német fémjel. Kikiáltási ár: Ft 70. tétel Sétabot tőrrel XIX. század, Franciaország, 95 cm. Kutyafejet ábrázoló fa markolat, rubin szemekkel, alatta ezüst gyűrű. Belsejében háromszög forma acél penge. Jelzett: a penge tövénél beütött Fleur de lee és elmosódott monogram, valamint pszeudo orosz fémjel. A botszár és ezüst gyűrű későbbi pótlás. Kikiáltási ár: Ft 71. tétel Sétabot erotikus markolattal 94,5 cm. Faragott elefántcsont falloszra mászó nő figura. Kikiáltási ár: Ft 72. tétel Agárfejes sétabot 93,5 cm. Faragott elefántcsont markolat, aranyozott ezüst nyakörvvel. Jelzett: pszeudó orosz fémjel. Kikiáltási ár: Ft

19 73. tétel Sétabot állvány XX. század, 88 cm. Tömör dió és cseresznye, 15 db bottartóval. Kikiáltási ár: Ft 74. tétel Faragott szék pár XIX. század közepe, 99 x 49 x 46 cm. Pácolt, faragott diófa, préselt, eredeti bőr kárpitozás. Egyik darabjának kárpitozása erősen sérült, repedt. Kikiáltási ár: Ft 75. tétel Szerelmesek XIX. század vége - XX. század eleje, 38 x 41 cm. Öntött, poncolt ezüstözött sárgaréz, feltehetően bútor dísz. Kikiáltási ár: Ft 76. tétel Michel jelzéssel, Randevú XX. század második fele, bronz, 27 x 18 x 7,5 cm. Talapzatába karolt: Michel. Öntött, patinázott, áttört bronz. Kikiáltási ár: Ft 77. tétel Akt diapozitívok XIX. század vége, 8,3 x 17 cm. 22 darab kettős, üveg diapozitív különböző akt modellekkel. Eredeti feliratos dobozban. Kikiáltási ár: Ft

20 78. tétel Erotikus réz tálka XX. század első fele, 2,5 x 15 x 10 cm. Öntött sárgaréz. Kikiáltási ár: Ft 79. tétel Esztergomi emlék plakett és emlék plakett a "HNF VIII. kongresszusa Budapest 1985" 1973 illetve 1985, Magyarország, 5 x0, 4 cm illetve 11,2 x 0,8 cm. Öntött bronz, kétoldalas kerek érme, egyik oldalán "Állam és Egyházi támogatása újjáépített. Keresztény múzeum megnyitása; Öntött bronz, egyoldalas, kerek érme, HNF VIII. Kongresszusa Budapest 1985" domború felirat. Saját dobozában Esztergom. Jelzett: Peter ; Jelzett: EM Kikiáltási ár: Ft 80. tétel Plakett gyűjtő XX. század, Magyarország, 15,5 x 11,5 cm; d: 8,5 cm. Öntött plakett Győr és Mosonmagyaróvár (2 db). Kikiáltási ár: Ft 81. tétel Atlétikai emlék plakett XX. század, Magyarország, 6 x 7,5 illetve márványlap: 17 x 11,5 x 2 cm. Aranyozott bronz, zöld zománc díszítés, vésett felirat:" Váczy Mihálynak szeretettel az E.S.C. Atlétáitól 1950". Kikiáltási ár: Ft

21 82. tétel Kutas László (Budapest, 1936) Ady Endre XX. század közepe, Magyarország, bronz, 9,8 x 2 x 10,5 (ill. 21) cm. Öntött, zsanérosan záródó, két lapból álló bronz plakett. Egyik lapján Ady Endre domború portréjával, másik lapján vers idézetével illetve vésett szignójával. Jelzett: külső oldalon KL készítő monogrammal és a Képcsarnok zsűri számával: KCS/Sz/103/77 Kikiáltási ár: Ft 83. tétel Ismeretlen szobrász, Szarvas XX. század eleje, 39 x 37 x 16 cm. Öntött vas, bronzírozás nyomaival. Kikiáltási ár: Ft 84. tétel Réz gyertyatartó pár XX. század első fele, 22,5 x d: 11 cm. Sárgaréz. Kikiáltási ár: Ft 85. tétel Olasz zenélő ékszerdoboz XX. század közepe, Olaszország, 6 x 25 x 11,5 cm. Fenyő alapon különböző fa intarzia díszítés. Kikiáltási ár: Ft 86. tétel Fénykép keretek XX. század eleje, 22 x 10 cm; 21,5 x 16,5 cm. Pácolt fa (2db). Kikiáltási ár: Ft

22 87. tétel Szecessziós ón doboz XX. század eleje, 11 x 19 x 12 cm. Préselt ón, belül szövet. Kikiáltási ár: Ft 88. tétel Rézvasaló pár XX. század eleje, 17 x 20 x 11 cm; 7,5 x 7,5 x 4,5 cm. Öntött sárgaréz, a nagyobbik vas betéttel, állvánnyal. Kikiáltási ár: Ft 89. tétel Leveles doboz zeneszerkezettel XX. század második fele, Magyarország, 4,5 x 25 x 14,5 cm. Aranyozott alumínium. Svájci zeneszerkezettel, mely a La Paloma muzsikát játsza. Működik. Kikiáltási ár: Ft 90. tétel Budapesti emlék doboz XX. század második fele, Magyarország, 2,3 x 9,3 x 9,3 cm. Fém, fa betéttel, tetején a Halászbástya plasztikus képével. Kikiáltási ár: Ft 91. tétel "Lés Adijeux" -Napóleonos réz doboz XX. század első fele, Franciaország, 5,5 x 8 x 10,5 cm. Sárgaréz, belül fa. Tetején vésett felirat: "Les Adijeux". Kikiáltási ár: Ft

23 92. tétel Szarvas agancs nyelű szervírozó lapát és bronz szarvas fali dísz XX. század, lapát: 35 x 6,5 x 4 cm, szarvas: 19 x 21 x 2 cm. Szarvas agancs, ezüstözött fém lapát rész; áttört, öntött, kalapált bronz szarvas falidísz. Jelzett: szarvas: benyomott "Koposányi O." jelzés. Kikiáltási ár: Ft 93. tétel Christoffle füles kínáló XX. század eleje, Franciaország, 11,5 x d: 32 cm. Ezüstözött fémötvözet. Jelzett: talpán benyomott: Christoffle 69; Metal márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 94. tétel Desszertes gyűjtő XX. század első fele, Anglia, 14,2 x 3 cm. Ezüstözött alpakka 6 db kanál saját dobozában; ezüstözött alpakka nyél, acél pengéjű kis desszertes kés. Jelzet: kanalak: Yeoman Plate EPNS Made in England. Kikiáltási ár: Ft 95. tétel "Négyes gyűjtő" IV. XX. század, legnagyobb: bonbonier: 11 x d: 9,2 cm. Ezüstözött alpakka bonbonier üveg betéttel, bonbonier alsó rész; 2 db ezüstnyelű, gerinces angol fazonú desszertes villa, (4 db). Jelzett: villákon pesti, közötti fémjel, kivehetetlen mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft

24 96. tétel "Négyes gyűjtő" II. XX. század, legnagyobb: nagyító: 21 x 7,5 x 2 cm. Fazettált üveg nyél, aranyozott réz keretben nagyító; 3 db pipere kézi tükör (4 db). Sérült. Jelzett: a legnagyobb kézitükörben beütött készítő monogram: KLJ. Kikiáltási ár: Ft 97. tétel Fém gyűjtő XX. század, címer keret: 16 x 12 cm; öv: 48,5 x 4 cm; fedeles dísz urna: 31 x d: 10 cm. Öntött, ezüstözött fémötvözet; 14 egymáshoz illeszthető, áttört lapokból álló, ezüstözött alpakka öv; aranyozott réz vagy bronz vésett palást. (3db) Kikiáltási ár: Ft 98. tétel Kerek füles tálca XX. század eleje, 42 x 52 cm. Ezüstözött alpakka, vésett, szecessziós díszítés. Kikiáltási ár: Ft 99. tétel Art deco fagylaltos kelyhek 1920 körül, 11 cm. Ezüstözött fém, festett fa szárral és csont gyűrűvel. Kikiáltási ár: Ft 100. tétel Színházi gyűjtő (6db) XX. század eleje, legnagyobb: retikül: 16,5 x 6 x 22 cm. 2 db alkalmi bőrkesztyű: fekete és fehér, 1 db legyező, 1 db fekete, velúr bőr retikül, 1 db fekete műanyag-, ill. 1 db férfi réz színházi látcső, (hiányos, sérült), (összesen: 6 db). Kikiáltási ár: Ft

25 101. tétel Lakk váza XX. század első fele, Vietnám, 45 x d: 10,6 cm. Feketére pácolt, lakkozott fa henger forma test, palástján gyöngyház berakás. Kikiáltási ár: Ft 102. tétel Úti evőeszköz készlet XX. század első fele, Magyarország, legnagyobb: kanál: 19 x 4 x 3 cm. Rozsdamentes acél pengék, bakelit (elefántcsont imitáció) fed lap díszítésű nyél, több funkciós kés, kanál, villa. Műbőr tokban (3 db). Jelzett: pengéjén vésett: "Robert Rozsdamentes" felirat. Kikiáltási ár: Ft 103. tétel "Négyes gyűjtő" I. XX. század, legnagyobb: 14 x 4,5 x 2,5 cm; levélbontó kés: 14,5 x 2 cm. 3 db köröm polírozó fém, ill. elefántcsont imitációjú bakelit fogóval, szarvasbőrrel; ezüstnyelű levélbontó kés műanyag pengével. Kikiáltási ár: Ft 104. tétel "Négyes gyűjtő" III. XX. század, legnagyobb: 10 x 6,5 x 13 cm. Színházi látcsövek, különböző kvalitású, főként fém-, műanyag borításúak; egyik darab aranyozott réz, gyöngyház lapokkal díszítve (4 db). Sérült. Jelzett: beütve: Carton 2,5 X Coated, egyéb típus számok. Kikiáltási ár: Ft

26 105. tétel Kandalló óra XX. század második fele vége, 38,5 x 24 x 12 cm. Aranyozott fémötvözet (? Sárgaréz), levonóképes porcelán számlap és díszítő elemekkel, melyek közül az alsó darab restaurált. Quartz szerkezet. Kikiáltási ár: Ft 106. tétel Retikül és színházi táska-gyűjtő XX. század, legnagyobb: 28 x 29,5 cm. Különböző kvalitású, főképp műbőr, szintetikus anyagból. Kikiáltási ár: Ft 107. tétel Pecsétnyomó-gyűjtő XX. század, legnagyobb: 7,5 x 5,3 x 3,9 cm. Faragott fa, (4 db). Kikiáltási ár: Ft 108. tétel Miniatúra XX. század vége, d: 6,7 cm. Festett porcelán miniatúra, pótolt, népi faragott fa keretben. Kikiáltási ár: Ft 109. tétel Miniatúra pár XX. század, 10,3 x 9,2 x 1,3 cm. Festett miniatúra hölgyportré, elefántcsont imitációjú, műanyag keretben. Jelzett: HTN. Kikiáltási ár: Ft

27 110. tétel Táncrend tartó XIX. század vége, Franciaország, 6,5 x 10 cm. Teknőcpáncél, sarkain virágmintás, gyöngyház berakással, fedelén üveg medalion alatt festett kerti jelenet, későbbi fém ceruzával. Kikiáltási ár: Ft 111. tétel Táncrend tartó XIX. század vége, 6 x 9,5 cm. Aranyozott fém peremezésű, fekete zománc fed lapok, ezüst filével, faragott csont nyelű toll. Kikiáltási ár: Ft 112. tétel Pecsétnyomó-gyűjtő XX. század első fele, 7,5 x 1,7 x 1,4 cm. Különböző kvalitású, fa-, réz-, achát-, üvegfogóval, (7 db). Kikiáltási ár: Ft 113. tétel Színházi látcső XX. század közepe, Magyarország, 11 x 10,5 x 4,7 cm. Sárgaréz alapon almazöld lüszter zománc, (nyelénél sérült), gyöngyház. Jelzett: Calderoni és Társa Budapest Kikiáltási ár: Ft 114. tétel Történelmi fejtörő 1959, Magyarország, doboz: 10,5 x 15,5 cm. 52 lapos történelmi játék. Kiadó: Képzőművészeti Alap Képcsarnokai igazgatója, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat 345/ Felelős vezető: Ligeti Miklós. Kikiáltási ár: Ft

28 115. tétel Színházi táska 1938, 27 x 20 cm. Gyöngyhímzés, SV monogrammal és 1938-as dátummal. Kikiáltási ár: Ft 116. tétel Kindzsál XX. század eleje, tokkal: 66 cm. Acél penge, fa markolattal és bőr borítású hüvellyel. Kikiáltási ár: Ft 117. tétel Héber A. B. C. és olvasókönyv XX. század eleje, 21 x 15 cm. Kohl Jehuda, Héber A. B. C. és olvasókönyv, kiadó: "SINAI" Tel-Aviv. Kikiáltási ár: Ft 118. tétel Indiai pohár (2db) XIX. század vége, India, 7,7 x d: 6,1 cm 5,7 x d: 5,5 cm. Sárgaréz, kézzel vésett, poncolt díszítés. Kikiáltási ár: Ft 119. tétel Kínai porcelán váza - Főnix madár díszítéssel XVII. század vége - XVIII. század eleje (Kangxi), Kína, 21,5 x d: 12,5 cm. Festett, mázas porcelán főnix madár díszítéssel. Jelzett: talpán máz alatti kék jelzés. Kikiáltási ár: Ft

29 120. tétel Japán cigarettatárca öngyújtóval XX. század eleje, Japán, 2 x 11,5 x 8,5 cm. Préselt, vésett keleti mintás díszítésű alumínium tárca, öngyújtóval kombinálva. Jelzett: belső oldalon vésett kalligrafikus japán írás. Kikiáltási ár: Ft 121. tétel Hoi an csésze XVII. század, Vietnám, 6 x d: 9 cm. Festett, mázas kőcserép (porcelán?). Csorbulás a szájperemén. Jelzés nélkül. Kikiáltási ár: Ft 122. tétel Kínai tányér 1,7 x d: 21 cm. Festett, mázas porcelán. Jelzett: talpán máz alatti kék kínai jelzés. Kikiáltási ár: Ft 123. tétel Maszk készítő XX. század eleje, Kína, 5,5 x d: 3 cm. Faragott, egzotikus fa. Jelzett: talpán bekarcolt készítő monogram. Kikiáltási ár: Ft 124. tétel Hanuman figura XX. század eleje, India, 3,1 x 2,2 x 1,7 cm. Öntött bronz. Kikiáltási ár: Ft

30 125. tétel Netzuke XX. század eleje, Japán, 4,5 x 3,3 x 1,8 cm. Faragott elefántcsont, vésett, pácolt díszítés. Jelzett: talpán vésett készítőjelzés. Kikiáltási ár: Ft 126. tétel Netzuke - halárus XX. század, 5,2 x 2,5 x 2,1 cm. Faragott elefántcsont. Jelzett: talpán vésett készítőjelzés. Kikiáltási ár: Ft 127. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, Kína, 6,5 x d: 2,4 cm. Faragott csont, vésett, festett díszítés. Kikiáltási ár: Ft 128. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, 6 x 4 x 2,3 cm. Anyagában színezett, achát utánzatú üveg, kupak nélkül. Kikiáltási ár: Ft 129. tétel Tubákos flakon XX. század eleje, 5,3 x 4,5 x 2,8 cm. Maratott, önmagában színezett, kétrétegű üveg, kupak nélkül. Kikiáltási ár: Ft

31 130. tétel Indiai dohányzó készlet XX. század eleje, India, legnagyobb: tálca: 30 x 20 x 1,5 cm. Réz alapon vörös rekeszzománc díszítés. Tálca, cigaretta kínáló doboz, hamuzó, gyufatartó (4db). Jelzett: talpán vésett: H. K Made in India 1085 C. Kikiáltási ár: Ft 131. tétel Keleti fűszertartó trió XX. század, feltehetően India, legnagyobb: fűszerszóró: 10 x d: 4 cm, 150 g. Ezüst palást, préselt, trébelt és poncolt ornamentikus növényi illetve keleti (feltehetően indiai) motívumokkal. Fűszerszóró, fedeles fűszertartó, sótartó (3 db). Kikiáltási ár: Ft 132. tétel Közelkeleti rézedény XVIII. század vége - XIX. század eleje, 14 x d: 18 cm. Préselt sárgarézlemez, több helyen repedt. Kikiáltási ár: Ft 133. tétel Keleti gyűjtő XIX. század - XX. század, legnagyobb váza: 31 x d: 17,5 cm. Kézzel festett japán, XIX. század végi, porcelán váza, restaurált; faragott zsírkő Buddha és foo oroszlán, 1 faragott, pácolt mahagónifa Buddha figura, 2 db gipsz indonéz emlék tárgy (6 db). Jelzett: váza talpán kalligrafikus készítő jelzés. Kikiáltási ár: Ft

32 134. tétel Kínai váza XVII. század második fele, Kína, 21,5 x d: 12 cm. Festett, mázas porcelán. Kikiáltási ár: Ft 135. tétel Japán fametszet Japán, fametszet, papír, 23 x 37 cm. Sérült: penész folt és beázás nyoma. Jelzett: feloldatlan metsző jelzés. Kikiáltási ár: Ft 136. tétel Foo kutya XX. század, Kína, 5 x 2 x 2 cm. Faragott zsírkő. Kikiáltási ár: 800 Ft 137. tétel Japán fametszet XVII. század, 19,5 x 27 cm. Szamuráj ábrázolással. Jelzett: feloldatlan jelzés. Kikiáltási ár: Ft 138. tétel Tubákos flakon XIX. század vége - XX. század eleje, 8 cm. Üveg, belül festett vásári jelenettel. Repedt. Kikiáltási ár: Ft

33 139. tétel Mahjong készlet XX. század első fele, doboz: 9,5 x 27 x 11 cm. Fa doboz, csont és fa kombináció kockákkal. Hiányos. Kikiáltási ár: Ft 140. tétel Jade sárkány 18 x 9 cm. Faragott szeladon jade. Kikiáltási ár: Ft 141. tétel Buddha XX. század, 27,5 cm. Faragott fa. Kikiáltási ár: Ft 142. tétel Bögre XX. század eleje, Tibet, 11 cm. Vörösréz alapon különböző applikációkkal. Kikiáltási ár: Ft 143. tétel Váza XX. század eleje, Tibet, 15,5 cm. Vörösréz alapon különböző applikációkkal és plasztikus sárkányokkal. Kikiáltási ár: Ft 144. tétel Teáskanna és csésze XX. század eleje, Tibet, kanna: 13 cm. Vörösréz alapon fém applikációkkal. Kikiáltási ár: Ft

34 145. tétel Vázapár XX. század eleje, Japán, 12,5 cm. Porcelán, festett figurális jelenetekkel. Kikiáltási ár: Ft 146. tétel Szentpétervári ezüst bonbonier 18,5 x 14 cm, 889 gr. 84 zlotnyikos finomságú ezüst, belül aranyozott, vésett évszámmal: 1825/76 XII Kikiáltási ár: Ft 147. tétel Filigrán ezüst szalvétagyűrű XX. század első fele, 56 g. Ezüst, filigrán technika (3 db). Kikiáltási ár: Ft 148. tétel Teás pohár-tartó XX. század közepe, Moszkva, 10,5 x 10 cm, 75,6 g. 875-ös finomságú, aranyozott ezüst, vésett, niellós technikájú díszítéssel. Csiszolt üveg betéttel. Jelzett:.. moszkvai fémjel. Kikiáltási ár: Ft 149. tétel Bécsi antik ezüst pohár , Osztrák-Magyar Monarchia, 6,2 x d: 6,7 cm, 78,5 g. Ezüst, vésett emlék felirattal: " Kis Duna Bajnokság 1945 K2 fiú tiszteletdíj". Jelzett: közötti bécsi fémjel, FR mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft

35 150. tétel Ezüstgyűjtő I. XX. század, legnagyobb: tálca: 2 x 30 x 17,5 cm, összesen: 926 g. 800-as finomságú ezüst tálcák, alátét tálkák, talpas kínáló tál (sérült), (10 db). Jelzett: pesti, illetve közötti fémjel, eltérő mesterjegyek. Kikiáltási ár: Ft 151. tétel Ezüstgyűjtő II. XX. század, legnagyobb: tálca:1,4 x 40,5 x 23,5 cm, tálca: 462 g; alátét tálka: bruttó: 152g; gyertyatartó: bruttó: 136 g. 800-as finomságú ezüst tálca, vésett ajándékozó felirattal; 925-ös finomságú Sterling ezüst alátét tálka üvegbetéttel és kitöltött talpú gyertyatartó (3 db). Jelzett: tálcában pesti, közötti fémjel, gyertyatartóban: N. S. CU; Sterling márkajelzés. Kikiáltási ár: Ft 152. tétel Ezüsttalpú kristály vázácska XX. század közepe, Magyarország, 16 x d: 9 cm. 800-as finomságú ezüst talp, csiszolt, önmagában színtelen, két rétegű kristály kehely. Jelzett: közötti, pesti fémjel. BS mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 153. tétel Ezüst fedeles karaffa XIX. század vége - XX. század eleje, Németország, 27 x 15 x d: 13 cm. 800-as finomságú ezüst, hámozott, csiszolt üveg test. Jelzett: 1886-tól használt, német holdkoronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft

IX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.27. 18 óra

A három Mária. Aranyozott faszobor

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra XXVII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás 2012.08.27. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉSE 2012. AUGUSZTUS 27. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,

A valódi szépség örök!

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l

Advent, advent......a karácsonyi kollekció

Advent, advent......a karácsonyi kollekció Advent, advent......a karácsonyi kollekció 1041952, háromszínù 28.990 Ft 1045451 tenyésztett gyöngyökbòl (kb. 5,5-6 mm) arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45 cm 78.990 Ft 1045468 gyémántokkal*

Leplezzük le az új dizájnt!

Leplezzük le az új dizájnt! Leplezzük le az új dizájnt! egész Magyarországon FF_orex_09_texte_RZ.indd 1 16.02.2009 13:32:27 Uhr fehérarany, 33.190 Ft fehérarany, 33.190 Ft kb.45cm 34.590 Ft kb.45cm 34.590 Ft 3 fehérarany, * és akvamarinnal

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 3.

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 4.

Csak most! akár 50% kedvezmény

Csak most! akár 50% kedvezmény Csak most! AKÁR 50% KEDVEZMÉNY Különleges téli ajánlat Fedezze fel az egyedülálló téli ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. január 16-tól a készlet erejéig a kifutó

Ünnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel

Konyhai üveg, porcelán, műanyag áruk, egyéb eszközök

Konyhai üveg, porcelán, műanyag áruk, egyéb eszközök KP-09 KP-13 KP-05 KP-01 KP-06 KP-14 KP-02 K KP-16 KP-11 KP-03 Cikkszám ÜVEG ÁRUK Nettó ár Bruttó ár KÜ-05M Vizes pohár 2,3 dl, Mercury 128 Ft 160 Ft KÜ-05H Hőálló pohár 2,3 dl, Hilal 124 Ft 155 Ft KÜ-04P

SERLEG. fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül. Magasság9cm. kat oldal ÁRLISTA 2012 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK SERLEG PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu

ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1512 8 1323 12 2431 figura nélkül 16 A 26 76 34 700 A 26

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KALITKÁS AG0180 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KASPÓS AG0181 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; "EARL GREY" AG0182 36 BÖGRE, KERÁMIA 3,5DL CAPPUCCINOS AG0301 48

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon.

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon. A következő tételek (tőrös botok, tőrök, kardok, sétabotok, cseresznye bútorok, coloniál bútorok, flamand hintaszék, reneszánsz szekrény, porcelán baba, barokk szobor) ELADÓAK!!! Az oldalak egyenként képeket

NAGYHÁZI. Művészeti tárgyak, ezüstök, ékszerek, bútorok és szőnyegek árverése

184. aukció 2012. május 24. csütörtök

Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es

Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES Szemfedők Gyerek 140 szemfedő Gyerek 110 szemfedő Gyerek 80 szemfedő Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Fémbetét 200 cm Extra

ESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.

ESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox. ESKÜVÕI TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK MAGIC PARTY-BOX 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu Termékek Dekorációs kellékek: I. Asztaldekoráció 1.

ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1309 5 1318 8 1230 11 2235 figura nélkül 15 A 22 52 19000 A 20 50 12950

2. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció

B'RENT KFT ÁRLISTA 2015

B'RENT KFT ÁRLISTA 2015 B'RENT KFT ÁRLISTA 2015 Érvényes 2015.01.01-től A FELTÜNTETETT ÁRAK EGY NAPOS BÉRLETI DÍJAK, KETTŐ VAGY TÖBB NAPOS BÉRLÉS ESETÉN EGYEDI ÁRAJÁNLATOT KÉSZÍTÜNK. A FELTÜNTETTT ÁRAK NETTÓ ÁRAK AZ ÁFÁT NEM

Bútorfogantyúk. 1882-56 - fém. 1884-48 - fém. antik ezüst. antik ezüst. 1885-56 - fém. 1886-36 - fém. antik ezüst. antik ezüst.

Bútorfogantyúk. 1882-56 - fém. 1884-48 - fém. antik ezüst. antik ezüst. 1885-56 - fém. 1886-36 - fém. antik ezüst. antik ezüst. Bútorfogantyúk. 88- - fém 88-8 - fém antik ezüst 0000700 antik ezüst 0000700 9 9 9 8, 88- - fém 88- - fém 00007070 antik ezüst 00007080 7,,, 0 antik ezüst, 9 88-09 - fém antik ezüst 0000700 8 7 09 887-

TERMÉK SZÁM átmérő cm. kat oldal ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401

TERMÉK SZÁM átmérő cm. kat oldal ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu fogy

GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz.

GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. LISTA: 1. Konyhai fogasok, fali tárolók: GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. GFA 002: Konyhai készlet, 9 db-os: Észak-Magyarország, 19.század

Poharak. 69 Ft 34. Hordó pohár 0,1 l. 59 Ft. 79 Ft. 49 Ft. 58 Ft. 198 Ft. 108 Ft. 88 Ft. 118 Ft. 298 Ft. 248 Ft 298 Ft. 188 Ft

Poharak. 69 Ft 34. Hordó pohár 0,1 l. 59 Ft. 79 Ft. 49 Ft. 58 Ft. 198 Ft. 108 Ft. 88 Ft. 118 Ft. 298 Ft. 248 Ft 298 Ft. 188 Ft Poharak 59 Ft 59 Ft 49 Ft 69 Ft 34. Hordó pohár 0,1 l 59 Ft 36. 190 ml 79 Ft 28. Pohár whisky 250 ml 49 Ft 49 Ft 30. Pohár likőr 30 ml 31. Pohár vodka 30 ml 32. Pohár likőr jeles 3-5 cl 33. Pohár likör

Ajándék. katalógus. ingyen kiszállítás. 30.000 Ft. felett. 1490 Ft Kerámia bevonatos. 1780 Ft/db. 2200 Ft/db. 1190 Ft/db. 1190 Ft/szet.

Ajándék. katalógus. ingyen kiszállítás. 30.000 Ft. felett. 1490 Ft Kerámia bevonatos. 1780 Ft/db. 2200 Ft/db. 1190 Ft/db. 1190 Ft/szet. Ajándék 1. 7 részes salátás készlet Készlet tartalma: - 1 db salátástál 23 cm - 6 db kompóttálka 12,5 cm 1490 Ft Kerámia bevonatos serpenyô 3. 24 cm 1780 4. 28 cm 2200 katalógus 5. Kerámia bevonatos muffin

A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata

A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata A magyarországi vészkorszak tárgyi lenyomata 1.,2. Megnevezés: Szürke-kék csíkos lágerruha, amelyet az "80432" számú fogoly viselt. Leltári szám: 2011.1046.1 Méret: szélesség: 28 cm, hosszúság: 88 cm Anyag:

Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel

Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel szettben eladó. Ár: 58 000 FT+ÁFA/szett FELICIA forgó fotel,

Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő. P26936 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. P25466 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs.

Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő. P26936 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. P25466 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. Papír asztaldekoráció Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő P26934 Mérete: 18 cm. Ára: 700.-Ft/cs. P26935 Mérete: 23 cm Ára: 869.-Ft/cs. P26936 Mérete: 270 ml. Ára: 869.-Ft/cs. P26932 Mérete: 33x33cm. Anyaga:

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1316 9 1324 12 2432 figura nélkül 16 A 26 76 34800 A 20 50

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1316 9 1324 12 2432 figura nélkül 16 A 26 76 34800 A 20 50 13900

Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel szettben eladó. Ár: 58 000 FT+ÁFA/szett PEDRALI PERDALI VOLT

Érvényes 2012.01.01-től

Érvényes 2012.01.01-től Érvényes 2012.01.01-től BÚTOROK SZÉKEK - ÜLŐBÚTOROK Bérleti díj Nettó ár/db/nap ABSZ-1 bankett szék 500 konferenciaszék bordó 220 konferenciaszék bordó, írólappal 410 konferenciaszék kék 220 konferenciaszék

Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1. Készlet erejéig!

Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1. Készlet erejéig! Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1 Készlet erejéig! 14 cm 34 cm 23,5 cm 23,5 cm 73,5 cm 70,5 cm 38,5 cm 34 cm XL Fali Dekor 1 ív: 70x100 cm HL Fali Dekor 1 ív:50x70 cm L Fali Dekor 1 ív:35x100

Parti Pack Papírfeldolgozó KFT

Parti Pack Papírfeldolgozó KFT Csomagolóanyag gytóüzem: Poharak Műanyag Műanyag poh 0,8 dl fehér 100 4200 DB 2,41 Ft Műanyag poh 1 dl fehér 100 3000 DB 2,48 Ft Műanyag poh 1 dl víztiszta 50 3000 DB 2,85 Ft Műanyag poh 1,6 dl barna 100

Árverési Hirdetmény. nyilvános árverés

Luigia türkiz bársony kárpitos bükk favázas design szék, ár: 22 000 FT+ÁFA Pedrali Tonda fekete központi lábas kávézó asztal 59 cm átmérőjű wengé

Luigia türkiz bársony kárpitos bükk favázas design szék, ár: 22 000 FT+ÁFA Pedrali Tonda fekete központi lábas kávézó asztal 59 cm átmérőjű wengé Luigia türkiz bársony kárpitos bükk favázas design szék, ár: 22 000 FT+ÁFA Pedrali Tonda fekete központi lábas kávézó asztal 59 cm átmérőjű wengé lappal ár: 19 000 FT+ÁFA Relax kárpitozott háttámlájú magas

Vendégkönyv. Szíves, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM25-36601. Krém színű, tollal és strasszokkal díszített, díszdobozba csomagolt BBWK412GBIV

Vendégkönyv. Szíves, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM25-36601. Krém színű, tollal és strasszokkal díszített, díszdobozba csomagolt BBWK412GBIV Vendégkönyv Rózsás, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM60-79801 Szíves, magyar nyelvű vendégkönyv IGUM25-36601 Krém színű, strasszokkal díszített, BBWK386GBIV Fehér, strasszokkal BBWK386GBWW Krém színű, tollal

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus Karácsonyi új arany ékszer Katalógus ÚJ ARANY MEDÁL Ár: 16.300 Ft 12.225 Ft 12225 Ft/gr Súly: 1,0 gr Sorszám: 108145 AURUM 2 Pécs, Forrás Üzletház fsz. +36 (72) 210 778 ÚJ ARANY GYŰRŰ Ár: 17.000 Ft 12.750

Laboreszköz katalógus. kosarak, emelők

Laboreszköz katalógus. kosarak, emelők Laboreszköz katalógus állványok, kosarak, emelők Kedves Ügyfelünk! A könnyebb használhatóság kedvéért átalakítottuk katalógusunkat. A tartalomjegyzékben és a tárgymutatóban ha a megnevezésekre kattint