Premier Galéria 13. aukció december 7.

Download "Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7."

1 Premier Galéria 13. aukció december 7. Tételszám 1 Rippl-Rónai József ( ): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjl.: Rónai Fajó János (1937): A kör és cikkelyei 1987 Szitanyomat/papír, 33x30 cm, jjl.: Fajó '87 és jbl.: A. 106/ Rippl-Rónai József ( ): Mozdulatsor Cinkográfia/papír, 34x25 cm, jbf.: Rónai és jjl.: Rónai El Kazovszkij ( ): Dupla fej sivatagi Vénusszal 5 Gross Arnold ( ): Kondor Béla emléklap Szitanyomat/papír, 32x22 cm, jjl.: El Kazovszkij '88 és jkl.: 4/ Akvarellel színezett rézkarc/papír, 19,5x26,5 cm, jjl.: Gross Arnold Szabó Vladimir ( ): Fagalamb Ceruza/papír, 21x20 cm, jjl.: Szabó Vladimir Muzsnay Ákos (1945): Színház 1979 Rézkarc/papír, 23x31 cm, jjl.: Muzsnai Ákos és jkl.: 46/ Reich Károly ( ): Kicsinyeknek I. Színes linómetszet/papír, 50x70 cm, jjl.: Reich Károly (hagyatéki pecsét) és jkl.: 48/ Heyer Artúr ( ): Tehenek vízparton Olaj/vászon, 50,5x60,5 cm, jbl.: Heyer A Bozsó János ( ): Boglyák Olaj/dekli, 36,5x49,5 cm, jbl.: R. Bozsó J., Kladács Alajos: Szőlőkötözők Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Kladács Illencz Lipót ( ): Virágos mezőn Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Illencz Réti Mátyás ( ): Tanya Olaj/farost, 30x40 cm, jjl.: Réti Juszkó Béla ( ): Terelés Olaj/vászon, 50x260 cm, jbl: Juszkó B Luzsicza Lajos ( ): Táj Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Luzsicza Zöld Anikó (1942): Dunaparti város Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Zöld A Novotny Emil Róbert ( ): Olaj/farost, 70x100 cm, jjl.: Novotny E.R. ' Séta a dombok között 18 Mártonfi Benke Márta (1958): Napfényes zug Olaj/farost, 80x60 cm, jjl.: Mártonfi Séday Éva ( ): Pipacsos csendélet Olaj/farost, 50x60 cm, jjl.: Séday Éva Urbán György ( ): Hegyvidék Olaj/farost, 50x80 cm, jjl.: Urbán Gy Keleti Jenő ( ): Ablaknál Olaj/vászon, 80x60 cm, jjl.: Keleti Simon Béla ( ): Városka Olaj/karton, 61x46 cm, jjl.: Simon

2 23 Kaposy K. Ödön ( ): Presszóban Olaj/vászon, 80x60 cm, jkl.: Kaposy ' Kássa Gábor ( ): Tél a külvárosban Olaj/karton, 45x60 cm, jjl.: Kássa Gábor Boldizsár István ( ): Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Boldizsár 1952 Siófok Balatoni vitorlások 26 Holló László ( ): Vihar elöl Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Holló L. 1971, hátul a művész ajánlásával Csók István ( ): Fürdőző Zsuzsanna Olaj/fa, 35x27 cm, jbl.: Csók, aukcionálva-dokumentálva: Műterem galéria, 27/166 és 48/ Herman Lipót ( ): Fürdőzők Akvarellel színezett rézkarc/papír, 29x37 cm, jjl.: Herman Lipót Istókovits Kálmán ( ): Akvarellel színezett rézkarc/papír, 30x19 cm, jbl.: Istókovits K Vitorlás (próbanyomat) 30 Varga Nándor Lajos ( ): Rézkarc/papír, 39,5x29,5 cm, jjl.: Varga Fürdés után 31 Mednyánszky László ( ): Grafit/papír, 45x30 cm, jjl.: Mednyánszky és hagyatéki bélyegző Parasztlegény 32 Fajó János (1937): Álló asszimmetria Szitanyomat/papír, 54,5x46,5 cm, jjl.: Fajó '68-91' és jbl.: 26/ Kondor Lajos ( ): Rabelais Rézkarc/papír, 14,5x15 cm, jjl.: Kondor Lajos ef Zámbó István (1950): Boldog sivatag Egyedi színezésű szita/papír, 31x31 cm, jjl.: ef Zámbó I. ' Pituk József Viktorián ( ): Dózsa harca Tempera, guasche/papír, 18x8,5 cm, jh.: Pituk József Viktorián saját kezű ajándékozó soraival Várkonyi János (1947): Trófea Tus/papír, 18x22 cm, jjl.: Várkonyi János felugossy László (1947): Alvásvédelem Színes c-print/merített papír, 30x20 cm, jjl.: fell. és jkl.: 26/ Hencze Tamás (1938): Forgásban Színes szitanyomat/papír, 65x50 cm, jjl.: Hencze és jbl.: 15/ El Kazovszkij ( )-Barabás Márton (1952)-Pollacsek Kálmán (1959): Közös munka Színes szitanyomat/papír, 55x44 cm, jbl.: El Kazovszkij, jkl.: Barabás 16/30, jjl.: Pollacsek Tóth László (1926): Összekavarodva Vegyestechnika/karton, 34x45 cm, jjl.: Tóth L Fajó János (1937): Piskóták Szitanyomat/papír, 33x30 cm, jjl.: Fajó '87 és jbl.: D. 106/ Angyalföldi Szabó Zoltán ( ): Férfi portré Toll/papír, 14x10,5 cm, jbl.: Szabó Zoltán,

3 43 Orosz Gellért ( ): Univerzum Vegyestechnika/papír, 14,5x20 cm, jjl.: OG. 23, 3, V. Bazsonyi Arany ( ): Zuhanás Tus/papír, 40x30 cm, jjl.: Bazsonyi Kerényi Jenô. ( ): Győzelem Bronz, márvány talp, 29 cm, jelezve oldalt: 7/ Taubert László (1966): Párban 2 db patinázott bronz, 24 cm, jn Nagy Sándor (1923): Gyermekét ölelő anya Egyedi kőfaragás, 25,5 cm, jn., az alkotó igazolásával Nagy Sándor (1923): Anyaság Egyedi kőfaragás, 26 cm, jn., az alkotó igazolásával Nagy Sándor (1923): Lányok Egyedi kőfaragás, 26 cm, jn., az alkotó igazolásával Gondos József ( ): Haiti lány Art deco festett terrakotta, 22 cm magas, jelzés a talpán: Gondos J Walter Gábor ( ): Szentendrei hangulat 52 Papageorgiu Andrea (1980): Nyári csendélet 2015 Olaj/farost, 40x50 cm, jbl.: Walter Olaj/vászon, 60x60 cm, jbl.: PA Miskei Béla (1967): Wynton Marsalis Akril/farost, 50x60 cm, jkl.: Miskei B Király Gábor (1979): Fekvőtámasz Akril/fatábla, 17,5x85 cm, jbf.: KG Miklós Árpád (1958): Háromság Olaj/vászon, 40x55 cm, jh.: Miklós Árpád Birkás István (1947): Piros zöld kép Vegyestechnika/fa, 45x20 cm, jh.: Birkás István Rác András ( ): Vázlat Műgyanta/fa, 43x26 cm, jh.: Rác A Veress Pál ( ): Motívumok vörös háttérrel Orosz Balázs (1963): Significant coincidence 60 Farkas György ( ): Absztrakt festmény Fametszés/fa, 33x25 cm, jbf.: Veress Akril/vászon, 60x60 cm, jh.: Orosz Balázs Olaj/vászon, 58x80 cm, jn., hátul hagyatéki bélyegző Matzon Ákos (1945): Éjjel Akril/vászon, 20x20 cm, jh.: Matzon Ákos Ismeretlen festő: Ölelés Olaj/vászon, 57x37 cm, jn A. Varga Imre (1953): Triptrichon Olaj/fatábla, 35x38 cm, jn Bíró Antal ( ): Virágfoltok, 1967 Olaj/papír, 27,5x14 cm, jjf.: 16, 8, 1973., Antal Biro

4 65 Szemadám György (1947): A fába zárt Ariel Olaj/farost, 60x50 cm, jbl.: Sz.M Tóth Menyhért ( ): Női portré Olaj/papír, 50x35 cm, jn.: Zsellér Jenőnek, a tóthmenyhérti szerzői jogok örökösének igazolásával 67 Németh Miklós ( ): Machinátor - bábumozgatás, 2008 Olaj/papír, 70x35 cm, jbl.: P.CS.V.M. 2008, kiállítva Pesterzsébeti Tavaszi Tárlat, Turcsán Miklós (1944): Rezignáltan Olaj/farost, 62,5x51 cm, jjf.: Turcsán ' Paróczi Ágnes (1937): Csendélet Olaj/farost, 60,5x90 cm, jjl.: Paróczi Szentgyörgyi Miklós (1955): Vázák Olaj/farost, 40x50 cm, jjl.: Szentgyörgyi M Hanzl Klára (1953): Olajpasztell/papír, 50x70 cm, jjl.: Hanzl Táj zuhataggal, csillagvizsgálóval Kováts Béla ( ): Lépcsőköz Akvarell/ papír, 51 x37 cm, jbl.: Kováts Béla 1972, az alkotás több kiállításon szerepelt Ajkán és Győrben 73 Lenhartovics jelzéssel: Akvarell/ papír, 12 x16 cm, jbl.: Lenhartovics db várat ábrázoló alkotás 74 Babos Ágnes (1948): Műteremben Vegyestechnika/papír, 29x42,5 cm, jjl.: BÁ és a paszpartún: Babos Ágnes 75 Fajó János (1937): Szitanyomat/papír, 54,5x46,5 cm, jjl.: Fajó '68-91'. és jbl.: 26/ Megbillenő asszimmetria 76 Szőnyi István ( ): Nyuszi Rézkarc/papír, 8,5x12,5 cm, jn. A művész hagyatékából Rippl-Rónai József ( ): Cinkográfia/papír, 20x30 cm, jjl.: R.R Akt-tanulmányok 78 Schéner Mihály ( ): Akvarellel színezett nyomat/ papír, 28,5 x20,5 cm, jjf.: Schéner Absztrakt formák 79 Gyarmathy Tihamér ( ): Rézkarc/papír, 20x32 cm, jkl a lemezen: Gy ' Dimenziók III. 80 Szentgyörgyi Kornél ( ): Formák Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Szentgyörgyi Tóth Szűcs Ilona ( ): Csendélet Olaj/vászon, 58x60 cm, jbl.: T. Szűcs I

5 82 Koszkol Jenő ( ): Tunisz Akvarell/karton, 29x22 cm, jbl.: Koszkol Jenő, Tunis Ősz Dénes ( ): Diófa Olaj/vászon, 60x35 cm, jjl.: ŐD Holba Tivadar ( ): Balatoni kikötő Olaj/vászon, 58x66 cm, jjl.: Holba, illetve hátul: Balatonszemes, Németh László (1913) : Ciklámen Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Németh L Bozsó János ( ): Tanya gémeskúttal 87 Tóth Szűcs Ilona ( ): Győri utcarészlet 88 Tóth Menyhért ( ): Virágcsokor befőttes üvegben 89 Farkas György ( ): Vegetáció II Bartl József ( ): Szentendrei kertben Olaj/vászon, 50x60 cm, jkl.: Bozsó J., Köncsög, Olaj/karton, 76x46 cm, jjl.: T. Szűcs I Olaj/papír, 23,3x16,7 cm, jjl.: TM., Zsellér Jenőnek, a tóthmenyhérti szerzői jogok örökösének igazolásával Kollázs, kréta/papír, 42x30 cm, jjl.: Farkas György, reprodukálva a művész kiállítási katalógusában Akvarell/papír, 33,5x47,5 cm, jjl.: Bartl ' Rátkay Endre ( ): Szerelmesek Olaj/vászon, 48,5x28,5 cm, jbl.: Rátkay Sándorfalvi Sándor ( ): Tempera/papír, 50x70 cm, jjl.: Sándorfalvi Csendélet kalappal 93 Czóbel Béla ( ): Virágok Vegyestechnika/papír, 30x24,5 cm, jjl.: Czóbel Csikós András ( ): Olaj/farost, 50x80 cm, jjl.: Csikós A Őszi szántás, Fejér Csaba ( ): Téli út Olaj/farost, 50x90 cm, jbl.: Fejér Cs Bér Rudolf ( ): Balaton Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Bér Rudolf Lossonczy Tamás ( ): Pasztell/papír, 29x59,5 cm, jjl.: Lossonczy Képzelődések 98 Halmy Miklós (1931): Olaj/farost, 50x60 cm, jjl.: HyM Jelek és virágok, Czóbel Béla ( ): Csendélet Vegyestechnika/papír, 60x50 cm, jjl.: Czóbel és jbl.: a művész ajándékozási sora is szignója 100 Fóth Ernő ( ): Kövület X Olaj/farost, 109x76 cm, jjl.: Fóth Ernő

Premier Galéria 11. aukció 2015. június 1.

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is. aukciósház Premier Galéria aukció dátuma 2017.06.12. 18:00 aukció címe aukció kiállítás ideje aukció elérhetőségek aukció linkje 19. festmény- és műtárgy aukció Munkanapokon 2017. június 2-tól 2017. június

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor. A Fiatal Képzőművészek Stúdiója vezetőségei 1958 1989 között: 1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

MJSZ U - 18 / U20 Válogatott Május 15-17. Jégpalota

Sapientia EMTE Gazdaság- és Humántudományok Kar. Közgazdaság képzési ág Csoportbeosztás tanév Közgazdaság képzési ág 1 Ambrus K. Norbert A A1 2 Antal V. Tamás A A1 3 Babota G. Zoltán A A1 4 Baczoni G. Gyopárka A A1 5 Baló Cs. Zsolt A A1 6 Baricz C. Anita A A1 7 Bartha L.-J. Boglarka A A1 8 Bartók

Név Évjárat Engedély Egyesület

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Neuherz János 1971 Soproni PLE 169 2 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 166 3 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 163 4 Bujdosó Jenő Soproni PLE 161 5 Tóth Attila 020111 Kisalföld

XII. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny. III. Dinnyés Roland TATAMI CENTRUM Hetényi dojo. TATAMI CENTRUM Bányai dojo

XII. Kecskemét Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny. III. Dinnyés Roland TATAMI CENTRUM Hetényi dojo. TATAMI CENTRUM Bányai dojo 2006.11.25 1.oldal 1.Jurandori versenyszám (65 nevezés) Jurandori Mini Fiú (4 nevezés) I. Győrfi Tamás II. Kalmár József III. Dinnyés Roland IV. Szűcs Ferenc Jurandori Mini Leány (4 nevezés) I. Sőregi

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó Név Idő Különbség Női 7km 14-19 éves korig 1 Pelle Zsófia 31:15 0:00 2 Fodor Eszter 42:04 +10:49 3 Szabó Sára 44:52 +13:37 4 Szabó Zsófia 45:53 +14:38 Női 7km 20-39 éves korig 1 Kovács Edit Ernesztin 31:30

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny 1/11 Délelőtti végeredmény Versenyszám Futam Sáv Egyesület Név szül nev. Idő vers. idő helyezés 1 25 m fiú gyors 3 Győri Vízisport SE Török Donát vk 2004 9:99,9 0:22,3-1 25 m fiú gyors 4 Győri Vízisport

Tanuló neve azonosító felvételi sorrend Megjegyzés

Tanuló neve azonosító felvételi sorrend Megjegyzés Élelmiszer- és vegyiáru eladó Tervezett létszám: 12 fő Süveges Attila 10. B 1 felvéve Földvári Beáta 10. B 2 felvéve Vadász Brigitta 10. B 3 felvéve Kun Ibolya 10. B 4 felvéve Baktai Vivien 10. B 5 felvéve

Név Évjárat Engedély Egyesület 0 m. Légpisztoly 0 pont Szabó M. Károly 9 0090 Bázis SE, Kapuvár 8 Erős Hunor 000 Győri LK 7 ifj. Laczik Zsolt 98 Győri LK 7 Kovács Bálint 98 00 Soproni PLE 7 Sass László 9 00 Écs LK 7 Boros László 989

I. KORCSOPORT KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

I. KORCSOPORT KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA I. KORCSOPORT KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA GERHÁT DOMONKOS, MÓDRA ANDOR, SZABÓ ÁKOS SÁNDOR, UHLJÁR BALÁZS TANÁR: PALOTÁS

Alapító tagok. Alakuló ülésen ( 1990. október 13.) és azt megelőzően belépők. légvédelmi-repülő-és űrhajózási/ hadművészeti

Alapító tagok. Alakuló ülésen ( 1990. október 13.) és azt megelőzően belépők. légvédelmi-repülő-és űrhajózási/ hadművészeti Ács Tibor dr. Alabér László Amaczi Viktor Bali Zoltán Balogh Béla Balogh István Balogh Vilma dr. Bánki István Barna Géza dr. Bartos Jenő dr. bencsik istván Berka István dr Bihari Gábor dr. Bognár botond

MVK 2012 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés

MVK 2012 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés MVK 2012 I. Kategória # 1 SZABÓ József 779 ARK 17 19453 1393 1382 1325 1308 5408 100.00 1.osztály 2 FÖLDI Zoltán 3235 ARK 19 18232 1445 1323 1321 1125 5214 96.41 1.osztály 3 VEREBÉLYI Zoltán 29 MÁV 6 7064

3. Auriga Erdei Futóverseny sorozat

3. Auriga Erdei Futóverseny sorozat 3. Auriga Erdei Futóverseny sorozat hatodik forduló 2016.07.03 Leány 1.6km 1. Fekete Flóra 3 6:18 SZVSI SE1 / 1, 10 2. Takó Lilla 6 6:20 Szolnok SE1 / 2, 7 3. Auerbach Anita 1 7:37 Szolnok SE1 / 3, 5 4.

9. Győr-Lipót Futóverseny

9. Győr-Lipót Futóverseny Nem/Kategória: Férfi 16-39 éves 1 101 Balázs Levente 1985 01:39:00 2 197 Németh Gábor 1984 01:42:42 3 287 Kollár Barna 1982 01:48:05 4 127 Domonkos Róbert 1979 01:50:49 5 184 Markót Tamás 1986 01:51:25

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése dátuma: 2015.03.31. 1 NYZCS/14/12289497 SIMON GYULA 4 357,00 520 000 520 000 2 NYZCS/14/12290655 CZUBOR SÁNDORNÉ 3 101,00 450 000 450 000 3 NYZCS/14/12289468 KINCSES GÁBOR FERENC 2 520,00 520 000 520 000

EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03

EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03 Rendező: Angyalföldi Polgári Lövész Egylet EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03 Helyszín:Bp. XIII. Tahi út 9-11. Időpont: 2019. 02. 17. 1 2 3 4 5 6 X Ö. Légpuska 60 lövés, felnőtt nő: 1. Bánki

8. Győr-Lipót futóverseny Egyéni abszolút eredmények

8. Győr-Lipót futóverseny Egyéni abszolút eredmények 1 1 408 BALÁZS Levente Férfi 1985 16-39 éves 00:35:07 01:11:13 01:37:38 2 2 546 TAKÁCS László Férfi 1968 40-49 éves 00:39:13 01:19:01 01:47:30 3 3 529 SCHWARTZ-NAGY Attila Férfi 1987 16-39 éves 00:37:44

2018/2019. Vesz.egyéni. Vesz.páros e2. Ny-egyéni. Ny-páros % p10. p22. p13. p11. p15. p12. p20. p21. p19. p14. p18. p16. p17. e10. e14. e17. e13.

2018/2019. Vesz.egyéni. Vesz.páros e2. Ny-egyéni. Ny-páros % p10. p22. p13. p11. p15. p12. p20. p21. p19. p14. p18. p16. p17. e10. e14. e17. e13. Eng.szám j_nev Csapat Ny-egyéni Ny-páros % Vesz.egyéni Vesz.páros e1 p1 e2 p2 e3 p3 e4 p4 e5 p5 e6 p6 e7 p7 e8 p8 e9 p9 e10 p10 e11 p11 e12 p12 e13 p13 e14 p14 e15 p15 e16 p16 e17 p17 e18 p18 e19 p19 e20

MSSZ Országos Bajnokság

MSSZ Országos Bajnokság MSSZ Országos Bajnokság 2015.09.06. vasárnap Fehér út Vers.eng.száma: 361/A/09/01 Felnőtt férfi Hsz. Név Sz.év Egyesület S1 S2 Össz.: 10 9 8 7 OB Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész 96 96 192 II

Piszmán 90. Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve:

Piszmán 90. Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve: Piszmán 90. Összesített egyéni eredmények Megkezdve: 2015.05.23. Befejezve: 2015.05.23. Helyezés Versenyző neve F.szam Pont Ft Csapatnév 1 Varga István 1 12 222 2 Duzmath Lajos 1 12 208 3 Bolevácz László

MVK 2014 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés

MVK 2014 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés MVK 2014 I. Kategória 1 HEGEDŰS László 1309 ARK 26 27618 1518 1510 1482 1452 5962 100.00 1. osztály 2 BARTOLF Richárd 1393 ARK 5 7149 1513 1487 1448 1397 5845 98.04 1. osztály 3 VEREBÉLYI Zoltán 29 ARK

Név Évjárat Engedély Egyesület 0 m. Légpisztoly 0 pont Kisbakonyi János 9 767 Győri PLE 80 Sass László 95 6 Écs LK 7 Kovács Bálint István 98 00 Soproni PLE 7 Horváth László 960 08 Győri PLE 6 5 Gelencsér Dávid 978 Soproni PLE 6 6 G.

Az EOQ MNB kitüntetettjei

Az EOQ MNB kitüntetettjei Az EOQ MNB Külföldi Tiszteletbeli Tagjai: Gabriel A. Pall, USA (2006) Greg H. Watson (2015) Hans Dieter Seghezzi, Svájc (2003) Shoji Shiba, Japán (2007) EOQ MNB Életmű Díj : Mikó György (2018) Sütő Kálmán

9. Győr-Lipót Futóverseny

9. Győr-Lipót Futóverseny 1 101 Balázs Levente 1985 16-39 éves 01:39:00 00:00:00 1 1 2 197 Németh Gábor 1984 16-39 éves 01:42:42 00:03:42 2 2 3 232 Takács László 1968 50-59 éves 01:42:44 00:03:44 3 1 4 287 Kollár Barna 1982 16-39

V. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004.04.24 1.oldal. Jurandori Maxi Fiú (7 nevezés) I. Vartek Mátyás Lágymányosi Ju-Jitsu Klub

V. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004.04.24 1.oldal. Jurandori Maxi Fiú (7 nevezés) I. Vartek Mátyás Lágymányosi Ju-Jitsu Klub V. Hetény Kupa Országos Ju-Jitsu Verseny 2004.04.24 1.oldal 1.Jurandori versenyszám (54 nevezés) Jurandori Mini Fiú (7 nevezés) I. Halmagyi Viktor II. Kisling Zénó III. Vígh Péter IV. Petővári Nicola Jurandori

2018. évi J24 ranglista

2018. évi J24 ranglista Magyar Vitorlás Szövetség - Hungarian Yachting Association H-1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3. Telefon: +36 1 460-6925; e-mail: hunsail@hunsail.hu 2018. évi J24 ranglista Helyezés Név Tagszervezet Pontszám

8. Győr-Lipót futóverseny

8. Győr-Lipót futóverseny Nem/Kategória: Férfi 16-39 éves 1 408 BALÁZS Levente 1985 01:37:38 1 1 2 529 SCHWARTZ-NAGY Attila 1987 01:48:25 3 3 3 417 BÍRÓ Károly Róbert 1990 01:49:37 4 4 4 474 KUTÁCS Zsolt 1986 01:54:21 7 7 5 424

63. ORSZÁGOS POSTAGALAMB KIÁLLÍTÁS január Tiszafüred STANDARD EREDMÉNYEK Standard hímek

63. ORSZÁGOS POSTAGALAMB KIÁLLÍTÁS január Tiszafüred STANDARD EREDMÉNYEK Standard hímek 63. ORSZÁGOS POSTAGALAMB KIÁLLÍTÁS 2019. január 12-13. Tiszafüred STANDARD EREDMÉNYEK Standard hímek # Ketrecszám Galamb Versenyző Egy. Össz. pont 1 39 HU-2014-25-33146 Viglidán Ágoston F24 93.08 2 38

Hunfoglalás - Kékes-Vertikál, Kékestető 2 kör - 12 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

Hunfoglalás - Kékes-Vertikál, Kékestető 2 kör - 12 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista Férfi 20 év alatt 1 2076 SZABÓ Benjamin 1998 01:54:27 3 3 9:32 min/km +00:00:00 2 2039 KISS Norbert 2000 02:02:55 7 7 10:14 min/km +00:08:24 3 2090 TÓTH Milán 1998 02:11:11 13 13 10:55 min/km +00:16:42

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin SZERDA Piros Fehér Fekete Narancs Megjegyzés 8:00 1 2 6 7 11 12 SNACK 8:30 Beep 8:30 Müzli, Banán, Verofit 9:00 Beep 9:00 Piros - Fehér 10:10 Beep 9:30 10:20 Beep 10:00 Fekete - 11:30 Beep 10:30 11:40

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Boros László 1989 003165 Győri LK 181 2 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 180 3 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 178 4 Laczik Zsolt ifj. 1983 005232 Győri LK 178 5 Neuherz

V. ROTARY FUTÓFESZTIVÁL MARATON kategóriás eredmények

V. ROTARY FUTÓFESZTIVÁL MARATON kategóriás eredmények Férfi 18-30 1 1051 Bojtor László Tivadar 21:44 21:39 21:58 22:44 23:56 25:11 26:20 26:25 3:09:54 2 1158 Süvöltős Bence 24:43 24:27 24:23 24:29 25:15 24:52 24:43 24:24 3:17:13 3 1145 Lovas Gergely 25:01

bemutatja a Kicsiben festve című gyűjteményes tárlatát Budapest 2016 augusztus

Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton

Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton 2015-06-07 12:17:09 Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Hátrány 7km F1 férfi 1 140 Riczu Balázs UFC 00:33:01 00:00:00 Tempo Sport Kft 1/ 13 2015-06-07 12:17:09 Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Hátrány

EREDMÉNYLAP ***TELJES*** Turul Koppány Íjászai HE, Hunvér Kft.

EREDMÉNYLAP ***TELJES*** Turul Koppány Íjászai HE, Hunvér Kft. Turul Koppány Íjászai, Hunvér Kft. Korosztály: 0-10 1. 44 Hajdú Metód Sándorfalvi Sólymok ÍE 312 pont 49 % 2. 151 Büki Adrián 287 pont 45 % Korosztály: 10-14 1. 47 Barta Viktória Aliscai Nyilai 477 pont

MUOE Elődöntő Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve:

MUOE Elődöntő Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve: MUOE Elődöntő 2017. Összesített egyéni eredmények Megkezdve: 2017.07.22. Befejezve: 2017.09.16. Helyezés Versenyző neve F.szam Pont Ft Csapatnév 1 Eged István 2 27,5 441 2 Magyar Róbert 2 27 374 3 Várszegi

Az EOQ MNB kitüntetettjei

Az EOQ MNB kitüntetettjei Az EOQ MNB Külföldi Tiszteletbeli Tagjai: Hans Dieter Seghezzi, Svájc (2003) Gabriel A. Pall, USA (2006) Shoji Shiba, Japán (2007) Greg H. Watson (2015) EOQ MNB Életmű Díj : Sütő Kálmán Dr. (2007) Az EOQ

1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat

1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat 1955. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat I. Bakay Erzsébet iparművész Balogh István grafikusművész Bíró Iván szobrászművész Bolgár József festőművész Csernus Tibor festőművész Feledy

III. Tour de Törökszentmiklós

III. Tour de Törökszentmiklós 2017-09-16 14:25:17 Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Hátrány 1 körös Gyerek 6-10 fiú 1 19 ILLÉS Péter András 00:13:06 00:00:00 2 29 RATKAI Szilárd 00:13:06 00:00:00 3 8 WILAND Roland 00:13:25 00:00:19

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK Férfi egyes 1905. Redlich Béla 1906. Tolnai József 1907-08. László Albert 1909-10. Jacobi Roland 1911. Mechlovits Zoltán 1912. Pécsi Dániel 1925-26. Mechlovits Zoltán 1927. Glancz

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49 15 km Férfi 18 év alatt 1 Holló-Szabó Martin 108 0:59:44 0:59:44 2 Csáni Bendegúz 110 1:19:50 1:19:55 3 Varga István 81 1:31:01 1:31:01 15 km Férfi 18-29 1 Oláh Norbert 49 0:57:23 0:57:23 2 Szabó Milán

05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu H 65,8482 ko m 2.

05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu H 65,8482 ko m 2. 05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu 06-05-27262 H 65,8482 ko 2971136 m 2. Varga K.István U05 HU 09-05-82335 H 157,4612 ko 2618843