Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)
- Valéria Veresné
- 7 évvel ezelőtt
1 Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József ( ): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov felugossy László (1947): Mosó 2008 Színes c-print/merített papír, 30x20 cm, jjl.: fell. és jkl.: 34/ Rippl-Rónai József ( ): Vázlat Cinkográfia/papír, 27x34 cm, jbf.: Rónai Csorba Simon László (1943): Női portré Kréta/papír, 42x30 cm, jn.: A művész igazolásával Kass János ( ): Pár Tus/papír, 30x20 cm, jjl.: Kass és jelezve paszpartun: "Első kiállításom rendezőjének őszinte barátsággal és köszönettel Kass János, 1960 június 2." 6 Kondor Béla ( ): Népsziget Rézkarc/papír, 16x15 cm, jjl.: Kondor, hátul a Népművelési Minisztérium engedélyezést igazoló pecsétje 7 Tornyai János ( ): Olvasás közben 8 Erdélyi Ferenc (Francis de Erdely, ): Pihenő lány 9 Angyalföldi Szabó Zoltán ( ): Quartett Ceruza/papír, 16x14 cm, jjl.: Tornyai, jún. 25., bal oldalán sérülés Akvarell, tus/karton, 55,8x66,7 cm, jjl.: de Erdely, a mű szerepelt az amerikai Michaan's Auctions novemberi aukcióján Pasztell/papír, 62x80 cm, jbl.: Szabó Zoltán, Kiss J. Zoltán: Szentendre 1956 Akvarell/papír, 35x26 cm, jjl.: Kiss J. Zoltán, Fóth Ernő ( ): Kenyérkő Olaj/farost, 42x34 cm, jjl.: Fóth Ernő, reprodukálva a monográfiában 73. oldal, 38-as tábla 12 Nagy Kriszta (Tereskova) (1972): Alvó lány 13 Papageorgiu Andrea (1980): Lámpafényben 14 Fónyi Friml Géza ( ): Edények és szőlő 15 Lóránt János Demeter (1938): Pusztai alkony Olaj/vászon, 49,5x49,5 cm, jh.: Nagy Kriszta Olaj/farost, 30x25 cm, jh. Papageorgiu Andrea Pasztell/papír, 28x35 cm, jbf.: Fónyi Olaj/vászon, 50x70 cm, jjl.: Lóránt Homonai Pál ( ): Lepkék Olaj/vászon, 54,5x58,5 cm, jjl: Pál Homonai,
2 17 Varga Nándor Lajos ( ): Csendélet 18 Deák-Ébner Lajos ( ): Zöldségpiac 19 Gutaházy Németh Gyula ( ): Vásárban 20 Halasi Horváth István ( ): Virágárus Olaj/karton, 22x19 cm, jjl.: Varga Olaj/vászon,kasírozva, 36,5x50 cm, jjl: Deák Ébner L Olaj/fa, 19,5x33 cm, jbl.: Gutaházy N. Gyula Olaj/farost, 12x14 cm, jjl.: Halasi Horváth I Szurcsik János (1931): Mama Olaj, tempera/karton, 26x40 cm, jbl.: Szurcsik, hátul vázlat Schéner Mihály ( ): Okos szamár Olaj/farost, 23x30 cm, jjl.: Schéner ' Kliené Róna Klára ( ): Tempera/papír, 40x52 cm, jjl.: K. Róna Klára Beszélgetők 24 Mersits Piroska ( ): Pihenő Olajkréta/karton, 31,5x45 cm, jjl.: Mersits Szenti-jelzéssel: Alku Olaj/farost, 31x41 cm, jjl.: Szenti Bozsó János ( ): Tanyaudvar Olaj/farost, 30x70 cm, jjl.: Bozsó J., és jelezve hátul: Marosvásárhely Kokas Ignác ( ): Madáralak Ginzán Olajtempera/farost, 50x70 cm, jjk.: Kokas I., jelezve hátul: Kokas Ignác Szinte Gábor ( ): Vízmosás Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Szinte Várkonyi János (1947): A fára aksztott varjú Olaj, zománc/farost, 53,5x21 cm, jbl.: Várkonyi és jh.: Várkonyi János Fodor József ( ): Ártér Olaj/farost, 42x75 cm, jjf.: Fodor Istókovits Kálmán ( ): Falu Olaj/karton, 25x35 cm, jjl.: Istókovits K Gáborjáni Szabó Kálmán ( ): Vízparton 33 Bernáth Aurél ( ): Táj fákkal, Deák-Ébner Lajos ( ): Nő profilból Akvarell/papír, 26x45 cm, jbl.: Gáborjáni Szabó K Vegyestechnika/papír, 28x37,5 cm, jn., a mű szerepel a készülő életmű-katalógusban, szám: 1918/29) Olaj/fa, 58x47 cm, jjk.: Ébner L Koszta József ( ): Szárkúpok Olaj/fatábla, 35,5x40 cm, jjl.: Koszta, Dr Dömötör János szakértő, egykori múzeum igazgató bírálatával
3 36 Kovács Mária (Kovács Mári) ( ): Virágzó határban 37 Kováts Mátyus Erzsébet (1951): Szürreális falusi életkép Olaj/karton, 31x24 cm, jjl.: Mári Tus/papír, 29,5x41,5 cm, jkl.: KE, Diósi Sándor (XX.sz.): Női félakt Pasztell/papír, 70x50 cm, jbl.: Diósi S Matskássy Pál (1925): Vitorlások Olaj/karton, 30x64 cm, jbl.: Matskássy Pál Pataky László ( ): Szomjukat oltó katonák Olaj/vászon, 55x68 cm, jbl.: Pataky L Diener-Dénes Rudolf ( ): Virágcsendélet Olaj/vászon, 65,5x54 cm, jbl.: Diener Dénes, hátoldalon MNG bírálat Fóth Ernő ( ): Bartók emlék I. Olaj/farost, 70x57 cm, jjl.: Fóth Ernő Herendi, Viktória mintás tojás Porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x8x7 cm Herendi, Lux Elek: Ludas Matyi Porcelán, 32x26 cm, jelezve az alján, pecsét és nyomott jelzés, jelezve oldalt: Lux Elek Herendi Art deco figura, Lux Elek: Fürdő után Porcelán, 35 cm, jelezve az alján és oldalt: Lux Elek Taubert László (1966): Párban 2 db patinázott bronz, 24 cm, jelezve a talpon: Taubert Kokoschka-jelzéssel: Női portré Akvarell/papír, 50x34,5 cm, jjl.: O. Kokoschka 80000?? 48 Kovács Tamás Vilmos (1951): Csángó emlék Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Kovács T. Vilmos, Hanzl Klára (1953): Zenebohócok, 2014 Vegyestechnika/papír, 59x43 cm, jjl.: Hanzl, HK, Miklós Árpád (1958): Metamorfa Olaj/vászon, 50x40 cm, jh.: Miklós Árpád, Walter Gábor ( ): Virágcsendélet Olaj/farost, 40x50 cm, jjl.: Walter Papageorgiu Andrea (1980): Nagy csönd Olaj/vászon, 95x91 cm, jjl.: PA Verebics Katalin (1980): Omis, 2006 Olaj/farost, 35x30 cm, jh.: Verebics Kati Mártonfi Benke Márta (1958): Tornácon Olaj/vászon, 40x40 cm, jjl.: Mártonfi
4 55 Farkasházy Miklós ( ): Akvarell, tus/papír, 32x56 cm, jkl.: Farkasházy Triptichon 56 Koszta József ( ): Kukoricatörők Vegyestechnika, litográfia/papír, 50x35 cm, jjl.: Koszta J Szabó Vladimir ( ): Gyógyító víz Rézkarc/papír, 22x3 cm, jjl.: Szabó Vladimir és jkl.: 92/ Bálványos Huba ( ): Emlékezés koránkelő lányokra Angyalföldi Szabó Zoltán ( ): Vacsora közben Litográfia/papír, 41x56 cm, jjl.: Bálványos és jbl.: 2/ Golyóstoll/papír, 20x28 cm, jjl.: Szabó Zoltán, Dörre Tivadar ( ): Visegrád Akvarell/papír, 10x15 cm, jh.: Dörre Tivadar Szabó Antal ( ): Tanyás udvar Olaj/dekli, 50x60 cm, jbl.: Szabó A. ' Holba Tivadar ( ): Szántás Olaj/vászon, 45x60 cm, jjl.: Holba Bozsó János ( ): Tanyaudvar Olaj/fa, 20x30 cm, jjl.: Bozsó J Kurucz D. István ( ): Vásárhelyi határban 65 ifj. Benedek Jenő (1939): Az öreg malom tárgyai Olaj/fa, 16,5x28 cm, jjl.: Kurucz Olaj/farost, 30x50 cm, jjl.: ifj. Benedek Tenk László (1943): Udvaron Olaj/farost, 70x80 cm, jelzés nélkül, a művész utólagos igazolásával Kádár Béla ( ): Tavasz Akvarell/papír, 18x24 cm, jjl.: Kádár Béla Pirk János ( ): Kapáló Gouache/farost, 40x20 cm, jjl.: Pirk János Kiss J. Zoltán: Tanya Akvarell/papír, 26x33,5 cm, jh.: Kiss J. Zoltán: Tanya és leltári szám Pleidell János ( ): Mediterrán táj Akvarell/papír, 32x44 cm, jjl.: Pleidell, hátul ajándékozási szöveg és rajz Szabó Tamás (1952): A kötél és én IV: Vegyestechnika/papír, 50x40 cm, jjk.: Szabó Tamás Hencze Tamás (1938): Gesztus Olaj/ papír, 90x63 cm, jkl.: Hencze Hincz Gyula ( ): Móka Akvarellel színezett rézkarc/papír, 22x26 cm, jjl.: Hincz Gy. és jkl.: 1/ Bukta Imre (1952): Tökföld Tus/papír, 17x23 cm, jjl.: Bukta I
5 75 Fajó János (1937): Megbillenő Szitanyomat/papír, 46,5x51,5 cm, jjl.: Fajó '67-91'. és jbl.: 26/ asszimmetria 76 Deim Pál (1932): Hetvenedik születésnapra Színes szitanyomat/papír, 15x11 cm, jjl.: Deim Pál és jkl.: 79/ VI Lossonczy Tamás ( ): Szerelmesek Színes szitanyomat/papír, 62x44 cm, jjl.: Lossonczy Tamás és jkl.: 42/50 78 Ország Lili ( ): Ikonfal barna Szitanyomat/papír, 50x35 cm, jjl.: Ország Lili műtermi hagyatéka 1978 és jkl.: 58/ Kondor Lajos ( ): Aki az ördögöt a falra festi 80 Szentgyörgyi Kornél ( ): Napos város 81 Kiss J. Zoltán: A kecskeméti református iskola Akvarellel színezett rézkarc/papír, 28x46 cm, jjl.: Kondor Lajos és jkl.: 41/ Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Szentgyörgyi Olaj/vászon, 60x50 cm, jbl.: Kiss J. Zoltán Orosz László ( ): Szendergő Olajtempera/farost, 80x60 cm, jjl.: OL Konfár Gyula ( ): Házak Olaj/vászon, 60x80 cm, jbl.: Konfár Monos József ( ): Pokol csárda Olaj/vászon, 50x60 cm, jbl.: Monos Kovács Lajos (1910): Nagymaros Pasztell/karton, 50x70 cm, jbl.: Kovács Lajos környékén 86 Zirkelbach László (1916): Kert Olaj/vászon, 60x80 cm, jbl.: Zirkelbach László, Szurcsik János (1931): Szüretelők Olaj/farost, 80x60 cm, jjl.: Szurcsik Kemény Zsigmond (1911): Csendélet Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Kemény Túry Mária ( ): Nyári táj Olaj/farost, 33,5x60 cm, jbk.: Túry Kádár György ( ): Asztal több nézetből Olaj/farost, 33,5x60 cm, jjl.: Kádár, kiállítva: Derkovits Gyula-terem, 1976 IX Orosz Balázs (1963): Happy tachions Akril/vászon, 60x60 cm, jh.: Orosz Balázs Bolmányi Ferenc ( ): Variációk Olaj/farost, 20,5x40,5 cm, jjl.: Bolmányi, XII., Mertz Éva (1957): Április 1997 Olaj/farost, 63x48 cm, jh.: Mertz Éva,
6 94 Szikora Tamás ( ): Axonometrikus szobor 95 Farkas György ( ): Emlékezés múltra II. 96 Szentiványi Lajos ( ):,,Egy gondolat bánt engemet" Olaj, kollázs/farost, 47x63 cm, jjl.: Szikora Olaj/farost, 40,5x125,5 cm, jn., reprodukálva a művész katalógusában Tus, fedőfehér/papír, 32x23 cm, jjl.: Szentiványi Lajos, reprodukálva 1960-ban Csikós András ( ): Őszi alkony Olaj/farost, 40x60,3 cm, jjl.: Csikós Fejér Csaba ( ): Gyalogszék Olaj/farost, 30x56 cm, jbl.: Fejér Cs Schönberger Armand ( ): Alvó nő 100 Mészöly Géza ( ): Halászcsónak a tóparton Vegyestechnika/karton, 44x54 cm, jjf.: Schönberger Olaj/fa, 26,5x36,5 cm, jbl.: Mészöly G
Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7.
RészletesebbenPremier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13.
RészletesebbenPremier Galéria 12. aukció 2015. október 19.
RészletesebbenPremier Galéria 11. aukció 2015. június 1.
Részletesebben06/
RészletesebbenBorítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája. 2013. június 22.
RészletesebbenDUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK
DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK A-03 DUNAKESZI 500 db HU-11-06- 00251 00300 Dudás Ferenc 50 HU-11-06- 00301 00335 F. Tóth Ferenc 35 HU-11-06- 00336 00365 Haraszti Győző
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
Részletesebben1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.
A Fiatal Képzőművészek Stúdiója vezetőségei 1958 1989 között: 1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési
RészletesebbenMJSZ U - 18 / U20 Válogatott Május 15-17. Jégpalota
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTÁRS GRAFIKA
RészletesebbenNYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.
RészletesebbenAdatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek. tag galamb 20% első 20% , ,43
Feleresztés helye: Neumarkt Feleresztés ideje: 2013.06.08 06:10 Időjárás : napos, enyhe északi szél Kisérő : Központi táv : 605000 m Lista terjedelme : 20% (1:5) Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
RészletesebbenDUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK
DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK A-03 DUNAKESZI 425 db HU-12-06- 04726 04800 Németh István 75 HU-12-06- 04801 04845 Haraszti Győző 45 HU-12-06- 04846 04895 Tóth Mihály 50
RészletesebbenAlapító tagok. Alakuló ülésen ( 1990. október 13.) és azt megelőzően belépők. légvédelmi-repülő-és űrhajózási/ hadművészeti
Ács Tibor dr. Alabér László Amaczi Viktor Bali Zoltán Balogh Béla Balogh István Balogh Vilma dr. Bánki István Barna Géza dr. Bartos Jenő dr. bencsik istván Berka István dr Bihari Gábor dr. Bognár botond
RészletesebbenZöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin
SZERDA Piros Fehér Fekete Narancs Megjegyzés 8:00 1 2 6 7 11 12 SNACK 8:30 Beep 8:30 Müzli, Banán, Verofit 9:00 Beep 9:00 Piros - Fehér 10:10 Beep 9:30 10:20 Beep 10:00 Fekete - 11:30 Beep 10:30 11:40
RészletesebbenMVK 2012 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés
MVK 2012 I. Kategória # 1 SZABÓ József 779 ARK 17 19453 1393 1382 1325 1308 5408 100.00 1.osztály 2 FÖLDI Zoltán 3235 ARK 19 18232 1445 1323 1321 1125 5214 96.41 1.osztály 3 VEREBÉLYI Zoltán 29 MÁV 6 7064
RészletesebbenFerencz Károly Emlékverseny. Felnőtt
Ferencz Károly Emlékverseny Galgamácsa 2019.08.03-2019.08.04 Felnőtt 1 6 Szerdahelyi András ATKLE MAN 25 24 25 25 99 24 23 25 24 96 195 2 95 Jéri Tamás MVE MAN 24 22 25 25 96 23 25 24 24 96 192 3 84 Varga
Részletesebben05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu H 65,8482 ko m 2.
05. Dél-Tisza Tagszövetség 2011.Standard Hím kategóriában eredményt elért galambok: 1. Molnár Péter Pál U21 Hu 06-05-27262 H 65,8482 ko 2971136 m 2. Varga K.István U05 HU 09-05-82335 H 157,4612 ko 2618843
Részletesebbenleütési ár: 1.500 Ft leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 2.600 Ft leütési ár: 1.500 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 42/1. Biai Fõglein István, szignált rézkarc,
Részletesebben5. Jeremiás Roland Dávid 2002 Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma Pest Megyei D 13,0
FIÚ EREDMÉNYEK - V. KORCSOPORT ssz név szül. év Iskola (Feladatellátás helye) város (cím) OM kód megye eredmény 100 m fiú V. kcs. 11.7 Tokos Zsolt 2002 Perczel Mór Gimnázium 11.7 1. Tóth Csaba 2002 Törökbálint,
RészletesebbenMSSZ Országos Bajnokság
MSSZ Országos Bajnokság 2015.09.06. vasárnap Fehér út Vers.eng.száma: 361/A/09/01 Felnőtt férfi Hsz. Név Sz.év Egyesület S1 S2 Össz.: 10 9 8 7 OB Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész 96 96 192 II
RészletesebbenXI. Fóti-Futi. 5 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista
Férfi 14 éves és ez alatti 1 5089 SZŐKE-KISS Jácint 2003 00:20:00 Nem Fóton Járok Iskolába 4:00 min/km +00:00:00 2 5091 TAKÁCS Levente Márton 2004 00:21:04 Garay János Általános Iskola, Fót 4:12 min/km
RészletesebbenNév Évjárat Engedély Egyesület
0 m. Légpisztoly 0 pont Kisbakonyi János 9 767 Győri PLE 80 Sass László 95 6 Écs LK 7 Kovács Bálint István 98 00 Soproni PLE 7 Horváth László 960 08 Győri PLE 6 5 Gelencsér Dávid 978 Soproni PLE 6 6 G.
RészletesebbenOtthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése
dátuma: 2015.03.31. 1 NYZCS/14/12289497 SIMON GYULA 4 357,00 520 000 520 000 2 NYZCS/14/12290655 CZUBOR SÁNDORNÉ 3 101,00 450 000 450 000 3 NYZCS/14/12289468 KINCSES GÁBOR FERENC 2 520,00 520 000 520 000
RészletesebbenOtthon Melege Program ZFR-KAZ/14 "Fűtéskorszerűsítés (Kazáncsere) alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése
dátuma: 2015.04.28. 1 KZCS/14/12193524 MAKAI RÓBERT 649 986 8530 649 986 2 KZCS/14/12193363 PAUSITS ERIKA 643 204 7480 643 204 3 KZCS/14/12193462 VIDA JÁNOS 650 000 7280,4 650 000 4 KZCS/14/12193486 MILÁVECZ
10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Sass László 1954 006413 Écs LK 183 2 Kovács Lajos 1978 016740 Győri PLE 179 3 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 177 4 Bérces Béla 1972 015188 Győri PLE 176 5 Neuherz János
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTARS GRAFIKA 7. ORSZÁGOS BIENNÁLÉ
RészletesebbenNÉV MEGYE KAT. I. PÁLYA II. PÁLYA III. ÖSSZ.
Bács-Kiskun - Jász-Nagykun-Szolnok megyei Barátság Kupa XX. forduló eredményei /Tiszakécske 2019.05.26/ III. NÉV MEGYE KAT. I. PÁLYA II. PÁLYA PÁLYA Összes 79. Szarka József Bács-Kiskun Senior 24 24 21
Részletesebbenleütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft
10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Neuherz János 1971 Soproni PLE 169 2 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 166 3 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 163 4 Bujdosó Jenő Soproni PLE 161 5 Tóth Attila 020111 Kisalföld
RészletesebbenJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT KÖZLÖNYE
XX. évfolyam külön szám 2010. április 7. JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT KÖZLÖNYE A JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI KÖZGYŰLÉS HIVATALOS LAPJA TARTALOM K Ö Z L E M É N Y A JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI
RészletesebbenEGYÉNI ÖSSZETETT EREDMÉNY. 7 30,60 Szalai Ádám Halasi TK 8 29,40 Kardos Levente KSI-SE Pirók Tamás Mészáros Csaba, Komlós László, Tóth Péter
gyermek fiú EGYÉNI ÖSSZETETT EREDMÉNY Helyezés Pontszám Csapat Edző 1 34,25 Magvasi Marcell BHSE Reszeli Tamás 2 33,75 Gollob Ádám BHSE Reszeli Tamás 3 33,05 Vizlendvai Máté Hevesi DSE Nagykanizsa Vizlendvai
RészletesebbenXX. Királyválasztó 2nap összetett
XX. Királyválasztó 2nap összetett 1.osztály 1.nap 2.nap össz. 1 3 RAUSCHER Roland 1o. 1 Real Motorcentrum Suzuki 250 1o. 1 1 2 2 1 MEHNERT Martin 1o. 4 Kanizsa MSC KTM 250 1o. 4 2 6 3 40 SZALAY Gergo 1o.
RészletesebbenI. OrfűFitt Pécsi-tó Át-és Körbeúszás eredményei
I. OrfűFitt Pécsi-tó Át-és Körbeúszás eredményei 2013. július 27. Helyezettek Átúszás Férfi 1. helyezett: Ifj. Konkoly József idő: 27:23 2. helyezett: Varenke Gergő idő: 32:03 3. helyezett: Rettegi András
Részletesebben1994-ben végzett IV. a Gépjárműtechnikai szerelő. Igazgató: Németi Lajos Osztályfőnök: Komiszár János
1994-ben végzett IV. a Gépjárműtechnikai szerelő Igazgató: Németi Lajos Osztályfőnök: Komiszár János Idézet: Élj az idővel hát: fürgén elindulnak az évek, s nem jön olyan jó több, mint ami már oda van
RészletesebbenVívó Diákolimpia Országos Döntő Férfi Tőr Egyéni V. Korcsoport ( ) Budapest, március 28.
Vívó Diákolimpia Országos Döntő Férfi Tőr Egyéni V. Korcsoport (2000-2001) Budapest, 2017. március 28. Főbíró: Gátai Róbert Törekvés Számítógépes főbíró: Szigetvári Andrea Budakalász Orvos: Dr. Fülöp Csaba
RészletesebbenHelyezés Rajtszám Név Idő Hátrány Középtáv Férfi Abszolút
Középtáv Férfi Abszolút 1 530 Szurok Balázs 00:41:43 00:00:00 2 537 Lukás Koncz 00:44:09 00:02:25 3 531 Bene András Zoltán 00:46:24 00:04:40 4 543 Bartus Ferenc 00:47:00 00:05:16 5 529 Mátrai Márk 00:47:29
Részletesebben12 TÚRA BUCSA KÖRÜL RÉSZVÉTEL
12 TÚRA BUCSA KÖRÜL RÉSZVÉTEL NÉV CÍM 1.TÚRA 2.TÚRA 3.TÚRA 4.TÚRA 1. ÁDÁM BIANKA BUCSA, JÓZSEF ATTILA U. 2. 2. ÁDÁM CINTIA BUCSA, JÓZSEF ATTILA U. 2. 3. AUER BRIGITTA BUCSA, KOSSUTH U. 96/B 4. AUER GABRIELLA
Részletesebbenbemutatja a Kicsiben festve című gyűjteményes tárlatát Budapest 2016 augusztus
bemutatja a című gyűjteményes tárlatát Budapest Miért? Mit jelent ez a cím és vajon mi értelme van egy tematikus méretre tervezett kiállításnak? Ezek a kérdések merülnek fel a látogatóban mielőtt kinyitná
RészletesebbenCsapatverseny :35
Csapatverseny 1. Gödi SE 338 pont 2. Váci Hajó 250 pont 3. Nagymaros SE 151 pont 4. Váci Vasutas 63 pont 5. Verőce 26 pont 6. Szeged 10 pont 7. EKKSE 7 pont 2011-08-28 12:35 1. 9:30 K-1 III. kcs fiú 1.
RészletesebbenEredménylista Erdővidék
Osztály: I. 1. Baló Ágnes Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 148 2. Veres Zsombor Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 133 3. Árpa Csilla-Izabella Benkő Tímea-Emília Kriza János Gimnázium
RészletesebbenOptimist Magyar Bajnokság Balatonfüred, október Eredmény
Optimist Magyar Bajnokság Balatonfüred, 2015. október 8-12. Eredmény Sailed: 8, Discards: 1, To count: 7, Entries: 97, Scoring system: Appendix A Rank Nemz Vitsz Kormányos Klub Korcsop Nem R1 R2 R3 R4
RészletesebbenOrvosné Dr. Kósa Ildikó
Á LMOSD Farkas Pál (független) Demeter Csaba Kozma Barnáné Adorján Csaba Ármós Zoltán Asztalos Sándor Fórián József Markocsány Tamásné Wrábel Gyula Sándor Toplak Jenő B AGAMÉR Orvos Mihály (MSZP) Erdősné
RészletesebbenEredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált.
Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált. Iskola 3. hely Ritka Viktória Kossuth Lajos Ált. Iskola 1. hely Pap
RészletesebbenI. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny
1/11 Délelőtti végeredmény Versenyszám Futam Sáv Egyesület Név szül nev. Idő vers. idő helyezés 1 25 m fiú gyors 3 Győri Vízisport SE Török Donát vk 2004 9:99,9 0:22,3-1 25 m fiú gyors 4 Győri Vízisport
RészletesebbenREFORMÁTUS KÖZÉPISKOLÁK XVII. ORSZÁGOS KÉMIAVERSENYE 7. évfolyam. 2015. április 17-18.
7. évfolyam Ksz Feladatok I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. 4 Berezvai Anna Kiss Bálint Ref. Ált. Isk. Horváth József 7 2 2 4 9 9 22 4 4 3 9 75 I. 6 Székely Bendegúz Szentendrei Ref. Gimn. Dulai
RészletesebbenFutapest Crossfutás Csömör december 12.
Futapest Crossfutás Csömör 2010. december 12. Végeredmény 4 KM Gyerek Absz.hely Név Szül.év Rajtszám Idö 1. Gerlei Máté 1996 307 18:05 2. Sütö Zsombor Soma 1997 287 18:31 3. Szabó Csenge 2000 284 19:39
RészletesebbenHORVÁTH MIHÁLY EMLÉKVERSENY 2008.
2.Ternai 2.Zelei 3.Katona 1.Sebesi 1.Makai Melitta Anikó Marianna 6Dr.Pálfi 6Lőrincz Edit Tiborné Városi Kiss Bálint Általános Református Iskola Kunszentmárton 2.Füzi Balázs Viktória Hajnalka 6Szemerédi
Részletesebbenbemutatja Sáfár Pál festőművész kamaratárlatát Budapest 2013 március
bemutatja Sáfár Pál festőművész kamaratárlatát Budapest olajfestmények Erdei út 70x50 cm, olaj, vászon Nytsz:10333 Zempléni táj 60x80 cm; olaj, vászon Nytsz:10334 Egy este Szentendrén 55x80 cm; olaj, vászon