Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.

Download "Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája. 2013. június 22."

1 Borítékos aukció tételei Múzeumok éjszakája június 22.

2 A Premier Galéria borítékos aukciója a június 22-i Múzeumok éjszakája alkalmából. Az anyagot a galéria első három aukcióján megmaradt tételekből válogattuk össze. Az egyes tételekre a kiállítás helyszínén (Kecskemét, Lestár tér 1.) június 18-tól lehet borítékban licitet leadni. A borítékokat június 22-én 22 órakor bontjuk föl, az alkotást az veheti meg, aki a legmagasabb ajánlatot adta. A kikiáltási ár alatt nem fogadunk el ajánlatot. Az elkelt tételekre 20 százalék leütési illetéket számítunk föl. 1. Molnár C. Pál ( ): Plakát terv, 26,5x19,5 cm, tempera/papír, jelzés nélkül. Proveniencia: MCP-múzeum, a művész hagyatéka, szerepelt az Arte Galéria aukcióján. Kikiáltási ár: Ft 2. Csurgói Máté Lajos ( ): Hajtóvadászat, 29x39 cm, rézkarc/papír, jelezve jobbra lent: Csurgói Máté Hátoldalon: 100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetség Kikiáltási ár: Ft 4. Bartl József (1932): Kitekintés /S./, 29x29 cm, színes szitanyomat, 5/50, jelezve jobbra lent: Bartl 2000 Kikiáltási ár: Ft

3 5. Scheiber Hugó ( ): Kalapos férfi, 34x25 cm, tempera/papír, jelezve balra középen: Scheiber H. Kikiáltási ár: Ft 6. Udvardi Gyula (1925): Kecskeméti utca, 31x47 cm, olaj/farost, jelezve balra lent: Udvardi Kikiáltási ár: Ft 8. Garabuczy Ágnes (1936): Séta holdfényben, 65x80 cm, olaj/vászon, jelezve jobbra lent: Garabuczy Kikiáltási ár: Ft 9. Szentgyörgyi Miklós (1955): Színes vázák, 45x60 cm, olaj/farost, jelezve jobbra fent: Szentgyörgyi Miklós Kikiáltási ár: Ft 10. id. Kátai Mihály ( ): Tanúhegyek, 30x50, olaj/dekli, jbl.: Kátai M Kikiáltási ár: Ft

4 12. Végvári János (1927-): "Kokasi" hangulat, 30x30 cm, olaj/fa, jbl.: Végvári '96 Kikiáltási ár: Ft 14. Bozsó János ( ): Tanya, 1976, 40x54 cm, olaj/farost, jjl.: Bozsó Kikiáltási ár: Ft 15. Bozsó János ( ): Dunapart, 30x40 cm, olaj/farost, jjl.: R. Bozsó, Solt, 1960 Kikiáltási ár: Ft 16. Pogány Ferenc ( ): Kukoricát hántolók, 53x47 cm, olaj/vászon kasírozva, j. hátul: Pogány Ferenc Kikiáltási ár: Ft 17. P. Bak János ( ): Tájkép, 60x80 cm, olaj/vászon, jjl.: P. Bak Kikiáltási ár: Ft

5 19. Szladovics Vilmos Gusztáv ( ): Cirkusz, 45x38 cm, akvarell/karton, jjl.: Szladovics '95 Kikiáltási ár: Ft 20. Endre Béla ( ): Alföldi táj, 53x70 cm, olaj/vászon kasírozva, jjl.: Endre Kikiáltási ár: Ft 21. Ujváry Lajos ( ): Erdélyi táj, 60x80 cm, olaj/farost, jjl.: Ujváry L. Kikiáltási ár: Ft 22. Ábrahám Rafael (1929): Muflon 29x39 cm, rézkarc/papír, jjl.: Ábrahám. Hátoldalon: 100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetsége, Kikiáltási ár: Ft 23. Ernst Fuchs (1930): Flora erwacht II , 32x31 cm, akvarellel színezett rézkarc/papír, jjl.: Ernst Fuchs, 93/190. példány, reprodukálva az Artes - Das internationale Kunsthaus 1989-es könyvében Kikiáltási ár: Ft

6 25. Decsi Ilona (1950): Zsuzsanna és a vének 15,5x14,5 cm, kézi színezésű rézkarc/papír, jjl.: Decsi. Proveniencia:egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátul a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: Ft 26. Szőnyi István ( ): Dunakanyar Zebegénynél, 1927, 16,5 x 21,5 cm, rézkarc, papír, jjl.: Szőnyi István Kikiáltási ár: Ft 27. Kassák Lajos ( ): Szürke tömbök, 40x29 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Kassák Hátul: kiviteli engedély és L. Kassák Reprodukálva: Rába György Kopogtatás a szemhatáron c. könyv borítóján Kikiáltási ár: Ft 28. Illényi Tamara (1944): Csendélet, 31x44 cm, akvarell/papír, jjl.: Illényi T. Kikiáltási ár: Ft 29. Glatz Oszkár ( ): Leány kapával, 23x33 cm, színezett rézkarc/papír, jbl.: Prihoda, jjl.: Glatz Oszkár Kikiáltási ár: Ft

7 30. Borsos Miklós ( ): Parton, 30x40 cm, rézkarc/papír, jelezve a lemezen: Borsos M Kikiáltási ár: Ft 31. Váli Dezső (1942-): Szürke-fehér műterem, 50x50 cm, olaj/farost, jjl.: Váli D. '93. Hátul: A/93/4. Kikiáltási ár: Ft 32. Goór Imre (1921): Kopjafák, 68x68 cm, olaj/fa, dombormű, jjl.: Goór 1989 Kikiáltási ár: Ft 34. Pleidell János ( ): Balatoni vitorlások, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Pleidell Kikiáltási ár: Ft 35. Walter Gábor (1963): Rózsák, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Walter Kikiáltási ár: Ft

8 37. Edvi Illés Aladár ( ): Itatás, 50x70 cm, olaj/vászon, jbl.: Edvi Illés A. Kikiáltási ár: Ft 38. Csikós András ( ): Alföldi tanya, 40x70 cm, olaj/vászon, jjl.: Csikós Kikiáltási ár: Ft 39. Szentgyörgyi Kornél ( ): Háló, 43x31 cm, tempera/farost, jbl: Szentgyörgyi Kikiáltási ár: Ft 40. Klie Zoltán ( ): Római part 1941, 48x66 cm, akvarell/papír, jjl.: Klie '41, hátul: hagyatéki pecsét Kikiáltási ár: Ft. 41. Kántor Andor ( ): Álló akt, 67x50 cm, olaj/vászon, jjl.: Kántor A. Kikiáltási ár: Ft

9 42. Szász Endre ( ): Illusztráció Solohov: Emberi sors c. könyvéhez, 21x12 cm, rézkarc/papír/próbanyomat, jelzés nélkül. Proveniencia: egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátoldalon a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: Ft 43. Boromissza Zsolt ( ): Holland absztrakt V., 60x80 cm, olaj/vászon, jjl.: B.Zs. '67 Kikiáltási ár: Ft 44. Moholy-Nagy László (?, ?, 1946): A Világegyetem körvanala, 1923/1994, 25,5x20,5 cm, papír, zselatinos ezüst nagyítás, j. hátoldalon: Stempel rückseitig: fémjelzés a hátlapon: Egyszeri kiadvány a Griffelkunst Egyesület számára 1994., ceruzával írt monogram: HMN Hattula Moholy-Nagy, Laszlo Moholy-Nagy ( ) hagyatékából. Kikiáltási ár: Ft 45. Moholy-Nagy László (?, ?, 1946): Fényvirág, 1923/1994, 25,5x20,5 cm, papír, zselatinos ezüst nagyítás, j. hátoldalon: Stempel rückseitig: fémjelzés a hátlapon: Egyszeri kiadvány a Griffelkunst Egyesület számára 1994., ceruzával írt monogram: HMN Hattula Moholy-Nagy, Laszlo Moholy-Nagy ( ) hagyatékából. Kikiáltási ár: Ft

10 48. Szász Endre ( ): Illusztráció Solohov: Emberi sors c. könyvéhez, 21x12 cm, rézkarc/papír/próbanyomat, jelzés n. Proveniencia: egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátoldalon a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: Ft 49. Klimó István ( ): Krumpliszedők, 63x53 cm, tempera/karton, jjl.: Klimó István 1947, a mű szerepelt a művész hagyatéki árverésén Kikiáltási ár: Ft 50. Almásy Aladár: Az utolsó pásztor, 17x31,5 cm, rézkarc/papír, jjl: Almásy Aladár, 1998 Középen: Legelső nyomat Kikiáltási ár: Ft 51. Michael Milburn Foster (1943): Dance, 15,5x11,5 cm, vegyestechnika/papír, jn. Kikiáltási ár: Ft

11 53. Kiss J. Zoltán: Tanulmányfej, 25x32 cm, akvarell/papír, jjl.: Kiss J. Zoltán XI. Kikiáltási ár: Ft 55. Névjegytál Kínáló, 15x28x24 cm, Zsolnay - gyár, Pécs, 1930 körül, talpán jelzett: öttornyos, hárompajzsos jel, eozinmázas fehércserép, matt, savmaratott Kikiáltási ár: Ft 57. Sztelek Norbert ( ): Bivalyok, 46,5x58,5 cm, pasztell/papír jbl.: Sztelek Kikiáltási ár: Ft 60. A. Varga Imre (1953): Doboz kép, 40x57 cm, olaj/fa, jjl.: A.V.I. Kikiáltási ár: Ft 61. Holló László ( ): Vágtázó, 50x60 cm, olaj/vászon, jbl.: Holló L IX. 1. Kikiáltási ár: Ft

12 62. Schönberger Armand ( ): Alvó nő, 44x54 cm, vegyestechnika/karton, jjf.: Schönberger Kikiáltási ár: Ft 63. Czencz János ( ): Gyermekek a tóparton, 57x70 cm, olaj/vászon, jjl.: Czencz Kikiáltási ár: Ft 64. Szabó Vladimir ( ): Háború, 30,5x29 cm, rézkarc, 41/100, jjl.: Szabó Vladimir Kikiáltási ár: Ft 65. Czóbel Béla ( ): Szekér, 36x46 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Czóbel. Proveniencia: Rába György gyűjtemény. Hátoldalon aukciós etikett. Kikiáltási ár: Ft 66. Giczy János (1933): Szüret, 70x80 cm, olaj/fa, jjl.: Giczy Kikiáltási ár: Ft

13 68. Szentgyörgyi Kornél ( ): Női fej, 32x24 cm, olaj/karton farostra kasírozva, jelezve hátul: Női fej, Szentgyörgyi Kornél Kikiáltási ár: Ft 69. Czóbel Béla ( ): sendélet, 40x28 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Czóbel. Proveniencia: Rába György gyűjtemény. Kikiáltási ár: Ft 70. Farkasházy Miklós ( ): Tükröződés, 47x35 cm, akvarell/papír, jjl.: Farkasházy Kikiáltási ár: Ft 71. Szirtes János (1954): Holdbéli táj, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Szirtes Kikiáltási ár: Ft

14 72. Szentgyörgyi Miklós (1955): Álló akt 87x56,5 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi Miklós Kikiáltási ár: Ft 73. Kádár Béla ( ): Ház előtt, 1930-as évek, 78 x 59 cm, tempera/papír, jjl.: Kádár Béla Kikiáltási ár: Ft 74. Radnai Zoltán (1960): Tűzzománckép, 16x13,5 cm, tűzzománc/fa alapon, jelezve hátul Radnai Zoltán Kikiáltási ár: Ft 75. Gyelmis Lukács János ( ): Kikötőben, 39x69 cm, olaj/vászon, jjl.: Gyelmis L. Kikiáltási ár: Ft

15 76. Koszkol Jenő ( ): Erdélyi udvarház, 50x40 cm, akvarell/karton, jjl.: Koszkol Kikiáltási ár: Ft 77. Szentgyörgyi Kornél ( ): Őszi Fák 50x70 cm, olaj/farost, jjf.: Szentgyörgyi Proveniencia: a művész hagyatéka. Kikiáltási ár: Ft 79. Bozsó János ( ): Fák, 27x35 cm, toll/papír, jjl.: Bozsó J. Kikiáltási ár: Ft 80. Pleidell János ( ): Itáliai táj, 25x35 cm, akvarell/papír, jjl.: Pleidell Kikiáltási ár: Ft 81. Walter Gábor (1963): Jazz feeling 50x70 cm, olaj/farost, jjl.: Walter Kikiáltási ár: Ft

16 86. Zsolnay bagoly, 15x15 cm, jelzés a talpon Kikiáltási ár: Ft 87. Francia díszkancsó pár, Magassága 30 cm, francia, 1800-as évek vége, matt mázas fajanszporcelán, festett jelzés a talpon: Philipp R... és 5009-es formaszám Kikiáltási ár: Ft 88. Borsos Miklós ( ): Prímavera, 17 cm magas, bronz/márványtalpon, jh.: B.M. Kikiáltási ár: Ft 89. Gorka Lívia ( ): Zöld váza, 14 cm magas kerámia, jh.: GL Hungary, festett, égetett Kikiáltási ár: Ft

17 91. Szentgyörgyi Kornél ( ): Egyedül, 33x34,5 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi Proveniencia: a művész hagyatéka Kikiáltási ár: Ft 92. Xantus Gyula ( ): Prédikátor madárral, 76x50 cm, olaj/farost, jjl.: Xantus Kikiáltási ár: Ft 93. Szentgyörgyi Kornél ( ): Absztrakció, 35x50 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi '95 Kikiáltási ár: Ft 94. Molnár C. Pál ( ): Éjszakai vár, 70x90 cm, olaj/farost, jjl.: MCP Kikiáltási ár: Ft 96. Olcsai Kiss Zoltán ( ): Don Quijote, 15,5 cm átmérőjű bronzplakett, fa alapon, jf.: Olcsai Kiss, hátoldalon képcsarnoki címke Kikiáltási ár: Ft

18 97. Olcsai Kiss Zoltán ( ): Cervantes, 15,5 cm átmérőjű bronzplakett, fa alapon, jf.: Olcsai Kiss, hátoldalon képcsarnoki címke Kikiáltási ár: Ft 98. Vincze Lajos ( ): Szinetár Miklós portréja, 19x13 cm, tus/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: Ft 99. Vincze Lajos ( ): Wigner Jenő fizikus portréja, 26x19 cm, toll/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: Ft 100. Vincze Lajos ( ): Domján Edit színésznő portréja, 16x13 cm, toll/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: Ft

Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés

Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Brassai-kódex. 39 számozatlan levél. Erdélyi unitárius környezetben keletkezett kéziratos versgyűjtemény, feltehetőleg a XVIII.

Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7.

Premier Galéria 11. aukció 2015. június 1.

A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai:

A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai: A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai: 1. Radnóti Miklós hagyatékából 2014. október és november folyamán budapesti árveréseken felbukkant tárgyak (7

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is. aukciósház Premier Galéria aukció dátuma 2017.06.12. 18:00 aukció címe aukció kiállítás ideje aukció elérhetőségek aukció linkje 19. festmény- és műtárgy aukció Munkanapokon 2017. június 2-tól 2017. június

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116 Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z)

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2009. szeptember 9-i ülés Az ülés napirendje 1. Simó József: A kiskakas gyémánt félkrajcárja, 1958 falikép (kerámia, 158x94,5 cm), valamint Simó Ágoston és Simó József: Madaras

A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGI. gróf Andrássy Gyula v. b. t. t. ^Molnár '-Viktor ZKorvai fjános. 3)éry Béla

A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGI. gróf Andrássy Gyula v. b. t. t. ^Molnár '-Viktor ZKorvai fjános. 3)éry Béla A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGA: ELNÖK : gróf Andrássy Gyula v. b. t. t ALELNÖKÖK : ^Molnár '-Viktor ZKorvai fjános ny. államtitkár szobrászművész IGAZGATÓ: 3)éry Béla IGAZGATÓSÁGI TAGOK: Baditz Ottó Gellért

E-hiteles tulajdoni lap - Szemle másolat Megrendelés szám:30005/7269/2016 2016.01.25 Szektor : 53

E-hiteles tulajdoni lap - Szemle másolat Megrendelés szám:30005/7269/2016 2016.01.25 Szektor : 53 Veszprém 8201, Vörösmarty tér 9. Pf.121. Oldal: 1 / 9 I. R É S Z 1. Az ingatlan adatai: alrészlet adatok terület kat.t.jöv. alosztály adatok mûvelési ág/kivett megnevezés/ min.o ha m2 k.fill. ter. kat.jöv

Losonczy István. Szakmai önéletrajz. Losonczy István (Budapest, 1967) http://laaosi2.blogspot.com/ Cím: H. 2040, Budaörs, Kõhíd u 40.

Losonczy István. Szakmai önéletrajz. Losonczy István (Budapest, 1967) http://laaosi2.blogspot.com/ Cím: H. 2040, Budaörs, Kõhíd u 40. Losonczy István. Szakmai önéletrajz Losonczy István (Budapest, 1967) http://laaosi2.blogspot.com/ Cím: H. 2040, Budaörs, Kõhíd u 40. Telefon: (00-36) 23-425-653, 70-3637212 E-mail: losonczy.istvan@gmail.com

Kulturális Javak Bizottsága KJB / 2015.03.02. Kulturális Javak Bizottsága 2015. március 2-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2015.03.02. 1. Berény Róbert (Budapest, 1887 Budapest, 1953): Emergé. [Plakát.] 1934. Papír, ofszet. 126 x

Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének. 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE

Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének. 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE 152/2012. (IX. 13.) önkormányzat határozat 1. Beszámoló a két ülés között eltelt időszak fontosabb

A tantestület. a tanári testület 9

A tantestület. a tanári testület 9 a tanári testület 9 A tantestület A nevek mellett zárójelben azt tüntettük fel, hogy az adott tanár mikor kezdett az iskolában tanítani. (Többeknél gyermeknevelés vagy hosszabb külföldi munkavállalás miatt

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. a nemzeti szalon vezetősége Gellért Jenő E L N Ö K : t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. ALELNÖKÖK: Ü G Y É S Z : Di. Képessy József PÉNZTÁRNOK : Eckstein M. Miklós Horvai János TISZTELETBELI TAGOK: IGAZGATÓ

Fülesd Község Önkormányzat Képviselőtestületi

Fülesd Község Önkormányzat Képviselőtestületi Fülesd Község Önkormányzat Képviselőtestületi Ülésének jegyzőkönyve (nyilvános) 11-6/2010. Fülesd Községi Önkormányzat Képviselő-testületének 2010. augusztus 16-án megtartott nyilvános ülésének a) jegyzőkönyve,

SUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: 2012. augusztus 12.

SUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: 2012. augusztus 12. SUHANJ! 6 órás jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY 2012. augusztus 12. Támogatóink: ÖSSZETETT EGYÉNI VÉGEREDMÉNY - 1 : 1,982 km Hely Név Rajtszám Leggyorsabb Leglassabb Átlagos Körök Tört Táv (km) tempó*

SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS

SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS N Y Á R I T Á R L A T SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS BIRALÓ bizottság tagjai Kocsis András Antal Károly Baksa Soós György, Bánó Endre, Beck András, Benedek Jenő Berda Ernőné Csáki Maronyák

JEGYZŐKÖNYV. Mely készült Csókakő Csákberény Söréd Községi Önkormányzatok Képviselő-testületének 2013. január 31-én megtartott együttes üléséről

JEGYZŐKÖNYV. Mely készült Csókakő Csákberény Söréd Községi Önkormányzatok Képviselő-testületének 2013. január 31-én megtartott együttes üléséről JEGYZŐKÖNYV Mely készült Csókakő Csákberény Söréd Községi Önkormányzatok Képviselő-testületének 2013. január 31-én megtartott együttes üléséről Helye: Művelődési ház Söréd, Rákóczi u. 41. Jelen vannak:

1851-ben még ezt írta a városról Fényes Elek Magyarország Geográfiai

1851-ben még ezt írta a városról Fényes Elek Magyarország Geográfiai A Mecsek Egyesület 120 éves Baronek Jenő 1851-ben még ezt írta a városról Fényes Elek Magyarország Geográfiai Szótára című művében: Pécs igen régi nevezetes királyi város Baranya megyében a szőlőkkel,

Balaton népe és vidéke

Balaton népe és vidéke Balaton népe és vidéke G Y A N Ó S Z I L V I A B A L A T O N I M Ú Z E U M 2 0 1 2 T Á M O P 3. 2. 8. B - 1 2 / 1-2 0 1 2-0 0 1 4 Zala megye térben és időben Térképek: Zala Megyei Levéltár www.zml.hu 1850-es

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000

1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat

1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat 1955. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat I. Bakay Erzsébet iparművész Balogh István grafikusművész Bíró Iván szobrászművész Bolgár József festőművész Csernus Tibor festőművész Feledy

Szilágyi-Jéger Teréz. festőművész

Szilágyi-Jéger Teréz. festőművész Szilágyi-Jéger Teréz festőművész 2016 Szakmai életrajz Születési adatok: Csorna, 1967. E-mail: fonix99@freemail.hu Telefon: 06202060807 web: jegerterez.hu A színek és a formák jelentéstartalmainak keresése,

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK Matematika Testnevelés Matematika Matematika Matematika

HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK Matematika Testnevelés Matematika Matematika Matematika Göllöntné Kiss Annamára. o. Matematika Matematika Matematika Matematika Göllöntné K. Annam. Szollárné V. Ilona Göllöntné K. Annam. Göllöntné K. Annam. Magyar (O) Matematika Magyar (O) Magyar (O) Magyar

KOSZTOLÁNYI HÍRADÓ. Kosztolányi Dezső. Kosztolányi Dezső Céltársulás 2015. november 30. I. évf./1.

KOSZTOLÁNYI HÍRADÓ. Kosztolányi Dezső. Kosztolányi Dezső Céltársulás 2015. november 30. I. évf./1. Kosztolányi Dezső Céltársulás 2015. november 30. I. évf./1. KOSZTOLÁNYI HÍRADÓ Csodálatos is, hogy egy nótáról mi minden jut eszébe egy magyarnak. De még csodálatosabb, hogy egy nótáról minden magyarnak

ÉLETRAJZ. Koppány Attila festőművész (Enying, 1947. február 25.) Honlap: www.art-koppany.sze.hu Lakcím: 9021 Győr, Király u. 5.

ÉLETRAJZ. Koppány Attila festőművész (Enying, 1947. február 25.) Honlap: www.art-koppany.sze.hu Lakcím: 9021 Győr, Király u. 5. ÉLETRAJZ Koppány Attila festőművész (Enying, 1947. február 25.) Honlap: www.art-koppany.sze.hu Lakcím: 9021 Győr, Király u. 5. Tanulmányok 1961-1970 Derkovits Képzőművészeti Kör, Székesfehérvár. Mestere:

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116 Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy

ELSÖPRŐ SIKEREK A MÓRÁBAN. azaz újra hoztuk a formánkat

ELSÖPRŐ SIKEREK A MÓRÁBAN. azaz újra hoztuk a formánkat ELSÖPRŐ SIKEREK A MÓRÁBAN azaz újra hoztuk a formánkat A tavaszi időszak az általános iskolások körében az igazi megmérettetések ideje. Ilyenkor történnek a nagy dolgok. Az év végi hajrá mellett iskolánk

2016. február 06 án megrendezett 17. Morzsabál tiszta bevétele 1 035 000 Ft.

2016. február 06 án megrendezett 17. Morzsabál tiszta bevétele 1 035 000 Ft. A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, a Gyermekmosoly Szülői Szervezet és a Szécsényi Óvodásokért Alapítvány köszöni támogatóinak, cégeknek, vállalkozóknak, magánszemélyeknek, szülőknek, hogy anyagi

Kiadja: Rail Cargo Hungaria Zrt. Marketing és kommunikáció 2012. február 7.

Kiadja: Rail Cargo Hungaria Zrt. Marketing és kommunikáció 2012. február 7. Kiadja: Rail Cargo Hungaria Zrt. Marketing és kommunikáció 2012. február 7. Vállalati hírek Cikksorozat: mit várnak vezetőink 2012-től Salamon Béla: 2012-ben tovább kell erősödnünk Tavaly meghatározó lépéseket

férfi helyért Juhász Zoltán 3 Juhász Zoltán 3 Bartek Bálint helyért Juhász Zoltán Kék Tamás 3 Kék Tamás 0 Márton Szilárd 0

férfi helyért Juhász Zoltán 3 Juhász Zoltán 3 Bartek Bálint helyért Juhász Zoltán Kék Tamás 3 Kék Tamás 0 Márton Szilárd 0 férfi 35+ Király Zsolt (1) 0 Király Zsolt (1) 3 Bye 3 Lázár Béla Király Zsolt (1) 0 Lázár Béla 0 3 Lázár Béla Juhász Zoltán 2 Juhász Zoltán (5/8) 3 0 Lázár Béla Buday Zoltán (5/8) 3 Buday Zoltán (5/8)

Az erdészet mindenkori országos hatósága által kiadott érmek, plakettek. Magyar Állami Erdőgazdasági Üzemek Központja

Az erdészet mindenkori országos hatósága által kiadott érmek, plakettek. Magyar Állami Erdőgazdasági Üzemek Központja 15 I. F E J E Z E T 1-000 Az erdészet mindenkori országos hatósága által kiadott érmek, plakettek -100 Magyar Állami Erdőgazdasági Üzemek Központja -200 Országos Erdészeti Főigazgatóság -300 Mezőgazdasági

Tájékoztató a közterület használati- és bérleti díjakról

Tájékoztató a közterület használati- és bérleti díjakról Az előterjesztés száma: 51/2016. A határozati javaslat elfogadásához egyszerű többség szükséges! Decs nagyközség képviselő-testületének 2016. március 30. napján 18-órakor megtartandó ülésére Tájékoztató

KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 1 KÉPZ Ő M Ű VÉSZETI ÁG

KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 1 KÉPZ Ő M Ű VÉSZETI ÁG KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 1 KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 2 FESTÉSZET TANSZAK KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 3 CÉLOK, FELADATOK: A festészet műhelymunka célja, hogy a tanuló ismerje meg: azokat az anyagokat és eljárásokat,

Kis pénzből komoly magyar gyűjtemény

Kis pénzből komoly magyar gyűjtemény beszélgetés Szarvasy Mihállyal Kis pénzből komoly magyar gyűjtemény beszélgetés Szarvasy Mihály New York-i művészeti szakértővel Mattis Teutsch János, Munkácsy Mihály, Moholy- Nagy László három példa olyan

KÖNYVBEMUTATÓ Budapest, 2010. március 31. Mi volt a célkitűzés? a Magyar Posta rangjához méltó, színvonalas cégtörténeti kiadvány elmúlt 20 év bemutatása szakmailag megalapozottan, tényszerűen, közérthetően,

Egy magánmúzeum lehetőségei a felnőttképzés különböző színterein

Egy magánmúzeum lehetőségei a felnőttképzés különböző színterein Egy magánmúzeum lehetőségei a felnőttképzés különböző színterein MAGYAR Erzsébet Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest magyar.erzsebet@ppk.elte.hu Molnár-C. Pál (1894-1981) festőművész, grafikus, egyházművész

FARAGOTT AJTÓK NETTÓ ÁR ÉS MÉRETLISTÁJA 2012.05.09. - től

FARAGOTT AJTÓK NETTÓ ÁR ÉS MÉRETLISTÁJA 2012.05.09. - től Tel.: (22) 406-780 (22) 562 EZEKET - 091 A TERMÉKEKET ORSZÁGOSAN Fax: (22) 404-152 DÍJMENTESEN HÁZHOZ SZÁLLÍTJUK! 2013.02.12 nyomtatási formája mérete Női alak nyújtott kézzel F001-S4 590 x 447 270x150

Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of.

Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of. Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of. 600- Balogh Sándor 5 Przemyslang romjai (Galiczia) Vf. 6. Mellame" temploma.

Tantárgy neve Kód Óraszám ea. gyak. Teljesítés (kredit) számonkérés

Tantárgy neve Kód Óraszám ea. gyak. Teljesítés (kredit) számonkérés Tantárgy Kód Óraszám ea. gyak. számonkérés Tantárgy felelős tanszék Japán nyelv és kultúra EU3012 0+2 G, 1k Kommunikációs és Nemzetközi Kapcsolatok Központja oktató Máthé Katalin Tantárgy Kód Óraszám elm

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49 15 km Férfi 18 év alatt 1 Holló-Szabó Martin 108 0:59:44 0:59:44 2 Csáni Bendegúz 110 1:19:50 1:19:55 3 Varga István 81 1:31:01 1:31:01 15 km Férfi 18-29 1 Oláh Norbert 49 0:57:23 0:57:23 2 Szabó Milán

K I V O N A T. Alsónémedi Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete által 2014. február 25-én megtartott ülésének jegyzőkönyvéből

K I V O N A T. Alsónémedi Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete által 2014. február 25-én megtartott ülésének jegyzőkönyvéből Alsónémedi Polgármesteri Hivatal 2351 Alsónémedi, Fő út 58. K I V O N A T Alsónémedi Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete által 2014. február 25-én megtartott ülésének jegyzőkönyvéből Alsónémedi

Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum 2012. ÁPRILIS RENDEZVÉNYEK, PROGRAMOK

Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum 2012. ÁPRILIS RENDEZVÉNYEK, PROGRAMOK Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum 2012. ÁPRILIS RENDEZVÉNYEK, PROGRAMOK RÁKÓCZI-HÁZ 3530 Miskolc, Rákóczi u. 2. Tel.: 46/ 500-680 E-mail: miskolcigaleria@gmail.com www.miskolcigaleria.hu Nyitva

VILLAÉPÜLET FELMÉRÉSI TERVE ÁBRAHÁMHEGY, BADACSONYI ÚT 5.

VILLAÉPÜLET FELMÉRÉSI TERVE ÁBRAHÁMHEGY, BADACSONYI ÚT 5. ÉPÍTÉSZMŰTRM VILLAÉPÜLT ÁBRAHÁMHGY, BADACSONYI ÚT 5. 2. január 7. gyümölcsfák huzal kerítés tuja sor faház faház huzal kerítés fenyőfa átm.5cm gyep +3,6 fedél tiszafa fenyőfa átm.5cm ±, beton felület tiszafa

Szociális pályázatot bírálók beszámolója 2014/15 őszi félév

Szociális pályázatot bírálók beszámolója 2014/15 őszi félév Szociális pályázatot bírálók beszámolója 2014/15 őszi félév Berkes Máté Berta Lilla o munkaóra: 28 o elbírált pályázatok: 98 o munkaóra: 31 o megválaszolt levelek: 200 o telefonügyelet: 5 nap o helyettesítés

Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI versenyeredmények 2013/2014. Országos tanulmányi és műveltségi verseny

Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI versenyeredmények 2013/2014. Országos tanulmányi és műveltségi verseny Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI eredmények A neve 2013/2014 Országos tanulmányi és műveltségi helyezés Tanuló neve, osztálya tantárgy Felkészítő nevelő Simonyi Zsigmond helyesírási 3. hely László

Szakmai beszámoló Tornyai János Múzeum és K. K. 2015. évi restaurálásáról

Szakmai beszámoló Tornyai János Múzeum és K. K. 2015. évi restaurálásáról Szakmai beszámoló Tornyai János Múzeum és K. K. 2015. évi restaurálásáról NKA közgyűjtemények kollégiuma3533/00228 számú nyílt pályázata Állományvédelmi műhelyek tevékenységéhez szükséges szakmai anyagok

Építészeti Ábrázolás Tanszék

Építészeti Ábrázolás Tanszék Építészeti Ábrázolás Tanszék Bárdné Feind Teréz Csabay Bálint Fejér Tamás Ledneczki Pál Strommer László Szoboszlai Mihály Gyakorlat: Bárdné Feind Teréz Barna Gergely Batta Imre Csabay Bálint Demeter Balázs

JEGYZŐKÖNYV. Orbánné Borsos Anikó jkv. A Képviselő-testület 6 igen szavazattal, egyhangúlag a következő határozatot hozza:

JEGYZŐKÖNYV. Orbánné Borsos Anikó jkv. A Képviselő-testület 6 igen szavazattal, egyhangúlag a következő határozatot hozza: JEGYZŐKÖNYV Készült: 2013. június 27-én Balatonfenyves Község Önkormányzat Képviselő-testületének a községháza nagytermében megtartott rendkívüli ülésén. Jelen vannak: Buza Máté képviselő Haszon Zsolt

V.Szigetköz Minimaraton

V.Szigetköz Minimaraton 2008.05.04. Táv : 16 km Abszolút eredmények 1. 23 Garami Árpád 1966 0:55:36 2. 5 Pleiveisz István 1980 0:56:58 3. 10 Rákóczy Zoltán 1966 0:58:39 4. 21 Varga Csaba 1965 1:00:30 5. 42 Takács László 1968

KONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116

KONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116 Vizsgaszervező intézmény: KONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z) szakképesítés

Helyezés vagy minősítés. országos. III. helyezett Fodor Bálint 7.A. megyei. II. helyezett IV. helyezett. 2. fordulóba Bogáromi Vivien és.

Helyezés vagy minősítés. országos. III. helyezett Fodor Bálint 7.A. megyei. II. helyezett IV. helyezett. 2. fordulóba Bogáromi Vivien és. A 2014/2015-ös tanév versenyeredményei: Tantárgyi versenyek: Helyezés vagy minősítés Tanulók Kárpát-medencei irodalmi pályázat 1956-os versenye Lotz János nevét viselő szövegértési verseny OKTV angol nyelvből

296/2014. (X. 03.) számú Képviselő-testületi Határozat

296/2014. (X. 03.) számú Képviselő-testületi Határozat könyvéből: 296/2014. (X. 03.) számú Képviselő-testületi Határozat Hajdúnánás Városi Önkormányzat Képviselő-testülete Hajdúnánás Város településszerkezeti terv és leírás módosítását a mellékletben meghatározottak

Pér Község Önkormányzata 9099 Pér, Szent Imre u. 1. Tel: (96) 559-230, Fax: (96) 559-239

Pér Község Önkormányzata 9099 Pér, Szent Imre u. 1. Tel: (96) 559-230, Fax: (96) 559-239 Pér község Önkormányzat Képviselő-testületének 10/2012.(XII. 12.) számú rendelete a természetben nyújtott szociális célú tűzifa támogatás jogosultsági feltételeiről Pér Község Önkormányzat Képviselő-testülete

Magyarpolány Község Önkormányzat Képviselő-testülete

Magyarpolány Község Önkormányzat Képviselő-testülete Szám: M. /2013. Magyarpolány Község Önkormányzat Képviselő-testülete 8449 Magyarpolány, Dózsa György utca 6. Tel/Fax: 88/503-820 email: hivatal@magyarpolany.hu J E G Y Z Ő K Ö N Y V Készült: Magyarpolány

Helyi Választási Iroda 8741 Zalaapáti, Szent István tér 9. HIRDETMÉNY

Helyi Választási Iroda 8741 Zalaapáti, Szent István tér 9. HIRDETMÉNY : Elérhetőség: 83/352-003/13. Zalaapáti 001.sz. szavazatszámláló bizottság: 1. Scheiber Csabáné elnök Zalaapáti, Deák F. u. 43. T: 352-023, 352-048 2. Untenbergerné Dr.Gál Adél Zalaapáti, Szent István

Tárgyalkotó népművészet. Szerkesztette: Bellon Tibor - Fügedi Márta - Szilágyi Miklós

Tárgyalkotó népművészet. Szerkesztette: Bellon Tibor - Fügedi Márta - Szilágyi Miklós Tárgyalkotó népművészet Szerkesztette: Bellon Tibor - Fügedi Márta - Szilágyi Miklós Tartalom Bevezető. I. fejezet Mi a népművészet? Lexikon-szócikk a magyar népművészetről 7 Fél Edit-Hofer Tamás-K. Csüléry

A GÖDI DUNA-PART TÁVLATICSELEKVÉSIPROGRAMJA ÖSSZEÁLLÍTOTTA: TarjányiJudit Főépítész 2009. NOVEMBER

A GÖDI DUNA-PART TÁVLATICSELEKVÉSIPROGRAMJA ÖSSZEÁLLÍTOTTA: TarjányiJudit Főépítész 2009. NOVEMBER A GÖDI DUNA-PART TÁVLATICSELEKVÉSIPROGRAMJA ÖSSZEÁLLÍTOTTA: TarjányiJudit Főépítész Összhangteremtés a természet-közeli állapotú parti sáv, a lakóterület és a vízi turizmus között Kapcsolatteremtés a szárazföldi

Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny

Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny A középdöntő Az Autószerelők Országos Egyesülete és az Autótechnika folyóirat kiadója, az X-Meditor Kft. Járműipari Divíziója 2011. évi tanulmányi versenyének középdöntője

PETŐFI-PÁLYÁZAT 2012/2013 A pályázatokat az iskola könyvtárába adjátok le! A leadás határideje: 2013. február 15.

PETŐFI-PÁLYÁZAT 2012/2013 A pályázatokat az iskola könyvtárába adjátok le! A leadás határideje: 2013. február 15. PETŐFI-PÁLYÁZAT 2012/2013 A pályázatokat az iskola könyvtárába adjátok le! A leadás határideje: 2013. február 15. Természetismeret 1. Egy többfordulós feladatlap megoldása A feladatlapot keresd a mellékletek

39/2013. (IX. 26.) Kgy. Határozat

39/2013. (IX. 26.) Kgy. Határozat 37/2013. (IX. 26.) Beszámoló a lejárt határidejű közgyűlési határozatok végrehajtásáról, az átruházott hatáskörben hozott döntésekről és a két ülés közötti eseményekről A Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlése

Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány Nyilvántartási szám: 850/2001. Apk. 60.011/2001./4. Adó száma: 18964549-1-20. Közhasznú jelentése

Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány Nyilvántartási szám: 850/2001. Apk. 60.011/2001./4. Adó száma: 18964549-1-20. Közhasznú jelentése Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány Nyilvántartási szám: 850/2001. Apk. 60.011/2001./4. Adó száma: 18964549-1-20 Közhasznú jelentése A Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásért Közalapítványt a Zalaegerszeg

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2010. január 13-i ülés 1. A KJB 2009. éve KJB / 2009.02.05. A KJB 10 ülést tartott (2007: 11 ülés; 2008: 10 ülés) A KJB összesen 111 napirendi pontot tárgyalt (2007: 123; 2008:

Javaslat az. Útmenti keresztek Apátfalván. települési értéktárba történő felvételéhez

Javaslat az. Útmenti keresztek Apátfalván. települési értéktárba történő felvételéhez Javaslat az Útmenti keresztek Apátfalván települési értéktárba történő felvételéhez Készítette: I. A JAVASLATTEVŐ ADATAI 1. A javaslatot benyújtó (személy/intézmény/szervezet/vállalkozás) neve: Veréb Anett

JEGYZŐKÖNYV A TANÁCSKOZÁST HANGFELVÉTELEN RÖGZÍTETTÜK!

JEGYZŐKÖNYV A TANÁCSKOZÁST HANGFELVÉTELEN RÖGZÍTETTÜK! Szám: 117-15/2013. JEGYZŐKÖNYV Készült: a Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlésének 2013. szeptember 26- án 14.00 órára összehívott és a Baranya Megyei Kormányhivatal dísztermében (Pécs, Papnövelde u.

A BM 2010/2011. TANÉVI ORSZÁGOS TANINTÉZETI TEREPFUTÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA. 2011. április 08. S z e g e d

A BM 2010/2011. TANÉVI ORSZÁGOS TANINTÉZETI TEREPFUTÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA. 2011. április 08. S z e g e d A BM 2010/2011. TANÉVI ORSZÁGOS TANINTÉZETI TEREPFUTÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA 2011. április 08. S z e g e d S z e g e d i R e n d é s z e t i S z a k k ö z é p i s k o l a Telefon: +36 62 559 577; +36

XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály)

XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály) XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály) - 34 - NAPTÁR Február 1. 2. 3. 6. 7. 1956-ban ezen a napon

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon.

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon. A következő tételek (tőrös botok, tőrök, kardok, sétabotok, cseresznye bútorok, coloniál bútorok, flamand hintaszék, reneszánsz szekrény, porcelán baba, barokk szobor) ELADÓAK!!! Az oldalak egyenként képeket

A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó

A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó 2007 2012 A MÁTÉSZALKAI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM végzős diákjai 2012. május 4-én