Borítékos aukció tételei. Múzeumok éjszakája június 22.
- Margit Deákné
1 Borítékos aukció tételei Múzeumok éjszakája június 22.
2 A Premier Galéria borítékos aukciója a június 22-i Múzeumok éjszakája alkalmából. Az anyagot a galéria első három aukcióján megmaradt tételekből válogattuk össze. Az egyes tételekre a kiállítás helyszínén (Kecskemét, Lestár tér 1.) június 18-tól lehet borítékban licitet leadni. A borítékokat június 22-én 22 órakor bontjuk föl, az alkotást az veheti meg, aki a legmagasabb ajánlatot adta. A kikiáltási ár alatt nem fogadunk el ajánlatot. Az elkelt tételekre 20 százalék leütési illetéket számítunk föl. 1. Molnár C. Pál ( ): Plakát terv, 26,5x19,5 cm, tempera/papír, jelzés nélkül. Proveniencia: MCP-múzeum, a művész hagyatéka, szerepelt az Arte Galéria aukcióján. Kikiáltási ár: Ft 2. Csurgói Máté Lajos ( ): Hajtóvadászat, 29x39 cm, rézkarc/papír, jelezve jobbra lent: Csurgói Máté Hátoldalon: 100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetség Kikiáltási ár: Ft 4. Bartl József (1932): Kitekintés /S./, 29x29 cm, színes szitanyomat, 5/50, jelezve jobbra lent: Bartl 2000 Kikiáltási ár: Ft
3 5. Scheiber Hugó ( ): Kalapos férfi, 34x25 cm, tempera/papír, jelezve balra középen: Scheiber H. Kikiáltási ár: Ft 6. Udvardi Gyula (1925): Kecskeméti utca, 31x47 cm, olaj/farost, jelezve balra lent: Udvardi Kikiáltási ár: Ft 8. Garabuczy Ágnes (1936): Séta holdfényben, 65x80 cm, olaj/vászon, jelezve jobbra lent: Garabuczy Kikiáltási ár: Ft 9. Szentgyörgyi Miklós (1955): Színes vázák, 45x60 cm, olaj/farost, jelezve jobbra fent: Szentgyörgyi Miklós Kikiáltási ár: Ft 10. id. Kátai Mihály ( ): Tanúhegyek, 30x50, olaj/dekli, jbl.: Kátai M Kikiáltási ár: Ft
4 12. Végvári János (1927-): "Kokasi" hangulat, 30x30 cm, olaj/fa, jbl.: Végvári '96 Kikiáltási ár: Ft 14. Bozsó János ( ): Tanya, 1976, 40x54 cm, olaj/farost, jjl.: Bozsó Kikiáltási ár: Ft 15. Bozsó János ( ): Dunapart, 30x40 cm, olaj/farost, jjl.: R. Bozsó, Solt, 1960 Kikiáltási ár: Ft 16. Pogány Ferenc ( ): Kukoricát hántolók, 53x47 cm, olaj/vászon kasírozva, j. hátul: Pogány Ferenc Kikiáltási ár: Ft 17. P. Bak János ( ): Tájkép, 60x80 cm, olaj/vászon, jjl.: P. Bak Kikiáltási ár: Ft
5 19. Szladovics Vilmos Gusztáv ( ): Cirkusz, 45x38 cm, akvarell/karton, jjl.: Szladovics '95 Kikiáltási ár: Ft 20. Endre Béla ( ): Alföldi táj, 53x70 cm, olaj/vászon kasírozva, jjl.: Endre Kikiáltási ár: Ft 21. Ujváry Lajos ( ): Erdélyi táj, 60x80 cm, olaj/farost, jjl.: Ujváry L. Kikiáltási ár: Ft 22. Ábrahám Rafael (1929): Muflon 29x39 cm, rézkarc/papír, jjl.: Ábrahám. Hátoldalon: 100 éves a Magyar Vadászok Országos Szövetsége, Kikiáltási ár: Ft 23. Ernst Fuchs (1930): Flora erwacht II , 32x31 cm, akvarellel színezett rézkarc/papír, jjl.: Ernst Fuchs, 93/190. példány, reprodukálva az Artes - Das internationale Kunsthaus 1989-es könyvében Kikiáltási ár: Ft
6 25. Decsi Ilona (1950): Zsuzsanna és a vének 15,5x14,5 cm, kézi színezésű rézkarc/papír, jjl.: Decsi. Proveniencia:egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátul a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: Ft 26. Szőnyi István ( ): Dunakanyar Zebegénynél, 1927, 16,5 x 21,5 cm, rézkarc, papír, jjl.: Szőnyi István Kikiáltási ár: Ft 27. Kassák Lajos ( ): Szürke tömbök, 40x29 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Kassák Hátul: kiviteli engedély és L. Kassák Reprodukálva: Rába György Kopogtatás a szemhatáron c. könyv borítóján Kikiáltási ár: Ft 28. Illényi Tamara (1944): Csendélet, 31x44 cm, akvarell/papír, jjl.: Illényi T. Kikiáltási ár: Ft 29. Glatz Oszkár ( ): Leány kapával, 23x33 cm, színezett rézkarc/papír, jbl.: Prihoda, jjl.: Glatz Oszkár Kikiáltási ár: Ft
7 30. Borsos Miklós ( ): Parton, 30x40 cm, rézkarc/papír, jelezve a lemezen: Borsos M Kikiáltási ár: Ft 31. Váli Dezső (1942-): Szürke-fehér műterem, 50x50 cm, olaj/farost, jjl.: Váli D. '93. Hátul: A/93/4. Kikiáltási ár: Ft 32. Goór Imre (1921): Kopjafák, 68x68 cm, olaj/fa, dombormű, jjl.: Goór 1989 Kikiáltási ár: Ft 34. Pleidell János ( ): Balatoni vitorlások, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Pleidell Kikiáltási ár: Ft 35. Walter Gábor (1963): Rózsák, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Walter Kikiáltási ár: Ft
8 37. Edvi Illés Aladár ( ): Itatás, 50x70 cm, olaj/vászon, jbl.: Edvi Illés A. Kikiáltási ár: Ft 38. Csikós András ( ): Alföldi tanya, 40x70 cm, olaj/vászon, jjl.: Csikós Kikiáltási ár: Ft 39. Szentgyörgyi Kornél ( ): Háló, 43x31 cm, tempera/farost, jbl: Szentgyörgyi Kikiáltási ár: Ft 40. Klie Zoltán ( ): Római part 1941, 48x66 cm, akvarell/papír, jjl.: Klie '41, hátul: hagyatéki pecsét Kikiáltási ár: Ft. 41. Kántor Andor ( ): Álló akt, 67x50 cm, olaj/vászon, jjl.: Kántor A. Kikiáltási ár: Ft
9 42. Szász Endre ( ): Illusztráció Solohov: Emberi sors c. könyvéhez, 21x12 cm, rézkarc/papír/próbanyomat, jelzés nélkül. Proveniencia: egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátoldalon a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: Ft 43. Boromissza Zsolt ( ): Holland absztrakt V., 60x80 cm, olaj/vászon, jjl.: B.Zs. '67 Kikiáltási ár: Ft 44. Moholy-Nagy László (?, ?, 1946): A Világegyetem körvanala, 1923/1994, 25,5x20,5 cm, papír, zselatinos ezüst nagyítás, j. hátoldalon: Stempel rückseitig: fémjelzés a hátlapon: Egyszeri kiadvány a Griffelkunst Egyesület számára 1994., ceruzával írt monogram: HMN Hattula Moholy-Nagy, Laszlo Moholy-Nagy ( ) hagyatékából. Kikiáltási ár: Ft 45. Moholy-Nagy László (?, ?, 1946): Fényvirág, 1923/1994, 25,5x20,5 cm, papír, zselatinos ezüst nagyítás, j. hátoldalon: Stempel rückseitig: fémjelzés a hátlapon: Egyszeri kiadvány a Griffelkunst Egyesület számára 1994., ceruzával írt monogram: HMN Hattula Moholy-Nagy, Laszlo Moholy-Nagy ( ) hagyatékából. Kikiáltási ár: Ft
10 48. Szász Endre ( ): Illusztráció Solohov: Emberi sors c. könyvéhez, 21x12 cm, rézkarc/papír/próbanyomat, jelzés n. Proveniencia: egykoron a dr. Szijj Rezső-Kovács Rózsa gyűjteményben, hátoldalon a gyűjtemény pecsétje Kikiáltási ár: Ft 49. Klimó István ( ): Krumpliszedők, 63x53 cm, tempera/karton, jjl.: Klimó István 1947, a mű szerepelt a művész hagyatéki árverésén Kikiáltási ár: Ft 50. Almásy Aladár: Az utolsó pásztor, 17x31,5 cm, rézkarc/papír, jjl: Almásy Aladár, 1998 Középen: Legelső nyomat Kikiáltási ár: Ft 51. Michael Milburn Foster (1943): Dance, 15,5x11,5 cm, vegyestechnika/papír, jn. Kikiáltási ár: Ft
11 53. Kiss J. Zoltán: Tanulmányfej, 25x32 cm, akvarell/papír, jjl.: Kiss J. Zoltán XI. Kikiáltási ár: Ft 55. Névjegytál Kínáló, 15x28x24 cm, Zsolnay - gyár, Pécs, 1930 körül, talpán jelzett: öttornyos, hárompajzsos jel, eozinmázas fehércserép, matt, savmaratott Kikiáltási ár: Ft 57. Sztelek Norbert ( ): Bivalyok, 46,5x58,5 cm, pasztell/papír jbl.: Sztelek Kikiáltási ár: Ft 60. A. Varga Imre (1953): Doboz kép, 40x57 cm, olaj/fa, jjl.: A.V.I. Kikiáltási ár: Ft 61. Holló László ( ): Vágtázó, 50x60 cm, olaj/vászon, jbl.: Holló L IX. 1. Kikiáltási ár: Ft
12 62. Schönberger Armand ( ): Alvó nő, 44x54 cm, vegyestechnika/karton, jjf.: Schönberger Kikiáltási ár: Ft 63. Czencz János ( ): Gyermekek a tóparton, 57x70 cm, olaj/vászon, jjl.: Czencz Kikiáltási ár: Ft 64. Szabó Vladimir ( ): Háború, 30,5x29 cm, rézkarc, 41/100, jjl.: Szabó Vladimir Kikiáltási ár: Ft 65. Czóbel Béla ( ): Szekér, 36x46 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Czóbel. Proveniencia: Rába György gyűjtemény. Hátoldalon aukciós etikett. Kikiáltási ár: Ft 66. Giczy János (1933): Szüret, 70x80 cm, olaj/fa, jjl.: Giczy Kikiáltási ár: Ft
13 68. Szentgyörgyi Kornél ( ): Női fej, 32x24 cm, olaj/karton farostra kasírozva, jelezve hátul: Női fej, Szentgyörgyi Kornél Kikiáltási ár: Ft 69. Czóbel Béla ( ): sendélet, 40x28 cm, vegyestechnika/papír, jjl.: Czóbel. Proveniencia: Rába György gyűjtemény. Kikiáltási ár: Ft 70. Farkasházy Miklós ( ): Tükröződés, 47x35 cm, akvarell/papír, jjl.: Farkasházy Kikiáltási ár: Ft 71. Szirtes János (1954): Holdbéli táj, 50x60 cm, olaj/vászon, jjl.: Szirtes Kikiáltási ár: Ft
14 72. Szentgyörgyi Miklós (1955): Álló akt 87x56,5 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi Miklós Kikiáltási ár: Ft 73. Kádár Béla ( ): Ház előtt, 1930-as évek, 78 x 59 cm, tempera/papír, jjl.: Kádár Béla Kikiáltási ár: Ft 74. Radnai Zoltán (1960): Tűzzománckép, 16x13,5 cm, tűzzománc/fa alapon, jelezve hátul Radnai Zoltán Kikiáltási ár: Ft 75. Gyelmis Lukács János ( ): Kikötőben, 39x69 cm, olaj/vászon, jjl.: Gyelmis L. Kikiáltási ár: Ft
15 76. Koszkol Jenő ( ): Erdélyi udvarház, 50x40 cm, akvarell/karton, jjl.: Koszkol Kikiáltási ár: Ft 77. Szentgyörgyi Kornél ( ): Őszi Fák 50x70 cm, olaj/farost, jjf.: Szentgyörgyi Proveniencia: a művész hagyatéka. Kikiáltási ár: Ft 79. Bozsó János ( ): Fák, 27x35 cm, toll/papír, jjl.: Bozsó J. Kikiáltási ár: Ft 80. Pleidell János ( ): Itáliai táj, 25x35 cm, akvarell/papír, jjl.: Pleidell Kikiáltási ár: Ft 81. Walter Gábor (1963): Jazz feeling 50x70 cm, olaj/farost, jjl.: Walter Kikiáltási ár: Ft
16 86. Zsolnay bagoly, 15x15 cm, jelzés a talpon Kikiáltási ár: Ft 87. Francia díszkancsó pár, Magassága 30 cm, francia, 1800-as évek vége, matt mázas fajanszporcelán, festett jelzés a talpon: Philipp R... és 5009-es formaszám Kikiáltási ár: Ft 88. Borsos Miklós ( ): Prímavera, 17 cm magas, bronz/márványtalpon, jh.: B.M. Kikiáltási ár: Ft 89. Gorka Lívia ( ): Zöld váza, 14 cm magas kerámia, jh.: GL Hungary, festett, égetett Kikiáltási ár: Ft
17 91. Szentgyörgyi Kornél ( ): Egyedül, 33x34,5 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi Proveniencia: a művész hagyatéka Kikiáltási ár: Ft 92. Xantus Gyula ( ): Prédikátor madárral, 76x50 cm, olaj/farost, jjl.: Xantus Kikiáltási ár: Ft 93. Szentgyörgyi Kornél ( ): Absztrakció, 35x50 cm, olaj/farost, jjl.: Szentgyörgyi '95 Kikiáltási ár: Ft 94. Molnár C. Pál ( ): Éjszakai vár, 70x90 cm, olaj/farost, jjl.: MCP Kikiáltási ár: Ft 96. Olcsai Kiss Zoltán ( ): Don Quijote, 15,5 cm átmérőjű bronzplakett, fa alapon, jf.: Olcsai Kiss, hátoldalon képcsarnoki címke Kikiáltási ár: Ft
18 97. Olcsai Kiss Zoltán ( ): Cervantes, 15,5 cm átmérőjű bronzplakett, fa alapon, jf.: Olcsai Kiss, hátoldalon képcsarnoki címke Kikiáltási ár: Ft 98. Vincze Lajos ( ): Szinetár Miklós portréja, 19x13 cm, tus/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: Ft 99. Vincze Lajos ( ): Wigner Jenő fizikus portréja, 26x19 cm, toll/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: Ft 100. Vincze Lajos ( ): Domján Edit színésznő portréja, 16x13 cm, toll/papír, jn. A rajz megjelent a Magyar Hírlapban a '70-80-as években. Jótékonysági tétel, Kikiáltási ár: Ft
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés
Kulturális Javak Bizottsága 2011. november 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Brassai-kódex. 39 számozatlan levél. Erdélyi unitárius környezetben keletkezett kéziratos versgyűjtemény, feltehetőleg a XVIII.
RészletesebbenPremier Galéria 13. aukció 2015. december 7.
RészletesebbenPremier Galéria 11. aukció 2015. június 1.
RészletesebbenA Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai:
A Kulturális Javak Bizottsága 2015. május 4-i rendes ülésének napirendje és állásfoglalásai: 1. Radnóti Miklós hagyatékából 2014. október és november folyamán budapesti árveréseken felbukkant tárgyak (7
Részletesebben9. Grafikai Kamaraaukció. 2015. március 10. Leütési lista
RészletesebbenPremier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13.
Részletesebben06/
RészletesebbenWigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116
Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (Eger, 3300 Rákóczi út 2) tel./fax: tel:36/515-115, fax:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z)
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága
Kulturális Javak Bizottsága 2009. szeptember 9-i ülés Az ülés napirendje 1. Simó József: A kiskakas gyémánt félkrajcárja, 1958 falikép (kerámia, 158x94,5 cm), valamint Simó Ágoston és Simó József: Madaras
RészletesebbenA NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGI. gróf Andrássy Gyula v. b. t. t. ^Molnár '-Viktor ZKorvai fjános. 3)éry Béla
A NEMZETI SZALON IGAZGATÓSÁGA: ELNÖK : gróf Andrássy Gyula v. b. t. t ALELNÖKÖK : ^Molnár '-Viktor ZKorvai fjános ny. államtitkár szobrászművész IGAZGATÓ: 3)éry Béla IGAZGATÓSÁGI TAGOK: Baditz Ottó Gellért
RészletesebbenE-hiteles tulajdoni lap - Szemle másolat Megrendelés szám:30005/7269/2016 2016.01.25 Szektor : 53
Veszprém 8201, Vörösmarty tér 9. Pf.121. Oldal: 1 / 9 I. R É S Z 1. Az ingatlan adatai: alrészlet adatok terület kat.t.jöv. alosztály adatok mûvelési ág/kivett megnevezés/ min.o ha m2 k.fill. ter. kat.jöv
RészletesebbenMerítés a KUT-ból X. JUBILÁRIS KIÁLLÍTÁS
RészletesebbenLosonczy István. Szakmai önéletrajz. Losonczy István (Budapest, 1967) http://laaosi2.blogspot.com/ Cím: H. 2040, Budaörs, Kõhíd u 40.
Losonczy István. Szakmai önéletrajz Losonczy István (Budapest, 1967) http://laaosi2.blogspot.com/ Cím: H. 2040, Budaörs, Kõhíd u 40. Telefon: (00-36) 23-425-653, 70-3637212 E-mail: losonczy.istvan@gmail.com
KJB / 2015.03.02. Kulturális Javak Bizottsága 2015. március 2-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2015.03.02. 1. Berény Róbert (Budapest, 1887 Budapest, 1953): Emergé. [Plakát.] 1934. Papír, ofszet. 126 x
RészletesebbenÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ
RészletesebbenGyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének. 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE
Gyermely Község Önkormányzatának Képviselő-testületének 2012. szeptember 13-ai nyílt ülésének JEGYZŐKÖNYVE 152/2012. (IX. 13.) önkormányzat határozat 1. Beszámoló a két ülés között eltelt időszak fontosabb
RészletesebbenA tantestület. a tanári testület 9
a tanári testület 9 A tantestület A nevek mellett zárójelben azt tüntettük fel, hogy az adott tanár mikor kezdett az iskolában tanítani. (Többeknél gyermeknevelés vagy hosszabb külföldi munkavállalás miatt
Részletesebbent Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.
a nemzeti szalon vezetősége Gellért Jenő E L N Ö K : t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. ALELNÖKÖK: Ü G Y É S Z : Di. Képessy József PÉNZTÁRNOK : Eckstein M. Miklós Horvai János TISZTELETBELI TAGOK: IGAZGATÓ
RészletesebbenFülesd Község Önkormányzat Képviselőtestületi
Fülesd Község Önkormányzat Képviselőtestületi Ülésének jegyzőkönyve (nyilvános) 11-6/2010. Fülesd Községi Önkormányzat Képviselő-testületének 2010. augusztus 16-án megtartott nyilvános ülésének a) jegyzőkönyve,
RészletesebbenNYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.
RészletesebbenSUHANJ! 6 órás. jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY. Támogatóink: 2012. augusztus 12.
SUHANJ! 6 órás jótékonysági futóverseny VÉGEREDMÉNY 2012. augusztus 12. Támogatóink: ÖSSZETETT EGYÉNI VÉGEREDMÉNY - 1 : 1,982 km Hely Név Rajtszám Leggyorsabb Leglassabb Átlagos Körök Tört Táv (km) tempó*
RészletesebbenSENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS
N Y Á R I T Á R L A T SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS BIRALÓ bizottság tagjai Kocsis András Antal Károly Baksa Soós György, Bánó Endre, Beck András, Benedek Jenő Berda Ernőné Csáki Maronyák
RészletesebbenJEGYZŐKÖNYV. Mely készült Csókakő Csákberény Söréd Községi Önkormányzatok Képviselő-testületének 2013. január 31-én megtartott együttes üléséről
JEGYZŐKÖNYV Mely készült Csókakő Csákberény Söréd Községi Önkormányzatok Képviselő-testületének 2013. január 31-én megtartott együttes üléséről Helye: Művelődési ház Söréd, Rákóczi u. 41. Jelen vannak:
Részletesebben1851-ben még ezt írta a városról Fényes Elek Magyarország Geográfiai
A Mecsek Egyesület 120 éves Baronek Jenő 1851-ben még ezt írta a városról Fényes Elek Magyarország Geográfiai Szótára című művében: Pécs igen régi nevezetes királyi város Baranya megyében a szőlőkkel,
RészletesebbenBalaton népe és vidéke
Balaton népe és vidéke G Y A N Ó S Z I L V I A B A L A T O N I M Ú Z E U M 2 0 1 2 T Á M O P 3. 2. 8. B - 1 2 / 1-2 0 1 2-0 0 1 4 Zala megye térben és időben Térképek: Zala Megyei Levéltár www.zml.hu 1850-es
RészletesebbenPremier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)
Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000
Részletesebben1956. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat
1955. évi Derkovits Gyula képzőművészeti ösztöndíjpályázat I. Bakay Erzsébet iparművész Balogh István grafikusművész Bíró Iván szobrászművész Bolgár József festőművész Csernus Tibor festőművész Feledy
RészletesebbenSzilágyi-Jéger Teréz. festőművész
Szilágyi-Jéger Teréz festőművész 2016 Szakmai életrajz Születési adatok: Csorna, 1967. E-mail: fonix99@freemail.hu Telefon: 06202060807 web: jegerterez.hu A színek és a formák jelentéstartalmainak keresése,
RészletesebbenHÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK Matematika Testnevelés Matematika Matematika Matematika
Göllöntné Kiss Annamára. o. Matematika Matematika Matematika Matematika Göllöntné K. Annam. Szollárné V. Ilona Göllöntné K. Annam. Göllöntné K. Annam. Magyar (O) Matematika Magyar (O) Magyar (O) Magyar
RészletesebbenKOSZTOLÁNYI HÍRADÓ. Kosztolányi Dezső. Kosztolányi Dezső Céltársulás 2015. november 30. I. évf./1.
Kosztolányi Dezső Céltársulás 2015. november 30. I. évf./1. KOSZTOLÁNYI HÍRADÓ Csodálatos is, hogy egy nótáról mi minden jut eszébe egy magyarnak. De még csodálatosabb, hogy egy nótáról minden magyarnak
RészletesebbenÉLETRAJZ. Koppány Attila festőművész (Enying, 1947. február 25.) Honlap: www.art-koppany.sze.hu Lakcím: 9021 Győr, Király u. 5.
ÉLETRAJZ Koppány Attila festőművész (Enying, 1947. február 25.) Honlap: www.art-koppany.sze.hu Lakcím: 9021 Győr, Király u. 5. Tanulmányok 1961-1970 Derkovits Képzőművészeti Kör, Székesfehérvár. Mestere:
RészletesebbenWigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116
Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy
RészletesebbenELSÖPRŐ SIKEREK A MÓRÁBAN. azaz újra hoztuk a formánkat
ELSÖPRŐ SIKEREK A MÓRÁBAN azaz újra hoztuk a formánkat A tavaszi időszak az általános iskolások körében az igazi megmérettetések ideje. Ilyenkor történnek a nagy dolgok. Az év végi hajrá mellett iskolánk
Részletesebben2016. február 06 án megrendezett 17. Morzsabál tiszta bevétele 1 035 000 Ft.
A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, a Gyermekmosoly Szülői Szervezet és a Szécsényi Óvodásokért Alapítvány köszöni támogatóinak, cégeknek, vállalkozóknak, magánszemélyeknek, szülőknek, hogy anyagi
RészletesebbenKikiáltási ár: 48 000 Ft Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985. Kikiáltási ár: 18 000 Ft Chagall, Marc: At pace Colombus plakát, 1977
1,00 Picasso, Pablo: California Litográfia, papír, 50 x 66 cm. J.j.l.:Picasso Készült 2400 példányban. Kikiáltási ár: 48 000 Ft 2,00 Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985 Litográfia, papír,
RészletesebbenKiadja: Rail Cargo Hungaria Zrt. Marketing és kommunikáció 2012. február 7.
Kiadja: Rail Cargo Hungaria Zrt. Marketing és kommunikáció 2012. február 7. Vállalati hírek Cikksorozat: mit várnak vezetőink 2012-től Salamon Béla: 2012-ben tovább kell erősödnünk Tavaly meghatározó lépéseket
Részletesebbenférfi helyért Juhász Zoltán 3 Juhász Zoltán 3 Bartek Bálint helyért Juhász Zoltán Kék Tamás 3 Kék Tamás 0 Márton Szilárd 0
férfi 35+ Király Zsolt (1) 0 Király Zsolt (1) 3 Bye 3 Lázár Béla Király Zsolt (1) 0 Lázár Béla 0 3 Lázár Béla Juhász Zoltán 2 Juhász Zoltán (5/8) 3 0 Lázár Béla Buday Zoltán (5/8) 3 Buday Zoltán (5/8)
RészletesebbenAz erdészet mindenkori országos hatósága által kiadott érmek, plakettek. Magyar Állami Erdőgazdasági Üzemek Központja
15 I. F E J E Z E T 1-000 Az erdészet mindenkori országos hatósága által kiadott érmek, plakettek -100 Magyar Állami Erdőgazdasági Üzemek Központja -200 Országos Erdészeti Főigazgatóság -300 Mezőgazdasági
RészletesebbenTájékoztató a közterület használati- és bérleti díjakról
Az előterjesztés száma: 51/2016. A határozati javaslat elfogadásához egyszerű többség szükséges! Decs nagyközség képviselő-testületének 2016. március 30. napján 18-órakor megtartandó ülésére Tájékoztató
RészletesebbenKÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 1 KÉPZ Ő M Ű VÉSZETI ÁG
KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 1 KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 2 FESTÉSZET TANSZAK KÉPZŐMŰVÉSZETI ÁG 3 CÉLOK, FELADATOK: A festészet műhelymunka célja, hogy a tanuló ismerje meg: azokat az anyagokat és eljárásokat,
RészletesebbenKis pénzből komoly magyar gyűjtemény
beszélgetés Szarvasy Mihállyal Kis pénzből komoly magyar gyűjtemény beszélgetés Szarvasy Mihály New York-i művészeti szakértővel Mattis Teutsch János, Munkácsy Mihály, Moholy- Nagy László három példa olyan
RészletesebbenKÖNYVBEMUTATÓ Budapest, 2010. március 31. Mi volt a célkitűzés? a Magyar Posta rangjához méltó, színvonalas cégtörténeti kiadvány elmúlt 20 év bemutatása szakmailag megalapozottan, tényszerűen, közérthetően,
RészletesebbenEgy magánmúzeum lehetőségei a felnőttképzés különböző színterein
Egy magánmúzeum lehetőségei a felnőttképzés különböző színterein MAGYAR Erzsébet Eötvös Loránd Tudományegyetem, Budapest magyar.erzsebet@ppk.elte.hu Molnár-C. Pál (1894-1981) festőművész, grafikus, egyházművész
RészletesebbenFARAGOTT AJTÓK NETTÓ ÁR ÉS MÉRETLISTÁJA 2012.05.09. - től
Tel.: (22) 406-780 (22) 562 EZEKET - 091 A TERMÉKEKET ORSZÁGOSAN Fax: (22) 404-152 DÍJMENTESEN HÁZHOZ SZÁLLÍTJUK! 2013.02.12 nyomtatási formája mérete Női alak nyújtott kézzel F001-S4 590 x 447 270x150
RészletesebbenAlberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of.
Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of. 600- Balogh Sándor 5 Przemyslang romjai (Galiczia) Vf. 6. Mellame" temploma.
RészletesebbenTantárgy neve Kód Óraszám ea. gyak. Teljesítés (kredit) számonkérés
Tantárgy Kód Óraszám ea. gyak. számonkérés Tantárgy felelős tanszék Japán nyelv és kultúra EU3012 0+2 G, 1k Kommunikációs és Nemzetközi Kapcsolatok Központja oktató Máthé Katalin Tantárgy Kód Óraszám elm
Részletesebben15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49
15 km Férfi 18 év alatt 1 Holló-Szabó Martin 108 0:59:44 0:59:44 2 Csáni Bendegúz 110 1:19:50 1:19:55 3 Varga István 81 1:31:01 1:31:01 15 km Férfi 18-29 1 Oláh Norbert 49 0:57:23 0:57:23 2 Szabó Milán
RészletesebbenK I V O N A T. Alsónémedi Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete által 2014. február 25-én megtartott ülésének jegyzőkönyvéből
Alsónémedi Polgármesteri Hivatal 2351 Alsónémedi, Fő út 58. K I V O N A T Alsónémedi Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete által 2014. február 25-én megtartott ülésének jegyzőkönyvéből Alsónémedi
RészletesebbenMiskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum 2012. ÁPRILIS RENDEZVÉNYEK, PROGRAMOK
Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum 2012. ÁPRILIS RENDEZVÉNYEK, PROGRAMOK RÁKÓCZI-HÁZ 3530 Miskolc, Rákóczi u. 2. Tel.: 46/ 500-680 E-mail: miskolcigaleria@gmail.com www.miskolcigaleria.hu Nyitva
RészletesebbenVILLAÉPÜLET FELMÉRÉSI TERVE ÁBRAHÁMHEGY, BADACSONYI ÚT 5.
ÉPÍTÉSZMŰTRM VILLAÉPÜLT ÁBRAHÁMHGY, BADACSONYI ÚT 5. 2. január 7. gyümölcsfák huzal kerítés tuja sor faház faház huzal kerítés fenyőfa átm.5cm gyep +3,6 fedél tiszafa fenyőfa átm.5cm ±, beton felület tiszafa
RészletesebbenSzociális pályázatot bírálók beszámolója 2014/15 őszi félév
Szociális pályázatot bírálók beszámolója 2014/15 őszi félév Berkes Máté Berta Lilla o munkaóra: 28 o elbírált pályázatok: 98 o munkaóra: 31 o megválaszolt levelek: 200 o telefonügyelet: 5 nap o helyettesítés
RészletesebbenKunszentmártoni Általános Iskola és AMI versenyeredmények 2013/2014. Országos tanulmányi és műveltségi verseny
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI eredmények A neve 2013/2014 Országos tanulmányi és műveltségi helyezés Tanuló neve, osztálya tantárgy Felkészítő nevelő Simonyi Zsigmond helyesírási 3. hely László
RészletesebbenSzakmai beszámoló Tornyai János Múzeum és K. K. 2015. évi restaurálásáról
Szakmai beszámoló Tornyai János Múzeum és K. K. 2015. évi restaurálásáról NKA közgyűjtemények kollégiuma3533/00228 számú nyílt pályázata Állományvédelmi műhelyek tevékenységéhez szükséges szakmai anyagok
RészletesebbenÉpítészeti Ábrázolás Tanszék
Építészeti Ábrázolás Tanszék Bárdné Feind Teréz Csabay Bálint Fejér Tamás Ledneczki Pál Strommer László Szoboszlai Mihály Gyakorlat: Bárdné Feind Teréz Barna Gergely Batta Imre Csabay Bálint Demeter Balázs
RészletesebbenJEGYZŐKÖNYV. Orbánné Borsos Anikó jkv. A Képviselő-testület 6 igen szavazattal, egyhangúlag a következő határozatot hozza:
JEGYZŐKÖNYV Készült: 2013. június 27-én Balatonfenyves Község Önkormányzat Képviselő-testületének a községháza nagytermében megtartott rendkívüli ülésén. Jelen vannak: Buza Máté képviselő Haszon Zsolt
RészletesebbenV.Szigetköz Minimaraton
2008.05.04. Táv : 16 km Abszolút eredmények 1. 23 Garami Árpád 1966 0:55:36 2. 5 Pleiveisz István 1980 0:56:58 3. 10 Rákóczy Zoltán 1966 0:58:39 4. 21 Varga Csaba 1965 1:00:30 5. 42 Takács László 1968
RészletesebbenKONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116
Vizsgaszervező intézmény: KONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola (3300 EGER, Rákóczi út 2.) tel./fax: tel.: 36/311-211, fax.:36/515-116 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z) szakképesítés
RészletesebbenHelyezés vagy minősítés. országos. III. helyezett Fodor Bálint 7.A. megyei. II. helyezett IV. helyezett. 2. fordulóba Bogáromi Vivien és.
A 2014/2015-ös tanév versenyeredményei: Tantárgyi versenyek: Helyezés vagy minősítés Tanulók Kárpát-medencei irodalmi pályázat 1956-os versenye Lotz János nevét viselő szövegértési verseny OKTV angol nyelvből
Részletesebben296/2014. (X. 03.) számú Képviselő-testületi Határozat
könyvéből: 296/2014. (X. 03.) számú Képviselő-testületi Határozat Hajdúnánás Városi Önkormányzat Képviselő-testülete Hajdúnánás Város településszerkezeti terv és leírás módosítását a mellékletben meghatározottak
RészletesebbenPér Község Önkormányzata 9099 Pér, Szent Imre u. 1. Tel: (96) 559-230, Fax: (96) 559-239
Pér község Önkormányzat Képviselő-testületének 10/2012.(XII. 12.) számú rendelete a természetben nyújtott szociális célú tűzifa támogatás jogosultsági feltételeiről Pér Község Önkormányzat Képviselő-testülete
RészletesebbenMagyarpolány Község Önkormányzat Képviselő-testülete
Szám: M. /2013. Magyarpolány Község Önkormányzat Képviselő-testülete 8449 Magyarpolány, Dózsa György utca 6. Tel/Fax: 88/503-820 email: hivatal@magyarpolany.hu J E G Y Z Ő K Ö N Y V Készült: Magyarpolány
RészletesebbenHelyi Választási Iroda 8741 Zalaapáti, Szent István tér 9. HIRDETMÉNY
: Elérhetőség: 83/352-003/13. Zalaapáti 001.sz. szavazatszámláló bizottság: 1. Scheiber Csabáné elnök Zalaapáti, Deák F. u. 43. T: 352-023, 352-048 2. Untenbergerné Dr.Gál Adél Zalaapáti, Szent István
RészletesebbenTárgyalkotó népművészet. Szerkesztette: Bellon Tibor - Fügedi Márta - Szilágyi Miklós
Tárgyalkotó népművészet Szerkesztette: Bellon Tibor - Fügedi Márta - Szilágyi Miklós Tartalom Bevezető. I. fejezet Mi a népművészet? Lexikon-szócikk a magyar népművészetről 7 Fél Edit-Hofer Tamás-K. Csüléry
RészletesebbenA GÖDI DUNA-PART TÁVLATICSELEKVÉSIPROGRAMJA ÖSSZEÁLLÍTOTTA: TarjányiJudit Főépítész 2009. NOVEMBER
A GÖDI DUNA-PART TÁVLATICSELEKVÉSIPROGRAMJA ÖSSZEÁLLÍTOTTA: TarjányiJudit Főépítész Összhangteremtés a természet-közeli állapotú parti sáv, a lakóterület és a vízi turizmus között Kapcsolatteremtés a szárazföldi
RészletesebbenAutótechnika Országos Tanulmányi Verseny
Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny A középdöntő Az Autószerelők Országos Egyesülete és az Autótechnika folyóirat kiadója, az X-Meditor Kft. Járműipari Divíziója 2011. évi tanulmányi versenyének középdöntője
RészletesebbenPETŐFI-PÁLYÁZAT 2012/2013 A pályázatokat az iskola könyvtárába adjátok le! A leadás határideje: 2013. február 15.
PETŐFI-PÁLYÁZAT 2012/2013 A pályázatokat az iskola könyvtárába adjátok le! A leadás határideje: 2013. február 15. Természetismeret 1. Egy többfordulós feladatlap megoldása A feladatlapot keresd a mellékletek
Részletesebben39/2013. (IX. 26.) Kgy. Határozat
37/2013. (IX. 26.) Beszámoló a lejárt határidejű közgyűlési határozatok végrehajtásáról, az átruházott hatáskörben hozott döntésekről és a két ülés közötti eseményekről A Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlése
RészletesebbenZalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány Nyilvántartási szám: 850/2001. Apk. 60.011/2001./4. Adó száma: 18964549-1-20. Közhasznú jelentése
Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásáért Közalapítvány Nyilvántartási szám: 850/2001. Apk. 60.011/2001./4. Adó száma: 18964549-1-20 Közhasznú jelentése A Zalaegerszeg Felsőfokú Oktatásért Közalapítványt a Zalaegerszeg
Kulturális Javak Bizottsága 2010. január 13-i ülés 1. A KJB 2009. éve KJB / 2009.02.05. A KJB 10 ülést tartott (2007: 11 ülés; 2008: 10 ülés) A KJB összesen 111 napirendi pontot tárgyalt (2007: 123; 2008:
RészletesebbenJavaslat az. Útmenti keresztek Apátfalván. települési értéktárba történő felvételéhez
Javaslat az Útmenti keresztek Apátfalván települési értéktárba történő felvételéhez Készítette: I. A JAVASLATTEVŐ ADATAI 1. A javaslatot benyújtó (személy/intézmény/szervezet/vállalkozás) neve: Veréb Anett
RészletesebbenJEGYZŐKÖNYV A TANÁCSKOZÁST HANGFELVÉTELEN RÖGZÍTETTÜK!
Szám: 117-15/2013. JEGYZŐKÖNYV Készült: a Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlésének 2013. szeptember 26- án 14.00 órára összehívott és a Baranya Megyei Kormányhivatal dísztermében (Pécs, Papnövelde u.
RészletesebbenA BM 2010/2011. TANÉVI ORSZÁGOS TANINTÉZETI TEREPFUTÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA. 2011. április 08. S z e g e d
A BM 2010/2011. TANÉVI ORSZÁGOS TANINTÉZETI TEREPFUTÓ BAJNOKSÁG VERSENYKIÍRÁSA 2011. április 08. S z e g e d S z e g e d i R e n d é s z e t i S z a k k ö z é p i s k o l a Telefon: +36 62 559 577; +36
RészletesebbenXVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel. Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály)
XVII. évfolyam 3. szám 2009. február 1. Szűcs Erik szüleivel Az új polgárőr bébiről szóló írásunk a 36. oldalon olvasható! (fotó: Molnár Mihály) - 34 - NAPTÁR Február 1. 2. 3. 6. 7. 1956-ban ezen a napon
RészletesebbenA termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon.
A következő tételek (tőrös botok, tőrök, kardok, sétabotok, cseresznye bútorok, coloniál bútorok, flamand hintaszék, reneszánsz szekrény, porcelán baba, barokk szobor) ELADÓAK!!! Az oldalak egyenként képeket
RészletesebbenA körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó
A körülmények és a környezet hatnak ránk, de magunkért csakis mi vagyunk felelősek. (Paulo Coelho) Ballagási meghívó 2007 2012 A MÁTÉSZALKAI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM végzős diákjai 2012. május 4-én