Premier Galéria 11. aukció június 1.

Download "Premier Galéria 11. aukció 2015. június 1."

1 Premier Galéria 11. aukció június 1. Tételszám 1 Aba-Novák Vilmos ( ): Rézkarc/papír, 8,5x10,5 cm, jjl.: Aba-Novák ' Árkádiai jelenet 2 Szentgyörgyi Kornél ( ): Tus, akvarell, kollázs/papír, 12x14 cm, jelezve balra fent: SZ.K Modern világ 3 Jelzés nélkül: Kalapos férfi Akvarell, grafit/papír, 22x19 cm, jelzés nélkül Elekfy Jenő ( ): Legelő Rézkarc/papír, 19,5x28 cm, jjl.: Elekfy Jenő Gross Arnold ( ): Akvarellel színezett rézkarc/papír, 13x25 cm, jjl.: Gross Arnold Búcsú a nyártól 6 Dévényi János (1956): Tempera/papír, 28x38 cm, jjl.: D.J Kompozíció alapszínekre II. 7 Rátkay Endre? ( ): Akt lepellel Olaj/farost, 48x39 cm, jn Istókovits Kálmán ( ): Dunapart Akvarell/papír, 26x33 cm, jjl.: Istókovits K Csáki Róbert (1964): Eltérés Olaj/fa, 44x25 cm, jelezve jobbra középen: Csáki Miskei Béla (1967): Miles Davis Olaj/farost, 50x40 cm, jjl.: Miskei B Perlmutter Izsák ( ): Hazafelé Olaj/karton, 17x24 cm, jbl.: Perlmutter Kladács Alajos: Útépítők Olaj/vászon, kartonra kasírozva, 30x40 cm, jbl.: Kladács Chiovini Ferenc ( ): Legeltetés Olaj/vászon, 70x100 cm, jbl.: Chiovini Fontos Sándor ( ): Tél a tanyán Olaj/farost, 30x40 cm, jjl.: Fontos S., hátulján a művész ajándékozó sorai 15 Koleszár György (?-?): Felvidéki táj Olaj/farost, 40x60 cm, jbl.: Koleszár Misch Ádám ( ): Duna-parti táj Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Misch Bozsó János ( ): Olaj/farost, 72x126 cm, jjl.: Bozsó J., Duna a Várheggyel hátul a művész ajándékozó sorai 1973-ból 18 Cora Erzsébet (Sugár Gyuláné, 1927): Olaj/vászon, 40x50 cm, jjl.: Cora Csendélet jácinttal 19 Walter Gábor ( ): Falusi udvar Olaj/farost, 20x30 cm, jjl.: Walter Neogrády László ( ): Téli erdő patakkal Olaj/vászon, 60x80 cm, jbl.: Neogrády László

2 21 Pállya Celesztin ( ): Olaj/dekli, 14,5x12 cm, jbl.: Pállya Celesztin Menyecske portré 22 Szász Endre ( ): Villon illusztráció Bordó mappában 8 darab szitanyomat és 8 db versfordítás/papír, Faludy György fordításhoz 70x50 cm, valamennyi jelezve, 30/100-as nyomat 23 Szász Endre ( ): Férfi portré Színes monotípia/kartonon, 28x28 cm, jjl.: Szász E Hegyi György ( ): Szentendre Tus/papír, 20,5x24,5 cm, jjl.: Hegyi ' Deim Pál (1932): Láp Színes szitanyomat/papír, 19x31, jjl.: Deim P , jbl.: Láp (3), jkl.: 12/40 26 Borsos Miklós ( ): Firenze Tus, diópác/papír, 32x45 cm, jjl.: B.M. '79 Firenze és jbl.: Arno parton Gross Arnold ( ): Andersen Akvarellel színezett rézkarc/papír, 12x12 cm, jkl.: Gross Arnold emléklap 28 Szentgyörgyi Kornél ( ): Vegyestechnika/papír, 11x17,5 cm, jjl.: Szentgyörgyi K Szimbiózis 29 Lossonczy Tamás ( ): Lovas Tus/papír, 40x29 cm, jjf.: Losonczy Tamás, október Alul ajánlás: Rába Györgynek szeretettel Losonczy Tamás 30 Bálint Endre ( ): Kompozíció I. Monotípia/papír, 17x25 cm, jbl.: Bálint Endre ' Mednyánszky László? ( ): Vegyestechnika/papír, 23x17 cm, jjl.: Mednyánszky Téli folyópart 32 Benyovszky István ( ): Maestoso favory: Courbette, 1940 Tempera/karton, 70,5x59,8 cm, jjl.: Benyovszky Molnár C. Pál ( ): Mennyei kisded 34 Victor Vasarely (Vásárhelyi Győző, ): Kristálykorszak, Terek I. 35 Chesslay György (Cseszlai György, Gyo Chess, 1957): Maya 36 Jótékonysági tétel: Lóránt János Demeter (Lóránt János, 1938): Thermál III. 37 Jótékonysági tétel: Lóránt János Demeter (Lóránt János, 1938): Generációk Tus/papír, 19x23,5 cm, jelezve hátul: ''Mennyei kisded'' Molnár C. Pál tusrajza, M-CP Színes szitanyomat/papír, 70x57 cm, 5/90, jjl.: Vasarely Vegyestechnika/papír, 70x100 cm, jjl.: Chesslay Tus, akvarell/papír, 21x30 cm, jelezve hátul: Lóránt János Demeter Tus, akvarell/papír, 21x29 cm, jelezve hátul: Lóránt János Demeter

3 38 Jótékonysági tétel: Szabó Ágnes (1940): Akvarell/papír, 48x33 cm, jbl.: Szabó Ágnes Téli csokor 39 Jótékonysági tétel: Szabó Ágnes (1940): Olaj/farost, 60x40 cm, jbl.: Szabó Ágnes Megújulás 40 Jótékonysági tétel: Lous Stuijfzand (1947): Vegyestechnika/farost, 21x21 cm, jjl.: LS Nyár VII. 41 Jótékonysági tétel: Lous Stuijfzand (1947): Vegyestechnika/farost, 21x21 cm, jjl.: LS Nyár XIII. 42 Ezüst tejszín kiöntő 144 gramm, 800-as finomságú Ezüst cukortartó 373 gramm, 800-as finomságú Ezüst kávés kancsó 365 gramm, 800-as finomságú Ezüst tejkiöntő 314 gramm, 800-as finomságú Ezüst kosár 353 gramm, 800-as finomságú Ezüst szecessziós gyümölcsöstál 650 gramm, 800-as finomságú Angyalföldi Szabó Zoltán ( ): Olaj/farost, 70x80cm, jjf.: Szabó Z. ' Csendélet 49 Kaposy-Klaszek Ödön ( ): Olaj/farost, 60,5x80,5 cm, jjl.: Kaposy ' Oszlopok, gúlák, Fóth Ernő ( ): Csendélet Olaj/vászon, 70x50 cm, jjl.: Fóth Szentgyörgyi Kornél ( ): Olaj/farost, 80x60 cm, jbl.: Szentgyörgyi Maszkok 52 Noel Ö. Gábor ( ): Kannás Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Noel csendélet 53 Misch Ádám ( ): Csendélet Olaj/farost, 70x80 cm, jjl.: Misch Fürjesi Csaba (1969): Rókásember 2006 Olaj/vászon, 40x50 cm, jbl.: FCS és hátul Fürjesi Csaba, reprodukálva a festőről megjelent monográfiában 55 Gaál József (1960): Tashubar 1995 Olaj/vászon, 65x51 cm, jelezve hátul: Tashubar 1995, Gaál József Parrag Emil (1925): Kék táj Olaj/farost, 50x70 cm, jjl.: Parrag Walter Gábor ( ): Fekvő akt Olaj/farost, 50x70 cm, jjl.: Walter

4 58 Parrag Emil (1925): Ősz Olaj/farost, 60x80 cm, jjl.: Parrag Tóth Ernő (1949): Horgász Olaj/farost, 37 34,5 cm, jjl.: Tóth E. ' Galambos Tamás (1939): Ősz Olaj/vászon, 40x60 cm, jjf.: Galambos Homonai Pál (Homonnai Pál) Olaj/vászon, 60x70 cm, jjl.: Pál Homonai, 1981 Grad Novi Sad ( ): 1981 Grad Novi Sad 62 Doszkocs Zuzsa (1959): Olaj/farost, 40x30 cm, jjl.: D.Zs Szentendrei lépcsők 63 Homonai Pál (Homonnai Pál) Olaj/vászon, 59x68,5 cm, jjl.: Pál Homonai, Álomváros 1999 Kemét ( ): Álomváros 1999 Kemét 64 Wahorn András (1953): Meleg csók Vegyestechnika/papír, 50x70 cm, jelezve balra középen: Wahorn '81. V A. Varga Imre (1953): Színek és Formák Olaj/vászon, 71x80,5 cm, jjl.: A. Varga Szentgyörgyi Kornél ( ): Olaj/farost, 60x80 cm, jbf.: Szentgyörgyi Csendélet 67 Halmy Miklós (1931): Kompozíció 1979 Olaj/farost, 55x70 cm, jbl.: HYM Fürjesi Csaba (1969): Remény Olaj/vászon, 80x90 cm, jelezve hátul: Fürjesi, Remény Papageorgiu Andrea (1980): Olaj/farost, 2 dbx100x40 cm, jbl.: PA Elképzelt fürdő 70 Miskei Béla (1967): Sachmo Olaj/vászon, 50x70 cm, jjl.: Miskei Csáki-Maronyák József ( ): Akvarellel színezett rézkarc/papír, 30x37 cm, Balatoni halászhajók jjl.: Csáki-Maronyák József 72 Boldizsár István ( ): Nagybánya Akvarellel színezett rézkarc/papír, 21x36 cm, jjl.: Boldizsár Szász Endre ( ): Színes tus/papír, 35,5x21 cm, jjl.: Szász Endre Vázlat az Egri csillagok filmhez 74 Szász Endre ( ): Augusztus Színes szitanyomat/papír, 58x46 cm, jjl.: Szász E. és jkl.: 63/ Szabó Vladimir ( ): Budai tornyok Rézkarc/papír, 40x29,5 cm, jjl.: Szabó V Schéner Mihály ( ): Tus/papír, 30x21 cm, jjl.: Schéner ' Fuvolázó Faun 77 Orosz Gellért ( ): Kert tavasszal Olaj/farost, 60x80 cm, jbl.: Orosz G

5 78 Molnár C. Pál ( ): Itáliai táj Olaj/vászon, 52x65 cm, jbl.: MCP Domanovszky Endre ( ): Kert Akvarell/papír, 20,5x28 cm, jn., a hagyatékkezelő igazolásával Bozsó János ( ): Kúria mögött Olaj/farost, 58x87,5 cm, jjl.: Bozsó J Iványi Grünwald Béla ( ): Olaj/vászon, 60x80 cm, jjl.: Iványi Grünwald B Kecskeméti határban 82 Révész Imre ( ): Pihenő Olaj/vászon, 59x50 cm, jjl.: Révész Imre Drienyovszki János (1954): Madonna Egyedi faszobor, 35x9x6 cm, jelezve a talpán: D.J Nagy Sándor (1923): Vénusz I. Carrarai márvány, 54x14x10 cm, jn Nagy Sándor (1923): Anya Kőfaragás, 15x3x2,5, jn Nagy Sándor (1923): Vénusz II. Kőfaragás, 22x3,5x2, jn Nagy Sándor (1923): Vénusz III. Kőfaragás, 28x4x3, jn Nagy Sándor (1923): Vénusz IV. Kőfaragás, 33x4,5x3, jn Ifj. Benedek Jenő. (1939): Olaj/farost, 40x60 cm, jbl.: Ifj. Benedek Elhagyott part 90 Surányi Zsolt (1963): Virágzás Olaj/farost, 78x48 cm, jjl.: Surányi Zsolt Kántor Lajos ( ): A tó Olaj/vászon, 55x80 cm, jjl.: Kántor L Rátkay Endre ( ): Tempera/papír, 66,5x55,5 cm, jjl.: Rátkay Három királyok hódolása 93 Szobotka Imre ( ): Nyár Pasztell/papír, 48,5x65 cm, jjl.: Szobotka I Lossonczy Tamás ( ): Vegyestechnika, kollázs/papír, 50x70 cm, jjl.: Losonczy Tamás Képzelgés 95 Rác András ( ): Kiáltás Hidegzománc/farost, 39x30 cm, jjl.: R Gyarmathy Tihamér ( ): Olaj/papír, 25x18 cm, jjl.: Gyarmathy '62, kiállítva: Temesvári Fölsejlő vörösök Szépművészeti Múzeum, szeptember 9-október Nádler István (1938): Háromszög Vegyestechnika/papír, 100x70 cm, jjl.: Nádler István Schéner Mihály ( ): Vegyestechnika/papír, fára kasírozva, 54x120 cm, jn., proviencia: Pusztai figurák az alkotás korábban a Körmendi-Csák gyűjteményben volt 99 Gerzson Pál ( ): Este Olaj/farost, 55x90 cm, jjl.: Gerzson Dienes Gábor ( ): Kép előtt Olaj/farost, 70x100 cm, jjl.: Dienes Gábor '

Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7.

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF)

Premier Galéria 14. aukció április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Premier Galéria 14. aukció 2016. április 4. Tételszám Alkotó: cím Leírás Kikiáltási ár (HUF) Becsérték: 1 Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok Cinkográfia/papír, 30x20 cm, jjf.: Rónai Nov. 27. 1911. 11000

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is. aukciósház Premier Galéria aukció dátuma 2017.06.12. 18:00 aukció címe aukció kiállítás ideje aukció elérhetőségek aukció linkje 19. festmény- és műtárgy aukció Munkanapokon 2017. június 2-tól 2017. június

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK

6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK 6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Tétel megnevezés Kikiáltási ár Leütési ár ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 - ) Szentendrén

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor.

1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési Sándor. A Fiatal Képzőművészek Stúdiója vezetőségei 1958 1989 között: 1958 februártól ideiglenes vezetőség: Blaski János (elnök), Balogh István, Kucs Béla, Martsa István, Patay László, Ridovics László, Vecsési

7Km összetett eredmény:

7Km összetett eredmény: 7Km összetett eredmény: Helyezés Rajtszám Név: Idő eredmény: Tempó: Nem: 1 296 Zvekan zsombor 0:28:21 04:03 Férfi 2 166 Vörös Attila 0:28:51 04:07 Férfi 3 401 Kárpi Róbert 0:28:54 04:08 Férfi 4 664 Csorba

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

MI IS NYARALUNK! tábora javára

MI IS NYARALUNK! tábora javára 25 éves Harmadik jótékonysági kortárs művészeti aukció a Transzplantációs Alapítvány MI IS NYARALUNK! tábora javára A kiállítás megtekinthető: 2018. május 14 24-ig Helyszín: SCH-Galéria, 1065 Budapest,

Otthon Melege Program ZFR-KAZ/14 "Fűtéskorszerűsítés (Kazáncsere) alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

Otthon Melege Program ZFR-KAZ/14 Fűtéskorszerűsítés (Kazáncsere) alprogram Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése dátuma: 2015.04.28. 1 KZCS/14/12193524 MAKAI RÓBERT 649 986 8530 649 986 2 KZCS/14/12193363 PAUSITS ERIKA 643 204 7480 643 204 3 KZCS/14/12193462 VIDA JÁNOS 650 000 7280,4 650 000 4 KZCS/14/12193486 MILÁVECZ

II. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton

II. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton Nem/Kategória: Férfi 12-19 éves 1 420 SZENTPÉTERI Csaba 1998 00:27:26 00:26:54 Nagykőrös 4 4 3:49 min/km +00:00:00 2 225 SZILÁGYI Gergő 2000 00:31:18 00:30:40 Tiszakécske 10 9 4:21 min/km +00:03:45 3 310

Jelentkező neve Épület neve Épület címe

Jelentkező neve Épület neve Épület címe Csikja Dávid Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola 3530 Miskolc, Soltész N. K. u. 10. 77 Dobos Dániel Dominik Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola 3530 Miskolc, Soltész N. K. u. 10. 77 Fekete Richárd

Név Évjárat Engedély Egyesület

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Neuherz János 1971 Soproni PLE 169 2 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 166 3 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 163 4 Bujdosó Jenő Soproni PLE 161 5 Tóth Attila 020111 Kisalföld

Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of.

Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of. Alberth Ferenc I Kilátás a Danára, Of. 1000. 2 Magános ház. Of. 1000. Bachmann Iienrielíe 3 Csendélei. Of. Mtul. 4 Csendélet. Of. 600- Balogh Sándor 5 Przemyslang romjai (Galiczia) Vf. 6. Mellame" temploma.

EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03

EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03 Rendező: Angyalföldi Polgári Lövész Egylet EREDMÉNYJEGYZÉK APLE KUPA I. forduló 031/B-02/03 Helyszín:Bp. XIII. Tahi út 9-11. Időpont: 2019. 02. 17. 1 2 3 4 5 6 X Ö. Légpuska 60 lövés, felnőtt nő: 1. Bánki

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny

I. Tanévnyitó Amatőr Úszóverseny 1/11 Délelőtti végeredmény Versenyszám Futam Sáv Egyesület Név szül nev. Idő vers. idő helyezés 1 25 m fiú gyors 3 Győri Vízisport SE Török Donát vk 2004 9:99,9 0:22,3-1 25 m fiú gyors 4 Győri Vízisport

I. KORCSOPORT KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

I. KORCSOPORT KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA I. KORCSOPORT KECSKEMÉTI KODÁLY ZOLTÁN ÉNEK-ZENEI ÁLTALÁNOS ISKOLA, GIMNÁZIUM, SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA GERHÁT DOMONKOS, MÓDRA ANDOR, SZABÓ ÁKOS SÁNDOR, UHLJÁR BALÁZS TANÁR: PALOTÁS

5. Keszi Maraton eredménylista xlsx - 5km abszolút. 5km abszolút

5. Keszi Maraton eredménylista xlsx - 5km abszolút. 5km abszolút 5. Keszi Maraton eredménylista 2015.09.19..xlsx - 5km abszolút 5km abszolút 1. Filep Alex 446 Férfi 5km Tiszaújváros 0:24:28.193 2. Bordás Attila 410 Férfi 5km Kistokaj 0:24:40.395 3. Burai Jácint 430

BÁN Gergely bye OLÁH Krisztián MOLNÁR Elek SALAMON István bye 0 0 0

BÁN Gergely bye OLÁH Krisztián MOLNÁR Elek SALAMON István bye 0 0 0 GROUP 1 1 2 3 4 P R BÁN Gergely VASS Mária 06.26. 0 0 1 016 BÁN Gergely BENCSIK Gergely bye 0 0 0 2 027 BENCSIK Gergely BÁN Gergely BENCSIK Gergely 06.26. 0 0 3 090 VASS Mária VASS Mária bye 0 0 0 4 BENCSIK

II. Futapest Bicske Crossfutás május 10.

II. Futapest Bicske Crossfutás május 10. II. Futapest Bicske Crossfutás 2008. május 10. Végeredmény 4,2 KM Gyerek Absz.hely Név Szül.év Rajtszám Idö 1. Kószás Kriszta 1994 160 19:01 2. Kálmán Péter 1994 69 19:33 3. Kenan Berisa 1995 164 21:43

Középtáv Év kategória szerinti eredménylista

Középtáv Év kategória szerinti eredménylista Férfi 25-29 1 29 PANGL Ádám 1991 05:01:37 Férfi 4 4 00:33:08 02:46:34 01:41:55 2 5 BOMBICZ János 1990 05:15:26 Férfi 9 9 00:36:38 02:43:05 01:55:42 +00:13:48 3 9 ERDŐS Péter 1993 05:38:12 Férfi 19 19 00:34:22

Forg-Tech Kupa Mezeifutó Magyar Liga 1. forduló Valamint amatőr mezei és cross verseny Békéscsaba, Póstelek 2015. október 24.

Forg-Tech Kupa Mezeifutó Magyar Liga 1. forduló Valamint amatőr mezei és cross verseny Békéscsaba, Póstelek 2015. október 24. Férfi Mezei futás Mezei Magyar Liga 1. Gregor László 1992 Békéscsabai AC 19:56 2. Kovács Benjámin Ádám 1995 UTE 20:20 3. Király István 1994 Mogyi SE Baja 20:35 4. Juhász Balázs 1996 DSC-SI 20:51 5. Szemeti

Az Országos Bírósági Hivatal vezetői

Az Országos Bírósági Hivatal vezetői 1.1.3. A szerv vezetői Az Országos Bírósági Hivatal vezetői OBH elnöke Dr. Handó Tünde elnök Telefon: 311-5884 és 312-7424 OBH elnökhelyettese Dr. Gyarmathy Judit elnökhelyettes Telefon: 354-4270 E-mail:obh@obh.birosag.hu

Eredménylista Erdővidék

Eredménylista Erdővidék Osztály: I. 1. Baló Ágnes Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 148 2. Veres Zsombor Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 133 3. Árpa Csilla-Izabella Benkő Tímea-Emília Kriza János Gimnázium

MAPPÁK. A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85

MAPPÁK. A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85 MAPPÁK A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85 B. 330 x 250 mm-es mappa 2) Aggok háza, 1939-1944 23 paszpartúzott és 15 paszpartú nélküli rajz C. 375 x 245 mm-es mappák 3) Első

TORNA DIÁKOLIMPIA "B" KATEGÓRIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2015/2016 tanév Budapest V-VI. korcsoport HALADÓ fiú csapatbajnokság

TORNA DIÁKOLIMPIA B KATEGÓRIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2015/2016 tanév Budapest V-VI. korcsoport HALADÓ fiú csapatbajnokság Hely. Cím Csapatnév 1 Veszprém Vetési Albert Gimn. 37,850 36,350 37,400 37,900 37,650 36,950 224,100 2 Nyíregyháza Eötvös József Gimn. 37,450 37,050 36,000 37,750 37,100 36,650 222,000 3 Nagykőrös Arany

MUOE Elődöntő Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve:

MUOE Elődöntő Összesített egyéni eredmények. Megkezdve: Befejezve: MUOE Elődöntő 2017. Összesített egyéni eredmények Megkezdve: 2017.07.22. Befejezve: 2017.09.16. Helyezés Versenyző neve F.szam Pont Ft Csapatnév 1 Eged István 2 27,5 441 2 Magyar Róbert 2 27 374 3 Várszegi

Yonex Nagydíj ranglisták a 6. forduló után

Yonex Nagydíj ranglisták a 6. forduló után Yonex Nagydíj ranglisták a 6. forduló után -35 női egyéni toll labda 1. Szuchovszky Evelyn 30 pont 2. Vida Alexandra 22 pont 3. Jung Ágnes 16 pont -35 férfi egyéni toll labda 1. Tóth Richárd 106 pont 2.

Automatică și informatică aplicată, A0 Automatika és alkalmazott informatika, A0

Automatică și informatică aplicată, A0 Automatika és alkalmazott informatika, A0 Automatică și informatică aplicată, A0 Automatika és alkalmazott informatika, A0 carnet concurs 1 Bokor I. Botond-István 42 8.90 A0 S0 I0 A1 S1 I1 2 Zoltáni I.-Z. István 87 8.52 A0 A1 M0 M1 3 Gabor A.

Hunfoglalás - Kékes-Vertikál, Kékestető 2 kör - 12 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista

Hunfoglalás - Kékes-Vertikál, Kékestető 2 kör - 12 km nemenkénti és kategóriánkénti eredménylista Férfi 20 év alatt 1 2076 SZABÓ Benjamin 1998 01:54:27 3 3 9:32 min/km +00:00:00 2 2039 KISS Norbert 2000 02:02:55 7 7 10:14 min/km +00:08:24 3 2090 TÓTH Milán 1998 02:11:11 13 13 10:55 min/km +00:16:42

Westbay - G4S - HM EI Kupa

Westbay - G4S - HM EI Kupa Westbay - G4S - HM EI Kupa 2009. 06. 27-28. BHSE Lőtér, Pongrác út Légpuska 40 lövés, nők: 1. 2. 3. 4. Σ 1. Dalmati Nóra 1978 BHSE 99 97 99 97 392 2. Seffer Kata 1992 BHSE 97 96 95 94 382 3. Szakonyi Gerda

Hely. Cím Csapatnév Össz.

Baranya 25-50-75-100 kerékpáros túra. Négy Évszak Futás (tavasz) Négy Évszak Futás (nyár) 2012 másodperces. DÖKE 25-50-75 kerékpáro s túra

Baranya 25-50-75-100 kerékpáros túra. Négy Évszak Futás (tavasz) Négy Évszak Futás (nyár) 2012 másodperces. DÖKE 25-50-75 kerékpáro s túra Tó- s - Ádám Kriszt nincs nincs Ambrus Norbert X nincs nincs Asszonyi Veronika X X nincs nincs Balla Antal nincs nincs Balogh Bettina X X X X X X X X X ezüst arany Balogh János X X nincs nincs Balogh Judit

A választók névjegyzéke

A választók névjegyzéke A választók névjegyzéke 1. Czikhardt Gyula 41. Fekete Lídia 81. Tarcsi Béla 2. Egyházy Béla 42. Csizmadia Zoltán 82. Tarcsi Béláné 3. Egyházy Sarolta 43. Ifj. Csizmadia Zoltán 83. Kovács Gáspárné 4. Ifj.

(közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás)

(közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás) AZ EGYEZTETETT FELVÉTELI JEGYZÉK ALAPJÁN FELVETT TANULÓK AZ EGYEZTETETT FELVÉTELI JEGYZÉK ALAPJÁN FELVETT TANULÓK 01-ES KÓD (közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás) rangsor

muoe Összesített egyéni eredmények Megkezdve: Befejezve:

muoe Összesített egyéni eredmények Megkezdve: Befejezve: Feladó: Tolnai Béla Küldve: 2017. július 20. 12:17 Címzett: tolnaib@hvc.hu Tárgy: muoe2017-3 eredményei muoe2017-3. Összesített egyéni eredmények Megkezdve: 2017.03.11. Befejezve: 2017.07.15.

Andrássy Gyula Szakközépiskola

Andrássy Gyula Szakközépiskola 2011 2015 Meghívó Andrássy Gyula Szakközépiskola A Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola ÉRETTSÉGIZŐ ÉVFOLYAMA 2015. április 30-án 17.00 órakor búcsúzik iskolájától A ballagási ünnepélyre szeretettel

Az EOQ MNB kitüntetettjei

Az EOQ MNB kitüntetettjei Az EOQ MNB Külföldi Tiszteletbeli Tagjai: Gabriel A. Pall, USA (2006) Greg H. Watson (2015) Hans Dieter Seghezzi, Svájc (2003) Shoji Shiba, Japán (2007) EOQ MNB Életmű Díj : Mikó György (2018) Sütő Kálmán

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ 2014/2015 tanév Budapest "Nyílt" kategória V-VI. korcsoport KEZDŐ fiú csapatbajnokság

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ 2014/2015 tanév Budapest Nyílt kategória V-VI. korcsoport KEZDŐ fiú csapatbajnokság Hely. Cím Csapatnév 1 Kiskunhalas Bibó István Gimn. 37,950 36,700 37,000 36,300 147,950 2 Kisújszállás Móricz Zsigmond Református Koll., Gimn., SzKI és Ált. Isk. 34,800 36,550 36,400 36,450 144,200 3 Nagykőrös