11. árverés 11th auction

Download "11. árverés 11th auction"

2 11. árverés 11th auction A kiállítás megtekintheto I On view Szeptember 26-tól október 8-ig minden nap óra között from 26th September to 8th October daily from 10 a.m. to 6 p.m. Árverés Auction október 10-én 18 órakor 20. századi modern muvészet, fotó, dizájn on 10th October 2013 at 6 p.m. modern art from the 20th century, photo, design Kiállítás és aukció helyszíne Location of the exhibition and auction Biksady Galéria Biksady Gallery H-1055 Budapest, Falk Miksa utca Telefon: Fax: A katalógus megtekintheto a ww.biksady.com honlapon The catalog is available on website A tételeket összeállította The lots are compiled by Kalmár Ervin, Sipos Dániel, Sipos Tünde Az árverés vezetoje Auctioneer Sipos Dániel Fotó és képfeldolgozás Photo and Imaging Mándoki Róbert, Kalmár Dániel és Ad Novas Kft. Kiadta a Biksady Galéria Kft. Edited by Biksady Galéria Ltd. Budapest, 2013 Az aukciós kiállítás a Design Hét programjai közt szerepel The exhibition of the auction is among the Design Week s program 1

3 2

4 A Aigner László 174 Apollonia, Marina 139 Arntz, Gerd 5, 6, 11, 12, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 36, 37 B Bak Imre 158, 161 Bálint Endre 113, 115, 116, 117, 166, 169 Bán Béla 52 Barcsay Jenő 72, 73, 103 Beck, Gerlinde 128 Beothy, Etienne 104 Beuys, Joseph 212 Biasi, Guido 110 Bischof, Peter 165 Bíró Antal 75 Bizse János 49, 54 Bojár Sándor 200 Bolmányi Ferenc 63, 64, 66, 67, 68, 70, 76, 167 C Cacciola, Enzo 132 Cahn, Marcelle Delphine 93 Capa, Robert 173 Christen, Andreas 119 D Dexel, Walter 21, 22, 23, 25, 41, 42, 43 Dobes, Milan 138, 140 E Ébneth Lajos 123 Erro 109 F Früthrung, Günter 130 Furlenmeier, Lina 122 G G. Fábri Zsuzsa 181 Gellér B. István 152 Gink Károly 179, 195 Görgényi Tamás 50 H Hencze Tamás 84, 85, 86, 87, 143, 144, 156 Hervé, Lucien 180 Hervé, Rodolf 213 Hollegha, Wolfgang 170 Hundertwasser, Friedensreich 71 Huszár Vilmos 148 J J. Gaudrey jelzéssel 206 K Kassák Lajos 44 Kazovszkij, El 162, 163, 164 Kádár, Joseph 160, 210, 211 Kertész, André 175 Kesting, Edmund 17 Konok Tamás 80, 81, 90, 91, 95, 96, 99, 100, 125, 154 Korniss Dezső 168 Kraft, Reinhard 136, 141, 142 L Laloy, Yves 102, 106, 107, 108 Lantos Ferenc 78 Légrády Viktor 74 Lichtenstein, Roy 111, 135 Lugosi Lugo László 202 Lukoviczky Endre 82, 83, 88, 89, 97, 98 M Magyar művész 188 Martinazzi, Bruno 65 Martsa Alajos 194 Maatsch, Thilo 13, 14, 15, 16, 20, 24, 38, 46, 101 Mattmüller, Hansjörg 151 Mayo, Nina 214 Molnár Edit 183, 187, 189, 192, 201, 203, 204 Morandini, Marcello 145 Morellet, Francois 126, 127 Müller, Emil 118 Müller-Brittnau, Willy 133, 134 N Nádler István 112, 114, 157, 159 O Olasz festő, 20. század első fele 48 Openheim, Meret 69 P Panton, Verner 215 Pauer Gyula 155 Péri László 40 Pfälzer, Marianne 176 Piaz, Teddy 178 R Réth Alfréd 47 Rubin, Genia 171, 172, 205, 207, 208, 209 Ruska Judit 177, 186 S Schad, Christian 3, 4, 9, 10, 18 Schmitz, Hans 1, 2, 7, 8, 19, 28, 29, 34, 35 Schreyer, Lothar 39 Sommer, Ed 147, 150 Szász Károly István 51, 53, 77, 79 T Tiravanti, Lanfranco Bombelli 120, 121 Tornquist, Jorrit 129, 131 Tóth István 184, 185, 190, 191, 193, 196, 197, 198, 199 U Ulrichs, Timm 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 124, 137, 153 V Van Dyk, James 92, 94 Vasarely, Victor 149 Vattay Elemér 182 W Wauer, William 45, 105, 146 INDEX 3

5 1. Hans Schmitz ( ) Ülő alak (1927) / Sitting figure (1927) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Hans Schmitz ( ) Elesett (1927) / Fallen (1927) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Christian Schad ( ) Női portré (1915) Portrait of a woman (1915) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Schad 15 35*30 cm Kiadó: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Ft Christian Schad ( ) Női portré (1915) Portrait of a women (1915) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Schad 15 35*30 cm Kiadó: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Ft Gerd Arntz ( ) Társasház (1927) Apartment house (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Gerd Arntz ( ) Laktanya (1927) / Barrack (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft 120 4

6 7. Hans Schmitz ( ) Munkaszünet (1924) / Layoff (1924) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Hans Schmitz ( ) Tömeg (1923) / Crowd (1923) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Christian Schad ( ) Ellenfelek (1917) / Opponents (1917) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Schad 17 35*30 cm Kiadó: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Ft Christian Schad ( ) Balett előtt (1915) Before the ballet (1915) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Schad 15 35*30 cm Kiadó: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Ft Gerd Arntz ( ) Börtön (1927) / Prison (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973,73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Gerd Arntz ( ) Gyár (1927) / Factory (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft 120 5

7 13. Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1922 / Composition, 1922 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Thilo 1922 számozott / numbered: 28/100 43*30 cm Ft Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1924 / Composition, 1924 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: M. Thilo 1924 számozott / numbered: 28/100 43*30 cm Ft Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1924 / Composition, 1924 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Thilo 24 számozott / numbered: 38/100 43*30 cm Ft Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1924 / Composition, 1924 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Thilo 1924 számozott / numbered: 28/100 43*30 cm Ft 170 6

8 17. Edmund Kesting ( ) Arc / Face fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: E. Kesting (pecsételt / stamped) 30,5*21,5 cm Ft Christian Schad ( ) Önarckép (1915) / Self-portrait (1915) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Schad 15 35*30 cm Kiadó: Edition Panderma, Carl Laszlo, Basel, Edition: Panderma, Carl Laszlo, Basel, Ft Hans Schmitz ( ) Franz Wilhelm Seiwert portréja (1924) Portrait of Franz Wilhelm Seiwert (1924) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Schmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Thilo Maatsch ( ) Férfi portré, 1926 / Portrait of a man, 1926 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: Thilo 1926 / Thilo 1926 számozott / numbered: 35/100 43*30,5 cm Ft 170 7

9 21. Walter Dexel ( ) Kompozíció sárga félkörrel, 1926 Composition with yellow semicircle, 1926 jelzett / signed: W. Dexel 26 58*42,5 cm Kiadó: Edition Panderma Carl Laszlo, Basel, Mappa I. 94/100 Edition: Panderma Carl Laszlo Edition, Basel, Folder I. 94/ Ft Walter Dexel ( ) Figurák piros horoggal, 1930 / Figures with red hook, 1930 jelzett / signed: W. Dexel 30 58*42,5 cm Kiadó: Edition Panderma Carl Laszlo, Basel, Mappa I. 94/100 Edition: Panderma Carl Laszlo Edition, Basel, Folder I. 94/ Ft Walter Dexel ( ) Függőleges és vízszintes feketén fehér, 1929 Vertical and horisontal white on black, 1929 jelzett / signed: W. Dexel 29 58*42,5 cm Kiadó: Edition Panderma Carl Laszlo, Basel, Mappa I. 94/100 Edition: Panderma Carl Laszlo Edition, Basel, Folder I. 94/ Ft

10 24. Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1927 / Composition, 1927 tus, papír / ink on paper jelzett / signed: TM 27 16*20 cm Ft Walter Dexel ( ) Kompozíció, 1924 / Composition, 1924 jelzett / signed: W.Dexel 24 II 21,5*15,5 cm Ft 410 9

11 26. Gerd Arntz ( ) Bár (1927) / Bar (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973; 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Gerd Arntz ( ) Bordélyház (1927) / Bordel (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Hans Schmitz ( ) Munkásképzés (1921) Worker training (1921) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Hans Schmitz ( ) Munkás (1921) / Worker (1921) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Gerd Arntz ( ) Színház (1927) / Theater (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Gerd Arntz ( ) Hotel (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft

12 32. Gerd Arntz ( ) Cirkus (1927) / Circus (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Gerd Arntz ( ) Áruház (1927) / Store (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Hans Schmitz ( ) Munkás kijárat (1922) Workers exit (1922) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Hans Schmitz ( ) Munkás pár (1923) Workers couple (1923) linometszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: Hans Scmitz 36*28 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1972, 99/ Ft Gerd Arntz ( ) Kórház (1927) / Hospital (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973, 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft Gerd Arntz ( ) Bank (1927) fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz 43*32,5 cm Kiadó: Werner Kunze, Berlin 1973; 73/100 Edition: Werner Kunze, Berlin, 1973, 73/ Ft

13 38. Thilo Maatsch ( ) Kompozíció (1927) / Composition (1927) textil applikáció / textil application jelzett / signed: Thilo M számozott / numbered: 1/5 84,5*53,5 cm 1927-es festményről készített textil, Haiti, 1953 Textil composition from the 1927 s painting, Haiti, Ft Lothar Schreyer ( ) Földanya (1920) / Earth Mother (1920) litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Lothar Schreyer, Mutter Erde, 1920; October *19 cm Ft

14 40. Péri László ( ) Murális terv a nagy Berlini Képzőművészeti Kiállítás számára, 1924 / Plan for the Berliner Art Exhibition, 1924 sablonnyomat, papír / stencilprint on paper jelzett / signed: Péri ,5*46 cm Ft

15 41. Walter Dexel ( ) Kompozíció két piros körrel, 1929 Composition with two red circle, 1929 jelzett / signed: W. Dexel 29 58*42,5 cm Kiadó: Edition Panderma Carl Laszlo, Basel, Mappa I. 94/100 Edition: Panderma Carl Laszlo Edition, Basel, Folder I. 94/ Ft Walter Dexel ( ) Két piros vágott kör, 1930 / Two red cuted circles, 1930 jelzett / signed: W. Dexel 30 58*42,5 cm Kiadó: Edition Panderma Carl Laszlo, Basel, Mappa I. 94/100 Edition: Panderma Carl Laszlo Edition, Basel, Folder I. 94/ Ft Walter Dexel ( ) Figurák fekete alapon, 1926 / Figures on black base, 1926 jelzett / signed: W. Dexel 26 58*42,5 cm Kiadó: Edition Panderma Carl Laszlo, Basel, Mappa I. 94/100 Edition: Panderma Carl Laszlo Edition, Basel, 1968., Folder I. 94/ Ft

16 44. Kassák Lajos ( ) Kompozíció, 1930 körül Composition, around 1930 kollázs, papír / collage on paper jelzett / signed: Kassák 32*26 cm Ft William Wauer ( ) Virágok / Flowers színesceruza, papír / color pencil on paper jelzett / signed: W.W. 30,5*26,5 cm sérült / damaged Ft

17 46. Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1928 / Composition, 1928 olaj, vászon / oil on canvas jelzett / signed: Thilo hátoldalon / backside: Nr. 189 Thilo, *111 cm Ft

18 47. Réth Alfréd ( ) Kompozíció / Composition olaj, homok, kavics, rétegelt lemez / oil, sand, scree on chipboard jelzett / signed: A. Réth 122*50 cm Ft

19 48. Olasz festő, 20. század első fele Alak / Figure olaj, vászon / oil on canvas jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 67*47 cm Ft Bizse János ( ) Forgás, 1967 / Rotation, 1967 olaj, vászon / oil on canvas jelzett / signed: B/ *90,5 cm Ft Görgényi Tamás (1944-) Kompozíció / Composition olaj, farost / oil on chipboard hátoldalon / backside: Görgényi T. Kompozíció 69*54 cm Ft

20 51. Szász Károly István ( ) "Paradoxon önarckép", 1974 / "Paradox self-portrait", 1974 vegyes technika, rétegeltlemez / mixed media, chipboard jelzett / signed: Szász Károly István; "Paradoxon önarckép"; *61 cm Ft Bán Béla ( ) Maszk, 1969 / Mask, 1969 olaj, vászon / oil on canvas jelzett / signed: Bán *65 cm Ft Szász Károly István ( ) "Kán kán", 1974 / "Kán kán" vegyes technika, rétegeltlemez / mixed media, chipboard jelzett / signed: Szász Károly István; "Kán kán" *55 cm Ft Bizse János ( ) Harcosok, 1959 / Fighters, 1959 olaj, vászon / oil on canvas 50*40 cm Ft

21 55. Timm Ulrichs (1940-) ZEN jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) Szobák között / Between rooms jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft

22 59. Timm Ulrichs (1940-) Image jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) E jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) Eros jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/100 49*49 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) Összefoglalás / Summary jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft

23 63. Bolmányi Ferenc ( ) Piéta / Pieta szitanyomat, papír / silcskreen on paper jelzett / signed: Bolmányi 49,5*34,5 cm Ft Bolmányi Ferenc ( ) Piéta / Pieta jelzett / signed: Bolmányi számozott / numbered: 26/30 50*35 cm Ft Bruno Martinazzi (1923-) Alakok, 1963 / Figures, 1963 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: B.Martinazzi 63 számozott / numbered: 250/250 28*18,5 cm Ft Bolmányi Ferenc ( ) Félelem / Fear jelzett / signed: Bolmányi számozott / numbered: 15/30 49,5*34,5 cm Ft

24 67. Bolmányi Ferenc ( ) Mementó / Memento jelzett / signed: Bolmányi számozott / numbered: 24/30 50*25 cm Ft Bolmányi Ferenc ( ) Mementó / Memento jelzett / signed: Bolmányi számozott / numbered: 14/30 49,5*34,5 cm Ft Meret Openheim ( ) Kompozíció, 1958 / Composition, 1958 jelzett / signed: M.O. 58 számozott / numbered: 109/230 28*20,5 cm Ft Bolmányi Ferenc ( ) Induló / March jelzett / signed: Bolmányi számozott / numbered: 50/50 49,5*34,5 cm Ft

25 71. Friedensreich Hundertwasser ( ) Kompozíció / Composition litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: pecsét / stamp 27,5*116 cm Ft Barcsay Jenő ( ) Kompozíció / Composition olaj, karton / oil on cardboard 21,5*59 cm Ft Barcsay Jenő ( ) Fények, 1964 / Lights, 1964 monotípia, papír / monotype on paper jelzett / signed: Barcsay *32 cm Ft

26

27 74. Légrády Viktor (1946-) Színek kavalkádja, 2003 / Cavalcade of colors, 2003 olaj, vászon / oil on canvas jelzett / signed: Légrády Viktor 408*214 cm Ft Bíró Antal ( ) Sárga kompozíció, 1960 / Yellow composition,1960 vegyes technika, papír / mixed media on paper jelzett / signed: , Bíró 32*50 cm Aukcionálva: Artprecium, Párizs, október 25., 87. tétel Auctioned: Artprecium, Paris, 25th October 2012; lot Ft Bolmányi Ferenc ( ) Orbis Pictus jelzett / signed: Bolmányi számozott / numbered: 46/50 49,5*34,5 cm Ft

28 77. Szász Károly István ( ) A tenger és a hold, 1970 / The sea and the moon, 1970 tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Szász Károly István *28,5 cm Ft Lantos Ferenc (1929-) Kompozíció, 1968 / Composition, 1968 tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Lantos *30 cm Ft Szász Károly István ( ) Szúnyoginvázió, 1972 / Mosquito invasion, 1972 tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Szász Károly István *27,5 cm Ft

29 80. Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft Lukoviczky Endre (1939-) Hármas egység / Trinity jelzett / signed: Lukoviczky számozott / numbered: 11/30 50*35 cm Ft Lukoviczky Endre (1939-) Emelkedés, 1983 / Raise, 1983 jelzett / signed: Lukoviczky Endre számozott / numbered: 11/30 50*35 cm Ft Hencze Tamás (1938-) Jel és gesztus, 1991 Sign and gesture, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 65,5*50 cm Ft Hencze Tamás (1938-) Jel és gesztus, 1991 Sign and gesture, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 65,5*50 cm Ft

30 86. Hencze Tamás (1938-) Jel és gesztus, 1991 / Sign and gesture, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 65,5*50 cm Ft Hencze Tamás (1938-) Jel és gesztus, 1991 / Sign and gesture, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 65,5*50 cm Ft Lukoviczky Endre (1939-) Kapcsolat, 1983 / Connection, 1983 jelzett / signed: Lukoviczky Endre számozott / numbered: 11/30 50*35 cm Ft Lukoviczky Endre (1939-) Érintés / Touch jelzett / signed: Lukoviczky számozott / numbered: 11/30 50*35 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft

31 92. James Van Dyk (1930-) Kompozíció, 1970 / Composition, 1970 olaj, rétegeltlemez / oil on plywood jelzett / signed: Van Dyk *61 cm Ft Marcelle Delphine Cahn ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Marcelle Cahn 23,5*17,5 cm Ft

32 94. James Van Dyk (1930-) Kompozíció, 1970 / Composition, 1970 olaj, rétegeltlemez / oil on plywood jelzett / signed: Van Dyk 61*100 cm Ft

33 95. Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft Lukoviczky Endre (1939-) Mondás / Phrase jelzett / signed: Lukoviczky Endre számozott / numbered: 11/30 50*35 cm Ft Lukoviczky Endre (1939-) Erő, 1983 / Power, 1983 jelzett / signed: Lukoviczky Endre számozott / numbered: 11/30 50*35 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft

34 101. Thilo Maatsch ( ) Kompozíció, 1976 / Composition, 1976 akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: Thilo M ,5*32,5cm Ft Yves Laloy ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Y. Laloy 44,5*63 cm Ft Barcsay Jenő ( ) Kapuk, 1983 / Doors, 1983 jelzett / signed: Barcsay számozott / numbered: 22/30 32*42 cm Ft

35 104. Étienne Beothy ( ) Láng / Flame bronz / bronze jelzett / signed: E Beothy; E. Godard FRorid Paris számozott / numbered: 2/6 m: 94 cm Ft William Wauer ( ) Herwarth Walden portréja (1917) Portrait of Herwarth Walden (1917) bronz / bronze jelzett / signed: W.Wauer; Guss W. Füssel 1 Berlin 10 számozott / numbered: H.C. 3 53*21*19 cm Ft

36 35

37 106. Yves Laloy ( ) Kompozíció madárral / Composition with bird tempera, színes filc, papír / tempera, color-brushpen on paper jelzett / signed: Y. Laloy 16*11 cm Ft Yves Laloy ( ) Arc / Face litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Laloy 22*22 cm Ft Yves Laloy ( ) László Károly portréja / Portrait of Carl Laszlo jelzett / signed: Y. Laloy 59*42 cm Ft

38 109. Erro (1932-) Cím nélkül, 1963 / Untitled, 1963 kollázs, matrica, nyomott áramkör papír, karton collage, mixed media on cardboard jelzett / signed: Erro 63 24*16 cm Ft Guido Biasi ( ) Bumeráng, 1960 / Boomerang, 1960 kollázs, papír / collage, paper jelzett / signed: G. Biasi '60, lanciatore di semilune-boomerang. 21,5*27 cm Ft Roy Lichtenstein ( ) Stedelijk Museum, *65 cm Ft

39 112. Nádler István (1938-) Kompozíció, 1993 / Composition, 1993 akvarell, ceruza, papír / watercolor, pencil on paper jelzett / signed: Nádler István 28*20 cm Ft Bálint Endre ( ) Átívelés II (S), 1984 / Curving II (S), 1984 jelzett / signed: Bálint Endre 1984 számozott / numbered: E.3 70*50 cm Ft Nádler István (1938-) No. X., 1997 / No. X., 1997 olaj, vászon / oil on canvas jelzett / signed: Nádler István 100*70 cm Kiállítva: szeptember 28-október 23. Várfok Galéria-XO Terem, Budapest Exhibited: 28 September-23 October 1999., Várfok Gallery-XO Room, Budapest Ft

40 115. Bálint Endre ( ) Ördög az ablak előtt / Devil befor the window jelzett / signed: Bálint 70*50 cm Ft Bálint Endre ( ) Ördög az ablak előtt / Devil befor the window ceruza, szitanyomat, papír / pencil, silkscreen on paper jelzett / signed: Bálint; 1 próba 70*50 cm próbanyomat / hardproof Ft Bálint Endre ( ) Ördög az ablak előtt / Devil befor the window jelzett / signed: Bálint; 2 próba 70*50 cm próbanyomat / hardproof Ft

41 118. Emil Müller (1934-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Müller Emil számozott / numbered: 40/100 58,5*42 cm Ft Andreas Christen (1936-) Kompozíció, 1967 / Composition, 1967 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Christen 1967 számozott / numbered: 196/200 28*28 cm Ft Lanfranco Bombelli Tiravanti ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: L Bombelli számozott / numbered: 32/35 59*42 cm Ft Lanfranco Bombelli Tiravanti ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: L Bombelli számozott / numbered: 32/35 59*42 cm Ft

42 122. Lina Furlenmeier (1932-) Kompozíció, 1976 / Composition, 1976 jelzett / signed: Lina Furlenmeier számozott / numbered: 11/30 50*50 cm Ft Ébneth Lajos ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Ébneth 50*37 cm Ft Timm Ulrichs (1940-) Interferenciák II. / Interferences II. jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 23/100 62*44 cm Ft Konok Tamás (1930-) Kompozíció, 2000 / Composition, 2000 jelzett / signed: Konok 2000 számozott / numbered: 44/60 55*42 cm Ft

43 126. Francois Morellet (1926-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Morellet hátoldalon / backside: Morellet / Morellet 17,5*17,5 cm Ft Francois Morellet (1926-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Morellet hátoldalon / backside: Morellet / Morellet 17,5*17,5 cm Ft Gerlinde Beck ( ) Kompozíció, 1965 / Composition, 1965 jelzett / signed: g. beck hátoldalon / backside: siebdrück 1965 / siebdrück 1965 számozott / numbered: 22/25 40*40 cm Ft Jorrit Tornquist (1938-) Kompozíció, 1971 / Composition, 1971 jelzett / signed: Tornquist 71 számozott / numbered: 142/230 28*28 cm Ft

44 130. Günter Früthrung ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: GF 32*32 cm Ft Jorrit Tornquist (1938-) Színkompozíció / Colorcomposition farost, plexi / chipboard, plexi 10*10 cm Ft Enzo Cacciola (1945-) Kompozíció, 1971 / Composition, 1971 jelzett / signed: Enzo Cacciola *19,5 cm Ft Willy Müller-Brittnau ( ) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Willy Müller-Brittnau 27,5*27,5 cm Ft

45 134. Willy Müller-Brittnau ( ) Relief, festett fa / painted wood jelzett / signed: W Müller-Brittnau ,5*59 cm Ft

46 135. Roy Lichtenstein ( ) Paris review jelzett / signed: Roy Lichtenstein számozott / numbered: 78/150 sérült / damaged 101*64,5 cm Ft

47 136. Reinhard Kraft Kompozíció, 1966 / Composition, 1966 jelzett / signed: Reinhard Kraft 1966 számozott / numbered: 80/100 45*45 cm sérült / damaged Ft Timm Ulrichs (1940-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Timm Ulrichs számozott / numbered: 73/150 49*49 cm Ft Milan Dobes (1929-) Kompozíció, 1967 / Composition, 1967 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: M. Dobes; 1967 számozott / numbered: 191/200 17,5*15,5 cm Ft Marina Apollonia (1940-) Kompozíció / Composition jelzett / signed: Maria Apollonia számozott / numbered: 2/230 28*28 cm Ft

48 140. Milan Dobes (1929-) Kompozíció, 1976 / Composition, 1976 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: M.Dobes számozott / numbered: 180/200 9,5*32 cm gyűrött / creased Ft Reinhard Kraft Kompozíció, 1966 / Composition, 1966 jelzett / signed: Reinhard Kraft számozott / numbered: 5/30 34*24,5 cm Ft Reinhard Kraft Kompozíció / Composition mélynyomott papír / embossed paper jelzett / signed: Reinhard Kraft 34*24,5 cm Ft Hencze Tamás (1938-) Jel és gesztus, 1991 Sign and gesture, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 65,5*50 cm Ft Hencze Tamás (1938-) Jel és gesztus, 1991 Sign and gesture, 1991 jelzett / signed: Hencze 91 számozott / numbered: 36/60 65,5*50 cm Ft

49 145. Marcello Morandini (1940-) Kompozíció / Composition festett fa / painted wood jelzett / signed: M. Morandini számozott / numbered: 3/5 23*34 cm sérült / damaged Ft William Wauer ( ) Villámlovas, 1923 körül Lightning rider, around 1923 bronz / bronze jelzett / signed: W. Wauer számozott / numbered: VI/VII m: 14,5 cm Ft Ed Sommer (1932-) Kompozíció, 1964 / Composition, 1964 alumínium, plexi / aluminium, plexi jelzett / signed: E.S. 64 m: 14 cm Ft

50 148. Huszár Vilmos ( ) Sakk készlet / Chess set holland, 1973, Huszár Vilmos 1921-es terve alapján, fekete és ezüst színű elemekkel, minden figura jelzett: VH; Kivitelezés: Kunsthandel Monet, Amsterdam dutch, 1973, design by Vilmos Huszár from 1921, with black and silver-color pieces, each chess piece signed: VH; Published by Kunsthandel Monet, Amsterdam számozott / numbered: 11/250 38*38 cm; m: 2,2-6 cm Ft Victor Vasarely ( ) Szobor installáció / Sculpture installation festett alumínium / painted aluminium jelzett / signed: Vasarely számozott / numbered: 14/25 20*20*20 cm Ft Ed Sommer (1932-) Objektum / Object formázott, átlátszó plexi / formed, glassy plexi jelzett / signed: ES számozott / numbered: 23/25 m: 48 cm Ft

BIKSADY. 25. Árverés Szőnyegek 2015. február 3. kedd 18 óra

BIKSADY. 25. Árverés Szőnyegek 2015. február 3. kedd 18 óra 1 1. Szamosújvári-szönyeg / Szamosujvar-rug 20. század első fele, gördesz csomózás, kopott, sérült, hiányos first half of the 20th century, ghiordes-knot, worn, damaged, incomplete 176*102 cm 8 000 Ft

10. árverés 10th auction

10. árverés 10th auction 10. árverés 10th auction Kiállítás megnyitó Exhibition opening 2013. május 15-én szerdán 18-20 óráig on Wednesday 15th May 2013 from 6 p.m. to 8 p.m. A kiállítás megtekintheto I On view Május 16-tól május

Kedves Ügyfeleink! Dear Clients!

Művészeti aukció / Art auction

Művészeti aukció / Art auction Művészeti aukció / Art auction Árverés / Auction 2011. május 26-án, csütörtökön 18:00 órakor on Thursday 26 th May at 6:00 p.m. A kiállítás megtekinthető / On view Május 11-től 24-ig 10-18 óráig minden

információ information jelmagyarázat legend információ information 14 P kifutó termék, a készlet erejéig kapható item running out, available until stock lasts újdonság new választható opciók a jelzett oldalon more options on

E Edei Krisztina - 168 EDO (Edward Lewinson) - 179 Eifert János - 204, 206 Erb, Leo - 133 Európai művész 20. század - 198 Ézsiás István - 128

E Edei Krisztina - 168 EDO (Edward Lewinson) - 179 Eifert János - 204, 206 Erb, Leo - 133 Európai művész 20. század - 198 Ézsiás István - 128 1 2 3 A Alkema, Wobbe - 30 Alviani, Getulio - 89, 132 Apollonio, Maria - 140 Arntz, Gerd - 1, 3, 6, 8, 12 Ágh Ajkelin Lajos - 112 B Bak Imre - 79, 160 Bálint Endre - 113 Balla Demeter - 184, 199 Balogh

MUNKASZERZŐDÉS. amely egyrészről az. név: S.C. NUMELE FIRMEI SR.L. székhely: STR., NR. _LOCALITATEA, JUDET, TARA. cégjegyzékszám: NR.REG.

MUNKASZERZŐDÉS. amely egyrészről az. név: S.C. NUMELE FIRMEI SR.L. székhely: STR., NR. _LOCALITATEA, JUDET, TARA. cégjegyzékszám: NR.REG. MUNKASZERZŐDÉS amely egyrészről az név: S.C. NUMELE FIRMEI SR.L. székhely: STR., NR. LOCALITATEA, JUDET, TARA cégjegyzékszám: NR.REG.COMERTULUI adószám: CUI bankszámlaszám: COD IBAN képviseli: _NUME REPREZENTANT

jelzett / signed: Hans Scmitz számozott / numbered: 99/100 36*28 cm 24 000 Ft 80 Kiadó/Publisher: Werner Kunze, Berlin, 1972

jelzett / signed: Hans Scmitz számozott / numbered: 99/100 36*28 cm 24 000 Ft 80 Kiadó/Publisher: Werner Kunze, Berlin, 1972 1 1. AUGUSTIN TSCHINKEL (1905-1983) SZÉN, (1932) / COAL, (1932) jelzett / signed: aug. tschinkel 43,5*32,5 cm Edition Werner Kunze, Berlin, 1972 2. HANS SCHMITZ (1896-1977) MUNKÁS KIJÁRAT (1922) / WORKERS

BIKSADY. 26. Árverés 20. századi modern művészet, design 2015. március 18. szerda 18 óra

BIKSADY. 26. Árverés 20. századi modern művészet, design 2015. március 18. szerda 18 óra 1 1. Gerd Arntz (1900-1989) Laktanya, 1927 / Barrack, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G. Arntz; V 43*32,5 cm 36 000 Ft 120 2. Gerd Arntz (1900-1989) Börtön, 1927 / Prison, 1927

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

BIKSADY. 21. Árverés 20. századi modern művészet, design 2014. szeptember 30. kedd 18 óra 1 1. Kassák Lajos (1887-1967) Képarchitektúra / Image architecture jelzett / signed: Kassák 22,5*18 cm 2. Kassák Lajos (1887-1967) Kompozíció, 1922 / Composition, 1922 jelzett / signed: LK 22 (nyomtatott/printed)

EXKLUZÍV AJÁNDÉKANYAGOD A Phrasal Verb hadsereg! 2. rész

In the beginning of this project I started to collect unused spaces stuck in transition. Later I continued transforming and completing them with

In the beginning of this project I started to collect unused spaces stuck in transition. Later I continued transforming and completing them with UNDER CONSTRUCTION In the beginning of this project I started to collect unused spaces stuck in transition. Later I continued transforming and completing them with different motifs. I found a lot of abandoned

Komplex tehetséggondozási program a Ceglédi kistérségben TÁMOP - 3.4.3-08/1-2009- 0002

Komplex tehetséggondozási program a Ceglédi kistérségben TÁMOP - 3.4.3-08/1-2009- 0002 Komplex tehetséggondozási program a Ceglédi kistérségben TÁMOP - 3.4.3-08/1-2009- 0002 A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg Név: Iskola:

NEVEZÉSI LAP / ENTRY FORM MARATON - váltó / MARATHON - relay

BIKSADY. 33. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design 2016. március 8. kedd 18 óra

BIKSADY. 33. Aukció 20. századi modern művészet, fotó és design 2016. március 8. kedd 18 óra 1 1. GERD ARNTZ (REMSCHEID, 1900 - HÁGA, 1989) BÖRTÖN, 1927 / PRISON, 1927 fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: G.Arntz; IV 43*32,5 cm 36 000 Ft 120 2. THILO MAATSCH (BRAUNSCHWEIG, 1900

BUNDESGESETZBLATT FÜR DIE REPUBLIK ÖSTERREICH. Jahrgang 1999 Ausgegeben am 13. April 1999 Teil III

BUNDESGESETZBLATT FÜR DIE REPUBLIK ÖSTERREICH. Jahrgang 1999 Ausgegeben am 13. April 1999 Teil III P. b. b. Verlagspostamt 1030 Wien WoGZ 213U BUNDESGESETZBLATT FÜR DIE REPUBLIK ÖSTERREICH Jahrgang 1999 Ausgegeben am 13. April 1999 Teil III 70. Abkommen zwischen der Österreichischen Bundesregierung

10/2000. (II. 23.) BM rendelet. a helyszíni bírságolás részletes szabályairól

10/2000. (II. 23.) BM rendelet. a helyszíni bírságolás részletes szabályairól 10/2000. (II. 23.) BM rendelet a helyszíni bírságolás részletes szabályairól A szabálysértésekről szóló 1999. évi LXIX. törvény (a továbbiakban: Sztv.) 167. -ának (1) bekezdésében foglalt felhatalmazás

Képzőművészeti Aukció! Képzőművészeti Aukció! 27. 25. 26. 28. Kikiáltási ár: Kikiáltási ár: 50.000 Ft 25. Alkotó neve: SZŐKE M. MÁRIA Címe: Szőke démon (olaj-vászon, 60 x 47 cm) 60.000 Ft 27. Alkotó neve: TÓTH IRÉN Címe: Őszi fények (pasztel-farost, 50 x 70 cm) 26. Alkotó neve: SÁNDOR VIVEFI Címe: Ősz

Öt évfolyamos képzés nyelvi előkészítő angol német - reál Kód: 04

Öt évfolyamos képzés nyelvi előkészítő angol német - reál Kód: 04 Öt évfolyamos képzés nyelvi előkészítő angol német - reál Kód: 04 A XXI. században senkinek sem kell magyarázni az idegen nyelvek és az informatika fontosságát. Ebben a nyelvi előkészítő osztályban elsőbbséget

A KELER Zrt. bankgarancia-befogadási kondíciói

FELELETVÁLASZTÓS TESZT

FELELETVÁLASZTÓS TESZT Angol mintavizsga Megoldások FELELETVÁLASZTÓS TESZT 1. a 11. d 2. c 12. a 3. d 13. a 4. a 14. c 5. b 15. a 6. a 16. b 7. b 17. c 8. c 18. c 9. a 19. b 10. c 20. d 1. endurance 2. buoyant 3. foul 4. all-round

,Raktár bútorcsoport árlista

,Raktár bútorcsoport árlista Showroom: Hungary 1149 Budapest,Fogarasi út 11 Tel: (0036)-1-422-04-14 Fax: (0036)-1-422-02-02 e-mail: info@dublino.hu,raktár bútorcsoport árlista Áraink a készlet erejéig érvényesek, további más kedvezménnyel

KRISTALLRoll. TERASZOK.HU Élet a teraszon

KRISTALLRoll. TERASZOK.HU Élet a teraszon TERASZOK.HU Élet a teraszon A KristallRoll egy innovatív, teleszkópos oldalsínekkel és speciális feszítő rendszerrel ellátott függőleges napellenző, szélvédő oldalfal. Ez az ideális megoldás, hogy verandáját,

Lesson 1 On the train

Lesson 1 On the train Let's Learn Hungarian! Lesson notes Lesson 1 On the train Dialogue for Lesson 1 (formal speech): Guard: Jó napot kívánok. Jó napot. Guard: Az útlevelét, kérem. Tessék. Guard: Köszönöm. Hmmmm, amerikai?

Meghívó a gyermekkorcsoport 9. Nemzetközi Delphincupjára Simmeringen

Meghívó a gyermekkorcsoport 9. Nemzetközi Delphincupjára Simmeringen Meghívó a gyermekkorcsoport 9. Nemzetközi Delphincupjára Simmeringen Idöpont: Szombat 24.10.2009 Verseny helye: Medence: Idömérés: Fedett uszoda Simmering A -1110 Wien, Simmeringer Hauptstraße/ Florian

Környezetvédelmi termékdíj változások

Környezetvédelmi termékdíj változások Környezetvédelmi termékdíj változások IB.Service Hungary/Magyarország 2009. április TARTALOM KÖRNYEZETVÉDELMI TERMÉKDÍJ VÁLTOZÁSOK KERESKEDELMI CSOMAGOLÁS BEVALLÁSI GYAKORISÁG KÖTELEZETTEK KÖRE SZÁMLÁN

Mercedes-Benz : Six Sigma Black Belt, (135203 ) Six Sigma Black Belt, Werk Kecskemét, Ungarn (135203)

Mercedes-Benz : Six Sigma Black Belt, (135203 ) Six Sigma Black Belt, Werk Kecskemét, Ungarn (135203) Oktober 2014 Kecskemét, Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Mercedes-Benz : Six Sigma Black Belt, (135203 ) Six Sigma Black Belt, Werk Kecskemét, Ungarn (135203) Aufgaben Feladatok: Stellennummer

BKI13ATEX0030/1 EK-Típus Vizsgálati Tanúsítvány/ EC-Type Examination Certificate 1. kiegészítés / Amendment 1 MSZ EN 60079-31:2014

BKI13ATEX0030/1 EK-Típus Vizsgálati Tanúsítvány/ EC-Type Examination Certificate 1. kiegészítés / Amendment 1 MSZ EN 60079-31:2014 (1) EK-TípusVizsgálati Tanúsítvány (2) A potenciálisan robbanásveszélyes környezetben történő alkalmazásra szánt berendezések, védelmi rendszerek 94/9/EK Direktíva / Equipment or Protective Systems Intended

INTELLIGENT ENERGY EUROPE PROGRAMME BUILD UP SKILLS TRAINBUD. Quality label system

INTELLIGENT ENERGY EUROPE PROGRAMME BUILD UP SKILLS TRAINBUD. Quality label system INTELLIGENT ENERGY EUROPE PROGRAMME BUILD UP SKILLS TRAINBUD WP4: Deliverable 4.5 Development of voluntary qualification system Quality label system 1 INTELLIGENT ENERGY EUROPE PROGRAMME BUILD UP SKILLS

WEIDINGKR GYÖRGY HURLER FERENC

WEIDINGKR GYÖRGY HURLER FERENC WEIDINGKR GYÖRGY HURLER FERENC A budai vár 1687. és 1696. évi helyszínrajzai Tanulmányunkban három vártérképet ismertetünk. Haüy 1687- ben készített térképét, amelyen a házak egy a térképhez tartozó francia

trends 2010/2011 The modern way of living.

trends 2010/2011 The modern way of living. trends 2010/2011 The modern way of living. Trends 2010/2011 Our Falco Trends 2010-2011 collection offers you 15 new and modern decors and their combinations in accordance with recent interior-design-trends.

Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,- 2. Bódis Barnabás

Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,- 2. Bódis Barnabás Aukciós Katalógus 1. Szabó Cseke Mózes Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray 2. Bódis Barnabás No One (2008) 100x93cm, kollázs, újságpapír, olaj, vászon Kikiáltási ár: 100.000,- 3-4. Riez József Velence

6. évfolyam Angol nyelv

6. évfolyam Angol nyelv IDEGEN NYELVI MÉRÉS 2016. május 18. 6. évfolyam ngol nyelv Általános tudnivalók a feladatokhoz Ez a füzet nyelvi feladatokat tartalmaz. feladatsor két részből áll. z I. részben csak a füzetben kell dolgoznod.

Mestský úrad Rožňava '4.

Áprilisban 14%-kal nőtt a szálláshelyek vendégforgalma Kereskedelmi szálláshelyek forgalma, 2014. április

Áprilisban 14%-kal nőtt a szálláshelyek vendégforgalma Kereskedelmi szálláshelyek forgalma, 2014. április Közzététel: 2014. június 10. Következik: 2014. június 11. Fogyasztói árak, 2014. május Sorszám: 77. Áprilisban 14%-kal nőtt a szálláshelyek vendégforgalma Kereskedelmi szálláshelyek forgalma, 2014. április

TÁJÉKOZTATÓ B Í R S Á G

TÁJÉKOZTATÓ B Í R S Á G TÁJÉKOZTATÓ a jogerősen kiszabott bírságok, valamint a hozzájárulások befizetésével, továbbá az igazgatási szolgáltatási díj fizetésével kapcsolatban B Í R S Á G A hivatásos katasztrófavédelmi szerv által

Dombóvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének 2014. január 30-i rendes ülésére

Dombóvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének 2014. január 30-i rendes ülésére 9. számú előterjesztés Egyszerű többség ELŐTERJESZTÉS Dombóvár Város Önkormányzata Képviselő-testületének 2014. január 30-i rendes ülésére Tárgy: Önrész biztosítása a Dombóvári Német Nemzetiségi Önkormányzat

IP/09/473. Brüsszel, 2009. március 25