BIKSADY. 22. Árverés Festmények december 2. kedd 18 óra

Download "BIKSADY. 22. Árverés Festmények 2014. december 2. kedd 18 óra"

2 1

3 1. Német festő, 19. század eleje Erdő részlet / Forest scene fotólitográfia, papír / lithograph on paper 10*15 cm Ft Európai festő, 20. század első fele Nagy Sándor halála/ Death of Alexander The Great akvarell, papír / watercolor on paper 33*55 cm Ft Francia metsző, 18. század Csónakázók / Boating rézmetszet, papír / etching on paper 14,5*15,5 cm Ft Weixelgartner Vince (Buda, ) Virág, 1847 / Flower, 1847 szén, papír / coal on paper jelzett / signed: 6 Marz 1847 Weixlgärtner V. E. 35*24 cm Ft Wilhelm von Kaulbach (Waldeck, 1805-München, 1874) Görög istennő / Greek goddess szén, papír / coal on paper jelzett / signed: W. Kaulbach 59*40 cm Ft Weixelgartner Vince (Buda, ) Rózsa pillangóval, 1847 / Rose with a butterfly, 1847 szén, papír / coal on paper jelzett / signed: 3 Marz 1847 Weixlgärtner V. E. 35*24 cm Ft Weixelgartner Vince (Buda, ) Női portré, 1849 / Female portrait, 1849 szén, papír / coal on paper jelzett / signed: Weixlgärtner Vincze, *40 cm Ft J.B. jelzéssel, 18. század A magányos fa / The lonely tree rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: JB 17,5*11 cm Ft Wilhelm von Kaulbach (Waldeck, 1805-München, 1874) Istenhez / To God litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: W. Kaulbach (nyomtatott/printed) 66*52 cm Ft 40 Kiadó: Rich. Bong. Kunstverlag, Berlin Publisher: Rich. Bong. Kunstverlag, Berlin 10. Paulovits Pál (Cegléd, ) Liszt Ferenc portréja / Portrait of Franz Liszt rézmetszett, papír / etching on paper jelzett / signed: Pawlovits sérült / damaged 61*43 cm Ft Felix Vallotton (Lausanne, Párizs, 1925) Baudelaire portréja / Portrait of Baudelaire fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: FV (nyomtatott/printed) 27*18,5 cm Ft Boldizsár István (Orosháza, Budapest, 1984) Felsőbánya rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: Boldizsár 22,5*32,5 cm Ft Komjáti Wanyerka Gyula (Nyitrakomját, Budapest, 1958) Levélíró / Letter-writer ceruza, tus, papír / pencil, ink on paper jelzett / signed: J. Komjáti 30*40 cm Ft Komjáti Wanyerka Gyula (Nyitrakomját, Budapest, 1958) Fronton / On the front ceruza, tus, papír / pencil, ink on paper jelzett / signed: Komjáti 30*39 cm Ft 190 2

4 15. Henri de Toulouse-Lautrec (Albi, Saint-André-du-Bois 1901) Charles Maurin portréja, 1898 / Portrait of Charles Maurin, 1898 hidegtű karc, merített papír / dry-point on deckled paper jelzett / signed: HTL (nyomtatott/printed) 17*9,6 cm Ft Tyra Kleen (Stockholm, ) A kelet illata / Oriental scent litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Tyra Kleen 1907 (nyomtatott/printed) 32*49 cm Ft Zichy Mihály (Zala, Szentpétervár, 1906) Erotika, 1872 / Erotica, 1872 heliográfia, papír / heliograph on paper jelzett / signed: Zichy 72 (nyomtatott/printed) 14*19,5 cm Ft Tyra Kleen (Stockholm, ) Orchideák / Orchids litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Tyra Kleen 44,5*61,5 cm Ft Henri de Toulouse-Lautrec (Albi, Saint-André-du-Bois 1901) Madame Abdala litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: HTL (nyomtatott/printed) 30*22,5 cm Ft 310 Kiadó / Publisher: Henri de Toulouse-Lautrec: Acht Litografien in Faksimiles, Verlag der Kunst, Drezda, Henri de Toulouse-Lautrec (Albi, Saint-André-du-Bois 1901) Tánc / Dance litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: HTL (nyomtatott/printed) 28/,5*23 cm Ft 310 Kiadó / Publisher: Henri de Toulouse-Lautrec: Acht Litografien in Faksimiles, Verlag der Kunst, Drezda, Henri de Toulouse-Lautrec (Albi, Saint-André-du-Bois 1901) Női portré / Portrait of a woman litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: HTL (nyomtatott/printed) 36*27 cm Ft 310 Kiadó / Publisher: Henri de Toulouse-Lautrec: Acht Litografien in Faksimiles, Verlag der Kunst, Drezda, Henri de Toulouse-Lautrec (Albi, Saint-André-du-Bois 1901) Álarcosbál / Masquerade litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: HTL (nyomtatott/printed) 31*26 cm Ft 310 Kiadó / Publisher: Henri de Toulouse-Lautrec: Acht Litografien in Faksimiles, Verlag der Kunst, Drezda,

5 24. Tyra Kleen (Stockholm, ) Az élet öröme, 1907 / The joy of life, 1907 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Tyra Keen ,5*41,5 cm Ft Tyra Kleen (Stockholm, ) Az erő, 1907 / The force, 1907 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Tyra Kleen ,5*40,5 cm Ft Simeon Solomon (London, ) Örök álom, 1887 / Eternal dream, 1887 ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: SS *24,5 cm Ft Proveniencia: Mario Anthony Amaya gyűjtemény, USA László Károly Gyűjtemény, Basel Kiállítva: A László Károly Gyűjtemény, Budapest, Műcsarnok, 1996., 495. kép Provenance: Mario Anthony Amaya Collection, USA Carl Laszlo Collection, Basel Exhibited: Carl Laszlo Collection, Budapest, Műcsarnok, 1996., picture Hans Thoma (Bernau, Karlsruhe, 1924) Faun színezett litográfia, papír coloured lithograph on paper jelzett / signed: Hans Thoma 30*25 cm Ft Vaszary János (Kaposvár, Budapest, 1939) 10 lapos mappa körül 10 pieces folder, around 1910 litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Vaszary (nyomtatott/printed) sérült / damaged 30*42,5 cm Ft Hans Thoma (Bernau, Karlsruhe, 1924) Az élet forrása / The source of life tus, ceruza, fedőfehér, papír / ink, pencil, opaque white on paper jelzett / signed: Hans Thoma 28,5*22,5 cm Ft Robert Hardmeyer (Zürich, Wallisellen, 1919) Mágus / Magician linómetszet, papír / linocut on paper jelzett / signed: RH (nyomtatott/printed) faragott fa keretben / in carved wooden frame 17*11,5 cm Ft Leon Alex (Petrozsény, Osztrog, 1944) Mulatóban / In the bar litográfia, papír / lithograph on paper jelzett / signed: Leon Alex 26*20 cm Ft 140 4

6 31. Németalföldi festő, 17. század Titkos találkozó / Secret meeting 42*67 cm Ft Németalföldi festő, 18. század Faun és puttók / Faun and putti olaj, fa / oil on wood sérült / damaged 22*29 cm Ft Német festő, 19. század Speyeri dóm / Speyer Dome olaj, fa / oil on wood 12*16,5 cm Ft Itáliai festő, 19. század Vezúv látképe Nápolyból, 1822 / View of the Vesuvius from Naples, 1822 gouache, papír / gouache on paper jelzett / signed: Vezuv in Napoli *60 cm Ft László Fülöp Elek (Pest, London, 1937) Női portré / Portrait of a woman jelzett / signed: Laub 63,5*44,5 cm Ft Camil Vlad jelzéssel Phryné, 1917 jelzett / signed: Frappa Phryné; Camil Vlad *136 cm Ft Liezen-Meyer Sándor után, 20. század Szent Erzsébet / St. Elizabeth 69*48,5 cm Ft 120 5

7 38. Eugene de Blaas (Albano, ) Előkelő hölgy portréja Portrait of an aristocratic lady olaj, vászon dublírozva / oil on doubled canvas jelzett / signed: Eug. Blaas 30*24 cm Ft Francia festő, 1900 körül Találka / Rendezvous olaj, fa / oil on wood 26,5*20,5 cm Ft Osztrák művész, 1909 Nemes úr portréja, 1909 Portrait of a nobleman, 1909 pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 67*54 cm Ft Osztrák festő, 19. század Báró Stephan von Becsey portréja Portrait of Baron Stephan von Becsey ceruza, fedőfehér, papír / pencil, opaque white on paper sérült / damaged 40*26 cm Ft Emanuel Ritter von Stöckler (Nikolsburg, Bozen, 1893) Házi kedvenc / Beloved pet akvarell, karton / watercolor on cardboard jelzett / signed: E. Stöckler 63,5*35,5 cm Ft Telepy Károly (Debrecen, Budapest, 1906) Óbudai téglagyár / Óbuda brick factory jelzett / signed: Telepy K 21*51 cm Ft Keleti Gusztáv (Pozsony, Budapest, 1902) Szikla / Rock ceruza, akvarell, papír / pencil, watercolor on paper jelzett / signed: Klette 13,5*19 cm Ft Alexander Küster, 19. század Holland halászfalú / Dutch fishing village litográfia, karton / litograph on cardboard jelzett / signed: A. Küster (nyomtatott/printed) 27*59 cm Ft 60 Kiadó: Fritz Grand& Co Kunstverlag Berlin Publisher: Fritz Grand& Co Kunstverlag Berlin 46. Carl Franz Bauer (Bécs, ) Versenyló / Racehorse akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: C.F.Bauer 31*42,5 cm Ft 410 6

8 47. Itáliai festő, 18. század Mária a gyermek Jézussal / Mary with the Child Jesus 61*46 cm Ft Hadzsy Olga (Budapest, 1880-?) Szűz Mária / Virgin Mary jelzett / signed: Z. Hadzsy O. 80,5*60,5 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Madonna a gyermek Jézussal Madonna with the child Jesus jelzett / signed: MCP 140*100 cm Ft Reprodukálva: A László Károly-Gyűjtemény, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, 1996., 94. oldal, C/16 szám Kiállítva: A László Károly-Gyűjtemény, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, Reproduced: Carl Laszlo Collection, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, Budapest, 1996., page 94., lot C/16 Exhibited: Carl Laszlo Collection, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, Budapest, Basilides Barna (Tornaalja, Budapest, 1967) Gábriel arkangyal / Gabriel ArchangeL olaj, fa / oil on wood 46,5*37,5 cm Ft Itáliai festő, 18. század Szent Mihály arkangyal / St. Michael Archangel 42,5*31,5 cm Ft Armand Point (Algiers, Nápoly, 1932) Hölgy virággal / Lady with flower olaj, fa / oil on wood 23*19 cm Ft 540 Aukcionálva: Christie s II tétel Auctioned: Christie s II. 28. Lot

9 53. Umberto Brunelleschi (Montemurlo, Párizs, 1949) Siesta akvarell, toll, papír / watercolor, pen on paper jelzett / signed: Brunelleschi 25*17 cm Ft George Barbier (Nantes, Párizs, 1932) Jelmezterv / Costume design akvarell, toll, fedőfehér, papír watercolor, pen, opaque white on paper jelzett / signed: George Barbier 24*18,5 cm Ft Reprodukálva: A László Károly-Gyűjtemény, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, 1996., 114. oldal, 562. kép Kiállítva: A László Károly Gyűjtemény, Budapest, Műcsarnok, Reproduced: Carl Laszlo Collection, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, Budapest, 1996., page 114, picutre nr. 562 Exhibited: Carl Laszlo Collection, Műcsarnok, Fővárosi Képtár, Budapest, Francia művész, 1900 körül Balett jelmez / Ballett costume ceruza, akvarell, papír / pencil, watercolor on paper 38,5*30 cm Ft Zig (?-1936) Cilinderes jelmez / Silk hat costume ceruza, akvarell, ezüstfesték, papír / pencil, watercolor, silver paint on paper 38*28 cm Ft Orosz művész, 20. század eleje Éjjeli pillangó jelmez / Night butterfly costume ceruza, akvarell, ezüst-, aranyfesték, papír pencil, watercolor, silver and goldpaint on paper jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 28*21 cm Ft Georges Kugel Benda (1873- cca. 1961) Flory jelmeze, 1919 / Costume of Flory, 1919 ceruza, akvarell, aranyfesték, papír pencil, watercolor, goldpaint on paper jelzett / signed: G.K. Benda *17 cm Ft Francia művész, 1930 körül Jelmezterv / Costume design ceruza, toll, akvarell, aranyfesték, papír pencil, pen, watercolor on paper sérült / damaged 28,5*11 cm Ft Zig (?-1936) Tündér jelmez / Fairy costume ceruza, akvarell, ezüstfesték, papír pencil, watercolor, silver paint on paper jelzett / signed: Zig Girls No 15 46*30 cm Ft Zig (?-1936) Tavaszi ruhaterv / Spring costume akvarell, ceruza, papír / watercolor, pencil on paper 38*28 cm Ft Francia művész, 1950 körül Divatrajz / Fashion drawing tus, akvarell, papír / ink, watercolor on paper sérült / damaged 20,5*10,5 cm Ft 200 8

10 hátoldal / backside 63. Kádár Béla (Budapest, ) Nász, Lovas Wedding, Horseman szén, papír / coal on paper kétoldalas / two-sided 17*24 cm Ft Szegedi Molnár Géza (Szeged, Szombathely, 1970) Liszt Ferenc portréja, 1961 / Portrait of Franz Liszt, 1961 pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: Szegedi Molnár ,5*65,5 cm Ft Szegedi Molnár Géza (Szeged, Szombathely, 1970) Önarckép, 1946 / Self-portrait, 1946 vörös kréta, papír / red chalk on paper jelzett / signed: Negyven éves koromban; Szegedi Molnár Géza, *40,5 cm Ft Ilosvai Varga István (Kunhegyes, Budapest, 1978) Kalapos legény, 1918 / Young man in a hat, 1918 szén, papír / coal on paper jelzett / signed: Ilosvai Varga I *29 cm Ft Járitz Józsa (Budapest, ) Ülő akt / Sitting nude ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: Jaritz 45*28 cm Ft Korb Erzsébet (Budapest, ) Modell, 1923 / Model, 1923 szén, papír / coal on paper jelzett / signed: 19 KE 23 39*26 cm Ft Járitz Józsa (Budapest, ) Akt / Nude szén, ceruza, papír / coal, pencil on paper jelzett / signed: Jaritz 34*21 cm Ft 270 9

11 70. Muhoray Mihály (Jászberény, ) Kondás, 1934 / Swineherd, 1934 jelzett / signed: Muhoray M 34 75,5*85 cm Ft Muhoray Mihály (Jászberény, ) Csíkmenasági udvarház, 1942 / Mansion of Csíkmenaság, 1942 jelzett / signed: Csíkmenaság 1942 Muhoray Mihály 79,5*95,5 cm Ft Jámbor Lajos (Nagyvárad, körül) Családi idill / Family idyll jelzett / signed: Jámbor 100*80 cm Ft Orosz festő, 1904 Orosz parasztok / Russian peasants jelzett / signed: ciril betüs 904 / Cyrillic 904 sérült / damaged 58,5*84,5 cm Ft Peske Géza (Kelecsény, Bodajk, 1934) Csizmáját húzó fiú / Boy putting on his boots jelzett / signed: Peske Géza 69*95,5 cm Ft Vajda Zsigmond (Bukarest, Budapest, 1931) A jó dajka / The good nanny jelzett / signed: Vajda Zsigmond 60*50 cm Ft Udvardy Flóra (Budapest, 1880-?) GyeRmekek a mezőn / Children on the field jelzett / signed: Udvardy Flóra 80*99,5 cm Ft Vastagh György, id. (Szeged, Budapest, 1922) Arató lány / Harvesting girl olaj, vászon kartonra kasírozva oil on canvas, pasted on cardboard jelzett / signed: V.GY. 35*27,5 cm Ft

12 78. Muhoray Mihály (Jászberény, ) Gyimesi táj / Ghimes landscape jelzett / signed: Muhoray Mihály 75,5*85,5 cm Ft Muhoray Mihály (Jászberény, ) Hegyek között, 1942 / In the mountains, 1942 jelzett / signed: Menaság 1942 Muhoray Mihály 90,5*98,5 cm Ft Willem Bastiaan Tholen (Amszterdam, The Hague, 1931) Legelés / Grazing pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: W.B: Tholen 30*40 cm Ft Nagybányai festő, 20. század első fele Itatás / Watering jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 28*33 cm Ft Udvary Pál (Budapest, ) Hajóvontatók / Towing ships jelzett / signed: Udvary Pál 60*80 cm Ft Gutaházy Németh Gyula (Várpalota, ) Vásározók / Market-men jelzett / signed: Gutaházy N. Gyula 25*34 cm Ft Perlmutter Imre (1870 k.- Budapest, 1935) Ismerkedés a kútnál Meeting by the fount olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Perlmutter Imre 14*11 cm Ft Perlmutter Imre (1870 k.- Budapest, 1935) Juhász / Shepherd olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Perlmutter Imre 14*11 cm Ft Magyar festő, 20. század eleje Kislány kutyával / Girl with a dog jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 80*60 cm Ft Áldor János László (Nagyigmánd, ) Menyecske, 1913 / Young wife, 1913 jelzett / signed: Áldor J. L *80 cm Ft

13 88. Szakácsy jelzéssel, 20. század eleje Önarckép, 1905 / Self-portrait, 1905 jelzett / signed: Szakácsy München *53 cm Ft Szegedi Molnár Géza (Szeged, Szombathely, 1970) Fiú portréja, 1954 / Portrait of a boy, 1954 jelzett / signed: Szegedi Molnár *50 cm Ft Lakos Alfréd (Székesfehérvár, Budapest, 1961) Imádkozó, 1922 / Praying, 1922 jelzett / signed: Lakos A ,5*27,5 cm Ft Csont Ferenc (Budapest, Balatongyörök, 1966) Kandallónak támaszkodó fiú Boy leaning on the fireplace jelzett / signed: Csont 49*66 cm Ft Rudnay Gyula (Pelsőc, Budapest, 1957) Fiatal fiú arcképe, 1905 Portrait of a young boy, 1905 jelzett / signed: Rudnay 29*23 cm Ft Eölvedy Gachal József (Poroszló, Budapest, 1974) Önarckép, 1924 / Selfportrait, 1924 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: E. Gachal J *80,5 cm Ft Gábor Móric (Kisújszállás, Budapest, 1987) Merengő / Contemplation jelzett / signed: Gábor Móric 60,5*50, cm Ft

14 95. Csók István (Sáregres, Budapest, 1961) Sokác lányok, 1936 / Sokac girls, 1936 jelzett / signed: Csók I ,5*96 cm Ft Kádár Béla (Budapest, ) Lovasfogat / Carriage olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Kádár Béla 50*71 cm Ft Gáborjáni Szabó Kálmán (Debrecen, Budapest, 1955) Teregetők / Hanging the clothes out olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: G. Sza... (töredékes / fraction) 81*70 cm Ft

15 98. Nagy Oszkár (Pécska, Nagybánya, 1965) Látkép / Scenery ceruza, akvarell, papír / pencil, watercolor on paper 26*27 cm Ft Basilides Barna (Tornaalja, Budapest, 1967) Nagymaros ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: Basilides Barna Nagy-Maros 28*34 cm Ft Nagy Oszkár (Pécska, Nagybánya, 1965) Műteremben / In the studio toll, papír / pen on paper 15,5*20 cm Ft Papp Aurél (Érkávás, Szatmárnémeti, 1960) Séta az erdőben, 1906 / Walk in the woods, 1906 ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: Papp Aurél, *35 cm Ft Scheiber Hugó (Budapest, ) Önarckép / Self portrait gouache, pasztell, papír / goucahe, pastel on paper jelzett / signed: Scheiber H sérült / damaged 48*37,5 cm Ft Schönberger Armand (Galgóc, Budapest, 1974) Önarckép, 1930 / Self portrait, 1930 szén, papír / coal on paper jelzett / signed: Schönberger A 1930 sérült / damaged 39,5*28,5 cm Ft Pólya Tibor (Szolnok, ) Müncheni típusok / Munich types gouache, papír / gouache on paper jelzett / signed: Pólya T 38,5*27,5 cm Ft Bíró Antal (Pozsony, Székesfehérvár, 1990) A pincérnő, 1943 / The waitress, 1943 pasztell, fedőfehér, papír / pastel, opaque white on paper jelzett / signed: Bíró *24 cm Ft Magyar festő, 20. század eleje Női portré / Female portrait 50*41 cm Ft Bíró Antal (Pozsony, Székesfehérvár, 1990) A szakácsnő, 1943 / The cook, 1943 pasztell, fedőfehér, papír / pastel, opaque white on paper jelzett / signed: Bíró *24 cm Ft

16 108. Emőd Aurél (Budapest, ) Bem tábornok és serege / General Bem and his army akvarell, szén, pasztell, papír / watercolor, coal, pastel on paper 28*38 cm Ft Mednyánszky László báró (Beckó, Bécs, 1919) Bajtársak / Comrades jelzett / signed: Mednyánszky hátoldalon / backside: Pálmai József igazolása és hagyatéki pecsét / certificat of József Pálmai, legacy stamp 34,5*50 cm Ft Pór Bertalan (Bátaszék, Budapest, 1964) Vázlat a Jó pásztorhoz / Sketch for the good shepherd ceruza, papír / pencil on paper 25*18 cm Ft Nagy István (Csíkmindszent, Baja, 1937) Tanya / Farm szén, papír / coal on paper jelzett / signed: Nagy István 27*38,5 cm Ft Egry József (Újlak, Badacsonytomaj, 1951) Dombos táj / Hilly landscape lavírozott tus, papír / wash-ink on paper jelzett / signed: Egry 43*49 cm Ft Nagy István (Csíkmindszent, Baja, 1937) Domboldal / Hillside szén, papír / coal on paper jelzett / signed: Nagy I 44*60 cm Ft Ék Sándor ( ) Szabad Budapestért, (1956) / For free Budapest, (1956) színezett litográfia, papír / coloured lithograph on paper jelzett / signed: Ék Sándor 43*58 cm Ft 60 15

17 115. Karlovszky Bertalan (Munkács, Budapest, 1938) Kalapos hölgy / Lady with a hat olaj, fa / oil on wood 70,5*52,5 cm Ft Markos Lajos (Marosvásárhely, Houston, 1993) Elegáns hölgy, 1955 / Elegant lady, 1955 jelzett / signed: L. Markos *83 cm Ft Pólya Tibor (Szolnok, ) Női portré / Portrait of a woman olaj, rétegeltlemez / oil on plywood jelzett / signed: Pólya T. 60,5*50 cm Ft gróf Batthyány Gyula 119. Iványi-Grünwald Béla (Ikervár, Budapest, 1959) Hölgy virágmintás ruhában, 1945 Lady in floral dress, 1945 gouache, ceruza, papír / gouache, pencil on paper jelzett / signed: Batthyány *33 cm Ft (Som, Budapest, 1940) Virágcsendélet / Still life with flowers jelzett / signed: Iványi Grünwald Béla 80*60 cm Ft Aukcionálva: BÁV 52. árverés Auctioned: BÁV 52th auction 120. H. Lovass Piroska, 20. század első fele Női potré / Portrait of a woman jelzett / signed: H. Lovas P. 111*91 cm Ft Márk Lajos (Retteg, New York, 1940) Sminkelés / Make-up jelzett / signed: Márk 60*80 cm Ft Jancsek Antal (Budapest, ) Virágcsendélet / Still life with flowers jelzett / signed: Jancsek A 50,5*55,5 cm Ft Márk Lajos (Retteg, New York, 1940) Üzenet / Message jelzett / signed: Márk 121*60,5 cm Ft

18 124. gróf Batthyány Gyula (Ikervár, Budapest, 1959) Lóversenyen, 1912 körül / At a horse race, around *54 cm Ft Kiállítva: Kiállítás gróf Batthyány Gyula festményeiből, Műterem Galéria, Reprodukálva: Kiállítás gróf Batthyány Gyula festményeiből, Műterem Galéria, 1997., kat. 7. kép Molnos Péter: Gróf Batthyány Gyula az elveszett Magyarország festője, Budapest, kép Exhibited: Works of count Batthyány Gyula, Műterem Gallery, Reproduction: Works of count Batthyány Gyula, Műterem Gallery, catalogue, picture nr. 7 Molnos Péter: Gróf Batthyány Gyula az elveszett Magyarország festője, Budapest, picture

19 125. Molnár Z. János (Cservenka, Gödöllő, 1960) Őszi csendélet / Autumn still life jelzett / signed: Molnár Z. János 70,5*100 cm Ft Tölgyes jelzéssel, 20. század Szüreti csendélet / Harvest still life jelzett / signed: Tölgyes 55*68 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Virágcsendélet / Still life with flowers gouache, akvarell, karton / gouache, watercolor on cardboard jelzett / signed: MCP 86*67 cm Ft Gyelmis-Lukács János (Szabadka, Budapest, 1979) Asztali csendélet / Table still life 60,5*50,5 cm Ft Udvary Dezső (Gyöngyöspata, Budapest, 1975) Csipkebogyós csendélet / Still life with rosehip gouache, pasztell, papír / gouache, pastel on paper jelzett / signed: DU *55 cm Ft Muhoray Mihály (Jászberény, ) Pipacsos mező / Poppy field akvarell, papír / watercolor on paper 20*27,5 cm Ft Krusnyák Károly (Krizsevác, Budapest, 1960) Asztali csendélet / Table still life jelzett / signed: Krusnyák sérült / damaged 79*89 cm Ft Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Konyhai csendélet, 1965 / Kitchen still life, 1965 jelzett / signed: Schéner M *60 cm Ft

20 133. Romek Árpád (Budapest, ) Csendélet karfiollal / Still life with cauliflower jelzett / signed: Romek Á 59*51 cm Ft Szegedi Molnár Géza (Szeged, Szombathely, 1970) Római ciprusok, 1932 / Roman cypresses, 1932 akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: Szegedi Molnár Géza Roma ,5*27 cm Ft Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Virágcsendélet, 1965 / Still life with flowers, 1965 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Schéner M 65 30*21 cm Ft Stanislav Stückgold ( ) Csendélet / Still life olaj, rétegeltlemez / oil on plywood jelzett / signed: St. St. 63*40 cm Ft Tóth B. László (Dad, Budapest, 1982) Csendélet, 1969 / Still life, 1969 jelzett / signed: Tóth B. László *60 cm Ft Balla Béla (Arad, Nagybánya, 1965) Virágcsendélet / Still life with flowers jelzett / signed: Balla Béla 65*28,5 cm Ft Német festő, 19. század Keleti jelenet, 1850 / Eastern scene, 1850 ceruza, gouache, fedőfehér, papír pencil, gouache, opaque white on paper jelzett / signed: SI *28 cm Ft Bácskay István, 1900 körül Kairó / Cairo olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Bácskay I. Cairo 12*9,5 cm Ft Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Virágcsendélet / Still life with flowers olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Schéner 20*26 cm Ft Olejnik Janka (Nagykanizsa, Nagybánya, 1954) Rózsás csendélet / Still life with roses pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: Olejnik J 45*32,5 cm Ft

21 143. Járitz Józsa (Budapest, ) Fekvő akt / Lying nude jelzett / signed: Járitz 91*135 cm Ft Mácsai István (Budapest, ) Nő mandolinnal Woman with a mandolin jelzett / signed: Mácsai 60*80 cm Ft Mácsai István (Budapest, ) Olvasó nő / Reading woman jelzett / signed: Mácsai 70*80 cm Ft Feszty Masa (Budapest, Domaháza, 1979) Ruffy Edit portréja, 1962 / Portrait of Edit Ruffy, 1962 jelzett / signed: Feszty Masa *64 cm Ft Szegedi Molnár Géza (Szeged, Szombathely, 1970) Piros sapkás fiú portréja, 1945 / Portrait of a red-capped boy, 1945 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Szegedi Molnár *34 cm Ft Fáy Dezső (Budapest, ) András portréja, 1925 / Portrait of Andras, 1925 jelzett / signed: Fáy Dezső 925 Andris 12 éves korában 42*33 cm Ft

22 149. Járitz Józsa (Budapest, ) Szeretet / Love jelzett / signed: J. Járitz 88*115 cm Ft Járitz Józsa (Budapest, ) Vázlat a Szeretet című képhez Sketch for the composition of Love ceruza, papír / pencil on paper jelzett / signed: Jaritz 32*41 cm Ft Basch Edit (Budapest, ) Fekete hajú lány / Black haired girl 65*60 cm Ft Stanislav Stückgold ( ) Női portré / Portrait of a woman pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: St. St. 45*37 cm Ft Járitz Józsa (Budapest, ) Akt, 1960 / Nude, 1960 jelzett / signed: Jaritz *65 cm Ft

23 154. Magnus Zeller (Biesenrode, Berlin, 1972) Tánc klub, 1923 / Dance club, 1923 akvarell, ceruza, papír / watercolor, pencil on paper jelzett / signed: Magnus Zeller ,5*23 cm Ft Csók István (Sáregres, Budapest, 1961) Fürdőzők / Bathers olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Csók I 32*41 cm Ft Mácsai István (Budapest, ) Báthory u. 17., 1987 / Báthory str. 17., 1987 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Mácsai 87 60*40 cm Ft Gábor Marianne (Budapest, ) Fiatal lány portréja / Portrait of a young woman jelzett / signed: Gábor Marianne 80*60 cm Ft Udvary Géza (Perbenyik, Budapest, 1932) Nyújtozkodó akt / Stretching nude jelzett / signed: Udvary G 30*23 cm Ft Papp Emil (Szolnok, 1884-?) Bál előtt / Before the ball jelzett / signed: Papp Emil 100*76 cm Ft Bálint Endre (Budapest, ) Fej, 1945 / Head, 1945 pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: Bálint 45 26,5*19 cm Ft Szász Endre (Csíkszereda, Mosdós, 2003) Látomás, 1962 / Vision, 1962 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Szász Endre *36 cm Ft

24 162. Franz Marc (München, Braquis 1916) Pihenő lovak, (1911/1912) Resting horses, (1911/1912) fametszet, rizspapír, kartonra kasírozva woodcut on rice paper, pasted on cardboard 16*22 cm Ft Publikálva: Der Surm folyóirat, Berlin, szám Published: Der SUrm periodical, Berlin, Issue Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Mária a gyermek Jézussal / Mary with the child Jesus fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: M.CP. számozott / numbered: 33/100 28*19,5 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Itáliai táj / Italian landscape fametszet, papír / woodcut on paper 21,5*17,5 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Mária és Erzsébet találkozása / Encounter of Mary and Elizabeth fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: MCP 34*26 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Krisztus megkeresztelése / Baptism of Christ fametszet, papír / woodcut on paper jelzett / signed: MCP 34*25 cm Ft Rafael Győző Viktor (Rév-Komárom, Budapest, 1981) Krisztus siratása / Lamentation of Christ jelzett / signed: RV *83 cm Ft Ruzicskay György (Szarvas, Budapest, 1993) Keresztesek / Crusaders jelzett / signed: Ruzicskay 100*100 cm Ft

25 169. Vaszary János (Kaposvár, Budapest, 1939) Balaton, 1910 körül / Balaton, around 1910 jelzett / signed: Vaszary J 31*36 cm Ft Halvax Gyula (Kaposvár, Budapest, 1984) Badacsony 70*84 cm Ft Szepesi Kuszka Jenő (Igló, ) Viharos tenger / Stormy sea olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Szepesi Kuszka Jenő 37,5*40,5 cm Ft Szegedi Molnár Géza (Szeged, Szombathely, 1970) Tópart, 1965 / Lakeside, 1965 jelzett / signed: Szegedi Molnár *80 cm Ft E. Zeno ( ) Velence / Venice olaj, vászon kartonra kasírozva / oil on canvas, pasted on cardboard jelzett / signed: E. Zeno 26*31 cm Ft Szabó jelzéssel Balaton, 1952 pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: Szabó *70 cm Ft Német festő, 20. század eleje Mainz látképe, 1909 / Mainz scenery, 1909 akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: olvashatatalan, 1909 / unreadable, 1909 sérült / damaged 50*71 cm Ft

26 176. Koszkol Jenő (Dorog, Budapest, 1935) Velence holdfényben / Venice at moonlight akvarell, papír kartonra kasírozva watercolor on paper pasted on cardboard jelzett / signed: Koszkol Jenő 68*99 cm Ft Magyar festő, 1900 körül Castell de Maria-i kikötő / Port of Castell de Maria olaj, brüsszeli vászon / oil on Brussels canvas 65*90,5 cm Ft Augustin Satra ( ) Vitorlások / Sailboats jelzett / signed: Satra 35*45 cm Ft

27 180. Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Itáliai várkert / Italian castle garden olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: MCP 60*80 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Szobrok / Sculptures jelzett / signed: MCP 40*50 cm Ft Scheiber Hugó (Budapest, ) Három Vitorlás borús ég alatt, 1930-as évek második fele Three Sailboats under cloudy sky, second half of the 1930s olaj, pasztell, karton / oil, pastel on paper jelzett / signed: Scheiber H 59*44 cm Ft Reprodukálva: Molnos Péter: Scheiber-festészet a jazz ritmusában, Budapest, oldal Reproduced: Molnos Péter: Scheiber-festészet a jazz ritmusában, Budapest, page Marsovszky Endre (Budapest, ) Puszta / Plain akvarell, tus, papír / watercolor, ink on paper jelzett / signed: Marsovszky 9*15 cm Ft Marsovszky Endre (Budapest, ) Pirkadat / Sunrise akvarell, tus, papír / watercolor, ink on paper jelzett / signed: Marsovszky 7*24 cm Ft Molnár C. Pál (Battonya, Budapest, 1984) Itáliai hegyvidék / Italian mountains olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: MCP 44*54 cm Ft Tihanyi János Lajos (Pécs, Kiskunhalas, 1957) Mosónők / Washerwomen jelzett / signed: Tihanyi János Lajos 70*100 cm Ft Guzsik Ödön (Budapest, ) Folyóparton / By the river jelzett / signed: Guzsik Ödön 60*80 cm Ft Kutasi jelzéssel Kikötő, 1923 / Harbour, 1923 jelzett / signed: Kutasi *50 cm Ft Magyar-Mannheimer Gusztáv (Pest, Budapest, 1937) Dombos táj / Hilly landscape olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Mannheimer 28*18 cm Ft

28 189. Jávor Pál (Budapest, Budapest, 1923) Folyóparti táj, 1909 / Scenery by the river, 1909 jelzett / signed: Jávor *68,5 cm Ft Szepesi Kuszka Jenő (Igló, ) Tátrai táj / Landscape in Tátra jelzett / signed: Szepesi Kuszka Jenő 60*80 cm Ft Szőnyi István (Újpest, Zebegény, 1960) A svájci Alpok / The Swiss Alps 60*80 cm Ft Bernáth Aurél (Marcali, Budapest, 1982) Erdei fények / Forest lights pasztell, papír / pastel on paper jelzett / signed: B A 28*47 cm Ft

29 193. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, ) Napfényes vízpart, 1915 / Sunny riverside, 1915 jelzett / signed: M. Nagy E *76 cm Ft Patkó Károly (Budapest, ) Cséplők / Threshers színezett rézkarc, papír / coloured etching on paper jelzett / signed: Patkó Károly 19*26 cm Ft Basch Árpád (Pest, Budapest, 1944) Forrásnál, 1926 / By the springwater, 1926 jelzett / signed: Basch Árpád, *59 cm Ft Emőd Aurél (Budapest, ) Balatoni látkép / Balaton scenery akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: Emőd 36,5*48,5 cm Ft Magyar festő, 20. század eleje Tanyavilág / Farm life 30*40 cm Ft Balla József (Arad, Nagybánya, 1991) Nagybánya olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Balla 58*80 cm Ft Muhoray Mihály (Jászberény, ) Szőlőskert, 1947 / Vineyard, 1947 akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: Muhoray Mihály, Göcsej, *50 cm Ft Fülöp G. jelzéssel, 20. század eleje Erdő / Forest jelzett / signed: Fülöp G 66,5*85 cm Ft Kesztyűs Ferenc (Sarkad, ) Zürich látképe / View of Zürich olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Kesztyűs 46,5*61,5 cm Ft Magyar festő, 20. század Budapest látképe / View of Budapest akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 33*48,5 cm Ft Gimes Lajos (Miskolc, ) Rotterdami kikötő / Port of Rotterdam jelzett / signed: Gimes Lajos 54*67 cm Ft Magyar festő, 20. század Utca / Street akvarell, papír / watercolor on paper sérült / damaged 33*39 cm Ft Hatvani Perlusz Gyula (Hatvan, Hidegség, 1944) Falu látképe szénaboglyával, 1937 Village landscape with haystack, 1937 pasztell, fedőfehér, papír / pastel, opaque white on paper jelzett / signed: Hatvani Perlusz Gy *67 cm Ft Rozs János (Pápa, Budapest, 1987) Vízimalom / Water mill jelzett / signed: Rozs J. 60*80 cm Ft Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, Budapest, 1932) Tanyasi udvar / Village yard olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Zorkóczy 22*27 cm Ft Nagy I. jelzéssel Kakas, 1932 / Rooster,1932 jelzett / signed: cop Nagy I. Veszprém *25 cm Ft Tornyai János (Hódmezővásárhely, Budapest, 1936) Zsendülő búzatábla / Burgeoning cornfield jelzett / signed: Tornyai 13,5*19,5 cm Ft Zórád Ernő (Balassagyarmat, Budapest, 2004) Csikós, 1935 / Rangerman, 1935 akvarell, ceruza, papír / watercolor, pencil on paper jelzett / signed: Wallburg Egon ,5*34,5 cm Ft Tornyai János (Hódmezővásárhely, Budapest, 1936) Délidőben / At noon olaj, rétegelt lemez / oil on plywood jelzett / signed: Tornyai 14,5*21 cm Ft

30 212. Bencze László (Székesfehérvár, Budapest, 1992) Moszkva tér / Moszkva Square gouache, akvarell, karton / gouache, watercolor on cardboard jelzett / signed: Bencze L 30,5*45,5 cm Ft Klie Zoltán (Szekszárd, Budapest, 1992) Vasárnap délután a Szent István parkban / Sunday afternoon in a St Stephan park akvarell, papír / watercolor on paper jelzett / signed: Klie 33*48 cm Ft Nagy Dániel Ferenc ( ) Városligetben, 1920 / In the park, 1920 jelzett / signed: Nagy Dániel F *29 cm Ft Berkes Antal (Budapest, Budapest, 1938) Piaci jelenet / Market scene akvarell, karton / watercolor on cardboard jelzett / signed: Berkes A 30*45 cm Ft Czeczei Szűts Sándor (Cece, Budapest, 1942) Berkeni látkép, 1924 / Berken landscape, 1924 olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Czeczei. Szűts 1924 Berken Hollandia 34*44 cm Ft Hatvani Perlusz Gyula (Hatvan, Hidegség, 1944) Kanyarodó út a tanyánál, 1940 / Curved road by the farm, 1940 pasztell, fedőfehér, papír / pastel, opaque white on paper jelzett / signed: Hatvani Perlusz Gy *49 cm Ft

31 218. Magyar festő 20. század eleje Faluszéle / View of the village olaj, rétegeltlemez / oil on plywood jelzett / signed: PI 15,5*22,5 cm Ft Tormasy jelzéssel, 20. század eleje Práter park / Prater Park olaj, rétegeltlemez / oil on plywood jelzett / signed: Tormasy sérült / damaged 55*69 cm Ft Leidenfrost Sándor (Debrecen, ) Kastélyparkban / In castle park olaj, fa / oil on wood jelzett / signed: Leidenfrost S 21*28 cm Ft Nagy István (Csíkmindszent, Baja, 1937) Hegyoldal / Hillside jelzett / signed: Nagy István (töredékes) / Nagy István (fraction) 35,5*51 cm Ft Kiállítva: Nagy István kiállítás és könyvbemutató, MissionArt, 2007 Exhibited: Exhibition and book launch of István Nagy, MissionArt Gallery, Németh György, 20. század első fele Téli falu / Village in the winter jelzett / signed: Németh György 25*35 cm Ft Hatvani Perlusz Gyula (Hatvan, Hidegség, 1944) Erdélyi havasok, 1943 / Transylvanian mounatins, 1943 pasztell, fedőfehér, papír / pastel, opaque white on paper jelzett / signed: Hatvani Perlusz Gy *80 cm Ft Magyar festő, 20.század eleje Rózsavölgyi fasor / Avenue at Rózsavölgy 49*70 cm Ft Tobisch Ilona (Budapest, ) Tehénfejés / Cow-milking 61*80 cm Ft Uhrig Zsigmond (Szentendre, Vác, 1993) Balatoni táj, 1968 / Balaton scenery, 1968 jelzett / signed: Uhrig Zs *80 cm Ft Nikolaj Malafeev (1954-) Kaukázusi Berezovaja hegy, 1987 Caucasian Mountain Berezovaja, 1987 jelzett / signed: M 87 40*50 cm Ft Nikolaj Malafeev (1954-) Tavaszi városkép, 1985 / Spring townscape, 1985 jelzett / signed: HM 85 38,5*46 cm Ft Murai jelzéssel Vándor család, 1960 / Wanderer family, 1960 jelzett / signed: Bicaz 960 Murai 59*79,5 cm Ft Magyar festő, 20. század Alakok, 1962 / Figures, 1962 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: olvashatatlan / unreadable 65*88 cm Ft

32 231. Gross Arnold (Torda, ) Beszélgetések a barátságról, 1985 / Conversations about friendship, 1985 offszet nyomat / Offset print jelzett / signed: Gross Arnold 41*64 cm Ft Domján József (Budapest, New York, 1992) Hervadó pipacsok, 1954 / Withering poppies, 1954 színes fametszet, papír / colored woodcut on paper jelzett / signed: Domján J, *33 cm Ft Szabó Vladimir (Balassagyarmat, Budapest, 1991) Szalag utca / Szalag street rézkarc, papír / etching on paper jelzett / signed: Szabó V 38,5*31 cm Ft Szász Endre (Csíkszereda, Mosdós, 2003) Badacsony gouache, tus, papír / gouache, ink on paper 29*21 cm Ft Neuhaus Ervin (Pancsova, Párizs, 2012) Halál / Death tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Ervin Neuhaus 33*24 cm Ft Hornyánszky Gyula (Budapest, ) Maszk / Mask grafit, színesceruza, olajpasztell, papír graphite, coloured pencils, oil pastel on paper hagyatéki bélyegző / legacy stamp 23*17,5 cm Ft Neuhaus Ervin (Pancsova, Párizs, 2012) Hópelyhek / Snowflakes tus, papír / ink on paper jelzett / signed: Ervin Neuhaus 33*24 cm Ft Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) Elmozdulás, 1962 / Excursion, 1962 olaj, papír / oil on paper jelzett / signed: Gyarmathy *23 cm Ft Németh Miklós (Budapest, ) Szőkeség, 1961 / Blondness, 1961 jelzett / signed: CSVM *61 cm Ft Michel Lipták, 20. század Parton / On the shore olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: MicheLipták 40*70 cm Ft Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Velencei maskarások, 2003 / Venice masquerade, 2003 olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Schéner 50*70 cm Ft Csurgói Máté Lajos és Nyári Lóránt (Csurgó,1931-) (Szeged, ) Budapest látképe, , 3 db / Budapest scenery, , 3 pieces rézkarc, papír / etching on paper 26*50 cm; 50*70 cm; 46*70 cm Ft 50 31

33 243. Fekete Nagy Béla (Mecsekszabolcs, Budapest, 1983) Csendélet sétabottal / Still life with a walking cane ceruza, gouache, papír / pencil, gouache on paper jelzett / signed: FNB 73*60,5 cm Ft Bohumil Samuel Kecire (Holice, ) Koktélpohár / Cocktail glass jelzett / signed: Kecire 65*50 cm Ft Pákay Iza, 20. század Festő utca Veszprémben / Festő street in Veszprém olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Pákay 63*45 cm Ft José Manuel Capuletti (Valladolid, 1925-Walluf, 1978) A zene allegóriája (1946) / Allegory of music (1946) olaj, vászon rétegelt lemezre kasírozva / oil on canvas pasted on plywood jelzett / signed: LAOS Allegorie della musique, Capuletti 70,5*198 cm Ft Proveniencia: László Károly-gyűjtemény, Basel Kiállítva: A László Károly Gyűjtemény, Műcsarnok-Fővárosi Képtár, Budapest, Reprodukálva: A László Károly Gyűjtemény, Műcsarnok-Fővárosi Képtár, Budapest, 1996., 73. oldal, 284-es kép Aukcionálva: Nagyházi Galéria, 1. árverés, 184. tétel Provenance: Carl Laszlo Collection, Basel Exhibited: The Carl Laszlo Collection, Műcsarnok-Fővárosi Képtár, Budapest, Reproduced: The Carl Laszlo Collection, Műcsarnok-Fővárosi Képtár, Budapest, 1996., page 73., picture 284. Auctioned: Nagyházi Gallery, auction 1., lot Sarkantyú Simon (Pincehely, Budapest, 1989) Együtt, 1956 / Together, 1956 jelzett / signed: Sarkantyú 56 42*59 cm Ft Koszta Rozália (Gyula, ) Alföldi tanya / Farm at Alföld olaj, farost / oil on chipboard jelzett / signed: Koszta R 40*50 cm Ft Bartl József (Soroksár, ) Csendélet kék vázával / Still life with blue vase jelzett / signed: Bartl 50*90,5 cm Ft

34 250. Max le Verrier (Neuilly sur Seine, ) La Clarté festett szürkeöntvény / painted zamak jelzett / signed: Le Verrier Paris restaurált / restored m: 27 cm Ft Félix Maurice Charpentier (Bolléne, ) Női büszt / Female bust bronz, márvány talapzaton / bronze on marble pedestal jelzett / signed: Charpentier; Jollet&Co Bronzes Paris m: 39,5 cm Ft Maurice Bouval (Toulouse, ) Tavasz / Spring bronz, márvány talapzaton / bronze on marble pedestal jelzett / signed: M. Bouval m: 23,5 cm Ft Dimitri Chiparus jelzéssel, 20. század Táncosnő / Dancer bronz márvány talapzaton / bronze on marble pedestal jelzett / signed: D. Chiparus 23*31*9,5 cm Ft Osztrák művész, 1900 körül Akt / Nude bronz, fa talapzaton / bronze on wood pedestal m: 27,5 cm Ft Rudolf Küchler (1886-?) Allegórikus nőalak Allegorical female figure bronz, kő talapzaton / bronze, on stone pedestal m: 19 cm Ft Aristid Rousaud ( ) Három grácia glóbusszal Three graces with globe festett gipsz / painted gypsum jelzett / signed: A. Rousaud sérült / damaged m: 72 cm Ft

35 257. John Szabó (1941-) Erőlovas / Power-rider bronz / bronze jelzett / signed: John Szabó számozott / numbered: 1/50 m: 19 cm Ft Német szobrász, 20. század eleje Leláncolt Prométheusz Prometheus Bound fémötvözet márvány talapzaton metal alloy on marble pedestal m: 22 cm Ft Osztrák művész, 1900 körül Játszadozó puttók / Ornamental picture faragott alabástrom / carved alabaster h: 37 cm Ft Betlen Gyula (Budapest, ) Az acél országa / The country of steel bronz, fa talapzaton / bronze on wood pedestal jelzett / signed: Betlen Gy m: 22 cm Ft Itáliai szobrász Portré / Portrait faragott márvány fa keretben / carved marble in wooden frame sérült / damaged 47*36 cm Ft Felirat: FL. LVITPRANDUS ANSBR. F. LONG R. XIII Description: FL. LVITPRANDUS ANSBR. F. LONG R. XIII 262. Beszédes János László (Feled, Budapest, 1922) Borozgató / Drinking wine bronzírozott gipsz / bronsed plaster jelzett / signed: Beszédes JL apró sérülésekkel / with small damages m: 53,5 cm Ft Olcsai Kiss Zoltán (Szalagfő, Budapest, 1981) Néptánc / Folk dance bronz, márvány talapzaton / bronze on marble pedestal jelzett / signed: Olcsai Kiss Z m: 15 cm Ft Jules Moigniez jelzéssel, 20. század Kutya / Dog bronz, márvány talapzaton / bronze on marble pedestal jelzett / signed: J. Moigniez m: 18 cm Ft Szentirmai Zoltán (Budapest, ) Hommage a Csontváry, 1980 bronz / bronze jelzett / signed: Sz 80 23*20,5 cm Ft Fekete Géza (1906-) Tornászlány / Gymnast girl bronz márvány talapzaton bronze on marble pedestal jelzett / signed: FG m: 36 cm Ft Hans Keck, 20. század Bohóc pár / Pair of clowns bronz márvány talapzaton / bronze on marble pedestal jelzett / signed: Keck egyik talapzat ragasztva / one pedestal glued m: 12; 13 cm Ft Német művész, 20. század Hölgy köntösben / Lady in a robe bronz, márvány talapzaton bronze on marble pedestal m: 38 cm Ft Kovács Margit (Győr, Budapest, 1976) Szeret, nem szeret / Loves me, loves me not mázas terrakotta / glazed terracotta apró kopásokkal / slightly worn jelzett / signed: KM m: 21 cm Ft Kisfaludi Strobl Zsigmond (Alsórajk, Budapest, 1975) Figura / Figure mázas kerámia / glazed pottery jelzett / signed: K. Strobl m: 33 cm Ft

BIKSADY. 27. Árverés Festmények 2015. május 19. kedd 18 óra

BIKSADY. 27. Árverés Festmények 2015. május 19. kedd 18 óra 1 1. Raffaello Santi után, 19. század vége Madonna della Sedia olaj, vászon dublírozva / oil on doubled canvas 68*55 cm 80 000 Ft 280 2. M. Lars jelzéssel, 19. század második fele Bűnbánó Magdolna / Penitent

AUKCIÓ 2013. MÁJUS 7. és 8.

12. árverés 12th auction

BIKSADY. 31. Aukció Festmények, műtárgyak 2015. november 14. szombat 12 óra

Beérkezett pályamûvek listája:

17. Árverés Festmények 2014. május 20. kedd 18 óra Soron következő árverések Upcoming auctions

17. Árverés Festmények 2014. május 20. kedd 18 óra Soron következő árverések Upcoming auctions Soron következő árverések Upcoming auctions Festmények Paintings 2014. május 20. kedd 18:00 On Tuesday 20 th of May, 2014 at 6 p.m. Műtárgyak Objects 2014. május 21. szerda 18:00 On Wednesday 21 st of

Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1

Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1 Telefonszámok 2016.01.20. MENETRENDEK.HU 1 Abádszalók Jászkun Volán Zrt. autóbusz-állomás, Deák F. u. 20. (59) 355-780 Ajka Somló Volán Zrt. autóbusz-állomás (88) 312-222 információs szolgálat (88) 311-183

Tanmenetjavaslat heti 1 óra. Köszönés Bemutatkozás. Ismerkedés. Utasítások. Érdeklődés. Számok Számlálás. Születésnap. Óra, 11, 12. Tanmenetjavaslat heti 1 óra ÓRA TÉMÁK LECKÉK TARTALMAK SZAVAK, NYELVTANI ELEMEK 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 1 HELLO 1.1 Good morning 1.2 What

SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS

SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS N Y Á R I T Á R L A T SENST MUZEUM, BUDAPEST, 1954- JLliUS-AUGUSZTUS BIRALÓ bizottság tagjai Kocsis András Antal Károly Baksa Soós György, Bánó Endre, Beck András, Benedek Jenő Berda Ernőné Csáki Maronyák

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

bemutatja Hegedüs Endre festőművész kiállítását Budapest 2012 szeptember

bemutatja Hegedüs Endre festőművész kiállítását Budapest 2012 szeptember bemutatja Hegedüs Endre festőművész kiállítását Budapest Vörösfenyő olaj, vászon; 100,5x80,5 cm Nysz.: 10354 Barackfa olaj, vászon; 60x70 cm Nysz.: 10255 Faluvége (Kisbánya) 2011 olaj, farost; 40x55 cm

KH BANK fióklista Megye Település Kerület Cím Telefon Fax Nyitvatartás sablon

KH BANK fióklista Megye Település Kerület Cím Telefon Fax Nyitvatartás sablon Bács-Kiskun Bácsalmás Szt. János u. 11. (06 79) 520 190 (06 79) 520 191 sztenderd Bács-Kiskun Baja Szentháromság tér 8-10. (06 79) 523 360 (06 79) 523 089 sztenderd Bács-Kiskun Jánoshalma Rákóczi út 10.

Irsz Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448

Irsz Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6500 Baja Szegedi út 8448 Bakonygyepes 8.sz. fkl. út 2660 Balassagyarmat Kővári út 8172 Balatonakarattya

TAVASZI VÁSÁR SPRING SALE 20-30% KEDVEZMÉNY DISCOUNT MÁJUS / 6-24TH MAY 2019

LIGA SZAKSZERVEZETEK - 2011. november 04-i félpályás útlezárások helyszínei és a demonstráció koordinátorai

LIGA SZAKSZERVEZETEK - 2011. november 04-i félpályás útlezárások helyszínei és a demonstráció koordinátorai Baranya 1 2 Pécs Komlói út (66-os út) a Hannebeck Frigyes utca és az Auróra utca között 6. sz. út, Pécstől Barcs irányába a pellérdi bekötőútig, a 203+389 kmszelvénytől a 205 km-szelvényig helszínén. Hegedüs

LIGA SZAKSZERVEZETEK - 2011. november 04-i félpályás útlezárások helyszínei és a demonstráció koordinátorai 1 2 Pécs Komlói út (66-os út) a Hannebeck Frigyes utca és az Auróra utca között 6. sz. út, Pécstől Barcs irányába a pellérdi bekötőútig, a 203+389 kmszelvénytől a 205 km-szelvényig helszínén. Hegedüs Gábor

21213 2060 Bicske Botond tér 53032 4110 Biharkeresztes 42. sz. fkl. út

21213 2060 Bicske Botond tér 53032 4110 Biharkeresztes 42. sz. fkl. út 44369 2740 Abony Radák u. 21010 2457 Adony 6.sz. fkl. út 25524 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 18247 2170 Aszód Pesti út 3. 45114 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 25022 8261 Badacsony 71.sz. föút 45158

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t.

t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. a nemzeti szalon vezetősége Gellért Jenő E L N Ö K : t Gróf ANDRÁSSY GYULA v. b. t. t. ALELNÖKÖK: Ü G Y É S Z : Di. Képessy József PÉNZTÁRNOK : Eckstein M. Miklós Horvai János TISZTELETBELI TAGOK: IGAZGATÓ

1. sz. melléklet A Játékban matricakiadó és beváltóként résztvevő töltőállomások listája

1. sz. melléklet A Játékban matricakiadó és beváltóként résztvevő töltőállomások listája 1. sz. melléklet A Játékban matricakiadó és beváltóként résztvevő töltőállomások listája IRSZ Város Cím 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti

Hegedüs Endre festőművész. kiállítását

Hegedüs Endre festőművész. kiállítását bemutatja Hegedüs Endre festőművész Hajók a Dunán című kiállítását Az Adony az Újpesti-öbölben 97x140 cm olaj, rétegelt lemez Nytsz.:10296 Hajó a Margit-hídnál 80x100 cm olaj, vászon Nytsz.:10297 Uszályok

1 2 3 4 2012 th Május 23-tól 26-ig, valamint május 29-tol június 4-ig minden nap 10-18 óra között from 23rd to 26th May, and from 29th May to 4th June daily from 10 a.m. to 6 p.m. 2012. június 6-án 18

LPG/E CO+ Hétköznap nyitás. Hétköznap zárás

LPG/E CO+ Hétköznap nyitás. Hétköznap zárás 5241 Abádszalók Füredi út 0:00 24.00 0 0 0 0 1 20.589420 47.464230 2740 Abony Radák utca 6:00 22:00 0 1 1 0 1 20.002530 47.191410 2457 Adony 6.sz. fıút 6:00 22:00 1 1 1 0 1 18.865122 47.130488 8400 Ajka

Részvételi szabályzat

Részvételi szabályzat Részvételi szabályzat A kijelölt MOL töltőállomások kuponos árakciójához TELEKOM KUPONOS ÁRAKCIÓ 2014. december 1. 2015. január 31. A Telekom kuponos árakció a MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan

VELENCEI ÜVEG TÁL A KÁROLYI PALOTA UDVARÁN FELTÁRT TÖRÖK TÁROLÓBÓL

TARTALOM. Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17. Szakkönyvtárak 17

TARTALOM. Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17. Szakkönyvtárak 17 TARTALOM Bevezető ' 15 BUDAPEST ; 17 Szakkönyvtárak 17 1. Országos Széchényi Könyvtár 17 2. Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára 19 3. Magyar Tudományos Akadémia Földrajztudományi Kutatóintézet Könyvtára

Hungary - MOL Filling stations and Truck friendly filling stations

Hungary - MOL Filling stations and Truck friendly filling stations 1 of 6 Hungary - Filling stations and friendly filling stations INA Zalakomár M7 I. (kimenő) 46.512415000000 17.191828000000 X X X X X NONSTOP NONSTOP NONSTOP NONSTOP NONSTOP NONSTOP INA Zalakomár M7 II.

Strand kiegészítőkkel rendelkező dm üzletek listája

Strand kiegészítőkkel rendelkező dm üzletek listája A 8400 Ajka, Csingeri út. 2. 2730 Albertirsa, Vasút u. 4-11. B 1011 Budapest, Batthyány tér 5-6. 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 138. 1024 Budapest, Lövőház utca 1-5. Mamut II. 1027 Budapest, Margit krt.

1. 5. X Hurai Józsefné 1117 Bp, Karinthy. 2. 11. X Imrich Zoltán 1221 Bp. Sárkány u. 3. 12. X Szabics Katalin 1076 Bp. Péterfi. 4. 2. X Dr.

1. 5. X Hurai Józsefné 1117 Bp, Karinthy. 2. 11. X Imrich Zoltán 1221 Bp. Sárkány u. 3. 12. X Szabics Katalin 1076 Bp. Péterfi. 4. 2. X Dr. Ejelöltek pártonként 1 Körz. Budapest Ejelölt elérhetőség Megjegyzés tel.:702749891- email. hapeduo@gmail.co m 1. Hurai Józsefné 1117 Bp, Karinthy Frigyes út 15/1/9, 2. 11. Imrich Zoltán 1221 Bp. Sárkány

Magyar Birkózó Szövetség tagjainak címjegyzéke 5/1

Magyar Birkózó Szövetség tagjainak címjegyzéke 5/1 Magyar Birkózó Szövetség tagjainak címjegyzéke Nyilv.t.sz. Egyesület neve Irsz. Város Cím II. Baranya Megye II/04. Hőszig-Szigetvári BSE 7900 Szigetvár Széchenyi u. 40. II/08. Dél-Zselic Sport Egyesület

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 Helye: Bp., V., Eötvös Loránd [ma Papnövelde] u. 8. 1972 1972. április 27. május 21. Barcsay Jenő rajzainak kiállítása. Rendezte Frank János 1972. június 8. július

Sodexo AJÁNDÉK utalvány elfogadó helyek

Sodexo AJÁNDÉK utalvány elfogadó helyek Sodexo AJÁNDÉK utalvány elfogadó helyek Irányítószám Város 2740 Abony Radák u. 2457 Adony 6.sz. fkl. út 8400 Ajka Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 8261 Badacsony

Babfelszereléssel rendelkező dm üzletek

Babfelszereléssel rendelkező dm üzletek A, Á 8400 Ajka, Csingeri út. 2. 2730 Albertirsa, Vasút u. 4-11. B 6500 Baja, Eötvös u. 5 2660 Balassagyarmat, Zichy utca 2. 8220 Balatonalmádi, Baross utca 2. Tulipán udvar 8630 Balatonboglár, Klapka u.

www.onlineangol.com Na de ennyire részletesen nem fogok belemenni, lássuk a lényeget, és ha kérdésed van, akkor majd tedd fel külön, négyszemközt.

www.onlineangol.com Na de ennyire részletesen nem fogok belemenni, lássuk a lényeget, és ha kérdésed van, akkor majd tedd fel külön, négyszemközt. 24. FELADATLAP COUNTABLE, UNCOUNTABLE 1. FELADAT Sok gondot szokott okozni tanulóimnak a megszámlálhatatlan illetve megszámlálható főnevek nyelvtana. Van, aki teljesen elfogadja, megérti, aztán ott a másik

Az Országos Takarékpénztár és Kereskedelmi Bank Rt. közgyûlési hirdetménye

Gyereknapi játékok kihelyezése dm üzletekben

Gyereknapi játékok kihelyezése dm üzletekben B 2660 Balassagyarmat, Zichy utca 2. 8220 Balatonalmádi, Baross utca 2. Tulipán udvar 7570 Barcs, Köztársaság u. 25. 5600 Békéscsaba, Andrássy út 37-43 Csabacenter 5600 Békéscsaba, Szarvasi u. 68/2 2051

MOL - Hungary E-toll services on MOL Filling stations

MOL - Hungary E-toll services on MOL Filling stations services MOL Filling statis Abádszalók Füredi út 47.464230 20.589420 yes yes yes yes no no yes Aby Radák utca 47.191410 20.002530 yes yes no no no no no Ady 6.sz. főút 47.130488 18.865122 yes yes no no

NYILVÁNTARTÁS a szálláshely-üzemeltetési engedéllyel rendelkezõ szálláshelyekrõl

NYILVÁNTARTÁS a szálláshely-üzemeltetési engedéllyel rendelkezõ szálláshelyekrõl Badacsonytomaj Város Önkormányzat... önkormányzat megnevezése NYILVÁNTARTÁS a szálláshely-üzemeltetési engedéllyel rendelkezõ szálláshelyekrõl A nyilvántartás vezetése a 239/2009. (.10.) Korm. rendelet

MOL POSTAPONTOK LISTÁJA 2013. JÚLIUS 1-TŐL

MOL POSTAPONTOK LISTÁJA 2013. JÚLIUS 1-TŐL 1 Ajka 8400 Fõ út /Aranyvölgyi utca/ 2 Baja 6500 Szegedi út 3 Balassagyarmat 2660 Kõvári út 4 Budaörs 2040 METRO 5 Budapest 1151 Bogáncs u. (XV.) 6 Budapest 1117 Irinyi u.45. (XI.) 7 Budapest 1125 Istenhegyi

Intézmény neve OM száma Címe. Ászári Jászai Mari Általános Iskola 201019-001 2881 Ászár, Kossuth Lajos utca 26. 201019-003 2882 Kerékteleki, Fő u. 31.

Intézmény neve OM száma Címe. Ászári Jászai Mari Általános Iskola 201019-001 2881 Ászár, Kossuth Lajos utca 26. 201019-003 2882 Kerékteleki, Fő u. 31. Intézmény neve OM száma Címe Ady Endre Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános és Alapfokú Művészeti Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános és Andreetti Károly Általános és Művészeti Pusztazámori Tagintézménye

I számú melléklet. Városi könyvtárak listája. Művelődési Ház és Könyvtár Közösségi-Kulturális Központ és Könyvtár Városi Könyvtár és Múzeum

I számú melléklet. Városi könyvtárak listája. Művelődési Ház és Könyvtár Közösségi-Kulturális Központ és Könyvtár Városi Könyvtár és Múzeum I számú melléklet Városi könyvtárak listája Abaújszántó Abony Adony Ajka Albertirsa Aszód Bácsalmás Badacsonytomaj Baja Baktalórántháza Balassagyarmat Balatonalmádi Balatonboglár Balatonföldvár Balatonfüred

Üzletszabályzat 1/a sz. függeléke

Üzletszabályzat 1/a sz. függeléke Város Irányítószám Ajka 8400 Fő út /Aranyvölgyi utca/ Bácsalmás 6430 Backnang út 7. Baja 6500 Szegedi út Balassagyarmat 2660 Kővári út Balatonfüred 8230 Széchenyi István út Békéscsaba 5600 Bartók Béla

IRSZ Város Cím 2740 Abony Radák u. 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 6500 Baja Szegedi út 8448

IRSZ Város Cím 2740 Abony Radák u. 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 6500 Baja Szegedi út 8448 2740 Abony Radák u. 8400 Ajka Fő út /Aranyvölgyi utca/ 2170 Aszód Pesti út 3. 6430 Bácsalmás Backnang út 7. 6500 Baja Szegedi út 8448 Bakonygyepes 8.sz. fkl. út 2660 Balassagyarmat Kővári út 8172 Balatonakarattya

Kiállítási program 2012

Kiállítási program 2012 Kiállítási program 2012 Impresszionizmus Pasztellek Akvarellek Rajzok 2012.02.10 2012.05.13 A kiállítás az impresszionisták és posztimpresszionisták több mint 200 pasztellképét, akvarelljét és rajzát mutatja

2014/2015. tanév Út az érettségihez alprogram Intézményi továbbfutói lista. Kifizetendő Pályázat. Intézmény Intézmény neve.

2014/2015. tanév Út az érettségihez alprogram Intézményi továbbfutói lista. Kifizetendő Pályázat. Intézmény Intézmény neve. i továbbfutói lista neve város 1 UE-T-5142 "Kis Tigris" Gimnázium, és 200475 Komló Dél-Dunántúl 35 11 6 420 000 Ft 2 UE-T-5105 Abigél Két Tanítási Nyelvű Általános, Alapfokú Művészeti, Szakképző, Gimnázium,

FIZIKA. 1986 és 2013 között 1794 középiskolás vett részt a fizika OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt:

FIZIKA. 1986 és 2013 között 1794 középiskolás vett részt a fizika OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt: FIZIKA FIZIKA 1 1986 és 2013 között 1794 középiskolás vett részt a fizika OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt: 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999

bevezetés Artdor - kapcsolat a stílussal

bevezetés Artdor - kapcsolat a stílussal bevezetés Artdor - kapcsolat a stílussal Alumínium-szürke fémes / fehér Ezüstkék fémes / fehér Rézszínû fémes / fehér Titánszürke fémes / fehér Kobaltkék fémes / fehér Alumínium-szürke fémes / arany tölgy

KATALÓGUSA. Deli Antal Novotny Emil Róbert Papp Gábor, Vadler Jenő festőművészek. Bacher Rózsi S. Balla Margit festöművésznők, valamint

KATALÓGUSA. Deli Antal Novotny Emil Róbert Papp Gábor, Vadler Jenő festőművészek. Bacher Rózsi S. Balla Margit festöművésznők, valamint fí 03 3S8-1K KIÁLLÍTÁS & X L I I. A C S O P O R T K T Á L L I T Á S KATALÓGUSA Deli Antal Novotny Emil Róbert Papp Gábor, Vadler Jenő festőművészek Bacher Rózsi S. Balla Margit festöművésznők, valamint

VIZSGÁLÓORVOSI HÁLÓZAT Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt.

VIZSGÁLÓORVOSI HÁLÓZAT Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Hatályos: 2016. március 1-jétől VIZSGÁLÓORVOSI HÁLÓZAT Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Ügyfeleink az előre egyeztetett időpontban a felsorolt dokumentumokkal keressék fel a vizsgáló orvost:

JANUARY FEBRUARY MARCH APRIL MAY JUNE JULY AUGUST SEPTEMBER OCTOBER NOVEMBER DECEMBER Minden hónapra egy angolos kihívás! Az idei naptárral minden egyes hónapban egy angolos kihívás elé állítalak Titeket!

HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZAT

HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZAT HIVATALOS JÁTÉKSZABÁLYZAT Váltson MOL Törzsvásárlói kártyáról Multipont kártyára töltőállomási akcióhoz kapcsolódó nyereményjáték (továbbiakban: Nyereményjáték ) A Nyereményjáték szervezője a Multipont

2481 Velence Ibolya u. 9. Velencei-tó. Kiskunsági Nemzeti Park működési területe. DINPI Ócsai Tájvédelmi Körzetének Öreg-turján területe

2481 Velence Ibolya u. 9. Velencei-tó. Kiskunsági Nemzeti Park működési területe. DINPI Ócsai Tájvédelmi Körzetének Öreg-turján területe Pályázati azonosító Pályázó neve Pályázat címe Megvalósítás helyszíne Döntés a pályázatról Támogatási feltétel Támogatási összeg Támogatási összeg tartalék-listán PTKF/226/2014. Nádas-tó Környezetvédő

Sundance napszemüvegállvánnyal rendelkező üzletek listája 2015

Sundance napszemüvegállvánnyal rendelkező üzletek listája 2015 A 8400 Ajka, Csingeri út. 2. 2730 Albertirsa, Vasút u. 4-11. 2040 Budaörs, Malomkő u. 7. 2040 Budaörs, Szabadság út 40. 1032 Budapest Bécsi út 33-35, Bécsi Corner 1061 Budapest, Andrássy út 35. B 6500

Aktuális évi tervezett értékesítések

Aktuális évi tervezett értékesítések Aktuális évi tervezett értékesítések A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. 2015. december 31-én a MÁV Zrt.-be történő beolvadással megszűnt. Tisztelt Érdeklődő! A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr

VARGA PATRICIA MINERVA

VARGA PATRICIA MINERVA VARGA PATRICIA MINERVA Születési hely, idő: Budapest, 1963.09.29. Cím: H-1044 Budapest, Megyeri út 234. IV. 14. Telefon: (+36) 30-209-1395 e-mail: vargaminerva@gmail.com website: www.patriciaminerva.extra.hu

Diákhitel Központ Zrt.

Diákhitel Központ Zrt. Diákhitel Központ Zrt. Éves kiadvány Statisztikai melléklet 2005/2006. tanév Országos statisztikai adatok a Diákhitelben részesülő ügyfelekről Budapest, 2006. augusztus 31. TARTALOM: 1.1. Országos statisztikai

OTP Önkéntes Kiegészítő Nyugdíjpénztár 2013. április 22. napján megtartott küldöttválasztó gyűlések

OTP Önkéntes Kiegészítő Nyugdíjpénztár 2013. április 22. napján megtartott küldöttválasztó gyűlések OTP Önkéntes Kiegészítő Nyugdíjpénztár 2013. április 22. napján megtartott küldöttválasztó gyűlések KÜLDÖTT, PÓTKÜLDÖTTVÁLASZTÁSI EREDMÉNYHIRDETÉS Dél-alföldi Régió választási körzetekben megválasztott

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM MAGYAR 1 1986 és 2013 között 1411 középiskolás vett részt a magyar nyelv és magyar irodalom OKTV döntőin, ezek évenkénti megoszlása a következő volt: MAGYAR IRODALOM: 1986 1987

BARACSKA 1. Alapítvány a Baracskai Foglárokért 2471 Baracska, Annamajor 2. Kozma Ferenc Általános Iskola 2471 Baracska, Templom u.19.

BARACSKA 1. Alapítvány a Baracskai Foglárokért 2471 Baracska, Annamajor 2. Kozma Ferenc Általános Iskola 2471 Baracska, Templom u.19. Az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium az alábbi intézményekkel/civil szervezetekkel kötött együttműködési megállapodásokat a közösségi szolgálat érdekében NÉV Cím BARACSKA 1. Alapítvány a Baracskai Foglárokért

Termék neve Bruttó ár Akciós ár

Termék neve Bruttó ár Akciós ár Termék neve Bruttó ár Akciós ár Akril festék - alma zöld 10ml - Alfa Nails Akril festék - ametiszt tubusos 10ml - Alfa Nails Akril festék - barna 12ml 510 Ft Akril festék - fehér 10ml - Alfa Nails 650

A MAGYARORSZÁGI LEVÉLTÁRAK NYILVÁNTARTÁSA

A MAGYARORSZÁGI LEVÉLTÁRAK NYILVÁNTARTÁSA A MAGYARORSZÁGI LEVÉLTÁRAK NYILVÁNTARTÁSA Az 1995. évi LXVI. törvény 17. -a (2) bekezdésének c) pontja és a 10/2002. (IV. 13.) NKÖM rendelet 3. -a alapján. A változás-jelentések alapján készült aktuális

Saunier Duval készülékek hivatalos beüzemelését és karbantartását végző partnerek Frissítve: 2016.01.04.

Saunier Duval készülékek hivatalos beüzemelését és karbantartását végző partnerek Frissítve: 2016.01.04. Bács-Kiskun Torma György 2750 Nagykőrös Gyopár u. 1/A 06 30 408 8022 gyorgy.torma@vaillant.hu Bács-Kiskun Hirösgáz 2000 Kft. 6000 Kecskemét Kós Károly utca 10. 06 76 484 950 hirosgaz2000kft@gmail.com Bács-Kiskun

a te stílusod! stílusos részletek! A MÁRKA tartalom 2 év garancia* anatómiai kialakítás 30 fokon mosógépben mosható

a te stílusod! stílusos részletek! A MÁRKA tartalom 2 év garancia* anatómiai kialakítás 30 fokon mosógépben mosható 2015 tartalom A MÁRKA BELMIL...1 ANATÓMIAI ISKOLATÁSKA - CLASSY 403-13...2-24 ANATÓMIAI ISKOLATÁSKA - CUSTOMIZE-ME 404-20...25-30 ANATÓMIAI ISKOLATÁSKA - EASY PACK 404-40...31-35 2 IN 1 TROLLEY ÉS HÁTIZSÁK

Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei

Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei Országos i Közismereti Verseny 2008/2009 Regionális forduló eredményei Versenyző Számítástechnika 2009. március 7. Dél-Alföld Paitkó Dániel 0,0 125 17 Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari Tagiskola