15. árverés 15th auction

Download "15. árverés 15th auction"

2 15. árverés 15th auction A kiállítás megtekintheto I On view november 13-tól december 5-ig minden nap óra között from 13th November to 5th December daily from 10 a.m. to 6 p.m. Árverés Auction december 7-én 16 órakor ezüsttárgyak on 7th December 2013 at 4 p.m. silver Kiállítás és aukció helyszíne Location of the exhibition and auction Biksady Galéria Biksady Gallery H-1055 Budapest, Falk Miksa utca Telefon: Fax: info@biksady.com A katalógus megtekintheto a honlapon The catalog is available on website A tételeket összeállította The lots are compiled by Kalmár Ervin, Sipos Dániel, Sipos Tünde Az árverés vezetoje Auctioneer Sipos Dániel Fotó és képfeldolgozás Photo and Imaging Mándoki Róbert, Kalmár Dániel és Ad Novas Kft. Kiadta a Biksady Galéria Kft. Edited by Biksady Galéria Ltd. Budapest,

3 741. Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BI mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, BI maker's mark h: 34,5 cm; 210g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Ullmann Llia jelzéssel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, Ullmann Llia stamp h: 29,5 cm; 319g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, K.M.H. mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, K.M.H. maker's mark h: 33 cm; 382g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HI mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HI maker's mark h: 30,5 cm; 290g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KR mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, KR maker's mark h:43,5 cm; 849g Ft 300 2

4 746. Kínáló / Servier magyar, közötti fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, PV jelzéssel, H jelzéssel, felirattal Hungarian, hallmark, 925 parts per thousand silver, PV mark, H mark, with iscription h: 12,5 cm; 85g Ft Kínáló / Servier magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, üvegbetét hiányzik Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, glass inset missing d: 20 cm; 279g Ft Kínáló / Servier magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV és H jelzéssel Hungarian, hallmark, 835 parts per thousand silver, PV and H stamp d: 21,5 cm; 389g Ft Kínáló / Servier Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Scheligmann jelzéssel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, Scheligmann stamp, inwrought surface d: 18 cm; 211g Ft Kínáló / Servier magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, PV jelzéssel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, PV stamp h: 15,5 cm; 124g Ft 90 3

5 751. Füles kínáló Serving dish with handle német, 20. század, 800 ezrelékes ezüst, formaszám: 5048 German, 20th century, 800 parts per thousand silver, form number: 5048 h:25 cm; 152g Ft Füles tálca / Tray with handle Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark h: 50,5 cm; 1003g Ft Füles tálca / Tray with handle magyar, 1920 körül, ezüst, K jelzéssel, apró sérülésekkel Hungarian, around 1920, silver with K mark, small damages h: 51 cm; 1006g Ft Füles tálca / Tray with handle Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, LC mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, LC maker's mark h: 39 cm; 334g Ft 120 4

6 755. Füles tálca Tray with handle osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark h: 72,5 cm; 3463g Ft Talpas kínáló Stemmed serving dish osztrák, 19. század, 13 latos antik ezüst Austrian, 19th century, 13 lat antique silver m: 16 cm; 509g Ft 420 5

7 757. Likőrös pohár, 6 db Liqueur cup, 6 pieces Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, WSZ mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, WSZ maker's mark m: 10 cm; 189g Ft Likőrös pohár, 6 db Liqueur cup, 6 pieces Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, AHZ mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, AHZ maker's mark m:, 211 cm; 255g Ft Gyertyatartó / Candelabra Bécs, 1853, 13 latos antik ezüst, AN mesterjeggyel Vienna, 1853, 13 lat antique silver, AN maker's mark 266 g Ft Gyertyatartó / Candelabra Bécs, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, A mesterjeggyel, gépi véséssel Vienna, hallmark, A maker's mark, mechanical engraving m: 25 cm; 214 g Ft Vodkás pohár, 6 db Vodka cup, 6 pieces orosz, 20. század második fele, 875 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel Russian, second half of the 20th century, 875 parts per thousand silver, gilded inside m: 5,5 cm; 261g Ft 80 6

8 762. Likőrös pohár, 6 db / Liqueur cup, 6 pieces arab, 20. század második fele, ezüst Arabian, second half of the 20th century, silver m: 4,5 cm; 163g Ft Bonbonier Csehszlovákia, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, NH mesterjeggyel, aranyozott belső résszel Czechoslovakia, hallmark, 800 parts per thousand silver, NH maker's mark, gilded inside m: 8,5 cm; 295g Ft Likőrös készlet, 8 db / Liqueur set, 8 pieces Krakkó, 20. század, KiM mesterjeggyel, 800 ezrelékes ezüst, Las Vegas Casino felirattal Krakow, 20th century, 800 parts per thousand silver, KiM maker's mark, Las Vegas Casino inscription m: 23,5 cm; 564g Ft Vodkás pohár / Vodka cup orosz, 20. század, 875 ezrelékes ezüst Russian, 20th century, 875 parts per thousand silver m: 4,5 cm; 211g Ft 60 7

9 766. Talpas kínáló Stemmed serving dish osztrák, 1847-es fémjellel, ezüst, M&K mesterjeggyel Austrian, 1847 hallmark, silver, M&K maker's mark m: 24 cm; 1100g Ft Tálca / Tray német, 20. század, 835 ezrelékes ezüst, H jelzéssel German, 20th century, 835 parts per thousand silver, with H mark d: 28,5 cm; 577g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver d: 34,5 cm; 803g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver d: 34,5 cm; 1022g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BI mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BI maker's mark d: 33,5 cm; 783g Ft 260 8

10 771. Füles kínáló Serving dish with handle osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjeggyel, ébenfa fogóval Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KM maker's mark, ebony handle m: 30 cm; 1019g (brutto) Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, LL mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, LL maker's mark d: 34,5 cm; 682g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BK mesterjeggyel, virágdíszes peremmel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BK maker's mark, floral patterned edge d: 33 cm; 742g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver d: 18 cm; 253g Ft Tálca / Tray osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, VCD mesterjeggyel, virágdíszes peremmel, vésett MR monogrammal Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, VCD maker's mark, floral patterned edge, carved MR initials d: 27,5 cm; 511g Ft 170 9

11 776. Teás készlet / Tee set német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, 3VC mesterjeggyel, elefántcsont betéttel German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, 3VC maker's mark, ivory inset m: 13-24; 1973g (brutto) Ft Kávés kanna Coffee pot magyar, 18. század, 13 latos antik ezüst, IK mesterjeggyel, ébenfa fogóval Hungarian, 18th century, 13 lat antique silver, IK maker's mark, ebony handle m: 25 cm; 636g (brutto) Ft Fedeles kanna Lidded pot osztrák, 1810, 13 latos antik ezüst, IO mesterjeggyel, hiányos Austrian, 1810, 13 lat anique silver, IO maker's mark, incomplete m: 27 cm; 603g Ft Kávés kanna Coffee pot angol, századi fémjellel, ezüst, WD mesterjeggyel, ébenfa fogóval English, th century hallmark, silver, WD maker's mark, ebony handle h: 24 cm; 350g (brutto) Ft Kávés kanna Coffee pot USA, századi fémjellel, ezüst, EPNS jegyekkel, formaszám 33675, fa fogóval USA, 18-19th century hallmark, silver, EPNS stamp,form number 33675, wooden handle h: 22 cm; 398 g (brutto) Ft

12 781. Füles kancsó / Jug magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV és H jelzéssel, sérült Hungarian, hallmark, 835 parts per thousand silver, PV and H stamp, damaged m: 22,5 cm; 436g Ft Tejkiöntő / Milk pot Európa, 20. század, ezüst, jelzés nélkül, empire forma Europa, 20th century, silver, without sign, empire form m: 15 cm; 214g Ft Teás kanna / Tea pot osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, ébenfa fogóval, sérült Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, ebony handle, damaged m: 20 cm; 576g (brutto) Ft Teás kanna / Tee pot angol, 20. század, ezüst, SE mesterjeggyel, ébenfa fogóval English, 20th century, silver, SE maker's mark, ebony handle h: 24 cm; 4544g (brutto) Ft Kávés kanna Coffee pot Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, K&P mesterjellel, elefántcsont berakással Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, K&P maker's mark, ivory insets m: 24 cm; 846g (brutto) Ft Kávés kanna Coffee pot magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HI mesterjellel, elefántcsont betéttel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HI maker's mark, ivory insert m: 24 cm; 790g (brutto) Ft

13 787. Kínáló / Serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, kézi kidolgozású Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, hand-hammered d: 28 cm; 348g Ft Tál / Dish szovjet jelzéssel, 800 ezrelékes ezüst, apró sérüléssel Soviet stamp, 800 parts per thousand silver, small damage h: 21 cm; 159g Ft Kínáló / Serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, LJ mesterjeggyel, kézi trébelés Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, LJ maker's mark, hand-embossed d: 26 cm; 474g Ft Tál / Bowl Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SA mesterjeggyel, áttört peremmel Pest, between hallmark, 800 parts per thousand silver, SA maker's mark, fretty rim d: 22,5 cm; 206g Ft Gyümölcsös kínáló / Fruit serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver d: 35 cm; 832g Ft

14 792. Kínáló / Serving dish 20. század második fele, ezüst, silver és R jelzéssel second half of the 20th century, silver, silver and R stamp d: 24 cm, 315g Ft Kínáló / Serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, hólyagos formájú edénytest, gömb lábakon, kézi kidolgozás Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, bullate form body, on orbicular legs, hand-hammered d: 34 cm, 650 g Ft Kínáló / Serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HJ mesterjeggyel, kézi trébelésű, virágmintás díszítéssel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HJ maker's mark, hand-embossed, floral patterned decoration d: 29,5 cm; 551g Ft Kínáló / Serving dish magyar, 20. század eleje, 800 ezrelékes ezüst / Hungarian, beginning of the 20th century, 800 parts per thousand silver d: 26,5 cm; 406g Ft Kínáló / Serving dish osztrák, közötti fémjellel, 900 ezrelékes ezüst Austrian, hallmark, 900 parts per thousand silver d: 503g Ft

15 797. Serleg / Goblet Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, WGY mesterjeggyel, vésett felirattal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, WGY maker's mark, carved inscription m: 36 cm; 925g Ft Kehely / Cup London, 18. század vége, ezüst, aranyozott belső résszel London, end of the 18th century, silver, inside gilded m: 18,5 cm; 245g Ft Díszkupa / Goblet Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KN mesterjeggyel, vésett felirat: Farkas Mihály honvédelmi miniszter tiszteletdíja 1948 Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, KN maker's mark, inscription: Farkas Mihály minister of defense department honorarium 1948 m: 32,5 cm; 797g Ft Díszserleg / Goblet német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, sas formájú nódusszal, aranyozott belső résszel, vésett felirattal German, after 1886 hallmarks, 800 parts per thousand silver, nodus in eagle imagery, inside gilded, with carved inscription m: 25 cm; 504g Ft Díszkupa / Goblet Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, MG mesterjellel, vésett felirat: Weiss Manfréd acél és fémművei R.T. tiszteletdíja Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, MG maker's mark, inscription: Manfred Weiss steel and metal works, R. T. honorarium m: 31 cm; 498g Ft Serleg / Goblet magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, sas alakú nodusszal Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, nodus in eagle imagery m: 24 cm; 295g Ft

16 803. Kupa / Goblet osztrák, 18. század, 13 latos antik ezüst, IW mesterjeggyel Austrian, 18th century, 13 lat antique silver, IW maker's mark m: 14,5 cm; 126g Ft Díszkupa / Cup dán, 18. század, ezüst, vésett díszítéssel, kalapgyártó céh tiszteletdíja Danish, 18th century, silver, with carved dekoration, honorarium of the hat manufacturer m: 46 cm; 1512g Ft

17 805. Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver h: 45,5 cm; 745g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SR mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, SR maker's mark h: 41,5 cm; 615g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KA mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KA maker's mark h: 41 cm; 856g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KA mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KA maker's mark h: 29,5 cm; 250g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BA mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BA maker's mark h: 35 cm; 432g Ft

18 810. Kínáló / Serving dish Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel, hólyagos kézi trébeléssel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark, bullate patterned hand-embossing h: 44 cm; 1861g Ft Talpas kínáló / Serving dish Bécs, 1922 utáni jelzéssel, 800 ezrelékes ezüst, Alexander Sturm mesterjeggyel Vienna, after 1922 hallmark, 800 parts per thousand silver, Alexander Sturm maker's mark h: 28 cm; 629g Ft Talpas kínáló / Stemmed serving dish Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, LJ mesterjeggyel, hólyag mintás, kézi készítés Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, LJ maker's mark, bullate pattern, hand-hammered m: 18 cm; 1071g Ft Talpas kínáló / Stemmed serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KA mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KA maker's mark h: 44,5 cm; 1385g Ft

19 814. Kávés készlet / Coffee set Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, K&P mesterjeggyel, aranyozott belső résszel, későbbi keménycserép betéttel, 6 db csésze aljjal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, K&P maker's mark, gilded inside, latter pottery inset, 6 pieces cups with saucers m, 7 cm; 1091g Ft Gyertyatartó pár / Pair of candelabra osztrák, és közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, ES mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, ES maker's mark m: 30 cm; 482g Ft Kávés készlet / Coffee set Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, FI mesterjeggyel, 6 darab csésze aljjal Pest, hallmark, 800 partsper thousand silver, FI maker's mark, 6 pieces cups and saucers m: 5,5 cm; 884g Ft Tálca / Tray osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Scheligmann mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, Scheligmann maker's mark h: 48,5 cm; 1328g Ft

20 818. Kávéskészlet / Coffee set Pest, közötti behozatali jelzéssel, 800 ezrelékes ezüst, kanna, cukordoboz, tejkiöntő, aranyozott belső résszel, 6 darab csésze aranyozott, porcelán betéttel és aljjal, elefántcsont betéttel Pest, import stamp, 800 parts per thousand silver, kettle, sugar pot, milk pot with gilded inside, 6 cups with gilded pocelain inset and with saucers, ivory insets m: 1044g (brutto) Ft Gyertyatartó pár / Pair of candelabra osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, with maker's mark m: 33,5 cm; 602g Ft Kávés készlet / Coffee set Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, GB mesterjeggyel, 6 darab csésze aljjal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, GB maker's mark, 6 pieces cups with saucers m: 4,5 cm; 1174g Ft Halas tálca / Fish tray osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver h: 68,5 cm; 1326g Ft

21 822. Füles kosár Basket with handle német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver m: 12 cm; 110g Ft Füles kosár Basket with handle német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel, üvegbetét hiányzik German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, with maker's mark, inside gilded, glassinset missing m: 18 cm; 224g Ft Füles kosár Basket with handle osztrák, közötti fémjellel, ezüst, BK mesterjeggyel, üvegbetét hiányzik Austrian, hallmark, silver, BK maker's mark, glass inset missing m: 17,5 cm; 126g Ft Füles kosár Basket with handle osztrák, 1807, 13 latos antik ezüst, AK mesterjeggyel, áttört edénytest Austrian, 1807, 13 lat antique silver, AK maker's mark, fritty form m: 12 cm; 111g Ft Váza / Vase magyar, 20. század, 900 ezrelékes ezüst Hungarian, 20th century, 900 parts per thousand silver m:13 cm; 242g Ft Füles váza Vase with handle német, 1886 utáni fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, formaszám: 9277/15 German, after 1886 hallmark, 925 parts per thousand silver, form number: 9277/15 m: 16 cm; 323g Ft

22 828. Gyümölcskosár Fruit basket osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, kézi készítés Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, hand-hammered m: 41 cm; 871g Ft Füles kosár Basket with handle német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, üvegbetét hiányzik German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, glass inset missing m: 24 cm; 113g Ft Füles váza Vase with handle angol, 1900 körül, ezüst, Sterling, 10,5 pint English, around 1900, silver, Sterling, 10,5 pint m: 18 cm; 1359g Ft Fedeles kupa Cup with cover magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV jelzéssel, H hitelesítőjellel Hungarian, hallmark, 835 per thousand silver, PV mark, H attesting stamp m: 16 cm; 732g Ft Kínáló / Serving dish német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, áttört edénytest, aranyozott belső résszel German, after 1886, 800 parts per thousand silver, fritty form, inside gilded m: 14 cm; 218g Ft Kínáló / Serving dish osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver m: 13,5 cm; 341g Ft

23 834. Vodkás pohár / Vodka cup Moszkva, 1883, 84 zlotnyikos ezüst, mesterjeggyel Moscow, 1883, 84 zlot silver, maker's mark m: 5,5 cm; 38g Ft Vodkás pohár / Vodka cup Moszkva, 1886, 84 zlotnyikos ezüst, BC mesterjeggyel Moscow, 1886, 84 zlot silver, BC maker's mark m: 5 cm; 20g Ft Pohár / Cup osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, JL mesterjeggyel, P jelzéssel, vésett felirat, 1947 aug. 30 Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, JL maker's mark, P stamp, carved inscription: 1947 aug. 30 7,5 cm; 72g Ft Pohár / Cup Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SH mesterjeggyel, 'Pistike' vésett felirattal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, SH maker's mark, carved 'Pistike' inscription m: 34g Ft Vodkáspohár / Vodka cup Moszkva, 1884, 84 zlotnyikos ezüst, mesterjeggyel Moscow, 1884, 84 zlot silver, maker's mark m: 4,5 cm; 24g Ft Talpas pohár / Goblet magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV és H jelzéssel, horpadt Hungarian, hallmark, 835 parts per thousand silver, PV and H stamp, dented m: 8,5 cm; 108g Ft 30 22

24 840. Pohár / Cup német, 20. század, 925 ezrelékes ezüst, WTB mesterjeggyel, vésett ARC monogrammal, aranyozott belső résszel German, 20th century, 925 parts per thousand silver, WTB maker's mark, carved ARC initials, gilded inside m: 10,5 cm; 126g Ft Pohár / Cup holland, 1953 után, 900 ezrelékes ezüst VKB jelzéssel (Koninlijke van Kempen Begeer) Dutch, after 1953, 900 parts per thousand silver, VKB stamp (Koninlijke van Kempen Begeer) m: 7,5 cm; 64g Ft Pohár / Cup Peru, 20. század, 925 ezrelékes ezüst Peru, 20th century, 925 parts per thousand silver m: 5,5 cm; 38g Ft Pohár / Cup magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV és H jelzéssel Hungarian, hallmark, 835 parts per thousand silver, PV and H stamp m: 8,5 cm; 106g Ft Likőrös pohár Liqueur cup USA, 20. század, 925 ezrelékes, sterling ezüst USA, 20th century, 925 parts per thousand silver, Sterling m: 6 cm; 28g Ft Likőrös pohár Liqueur cup szovjet, 20. század második fele, 2XIO jelzéssel, 925 ezrelékes ezüst Soviet, second half of the 20th century, 2XIO stamp, 925 parts per thousand silver m: 8 cm; 60g Ft 50 23

25 846. Kínáló / Serving dish osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark h: 26 cm; 454g Ft Kínáló / Serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, OB mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, OB maker's mark h: 33 cm; 597g Ft Füles kínáló / Serving dish with handle osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark h: 39 cm; 459g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, AP mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, AP maker's mark h:52,5 cm; 1227g Ft Pecsenyéstál / Roast serving plate Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, LJ mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, LJ maker's mark h: 57; 62 cm; 1680g Ft

26 851. Kínáló / Serving dish osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, FZ mesterjeggyel, sérült Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, FZ maker's mark, damaged h: 31 cm; 469g Ft Kínáló / Serving dish magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HA mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HA maker's mark h: 32,5 cm; 479g Ft Füles kínáló / Serving dish with handle osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HK mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HK maker's mark h: 25 cm; 385g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel, kézi kidolgozás Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark, handhammered h: 46 cm; 916g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SG mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, SG maker's mark h: 41 cm; 627g Ft

27 856. Tálca / Tray osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch A. Succ mesterjegygyel, DA vésett monogram Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, Bachruch A. Succ maker's mark, DA carved initials, h: 54 cm; 1400g Ft Pecsenyéstál / Roast serving plate magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SE mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, SE maker's mark h: 62 cm; Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BS mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BS maker's mark h: 30,5 cm; 412g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, J mesterjeggyel, virágdíszes peremmel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, J maker's mark, floral patterned edge h: 42 cm; 539g Ft Tálca / Tray Pest, között, 800 ezrelékes ezüst, Scheligmann mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, Scheligmann maker's mark d: 50 cm; 1299g Ft

28 861. Füles kínáló / Servier with handle Európa, 20. század, ezüst, jelzés nélkül, empire forma Europa, 20th century, silver, without sign, empire form m: 10 cm; 251g Ft Kínáló / Serving dish Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, TC mesterjeggyel / Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, TC maker's mark h: 29 cm; 353g Ft Kínáló / Serving dish osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HI mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HI maker's mark d: 16,5 cm; 150g Ft Füles kínáló / Serving dish with handle német, 1886 utáni fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, G mesterjeggyel, vésett felirattal German, after 1886 hallmark, 835 parts per thousand silver, G maker's mark, carved inscription m: 12 cm; 227g Ft Kínáló / Serving dish német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, JOH.CHR.WICH,NÜRNBERG, WTB jelzéssel, formaszám: German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, JOH.CHR.WICH,NÜRNBERG, WTB stamp, form number: h: 29,5 cm; 400g Ft

29 866. Evőeszköz készlet, 46 db Cutlery set, 46 pieces Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BU mesterjeggyel, díszes S monogramos véséssel, hegedűtok formájú vég Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BU maker's mark, decorated S initial, fiddle case-formed handle h: 9,5-32,5 cm; 3372g (brutto) Ft Kiskanál, 12 db / Teaspoon, 12 pieces Holland, 20. század, KA jelzéssel, SS mesterjeggyel, ezüst Dutch, 20th century, KA mark, SS maker mark, silver h: 12 cm; 120g Ft Villakészlet, 6 db / Fork set, 6 pieces osztrák, 1790 körüli jellel, ezüst, IC mesterjegy, VB vésett monogrammal, acél szúrófejjel Austrian, around 1790, silver, IC maker's mark, VB carved initials, steel tines h: 23 cm; 554g (brutto) Ft Villa / Fork Csehszlovákia, közötti jelzéssel, 800 ezrelékes ezüst, FB mesterjellel, "Pista" véséssel Czechoslovakia, hallmark, 800 parts per thousand silver, FB maker's mark, "Pista" inscription 42g Ft Kanál / Spoon Pest, 1860, mesterjellel, ezüst / Pest, 1860, with master sign, silver 22g Ft 10 28

30 871. Cukordoboz / Candy box magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KA mesterjeggyel, belül aranyozás Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KA maker's mark, gilded inside m: 11 cm, 362g Ft Cukordoboz / Candy box Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SR mesterjegy, aranyozás nyomaival Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, SR maker's mark, partially gilded m: 12 cm; 422g Ft Cukordoboz / Candy box Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel Pest, between hallmark, 800 parts per thousand silver, inside gilded m: 13 cm; 353g Ft Cukordoboz / Candy box magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Rola mesterjeggyel, aranyozott belső résszel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, Rola maker's mark, gilded inside m: 13 cm; 306g Ft Cukordoboz / Candy box osztrák, közötti fémjellel, ezüst, GB mesterjeggyel, hiányos Austrian, hallmark, silver, GB maker's mark, incomplete m: 12 cm; 337g Ft

31 876. Szamovár / Samovar olasz, 1910 körül, 800 ezrelékes ezüst, rózsafa fogóval, kézi kidolgozás Italian, around 1910, 800 parts per thousand silver, rosewood handle, hand-hammered m: 16 cm; 2268 (brutto) Ft Tálca, 2 darab / Trays, 2 pieces Pest, és közötti fémjelekkel, 800 ezrelékes ezüst, hólyagos peremmel Pest, and hallmarks, 800 parts per thousand silver, bullate edge h: 38 cm; 975g Ft

32 878. Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KL mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KL maker's mark h: 51 cm; 1118g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, PT mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, PT maker's mark h: 38 cm; 668g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark h: 41 cm; 660g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver h: 50 cm; 1378g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, kézi trébelésű, hólyagos peremmel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, hand embossed, bullate edge h: 44 cm; 910g Ft

33 883. Teáskanna / Tea pot magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BP mesterjeggyel Hungrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, BP maker's mark m: 24 cm; 980g (brutto) Ft Teáskanna / Tee pot magyar, 20. század, ezüst, Sterling silver made in Hungary jelzéssel, BAB mesterjeggyel, elefántcsont betéttel Hungarian, 20th century, silver, Sterling silver made in Hungary stamp, BAB maker's mark, ivory inset m: 24 cm; 921g (brutto) Ft Kávéskancsó / Coffee pot osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjeggyel, elefántcsont betéttel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, FR maker's mark, ivory inset m: 17 cm; 317g (brutto) Ft Kávéskanna / Coffee pot német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, D.Aron mesterjeggyel, elefántcsont betéttel German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, D. Aron maker's mark, ivory inset m: 20 cm; 480g (brutto) Ft Kínáló / Serving dish osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver h: 40 cm; 1263g Ft

34 888. Szalon készlet, 7 db Salon set, 7 pieces osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, FR mesterjeggyel, virágtartó, füles tálca, füles kínáló, cukorkínáló, kiöntő, 2 db, teáskanna, családi címer díszítéssel, sérült Austrian, hallmark, FR maker's mark, rose bowl, tray with handle, serving dish with handle, sugar pot, jug, 2 pieces pots, family coat of arms decoration, damaged m: 31 cm; h: 81 cm; 10438g Ft

35 889. Mustártartó Mustard pot német, 19. század, 800 ezrelékes ezüst, üvegbetét hiányzik German, 19th century, 800 parts per thousand silver, glass inset missing h: 7,5 cm; 46g Ft Fűszertartó / Spice holder Bécs, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, PR mesterjeggyel, vésett LB monogrammal Vienna, hallmark, 800 parts per thousand silver, PR maker's mark, carved LB initials d: 6 cm; 46g Ft Füszertartó / Spice holder magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver m: 7,5 cm; 71g Ft Tojástartó / Egg cup holland, 20. század, ezüst, STG és J jelzéssel Dutch, 20th century, silver, STG and J stamp m: 3 cm; 37g Ft Tojástartó, 4 db Egg cup, 4 pieces Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel, aranyozott részekkel, vésett MV monogrammal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark, gilded parts, carved MV initials m: 3 cm; 150g Ft Fűszertartó / Spice holder osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HHM mesterjeggyel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HHM maker's mark h: 19 cm; 195g Ft

36 895. Fűszertartó Spice holder magyar, 20. század, ezüst Hungarian, 20th century, silver d: 4,5 cm; 38g Ft Mustártartó Mustard pot német, 19. század, 800 ezrelékes ezüst, üvegbetét hiányzik German, 19th century, 800 parts per thousand silver, glass inset missing h: 7,5 cm; 46g Ft Fűszertartó Spice holder német, 20. század, 800 ezrelékes ezüst, héber felirattal German, 20th century, 800 parts per thousand silver, with hebraic inscription m: 8 cm; 70g Ft Fűszertartó Spice holder magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, AL mesterjeggyel, sérült Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, AL maker's mark, damaged m: 7,5 cm; 86g Ft Fűszertartó, 9 db Spice holder, 9 pieces angol, 20. század, Sterling ezüst, W mesterjeggyel English, 20th century, Sterling silver, W maker's mark m: 3 cm; 125g Ft Fűszertartó Spice holder olasz, 800 ezrelékes ezüst, kézi kidolgozás Italian, 800 parts per thousand silver, handhammered h: 11,5 cm; 90g Ft 80 35

37 901. Kehely / Cup Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, S mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, S maker's mark m: 25 cm; 184g Ft Kupa / Goblet szovjet, közötti ezüstjellel, ezüst, PK mesterjeggyel Soviet, hallmark, silver, PK maker's mark m: 19 cm; 299g Ft Kupa / Goblet magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, PV jelzéssel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, PV stamp m: 16,5 cm, 116g Ft Kupa / Goblet magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV és H jelzéssel Hungarian, hallmark, 835 parts per thousand silver, PV and H stamp m: 27,5 cm; 420g Ft Serleg / Goblet német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel, vésett felirattal, apró sérülések German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark, carved inscription, small damages m: 36 cm; 720g Ft Serleg / Goblet magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, PV jellel, vésett felirattal Hungarian, hallamark, 800 parts per thousand silver, PV mark, with carved inscription m: 13 cm; 82g Ft 30 36

38 907. Cukorszóró / Sugar-dredger Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Vásárhely jelzéssel, vésett ICS monogrammal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, Vásárhely stamp, carved ICS initials h: 21 cm; 96g Ft Dístkanál, 6 db / Spoon, 6 pieces magyar, 1841 után, ezüst, pénzérméhez forrasztott ezüst Hungarian, after 1841, silver, silver soldered to coin h: 10 cm; 74g Ft Díszkanál, 6 db / Spoon, 6 pieces magyar, 1848 után, pénzérméhez forrasztott ezüst, KK monogrammal, díszdobozban Hungarian, after 1848, silver soldered to coin, KK initials, in gift box h: 11 cm; 70 g Ft Gyertyatartó / Candelabra Prága, közötti fémjellel, SK mesterjeggyel, préselt, gépi vésett ezüst Prague, hallmark, SK maker's mark, extruded, machine carved silver m: 34 cm; 373 g Ft Gyertyatartó pár / Pair of candelabra osztrák, 1860, 13 latos antik ezüst, TW mesterjeggyel Vienna, around 1860, 13 lat antique silver, TW maker's mark 547,9 g; m: 31 cm Ft Tejkiöntő / Milk pot Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch A. Succ mesterjeggyel, elefántcsont betéttel, aranyozott belső résszel, vésett IK monogrammal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, Bachruch A. Succ maker's mark, ivory inset, gilded inside, carved IK initials m: 15 cm; 383g (brutto) Ft Tejkiöntő / Milk pot Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, ABA mesterjellel, Bachruch A. Succ jelzéssel, elefántcsont betéttel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, ABA maker's mark, Bachruch A. Succ sign, with ivory insert m: 18 cm; 378g (brutto) Ft

39 914. Gyertyatartó pár Pair of candelabra magyar, 20. század első fele, ezüst Hungarian, first half of the 20th century, silver m: 32,5 cm; 540g Ft Tálca / Tray osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, kézi trébelésű, hólyagos peremmel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, hand-embossed, bullate edge d: 37 cm; 712g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, maker's mark d: 22 cm; 210g Ft Tányér / Plate Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HI mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, HI maker's mark d: 28,5 cm; 334g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HI mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, HI maker's mark d: 41,5 cm; 1022g Ft

40 919. Gyertyatartó pár Pair of candelabra Krakkó, 18. század, 12 latos ezüst Krakow, 18th century, 12 lat silver m: 39 cm; 770g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, JR mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, JR maker's mark d: 24 cm; 353g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HL mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, HL maker's mark d: 31 cm; 494g Ft Tányér / Plate Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KT mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, KT maker's mark d: 27,5 cm; 531g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Scheligmann jelzéssel, T mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, Scheligmann stamp, T maker's mark d: 35 cm; 906g Ft

41 924. Pohár / Cup Skandináv, 17. század vége, ezüst, JSS MND 1698 véséssel Nordic, end of the 17th century, silver, JSS MND 1698 carved initials m: 7 cm; 62g Ft Ékszerdoboz Jewellery box német, 1886 utáni jelzéssel, 800 ezrelékes ezüst, W mesterjeggyel, aranyozott German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, W maker's mark, gilded h: 10 cm; 160g Ft Szelence / Case magyar, 20. század, 900 ezrelékes ezüst, JK jelzéssel, aranyozott belső résszel Hungarian, 20th century, 900 parts per thousand silver, JK stamp, gilded inside h: 4,5 cm; 24g Ft Szelence / Case francia, 20. század, 900 ezrelékes ezüst, tükörbetét hiányzik French, 20th century, 900 parts per thousand silver, mirror inset missing d: 6,5 cm; 44g Ft Szelence / Case Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BI mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BI maker's mark d: 5 cm; 19g Ft 30 40

42 929. Pohár / Cup francia, 1750, ezüst, NJ mesterjellel, aranyozott belső résszel French, 1750, silver, NJ maker's mark, inside gilded m: 6 cm; 78g Ft Szelence / Case német, 19. század, 800 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel German, 19th century, 800 parts per thousand silver, gilded inside m: 4 cm; 40g Ft Süteményes doboz Cake box arab, 20. század, ezüst Arabian, 20th century, silver d: 19 cm; 735g Ft Szelence / Case német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, vésett JR monogrammal German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, carved JR initials h: 9,5 cm; 114g Ft Doboz / Box német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel German, after 1886 hallmark, 800 parts per thousand silver, gilded inside d: 8,5 cm; 102g Ft 60 41

43 934. Hanuka / Chanukkah magyar, 20. század, ezüst, FV jellel, hiányos Hungarian, 20th century, silver, FV stamp, incomplete m: 17 cm; 368g Ft Kiddush pohár Kiddush Goblet Izrael, 20. század, 925 ezrelékes ezüst Israel, 20th century, 925 parts per thousand silver m: 13,5 cm; 188g Ft Tóramutató Torah pointer Moszkva, 1895, 84 zlotnyikos ezüst, HT mesterjellel Russian, 1895, 13 lat, 84 zlot silver, HT maker's mark h: 25 cm; 52 g Ft Esernyőnyél Umbrella grip USA, 1920 körül, Sterling ezüst, gyöngyház díszítéssel, vésett, TW monogrammal USA, around 1920, Sterling silver, pearl-shell decoration, carved, TW initials h: 28 cm Ft Díszöv / Belt török, 20. század eleje, szövött ezüst, öntött rátétekkel Turkish, beginning of the 20th century, woven silver with casted overlays h: 93 cm; 344 g Ft Kehely / Goblet Bécs, közötti fémjel, ezüst, talpán TD mesterjeggyel, címer, aranyozás nyomaival Vienna, hallmarks, silver, TD maker's mark, crest, partialy gilded m: 12,5 cm; 236 g Ft Ostyatartó Altar-bread holder Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, ABA mesterjellel, Bachruch felirattal Pest, hallmark, 800 per thousand silver, ABA maker's mark, Bachruch inscription m: 12 cm; 200g Ft

44 941. Füles pohár / Cup with handle India, 20. század, ezüst / India, 20th century, silver m: 9,5 cm; 159g Ft Keresztelőkancsó / Baptismal jug Wertheim, 1800 körül, antik ezüst, hitelesítő jegyekkel Wertheim, around 1800, antique silver, with attested stamps m: 22 cm; 380g Ft Kehely / Cup Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BL mesterjeggyel, aranyozott ezüst, féldrágakő berakásokkal Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BL maker's mark, gilded silver with gemstone insert m: 23,5 cm; 617g (brutto) Ft

45 944. Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, HC mesterjeggyel, virágdíszes peremmel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, HC maker's mark, floral patterned edge h: 38 cm; 595g Ft Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, FI mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, FI maker's mark h: 30,5 cm; 318g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, LL mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand sivler, LL maker's mark h: 39 cm; 675g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KM maker's mark 37,5 cm; 985g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, H jelzéssel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, H mark h: 18,5 cm; 193g Ft 60 44

46 949. Tálca / Tray Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, BS mesterjeggyel, kézi trébelés Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, BS maker's mark, hand-embossed h: 26 cm; 513g Ft Tálca / Tray osztrák, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, virágmintás frízzel Austrian, hallmark, 800 parts per thousand silver, floral pattern frieze h: 38,5 cm; 525 g Ft Kínáló / Serving dish osztrák, 1856, 13 latos antik ezüst, MK mesterjeggyel, vésett családi címer Austrian, 1856, 13 lat antique silver, MK maker's mark, carved family coat of arms h: 21 cm; h: 280g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver h: 37,5 cm; 643g Ft Tálca / Tray magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch A. Succ jelzéssel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, Bachruch A. Succ stamp h: 30 cm; 480g Ft

47 954. Csésze aljjal, 6 db Cups with saucers, 6 pieces Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozás nyomával Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, partially gilded m: 7 cm; 1488g Ft Vizes készlet, 6 db Water set, 6 pieces német, 1886 utáni fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, Ewald Möller jelzéssel, kézi alakítású, 5 db pohár és fedeles kancsó vésett felirattal German, after 1886 hallmark, 800 parts pro thousand silver, Ewald Möller sign, hand made, 5 pieces glass and jug with cover, carved inscription m: cm; 1704g Ft Kávés készlet, 7 db Coffee set, 7 pieces Pest, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SM mesterjeggyel Pest, hallmark, 800 parts per thousand silver, SM maker's mark m: 9 cm; 984g Ft Csésze aljjal, 3 db Cup with saucer, 3 pieces magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, KA mesterjeggyel, üvegbetét hiányzik Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, KA maker's mark, glass inset missing m: 6 cm; 303g Ft Kávéskészlet, 3 db Coffee set, 3 pieces arab, 20. század, ezüst, elefántcsont betéttel Arabian, 20th century, silver, ivory insert m: cm; 1246g (brutto) Ft

48 959. Likőrös pohár, 6 db / Liqueur cup, 6 pieces Bécs, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst Vienna, hallmark, 800 parts per thousand silver m: 9,5 cm, 174g Ft Likőrös pohár, 6 db / Liqueur cup, 6 pieces magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, SZN mesterjeggyel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, SZN maker's mark m: 9 cm; 188g Ft Vodkás pohár, 6 db / Vodka cup, 6 pieces Pest, közötti behozatali jeggyel, ezüst, P és A jelzéssel Pest, import stamp, silver, P and A stamp m:4,5 cm; 126g Ft Vodkás pohár, 6 db / Vodka cup, 6 pieces orosz, 20. század második fele, 875 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel Russian, second half of the 20th century, 875 parts per thousand silver, gilded inside m: 3,5 cm; 133g Ft Likőrös pohár, 6 db / Liqueur cup, 6 pieces magyar, közötti fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, R jelzéssel Hungarian, hallmark, 925 parts per thousand silver, R stamp m: 5 cm; 265g Ft 90 47

49 964. Bortartó / Wine holder osztrák, 19. század, 13 latos ezüst, SP mesterjeggyel, kerekes szerkezettel Austrian, 19th century, 13 lat silver, SP maker's mark, wheeled structure h: 33 cm; 1430g Ft Fogvájó tartó / Toothpick holder német, 20. század, Albo jelzéssel, 835 ezrelékes ezüst German, 20th century, Albo stamp, 835 parts per thousand silver m: 10,5 cm; 28g Ft Olaj és ecet tartó / Oil and vinegar cruet francia, 1838 utáni fémjellel, 950 ezrelékes ezüst, PDN mesterjeggyel, színes üveg kancsókkal, fedők pótoltak French, after 1838 hallmark, 950 parts per thousand silver, PDN maker's mark, colored glass jugs, lids are replaced 1047g Ft Ételmelegítő / Food warmer osztrák, 1799, 13 latos antik ezüst, MK mesterjeggyel, AW vésett monogrammal, fa nyéllel Austrian, 1799, 13 lat antique silver, MK maker's mark, carved AW initials, wooden handle h: 30 cm; 839g Ft Fűszertartó, 3 db / Spice holder, 3 pieces magyar, közötti fémjellel, 935 ezrelékes ezüst, OEV mesterjeggyel, horpadt Hungarian, hallmark, 935 parts per thousand silver, OEV maker's mark, dented m: 4 cm; 130g Ft 50 48

50 969. Cukorszóró / Sugar-dredger magyar, közötti fémjellel, 835 ezrelékes ezüst, PV és H jelzéssel Hungarian, hallmark, 835 parts per thousand silver, PV and H stamp m: 16 cm; 179g Ft Bortartó / Wine holder osztrák, 1803, 13 latos ezüst, TG mesterjeggyel, kerekes szerkezet Austrian, 1803, 13 lat silver, TG maker's mark, wheeled structure h: 34 cm; 1588g Ft Fűszertartó / Spice holder német, 1860 körül, ezüst, üvegbetét hiányzik, sérült German, around 1860, silver, glassinset missing, damaged h: 18 cm; 178g Ft Szószostál / Sauce dish olasz, 20. század, 800 ezrelékes ezüst, F.Broggi jelzéssel Italian, 20th century, 800 parts per thousand silver, F. Broggi mark h: 17,5 cm; 540g Ft Fűszertartó pár / Spice holder pair magyar, közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozott belső résszel Hungarian, hallmark, 800 parts per thousand silver, gilded inside d: 6 cm; 78g Ft 40 49

Május 21. BIKSADY. 302. Csésze aljjal / Cup with saucer

Május 21. BIKSADY. 302. Csésze aljjal / Cup with saucer Május 21. 295. Kínáló / Serving plate Koppenhága, 20. század, festett, mázas porcelán, Royal Koppenhagen jelzéssel Copenhagen, 20th century, painted, glazed porcelain, Royal Koppenhagen sign m: 17 cm 12

204. ÖVDÍSZ / BELT ORNAMENT

204. ÖVDÍSZ / BELT ORNAMENT 204. ÖVDÍSZ / BELT ORNAMENT francia, 1900 körül, tűzaranyozott bronz, lány stilizált virágmotívumokkal French, around 1900, firegilded bronze, girl with flower decoration m: 7 cm 22 000 Ft 70 205. ÖVDÍSZ

621. Falidísz / Wall decoration Kína, 20. század, fa, zsírkő rátéttel China, 20th century, wood with steatite overlay d: 33 cm 19 000 Ft 70

621. Falidísz / Wall decoration Kína, 20. század, fa, zsírkő rátéttel China, 20th century, wood with steatite overlay d: 33 cm 19 000 Ft 70 Műtárgyak 2015. 2015. MÁJUS május 21. 21. csütörtök 18 ÓRA óra 615. Tányér / Plate Kína, 19. század második fele, festett porcelán, apró sérülésekkel, csorbulással China, second half of the 19th century,

ZSANNA DESING S PRODUCTS

ZSANNA DESING S PRODUCTS ZSANNA DESING S PRODUCTS Szép napot minden kedves látogatónknak! Családi vállalkozásunk kézzel festett Kalocsai, születésnapi, Valentin napi, esküvői poharak, bögrék, üvegek, dobozok készítésével foglalkozik.

684. Tükör / Mirror magyar, 1907, faragott, festett fa, GJ monogrammal Május 22. 677. Babaszekrény Baby wardrobe magyar, 19. század második fele, tömör diófa Hungarian, second half of the 19th century, solid walnut 21*15*8 cm 28 000 Ft 90 678. Pipatórium / Pipe rack magyar,

Ezüst, ékszer, műtárgy, bútor december 7. szerda 18 óra

Ezüst, ékszer, műtárgy, bútor december 7. szerda 18 óra Ezüst, ékszer, műtárgy, bútor - 2016. december 7. szerda 18 óra 167. TÁNYÉR / PLATE Kína, késő Ming-dinasztia, 16. század, festett, mázas porcelán China, late Ming Dynasty, 16th century, painted, glazed

AUKCIÓ 2013. MÁJUS 8.

AUKCIÓ 2013. MÁJUS 8. AUKCIÓ 2013. MÁJUS 8. 79 192. Teás kanál, 6 db Teaspoon, 6 pieces angol, 19. század második fele, 13 latos antik ezüst, AS és ET mesterjegyekkel, aranyozott english, second half of the 19th century, 13

271. Üvegedény 272. Üvegedény / glassware 273. illatszeres Üveg / perfume bottle 274. Üvegedény / glassware 275. Üvegedény / glassware glassware

271. Üvegedény 272. Üvegedény / glassware 273. illatszeres Üveg / perfume bottle 274. Üvegedény / glassware 275. Üvegedény / glassware glassware 271. Üvegedény Glassware Bizánc/Iszlám, 6-8. század, kék tónusú hutaüveg Byzantium/Islam, 6-8th century, blue-toned glass m: 4 cm 272. Üvegedény / Glassware Római Birodalom, Császárság kora, (Kr.e. 27-Kr.u.

A Magyar Nemzeti Bank H-EN-III-275/2019. számú határozata tőkepiaci közvetítők Bszt. szerinti hatósági nyilvántartásba vétele tárgyában

A Magyar Nemzeti Bank H-EN-III-275/2019. számú határozata tőkepiaci közvetítők Bszt. szerinti hatósági nyilvántartásba vétele tárgyában A Magyar Nemzeti Bank H-EN-III-275/2019. számú határozata tőkepiaci közvetítők Bszt. szerinti hatósági nyilvántartásba vétele tárgyában A Magyar Posta Befektetési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Ft 5000 Ft 5000 Ft Ft Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft Ft 5000 Ft Ft Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft

Ft 5000 Ft 5000 Ft Ft Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft Ft 5000 Ft Ft Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft 5000 Ft Az Előadóművészi Jogvédő Iroda Egyesület Elnöke által a Színművészek Jogdíjbizottsága javaslatára 2017. május 8. napján megítélt szociális támogatások Igénylő neve Jogcím Összeg Megjegyzés A.K. szociális

VELENCEI ÜVEG TÁL A KÁROLYI PALOTA UDVARÁN FELTÁRT TÖRÖK TÁROLÓBÓL

!" #$%& ' % '( ) # # '( KLMNO!./0 1 5 H `a )5,) ) ( ;E ) \ J& ] ) 1.^ <B5 ` A) c HE )`7? ; ^ ) : ;;/,!] ) 1.` A ^ N0< ;:)I >? 7) >S,-Q 1. M "2 1.` A M

! #$%& ' % '( ) # # '( KLMNO!./0 1 5 H `a )5,) ) ( ;E ) \ J& ] ) 1.^ <B5 ` A) c HE )`7? ; ^ ) : ;;/,!] ) 1.` A ^ N0< ;:)I >? 7) >S,-Q 1. M 2 1.` A M !" #$%& ' % '( ) # # '( KLMNO!./0 1 5 H `a )5,) ) ( ;E ) \ J& ] ) 1.^ ? 7) >S,-Q 1. M "2 1.` A M ^!"#$ :011%&' 11% $. */*-.*: 7 D] " @ W$ Z? ) ) b

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ---------------------------------------------------------------------------- SZABÓ-ZSOLDOS

E F O P

E F O P E g y ü t t m z k ö d é s i a j á n l a t K ö z ö s é r t é k e i n k s o k s z í n z t á r s a d a l o m E F O P - 1.3.4-1 6 P á l y á z a t i t e r v e z e t 2. 0 ( F o r r á s : w w w. p a l y a z a

MagyarOK 1.: munkalapok 5

MagyarOK 1.: munkalapok 5 1. Képes szótár munkalap 1. Egészítse ki a hiányzó magánhangzókat vagy mássalhangzókat! Húsok m_ rh_ h_ s s_ rt_ sh_ cs_ rk_ h_ s sz_ l_ nn_ k_ lb_ sz sz_ l_ m_ s_ nk_ h_ l Tejtermékek t_ j v_ j s_ jt

ANGOL C2 1 1 039 - C2-ES SZINT (36 órás) KÉPZÉSI PROGRAM KIVONATA

ANGOL C2 1 1 039 - C2-ES SZINT (36 órás) KÉPZÉSI PROGRAM KIVONATA ANGOL C2 1 1 039 - C2-ES SZINT (36 órás) KIVONATA megnevezése: Angol C2 1 1 039 - C2-es szint (36 órás) nyelvi programkövetelmény azonosítója: Angol C2 1 1 039 nyelvi programkövetelmény A1: 3, A2: 3, B1:

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE -------------------------------------------------------------------------------------

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ---------------------------------------------------------------------------- MADAT Hírlevél,

XLVI. Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny 2014. február 6. * Iskolai forduló I.a, I.b és III. kategória

XLVI. Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny 2014. február 6. * Iskolai forduló I.a, I.b és III. kategória Tanuló neve és kategóriája Iskolája Osztálya XLVI. Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny 201. február 6. * Iskolai forduló I.a, I.b és III. kategória Munkaidő: 120 perc Összesen 100 pont A periódusos

FLEX KITCHEN TOOLS. Key features

FLEX KITCHEN TOOLS. Key features 2 0 1 5 FLEX KITCHEN TOOLS Key features solid 18/8 stainless steel spring steel core Flexible silicone head for easy scraping Spring steel core for better stirring results Noiseless during use Will not

KockaKobak Országos Matematikaverseny 7. osztály

KockaKobak Országos Matematikaverseny 7. osztály KockaKobak Országos Matematikaverseny 7. osztály 2014. november 27. A feladatsort készítette: KÓSA TAMÁS, középiskolai tanár PÉCSI ISTVÁN, középiskolai tanár Lektorálta: SZÉP JÁNOS, középiskolai tanár

101128 hossz: 6500 mm length:6500 mm

101128 hossz: 6500 mm length:6500 mm Összesítő táblázat ablak, és franciaajtó profilokról Widows and french doors profile recapitulation table 101128 Tokprofil ablakokhoz, és francia ajtókhoz Frame profile for windows, and french doors 101328

A berendezkedés programja

A berendezkedés programja DÉLVIDÉK VISSZATÉRT A berendezkedés programja 1 9 4 1 k o r a t a v a s z á n H it le r t e r v e a S z o v j e t u n ió le r o h a - n á s á r a, a z is m e r t F a li B a r b a r o s s a e lő k é s z

282. Vallardi testvérek, 19. század Cato halála / Death of Cato rézmetszet, papír / etching on paper 26,5*30 cm 12 000 Ft 40

282. Vallardi testvérek, 19. század Cato halála / Death of Cato rézmetszet, papír / etching on paper 26,5*30 cm 12 000 Ft 40 2015. MÁJUS 20. 18 ÓRA 275. Louis Garreau, 18. század Leonardo da Vinci halála Death of Leonardo da Vinci 23,5*20 cm François Guillaume Ménageot (1744-1816) festménye után After a painting by François

A verseny kérdése az oligopol távközlési piacokon

A verseny kérdése az oligopol távközlési piacokon A verseny kérdése az oligopol távközlési piacokon (különös tekintettel a szélessávra) Pápai Zoltán 2 0 1 0. f e b r u á r T a r t a l o m 1. B e v e z e t é s...............................................................

950 000 Ft 3 330. 360 000 Ft 1 260. 148*153 cm. 177*105*47 cm

950 000 Ft 3 330. 360 000 Ft 1 260. 148*153 cm. 177*105*47 cm 2013. NOVEMBER 28. 501. Kabinet szekrény / Cabinetcase német, 19. század első fele, faragott, festett, aranyozott tölgyfa German, first half of the 19th century, carved, painted, gilded oakwood 148*153

GC Initial Zr Fényvisszaverő Linerek

GC Initial Zr Fényvisszaverő Linerek fényvisszaverő linerek Technikai útmutató GC Initial Zr Fényvisszaverő Linerek 2011 Június 1 Fényvisszaverő Linerek GC Initial Zr Fényvisszaverő Liner készlet 2 Tartalomjegyzék Oldal GC Initial Zircon

DILMAH 2014. G.I.F.T. Kft. Gourmet International Food Trading. 1112 Budapest Sasadi út 134. Tel: 225-1093 Fax: 201-2328

DILMAH 2014. G.I.F.T. Kft. Gourmet International Food Trading. 1112 Budapest Sasadi út 134. Tel: 225-1093 Fax: 201-2328 DILMAH 2014 G.I.F.T. Kft. Gourmet International Food Trading 1112 Budapest Sasadi út 134. Tel: 225-1093 Fax: 201-2328 DILMAH Food Service tea Gasztro filteres teaválaszték 25db/doboz Variety Pack Black

---------------------------------------------------------------------------- MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ------------------------------------------------------------------------------------ LAMBRECHT

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ------------------------------------------------------------------------------------ VOJNITS

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ---------------------------------------------------------------------------- ANON Jönnek

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ------------------------------------------------------------------------------------ SZILASI

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ------------------------------------------------------------------------------------ KUN

Apnoés oxigenizáció a sürgősségi légútbiztosításban

Apnoés oxigenizáció a sürgősségi légútbiztosításban Apé xgzácó ügőég légúbzíáb D. Eő Al Mgy Légő Npf Kf. Sz I Egy Okókóház AITO XIII. MSTOKE Kgz, Szg 2014. vb 8. 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 H l vl ég pá ápc... D. Eő - Apé xgzácó 3.5 évylégőrsi (fllgzág:

VILLÁMVÉDELMI ÉS FÉMSZERKEZETI KATALÓGUS

VILLÁMVÉDELMI ÉS FÉMSZERKEZETI KATALÓGUS VILLÁMVÉDELMI ÉS FÉMSZERKEZETI KATALÓGUS 2014-2015 1 VILLÁMVÉDELMI TERMÉKEK Tüzihorganyzott köracél Anyaga Cikkszám Átmérő Hossz [m] Súly [Kg] Fe/Zn SG ka8 8 6,2 2,8 Fe/Zn SG ka10 10 6,2 4 Fe/Zn SG ka12

280 000 Ft 970. 650 000 Ft 2 240. 53*38 cm. 30*24 cm

280 000 Ft 970. 650 000 Ft 2 240. 53*38 cm. 30*24 cm 2011. DECEMBER 1. 202 - Helmut Newton (1920-2004) In my studio, 1978 fotólitográfia / photolithography jelzett / signed: Helmut Newton; hátoldalán számozott: 2/24 backside numbered; 2/24 53*38 cm 280 000

KockaKobak Országos Matematikaverseny 8. osztály

KockaKobak Országos Matematikaverseny 8. osztály KockaKobak Országos Matematikaverseny 8. osztály 2014. november 27. A feladatsort készítette: KÓSA TAMÁS, középiskolai tanár PÉCSI ISTVÁN, középiskolai tanár Lektorálta: SZÉP JÁNOS, középiskolai tanár

M Sulyok Gábor A HUMANITÁRIUS INTERV ENC IÓ EL MÉ L ETE É S G Y AK O RL ATA P h.d. é r t e k e z é s t é z i s e i i s k o l c 2 0 0 3. M I. A KUTATÁSI FELADAT A k u t a t á s a h u ma n i t á r i u s

7 th Iron Smelting Symposium 2010, Holland

7 th Iron Smelting Symposium 2010, Holland 7 th Iron Smelting Symposium 2010, Holland Október 13-17 között került megrendezésre a Hollandiai Alphen aan den Rijn városában található Archeon Skanzenben a 7. Vasolvasztó Szimpózium. Az öt napos rendezvényen

ALLEGRINI 2015. Il Contatto Kft. www.hoteltermekek.hu info@ilcontatto.hu +36 20 584 65 85

ALLEGRINI 2015. Il Contatto Kft. www.hoteltermekek.hu info@ilcontatto.hu +36 20 584 65 85 ALLEGRINI 2015 026BH356700 Flakon 22 ml HAIR & BODY SHAMPOO 600 46 026BL356700 Flakon 22 ml BODY LOTION 600 56 026IC356700 Flakon 22 ml INTIM LEMOSÓ 600 52 01AA770022 Szappan 15 g szögletes in flow packban

LEGYEN MÁS A SZENVEDÉLYED!

LEGYEN MÁS A SZENVEDÉLYED! E g y ü t t m z k ö d é s i a j á n l a t L E G Y E N M Á S A S Z E N V E D É L Y E D! 2. E F O P - 1. 8. 9-1 7 P á l y á z a t i t e r v e z e t 3. 0 ( F o r r á s : w w w. p a l y a z a t. g o v. h u

Forint 1966 Prooflike 330 db/st./pcs L-N: stempelfrisch

Forint 1966 Prooflike 330 db/st./pcs L-N: stempelfrisch 1966 1000 Forint Au 900-84,1044 g - 50 mm - 3 mm 1966.09.25. Tervezô /Entwerfer/ Designer: Varga Lóránt és Iván István E: MAGYAR NÉPKÖZTÁRSASÁG Z köriratban Székely Bertalan: Zrínyi kirohanása c. festményének

Dalnoki Jenő Hagyatéki Aukció

Dalnoki Jenő Hagyatéki Aukció Dalnoki Jenő Hagyatéki Aukció AUKCIÓ: 2018. NOVEMBER 15. 18:00 KIÁLLÍTÁS: 2018. NOVEMBER 6-14. ELŐSZÓ Tisztelt Érdeklődők, kedves Barátaink! Egy legenda életébe betekinteni mindig hatalmas kalandot jelent.

( többnyire ) a búzáról :

( többnyire ) a búzáról : ( többnyire ) a búzáról : A búzatermelés világgazdasági jelentısége A világ egyik legértékesebb gabonaféléje Vetésterülete: 9- es évek: 3- millió ha, Mezıgazdasági terület (gyepterületek nélkül) 1-17 %-

2012. június 7-én 18 órakor fotók, mutárgyak, bútorok, szonyegek on 7th June 2012 at 6 p.m. photos, objects, furnitures, carpets

2012. június 7-én 18 órakor fotók, mutárgyak, bútorok, szonyegek on 7th June 2012 at 6 p.m. photos, objects, furnitures, carpets 2012 th Május 23-tól 26-ig, valamint május 29-tol június 4-ig minden nap 10-18 óra között from 23rd to 26th May, and from 29th May to 4th June daily from 10 a.m. to 6 p.m. 2012. június 7-én 18 órakor fotók,

Használati útmutató a VDO M2WR computereihez

Használati útmutató a VDO M2WR computereihez Használati útmutató a VDO M2WR computereihez Köszönjük, hogy a VDO kerékpáros computerét választotta. Ahhoz, hogy a termék minden funkcióját megfelelően tudja használni, és ne legyenek technikai problémái,

ActivBoard 100 Felszerelhető rendszer PRM-30a vagy PRM-35 projektorral

ActivBoard 100 Felszerelhető rendszer PRM-30a vagy PRM-35 projektorral inter aktív tábl a rendszer ctivoard 00 elszerelhető rendszer PRM0a vagy PRM projektorral ctivoard 00 elszerelhető rendszer STP projektorral a jelen dokumentum a z al ábbi termékek specifik ációit tartalma

Alapanyag: műanyag, csillag fehér (FR) Alapanyag: műanyag, Alapanyag: műanyag, fényes króm (21) Alapanyag: műanyag, satinox (GM)

Alapanyag: műanyag, csillag fehér (FR) Alapanyag: műanyag, Alapanyag: műanyag, fényes króm (21) Alapanyag: műanyag, satinox (GM) Sigma01 cikkszám: 115.770.xx.5 havasi gyopár fehér (DK) csillag fehér (FR) pergamon (EP) bahama bézs (10) manhattan (CG) égisz (FB) fényes króm (21) fényes króm/matt króm (KA) fekete RAL 9005 (DW) nemes

NeoPhone ClassIP árlista NeoPhone ClassIP price list

NeoPhone ClassIP árlista NeoPhone ClassIP price list NeoPhone ClassIP árlista NeoPhone ClassIP price list Érvényes 2008.10.01-tıl. Az árak az áfát tartalmazzák Valid from 01.10.2008. Prices include VAT Másodperc alapú számlázás Nincs kapcsolási díj Second

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ---------------------------------------------------------------------------- HÁRS Ernő

Szeretettel várunk minden kedves vásárlót és érdeklõdõt a nürnbergi Stone+Tec vásáron május 13-16 között! Keressenek minket a 4a pavilonban!

Szeretettel várunk minden kedves vásárlót és érdeklõdõt a nürnbergi Stone+Tec vásáron május 13-16 között! Keressenek minket a 4a pavilonban! Szeretettel várunk minden kedves vásárlót és érdeklõdõt a nürnbergi Stone+Tec vásáron május 13-16 között! Keressenek minket a 4a pavilonban! 84. SZÁM 2015. MÁJUS 1152 Budapest, Kiss Ernô u. 32-34. Telefon:

1. - Esztrich- és betontermékek

1. - Esztrich- és betontermékek 1. - Esztrich- és betontermékek Adalékszerek DM 40 Beton- és habarcstömítő adalékszer 1 kg m. flakon 6 db 378 db 9002689371663 37166 2 704 / kg 3 434 5 kg m. kanna - 84 db 9002689271666 27166 1 329 / kg

SL-osztály extrafelszereltségei

SL-osztály extrafelszereltségei 400 500 Mercedes-AMG 63 Mercedes-AMG 65 040U Fekete 149U Polárfehér 183U magnetit-fekete metálfényezés - - - - 396 240,- 197U obszidián fekete metál - - - - 396 240,- 297U designo szelenit szürke magnó

Termékspecifikációk. a jelen dokumentum a z al ábbi termékek specifik ációit tartalma zz a. leír ás. a rendszer át tekintése

Termékspecifikációk. a jelen dokumentum a z al ábbi termékek specifik ációit tartalma zz a. leír ás. a rendszer át tekintése inter aktív tábl a rendszer ctivoard 00 Pro Állítható rendszer PRM0a vagy PRM projektorral ctivoard 00 Pro Állítható rendszer STP projektorral a jelen dokumentum a z al ábbi termékek specifik ációit tartalma

KockaKobak Országos Matematikaverseny 8. osztály KockaKobak Országos Matematikaverseny 8. osztály 2012. november 12. Feladatok: PÉCSI ISTVÁN, középiskolai tanár SZÉP JÁNOS, középiskolai tanár Lektorok: LADÁNYI ANDREA, középiskolai tanár TÓTH JÁNOS, középiskolai

ActivBoard 300 Pro Rögzített rendszer PRM-30a vagy PRM-35 projektorral

ActivBoard 300 Pro Rögzített rendszer PRM-30a vagy PRM-35 projektorral inter aktív tábl a rendszer ctivoard 00 Pro Rögzített rendszer PRM0a vagy PRM projektorral ctivoard 00 Pro Rögzített rendszer STP projektorral a jelen dokumentum a z al ábbi termékek specifik ációit tartalma

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA!

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! Insportline Hungary kft., Kossuth Lajos utca 65, 2500 Esztergom tel/fax: +36(06)33 313242, mobil: (0670)2118227 www.insportline.hu Fontos biztonsági

Betonacél csatlakozások

Betonacél csatlakozások Professzionális betonacél csatlakozások Betonacél csatlakozások Betonacél csatlakozások ÉPÍTŐANYAGOK ENGEDÉLYEK Betonacél csatlakozások ezett: Beton C/5-től C50/60-ig, repedéses és repedésmentes ELŐNYÖK

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

HEREND HEREND PORCELAIN MANUFACTORY. For Home

HEREND HEREND PORCELAIN MANUFACTORY. For Home HEREND HEREND PORCELAIN MANUFACTORY For Home On the cover Birds of Paradise vase (Turquoise) 6575015 SP140 Limited to 50 pieces Special thanks for Moró Antik for the walking sticks. On this page Vase with

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets 3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets Varga hegeszt - és vágó készlet / Varga combined cutting and welding set DIN MSZ EN ISO 5172, Acetilénre Varga hegeszt - vágó készlet / Combined

Pályázó neve - Name of applicant: Címe - Address: Postacíme/Postal address: H-1453. A termék/termékcsalád megnevezése: Házikolbász

Pályázó neve - Name of applicant: Címe - Address: Postacíme/Postal address: H-1453. A termék/termékcsalád megnevezése: Házikolbász A termék/termékcsalád megnevezése: Alufusion ablakok Name of product/product group: Windows of alufusion Ablakcentrum Kft - Profine GmbH - D H-9025 Győr, Kossuth Lajos u. 121. D-66954 Pirmasens, Zweibrücker

Haro Disano, Celenio, Parafa kiskereskedelmi árlista

Haro Disano, Celenio, Parafa kiskereskedelmi árlista 533182 Disano by HARO TC PL XL 4V Oak Glacier textured 15 800 Ft B 529908 Disano Classic TC PL XL 4V Pine Tessin text. 15 800 Ft B 529900 Disano Classic TC PL XL 4V Holm Oak Creme text. 15 800 Ft B 531878

KockaKobak Országos Matematikaverseny 3. osztály

KockaKobak Országos Matematikaverseny 3. osztály KockaKobak Országos Matematikaverseny 3. osztály 2012. november 12. Feladatok: BALOG MARIANNA, általános iskolai tanár IZSÁK DÁVID, általános iskolai tanár Lektorok: GERŐ MÁRIA, általános iskolai tanár

OPF Nonfood Alvinci Partners Kft.

OPF Nonfood Alvinci Partners Kft. OPF Nonfood Alvinci Partners Kft. 2 Bambusz díszítő pálcák Bamboo sticks 913460 Bambusz evező, 10.5 cm Bamboo stick paddle, 10.5 cm 913000 Bambusz evező, 18 cm Bamboo stick paddle, 18 cm 913461 Bambusz

HENCO TERMÉKLISTA 2012/2

HENCO TERMÉKLISTA 2012/2 (HU) HENCO TERMÉKLISTA 0/ RADIATOR SANITARY FLOOR HEATING GAS Your Connection to Perfection Oldal Csövek A. STANDARD (PE-Xc/AL/PE-Xc) B. RIXc (PE-Xc/AL/PE-Xc) E. PE-Xc F. PE-RT I. SPRINKLER (PE-Xc/AL/PE-Xc)

Egyedi jelvények. Plakettek. Egyedi érmek

Egyedi jelvények. Plakettek. Egyedi érmek gyedi jelvények Plakettek gyedi érmek 2013PRÉMIUM SRLGK LUXURY UPS 413 TRÓÁK TROPHIS 1415 LRÚGÁS SRLGK ÉS TRÓÁK SOR UPS N TROPHIS 1617 KÖZÉPKTGÓRIÁS SRLGK MIUM UPS 1836 GZSÁGOS SRLGK ONOMY UPS 3741 ŐK

Heart ra te correc ti on of t he QT interva l d ur i ng e xercise

Heart ra te correc ti on of t he QT interva l d ur i ng e xercise Heart ra te correc ti on of t he QT interva l d ur i ng e xercise Gáb or Andrássy, Attila S zab o, 1 Andrea Duna i, Es zter Sim on, Ádá m T a hy B u d a p e s t i S z e nt Ferenc Kó r há z, K a r d io

Exponenciális és logaritmikus egyenletek, egyenletrendszerek, egyenlôtlenségek

Exponenciális és logaritmikus egyenletek, egyenletrendszerek, egyenlôtlenségek Eponenciális és logritmikus egyenletek, Eponenciális és logritmikus egyenletek, egyenletrendszerek, egyenlôtlenségek Eponenciális egyenletek 60 ) = ; b) = ; c) = ; d) = 0; e) = ; f) = ; g) = ; h) =- 7

ActivBoard 500 Pro Rögzített rendszer PRM-30a vagy PRM-35 projektorral

ActivBoard 500 Pro Rögzített rendszer PRM-30a vagy PRM-35 projektorral Inter aktív tábl a rendszer ctivoard 00 Pro Rögzített rendszer PRM0a vagy PRM projektorral ctivoard 00 Pro Rögzített rendszer STP projektorral a jelen dokumentum a z al ábbi termékek specifik ációit tartalma

SWS 280. User s manual. Uživatelská příručka. Používateľská príručka. Felhasználói kézikönyv. Instrukcja użytkownika EN CZ SK HU PL WEATHER STATION

SWS 280. User s manual. Uživatelská příručka. Používateľská príručka. Felhasználói kézikönyv. Instrukcja użytkownika EN CZ SK HU PL WEATHER STATION SWS 280 User s manual Uživatelská příručka Používateľská príručka Felhasználói kézikönyv Instrukcja użytkownika WEATHER STATION METEOROLOGICKÁ STANICE METEOROLOGICKÁ STANICA METEOROLÓGIAI ÁLLOMÁS STACJA

XMAS 2015 XMAS 2015 3. christmas accesories 3. Art. 83492. 18 x 8 x 24 cm. S1 0 cm 12/240

XMAS 2015 XMAS 2015 3. christmas accesories 3. Art. 83492. 18 x 8 x 24 cm. S1 0 cm 12/240 christmas accesories 3 4 3 4 Art. 8349 8 x 8 x 4 cm S 0 cm /40 Papír ajándéktáska "Mikulás" motívummal szalag fogantyúval, ideális karácsonyi ajándékhoz. Emblémázását szitanyomással javasoljuk. 399 Ft

Együttműködési ajánlat A társadalmi kohézió erősítése az egyházak közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével EFOP Pályázati tervezet 2.

Együttműködési ajánlat A társadalmi kohézió erősítése az egyházak közösségfejlesztő tevékenységének bővítésével EFOP Pályázati tervezet 2. E g y ü t t m z k ö d é s i a j á n l a t A t á r s a d a l m i k o h é z i ó e r p s í t é s e a z e g y h á z a k k ö z ö s s é g f e j l e s z t p t e v é k e n y s é g é n e k b p v í t é s é v e l

!"#$%& ' #$ ()*+,-. /0 1 ()*+ *+., :;- *+ & < DE FG *+ HIJKELM () E NO< %& *+ PQRS T%&#$ U*+VOW X Y V > () ()*+ Z[\ FG #]^_ :%&#

!#$%& ' #$ ()*+,-. /0 1 ()*+ *+., :;- *+ & < DE FG *+ HIJKELM () E NO< %& *+ PQRS T%&#$ U*+VOW X Y V > () ()*+ Z[\ FG #]^_ :%&# !"#$%& ' #$ ()*+,-. /0 1 ()*+ *+.,234561 789:;- *+ & < ()*+=>?@ABC DE FG *+ HIJKELM () E NO< %& *+ PQRS T%&#$ U*+VOW X Y V > () ()*+ Z[\ FG #]^_ :%&# $`a %& ()b6^ c Vb ^ < b < %& V b K^_ ()*+ > ()* + V=>

1. sz. melléklet: Ügyféllel kötendő szerződésekre vonatkozó formanyomtatványok

1. sz. melléklet: Ügyféllel kötendő szerződésekre vonatkozó formanyomtatványok 99 AZ ÜZLETSZABÁLYZATA 1. sz. melléklet: Ügyféllel kötendő szerződésekre vonatkozó formanyomtatványok 100 AZ ÜZLETSZABÁLYZATA Adásvételi szerződés Vevő: SPB Befektetési Részvénytársaság Adószám: Fiók:

Magyar - Angol Orvosi Szotar - Hungarian English Medical Dictionary (English And Hungarian Edition) READ ONLINE

Magyar - Angol Orvosi Szotar - Hungarian English Medical Dictionary (English And Hungarian Edition) READ ONLINE Magyar - Angol Orvosi Szotar - Hungarian English Medical Dictionary (English And Hungarian Edition) READ ONLINE Dieter Werner Unseld: Angol - Magyar, Magyar - - Angol - Magyar, Magyar - Angol orvosi sz

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Airportstr. 4, 2401 Fischamend Tel: / Fax: / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Airportstr. 4, 2401 Fischamend Tel: / Fax: / Mail: Web: Airportstr. 4, 40 Fischamend Tel: 0 / 777 00 Fax: 0 / 777 00-40 Makita Service Information / Model: LS074F Seite /8 (c) 09 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION MAGYAR AFRIKA TÁRSASÁG AFRICAN-HUNGARIAN UNION AHU MAGYAR AFRIKA-TUDÁS TÁR AHU HUNGARIAN AFRICA-KNOWLEDGE DATABASE ---------------------------------------------------------------------------- OROMA, Fiona

Kapd fel a csomagod, üdvözöld a kalauzt és szállj fel!

Kapd fel a csomagod, üdvözöld a kalauzt és szállj fel! E K Pm B m T R E E V S? M m? V m m m? I E m! K m! E 2 4 0S V ( 4 5m K P Z S F m x m 15 S Vm (3m m V ) 158 K 110V 12m 14 M 46M K 6 1Ö K 40 1E ExB m 5 F P ( 1m 5 ) 1 S 1 D W O m ( ) F m A T R Km A Vm A J

JAVÍTÁSI-ÉRTÉKELÉSI ÚTMUTATÓ

JAVÍTÁSI-ÉRTÉKELÉSI ÚTMUTATÓ Földrajz középszint 0613 ÉRETTSÉGI VIZSGA 2006. május 16. FÖLDRAJZ KÖZÉPSZINTŰ ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGA JAVÍTÁSI-ÉRTÉKELÉSI ÚTMUTATÓ OKTATÁSI MINISZTÉRIUM I. rész 1. FELADAT 1. Skandináv-hegység 2. Svédország