NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY."

Átírás

1 NO. CODE B TÜKÖR BAL B TÜKÖR JOBB 3 B CSAVAR M8X BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B ALÁTÉT J4CT000 KORMÁNY J4AT000 MARKOLAT BAL J4AT001 KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL 9 B CSAVAR M10X1,25X J4AT000 ALÁTÉT 11 B ANYA M10X J4AT000 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B GÁZMARKOLAT B GÁZBOWDEN B HÁTSÓ FÉKBOWDEN J4AT J4AT000 BAL FÉKKAR KPL 18 B ANYA M J4AT000 FÉKKAR TARTÓ J4AT000 RÖGZÍTŐKONZOL J4AT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ HÁTSÓ 22 B CSAVAR M6X J4AT000 CSAVAR F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY J4AT000 ZÁRÓANYA J4AT000 ALÁTÉT J4AT000 KORONÁSANYA J4AT000 PORVÉDŐFEDÉL J4AT000 KORMÁNYGÓLYÓSCSAPÁGYCSÉSZEFÖLSŐ-KÜLSŐ J4AT000 ALSÓGOLYÓFÉSZEK J4AT000 FELSŐFÉSZEK J4AT000 ALSÓGOLYÓFÉSZEK J4AT000 GUMIALÁTÉT J4AT000 ALÁTÉT T42BA00 BAL TELESZKÓP FÉNYESFEKETE(BA) 1

2 T42BA00 JOBB TELESZKÓP FÉNYESFEKETE(BA) J4CT000 VILLANYAK 14 B GOLYÓ d= B CSAVAR M10x1.25x50 16 B CSAVAR M8X K00P000 PORVÉDŐ K00P000 SZIMERING 31X43X10, S MŰANYAG ALÁTÉT F03_1 前 轮 总 成 FRONT WHEEL ASSY.(for vehicle with rear drum brake) T09BH00 ELSŐ FELNI FÉNYESFEKETE(BH) 2 B1403Z SZELEP/90 fok J4AT001 ELSŐTENGELY J4AT000 TÁVTARTÓ BAL J4AT000 PORVÉDŐ 32X20X J4AT000 TÁVTARTÓ KÖZÉP J4AT000 MEGHAJTO-GYŰRŰ T42B500 KM MEGHAJTÓ FEKETE(B5) 9 B140507D1212 KÜLSŐGUMI 120/ B ANYA M12X1,25 11 B CSAPÁGY RS 12 B1404Z2011A0 SZELEPSAPKA T KM ÓRA JELADÓ F03_2 前 轮 总 成 FRONT WHEEL ASSY.(for vehicle with rear disc brake) B43BH00 ELSŐ FELNI FEKETE(BH) B TÁVTARTÓ B PORVÉDŐ 35X22X7 4 B CSAPÁGY RS 5 B140507D1212 KÜLSŐGUMI 120/ B1403Z SZELEP/90 fok 7 B ANYA M12X1, T KERÉKTENGELY B TÁVTARTÓ 2

3 T42BH00 KM MEGHAJTÓ 11 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA F04_1 前 液 刹 总 成 FRONT DISK BRAKE ASSY T42B300 ELSŐFÉK KPL B ELSŐFÉK KPL T09B500 FÉKTÁRCSA ELSŐ fekete B FÉKTÁRCSA ELSŐ J4AT000 JOBB FÉKKAR J4AT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ J1CT000 FÉKKARCSAVAR 6 6 B ANYA M J4AT000 ÁTERESZCSAVAR J4AT000 CSAVAR N CSAVAR M8X J4AT000 TÖMÍTŐ ALÁTÉT J4CT000 FÉKCSŐ ELSŐ B FÉKCSŐ ELSŐ T FŐFÉKHENGER ELSŐ J4AT000 FÉKBETÉT /PÁR 12A 45110B20T000 FÉKBETÉT PÁR 10"felnihez T09B300 FÉKMUNKAHENGER ELSŐ B20TB31 FÉKMUNKAHENGER ELSŐ J4AT000 RÖGZITŐ BILINCS 15 B CSAVAR M6X23 F04_2 后 液 刹 REAR DISK BRAKE B HÁTSÓFÉK KPL T MÉG NEM VOLT MO-I KÉSZLETEN B FÉKBETÉT/PÁR 4 B CSAVAR M8X N CSAVAR M8X B FÉKTÁRCSA( fekete) 7 B CSAVAR M6X T CSAVAR 3

4 9 B ANYA M T RÖGZÍTŐ 11 B CSAVAR M6X J ALÁTÉT J OLAJÁTERESZ CSAVAR J4CT000 FÉKKAR JOBB B HÁTSÓ FŐFÉKHENGER B HÁTSÓ FÉKCSŐ B HÁTSÓ FÉKMUNKAHENGER T FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ HÁTSÓ 19 B CSAVAR M4X12 F05_1 消 音 器 总 成 MUFFLER ASSY. (for vehicle with rear drum brake) B SPORTKIPUFOGÓ KPL B HANGTOMPÍTÓ 3 B CSAVAR M6X BM0T005 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS B KIPUFOGÓ DOB 6 B CSAVAR M6X23 7 B CSAVAR M6X B0DT000 TŰZKARIKA B B2GT005 KIPUFOGÓ BILINCS J0AP000 ANYA M B KIPUFOGÓ KÖNYÖK BMBT000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS 14 B CSAVAR M6X25 15 B RUGÓSALÁTÉT 6 16 B ALÁTÉT 6 17 B ANYA M BMBT000 CSAVAR M6X B KIPUFOGÓKÖNYÖK F05_2 消 音 器 MUFFLER (for vehicle with rear disc brake) B43001Z SPORTKIPUFOGÓ KPL B HANGTOMPÍTÓ 3 B CSAVAR M6X20

5 4 B RUGÓSALÁTÉT BM0T005 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS B KIPUGOGÓDOB 7 B CSAVAR M8X30 8 B CSAVAR M6X B0DT000 TŰZKARIKA B B2GT005 KIPUFOGÓ BILINCS J0AP000 ANYA M B KIPUFOGÓKÖNYÖK BMBT000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS 15 B CSAVAR M6X25 16 B RUGÓSALÁTÉT 6 17 B ALÁTÉT 6 18 B ANYA M BM0T001 CSAVAR M6X B KIPUFOGÓKÖNYÖK TUNING BMBT000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS B00T000 TŰZKARIKA F06 空 滤 器 总 成 AIR CLEANER ASSY B LÉGSZŰRŐ KPL 2 B CSAVAR M6X25 3 B ALÁTÉT B BILINCS B LÉGSZŰRŐHÁZ KONZOL B KISLÉGSZŰRŐ VÁKUUM SZELEP B ÖSSZEKÖTŐ CSŐ B REZGÉSCSILLAPÍTÓ GUMI 10 B CSAVAR M6X35 11 B CSAVAR M6X J BILINCS 18,5 5

6 F07 燃 油 箱 总 成 FUEL TANK ASSY T BENZINTANK J REZGÉSCSILLAPÍTÓ GUMI T BENZINSZINT JELADÓ BM0T000 GUMI ALÁTÉT B CSAVAR/ALÁTÉT M5X14 6 B CSŐ 6X3X300 7 B BILINCS 10 8 B CSŐ 5X2X B BENZINCSAP 10 B BILINCS 8,5 11 B CSAVAR M6X J0ET000 BENZINSZŰRŐ 13 B BILINCS JS0T001 TARTÁLY 15 B CSAVAR M5X J00P000 BILINCS 18,5 17 B BILINCS B CSAVAR M5X10 19 B CSAVAR M5X T TANK RÖGZÍTŐ KONZOL 21 B ANYA M6 22 B OLAJCSŐ 4X2X B OLAJCSŐ 4X2X T VÁKUMCSŐ 25 B OLAJCSŐ 5X2X B CSAVAR M6X12 6

7 F08 座 垫 总 成 SEAT ASSY J4CT000 ÜLÉS KPL B SISAKTARTÓ B AKKUFEDÉL J4CT000 ÜLÉSPÁNT TENGELY H CSAVAR ST6X16 6 B CSAVAR ST6X N0GT000 CSAVAR J4CT000 ÜLÉSPÁNT 9 B ALÁTÉT 8 10 B A3 CSAP 2X18 F09 后 货 架 总 成 REAR HANDLE ASSY T42HZ00 KAPASZKODÓ SZÜRKE(HZ) J4CT000 KAPASZKODÓ BETÉT J4CT000 ZÁRÓKUPAK I J4CT000 ZÁRÓKUPAK II J4CT000 ZÁRÓKUPAK III 6 B CSAVAR M8X30 7 B CSAVAR M5X8 F10_1 后 轮 总 成 REAR WHEEL ASSY B91002A HÁTSÓ FELNI FEKETE 2 B140508D1212 KÜLSŐGUMI 130/ B1403Z SZELEP 7

8 BMBT000 FÉKPOFA /PÁR BMBT000 FÉKPOFARUGÓ BM0T000 HÁTSÓFÉKKULCSTENGELY B FÉKKULCS KAR BM0T000 FÉKKOPÁSJELZŐ BMBT000 FÉKKULCSRUGÓ B CSAVAR M6X30 11 B KERÉK ANYA M16X1.5MM 12 B1404Z2011A0 SZELEPSAPKA B KIS HÁTSÓ SÁRVÉDŐ 14 B CSAVAR M6X J0ET000 ANYA M B O-GYŰRŰ 84.4x BM0T000 PORVÉDŐ 18 B CSAVAR M6X23 F10_2 后 轮 REAR WHEEL B92BH00 HÁTSÓ FELNI FEKETE(BH)Alu 2 B140508D1212 KÜLSŐGUMI 130/ B1403Z SZELEP/90 fok 4 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA B KIPUFOGÓ KONZOL B TÁVTARTÓ B PORVÉDŐ 35X22X7 8 B CSAPÁGY RS J SZIMMERING B TÁVTARTÓ 11 B ANYA M14X B CSAVAR M8X B HÁTSÓSÁRVÉDŐ B HÁTSÓSÁRVÉDŐ KONZOL 15 B CSAVAR M8X T FÉKCSŐ TARTÓ T ANYA M6 18 B CSAVAR M8X16 19 B TÁVTARTÓ F11 车 架 总 成 FRAME ASSY. 8

9 B VÁZ T OLDALSZTENDER B RUGÓ B OLDALSZTENDER RUGÓ KAMPÓ J OLDALSZTENDER CSAVAR B KÖZÉPSZTENDER CSAP ÚJ 7 B A3 CSAP 2X18 8 B ALÁTÉT BM0T000 ÜTKÖZŐGUMI B KÖZÉPSZTENDER B KÖZÉPSZTENDER RUGÓ 12 B ANYA M B MOTORTARTÓ BAK B MOTORTARTÓBAK TENGELY B GUMI SILENT 16 B ANYA M10X B RUGÓ B REZGÉSCSILLAPÍTÓ GUMI T42HZ00 BAL LÁBTARTÓ SZÜRKE(HZ) T42HZ00 JOBB LÁBTARTÓ SZÜRKE(HZ) 21 B CSAVAR M6X20 22 B CSAVAR M6X B ADATTÁBLA 24 B P0 SZEGECS 3.2X B MOTORTARTÓ BAK CSAVAR 26 B ANYA M10X B CSAVAR M6X12 28 B CSAVAR M6X25 F12 后 减 震 器 总 成 REAR ABSORBER ASSY B43E600 LENGÉSCSILLAPÍTÓ KÉK(E6) B43R800 LENGÉSCSILLAPÍTÓ PIROS(R8) 2 B CSAVAR M10X1,25X40 3 B CSAVAR M8X30 9

10 10 JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

11 F13 机 油 壶 总 成 OIL TANK B OLAJTANK GUMIDUGÓ B OALJTARTÁLY SAPKA B OLAJSZINTJELZŐ 4 B CSAVAR M6X B OALJTARTÁLY 11

12 F14 前 挡 泥 板 FRONT FENDER T42WF00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR(WA) 2 B A CSAVAR M6X15, J4CT000 KM SPIRÁL VEZETŐ S MŰANYAG ALÁTÉT F15 把 手 盖 HANDLE COVER T FEJIDOM KÉK/FEKETE(E6/B5) T FEJIDOM FEKETE(BA/B5) T42B500 FEJIDOM HÁTSÓ FEKETE 3 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 5 B CSAVAR M5X12 6 B CSAVAR ST4,2X13 7 B ALÁTÉT 4 8 B CSŐ 6X2X190 9 B BILINCS B43E600 KIS FEDÉL KÉK(E6) B43BA00 KIS FEDÉL SATINFEKETE(BA) 11 B CSAVAR ST3X10 12

13 F16 前 大 罩 FRONT COVER T42E600 ORRIDOM KÉK(E6) T42BA00 ORRIDOM FÉNYESFEKETE(BA) T42B500 ORRIDOM FELSŐ FEKETE(B5) T42E600 ORRSZEGÉLY IDOM BAL KÉK T42BA00 ORRSZEGÉLY IDOM BAL FÉNYESFEKETE(BA) T42004Z ORRSZEGÉLY IDOM BAL KÉK(E6) matricás T42005Z ORRSZEGÉLY IDOM BAL FÉNYESFEKETE (BA)matricás T42E600 ORRSZEGÉLY IDOM JOBB KÉK(E6) T42BA00 ORRSZEGÉLY IDOM JOBB FÉNYESFEKETE(BA) T42004Z ORRSZEGÉLY IDOM JOBB KÉK(E6)matricás T42005Z ORRSZEGÉLY IDOM JOBB FÉNYESFEKETE(BA)matricás J4CT000 ORRSZEGÉLY BETÉT BAL J4CT000 ORRSZEGÉLY BETÉT JOBB 7 B CSAVAR ST4,2X13 8 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST B CSAVAR ST4,2X19 11 B CSAVAR M8X12 12 B CSAVAR ST4,2X16 13 B ALÁTÉT 4 F17 脚 踏 板 Ⅰ LEG SHIELD J4CT000 BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM J4CT000 FEDÉL J4CT000 SISAK AKASZTÓ 4 B CSAVAR M6X23

14 J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 6 B CSAVAR ST4,2X J4CT000 BELSŐ SÁRVÉDŐ IDOM J4CT000 HASIDOM BAL J4CT000 HASIDOM JOBB J4CT000 ALVÁZSZÁMTAKARÓ 11 B ALÁTÉT 4 12 B CSAVAR ST4,2X19 F18 脚 踏 板 Ⅱ LEG SHIELD J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 2 B CSAVAR ST4,2X16 3 B CSAVAR ST4,2X13 4 B CSAVAR M6X T42HZ00 DÍSZ KORONG SZÜRKE(HZ) J4CT000 TANKTAKARÓ OLDALIDOM BAL J4CT000 TANKTAKARÓ OLDALIDOM JOBB T42HZ00 TANKTAKARÓ FELSŐIDOM BAL T42HZ00 TANKTAKARÓ FELSŐIDOM JOBB J4CT000 TAPOSÓ BAL J4CT000 TAPOSÓ JOBB J4CT000 TAPOSÓ GUMI BAL J4CT000 TAPOSÓ GUMI JOBB 14 B ALÁTÉT 4 15 B CSAVAR ST4,2X16 14

15 F19 护 板 FRAME COVER T42WF00 OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF) T42007Z OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF)kék matricás T42008Z OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF)piros matricás T42WF00 OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF) T42007Z OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF)kék matricás T42008Z OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF)piros matricás 3 B CSAVAR M6X12 4 B CSAVAR M5X12 5 B CSAVAR ST4,2X16 6 B ALÁTÉT B DEKOR KERET 8 B CSAVAR M6X16 9 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 15

16 F20 后 挡 泥 板 REAR FENDER B43B500 TAKARÓ IDOM HÁTSÓ J4CT000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ J4CT000 HÁTSÓ KIS SÁRVÉDŐ T42HZ00 HÁTSÓLÁMPA HÁZ SZÜRKE(HZ) J4CT000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ KONZOL J4CT000 RÖGZÍTŐ LEMEZ J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 8 B CSAVAR ST4,2X13 9 B CSAVAR M6X J4CT000 SÁRVÉDŐTARTÓ KONZOL 11 B CSAVAR M6X16 12 B ANYA M6 13 B CSAVAR M6X12 14 B ALÁTÉT 4 15 B CSAVAR ST4X16 16 B CSAVAR M6X30 16

17 F21 仪 表 总 成 SPEEDOMETER ASSY B43HZ00 KM ÓRA SZÜRKE(HZ) 2 B CSAVAR ST4,2X13 3 B CSAVAR ST4,2X16 F22 电 器 I ELECTRIC I J4CT000 ELSŐLÁMPA KPL J4CT000 HÁTSÓ LÁMPA KPL J4CT000 INDEX BAL ELSŐ J4CT000 INDEX JOBB ELSŐ J4CT000 INDEX JOBB HÁTSÓ J4CT000 INDEX BAL HÁTSÓ J4CT000 PARKLÁMPA BMBT000 ELSŐ PRIZMA D BN0T000 HÁTSÓPRIZMA 11 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST B IZZÓ 12V35W/35W J4CT000 LÁMPABÚRA HÁTSÓ J4CT000 LÁMPATEST HÁTSÓ J4CT000 HÁTSÓ LÁMPA ÜLÉS 17 B CSAVAR ST2,9X J4CT000 HÁTSÓ LÁMPA IZZÓSOR 19 B IZZÓ 12V/10W NARANCS J4CT000 INDEXHÁZ JOBB ELSŐ J4CT000 INDEXBÚRA JOBB ELSŐ J4CT000 INDEXHÁZ BAL ELSŐ 17

18 J4CT000 INDEXBÚRA BAL ELSŐ 24 B IZZÓ 12V-3W J4CT000 PARKLÁMPATEST J4CT000 PARKLÁMPABÚRA 27 B IZZÓ 12V-/5W J4CT000 INDEXFONCSOR BAL HÁTSÓ J4CT000 INDEXBÚRA BAL HÁTSÓ J4CT000 JOBB HÁTSÓ INDEX FONCSOR J4CT000 INDEXBÚRA JOBB HÁTSÓ 32 B CSAVAR ST4,2X16 33 B ANYA M5 F23 电 器 II ELECTRIC II B FŐKÁBELKÖTEG B FŐKÁBELKÖTEG J4CT000 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ J4AT000 BIZTOSÍTÉKTARTÓ J00P000 KÖTEGELŐ J0ET000 KÜRT FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ B GYÚJTÓTRAFÓ K00P001 INDEXRELÉ B MÉG NEM VOLT MO-I KÉSZLETEN GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI 11 B CSAVAR M6X J INDÍTÓRELÉ J4CT000 ÜLÉSZÁR J4CT000 ÜLÉSZÁR SZERKEZET BSAT000 ÜLÉSZÁR BOWDEN 16 B ALÁTÉT J4CT000 RIASZTÓ KPL BMBT002 RIASZTÓSZIRÉNA J4AT000 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ DEKORGYŰRŰ 20 B CSAVAR M6X J4AT000 BIZTOSÍTÉK riasztóhoz J4CT000 ZÁRGARNITÚRA J00P000 KÖTEGELŐ B CSAVAR M6X16 25 B CSAVAR M6X16 18

19 BMAT000 ELLENÁLLÁS 27 B CSAVAR M6X J CDI TARTÓ T TANKSAPKA 30 B CSAVAR M5X30 31 B CSAVAR M5X12 32 B ANYA M6 33 B ANYA M6 34 B RUGÓSALÁTÉT 6 19

20 F24 随 车 工 具 总 成 F24 TOOL KIT G GYERTYAKULCS J CSAVARHÚZÓFEJ J SZERSZÁMTÁSKA J CSAVARHÚZÓNYÉL 5 B VILLÁSKULCS B VILLÁSKULCS B IMBUSZKULCS T SZERSZÁMKÉSZLET 20

21 F25/1 贴 花 及 标 牌 STICKER used for blue/white E6/WF vehicle B MATRICA I.OLDALIDOM BAL B MATRICA I. OLDALIDOM (125) B43E600 MATRICA II.OLDALIDOM BAL-JOBB B MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP BAL B MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP JOBB B MATRICA BMBT000 MATRICA F25/2 贴 花 及 标 牌 STICKER used for black/white BA/WF vehicle B43BA00 MATRICA I.OLDALIDOM BAL B43BA00 MATRICA I. OLDALIDOM (125) B43BA00 MATRICA II.OLDALIDOM BAL-JOBB B43BA00 MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP BAL B43BA00 MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP JOBB B43BA00 MATRICA BMBT000 MATRICA 21

22 F26 发 动 机 附 件 ENGINE ATTACHMENT BM0THU0 BERUGÓKAR GRAFITSZÜRKE 2 B CSAVAR M6X25 22

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

Spinner Bike Termék száma: 1316

Spinner Bike Termék száma: 1316 Spinner Bike Termék száma: 1316 Használati és szerelési utasítás Fontos: olvassa el figyelmesen ezt a leírást, mielőtt először használatba venné ezt a terméket. Biztonsági okokból tartsa meg ezt a használati

Részletesebben

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre)

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Tűzcsapok h8 Rendelési szám 5081 Csatlakozás DN Névleges nyomás 2B 80 10 bar Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B Konstrukciós

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Szelencés Standard manométerek Osztály pontosság 1,6%

Szelencés Standard manométerek Osztály pontosság 1,6% Szelencés Standard manométerek Osztály pontosság 1,6% Nem agresszív gáz és folyékony halmazállapotú, nem kristályosodó, alacsony viszkozítású közegek mérésére Nullapont beállítási lehetőség! A ház anyaga:

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV A.6.2. A.6.2.1. 2. számú melléklet: forma nyomtatványok; Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 kategória: Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT SZÖVETSÉG Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Részletesebben

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE 16. ELEKTRONIKA 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST 195541 1 701012 világítás kapcsoló SIMSON új EAST 390450 2 484118 irányjelző kapcsoló SIMSON S51 / S70 / S53 / S83 Német 390460

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött, melynek

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja,

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja, Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

MAGNETIC SZOBABICIKLI

MAGNETIC SZOBABICIKLI Cikk szám: 1001 MAGNETIC SZOBABICIKLI HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ TARTALOMJEGYZÉK BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK ALKATRÉSZLISTA VASALKATRÉSZLISTA FELÜLETNÉZETI RAJZ ÖSSZESZERELÉSI UTASÍTÁSOK A SZÁMÍTÓGÉP ÜZEMBE HELYEZÉSE

Részletesebben

TERRA, Vari alkatrészek

TERRA, Vari alkatrészek TERRA, Vari alkatrészek V-11 Dugattyúgyûrû Terra (56mm alapméret) V-12 Dugattyugyûrû Terra (56.25mm I.túlméret) V-13 Dugattyugyûrû Terra (56.5mm II.túlméret) V-29/3 Dugattyugyûrû Terra (56.75mm III.túlméret)

Részletesebben

Multigym Plus kézikönyv

Multigym Plus kézikönyv Multigym Plus kézikönyv Összeszerelési instrukciók: Távolítsa el a doboz tartalmát és győződjön meg arról, hogy minden elem kifogástalan állapotban a rendelkezésre áll! Az összeszereléshez két személy

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

MTZ Alkatrészek -A- -B-

MTZ Alkatrészek -A- -B- MTZ Alkatrészek ABLAKKERET HÁTSÓ KISFÜLKÉS KLP ABLAKKERET HÁTSÓ ÜRES ABLAKKERET KISFÜLKÉS HÁT. ÜRES ABLAKKERET OLDALSÓ ÜRES ABLAKMOSÓ CS? ABLAKMOSÓ TARTÁLY ABLAKTÖRL? KLP PAN. 1 KAROS ABLAKTÖRL? KLP PAN.

Részletesebben

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl Lapszám: 1/68 3.pont anya A61.03.101. Db 27.00 1 932.00 2 453.64 3.pont csapszeg 70-4605312 Db 27.00 696.90 885.06 3.pont csapszeg+lánc A61.03.001-02 Db 27.00 781.20 992.12 3.pont feszitõ import A61.03.000/OL

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZİDÉS

BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZİDÉS BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZİDÉS (a továbbiakban: Keretszerzıdés), amely létrejött egyrészrıl a Budapesti Közlekedési Zártkörően Mőködı Részvénytársaság Székhely: 1980 Budapest, Akácfa utca 15. Cégjegyzékszám:

Részletesebben

1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 Ft 556 Ft 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 KAROS KPL

1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 Ft 556 Ft 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 KAROS KPL Frissítve: 2012.09.15 Cikkszám Megnevezés 1. Nettó Bruttó BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 Ft 396 Ft BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 Ft 470 Ft 70-4607017 3. PONT AKASZTÓBAK 1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ. IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ. IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo 1 TARTALOM TARTALOM... 2 BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK... 3 BEMELEGÍTŐ FÁZIS... 4 ÖSSZEKÖTŐ ELEMEK ÉS SZERSZÁMOK... 5 ÖSSZESZERELÉSI ÚTMUTATÓ... 6 RAJZ...

Részletesebben

Aspera/ Tecumseh alkatrészek

Aspera/ Tecumseh alkatrészek Aspera/ Tecumseh alkatrészek RP7-130 Asp/Tec burkolat csavar 5x12 29190038 ASP/DUG/58.7KPL Asp/Tec dugattyú komplett (58.7mm) ASP/DUG/66.675 ASP/DUG/64.5 Asp/Tec dugattyú (66.675mm) (króm) Asp/Tec dugattyú

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc Type BT6877K Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Karbantartási jegyzőkönyv

Karbantartási jegyzőkönyv Karbantartási jegyzőkönyv Lajstromjel: HA- Tulajdonos: Jelölje meg a megfelelő típust! Üzembentartó: Repülőgép típ.: SF-25 B/C/D/E Gyári szám: Gyártási év: Motor: Gyári szám: Gyártási év: Légcsavar: Gyári

Részletesebben

Kifutó termékek. Kifutó termékek 5/1. oldal

Kifutó termékek. Kifutó termékek 5/1. oldal Univerzális vezetékrögzítő patent AP szám csap Ø szalag méret kiszerelés Nettó listaár Nettó akciós ár (mm) (mm) 164 171B 7,5 9x150 25 75,46 Ft 50 Ft Univerzális kárpitrögzítő patent AP szám szín fej Ø

Részletesebben

Nagyszilárdságú dübel TA M

Nagyszilárdságú dübel TA M Nagyszilárdságú rögzítések/dübelek Szerelésbarát belsőmenetes dübel repedésmentes betonba ELŐNYÖK A dübel kedvező geometriai kialakításának köszönhetően minimális energiaráfordítást igényel szereléskor.

Részletesebben

A rögzítéstechnikát bízza a profikra! ÁRLISTA

A rögzítéstechnikát bízza a profikra! ÁRLISTA A rögzítéstechnikát bízza a profikra! ÁRLISTA Mfix_arlista_A4_201607.indd 1 2016. 07. 14. 11:57 Cikkszám Megnevezés Ár Kép BILINCS 11001012 egycsavaros bilincs EPDM betéttel M8 10 12 1/8 86 Ft 1 11001216

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. www.betamax.hu

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. www.betamax.hu Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. www.betamax.hu Rendkívüli ajánlat! www.betamax.hu 1 www.betamax.hu 1946A RENDKÍVÜLI AJÁNLAT 1946A Vákuumos levegős popszegecshúzó - Cserélhető 2.4-3.2-4.0-4.8 mm-es

Részletesebben

MÁGNESES SZOBABICIKLI. Termék száma: 996

MÁGNESES SZOBABICIKLI. Termék száma: 996 MÁGNESES SZOBABICIKLI Termék száma: 996 Összeszerelési és használati útmutató Fontos: mielőtt hozzákezdene a termék használatához olvassa el figylemesen a következő leírást. Őrizze meg a hasz nálati utasítást

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171 Légrugó szelep SV 1219 IKARUS SV1261H SV1219 Féklámpa kapcsoló IKARUS 2.252.1-100 Kompresszor hengertömb D-10 "CSONKA" KMG 61.301.0011 Üzemanyagszint-mérő 38.0034-45-004 38.0034-45-004 Nyomáskapcsoló IKARUS

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

MÁGNESES ELLIPTIKUS TRÉNER. Termék száma: 1012

MÁGNESES ELLIPTIKUS TRÉNER. Termék száma: 1012 MÁGNESES ELLIPTIKUS TRÉNER Termék száma: 1012 Fontos, hogy a használati leírást figyelmesen elolvassa, mielőtt a terméket elkezdené használni. Őrizze meg ezt a leírást a későbbi kérdések felmerülésének

Részletesebben

MERT ADNI JÓ! + ajándék. 5.690Ft. 7.480Ft. A legjobb szaktanácsadással. A jó tanács aranyat ér. helyett. Az akció érvényessége: 2009. december 3-19.

MERT ADNI JÓ! + ajándék. 5.690Ft. 7.480Ft. A legjobb szaktanácsadással. A jó tanács aranyat ér. helyett. Az akció érvényessége: 2009. december 3-19. A legjobb szaktanácsadással. Az akció érvényessége: 2009. december 3-19. MERT ADNI JÓ! Ütvefúró WB 500 SB fúrási teljesítmény: 25 mm (fa)/ 8 mm (acél)/13 mm (beton) 500 W gyorstokmány: max. 13 mm bal-jobb

Részletesebben

Item PartNumber Qty PartDescription GeneralDescription OtherInfo RepairInst Markets. 1 861848-00 1 ASZTALSA Yes. 2 401206-00 1 ROTÁCIÓSASZTAL No

Item PartNumber Qty PartDescription GeneralDescription OtherInfo RepairInst Markets. 1 861848-00 1 ASZTALSA Yes. 2 401206-00 1 ROTÁCIÓSASZTAL No 1 861848-00 1 ASZTALSA Yes 2 401206-00 1 ROTÁCIÓSASZTAL No 3 947000-00 1 SZEGMENS No 4 861361-01 1 VÉDELEMSA No 5 861366-00 2 GYORSZÁR No 6 861367-01 2 GÖRGŐ No 7 760298-01 2 BETÉT No 8 947645-00 1 ALVÁZSA

Részletesebben

Megtekinthető: 450. raktár, Budapest, XVI.ker. Bökényföldi út 122. Raktárvezető: Schmidt Róbert raktárvezető, Tel.:461-6500/28779

Megtekinthető: 450. raktár, Budapest, XVI.ker. Bökényföldi út 122. Raktárvezető: Schmidt Róbert raktárvezető, Tel.:461-6500/28779 A BKV Zrt. Értékesítési Csoportja értékesíteni kívánja a lenti táblázatban felsorolt elfekvő készleteit. A készletek a raktárvezetőkkel történt előzetes telefoni egyeztetés után tekinthetők meg. A vételi

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

V-2 Dugattyúgyûrû R-52 42 (alapméret) V-3 Dugattyúgyûrû R-52 42.25 (I.túlméret) V-4 Dugattyúgyûrû R-52 42.5 (II.túlméret)

V-2 Dugattyúgyûrû R-52 42 (alapméret) V-3 Dugattyúgyûrû R-52 42.25 (I.túlméret) V-4 Dugattyúgyûrû R-52 42.5 (II.túlméret) Robi alkatrészek V-16 Dugattyúgyûrû R-151 58mm (alapméret) V-30 Dugattyúgyûrû R-151 58.5 (II.túlméret) V-30/4 V-30/5 Dugattyúgyûrû R-151 59mm (IV.túlméret) Dugattyúgyûrû R-151 59.5mm (V. túlméret) V-2

Részletesebben

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1 CATALOG :JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A 非欧规 - CATALOG :JCK(Q6-6)-QJT-8A-A. JCK(Q6-9)-QJT-8A-A.JCK(Q6-)-QJT-8A 非欧规 -A COLORS COVERED: SILVER/CE; BLACK/BA; RED/R7; BLUE/EN MARKET APPLICABLE:

Részletesebben

Cikkszám: db

Cikkszám: db LEMEZCSAVAROK Würth Szereléstechnika Kft. 2040 Budaörs, Gyár u. 2. T +36 23 418-130 F +36 23 418-137 www.wuerth.hu NyomtatvaMagyarországon M 09 1000/P 11 1010 02/2012 Cikkszám: 0964 115 1600 db D-fejű

Részletesebben

NETTÓ ÁRLISTA H-9/10-2 H-9/10-1 H-9/10-EF H-9/10-AN. Plasson elektrofitting karmantyú D PN SDR LISTAÁR. BTR PE gömbcsap PN SDR LISTAÁR

NETTÓ ÁRLISTA H-9/10-2 H-9/10-1 H-9/10-EF H-9/10-AN. Plasson elektrofitting karmantyú D PN SDR LISTAÁR. BTR PE gömbcsap PN SDR LISTAÁR ÉRVÉNYES: 2015. FEBRUÁR 20-TÓL VISSZAVONÁSIG H-9/10-EF Plasson elektrofitting karmantyú D PN SDR Elektrofitting karmantyú 20 16 SDR11 760 Elektrofitting karmantyú 32 16 SDR11 840 Elektrofitting karmantyú

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

Parts and accessories for vehicles and their engines

Parts and accessories for vehicles and their engines Parts and accessories for vehicles and their engines Info Version 1 Url http://com.mercell.com/permalink/40516152.aspx External tender id 273065-2013 Tender type Tender Document type Contract notice Procurement

Részletesebben

Használati utasítás Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D, B1-17D Traktorokhoz

Használati utasítás Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D, B1-17D Traktorokhoz Használati utasítás Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D, B1-17D Traktorokhoz - 1 - I. Bevezetés A Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D és B1-17D olyan négy kerék meghajtású, többcélú kerti traktor, ami a kertészetek,

Részletesebben

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36

Részletesebben

Ládaderbi-járgány kis autóversenyzőknek Fúrás, csavarozás és padlógáz!

Ládaderbi-járgány kis autóversenyzőknek Fúrás, csavarozás és padlógáz! Ládaderbi-járgány kis autóversenyzőknek Fúrás, csavarozás és padlógáz! Lóerő ugyan nincs benne, de szenvedély annál több: a ládaderbi-járgány megdobogtatja a kis autóversenyzők szívét. 1. Bevezetés Ugyan

Részletesebben

Rácsok Exkluzív széria

Rácsok Exkluzív széria Rácsok Exkluzív széria átmérő jellemző Megnevezés a b x y NA háló zárható Nettó ár Bruttó ár TX1 150 150 190 190 x 680 Ft 864 Ft TX2 150 150 190 190 x x 772 Ft 980 Ft TX3 150 220 190 260 x 770 Ft 978 Ft

Részletesebben

INTEGRÁLT TARTÓ CSATORNA RENDSZER

INTEGRÁLT TARTÓ CSATORNA RENDSZER BNS engineering TCR tipusú INTEGRÁLT TARTÓ CSATORNA RENDSZER ver 1.1 2011 www.bns.hu 2 Rendeltetés A TCR típusú tartó csatorna rendszer, a csõvezés kábelezés területén felmerülõ helyi (adott körzeten belüli)

Részletesebben

GÉPKÖNYV EXCENTERES ÉLHAJLÍTÓ HASZNÁLATI UTASÍTÁS

GÉPKÖNYV EXCENTERES ÉLHAJLÍTÓ HASZNÁLATI UTASÍTÁS GÉPKÖNYV EXCENTERES ÉLHAJLÍTÓ HASZNÁLATI UTASÍTÁS A gépkönyvet a gép használatbavétele előtt feltétlenül olvassa el! Szériaszám : Gyártási év : 2012. Gyártó : OK. GÉP Bt. Vevőszolgálat : H2314 Halásztelek,

Részletesebben

tolózár a világon az első egybeöntött házzal készült puhazárású tolózár. Ezzel az egyedülálló konstrukcióval az elzárószerkezet rendkívül masszív.

tolózár a világon az első egybeöntött házzal készült puhazárású tolózár. Ezzel az egyedülálló konstrukcióval az elzárószerkezet rendkívül masszív. Karimás tolózár Rend. szám Beépítési hossz Közeg PN 4000A 4700A rövid EN 558-1 GR 14 ivóvíz Méret / DN 50 65 80 0 125 150 200 250 300 hosszú EN 558-1 GR 15 tolózár a világon az első egybeöntött házzal

Részletesebben