JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A"

Átírás

1 NO. CODE BPBY000 TÜKÖR BAL BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B CSAVAR M8X BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B ALÁTÉT J4CT000 KORMÁNY J4AT000 MARKOLAT BAL J4AT001 KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL 9 B CSAVAR M10X1,25X J4AT000 ALÁTÉT 11 B ANYA M10X J4AT000 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL K KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL J4AT000 GÁZMARKOLAT J4AT000 GÁZBOWDEN 1

2 F02 前叉总成 F02 FRONT FORK ASSY J4AT000 ZÁRÓANYA J4AT000 ALÁTÉT J4AT000 KORONÁSANYA J4AT000 PORVÉDŐFEDÉL J4AT000 KORMÁNYGÓLYÓSCSAPÁGYCSÉSZEFÖLSŐ-KÜLSŐ J4AT000 ALSÓGOLYÓFÉSZEK J4AT000 FELSŐFÉSZEK J4AT000 ALSÓGOLYÓFÉSZEK J4AT000 GUMIALÁTÉT J4AT000 ALÁTÉT T TELESZKÓP BAL EZÜST/FEKETE(CA/B5) T TELESZKÓP JOBB EZÜST/FEKETE(CA/B5) J4CT000 VILLANYAK 14 B GOLYÓ d= B CSAVAR M10X1,25X50 16 B CSAVAR M8X K00P000 PORVÉDŐ K00P000 SZIMERING 31X43X10,3 2

3 F03 前轮总成 F03 FRONT WHEEL ASSY T09B500 ELSŐ FELNI FEKETE(B5) 2 B1403Z SZELEP/90 fok J4AT001 ELSŐTENGELY J4AT000 TÁVTARTÓ BAL J4AT000 PORVÉDŐ 32X20X J4AT000 TÁVTARTÓ KÖZÉP J4AT000 MEGHAJTO-GYŰRŰ T42B500 KMÓ MEGHAJTÓ FEKETE(B5) 9 B140107D12AB KÜLSŐGUMI 120/ B ANYA M12X1,25 11 B CSAPÁGY RS 12 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA T KM ÓRA JELADÓ 3

4 F04 前液刹总成 F04 FRONT DISK BRAKE ASSY T42B300 ELSŐFÉK KPL T09B500 FÉKTÁRCSA ELSŐ fekete J4AT000 JOBB FÉKKAR J4AT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ J1CT000 FÉKKARCSAVAR 6 6 B ANYA M J4AT000 ÁTERESZCSAVAR J4AT000 CSAVAR J00P000 TÖMÍTŐ ALÁTÉT J4CT000 FÉKCSŐ ELSŐ T FŐFÉKHENGER ELSŐ J4AT000 ELSŐFÉKBETÉTEK /PÁR T09B300 FÉKMUNKAHENGER ELSŐ J1DT000 BILINCS 15 B CSAVAR M6X23 4

5 F05 消音器总成 F05 MUFFLER ASSY J4CT000 KIPUFOGÓDOB KATALIZÁTOROS K KIPUFOGÓDOB T KIPUFOGÓDOB K KIPUFOGÓDOB T KIPUFOGÓDOB KATALIZÁTOROS K00P000 TŰZKARIKA T HŐVÉDŐLEMEZ T HŐVÉDŐLEMEZ J4CT000 KIPUFOGÓVÉG DEKOR T KIPUFOGÓVÉG DEKOR J0ET000 ANYA M J0ET000 SILENT 7 B A 8 B A RUGÓSALÁTÉT 6 9 B A ALÁTÉT 6 10 B CSAVAR M8X10 11 B CSAVAR M8X65 12 B CSAVAR M10X1,25X20 13 B A 5

6 F06 空滤器总成 F06 AIR CLEANER ASSY J4CT000 LÉGSZŰRŐHÁZ J4AT000 PORVÉDŐ T OLAJCSŐ J4AT000 PORVÉDŐ T LÉGSZŰRŐBETÉT ÚJ JS0T000 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ J4AT000 BESZIVÓCSŐ T LÉGSZŰRŐ FEDÉL J4AT000 FEDÉL 10 B CSAVAR M6X40 11 B CSAVAR M6X50 12 B ALÁTÉT 6 13 B CSAVAR ST5,5X J4AT000 BILINCS JS0T000 BILINCS J4CT000 LÉGSZŰRŐ KPL J4AT000 ZÁRÓDUGÓ KIP.GÁZ SZŰRŐ J4CT000 TÁVTARTÓ PERSELY I J4CT000 TÁVTARTÓ PERSELY II J4CT000 KIP.GÁZ CSŐ J4CT000 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ J4CT000 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ 24 B CSŐ 4X2X J00P000 BILINCS 18, J00P000 BILINCS J4CT000 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ J4CT000 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ 24 B CSŐ 4X2X J00P000 BILINCS 18, J00P000 BILINCS B BILINCS 12,5 28 B BILINCS J BILINCS 17, T CSŐ G BILINCS 14,5X12X0, VÁKUUM SZELEP 33 B CSAVAR M6X T CSŐ B KISLÉGSZŰRŐ T CSŐ T TARTÁLY T CSŐ 39 B CSAVAR M6X T T-CSONK 41 B ANYA M6 6

7 F07_1 燃油箱总成 F07_1 FUEL TANK ASSY J4CT000 BENZINTANK J4CT000 BENZINSZINTJELZŐ J4CT000 BENZINTANKRÖGZÍTŐ LEMEZ 4 B CSAVAR M6X16 5 B CSAVAR M5X J4CT000 RÖGZÍTŐ LEMEZ 7 B BILINCS 8, G J0ET000 BENZINSZŰRŐ GUMIHÁZ 10 B CSŐ 5X2X B CSŐ II 5X2X BSAT001 BENZINCSAP 13 B CSAVAR M5X12 14 B CSAVAR M5X30 15 B CSŐ 4X2X JS0T000 OLAJTARTÁLY KUPAK J4CT000 CSŐ 18 B CSŐ III 5X2X B CSŐ IV 5X2X B CSAVAR M5X12 21 B CSAVAR M6X J00P000 BILINCS 18, J4CT000 HŐVÉDŐ FÓLIA 24 B BILINCS B BILINCS B BILINCS 9 27 B DRAIN CSŐ I 7X2X300 7

8 F07_2 燃油箱总成 F07_2 FUEL TANK ASSY T BENZINTANK J REZGÉSCSILLAPÍTÓ GUMI T BENZINSZINT JELADÓ BM0T000 GUMI ALÁTÉT B CSAVAR/ALÁTÉT M5X14 6 B CSŐ 6X3X300 7 B BILINCS T CSŐ 5X2X B BENZINCSAP 10 B BILINCS 8,5 11 B CSAVAR M6X G B BILINCS JS0T001 OLAJ KUPAK 15 B CSAVAR M5X J00P000 BILINCS 18,5 17 B BILINCS B CSAVAR M6X12 19 B CSAVAR M5X T TANK RÖGZÍTŐ KONZOL 21 B ANYA M6 22 B CSŐ 4X2X T CSŐ 5X2.5X T VÁKUMCSŐ T CSŐ 5X2.5X T CSŐ 5X2.5X820 F08 座垫总成 F08 SEAT ASSY J4CT000 ÜLÉS KPL J4CT000 SISAKTARTÓ T SISAKTARTÓ J4CT000 SISAKTARTÓ AJTÓ J4CT000 AKKUMULÁTORHÁZ FEDÉL J4CT000 ÜLÉSPÁNT TENGELY 6 B CSAVAR ST4,2X13 7 B CSAVAR M6X J0ET001 LEMEZANYA ST N0GT000 CSAVAR J4CT000 ÜLÉSPÁNT 11 B ALÁTÉT 12 B A3 CSAP 2X18 8

9 F09 后货架总成 F09 REAR HANDLE ASSY T42HZ00 KAPASZKODÓ J4CT000 KAPASZKODÓ BETÉT J4CT000 ZÁRÓKUPAK I J4CT000 ZÁRÓKUPAK II J4CT000 ZÁRÓKUPAK III 6 B CSAVAR M8X30 7 B

10 F10 后轮总成 F10 REAR WHEEL ASSY T42B500 HÁTSÓFELNI FEKETE 2 B140107D12AB KÜLSŐGUMI 120/ J4CT000 TÁVTARTÓ BAL 4 B A1 ZÉGER N30P000 SZIMERING 42X28X7 6 B CSAPÁGY RS BM0T000 SZIMERING 22X35X J4CT000 TÁVTARTÓ JOBB J4CT000 HÁTSÓ RÖGZÍTŐ CSAP 10 B CSAVAR M6X G00S000 PERSELY 12 B ANYA M14X J4AT000 CSAVAR J4CT000 KERÉKKONZOL T42B500 FÉKTÁRCSA HÁTSÓ FEKETE 16 B1403Z SZELEP/90 fok 17 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA 10

11 F11 后液刹总成 F11 REAR DISK BRAKE ASSY T42B300 ELSŐFÉK KPL J4CT000 FÉKKAR JOBB J4AT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ J4AT000 CSAVAR 5 B ANYA M J00P000 ÁTERESZ CSAVAR J00P000 TÖMÍTŐ ALÁTÉT J4CT000 FÉKCSŐ ELSŐ T HÁTSÓ FŐFÉKHENGER B0KT000 FÉKBETÉT PÁR T42B300 FÉKHENGER ELSŐ J1DT000 BILINCS 13 B CSAVAR M6X B0KT000 ALÁTÉT 15 B CSAVAR M8X25 11

12 F12 车架总成 F12 FRAME ASSY J4CT000 VÁZ T VÁZ J4CT000 OLDALSZTENDER BM0T000 OLDALSZTENDER RUGÓ K OLDALSZTENDER RUGÓ BM0T000 RUGÓTARTÓLEMEZ J OLDALSZTENDER CSAVAR T OLDALSZTENDER CSAVAR T KÖZÉPSZTENDER RUGÓ T KÖZÉPSZTENDER RUGÓ J4CT000 KÖZÉPSZTENDER 8 B CSAVAR M10X1,25X J0ET001 PERSELY JV0T000 CSAVAR J3FT000 ÜTKÖZŐGUMI J4CT000 MOTORTARTÓ T MOTORTARTÓ J0ET000 MOTORTARTÓTENGELY 14 B ANYA M10X J3AT001 ZÁRÓGUMI J0ET000 HATÁROLÓ GUMI 17 B CSAVAR M10X1,25X J4AT000 CSAVAR J4AT000 MOTORTARTÓPERSELY T42HZ00 BAL LÁBTARTÓ SZÜRKE(HZ) T42HZ00 JOBB LÁBTARTÓ SZÜRKE(HZ) 22 B CSAVAR M10X25 23 B CSAVAR M10X J4CT000 ADATTÁBLA K ADATTÁBLA T ADATTÁBLA K ADATTÁBLA 25 B SZEGECS 3.2X7 26 B ANYA M N30T000 CSILLAPÍTÓ GUMI 12

13 F13 后减震器总成 F13 REAR ABSORBER ASSY T42B500 LENGÉSCSILLAPÍTÓ FEKETE(B5) T42R800 LENGÉSCSILLAPÍTÓ PIROS(R8) T42E600 LENGÉSCSILLAPÍTÓ KÉK(E6) 2 B CSAVAR M10X1,25X40 3 B CSAVAR M8X 30 13

14 F14 前挡泥板 F14 FRONT FENDER T42E600 ELSŐ SÁRVÉDŐ KÉK(E6) T42B500 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(B5) T42CN00 ELSŐ SÁRVÉDŐ EZÜST(CN) T42WF00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR(WF) N0GT000 CSAVAR J4CT000 KM SPIRÁL VEZETŐ 14

15 F15 把手盖 F15 HANDLE COVER T FEJIDOM KÉK/FEKETE(E6/B5) T42B500 FEJIDOM FEKETE(B5) T FEJIDOM EZÜST/FEKTE(CN/B5) T42BA00 FEJIDOM FEKETE(BA) T42E600 FEJIDOM KÉK(E6) K FEJIDOM FEKETE T42B500 FEJIDOM HÁTSÓ FEKETE(B5) 3 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 5 B CSAVAR M5X12 6 B CSAVAR ST4,2X13 7 B ALÁTÉT 4 8 B DRAINCSŐ II 6X2X230 9 B BILINCS K INDEXTARTÓ K INDEXTARTÓ 12 B CSAVAR M6X12 13 B ANYA M6 15

16 F16 前大罩 F16 FRONT COVER T42E600 ORRIDOM KÉK(E6) T42B500 ORRIDOM FEKETE(B5) T42CN00 ORRIDOM EZÜST(CN) T42BA00 ORRIDOM FÉNYESFEKETE(BA) T42B500 ORRIDOM FELSŐ FEKETE(B5) T42BA00 ORRIDOM FELSŐ FEKETE(BA) T42E600 ORRIDOM FELSŐ KÉK(E6) T42E600 ORRSZEGÉLY IDOM BAL KÉK(E6) T42B500 ORRSZEGÉLY IDOM BAL FEKETE(B5) T42CN00 ORRSZEGÉLY IDOM BAL EZÜST(CN) T42BA00 ORRSZEGÉLY IDOM BAL FÉNYESFEKETE(BA) T42E600 ORRSZEGÉLY IDOM JOBB KÉK(E6) T42B500 ORSZEGÉLY IDOM JOBB FEKETE(B5) T42CN00 ORRSZEGÉLY IDOM JOBB EZÜST(CN) T42BA00 ORRSZEGÉLY IDOM JOBB FÉNYESFEKETE(BA) J4CT000 ORRSZEGÉLY BETÉT BAL J4CT000 ORRSZEGÉLY BETÉT JOBB 7 B CSAVAR ST4,2X13 8 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST B CSAVAR ST4,2X19 11 B CSAVAR M6X10 12 B CSAVAR ST4,2X16 13 B ALÁTÉT 4 16

17 F17 脚踏板 Ⅰ F17 LEG SHIELD J4CT000 BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM J4CT000 FEDÉL J4CT000 SISAK AKASZTÓ 4 B CSAVAR M6X J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 6 B CSAVAR ST4,2X J4CT000 BELSŐ SÁRVÉDŐ IDOM J4CT000 HASIDOM BAL J4CT000 HASIDOM JOBB T HASIDOM JOBB J4CT000 ALVÁZSZÁMTAKARÓ 11 B ALÁTÉT 12 B CSAVAR ST4,2X19 17

18 F18 脚踏板 Ⅱ F18 LEG SHIELD J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 2 B CSAVAR ST4,2X16 3 B CSAVAR ST4,2X13 4 B CSAVAR M6X J4CT000 DEKORKUPAK J4CT000 TANKTAKARÓ OLDALIDOM BAL J4CT000 TANKTAKARÓ OLDALIDOM JOBB T42HZ00 TANKTAKARÓ FELSŐIDOM BAL T42HZ00 TANKTAKARÓ FELSŐIDOM JOBB J4CT000 TAPOSÓ BAL J4CT000 TAPOSÓ JOBB J4CT000 TAPOSÓ GUMI BAL J4CT000 TAPOSÓ GUMI JOBB 14 B ALÁTÉT 4 15 B CSAVAR ST4,2X16 18

19 F19 护板 F19 FRAME COVER T42E600 OLDALIDOM BAL KÉK(E6) T42B500 OLDALIDOM BAL FEKETE(B5) T42CN00 OLDALIDOM BAL EZÜST(CN) T42WF00 OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF) T42E600 OLDALIDOM JOBB KÉK(E6) T42B500 OLDALIDOM JOBB FEKETE(B5) T42CN00 OLDALIDOM JOBB EZÜST(CN) T42WF00 OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF) 3 B CSAVAR M6X16 4 B CSAVAR M5X12 5 B CSAVAR ST4,2X16 6 B ALÁTÉT 4 7 B CSAVAR ST4,2X16 19

20 F20 后挡泥板 F20 REAR FENDER T42B500 TAKARÓ IDOM HÁTSÓ J4CT000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ J4CT000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ K HÁTSÓ SÁRVÉDŐ J4CT000 HÁTSÓ KIS SÁRVÉDŐ T42HZ00 HÁTSÓLÁMPA HÁZ SZÜRKE J4CT000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ KONZOL J4CT000 RÖGZÍTŐ LEMEZ J0ET001 LEMEZANYA ST4.2 8 B CSAVAR ST4,2X13 9 B CSAVAR M6X J4CT000 SÁRVÉDŐTARTÓ KONZOL 11 B CSAVAR M6X16 12 B ANYA M6 13 B CSAVAR M6x12 14 B ALÁTÉT N30T000 PERSELY 20

21 F21 仪表总成 F21 SPEEDOMETER ASSY T42HZ00 KMÓRA SZÜRKE K59HZ00 KMÓRA SZÜRKE 2 B CSAVAR ST4,2X13 3 B CSAVAR ST4,2X16 21

22 F22 电器 I F22 ELECTRIC I J4CT000 ELSŐLÁMPA KPL J4CT000 HÁTSÓ LÁMPA KPL J4CT000 INDEX BAL ELSŐ J4CT000 INDEX JOBB ELSŐ J4CT000 INDEX JOBB HÁTSÓ J4CT000 INDEX BAL HÁTSÓ J4CT000 PARKLÁMPA BMBT000 PRIZMA K PRIZMA T RENDSZÁMVILÁGÍTÁS K RENDSZÁMVILÁGÍTÁS D D BN0T000 HÁTSÓPRIZMA K HÁTSÓPRIZMA 11 B CSAVAR ST4,2X J0ET001 LEMEZANYA ST B IZZÓ 12V35W/35W J4CT000 LÁMPABÚRA HÁTSÓ J4CT000 LÁMPATEST HÁTSÓ J4CT000 HÁTSÓ LÁMPA ÜLÉS 17 B CSAVAR ST2,9X J4CT000 HÁTSÓ LÁMPA IZZÓSOR 19 B IZZÓ 12V/10W NARANCS J4CT000 INDEXHÁZ JOBB ELSŐ J4CT000 INDEXBÚRA JOBB ELSŐ J4CT000 INDEXHÁZ BAL ELSŐ J4CT000 INDEXBÚRA BAL ELSŐ 24 B IZZÓ 12V-3W J4CT000 PARKLÁMPATEST J4CT000 PARKLÁMPABÚRA 27 B INDEX IZZÓ HÁTSÓ J4CT000 INDEXFONCSOR BAL HÁTSÓ J4CT000 INDEXBÚRA BAL HÁTSÓ J4CT000 JOBB HÁTSÓ INDEX FONCSOR J4CT000 INDEXBÚRA JOBB HÁTSÓ 32 B CSAVAR ST4,2X16 33 B ANYA M K59000 ELSŐ INDEX BAL 22

23 K59000 ELSŐ INDEX JOBB F23 电器 II F23 ELECTRIC II J4CT000 FŐKÁBEL KÖTEG T FŐKÉBEL KÖTEG ÚJ K FŐKÁBEL KÖTEG J4CT000 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ J4AT000 BIZTOSÍTÉKTARTÓ J00P000 KÖTEGELŐ J0ET000 KÜRT T FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ J0ET000 GYÚJTÓTRAFÓ K00P001 INDEXRELÉ T AKKUMULÁTOR 12V/6AH B GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI 11 B CSAVAR M6X J00P002 INDÍTÓRELÉ J4CT000 ÜLÉSZÁR J4CT000 ÜLÉSZÁR SZERKEZET BSAT000 ÜLÉSZÁR BOWDEN 17 B CSAVAR M6X J4CT000 RIASZTÓ KPL BMBT002 RIASZTÓSZIRÉNA J4AT000 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ DEKORGYŰRŰ BMBT004 CSAVAR M6X J4AT000 BIZTOSÍTÉK riasztóhoz J4CT000 ZÁRGARNITÚRA K ZÁRGARNITÚRA JX0T000 DIÓDA J4CT000 TANKSAPKA J00P000 KÖTEGELŐ B CSAVAR M6X20 28 B CSAVAR M6X25 29 B ANYA M6 30 B RUGÓSALÁTÉT 6 23

24 F24 随车工具总成 F24 TOOL KIT G00P000 SZERSZÁMTÁSKA G00P000 CSAVARHÚZÓNYÉL J4AT000 GYERTYAKULCS G00P000 CSAVARHÚZÓFEJ G00P000 HAJTÓSZÁR 6 B VILLÁSKULCS B VILLÁSKULCS J4CT000 SZERSZÁMKÉSZLET 24

25 F25 贴花及标牌 F25 STICKER J4CT000 FELIRAT J4CT000 KEEWAY FELIRAT BMBT004 ORRIDOM EMBLÉMA (fekete) J4CT000 ADATTÁBLA K OLDALIDOM MATRICA F25_1 贴花及标牌 STICKER B MATRICA B MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP BAL B MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP JOBB B MATRICA I.OLDALIDOM BAL B MATRICA I. OLDALIDOM (125) B43BA00 MATRICA B43BA00 MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP BAL B43BA00 MATRICA ÖSSZEKÖTŐ LAP JOBB B43BA00 MATRICA I.OLDALIDOM BAL B43BA00 MATRICA I. OLDALIDOM (125) F26 发动机附件 F26 ENGINE ATTACHMENT J4CT000 BERUGÓKAR K BERUGÓKAR 2 B CSAVAR M6X G SZELLŐZŐ GUMI J0ET000 BILINCS 5 B CSAVAR M4X25 25

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1 CATALOG :JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A 非欧规 - CATALOG :JCK(Q6-6)-QJT-8A-A. JCK(Q6-9)-QJT-8A-A.JCK(Q6-)-QJT-8A 非欧规 -A COLORS COVERED: SILVER/CE; BLACK/BA; RED/R7; BLUE/EN MARKET APPLICABLE:

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 1 40210K2GP000 GÁZMARKOLAT 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N070001

Részletesebben

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415 序号 零件号码 使 1 40100BMBT001 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 2 B01091004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 3 B04171012565 ANYA10*1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE F01 操 纵 CONTROL ASSY 1 40101300k000 2 43014300k000 3 578708055125 4 58193400n000 5 40600300k000 5 40600300k001 6 60120300k000 7 40090300k000 8 60010300k000 9 80022300k000 10 40001300k000 11 40002300k000

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám (Fig.1) Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött,

Részletesebben

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel Villahíd Harley-Davidson Kawasaki Triumph Sportster XL 883/1200 XL2 W 650-00 EJ650A W 650 00-06 EJ800A W 650, 43mm-Gabel EJ650A, 43mm-Gabel EJ800A Bonneville/Thruxton -09 908MD/ME Bonneville/Thruxton 10-908MD/ME

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Gumipók 40 cm vékony HU Egyéb 285 Ft Gumipók 60 cm vékony HU Egyéb 305 Ft Gumipók 80 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 100 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 120 cm vékony HU Egyéb 345 Ft Nyereg Duplarugós

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) A típusazonosító a váz jobb hátsó részén, az ülés alatt található. Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám

Részletesebben

SpeedForce 50 Teljes áttekintés

SpeedForce 50 Teljes áttekintés SpeedForce 50 Teljes áttekintés 1. Sisaktartó szerszámkészlettel 2. Csomagakasztó 3. Üzemanyag olaj tároló burkolat 4. Akkumulátor és biztosíték 5. Gyújtáskapcsoló, kormányzár 6. Fékfolyadék tartály 7.

Részletesebben

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal 0 0 0 0 0 0 3 5 7 9 Tengely Rugók Forgózsámoly, golyóskoszorú vonórúd Alvázkeret tartozékok, vonószerkezet Rögzítõfék Légfékrendszer Fékberendezések, összekötõ

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal fekete 16 7 13,2 25-185 552 Suzuki univerzális alátétes kereszthornyú lemezcsavar szín fej Ø menet teljes hossz kiszerelés gyári szám AP szám fekete 11,5 4,8 24 25-187 303 szürke 14,8 6,7 15,5 25 09409-07308-T01

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft Listaár Kedvezménye Kedvezménye Modell Cikkszám Megnevezés Mennyiség Listaár nettó bruttó s ár nettó s ár bruttó 1007 0000024286 HŐÉRZÉKELŐLŐ 1 2 638 Ft 3 166 Ft 1 604 Ft 1 924 Ft 1007 0000038342 CSŐCSATLAKOZÁS

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói Ábraszara gyári szám rendelési m e g n e v e z é s db/motor kódszáma 1 11 20888 506 4041599 Visszapillantótükör bal 1 11 20866 500 4041816 Tükör üveg 1 2 11 47807 505 4010766 Kézipumpa 285 1 3 11 20298

Részletesebben

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu Eredeti alkatrészek és felszerelések Minőség és garancia Az Ön szolgálatában Tisztelt Ügyfelünk! Társaságunk értékesítési filozófiáját az OMNIplus beszállítói háttértámogatása nagymértékben meghatározza.

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja,

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja, Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt!

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! Használati útmutató JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! A termék kezelési és használati útmutatóját őrizze meg a termék

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

Mercedes patentek. Mercedes patentek 7/1. oldal

Mercedes patentek. Mercedes patentek 7/1. oldal fekete 17,3 7 18,3 50 0019944145 180 029 fekete 15 6,5 14 25 0019901692 180 108 fekete 20 8 16,4 25 2019900292 181 006 Mercedes univerzális patent fekete 15,7 8 12,5 25 0009902992 182 003 Mercedes belső

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám (3) A motorszám motorblokk bal hátsó részén található Kezelőszervek 1. Sisaktartó

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja,

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja, Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV A.6.2. A.6.2.1. 2. számú melléklet: forma nyomtatványok; Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 kategória: Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT

Részletesebben

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék 2013. január Tav. A - TRAMOGGIA (A oldal Tartály) Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód 1 14101001 Magtartály fedél 1 EDTAP01 38

Részletesebben

Tilos az értékesítése április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ

Tilos az értékesítése április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ 1976. április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ Ez a módosítás szükséges ahhoz, hogy a Babetta moped megfeleljen a Szövetségi Biztonsági Szabványoknak. A módosítás magában

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése A bajnokság

Részletesebben

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl Lapszám: 1/68 3.pont anya A61.03.101. Db 27.00 1 932.00 2 453.64 3.pont csapszeg 70-4605312 Db 27.00 696.90 885.06 3.pont csapszeg+lánc A61.03.001-02 Db 27.00 781.20 992.12 3.pont feszitõ import A61.03.000/OL

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6?

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6? 1 201300.011082 SZELEPDEKLI 2 301310602865 CSAVAR 6X28 3 27310J01F000 ALÁTÉT 4 301310601262 CSAVAR 6?12 5 201301.014472 DEKOR JOBB 6 201301.011472 DEKOR BAL 7 301310601265 CSAVAR 6X12 8 30707J01F000 SZELEPDEKLI

Részletesebben