第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO."

Átírás

1 NO. CODE B KORMÁNY B MARKOLAT BAL B ANYA BAL B TÜKÖR BAL B TÜKÖR JOBB B ANYA JOBB B GÁZMARKOLAT B GÁZBOWDEN 9 B CSAVAR M10X1,25X T ZÁRÓ ALÁTÉT 11 B ANYA M10X1, B FÉKKAR BAL B FÉKBOWDEN HÁTSÓ B BOWDEN VEZETŐ B FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ HÁTSÓ 第 1 页, 共 29 页

2 F02 前 叉 FRONT FORK B VILLANYAK B VILLANYAK ÚJ B TELESZKÓP BAL 3 B CSAVAR M8X30 4 B CSAVAR M6X B TELESZKÓP JOBB 6 B CSAVAR M10X1,25X30 6 B CSAVAR M8X B CSAPÁGYGYŰRŰ ALSÓ B CSAPÁGYGOLYÓ B CSAPÁGYGYŰRŰ B CSAPÁGYGYŰRŰ FELSŐ B ALÁTÉT B ANYA K PRIZMA B PRIZMA TARTÓ 15 B CSAVAR M5X16 第 2 页, 共 29 页

3 F03 前 轮 总 成 FRONT WHEEL B ELSŐ FELNI 16X1,6 2 B140103E1601 KÜLSŐ GUMI 80/ B140103E1612 KÜLSŐ GUMI 80/ BW0T000 TÁVTARTÓ BAL BW0T000 SZIMERING 5 B CSAPÁGY RS 6 B FÉKTÁRCSA CSAVAR M6X B FÉKTÁRCSA ELSŐ 8 B1404Z1102A0 SZELEPSAPKA 9 B1403Z SZELEP B TÁVTARTÓ JOBB B KM ÓRA MEGHAJTÓ B KERÉKTENGELY ELSŐ M12X1,5X153,7 第 3 页, 共 29 页

4 F04 前 液 刹 总 成 DISC BRAKE ASSY B49B300 ELSŐFÉK KPL J4AT000 FÉKBETÉT /PÁR B FŐFÉKHENGER ELSŐ B FÉKKAR JOBB B FÉKCSŐ B FÉKNYEREG ELSŐ B FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ ELSŐ JX0T000 PERSELY 第 4 页, 共 29 页

5 F05 消 音 器 MUFFLER B KIPUFOGÓ DOB B KIPUFOGÓ DOB B KIPUFOGÓ KÖNYÖK B KIPUFOGÓ KÖNYÖK TUNING 2A 47500B KIPUFOGÓ KÖNYÖK B HŐVÉDŐ LEMEZ BW0T000 HŐCSEREMENTES ALÁTÉT Y00G000 REZGÉSCSILLAPÍTÓ GUMI 6 B CSAVAR M6X Y00G000 ANYA M6 8 B CSAVAR M6X25 10 B ALÁTÉT 6 11 B ANYA M B CSAVAR M6X25 13 B CSAVAR M8X B KIPUFOGÓTARTÓ SZILENT 15 B CSAVAR M8X B KIPUFOGÓ TÖMÍTÉS BM0T000 TŰZKARIKA 18 B CSAVAR M6X B KIPUFOGÓ KÖNYÖK TUNING 第 5 页, 共 29 页

6 F06 空 滤 器 总 成 AIR CLEANER B LÉGSZŰRŐ KPL B LÉGSZŰRŐ KPL B LÉGSZŰRŐ FEDÉL B LÉGSZŰRŐ HÁZ B LÉGSZŰRŐ BETÉT B BETÉT RÁCS B TÖMÍTŐ GYŰRŰ B LEVEGŐ PIPA B ÖSSZEKÖTŐ CSŐ B TÁVTARTÓ B GUMI GYŰRŰ B BILINCS 12 B CSAVAR M4,8X16 13 B CSAVAR M6X J00P000 BILINCS J00P000 BILINCS K HŐÁLLÓ GUMICSŐ J00P000 BILINCS B RÖGZÍTŐ LEMEZ 18 B CSAVAR M6X B HŐÁLLÓ GUMICSŐ B2GT000 KIS LÉGSZŰRŐ BS0T000 HŐÁLLÓ GUMICSŐ 第 6 页, 共 29 页

7 F07 燃 油 箱 FUEL TANK B BENZINTANK B BETÖLTŐ KARIMA T TANKSAPKA B ÖSSZEKÖTŐ CSŐ E BENZINCSŐ 11X7X B CSAVAR M5X BM0T000 TÖMÍTŐ GUMI B BENZINSZINT MÉRŐ 9 B CSAVAR M T BENZIN PUMPA 11 B16010C21601 BENZINCSŐ 4,5X8,5X B CSŐ 5X10X G BENZINSZŰRŐ 13 B16010C20801 BENZINCSŐ 4,5X8,5X B CSŐ 5X2.5X B BILINCS T BENZINCSŐ 4X8X B CSŐ 4X2X295 第 7 页, 共 29 页

8 F08 座 垫 总 成 SEAT B ÜLÉS KPL B SISAKTARTÓ B GUMI N CSILLAPÍTÓ GUMI 5 B ANYA M B CSAP 7 B ALÁTÉT 6 8 B RUGÓS ALÁTÉT B SISAKTARTÓ AJTÓ 10 B CSAVAR ST4,2X13 11 B CSAVAR M6X B SÁRVÉDŐ LEMEZ 第 8 页, 共 29 页

9 F09 后 货 架 总 成 REAR CARRIER ASSY B49C900 CSOMAGTARTÓ EZÜST(C9) B CSOMAGTARTÓ DEKOR 4 B CSAVAR M8X25 5 B ALÁTÉT 8 6 B CSAVAR ST4,2X13 7 B CSAVAR M8X B HÉZAGOLÓ G22BH00 SISAKDOBOZ FÉNYESFEKETE KPL G22WFBH SISAKDOBOZ FEHÉR(WF)/FÉNYESFEKETE KPL G22LOBH SISAKDOBOZ KÉK(LO)/FÉNYESFEKETE KPL G22CABH SISAKDOBOZ EZÜST(CA)/FÉNYESFEKETE KPL G22GZBH SISAKDOBOZ ZÖLD(GZ)/FÉNYESFEKETE GB0T000 RÖGZÍTŐ ELEMEK 第 9 页, 共 29 页

10 F10 后 轮 总 成 REAR WHELL ASSY. 1 B140104E1601 KÜLSŐ GUMI 80/ B140104E1612 KÜLSŐ GUMI 80/ B HÁTSÓ FELNI 16X1,85 3 B ANYA M16X1, BM0T000 PORVÉDŐ KUPAK 5 B1404Z1102A0 SZELEPSAPKA 6 B1403Z SZELEP B FÉKPOFA /PÁR B FÉKKULCS TENGELY G FÉKPOFA RUGÓ 10 B CSAVAR M6X B FÉKKULCS KAR 第 10 页, 共 29 页

11 F11 车 架 总 成 FRAME 第 11 页, 共 29 页 B VÁZ B MOTORTARTÓ SZILENT B MOTORTARTÓ BAK 4 B ANYA M10X1, BM0T000 CSAVAR 10X1,25X B RUGÓ B CSILLAPÍTÓ GUMI BW0T000 ÜTKÖZŐ GUMI BW0T000 MOTORTARTÓ TENGELY 9 B ALÁTÉT B ANYA M BM0T000 KÖZÉPSZTENDER RUGÓ B SASSZEG 14 B ALÁTÉT B KÖZÉPSZTENDER TENGELY T ÜTKÖZŐ GUMI B KÖZÉPSZTENDER B LÁBTARTÓ JOBB KPL 19 B A5 CSAP 1,8X19 20 B ALÁTÉT BM0T000 RUGÓ 22 B GOLYÓ 6, BM0T BM0T000 LÁBTARTÓ JOBB 25 B A5 CSAP 6X B LÁBTARTÓ KONZOL JOBB B LÁBTARTÓ KONZOL BAL BM0T000 LÁBTARTÓ BAL B LÁBTARTÓ BAL KPL 30 B CSAVAR M8X20 31 B CSAVAR M8X B SISAKTARÓ MEREVÍTŐ 33 B CSAVAR M BSAT000 ÜLÉSZÁR B ÜLÉSZÁR BOWDEN 36 B P0 SZEGECS

12 B ALVÁZSZÁMTÁBLA 37A 57001B ALVÁZSZÁMTÁBLA 37B 57001B ALVÁZSZÁMTÁBLA B ALVÁZSZÁMTÁBLA B ALVÁZSZÁMTÁBLA 第 12 页, 共 29 页

13 F12 后 减 震 总 成 REAR SHOCK ABSORBER ASSY B LENGÉSCSILLAPÍTÓ 2 B CSAVAR M10X1,25X40 3 B CSAVAR M8X35 第 13 页, 共 29 页

14 F13 前 泥 板 组 件 FRONT FENDER ASSY B49GZ00 ELSŐ SÁRVÉDŐ ZÖLD(GZ) B49WF00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR(WF) B49BH00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FÉNYESFEKETE B49LO00 ELSŐ SÁRVÉDŐ KÉK(LO) B49CA00 ELSŐ SÁRVÉDŐ EZÜST(CA) B SPIRÁL RÖGZÍTŐ II 3 B CSAVAR M5X12 4 B CSAVAR M6X B FÉKCSŐ RÖGZÍTŐ B SPIRÁL RÖGZÍTŐ 第 14 页, 共 29 页

15 F14 龙 头 护 罩 组 件 HANDLE COVER ASSY B49001Z FEJIDOM ZÖLD(GZ), matricás B49002Z FEJIDOM FEHÉR(WF), matricás B49003Z FEJIDOM FÉNYESFEKETE, matricás B49004Z FEJIDOM KÉK(LO), matricás B49005Z FEJIDOM EZÜST(CA), matricás B49GZ00 FEJIDOM ZÖLD(GZ) B49WF00 FEJIDOM FEHÉR(WF) B49BH00 FEJIDOM FÉNYESFEKETE B49LO00 FEJIDOM KÉK(LO) B49CA00 FEJIDOM EZÜST(CA) B49GZ01 FEJIDOM ZÖLD(GZ) B49WF01 FEJIDOM FEHÉR(WF) B49BH010 FEJIDOM FEKETE(BH) B49LO01 FEJIDOM KÉK(LO) B49CA01 FEJIDOM EZÜST(CA) B49006Z FEJIDOM ZÖLD(GZ) B49007Z FEJIDOM FEHÉR(WF) B49008Z FEJIDOM FÉNYESFEKETE(BH) B49009Z FEJIDOM KÉK(LO) B49010Z FEJIDOM EZÜST(CA) B NYAKIDOM B49C900 KM ÓRA IDOM EZÜST(C9) 4 B CSAVAR M6X14 5 B CSAVAR ST4,2X J0ET010 LEMEZANYA ST4,2 7 B ANYA M5 8 B ALÁTÉT 5 9 B CSAVAR M5X B INDEXTARTÓ BAL B INDEXTARTÓ JOBB E INDEX BAL ELSŐ E INDEX JOBB ELSŐ 14 B IZZÓ 12V/10W 第 15 页, 共 29 页

16 BM0T001 INDEXBÚRA JOBB ELSŐ BM0T001 INDEXBÚRA BAL ELSŐ BMBT000 CSAVAR M5X14 第 16 页, 共 29 页

17 F15 前 大 罩 组 件 FRONT COVER ASSY B49GZ00 ORRIDOM ZÖLD(GZ) B49WF00 ORRIDOM FEHÉR(WF) B49BH00 ORRIDOM FÉNYESFEKETE B49LO00 ORRIDOM KÉK(LO) B49CA00 ORRIDOM EZÜST(CA) B49GZ00 ALSÓ FRONTIDOM ZÖLD(GZ) B49WF00 ALSÓ FRONTIDOM FEHÉR(WF) B49BH00 ALSÓ FRONTIDOM FÉNYESFEKETE B49LO00 ALSÓ FRONTIDOM KÉK(LO) B49CA00 ALSÓ FRONTIDOM EZÜST(CA) B49C900 INDEX DEKORIDOM BAL EZÜST(C9) B49C900 INDEX DEKORIDOM JOBB EZÜST(C9) B ZÁRÓIDOM B49C900 LOGO FOGLALAT EZÜST(C9) 7 B CSAVAR M6X B92B410 LOGO 9 B CSAVAR ST4,2X J0ET010 LEMEZANYA ST4,2 11 B ALÁTÉT 5 12 B CSAVAR ST4,2X16 13 B CSAVAR ST4,2X19 第 17 页, 共 29 页

18 F16 踏 脚 板 组 件 LEG SHIELD ASSY B BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM B IRATTARTÓ AJTÓ B SISAK AKASZTÓ B AJTÓIDOM B AKKUFEDÉL B TAPOSÓIDOM B49001Z HASIDOM ZÖLD(GZ), matricás B49002Z HASIDOM FEHÉR(WF), matricás B49003Z HASIDOM FÉNYESFEKETE, matricás B49004Z HASIDOM KÉK(LO), matricás B49005Z HASIDOM EZÜST(CA), matricás B49GZ00 HASIDOM ZÖLD(GZ) B49WF00 HASIDOM FEHÉR(WF) B49BH00 HASIDOM FÉNYESFEKETE B49LO00 HASIDOM KÉK(LO) B49CA00 HASIDOM EZÜST(CA) B ALVÁZSZÁM TAKARÓ 9 B AMYA M6 10 B CSAVAR M6X12 11 B CSAVAR M6X B RÖGZÍTŐ 13 B CSAVAR ST4,2X13 14 B CSAVAR M6X B TAPOSÓ GUMI 16 B ALÁTÉT J0ET010 LEMEZANYA ST4,2 18 B CSAVAR M6X12 19 B CSAVAR M B TÖMÍTŐ GUMI 3X6X1035 第 18 页, 共 29 页

19 F17 护 板 组 件 FRAME COVER B ÜLÉS ALATTI IDOM JOBB B49001Z OLDALIDOM JOBB ZÖLD(GZ), matricás B49002Z OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF), matricás B49003Z OLDALIDOM JOBB FÉNYESFEKETE, matricás B49004Z OLDALIDOM JOBB KÉK(LO), matricás B49005Z OLDALIDOM JOBB EZÜST(CA), matricás B49GZ00 OLDALIDOM JOBB ZÖLD(GZ) B49WF00 OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF) B49BH00 OLDALIDOM JOBB FÉNYESFEKETE B49LO00 OLDALIDOM JOBB KÉK(LO) B49CA00 OLDALIDOM JOBB EZÜST(CA) B49C900 OLDALIDOM DEKOR JOBB EZÜST(C9) B ÜLÉS ALATTI SÁRVÉDŐ B49C900 OLDAIDOM DEKOR BAL EZÜST(C9) B49GZ00 OLDALIDOM BAL ZÖLD(GZ) B49WF00 OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF) B49BH00 OLDALIDOM BAL FÉNYESFEKETE B49LO00 OLDALIDOM BAL KÉK(LO) B49CA00 OLDALIDOM BAL EZÜST(CA) B49001Z OLDALIDOM BAL ZÖLD(GZ), matricás B49002Z OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF), matricás B49003Z OLDALIDOM BAL FÉNYESFEKETE, matricás B49004Z OLDALIDOM BAL KÉK(LO), matricás B49005Z OLDALIDOM BAL EZÜST(CA), matricás B ÜLÉS ALATTI IDOM BAL B SZERELŐNYÍLÁS FEDÉL J0ET010 LEMEZANYA ST4,2 10 B ALÁTÉT 5 11 B CSAVAR ST4,2X13 第 19 页, 共 29 页

20 F18 机 油 箱 总 成 OIL TANK ASSY B OLAJTANK B OLAJSZINT JELADÓ B30000 GUMI GYŰRŰ W OLAJTANK SAPKA 5 B CSAVAR M6 6 B ANYA M B RÖGZÍTŐ LEMEZ 第 20 页, 共 29 页

21 F19 后 泥 板 组 件 REAR FENDER B HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FAROK B REMDSZÁMTARTÓ LEMEZ 3 B ANYA M B KÁBELRÖGZÍTŐ BILINCS 5 B CSAVAR ST3,5X13 6 B CSAVAR M6X B SÁRVÉDŐ RÖGZÍTŐ LEMEZ B KIS HÁTSÓ SÁRVÉDŐ 9 B CSAVAR ST4,2X B SÁRVÉDŐ CSŐKONZOL J0ET010 LEMEZANYA ST4,2 12 B CSAVAR ST4,2X J PRIZMA K PRIZMA D RENDSZÁM VILÁGÍTÁS B RENDSZÁM VILÁGÍTÁS 第 21 页, 共 29 页

22 F20 仪 表 总 成 SPEEDOMETER ASSY B KM ÓRA B KM ÓRA 第 22 页, 共 29 页

23 F21 电 器 1 ELECTRIC I 第 23 页, 共 29 页 B ELSŐ LÁMPA KPL B PORVÉDŐ 3 B CSAVAR ST3,5X9, B BEÁLLÍTÓ CSAVAR B BEÁLLÍTÓ LEMEZ BSAT000 BEÁLLÍTÓ RUGÓ T BEÁLLÍTÓ TALP 8 B IZZÓ 12V/5W 9 B IZZÓ 12V/35W B REZGÉSCSILLAPÍTÓ 11 B CSAVAR ST4,2X13 12 B CSAVAR ST4,2X9, B ELSŐ LÁMPA KÁBEL B INDEX BAL ELSŐ KPL 15 B CSAVAR ST3,5X B INDEXBÚRA BAL ELSŐ B INDEXFONCSOR BAL ELSŐ B INDEXKÁBEL BAL ELSŐ 19 B IZZÓ 12V/10W B INDEXTÖMÍTŐ GUMI ELSŐ B INDEX JOBB ELSŐ KPL B INDEXBÚRA JOBB ELSŐ B INDEXFONCSOR JOBB ELSŐ B INDEXKÁBEL JOBB ELSŐ B INDEX BAL HÁTSÓ KPL B INDEXBÚRA BAL HÁTSÓ B INDEXFONCSOR BAL HÁTSÓ B INDEXKÁBEL BAL HÁTSÓ B INDEXTÖMÍTŐ GUMI HÁTSÓ B INDEX JOBB HÁTSÓ KPL B INDEXBÚRA JOBB HÁTSÓ B INDEXFONCSOR JOBB HÁTSÓ B INDEXKÁBEL JOBB HÁTSÓ B HÁTSÓ LÁMPA KPL B LÁMPABÚRA HÁTSÓ B HÁTSÓ LÁMPA TEST

24 37 B IZZÓ 12V 21/5W B HÁTSÓ LÁMPA KÁBEL B TÖMÍTŐ GUMI J0ET010 LEMEZANYA ST4,2 第 24 页, 共 29 页

25 F22 电 器 II ELECTRIC II 第 25 页, 共 29 页 B ZÁRGARNITÚRA B ZÁRGARNITÚRA B GYÚJTÁSKAPCSOLÓ B GYÚJTÁSKAPCSOLÓ B49000X KULCS BAL 4 B CSAVAR M6X B IRATTARTÓ ZÁR T ÜLÉSZÁR N FŰTÉS VEZÉRLŐ 8 B CSAVAR M B FŐKÁBELKÖTEG B FŐKÁBELKÖTEG B KÜRT B ELLENÁLLÁS T RIASZTÓ KONZOL T RIASZTÓ KPL K INDEXRELÉ FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ 16 B CSAVAR M6X B AKKUMULÁTOR 12V 4Ah GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI J0FP000 CDI TARTÓ B GYÚJTÓTRAFÓ B FÉNYVÁLTÓ KAPCSOLÓ N INDEXKAPCSOLÓ N KÜRTKAPCSOLÓ G VILÁGÍTÁS KAPCSOLÓ K VILÁGÍTÁS KAPCSOLÓ N INDÍTÓ KAPCSOLÓ B KÖTEGELŐ J00P000 KÖTEGELŐ J00P000 KÖTEGELŐ J00P000 KÖTEGELŐ B CSAVAR M5X T SZIRÉNA 32 B CSAVAR M5X12

26 B INDÍTÓRELÉ B49001X KULCS JOBB 第 26 页, 共 29 页

27 F23 工 具 盒 及 随 车 工 具 TOOL KIT G00P000 SZERSZÁMKÉSZLET B20T000 GYERTYAKULCS G00P000 CSAVARHÚZÓNYÉL G00P000 CSAVARHÚZÓFEJ G00P000 HAJTÓSZÁR 6 B VILLÁSKULCS B VILLÁSKULCS B IMBUSZ 5 9 B IMBUSZ B SZERSZÁM KÉSZLET 10 第 27 页, 共 29 页

28 F24 发 动 机 附 件 ENGINE ATTACHMENT BM0T000 TÖLCSÉR BM0TC10 BERÚGÓKAR 3 B CSAVAR M6X25 4 B CSAVAR M6X25 第 28 页, 共 29 页

29 F25 铭 牌 不 干 胶 STICKER B FEJIDOM MATRICA B MATRICA LÁBVÉDŐIDOMRA B ALSÓIDOM MATRICA B ADATTÁBLA 第 29 页, 共 29 页

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre)

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Tűzcsapok h8 Rendelési szám 5081 Csatlakozás DN Névleges nyomás 2B 80 10 bar Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B Konstrukciós

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

MAGNETIC SZOBABICIKLI

MAGNETIC SZOBABICIKLI Cikk szám: 1001 MAGNETIC SZOBABICIKLI HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ TARTALOMJEGYZÉK BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK ALKATRÉSZLISTA VASALKATRÉSZLISTA FELÜLETNÉZETI RAJZ ÖSSZESZERELÉSI UTASÍTÁSOK A SZÁMÍTÓGÉP ÜZEMBE HELYEZÉSE

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE 16. ELEKTRONIKA 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST 195541 1 701012 világítás kapcsoló SIMSON új EAST 390450 2 484118 irányjelző kapcsoló SIMSON S51 / S70 / S53 / S83 Német 390460

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött, melynek

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ. IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ. IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo 1 TARTALOM TARTALOM... 2 BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK... 3 BEMELEGÍTŐ FÁZIS... 4 ÖSSZEKÖTŐ ELEMEK ÉS SZERSZÁMOK... 5 ÖSSZESZERELÉSI ÚTMUTATÓ... 6 RAJZ...

Részletesebben

1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 Ft 556 Ft 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 KAROS KPL

1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 Ft 556 Ft 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 KAROS KPL Frissítve: 2012.09.15 Cikkszám Megnevezés 1. Nettó Bruttó BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 Ft 396 Ft BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 Ft 470 Ft 70-4607017 3. PONT AKASZTÓBAK 1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312

Részletesebben

Spinner Bike Termék száma: 1316

Spinner Bike Termék száma: 1316 Spinner Bike Termék száma: 1316 Használati és szerelési utasítás Fontos: olvassa el figyelmesen ezt a leírást, mielőtt először használatba venné ezt a terméket. Biztonsági okokból tartsa meg ezt a használati

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja,

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja, Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZİDÉS

BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZİDÉS BKV Zrt. SZÁLLÍTÁSI KERETSZERZİDÉS (a továbbiakban: Keretszerzıdés), amely létrejött egyrészrıl a Budapesti Közlekedési Zártkörően Mőködı Részvénytársaság Székhely: 1980 Budapest, Akácfa utca 15. Cégjegyzékszám:

Részletesebben

MTZ Alkatrészek -A- -B-

MTZ Alkatrészek -A- -B- MTZ Alkatrészek ABLAKKERET HÁTSÓ KISFÜLKÉS KLP ABLAKKERET HÁTSÓ ÜRES ABLAKKERET KISFÜLKÉS HÁT. ÜRES ABLAKKERET OLDALSÓ ÜRES ABLAKMOSÓ CS? ABLAKMOSÓ TARTÁLY ABLAKTÖRL? KLP PAN. 1 KAROS ABLAKTÖRL? KLP PAN.

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl Lapszám: 1/68 3.pont anya A61.03.101. Db 27.00 1 932.00 2 453.64 3.pont csapszeg 70-4605312 Db 27.00 696.90 885.06 3.pont csapszeg+lánc A61.03.001-02 Db 27.00 781.20 992.12 3.pont feszitõ import A61.03.000/OL

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

Tilos az értékesítése! www.jawamoped.hu. BABETTA se. egédmotorkerékpár 210, 225 típus

Tilos az értékesítése! www.jawamoped.hu. BABETTA se. egédmotorkerékpár 210, 225 típus BABETTA se egédmotorkerékpár 210, 225 típus HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ GYÁRTÓ: HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ a BABETTA 210, 225 típusú mopedhez ZMV KOVA MOTOR, a. s. 946 03 KOLÁROVO SZLOVÁKIA TARTALOM: Bevezető Műszaki

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat Kötelező reklámok elhelyezése A kupasorozat díjait adó támogatóink reklámjait kötelezően el kell helyezni, a motorkerékpár első és hátsó sárvédőire! Amennyiben

Részletesebben

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171 Légrugó szelep SV 1219 IKARUS SV1261H SV1219 Féklámpa kapcsoló IKARUS 2.252.1-100 Kompresszor hengertömb D-10 "CSONKA" KMG 61.301.0011 Üzemanyagszint-mérő 38.0034-45-004 38.0034-45-004 Nyomáskapcsoló IKARUS

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT SZÖVETSÉG Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

Multigym Plus kézikönyv

Multigym Plus kézikönyv Multigym Plus kézikönyv Összeszerelési instrukciók: Távolítsa el a doboz tartalmát és győződjön meg arról, hogy minden elem kifogástalan állapotban a rendelkezésre áll! Az összeszereléshez két személy

Részletesebben

tolózár a világon az első egybeöntött házzal készült puhazárású tolózár. Ezzel az egyedülálló konstrukcióval az elzárószerkezet rendkívül masszív.

tolózár a világon az első egybeöntött házzal készült puhazárású tolózár. Ezzel az egyedülálló konstrukcióval az elzárószerkezet rendkívül masszív. Karimás tolózár Rend. szám Beépítési hossz Közeg PN 4000A 4700A rövid EN 558-1 GR 14 ivóvíz Méret / DN 50 65 80 0 125 150 200 250 300 hosszú EN 558-1 GR 15 tolózár a világon az első egybeöntött házzal

Részletesebben

Alapcsavarok kisker árai

Alapcsavarok kisker árai Alapcsavarok kisker árai Termékkód Megnevezés Bruttó eladási ár 910100 Alapcsavar 10x100 72,00 Ft 910120 Alapcsavar 10x120 82,99 Ft 910150 Alapcsavar 10x150 101,99 Ft 910180 Alapcsavar 10x180 136,00 Ft

Részletesebben

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE F01 操 纵 CONTROL ASSY 1 40101300k000 2 43014300k000 3 578708055125 4 58193400n000 5 40600300k000 5 40600300k001 6 60120300k000 7 40090300k000 8 60010300k000 9 80022300k000 10 40001300k000 11 40002300k000

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

...és nincs megállás!

...és nincs megállás! ...és nincs megállás! ADIX-Trade Kft. www.adix.hu Csapágyipari termékek Csapágyak Mélyhornyú, ferde hatásvonalú és beálló golyóscsapágyak Hengergörgős, tűgörgős, kúpgörgős és hordógörgős csapágyak Axiális

Részletesebben

Magnetic 400. Magnetic Szobabicikli. Használati útmutató. 1005. szám. A termékleírás eltérhet a képen ábrázoltaktól.

Magnetic 400. Magnetic Szobabicikli. Használati útmutató. 1005. szám. A termékleírás eltérhet a képen ábrázoltaktól. Magnetic 400 Magnetic Szobabicikli Használati útmutató 1005. szám A termékleírás eltérhet a képen ábrázoltaktól. TARTALOMJEGYZÉK BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK 2 KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 3 A SZÁMÍTÓGÉP ÜZEMBE HELYEZÉSE

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description Alkatrész Börze Cikkszám Cikkmegnevezés Description Nettó eladási ár Ft-ban Price EUR 10104014 CSATLAKOZO THREADED UNION 32 0,11 10153997 CSATLAKOZO WIRE CONNECTOR 1355 4,59 10206320 KULCS KEY 185 0,63

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

A-rész; RÁBA típ. mellső futómű-alkatrészek beszerzése. 3. 35210013 Tengelycsukló; bal ö.á. Ik 435 832.05-3102-005 gyártása megszűnt

A-rész; RÁBA típ. mellső futómű-alkatrészek beszerzése. 3. 35210013 Tengelycsukló; bal ö.á. Ik 435 832.05-3102-005 gyártása megszűnt K I E G É S Z Í TŐ TÁ J É K O Z T A T Á S ( 2 0 1 3. 1 2. 1 9. ) Ezúton adjuk meg az Autóbusz és trolibusz futóműalkatrészek beszerzése tárgyú (eljárás száma: T-131/13) közbeszerzési eljárásban beérkezett

Részletesebben

Ford Mondeo mk.1. hátsó függőleges- és kereszt stabilizátor csere

Ford Mondeo mk.1. hátsó függőleges- és kereszt stabilizátor csere Ford Mondeo mk.1. hátsó függőleges- és kereszt stabilizátor csere írta:misi107 Üdv minden autót szerelő mondeósnak! Az alábbiakban segítséget szeretnék nyújtani mindazoknak, akik ezt az otthon is elvégezhető

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Kifutó termékek. Kifutó termékek 5/1. oldal

Kifutó termékek. Kifutó termékek 5/1. oldal Univerzális vezetékrögzítő patent AP szám csap Ø szalag méret kiszerelés Nettó listaár Nettó akciós ár (mm) (mm) 164 171B 7,5 9x150 25 75,46 Ft 50 Ft Univerzális kárpitrögzítő patent AP szám szín fej Ø

Részletesebben

1/6 Hengeres és kúpos tengelyvégek méretei és a hozzárendelt reteszek főméretei MSZ ISO 775

1/6 Hengeres és kúpos tengelyvégek méretei és a hozzárendelt reteszek főméretei MSZ ISO 775 BME Járműelemek és Hajtások Tanszék Járműelemek I Tervezési felaat Hengeres Kúpos Fészkes retesz Fészkes retesz Íves retesz Hengeres l l 1 MSZ 12868 fő méretei horony MSZ 311 méret tűrése Hosszú Rövi Hosszú

Részletesebben

EVEZŐPAD Cikk szám: 1229 Használati és kezelési útmutató

EVEZŐPAD Cikk szám: 1229 Használati és kezelési útmutató EVEZŐPAD Cikk szám: 1229 Használati és kezelési útmutató Fontos biztonsági információk VIGYÁZAT: Mielőtt elkezdené az edzéseket, kérje ki kezelőorvosa véleményét. Ez főként a 35 év fölöttiekre, valamint

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY 6 6.1 Tartalék alkatrész rajz - Explosion drawing 36 OPTIMUM 6.1.1 Fúrófej - Drilling head 83 84 41 97 141 81 57 140 33 63 80 93 96 56 86 72 89 91 5 51 42 147 43 73 74 75 139 27 201 98 95 148 29 103 82

Részletesebben

Megtekinthető: 450. raktár, Budapest, XVI.ker. Bökényföldi út 122. Raktárvezető: Schmidt Róbert raktárvezető, Tel.:461-6500/28779

Megtekinthető: 450. raktár, Budapest, XVI.ker. Bökényföldi út 122. Raktárvezető: Schmidt Róbert raktárvezető, Tel.:461-6500/28779 A BKV Zrt. Értékesítési Csoportja értékesíteni kívánja a lenti táblázatban felsorolt elfekvő készleteit. A készletek a raktárvezetőkkel történt előzetes telefoni egyeztetés után tekinthetők meg. A vételi

Részletesebben

MTB. használatiútmutató KORMÁNYSZÁR ÉS KORMÁNY

MTB. használatiútmutató KORMÁNYSZÁR ÉS KORMÁNY HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ Tisztelt Vásárlónk, köszönjük, hogy éppen a KELLYS kerékpárt választotta. Hogy elégedett legyen kerékpárunkkal és biztonságosan tudja használni, kérem olvassa el a következő használati

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV A.6.2. A.6.2.1. 2. számú melléklet: forma nyomtatványok; Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 kategória: Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT

Részletesebben

Használati utasítás PV-AC2610-CE

Használati utasítás PV-AC2610-CE Használati utasítás PV-AC2610-CE - 1 - Biztonsági instrukciók Köszönjük, hogy termékünk megvásárlása mellett döntött. Annak ellenére, hogy igyekszünk minden gyártással kapcsolatos hibát elhárítani, azok

Részletesebben

MÁGNESES SZOBABICIKLI. Termék száma: 996

MÁGNESES SZOBABICIKLI. Termék száma: 996 MÁGNESES SZOBABICIKLI Termék száma: 996 Összeszerelési és használati útmutató Fontos: mielőtt hozzákezdene a termék használatához olvassa el figylemesen a következő leírást. Őrizze meg a hasz nálati utasítást

Részletesebben

Karbantartási jegyzőkönyv

Karbantartási jegyzőkönyv Karbantartási jegyzőkönyv Lajstromjel: HA- Tulajdonos: Jelölje meg a megfelelő típust! Üzembentartó: Repülőgép típ.: SF-25 B/C/D/E Gyári szám: Gyártási év: Motor: Gyári szám: Gyártási év: Légcsavar: Gyári

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

GÉPKÖNYV EXCENTERES ÉLHAJLÍTÓ HASZNÁLATI UTASÍTÁS

GÉPKÖNYV EXCENTERES ÉLHAJLÍTÓ HASZNÁLATI UTASÍTÁS GÉPKÖNYV EXCENTERES ÉLHAJLÍTÓ HASZNÁLATI UTASÍTÁS A gépkönyvet a gép használatbavétele előtt feltétlenül olvassa el! Szériaszám : Gyártási év : 2012. Gyártó : OK. GÉP Bt. Vevőszolgálat : H2314 Halásztelek,

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

Használati utasítás Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D, B1-17D Traktorokhoz

Használati utasítás Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D, B1-17D Traktorokhoz Használati utasítás Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D, B1-17D Traktorokhoz - 1 - I. Bevezetés A Kubota B1-14D, B1-15D, B1-16D és B1-17D olyan négy kerék meghajtású, többcélú kerti traktor, ami a kertészetek,

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

Cikk szám: 1238 Használati utasítások

Cikk szám: 1238 Használati utasítások Cikk szám: 1238 Használati utasítások FONTOS BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK 1. Mielőtt ezt vagy bármilyen más edzést elkezdene, konzultáljon kezelő orvosával. Kérje orvosa segítségét annak meghatározásában, hogy

Részletesebben