LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT Model Part No.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No."

Átírás

1 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6 alátét Washer φ6 YYB90QT0004 Cap Nut, M6 6 YYB90QT000 tömítés Asbestos Gasket, Muffler GB/T89-M8 6 kipufogó karima Flange Bolt, M YYB90QT0006 rögzítő gyűrű Fi ing Ring, Muffler 9 YYB90QT000 gumi alátét Rubber Cushion Strip, Muffler Fi ing Ring 0 YYB90QT0008 tartó lemez Connecting Plate, Engine GB/T89-M8 40 karimás Flange Bolt, M8 40 GB/T89-M8 0 karimás Flange Bolt, M8 0 第 页

2 图 Draft 车 架 FRAME YYB90QT0000 YYB90QT000 váz Frame YYB90QT000 motor tartó Engine Mount 3 GB/T89-M0 0 Bolt, M0 0 4 YYB90QT0003 motor tartó Engine Mount Bolt, M0. 40 GB/68.-M0 rögzítő Flange Lock Nut, M0 3 6 YYB90QT0004 gumi csillapító Cushioning Rubber, Engine Mount YYB90QT000 ülés zárszerkezet Holder, Seat Lock 8 YYB90QT0006 kábel Cable, Seat Lock 9 GB/T89-M6 6 Flange Bolt, M6 6 0 YYB90QT000 alvázszám Statutory Inscription Plate GB/T6 szegecs Rivet, Statutory Inscription Plate 第 页

3 图 3 Draft 3 主 支 架 / 侧 支 架 MAIN / SIDE STAND YYB90QT03000 YYB90QT00300 sztender Main Stand Assy YYB90QT00300 tengely Main Stand Axle, φ8 0 3 GB/T9-φ8 alátét Plain Washer, φ8 4 YYB90QT biztosító Clip Pin YYB90QT oldalsó rugó a sztenderhez Side Spring, Main Stand 6 YYB90QT00300 rugó Spring, Main Stand YYB90QT gumi rögzítő Retainer Rubber, Main Stand 8 YYB90QT00300 oldaltámasz Side Stand Assy 9 YYB90QT rugó az oldaltámaszhoz Spring, Side Stand 0 YYB90QT rugó az oldaltámaszhoz Side Spring, Side Stand YYB90QT00300 Bolt, Side Stand 第 3 页

4 图 4 Draft 4 后 货 架 REAR BAGGAGE RACK YYB90QT04000 YYB90QT0400 tartó a csomagtartóhoz Bracket, Baggage Rack GB/T89-M6 6 Flange Bolt,M YYB90QT0400 csomagtartó Baggage Rack 4 GB/T0.-M8 40 belső Inner He Bolt, M 第 4 页

5 图 方 向 把 / 方 向 把 罩 Draft HANDLE, METER CASE YYB90QT0000 YYB90QT000 kormány Handle Comp GB/T89-M0 0 Flange Bolt, M0 0 3 GB/T68.-M0 anya Flange Lock Nut, M0 4 YYB90QT000 rögzítő nyak Lock Collar YYB90QT0003 burkolat Case, Meter 6 YYB90QT0004 fogantyú borítás Cover, Handle Comp GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST GB/T88-M6 Screw, M6 9 YYB90QT000 YYB90QT000B műszerfal díszítés Fighter műszerfal díszítés Bullet Decorating Plate, Meter Case 0 GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST4. 4 第 页

6 图 6 Draft 6 操 纵 手 把 / 后 视 镜 / 钢 索 / 开 关 HANDLEBAR, REAR VIEW MIRROR, CABLE & SWITCH YYB90QT06000 YYB90QT0600 baloldali kapcsoló szerkezet Switch Assy, L. Handlebar YYB90QT0600 jobb oldali kapcsoló szerkezet Switch Assy, R. Handlebar 3 GB/T88-M Screw, M 4 GB/T88-M 0 Screw, M 0 YYB90QT06003 fogantyú (bal) Rubber Grip, L. Handle 6 YYB90QT06004 fogantyú (jobb) Rubber Grip, R. Handle(ThroYYB9le Control) YYB90QT0600 gázbowde ThroYYB9le Cable 8 GB/T84-ST4.8 Screw, Tapping ST4.8 9 YYB90QT06006 visszapillantó (bal) Rear View Mirror, L. 0 YYB90QT0600 Visszapillantó (jobb) Rear View Mirror, R. YYB90QT06008 gyújtáskapcsoló Ignition Switch GB/T904.4-M0 6 alátéttel Bolt with Washer, M6 6 3 YYB90QT06009 zárszerkezet Lock Set 第 6 页

7 图 Draft 燃 油 箱 FUEL TANK YYB90QT0000 YYB90QT000 üzemanyag tartály Fuel Tank Assy YYB90QT000 üzemanyag szintjelző Fuel Level Sensor 3 YYB90QT0003 rögzítő fedél Block Cap, Sensor 4 YYB90QT0004 tömítés Oil Seal Gasket for Sensor GB/T89-M6 6 Bolt, M YYB90QT000 tanksapka Cap Assy, Fuel Tank YYB90QT0006 benzincsap Fuel Valve Assy 8 YYB90QT000 üzemanyag cső Fuel Tube 9 YYB90QT0008 üzemanyag szűrő Fuel Filter 0 YYB90QT0009 vákumcső Vacuum Air Tube YYB90QT000 clip Clip, Fuel Tube φ 4 YYB90QT00 clip Clip, Fuel Tube φ4 第 页

8 图 8 Draft 8 方 向 柱 / 前 减 震 STEERING / FRONT SHOCK ABSORBER YYB90QT08000 YYB90QT0800 kormányszár Lower Bridge Assy, Steer Stem YYB90QT0800 上 钢 碗 全 套 Top Protrude, Steel Ball Bowl Assy 3 YYB90QT08003 下 钢 碗 全 套 BoYYB9om Concave, Steel Ball Bowl Assy 4 YYB90QT08004 első lengéscsillapító (bal) L. Front Shock Absorber YYB90QT0800 első lengéscsillapító (jobb) R. Front Shock Absorber 6 GB/T89-M8 4 csvar Flange Bolt, M8 4 4 YYB90QT08006 első sárvédő Front Mudguard 8 YYB90QT0800 Screw,M6 6 4 第 8 页

9 图 9 Draft 9 前 轮 FRONT WHEEL YYB90QT09000 YYB90QT0900 keréktárcsa Rim, Front Wheel YYB90QT0900_ keréktárcsa ccm 3 coll YYB90QT0900 前 轮 轴 隔 套 组 合 Separate Collar Set, Front Wheel A le 3 YYB90QT09003 gumi Tyre, Front Wheel 30/ YYB90QT09004 szelep Tubeless Valve YYB90QT0900 szelepsapka Cap, Tubeless Valve 6 YYB90QT09006 sebességmérő Count Gear Bo, Odometer YYB90QT0900 kábel Cable, Odometer 8 YYB90QT09008 első tengely A le, Front Wheel, M 4 9 YYB90QT09009 nyak Collar 0 GB/T68.-M Flange Lock Nut, M 第 9 页

10 图 0 Draft 0 前 液 压 制 动 器 FRONT HYDRAULIC BRAKE YYB90QT0000 YYB90QT0000 első fékrendszer Front Hydraulic Brake System YYB90QT000 nyak első fékhengerhez Cap, Front Hydraulic Cylinder 3 GB/T0.-M6 Bolt, M6 4 YYB90QT000 első fékhenger Front Hydraulic Cylinder Comp YYB90QT0003 fékkar (jobb oldali) Lever, Right Handle 6 YYB90QT0004 fékkarhoz Bolt, Front Brake Lever GB/T68.-M6 Flange Lock Nut, M6 8 YYB90QT000 kapcsoló Switch, Front Brake 9 YYB90QT0006 kapcsoló savar az első fékhez Connect Bolt, Hose, Front Brake 0 YYB90QT000 réz alátét Copper Washer 4 YYB90QT0008 fékcső Hydraulic Hose, Front Brake YYB90QT0009 rögzítő Clip, Front Hydraulic Hose 3 YYB90QT000 féknyereg Caliper Comp, Front Brake 4 GB/T89-M8 30 Flange Bolt, M8 30 YYB90QT00 ABS jeladó ABS Assy 6 YYB90QT00 fékbetét Brake Plate Assy, Front Brake YYB90QT003, féknyereghez Bolt, Brake Plate Assy, Front Brake 8 YYB90QT004 féktárcsa Brake Disc. Assy, Front Wheel 9 GB/T6-M8 imbusz Inner He Bolt, M8 3 第 0 页

11 图 Draft 后 轮 REAR WHEEL YYB90QT000 YYB90QT00 hátsó keréktárcsa Rim, Rear Wheel YYB90QT00_ hátsó keréktárcsa ccm 3 coll YYB90QT00 gumi Tyre, Rear Wheel 30/ YYB90QT003 szelep Tubeless Valve 4 YYB90QT004 szelepsapka Cap, Tubeless Valve GB/T684-M6 Lock Nut, M6 第 页

12 图 Draft 后 制 动 器 REAR BRAKE YYB90QT000 YYB90QT00 fékkar Lever, Left Handle YYB90QT00 kapcsoló Switch, Rear Brake 3 YYB90QT003, hátsó fékkarhoz Bolt, Rear Brake Lever 4 GB/T68.-M6 Flange Lock Nut, M6 YYB90QT004 fékbowden Cable, Rear Brake 6 YYB90QT00 lengőkar hátsó fék Rocker Arm, Rear Brake GB/T89-M6 30 Flange Bolt, M YYB90QT006 visszahúzó rugó Return Spring, Rear Brake Rocker Arm 9 YYB90QT00 tengely Camshaft, Rear Brake 0 YYB90QT008 fékpofa Rear Brake Shoe Set YYB90QT009 visszahúzó rugó Return Spring, Rear Brake Shoe 第 页

13 图 3 Draft 3 座 垫 SEAT YYB90QT3000 YYB90QT300 ülés Seat Assy YYB90QT300 üléstartó Connecting Plate, Seat 3 YYB90QT3003 csavr tengely Axle Pin, Seat 4 GB/T6.-M6 anya Flange Nut, M6 第 3 页

14 图 4 Draft 4 前 面 罩 / 前 护 条 / 工 具 箱 FRONT COVER, SHIELD & LUGGAGE CARRIER YYB90QT YYB90QT400 első borítás Front Cover YYB90QT400 díszítő elem Decorating Plate, Front Cover 3 YYB90QT4003 sárvédő Fender, Frame 4 YYB90QT4004 Screw, M6 0 GB/T84-ST4.8 6 Screw, Tapping ST GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST4 4 YYB90QT400 szorítókapocs Clamp Nut, M YYB90QT 第 4 页

15 图 脚 踏 底 板 / 置 物 箱 / 置 物 箱 前 罩 Draft FOOTREST, LUGGAGE CABINET & ITS FRONT COVER YYB90QT000 YYB90QT00 lábtartó alap Footrest Base Panel YYB90QT00 borítás BaYYB9ery Cover, Footrest Base Panel 3 YYB90QT003 láb védőlemez Foot Shield Plate 4 YYB90QT004 alvázszám borítás Cover, Chassis No. YYB90QT00 első borítás a tároló rekesz előtt Front Cover, Luggage Cabinet 6 YYB90QT006 borítás Cap, Front Cover, Luggage Cabinet YYB90QT00 zár Cap Lock, Front Cover, Luggage Cabinet 8 YYB90QT008 tároló rekesz Luggage Cabinet 9 YYB90QT009 borítás Small Cover, Luggage Cabinet 0 GB/T84-ST4.8 Screw, Tapping ST4.8 4 GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST4. 9 YYB90QT600 szorító kapocs Clamp, M GB/T904.4-M6 6 alátéttel Bolt with Washer, M GB/T93-M6 fedő Cap Nut, M6 GB/T9-φ6 sima alátét Plain Washer, φ6 6 YYB90QT60 Step Bolt, M6 6 第 页

16 图 6 车 体 护 板 Draft 6 SIDE & REAR COVERS YYB90QT6000 YYB90QT600 baloldali borítás Left Cover YYB90QT600 zárszerkezet Lock Assy, Seat 3 YYB90QT6003 jobboldali borítás Right Cover 4 YYB90QT6004 borítás a tanksapkánál Decorating Cap Cover, Fuel Tank Lock Cap YYB90QT600 bal oldali szellőző Left Intake Fender 6 YYB90QT6006 jobb oldali szellőző Right Intake Fender YYB90QT600 bal oldali dekoráció L. Small Decorating Plate 8 YYB90QT6008 jobb oldali dekoráció R. Small Decorating Plate 9 YYB90QT6009 szorító kapocs Clamp, M4. 0 GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST4. GB/T84-ST4.8 Screw, Tapping ST4.8 6 第 6 页

17 图 Draft 后 挡 泥 板 / 后 轮 挡 泥 板 REAR MUDGUARD YYB90QT000 YYB90QT00 hátsó sárvédő Rear Fender GB/T6.-M Flange Bolt, M 3 3 YYB90QT00 fényvisszaverő Rear Retro Reflecting Device 4 GB/T6.-M anya Flange Nut, M YYB90QT003 hátsó sárcsapó Rear Mudguard, Rear Wheel 6 YYB90QT004 szorító kapocs Clamp, M6 YYB90QT00 konzol L. Bracket, Rear Mudguard 8 GB/T89-M6 6 alátéttel Bolt with Washer, M6 6 第 页

18 图 8 Draft 8 后 减 震 器 REAR SHOCK ABSORBER YYB90QT8000 YYB90QT800 hátsó lengéscsillapító Rear Shock Absorber Assy GB/T89-M0 40 Flange Bolt, M GB/T80-M8 3 Hex Bolt, M8 3 4 GB/T68.-M0 anya Flange Lock Nut, M0 第 8 页

19 图 9 Draft 9 主 电 缆 WIRE HARNESS YYB90QT9000 YYB90QT0900 vezetékköteg Wire Harness YYB90QT0900 Duda Horn 3 YYB9PT 闪 光 器 Winker Relay 4 YYB9PT biztosíték tartó Fuse Box YYB9PT00900 biztosítés Fuse A 6 YYB9PT szalag Strip Set 8 YYB9PT00900 ellenállás Discharge Resistance 8 GB/T6.-M6 Flange Nut, M6 9 YYB90QT0900 gyújtáskapcsoló Ignition Switch 0 YYB90QT09008 套 锁 Lock Set 第 9 页

20 图 0 Draft 0 蓄 电 池 BAYYB9ERY YYB90QT0000 YYB90QT000 akkumulátor BaYYB9ery, V AH YYB90QT000 pozitív kábel Cable, Positive Pole 3 YYB90QT0003 negatív kábel Cable, Grounding 4 GB/T9.-M6 0 Bolt, M6 0 GB/T39-M6 négyszög alátét Square Nut, M6 第 0 页

21 图 Draft 仪 表 METER YYB90QT000 YYB90QT00 km óra 4T Meter Assy YYB90QT00-T km óra T YYB90QT00 kábel Wire Cable, Meter 3 YYB90QT003 izzó Bulb, Meter Light V3W 6 4 GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST4. 3 第 页

22 图 Draft 前 照 灯 HEADLIGHT YYB90QT000 YYB90QT00 első lámpa Fighter Headlight Comp Assy YYB90QT00C YYB90QT00B YYB90QT00J első lámpa City bal első lámpa Bullet jobb első lámpa Bullet YYB90QT00 égő Bulb, Headlight V3W/3W 3 YYB90QT003 vezetékköteg Wire Cable, Headlight Assy 4 GB/T84-ST4. Screw, Tapping ST4. 4 第 页

23 图 3 Draft 3 前 转 向 灯 FRONT TURNING LIGHT YYB90QT3000 YYB90QT300 baloldali index L. Front Turning Light Assy YYB90QT300 jobboldali index R. Front Turning Light Assy 3 YYB90QT3003 lencse (bal) Len, L. Front Turning Light 4 YYB90QT3004 lencse (jobb) Len, R. Front Turning Light GB/T86.-ST3.4 6 Screw, Tapping ST YYB90QT300 index égő Bulb, Front Turning Light V0W GB/T84-ST4.8 Screw, Tapping ST4.8 第 3 页

24 图 4 Draft 4 后 尾 灯 / 后 转 向 灯 组 合 REAR LIGHT YYB90QT4000 YYB90QT400 hátsó világítás Rear Light Assy YYB90QT400 hátsó lámpa Holder, Rear Light 3 YYB90QT4003 vezeték Wire Cable, Rear Light Assy 4 YYB90QT4004 búra Lens, Rear Light GB/T86.-ST3.8 6 Screw, Tapping ST YYB90QT400 index (bal) Lens, L. Rear Turning Light Assy YYB90QT4006 index (jobb) Lens, R. Rear Turning Light Assy 8 YYB90QT400 baloldali index búra Lens, L. Rear Turning Light 9 YYB90QT4008 jobboldali index búra Lens, R. Rear Turning Light 0 GB/T86.-ST3.4 6 Screw, Tapping ST3.4 6 GB/T4-M0 anya Hex Nut YYB90QT4009 égő Bulb, Rear Light(V/w/w) 3 YYB90QT400 égő Bulb, L. & R. Turning Light (V,0w) 第 4 页

25 图 Draft 发 动 机 总 成 / 空 滤 器 ENGINE COMP & AIR CLEANER YYB90QT000 YYB90QT00 komplett motor Engine Assy YYB90QT00 szívó nyílás Air Inlet Pipe 3 YYB90QT003 klip Clip 4 YYB90QT004 karburátor Carburetor Assy YYB90QT00 levegő szűrő 4T Air Cleaner Assy YYB90QT00-T levegő szűrő T 6 GB/T Bolt, M6 3 GB/T Bolt, M6 8 YYB90QT00 rögzítő Fi ing Connecting Plate 9 YYB90QT008 indítótekercs Ignition Coil Assy 0 GB/T Screw, M6 3 YYB9PT0009 indító relé Starter Relay YYB9PT000 egyenirányító Rectifier 3 GB/T89-M6 Bolt, M6 4 YYB90QT0 CDI CDI 第 页

26 YYB90QT000 légszűróház Body, Air Cleaner YYB90QT000 boríás (levegőszűrő) Cover, Air Ceaner 3 YYB90QT0003 levegőszűrő belső Filter Core 4 YYB90QT0004 cső Breather Tube YYB90QT000 illesztő Joint, Breather Tube 6 YYB90QT0006 rögzítő Fixing Ring YYB90QT000 túlfolyó Overflow Oil Tube 8 YYB90QT0008 klip Clip 9 GB/T84-ST4.8 6 lenez Screw, Tapping ST4.8 6 第 6 页

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G R OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G 49 10.4.07 K:\AA Optimum\EREDETI manuals\metal_belt_saws\s350g\h\s350g_parts.fm

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse, 0 Wien Tel: 0 / 66 7 0-0* Fax: 0 / 66 7 0-40 Makita Service Information / Model: LS074FL Seite /9 (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék HU He-Va Tip-Roller 4,5m 5,4m 6,3m (kivéve 6,3m 620mm Cambridge) N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: +45 9772 4288 Fax:+45

Részletesebben

HAKKO Alkatrészlista. Hegytisztítás HAKKO599B Cleaning wire

HAKKO Alkatrészlista. Hegytisztítás HAKKO599B Cleaning wire 1188. Budapest, Rákóczi u. 53/B Ungarn Tel/Fax: 06-1-294-1558 www.forrasztastechnika.hu HAKKO Alkatrészlista Kép Rendelési kód Megnevezés Megjegyzés Teszter HAKKO FG-100 FG-101 191-212 Sensor FG-100 FG101

Részletesebben

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description Alkatrész Börze Cikkszám Cikkmegnevezés Description Nettó eladási ár Ft-ban Price EUR 10104014 CSATLAKOZO THREADED UNION 32 0,11 10153997 CSATLAKOZO WIRE CONNECTOR 1355 4,59 10206320 KULCS KEY 185 0,63

Részletesebben

M10 A2, retaining nut for the impeller 9 Washer 1 No. 10 A2 Spring washer for the impeller retaining nut 10 Washer 1 No

M10 A2, retaining nut for the impeller 9 Washer 1 No. 10 A2 Spring washer for the impeller retaining nut 10 Washer 1 No VB25/ 1300 Inox Type Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture 1 Pump case JPV413 730 1 Yes 2 Screw 1 No 3 O ring 17*3 OR8 1 No 4 Plastic cap 2 No 5 O ring

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H OPTIMUM 6 Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H 6.1 Áttekintés - Overview B24H 37 OPTIMUM Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H 6.1.1 Tartalékalkatrész

Részletesebben

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking GÁZARMATÚRA Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking A 8089-101/A Szerelt gázarmatúra Valve complete B 8095-200 Szelepszár Main valve disk bar C 8072-200 Parafatömítés (egy lyukú)

Részletesebben

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info Modell típus: WITL100FR Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

Használati utasítás PV-AC2610-CE

Használati utasítás PV-AC2610-CE Használati utasítás PV-AC2610-CE - 1 - Biztonsági instrukciók Köszönjük, hogy termékünk megvásárlása mellett döntött. Annak ellenére, hogy igyekszünk minden gyártással kapcsolatos hibát elhárítani, azok

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA!

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! Insportline Hungary kft., Kossuth Lajos utca 65, 2500 Esztergom tel/fax: +36(06)33 313242, mobil: (0670)2118227 www.insportline.hu Fontos biztonsági

Részletesebben

Madison ellipszistréner

Madison ellipszistréner Madison ellipszistréner A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36 (70) 211 8227, www.insportline.hu Figyelmeztetés:

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV

FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV Típusszám: NTIVEX99.0 Sorozatszám: FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV Sorozatszám: Címke A visszakereshetőség végett tüntesse fel a sorozatszámot a fenti sorban. KÉRDÉSE VAN? Ha kérdése van, vagy valamilyen alkatrész

Részletesebben

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus HU Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus He-Va Vip-Roller 3.3 4.5 m N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: +45 9772 4288 Fax:+45 9772 2112 www.he-va.com 2 TARTALOMJEGYZÉK:

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF

PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF SZERVíZKÖNYV PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF FI-M030430/b 0 1. Adattáblázat 2. Méretek 3. Hűtőkör diagram 4. Üzemeltetési határok 5. Kapcsolási rajz 6. Hibakeresés 7. Vezérlés 8. A készülékek

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

Cars and motor industry 1

Cars and motor industry 1 Cars and motor industry Alkoss kifejezéseket az A és B keretben megadott szavakkal, majd párosítsd őket össze a magyar megfelelőjükkel! A pressure tool beam splash computer car hydraulic inclined B gauge

Részletesebben

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc Type BT6877K Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

BTSZ 600 Special. Type

BTSZ 600 Special. Type Type BTSZ 600 Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

Modell típus: BFI620. termékkód: 30708

Modell típus: BFI620. termékkód: 30708 Modell típus: BFI620 termékkód: 30708 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ YAMADA

KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ YAMADA Magyar-Amerikai Környezet- és Egészségvédelmi Kft. KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ a YAMADA NDP-10 típusú, sőrítettlevegı meghajtású membránszivattyúkhoz Megrendelı: Típus: Gyártási szám: Eladás dátuma: Vadrózsa

Részletesebben

RÁBA 701.03 ALKATRÉSZKATALÓGUS PARTS CATALOG PORT ÁL MELLSÕ F U T ÓMÛ VE K PORTAL FRONT AXLE D3.6.0088.C.2001

RÁBA 701.03 ALKATRÉSZKATALÓGUS PARTS CATALOG PORT ÁL MELLSÕ F U T ÓMÛ VE K PORTAL FRONT AXLE D3.6.0088.C.2001 ALKATRÉSZKATALÓGUS PARTS CATALOG RÁBA 70.03 PORT ÁL MELLSÕ F U T ÓMÛ VE K PORTAL FRONT AXLE RÁBA FUT ÓMÛ Gyártó és K ereskedelmi Kft. H - 900 GY ÕR P.O.B. HUNGARY TEL.:36/96/6-000, 36/96/6-65 FAX: 36/96/6-900

Részletesebben

SpeedForce 50 Teljes áttekintés

SpeedForce 50 Teljes áttekintés SpeedForce 50 Teljes áttekintés 1. Sisaktartó szerszámkészlettel 2. Csomagakasztó 3. Üzemanyag olaj tároló burkolat 4. Akkumulátor és biztosíték 5. Gyújtáskapcsoló, kormányzár 6. Fékfolyadék tartály 7.

Részletesebben

HighwayHawk árlista 2013 1/45 oldal moto.hu motorosbolt

HighwayHawk árlista 2013 1/45 oldal moto.hu motorosbolt HighwayHawk árlista 2013 1/45 oldal moto.hu motorosbolt 00-10003 SHOP DISPLAY RACK 60 X 100 CM 11,480 Ft 00-10004 DISPLAY HOOK 100 MM 1,320 Ft 00-10005 DISPLAY HOOK 150 MM 1,320 Ft 00-10006 DISPLAY HOOK

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

Cikkszám Leírás Description EA037 EA030 EA025 EA017 EA023 EA012 EA011 EA021 EA001 EA008 EA032 EA020

Cikkszám Leírás Description EA037 EA030 EA025 EA017 EA023 EA012 EA011 EA021 EA001 EA008 EA032 EA020 ELSÕ AGY FRONT HUB EA037 EA030 EA025 EA017 EA023 EA012 EA011 EA021 EA001 EA008 EA032 EA020 Elsõ agy normál Assess-201F -5/16 x 140 mm -178 g 16 lyukú 20 lyukú 28 lyukú 36 lyukú Csomagolás: 100 db / karton

Részletesebben

VIBROMOTOROK. FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV SPV SPC típusok

VIBROMOTOROK. FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV SPV SPC típusok VIBROMOTOROK FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV SPV SPC típusok 2 01 SZIMBÓLUMOK 02 BEVEZETÉS 03 BIZTONSÁGI AJÁNLÁSOK 04 TÁROLÁS 05 BEÉPÍTÉS 05.1 Általános előírások 05.2 Ellensúlyok beállítás 05.3 Elektromos csatlakozás

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: HM800 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus HU Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus He-Va Vip-Roller 5.4 6.3 7.3 8.2 m Fontos: Mielőtt elkezdené használni a gépet, alaposan tanulmányozza át a kezelési utasítást, hogy megismerje

Részletesebben

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám (3) A motorszám motorblokk bal hátsó részén található Kezelőszervek 1. Sisaktartó

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. Somfy motor felfogató. adapter somfy motorhoz Ø 42-es tengelyhez

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. Somfy motor felfogató. adapter somfy motorhoz Ø 42-es tengelyhez Round M motor ROUND M MOTOR RLRTU-42 alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm roller blind tube, aluminium, 42 mm, 580 cm RLRC2046-ABC Somfy motor felfogató universal bracket adapter Somfy motors RLRC3044-ABC

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. "M" méretű gyöngyláncos hajtómű, fehér

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. M méretű gyöngyláncos hajtómű, fehér Round M chain ROUND M CHAIN RLRTU-38 alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm roller blind tube, aluminium, 38 mm, 580 cm RLRTU-42 alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm roller blind tube, aluminium, 42 mm, 580

Részletesebben

Modell típus: WITP102EU/Y. termékkód: 34266

Modell típus: WITP102EU/Y. termékkód: 34266 Modell típus: WITP102EU/Y termékkód: 34266 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) A típusazonosító a váz jobb hátsó részén, az ülés alatt található. Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám

Részletesebben

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets 3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets Varga hegeszt - és vágó készlet / Varga combined cutting and welding set DIN MSZ EN ISO 5172, Acetilénre Varga hegeszt - vágó készlet / Combined

Részletesebben

Szelepek (szelephézag) beállítása a GS500-on

Szelepek (szelephézag) beállítása a GS500-on Adjusting The Valves On Your GS500 Szelepek (szelephézag) beállítása a GS500-on HA NEM LENNE JÓ A FORDITÁS KÉRLEK JELEZD!!!!!!! akmt@freemail.hu By Marc Malagelada Duch GS500 owner from Girona, Catalunya,

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 28 mm. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 28 mm. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm Round S chain ROUND S CHAIN RLRTU-28 Ø 28 mm aluminium, 28 mm, 580 cm RLRTU-38 Ø 38 mm, 580 cm aluminium, 38 mm, 580 cm RLRTU-42 Ø 42, 580 cm aluminium, 42 mm, 580 cm RLRC2001-W "S" méretű gyöngyláncos

Részletesebben

Miért töltenél órákat a hibafeltárásra?

Miért töltenél órákat a hibafeltárásra? Volkswagen Diagnosztikai hibakódok táblázata (Diagnostic trouble codes: DTC) Általános leírás 1996-os évtl kezdden az észak amerikai piacra gyártó autógyáraknak egy elírt fedélzeti diagnosztikai rendszerrel

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

www.mosogepszerviz.info

www.mosogepszerviz.info Modell típus: IWC7105ECOEE/E termékkód: 72420 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Teljes áttekintés. 10. Műszerfal 11. Kormány 12. Tanksapka 13. Benzincsap 14. Hátsó rugóstag 15. Utas lábtartó 16. Oldaltámasz 17.

Teljes áttekintés. 10. Műszerfal 11. Kormány 12. Tanksapka 13. Benzincsap 14. Hátsó rugóstag 15. Utas lábtartó 16. Oldaltámasz 17. MadAss 50/125 Teljes áttekintés 1. Hátsó féktartály 2. Első féktartály 3. Típusazonosító 4. Kormányzár 5. Hátsó fékkar 6. Berúgó kar 7. Lábtartó 8. Akkumulátor és biztosíték 9. Utas lábtartó 10. Műszerfal

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: LC30 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

Your contact person Úr Ottmar Schmid Technischer Vertrieb 0711 88718 500 0711 88718 100 o.schmid@mannesmann-demag.com.

Your contact person Úr Ottmar Schmid Technischer Vertrieb 0711 88718 500 0711 88718 100 o.schmid@mannesmann-demag.com. Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Sorjázási, csiszolási, marási, polirózási és öntvénytisztitási megmunkálásokra Robusztus kivitelezés, ER-befogó patron Biztonsági inditókar az EN 792 szabvàny szerint A

Részletesebben

ISUZU D-MAX GYÁRI KIEGÉSZÍTÔK

ISUZU D-MAX GYÁRI KIEGÉSZÍTÔK Az Ön márkakereskedôje: WAE Kft. 2051 Biatorbágy, Budai út 16. www.isuzu4x4.hu A WAE Kft. az esetleges nyomdai, illetve rendelhetôségi hibákért felelôsséget nem vállal. Az ár-, és felszereltség változtatás

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

;!! 5 "! &!! 4 " " "? ) 7/ (! ( * @ ( $!! "# A =BC >!! %! "# A =BD >!! &' ( - &! '9DB/ 9! 4*'2 = > )* )* + ; " $,,2, +. + - - ' ( ; ' ( ; /78.//0!

;!! 5 ! &!! 4   ? ) 7/ (! ( * @ ( $!! # A =BC >!! %! # A =BD >!! &' ( - &! '9DB/ 9! 4*'2 = > )* )* + ;  $,,2, +. + - - ' ( ; ' ( ; /78.//0! 1 2 3 1 2 3 3000 km-es SZERVIZ SERVICE NOW (Szerviz most) APPLY FOOT BRAKE WHEN SELECTING GEAR WITH VEHICLE STATIONARY STOP (Álljon meg) SERVICE MANUAL (Szervizfüzet) OIL PRESS (Olajnyomás).

Részletesebben

Insportline Houston Magyar útmutató

Insportline Houston Magyar útmutató Insportline Houston Magyar útmutató Biztonsági elıírások A gép biztonságos használata érdekében rendszeresen ellenırizze az alkatrészeket! Ha Önön kívül más is használja a gépet, bizonyosodjon meg róla,

Részletesebben

Modell típus: IWC6085SEU. termékkód: 62618

Modell típus: IWC6085SEU. termékkód: 62618 Modell típus: IWC6085SEU termékkód: 62618 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel Villahíd Harley-Davidson Kawasaki Triumph Sportster XL 883/1200 XL2 W 650-00 EJ650A W 650 00-06 EJ800A W 650, 43mm-Gabel EJ650A, 43mm-Gabel EJ800A Bonneville/Thruxton -09 908MD/ME Bonneville/Thruxton 10-908MD/ME

Részletesebben

windshield Cardioid microphone complete with XLR module, clip and windshield Super-cardioid microphone complete with XLR module, clip & windshield

windshield Cardioid microphone complete with XLR module, clip and windshield Super-cardioid microphone complete with XLR module, clip & windshield MKH 8000 Series - Professzionális RF Kondenzátor mikrofonok, kiegészítők Omni-directional 500965 MKH 8020 complete with XLR module, clip & windshield 274 252 Ft 348 300 Ft 500966 MKH 8040 Cardioid complete

Részletesebben

A Műszerfal áttekintése

A Műszerfal áttekintése X-Road Teljes áttekintés 1. Akkumulátor, biztosíték, szerszámkészlet 2. Hátsó féktartály 3. Rúgóstag 4. Tanksapka 5. Gázkar 6. Első féktartály 7. Műszerfal 8. Első fékkar 9. Alvázszám 10. Típusazonosító

Részletesebben

EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY

EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY Tartalomjegyzék EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY... 3 1. Átadáskori ellenőrzés... 4 2. Kezelési utasítás... 4 2.1 Henger üzembe helyezése... 4 2.2 Szállítás... 4 3. Karbantartás... 5 4. Alkatrész lista, henger...

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

INFORMATION I MANUALS I SERVICE BENZIN STROMERZEUGER. INVERTER AL-KO 2000i. Bedienungsanleitung

INFORMATION I MANUALS I SERVICE BENZIN STROMERZEUGER. INVERTER AL-KO 2000i. Bedienungsanleitung INFORMATION I MANUALS I SERVICE BENZIN STROMERZEUGER INVERTER AL-KO 2000i Bedienungsanleitung 478 067_c I 08/2014 D: Bedienungsanleitung... 8 GB: Instructions for use... 20 F: Notice d utilisation... 32

Részletesebben

HR-X-X adagológaratok

HR-X-X adagológaratok Útmutató lap Hungarian FIGYELEM: Valamennyi következõ mûveletet csak szakképzett személy hajthatja végre. Kövesse a gépkönyvben és a kapcsolódó többi anyagban a biztonság eléréséhez adott útmutatásokat.

Részletesebben

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék HU + Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék He-Va Tip-Roller 6.3m 620mm Cambridge gyűrűvel, 7.3m 8.2m 9.5m 10.2m minden gyűrűtípussal N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors

Részletesebben

Modell típus: ISA60VFR. termékkód: 43056

Modell típus: ISA60VFR. termékkód: 43056 Modell típus: ISA60VFR termékkód: 43056 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

W9 0901352 Tömítéskészlet DN40 méretű D15P nyomáscsökkentőhöz 1 14 774 Ft. W9 0901353 Tömítéskészlet DN50 méretű D15P nyomáscsökkentőhöz 1 15 912 Ft

W9 0901352 Tömítéskészlet DN40 méretű D15P nyomáscsökkentőhöz 1 14 774 Ft. W9 0901353 Tömítéskészlet DN50 méretű D15P nyomáscsökkentőhöz 1 15 912 Ft T0 74570 CABLING UNIT SPM-400000431A 15 33 788 Ft T0 74581 CABLING UNIT SPM-400000432A 15 27 369 Ft T0 74584 CABLING UNIT SPM-400000668 15 19 138 Ft T0 74587 CABLING UNIT SPM-400000654 15 19 578 Ft T0

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 031130150 Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 031132003 Dugattyú A/B, komplett (1,2 mm 1 INC. 3-5 003 031132050 Dugattyúgyuru, átméro=55x1,2

Részletesebben

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36

Részletesebben

Levegõs- és szuperelasztikus gumis kerekek

Levegõs- és szuperelasztikus gumis kerekek IV. Levegõs- és szuperelasztikus gumis kerekek Levegõs kerekek, mûanyag keréktárcsával 64 Levegõs kerekek, acéllemez keréktárcsával RP, RB RPN PNB 66 Levegõs kerekek, gépi használatra - MP sorozat LP,

Részletesebben

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA 4PLUSZ EGYÉB ELSO FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ EGYÉB HÁTSÓ FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ FÉKTÁRCSÁK 4PLUSZ GÖMBCSUKLÓK 4PLUSZ LENGOKAROK 4PLUSZ SZÉRIA LENGÉSCSILLAPÍTÓK 4PLUSZ VÍZPUMPÁK ABLAKTÖRLOKAROK ABS ALKATRÉSZEK

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

openbve járműkészítés Leírás a sound.cfg fájlhoz használható parancsokról

openbve járműkészítés Leírás a sound.cfg fájlhoz használható parancsokról Leírás az openbve-vel kompatibilis sound.cfg fájl készítéséhez használható parancsokról 1. oldal openbve járműkészítés Leírás a sound.cfg fájlhoz használható parancsokról A leírás az openbve-hez készíthető

Részletesebben