Retrosa 125 (ym.2010)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "Retrosa 125 (ym.2010)"

Átírás

1 Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER F0104-4BA-0000 ÜTKÖZŐ RUBBER STOPPER F0105-4BA-0000 TÁVTARTÓ COLLAR DISTANCE F0106-4BA-0000 TENGELY BOLT ENG HANGER NT-M10 ANYA, 10 MM NUT U FLANGE 10MM(G) SC-M10X55 CSAVAR, M10*55 BOLT FLANGE 10* F0109-4BA-0000 LEMEZ, JOBB OLDAL LÁBTARTÓ FELETT BRKT R RR PANEL FLOOR F0110-4BA-0000 LEMEZ, BAL OLDAL LÁBTARTÓ FELETT BRKT L RR PANEL FLOOR F0111-4BA-0000 ELSŐ IDOM KONZOL STAY,HORN F0112-4BA-0000 ÜLÉS ZÁR SZERKEZET SEAT CATCH COMP SC-M6X12 CSAVAR, M6*12 BOLT FLANGE 6*12 (G) F0114-4BA-0000 ÜLÉS NYITÓ BOWDEN CABLE SEAT LOCK F0115-4BA-0000 VÁZVÉG STAY RR FENDER F0117-4BA-0000 HASIDOM COVER UNDER 10 1

2 F02 STAND 1 F0201-4BA-0000 KÖZÉPSZTENDER, KOMPLETT MAIN STAND, ASSY F0202-4BA-0000 KÖZÉPSZTENDER MAIN STAND F0203-4BA-0000 GUMI BAK RUBBER, MAIN STAND SC-M6X30 CSAVAR, M6*30 BOLT FLANGE 6*30(G) F0205-4BA-0000 ILLESZTETT ALÁTÉT COLLAR MAIN STAND SC-M10X25 CSAVAR, M10*25 BOLT FLANGE 10*25 (G) F0207-4BA-0000 KÖZÉPSZTENDER RUGÓ (20 fokkal elfordított) SPRING MAIN STAND F0208-4BA-0000 OLDALSZTENDER SIDE STAND F0209-4BA-0000 OLDALSZTENDER CSAVAR SCREW, SIDE STAND F0210-4BA-0000 OLDALSZTENDER RUGÓ SPRING SIDE STAND F0211-4BA-0000 HÁTSÓ LÁBTARTÓ, JOBB BAR R P STEP ASSY F0212-4BA-0000 HÁTSÓ LÁBTARTÓ, BAL BAR L P STEP ASSY SC-M6X32 CSAVAR, M6*32 BOLT FLANGE 6*32(G) 2

3 F03 TURNING LIGHT 1 F0301-4BA-0000 ELSŐ INDEX, JOBB, KOMPLETT WINKER ASSY R FR OEI004 IZZÓ, 12V10W BULB WINKER, 12V10W TSC-4.2X10 LEMEZCSAVAR 4.2*10 SCREW TAPPING 4.2*10(G) 12 4 F0304-4BA-0000 ELSŐ INDEX, BAL, KOMPLETT WINKER ASSY L FR F0305-4BA-0000 KÁBELTARTÓ, 1*75 CLIP 1* F0306-4BA-0000 HÁTSÓ INDEX, JOBB, KOMPLETT WINKER ASSY R RR F0307-4BA-0000 HÁTSÓ INDEX, BAL, KOMPLETT WINKER ASSY L RR 15 1

4 F04 INSTRUMENT PANEL 1 F0401-4BA-0000 MŰSZERFAL KOMPLETT (125CC) INSTRUMENT PANEL ASSY F0204-MMA-0000 IZZÓ, 12V 3W BULB WEDGE BASE(12V3W) F0403-4BA-0000 MŰSZERFAL TARTÓ KONZOL STAY METER NT-M12 ANYA, 12 MM NUT HEX 12mm 1 5 F0405-4BA-0000 KILOMÉTER SPIRÁL CABLE COMP SPDMT SC-M5X17 CSAVAR, M5*17 SCREW OVAL 5*17 (S) 1

5 F05 COVER 1 F0501-4BA-0000-BK ELSŐ IDOM, FEKETE COVER FR, BLACK F0501-4BA-0000-RD ELSŐ IDOM, PIROS COVER FR, RED F0502-4BA-0000 KRÓM BETÉT ELSŐ IDOMBA LID, FR. COVER F0503-4BA-0000 KRÓM RÁCS CHROMIUM-PLATED PART SC-M6X16 CSAVAR, M6*16 SCREW 6*16(S) 1 5 F0403-MMA-0000 GUMI ALÁTÉT FR. COVER RUBBER 1 6 TSC-4.2X12 LEMEZCSAVAR, 4.2*12 SCREW TAPPING4.2*12(G) 10 7 TSC-4.2X10 LEMEZCSAVAR, 4.2*10 SCREW TAPPING 4.2*10(G) 12 8 F0508-4BA-0000 BELSŐ IDOM LEG SHIELD F0509-4BA-0000 KESZTYŰTARTÓ FEDÉL LID INNER BOX F0510-4BA-0000 KESZTYŰTARTÓ FÜL COVER LEG STAY F0511-4BA-0000 AKASZTÓ FÜL CLIP ASSY CENTER SNT-M4 LEMEZANYA, 4MM NUT SPRING 4MM F0513-4BA-0000 KRÓM RÁCS, JOBB OLDALT LEG SHIELD R LID F0514-4BA-0000 KRÓM RÁCS, BAL OLDALT LEG SHIELD L LID TSC-4.2X8 LEMEZCSAVAR, 4.2*8 SCREW TAPPING 4.2*8(C) 2 16 WR-M5 ALÁTÉT, 5 MM WASHER 5MM(G) 2 17 SC-M1X12 CSAVAR, M6*12 BOLT FLANGER 6*12(G) 1 18 F0518-4BA-0000 ALVÁZSZÁM TAKARÓ LID LEG SHIELD F0519-4BA-0000 TAPOSÓ FLOOR PANEL F0520-4BA-0000 BETÖLTŐ KÖRÉ GUMI COVER TANK F0521-4BA-0000 BETÖLTŐ TAKARÓ MŰANYAG FILLER CAP F0522-4BA-0000-BK JOBB DÍSZCSÍK, FEKETE SKIRT R SIDE, BLACK F0522-4BA-0000-RD JOBB DÍSZCSÍK, PIROS SKIRT R SIDE, RED TSC-M4.8X16 LEMEZCSAVAR, 4.8*16 SCREW TAPPING 4.8*16(G) 6 24 F0524-4BA-0000 BAL DÍSZCSÍK, FEKETE SKIRT L SIDE, BLACK F0524-4BA-0000 BAL DÍSZCSÍK, PIROS SKIRT L SIDE, RED SC-M6X30 CSAVAR, M6*30 BOLT FLANGE 6*30(G) 4

6 F06 SIDE COVER 1 F0601-4BA-0000-BK OLDALIDOM, JOBB, FEKETE RIGHT DECORATE BOARD, BLACK F0601-4BA-0000-RD OLDALIDOM, JOBB, PIROS RIGHT DECORATE BOARD, RED F0602-4BA-0000 LEMEZANYA, 4MM NUT SPRING 4MM 8 3 F0603-4BA-0000 KRÓM DÍSZ CSÍK, JOBB ACCESSORIZE STRIP RIGHT F0604-4BA-0000 LEMEZ CSAVAR, 4.2*12 SCREW TAPPING 4.2* F0605-4BA-0000-BK OLDALIDOM, BAL, FEKETE LEFT DECORATE BOARD, BLACK F0605-4BA-0000-RD OLDALIDOM, BAL, PIROS LEFT DECORATE BOARD, RED F0606-4BA-0000 KRÓM DÍSZ CSÍK, BAL ACCESSORIZE STRIP LEFT F0607-4BA-0000 LEMEZCSAVAR, 4.8*16 SCREW TAPPING 4.8* F0608-4BA-0000 KÖZÉPIDOM (MAGAS) FR COVER LUGGAGE F0609-4BA-0000 KRÓM CSÍK KÖZÉPIDOMRA, JOBB LID FR COVER LUGGAGE(R) F0610-4BA-0000 KRÓM CSÍK KÖZÉPIDOMRA, BAL LID FR COVER LUGGAGE(L) F0615-4BA-0000 AKKSI TARTÓ BOX ASSY BATTERY SC-M6X12 CSAVAR, M6*12 BOLT FLANGER 6* F0618-4BA-0000 KAPASZKODÓ REAR CARRIER IMBUSZ CSAVAR, M8*30 BOLT SPECIAL 8* F0620-4BA-0000 ILLSZTETT ALÁTÉT COLLAR 2 16 IMBUSZ CSAVAR, M8*25 BOLT SPECIAL 8* ALÁTÉT, 8MM WASHER 8MM 1 18 F1203-MMA-0000 PRIZMA, PIROS, TÉGLALAP REFLEX REFLECTOR RR 5 1

7 F07 TRAIL BOARD 1 F0701-4BA-0000 HÁTSÓ LÁMPA KOMPLETT LIGHT ASSY RR COMB UEI005 IZZÓ, 12V21/5W BULB TAIL LIGHT, 12V21/5W F0703-4BA-0000 LEMEZCSAVAR, 4.2*12 SCREW TAPPING 4.2* F0704-4BA-0000 KRÓM KERET, A LÁMPA KÖRÉ CHROMIUM-PLATED PART F0705-4BA-0000 LEMEZCSAVAR, 4.2*16 SCREW TAPPING 4.2* F0706-4BA-0000 TAKARÓ IDOM, VÁZ ALATT PLATE SPLASH GUARD SC-M6X14 CSAVAR, M6*14 SCREW PAN6* NT-M6 ANYA, 6MM NUT FLANGE 6MM 5 9 F0709-4BA-0000 FAROK IDOM FENDER RR LEMEZANYA, 4MM NUT SPRING 4MM 2 11 SC-M6X16 CSAVAR, M6*16 BOLT FLANGE 6*16(G) 5 12 F0712-4BA-0000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FENDER RR TIRE SC-M6X12 CSAVAR, M6*12 BOLT FLANGE 6*12(G) 3 14 F0714-4BA-0000 RENDSZÁMTÁBLA TARTÓ UNDER NUMBER BRKT RR F1203-MMS-0000 PRIZMA, KEREK, NARANCS REFLEX REFLECTOR F0716-4BA-0000 RENDSZÁMTÁBLA VILÁGÍTÁS LIGHT ASS'Y.,LICENSE F0717-4BA-0000 LEMEZCSAVAR, 4.2*10 SCREW TAPPING 4.2*10(G) 1 18 F0718-4BA-0000 SÁRVÉDŐ KONZOL STAY FENDER RR TIRE 1

8 F08 SEAT 1 F0801-4BA-0000 ÜLÉS SEAT ASSY F0811-4BA-0000 ÜLÉS KONZOL SEAT HOLDER F0802-4BA-0000 ÜLÉS ZSANÉR HINGE SEAT F0804-4BA-0000 TENGELY, ZSANÉRBA PIN HINGE F0611-4BA-0000 METIN BOX LUGGAGE ASSY F0612-4BA-0000 SZERELŐ ABLAK COVER ASSY CARB MAINT F0607-4BA-0000 METIN KÁRPIT F0617-4BA-0000 AKKSI TAKARÓ COVER BATTERY SC-M6X20 CSAVAR, M6*20 BOLT FLANGE 6* NT-M6 ANYA, M6, HOSSZÚ NUT HEX CAP 6MM 2

9 F09 FRONT LIGHT 1 F0901-4BA-0000 ELSŐ LÁMPA, KOMPLETT LIGHT ASSY HEAD 15 2 F0902-4BA-0000 ELSŐ LÁMPA FONCSOR REFLECTOR HEAD LIGHT 15 3 F0903-4BA-0000 ELSŐ LÁMPA ÜVEG SHELL HEAD LIGHT 15 4 OEI001 IZZÓ, 12V35/35W BULB HEAD LIGHT, 12V35/35W 15 5 F1914-MMA-0000 IZZÓ, 12V5W SIDELIGHTS BULB 12V 5W 15 6 F0906-4BA-0000 MAGASSÁG ÁLLÍTÓ RUGÓ REGULATING SPRING 2 7 F0907-4BA-0000 MAGASSÁG ÁLLÍTÓ CSAVAR CAP BOLT 2 8 F0908-4BA-0000 MAGASSÁG SZABÁLYOZÓ HEADLIGHT REGULATING STAND 2 9 F0909-4BA-0000 KERET, KRÓM COVER LIGHT HEAD TSC-M4.2X12 LEMEZCSAVAR, 4.2*12 SCREW TAPPING SC-M5X12 CSAVAR, M5*12 SCREW PAN 5*12 (G) 12 F0912-4BA-0000 LÁMPA TARTÓ FÜLEK HEADLIGHT STAY 15

10 F10 REAR ABSORBER 1 F1001-4BA-0000 HÁTSÓ LENGÉSCSILAPÍTÓ, JOBB CUSHION ASSY RR (R) F1002-4BA-0000 HÁTSÓ LENGÉSCSILLAPÍTÓ, BAL CUSHION ASSY RR (L) 10 1

11 F11 FRONT FORK ASSY 1 F1101-4BA-0000 VILLASZÁR FORK COMP FR F1102-4BA-0000 KRÓM TAKARÓ, JOBB COVER R FR FORK F1103-4BA-0000 KRÓM TAKARÓ, BAL COVER L FR FORK SC-M6X12 CSAVAR, M6*12 BOLT FLANGE 6*12(G) 11 5 F1105-4BA-0000 FÉKCSŐ TARTÓ STAY HOSE Ⅱ F1106-4BA-0000 JOBB LENGÉSCSILLAPÍTÓ CUSHION ASSY FR R F1107-4BA-0000 BAL LENGÉSCSILLAPÍTÓ CUSHION ASSY FR L SC-M8X40 CSAVAR, M8*40 BOLT FLANGE 8* NT-M8 ANYA, M8 NUT U FLANGE 8MM 2 10 SC-M8X35 CSAVAR, M8*35 BOLT 8* NT-M8 ANYA, M8 NUT U FLANGE 8MM 2 12 F1112-4BA-0000 LENGŐVILLA, JOBB, KOMPLETT R ROCKER ASSY F1113-4BA-0000 LENGŐVILLA, BAL, KOMPLETT L ROCKER ASSY F1114-4BA-0000 FÉKTUSKÓ KONZOL DISK BRAKE ROCKER F1115-4BA-0000 KRÓM LENGŐVILLA TAKARÓ, JOBB COVER R PIVOT ARM F1116-4BA-0000 KRÓM LENGŐVILLA TAKARÓ, BAL COVER L PIVOT ARM F1117-4BA-0000-BK ELSŐ SÁRVÉDŐ, FEKETE FR INNER FENDER FR, BLACK F1117-4BA-0000-RD ELSŐ SÁRVÉDŐ, PIROS FR INNER FENDER FR, RED SC-M6X16 CSAVAR, M6*16 BOLT FLANGE 6*16(G) 3 19 F1119-4BA-0000-BK ELSŐ SÁRVÉDŐ HÁTULJA, FEKETE FR INNER FENDER RR, BLACK F1119-4BA-0000-RD ELSŐ SÁRVÉDŐ HÁTULJA, PIROS FR INNER FENDER RR, RED WR-M6 ALÁTÉT, 6MM WASHER 6MM(G) 4 21 F1121-4BA-0000 KORMÁNY CSAPÁGY SZETT A FULL SET OF STEEL BOWL 40 1

12 F12 FUEL TANK 1 F1201-4BA-0000 ÜZEMANYAG SZINTJELZŐ, KOMPLETT FUEL UNIT F0905-MMA-0000 SZINTJELZŐ LEFOGATÓ RET FUEL UNIT F0913-MMA-0000 GUMI TÖMÍTÉS PACKING F1204-4BA-0000 ÜZEMANYAG TANK TANK COMP FUEL SC-M6X16 CSAVAR, M6*16 BOLT FLANGE 6*16 (G) 6 6 F1802-MYO-0000 TANKSAPKA, KOMPLETT CAP COMP FUEL FILLER F1207-4BA-0000 ÜZEMANYAG PUMPA FULE PUMP ASSY F1208-4BA-0000 ÜZEMANYAG SZŰRŐ STRAINER COMP FUEL F1209-4BA-0000 BENZINCSŐ, 23 CM TUBE ASSY FUEL 23 CM F1210-4BA-0000 BENZINCSŐ, 25 CM TUBE FUEL ASSY 17 CM F1211-4BA-0000 BENZINCSŐ, 32 CM TUBE FUEL ASSY 19 CM F1212-4BA-0000 VÁKUUM CSŐ, 30 CM TUBE ASSY VACUUM 22 CM F1213-4BA-0000 BILINCS, 8.5 MM CLIP HOSE Φ F1214-4BA-0000 BILINCS, 6.5 MM CLIP HOSE Φ F1215-4BA-0000 ELOSZTÓ JOINT 3 WAY F1216-4BA-0000 VÁKUUM CSŐ, 17 CM TUBE ASSY VACUUM 17 CM 10 1

13 F13 FRONT WHEEL 1 F1301-4BA-0000 ELSŐ FELNI KOMPLETT, MT2.5*12" WHEEL SET FR, MT2.5* F1302-4BA-0000 ELSŐ FELNI, MT2.5*12" WHEEL FR CAST, MT2.5* OS-20X32X5 SZIMMERING, 20*32*5 DUST SEAL 20*32* F1304-4BA-0000 TÁVTARTÓ CSAPÁGYAK KÖZÉ COLLAR FR DIST BR-6201 CSAPÁGY, 6201 BEARING 6201 LLU F1106-MMA-0000 SZELEP VALVE(PVR-70)&CAP(E) UTG046 GUMI, 120/70 12 TIRE ASSY, 120/ F1308-4BA-0000 KERÉKTENGELY, 12*225MM AXLE FR WHEEL, 12*225MM NT-M12X1.25 ANYA, 12*1.25 NUT U FLANGE 12*1.25(G) F1310-4BA-0000 FÉKTÁRCSA, 190mm DISK FR BRAKE F1312-MMA-0000 FÉKTÁRCSA CSAVAR BOLR DISK (Cr) F1312-4BA-0000 TÁVTARTÓ, 12*20*44 COLLAR FR WHEEL SIDE F1313-4BA-0000 KM MEGHAJTÓ GEAR BOX ASSY 5 1

14 F14 FRONT BRAKE 1 F1401-4BA-0000 ELSŐ FÉK, KOMPLETT SUB HARNESS SET FR M/C COMP F1402-4BA-0000 FÉKNYEREG, KOMPLETT CALIPER ASSY FR F1403-4BA-0000 FŐFÉKHENGER, KOMPLETT SUB HARNESS SET FR M/C F1404-4BA-0000 FÉKBETÉT PAD COMP A F1405-4BA-0000 FÉKKAR, JOBB HANDLE, RIGHT F1406-4BA-0000 FŐFÉKHENGER CILINDER BODY F1328-MMA-0300 FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ (JOBBOS) SHUT-OFF BLOCK CONSTITUTE F1408-4BA-0000 ELSŐ FÉKCSŐ HOSE ASSY FR BRK F1309-MMA-0000 FÉKCSŐ CSAVAR, 10*22 OIL BOLT 10* F1301-MMA-0001 FÉKCSŐ CSAVAR TÖMÍTŐ ALÁTÉT WASHER OIL BOLT SC-M8X35 FÉKNYEREG CSAVAR, M8*35 BOLT FLANGE 8* F1412-4BA-0000 FÉKNYEREG KONZOL CALIPER HOLDER 1 1

15 F15 REAR WHEEL 1 F1501-4BA-0000 HÁTSÓ FELNI, MT2.5*12" WHEEL RR, MT2.5* UTG046 GUMI, 120/70 12 TIRE ASSY 120/ F1106-MMA-0000 SZELEP VALVE(PVR-70)&CAP(E) F1312-MMA-0000 FÉKTÁRCSA CSAVAR BOLR DISK F1310-4BA-0000 FÉKTÁRCSA, 190mm DISC RR BRK RÚGOS ALÁTÉT, 16MM SPG WASHER 16MM 1 7 NT-M16 ANYA, M16 NUT U 16MM(G) 1 8 F1508-4BA-0000 HÁTSÓ KERÉK KONZOL CALIPER ASSY STAY F1509-4BA-0000 KUPAK, HÁTSÓ KERÉK COVER STAY F1510-4BA-0000 TÁVTARTÓ, 17*25*10 COLLAR REAR HUB SIDE, 10MM F1511-4BA-0000 TÁVTARTÓ, 17*25*24 COLLAR REAR HUB SIDE, 24MM 5 1

16 F16 REAR BRAKE 1 F1601-4BA-0000 HÁTSÓ FÉK, KOMPLETT SUB HARNESS SET RR M/C COMP F1602-4BA-0000 FŐFÉKHENGER, KOMPLETT SUB HARNESS SET FR M/C F1603-4BA-0000 FÉKKAR, BAL HANDLE, LEFT F1604-4BA-0000 FŐFÉKHENGER CILINDER BODY F1427-MMS-0000 FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ (BALOS) SHUT-OFF BLOCK CONSTITUTE F1606-4BA-0000 HÁTSÓ FÉKCSŐ HOSE ASSY RR BRK F1309-MMA-0000 FÉKCSŐ CSAVAR, 10*22 OIL BOLT 10* F1301-MMA-0001 FÉKCSŐ CSAVAR ALÁTÉT WASHER OIL BOLT F1402-4BA-0000 FÉKNYEREG, KOMPLETT CALIPER ASSY RR F1610-4BA-0000 FÉKNYEREG BODY CALIPER F1404-4BA-0000 FÉKBETÉT PAD COMP A F2534-MMS-0000 FÉKCSŐ TARTÓ STAY HOSE SC-M6X12 CSAVAR, M6*12 BOLT FLANGE 6*12(G) 4

17 F17 STEERING 1 F1701-4BA-0000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR, PÁRBAN MIRROR ASSY F1702-4BA-0000 KORMÁNYSZARV HANDLE COMP STRG F1703-4BA-0000 FEJIDOM ALSÓ COVER HANDLE LW F1704-4BA-0000-BK FEJIDOM FELSŐ, FEKETE COVER HANDLE UP, BLACK F1704-4BA-0000-RD FEJIDOM FELSŐ, PIROS COVER HANDLE UP, RED F1705-4BA-0000-BK MŰSZERFAL FEDŐ, FEKETE COVER METER, BLACK F1705-4BA-0000-RD MŰSZERFAL FEDŐ, PIROS COVER METER, RED F1706-4BA-0000 LÁMPA TARTÓ FÜL SATY COVER HEAD LIGHT F0306-MMA-0100 KORMÁNYKAPCSOLÓ, JOBB SW ASSY RH HNDL F0301-MMA-0100 KORMÁNYKAPCSOLÓ, BAL SW ASSY LH HNDL F1711-MYO-0000 KORMÁNYSZARV POZICIONÁLÓ COLLAR HANDLE SET SC-M10X50 CSAVAR, M10*50 BOLT FLANGE 10* F1711-4BA-0000 JOBB MARKOLAT, GÁZMARKOLAT GRIP COMP THROT F1712-4BA-0000 BAL MARKOLAT GRIP L HANDLE F1715-4BA-0000 KORMÁNYSÚLY KOMPLETT (PÁRBAN) BALANCING TERMINA R/L (PAR) F1717-4BA-0000 GÁZBOWDEN CABLE COMP THROT SC-M5X12 CSAVAR, M5*12 SCREW PAN 5*12 (G) 1 19 SC-M6X12 CSAVAR, M6*12 SCREW PAN 6*12 (G) 4 20 NT-M10 ANYA, M10 NUT U 10MM(G) 1 21 LEMEZCSAVAR, 3.8*10 SCREW TAPPING 3.8*10 (G) 4 22 LEMEZCSAVAR, 4.8*12 SCREW TAPPING 4.8*12(G) 3 23 LEMEZCSAVAR, 4.2*12 SCREW TAPPING 4.2*12 (G) 2 24 F1724-4BA-0000 NAGY PLEXI SIELD, ASSY. 10 1

18 F18 MUFFLER ASSY 1 F1801-4BA-0000 KIPUFOGÓ, KOMPLETT MUFFLER ASSY EXH F1802-4BA-0000 KIPUFOGÓ DOB KÖNYÖKKEL MUFFLER COMP EXH F1803-4BA-0000 KIPUFOGÓ VÉDŐ PROTECTOR MUFFLER SC-M6X20 CSAVAR, M6*20 SCREW SPECIAL 6* F2108-M4T-0000 KIPUFOGÓ TÖMÍTÉS GASKET EXH PIPE 10 1

19 F19 AIR CLEANER ASSY 1 F1901-4BA-0000 LÉGSZŰRŐ, KOMPLETT AIR/C ASSY F1903-4BA-0000 LÉGSZŰRŐ BETÉT ELEMENT COMP AIR/C F1905-4BA-0000 BILINCS, mm BAND AIR/C CONNECTING TUBE 1

20 F20 ELECTRICAL EQUIPMENT 1 F2001-4BA-0000 KÁBELKÖTEG HARNESS WIRE F2002-4BA-0000 BIZTOSÍTÉK, 15A FUSE 15A F2003-4BA-0000 ZÁRSZETT SW COMP LOCK F2004-4BA-0000 ELEKTRONIKA UNIT COMP CDI F2306-MMA-0001 DUDA HORN COMP (HIGH) F2006-4BA-0000 FESZÜLTSÉG SZABÁLYOZÓ REG REC COMP F2007-4BA-0000 ÖNINDÍTÓ RELÉ (RETROSA) SET START MAG ASSY F2308-MMA-0000 INDEX RELÉ RELAY ASSY WINKER F2009-4BA-0000 GYÚJTÓ TRAFÓ COIL ASSY IGN UEA154 AKKUMULÁTOR, 7A BATTERY YTX7A-BS F1706-MK OLDALSZTENDER KAPCSOLÓ SW FLAMEOUT SIDE STAND 15 1

21 F21 TOOLS 1 F2101-4BA-0000 SZERSZÁM KÉSZLET TOOL SET 1 1

22 F22 2ND AIR SYSTÉM 1 F2201-4BA-0000 MÁSODLAGOS LEVEGŐ RENDSZER, KOMPLET 2ND AIR SYSTEM, ASSY F2202-4BA-0000 MÁSODLAGOS LEVEGŐ RENDSZER 2ND AIR SYSTEM F2203-4BA-0000 SZŰRŐ FILTER F2204-4BA FOKOS PIPA 90 degree tube F2205-4BA-0000 GUMI CSŐ, 6 CM RUBBER TUBE, 6 CM F2206-4BA-0000 GUMI CSŐ, 9 CM RUBBER TUBE, 9 CM F2207-4BA-0000 GUMI CSŐ (VÁSZON), 32 CM TUBE, 48 CM F2208-4BA-0000 ABA BILINCS, CLIP, F2209-4BA-0000 BILINCS (A) CLIP (A) F2210-4BA-0000 BILINCS (B) CLIP (B) F2211-4BA-0000 VÁKUUM CSŐ TUBE VACUUM 10 1

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

HAKKO Alkatrészlista. Hegytisztítás HAKKO599B Cleaning wire

HAKKO Alkatrészlista. Hegytisztítás HAKKO599B Cleaning wire 1188. Budapest, Rákóczi u. 53/B Ungarn Tel/Fax: 06-1-294-1558 www.forrasztastechnika.hu HAKKO Alkatrészlista Kép Rendelési kód Megnevezés Megjegyzés Teszter HAKKO FG-100 FG-101 191-212 Sensor FG-100 FG101

Részletesebben

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA!

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! Insportline Hungary kft., Kossuth Lajos utca 65, 2500 Esztergom tel/fax: +36(06)33 313242, mobil: (0670)2118227 www.insportline.hu Fontos biztonsági

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék HU He-Va Tip-Roller 4,5m 5,4m 6,3m (kivéve 6,3m 620mm Cambridge) N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: +45 9772 4288 Fax:+45

Részletesebben

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G R OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G 49 10.4.07 K:\AA Optimum\EREDETI manuals\metal_belt_saws\s350g\h\s350g_parts.fm

Részletesebben

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc Type BT6877K Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: LC30 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV

FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV Típusszám: NTIVEX99.0 Sorozatszám: FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV Sorozatszám: Címke A visszakereshetőség végett tüntesse fel a sorozatszámot a fenti sorban. KÉRDÉSE VAN? Ha kérdése van, vagy valamilyen alkatrész

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse, 0 Wien Tel: 0 / 66 7 0-0* Fax: 0 / 66 7 0-40 Makita Service Information / Model: LS074FL Seite /9 (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

Használati utasítás PV-AC2610-CE

Használati utasítás PV-AC2610-CE Használati utasítás PV-AC2610-CE - 1 - Biztonsági instrukciók Köszönjük, hogy termékünk megvásárlása mellett döntött. Annak ellenére, hogy igyekszünk minden gyártással kapcsolatos hibát elhárítani, azok

Részletesebben

KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ YAMADA

KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ YAMADA Magyar-Amerikai Környezet- és Egészségvédelmi Kft. KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ a YAMADA NDP-10 típusú, sőrítettlevegı meghajtású membránszivattyúkhoz Megrendelı: Típus: Gyártási szám: Eladás dátuma: Vadrózsa

Részletesebben

Madison ellipszistréner

Madison ellipszistréner Madison ellipszistréner A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36 (70) 211 8227, www.insportline.hu Figyelmeztetés:

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets 3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets Varga hegeszt - és vágó készlet / Varga combined cutting and welding set DIN MSZ EN ISO 5172, Acetilénre Varga hegeszt - vágó készlet / Combined

Részletesebben

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus HU Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus He-Va Vip-Roller 3.3 4.5 m N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: +45 9772 4288 Fax:+45 9772 2112 www.he-va.com 2 TARTALOMJEGYZÉK:

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

M10 A2, retaining nut for the impeller 9 Washer 1 No. 10 A2 Spring washer for the impeller retaining nut 10 Washer 1 No

M10 A2, retaining nut for the impeller 9 Washer 1 No. 10 A2 Spring washer for the impeller retaining nut 10 Washer 1 No VB25/ 1300 Inox Type Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture 1 Pump case JPV413 730 1 Yes 2 Screw 1 No 3 O ring 17*3 OR8 1 No 4 Plastic cap 2 No 5 O ring

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF

PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF SZERVíZKÖNYV PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF FI-M030430/b 0 1. Adattáblázat 2. Méretek 3. Hűtőkör diagram 4. Üzemeltetési határok 5. Kapcsolási rajz 6. Hibakeresés 7. Vezérlés 8. A készülékek

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

ISUZU D-MAX GYÁRI KIEGÉSZÍTÔK

ISUZU D-MAX GYÁRI KIEGÉSZÍTÔK Az Ön márkakereskedôje: WAE Kft. 2051 Biatorbágy, Budai út 16. www.isuzu4x4.hu A WAE Kft. az esetleges nyomdai, illetve rendelhetôségi hibákért felelôsséget nem vállal. Az ár-, és felszereltség változtatás

Részletesebben

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking GÁZARMATÚRA Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking A 8089-101/A Szerelt gázarmatúra Valve complete B 8095-200 Szelepszár Main valve disk bar C 8072-200 Parafatömítés (egy lyukú)

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

www.mosogepszerviz.info

www.mosogepszerviz.info Modell típus: IWC7105ECOEE/E termékkód: 72420 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Modell típus: IWC6085SEU. termékkód: 62618

Modell típus: IWC6085SEU. termékkód: 62618 Modell típus: IWC6085SEU termékkód: 62618 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

BTSZ 600 Special. Type

BTSZ 600 Special. Type Type BTSZ 600 Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

Modell típus: BFI620. termékkód: 30708

Modell típus: BFI620. termékkód: 30708 Modell típus: BFI620 termékkód: 30708 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description Alkatrész Börze Cikkszám Cikkmegnevezés Description Nettó eladási ár Ft-ban Price EUR 10104014 CSATLAKOZO THREADED UNION 32 0,11 10153997 CSATLAKOZO WIRE CONNECTOR 1355 4,59 10206320 KULCS KEY 185 0,63

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 28 mm. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 28 mm. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm Round S chain ROUND S CHAIN RLRTU-28 Ø 28 mm aluminium, 28 mm, 580 cm RLRTU-38 Ø 38 mm, 580 cm aluminium, 38 mm, 580 cm RLRTU-42 Ø 42, 580 cm aluminium, 42 mm, 580 cm RLRC2001-W "S" méretű gyöngyláncos

Részletesebben

Atlas Copco Instruction Manual

Atlas Copco Instruction Manual Atlas Copco Instruction Manual Használati útmutató az Atlas Copco WEDA víztelenítő szivattyúhoz Magyar - Hungarian WEDA 04 WEDA 08 WEDA 04B Használati útmutató az Atlas Copco WEDA víztelenítő szivattyúhoz

Részletesebben

VIBROMOTOROK. FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV SPV SPC típusok

VIBROMOTOROK. FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV SPV SPC típusok VIBROMOTOROK FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV SPV SPC típusok 2 01 SZIMBÓLUMOK 02 BEVEZETÉS 03 BIZTONSÁGI AJÁNLÁSOK 04 TÁROLÁS 05 BEÉPÍTÉS 05.1 Általános előírások 05.2 Ellensúlyok beállítás 05.3 Elektromos csatlakozás

Részletesebben

O-gyûrûk és tömítések

O-gyûrûk és tömítések 737_748_Ogyuruk.qxd 2007.04.19. 9:33 Page 737 O-gyûrûk és tömítések O-rings and gaskets 737_748_Ogyuruk.qxd 2007.04.19. 9:33 Page 738 O-GYûRûK/O-RINGS cikkszám / code 27 1 010 O-gyûrû szett / 8x10db O-ring

Részletesebben

Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL

Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL Oldal 1 / 1 Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER Oldal1 / DRILL 4 001 815C81-7 DHP456 NAME PLATE 1 C10 6005- Gumi csapszeg 6 6005- D10 INC. 19 00A 188971-

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: HM800 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

Szervizeszközök Service Equipments

Szervizeszközök Service Equipments 749_756szervizeszk z k.qxd 2007.04.19. 10:47 Page 749 Szervizeszközök Service Equipments 749_756szervizeszk z k.qxd 2007.04.19. 10:47 Page 750 Pratika Bus 36 0 016 áramszükséglet: 220V, 50Hz térfogat:

Részletesebben

windshield Cardioid microphone complete with XLR module, clip and windshield Super-cardioid microphone complete with XLR module, clip & windshield

windshield Cardioid microphone complete with XLR module, clip and windshield Super-cardioid microphone complete with XLR module, clip & windshield MKH 8000 Series - Professzionális RF Kondenzátor mikrofonok, kiegészítők Omni-directional 500965 MKH 8020 complete with XLR module, clip & windshield 274 252 Ft 348 300 Ft 500966 MKH 8040 Cardioid complete

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. Somfy motor felfogató. adapter somfy motorhoz Ø 42-es tengelyhez

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. Somfy motor felfogató. adapter somfy motorhoz Ø 42-es tengelyhez Round M motor ROUND M MOTOR RLRTU-42 alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm roller blind tube, aluminium, 42 mm, 580 cm RLRC2046-ABC Somfy motor felfogató universal bracket adapter Somfy motors RLRC3044-ABC

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. "M" méretű gyöngyláncos hajtómű, fehér

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. M méretű gyöngyláncos hajtómű, fehér Round M chain ROUND M CHAIN RLRTU-38 alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm roller blind tube, aluminium, 38 mm, 580 cm RLRTU-42 alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm roller blind tube, aluminium, 42 mm, 580

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

Nagyszilárdságú dübel TA M

Nagyszilárdságú dübel TA M Nagyszilárdságú rögzítések/dübelek Szerelésbarát belsőmenetes dübel repedésmentes betonba ELŐNYÖK A dübel kedvező geometriai kialakításának köszönhetően minimális energiaráfordítást igényel szereléskor.

Részletesebben

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info Modell típus: WITL100FR Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Cars and motor industry 1

Cars and motor industry 1 Cars and motor industry Alkoss kifejezéseket az A és B keretben megadott szavakkal, majd párosítsd őket össze a magyar megfelelőjükkel! A pressure tool beam splash computer car hydraulic inclined B gauge

Részletesebben

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus HU Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus He-Va Vip-Roller 5.4 6.3 7.3 8.2 m Fontos: Mielőtt elkezdené használni a gépet, alaposan tanulmányozza át a kezelési utasítást, hogy megismerje

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H OPTIMUM 6 Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H 6.1 Áttekintés - Overview B24H 37 OPTIMUM Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H 6.1.1 Tartalékalkatrész

Részletesebben

ÁRLISTA 2015 EUREKA E36. with 12V-80Ah AKKUMULÁTOR, BEÉPÍTETT TÖLTŐ ÉS PPL KEFE. 649 440 Ft. E36 C cable powepiros 220-230V ÉS PPL KEFE.

ÁRLISTA 2015 EUREKA E36. with 12V-80Ah AKKUMULÁTOR, BEÉPÍTETT TÖLTŐ ÉS PPL KEFE. 649 440 Ft. E36 C cable powepiros 220-230V ÉS PPL KEFE. ÁRLISTA 2015 EUREKA E36 E36 B with 12V-80Ah AKKUMULÁTOR, BEÉPÍTETT TÖLTŐ ÉS PPL KEFE 649 440 Ft E36 C cable powepiros 220-230V ÉS PPL KEFE 524 160 Ft * AUTOMATIC MEGHAJTÁS * FEDÉLZETI AKKUMULÁTOR TÖLTŐ

Részletesebben

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat Kötelező reklámok elhelyezése A kupasorozat díjait adó támogatóink reklámjait kötelezően el kell helyezni, a motorkerékpár első és hátsó sárvédőire! Amennyiben

Részletesebben

Thule termékek. Thule kerékpártartók. Thule vonóhorogra szerelhető kerékpártartók os fogyasztói árak ÁFÁ-val. Újdonságok Kifutott termékek (x)

Thule termékek. Thule kerékpártartók. Thule vonóhorogra szerelhető kerékpártartók os fogyasztói árak ÁFÁ-val. Újdonságok Kifutott termékek (x) (x) nagyker Thule kerékpártartók 532002 Thule FreeRide 532 12 047 Ft 20 400 Ft 561000 Thule OutRide 561 24 744 Ft 41 900 Ft 561102 Thule Thule OutRide 561 15mm thru axle adapter 6 201 Ft 10 500 Ft 565001

Részletesebben

IRODAI, SZÁLLODAI PORSZÍVÓK, IPARI POR- ÉS FOLYADÉK SZÍVÓK, SPECIÁLIS IPARI PORSZÍVÓK, PORSZÍVÓ TARTOZÉKOK, KIEGÉSZÍTŐK ÁRLISTÁI

IRODAI, SZÁLLODAI PORSZÍVÓK, IPARI POR- ÉS FOLYADÉK SZÍVÓK, SPECIÁLIS IPARI PORSZÍVÓK, PORSZÍVÓ TARTOZÉKOK, KIEGÉSZÍTŐK ÁRLISTÁI IRODAI, SZÁLLODAI PORSZÍVÓK, IPARI POR- ÉS FOLYADÉK SZÍVÓK, SPECIÁLIS IPARI PORSZÍVÓK, PORSZÍVÓ TARTOZÉKOK, KIEGÉSZÍTŐK ÁRLISTÁI Érvényes: 2013.08.16 tól. MICRO MINI porszívó műanyag tankkal, ideális kis

Részletesebben

101128 hossz: 6500 mm length:6500 mm

101128 hossz: 6500 mm length:6500 mm Összesítő táblázat ablak, és franciaajtó profilokról Widows and french doors profile recapitulation table 101128 Tokprofil ablakokhoz, és francia ajtókhoz Frame profile for windows, and french doors 101328

Részletesebben

TARTALOMJEGYZÉK CONTENTS

TARTALOMJEGYZÉK CONTENTS TARTALOMJEGYZÉK CONTENTS H09.0- CSOPORT RÉSZLET OLDAL FEJEZET GROUP DETAIL PAGE SECTION ELŐSZÓ 0 FOREWORD A FUTÓMŰVEK ÁBRÁI 0 DRAWING OF THE ALES A FUTÓMŰ ÉS A HAJTÓMŰ Ö. Á. AZONOSÍTÁSA 09 IDENTIFICATION

Részletesebben

EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY

EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY Tartalomjegyzék EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY... 3 1. Átadáskori ellenőrzés... 4 2. Kezelési utasítás... 4 2.1 Henger üzembe helyezése... 4 2.2 Szállítás... 4 3. Karbantartás... 5 4. Alkatrész lista, henger...

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

ISUZU D-Max gyári kiegészítôk

ISUZU D-Max gyári kiegészítôk ISUZU D-Max gyári kiegészítôk Önre szabva 50 évnyi mérnöki tudás, tapasztalat, kutatás és fejlesztés biztosítja az új ISUZU D-Max kiegészítôk minôségét és megbízhatóságát. 2 3 Nehéz rakomány, meredek lejtô,

Részletesebben

Cikkszám Leírás Description EA037 EA030 EA025 EA017 EA023 EA012 EA011 EA021 EA001 EA008 EA032 EA020

Cikkszám Leírás Description EA037 EA030 EA025 EA017 EA023 EA012 EA011 EA021 EA001 EA008 EA032 EA020 ELSÕ AGY FRONT HUB EA037 EA030 EA025 EA017 EA023 EA012 EA011 EA021 EA001 EA008 EA032 EA020 Elsõ agy normál Assess-201F -5/16 x 140 mm -178 g 16 lyukú 20 lyukú 28 lyukú 36 lyukú Csomagolás: 100 db / karton

Részletesebben

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36

Részletesebben

1. (2.4) SUPERBIKE MŰSZAKI KIÍRÁS 2012

1. (2.4) SUPERBIKE MŰSZAKI KIÍRÁS 2012 1. (2.4) SUPERBIKE MŰSZAKI KIÍRÁS 2012 Az alábbi szabályok célja, hogy a biztonság, kutatás és fejlesztés érdekében bizonyos dolgok módosíthatók vagy cserélhetők legyenek, így fokozva a versenyt a különböző

Részletesebben

vasalatok ZSALUGÁTER pántok, pántcsapok, zsaluzárak, tolózárak, kitámasztók, rögzítők www.kilincsek.eu

vasalatok ZSALUGÁTER pántok, pántcsapok, zsaluzárak, tolózárak, kitámasztók, rögzítők www.kilincsek.eu ZSLUGÁTR vasalatok pántok, pántcsapok, zsaluzárak, tolózárak, kitámasztók, rögzítők www.kilincsek.eu zsaluvasalatok a maestro-tól Örömmel mutatjuk be a Maestro kínálatában új zsaluvasalat-programunkat,

Részletesebben

Your contact person Úr Ottmar Schmid Technischer Vertrieb 0711 88718 500 0711 88718 100 o.schmid@mannesmann-demag.com.

Your contact person Úr Ottmar Schmid Technischer Vertrieb 0711 88718 500 0711 88718 100 o.schmid@mannesmann-demag.com. Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Sorjázási, csiszolási, marási, polirózási és öntvénytisztitási megmunkálásokra Robusztus kivitelezés, ER-befogó patron Biztonsági inditókar az EN 792 szabvàny szerint A

Részletesebben

1097 Budapest, Illatos út 7. Fax: (36) 1/357-6390 Nyugat-Mo.: (36) 1/357-6389, Kelet Mo.: (36) 1/348-0341, Bp.: 1/348-0340

1097 Budapest, Illatos út 7. Fax: (36) 1/357-6390 Nyugat-Mo.: (36) 1/357-6389, Kelet Mo.: (36) 1/348-0341, Bp.: 1/348-0340 727_732egyebalkatreszek.qxd 2007.03.27. 14:37 Page 727 Egyéb alkatrészek 727_732egyebalkatreszek.qxd 2007.03.27. 14:37 Page 728 cikkszám / code 34 148 010 mágnes szelep cikkszám / code 34 148 011 mágnes

Részletesebben

MÁGNESES SZOBABICIKLI. Termék száma: 996

MÁGNESES SZOBABICIKLI. Termék száma: 996 MÁGNESES SZOBABICIKLI Termék száma: 996 Összeszerelési és használati útmutató Fontos: mielőtt hozzákezdene a termék használatához olvassa el figylemesen a következő leírást. Őrizze meg a hasz nálati utasítást

Részletesebben

00000448 FERTŐTLENÍTŐS PAMUT MOP CM40X13 W/PAMUT HÁTLAP

00000448 FERTŐTLENÍTŐS PAMUT MOP CM40X13 W/PAMUT HÁTLAP ÁRLISTA 2015 Cikkszám Megnevezés Min. Egység csoma g/db Nettó listaár Kategória Oldal 00000131 KÖZEPES PAMUT PORGYŰJTŐ MOP 40 CM ZSEBEKKEL db 40 1 532 Ft 27 00000132 KÖZEPES PAMUT PORGYŰJTŐ MOP 60 CM ZSEBEKKEL

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

A Lisys Fényrendszer Zrt színházi fénytechnikai termékeinek árlistája. 2013. március TÍPUS MEGNEVEZÉS NETTÓ LISTAÁR FORINT

A Lisys Fényrendszer Zrt színházi fénytechnikai termékeinek árlistája. 2013. március TÍPUS MEGNEVEZÉS NETTÓ LISTAÁR FORINT LED MOVING HEAD LUMINAIRE WILDSUN 500 012740C WILDSUN 500 C - FULL COLOR RGBW CARBON IP 20 CARDBOARD IP 20 012750 WILDSUN 500 S - FULL COLOR - CARBON - 8-32 - 1 393 140 Ft 012730 WILDSUN 500 K3 - WARM

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

windshield Two Omni-directional MKH 8020 mics. - Matched stereo pair - complete with XLR modules, clips & windshields

windshield Two Omni-directional MKH 8020 mics. - Matched stereo pair - complete with XLR modules, clips & windshields MKH 8000 Series - Professzionális RF Kondenzátor mikrofonok, kiegészítők Omni-directional 506287 MKH 8020 complete with XLR module, clip & windshield 319 606 Ft 405 900 Ft 506288 MKH 8020 Stereoset Two

Részletesebben

ISUZU D-Max gyári kiegészítôk

ISUZU D-Max gyári kiegészítôk ISUZU D-Max gyári kiegészítôk Önre szabva 50 évnyi mérnöki tudás, tapasztalat, kutatás és fejlesztés biztosítja az új ISUZU D-Max kiegészítôk minôségét és megbízhatóságát. 2 3 Nehéz rakomány, meredek lejtô,

Részletesebben

Modell típus: ISA60VFR. termékkód: 43056

Modell típus: ISA60VFR. termékkód: 43056 Modell típus: ISA60VFR termékkód: 43056 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Kábelvédő csövek. Protective Conduits

Kábelvédő csövek. Protective Conduits Kábelvédő csövek és tartozékok Protective Conduits and Accessories flexibilis. Az Univolt kábelvédő csöveinek jellegzetes tulajdonsága, a nagy mechanikai terhelhetőség és tartós minőség- folyamatos igénybevétel

Részletesebben

windshield Two Omni-directional MKH 8020 mics. - Matched stereo pair - complete with XLR modules, clips & windshields

windshield Two Omni-directional MKH 8020 mics. - Matched stereo pair - complete with XLR modules, clips & windshields MKH 8000 Series - Professzionális RF Kondenzátor mikrofonok, kiegészítők Omni-directional 506287 MKH 8020 complete with XLR module, clip & windshield 319 213 Ft 405 400 Ft 506288 MKH 8020 Stereoset Two

Részletesebben

Használati utasítás Insportline OXFORD evezıgép

Használati utasítás Insportline OXFORD evezıgép Használati utasítás Insportline OXFORD evezıgép A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36 (70) 211 8227,

Részletesebben

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE 16. ELEKTRONIKA 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST 195541 1 701012 világítás kapcsoló SIMSON új EAST 390450 2 484118 irányjelző kapcsoló SIMSON S51 / S70 / S53 / S83 Német 390460

Részletesebben

Audi, Seat, Skoda, Volkswagen patentek

Audi, Seat, Skoda, Volkswagen patentek Skoda kárpitrögzítő patent hüvely natúr 15,5 8 20 25-105 129 Volkswagen univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 13,5-16,8 6,5 25,2 25-166 102 Volkswagen univerzális vezetékrögzítő

Részletesebben

Külső kulcsnyílású csavarok, acél csavarok (hatlapfejű csavarok) Belső meghajtású csavarok (belső hatlapú csavarok)

Külső kulcsnyílású csavarok, acél csavarok (hatlapfejű csavarok) Belső meghajtású csavarok (belső hatlapú csavarok) Külső ulcsnyílású csavaro, csavaro (hatlapfejű csavaro) Belső meghajtású csavaro (belső hatlapú csavaro) Menetes szála, tőcsavaro, menetes csapo Anyá Hengeres szege, úpos szege, rovátolt szege reca sebs

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben