F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY."

Átírás

1 NO. CODE BWDT000 KORMÁNY 2 B CSAVAR M10X1,25X50 3 B ANYA M10X B MARKOLAT BAL B GÁZMARKOLAT 6 B ALÁTÉT 10 7 B ALÁTÉT B GÁZBOWDEN B47E600 KORMÁNYRÖGZÍTŐ KÉK B47R800 KORMÁNYRÖGZÍTŐ PIROS 10 B CSAVAR M5X B FÉKBOWDEN B47E600 KORMÁNYSZÁR KÉK B47R800 KORMÁNYSZÁR PIROS BWDT000 KÁBELSZORÍTÓ 14 B CSAVARM6X14 15 B CSAVAR M6X20 16 B RUGÓSALÁTÉT BWDT000 ALÁTÉT BWDT000 ALÁTÉT 19 B CSAVAR M6X B KORMÁNYMEREVÍTŐ BWDT000 BILINCS BAL BWDT000 BILINCS JOBB B KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL BM0T000 BAL FÉKKAR BMAT000 CSAVAR M5 26 B ANYA M B FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ HÁTSÓ BNAT000 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 29 B CSAVAR M5X20 30 B CSAVAR M5X25 31 B RUGÓSALÁTÉT 5M B TÜKÖR BAL PIROS/FEKETE B TÜKÖR BAL KÉK/FEKETE B TÜKÖR JOBB PIROS/FEKETE B TÜKÖR JOBB KÉK/FEKETE B KORMÁNYSÚLY KÉK B KORMÁNYSÚLY PIROS H VÉDŐGUMI 36 B ANYA M6 37 B CSAVAR M6X B GUMI ALÁTÉT B PERSELY 40 B CSAVAR M5X B KM ÓRA B B54E600 KORMÁNYSÚLY KÉK(E6) B54R800 KORMÁNYSÚLY PIROS(R8)

2 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY B92BA01 JOBB TELESZKÓP FEKETE B92BA01 BAL TELESZKÓP FEKETE BNAT000 VILLANYAK BMAT000 KORONÁS ANYA BMBT001 CSAPÁGYHÁZ FEDÉL BMBT002 CSAPÁGYGYŰRŰ 7 B CSAPÁGY GOLYÓ O BMBT000 CSAPÁGYÜLÉSALSÓ BMBT000 CSAPÁGY GYŰRŰ BMBT001 ZÁRÓKUPAK BMAT000 KM SPIRÁLVEZETŐ K00P000 PORVÉDŐ K00P000 GYŰRŰ K00P000 SZIMERING 31X43X10,3 15 B CSAVAR M6X BMBT000 FÉKCSŐ TARTÓ 2 17 B CSAVAR M6X BM0T003 FÉKCSŐVEZETŐ 19 B CSAVAR M10X1,25X30

3 F03 前 轮 总 成 FRONT WHEEL ASSY B47B B91BH2A ELSŐ FELNI FEKETE Alu OFF ROAD 2.75X10 ELSŐ FELNI FEKETE Alu ONTOAD 3,5X B TÁVTARTÓ JOBB B PORVÉDŐ 35X22X7 4 B CSAPÁGY RS 5 B140107F1022 KÜLSŐGUMI 120/90-10 OFF-ROAD 5 B140507D12AB KÜLSŐGUMI 120/ B1403Z SZELEP/90 fok 7 B ANYA M12X G ELSŐ KERÉKTENGELY 12X1,25X B TÁVTARTÓ BAL B KM MEGHAJTÓ FEKETE (off road) 11 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA B JELADÓ KÁBEL

4 F04 前 液 刹 FRONT DISK BRAKE B ELSŐ FŐFÉKHENGER BWDT000 ELSŐFÉK KPL OFF ROAD BWDT001 ELSŐFÉK KPL ON ROAD BN0T000 BILINCS 4 B CSAVAR M6X BWDT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ J00P000 ÁTERESZ CSAVAR J00P000 TÖMÍTŐ ALÁTÉT BWDT000 FÉKCSŐ ELSŐ 9 B ANYA M6 10 B RUGÓSALÁTÉT JV0T000 CSAVAR M6 ON ROAD G0KP000 RUGÓ J3AT000 JOBB FÉKKAR J00P000 LÉGTELENÍTŐ CSAVAR KUPAK G0CT000 FESZÍTŐ LEMEZ T4FT000 FÉKBETÉT /PÁR BWDT000 FÉKTÁRCSA OFF ROAD BMBT001 FÉKTÁRCSA ON ROAD G0CT000 VEZETŐCSAP BWDT000 FÉKMUNKAHENGER KPL PIROS J4FT001 CSAVAR M8X BMAT000 FÉKTÁRCSA CSAVAR

5 F05/1 消 音 器 MUFFLER BM0T005 KIPUFOGÓDOB B HANGTOMPÍTÓ (30Km/h) B HANGTOMPÍTÓ (25Km/h) 2 B CSAVAR M6X B2GT005 HŐCSEREMENTES GUMI B J0AP000 ANYA M BMBT000 BILINCS BM0T000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS B92R802 HANGTOMPÍTÓ PIROS B92E602 HANGTOMPÍTÓ KÉK B KIPUFOGÓKÖNYÖK B KIPUFOGÓKÖNYÖK B KIPUFOGÓKÖNYÖK (30Km) B92000F KIPUFOGÓKÖNYÖK (25Km) B0DT000 TŰZKARIKA 11 B A ANYA M BMBT000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS 13 B CSAVAR M8X20 14 B L CSAVAR M6X16 15 B A CSAVAR M6X BM0T001 CSAVAR M6X25 17 B A ALÁTÉT BMBT007 KIPUFOGÓKÖNYÖK (tuning) B92000E KIPUFOGÓKÖNYÖK (45km/h) B00T000 TŰZKARIKA BMBT000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS F05/2 消 音 器 MUFFLER B91E600 HANGTOMPÍTÓ KÉK B91R800 HANGTOMPÍTÓ PIROS 2 B CSAVAR M6X B54005Z SPORTKIPUFOGÓ KPL KÉK B54006Z SPORTKIPUFOGÓ KPL PIROS BM0T005 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS BMMT016 KIPUFOGÓ DOB (BOSNIA) 6 B CSAVAR M8X20 7 B L CSAVAR M6X B0DT000 TŰZKARIKA B2GT005 HŐCSEREMENTES GUMI B2GT005 KIPUFOGÓRÖGZÍTŐ BILINCS J0AP000 ANYA M6

6 F06 空 滤 器 AIR CLEANER BMBT000 LÉGSZŰRŐBETÉT 2 B CSAVAR ST4,2X20 3 B CSAVAR M6X BM0T000 BILINCS BMBT000 LÉGSZŰRŐ KPL 11, BMBT000 LÉGSZŰRŐ KPL 11, BMBT001 LÉGSZŰRŐ KPL (EPA) BMBT001 LÉGSZŰRŐ KPL (EPA) BMBT001 LÉGSZŰRŐ KPL (EPA) B0DT000 FÉKBOWDENVEZETŐ 7 B CSAVAR ST4,2X B0ES000 EGYIRÁNYÚ SZELEP (EPA) B2GT000 EGYIRÁNYÚ SZELEP LAP 10 B CSAVAR M6X BMBT000 BILINCS B0ES000 BILINCS BMMT002 CSŐ 9X17X BMMT000 CSŐ 13X18X BMMT000 CSŐ 13X18X B2GT000 LÉGTISZTÍTÓ

7 F07 燃 油 箱 FUEL TANK BMBT002 ÜZEMANYAGTANK 2 B CSAVAR M6X BM0T000 ÜZEMANYAGCSAP KPL BM0T000 CSŐ 4.5X8.5X BMBT000 CSŐVÉDŐ RUGÓ BM0T000 BILINCS BM0T000 CSŐ 4X8X BM0T000 BILINCS BM0T000 CSŐ 4.5X8.5X G BMBT000 BENZINSZINT JELADÓ BM0T000 CSAVAR M5X BMBT000 BENZINSZÍNTÉRŐ GUMI ALÁTÉT J0ET000 GUMIGYŰRŰ 15 B ALÁTÉT BM0T000 SZŰRŐ

8 F08 座 垫 SEAT B ÜLÉS KÉK/SZÜRKE B ÜLÉS PIROS/SZÜRKE BMBT001 ZSANÉR BM0T000 O-GYŰRŰ 84,4X3, H60X000 CSAVAR M6X BMBT001 SISAKTARTÓ 6 B ALÁTÉT J4AT000 CSAVAR M6X B33WF00 HÁTSÓSZÁRNY FEHÉR B33BA00 HÁTSÓ SZÁRNY FEKETE 9 B CSAVAR M8X J4AT000 MŰANYAGALÁTÉT B ADATTÁBLA B ADATTÁBLA B ADATTÁBLA B920000

9 F09 后 轮 REAR WHEEL B47B400 HÁTSÓ FELNI 3.00X10 OFF ROAD B91BH2A HÁTSÓ FELNI FEKETE(BH)Alu 2 B140108F1022 3,5X12 KÜLSŐ GUMI 130/90-10 OFF-ROAD 2 B140508D12BB KÜLSŐ GUMI 130/ B1403Z SZELEP/90 fok BMBT000 FÉKPOFA /PÁR BMBT000 FÉKPOFA RUGÓ BM0T000 HÁTSÓFÉKKULCSTENGELY BM0T000 FÉKKULCSKAR BM0T000 FÉKKOPÁSJELZŐ BMBT000 FÉKKULCSRUGÓ BM0T000 CSAVAR M6X BMBT001 HÁTSÓSÁRVÉDŐ 11a 65701BMBT000 KIS HÁTSÓSÁRVÉDŐ EPA 12 B KERÉK ANYA M16X1.5MM J0ET000 ANYA M6 14 B CSAVAR M6X20 15 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA BM0T000 PORVÉDŐ 17 B A0 O-GYŰRŰ 10X1, BM0T000 TÁVTARTÓ (H. SÁRVÉDŐ) 19 B CSAVAR M6X12 20 B CSAVAR M6X10 21 B CSAVAR M6X20 22 B CSAVAR M6X BM0T000 HÁTSÓSÁRVÉDŐ RÖGZITŐ

10 F10 车 架 FRAME BODY B VÁZ BM0T001 MOTORTARTÓ CSAVAR 3 B ANYA M12X BMBT000 TARTÓCSAVAR 5 B ANYA M10X BMBT000 MOTORTARTÓBAK KPL B0DT000 REZGÉSTCSILLAPÍTÓ GUMI BMBT000 RUGÓ BM0T000 ÜLÉSZÁR SZERKEZET 10 B CSAVAR M6X BMKT000 HÁTSÓSZÁRNY RÖGZITŐKONZOL 12 B CSAVAR M6X BMAT000 SZILENT BMBT000 ÜLÉSNYITÓ BOWDEN B ADATTÁBLA B ADATTÁBLA B ADATTÁBLA 16 B SZEGECS 3X10

11 F11 后 减 震 REAR ABSORBER B91BH00 LENGÉSCSILLAPÍTÓ FEKETE J0ET000 CSAVAR M8X31 3 B CSAVAR M10X1,25X B0DT000 SASSZEG 1.2X22 F12 前 挡 泥 板 FRONT FENDER B92WF00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR(CE) B92BA00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(BA) 2 B ANYA M BMMT000 PRIZMA BMBT000 TARTÓKONZOL BAL BMBT000 TARTÓKONZOL JOBB BMBT000 ELSŐSÁRVÉDŐCSAVAR M6X16 7 B ALÁTÉT 5 F13 前 大 罩 ( 双 灯 ) FRONT COVER B54WF00 ORRIDOM FEHÉR B54BA00 ORRIDOM FEKETE B54003Z ORRIDOM FEHÉR matricás B54004Z ORRIDOM FEKETE matricás BMBT000 CSAVAR J4AT000 MŰANYAGALÁTÉT 4 B CSAVAR ST4,2X BMBT000 JOBB BETÉT BMBT000 BAL BETÉT 7 B CSAVAR ST4X BMAT000 LEMEZANYA ST B ORRIDOM TAKARÓ ELEM 10 B CSAVAR ST4X BMAT000 LEMEZANYA ST4 12 B CSAVAR M6X J ANYA M6

12 F14 脚 防 护 板 LEG SHIELD B BELSŐLÁBVÉDŐIDOM B92E600 HASIDOM KÉK B92R800 HASIDOM PIROS B92072Z HASIDOM KÉK matricás B92078Z HASIDOM PIROS matricás BMAT000 LEMEZANYA ST4 4 B CSAVAR ST4,8X B BELSŐ SÁRVÉDŐ 6 B CSAVAR M6X BMBT000 ALVÁZSZÁMTAKARÓ BMBT000 AKASZTÓFÜL 9 B CSAVAR ST4,2X16

13 F15 脚 踏 板 / 撑 架 FOOTREST/STAND B KÖZÉPSZTENDER B KÖZÉPSZTENDER CSAP ÚJ 3 B A0 O-GYŰRŰ 10X1, B0DT000 GYÜRŰ B0DT000 SASSZEG 1.2X BM0T000 KÖZÉPSZTENDERRUGÓ BM0T000 ÜTKÖZŐGUMI 8 B ANYA M BMBT000 OLDALSZTENDER CSAVAR BM0T000 RUGÓTARTÓLEMEZ BM0T000 OLDALSZTENDER RUGÓ BM0T000 OLDALSZTENDER 13 B ALÁTÉT 5 14 B CSAVAR ST4X H60X000 CSAVAR M6X14 16 B CSAVAR M6X BMAT000 LEMEZANYA ST B CSAVAR ST5X BMBT000 TAPOSÓLEMEZ BMBT000 AKSIFEDÉL 21 B ALÁTÉT BMBT000 GUMIALÁTÉT II BMBT000 GUMIALÁTÉTI BMBT000 TAPOSÓ LEMEZ BAL BMBT000 TAPOSÓ LEMEZ JOBB 26 B CSAVAR ST4,2X BMBT000 ALÁTÉT

14 F16 护 板 SIDE COVER B92WF00 OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF) B92BA00 OLDALIDOM BAL B92186Z SATINFEKETE(BA) OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF)matricás B92187Z OLDALIDOM BAL SATINFEKETE(BA)matricás B92WF00 OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF) B92BA B92186Z B92187Z OLDALIDOM JOBB SATINFEKETE(BA) OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF)matricás OLDALIDOM JOBB SATINFEKETE(BA)matricás BMBT000 ÜLÉSALATTIIDOM BMBT000 OLAJTARTÁLYFEDÉL B92WF00 ÖSSZEKÖTŐ IDOM FEHÉR(WF) B92BA00 ÖSSZEKÖTŐ IDOM SATINFEKETE(BA) 6 B CSAVAR ST4X12 7 B CSAVAR ST4,8X BMAT000 LEMEZANYA ST4.8 9 B CSAVAR ST5X12 10 B CSAVAR M6X BMBT000 ALÁTÉT J00P000 GUMIALÁTÉT BM0T000 TÁVTARTÓ (H. SÁRVÉDŐ) 14 B CSAVAR ST4,8X B920000

15 F17 机 油 箱 OIL TANK BMAT000 OLAJTARTÁLY BMAT000 OLAJTANKSAPKA 3 B CSAVAR M6X BMAT000 OLAJSZINTJELADÓ BM0T000 BILINCS BMAT000 OLAJTANK KPL F18 转 向 灯 / 前 大 灯 FLASHER LIGHT/HEAD LIGHT B BAL ELSŐ INDEX vízmentes B JOBB ELSŐ INDEX vízmentes AE0D000 CSAVAR/ALÁTÉT M5X11, B ELSŐLÁMPA vízmentes 5 B IZZÓ 12V/10W 6 B IZZÓ 12V/3W 7 B IZZÓ 12V/35W/35W BNAT000 INDEXKONZOL JOBB BNAT000 INDEXKONZOL BAL 10 B CSAVAR ST2.9X20 11 B CSAVAR ST5X16 12 B CSAVAR ST4,8x16

16 F19 尾 灯 TAIL LIGHT B20T001 JOBB HÁTSÓ INDEX B20T001 BAL HÁTSÓ INDEX BM0T000 BAL INDEXLÁMPA GUMI 4 B ALÁTÉT 10 5 B ANYA M10X BM0T000 JOBB INDEXLÁMPA GUMI BM0T000 LEMEZANYA 5 8 B ANYA M6 9 B IZZÓ 12V/10W BM0T000 HÁTSÓSÁRVÉDŐ BM0T003 HÁTSÓLÁMPABÚRA BM0T001 HÁTSÓLÁMPA KPL BM0T000 CSAVAR M4X G00P000 GUMIALÁTÉT 15 B IZZÓ 12V/21W/5W B20T000 BAL INDEXBÚRA B20T000 JOBB INDEXBÚRA B20T000 CSAVAR M3X BM0T000 HÁTSÓ PRIZMA F20 电 器 I ELECTRICAL EQUIPMENT I GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI BMAT000 BIZTOSÍTÉK 8A ÜVEG B INDÍTÓ RELÉ 4 B CSAVAR M5X B AKKUMULÁTOR 12V/3AH B FŐKÁBELKÖTEG BMBT000 KÁBEL BMAT000 BIZTOSÍTÉK 8A ÜVEG J INDÍTÓRELÉ K00P000 KÖTEGELŐ B INDEXRELÉ 12 B CSAVAR M6X K00P000 KÖTEGELŐ K00P000 KÖTEGELŐ B CSAVAR M6X10 16 B RUGÓSALÁTÉT 6 17 B ALÁTÉT 6 18 B RUGÓSALÁTÉT 5M 19 B ALÁTÉT 5 20 B CSAVAR M6X B RELÉ KÁBEL

17 F21 电 器 II ELECTRICAL EQUIPMENT II FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ 2 B CSAVAR M6X BMBT00A GYÚJTÁSKAPCSOLÓ vízmentes BMBT000 CSAVAR M6X BMBT00A ZÁRGARNITÚRA vízmentes BMDT000 KÜRT BMBT000 ÜLÉSZÁR B INDEXRELÉ BMBT000 OLAJ FEDÉL ZÁR BMBT000 TANKSAPKA 11 B ALÁTÉT 5 12 B CSAVAR ST4X BMBT000 GYUJTÁSKAPCSOLÓ JCCT000 DEKORGYŰRŰ RIASZTÓKONZOL BMBT002 RIASZTÓSZIRÉNA BMBT002 RIASZTÓ KPL 17 B CSAVAR ST4,8X13

18 F22 随 车 工 具 TOOL KIT BM0T000 SZERSZÁMTÁSKA BM0T000 GYERTYAKULCS BM0T000 HAJTÓSZÁR BM0T000 CSAVARHÚZÓFEJ BM0T000 CSAVARHÚZÓNYÉL BM0T000 TÖLCSÉR BM0T000 KORMÁNYNYAK KULCS BMBT000 VILLÁSKULCS 35 F23 后 货 箱 总 成 BACK BOX ASSY B92WF00 SISAKDOBOZ KPL FEHÉR B92BA00 SISAKDOBOZ KPL SATINFEKETE 2 B CSAVAR M6X30 3 B CSAVAR M6X BMBT000 ALÁTÉT 5 B ALÁTÉT 6 6 B RUGÓSALÁTÉT 6 7 B ANYA M BMBT000 SISAKDOBOZZÁR 9 B CSAVAR M6X BMBT000 LEMEZANYA M BMBT000 SISAKDOBOZMATRICA BMBT000 GUMILAP 13 B CSAVAR M6X BMBT000 ALÁTÉT BMBT000 DOBOZ RÖZÍTŐ LEMEZ F24 发 动 机 附 件 ENGINE ATTACHMENT BM0THU0 BERUGÓKAR GRAFITSZÜRKE 2 B CSAVAR M6X25 F25.1 贴 花 总 成 STICKER for blue/white E6/WF vehicels B54E601 MATRICA B54E601 MATRICA B54E600 ORRIDOM MATRICA ALSÓ BAL B54E600 kék OLDALIDOM MATRICA BAL kék

19 B54E600 OLDALIDOM MATRICA JOBB kék B54E600 HASIDOM MATRICA BAL B54E600 HASIDOM MATRICA B54E600 ORRIDOM MATRICA ALSÓ JOBB B54E600 kék HASIDOM MATRICA JOBB B54E601 MATRICA B54E601 MATRICA

20 F25.2 贴 花 总 成 STICKER for red/black R8/BA vehicles B54R801 MATRICA B54R801 MATRICA B54R800 ORRIDOM MATRICA ALSÓ BAL B54R800 piros OLDALIDOM MATRICA BAL piros B54R800 OLDALIDOM MATRICA JOBB piros B54R800 HASIDOM MATRICA BAL B54E600 HASIDOM MATRICA B54R800 ORRIDOM MATRICA ALSÓ JOBB B54R800 piros HASIDOM MATRICA JOBB B54R801 MATRICA B54R801 MATRICA

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT SZÖVETSÉG Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV

Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 (FAI RW ) légi jármű LÉGIALKALMASSÁGI VIZSGÁLATI JEGYZŐKÖNYV A.6.2. A.6.2.1. 2. számú melléklet: forma nyomtatványok; Lajstromozásra nem kötelezett UL A1 kategória: Légi alkalmassági vizsgálati jegyzőkönyv (A1): MAGYAR REPÜLŐ SZÖVETSÉG MOTOROS KÖNNYŰREPÜLŐ SPORT

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl Lapszám: 1/68 3.pont anya A61.03.101. Db 27.00 1 932.00 2 453.64 3.pont csapszeg 70-4605312 Db 27.00 696.90 885.06 3.pont csapszeg+lánc A61.03.001-02 Db 27.00 781.20 992.12 3.pont feszitõ import A61.03.000/OL

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

MTZ Alkatrészek -A- -B-

MTZ Alkatrészek -A- -B- MTZ Alkatrészek ABLAKKERET HÁTSÓ KISFÜLKÉS KLP ABLAKKERET HÁTSÓ ÜRES ABLAKKERET KISFÜLKÉS HÁT. ÜRES ABLAKKERET OLDALSÓ ÜRES ABLAKMOSÓ CS? ABLAKMOSÓ TARTÁLY ABLAKTÖRL? KLP PAN. 1 KAROS ABLAKTÖRL? KLP PAN.

Részletesebben

Árlista 2008, érvényes: 2008. január 1-től

Árlista 2008, érvényes: 2008. január 1-től 1169-20 Vízprogramozó óra 42 2 116909 84818079 A 5 658 6 790 1186-20 Hosszabbító vezeték 10 m 43 2 118606 85444290 A 3 067 3 680 1188-20 Talajnedvességérzékelő 43 2 118804 90328900 A 11 075 13 290 1189-20

Részletesebben

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre)

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Tűzcsapok h8 Rendelési szám 5081 Csatlakozás DN Névleges nyomás 2B 80 10 bar Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B Konstrukciós

Részletesebben

MOTORKERÉKPÁROK NÉGYÜTEM MOTOROLAJOK - 4 STROKE ENGINE OIL. 1 12 5 600 Ft 5 600 Ft MOTUL 7100 4T 10W-30. 4 4 5 200 Ft 20 800 Ft

MOTORKERÉKPÁROK NÉGYÜTEM MOTOROLAJOK - 4 STROKE ENGINE OIL. 1 12 5 600 Ft 5 600 Ft MOTUL 7100 4T 10W-30. 4 4 5 200 Ft 20 800 Ft MOTORKERÉKPÁROK NÉGYÜTEM MOTOROLAJOK - 4 STROKE ENGINE OIL MOTUL 7100 4T 10W-30 -ig négyütem motorolaj - észter technológia.megfelel a gyártómvek elírásainak, különösen a HONDA és a YAMAHA azon legkorszerbb

Részletesebben

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE 16. ELEKTRONIKA 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST 195541 1 701012 világítás kapcsoló SIMSON új EAST 390450 2 484118 irányjelző kapcsoló SIMSON S51 / S70 / S53 / S83 Német 390460

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

Item PartNumber Qty PartDescription GeneralDescription OtherInfo RepairInst Markets. 1 861848-00 1 ASZTALSA Yes. 2 401206-00 1 ROTÁCIÓSASZTAL No

Item PartNumber Qty PartDescription GeneralDescription OtherInfo RepairInst Markets. 1 861848-00 1 ASZTALSA Yes. 2 401206-00 1 ROTÁCIÓSASZTAL No 1 861848-00 1 ASZTALSA Yes 2 401206-00 1 ROTÁCIÓSASZTAL No 3 947000-00 1 SZEGMENS No 4 861361-01 1 VÉDELEMSA No 5 861366-00 2 GYORSZÁR No 6 861367-01 2 GÖRGŐ No 7 760298-01 2 BETÉT No 8 947645-00 1 ALVÁZSA

Részletesebben

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat Kötelező reklámok elhelyezése A kupasorozat díjait adó támogatóink reklámjait kötelezően el kell helyezni, a motorkerékpár első és hátsó sárvédőire! Amennyiben

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE F01 操 纵 CONTROL ASSY 1 40101300k000 2 43014300k000 3 578708055125 4 58193400n000 5 40600300k000 5 40600300k001 6 60120300k000 7 40090300k000 8 60010300k000 9 80022300k000 10 40001300k000 11 40002300k000

Részletesebben

Alapcsavarok kisker árai

Alapcsavarok kisker árai Alapcsavarok kisker árai Termékkód Megnevezés Bruttó eladási ár 910100 Alapcsavar 10x100 72,00 Ft 910120 Alapcsavar 10x120 82,99 Ft 910150 Alapcsavar 10x150 101,99 Ft 910180 Alapcsavar 10x180 136,00 Ft

Részletesebben

Tilos az értékesítése! www.jawamoped.hu. BABETTA se. egédmotorkerékpár 210, 225 típus

Tilos az értékesítése! www.jawamoped.hu. BABETTA se. egédmotorkerékpár 210, 225 típus BABETTA se egédmotorkerékpár 210, 225 típus HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ GYÁRTÓ: HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ a BABETTA 210, 225 típusú mopedhez ZMV KOVA MOTOR, a. s. 946 03 KOLÁROVO SZLOVÁKIA TARTALOM: Bevezető Műszaki

Részletesebben

Cikkszám: db

Cikkszám: db LEMEZCSAVAROK Würth Szereléstechnika Kft. 2040 Budaörs, Gyár u. 2. T +36 23 418-130 F +36 23 418-137 www.wuerth.hu NyomtatvaMagyarországon M 09 1000/P 11 1010 02/2012 Cikkszám: 0964 115 1600 db D-fejű

Részletesebben

Plazmavágópisztoly. léghűtéses PSB 60 S / 121 S. A tökéletes vágást és hegesztést a B INZEL P ONT garantálja

Plazmavágópisztoly. léghűtéses PSB 60 S / 121 S. A tökéletes vágást és hegesztést a B INZEL P ONT garantálja Plazmavágópisztoly PSB 60 S / 121 S léghűtéses Minden feladatra a megfelelő BINZEL hegesztőpisztolyt. A BINZEL hegesztőpisztolyok a legmodernebb technikát és minőséget garantálják a különböző hegesztési

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses

MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses Műszaki adatok : EN 50 078 szerint: Minden feladatra a megfelelő BINZEL hegesztőpisztolyt. A BINZEL hegesztőpisztolyok a legmodernebb technikát és minőséget

Részletesebben

1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 Ft 556 Ft 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 KAROS KPL

1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 Ft 556 Ft 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ LAPÁT 1 KAROS KPL Frissítve: 2012.09.15 Cikkszám Megnevezés 1. Nettó Bruttó BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 Ft 396 Ft BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 Ft 470 Ft 70-4607017 3. PONT AKASZTÓBAK 1 450 Ft 1 842 Ft 70-4605312

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött, melynek

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja,

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja, Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

PB-gáz 30 100 % bután 34,9 950 0,04 4,2 1,56 2,78 4,44 0,045 0,115 0,080 0,205 0,128 0,328 0,045 0,115 15 60 0,8-1,5 0,58

PB-gáz 30 100 % bután 34,9 950 0,04 4,2 1,56 2,78 4,44 0,045 0,115 0,080 0,205 0,128 0,328 0,045 0,115 15 60 0,8-1,5 0,58 A Beszerelési és javítási elõírásban leírtak, a gázszerelõi jogosítvánnyal rendelkezõk és a FÉG KONVEKTOR RT. termékeinek javítására kiképzett szerelõk számára adnak útmutatást. Az itt leírt, és a fali

Részletesebben

11 Raktári rendszerek és készletek. 11 0 ORSY 11 1 Készletek 11 2 Raktározási rendszerek

11 Raktári rendszerek és készletek. 11 0 ORSY 11 1 Készletek 11 2 Raktározási rendszerek Raktári rendszerek és készletek 0 ORSY Készletek 2 Raktározási rendszerek WÜRTH Szereléstechnika Kft. - 2040 Budaörs, Gyár u. 2. - Tel.: (00 36) 23/48-30 - Nyomtatva Magyarországon P 000/M 07 3030/B 0220

Részletesebben

5. Telepítés ASIAN PLASTIC

5. Telepítés ASIAN PLASTIC 5. Telepítés 5.1 Rögzítő anyagok eltávolítása A biztonsági ajtókat szállítás előtt kötéllel rögzítik. Telepítés előtt távolítsa el a köteleket. kötél kötél 5.1 Ábra - Rögzítő kötelek Forgalmazó: Extrémplast

Részletesebben

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. www.betamax.hu

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. www.betamax.hu Az árváltoztatás jogát fenntartjuk. www.betamax.hu Rendkívüli ajánlat! www.betamax.hu 1 www.betamax.hu 1946A RENDKÍVÜLI AJÁNLAT 1946A Vákuumos levegős popszegecshúzó - Cserélhető 2.4-3.2-4.0-4.8 mm-es

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Árlista 2012. TRAX, Cink súly

Árlista 2012. TRAX, Cink súly CENTRÍRSÚLYOK Árlista 2012 TRAX, Cink súly NORMÁL 326 KÖNNYŰ FÉM GR DB/ DOBOZ NETTÓ ÁR BRUTTÓ ÁR NETTÓ ÁR BRUTTÓ ÁR 05 100 33,19 42 48,1 61 10 100 40,82 52 52,86 67 15 100 49,90 63 58,04 74 20 100 56,60

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

VI-FŰ LÉGTECHNIKA KFT ÁRJEGYZÉK 2016-01-01

VI-FŰ LÉGTECHNIKA KFT ÁRJEGYZÉK 2016-01-01 ÁRJEGYZÉK 2016-01-01 Értékesítési feltételek: Az árlista árai az ÁFA t nem tartalmazzák. A feltüntetett árak csomagolás nélkül érvényesek. Áraink a telephelyünkön történő átvétel mellett értendők. A horganyzott

Részletesebben

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ. IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ. IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ IN 5726 Szobakerékpár insportline Agemo 1 TARTALOM TARTALOM... 2 BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK... 3 BEMELEGÍTŐ FÁZIS... 4 ÖSSZEKÖTŐ ELEMEK ÉS SZERSZÁMOK... 5 ÖSSZESZERELÉSI ÚTMUTATÓ... 6 RAJZ...

Részletesebben

MODE Megnevezés Leírás Kódszám. Mosdó csaptelep Lánctartó szemmel, flexibilis bekötőcsővel 150-0046-30 12 460 Ft

MODE Megnevezés Leírás Kódszám. Mosdó csaptelep Lánctartó szemmel, flexibilis bekötőcsővel 150-0046-30 12 460 Ft MODE Mosdó csaptelep Lánctartó szemmel, flexibilis bekötőcsővel 150-0046-30 12 460 Ft Fém leeresztő szeleppel, flexibilis bekötőcsővel 150-0046-10 15 660 Ft Bidé csaptelep Fém leeresztő szeleppel, flexibilis

Részletesebben

Érvényes 2006.05.01-től Puma Tools Árjegyzék - Vegyes 1

Érvényes 2006.05.01-től Puma Tools Árjegyzék - Vegyes 1 Érvényes 2006.05.01-től Puma Tools Árjegyzék - Vegyes 1 AMPRO 951001 Bilincshúzó AM bilincshúzó VW csoport 2750 3300 951008 Crowa erőszár AM Crowa erőszár 1/2" uni. 5100 6120 951004 Csapágyszétválasztó

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

Fiat Ducato árlista. Tengelytáv

Fiat Ducato árlista. Tengelytáv Fiat Ducato árlista Verzió Térfogat Tengelytáv Sincomkód Terhelhetôség Hengerûrtartalom Teljesítmény Nyomaték Nettó ár Bruttó ár m 3 kg mm cm 3 kw/le Nm Ft Ft 3.0t 2.2 Mjet 100 LE CH1 250.0L1.0 8 1155

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

3+2 ÉV EXTRACARE GARANCIA. ÉrtékŐr havi részlet*

3+2 ÉV EXTRACARE GARANCIA. ÉrtékŐr havi részlet* ÁRLISTA 2016. ÁPRILIS 1-TŐL MEGRENDELT AUTÓKRA ÚJ RAV4 Hybrid SUV (5 AJTÓS) GARANTÁLT VISSZAVÁSÁRLÁSI ÁR 3+2 ÉV EXTRACARE GARANCIA 2.5 HYBRID, 145 KW / 197 LE Felszereltség Hajtás Váltó Bruttó listaár

Részletesebben

PROFI. 1987 óta a piacon

PROFI. 1987 óta a piacon PROFI Permetezőkészülékek 1987 óta a piacon 2012. december 31-ig, illetve visszavonásig érvényes. Árfolyamváltozás esetén az árváltozás jogát fenntartjuk Az árak fogyasztói árak, az áfát tartalmazzák.

Részletesebben

Tel.: +36 (62) 534-845 Fax: +36 (62) 534-846 A táblák alapanyaga horganyzott acéllemez, fényvisszavető E-mail: fólia: EG medivia@medivia.

Tel.: +36 (62) 534-845 Fax: +36 (62) 534-846 A táblák alapanyaga horganyzott acéllemez, fényvisszavető E-mail: fólia: EG medivia@medivia. Közúti Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. Elérhetőségek: K R E6800 S Hódmezővásárhely, Z T Á B L ÁErzsébeti K út 6. A táblák alapanyaga horganyzott acéllemez, fényvisszavető E-mail: fólia: EG medivia@medivia.hu

Részletesebben

16 SZORÍTÓK & TARTOZÉKOK

16 SZORÍTÓK & TARTOZÉKOK 16 SZORÍTÓK & TARTOZÉKOK 558 siegmund 16 Szorítók 560 Oldal Professional Csavaros rögzítő 562 Professional Csavaros rögzítő 45 /90 564 Professional gyorsfeszítős szorító 566 Csavaros rögzítő körszelvénnyel

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

2016.január 1. DeLaval termékek

2016.január 1. DeLaval termékek Fejéshigiéniai termékek 2016.január 1. DeLaval termékek 741006850 Wetcel 2x600 nedves törlőkendő 1 csomag 7 630 9 690 98826380 Drycel száraz törlőkendő 8x600 1 csomag 16 500 20 955 92065105 Softcel 500

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

Multigym Plus kézikönyv

Multigym Plus kézikönyv Multigym Plus kézikönyv Összeszerelési instrukciók: Távolítsa el a doboz tartalmát és győződjön meg arról, hogy minden elem kifogástalan állapotban a rendelkezésre áll! Az összeszereléshez két személy

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

Akció AKCIÓS KIADVÁNY 2015 ŐSZ / TÉL. Érvényes : visszavonásig. Asztali satu forgó alappal. Váltólapkás sarokmarófej. Autóvízpumpa fogó Cobra QuickSet

Akció AKCIÓS KIADVÁNY 2015 ŐSZ / TÉL. Érvényes : visszavonásig. Asztali satu forgó alappal. Váltólapkás sarokmarófej. Autóvízpumpa fogó Cobra QuickSet Akció AKCIÓS KIADVÁNY 2015 ŐSZ / TÉL Érvényes : visszavonásig Asztali satu forgó alappal Váltólapkás sarokmarófej Vágókorong Autóvízpumpa fogó Cobra QuickSet 36. oldal 16. oldal 22. oldal 34. oldal Fémipari

Részletesebben

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171 Légrugó szelep SV 1219 IKARUS SV1261H SV1219 Féklámpa kapcsoló IKARUS 2.252.1-100 Kompresszor hengertömb D-10 "CSONKA" KMG 61.301.0011 Üzemanyagszint-mérő 38.0034-45-004 38.0034-45-004 Nyomáskapcsoló IKARUS

Részletesebben

Termék név Raktárkészlet Nettó ár Bruttó ár. %Nano Energy Car Protect szett 2 db 10 000 Ft 12 700 Ft

Termék név Raktárkészlet Nettó ár Bruttó ár. %Nano Energy Car Protect szett 2 db 10 000 Ft 12 700 Ft Termék név Raktárkészlet Nettó ár Bruttó ár %Nano Energy Car Protect szett 2 db 10 000 Ft 12 700 Ft %Nano Energy Glass Protect szett 2 db 10 000 Ft 12 700 Ft %Nano Energy Kunstoff szett 2 db 10 000 Ft

Részletesebben

MAMS/SMF Közös Nemzetközi Nyílt Utánpótlás Junior és Rövidpályás Bajnokság és Kupa Technikai szabályzat

MAMS/SMF Közös Nemzetközi Nyílt Utánpótlás Junior és Rövidpályás Bajnokság és Kupa Technikai szabályzat 1 MAMS/SMF Közös Nemzetközi Nyílt Utánpótlás Junior és Rövidpályás Bajnokság és Kupa Technikai szabályzat 2016 2 MAMS/SMF KÖZÖS Nemzetközi Nyílt Utánpótlás, Junior és Rövidpályás Bajnokság és Kupa Technikai

Részletesebben