T B B B T B B B B B700000

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000"

Átírás

1 T B B B T B B B B B B B B B T B T B B B

2 F02 前 叉 FORK ASSY B B B B B B B B T T T H T B T T B B B T F03 前 轮 FRONT WHEEL ASSY B B B B B B1403Z B T T B B B70CJ B B F04 前 液 刹 FRONT DISK BRAKE B B B B700000

3 5 B B B B B B B B B B B

4 F05 消 声 器 MUFFLER ASSY J T B B B A B B B B B T T J A 47730T J T B J000050

5 F06_1 空 滤 器 AIR CLEANER ASSY J B T T B J B B B B B J B B J B B B160113B B B16010B B B160113B B B160113B B160113B B B A F06_2 空 滤 器 AIR CLEANER ASSY.(fo

6 J B B J B B B J B B B160113B B160113B B16010B B J B A J000000

7 F07 油 箱 FUEL TANK B B T B B G B16010C B B16010C B B B B920001

8 F08 座 垫 SEAT ASSY B70LV B70LV B70LV B70Z B70Z400 2 B B B B B T020020

9 F09 后 货 架 REAR HANDLE ASSY B70CJ B B B B F09_1 后 货 架 REAR CARRIER ASSY 1 B B B B B70000Z B B B B700000

10 F10 后 轮 REAR WHEEL ASSY B B T T T T T B B B70CJ00 11 B1403Z201120

11 F11 车 架 FRAME BODY B K B B B B B B A B B B B A B B B B B B B B B B T B A B B A B B B F12 护 板 SIDE COVER T B B70W B70W B70LV B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z400

12 B70W B70W B70LV B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70LO B70LV B70W B70H B70Z B B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z B70LO B70LV B70W B70H B70Z400

13 F13 脚 踏 板 FOOTREST B70W B70W B70LV B70H B70Z400 2 B B J B B70W B70W B70LV B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z400 9 B B B B B B T B

14 F14 后 减 震 器 REAR ABSORBER B B B B

15 F15 前 泥 板 FRONT FENDER ASSY B70LO B70LV B70W B70H B70Z400 2 B B

16 F16. 龙 头 护 罩 FRONT COVER ASSY B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z400 3 B B T B B E E B B B B B

17 F17 脚 防 护 板 SODE COVER ASSY B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70LO B70LV B70W B70H B70Z B B70LO B70LV B70W B70H B70Z B70001Z B70002Z B70003Z B70004Z B70005Z B B B70W B70W B70LV B70H B70Z B70W B70W B70LV B70H B70Z400 9 B B B B70W B70W B70LV B70H B70Z B B B B A

18 F18 后 挡 泥 板 REAR FENDER B B B B J J J T B B B B S B450000

19 F19 仪 表 SPEEDOMETER ASSY B B B T100001

20 F20 前 大 灯 转 向 灯 HEAD LIGHT ASSY B B B B B B B B B B B B B B B B

21 F21 电 器 ELECTRICAL EUIPMENT A B B B B B B B J B B A J B B B B D B B B B B

22 F22 发 动 机 附 件 ENGINE ATTACHMEN 1 B A010000

23 F23 随 车 工 具 TOOL KIT ASSY J G J J B B G F24 STICKER B B B B A 57001B B B P0 6 B B B700000

24 tyun t NOT y ES GÁZMARKOLAT 1 TÜKÖR JOBB 1 TÜKÖR BAL 1 KORMÁNY 1 MARKOLAT BAL 1 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 1 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL vízmentes 1 FÉKBOWDEN HÁTSÓ 1 CSAVAR M10X1,25X50 1 ÜLÉSNYITÓ BOWDEN 1 ANYA M10X1,25 1 GÁZBOWDEN 1 KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL 1 KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL vízmentes 1 SPEC. ALÁTÉT 1 FÉKKAR BAL 1 CSAVAR M6X30 1 ANYA M6 1 CSAVAR M5X10 1 CSAVAR M5X14 1

25 0 F03 前 轮 FRONT WHEEL ASSY. tyun TELESZKÓP JOBB 1 TELESZKÓP BAL 1 CSAVAR M12X1,25X40 2 FÉKCSŐ RÖGZÍTŐ 1 CSAVAR M6X12 3 VILLANYAK 1 ALÁTÉT 2 KMSPIRÁL VEZETŐ 1 ALSÓ VILLACSAPÁGY ALSÓ GYŰRŰ 1 VILLARSZORÍTÓ ANYA 1 HORNYOS ANYA 1 ALÁTÉT 26X35,6X2 1 FELSŐ VILLACSAPÁGY FELSŐ GYŰRŰ 1 CSAPÁGYGOLYÓ 3, FELSŐ VILLACSAPÁGY ALSÓ GYŰRŰ 1 ALSÓ VILLACSAPÁGY FELSŐ GYŰRŰ 1 CSAPÁGYGOLYÓ 6,35 19 BILINCS 1 PRIZMATARTÓ 2 PRIZMA 2 0 tyun KERÉKTENGELY ELSŐ M12X1,25X217 1 KMSPIRÁL MEGHAJTÓ 1 CSAPÁGY RS 1 TÁVTARTÓ BELSŐ 1 KÜLSŐGUMI SZELEP 90 1 KERÉKSZIMERING BAL 1 FÉKTÁRCSA ELSŐ 1 FÉKTÁRCSA CSAVAR 3 KERÉKSZIMERING BAL 1 ANYA M12X1,25 1 ELSŐ FELNI EZÜST(CJ) 1 TÁVTARTÓ JOBB 1 CSAPÁGY RS 1 F04 前 液 刹 FRONT DISK BRAKE 0 tyun ELSŐFÉK KPL 1 FŐFÉKHENGER ELSŐ KPL 1 FÉKKAR JOBB 1 FÉKKAR CSAVAR 1

26 ANYA M6 1 FŐFÉKHENGER BILINCS 1 CSAVAR M6X25 1 CSAVAR 2 ALÁTÉT 4 FÉKCSŐ ELSŐ 1 FÉKNYEREG ELSŐ KPL 1 FÉKBETÉT ELSŐ PÁR 1 set CSAVAR M10X1,25X30 2 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ 1 CSAVAR M4X12 1

27 F05 消 声 器 MUFFLER ASSY. 0 tyun ANYA M6 2 TŰZKARIKA 1 CSAVAR M8X30 1 for CSAVAR M10X1,25X35 1 vehic start CSAVAR M8X40 1 VIN for CSAVAR M10X1,25X45 1 vehic start KIPUFOGÓ KPL 1 VIN KIPUFOGÓ KPL 1 CSAVAR M6X20 2 HŐVÉDŐ LEMEZ 1 GYŰRŰ 2 HŐCSEREMENTES GUMI 2 PERSELY 1 for PERSELY 1 vehic start GUMIGYŰRŰ 1 VIN GUMISZILENT 1 start ALÁTÉT 10 1 VIN start ALÁTÉT 1 VIN start VIN

28 F06_1 空 滤 器 AIR CLEANER ASSY. 0 tyun BILINCS 10 1 LÉGSZŰRŐ KPL 1 T-CSONK 1 TARTÁLY 1 CSŐ 1 BILINCS 13,5X12X0,8 8 KISLÉGSZŰRŐ 2 VÁKUUM SZELEP 1 CSAVAR M6X35 2 BILINCS 19,3X10X1 2 CSAVAR M6X16 1 CSŐ 1 BILINCS 17,5X10X1 8 CSAVAR M6X25 2 OLAJLEVÁLASZTÓ 1 BILINCS 10 2 CSAVAR M6X20 2 CSŐ 11X15X200 1 CSŐ 13X18X340 1 CSŐ 11X15X tyun CSŐ 3,5X7,5X530 1 CSŐ 8X12X310 1 CSŐ 13X18X300 1 CSŐ 11X15X170 1 CSŐ 13X18X400 1 CSŐ 13X18X155 1 BILINCS 7,5 1 LÉGSZŰRŐBETÉT 1 ÖSSZEKÖTŐCSŐ 1 F06_2 空 滤 器 AIR CLEANER ASSY.(for EPA) 0 tyun

29 BILINCS 10 1 LÉGSZŰRŐ KPL 1 1 CSŐ 1 BILINCS 13,5X12X0,8 4 KISLÉGSZŰRŐ 2 CSAVAR M6X25 2 OLAJLEVÁLASZTÓ 1 BILINCS 16,5X10X1 2 CSAVAR M6X20 2 CSŐ 11X15X200 1 CSŐ 13X18X305 1 CSŐ 13X18X170 1 CSŐ 3,5X7,5X180 1 CSŐ 9X17 1 BILINCS 7x7x0,6 1 LÉGSZŰRŐBETÉT 1 ÖSSZEKÖTŐCSŐ 1 BILINCS 17,5X10X1 4

30 0 tyun CSAVAR M5X14 4 BENZINSZINT JELADÓ 1 TANKSAPKA 1 CSAVAR M6X16 3 BENZINTANK 1 BENZINCSŐ 4,5X8,5X250 1 BILINCS 7,5 2 BENZINCSŐ 8,5X190 1 BILINCS 8 4 BILINCS 9 4 BENZINCSŐ 3,5X7,5X520 1 CSŐ 5X10X

31 0 tyun ÜLÉS FEKETE 1 ÜLÉS FEKETE 1 ÜLÉS FEKETE 1 ÜLÉS BARNA 1 ÜLÉS BARNA 1 CSAVAR ST4,2X13 1 SISAKTARTÓ AJTÓ 1 CSAVAR M6X16 4 SISAKTARTÓ 1 ANYA M6 2 LEMEZANYA ST4,2 1

32 F09 后 货 架 REAR HANDLE ASSY 0 tyun HÁTSÓ SZÁRNY EZÜST(CJ) 1 PERSELY I 2 PERSELY II 2 CSAVAR M8X40 2 CSAVAR M8X35 2 F09_1 后 货 架 REAR CARRIER ASSY 0 tyun CSAVAR M8X35 2 CSAVAR M8X40 2 CSOMAGTARTÓ ELSŐRÉSZ 1 can't RUGÓ 1 supp CSOMAGTARTÓ KPL 1 PERSELY I 2 CSOMAGTARTÓ HÁTSÓRÉSZ 1 can't PERSELY II 2 supp ÜTKÖZŐ GUMI 1

33 F10 后 轮 REAR WHEEL ASSY. 0 tyun FÉKKULCS KAR 1 CSAVAR M6X35 1 FÉKKULCS 1 ALÁTÉT 1 ALÁTÉT set KÜLSŐGUMI ANYA M16X1,5 1 HÁTSÓ FELNI EZÜST(CJ) 1 SZELEP 90 1

34 0 tyun KÖZÉPSZTENDER 1 KÖZÉPSZTENDER RUGÓ 1 OLDALSZTENDER 1 CSAVAR 1 CSAVAR M8X25 1 OLDALSZTENDER RUGÓ 1 OLDALSZTENDER RUGÓ 1 OLDALSZTENDER RUGÓ KAMPÓ 1 KÖZÉPSZTENDER CSAP 1 ALÁTÉT 8 1 SASSZEG 1 CSAVAR M10X1,25X40 2 LÁBTARTÓ JOBB HÁTSÓ 1 BLOKKTARTÓ CSAVAR 1 BLOKKTARTÓ 1 ANYA M10X1,25 1 LÁBTARTÓ BAL HÁTSÓ 1 VÁZ 1 VÁZ 1 SÁRVÉDŐ KONZOL 1 ALÁTÉT 6 2 ANYA M8 2 TANKLEMEZ 1 PERSELY 1 SZILENT 2 RÖGZÍTŐ CSAP 6X35 2 LÁBTARTÓ ALÁTÉTLEMEZ 2 SASSZEG 2X25 2 LÁBTARTÓ RUGÓ 2 SZILENT 1 ANYA M8 1 0 tyun LEMEZANYA ST4,2 13 CSAVAR ST4,2X13 30 SZERELŐAJTÓ FEHÉR(W1) 1 SZERELŐAJTÓ FEHÉR(W1) 1 SZERELŐAJTÓ SÖTÉTKÉK(LV) 1 SZERELŐAJTÓ FEKETE(H2) 1 SZERELŐAJTÓ BARNA(Z4) 1 ÜLÉS ALATTI IDOM FEHÉR(W1) 1 ÜLÉS ALATTI IDOM FEHÉR(W1) 1 ÜLÉS ALATTI IDOM SÖTÉTKÉK(LV) 1 ÜLÉS ALATTI IDOM FEKETE(H2) 1 ÜLÉSALATTI IDOM BARNA(Z4) 1 t NOT y ES

35 TAPOSÓDEKOR JOBB FEFÉR(W1) 1 TAPOSÓDEKOR JOBB FEFÉR(W1) 1 TAPOSÓDEKOR JOBB SÖTÉTKÉK(LV) 1 TAPOSÓDEKOR JOBB FEKETE(H2) 1 TAPOSÓDEKOR JOBB BARNA(Z4) 1 TAPOSÓDEKOR BAL FEHÉR(W1) 1 TAPOSÓDEKOR BAL FEHÉR(W1) 1 TAPOSÓDEKOR BAL SÖTÉTKÉK(LV) 1 TAPOSÓDEKOR BAL FEKETE(H2) 1 TAPOSÓDEKOR BAL BARNA(Z4) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY JOBB 1 VILÁGOSKÉK(LO) OLDALIDOM SZEGÉLY JOBB 1 SÖTÉTKÉK(LO) OLDALIDOM SZEGÉLY JOBB FEHÉR(W1) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY JOBB FEKETE(H2) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY JOBB BARNA(Z4) 1 OLDALIDOM BAL VILÁGOSKÉK(LO) 1 OLDALIDOM BAL SÖTÉTKÉK(LV) 1 OLDALIDOM BAL FEHÉR(W1) 1 OLDALIDOM BAL FEKETE(H2) 1 OLDALIDOM BAL BARNA(Z4) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY BAL 1 VILÁGOSKÉK(LO) OLDALIDOM SZEGÉLY BAL SÖTÉTKÉK(LV) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY BAL FEHÉR(W1) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY BAL FEKETE(H2) 1 OLDALIDOM SZEGÉLY BAL BARNA(Z4) 1 OLDALIDOM DEKOR BAL VILÁGOSKÉK(LO) 1 OLDALIDOM DEKOR BAL SÖTÉTKÉK(LV) 1 OLDALIDOM DEKOR BAL FEHÉR(W1) 1 OLDALIDOM DEKOR BAL FEKETE(H2) 1 OLDALIDOM DEKOR BAL BARNA(Z4) 1 CSAVAR ST4X12 30 OLDALIDOM DEKOR JOBB 1 VILÁGOSKÉK(LO) OLDALIDOM DEKOR JOBB SÖTÉTKÉK(LV) 1 OLDALIDOM DEKOR JOBB FEHÉR(W1) 1 OLDALIDOM DEKOR JOBB FEKETE(H2) 1 OLDALIDOM DEKOR JOBB BARNA(Z4) 1 FAROKIDOM FEHÉR(W1) 1 FAROKIDOM FEHÉR(W1) 1 FAROKIDOM SÖTÉTKÉK(LV) 1 FAROKIDOM FEKETE(H2) 1 FAROKIDOM BARNA(Z4) 1 OLDAILIDOM JOBB VILÁGOSKÉK(LO) 1 OLDALIDOM JOBB SÖTÉTKÉK(LV) 1 OLDALIDOM JOBB FEHÉR(W1) 1 OLDALIDOM JOBB FEKETE(H2) 1 OLDALIDOM JOBB BARNA(Z4) 1

36 0 tyun AKKUMULÁTOR FEDÉL FEHÉR(W1) 1 AKKUMULÁTOR FEDÉL FEHÉR(W1) 1 AKKUMULÁTOR FEDÉL SÖTÉTKÉK(LV) 1 AKKUMULÁTOR FEDÉL FEKETE(H2) 1 AKKUMULÁTOR FEDÉL BARNA(Z4) 1 CSAVAR M6X12 3 AKKUMULÁTOR RÖGZÍTŐ 1 PERSELY 2 CSAVAR M6X16 2 HASIDOM JOBB FEHÉR(W1) 1 HASIDOM JOBB FEHÉR(W1) 1 HASIDOM JOBB SÖTÉTKÉK(LV) 1 HASIDOM JOBB FEKETE(H2) 1 HASIDOM JOBB BARNA(Z4) 1 TAPOSÓIDOM FEHÉR(W1) 1 TAPOSÓIDOM FEHÉR(W1) 1 TAPOSÓIDOM SÖTÉTKÉK(LV) 1 TAPOSÓIDOM FEKETE(H2) 1 TAPOSÓIDOM BARNA(Z4) 1 HASIDOM BAL FEHÉR(W1) 1 HASIDOM BAL FEHÉR(W1) 1 HASIDOM BAL SÖTÉTKÉK(LV) 1 HASIDOM BAL FEKETE(H2) 1 HASIDOM BAL BARNA(Z4) 1 CSAVAR ST4,2X13 44 ALSÓ FRONTIDOM 1 TAPOSÓGUMI BAL 1 TAPOSÓGUMI JOBB 1 TAPOSÓLEMEZ BAL 1 TAPOSÓLEMEZ JOBB 1 LEMEZANYA ST4,2 12 CSAVAR M6X20 4

37 F14 后 减 震 器 REAR ABSORBER 0 tyun LENGÉSCSILLAPÍTÓ 1 CSAVAR M8X35 1 CSAVAR M10X1,25X40 1 ANYA M10X1,25 1

38 F15 前 泥 板 FRONT FENDER ASSY. 0 tyun ELSŐ SÁRVÉDŐ VILÁGOSKÉK(LO) 1 ELSŐ SÁRVÉDŐ SÖTÉTKÉK(LV) 1 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR(W1) 1 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(H2) 1 ELSŐ SÁRVÉDŐ BARNA(Z4) 1 CSAVAR M6X16 1 CSAVAR M6X12 2

39 F16. 龙 头 护 罩 FRONT COVER ASSY. 0 tyun FEJIDOM VILÁGOSKÉK(LO) 1 FEJIDOM SÖTÉTKÉK(LV) 1 FEJIDOM FEHÉR(W1) 1 FEJIDOM FEKETE(H2) 1 FEJIDOM BARNA(Z4) 1 FEJIDOM HÁTSÓ FEHÉR(W1) 1 FEJIDOM HÁTSÓ FEHÉR(W1) 1 FEJIDOM HÁTSÓ SÖTÉTKÉK(LV) 1 FEJIDOM HÁTSÓ FEKETE(H2) 1 FEJIDOMHÁTSÓ BARNA(Z4) 1 CSAVAR ST4,2X13 8 CSAVAR M6X16 3 LEMEZANYA ST4,2 2 INDEXTARTÓ BAL ELSŐ 1 INDEXTARTÓ JOBB ELSŐ 1 INDEX BAL ELSŐ 1 INDEX JOBB ELSŐ 1 IZZÓFEDÉL NARANCS 2 IZZÓ 12V10W 2 INDEXBÚRA JOBB ELSŐ 1 INDEXBÚRA BAL ELSŐ 1 CSAVAR M2.9X20 2

40 F17 脚 防 护 板 SODE COVER ASSY. 0 tyun ORRIDOM DEKOR JOBB VILÁGOSKÉK(LO) 1 ORRIDOM DEKOR JOBB SÖTÉTKÉK(LV) 1 ORRIDOM DEKOR JOBB FEHÉR(W1) 1 ORRIDOM DEKOR JOBB FEKETE(H2) 1 ORRIDOM DEKOR JOBB BARNA(Z4) 1 ORRIDOM DEKOR BAL VILÁGOSKÉK(LO) 1 ORRIDOM DEKOR BAL SÖTÉTKÉK(LV) 1 ORRIDOM DEKOR BAL FEHÉR(W1) 1 ORRIDOM DEKOR BAL FEKETE(H2) 1 ORRIDOM DEKOR BAL BARNA(Z4) 1 ORRIDOM BETÉT 1 ORRIDOM VILÁGOSKÉK(LO) 1 ORRIDOM SÖTÉTKÉK(LV) 1 ORRIDOM FEHÉR(W1) 1 ORRIDOM FEKETE(H2) 1 ORRIDOM BARNA(Z4) 1 ORRIDOM VILÁGOSKÉK(LO)matricás 1 ORRIDOM SÖTÉTKÉK(LV)matricás 1 ORRIDOM FEHÉR(W1)matricás 1 ORRIDOM FEKETE(H2)matricás 1 ORRIDOM BARNA(Z4)matricás 1 LÉGRÁCS DEKOR JOBB 1 LÉGRÁCS JOBB 1 BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM FEHÉR(W1) 1 BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM FEHÉR(W1) 1 BELSŐLÁBVÉDŐ IDOM SÖTÉTKÉK(LV) 1 BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM FEKETE(H2) 1 BELSŐLÁBVÉDŐ IDOM BARNA(Z4) 1 IRATTARTÓ AJTÓ FEHÉR(W1) 1 IRATTARTÓ AJTÓ FEHÉR(W1) 1 IRATTARTÓ AJTÓ SÖTÉTKÉK(LV) 1 IRATTARTÓ AJTÓ FEKETE(H2) 1 IRATTARTÓ AJTÓ BARNA(Z4) 1 CSAVAR M6X20 1 LÉGRÁCS DEKORKERET BAL 1 LÉGRÁCS BAL 1 ALVÁZSZÁMTAKARÓ FEHÉR(W1) 1 ALVÁZSZÁMTAKARÓ FEHÉR(W1) 1 ALVÁZSZÁMTAKARÓ SÖTÉTKÉK(LV) 1 ALVÁZSZÁMTAKARÓ FEKETE(H2) 1 ALVÁZSZÁMTAKARÓ BARNA(Z4) 1 CSAVAR ST4,2X13 23 TARTÓKONZOL BAL 1 TARTÓKONZOL JOBB 1 CSAVAR M6X15,2 1

41 F18 后 挡 泥 板 REAR FENDER 0 tyun HÁTSÓSÁRVÉDŐ 1 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FAROK 1 CSAVAR M6X20 2 RENDSZÁMTÁBLA KONZOL 1 HÁTSÓ PRIZMA 1 HÁTSÓ PRIZMA 1 OLDAL PRIZMA 2 OLDAL PRIZMA 2 ANYA M5 3 ANYA M6 2 CSAVAR ST4,2X13 1 CSAVAR M6X16 2 TÁVTARTÓ 2 PERSELY 2

42 F19 仪 表 SPEEDOMETER ASSY 0 tyun KMÓRA FEDÉL 1 KM ÓRA 1 CSAVAR ST4,2X13 7 KMSPIRÁL 1

43 F20 前 大 灯 转 向 灯 HEAD LIGHT ASSY. 0 tyun ELSŐ LÁMPA DEKORKERET 1 ELSŐ LÁMPA 1 ELSŐ LÁMPA 1 HÁTSÓ LÁMPA 1 HÁTSÓ LÁMPA 1 HÁTSÓ LÁMPA DEKORKERET 1 INDEX JOBB ELSŐ 1 INDEX JOBB ELSŐ 1 INDEX BAL ELSŐ 1 INDEX BAL ELSŐ 1 INDEX JOBB HÁTSÓ 1 INDEX JOBB HÁTSÓ 1 INDEX BAL HÁTSÓ 1 INDEX BAL HÁTSÓ 1 CSAVAR ST4,2X13 6 CSAVAR ST4X12 12

44 F21 电 器 ELECTRICAL EUIPMENT ASSY. 0 tyun ZÁRGARNITÚRA 1 ZÁRGARNITÚRA 1 KÜRT 1 CSAVAR M6X20 2 AKKUMULÁTOR 1 ANYA M6 2 RUGÓSALÁTÉT 6 2 INDÍTÓRELÉ 1 CSAVAR M6X12 5 CSAVAR M6X16 2 GYÚJTÓTRAFÓ 1 FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ 1 KÖTEGELŐ ÜLÉSZÁR 1 GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI 1 GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI 1 FŐKÁBELKÖTEG 1 FŐKÁBELKÖTEG 1 INDEXRELÉ 1 INDEXRELÉ 1 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ 1 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ 1 ÜLÉSZÁRSZERKEZET 1 ELLENÁLÁS 1 CSAVAR M6X20 2

45 F22 发 动 机 附 件 ENGINE ATTACHMENT 0 tyun CSAVAR M6X25 1 BERUGÓKAR 1

46 F23 随 车 工 具 TOOL KIT ASSY. 0 tyun SZERSZÁMTÁSKA 1 GYERTYAKULCS 1 CSAVARHÚZÓ NYÉL 1 CSAVARHÚZÓ FEJ 1 VILLÁSKULCS VILLÁSKULCS SZERSZÁMKÉSZLET KPL 1 0 tyun MATRICA KEEWAY 1 MATRICA AGORA 2 MATRICA 4T 2 ADATTÁBLA 1 ADATTÁBLA 1 ADATTÁBLA 1 SZEGECS 3.2X7 2 SZEGECS 3X6 2 ADATTÁBLA 1 ADATTÁBLA 1

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel Villahíd Harley-Davidson Kawasaki Triumph Sportster XL 883/1200 XL2 W 650-00 EJ650A W 650 00-06 EJ800A W 650, 43mm-Gabel EJ650A, 43mm-Gabel EJ800A Bonneville/Thruxton -09 908MD/ME Bonneville/Thruxton 10-908MD/ME

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám (Fig.1) Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött,

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) A típusazonosító a váz jobb hátsó részén, az ülés alatt található. Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal 0 0 0 0 0 0 3 5 7 9 Tengely Rugók Forgózsámoly, golyóskoszorú vonórúd Alvázkeret tartozékok, vonószerkezet Rögzítõfék Légfékrendszer Fékberendezések, összekötõ

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1.

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1. Vegyes alkatrészek U19 Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) RP1-821 Akkumulátor 14A (135x90x164) RP1-263 Bowden külsõ leszorító U US-180-052 US-180-053 Bowden

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE 16. ELEKTRONIKA 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST 195541 1 701012 világítás kapcsoló SIMSON új EAST 390450 2 484118 irányjelző kapcsoló SIMSON S51 / S70 / S53 / S83 Német 390460

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Gumipók 40 cm vékony HU Egyéb 285 Ft Gumipók 60 cm vékony HU Egyéb 305 Ft Gumipók 80 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 100 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 120 cm vékony HU Egyéb 345 Ft Nyereg Duplarugós

Részletesebben

SpeedForce 50 Teljes áttekintés

SpeedForce 50 Teljes áttekintés SpeedForce 50 Teljes áttekintés 1. Sisaktartó szerszámkészlettel 2. Csomagakasztó 3. Üzemanyag olaj tároló burkolat 4. Akkumulátor és biztosíték 5. Gyújtáskapcsoló, kormányzár 6. Fékfolyadék tartály 7.

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék 2013. január Tav. A - TRAMOGGIA (A oldal Tartály) Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód 1 14101001 Magtartály fedél 1 EDTAP01 38

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97" vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához.

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97 vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához. Párosos Horganyzott szett 2" Darab p.15 mm(each (1)(2)(ea)) acél 50 lbs kg 1 200 40 1,5 1,1 lbs 0,23.22.264 White kglbs kgwood kgkg grain Horganyzott FF-OSE CR2 FF FF acél 100 kg. 4x750 Thickness 1,97"

Részletesebben

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info Modell típus: WITL100FR Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám (3) A motorszám motorblokk bal hátsó részén található Kezelőszervek 1. Sisaktartó

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

Multigym Plus kézikönyv

Multigym Plus kézikönyv Multigym Plus kézikönyv Összeszerelési instrukciók: Távolítsa el a doboz tartalmát és győződjön meg arról, hogy minden elem kifogástalan állapotban a rendelkezésre áll! Az összeszereléshez két személy

Részletesebben

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1 CATALOG :JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A 非欧规 - CATALOG :JCK(Q6-6)-QJT-8A-A. JCK(Q6-9)-QJT-8A-A.JCK(Q6-)-QJT-8A 非欧规 -A COLORS COVERED: SILVER/CE; BLACK/BA; RED/R7; BLUE/EN MARKET APPLICABLE:

Részletesebben

Cikkszám: db

Cikkszám: db LEMEZCSAVAROK Würth Szereléstechnika Kft. 2040 Budaörs, Gyár u. 2. T +36 23 418-130 F +36 23 418-137 www.wuerth.hu NyomtatvaMagyarországon M 09 1000/P 11 1010 02/2012 Cikkszám: 0964 115 1600 db D-fejű

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói Ábraszara gyári szám rendelési m e g n e v e z é s db/motor kódszáma 1 11 20888 506 4041599 Visszapillantótükör bal 1 11 20866 500 4041816 Tükör üveg 1 2 11 47807 505 4010766 Kézipumpa 285 1 3 11 20298

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése A bajnokság

Részletesebben

Tilos az értékesítése április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ

Tilos az értékesítése április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ 1976. április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ Ez a módosítás szükséges ahhoz, hogy a Babetta moped megfeleljen a Szövetségi Biztonsági Szabványoknak. A módosítás magában

Részletesebben

KÉTSZÁRNYÚ ALUMÍNIUM HÁTSÓAJTÓ KITEK

KÉTSZÁRNYÚ ALUMÍNIUM HÁTSÓAJTÓ KITEK KÉTSZÁRNYÚ ALUMÍNIUM HÁTSÓAJTÓ KITEK KÉTSZÁRNYÚ ALUMÍNIUM HÁTSÓAJTÓ KIT ALUMÍNIUM ZSANÉRRAL KÉTSZÁRNYÚ ALUMÍNIUM HÁTSÓAJTÓ KIT ALUMÍNIUM ZSANÉRRAL Cikkszám Magasság mm Zsanérok száma Zárak száma 5103-2502-2

Részletesebben

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal fekete 16 7 13,2 25-185 552 Suzuki univerzális alátétes kereszthornyú lemezcsavar szín fej Ø menet teljes hossz kiszerelés gyári szám AP szám fekete 11,5 4,8 24 25-187 303 szürke 14,8 6,7 15,5 25 09409-07308-T01

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 1 40210K2GP000 GÁZMARKOLAT 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N070001

Részletesebben

Műszaki rajz feladatok

Műszaki rajz feladatok DEBRECENI EGYETEM MŰSZAKI KAR feladatok Összeállította: Dr. Juhász György Ellenőrizte Ráthy Istvánné Dr. Debrecen 2012. Tartalomjegyzék 1. feladatok... 3 2. Formai követelmények... 10 2.1. lapok kialakítása

Részletesebben

MAGNETIC SZOBABICIKLI

MAGNETIC SZOBABICIKLI Cikk szám: 1001 MAGNETIC SZOBABICIKLI HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ TARTALOMJEGYZÉK BIZTONSÁGI UTASÍTÁSOK ALKATRÉSZLISTA VASALKATRÉSZLISTA FELÜLETNÉZETI RAJZ ÖSSZESZERELÉSI UTASÍTÁSOK A SZÁMÍTÓGÉP ÜZEMBE HELYEZÉSE

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. Előszó. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken

Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. Előszó. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre)

Tűzcsapok h8. Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B. Konstrukciós jellemzők: Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Tűzcsapok h8 Rendelési szám 5081 Csatlakozás DN Névleges nyomás 2B 80 10 bar Csőtakarás, méter 1,00 1,25 1,50 2B 100 (16 bar kérésre) Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B Konstrukciós

Részletesebben