第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL"

Átírás

1 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0LP000 KORMÁNY N KORMÁNY N0LP00A KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL N0LP00A KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL N KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL N KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL N KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL K2GP000 BAL MARKOLAT K2GP000 KUPLUNGKONZOL K2GP000 KUPLUNGKONZOL 6A 6A 40080K2GP001 KUPLUNGKAR+KONZOL 40080K2GP001 KUPLUNGKAR+KONZOL N0JP000 FÉKPEDÁLGUMI N0JP000 FÉKPEDÁL N0LP000 KONZOL N0LP000 FÉKRUDAZAT N0HP000 FÉKPEDÁLRUGÓ 12 B CSAVAR M6X N0LP000 FÉKPEDÁLKONZOL N0JP000 VÁLTÓKAR ÉS RUDAZAT J00P000 ALÁTÉT 16 B ZÉGER N0JP000 GÁZBOWDEN N0HP000 SZÍVATÓBOWDEN N0JP000 KM SPIRÁL N0JP000 KUPLUNGBOWDEN N KUPLUNGBOWDEN 21 B CSAVAR M8X16 22 B CSAVAR M6X55 22 B L CSAVAR M6X K2GP000 KORMÁNYSÚLY K2GP000 GUMISZILENT 25 B ANYA M K2GP000 JOBB TÜKÖR K2GP000 BALT ÜKÖR 28 B L ANYA M8 29 B ANYA M K2GP000 RÖGZÍTŐKONZOL K2GP000 KUPLUNG KAR KONZOL N KUPLUNG KAR KONZOL N KUPLUNG KAR KONZOL K2GP000 KUPLUNG KAR K2GP000 BAL FÉKKARCSAVAR 34 B ALÁTÉT 4 35 B ZÉGER K2GP000 SZORÍTÓKONZOL K2GP000 CSAVAR M6X K2GP000 CSAVAR N0HP000 KÖTEGELŐ B M CSAVAR M8X16 42 B CSAVAR M4X12 43 B ANYA M N0LP000 TARTÓLEMEZ 45 B L ALÁTÉT J0FP000 KUPLUNG KAPCSOLÓ J0FP000 KUPLUNG KAPCSOLÓ 第 1 页, 共 25 页

2 47 B L ALÁTÉT 6 48 B A2 CSAP 2X18 49 B ALÁTÉT 6 50 B A5 CSAP F02 前叉 F02 FRONT FORK K2GP001 KORMÁNYLESZORITÓBILINCS K2GP000 KORMÁNYKOZOLTARTÓ N0JP000 TELESZKÓPKONZOLFÖLSŐ 3A 43011N N0JP000 KORMÁNYNYAK N0LP000 TELESZKÓP PRIZMA JOBB N0LP000 TELESZKÓP PRIZMA JOBB N0JP001 TELESZKÓP PRIZMA JOBB N0JP000 CSAVAR M6X N0LP000 JOBB TELESZKÓP N0LP000 JOBB TELESZKÓP N0JP000 JOBB TELESZKÓP N05BA N0LP000 BAL TELESZKÓP N0LP000 BAL TELESZKÓP N0JP000 BAL TELESZKÓP N05BA N CSAVAR M10X1.25C J CSAVAR K3AP000 ALÁTÉT G0KP000 ANYA K3AP000 ALÁTÉT K2FP000 KORMÁNYGÓLYÓSCSAPÁGYCSÉSZE G0KP000 FELSŐCSAPÁGYCSÉSZE ALSÓ 16 CSÉSZE 43003G0KP000 ALSÓCSAPÁGYCSÉSZE FÖLSŐ 17 CSÉSZE 43004K2FP000 KORMÁNYGÓLYÓSCSAPÁGYCSÉSZE 18 B GOLYÓ d= N0JP000 ELSŐKRÓMDEKOR N0JP000 JOBB TELESZKÓP KRÓMBURKOLAT N0JP000 BAL TELESZKÓP KRÓMBURKOLAT N0LP000 INDEXKONZOL N0JP000 TELESZKÓP KROMDEKOR N0JP000 TELESZKÓP KROMDEKOR G FÉKCSŐVEZETŐ 26 B L CSAVAR M8X25 27 B L RUGÓSALÁTÉT 8MM 28 B L ALÁTÉT 8 29 B L CSAVAR M8X40 30 B L CSAVAR M6X12 31 B L CSAVAR M6X10 32 B ANYA M10 33 B L CSAVAR M8X N FÉKCSŐVEZETŐ N0LP000 TELESZKÓP PRIZMA BAL N0LP000 TELESZKÓP PRIZMA BAL N0JP001 TELESZKÓP PRIZMA BAL 第 2 页, 共 25 页

3 N TELESZKÓPSZÁR SZIMMERING K KORMÁNYKIEMELŐ BAL K SZILENT J DÍSZDUGÓ F03 前轮 F03 FRONT WHEEL N0JP000 KERÉKTENGELY N0JP000 TÁVTARÓBAL N0JP000 PORVÉDŐ 4 B CSAPÁGY RS N0JP000 TÁVTARÓKÖÖZÉPSŐ N0JP001 KM MEGHAJTÓ 7 B ANYA M14x1,5 8 B140506F1625 KÜLSŐGUMI 110/ N N0JP000 FÉKTÁRCSA N0JPCE1 ELSŐ FELNI EZÜST 12 B1404Z SZELEPSAPKA (króm) 13 B1403Z1102A0 SZELEPSAPKA 第 3 页, 共 25 页

4 F04 液刹 F04 DISK BRAKE N0JP000 ELSŐFÉK KPL N ELSŐFÉK KPL ABS 2 B CSAVAR M6X K2GP000 BAL FÉKKARCSAVAR 4 B ZÉGER K2FP000 CSAVAR K2FP000 RÖGZÍTŐGUMI K CSAVAR M10X K2GP000 FŐFÉKHENGER N0JP000 ELSŐ FÉKMUNKAHENGER N0JP000 FÉKCSŐ K2GP000 FÉKKAR K2GP000 RÖGZÍTŐKONZOL N0JP001 FÉKBETÉT/PÁR 第 4 页, 共 25 页

5 F05 消音器 F05 MUFFLER N0HP000 TŰZKARIKA N07000B KIPUFOGÓ I. henger N07000B KIPUFOGÓ I. henger N07000B KIPUFOGÓ I. henger N0LP001 KIPUFOGÓ I. henger N07000B KIPUFOGÓ II henger N07000B KIPUFOGÓ II henger N07000B KIPUFOGÓ II henger N0LP001 KIPUFOGÓ II henger N0LP000 KIPUFOGÓ DEKOR N ALÁTÉT N0LP000 KIPUFOGÓ DEKOR I.HENGER N0LP000 KIPUFOGÓ DEKOR II.HENGER J0AP000 ANYA M6 9 B CSAVAR M10X16 10 B ANYA M10X B L CSAVAR M6X16 12 B L CSAVAR M6X10 13 B ALÁTÉT K 第 5 页, 共 25 页

6 F06 空滤器 F06 AIR CLEANER N0JP001 LÉGSZŰRŐ KPL N LÉGSZŰRŐ KPL N LÉGSZŰRŐ KPL N0HP000 BILINCS N0JP000 LÉGSZŰRŐKONZOL N LÉGSZŰRŐKONZOL 4 B L CSAVAR M6X N0JP000 LÉGSZŰRŐKONZOL 6 B SZELLŐZŐCSŐ N0HP000 LÉGSZŰRŐBETÉT N0HP000 LÉGSZŰRŐFEDÉL N0HP000 TÖMÍTŐGYŰRŰ N0HP000 BILINCS N0HP000 LÉGCSŐ N0JP00A DEKORÁCIÓ N0HP000 DEKORÁCIÓFEDÉL N0JP00A DEKORÁCIÓFEDÉLKONZOL N0JP000 DEKORÁCIÓKONZOL 17 B CSAVAR M6X22 18 B CSAVAR M6X40 19 B CSAVAR M6X30 19 B L CSAVAR M6X N0HP000 SZÍVÓRÉSZ N0HP000 SZŰRŐBETÉTVÁZ N0HP000 SZŰRŐBETÉTLESZORÍTÓLAP 25 B ALÁTÉT 6 26 B ANYA M N0JP000 SZABÁLYZÓ SZELEP N0JP000 CSŐ 13X N0JP000 CSŐ 13X N0JP000 CSŐ 4X8X N0JP000 BILINCS N0JP000 BILINCS N DEKOR N DEKOR J GUMIALÁTÉT N CSAVAR M6X BILINCS 第 6 页, 共 25 页

7 F07 燃油箱 F07 FUEL TANK N07001Z TANK FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07002Z TANK EZÜST/FEKETE(CE/BH)matricás N07003Z TANK NARANCS/FEKETE(PX/BH)matricás N07007Z TANK FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07008Z TANK EZÜST/FEKETE(CE/BH)matricás N07009Z TANK NARANCS/FEKETE(PX/BH)matricás N07007Z TANK FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07008Z TANK EZÜST/FEKETE(CE/BH)matricás N07009Z TANK NARANCS/FEKETE(PX/BH)matricás N07004Z TANK FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07005Z TANK EZÜST/FEKETE(CE/BH)matricás N07006Z TANK NARANCS/FEKETE(PX/BH)matricás N07013Z TANK FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07014Z TANK EZÜST/FEKETE(CE/BH)matricás N07015Z TANK NARANCS/FEKETE(PX/BH)matricás N07019Z TANK NARANCS(TX) N07020Z TANK FEKETE(BH)sárga matricás N07016Z TANK FEKETE(BH)narancs matricás N07017Z TANK LILA(P5)matricás N07018Z TANK ZÖLD(GY)matricás N07031Z TANK FEKETE(BH)matricás N07032Z TANK FEKETE(BH)matricás N07033Z TANK LILA(P5)matricás N07034Z TANK ZÖLD(GY)matricás N07035Z TANK NARANCS(TX)matricás N07036Z TANK FEKETE(BH)matricás N07010Z TANK FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07011Z TANK EZÜST/FEKETE(CE/BH)matricás N07012Z TANK NARANCS/FEKETE(PX/BH)matricás N07021Z TANK FEKETE(BH)matricás N07042Z TANK FEKETE(BH) N07043Z TANK EZÜST(C1) N07BA00 TANK FEKETE(BA) N0JP000 TANKSAPKA KROMDEKOR N0JP000 TÖMÍTŐ GUMI N0LP000 BENZINCSAP N0HP000 GUMIBAKJOBB N0JP000 REZGÉSCSILLAPÍTÓGUMIBAKhátsó N0JP00A TANKRÖGZÍTŐKONZOL 8 B CSŐ 4X8X180 9 B160165A1801 CSŐ 6.5X11X B BILINCS 11 B BILINCS N CSAVAR M5X16 13 B A ALÁTÉT 6 14 B L ANYA M6 15 B L CSAVAR M6X12 16 B L ALÁTÉT N0HP000 ELÁGAZÓCSONK N0HP000 GUMICSŐ N0HP000 VÁKUMSZIVATTYÚ N0HP000 ZÁRÓGYÜRŰ N0HP000 TARTÓKONZOL 22 B CSŐ 6X 11X B CSŐ 4X8X B CSŐ 6X11X B CSŐ 6X11X B CSŐ 6X11X50 27 B RUGÓSALÁTÉT 6 28 B L CSAVAR M6X16 29 B ALÁTÉT N0HP000 BILINCS J00P000 BILINCS 7 第 7 页, 共 25 页

8 缺 Q16-55 油箱组合件料号因警告标贴为西班牙文内贴 第 8 页, 共 25 页

9 F08 座垫 F08 SEAT N0LP000 ELSŐÜLÉS N0LP000 HÁTSÓÜLÉS N0LP003 HÁTSÓÜLÉS N HÁTSÓÜLÉS N HÁTSÓÜLÉS 3 B M CSAVAR M8X12 4 B M CSAVAR M8X16 5 B C ALÁTÉT N0LP000 GUMICSILLAPÍTÓ N0KP000 HÁTTÁMLA KONZOL 8 B CSAVAR M10X20 9 B ANYA M N0KP000 HÁTTÁMLA Notes: so far only U.S.A. and Canada require Cruiser with backre 第 9 页, 共 25 页

10 F09 后摆臂 F09 REAR SWINGING ARM N0LP001 HÁTSÓLENGŐVILLA N HÁTSÓLENGŐVILLA N0JP000 HÁTSÓLENGŐVILLATENGELY N0LP000 TÁVTARTÓ 4 B1210K TŰGÖRGŐS CSAPÁGY NA B ANYA M12X1, N0LP000 LÁNCFESZÍTŐ N0LP000 LÁNCFESZÍTŐ ALÁTÉT 8 B ANYA M N0LP000 LÁNCVEZETŐ 10 B CSAVAR M5X N0JP000 BILINCS 12 B CSAVAR M6X N0LP000 PORVÉDŐ 第 10 页, 共 25 页

11 F10_1 后轮 ( 链传动 ) F10_1 REAR WHEEL(FOR CHAIN DRIVING) N KERÉKTENGELY M14X N0LP000 TÁVTARTÓ BAL N0JP000 SZIMERING 4 B CSAPÁGY RS 5 B ANYA M10X1, N0JP000 FOGAZOTTKERÉKCSAVAR N0LP000 BIZTOSÍTÓALÁTÉT N0JP000 HÁTSÓLÁNCKERÉK N0JP000 FOGAZOTTKERÉKAGY N0JP000 FOGAZOTTKERÉKSILENT N0JP000 TÁVTARTÓ 12 B CSAPÁGY RS N0JPCE1 HÁTSÓ FELNI EZÜST 3x16 14 B140507F1625 KÜLSŐGUMI 120/ N0JP000 FÉKTÁRCSA HÁTSÓ N FÉKTÁRCSA HÁTSÓ N N0JP000 KÖZÉPSŐTÁVTARTÓ N0JP000 SZIMERING N0JP000 TÁVTARTÓJOBB 20 B ANYA M14x1,5 21 B1403Z SZELEP 22 B1404Z SZELEPSAPKA (króm) 23 B1501C1118B0 LÁNC 10MA-1X N 第 11 页, 共 25 页

12 F11 后液刹总成 F11 REAR DISK BRAKE N0LP001 HÁTSÓFÉK KPL N HÁTSÓFÉK KPL N0JP000 FÉKOLAJTARTÁLY N0JP000 CSŐBILINCS N0JP000 FÉKOLAJCSŐ N0JP000 FŐFÉKHENGER N0JP000 HÁTSÓFÉKCSŐ N0JP000 HÁTSÓ FÉKMUNKAHENGER N FÉKNYEREG HÁTSÓ N0LP000 FÉKKONZOL 9 B L CSAVAR M6X25 10 B L CSAVAR M8X20 11 B L CSAVAR M6X N0LP000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ HÁTSÓ N0JP001 FÉKBETÉT HÁTSÓ/ PÁR 第 12 页, 共 25 页

13 F12 车架 F12 FRAME N0LP000 VÁZ N VÁZ N VÁZ N VÁZ N0HP000 GYÚJTÓTRAFÓ TARTÓ N CSAVAR N CSAVAR N0HP000 TARTÓKONZOL J ZÁRTFEJŰ ANYA N0JP000 BAL ELSŐ LÁBTARTÓ KONZOL N0HP000 TARTÓKONZOL N0HP00A MOTORTARTÓALSÓJOBB N0HP000 TENGELY N0HP000 GUMI PERSELY N0HP000 PERSELY I. 12 B ALÁTÉT N LÁBTARTÓ CSAVAR N0JP00A LÁBTARTÓ SZÁR BAL N0JP00A LÁBTARTÓ SZÁR JOBB N0JP000 LÁBTARTÓVAS N0JP000 LÁBTARTÓGUMI N0JP000 OLDALSZTENDER CSAVAR N0JP00A OLDALSZTENDER N0LP000 OLDALSZTENDERVISSAZHÚZÓRUGÓ N0JP000 HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL BAL N HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL BAL N HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL BAL 22A 58290N0LP001 HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL JOBB N HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL JOBB N HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL JOBB N30P000 HÁTSÓ LÁBTARTÓ BAL N HÁTSÓ LÁBTARTÓ BAL N30P000 HÁTSÓ LÁBTARTÓ JOBB N HÁTSÓ LÁBTARTÓ JOBB N0HP000 KÖTEGELŐ N0HP000 KÖTEGELŐ B L CSAVAR M6X12 30 B L ANYA M8 31 B CSAVAR M8X B M CSAVAR M8X16 33 B L CSAVAR M8X20 34 B CSAVAR M8X B L ANYA M8 36 B ANYA M10X1, N0HP000 BILINCS N0LP000 CSŐ CSŐ N0LP000 KONZOL 40 B CSAVAR M5X15 41 B RUGÓSALÁTÉT N0JP000 BUKÓCSŐ 43 B CSAVAR M8X N0JP000 LÁBTARTÓ TŐCSAVAR N0JP000 PERSELY N BILINCS BAL N BILINCS JOBB 48 B L CSAVAR M6X J DÍSZDUGÓ Notes: The model Keeway America,Q16-89 Chile has ordered is the o 第 13 页, 共 25 页

14 F13 链罩 F13 SPROCKET N0LP001 LÁNCTAKARÓ FÖLSŐ N LÁNCTAKARÓ FÖLSŐ N0LP000 LÁNCTAKARÓALSÓ 3 B L CSAVAR M6X10 第 14 页, 共 25 页

15 F14 后减震 F14 REAR ABSORBER N0JP000 LENGÉSCSILLAPÍTÓ G0KP000 ALÁTÉT G0KP000 HÉZAGOLÓ 4 B M CSAVAR M8X16 第 15 页, 共 25 页

16 F15 前挡泥板 F15 FRONT FENDER ELSŐ SÁRVÉDŐ N0LPBH0 FEKETE/FEHÉR(BH/WH)ezüst matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ N0LPCE0 EZÜST/FEKETE(CE/BH)krém matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ N0LPTX0 NARANCS/FEKETE(PX/BH)ezüst matricás ELSŐ SÁRÉDŐ N07007Z NARANCS/SÁRGA(TX/MC)matricás N07004Z N07005Z N07006Z N07008Z N07012Z ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE/NARANCS(BH/TX)matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ LILA/SÁRGA(P5/MC)matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ ZÖLD/SÁRGA(GY/MC)matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(TX)/SÁRGA(MC), matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE/FEHÉR(BH/WH)matricás N07BH00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(BH) N07013Z N07014Z ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE/SZÜRKE(BH/H4)matricás ELSŐ SÁRVÉDŐ EZÜST/SZÜRKE(C1/H4)matricás N07BA00 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(BA) 2 B L CSAVAR M6X JCCT000 KM SPIRÁL VEZETŐ 第 16 页, 共 25 页

17 F16 挡风玻璃 F16 WINDSHIELD N0JP000 PLEXIRÖGZÍTŐ LAP N0JP00A PLEXIRÖGZÍTŐ LAP KÜLSŐ N0JP000 GUMIALÁTÉTI N0JP000 GUMIALÁTÉTII N0JP001 PLEXI G00P000 GUMIALÁTÉT N0JP000 PLEXIKONZOL BAL N0JP000 PLEXIKONZOL JOBB 9 B L ALÁTÉT 6 10 B L CSAVAR M6X16 11 B DÍSZANYA M N0JP000 PERSELY 13 B CSAVAR M6X20 第 17 页, 共 25 页

18 F17 护板 F17 FRAME COVER N0HP001 OLDALDEKLI BAL króm N02012Z OLDALDEKLI BAL N0HP001 OLDALDEKLI JOBB króm N02012Z OLDALDEKLI JOBB N0HP000 GUMIGYÜRŰ N0HP000 GUMIBETÉT 第 18 页, 共 25 页

19 F18 后挡泥板 F18 REAR FENDER HÁTSÓ SÁRVÉDŐ N0LPBH1 FEKETE/FEHÉR(BH/WH)ezüst matricás HÁTSÓ SÁRVÉDŐ N0LPCE1 EZÜST/FEKETE(CE/BH)krém matricás HÁTSÓ SÁRVÉDŐ N0LPTX1 NARANCS/FEKETE(PX/BH)ezüst 65701N07BH01 matricás 1 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FEKETE(BH) N07007Z HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FEKETE(BH)narancs matricás N07008Z HÁTSÓ SÁRVÉDŐ LILA(P5)matricás N07009Z HÁTSÓ SÁRVÉDŐ ZÖLD(GY)matricás N07010Z HÁTSÓ SÁRVÉDŐ NARANCS(TX)matricás HÁTSÓ SÁRVÉSŐ FEKETE(BH)sárga N07011Z matricás N07013Z HÁTSÓ SÁRVÉSŐ FEKETE(BH)matricás N07014Z HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FEKETE(BH)matricás N07015Z HÁTSÓ SÁRVÉDŐ EZÜST(C1)matricás N07BA01 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ FEKETE(BA) N0LP001 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ BETÉT N0LP000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ BETÉT N0LP00A HÁTSÓ SÁRVÉDŐ BETÉT N0LP00A SÁRVÉDŐ DÍSZ JOBB N0LP000 HÁTSÓKAPASZKODÓ K00P000 GYŰRŰ N0JP000 TARTÓKONZOL N0LP000 RENDSZÁMTARTÓ KONZOL N0JP000 RENDSZÁMTARTÓKONZOL N0JP000 KONZOL 11 B L CSAVAR M6X JJ0P000 PERSELY K2GP001 OLDALTÁSKA TARTÓ BAL K2GP001 OLDALTÁSKA TARTÓ JOBB 15 B CSAVAR M8X80 15 B TENGELY M8X90 16 B L ANYA M8 17 B L CSAVAR M6X12 18 B L CSAVAR M6X25 19 B L CSAVAR M6X16 20 B L ANYA M6 21 B CSAVAR M10X1,25X K0BP000 PERSELY 23 B ANYA M10X1.25MM 24 B L CSAVAR M10X K BAL TÁSKA K JOBB TÁSKA K2GP000 HÁTSÓLÁMPAGUMIGYÜRŰ N0LP000 PRIZMA N0LP000 PRIZMA N0JP000 PRIZMA N0JP001 PRIZMA K2GP000 CSILLAPÍTÓGUMI 31 B RUGÓSALÁTÉT 6 32 B ALÁTÉT N0JP000 MÉG NEM VOLT MO-I KÉSZLETEN 34 B ALÁTÉT 35 B ANYA M6 36 B ALÁTÉT N0JP001 KONZOL N0JP002 TAKARÓ DEKOR J00P000 GUMIALÁTÉT N0JP00A CSAVAR M6X G00P000 GUMIALÁTÉT N0JP001 DEKOR 第 19 页, 共 25 页

20 N PRIZMA K GUMIBETÉT N PERSELY J DÍSZDUGÓ 第 20 页, 共 25 页

21 F19 电器 I F19 ELECTRIC I N0LP000 ELSŐLÁMPA KPL N0LP000 ELSŐLÁMPA KPL N0LP001 ELSŐLÁMPA KPL N0JP000 DISZÍTŐKERET N0JP001 LÁMPABÚRA N0JP000 FONCSOR N0JP000 HELYZETJELZŐFOGLALAT N0JP000 RUGÓ 7 B IZZÓ12V/35W N0JP000 IZZÓFOGLALAT 9 B IZZÓ 12V-4W N0JP000 ELSŐLÁMPA TEST 11 B CSAVAR M5X N0JP000 GUMIALÁTÉT N0JP000 TÁVTARTÓ 14 B L CSAVAR M6X55 15 B L ANYA M N0JP000 ELSŐLÁMPA TARTÓ 17 B ANYA M N0LP000 HÁTSÓLÁMPA KPL N0LP000 HÁTSÓLÁMPA KPL N0LP001 HÁTSÓLÁMPA KPL N0JP000 HÁTSÓLÁMPA KONZOL 20 B ANYA M5 21 B ALÁTÉT 6 22 B ANYA M K2GP001 HÁTSÓLÁMPA KÁBEL K2GP001 HÁTSÓ LÁMPATEST 25 B ZZÓ 12V/21W/5W K2GP000 HÁTSÓLÁMPA BÚRA 27 B CSAVAR M4X N0LP000 KM ÓRA KPL N0LP000 KM ÓRA KPL N0LP001 KM ÓRA KPL N0JP000 PERSELY 30 B ALÁTÉT N TÖMÍTŐGYŰRŰ 第 21 页, 共 25 页

22 F20 电器 II F20 ELECTRIC II J00P000 AKKUMULÁTOR 12V/9Ah N04FN04 FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ N0LP00A INDEXRELÉ Manual EEC N0LP00A INDEXRELÉ Manual EEC2 3A 96400N0LP00B INDEXRELÉ 3A 96400N0LP00B INDEXRELÉ 3A 96400N INDEXRELÉ N0LP000 INDÍTÓRELÉ 4A 94100BS0T000 INDITÓRELÉ N0HP00A KÜRT N0HP00A KÜRT 5A 95100N0JP000 KÜRT 5A 95100N0JP000 KÜRT N0HP000 BIZTOSÍTÉK N0HP000 GYUJTÓTRAFÓ N04FN04 GYUJTÁSELEKTRONIKA CDI N0LP00A ZÁRGARNITÚRA vízmentes N0HP000 BÍZTOSITÉKTARTÓ 12 B CSAVAR M6X N0LP000 OLDALSZTENDERKAPCSOLÓ N0LP00B FŐKÁBELKÖTEG N0LP00B FŐKÁBELKÖTEG N0LP001 FŐKÁBELKÖTEGvízmentes N0LP001 FŐKÁBELKÖTEGvízmentes N FŐKÁBELKÖTEG N FŐKÁBELKÖTEG N FŐKÁBELKÖTEG N FŐKÁBELKÖTEG 15 B L CSAVAR M5X20 16 B L ALÁTÉT 5 17 B L ALÁTÉT 5 18 B L CSAVAR M6X16 19 B CSAVAR M5X15 20 B CSAVAR M6X16 21 B L CSAVAR M6X12 22 B L CSAVAR M6X N0HP000 AKKUMULÁTORTARTÓ N0LP000 KÖTEGELŐ N0HP000 AKKUMULÁTOR RÖGZÍTŐGUMI N0HP000 TESTKÁBEL N0HP000 MOTORTESTKÁBEL 29 B ALÁTÉT 5 30 B L CSAVAR M5X25 31 B L ANYA M6 32 B ANYA M6 33 B RUGÓSALÁTÉT 6 34 B ALÁTÉT N0HP000 RIASZTÓKONZOL B VEZÉRLŐ N0HP000 RIASZTÓ vízment. csatl N0HP000 RIASZTÓ 39 B CSAVAR ST4X J KÁBEL N GYÚJTÁSKAPCSOLÓ N KORMÁNYZÁR N TANKSAPKA J00000A AKKUSZIVACS B KÁBELVÉG HUZAT, TEST J KÖTEGELŐ B M CSAVAR M8X12 49 B CSAVAR M5X12 50 B CSAVAR M6X14 第 22 页, 共 25 页

23 F21 电器总成 III F21 ELEC N0LP000 BAL HÁTSÓ INDEX N0LP000 BAL HÁTSÓ INDEX N0LP001 BAL HÁTSÓ INDEX N0LP000 BAL ELSŐ INDEX N0LP000 BAL ELSŐ INDEX N0LP001 BAL ELSŐ INDEX N0LP000 JOBB HÁTSÓ INDEX N0LP000 JOBB HÁTSÓ INDEX N0LP001 JOBB HÁTSÓ INDEX N0LP000 JOBB ELSŐ INDEX N0LP000 JOBB ELSŐ INDEX N0LP001 JOBB ELSŐ INDEX 5 B CSAVAR M4X N0HP000 BALHÁTSÓINDEX BÚRA 7 B IZZÓ 12V/10W N0HP000 INDEXFONCSOR N0HP000 JOBB HÁTSÓ INDEX BÚRA N0HP000 BAL ELSŐ INDEXBÚRA 11 B SPEC.ALÁTÉT 12 B ANYA M N0HP000 JOBB ELSŐ INDEXBÚRA 第 23 页, 共 25 页

24 F22 随车工具 F22 TOOL KIT G0BP000 SZERSZÁMTÁSKA G00P000 CSAVARHÚZÓNYÉL N0HP000 GYERTYAKULCS G00P000 CSAVARHÚZÓFEJ G00P000 HAJTÓSZÁR 6 B VILLÁSKULCS B VILLÁSKULCS B VILLÁSKULCS B R3 IMBUSZKULCS 8 10 B R3 IMBUSZKULCS 6 11 B R3 IMBUSZKULCS 5 第 24 页, 共 25 页

25 F23 贴花总成 F23 STICKER NOTES: Please don't order sitckers inside the paint 1, N0LP002 ADATTÁBLA 1, N0LP001 ADATTÁBLA 1, N0LP004 ADATTÁBLA 1, N0LP005 ADATTÁBLA 1, N ADATTÁBLA N ADATTÁBLA 2 B SZEGECS 3X N0LP000 ADATTÁBLA N ADATTÁBLA N TANKMATRICA BAL N TANKMATRICA JOBB N ADATTÁBLA N ADATTÁBLA F24 ENGINE ATTACHMENT 1 B CSAVAR M6X25 2 B CSAVAR M6X45 第 25 页, 共 25 页

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1 CATALOG :JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A 非欧规 - CATALOG :JCK(Q6-6)-QJT-8A-A. JCK(Q6-9)-QJT-8A-A.JCK(Q6-)-QJT-8A 非欧规 -A COLORS COVERED: SILVER/CE; BLACK/BA; RED/R7; BLUE/EN MARKET APPLICABLE:

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE F01 操 纵 CONTROL ASSY 1 40101300k000 2 43014300k000 3 578708055125 4 58193400n000 5 40600300k000 5 40600300k001 6 60120300k000 7 40090300k000 8 60010300k000 9 80022300k000 10 40001300k000 11 40002300k000

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415 序号 零件号码 使 1 40100BMBT001 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 2 B01091004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 3 B04171012565 ANYA10*1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Gumipók 40 cm vékony HU Egyéb 285 Ft Gumipók 60 cm vékony HU Egyéb 305 Ft Gumipók 80 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 100 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 120 cm vékony HU Egyéb 345 Ft Nyereg Duplarugós

Részletesebben

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel Villahíd Harley-Davidson Kawasaki Triumph Sportster XL 883/1200 XL2 W 650-00 EJ650A W 650 00-06 EJ800A W 650, 43mm-Gabel EJ650A, 43mm-Gabel EJ800A Bonneville/Thruxton -09 908MD/ME Bonneville/Thruxton 10-908MD/ME

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói Ábraszara gyári szám rendelési m e g n e v e z é s db/motor kódszáma 1 11 20888 506 4041599 Visszapillantótükör bal 1 11 20866 500 4041816 Tükör üveg 1 2 11 47807 505 4010766 Kézipumpa 285 1 3 11 20298

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6?

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6? 1 201300.011082 SZELEPDEKLI 2 301310602865 CSAVAR 6X28 3 27310J01F000 ALÁTÉT 4 301310601262 CSAVAR 6?12 5 201301.014472 DEKOR JOBB 6 201301.011472 DEKOR BAL 7 301310601265 CSAVAR 6X12 8 30707J01F000 SZELEPDEKLI

Részletesebben

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft Listaár Kedvezménye Kedvezménye Modell Cikkszám Megnevezés Mennyiség Listaár nettó bruttó s ár nettó s ár bruttó 1007 0000024286 HŐÉRZÉKELŐLŐ 1 2 638 Ft 3 166 Ft 1 604 Ft 1 924 Ft 1007 0000038342 CSŐCSATLAKOZÁS

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal 0 0 0 0 0 0 3 5 7 9 Tengely Rugók Forgózsámoly, golyóskoszorú vonórúd Alvázkeret tartozékok, vonószerkezet Rögzítõfék Légfékrendszer Fékberendezések, összekötõ

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA 4PLUSZ EGYÉB ELSO FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ EGYÉB HÁTSÓ FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ FÉKTÁRCSÁK 4PLUSZ GÖMBCSUKLÓK 4PLUSZ LENGOKAROK 4PLUSZ SZÉRIA LENGÉSCSILLAPÍTÓK 4PLUSZ VÍZPUMPÁK ABLAKTÖRLOKAROK ABS ALKATRÉSZEK

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése A bajnokság

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

Simson 51 motorblokk azonosító

Simson 51 motorblokk azonosító 119 Olajellenõrzõ csavarhoz alátét 120 Olajellenõrzõ csavar 121 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarjához alátét 122 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarja 123 Olajbetöltõ csavarhoz alátét,

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu Eredeti alkatrészek és felszerelések Minőség és garancia Az Ön szolgálatában Tisztelt Ügyfelünk! Társaságunk értékesítési filozófiáját az OMNIplus beszállítói háttértámogatása nagymértékben meghatározza.

Részletesebben

[1] Nettó Listaár, Ft. DAF Termékkód. Akciós nettó listaár, Ft. Kedv. % Megnevezés

[1] Nettó Listaár, Ft. DAF Termékkód. Akciós nettó listaár, Ft. Kedv. % Megnevezés DAF Termékkód Megnevezés Db Nettó Listaár, Ft Akciós nettó listaár, Ft Kedv. % 1702932 Üzemanyag szivattyú 1 385 000 301 000 Ft 21,8 1440501 Feknyereg Pan17 1 211 000 165 000 Ft 21,8 1642313R Turbófeltöltő

Részletesebben

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék 2013. január Tav. A - TRAMOGGIA (A oldal Tartály) Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód 1 14101001 Magtartály fedél 1 EDTAP01 38

Részletesebben

Teljes áttekintés. 10. Műszerfal 11. Kormány 12. Tanksapka 13. Benzincsap 14. Hátsó rugóstag 15. Utas lábtartó 16. Oldaltámasz 17.

Teljes áttekintés. 10. Műszerfal 11. Kormány 12. Tanksapka 13. Benzincsap 14. Hátsó rugóstag 15. Utas lábtartó 16. Oldaltámasz 17. MadAss 50/125 Teljes áttekintés 1. Hátsó féktartály 2. Első féktartály 3. Típusazonosító 4. Kormányzár 5. Hátsó fékkar 6. Berúgó kar 7. Lábtartó 8. Akkumulátor és biztosíték 9. Utas lábtartó 10. Műszerfal

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 029130001 #Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 029132000 Dugattyú, komplett, átméro=46 1 INC. 3-5 003 029132020 Dugattyúgyuru, átméro=46

Részletesebben

V-2 Dugattyúgyûrû R-52 42 (alapméret) V-3 Dugattyúgyûrû R-52 42.25 (I.túlméret) V-4 Dugattyúgyûrû R-52 42.5 (II.túlméret)

V-2 Dugattyúgyûrû R-52 42 (alapméret) V-3 Dugattyúgyûrû R-52 42.25 (I.túlméret) V-4 Dugattyúgyûrû R-52 42.5 (II.túlméret) Robi alkatrészek V-16 Dugattyúgyûrû R-151 58mm (alapméret) V-30 Dugattyúgyûrû R-151 58.5 (II.túlméret) V-30/4 V-30/5 Dugattyúgyûrû R-151 59mm (IV.túlméret) Dugattyúgyûrû R-151 59.5mm (V. túlméret) V-2

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 385118010 #Burkolat 1 002 908605205 TORX hasítottfeju csavar M5x20 4 003 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 004 386132000 #Dugattyú, komplett

Részletesebben

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) A típusazonosító a váz jobb hátsó részén, az ülés alatt található. Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Speciális célszerszámok

Speciális célszerszámok Professzionális Kéziszerszámok, Műhelyfelszerelések, Célszerszámok Kis- és Nagykereskedelme Tel/fax: (+36) 28 446-888 - Mobil: (+36) 30 948-9232 - info@pumatools.hu Speciális célszerszámok VW szelepállító

Részletesebben

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám (3) A motorszám motorblokk bal hátsó részén található Kezelőszervek 1. Sisaktartó

Részletesebben

SpeedForce 50 Teljes áttekintés

SpeedForce 50 Teljes áttekintés SpeedForce 50 Teljes áttekintés 1. Sisaktartó szerszámkészlettel 2. Csomagakasztó 3. Üzemanyag olaj tároló burkolat 4. Akkumulátor és biztosíték 5. Gyújtáskapcsoló, kormányzár 6. Fékfolyadék tartály 7.

Részletesebben

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1.

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1. Vegyes alkatrészek U19 Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) RP1-821 Akkumulátor 14A (135x90x164) RP1-263 Bowden külsõ leszorító U US-180-052 US-180-053 Bowden

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám (Fig.1) Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött,

Részletesebben

TERRA, Vari alkatrészek

TERRA, Vari alkatrészek TERRA, Vari alkatrészek V-11 Dugattyúgyûrû Terra (56mm alapméret) V-12 Dugattyugyûrû Terra (56.25mm I.túlméret) V-13 Dugattyugyûrû Terra (56.5mm II.túlméret) V-29/3 Dugattyugyûrû Terra (56.75mm III.túlméret)

Részletesebben

Tilos az értékesítése!

Tilos az értékesítése! TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben