第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0"

Átírás

1 1 B ZÉGER N04F000 HÉZAGOLÓ N04F000 PERSELY N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B ZÉGER N04F000 HÉZAGOLÓ N04F000 FOGASKERÉK 3.FOK.HAJTOTT N04F000 ZÉGER N04F000 FOGASKERÉK 5.FOK.HAJTOTT N04F000 HÉZAGOLÓ N04F000 FOGASKERÉK 2.FOK.HAJTOTT N04F000 TENGELY N04F000 ELSŐLÁNCKERÉK N04F940 RÓGZÍTŐLEMEZ 1 17 B CSAVAR M6X LÁNCKERÉKTENGELY KPL BIZTOSÍTÓ LEMEZ BIZTOSÍTÓ LEMEZ FEDÉL BIZTOSÍTÓ LEMEZ 1 22 B CSAVAR M6X16 2 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY KUPLUNGKIEMELŐKAR N04F920 RUGÓ N04F000 TENGELY N04F000 KUPLUNGKOSÁR 1 5 B GOLYÓ N04F000 HÉZAGOLÓ N04F000 LAMELLATÁNYÉR N04F930 RUGÓ N04F000 LÁGYVAS N04F000 LAMELLA N04F000 ZÁRÓFEDÉL N04F930 ALÁTÉT N04F000 ALÁTÉT N04F930 ANYA N04F930 ALÁTÉT N04F930 CSAP N04F000 CSAVAR M6X B ALÁTÉT 6 1 第 1 页, 共 18 页

2 19 B ANYA J03F000 ÁLLÍTÓCSAVAR M N04F000 KUPLUNGKOSÁR KPL. 1 E02_2 2V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_2 CLUCTH ASSY N04F000 KUPLUNGKOSÁR N04F000 LAMELLATÁNYÉR N04F000 HÉZAGOLÓ N04F930 ALÁTÉT N04F930 ANYA KUPLUNGLEMEZ I A KUPLUNGLEMEZ I N04F000 LÁGYVAS N04F000 LAMELLA LAMELLA KIEMELŐ STIFT TŰGÖRGŐS CSAPÁGY TŰGÖRGŐS CSAPÁGY 1 11 B1203M ALÁTÉT N04F000 ZÁRÓFEDÉL N04F930 RUGÓ N04F000 CSAVAR M6X ALÁTÉT SZIMERING SZIMERING KAR KUPLUNGKOSÁR KPL KUPLUNGKOSÁR KPL TOLÓRÚD 1 第 2 页, 共 18 页

3 E03: 2V49FM.15B 磁 电 机 部 件 : 带 防 水 插 件 E03 MAGNETO ASSY N04F000 FORGÓRÉSZ GENERÁTOR ÁLLÓRÉSZ vízmentes GENERÁTOR KPL vízmentes 1 第 3 页, 共 18 页

4 E04: 化 油 器 分 总 成 (XD26JA)B 主 量 孔 102.5, 标 记 92.5 E04 CARBURETOR ASSY N04F000 SUBERTŰ N04F000 SÚBER N04F000 ALAPJÁRATI FUVÓKA FŐFÚVÓKA M0000 FŐFÚVÓKA N04F000 ÚSZÓHÁZTÖMÍTÉS N04F000 ÚSZÓ N04F000 ÚSZÓTENGELY KARBURÁTOR KPL M0080 KARBURÁTOR KPL FŰTÉS B09F000 ALÁTÉT(L-SHAPE) GYORSÍTÓ SZELEP N04F000 CSŐ M0000 SZELEP M0000 RUGÓ M M0000 FŰTÉS M0000 TŰSZELEP 1 第 4 页, 共 18 页

5 E05: 2V49FM.10A 机 油 泵 部 件 E05 OIL PUMP ASSY OLAJPUMPA 1 2 B CSAVAR M6X N04F910 KONZOL N04F930 RUGÓ N04F000 DUGATTYÚ N04F000 OLAJPUMPA KPL O-GYŰRŰ 1 8 B CSAVAR M6X25 1 第 5 页, 共 18 页

6 E06: 2V49FM.09B 化 油 器 进 气 管 部 件 E06 CARBURETOR INTAKE PIPE ASSY. (for vehicle with single carburator) N04F000 SZÍVÓCSONK N04F000 SZÍVÓCSONK N04F00B SZÍVÓCSONK N04F000 O-GYŰRŰ 2 3 B CSAVAR M6X BILINCS 1 E06_1 2V49EM.09 化 油 器 进 气 管 部 件 1 E06_1 CARBURETOR INTAKE PIPE ASSY I (for vehicle with double carburator) SZÍVÓCSONK SZÍVÓCSONK O-GYŰRŰ 1 3 B CSAVAR M6X BILINCS 1 E06_2 2V49EM.09 化 油 器 进 气 管 部 件 2 E06_2 CARBURETOR INTAKE PIPE ASSY II (for vehicle with double carburator ) SZÍVÓCSONK O-GYŰRŰ 1 3 B CSAVAR M6X BILINCS 1 E07: 2V49FM.07A 凸 轮 轴 配 气 机 构 部 件 第 6 页, 共 18 页

7 E07 INTAKE & EXHAUST MECHANISM N04F000 KIPUFOGÓSZELEP N04F000 SZELEPRUGÓTÁNYÉRALSÓ N04F930 RUGO N04F000 SZELEPRUGÓTÁNYÉRFELSŐ N04F000 SZELEPÉK N04F000 SZÍVOSZELEPHIMBA N04F000 SZÍVOSZELEPHIMBATENGELY H03F000 SZELEPHÉZAGÁLLÍTÓCSAVAR H03F930 SZELEPÁLLÍTÓ ANYA N04F000 VEZERMŰ TENGELY I N04F000 VEZERMUTENGELY II N04F000 SZÍVÓSZELEP N04F000 PERSELY N04F000 RÖGZÍTŐ LEMEZ 2 15 B CSAVAR M6X12 2 第 7 页, 共 18 页

8 E08: 2V49FM.06A 起 动 离 合 器 部 件 ( 喷 白 漆 ) E08 STARTING CLUTCH ASSY ÖNINDÍTÓ ÖNINDÍTÓ FEKETE ÖNINDÍTÓ EZÜST N04F000 CSAPCSUSZO N04F000 ÁTTÉTELFOGASKERÉK 1 4 B CSAVAR M8X B CSAVAR M6X N04F000 SZABADONFUTÓ FOGASKERÉK KPL N04F000 INDÍTÓ KUPLUNG SZABADONFUTÓ KPL 1 第 8 页, 共 18 页

9 E09: (2V49FM.01(I)C) 气 缸 盖 组 件 (I) 白 漆, 火 花 塞 型 号 :CR7HSA E09 FRONT CYLINDER HEAD ASSY VEZÉRMÜDEKLI JOBB VEZÉRMÜDEKLI JOBB FEKETE VEZÉRMÜDEKLI JOBB EZÜST N04F000 O-GYŰRŰ 82.5X3 1 3 B CSAVAR M6X N04F000 HENGERFEJTOMITES HENGERFEJTOMITES TŐCSAVAR 6X N04F000 SZELEPSZÁRSZIMERING N04F000 O-GYŰRŰ 45X SZELEPÁLLÍTÓFEDÉL N04F940 ALÁTÉT 4 10 B CSAVAR M6X N04F910 PERSELY N04F000 TÖMÍTÉS 4 13 B CSAVAR M6X HENGERFEJFEDÉL SZELEPFEDÉLDEKOR GYERTYA CR6HSA N04F910 FIXKONZOL TŐCSAVAR N04F000 ALÁTÉT J01F000 CSAP 10X B CSAVAR M6X HENGERFEJ I HENGERFEJ I FEKETE HENGERFEJ I HENGERFEJ I HENGERFEJ I HENGERFEJ I J01F000 O GYURU 6.8X SZELEPFEDÉL SZELEPFEDÉL 1 注 : EPA 的 带 二 次 进 气. 第 9 页, 共 18 页

10 E10: 2V49FM A 左 曲 轴 箱 分 总 成 喷 白 漆 E10 LEFT CRANKCASE ASSY G02F000 BREZONSTIFT12X N04F000 BAL BLOKKFÉL BAL BLOKKFÉL FEKETE BAL BLOKKFÉL EZÜST 1 3 B CSAVAR M6X N04F000 TARTÓKONZOL ALÁTÉT N04F000 ÜRESJÁRATVISZAJELZŐ N04F940 TARTÓKONZOL N04F000 SZIMERING VÁLTÓTENGELY12X22X SZIMERING VÁLTÓTENGELY12X22X MÉG NEM VOLT MO-I KÉSZLETEN N04F000 SZIMERING SZIMERING 1 12 B CSAPÁGY N04F000 SZIMERING SZIMERING 1 14 B CSAPÁGY G02F000 BREZONSTIFT12X ALÁTÉT N04F940 CSAVAR N04F000 CSAPÁGY N04F000 SZIMERING 1 20 B ZÉGER N04F000 DUGÓ N04F000 ALÁTÉT CSAVAR M6X CSAVAR M6X CSAVAR M6X CSAVAR M6X CSAVAR M6X CSAVAR M6X30 2 第 10 页, 共 18 页

11 E11_1:(2V49FM.02(I)A) 气 缸 体 部 件 (Ⅰ) 喷 白 漆 for NON-EEC and EEC2 market E11_1 FRONT CYLINDER ASSY (NON-EEC,EEC2) HENGER I HENGER I. FEKETE HENGER I. EZÜST N04F000 HENGERTALPTÖMÍTÉS J01F000 CSAP 10X14 2 E11_2.(2V49FM.02(I)D) 气 缸 体 部 件 (Ⅰ) 喷 白 漆, 二 次 进 气, 抛 光 E11_2 FRONT CYLINDER ASSY J01F000 BILINCS CSŐ HENGER HENGERTALPTÖMÍTÉS TÖMÍTÉS 1 E12:(2V49FM A) 右 曲 轴 箱 分 总 成 ( 喷 白 漆, 油 压 指 示 螺 栓 2V A 镀 铬 ) E12 RIGHT CRANKCASE ASSY N04F940 KARTERGÁZCSONK N04F000 KARTERGÁZCSŐ 1 3 B A OLAJNYOMÁS ELL. CSAVAR N04F940 ALÁTÉT N04F930 CSAVAR 1 6 B CSAPAGY D B CSAPAGY N04F000 ÁLLÍTÓCSAVAR N04F000 OLAJCSŐ FÉM N04F930 RUGO 1 第 11 页, 共 18 页

12 N04F000 O-GYŰRŰ OLAJLEERESZTŐCSAVAR N03F000 OLAJSZŰRŐ N04F000 BLOKKFÉL JOBB BLOKKFÉL JOBB FEKETE BLOKKFÉL JOBB EZÜST N04F000 TARTÓKONZOL N04F000 BREZON 1 第 12 页, 共 18 页

13 E13: 2V49FM.05A 曲 轴 连 杆 机 构 部 件 E13 CRANKSHAFT,CONNECTING ROD,PISTON ASSY N04F000 ANYA N04F930 ALÁTÉT N04F000 ALÁTÉT N04F000 VEZÉRMŰLÁNCKERÉK ÉK N04F000 FOGASKERÉK N04F000 LÁNCVEZETŐ 1 7 B CSAPÁGY N04F000 FŐTENGELY DUGATTYÚ N04FF10 CSAPSZEG N04F930 ZÉGER N04F000 DUGATTYÚ GYŰRŰ SZETT N04F000 VEZÉRMŰLÁNCKERÉK I N04F000 VEZÉRMŰLÁNC KERÉK II H03F000 ANYA M12X N04F920 ALÁTÉT (31X12.5X4) N03F000 ÉK 1 19 B CSAPÁGY N04F000 HÉZAGOLÓ 3 第 13 页, 共 18 页

14 E14: 2V49FM.13A 变 档 机 构 部 件 E14 GEAR SHIFT MECHANISM N04F000 RUGÓ N04F000 RETESZELŐSZERKEZET N04F000 PERSELY N04F930 HÉZAGOLÓ N04F930 RUGÓ 1 6 B ZÉGER N04F000 RETESZELŐKILINCS N04F000 VÁLTÓRETESZELŐTENGELY N04F940 LÉPTETŐVILLA N04F940 LÉPTETŐVILLA N04F000 LÉPTETŐVILLATENGELY N04F000 FOKOZATLÉPTETŐ SZERKEZET N04F000 LÉPTETŐKERÉK N04F930 RUGÓ N04F920 ZÉGER N04F000 LÉPTETŐKILINCS N04F000 SEBESSÉGRETESZELŐ DOB 1 18 B CSAVAR M5X N04F000 CSAP 4X N04F000 CSAP 4X N04F000 RÖGZÍTŐLEMEZ N04F000 KAPCSOLÓDOB N04F920 RÖGZÍTŐLEMEZ N04F000 LÉPTETŐCSILLAG N04F930 RUGÓSGYÜRŰ N04F000 CSÚSZÓPERSELY N04F000 LÉPTETŐDOB N04F000 RÖGZÍTŐTENGELY 1 29 B ZÉGER N04F000 ALÁTÉT N04F000 FOGASKERÉK N04F940 LÉPTETŐVILLA 2. 1 第 14 页, 共 18 页

15 E15: 2V49FM.04C 曲 轴 箱 盖 部 件 ( 滤 清 器 KEEWAY) E15 CLUTCH COVER ASSY CSAVAR M6X CSAVAR M6X CSAVAR M6X CSAVAR M6X KONZOL 1 4A KONZOL SZINTELLENŐRZŐ ABLAK OLAJBETÖLTŐCSAVAR N04F000 O-GYŰRŰ 20X LÁNCKERÉKFEDÉL KRÓM LÁNCKERÉKFEDÉL EZÜST GENERÁTORFEDÉLDÍSZCSAVAR H03F000 O-GYŰRŰ 14X DUGÓ RÖGZÍTŐLEMEZ N04F000 O-GYŰRŰ 30.8X B CSAVAR M6X N04F000 GENERÁTORFEDÉL TÖMÍTÉS 1 17 B CSAVAR M6X GENERÁTORFEDÉL KRÓM GENERÁTORFEDÉL EZÜST N04F000 KUPLUNGDEKLI TÖMÍTÉS 1 20 B ZÉGER N04F000 SZIMERING 14X25.5X SZIMERING 14X25.5X B C0 O-GYŰRŰ 63X KUPLUNGDEKLI KUPLUNG DEKLI KRÓM KUPLUNG DEKLI EZÜST SZŰRŐ FEDÉL SZŰRŐ FEDÉL N04F000 OLAJSZŰRŐ (papír) J01F000 CSAVAR M5X B CSAVAR M6X J01F000 ALÁTÉT 6X11,5X1 1 第 15 页, 共 18 页

16 CSAVAR M6X28 2 E16: 2V49FM.08A 正 时 链 及 张 紧 机 构 部 件 E16 TIMING CHAIN & TENSIONER ASSY B08F000 CSAVAR N03F000 O-GYŰRŰ N03F000 RUGÓI N04F000 ALÁTÉT 2 5 B CSAVAR M6X N03F000 VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ TÖMÍTÉS N04F930 CSAVAR M8X21, N03F000 VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ HÁZ VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ FEKETE VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ EZÜST N04F000 ALSÓLÁNCVEZETŐ 2 10 B CSAVAR M6X N04F000 VEZÉRMŰLÁNCVEZETŐ N04F000 VEZÉRMŰLÁNC N04F000 VEZÉRMŰCÁNCKERÉK VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ HÁZ VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ HÁZ FEKETE VEZÉRMŰLÁNCFESZÍTŐ HÁZ EZÜST 2 E17: 2V49FM.12A 主 轴 分 总 成 E17 PRINCIPAL AXLE ASSY N04F000 VÁLTÓTENGELY VÁLTÓTENGELY N04F000 FOGASKERÉK 4.HAJTÓ N04F000 HÉZAGOLÓ N04F930 ZÉGER N04F000 FOGASKERÉK 3.HAJTÓ N04F000 FOGASKERÉK 5.HAJTÓ N04F000 FOGASKERÉK 2.HAJTÓ VÁLTÓTENGELY KPL VÁLTÓTENGELY KPL 1 第 16 页, 共 18 页

17 E18:(2V49.01(Ⅱ)B) 气 缸 盖 部 件 (II) 火 花 塞 型 号 :CR7HSA E18 CYLINDER HEAD ASSY VEZÉRMÜDEKLI JOBB VEZÉRMÜDEKLI JOBB FEKETE VEZÉRMÜDEKLI JOBB EZÜST N04F000 O-GYŰRŰ 82.5X3 1 3 B CSAVAR M6X N04F000 HENGERFEJTOMITES HENGERFEJTOMITES TŐCSAVAR 6X N04F000 SZELEPSZÁRSZIMERING N04F000 O-GYŰRŰ 45X SZELEPÁLLÍTÓFEDÉL N04F940 ALÁTÉT 4 10 B CSAVAR M6X N04F910 PERSELY N04F000 TÖMÍTÉS 4 13 B CSAVAR M6X HENGERFEJFEDÉL HENGERFEJFEDÉL SZELEPFEDÉLDEKOR GYERTYA CR6HSA N04F910 FIXKONZOL TŐCSAVAR N04F000 ALÁTÉT J01F000 CSAP 10X B CSAVAR M6X HENGERFEJ I HENGERFEJ I FEKETE HENGERFEJ II HENGERFEJ II HENGERFEJ II HENGERFEJ II EZÜST KÁBELTARTÓ J01F000 O GYURU 6.8X SZELEPFEDÉL SZELEPFEDÉL 1 第 17 页, 共 18 页

18 E19.1:(2V49.02(Ⅱ)B) 气 缸 体 部 件 (Ⅱ) 喷 白 漆 E19_1 REAR CYLINDER ASSY (without secondary air intake system) HENGER II HENGER II.FEKETE HENGER II.EZÜST N04F000 HENGERTALPTÖMÍTÉS J01F000 CSAP 10X14 2 E19.2.(2V49.02(Ⅱ)D) 气 缸 体 部 件 (Ⅱ) ( 后 缸 ) 喷 白 漆, 二 次 进 气, 抛 光 E19_2 REAR CYLINDER ASSY (with secondary air intake system) CSŐ HENGER II 1 3 B CSAVAR M6X N04F000 HENGERTALPTÖMÍTÉS J01F000 BILINCS 1 6 B CSAVAR M6X TÖMÍTÉS TARTÓKONZOL MÉG NEM VOLT MO-I KÉSZLETEN KIP.GÁZ SZELEP FEDÉL 1 12 B CSAVAR M6X B CSAVAR M6X CSŐ 9.1X17X CSŐ 9.1X17X115 1 第 18 页, 共 18 页

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6?

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6? 1 201300.011082 SZELEPDEKLI 2 301310602865 CSAVAR 6X28 3 27310J01F000 ALÁTÉT 4 301310601262 CSAVAR 6?12 5 201301.014472 DEKOR JOBB 6 201301.011472 DEKOR BAL 7 301310601265 CSAVAR 6X12 8 30707J01F000 SZELEPDEKLI

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

V-36 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 70.63. V-37 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 71.0. V-38 Dugattyúgyûrû Briggs 3hp (alapméret)

V-36 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 70.63. V-37 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 71.0. V-38 Dugattyúgyûrû Briggs 3hp (alapméret) Briggs alkatrészek US-163-073/1 Briggs dugattyúgyûrû +010 (3.5-5hp) 298982 BR4HP/DUG/CS BR3.5-5/DUG/CS BR8HP/DUG/CS Briggs dugattyú csapszeg (4hp) Briggs dugattyú csapszeg (3.5-5hp) Briggs dugattyú csapszeg

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Simson 51 motorblokk azonosító

Simson 51 motorblokk azonosító 119 Olajellenõrzõ csavarhoz alátét 120 Olajellenõrzõ csavar 121 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarjához alátét 122 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarja 123 Olajbetöltõ csavarhoz alátét,

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG Új gyártott termékek: kompresszorok, kenőolajszűrők, olajszűrő fejek, kenőolajhűtő, pneumatikus kürt Felújított termékek: kompresszorok, olajhűtők, Pótalkatrészek:

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 385118010 #Burkolat 1 002 908605205 TORX hasítottfeju csavar M5x20 4 003 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 004 386132000 #Dugattyú, komplett

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

Parts and accessories for vehicles and their engines

Parts and accessories for vehicles and their engines Parts and accessories for vehicles and their engines Info Version 1 Url http://com.mercell.com/permalink/40516152.aspx External tender id 273065-2013 Tender type Tender Document type Contract notice Procurement

Részletesebben

MTZ Alkatrészek -A- -B-

MTZ Alkatrészek -A- -B- MTZ Alkatrészek ABLAKKERET HÁTSÓ KISFÜLKÉS KLP ABLAKKERET HÁTSÓ ÜRES ABLAKKERET KISFÜLKÉS HÁT. ÜRES ABLAKKERET OLDALSÓ ÜRES ABLAKMOSÓ CS? ABLAKMOSÓ TARTÁLY ABLAKTÖRL? KLP PAN. 1 KAROS ABLAKTÖRL? KLP PAN.

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 029130001 #Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 029132000 Dugattyú, komplett, átméro=46 1 INC. 3-5 003 029132020 Dugattyúgyuru, átméro=46

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY 6 6.1 Tartalék alkatrész rajz - Explosion drawing 36 OPTIMUM 6.1.1 Fúrófej - Drilling head 83 84 41 97 141 81 57 140 33 63 80 93 96 56 86 72 89 91 5 51 42 147 43 73 74 75 139 27 201 98 95 148 29 103 82

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

FAI Automotive prezentáció www.faiauto.com

FAI Automotive prezentáció www.faiauto.com FAI Automotive prezentáció www.faiauto.com Így kezdődött A FAI 1968 óta egy sikeres autóversenyző csapatból nőtte ki magát motoralkatrész, napjainkra pedig már egyéb alkatrészek széles kínálatát is gyártó

Részletesebben

[1] Nettó Listaár, Ft. DAF Termékkód. Akciós nettó listaár, Ft. Kedv. % Megnevezés

[1] Nettó Listaár, Ft. DAF Termékkód. Akciós nettó listaár, Ft. Kedv. % Megnevezés DAF Termékkód Megnevezés Db Nettó Listaár, Ft Akciós nettó listaár, Ft Kedv. % 1702932 Üzemanyag szivattyú 1 385 000 301 000 Ft 21,8 1440501 Feknyereg Pan17 1 211 000 165 000 Ft 21,8 1642313R Turbófeltöltő

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 031130150 Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 031132003 Dugattyú A/B, komplett (1,2 mm 1 INC. 3-5 003 031132050 Dugattyúgyuru, átméro=55x1,2

Részletesebben

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171 Légrugó szelep SV 1219 IKARUS SV1261H SV1219 Féklámpa kapcsoló IKARUS 2.252.1-100 Kompresszor hengertömb D-10 "CSONKA" KMG 61.301.0011 Üzemanyagszint-mérő 38.0034-45-004 38.0034-45-004 Nyomáskapcsoló IKARUS

Részletesebben

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt!

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! Használati útmutató JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! A termék kezelési és használati útmutatóját őrizze meg a termék

Részletesebben

Diffizár rugó nyomó (teljes hossz: 50 mm, átmérő: 15mm, rugó vastagág: 1,5 mm)

Diffizár rugó nyomó (teljes hossz: 50 mm, átmérő: 15mm, rugó vastagág: 1,5 mm) Cikkszám Megnevezés Bruttó AKCIÓS ár 54353 Szelep ék 70 Ft 54682 Ék hidraulika elosztókar 3x6.5x16 70 Ft 21018 Kuplung pedál visszanyomó tányér 100 Ft 318189 Anya M20x1,5 / 2 menetű orbitos gömbcsapra

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

Cikkszám Megnevezés 1. 1. ároszlop BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 70-4607017 3.

Cikkszám Megnevezés 1. 1. ároszlop BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 70-4607017 3. Cikkszám Megnevezés 1. 1. ároszlop BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 70-4607017 3. PONT AKASZTÓBAK 1 450 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ

Részletesebben

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G R OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G 49 10.4.07 K:\AA Optimum\EREDETI manuals\metal_belt_saws\s350g\h\s350g_parts.fm

Részletesebben

TERRA, Vari alkatrészek

TERRA, Vari alkatrészek TERRA, Vari alkatrészek V-11 Dugattyúgyûrû Terra (56mm alapméret) V-12 Dugattyugyûrû Terra (56.25mm I.túlméret) V-13 Dugattyugyûrû Terra (56.5mm II.túlméret) V-29/3 Dugattyugyûrû Terra (56.75mm III.túlméret)

Részletesebben

Az 2,0 literes PD-TDI motor

Az 2,0 literes PD-TDI motor Az 2,0 literes PD-TDI motor Dr. Nagyszokolyai Iván, X-Meditor Autóinformatika, 2008 - furatnöveléssel lett 2 literes, 103 kw-os az 1,9- es, 96 kw-os alapmotorból, - 16 szelepes, 2 vezértengelyű, keresztáramú

Részletesebben

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description Alkatrész Börze Cikkszám Cikkmegnevezés Description Nettó eladási ár Ft-ban Price EUR 10104014 CSATLAKOZO THREADED UNION 32 0,11 10153997 CSATLAKOZO WIRE CONNECTOR 1355 4,59 10206320 KULCS KEY 185 0,63

Részletesebben

8. Gázcserevezérlés elemei A gázcserét 4 ütemű motoroknál szelepek vezérlik. A szelepmozgatás módja és szerkezeti elemei:

8. Gázcserevezérlés elemei A gázcserét 4 ütemű motoroknál szelepek vezérlik. A szelepmozgatás módja és szerkezeti elemei: 8. Gázcserevezérlés elemei A gázcserét 4 ütemű motoroknál szelepek vezérlik. A szelepmozgatás módja és szerkezeti elemei: Állítócsavar Szelepemelő szár Szelepemelő tőke Szelephimba X = 0,2-0,4 mm szelephézag

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

28. Orsó 80UNI 1.4021 29. Alátét 20/29 Caro-Bz 30. Imbusz persely 80 CuZn39Pb3 Szerkezet és CE minősítés: MSZ EN 14384:2005 szerint

28. Orsó 80UNI 1.4021 29. Alátét 20/29 Caro-Bz 30. Imbusz persely 80 CuZn39Pb3 Szerkezet és CE minősítés: MSZ EN 14384:2005 szerint h8 h8 Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B 5081 2B 80 10 bar 2B 100 (16 bar kérésre) Nr. 5081 h8 Földfeletti tűzcsap, kitörésbiztos KTB, 2B 11. Bowden rőgzítő cső d5 St 12. B-csővég 18,8L-B

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses

MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses Műszaki adatok : EN 50 078 szerint: Minden feladatra a megfelelő BINZEL hegesztőpisztolyt. A BINZEL hegesztőpisztolyok a legmodernebb technikát és minőséget

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék 2013. január Tav. A - TRAMOGGIA (A oldal Tartály) Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód 1 14101001 Magtartály fedél 1 EDTAP01 38

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse, 0 Wien Tel: 0 / 66 7 0-0* Fax: 0 / 66 7 0-40 Makita Service Information / Model: LS074FL Seite /9 (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Tájékoztató. Használható segédeszköz: számológép, rajzeszközök

Tájékoztató. Használható segédeszköz: számológép, rajzeszközök 12/2013. (III. 29.) NFM rendelet szakmai és vizsgakövetelménye alapján. Szakképesítés, azonosító száma és megnevezése 54 525 02 Autószerelő Tájékoztató A vizsgázó az első lapra írja fel a nevét! Ha a vizsgafeladat

Részletesebben

Megtekinthető: 450. raktár, Budapest, XVI.ker. Bökényföldi út 122. Raktárvezető: Schmidt Róbert raktárvezető, Tel.:461-6500/28779

Megtekinthető: 450. raktár, Budapest, XVI.ker. Bökényföldi út 122. Raktárvezető: Schmidt Róbert raktárvezető, Tel.:461-6500/28779 A BKV Zrt. Értékesítési Csoportja értékesíteni kívánja a lenti táblázatban felsorolt elfekvő készleteit. A készletek a raktárvezetőkkel történt előzetes telefoni egyeztetés után tekinthetők meg. A vételi

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info Modell típus: WITL100FR Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft Listaár Kedvezménye Kedvezménye Modell Cikkszám Megnevezés Mennyiség Listaár nettó bruttó s ár nettó s ár bruttó 1007 0000024286 HŐÉRZÉKELŐLŐ 1 2 638 Ft 3 166 Ft 1 604 Ft 1 924 Ft 1007 0000038342 CSŐCSATLAKOZÁS

Részletesebben

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl

ÁRJEGYZÉK Nyír MTZ Hungary Kft. Ártípus: Kisker ár Érvényes: 2016.03.18-tõl Lapszám: 1/68 3.pont anya A61.03.101. Db 27.00 1 932.00 2 453.64 3.pont csapszeg 70-4605312 Db 27.00 696.90 885.06 3.pont csapszeg+lánc A61.03.001-02 Db 27.00 781.20 992.12 3.pont feszitõ import A61.03.000/OL

Részletesebben

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA 4PLUSZ EGYÉB ELSO FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ EGYÉB HÁTSÓ FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ FÉKTÁRCSÁK 4PLUSZ GÖMBCSUKLÓK 4PLUSZ LENGOKAROK 4PLUSZ SZÉRIA LENGÉSCSILLAPÍTÓK 4PLUSZ VÍZPUMPÁK ABLAKTÖRLOKAROK ABS ALKATRÉSZEK

Részletesebben

Dacia 1397 cm3-es motor átépítése 1557 cm3 es motorrá Összeállította: Gara József

Dacia 1397 cm3-es motor átépítése 1557 cm3 es motorrá Összeállította: Gara József Dacia 1397 cm3-es motor átépítése 1557 cm3 es motorrá Összeállította: Gara József A román Dacia gyár palettáján 106-os típusjelzéssel létezik egy 1557 cm3-es motor, aminek motorblokkja megegyezik a 102-es

Részletesebben

;!! 5 "! &!! 4 " " "? ) 7/ (! ( * @ ( $!! "# A =BC >!! %! "# A =BD >!! &' ( - &! '9DB/ 9! 4*'2 = > )* )* + ; " $,,2, +. + - - ' ( ; ' ( ; /78.//0!

;!! 5 ! &!! 4   ? ) 7/ (! ( * @ ( $!! # A =BC >!! %! # A =BD >!! &' ( - &! '9DB/ 9! 4*'2 = > )* )* + ;  $,,2, +. + - - ' ( ; ' ( ; /78.//0! 1 2 3 1 2 3 3000 km-es SZERVIZ SERVICE NOW (Szerviz most) APPLY FOOT BRAKE WHEN SELECTING GEAR WITH VEHICLE STATIONARY STOP (Álljon meg) SERVICE MANUAL (Szervizfüzet) OIL PRESS (Olajnyomás).

Részletesebben

Bruttó fogyasztói ár Kosárba. Csomag és sisak gumiháló 6 fém kampós fekete. Szelepgumi méteres 100 fm/tekercs Krp Kerékpár 70 Ft

Bruttó fogyasztói ár Kosárba. Csomag és sisak gumiháló 6 fém kampós fekete. Szelepgumi méteres 100 fm/tekercs Krp Kerékpár 70 Ft Csomag és sisak gumiháló 6 fém kampós fekete Egyéb 660 Ft Szelepgumi méteres 100 fm/tekercs Krp Kerékpár 70 Ft Szelepgumi tasakos Krp Kerékpár 25 Ft Szelepszorító anya keskeny Krp Kerékpár 15 Ft Szelepsapka

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben