Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:"

Átírás

1 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

2 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

3 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 Seite 3/8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

4 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

5 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 Seite 5/8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

6 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 POS Bestell-Nr Artikelbeschreibung MOTOR HOOD CPL. Stk. Stk.Preis *** INC.,3,5-8, MOTOR HOOD Címke cmakitac Hasítottfejű csavar (TORX) M5x Hőszigetelő válaszfal, új Tömítés forgattyúházhoz DBC/DS Szívószelep-membrán, komplett Csavar Mx TANK ASSY. 9 *** INC. 0,,8, Tartály záródugó Szellőző szelep Gumi ütköző, új Gumi ütköző, kúpos, új Légszűrő-fedél Kereszthornyos csavar M5x Légszűrő DBC300/DST PLATE Hasítottfejű csavar (TORX) M5x Üzemanyag-szivattyú cprimerc O-gyűrű 5x DBC300/DST Fojtószelep-himba DBC300/DST Tömítés karburátorhoz DBC/DST TUBE TUBE FUEL LINE NIPPLE Üzemanyag-szűrő Henger hangtompítóval, komplet Dugattyú, átmérő=37 mm, komple 33 *** INC Dugattyúgyűrű, átmérő=37 mm Hasítottfejű csavar (TORX) M5x Tömítés, új* CRANKCASE WITH C.SHAFT CPL. 37 *** INC Ék,5x,6 mm Tányérrugó DBC300/DST FLYWHEEL WITH S.RATCHET CPL. Seite 6/8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

7 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 POS Bestell-Nr Artikelbeschreibung Gyújtástekercs, komplett DBC30 Stk. Stk.Preis Hasítottfejű csavar (TORX) Mx Gyújtógyertya NKG BPM-R-7A, új Rövidrezáró kábel DCS300/DST Lapos csatlakozódugasz, Távtartó hüvely DBC300/DST STARTER CPL STARTER CPL. 7 *** INC *** INC Gyújtógyertya-fedél, új* Indító fogantyú DBC300/DST Indítókötél, átmérő=3 mm, teke Kötédob, új DBC300/DST300* Visszahúzó rugó, új Vezeték csavarral DBC/DST Csavar Mx Hasítottfejű csavar (TORX) M5x Vezető tárcsa, új CLUTCH(SET) CLUTCH DLUM CPL Tengelykapcsoló-ház, komplett, CLUTCH CASE Hasítottfejű csavar (TORX) M6x Szorítóbilincs, átmérő=3 mm TORX hengeresfejű csavar M6x CARBURETOR CPL *** INC. 65,69, Javítókészlet, karburátor DBC/ *** INC Szűrő DBC300/DST Csavar DBC300/DST Tömítés- és membrán-garnitúra 68 *** INC Csavar DBC300/DST Csavar (membránfedélhez) OPERATING LEVER ASSY. 5 7 *** INC Fogantyúfél, jobbos, komplett Fogantyúfél, balos DST300 Seite 7/8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM /

8 Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / * Fax: 0 / Makita Service Information / Model: DBC30 POS Bestell-Nr THROTTLE LEVER Rugó a gázszabályozó karhoz SHORT CIRCUIT SWITCH HANDLE CPL. 80 Artikelbeschreibung Stk. Stk.Preis *** INC TORX hengeresfejű csavar M5x Hatlapú anya M Ülepítőcső, komplett DBC300 9 *** INC. 9, TRANSMISSION SHAFT Címke DBC Ragasztós címke cmakitac Vállheveder DBC Heveder-rögzítés, komplett DBC 96 *** INC. 97, Hatlapú anya M TORX hengeresfejű csavar M5x Védőtető-szerelvény, új DBC *** INC Kés védőtetőhöz Védőtető-merevítőszerkezet, ko PLATE TORX hengeresfejű csavar M5x Peremes lemez DBC TORX hengeresfejű csavar M5x Hajtómű, komplett DBC *** INC TORX hengeresfejű csavar M5x Hatlapfejű csavar M8x,5x Tömítés Felfogó tárcsa, új PRESSURE DISC Biztosító anya Távtartó gyűrű DBC300/ Tekercsvédő TORX hengeresfejű csavar M5x9 3 Seite 8/8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday th of July 06 07:0:5 PM / Powered by TCPDF (

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: LC30 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 385118010 #Burkolat 1 002 908605205 TORX hasítottfeju csavar M5x20 4 003 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 004 386132000 #Dugattyú, komplett

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 029130001 #Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 029132000 Dugattyú, komplett, átméro=46 1 INC. 3-5 003 029132020 Dugattyúgyuru, átméro=46

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse, 0 Wien Tel: 0 / 66 7 0-0* Fax: 0 / 66 7 0-40 Makita Service Information / Model: LS074FL Seite /9 (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 031130150 Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 031132003 Dugattyú A/B, komplett (1,2 mm 1 INC. 3-5 003 031132050 Dugattyúgyuru, átméro=55x1,2

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: HM800 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG Új gyártott termékek: kompresszorok, kenőolajszűrők, olajszűrő fejek, kenőolajhűtő, pneumatikus kürt Felújított termékek: kompresszorok, olajhűtők, Pótalkatrészek:

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

ZE sorozatú. elektrohidraulikus féklazító

ZE sorozatú. elektrohidraulikus féklazító ZE sorozatú elektrohidraulikus féklazító S & Sz Hajtástechnika Kft / 2045. Törökbálint, Katona J. u. 1. Tel : (36) 23 335 956 Fax: : (36) 23 510 156 Villamos forgógépek forgalmazása 1 éretek éretek l1

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info Modell típus: WITL100FR Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Arany Vételi árfolyamok

Arany Vételi árfolyamok Arany Vételi árfolyamok Dátum 08.02.2016 34,11 04.02.2016 33,15 01.02.2016 33,35 28.01.2016 33,09 25.01.2016 32,96 21.01.2016 32,50 18.01.2016 32,33 14.01.2016 32,23 11.01.2016 32,76 07.01.2016 32,55 04.01.2016

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

Rendelési kód D B Szár Támasztólapka Profilkés 550.120.40 120 40 25 x 60 550.000.40 550.040.35 A fej ára kés és támasztólapka nélkül.

Rendelési kód D B Szár Támasztólapka Profilkés 550.120.40 120 40 25 x 60 550.000.40 550.040.35 A fej ára kés és támasztólapka nélkül. D B Szár Támasztólapka Profilkés 550.120.40 120 40 25 x 60 550.000.40 550.040.35 A fej ára kés és támasztólapka nélkül 112 944 HM profilkés 550.040.35 HSS támasztólapka 550.000.40 40 x 35 x 2 40 5 616

Részletesebben

KORLáT ELEMEK POSTS. TARTOZéKOK PARAPETS / Korlát elemek FITTINGS FOR RAILINGS / Posts COD. COD. COD. EX012

KORLáT ELEMEK POSTS. TARTOZéKOK PARAPETS / Korlát elemek FITTINGS FOR RAILINGS / Posts COD. COD. COD. EX012 EX012 SIDE DOUBLE PLATED POST 50, THICKNESS 5 mm - STAINLESS STEEL AISI 304 SATIN FINISH EX013 DOUBLE PLATED POST 50, THICKNESS 5 mm - STAINLESS STEEL AISI 304 SATIN FINISH EX015 LATERAL DOUBLE PLATED

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

Cikkszám: db

Cikkszám: db LEMEZCSAVAROK Würth Szereléstechnika Kft. 2040 Budaörs, Gyár u. 2. T +36 23 418-130 F +36 23 418-137 www.wuerth.hu NyomtatvaMagyarországon M 09 1000/P 11 1010 02/2012 Cikkszám: 0964 115 1600 db D-fejű

Részletesebben

Simson 51 motorblokk azonosító

Simson 51 motorblokk azonosító 119 Olajellenõrzõ csavarhoz alátét 120 Olajellenõrzõ csavar 121 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarjához alátét 122 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarja 123 Olajbetöltõ csavarhoz alátét,

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

XI/3. XI. Kiegészítő tevékenységek, létesítmények. 90. Takarítási munkák. TERC Kft. 2015.

XI/3. XI. Kiegészítő tevékenységek, létesítmények. 90. Takarítási munkák. TERC Kft. 2015. XI. Kiegészítő tevékenységek, étesítmények XI/3. 90. Takarítási munkák TERC Kft. 2015. 90. Takarítási munkák Útmutató Tétecsoportok Tétefesoroás Tábázatok 90-III 90-T1 90-T3 90-1 90-I Powered by TCPDF

Részletesebben

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ HIDRAULIKUS KOMPAKT LEMEZLYUKASZTÓ. Cikkszám 21 67 50. ...megoldások, melyek meggyőzik

HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ HIDRAULIKUS KOMPAKT LEMEZLYUKASZTÓ. Cikkszám 21 67 50. ...megoldások, melyek meggyőzik HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ HIDRAULIKUS KOMPAKT LEMEZLYUKASZTÓ Cikkszám 21 67 50 DIN EN ISO 9001 QZERTIFIKAT HAUPA, Königstr. 165-169, 42853 Remscheid, Phone: +49 (0)2191 8418-0, Fax:

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

Késtartók. Géptartozékok. ostrana Typ 4414. Gyorsváltós késtartó alaptest E405 005 E405 005 060 E405 008 E405 007 E405 006. Méretkódok: 080-180

Késtartók. Géptartozékok. ostrana Typ 4414. Gyorsváltós késtartó alaptest E405 005 E405 005 060 E405 008 E405 007 E405 006. Méretkódok: 080-180 Gyorsváltós késtartó alaptest E5 005 Typ ok: 0 - Kivitel: E5 005 0 E5 005 0 E5 005 0 Ø E5 008 E5 007 E5 006 E5 005 E5 009 0 0 0 0 00 ( 8 8 6 6 6 8 8 00 00 ( Q ( R ( S 7 7 57,0,0 7,0 7,0 7,0,5,5,0,0,0,0,0,0,0,0,0

Részletesebben

V-36 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 70.63. V-37 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 71.0. V-38 Dugattyúgyûrû Briggs 3hp (alapméret)

V-36 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 70.63. V-37 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 71.0. V-38 Dugattyúgyûrû Briggs 3hp (alapméret) Briggs alkatrészek US-163-073/1 Briggs dugattyúgyûrû +010 (3.5-5hp) 298982 BR4HP/DUG/CS BR3.5-5/DUG/CS BR8HP/DUG/CS Briggs dugattyú csapszeg (4hp) Briggs dugattyú csapszeg (3.5-5hp) Briggs dugattyú csapszeg

Részletesebben

Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL

Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL Oldal 1 / 1 Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER Oldal1 / DRILL 4 001 815C81-7 DHP456 NAME PLATE 1 C10 6005- Gumi csapszeg 6 6005- D10 INC. 19 00A 188971-

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY OPTIMUM Karbantartás/Javítás 6.4 Kapcsolási rajz Abb.6-0: Kapcsolási rajz 38 Fémszalagfûrész S8G Változat.2 2004 / 05 / 27 2004 H Karbantartás/Javítás OPTIMUM 2004 6.5 Pótalkatrészrajz H Abb.6-: Pótalkatrészrajz

Részletesebben

IX/5. IX. Elektromos munkák. 77. Felsővezetékek. TERC Kft. 2015.

IX/5. IX. Elektromos munkák. 77. Felsővezetékek. TERC Kft. 2015. IX. Elektromos munkák IX/5. 77. Felsővezetékek TERC Kft. 2015. Tételcsoportok 77-001 77-002 77-003 77-004 77-005 Tartó, felfüggesztő és szigetelő szerkezetek szerelése Munkavezeték szerelése Keresztezési-

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

HATLAPÚ CSAVARANYA DIN 934 ÖNZÁRÓ CSAVARANYA DIN 985

HATLAPÚ CSAVARANYA DIN 934 ÖNZÁRÓ CSAVARANYA DIN 985 HATLAPÚ CSAVARANYA DIN 934 P menetemelkedés Csomad p h s golás Ár db/1dob. Ft/db. M3 0,5 2,4 5,5 4000 0,44 M4 0,7 3,2 7 2000 0,57 M5 0,8 4 8 2000 0,70 M6 1 5 10 1000 0,98 M8 1,25 6,5 13 500 2,10 M10 1,5

Részletesebben

Nyílászárók. 2016. január M=1:50 - JELLEGRAJZ

Nyílászárók. 2016. január M=1:50 - JELLEGRAJZ M=1:50 JELLEGRAJZ Tervező: FEJÉRB.Á.L. Zrt. 8086 Felcsút, Fő út 217. Építész tervező: Máté Nyíri Péter 8092 Pátka, Ifjúság u. 5. Kam.sz.: É2 070216 Építettő: FEHÉRVÁR F.C. Kft. 8000 Székesfehérvár, Csíkvári

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

Elektromotoros átkapcsoló szelep EM-U2 és elektromotoros 2/2 és 3/2 utas útváltó szelep

Elektromotoros átkapcsoló szelep EM-U2 és elektromotoros 2/2 és 3/2 utas útváltó szelep Használati útmutató 1.3G-28001-C06 Elektromotoros átkapcsoló szelep EM-U2 és elektromotoros 2/2 és 3/2 utas útváltó szelep 1027B06 Előszó a használati utasításhoz A használati utasítás célja, hogy megismerjük

Részletesebben

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1.

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1. Vegyes alkatrészek U19 Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) RP1-821 Akkumulátor 14A (135x90x164) RP1-263 Bowden külsõ leszorító U US-180-052 US-180-053 Bowden

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

Ajtócsukók DORMA TS 83 TS 73V TS 72 TS 71

Ajtócsukók DORMA TS 83 TS 73V TS 72 TS 71 Ajtócsukók DORMA TS 83 TS 73V TS 7 TS 7 Ajtócsukók DORMA TS DORMA ajtócsukók biztos mino " ségben DORMA TS 83 Adatok és jellemzo " k TS 83 TS 73 V TS 7 TS 7 Csukóero " nagysága EN EN EN EN Fokozat nélkül

Részletesebben

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking GÁZARMATÚRA Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking A 8089-101/A Szerelt gázarmatúra Valve complete B 8095-200 Szelepszár Main valve disk bar C 8072-200 Parafatömítés (egy lyukú)

Részletesebben

II/2. II. Keverékek és ideiglenes segédszerkezetek. 12. Felvonulási létesítmények 13. Dúcolás, földpartmegtámasztás 14. Víztelenítés. TERC Kft. 2015.

II/2. II. Keverékek és ideiglenes segédszerkezetek. 12. Felvonulási létesítmények 13. Dúcolás, földpartmegtámasztás 14. Víztelenítés. TERC Kft. 2015. II. Keverékek és ideiglenes segédszerkezetek II/2. 12. Felvonulási létesítények 13. Dúcolás, földpartegtáasztás 14. Víztelenítés TERC Kft. 2015. 12-001 12-002 12-003 12-004 12-005 12-006 12-011 12-012

Részletesebben

FAKÖTÉSES ALÁTÉT DIN 440. horganyzott. Méret M 4 M 5 M 6 M 8 M 10 M 12 M 14 M 16 d 1 d 2

FAKÖTÉSES ALÁTÉT DIN 440. horganyzott. Méret M 4 M 5 M 6 M 8 M 10 M 12 M 14 M 16 d 1 d 2 FAKÖTÉSES ALÁTÉT DIN 440 horganyzott Méret M 4 M 5 M 6 M 8 M 10 M 12 M 14 M 16 d 1 d 2 4,5 5,5 6,6 9 11 14 15,5 18 13 18 22 28 34 45 51 58 s 1,5 2 2 3 3 4 4 5 Méret db/1dob. Ft/db. Méret db/1dob. Ft/db.

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

Nagyteljesítményű háti permetező és porszóró. Felhasználói Kézikönyv 3WF-3 3WF-3A 3WF-2.6 3WF-2.6A

Nagyteljesítményű háti permetező és porszóró. Felhasználói Kézikönyv 3WF-3 3WF-3A 3WF-2.6 3WF-2.6A Nagyteljesítményű háti permetező és porszóró Felhasználói Kézikönyv 3WF-3 3WF-3A 3WF-2.6 3WF-2.6A 1 Figyelmeztetés a készülék használóinak A benzinmotorhoz 25 ~ 30:1 keverési arányú 95-ös benzinből és

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

6. feladat. CAD alapjai c. tárgyból nappali tagozatú ipari formatervező szakos mérnök hallgatóknak

6. feladat. CAD alapjai c. tárgyból nappali tagozatú ipari formatervező szakos mérnök hallgatóknak 6. feladat CAD alapjai c. tárgyból nappali tagozatú ipari formatervező szakos mérnök hallgatóknak Hajtómű részlet (formátum: A2) A feladatban ékszíj hajtja meg a két helyen gördülőcsapágyazott tengelyt,

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

ALUMÍNIUM PROFILOK "MONOPROFIL" CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FELÜLET Kg/m SZÁLHOSSZ - m. 6,6-7,5 1210-400-12 400 mm mono elox 4,234 6,6-7,5

ALUMÍNIUM PROFILOK MONOPROFIL CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FELÜLET Kg/m SZÁLHOSSZ - m. 6,6-7,5 1210-400-12 400 mm mono elox 4,234 6,6-7,5 ALUMÍNIUM PROFILOK ALUMÍNIUM PROFILOK "MONOPROFIL". CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FELÜLET Kg/m SZÁLHOSSZ - m 0-400- 400 mm mono natúr 4,4 0-400- 400 mm mono elox 4,4 0-400- 400 mm mono - kampós elox 4,04 0-50-

Részletesebben

MAGASNYOMÁSÚ MOSÓK FÖLDFÚRÓ

MAGASNYOMÁSÚ MOSÓK FÖLDFÚRÓ MAGASNYOMÁSÚ MOSÓK FÖLDFÚRÓ HW101 MAGASNYOMÁSÚ MOSÓ Teljesítmény: 1.300 W Max. nyomás: 100 bar Max. vízátfolyás: 360 l/perc Tömlőhossz: 3 m Szórópisztoly taszítóereje: 9,1 N Kábelhossz: 3,0 m Súly: 7,3

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

EG-MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZAT

EG-MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZAT KEZELÉSI ÉS KARBANTARTÁSI UTASÍTÁS ALKATRÉSZ KATALÓGUS RÖVID TÁRCSÁS BORONA TerraDisc pro 300 400 A-8661 Wartberg / Mürztal T +43 (0)3858/605 0, F +43 (0)3858/605 109, E info@vogel-noot.net www.vogel-noot.info

Részletesebben

Termék: 45 Adapterek. Gyártó: Euroscale. Rövid leírás: 45 Adapterek. Nettó ár [HUF] egys. [db] 3/50

Termék: 45 Adapterek. Gyártó: Euroscale. Rövid leírás: 45 Adapterek. Nettó ár [HUF] egys. [db] 3/50 /50 2/50 Termék: 5 Adapterek Rövid leírás: 5 Adapterek 00-22 00-23 00-33 00- D d L L Sw Típus M x M x M 0x R /" M x M 0x M 0x R /" 23 23 23 23 3 3 3 3 3 3 3 3-5,00 5,00 5,00 5,00 3/50 Termék: 90 Adapterek

Részletesebben

Igényes Szakembereknek!

Igényes Szakembereknek! Igényes Szakembereknek! Nélkülözhetetlen minden otthonban! Műhelyszerszámok Csap/tüske csavaró szett 062549 8.830 Ft Topex menetkészítő készlet M3-M12, 32 részes Dugattyú gyűrű bepattintó 90-175 mm Hossz:

Részletesebben

Melegvizes magasnyomású mosók NEPTUNE 1

Melegvizes magasnyomású mosók NEPTUNE 1 Melegvizes magasnyomású mosók 1 Ajánlott garázsok, autókereskedők, kereskedők és kisebb építkezési vállalatok számára. EcoPower kazán >92% hatékonyság, csökkentett üzemanyag költséggel Robosztus fémkeret

Részletesebben

6. feladat. Géprajz c. tárgyból nappali tagozatú gépészmérnök-hallgatóknak. Hajtómű részlet (formátum: A2, kihúzás: ceruzával fehér rajzlapon)

6. feladat. Géprajz c. tárgyból nappali tagozatú gépészmérnök-hallgatóknak. Hajtómű részlet (formátum: A2, kihúzás: ceruzával fehér rajzlapon) 6. feladat Géprajz c. tárgyból nappali tagozatú gépészmérnök-hallgatóknak Hajtómű részlet (formátum: A2, kihúzás: ceruzával fehér rajzlapon) A feladatban ékszíj hajtja meg a két helyen gördülőcsapágyazott

Részletesebben

Tetőcsomagtartó létraszállítóval

Tetőcsomagtartó létraszállítóval FIGYELEM: A LÉTRASZÁLLÍTÓ SÍNEK (1 ÉS 2) AZONOSAK ÉS MINDKÉT OLDALON HASZNÁLHATÓK. 1 - JOBB LÉTRASZÁLLÍTÓ SÍN - x1 CIKKSZÁM: 02-0123-M - BELSŐ SZORÍTÓ - x6 CIKKSZÁM: 02-0097 699-0536-01 AJÁNLOTT SZERELÉSI

Részletesebben

Kúpos szeg. Hengeres szeg. Hengeres szeg. Fogantyú menetes csappal és belsôkulcsnyílással Hengeresfejû csavar horonnyal és rugós alátéttel

Kúpos szeg. Hengeres szeg. Hengeres szeg. Fogantyú menetes csappal és belsôkulcsnyílással Hengeresfejû csavar horonnyal és rugós alátéttel DIN 1 - DIN 125 él () DIN 1 - ISO 2339 (Edzett, köszörült) Kúpos szeg,a4 DIN 1 A1 - SN 685 h10 DIN 1 h10 - ISO 2339A (Nem edzett, köszörült) DIN 1 h10 - ISO 2339B (Nem edzett, esztergált) Kúpos szeg,a4

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 122738-8 Védoburkolat komplett 1 2 268135-5 Vállas csapszeg 1 3 253758-2 Lapos alátét 10 1 4 418910-1 Alsó burkolat 1 5 418915-1 Burkolat 1 6 817283-3 Figyelmezteto

Részletesebben

QZERTIFIKAT HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM. Cikkszám 21 57 55 / 21 57 60. ...megoldások, melyek meggyőzik

QZERTIFIKAT HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM. Cikkszám 21 57 55 / 21 57 60. ...megoldások, melyek meggyőzik HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ HIDRAULIKUS PRÉSSZERSZÁM Cikkszám 21 57 55 / 21 57 60 DIN EN ISO 9001 QZERTIFIKAT...megoldások, melyek meggyőzik 1. MŰSZAKI ADATOK Alkalmazási terület: Kábelkötések

Részletesebben

2800 Tatabánya, Búzavirág u. 9. * Tel.: +36 (34) 309 404 * Fax: +36 (34) 511 255 TARTALOMJEGYZÉK

2800 Tatabánya, Búzavirág u. 9. * Tel.: +36 (34) 309 404 * Fax: +36 (34) 511 255 TARTALOMJEGYZÉK Tatabánya, Búzavirág u. 9. * Tel.: +36 (34) 9 4 * Fax: +36 (34) 511 5 TARTALOMJEGYZÉK Tartalom Oldal Tartalom Oldal Ablaképítő csavarok 5. Gerendatalpak 15. Acéldübel. Gyűrűs állványcsavar 17. Ácsszerkezeti

Részletesebben

2800 Tatabánya, Búzavirág u. 9. * Tel.: +36 (34) 309 404 * Fax: +36 (34) 511 255 TARTALOMJEGYZÉK

2800 Tatabánya, Búzavirág u. 9. * Tel.: +36 (34) 309 404 * Fax: +36 (34) 511 255 TARTALOMJEGYZÉK Tatabánya, Búzavirág u. 9. * Tel.: +36 (34) 9 4 * Fax: +36 (34) 511 5 TARTALOMJEGYZÉK Tartalom Oldal Tartalom Oldal Ablaképítő csavarok 5. Gerendatalpak 15. Acéldübel. Gyűrűs állványcsavar 17. Ácsszerkezeti

Részletesebben

PRÓBÁLJA KI MINTÁIT MÉG MA!

PRÓBÁLJA KI MINTÁIT MÉG MA! PRÓBÁLJA KI MINTÁIT MÉG MA! Csavarjaink, anyáink és alátéteink az alábbi alapanyagokból érhetők el, melyek min számos speciális alkalmazási területen használhatóak: Poliami PVF (poliviilién fluori) Polikarbonát

Részletesebben

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt!

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! Használati útmutató JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! A termék kezelési és használati útmutatóját őrizze meg a termék

Részletesebben

TARTALOM CSATLAKOZÓK...3 ELLENDARABOK...4 MENETES TÖMLŐVÉGEK/TÖMLŐ ÖSSZEKÖTŐK...5 ELOSZTÓK...7 MENETES KÖZDARABOK/ZÁRÓDUGÓK...8 TÖMLŐK...

TARTALOM CSATLAKOZÓK...3 ELLENDARABOK...4 MENETES TÖMLŐVÉGEK/TÖMLŐ ÖSSZEKÖTŐK...5 ELOSZTÓK...7 MENETES KÖZDARABOK/ZÁRÓDUGÓK...8 TÖMLŐK... TARTALOM CSATLAKOZÓK...3 ELLENDARABOK...4 MENETES TÖMLŐVÉGEK/TÖMLŐ ÖSSZEKÖTŐK...5 ELOSZTÓK....7 MENETES KÖZDARABOK/ZÁRÓDUGÓK......8 TÖMLŐK......9 SZORÍTÓBILINCSEK.....12 OLAJZÓK/VÍZLEVÁLASZTÓK....13 KOMPLETT

Részletesebben

A rögzítéstechnikát bízza a profikra! ÁRLISTA

A rögzítéstechnikát bízza a profikra! ÁRLISTA A rögzítéstechnikát bízza a profikra! ÁRLISTA Mfix_arlista_A4_201607.indd 1 2016. 07. 14. 11:57 Cikkszám Megnevezés Ár Kép BILINCS 11001012 egycsavaros bilincs EPDM betéttel M8 10 12 1/8 86 Ft 1 11001216

Részletesebben

Érvényes 2014.12.01-től visszavonásig - Az árak az ÁFA-t tartalmazzák!

Érvényes 2014.12.01-től visszavonásig - Az árak az ÁFA-t tartalmazzák! 002A3 Sigma csempevágó 51cm 61 300 Ft 002B3 Sigma csempevágó 66cm 67 050 Ft 002C4 Sigma csempevágó 46cm 63 600 Ft 002D4 Sigma csempevágó 61cm 69 350 Ft 002G Sigma csempevágó 37cm 36 790 Ft 003B2 Sigma

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

Fürdőszobai segédeszközök

Fürdőszobai segédeszközök Realshop - Orvosi Műszerek Kiskereskedelme Termék: Állítható szögű öntapadós kapaszkodó 85 cm Termékkód: 13084-1 Ár: 5.200 Ft. Termék: B 4301 OLDALTÁMASZOS ZUHANYZÓ KAPASZKODÓ Termékkód: 310045932 Ár:

Részletesebben

ÁRLISTA (NETTÓ) ÉRVÉNYES 2012. FEBRUÁR 22-T L BELS PEREMES ERESZCSATORNA ÉS TARTOZÉKAI

ÁRLISTA (NETTÓ) ÉRVÉNYES 2012. FEBRUÁR 22-T L BELS PEREMES ERESZCSATORNA ÉS TARTOZÉKAI ÁRLISTA (NETTÓ) BELS PEREMES ERESZCSATORNA ÉS TARTOZÉKAI CSATORNATARTÓ, LEFOLYÓBILINCS SZEGÉLYEK TÁBLALEMEZEK TET KIEGÉSZÍT K HORGANYZOTT ACÉL ALUMÍNIUM SZÍNES ALUMÍNIUM TITÁN-ZINK VÖRÖSRÉZ HORGANYZOTT

Részletesebben

ZE 2500 típusú elektrohidraulikus féklazító kezelési utasítása

ZE 2500 típusú elektrohidraulikus féklazító kezelési utasítása ZE 2500 típusú kezelési utasítása Tel : (36) 23 335 956 Fax: : (36) 23 510 156 WWW.SANDSZHAJTASTECHNIKA.HU email: SZUHAI1@ICEDSL.HU ZE 2500 típusú kezelési utasítása Felépítés, mûködési elv, üzemi feltételek

Részletesebben

CQA minőségbiztosítási asszisztens - nyári diákmunka

CQA minőségbiztosítási asszisztens - nyári diákmunka Feladatok: Minőségbiztosítási munkatársak adminisztratív támogatása Napi selejt összegyűjtése Ellenőrzések végrehajtása Adatok elemzése, összeállítása, statisztikák, prezentációk készítése Alkatrészek

Részletesebben