F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME"

Átírás

1 Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME ,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, ,00 6 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER 2-8,00 7 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 2-30,00 8 F0108-MMA-0100 ÜLÉSZÁR SZERKEZET SEAT CATCH COMP ,00 10 F0110-MMS-0000 VÁZVÉG KONZOL CARRIER BRACKET 1-330,00 14 F0114-MMA-0000 ÜLÉS NYITÓ BOWDEN SEAT CABLE 1-44,00 16 F0116-MMA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP ,00

2 F02 INSTRUMENT PANEL 1 F0201-MRS-0000 MŰSZERFAL, KOMPLETT, DIGIT INSTRUMENT PANEL ASSY., DIGIT ,00 2 F0202-MRS-0000 KILOMÉTER SPIRÁL RS +5CM CITYHEZ KÉPEST SPEEDOMETER CABLE COMP. RS 1-83,00

3 F03 LEVER, HANDLE SWITCH 1 F0301-MRS-0000 KOMPLETT BAL KORMÁNYKAPCSOLÓ SZERK. (REFI NÉLKÜL) LEFT HANDLE SWITCH ASSY. (WITHOUT HIGH BEAM) 1-330,00 6 F0306-MRS-0000 KOMPLETT JOBB KORMÁNYKAPCSOLÓ SZERK. RIGHT HANDLE SWITCH ASSY ,00 7 F0307-MRS-0000 JOBB KORMÁNYKAPCSOLÓ RIGHT HANDLE SWITCH 1-220,00 8 F0308-MMA-0100 HÁTLAP, JOBB KORMÁNYKAPCSOLÓ R. SWITCH FIXING SEAT 1-132,00 9 SC-M5X20 CSAVAR M5X20 SCREW, M5X ,00 10 SC-M5X25 CSAVAR M5X25 SCREW, M5X ,00 11 F0311-MRS-0000 BAL KORMÁNYKAPCSOLÓ (FÉM, REFI NÉLKÜL) LEFT HANDLE SWITCH (WITHOUT HIGH BEAM) 1-149,00 12 F0312-MMS-0000 HÁTLAP, BAL KORMÁNYKAPCSOLÓ L. SWITCH FIXING SEAT 1-183,00

4 F04 FRONT COVER 1 F0401-MRS ELSŐ IDOM, FEHÉR-PIROS (RED BRUSH) FRONT COVER, WHITE-RED ,00 1 F0401-MRS ELSŐ IDOM, FEHÉR-PIROS-FEKETE FRONT COVER, WHITE-RED-BLACK ,00 1 F0401-MRS ELSŐ IDOM, SÁRGA-FEHÉR-NARANCS FRONT COVER, YELLOW-WHITE-ORANGE ,00 2 F0402-MRS-0000 ELSŐ LÁMPA, KOMPLETT, PROJEKTOR FRONT LIGHT, ASSY ,00 3 F0403-MRS-0000 FEDŐ IDOM (SELYEMFÉNYŰ FEKETE) TOP COVER (BLACK) 1-478,00 4 F0404-MRS-0000 LÁMPA ALATTI BEÖMLŐ AIR INLET ,00 5 F0405-MRS-0000 GRILL RÁCS (LAKKOS FEKETE) GRILL (SHINEY BLACK) ,00 6 F0406-MRS-0000 TORLÓLEVEGŐ MEGVEZETŐ AIR DEFLECTOR 1-478,00 7 SNT-M6 LEMEZANYA, M6 SPRINGNUT M6 2-15,00 8 TSC-M4X15 LEMEZCSAVAR, 4x15 SCREW, 4X F0409-MRS-0000 CSAVAR, M6x20 (NAGYFEJŰ+) SCREW, M6X F0410-MRS-0000 JOBB ELSŐ LÁMPA, PROJEKOR RIGHT FRONT LIGHT ,00 11 F0411-MRS-0000 BAL ELSŐ LÁMPA, PROJEKTOR LEFT FRONT RIGHT ,00 12 F0412-MRS-0000 ELSŐ IZZÓ H8 FRONT BULB H8 (RS) 2-143,00

5 F05 SIDE COVER 1 F0501-MRS BAL OLDALIDOM, FEHÉR-PIROS (RED BRUSH) L DECORATE BOARD, WHITE-RED ,00 1 F0501-MRS BAL OLDALIDOM, FEHÉR-PIROS-FEKETE L DECORATE BOARD, WHITE-RED-BLACK ,00 1 F0501-MRS BAL OLDALIDOM, SÁRGA-FEHÉR-NARANCS L DECORATE BOARD, YELLOW-WHITE-ORANGE ,00 3 F0503-MRS JOBB OLDALIDOM, FEHÉR-PIROS (RED BRUSH) R DECORATE BOARD, WHITE-RED ,00 3 F0503-MRS JOBB OLDALIDOM, FEHÉR-PIROS-FEKETE R DECORATE BOARD, WHITE-RED-BLACK ,00 3 F0503-MRS JOBB OLDALIDOM, SÁRGA-FEHÉR-NARANCS R DECORATE BOARD, YELLOW-WHITE-ORANGE ,00 4 F0504-MMS-0000 KÖZÉPIDOM LUGGAGE BOX FRONT COVER 1-346,00 5 F0505-MMA-0100 KISABLAK LUGGAGE BOX SMALL FRONT COVER 1-103,00 6 F0506-MRS BETÖLTŐ KÖRÜLI IDOM, FEHÉR-PIROS ADD FUEL COVER, WHITE-RED 1-83,00 6 F0506-MRS BETÖLTŐ KÖRÜLI IDOM, FEHÉR-PIROS-FEKETE ADD FUEL COVER, WHITE-RED-BLACK 1-83,00 6 F0506-MRS BETÖLTŐ KÖRÜLI IDOM, SÁRGA-PIROS-NARANCS ADD FUEL COVER, YELLOW-WHITE-ORANGE 1-83,00 10 F0510-MMA-0000 HÁTSÓ IDOMOT RÖGZÍTŐ PEREMES ALÁTÉT WASHER 2-44,00 13 F0513-MMA-0100 GUMIS ALÁTÉT RUBBER WASHER 2-44,00 18 F0518-MMS-0000 JOBB NEM FESTETT ALSÓ OLDALIDOMOK R NOT PAINTED DOWN SIDE COVERS 1-165,00 19 F0519-MMS-0000 BAL NEM FESTETT ALSÓ OLDALIDOMOK L NOT PAINTED DOWN SIDE COVERS 1-165,00

6 F06 OIL TANK 1 F0601-MMA-0000 OLAJTARTÁLY OIL TANK 1-220,00 2 F0602-MMA-0000 OLAJTARTÁLY SAPKA OIL TANK CAP 1-103,00 4 F0604-MMA-0001 OLAJSZINTJELZŐ OIL LEVER GAUGE ASSY ,00 5 F0906-MMA-0000 CSŐBILINCS 9.5mm (DRÓT) CLIP 9.5mm 1 - -

7 F07 REAR ABSORBER 1 F0701-MMA-0002-RD HÁTSÓ LENGÉSCSILLAPÍTÓ, PIROS 28cm RR. ABSORBER COMP. RED 28cm 1-577,00 1 F0701-MMA-0002-OR HÁTSÓ LENGÉSCSILLAPÍTÓ, NARANCS 28cm RR. ABSORBER COMP. ORANGE 28cm 1-513,00

8 F08 FRONT FORK ASSY 1 F0815-MMA-0001 VILLANYAK 31MM UNDER BRACKET COMP. 31MM ,00 2 F0801-MRS-0000 JOBB TELESZKÓPSZÁR KOMPLETT 31MM F.R. FORK ASSY. 31MM ,00 3 F0802-MRS-0000 BAL TELESZKÓPSZÁR KOMPLETT 31MM F.L. FORK ASSY. 31MM ,00 5 F0807-MMA-0100 KM SPIRÁL TARTÓ FELSŐ SPEEDOMETER CABLE BRACKET (UPPER) 1-74,00 7 F0811-MMA-0001 KM SPIRÁL TARTÓ ALSÓ SPEEDOMETER CABLE BRACKET (LOWER) 1-85,00 8 F0832-MMA-0103 KOMPLETT VILLA CSAPÁGY ÉS LESZORÍTÓ SZETT FRONT FORK ASSY. 31MM 1-277,00 9 F0834-MRS-0000 FÉKCSŐTARTÓ ALSÓ BRAKE PIPE HOLDER LOWER 1-132,00 10 F0814-MMA-0100 FÉKCSŐTARTÓ FELSŐ BRAKE PIPE HOLDER UPPER ,00 11 OS-31X43X10.3 TELESZKÓP SZIMERING 31X43X10.3 OIL SEAL, FROT ABSORBER, 31X43X ,00

9 F09 FUEL TANK 1 F0901-MMA-0000 ÜZEMANYAG TANK FUEL TANK 1-805,00 3 F0903-MMA-0000 ÜZEMANYAG CSAP KOMPLETTEN (LEZÁRÓS) FUEL COCK ASSY ,00 6 F0906-MMA-0000 CSŐBILINCS 8.5mm (DRÓT) CLIP 8.5mm F0907-M4T-0000 VÁKUUM CSŐ 38cm VACUM PIPE 38cm 1-23,00 8 E0408-MMA-0000 CSŐBILINCS 9mm (LEMEZ) CLIP 9mm 1-15,00 9 F0909-MMA-0000 BENZINCSŐ (III) 22cm FUEL PIPE (III) 22cm 1-30,00 10 F0910-MMA-0000 ÜZEMANYAG SZŰRŐ FUEL FILTER ASSY. 1-59,00 11 F0911-MMA-0103 ÜZEMANYAG SZINTMÉRŐ KOMPLETT SENDER UNIT 1-181,00 12 F0912-MMA-0000 BENZINCSŐ RUGÓ (16cm) SPRING, FUEL PIPE 16cm F0919-MMA-0000 BENZINCSŐ RUGÓ (5cm) SPRING, FUEL PIPE 16cm F0915-MMA-0000 BENZINCSŐ (I-II) 7cm FUEL PIPE (I-II) 7cm 2-33,00

10 F10 SEAT 1 F1001-MMA-0001 ÜLÉS SEAT 1-952,00 2 F1002-MMA-0001 ÜLÉS ZSANÉR 1-117,00 3 F1003-MMA-0000 ÜLÉS TENGELY M7X65MM 1-44,00 5 F1005-MMA-0101 SISAKTARTÓ LUGGAGE BOX 1-601,00 8 F1008-MMA-0001-RD KAPASZKODÓ, PIROS RR. CARRIER COMP. RED 1-643,00 8 F1008-MMA-0001-OR KAPASZKODÓ, NARANCS RR. CARRIER COMP. ORANGE 1-643,00 8 F1008-M4T-0000-GR KAPASZKODÓ, GRAFIT RR. CARRIER COMP. GREY SB-M8X45 IMBUSZ CSAVAR M8X F1011-MMA-0100 METIN SZERELŐABLAK WINDOW FOR THE LUGGAGE BOX 1-74,00 12 F1112-MMA-0100 KOMPLETT ÜLÉS WHOLE SET OF SEAT 1-952,00

11 F11 FRONT WHEEL 3 OS-20X32X5 SZIMERING 20X32X5 OIL SEAL 20X32X5 1-88,00 4 UMC006 CSAPÁGY RS Brg ball racial RS UTG056 GUMI 130/60-13 TIRE 130/60-13(E MARK) F1106-MMS-0000 SZELEP VALVE MOUTH 2-116,00 8 F1108-MMA-0000 KERÉK TENGELY M12X1.25X224 FR. WHEEL AXLE M12X1.25X ,00 9 F1109-MMA-0100 TÁVTARTÓ (12.4x21.8x21) COLLAR 1-74,00 10 F1110-MMA-0000 KM MEGHAJTÓ SPEEDOMETER GEAR COMP ,00 13 F1101-MRS ELSŐ FELNI 3.5x13, FEKETE (MOTOWELL FELIRATTAL) FR WHEEL ASSY. BLACK (MOTOWELL WRITING) ,00 13 F1101-MRS ELSŐ FELNI 3.5x13, FEKETE-NARANCS CSIKKAL(MOTOWELL FELIRATTAL) FR WHEEL ASSY. BLACK WITH ORANGE STRIPE (MOTOWELL WRITING) ,00

12 F12 FRONT FENDER 1 F1201-MRS-0000 ELSŐ SÁRVÉDŐ FRONT FENDER 1-544,00 2 F1204-MMA-0000 PRIZMA, TÉGLALAP NARANCS REFLECTOR 2-50,00

13 F13 FRONT BRAKE 1 F1311-MMA-0001 FÉK TÁRCSA BRAKE DISC 1-439,00 2 F1312-MMA-0000 FÉKTÁRCSA CSAVAR BOLT; DISC OF THE BRAKE 3-44,00 3 F1303-MMA-0100 FÉKNYEREG CALIPER F1304-MMA-0100 FÉKNYEREG KONZOL CALIPER HOLDER F1305-MMA-0000 LÉGTELENÍTŐ CSAVAR AIR SCREW 1-44,00 6 F1320-MMA-0000 FÉKBETÉT BRAKE PAD KIT 1-191,00 7 F1319-MMA-0001 FÉKBETÉT FESZÍTŐ LEMEZ BRAKE SHOE FLEX 1-220,00 8 F1342-MMA-0000 FÉKBETÉT TARTÓ CSAVAR BRAKE SHOE SCREW F1308-MMA-0001 FÉKOLAJCSŐ, FÉKFOLYADÉKCSŐ 96cm OIL PIPE 96cm 1-425,00 10 F1301-MMA-0001 FÉKCSAVAR ALÁTÉT (RÉZ) washer, brake screw 4-5,00 11 F1309-MMA-0000 FÉKCSŐ CSAVAR BRAKE PIPE BOLT 2-44,00 12 F1310-MMA-0300 FŐFÉKHENGER DISC BRAKE PUMP 1-747,00 13 F1338-MMA-0000 FŐFÉKHENGER KONZOL DISC BRAKE PUMP HOLDER 1-176,00 14 F1323-MMA-0300 JOBB FÉKKAR, ELSŐ TÁRCSAFÉK DISC BRAKE LEVER 1-214,00 15 F1324-MMA-0000 FÉKKAR TARTÓ CSAVAR BRAKE LEVER BOLT 1-44,00 16 F1328-MMA-0300 FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ (JOBB) STOP SWITCH ASSY. 1-83,00 17 F1339-MMA-0100 KOMPLETT FÉKNYEREG FÉKBETÉTTEL CALIPER ASSY., WITH SHOE 1-857,00 18 CALIPER ASSY. WITHOUT BRAKE FÉKNYEREG KOMPLET, FÉKBETÉT NÉLKÜL 1 - F1327-MMA-0001 SHOE 396,00 20 F1343-MMA-0000 FÉKNYEREG CSAVAR, M8X35 CALIPER SCREW, M8X HSC-M6X15 CSAVAR (HLF), M6X15 SCREW, M6X ,00 22 F1322-MMA-0000 ELSŐ FÉKRENDSZER KOMPLETT FRONT BRAKE SYSTEM 1 - -

14 F14 REAR WHEEL 1 F1401-MRS HÁTSÓ FELNI 3.5x13, FEKETE (MOTOWELL FELIRATTAL) REAR WHEEL ASSY. BLACK (MOTOWELL WRITING) 3.5X13" ,00 1 F1401-MRS HÁTSÓ FELNI 3.5x13, FEKETE-NARANCS CSIKKAL(MOTOWELL FELIRATTAL) FR WHEEL ASSY. BLACK WITH ORANGE STRIPE (MOTOWELL WRITING) 3.5X13" ,00 2 UTG056 GUMI 130/60-13 TIRE 130/60-13 (E MARK) F1411-MMA-0001 HÁTSÓ KERÉK ANYA M16X1.5 NUT; RERAR RIM M16X ,00 12 F1412-MMA-0000 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ REAR FENDER 1-366,00 20 F1311-MMS-0000 HÁTSÓ FÉKTÁRCSA BRAKE DISC F1312-MMA-0000 FÉKTÁRCSA CSAVAROK BOLT 3-44,00 22 F1322-MMS-0000 FELNI ANYA TAKARÓ BOLT COVER 1-28,00 23 F1423-MMS-0000 PEREMES ALÁTÉT, HÁTSÓ SÁRVÉDŐ WASHER, REAR FENDER 2-17,00

15 F15 STEERING 1 F1501-MMA-0001 KORMÁNYSZARV HANDLE COMP ,00 2 HSC-M10X45 CSAVAR M10X45 SCREW, M10X ,00 3 NT-M10 ANYA M10 NUT, M10 1-8,00 4 F1504-MMA-0000 BAL MARKOLAT L. GRIP 1-74,00 5 F1505-MMA-0000 JOBB MARKOLAT KOMPLETT R. GRIP ASSY. 1-88,00 8 F1508-MMA-0100 GÁZBOWDEN KOMPLETT (150cm) CABLE ASSY. THROTTLE (150cm) 1-308,00

16 F16 FOOTREST AND STAND 1 F1601-MMA-0001 KÖZÉPSZTENDER MAIN STAND COMP ,00 2 F1602-MMA-0000 KÖZÉPSZTENDER TENGELY PIN 1-44,00 6 F1606-MMA-0100 KÖZÉPÁLLVÁNY RUGÓ TENSION SPRING MAIN STAND 1-44,00 7 F1607-MMA-0100 TAPOSÓ, FEKETE FLOOR, BLACK 1-410,00 11 F1611-MMA-0101 OLDALTÁMASZ SIDE STAND COMP ,00 12 F1612-MMA-0101 OLDALTÁMASZ CSAVAR SINGLE SUPPORT BOLT 1-17,00 14 F1614-MMA-0001 OLDALTÁMASZ RUGÓ TENSION SPRING SIDE STAND 1-44,00 16 F1616-MMA-0100 AKKUMULÁTOR TAKARÓ BATTERY COVER 1-132,00 18 F1618-MMA-0002 KÖZÉPÁLLVÁNY GUMIBAK (KICSI) CUSHION, MAIN STAND 1-30,00

17 F17 LEG SHIELD 1 F1701-MMA-0100 ELSŐ BELSŐ IDOM LEG SHIELD, ,00 2 F1702-MRS-0000-BK HASIDOM, RS FEKETE (PIROS-FEHÉR-FEKETE; SÁRGA-FEHÉR-NARANCS) UNDER COVER, BLACK (RED-WHITE-BLACK; YELLOW-WHITE-ORANGE) 1-857,00 3 SNT-4.2 LEMEZ ANYA TSC-4.2X16 LEMEZ CSAVAR 4.2X ,00 2 F1702-MRS-0000-RD HASIDOM, PIROS (FEHÉR-PIROS)) UNDER COVER, RED (WHITE-RED) 1-857,00 5 F1705-MMA-0100 BELSŐ TAKARÓ IDOM INNER FENDER 1-176,00 7 F1707-MMA-0100 ALVÁZSZÁM TAKARÓ INSPECT COVER 1-18,00 8 F1708-MMA-0001 AKASZTÓ HOOK, HELMET 1-18,00

18 F18 COWLING 1 F1801-MRS-0000-RB FEJIDOM FELSŐ; FEHÉR-PIROS HANDLE COVER, WHITE-RED 1-494,00 1 F1801-MRS FEJIDOM FELSŐ; FEHÉR-PIROS-FEKETE HANDLE COVER, WHITE-RED-BLACK 1-494,00 1 F1801-MRS FEJIDOM FELSŐ; SÁRGA-FEHÉR-NARANCS HANDLE COVER, YELLOW-WHITE-ORANGE 1-494,00 2 F1802-MMA-0100 FEJIDOM ALSÓ HANDLE COVER, ,00 3 F1807-MMS-0000 PLEXI METER VISION ASSY ,00 4 F1804-MRS-0000 JOBB TÜKÖR REAR VIEW MIRROR RIGHT 1-494,00 5 F1805-MRS-0000 BAL TÜKÖR REAR VIEW MIRROR LEFT 1-494,00 6 F1806-MRS-0000 TÜKÖR PÁR PAIR MIRROR 1-969,00 7 F1807-MRS-0000 TÜKÖR CSAVAR SZETT, RS-HEZ MIRROR SCREWS 1-60,00

19 F19 INDEX 1 F1901-MRS-0000 BAL ELSŐ INDEX KOMPLETT, LED FLASHER LIGHTASSY. FR. LEFT, LED(E MARK) 1-709,00 2 F1902-MRS-0000 JOBB ELSŐ INDEX KOMPLETT, LED FLASHER LIGHT ASSY., LED FR. RIGHT (E MARK) 1-709,00

20 F20 TAIL LIGHT 1 F2001-MRS-0000 HÁTSÓ INDEX KOMPLETT, LED JOBB-BAL FLASHER LIGHT ASSY, LED RIGHT-LEFT 1-709,00 3 F2012-MMS-0000 FÉKLÁMPATEST KOMPLETT TAIL LIGHT ASSY. (E MARK) 1-659,00 4 F1203-MMA-0000 HÁTSÓ PRIZMA PIROS TÉGLALAP REAR REFLECT IMPLEMENT 1-44,00 5 F2020-MMS-0000 FAROK IDOM LICENSE BRACKET 1-313,00

21 F21 MUFFLER ASSY 1 F2101-MMS-0800 SPORT KIPUFOGÓ RENDSZER SPORT MUFFLER ASSY ,00 8 F2108-MMA-0001 TŰZKARIKA GROMMET, EXHAUST PIPE 1-116,00 18 F2118-MMA-0800 MÁSODLAGOS LEVEGŐ RENDSZER HYPO-BURNING UNILATERALISM VALVE 1-593,00 20 F2120-MMA-0000 TŐCSAVAR, KIPUFOGÓ CYLINDER AND MUFFLER CONNECTION SCREW 2-16,00

22 F22 ELECTRICAL EQUIPMENT 1 F2201-MMA GYÚJTÁS ELEKTRONIKA (A) (45 KM/H VERSION) 6500 RPM C.D.I. UNIT COMP. (A) 1-396,00 1 F2201-MMA-0002-OV GYÚJTÁS ELEKTRONIKA (B) (OPEN VERSION) C.D.I. UNIT COMP. (B) 1-308,00 2 F2301-MMA-0001 FESZÜLTSÉG SZABÁLYZÓ REGULATOR COMP ,00 3 F2203-MMA-0000 TRAFÓ IGNITION COIL 1-206,00 4 F2305-MMA-0200 ZÁR SZETT LOCK ASSY ,00 5 UEA154 AKKUMULÁTOR 7AH BATTERY ASSY F2206-MRS-0000 FŐKÁBELKÖTEG (BIZTOSÍTÉKKAL) WIRE HARNESS ASSY ,00 7 F2306-MMA-0001 DUDA HORN (E MARK) 1-264,00 8 F2308-MMA-0000 INDEX RELÉ FLASH&AUDIO PILOT COMP ,00 9 F2209-MMA-0000 ÖNINDÍTÓRELÉ KOMPLETT STARTER RELAY COMP ,00 10 F2223-MMA-0800 OLDALSZTENDER KAPCSOLÓ SIDE STAND SWITCH 1-293,00 11 F2316-MMA-0102 RIASZTÓ SZETT ALARM SET ,00 12 F2317-MMA-0002 RIASZTÓ TARTÓ GUMI ALARM BOKX RUBBER HOLDER 1-116,00 13 F2220-MMA-0000 GYERTYAPIPA COVER, IGNITION COIL 1-147,00 14 F2221-MMA-0100 TRAFÓ GYERTYAPIPÁVAL IGNITION COIL ASSY ,00

23 F24 TOOLS 1 F2401-MMA-0000 SZERSZÁM KÉSZLET TOOL WITH SCOOTER 1-147,00

24 F25 REAR DISC BRAKE SYSTÉM 1 F1401-MMS-0000 TELJES HÁTSÓ TÁRCSAFÉK RENDSZER RR. DISC BRAKE ASSY ,00 2 F1402-MMS-0000 HÁTSÓ TÁRCSAFÉK MUNKAHENGER KOMPLETT RR.DISC BRAKE PUMP ASSY ,00 3 F1403-MMS-0001 SASSZEG SPLIT SPIN 1-50,00 4 F1404-MMS-0000 FÉKBETÉT RESZGÉSCSILLAPÍTÓ DISPACING SPRING 1-20,00 5 F1405-MMS-0000 FÉKBETÉT TARTÓ STIFT ORIENTATION PIN 1-32,00 6 F1406-MMS-0000 HÁTSÓ TÁRCSAFÉK BETÉT REAR DISC BRAKE PAD 1-214,00 18 F1309-MMA-0000 FÉKCSŐ CSAVAR SCRREW, OIL PIPE F1301-MMA-0001 ALÁTÉT, OLAJCSŐ (RÉZ) WASHER, OIL PIPE 4-5,00 20 F1420-MMS-0000 HÁTSÓ TÁRCSAFÉK OLAJCSŐ RR. DISC BRAKE OIL PIPE 1-659,00 21 F1421-MMS-0000 FŐFÉKHENGER KOMPLETT RR. DISC BRAKE CYLINDER ASSY ,00 27 F1427-MMS-0000 KAPCSOLÓ, HÁTSÓ TÁRCSAFÉK FÉKLÁMPA SWITCH, REAR BRAKE STOP LAMP 1-132,00 28 F1338-MMA-0000 FŐFÉKHENGER TARTÓ KONZOL HOLDER, BRAKE CYLINDER 1-176,00 30 F1430-MMS-0000 BAL FÉKKAR, HÁTSÓ TÁRCSAFÉK LEVER, RR. DISC BRAKE 1-247,00 34 F2534-MMS-0000 FÉKOLAJCSŐ TARTÓ (1) HOLDER, RR. DISC BRAKE PIPE (TYPE 1) 2-149,00 35 F2534-MMS-0000 FÉKOLAJCSŐ TARTÓ (2) HOLDER, RR. DISC BRAKE PIPE (TYPE 2) 1-149,00

25 F26 WATER COOLING 1 F2601-MRS-0000 HŰTŐ RADIATOR ,00 2 F2602-MRS-0000 HŰTŐ KONZOL 1 BRACKET (RADIATOR) ,00 3 F2603-MRS-0000 HŰTŐKONZOL 2 BRACKET (RADIATOR) ,00 4 F2604-MRS-0000 ELSŐ IDOM TARTÓ KONZOL FRONT BOARD BRACKET 1-215,00 5 F2605-MRS-0000 VÍZCSŐ 1 TUBE 1 (WATER) 1-791,00 6 F2606-MRS-0000 VÍZCSŐ 2 TUBE 2 (WATER) 1-906,00 7 F2607-MRS-0000 VÍZCSŐ 3 TUBE 3 (WATER) 1-149,00 8 F2608-MRS-0000 VÍZCSŐ 4 TUBE 4 (WATER) 1-149,00 9 F2609-MRS-0000 VÍZCSŐ 5 TUBE 5 (WATER) 1-50,00 10 F2610-MRS-0000 TÁGULÁSI TARTÁLY TANK RADIATOR RESERVE 1-428,00 11 F2611-MRS-0000 TÁGULÁSI TARTÁLY KUPAK CAP (TANK RADIATOR RESERVE) 1-66,00 12 F2612-MRS-0000 VÍZCSŐ TARTŐ BILINCS CLIP (TUBE) 3-428,00 13 F2613-MRS-0000 GYORSKÖTÖZŐ 6-99,00 14 SC-M6 CSAVAR, M6 SCREW, M6X ,00 15 F2615-MRS-0000 LEMEZANYA, M6 SPRING NUT M6 8-33,00

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G

OPTIMUM. 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G. 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G. Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G R OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7 Tartalékalkatrészek - Spare parts S350 G 7.1 Rajz - Explosion drawing - S350 G 49 10.4.07 K:\AA Optimum\EREDETI manuals\metal_belt_saws\s350g\h\s350g_parts.fm

Részletesebben

HAKKO Alkatrészlista. Hegytisztítás HAKKO599B Cleaning wire

HAKKO Alkatrészlista. Hegytisztítás HAKKO599B Cleaning wire 1188. Budapest, Rákóczi u. 53/B Ungarn Tel/Fax: 06-1-294-1558 www.forrasztastechnika.hu HAKKO Alkatrészlista Kép Rendelési kód Megnevezés Megjegyzés Teszter HAKKO FG-100 FG-101 191-212 Sensor FG-100 FG101

Részletesebben

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus HU Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus He-Va Vip-Roller 3.3 4.5 m N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: +45 9772 4288 Fax:+45 9772 2112 www.he-va.com 2 TARTALOMJEGYZÉK:

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék HU He-Va Tip-Roller 4,5m 5,4m 6,3m (kivéve 6,3m 620mm Cambridge) N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors Tel: +45 9772 4288 Fax:+45

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description

Alkatrész Börze. Cikkszám Cikkmegnevezés Description Alkatrész Börze Cikkszám Cikkmegnevezés Description Nettó eladási ár Ft-ban Price EUR 10104014 CSATLAKOZO THREADED UNION 32 0,11 10153997 CSATLAKOZO WIRE CONNECTOR 1355 4,59 10206320 KULCS KEY 185 0,63

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H OPTIMUM 6 Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H 6.1 Áttekintés - Overview B24H 37 OPTIMUM Tartalékalkatrészek - Spare parts B24H - B28H 6.1.1 Tartalékalkatrész

Részletesebben

M10 A2, retaining nut for the impeller 9 Washer 1 No. 10 A2 Spring washer for the impeller retaining nut 10 Washer 1 No

M10 A2, retaining nut for the impeller 9 Washer 1 No. 10 A2 Spring washer for the impeller retaining nut 10 Washer 1 No VB25/ 1300 Inox Type Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture 1 Pump case JPV413 730 1 Yes 2 Screw 1 No 3 O ring 17*3 OR8 1 No 4 Plastic cap 2 No 5 O ring

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

Használati utasítás PV-AC2610-CE

Használati utasítás PV-AC2610-CE Használati utasítás PV-AC2610-CE - 1 - Biztonsági instrukciók Köszönjük, hogy termékünk megvásárlása mellett döntött. Annak ellenére, hogy igyekszünk minden gyártással kapcsolatos hibát elhárítani, azok

Részletesebben

Modell típus: BFI620. termékkód: 30708

Modell típus: BFI620. termékkód: 30708 Modell típus: BFI620 termékkód: 30708 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

101128 hossz: 6500 mm length:6500 mm

101128 hossz: 6500 mm length:6500 mm Összesítő táblázat ablak, és franciaajtó profilokról Widows and french doors profile recapitulation table 101128 Tokprofil ablakokhoz, és francia ajtókhoz Frame profile for windows, and french doors 101328

Részletesebben

www.mosogepszerviz.info

www.mosogepszerviz.info Modell típus: IWC7105ECOEE/E termékkód: 72420 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc

Serial no. Description Order code Weight Piece no. Ordering possibility Price Note Picture. BT612 1100 1 Yes. BT622 600 1 Yes Ø 154 mm cast iron disc Type BT6877K Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV

FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV Típusszám: NTIVEX99.0 Sorozatszám: FELHASZNÁLÓI KÉZIKÖNYV Sorozatszám: Címke A visszakereshetőség végett tüntesse fel a sorozatszámot a fenti sorban. KÉRDÉSE VAN? Ha kérdése van, vagy valamilyen alkatrész

Részletesebben

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets

3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets 3. Hegeszt - és vágó készletek / Cutting and welding sets Varga hegeszt - és vágó készlet / Varga combined cutting and welding set DIN MSZ EN ISO 5172, Acetilénre Varga hegeszt - vágó készlet / Combined

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse, 0 Wien Tel: 0 / 66 7 0-0* Fax: 0 / 66 7 0-40 Makita Service Information / Model: LS074FL Seite /9 (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info

Modell típus: WITL100FR. www.mosogepszerviz.info Modell típus: WITL100FR Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking

GÁZARMATÚRA. Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking GÁZARMATÚRA Gas valve and pressure regulator with electromagnetic locking A 8089-101/A Szerelt gázarmatúra Valve complete B 8095-200 Szelepszár Main valve disk bar C 8072-200 Parafatömítés (egy lyukú)

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

Modell típus: IWC6085SEU. termékkód: 62618

Modell típus: IWC6085SEU. termékkód: 62618 Modell típus: IWC6085SEU termékkód: 62618 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ YAMADA

KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ YAMADA Magyar-Amerikai Környezet- és Egészségvédelmi Kft. KARBANTARTÁSI ÚTMUTATÓ a YAMADA NDP-10 típusú, sőrítettlevegı meghajtású membránszivattyúkhoz Megrendelı: Típus: Gyártási szám: Eladás dátuma: Vadrózsa

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

Madison ellipszistréner

Madison ellipszistréner Madison ellipszistréner A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36 (70) 211 8227, www.insportline.hu Figyelmeztetés:

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. "M" méretű gyöngyláncos hajtómű, fehér

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. M méretű gyöngyláncos hajtómű, fehér Round M chain ROUND M CHAIN RLRTU-38 alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm roller blind tube, aluminium, 38 mm, 580 cm RLRTU-42 alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm roller blind tube, aluminium, 42 mm, 580

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 28 mm. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 28 mm. alumínium csőszelvény Ø 38 mm, 580 cm. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm Round S chain ROUND S CHAIN RLRTU-28 Ø 28 mm aluminium, 28 mm, 580 cm RLRTU-38 Ø 38 mm, 580 cm aluminium, 38 mm, 580 cm RLRTU-42 Ø 42, 580 cm aluminium, 42 mm, 580 cm RLRC2001-W "S" méretű gyöngyláncos

Részletesebben

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA!

A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! A SZERVIZT ÉS AZ ALKATRÉSZEKET AZ ELADÓ BIZTOSÍTJA! Insportline Hungary kft., Kossuth Lajos utca 65, 2500 Esztergom tel/fax: +36(06)33 313242, mobil: (0670)2118227 www.insportline.hu Fontos biztonsági

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. Somfy motor felfogató. adapter somfy motorhoz Ø 42-es tengelyhez

MEGNEVEZÉS ARTICLE KISZERELÉS MOQ. alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm. Somfy motor felfogató. adapter somfy motorhoz Ø 42-es tengelyhez Round M motor ROUND M MOTOR RLRTU-42 alumínium csőszelvény Ø 42, 580 cm roller blind tube, aluminium, 42 mm, 580 cm RLRC2046-ABC Somfy motor felfogató universal bracket adapter Somfy motors RLRC3044-ABC

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: LC30 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO

Részletesebben

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus

Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus HU Megfelelőségi tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész katalógus He-Va Vip-Roller 5.4 6.3 7.3 8.2 m Fontos: Mielőtt elkezdené használni a gépet, alaposan tanulmányozza át a kezelési utasítást, hogy megismerje

Részletesebben

1097 Budapest, Illatos út 7. Fax: (36) 1/357-6390 Nyugat-Mo.: (36) 1/357-6389, Kelet Mo.: (36) 1/348-0341, Bp.: 1/348-0340

1097 Budapest, Illatos út 7. Fax: (36) 1/357-6390 Nyugat-Mo.: (36) 1/357-6389, Kelet Mo.: (36) 1/348-0341, Bp.: 1/348-0340 727_732egyebalkatreszek.qxd 2007.03.27. 14:37 Page 727 Egyéb alkatrészek 727_732egyebalkatreszek.qxd 2007.03.27. 14:37 Page 728 cikkszám / code 34 148 010 mágnes szelep cikkszám / code 34 148 011 mágnes

Részletesebben

Montážny manuál Montážní manuál Szerelési útmutató

Montážny manuál Montážní manuál Szerelési útmutató Montážny manuál Montážní manuál Szerelési útmutató 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Meghúzási nyomatékok (N.m) Acélminőség Kulcsméret FIGYELMEZTETÉS A klímaberendezésnek a jármű

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. LS1013 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE PAGE 1 001 911373-5 Trapézfeju csavar M6x50 911373 4 002 154568-9 Motorház LS1013 1 003 265995-6 Önmetszo csavar M4x18* 2 004 416075-3 Motorház hátsó fedele LS1013 1 005 631219-6 Szabályozó elektronika

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

windshield Cardioid microphone complete with XLR module, clip and windshield Super-cardioid microphone complete with XLR module, clip & windshield

windshield Cardioid microphone complete with XLR module, clip and windshield Super-cardioid microphone complete with XLR module, clip & windshield MKH 8000 Series - Professzionális RF Kondenzátor mikrofonok, kiegészítők Omni-directional 500965 MKH 8020 complete with XLR module, clip & windshield 274 252 Ft 348 300 Ft 500966 MKH 8040 Cardioid complete

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL

Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER DRILL Oldal 1 / 1 Modellszám DHP456 CORDLESS HAMMER DRIVER Oldal1 / DRILL 4 001 815C81-7 DHP456 NAME PLATE 1 C10 6005- Gumi csapszeg 6 6005- D10 INC. 19 00A 188971-

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

Cars and motor industry 1

Cars and motor industry 1 Cars and motor industry Alkoss kifejezéseket az A és B keretben megadott szavakkal, majd párosítsd őket össze a magyar megfelelőjükkel! A pressure tool beam splash computer car hydraulic inclined B gauge

Részletesebben

PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF

PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF SZERVíZKÖNYV PROFESSIONAL FS 181 HF FS 241 HF FS 301 HF FI-M030430/b 0 1. Adattáblázat 2. Méretek 3. Hűtőkör diagram 4. Üzemeltetési határok 5. Kapcsolási rajz 6. Hibakeresés 7. Vezérlés 8. A készülékek

Részletesebben

Diffizár rugó nyomó (teljes hossz: 50 mm, átmérő: 15mm, rugó vastagág: 1,5 mm)

Diffizár rugó nyomó (teljes hossz: 50 mm, átmérő: 15mm, rugó vastagág: 1,5 mm) Cikkszám Megnevezés Bruttó AKCIÓS ár 54353 Szelep ék 70 Ft 54682 Ék hidraulika elosztókar 3x6.5x16 70 Ft 21018 Kuplung pedál visszanyomó tányér 100 Ft 318189 Anya M20x1,5 / 2 menetű orbitos gömbcsapra

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita.

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / 616 27 30-0* Fax: 01 / 616 27 30-40 Mail: verkauf@makita.at Web: www.makita. Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: HM800 Seite /6 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

Modell típus: WITP102EU/Y. termékkód: 34266

Modell típus: WITP102EU/Y. termékkód: 34266 Modell típus: WITP102EU/Y termékkód: 34266 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

Dobozok és szekrények. Installation Boxes

Dobozok és szekrények. Installation Boxes Dobozok és szekrények vakolat alá és fölé Installation Boxes Surface Installation and Concealed Cabling megfelelő. A Dietzel Univolt dobozai és szekrényei nem csak kizárólag a következő szerelési rendszerhez

Részletesebben

Modell típus: ISA60VFR. termékkód: 43056

Modell típus: ISA60VFR. termékkód: 43056 Modell típus: ISA60VFR termékkód: 43056 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

HighwayHawk árlista 2013 1/45 oldal moto.hu motorosbolt

HighwayHawk árlista 2013 1/45 oldal moto.hu motorosbolt HighwayHawk árlista 2013 1/45 oldal moto.hu motorosbolt 00-10003 SHOP DISPLAY RACK 60 X 100 CM 11,480 Ft 00-10004 DISPLAY HOOK 100 MM 1,320 Ft 00-10005 DISPLAY HOOK 150 MM 1,320 Ft 00-10006 DISPLAY HOOK

Részletesebben

ÁRLISTA 2015 EUREKA E36. with 12V-80Ah AKKUMULÁTOR, BEÉPÍTETT TÖLTŐ ÉS PPL KEFE. 649 440 Ft. E36 C cable powepiros 220-230V ÉS PPL KEFE.

ÁRLISTA 2015 EUREKA E36. with 12V-80Ah AKKUMULÁTOR, BEÉPÍTETT TÖLTŐ ÉS PPL KEFE. 649 440 Ft. E36 C cable powepiros 220-230V ÉS PPL KEFE. ÁRLISTA 2015 EUREKA E36 E36 B with 12V-80Ah AKKUMULÁTOR, BEÉPÍTETT TÖLTŐ ÉS PPL KEFE 649 440 Ft E36 C cable powepiros 220-230V ÉS PPL KEFE 524 160 Ft * AUTOMATIC MEGHAJTÁS * FEDÉLZETI AKKUMULÁTOR TÖLTŐ

Részletesebben

EMA Alkatrészlista. Háztartási mosógépek. PNC ELC Márkanév Modell 914517359 01 Zanussi FE1205. Elöltöltős mosógépek. Electroluxwww.mosogepszerviz.

EMA Alkatrészlista. Háztartási mosógépek. PNC ELC Márkanév Modell 914517359 01 Zanussi FE1205. Elöltöltős mosógépek. Electroluxwww.mosogepszerviz. PNC ELC Márkanév Modell 914517359 01 Zanussi FE1205 EMA Alkatrészlista Háztartási mosógépek Elöltöltős mosógépek www.mosogepszerviz.info www.mosogepszerviz.info - 1 - Mátrix PNC ELC Gyárt. Idő Modell A

Részletesebben

Alapcsavarok kisker árai

Alapcsavarok kisker árai Alapcsavarok kisker árai Termékkód Megnevezés Bruttó eladási ár 910100 Alapcsavar 10x100 72,00 Ft 910120 Alapcsavar 10x120 82,99 Ft 910150 Alapcsavar 10x150 101,99 Ft 910180 Alapcsavar 10x180 136,00 Ft

Részletesebben

Szelencés Standard manométerek Osztály pontosság 1,6%

Szelencés Standard manométerek Osztály pontosság 1,6% Szelencés Standard manométerek Osztály pontosság 1,6% Nem agresszív gáz és folyékony halmazállapotú, nem kristályosodó, alacsony viszkozítású közegek mérésére Nullapont beállítási lehetőség! A ház anyaga:

Részletesebben

Miért töltenél órákat a hibafeltárásra?

Miért töltenél órákat a hibafeltárásra? Volkswagen Diagnosztikai hibakódok táblázata (Diagnostic trouble codes: DTC) Általános leírás 1996-os évtl kezdden az észak amerikai piacra gyártó autógyáraknak egy elírt fedélzeti diagnosztikai rendszerrel

Részletesebben

BTSZ 600 Special. Type

BTSZ 600 Special. Type Type BTSZ 600 Special Elpumps Kft. Fehérgyarmat, Szatmári u. 21. Tel.: +36-44/510-530 Fax.: +36-44/510-535 E-mail.: info@elpumps.hu Home Page: www.elpumps.hu Serial no. Description Order code Weight Piece

Részletesebben

Formatic Ltd. SZLOVÉNIA. BULGÁRIA Stritarjevca ulica 24. Sládkovičova 69. 3, Georgi Benev St. SI-2000 Maribor. BG-4003 Plovdiv Tel: +3862/421 33 50

Formatic Ltd. SZLOVÉNIA. BULGÁRIA Stritarjevca ulica 24. Sládkovičova 69. 3, Georgi Benev St. SI-2000 Maribor. BG-4003 Plovdiv Tel: +3862/421 33 50 Cikkszám: A00 Sanotechnik Hungária Kft. Budapest Nagytétényi út. Tel.: + -00 Fax: + -0 Email: info@sanotechnik.hu www.sanotechnik.com Szimbólumfotó Sanotechnik d.o.o. SC Sanotechnik S.R.L. Sanotechnik

Részletesebben

ISUZU D-MAX GYÁRI KIEGÉSZÍTÔK

ISUZU D-MAX GYÁRI KIEGÉSZÍTÔK Az Ön márkakereskedôje: WAE Kft. 2051 Biatorbágy, Budai út 16. www.isuzu4x4.hu A WAE Kft. az esetleges nyomdai, illetve rendelhetôségi hibákért felelôsséget nem vállal. Az ár-, és felszereltség változtatás

Részletesebben

O-gyûrûk és tömítések

O-gyûrûk és tömítések 737_748_Ogyuruk.qxd 2007.04.19. 9:33 Page 737 O-gyûrûk és tömítések O-rings and gaskets 737_748_Ogyuruk.qxd 2007.04.19. 9:33 Page 738 O-GYûRûK/O-RINGS cikkszám / code 27 1 010 O-gyûrû szett / 8x10db O-ring

Részletesebben

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár

Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár Használati utasítás INSPORLTINE QUIET mágneses szobakerékpár A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE

16. ELEKTRONIKA. 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST ZONE 16. ELEKTRONIKA 484165 kombinált kapcsoló SIMSON / MZ Német Minőség EAST 195541 1 701012 világítás kapcsoló SIMSON új EAST 390450 2 484118 irányjelző kapcsoló SIMSON S51 / S70 / S53 / S83 Német 390460

Részletesebben

MELLÉKLET / ANNEX. EU MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZAT-hoz for EU DECLARATION OF CONFORMITY

MELLÉKLET / ANNEX. EU MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZAT-hoz for EU DECLARATION OF CONFORMITY TRACON BUDAPEST KFT. TRACON BUDAPEST LTD. 2120 DUNAKESZI, PALLAG U. 23. TEL.: (27) 540-000, FAX: (27) 540-005 WWW.TRACON.HU EU MEGFELELŐSÉGI NYILATKOZAT, a 79/1997. (XII. 31.) IKIM számú és a 374/2012.

Részletesebben

ALUMÍNIUM INFORMÁCIÓS RENDSZEREK

ALUMÍNIUM INFORMÁCIÓS RENDSZEREK Hordozható prezentációs állványok X Banner A 600 x 1600 4.800,- X Banner B 600 x 1600 5.800,- X Banner C 1200 x 2000 14.800,- X Banner Aluline 800 x 2000 26.800,- X Banner Bamboo 600 x 1600 7.800,- X Banner

Részletesebben

Használati utasítás Insportline OXFORD evezıgép

Használati utasítás Insportline OXFORD evezıgép Használati utasítás Insportline OXFORD evezıgép A szervizért és az alkatrészekért az eladó cég felel. Insportline Hungary kft. Kossuth Lajos u. 65, 2500 Esztergom tel. +36 (33) 313242, +36 (70) 211 8227,

Részletesebben

EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY

EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY Tartalomjegyzék EC MEGFELELŐSÉGI TANÚSÍTVÁNY... 3 1. Átadáskori ellenőrzés... 4 2. Kezelési utasítás... 4 2.1 Henger üzembe helyezése... 4 2.2 Szállítás... 4 3. Karbantartás... 5 4. Alkatrész lista, henger...

Részletesebben

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék

Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék HU + Megfelelőségi Tanúsítvány Kezelési utasítás Alkatrész jegyzék He-Va Tip-Roller 6.3m 620mm Cambridge gyűrűvel, 7.3m 8.2m 9.5m 10.2m minden gyűrűtípussal N. A. Christensensvej 34 DK-7900 Nykøbing Mors

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Your contact person Úr Ottmar Schmid Technischer Vertrieb 0711 88718 500 0711 88718 100 o.schmid@mannesmann-demag.com.

Your contact person Úr Ottmar Schmid Technischer Vertrieb 0711 88718 500 0711 88718 100 o.schmid@mannesmann-demag.com. Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Sorjázási, csiszolási, marási, polirózási és öntvénytisztitási megmunkálásokra Robusztus kivitelezés, ER-befogó patron Biztonsági inditókar az EN 792 szabvàny szerint A

Részletesebben

Thule termékek. Thule kerékpártartók. Thule vonóhorogra szerelhető kerékpártartók os fogyasztói árak ÁFÁ-val. Újdonságok Kifutott termékek (x)

Thule termékek. Thule kerékpártartók. Thule vonóhorogra szerelhető kerékpártartók os fogyasztói árak ÁFÁ-val. Újdonságok Kifutott termékek (x) (x) nagyker Thule kerékpártartók 532002 Thule FreeRide 532 12 047 Ft 20 400 Ft 561000 Thule OutRide 561 24 744 Ft 41 900 Ft 561102 Thule Thule OutRide 561 15mm thru axle adapter 6 201 Ft 10 500 Ft 565001

Részletesebben

Mami Kupa 125 Sport kategória technikai szabályzat

Mami Kupa 125 Sport kategória technikai szabályzat Mami Kupa 125 Sport kategória technikai szabályzat Motor Specifikáció A motorkerékpárnak az eredeti gyártó által kell homologizáltnak lennie. A motorkerékpár megjelenésének elöl és hátulnézetből, illetve

Részletesebben

MF-U mérőmikroszkóp (D-generáció)

MF-U mérőmikroszkóp (D-generáció) Specifikáció Képalkotás Egyenesállású kép Optikai tubus Siedentoph típus (állítható szemtávolság: 51-76), 1X tubuslencse, binokulár tubus (dőlés: 25 ), Szálkereszt rávetítés, TVmounttal, Optikai arány

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben