NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12"

Átírás

1 SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X HENGERFEJFEDÉLJOBB K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B CSAVAR 6X J01F000 SZELEPDEKLI TÖMÍTÉS J01F000 CSILLAPÍTÓBLOKK CSAVAR 5X KARTERGÁZCSŐ MEMBRÁN O-GYŰRŰ J01F000 CSAP10X14 NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6X CSAVAR 6X J01F000 SZELEPDEKLI TÖMÍTÉS CSILLAPÍTÓ BETÉT

2 HENGERFEJ HENGERFEJ HENGERFEJ TŐCSAVAR CSAVAR 8X N03F000 ALÁTÉT J01F000 GYERTYA 6 B ALÁTÉT J01F000 CSAP TARTÓKONZOL NO J01F000 O GYÜRŰ SZÍVÓCSONK J01F000 TÖMÍTÉS J01F000 GUMI KÖZBETÉT 5 B ANYA 6 B CSAVAR 6X20 6 B CSAVAR 6X J01F000 TŐCSAVAR 6X29

3 1 B CSAVAR 6X J01F000 TARTÓKONZOL VEZ.MŰRUGÓ J01F000 OGYÜRŰ 20x2, J01F000 VEZÉRMŰKERÉK TENGELY K01F000 VEZ.MÚ.KERÉK TENGELY J01F000 HÉZAGOLÓ J01F000 VEZÉRMŰTENGELY KERÉK J01F000 SZÍVÓSZELEP K01F000 SZÍVÓSZELEP J01F000 KIPUFOGÓSZELEP K01F000 KIPUFOGÓSZELEP J01F000 KÜLSŐ RUGÓ ALÁTÉT J01F000 ALÁTÉT J01F000 O GYÜRŰ17X J01F000 SZELEPSZÁR SZIMMERING KÜLSŐRUGÓ BELSŐRUGÓ J01F000 ANYA J01F000 CSAVAR ALÁTÉT J01F000 OGYÜRŰ CSAVAR KÖVETŐHIMBA KÖVETŐ HIMBA TENGELY

4 J01F000 SZELEPHIMBÁK KPL

5 J01F000 HENGERTALP TÖMÍTÉS CSAVAR 6X HENGER J01F000 HATÁROLÓSTIFT J01F000 HENGERFEJTÖMÍTÉS O-GYŰRŰ 10X1,6 NO K01F000 TALPTÖMÍTÉS CSAVAR 6X HENGER J01F000 HATÁROLÓSTIFT K01F000 HENGERFEJTÖMÍTÉS 150ccm O-GYŰRŰ 10X1,6

6 J01F000 TÁJOLÓSTIFT K06F000 KUPLUNGFEDÉL KUPLUNGFEDÉL J01F000 O-GYŰRŰ 18X3, ZÁRÓCSAVAR 6 B CSAVAR 6X48 7 B CSAVAR 6X J01F000 SZIMERING 16X28X7 9 B SASSZEG 2X J01F000 KUPLUNGKIEMELŐVILA J01F000 OGYÜRŰ 6.8X J01F000 RUGÓ J01F000 KUPL. KIEM. BÜTYÖK SZINTELLENŐRZŐ ABLAK 15A NO J01F000 TÁJOLÓSTIFT J01F000 O-GYŰRŰ 18X3, ZÁRÓCSAVAR 6 B CSAVAR 6X48 7 B CSAVAR 6X J01F000 SZIMERING 16X28X

7 12 B CSAVAR 6X SZINTELLENŐRZŐ ABLAK

8 JOBB BLOKKFÉL SZELLŐZŐ CSŐ SZELLŐZŐ CSŐ KLIPSZ 5 B CSAPÁGY HENGER TŐCSAVAR 7 B CSAVAR 7 B CSAVAR 6X BREZONSTIFT BOWDENKONZOL OLAJPUMPA KONZOL 11 B CSAVAR 6X TŰGÖRGŐS CSAPÁGY ALÁTÉT X CSAVAR 15 B CSAPÁGY J01F000 ALÁTÉT6x11.5x BIZTISÍTÓ

9 J01F000 TŐCSAVAR 2 B CSAPÁGY6204/P J01F000 SZIMERING J01F000 TÁJOLÓSTIFT K06F000 TÖMÍTÉS K06F000 FORGATTYÚSHÁZ BAL J01F000 ALÁTÉT H03F000 CSAVAR ÁLLÍTÓ J01F000 OGYÜRŰ13X J01F930 RUGÓ J01F000 RETESZELŐ 13 B CSAVAR 6X J01F000 TARTÓKONZOL 15 B CSAVAR 6X J01F000 SZŰRŐFEDÉL J01F000 OGYÜRŰ J01F000 RUGÓ J01F000 OLAJSZŰRŐ J01F000 SZIMERING J01F000 SZIMERING J01F000 OGYÜRŰ19X J01F000 VÁLTÓSZENZOR 24 B CSAVAR 4X20 25 B CSAVAR 6X95 26 B CSAVAR 6X25 27 B CSAPÁGY6202/P6 28 B CSAPÁGY K06F000 KIEGYENLÍTŐTENGELY K06F000 FOGASKERÉK K06F930 ANYABALOS K06F000 ALÁTÉT K06F000 ÉK

10 1 B CSAVAR 6X40 2 B CSAVAR 6X50 3 B CSAVAR 6X FEDÉL J01F000 OGYÜRŰ27.4X J01F000 CSAP10X J01F000 OGYÜRŰ13.8X J01F000 DUGÓ K06F000 GENERÁTORFEDÉLTÖMÍTÉS GENERÁTORFEDÉL LÁNCKERÉK FEDÉL 12 B CSAVAR 6X28 13 B CSAVAR 6X14

11 RETESZ CSAVAR FOGASKERÉK vezérmű FŐTENGELY CSAPÁGY FŐTENGELY SZŰRŐFEDÉL RUGÓ 8 ' ' B CSAVAR 5X OLAJPUMPA ROTOR GYŰRŰ SZETT Z GYŰRŰ szett ZÉGER J01F000 DUGATTYÚ DUGATTYÚ J01F000 DUGATTYÚ CSAPSZEG CSAPSZEG B FOGASKERÉK ( Ballance) RETESZ FOGASKERÉK kupl OLAJPUMPALÁNCKERÉK Olajszűrő ALÁTÉT KÖRMÖS ANYA

12 J01F000 HÉZAGOLÓ? K01F000 FOGASKERÉK5.SEB K01F000 FOGASKERÉK2.SEB J01F000 HÉZAGOLÓ ALÁTÉT J01F930 ALÁTÉT? J01F000 FOGASKERÉK4.SEB K01F000 FOGASKERÉK3.SEB K06F000 PRIMER TENGELY J01F930 ALÁTÉT? INDÍTÓFOGASKERÉK DOB K06F000 KOMPLETTVÁLTÓTENGELY B CSAVAR 6X J01F000 LÁNCKERÉKBIZT.LEMEZ J01F00B LÁNCKERÉK K01F000 ELSŐLÁNCKERÉK J01F000 ALÁTÉT? K01F000 FOGASKERÉK2.SEB K01F000 FOGASKERÉK5.SEB J01F000 TENGELY K01F000 FOGASKERÉK4.SEB J01F000 HÉZAGOLÓ ALÁTÉT J01F930 ALÁTÉT? K01F000 FOGASKERÉK3.SEB J01F000 HÉZAGOLÓ J01F000 PERSELY 1.FOKOZAT J01F000 FOGASKERÉK1.SEB J01F000 KÖZLŐKERÉKPERSELY J01F000 INDÍTÓFOGASKERÉK J01F000 HÉZAGOLÓ J01F000 TÖMÍTÉS

13 J01F000 OLAJPUMPA FEDÉL

14 J01F000 HÉZAGOLÓ?12 2 B ZÉGER J01F000 INDÍTÓKILINCS INDÍTÓRACSNI RUGÓ J01F000 HÉZAGOLÓ? J01F000 INDÍTÓRACSNI J01F000 HÉZAGOLÓ? J01F000 HÉZAGOLÓ? J01F000 FOGASKERÉK J01F000 INDÍTÓTENGELY J01F000 HÉZAGOLÓ BERÚGÓTENGELYRUGÓ J01F000 GYÜRŰ J01F000 HÉZAGOLÓ? J01F000 BERÚGÓTENGELY KPL.

15 J01F930 RUGÓ J01F000 RETESZELŐLEMEZ 3 B CSAVAR 6X20 4 B CSAVAR 6X K01F000 RETESZELŐCSILLAG 6 B A0 STIFT4X K01F000 RETESZELŐDOB RUGÓ J01F000 ÜRES JELZŐ CSAP K02F000 LÉPTETŐVILLATENGELY J01F000 LÉPTETŐVILLA J01F000 LÉPTETŐVILLA 13 B ZÉGER J01F930 RUGÓ J01F00B KAPCSOLÓTENGELY kpl J01F001 KAPCSOLÓTENGELY J01F000 RUGÓ J01F000 HÉZAGOLÓ B ZÉGER K01F000 LÉPTETŐVILLA BAL J01F000 KAPCSOLÓTENGELY KPL NO CODE J01F000 KUPLUNGKOSÁR J01F000 HÉZAGOLÓ J01F000 LAMELLAHÁZ J01F000 LAMELLA J01F000 LAMELLA fém J01F000 ZÁRÓFEDÉL

16 J01F000 RUGÓ J01F000 BIZTOSÍTO-GYŰRŰ J01F000 KINYOMÓFEDÉL 10 B12016E10150 CSAPÁGY J01F000 TENGELY J01F000 CSAP 13 B CSAVAR 6X J01F000 KUPLUNGSZERKEZET KPL. NO CODE J01F000 KUPLUNGKOSÁR J01F000 HÉZAGOLÓ LAMELLAHÁZ (6 lyukú) J01F000 LAMELLA VASLAMELLA (6 lyukú) ZÁRÓFEDÉL (6 lyukú) RUGÓ (6 lyukú) J01F000 BIZTOSÍTO-GYŰRŰ KINYOMÓFEDÉL (6 lyukú) 10 B12016E10150 CSAPÁGY J01F000 TENGELY J01F000 CSAP 13 B CSAVAR 6LYUKÚ 5X KUPLUNGSZERKEZET KPL. (6 lyukú) NO CODE

17 J01F000 KUPLUNGKOSÁR J01F000 HÉZAGOLÓ J01F000 LAMELLAHÁZ J01F000 LAMELLA J01F000 LAMELLA fém J01F000 ZÁRÓFEDÉL J01F000 RUGÓ 8 B CSAVAR 6X K02F000 NYOMÓLAP 10 B

18

19 1 B CSAVAR 6X OLAJPUMPA LÁNC TÖMÍTÉS OLAJPUMPA KPL 5 B ANYA M OLAJPUMPA LÁNCKERÉK

20 ÖNINDÍTÓ J01F000 CSAP J01F000 ALÁTÉT 11x18.5x0.4 4 B TŰGÖRGŐKOSÁR J01F000 FOGASKERÉK J01F000 O-GYÜRŰ ÖNINDÍTÓFEDÉL CSAVAR 6X J01F000 FOGASKERÉK 10 B CSAVAR 6X28 NO J01F000 VISSZATÉRÍTŐ J01F000 ÖNINDÍTÓSZAB.FUTÓ KPL J01F00C ÁLLÓRÉSZ J01F000 GENERÁTOR ÁLLÓRÉSZ B CSAVAR 5X JUNCTION BOX J01F000 JELADÓ J01F000 CSAVAR 5X J01F000 CSAVAR 8X J01F000 LENKERÉK J01F000 INDÍTÓFOGASKERÉK 11 B CSAVAR 6X J01F000 SZABADONFUTÓ SZERK J01F00C GENERÁTOR KPL J01F00B GENERÁTOR KPL

21

22 SUBER J01F000 SUBER M0001 KARBURÁTOR J01F000 USZÓ J01F000 ÚSZÓTENGELY J01F000 FŐFUVÓKA J01F000 TÖMITÉS J01F000 BIZTOSÍTÓ J01F000 ALAPJÁRATI FUVÓKA LEVEGŐ CSAVAR KEHELYCSŐ TŰSZELEP J01F000 SZÍVATÓ KAR NO SUBER K01F000 SÚBERTŰ KARBURÁTOR KPL J01F000 USZÓ J01F000 ÚSZÓTENGELY J01F000 FŐFUVÓKA J01F000 TÖMITÉS J01F000 BIZTOSÍTÓ K01F000 ALAPJÁRATI FUVÓKA LEVEGŐ CSAVAR KEHELYCSŐ TŰSZELEP J01F000 SZÍVATÓ KAR

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6?

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6? 1 201300.011082 SZELEPDEKLI 2 301310602865 CSAVAR 6X28 3 27310J01F000 ALÁTÉT 4 301310601262 CSAVAR 6?12 5 201301.014472 DEKOR JOBB 6 201301.011472 DEKOR BAL 7 301310601265 CSAVAR 6X12 8 30707J01F000 SZELEPDEKLI

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

V-36 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 70.63. V-37 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 71.0. V-38 Dugattyúgyûrû Briggs 3hp (alapméret)

V-36 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 70.63. V-37 Dugattyúgyûrû Briggs 4hp 71.0. V-38 Dugattyúgyûrû Briggs 3hp (alapméret) Briggs alkatrészek US-163-073/1 Briggs dugattyúgyûrû +010 (3.5-5hp) 298982 BR4HP/DUG/CS BR3.5-5/DUG/CS BR8HP/DUG/CS Briggs dugattyú csapszeg (4hp) Briggs dugattyú csapszeg (3.5-5hp) Briggs dugattyú csapszeg

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

Simson 51 motorblokk azonosító

Simson 51 motorblokk azonosító 119 Olajellenõrzõ csavarhoz alátét 120 Olajellenõrzõ csavar 121 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarjához alátét 122 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarja 123 Olajbetöltõ csavarhoz alátét,

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG Új gyártott termékek: kompresszorok, kenőolajszűrők, olajszűrő fejek, kenőolajhűtő, pneumatikus kürt Felújított termékek: kompresszorok, olajhűtők, Pótalkatrészek:

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 031130150 Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 031132003 Dugattyú A/B, komplett (1,2 mm 1 INC. 3-5 003 031132050 Dugattyúgyuru, átméro=55x1,2

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case

4T Engine. E-1-0 Karter Crank case 4T Engine E-1-0 Karter Crank case 1 E0101-M4T-0000 KARTER JOBB Crank case comp right 1-627,30 2 E0102-M4T-0000 SZILENTBLOKK (22X28X10) Rub bush eng hanger 2-24,30 3 SC-M6X45 CSAVAR, PEREMES (M6X45) Bolt

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. EHW120 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 385118010 #Burkolat 1 002 908605205 TORX hasítottfeju csavar M5x20 4 003 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 004 386132000 #Dugattyú, komplett

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS6000I PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 029130001 #Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 029132000 Dugattyú, komplett, átméro=46 1 INC. 3-5 003 029132020 Dugattyúgyuru, átméro=46

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

Az 2,0 literes PD-TDI motor

Az 2,0 literes PD-TDI motor Az 2,0 literes PD-TDI motor Dr. Nagyszokolyai Iván, X-Meditor Autóinformatika, 2008 - furatnöveléssel lett 2 literes, 103 kw-os az 1,9- es, 96 kw-os alapmotorból, - 16 szelepes, 2 vezértengelyű, keresztáramú

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt!

Használati útmutató. JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz. Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! Használati útmutató JLMPQF 2.0 típusú benzinmotoros szivattyúhoz Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! A termék kezelési és használati útmutatóját őrizze meg a termék

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

[1] Nettó Listaár, Ft. DAF Termékkód. Akciós nettó listaár, Ft. Kedv. % Megnevezés

[1] Nettó Listaár, Ft. DAF Termékkód. Akciós nettó listaár, Ft. Kedv. % Megnevezés DAF Termékkód Megnevezés Db Nettó Listaár, Ft Akciós nettó listaár, Ft Kedv. % 1702932 Üzemanyag szivattyú 1 385 000 301 000 Ft 21,8 1440501 Feknyereg Pan17 1 211 000 165 000 Ft 21,8 1642313R Turbófeltöltő

Részletesebben

MTZ Alkatrészek -A- -B-

MTZ Alkatrészek -A- -B- MTZ Alkatrészek ABLAKKERET HÁTSÓ KISFÜLKÉS KLP ABLAKKERET HÁTSÓ ÜRES ABLAKKERET KISFÜLKÉS HÁT. ÜRES ABLAKKERET OLDALSÓ ÜRES ABLAKMOSÓ CS? ABLAKMOSÓ TARTÁLY ABLAKTÖRL? KLP PAN. 1 KAROS ABLAKTÖRL? KLP PAN.

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

Jármű- és hajtáselemek III. 1. tervezési feladat

Jármű- és hajtáselemek III. 1. tervezési feladat BUDAPESTI MŰSZAKI ÉS GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar Jármű- és hajtáselemek III. (KOJHA 158) 1. tervezési feladat Járműelemek és Járműszerkezetanalízis Tanszék Jármű- és

Részletesebben

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék 2013. január Tav. A - TRAMOGGIA (A oldal Tartály) Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód 1 14101001 Magtartály fedél 1 EDTAP01 38

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

Tilos az értékesítése!

Tilos az értékesítése! TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1.

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1. Vegyes alkatrészek U19 Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) RP1-821 Akkumulátor 14A (135x90x164) RP1-263 Bowden külsõ leszorító U US-180-052 US-180-053 Bowden

Részletesebben

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft Listaár Kedvezménye Kedvezménye Modell Cikkszám Megnevezés Mennyiség Listaár nettó bruttó s ár nettó s ár bruttó 1007 0000024286 HŐÉRZÉKELŐLŐ 1 2 638 Ft 3 166 Ft 1 604 Ft 1 924 Ft 1007 0000038342 CSŐCSATLAKOZÁS

Részletesebben

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói Ábraszara gyári szám rendelési m e g n e v e z é s db/motor kódszáma 1 11 20888 506 4041599 Visszapillantótükör bal 1 11 20866 500 4041816 Tükör üveg 1 2 11 47807 505 4010766 Kézipumpa 285 1 3 11 20298

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

Műszaki rajz feladatok

Műszaki rajz feladatok DEBRECENI EGYETEM MŰSZAKI KAR feladatok Összeállította: Dr. Juhász György Ellenőrizte Ráthy Istvánné Dr. Debrecen 2012. Tartalomjegyzék 1. feladatok... 3 2. Formai követelmények... 10 2.1. lapok kialakítása

Részletesebben

Pirossal kiemelve az év közbeni változások!

Pirossal kiemelve az év közbeni változások! AARR 7 SUPERBIKE (SBK) Az újdonságok 2013-as évre VASTAGON vannak szedve. Pirossal kiemelve az év közbeni változások! Az alább lefektetett szabályok célja, hogy szabadságot adjon a különféle motorkerékpár

Részletesebben

Parts and accessories for vehicles and their engines

Parts and accessories for vehicles and their engines Parts and accessories for vehicles and their engines Info Version 1 Url http://com.mercell.com/permalink/40516152.aspx External tender id 273065-2013 Tender type Tender Document type Contract notice Procurement

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

Cikkszám Megnevezés 1. 1. ároszlop BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 70-4607017 3.

Cikkszám Megnevezés 1. 1. ároszlop BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 70-4607017 3. Cikkszám Megnevezés 1. 1. ároszlop BK 57 2 ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ FÉM 312 BK-57/2/3 2ÁLLÁSÚ KAPCSOLÓ 3VEZ. MŰA 370 70-4607017 3. PONT AKASZTÓBAK 1 450 70-4605312 3. PONT CSAPSZEG (LÁNCOS) 438 8746-48/2 ABLAKTÖRLŐ

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

Dacia 1397 cm3-es motor átépítése 1557 cm3 es motorrá Összeállította: Gara József

Dacia 1397 cm3-es motor átépítése 1557 cm3 es motorrá Összeállította: Gara József Dacia 1397 cm3-es motor átépítése 1557 cm3 es motorrá Összeállította: Gara József A román Dacia gyár palettáján 106-os típusjelzéssel létezik egy 1557 cm3-es motor, aminek motorblokkja megegyezik a 102-es

Részletesebben

Javítási Útmutató. Nagynyomású "Common Rail" dízelmotor 4 hengeres öntöttvas motorblokkal. Gépkocsi Típus Motor

Javítási Útmutató. Nagynyomású Common Rail dízelmotor 4 hengeres öntöttvas motorblokkal. Gépkocsi Típus Motor Javítási Útmutató Nagynyomású "Common Rail" dízelmotor 4 hengeres öntöttvas motorblokkal Gépkocsi Típus Motor Master XDXG XDXN G9T 720 G9T 722 Espace JE0K - JE0S G9T 710 77 11 303 911 2001. JÚNIUS EDITION

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

KUTAK, ESZKÖZÖK, SZIVATTYÚ ALKATRÉSZEK ÁRJEGYZÉK 2015.08.12.

KUTAK, ESZKÖZÖK, SZIVATTYÚ ALKATRÉSZEK ÁRJEGYZÉK 2015.08.12. VASPUMPA PVC PUMPA GOLYÓS SZELEPPEL 341031 Vaspumpa 9800 341001 PVC pumpa 32/32 2800 341033 Vaspumpa munkahengerhez 9800 341002 PVC pumpa 32/32 K 3300 341032 Munkahenger 9800 341003 PVC pumpa 32/40 3000

Részletesebben

MUNKAANYAG. Bukovinszky Márta. Otto motorok felépítése és működési elve II. A követelménymodul megnevezése: Gépjárműjavítás I.

MUNKAANYAG. Bukovinszky Márta. Otto motorok felépítése és működési elve II. A követelménymodul megnevezése: Gépjárműjavítás I. Bukovinszky Márta Otto motorok felépítése és működési elve II. A követelménymodul megnevezése: Gépjárműjavítás I. A követelménymodul száma: 0675-06 A tartalomelem azonosító száma és célcsoportja: SzT-029-30

Részletesebben

PV25G ADCATROL pneumatikus szabályozó szelep (PA típusú lineáris működtetővel szerelhető V25G típusú szabályzó szelep) DN 15-DN 100

PV25G ADCATROL pneumatikus szabályozó szelep (PA típusú lineáris működtetővel szerelhető V25G típusú szabályzó szelep) DN 15-DN 100 PV25G ADCATROL pneumatikus szabályozó szelep (PA típusú lineáris működtetővel szerelhető V25G típusú szabályzó szelep) DN 15-DN 100 Jellemzői A PV25G típusú szabályzó szelepek egyszeres űlékűek, két-utas

Részletesebben

FAI Automotive prezentáció www.faiauto.com

FAI Automotive prezentáció www.faiauto.com FAI Automotive prezentáció www.faiauto.com Így kezdődött A FAI 1968 óta egy sikeres autóversenyző csapatból nőtte ki magát motoralkatrész, napjainkra pedig már egyéb alkatrészek széles kínálatát is gyártó

Részletesebben

TERRA, Vari alkatrészek

TERRA, Vari alkatrészek TERRA, Vari alkatrészek V-11 Dugattyúgyûrû Terra (56mm alapméret) V-12 Dugattyugyûrû Terra (56.25mm I.túlméret) V-13 Dugattyugyûrû Terra (56.5mm II.túlméret) V-29/3 Dugattyugyûrû Terra (56.75mm III.túlméret)

Részletesebben

Az ExpertALERT szakértői rendszer által beazonosítható hibák felsorolása

Az ExpertALERT szakértői rendszer által beazonosítható hibák felsorolása Az ExpertALERT szakértői rendszer által beazonosítható hibák felsorolása Merev kuplungos berendezések Kiegyensúlyozatlanság Motor kiegyensúlyozatlanság Ventilátor kiegyensúlyozatlanság Gépalap flexibilitás

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

Motoros háti permetező

Motoros háti permetező Motoros háti permetező Kezelési és használati útmutató 3WF-2.6 Figyelmeztetés! A készülék ipari célokra való használatra nem javasolt! A készülék használatakor mindig viseljen a leírtaknak megfelelő védőruházatot!

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

8. Gázcserevezérlés elemei A gázcserét 4 ütemű motoroknál szelepek vezérlik. A szelepmozgatás módja és szerkezeti elemei:

8. Gázcserevezérlés elemei A gázcserét 4 ütemű motoroknál szelepek vezérlik. A szelepmozgatás módja és szerkezeti elemei: 8. Gázcserevezérlés elemei A gázcserét 4 ütemű motoroknál szelepek vezérlik. A szelepmozgatás módja és szerkezeti elemei: Állítócsavar Szelepemelő szár Szelepemelő tőke Szelephimba X = 0,2-0,4 mm szelephézag

Részletesebben

OPTIKAI TUNING ALKATRÉSZEK. VFTS spoiler szett és kiegészítői: 10db-os garnitura, tető spoiler, tető levegőztető, motorháztető

OPTIKAI TUNING ALKATRÉSZEK. VFTS spoiler szett és kiegészítői: 10db-os garnitura, tető spoiler, tető levegőztető, motorháztető OPTIKAI TUNING ALKATRÉSZEK kockalada VFTS spoiler szett és kiegészítői: 10db-os garnitura, tető spoiler, tető levegőztető, motorháztető légbeömlő, tükörborítás + tükör VFTS szett tető spoiler tükörborítás

Részletesebben

Az 1,9 literes PD-TDI szerelése. Vezérmű- és hosszbordásszíj A vezérlés beállítása

Az 1,9 literes PD-TDI szerelése. Vezérmű- és hosszbordásszíj A vezérlés beállítása Az 1,9 literes PD-TDI szerelése Vezérmű- és hosszbordásszíj A vezérlés beállítása Dr. Nagyszokolyai Iván, X-Meditor Autóinformatika, 2008 Többféle hosszbordásszíj feszítőt alkalmaznak! Az ékszíj előfeszítésének

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

MB Citaro O530 típusú autóbuszok motorjainak felújítása, szükség szerinti javítása. Műszaki leírás

MB Citaro O530 típusú autóbuszok motorjainak felújítása, szükség szerinti javítása. Műszaki leírás MB Citaro O530 típusú autóbuszok motorjainak felújítása, szükség szerinti javítása Műszaki leírás Jelen eljárásban Ajánlattevőnek a felújításra vonatkozóan kalkulált egységárakat (átalánydíj) kell megajánlania.

Részletesebben

Class 56 fékrendszer ábrafüzet

Class 56 fékrendszer ábrafüzet Class 56 fékrendszer ábrafüzet Gyorsfék légkibocsátó Fékkontroller D&M E70 Fővezeték-nyomás vezérlő egység Szabadba Főlégtartálytól 10 bar 7 bar Fékvezérlő vezetékek Fővezeték (5 bar) Segédlégtartálytól

Részletesebben

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY

OPTIMUM MASCHINEN - GERMANY OPTIMUM Karbantartás/Javítás 6.4 Kapcsolási rajz Abb.6-0: Kapcsolási rajz 38 Fémszalagfûrész S8G Változat.2 2004 / 05 / 27 2004 H Karbantartás/Javítás OPTIMUM 2004 6.5 Pótalkatrészrajz H Abb.6-: Pótalkatrészrajz

Részletesebben

Kerex-Óbuda Uszodatechnikai Kft.

Kerex-Óbuda Uszodatechnikai Kft. 1037 Budapest, III.ker. Bojtár u. 36. T: 06-1/436-0120, F: 06-1/250-6168 www.kerexobuda.hu, obuda@kerex.hu 8000 Székesfehérvár, Huszár u. 2/8 T: 06-22/502-793, F: 06-22/502-794 www.kerexfehervar.hu fehervar@kerex.hu

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI

Részletesebben

Díjkód táblázat 2007. január 01. - tıl

Díjkód táblázat 2007. január 01. - tıl 303.4 TIP. KEVERİTÁRCSÁS MOSÓGÉP 1 Fedél csere 300 Ft 2 Fedélkeret csere 1 000 Ft 3 Csatlakozóvezeték csere 1 000 Ft 4 Kifolyóhüvely csere 800 Ft 5 Zárólemez csere 600 Ft 6 Keverıtárcsa csere 700 Ft 7

Részletesebben

Speciális célszerszámok

Speciális célszerszámok Professzionális Kéziszerszámok, Műhelyfelszerelések, Célszerszámok Kis- és Nagykereskedelme Tel/fax: (+36) 28 446-888 - Mobil: (+36) 30 948-9232 - info@pumatools.hu Speciális célszerszámok VW szelepállító

Részletesebben

DAF típusú autóbusz dízelmotorok felújítása, Műszaki leírása BKV Zrt. 15/T-60 /13. Műszaki leírás

DAF típusú autóbusz dízelmotorok felújítása, Műszaki leírása BKV Zrt. 15/T-60 /13. Műszaki leírás Műszaki leírás Jelen eljárásban Ajánlattevőnek a felújításra vonatkozóan kalkulált egységárakat (átalánydíj) kell megajánlania a dízelmotorok felújítására vonatkozó fűzött blokkos technológia alapján.

Részletesebben

BKV Zrt. 15/T-103/13 13. számú melléklet Műszaki leírás felújításra

BKV Zrt. 15/T-103/13 13. számú melléklet Műszaki leírás felújításra Műszaki leírás Jelen eljárásban Ajánlattevőnek a felújításra vonatkozóan kalkulált egységárakat (átalánydíj) kell megajánlania. A megajánlott felújítási egységárat jelen műszaki leírásban meghatározott

Részletesebben

MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses

MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses MB 240 D MIG / MAG Hegesztőpisztoly vízhűtéses Műszaki adatok : EN 50 078 szerint: Minden feladatra a megfelelő BINZEL hegesztőpisztolyt. A BINZEL hegesztőpisztolyok a legmodernebb technikát és minőséget

Részletesebben

Raktárkészlet kiárusítás

Raktárkészlet kiárusítás Linkbelt láncok raktárról 25% kedvezménnyel Kiszerelés lkette06b-1r Görgőslánc 06B-1 rozsdamentes 25 5 méter 14,80 11,10 lkette08b-1h Görgőslánc 08B-1 50 m-es tekercsben 33,756 m 4,05 3,04 lkette08b-1

Részletesebben

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97" vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához.

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97 vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához. Párosos Horganyzott szett 2" Darab p.15 mm(each (1)(2)(ea)) acél 50 lbs kg 1 200 40 1,5 1,1 lbs 0,23.22.264 White kglbs kgwood kgkg grain Horganyzott FF-OSE CR2 FF FF acél 100 kg. 4x750 Thickness 1,97"

Részletesebben

z= V db / V mag z: átöblítési szám V db : munkadarab térfogata V mag : ömledékmag térfogata 10 mm vastagság felett kezdődik az önszigetelés

z= V db / V mag z: átöblítési szám V db : munkadarab térfogata V mag : ömledékmag térfogata 10 mm vastagság felett kezdődik az önszigetelés MŰANYAG FELDOLGOZÓ GÉPEK ÉS SZERSZÁMOK Fizikai Kémia és Anyagtudományi Tanszék Műanyag- és Gumiipari Laboratórium 1 Szerszámok csoportosítása 2 1 Önszigetelt előkamrás szerszám z= V db / V mag z: átöblítési

Részletesebben