BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA"

Átírás

1 BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA B20TG81 KORMÁNY B20T001 GÁZBOWDEN KPL 7 B CSAVAR M10X1,25X45 8 B ANYA M10 1, B20T001 FÉKBOWDEN HÁTSÓ BM0T000 FÉKKARVÉDŐ GUMI J4AT000 MARKOLAT BAL BM0T000 KORMÁNYKAPCSOLÓÉSFÉKKAR BAL KPL 13 B CSAVAR M B20T000 GÁZBOWDEN B20T001 GÁZBOWDEN ELOSZTÓ B20T000 OLAJPUMPABOWDEN B20T001 KARBURÁTORBOWDEN BM0T000 KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL BM0T000 FÉKKAR KONZOL BAL 20 B CSAVAR M5X BMAT000 CSAVAR M BM0T000 FÉKKAR BAL 23 B RUGÓSALÁTÉT 5 24 B ANYA M BMAT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ 26 B CSAVAR M5X B KAPCSOLÓ JOBB B EPA 28 B CSAVAR M5X BM0T000 KAPCSOLÓFEDÉL JOBB 30 B CSAVAR M5X20 F02 前叉总成 F02 FRONT FORK ASSY. PART J0ET000 RÖGZÍTŐ ANYA B20T000 ALÁTÉT B20T000 FELSŐ KORMÁNYCSAPÁGY FELSŐ GYŰRŰ 4 B FELSŐ CSAPÁGYGOLYÓ B20T000 FÖLSŐ KORMÁNYCSAPÁGY ALSÓ GYŰRŰ B20T000 ALSÓ KORMÁNYCSAPÁGY FELSŐ GYŰRŰ 7 B ALSÓ CSAPÁGYGOLYÓ 4, B20T000 ALSÓ KORMÁNYCSAPÁGY ALSÓ GYŰRŰ B20T001 KORMÁNY NYAK BMAT000 RUGÓS RÖGZÍTŐGYŰRŰ 11 B CSAVAR M10X1,25X30 12 B CSAVAR M6X BMBT000 FÉKCSŐTARTÓ B03BA00 TELESZKÓP JOBB GRAFIT B03BA00 TELESZKÓP BAL GRAFIT 16 B CSAVAR M6X BMAT000 KMÓRA SPIRÁL VEZETŐ BM0T003 FÉKCSŐVEZETŐ H00X000 PORVÉDŐ H00X000 SZIMERING

2 F03 前轮总成 F03 FRONT WHEEL ASSY. PART B20T001 KERÉKTENGELY ELSŐ B20TBH1 KMÓRA MEGHAJTÓ FEKETE B20T000 SZIMERING B03BH06 FELNI, ELSŐ FEKETE 10" B20T000 TÁVTARTÓGYŰRŰ RÖVID B20TT10 TÁVTARTÓGYŰRŰ HOSSZÚ 7 B CSAPÁGY B AA KÜLSŐ GUMI 3, B ANYA M10 1,25 10 B CSAVAR M5X16 11 B1403Z CANADA 12 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA F04.1 DISC BRAKE ASSY. I for NON-EEC and EEC2 market PART B20T002 ELSŐFÉK KPL 10" J3AT000 FÉKKAR JOBB J1CT000 CSAVAR M6 4 B ANYA M BMBTB30 FŐFÉKHENGER J1DT000 FŐFÉKHENGER BILINCS 7 B CSAVAR M6X B20T002 FÉKCSŐ B20T002 FÉKNYEREG 10" J4FT000 CSAVAR M8X B20T000 FÉKTÁRCSA CSAVAR B20T000 FÉKTÁRCSA ELSŐ 10" B20T000 FÉKBETÉT /PÁR 10" B20T000 ALÁTÉT J3AT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ B20T000 ABS B20T000 ALÁTÉT BMBT000 CSAVAR F04.2 液刹总成无 ABS F04.2 DISC BRAKE ASSY. I for EPA market PART B20T006 ELSŐFÉK KPL J3AT000 FÉKKAR JOBB J1CT000 CSAVAR M6 4 B ANYA M BMBTB30 FŐFÉKHENGER J1DT000 FŐFÉKHENGER BILINCS 7 B CSAVAR M6X B20T002 FÉKCSŐ B20T002 FÉKNYEREG 10" 10 B EPA B20T000 FÉKTÁRCSA CSAVAR B20T000 FÉKTÁRCSA ELSŐ 10" B20T000 FÉKBETÉT /PÁR 10" B20T000 ALÁTÉT J3AT000 FÉKLÁMPAKAPCSOLÓ ELSŐ BMBT000 CSAVAR

3 F05.1 消音器总成 F05.1 SPORTY MUFFLER PART B20T006 KIPUFOGÓ KPL kat.nélkül 1 KIPUFOGÓ KPL 47100B0300AZ 1 KIPUFOGÓ KPL 25km/h 47100B0300BZ 1 #HIÁNYZIK 47100B03001Z B20T003 KIPUFOGÓDOB kat.nélkül B20T007 KIPUFOGÓDOB katalizátoros (e3kwex02-m1) B20T00D KIPUFOGÓDOB katalizátoros B03000F #HIÁNYZIK B20T000 KIPUFOGÓTÖMÍTÉS B20T003 KIPUFOGÓ KÖNYÖK TUNING B KIPUFOGÓ KÖNYÖK 45km/h B KIPUFOGÓ KÖNYÖK 25km/h B03000F #HIÁNYZIK B20T000 KIPUFOGÓ KONZOL B20T000 KIPUFOGÓKONZOL SZILENT 7 B CSAVAR M8X30 8 B CSAVAR M8X B20T000 TŰZKARIKA 10 B L #HIÁNYZIK B20T000 KIPUFOGÓDOB BILINCS B20T000 HŐCSEREMENTES GUMI 13 B CSAVAR M8X55 14 B CSAVAR M8X B20T004 KATALIZÁTOR TÁBLA B20T005 KATALIZÁTOR TÁBLA 16 B ALÁTÉT 8 17 B RUGÓSALÁTÉT 8 解除限速 47121B20T002 KIPUFOGÓ TÖMÍTÉS 解除限速 47800B20T002 TŰZKARIKA 解除限速 47105B KIPUFOGÓ KÖNYÖK TUNING F05.2 消音器总成 ( 箭形 ) F05.2 SPORTY MUFFLER PART BM0T000 HANGTOMPÍTÓ 2 B CSAVAR M6X B03000E #HIÁNYZIK BM0T00B KIPUFOGÓ KPL NON-ECC BM0T005 #HIÁNYZIK B20T006 KIPUFOGÓDOB EPA B20T00E KIPUFOGÓDOB NON-ECC 6 B L #HIÁNYZIK 7 B CSAVAR M B0DT000 TŰZKARIKA B2GT005 HŐCSEREMENTES GUMI B2GT005 HANGTOMPÍTÓ RÖGZÍTŐ BILINCS J0AP000 ANYA M6

4 F06 空滤器总成 F06 AIR CLEANER ASSY. PART B20T001 LÉGSZŰRŐ KPL 16,5 EPA B20T003 LÉGSZŰRŐ KPL 11, B #HIÁNYZIK B20T000 GYŰRŰ B20T000 BILINCS B20T001 TARTÓ 5 B CSAVAR M5X16 6 B RUGÓSALÁTÉT 5 7 B ALÁTÉT 5 8 B ALÁTÉT 6 9 B CSAVAR M6X B20T000 SZŰRŐBETÉT B20T000 LÉGSZŰRŐHÁZ TÖMÍTÉS B20T000 LÉGSZŰRŐHÁZ B20T000 LÉGSZŰRŐHÁZ FEDÉL B20T000 LÉGBESZÍVÓCSŐ B20T000 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ 16, B20T001 ÖSSZEKÖTŐ CSŐ 11,5 16 B CSAVAR M4,2X BMBT000 BILINCS 17,5 18 B CSAVAR M6X B2GT000 EGYIRÁNYÚ SZELEP LAP B0ES000 EGYIRÁNYÚ SZELEP B20T000 CSŐ B2GT000 CSŐ B2GT000 CSŐ II B2GT000 LÉGTISZTÍTÓ B20T000 KÖTEGELŐ 8X200 F07 油箱总成 Ⅰ F07 FUEL TANK ASSY. PART B0ET000 TANKSAPKA T #HIÁNYZIK B0ET000 BENZINCSAP B0ETT10 ÜZEMANYAGTANK B20T001 ÜZEMANYAGTANK BM0T000 BILINCS 8 4 B BILINCS BM0T000 BILINCS B0ET000 ÜZEMANYAGSZIVATTYÚ B20T000 ÜZEMANYAGSZIVATTYÚ KONZOL 8 B CSAVAR M B20T000 BILINCS B20T000 SZŰRŐTALP B20T000 BILINCS B20T000 SZŰRŐHÁZ B #HIÁNYZIK B0ETT10 ÜZEMANYAGSZINT JELADÓ B #HIÁNYZIK B0ETT10 TÖMÍTŐ ALÁTÉT B0ETG80 ÜZEMANYAGSZINTJELZŐ FEDÉL 18 B CSAVAR M6X B20T000 ÜZEMANYAGCSŐ 19A 50303B #HIÁNYZIK B20T000 VÁKUUMCSŐ B20T000 SZŰRŐ B20T000 ÜZEMANYAGCSŐ 4,5X8,5X J0ET000 BENZINSZŰRŐ B0ET000 GUMIGYŰRŰ B0ET000 LEVEGŐZTETŐBETÉT B0ET000 TANKSAPKA BETÉT B0ET000 ÜZEMANYAGTANK GUMITALP J0ET000 BENZINSZŰRŐ

5 F08 座垫总成 F08 SEAT ASSY. PART B20T000 SISAKTARTÓ B20T000 ÜLÉSTÖMÍTŐ GYŰRŰ B20T000 CSAVAR M6X65 4 B RUGÓSALÁTÉT 6 5 B ANYA M B20T000 ÜLÉSZSANÉR 7 B CSAVAR M6X B03000B ÜLÉS piros varrással B03001B ÜLÉS fehér varrással B20T009 ÜLÉS TUNIS 9 B CSAVAR M5X16 10 B ALÁTÉT 5 11 B ANYA M5 12 B CSAVAR M2,9Χ B20T000 AKKUHÁZ B20T001 AKKUFEDÉL B AKKUFEDÉL F09.1 货架总成 ( 铁 ) F09.1 CARRIER ASSY. (steel) PART B20T000 HÁTSÓ CSOMAGTARTÓ 2 B CSAVAR M6X B20T000 RÖGZÍTŐ CSAVAR J00P000 DEKORFEDÉL F09.2 货架总成 ( 铝 ) F09.2 CARRIER ASSY. (Aluminum Alloy) PART B20T000 HÁTSÓCSOMAGTARTÓ KONZOL B20TBH1 HÁTSÓ SZÁRNY FÉNYESFEKETE B20TE61 HÁTSÓ SZÁRNY KÉK(E6) B20TWF1 HÁTSÓ SZÁRNY FEHÉR(WF) B20TR81 HÁTSÓ SZÁRNY PIROS(R8) 3 B CSAVAR M8X45 4 B CSAVAR M6X J00P000 DEKORFEDÉL B2GT910 CSAVAR M6X48 F10 后轮总成 F10 REAR WHEEL ASSY. PART 1 B AA KÜLSŐ GUMI 3, B03BH06 FELNI, HÁTSÓ FÉNYESFEKETE 10" B00T000 FÉKBETÉT HÁTSÓ /PÁR B00T000 FÉKPOFA RUGÓ B0ET000 FÉKKULCS RUGÓ B00T000 FÉKKOPÁS JELZŐ 7 B ANYA M B0ET000 HÁTSÓFÉKKULCS 9 B CSAVAR M6Χ30 10 B1403Z CANADA 11 B ANYA M14x1, B0ET000 FÉKKULCSKAR HÁTSÓ 13 B1404Z2011C0 SZELEPSAPKA

6 F11 FRAME ASSY. PART B20TT11 VÁZ B20TT12 VÁZ NON-EEC B20TT13 VÁZ EPA B03000C VÁZ Q B ANYA M10 1, B20T000 MOTORBLOKKRÖGZÍTŐ TENGELY B20T000 KÖZÉPSZTENDER ZÁRÓALÁTÉT B20T000 FÉKBOWDEN VEZETŐ B20T000 SZILENT B20T000 MOTORBLOKK KONZOLBETÉT HOSSZÚ 8 B SASSZEG 9 KÖZÉPSZTENDER TENGELY 58501B B KÖZÉPSZTENDER B20T000 KÖZÉPSZTENDER RUGÓ 11A 58510BSAT000 KÖZÉPSZTENDER RUGÓ KPL BM0T001 OLDALSZTENDER RUGÓ BMBT000 OLDALSZTENDER CSAVAR B20TT10 OLDALSZTENDER RUGÓ J0ET000 OLDALSZTENDER RÖGZÍTŐ CSAVAR B20TT11 OLDALSZTENDER 15 B CSAVAR M B ANYA M B20T000 SISAKTARTÓ ZÁR 18 B CSAVAR M B20T000 CSILLAPÍTÓGUMI BSAT000 MOTORTARTÓ BAK B20TT11 FRONTKONZOL B20T000 KÖZÉPSZTENDER GUMIGYŰRŰ 23 B CSAVAR M BM0T000 RUGÓTARTÓ LEMEZ B20T000 LÁBTARTÓ BAL HÁTSÓ B20T000 LÁBTARTÓ JOBB HÁTSÓ 27 B ALÁTÉT 28 B ANYA M10 29 B CSAVAR M10X B03000E #HIÁNYZIK B #HIÁNYZIK 31A 57001B #HIÁNYZIK 31C 57001B #HIÁNYZIK 31B 57001B03000H #HIÁNYZIK 31A 57001B #HIÁNYZIK B #HIÁNYZIK 32A 57002B #HIÁNYZIK B03000E #HIÁNYZIK F12 后减震总成 F12 REAR SHOCK ABSORBER ASSY. PART B20TBH1 LENGÉSCSILLAPÍTÓ FEKETE 2 B CSAVAR M B CSAVAR M25X40 4 B ANYA M8 F13 机油箱总成 F13 OIL TANK ASSY. PART B20T000 OLAJTARTÁLY FEDÉL BM0T000 BILINCS B20T000 OLAJSZINTJELADÓ B20T000 OLAJTARTÁLY

7 F14 前挡泥板总成 F14 FRONT FENDER ASSY. PART BMBTBH0 ELSŐ SÁRVÉDŐ FÉNYESFEKETE BMBTWF0 ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR(WF) 2 B ANYA M BMMT000 PRIZMA B20T001 PRIZMA B20T000 TARTÓKONZOL BAL B20T000 TARTÓKONZOL JOBB BMBT000 CSAVAR M6X16 F15 龙头护罩总成 F15 HANDLE COVER ASSY. PART BMBTBH0 FEJIDOM FÉNYESFEKETE BMBTWF0 FEJIDOM FEHÉR(WF) B92057Z FEJIDOM FÉNYESFEKETE matricás B92058Z FEJIDOM FÉNYESFEKETE kék matricás B92059Z FEJIDOM FEHÉR(WF) matricás BMBTBH2 #HIÁNYZIK BMBTWF2 #HIÁNYZIK 65201BMBTCE2 #HIÁNYZIK B92062Z #HIÁNYZIK 65201B92063Z #HIÁNYZIK B92064Z #HIÁNYZIK B20T000 NYAKIDOM 3 B CSAVAR M5X16 4 B CSAVAR M4X BMBT000 FEJIDOM PLEXI BMBTD50 FEJIDOM PLEXI carbon mintás 6 B CSAVAR M B CSAVAR M3X10 8 B CSAVAR M5X12 9 B CSAVAR M4X B20T001 INDEX BAL ELSŐ B20T002 INDEX BAL ELSŐ EPA B20T001 INDEX JOBB ELSŐ B20T002 INDEX JOBB ELSŐ EPA 12 B IZZÓ 12V/10W AE0D000 CSAVAR/ALÁTÉT 5X11, B20T000 INDEXBÚRA JOBB ELSŐ B20T000 INDEXBÚRA BAL ELSŐ F16 前大罩总成 F16 FRONT COVER ASSY. PART B20T000 ELSŐCSOMAGTARTÓ FÉMSZERKEZET B20TR80 ORRIDOMFEDÉL PIROS B20TBH0 ORRIDOMFEDÉL FÉNYES FEKETE B20TE60 ORRIDOMFEDÉL KÉK(E6) B20TWF0 ORRIDOMFEDÉL FEHÉR(WF) B03094Z ORRIDOMFEDÉL PIROS(R8) matricás B03091Z ORRIDOMFEDÉL FÉNYES FEKETE matricás B03092Z ORRIDOMFEDÉL KÉK(E6) matricás B03093Z ORRIDOMFEDÉL FEHÉR(WF) matricás B03074Z TUNIS B03095Z TUNIS B03096Z TUNIS B03097Z TUNIS 3 B CSAVAR M4,2X13 4 B CSAVAR M4,2X B20T000 ELSŐ CSOMAGTÉR BELSŐ 6 B ALÁTÉT 6 7 B ALÁTÉT 5 8 B CSAVAR M6X B20T000 RÖGZÍTŐ FÜL B20T000 ORRIDOM 11 B ANYA M6 12 B CSAVAR M6X20

8 F17 脚防护板总成 F17 LEG SHIELD ASSY. PART B20TBH0 HASIDOM FÉNYESFEKETE B20TR80 HASIDOM PIROS(R8) B20TWF0 HASIDOM FEHÉR(WF) B20TE60 HASIDOM KÉK(E6) B03036Z HASIDOM FÉNYESFEKETE matricás B03037Z HASIDOM KÉK(E6) matricás B03038Z HASIDOM FEHÉR(WF) matricás B03039Z HASIDOM PIROS(R8) matricás B20T000 TAPOSÓIDOM B20T000 AKKUFEDÉL 4 B CSAVAR M6X16 5 B CSAVAR M4,2X16 6 B CSAVAR M4,2X13 7 B CSAVAR M6X B20T000 FRONTIDOM ALSÓ SZÜRKE B20T000 ALVÁZSZÁMTAKARÓ 10 B CSAVAR M B20T000 CSOMAGTARTÓ IDOM BELSŐ B20T000 BELSŐ LÁBVÉDŐ IDOM 13 B CSAVAR M6X16 F18 护板总成 F18 FRAME COVER ASSY. PART B20T000 ÜLÉSIDOM JOBB ELSŐ B20T001 ÜLÉSIDOM JOBB ELSŐ EPA B20T000 ÜLÉSIDOM BAL ELSŐ B20T001 ÜLÉSIDOM BAL ELSŐ EPA B20TBH0 OLDALIDOM BAL FÉNYESFEKETE B20TWF0 OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF) B03121Z OLDALIDOM BAL FÉNYESFEKETE matricás B03122Z OLDALIDOM BAL FÉNYESFEKETE kék matricás B03123Z OLDALIDOM BAL FEHÉR(WF) matricás B20TBH0 OLDALIDOM JOBB FÉNYESFEKETE B20TWF0 OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF) B03121Z OLDALIDOM JOBB FÉNYESFEKETE matricás B03122Z OLDALIDOM JOBB FÉNYESFEKETE kék matricás B03123Z OLDALIDOM JOBB FEHÉR(WF) matricás B20TBH0 TANKFEDÉL FÉNYESFEKETE B20TWF0 TANKFEDÉL FEHÉR(WF) 6 B CSAVAR M4, B20T000 TANKRÖGZÍTŐ KONZOL 8 B CSAVAR M4X B20T000 RÖGZÍTŐ 10 B ALÁTÉT B20T000 KAPASZKODÓ 12 B CSAVAR M4,2X B20T000 TÁVTARTÓGYŰRŰ 14 B ALÁTÉT 6 15 B CSAVAR M6X25 16 B RUGÓSALÁTÉT 6 17 B ANYA M B20T001 HÁTSÓ PRIZMA F19 后挡泥板总成 F19 REAR FENDER ASSY. PART B20T000 HÁTSÓSÁRVÉDŐFAROK 2 B ALÁTÉT 6 3 B CSAVAR M6X B20T000 HÁTSÓSÁRVÉDŐ 5 B CSAVAR M6X B20T000 ANYA B20T000 TÁVTARTÓ 8 B CSAVAR M6X B20T001 INDEX JOBB HÁTSÓ B20T002 INDEX JOBB HÁTSÓ 10 B ANYA M10X1, B20T000 GUMIALÁTÉT B20T000 ALÁTÉT B20T001 INDEX BAL HÁTSÓ B20T002 INDEX BAL HÁTSÓ 14 B IZZÓ 12V/10W 15 B ALÁTÉT 5 16 B ANYA M B20T000 HÁTSÓPRIZMA B20T001 HÁTSÓPRIZMA EPA B20T000 INDEXBÚRA JOBB ELSŐ B20T000 INDEXBÚRA BAL ELSŐ B20T001 HÁTSÓSÁRVÉDŐ KONZOL JOBB 21 B CSAVAR M6X B20T000 KONZOL

9

10 F20 仪表总成 F20 SPEEDOMETER ASSY. PART BMBT004 KMÓRA KPL BMBT010 KMÓRA KPL 10" USA B #HIÁNYZIK J4FT000 KMÓRA SPIRÁL 3 B CSAVAR M4X12 4 B IZZÓ 12V/3W 5 B IZZÓ 12V/2W B03000X KULCS BAL B03001X KULCS JOBB F21 电器总成 Ⅰ F21 ELECTRICAL EQUIPMENT ASSY. PART BM0T000 AKKUMULÁTOR 12V 4Ah B AKKUMULÁTOR 12V 3Ah K00P001 INDEXRELÉ B20T000 BIZTOSÍTÉK A INDÍTÓKÁBEL B20T000 RIASZTÓ B20T000 KÖTEGELŐ 8X B20T000 RIASZTÓ SZIRÉNA 8 B CSAVAR M4,2X16 9 B CSAVAR M4,8X B20T000 GYÚJTÓTRAFÓ B0DT000 GYÚJTÓTRAFÓ B #HIÁNYZIK 11 B CSAVAR M6X B20T000 BIZTOSÍTÉK riasztóhoz 13 B CSAVAR M B03001F FŐKÁBELKÖTEG termosztáttal B03001G FŐKÁBELKÖTEG EPA B20T00A ZÁRGARNITÚRA vízmentes B ZÁRGARNITÚRA USA B20T00B ZÁRGARNITÚRA vízmentes EPA B20T000 ÜLÉSZÁR B20T00A GYÚJTÁSKAPCSOLÓ vízmentes B GYÚJTÁSKAPCSOLÓ USA B20T00B GYÚJTÁSKAPCSOLÓ vízmentes EPA B20T000 ÜZEMANYAGTANK ZÁR B20T000 ELSŐCSOMAGTARTÓ ZÁR 20 B CSAVAR M6X40 21 B CSAVAR M J0ET000 FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ BM0T001 GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI 23A 97701BM0T000 GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI EPA B00T000 FÖLDKÁBEL 25 B CSAVAR M6X J INDÍTÓRELÉ ÚJ 27 B CSAVAR M6X B50T000 KÜRT B20T000 HÁTSÓLÁMPA KPL B20T001 HÁTSÓLÁMPA KPL EPA 30 B IZZÓ 12V-21/5W B20T001 HÁTSÓLÁMPA KÁBELKÖTEG B20T000 ELSŐLÁMPA KPL B20T001 #HIÁNYZIK 33 B IZZÓ 12V/35W B20T000 ELSŐLÁMPA KÁBELKÖTEG 35 B HELYZETJELZŐ IZZÓ 12V/3W

11 F22 发动机附件 F22 ENGINE ATTACHMENT PART BM0THU0 BERUGÓKAR GRAFIT 2 B CSAVAR M6X25 3 B CSAVAR M6X25 F23 随车工具总成 F23 TOOL KIT ASSY. PART G00P000 SZERSZÁMTÁSKA G00P000 CSAVARHÚZÓNYÉL B20T000 GYERTYAKULCS G00P000 CSAVARHÚZÓFEJ G00P000 KULCS 6 B VILLÁSKULCS B VILLÁSKULCS B IMBUSZKULCS 6 F24.1 铭牌不干胶, 特黑整车贴花搭配 F24.1 STICKER ASSY._USED FOR BLACK BH VEHICLE PART B03BH0P MATRICA SZETT FEKETE MOTORRA B03BH0P B03BH0P B03BH0P B03BH0P B03BH0P B03BH0P B03BH0P BMBT004 ORRIDOM EMBLÉMA (fekete) B20T00A MATRICA, ELSŐIDOM (TUNIS) F24.2 铭牌不干胶宇宙蓝 E6 整车贴花搭配 F24.2 STICKER ASSY._USED FOR BLUE E6/BH VEHICLE PART B03E60P MATRICA SZETT KÉK MOTORRA B03E60P B03E60P B03E60P B03E60P B03E60P B03E60P B03BH0P BMBT004 ORRIDOM EMBLÉMA (fekete) B20T00A MATRICA, ELSŐIDOM (TUNIS)

12 F24.3 铭牌不干胶白 WF, 钱江红 R8/WF F24.3 STICKER ASSY._USED FOR WHITE WF,RED R8/WF VEHICLE PART B03BH0P MATRICA SZETT FEKETE MOTORRA B03WF0P B03WF0P B03E60P B03E60P B03E60P B03E60P B03BH0P BMBT004 ORRIDOM EMBLÉMA (fekete) B20T00A MATRICA, ELSŐIDOM (TUNIS) F25 后货箱总成 F25 BACK BOX ASSY PART B03WFBA SISAKDOBOZ FEHÉR(WF)/SATINFEKETE KPL B03BHBA SISAKDOBOZ FÉNYES/SATINFEKETE KPL 2 B CSAVAR M BMBT000 SISAKDOBOZ ZÁR BMBT000 ALÁTÉT 5 B ALÁTÉT 6 6 B RUGÓSALÁTÉT 6 7 B ANYA M6 8 B CSAVAR M6X B20T000 RÖGZÍTŐ LEMEZ B20T000 RÖGZÍTŐ LEMEZ I B20T000 RÖGZÍTŐ LEMEZ II BMBT000 SISAKDOBOZ MATRICA 13 B CSAVAR M6X BMBT000 LEMEZANYA M6

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

NO. CODE J J J J J J M K M

NO. CODE J J J J J J M K M 1 448J21 1 448J32 2 445J21 2 445J32 3 431J22 4 421J671 4 421M3 5 46K67 5 46M3 6 41K6721 7 45K67 8 41J671 8 41J67 9 48J82 9 48K741 1 42J82 1 42K74 11 483K1 12 B417664 13 B176265 14 4523K1 15 4583K1 16 5564K1

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1 CATALOG :JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A 非欧规 - CATALOG :JCK(Q6-6)-QJT-8A-A. JCK(Q6-9)-QJT-8A-A.JCK(Q6-)-QJT-8A 非欧规 -A COLORS COVERED: SILVER/CE; BLACK/BA; RED/R7; BLUE/EN MARKET APPLICABLE:

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

BMBT002 TÜKÖRKOMPLETTJOBB EZÜST/FEKETE BMBT000 TÜKÖRKOMPLETTJOBB FEKETE BMBT002 TÜKÖRKOMPLETTBAL EZÜST/FEKETE

BMBT002 TÜKÖRKOMPLETTJOBB EZÜST/FEKETE BMBT000 TÜKÖRKOMPLETTJOBB FEKETE BMBT002 TÜKÖRKOMPLETTBAL EZÜST/FEKETE 40470BMBT002 TÜKÖRKOMPLETTJOBB EZÜST/FEKETE 40470BMBT000 TÜKÖRKOMPLETTJOBB FEKETE 2 40460BMBT002 TÜKÖRKOMPLETTBAL EZÜST/FEKETE 2 40460BMBT000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL FEKETE 3 4022J4AT000 GÁZMARKOLAT 4

Részletesebben

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415 序号 零件号码 使 1 40100BMBT001 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 2 B01091004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 3 B04171012565 ANYA10*1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 1 40210K2GP000 GÁZMARKOLAT 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N070001

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE F01 操 纵 CONTROL ASSY 1 40101300k000 2 43014300k000 3 578708055125 4 58193400n000 5 40600300k000 5 40600300k001 6 60120300k000 7 40090300k000 8 60010300k000 9 80022300k000 10 40001300k000 11 40002300k000

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

F01 操纵 F01 STEERING 序 代码 NO CODE

F01 操纵 F01 STEERING 序 代码 NO CODE F01 操纵 F01 STEERING 序 代码 号 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 125 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40330BM0T000 GÁZBOWDEN ALSÓ

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel Villahíd Harley-Davidson Kawasaki Triumph Sportster XL 883/1200 XL2 W 650-00 EJ650A W 650 00-06 EJ800A W 650, 43mm-Gabel EJ650A, 43mm-Gabel EJ800A Bonneville/Thruxton -09 908MD/ME Bonneville/Thruxton 10-908MD/ME

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Gumipók 40 cm vékony HU Egyéb 285 Ft Gumipók 60 cm vékony HU Egyéb 305 Ft Gumipók 80 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 100 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 120 cm vékony HU Egyéb 345 Ft Nyereg Duplarugós

Részletesebben

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói Ábraszara gyári szám rendelési m e g n e v e z é s db/motor kódszáma 1 11 20888 506 4041599 Visszapillantótükör bal 1 11 20866 500 4041816 Tükör üveg 1 2 11 47807 505 4010766 Kézipumpa 285 1 3 11 20298

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) A típusazonosító a váz jobb hátsó részén, az ülés alatt található. Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám

Részletesebben

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft Listaár Kedvezménye Kedvezménye Modell Cikkszám Megnevezés Mennyiség Listaár nettó bruttó s ár nettó s ár bruttó 1007 0000024286 HŐÉRZÉKELŐLŐ 1 2 638 Ft 3 166 Ft 1 604 Ft 1 924 Ft 1007 0000038342 CSŐCSATLAKOZÁS

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám (Fig.1) Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött,

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI

Részletesebben

1. oldal. Egyenértékű megajánlás esetén az egyenértékű alkatrész egyértelmű meghatározása gyártmány és gyári szám szerint azonosítható módon

1. oldal. Egyenértékű megajánlás esetén az egyenértékű alkatrész egyértelmű meghatározása gyártmány és gyári szám szerint azonosítható módon 1. Kinyomó lap teleszkóp henger (2250 mm) P600909-1 2. Kinyomó lap teleszkóp henger P600909-2 3. Kinyomó lap csúszó betét P602032-1 4. Kinyomó lap hidraulika henger vezérlő hidraulika szelep 607749 5.

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található

Azonosító adatok. Kezelőszervek. EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám (3) A motorszám motorblokk bal hátsó részén található Kezelőszervek 1. Sisaktartó

Részletesebben

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA

KEDVEZMÉNYES MECHANIKAI ALKATRÉSZEK LISTÁJA 4PLUSZ EGYÉB ELSO FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ EGYÉB HÁTSÓ FUTÓMU ALKATRÉSZEK 4PLUSZ FÉKTÁRCSÁK 4PLUSZ GÖMBCSUKLÓK 4PLUSZ LENGOKAROK 4PLUSZ SZÉRIA LENGÉSCSILLAPÍTÓK 4PLUSZ VÍZPUMPÁK ABLAKTÖRLOKAROK ABS ALKATRÉSZEK

Részletesebben

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu Eredeti alkatrészek és felszerelések Minőség és garancia Az Ön szolgálatában Tisztelt Ügyfelünk! Társaságunk értékesítési filozófiáját az OMNIplus beszállítói háttértámogatása nagymértékben meghatározza.

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-0 Makita Service Information / Model: DBC30 Seite /8 (c) 06 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten /

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK 1. oldal KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm, hossz 910 mm 16 000,- Törőhenger II.átm.210 mm, hossz 910 mm 15 000,- Törőhenger III. átm.260 mm, hossz 1210 mm 18 000,- Törőhenger IV. átm.210

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1.

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1. Vegyes alkatrészek U19 Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) RP1-821 Akkumulátor 14A (135x90x164) RP1-263 Bowden külsõ leszorító U US-180-052 US-180-053 Bowden

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Bruttó fogyasztói ár Kosárba. Csomag és sisak gumiháló 6 fém kampós fekete. Szelepgumi méteres 100 fm/tekercs Krp Kerékpár 70 Ft

Bruttó fogyasztói ár Kosárba. Csomag és sisak gumiháló 6 fém kampós fekete. Szelepgumi méteres 100 fm/tekercs Krp Kerékpár 70 Ft Csomag és sisak gumiháló 6 fém kampós fekete Egyéb 660 Ft Szelepgumi méteres 100 fm/tekercs Krp Kerékpár 70 Ft Szelepgumi tasakos Krp Kerékpár 25 Ft Szelepszorító anya keskeny Krp Kerékpár 15 Ft Szelepsapka

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6?

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6? 1 201300.011082 SZELEPDEKLI 2 301310602865 CSAVAR 6X28 3 27310J01F000 ALÁTÉT 4 301310601262 CSAVAR 6?12 5 201301.014472 DEKOR JOBB 6 201301.011472 DEKOR BAL 7 301310601265 CSAVAR 6X12 8 30707J01F000 SZELEPDEKLI

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 031130150 Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 031132003 Dugattyú A/B, komplett (1,2 mm 1 INC. 3-5 003 031132050 Dugattyúgyuru, átméro=55x1,2

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

Tilos az értékesítése április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ

Tilos az értékesítése április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ 1976. április 15. MÓDOSÍTÁSI UTASÍTÁSOK JAWA BABETTA MOTORIZÁLT KERÉKPÁROKHOZ Ez a módosítás szükséges ahhoz, hogy a Babetta moped megfeleljen a Szövetségi Biztonsági Szabványoknak. A módosítás magában

Részletesebben

4130 CroMo Méret: 52, 56, 60 cm 2,95 kg 79 990 HUF

4130 CroMo Méret: 52, 56, 60 cm 2,95 kg 79 990 HUF Csepel Royal VÁZ SZETT 01 4130 CroMo Méret: 52, 56, 60 cm 2,95 kg 79 990 HUF Luxus SÁRVÉDŐ Alu 28 610 g 9990 HUF Luxus SÁRVÉDŐ Alu 28 610 g 9990 HUF Domina COMFORT NYEREG 541 g 8900 HUF 03 Luxus HÁTSÓ

Részletesebben

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja,

Előszó. Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken találja, Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Nyírtelek Kastély u KATALÓGUS TÍPUS: DETK 115. Weblap: Telefon: AJG KFT.

Nyírtelek Kastély u KATALÓGUS TÍPUS: DETK 115. Weblap:  Telefon: AJG KFT. GROGÉP Jármű- és Gépgyártó Kft. Nyírtelek Kastély u. ÁBRÁS LKTRÉSZ KTLÓGUS TÍPUS: DETK 5 Telefon: + 55 Ábra: TRTÁLYKOCSI ÖSSZEÁLLÍTÁS Kódszám: 0 Darabjegyzék: 7 5 FUTÓMŰ SZERELT 00-0-00-000 VONÓSZERKEZET

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal 0 0 0 0 0 0 3 5 7 9 Tengely Rugók Forgózsámoly, golyóskoszorú vonórúd Alvázkeret tartozékok, vonószerkezet Rögzítõfék Légfékrendszer Fékberendezések, összekötõ

Részletesebben

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal fekete 16 7 13,2 25-185 552 Suzuki univerzális alátétes kereszthornyú lemezcsavar szín fej Ø menet teljes hossz kiszerelés gyári szám AP szám fekete 11,5 4,8 24 25-187 303 szürke 14,8 6,7 15,5 25 09409-07308-T01

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése A bajnokság

Részletesebben

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668

Modell típus: WIDXXL146EU.C. termékkód: 56668 Modell típus: WIDXXL146EU.C termékkód: 56668 Általános jegyzet Technikai Dokumentáció irányelvei ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. Előszó. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken

Megjegyzés /Figyelem /Vigyázat. Előszó. MEGJEGYZÉS = Fontos tájékoztató a kezeléssel. FIGYELEM = Ezt a jelzést olyan helyeken Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Nyírtelek Kastély u KATALÓGUS TÍPUS: DETK 138. Weblap: Telefon: AJG KFT. A változtatás jogát fenntartjuk!

Nyírtelek Kastély u KATALÓGUS TÍPUS: DETK 138. Weblap:  Telefon: AJG KFT. A változtatás jogát fenntartjuk! GROGÉP Jármű- és Gépgyártó Kft. Nyírtelek Kastély u. ÁBRÁS LKTRÉSZ KTLÓGUS TÍPUS: DETK Telefon: + 55 Ábra: 0 TRTÁLYKOCSI ÖSSZEÁLLÍTÁS Kódszám: 0 Darabjegyzék: 0 7 5 RUGÓBEÉPÍTÉS 000-0-00-000 VONÓSZERKEZET

Részletesebben

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97" vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához.

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97 vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához. Párosos Horganyzott szett 2" Darab p.15 mm(each (1)(2)(ea)) acél 50 lbs kg 1 200 40 1,5 1,1 lbs 0,23.22.264 White kglbs kgwood kgkg grain Horganyzott FF-OSE CR2 FF FF acél 100 kg. 4x750 Thickness 1,97"

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben