NO. CODE J J J J J J M K M

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "NO. CODE J J J J J J M K M"

Átírás

1 1 448J J J J J J M3 5 46K M3 6 41K K J J J K J K K1 12 B B K K K J K J J21Z 2 B K69 21A 43M K M T K M J 26 B J J M31 29 B11645

2 3 B K K1 33 B F2 前叉 FORK ASSY G G G13 4 B G N4 7 B J K J K J J J81 15 B K G J J8 2 B J4 22 B N6 24 B B J3 27 B K S1 3 82K67 31 B F3 FRONT ABSORBER

3 1 433M M J J81 5 B284615A 6 81K K K J J81 F4 前液刹总成 FRONT D 1 454J J K11 4 B K1 6 B K J J J J J J P3 F5 前轮 FRONT WHEEL 1 444J K69 3 B121622

4 4 446J8 5 B1415E173 5 B1415E J8 7 B143Z B J J D J J F6 消声器 MUFFLER As 1 471K M34 2 B258256A 3 478J M J J81 5 B13461L 6 B K67 8 B7384 F7 空滤器 AIR CLEANE

5 1 491K M J K J T J G12 8 B B B B B J M3 14 B J F8 油箱 FUEL TANK 1 521J8 2 51K691Z 2 51K6911Z 2 51K691Z 2 51K692Z 2 51K693Z 2 51K694Z 2 51M31Z 2 51M32Z 2 51M33Z 2 51M34Z 2 51M35Z 2 51M36Z 3 55J J8 5 52K2 6 B J8 9 56J J1

6 J J2 13 B B28514A 15 B2853A 16 B B B161C B161C B J J J K K67 25 B J G123 F9 座垫 SEAT Assy J81 2 B J J8B J J8B4

7 F1 后摆臂 REAR SWING 1 B K J J J K N32 8 B D N32 11 B N52 13 B K K J6 F11 后轮 REAR WHEEL 1 B B91 3 B D J41 6 B1418D173 6 B1418D K J K J J J67 13 B143Z211 F12 后液刹 REAR DISC B

8 1 559J J J J J8 6 B J J J J J J J J J41 16 B B D D1 2 B9218A D1 22 B B B B7385 F13_1 车架 FRAME BOD 1 B B K691 4 B B B B K691

9 9 B J J K69 13 B B B K J 18 B J K D12 22 B B K K K67 27 B J J 3 B B J56 F13_2 FRAME BODY AS 1 B M31 3 B B M3 6 B M31 8 B B B M31 12 B D J

10 J JA JA 18 B J 2 B B J K67 24 B J 26 B M3 28 B M3 F14 中撑 / 单撑 MAIN&SID J J K H17 4 B B9325A J J J J N K691 9A 5871K67 1 B

11 F15 踏蹬总成 TREAD PE K67 2 B K67 4 B J J8CS 7 B J J8CS 1 B K K67 13 B B7315 F16 驱动 SPROCKET WH 1 615J1 2 61J2 3 66J 4 B J1 6 62J J 7 64J5 8 B B152W1126B 9 B152W1124B 1 611J H1 F17 后减震器 REAR ABS

12 1 852J J M4 4 B B F18 前泥板 FRONT FEND J J J J J J J82Z J83Z J84Z J81Z J86Z J85Z J K K K67 F19 导流罩总成 FRONT C K69HP 2 B K69HP

13 K69 5 B T22 F2 护板 SIDE COVER A J8HP J8B4 3 B J8HP J8B G J J8WF J8BC J8TL J8EX J8M J8CJ J835Z J836Z J837Z J834Z J839Z J838Z J841Z

14 8 6591J842Z J843Z J84Z J845Z J844Z J8B4 1 B K J8WF J8BC J8TL J8EX J8M J8CJ J835Z J836Z J837Z J834Z J839Z J838Z J841Z J842Z J843Z J84Z J845Z J844Z T21 14 B B F21 后挡泥板 REAR FEN JA J8 3 B J J8 6 B B196365

15 8 829D1 9 B J8 11 B J J 14 B J56 F22 仪表 SPEEDOMETE 1 7K J K J 6 B B K69Z F23 前大灯总成 HEAD LI 1 8K67 2 B B B J K K G22 9 B B J56

16 1 813J J J J8 5 B B5312A F25_1 电器 ELECTRICA 1 951K671 2 B B B J J J2 9 92K J K J J

17 14 963J J 16 B B J61 2 B B K69 23 B B B K K K N J 31 B JA JA J 35 B F25_2 电器 ELECTRICA 1 951M3 2 B B B J J 8 961J2 9 92M J K J J J

18 15 964J K B J61 2 B K K69 23 B B B K69 27 B F26_1 ENGINE ATTACH 1 B K69 3 B B F26_2 ENGINE ATTACH X B B M3 8 B B B M J J45

19 F27 随车工具 TOOL KIT 1 B B J 4 213J 5 212G J 6 211J 7 21K K671 8 B B B B2243 F28 贴花 Sticker (for J8 5521K J8 5512J8 5512J8 5512J8A 5512J8A

20 J8A 5535J8 5535J8 5535J8 5535J8A 5535J8B 5535J8B 571J81 572J M M3 3A 3A 3A 3B 3C 3C 4A 4A 4A 4B 4C 5571M3EX1 5571M3EX1 5571M3EX1 5571M3BC1 5571M3M M3M M3EX 5571M3EX 5571M3EX 5571M3BC 5571M3M9 4C 5571M3M K M3

21 TÜKÖR JOBB TÜKÖR JOBB TÜKÖR BAL TÜKÖR BAL KORMÁNYSÚLY GÁZMARKOLAT GÁZMARKOLAT KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL KORMÁNY KORMÁNYKAPCSOLÓ BAL KPL MARKOLAT BAL MARKOLAT BAL KUPLUNGKAR KPL KULUNGKAR CSAVAR ANYA M6 CSAVAR M6X2 RÖGZÍTŐ BOWDEN ÁLLÍTÓ CSAVAR BOWDEN ÁLLÍTÓ ANYA KUPLUNGKAR KONZOL KUPLUNGBOWDEN VÉDŐGUMI TÜKÖRPÁR CSAVAR M6X35 GÁZBOWDEN GÁZBOWDEN KUPLUNGBOWDEN KUPLUNGBOWDEN BILINCS SZIVATÓ BOWDEN SZIVATÓ BOWDEN CSAVAR ALÁTÉT 1 PERSELY FÉKPEDÁL FÉKPEDÁL CSAVAR M6X4

22 ANYA M6 FÉKPEDÁL RUGÓ KUPLUNG KAPCSOLÓ CSAVAR ST4,8X13 HORNYOS ANYA PORVÉDŐ LEMEZ FELSŐ KORMÁNYCSAPÁGY FELSŐ GYŰRŰ ACÉLGOLYÓ FELSŐ KORMÁNYCSAPÁGY ALSÓ GYŰRŰ ALSÓ KORMÁNYCSAPÁGY FELSŐ GYŰRŰ GOLYÓ d=6.35 ALSÓ KORMÁNYCSAPÁGY ALSÓ GYŰRŰ KONZOL BILINCS CSAVAR M8X3 KORMÁNYRÖGZÍTŐ GUMIDUGÓ VILLAHÍD FELSŐ CSAVAR M6X16 PERSELY GUMIBETÉT VILLANYAK CSAVAR VILLANYAK CSAVAR M6X12 FÉKCSŐVEZETŐ ANYA M6 PRIZMA OLDALSÓ ALÁTÉT 1 CSAVAR M1X16 BILINCS CSAVAR M6X16 CSAP CSAVAR M4X6 CSAVAR M16X3 CSAVAR M6X12 R ASSY

23 TELESZKÓP JOBB TELESZKÓP BAL ELSŐ SÁRVÉDŐ KONZOL I BAL ELSŐ SÁRVÉDŐ KONZOL II BAL CSAVAR M6X15,2 CSAVAR M6X16 CSAVAR M1X1.25X3 CSAVAR M16X3 ELSŐ SÁRVÉDŐ KONZOL II JOBB ELSŐ SÁRVÉDŐ KONZOL I JOBB DISK BRAKE FŐFÉKHENGER ELSŐ KPL FÉKKAR JOBB CSAVAR ANYA M6 RÖGZÍTŐ CSAVAR M6X23 CSAVAR ELSŐFÉK KPL ALÁTÉT OLAJÁTERESZ CSAVAR FÉKCSŐ ELSŐ FÉKNYEREG ELSŐ KPL FÉKBETÉT ELSŐ /PÁR OLAJÁTERESZ CSAVAR L Assy. KERÉKTENGELY ELSŐ KMÓRA JELADÓ CSAPÁGY 622-2RS

24 TÁVTARTÓ BELSŐ KÜLSŐGUMI 1/8-17 KÜLSŐGUMI 1/8-18 ELSŐ FELNI SZELEP PORVÉDŐ 35X22X7 TÁVTARTÓ BAL FÉKTÁRCSA ELSŐ FÉKTÁRCSA CSAVAR PORVÉDŐ Assy. KIPUFOGÓ KIPUFOGÓ TŰZKARIKA TŰZKARIKA HŐVÉDŐ LEMEZ FEKETE HŐVÉDŐ LEMEZ EZÜST CSAVAR M6X1 RUGÓSALÁTÉT 8 KIPUFOGÓKÖNYÖK DEKOR ALÁTÉT 8 ER Assy.

25 LÉGSZŰRŐ KPL LÉGSZŰRŐ KPL LÉGSZŰRŐ BETÉT ÖSSZEKÖTŐ LÉGCSŐ EGYUTÚ SZELEP BILINCS 8 CSŐ 9X15 BILINCS 14,5X12X,8 CSŐ 4X8X38 CSAVAR M6X2 CSAVAR M6X16 RUGÓSALÁTÉT 6 ALÁTÉT 6 BILINCS BILINCS CSŐ 11X15X395 BILINCS 16.5 TANKSAPKA FOGLALAT BENZINTANK KÉK(EX) BENZINTANK FEHÉR(WF) BENZINTANK FEKETE(BC) BENZINTANK PIROS(TL) BENZINTANK EZÜST(CJ) BENZINTANK NARANCS(M9) BENZINTANK KÉK(EX) BENZINTANK FEHÉR(WF) BENZINTANK FEKETE(BC) BENZINTANK PIROS(TL) BENZINTANK EZÜST(CJ) BENZINTANK NARANCS(M9) TANKSZILENT BELSŐ BENZINSZINT JELADÓ BEZINSZINT JELADÓ TÖMÍTÉS ANYA M6 BENZINCSAP TANKSZILENT GUMICSŐ

26 SZILENTGUMI ALÁTÉT CSAVAR M6X35 CSAVAR M5X14 CSAVAR M5X3 BILINCS 8 CSŐ 7X11X4 CSŐ 4,5X8,5X135 BILINCS 8 GUMIALÁTÉT GUMIALÁTÉT TANKSAPKA TÖMÍTÉS TANKSZILENT ALSÓ CSAVAR M4X25 ÜLÉS KEEWAY CSAVAR M8X2 CSAVAR KAPASZKODÓ JOBB FEKETE(B4) CSAVAR KAPASZKODÓ BAL FEKETE(B4)

27 GING ARM ANYA M14X1.5 HÉZAGOLÓ ALÁTÉT LENGŐVILLA TENGELY M14X247 LENGŐVILLA LÁNCFESZÍTŐ CSAVAR M5X12 PERSELY LÁNCFESZÍTŐ ALÁTÉT ANYA M8 HÁTSÓ FÉKCSŐ TARTÓ CSAVAR M6X12 LENGŐVILLA PERSELY PERSELY PORVÉDŐ Assy. ANYA M14X1.5 PORVÉDŐ 35X22X7 CSAPÁGY 622-2RS FÉKTÁRCSA CSAVAR HÁTSÓ FÉKTÁRCSA KÜLSŐGUMI 13/7-17 KÜLSŐGUMI 13/7-18 HÁTSÓ FELNI TÁVTARTÓ BELSŐ ALÁTÉT 13X32X2 LÁNCKERÉK SZILENT TÁVTARTÓ BAL KERÉKTENGELY HÁTSÓ SZELEP BRAKE

28 HÁTSÓFÉK KPL PERSELY II FÉKNYEREG KONZOL HÁTSÓ FÉKBETÉT FÉKNYEREG KPL CSAVAR M8X22 TŐMÍTŐ ALÁTÉT OLAJÁTERESZ CSAVAR FÉKCSŐ HÁTSÓ FÉKOLAJ TARTÁLY BILINCS FÉKOLAJ CSŐ VÉDŐRUGÓ FÉKLÁMPA KAPCSOLÓ HÁTSÓ FŐFÉKHENGER HÁTSÓ CSAVAR M6X2 ANYA M6 HÚZÓ KAR NYOMÓ RÚD SASSZEG 2X18 CSAVAR CSAVAR M6X12 ALÁTÉT 6 ALÁTÉT 8 DY(for 125cc) CSAVAR M8X7 CSAVAR M1X1.25X9 BLOKKTARTÓ ELSŐ ANYA M8 ANYA M1X1,25 CSAVAR M1X1.25X1 CSAVAR M6X12 VÁZ

29 SZEGECS 3X6MM ALVÁZSZÁM TÁBLA EGYUTÚ SZELEP KONZOL BLOKKTARTÓLEMEZ JOBB CSAVAR M8X7 CSAVAR 8X55 CSAVAR M1X1.25X113 BLOKKTARTÓLEMEZ BAL GUMIALÁTÉT CSAVAR M6X16 SÁRVÉDŐ MEREVÍTŐ HÁTSÓ SÁRVÉDŐ KONZOL BILINCS CSAVAR ST4,8X13 CSAVAR M6X16 PERSELY TANKSZILENT FELSŐ TANKGUMI CSAVAR M6X12 RÖGZÍTŐ LEMEZ RÖGZÍTŐ ANYA M5 SSY.(for 2cc) SZEGECS 3X6MM ADATTÁBLA ANYA M1X1,25 CSAVAR M8X45 BLOKKTARTÓ ELSŐ CSAVAR M1X1.25X9 SZILENT CSAVAR M1X1.25X178 CSAVAR M1X1.25X1 ANYA M1X1,25 VÁZ CSAVAR M6X12 BILINCS GUMIALÁTÉT

30 AKKUKONZOL AKKURÖGZÍTŐ GUMI AKKUSZIVACS CSAVAR M6X16 GUMIALÁTÉT CSAVAR M5X2 CSAVAR M6X16 SÁRVÉDŐ MEREVÍTŐ HÁTSÓ SÁRVÉDŐ KONZOL CSAVAR M6X16 RÖGZÍTŐ LEMEZ ANYA M5 RÖGZÍTŐ CSAVAR M6X12 DE STAND Assy KÖZÉPSZTENDER CSAP KÖZÉPSZTENDER KÖZÉPSZTENDER GUMI ALÁTÉT SASSZEG 3X25 KÖZÉPSZTENDER RUGÓ KÖZÉPSZTENDER RUGÓ OLDALSZTENDER RUGÓ KÖZÉPSZTENDER RUGÓ OLDALSZTENDER CSAVAR M1X1,25X35 OLDALSZTENDER OLDALSZTENDER ANYA M1 1.25

31 EDAL ASSY LÁBTARTÓ HÁTSÓ BAL ANYA M1X1,25 LÁBTARTÓ HÁTSÓ JOBB CSAVAR M1X1,25X45 HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL BAL LÁBTARTÓ DEKOR BAL EZÜST(CS) CSAVAR ST4,2X13 HÁTSÓ LÁBTARTÓ KONZOL JOBB LÁBTARTÓ DEKOR JOBB EZÜST(CS) CSAVAR M1X1,25X35MM LÁBTARTÓ ELSŐ JOBB LÁBTARTÓ ELSŐ BAL CSAVAR M1X55X1,25 ALÁTÉT 1 HEEL Assy LÁNCKERÉK TŐCSAVAR LÁNCKERÉK TARTÓ FEKETE LÁNCKERÉKTENGELY FEDÉL CSAPÁGY 624 SZIMERING LÁNCKERÉK z43 LÁNCKERÉK z4 LÁNCKERÉK RÖGZÍTŐ ALÁTÉT ANYA M8 LÁNC 428HG-1X126 LÁNC 428HG-1X124 LÁNCVÉDŐ ANYA M8 SORBER

32 ZÁRTFEJŰ ANYA ALÁTÉT LENGÉSCSILLAPÍTÓ ALÁTÉT CSAVAR M1X1,25X4 DER Assy. ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR/FEKETE(WF/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(BC/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ PIROS(TL)/FEKETE(B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ KÉK/FEKETE(EX/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ NARANCS/FEKETE(M9/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ EZÜST/FEKETE(CJ/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ FEHÉR/FEKETE(WF/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ FEKETE(BC/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ PIROS(TL)/FEKETE(B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ KÉK/FEKETE(EX/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ NARANCS/FEKETE(M9/B4) ELSŐ SÁRVÉDŐ EZÜST/FEKETE(CJ/B4) KMSPIRÁL VEZETŐ ELSŐ SÁRVÉDŐ DEKOR BAL CSAVAR ELSŐ SÉRVÉDŐ DEKOR JOBB COVER Assy. FEJIDOM JOBB SZÜRKE(HP) CSAVAR ST4X1 FEJIDOM BAL SZÜRKE(HP)

33 FEJIDOM KÖZÉPSŐ CSAVAR ST4,2X13 LEMEZANYA ST4,2 Assy. OLDALDEKLI JOBB SZÜRKE(HP) OLDALDEKLI BETÉT JOBB FEKETE(B4) CSAVAR ST4,2X13 OLDALDEKLI BAL SZÜRKE(HP) OLDALDEKLI BETÉT BALFEKETE(B4) GUMIBETÉT CSAVAR BAL OLDALIDOM FEHÉR(WF) BAL OLDALIDOM FEKETE(BC) BAL OLDALIDOM PIROS(TL) BAL OLDALIDOM KÉK(EX) BAL OLDALIDOM NARANCS(M9) BAL OLDALIDOM EZÜST(CJ) BAL OLDALIDOM FEHÉR(WF)matricás BAL OLDALIDOM FEKETE(BC)matricás BAL OLDALIDOM PIROS(TL)matricás BAL OLDALIDOM KÉK(EX)matricás BAL OLDALIDOM NARANCS(M9)matricás BAL OLDALIDOM EZÜST(CJ)matricás BAL OLDALIDOM FEHÉR(WF)matricás

34 BAL OLDALIDOM FEKETE(BC)matricás BAL OLDALIDOM PIROS(TL)matricás BAL OLDALIDOM KÉK(EX)matricás BAL OLDALIDOM NARANCS(M9)matricás BAL OLDALIDOM EZÜST(CJ)matricás ÖSSZEKÖTŐ FEKETE(B4) CSAVAR M6X16 PERSELY JOBB OLDALIDOM FEHÉR(WF) JOBB OLDALIDOM FEKETE(BC) JOBB OLDALIDOM PIROS(TL) JOBB OLDALIDOM KÉK(EX) JOBB OLDALIDOM NARANCS(M9) JOBB OLDALIDOM EZÜST(CJ) JOBB OLDALIDOM FEHÉR(WF)matricás JOBB OLDALIDOM FEKETE(BC)matricás JOBB OLDALIDOM PIROS(TL)matricás JOBB OLDALIDOM KÉK(EX)matricás JOBB OLDALIDOM NARANCS(M9)matricás JOBB OLDALIDOM EZÜST(CJ)matricás JOBB OLDALIDOM FEHÉR(WF)matricás JOBB OLDALIDOM FEKETE(BC)matricás JOBB OLDALIDOM PIROS(TL)matricás JOBB OLDALIDOM KÉK(EX)matricás JOBB OLDALIDOM NARANCS(M9)matricás JOBB OLDALIDOM EZÜST(CJ)matricás ANYA CSAVAR M6X16 CSAVAR ST4,2X13 NDER HÁTSÓ SÁRVÉDŐ ELSŐ RÉSZ BELSŐ SÁRVÉDŐ 2 ANYA M6 RENDSZÁMTARTÓ LEMEZ SÁRVÉDŐ FAROKIDOM CSAVAR ST4,2X13 CSAVAR M6X3

35 RENDSZÁMVILÁGÍTÁS CSAVAR ST4,2X13 HÁTSÓ SÁRVÉDŐ CSAVAR M6X16 GUMIBETÉT BILINCS CSAVAR M6X16 LEMEZANYA ER Assy KMÓRA KMÓRA FEDÉL KMÓRA KONZOL SZILENT ANYA M6 ALÁTÉT 6 KMÓRA KPL IGHT Assy. ELSŐ LÁMPA KPL IZZÓ 12V/5W IZZÓ 12V35/35W CSAVAR ST4,8X16 HÁTSÓ LÁMPA ELSŐ LÁMPA KONZOL PERSELY GUMIBETÉT CSAVAR M6X16 CSAVAR M6X2 LEMEZANYA

36 INDEX JOBB ELSŐ INDEX BAL ELSŐ INDEX JOBB HÁTSÓ INDEX BAL HÁTSÓ IZZÓ CSAVAR ST3X12 AL EQUIPMENT Assy. (for 125cc) KÜRT CSAVAR M8X12 FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ CSAVAR M6X2 CSAVAR M6X1 INDÍTÓRELÉ AKKUKONZOL AKKUMULÁTOR FŐKÁBEL TESTKÁBEL DIÓDA KÖTEGELŐ 15 KÖTEGELŐ 2

37 KÖTEGELŐ 25 KÖTEGELŐ 3 GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI CSAVAR M5X12 GYÚJTÓTRAFÓ ALÁTÉT 5 CSAVAR M6X12 GYÚJTÁSKAPCSOLÓ RUGÓSALÁTÉT 8 ALÁTÉT 8 CSAVAR M8X2 TANKSAPKA ZÁRGARNITÚRA INDEX RELÉ OLDALSZTENDER KAPCSOLÓ GUMIALÁTÉT CSAVAR M6X16 AKKURÖGZÍTŐ GUMI AKKUSZIVACS INDÍTÓKÁBEL CSAVAR M6X16 AL EQUIPMENT ASSY.(for 2cc) CSAVAR M8X12 FESZÜLTSÉGSZABÁLYZÓ CSAVAR M6X2 CSAVAR M6X1 INDÍTÓRELÉ INDÍTÓKÁBEL AKKUMULÁTOR FŐKÁBELKÖTEG TESTKÁBEL DIÓDA KÖTEGELŐ 15 KÖTEGELŐ 2 KÖTEGELŐ 25

38 KÖTEGELŐ 3 INDEX RELÉ GYÚJTÁSELEKTRONIKA CDI CSAVAR M5X12 GYÚJTÓTRAFÓ ALÁTÉT 5 ZÁRGARNITÚRA GYÚJTÁSKAPCSOLÓ RUGÓSALÁTÉT 8 ALÁTÉT 8 CSAVAR M8X2 TANKSAPKA CSAVAR M6X16 HMENT(for 125CC) CSAVAR M6X22 VÁLTÓKAR KPL CSAVAR M6X16 CSAVAR M6X3 HMENT ASSY.(for 2cc) CSAVAR ALÁTÉT CSŐ CSAVAR M6X2 OLAJHŰTŐ CSAVAR M6X22 VÁLTÓKAR CSAVAR M6X16 CSAVAR M6X3 CSAVAR M6X12 RÖGZÍTŐLEMEZ ALÁTÉT PERSELY

39 Assy. VILLÁSKULCS 1-12 VILLÁSKULCS CSAVARHÚZÓNYÉL CSAVARHÚZÓFEJ GYERTYAKULCS GYERTYAKULCS SZERSZÁMTÁSKA SZERSZÁMKÉSZLET KPL SZERSZÁMKÉSZLET KPL IMBUSZKULCS 8 IMBUSZKULCS 6 IMBUSZKULCS 5 IMBUSZKULCS 4 5cc) MATRICA KEEWAY MATRICA LOGÓ MATRICA 125 EZÜST MATRICA 125 EZÜST MATRICA 125 EZÜST

40 TANKMATRICA (RK EZÜST, V FEKETE) TANKMATRICA (RK EZÜST, V FEKETE) TANKMATRICA (RK EZÜST, V FEKETE) TANKMATRICA (RK PIROS, V EZÜST) ALVÁZSZÁM TÁBLA MATRICA LOGÓ

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000

1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 1 40210T090003 2 40480B700000 3 40450B130003 4 40100B700000 5 40001T090003 6 40600B420000 6 40600B700000 7 40270B540001 8 B01591005065 9 40680B700000 10 B04171012555 11 40300B980003 12 40500B420000 12

Részletesebben

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0

NO. CODE F02 前 叉 FORK ASSY. NO. CODE 0 NO. CODE 1 40480N120000 TÜKÖR JOBB 2 40450N120000 TÜKÖR BAL 3 40030J000022 KORMÁNYSÚLY 4 40210N120000 GÁZMARKOLAT 5 40600N120001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 6 40300T740001 GÁZBOWDEN 7 B02000501025 CSAVAR M5 10

Részletesebben

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL

NO. PART NO. 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY. 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 1 40210D010000 KORM.MARKOLAT JOBB 2 40100D010020 KORMÁNY 3 40080D010000 KUPLUNGKAR+korm.kapcsoló 4 40450D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BAL 5 40480D040000 VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR JOBB 6 40320D010000 GÁZMARKOLAT

Részletesebben

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A

JCK(Q16-00)-QJ125T-4C-1A NO. CODE 1 40460BPBY000 TÜKÖR BAL 2 40470BPBY000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001

1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 NO. CODE 1 40001T090003 MARKOLAT BAL 2 40450B860000 TÜKÖR BAL 3 40480B860000 TÜKÖR JOBB 4 40466T440000 TÜKÖRTALP 5 40100B860000 KORMÁNY 6 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB 7 40210T090003 GÁZMARKOLAT 8

Részletesebben

NO F02 前 NO

NO F02 前 NO 0 0 F0 前 F0 F 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0. F0. 0 F0 消 F0 M 0 F0 A 0 F0 燃 F0 F 0 F0 机 F0 O F0 坐 F0 S 0 F0 后 F0 R F. F. 0 F. F. 0 F 车 F F 0 0 0 0 F R F 前 F F F 龙 F H 0 F 前 F F F 踏 F F 0 F 左 F S 0

Részletesebben

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO.

第 1 页, 共 29 页 JCK(Q16-00)-QJ50QT-22D(45KM) -1A CODE NO. NO. CODE 1 40100B490000 KORMÁNY 2 40001B450000 MARKOLAT BAL 3 40455B490000 ANYA BAL 4 40450B490000 TÜKÖR BAL 5 40480B490000 TÜKÖR JOBB 6 40485B490000 ANYA JOBB 7 40210B460000 GÁZMARKOLAT 8 40300B490002

Részletesebben

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6

1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 1 40470K2GP003 VISSZAPILLANTÓ JOBB 2 B02050605564 KORM.SULYRÖGZ.CSAV. 3 40031K0BP001 KORMÁNYSÚLY 4 40033K2GP000 GUMISZILENT 5 B04070600054 ANYAM6 6 40030K2GP001 KORMÁNY SÚLY 7 40600K2GP003 KORMÁNYKAPCSOLÓ

Részletesebben

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000

NO. PART NO B50T B50T B50T J0ET B50T000 1 40460B50T002 2 40007B0ET000 3 03320B130011 4 65501B50T000 5 40002B50T000 6 40014B50T000 7 40470B50T002 8 40300B130004 9 40180B50T000 10 40210B50T001 11 40250B130005 12 40270B130005 13 43013B50T000 14

Részletesebben

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

NO. CODE 0 F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40450B430000 TÜKÖR BAL 2 40480B430000 TÜKÖR JOBB 3 B02050802565 CSAVAR M8X25 4 40186BNAT000 CSAVAR 8X25 BALMENETES 5 B07000000805 ALÁTÉT 8 6 40100J4CT000 KORMÁNY 7 40001J4AT000 MARKOLAT BAL

Részletesebben

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY.

F02 前 叉 总 成 FRONT FORK ASSY. NO. CODE 1 40101BWDT000 KORMÁNY 2 B02551005065 CSAVAR M10X1,25X50 3 B04011012555 ANYA M10X1.25 4 40001B540000 MARKOLAT BAL 5 40210B540000 GÁZMARKOLAT 6 B07000001005 ALÁTÉT 10 7 B07030001005 ALÁTÉT 10 8

Részletesebben

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2

FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 FRAME ASSEMBLY 零 部 件 目 录 PART CATELAG MODELL 序 号 S/ N 零 部 件 代 号 Part No Description 数 量 Quantit All S7 S6;S11 1 511000-130 FRAME JOINT ASSY VÁZ 1 x 2 512100-051 BUMPER GALLYTÖRŐ 1 x 512100-052 BUMPER GALLYTÖRŐ

Részletesebben

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA

BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE J4AT000 GÁZMARKOLAT B KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL B EPA 1 40470BMBT000 TÜKÖR JOBB FEKETE 2 40460BMBT000 TÜKÖR BAL FEKETE 3 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 4 40600B910001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 4 40600B910002 EPA 5 40100B20TG81 KORMÁNY 6 40300B20T001 GÁZBOWDEN KPL

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány

WWW.LINEAMOTOR.HU. Kormány Kormány 1 TBLF0101 Kormány 2 TBLF0102 Csavar M10 1.25 45 3 TBLF0103 Anyacsavar M10 1.25 4 TBFF0104 Baloldali markolat 5 TBFF0105 Jobboldali markolat 6 TBEF0110 Gázbowden 7 TBLF0107 Alátét 8 TBEF0114 Fékkábel

Részletesebben

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE

29 ZONE 491006 pótlábtartó felhajthatós párban SIMSON 51 / S70 / S53 / S83 / KR51 Német Minőség EAST ZONE 1. VÁZSZERKEZET 491200 fékkulcs hátsó érintkező stift SIMSON 50 / S51 / S53 / S70 / S83 / 090202 1 ROLLER SR50 / ROLLER SR80 / SCHWALBE KR51 / SPERBER 2,5x5 Német 251001 kormánycsésze SIMSON vastag Német

Részletesebben

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT

1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 1 40100BMMT000 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000 GÁZMARKOLAT 6 40270J4FT000 FÉKBOWDEN 7 40008BM0T000 FÉKKAR VÉDŐ GUMI

Részletesebben

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL

第 1 页, 共 25 页 K2GP000 GÁZMARKOLAT N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 1 40210K2GP000 GÁZMARKOLAT 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0LP001 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N0JP002 KORMÁNYKAPCSOLÓ JOBB KPL 2 40600N070001

Részletesebben

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10.

8. FÉNYSZÓRÓ... 29 S51... 29 SCHWALBE... 32 Első, hátsó lámpa, villamosság... 32 9. HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ, FÉNYSZÓRÓHÁZ... 33 S51, S53... 33 10. TARTALOMJEGYZÉK 1. VÁZSZERKEZET... 4 S51... 4 S50... 5 SCHWALBE... 7 Váz, motorállvány... 7 Taposó, gyújtáskapcsoló fedél... 8 2. MOTORTARTÓ, MOTORÁLLVÁNY, LÁBTARTÓCSŐ, LÁBFÉKKAR... 9 S51... 9 S50... 11

Részletesebben

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1

第 1 页, 共 34 页. NO. CODE Qty/U nit G00S000 KORMÁNY B0ES000 KORMÁNY B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 NO. CODE Qty/U 1 40100G00S000 KORMÁNY 1 1 40100B0ES000 KORMÁNY 1 2 43120B0AS000 KORMÁNYRUDAZAT 1 2 43120B0ES000 KORMÁNYRUDAZAT 1 3 40070G00S000 KÉZIFÉKKAR KPL 1 4 43122G00S000 SZIMERING 1 5 40095G00S000

Részletesebben

Retrosa 50 (ym.2010)

Retrosa 50 (ym.2010) Retrosa 50 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-2AA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-2AA-0000 BLOKK TARTÓ HIMBA E/G BRKT COMP. 30 1 3 F0107-MMA-0000 RUGÓ SPRING 10 2 4 F0106-MMA-0000 RUGÓ HÁZ (HIMBA) DAMPER

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Szerszámfedélzár ETZ 1.560 Ft Kombináltkapcsoló bilux rész S51 ETZ Simson 1.750 Ft Kombináltkapcsoló index rész S51 ETZ Simson 1.320 Ft Kombináltkapcsoló kürt rész S51 ETZ Simson 1.550 Ft Kombináltkapcsoló

Részletesebben

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801

CRANKSHAFT COMP 1 12220QN01000 2 09140Q160801 3 09160Q160804 4 09420Q050802 5 12111QN01000 6 12140QN01000 7 12151QM08000 8 09381Q170801 0QM08000 2 5QM08000 3 09380Q080 4 02304Q06002 5 0960Q060805 6 0908Q08087 7 70QM08000 8 09280Q95080 9 0204Q060202 0 76QM08000 75QM08000 2 09280Q57080 3 0204Q060202 4 0959Q080804 5 0968Q080807 6 4QN0000

Részletesebben

BABETTA 134 alkatrész-katalógus

BABETTA 134 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO.

COVER CYLINDER HEAD ASSY NO. E0 气 0 0 E0 进 E0 配 0 E0 气 0 E0 右 0 0 E0 右 0 E0 左 0 0 E0 曲 0 E0 活 0 E0 主 0 0 E 变 0 0 E 离 0 0 E 机 0 E 起 E 磁 E 化 气缸盖 / 盖罩分总成 COVER CYLINDER HEAD ASSY CODE 000000 CSAVAR MX 00000 ALÁTÉT 000000X CSAVAR MX0

Részletesebben

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE

E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) NO. CODE E01.1 ( 气缸总成 ) FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET E01.1 CYLINDER HEAD ASSY ( FOR EEC2 AND NON-EEC MARKET) 1 201200.066000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 201204.015000 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 204200.041000

Részletesebben

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0

第 1 页, 共 18 页 E02_1 V49FM.11A 离 合 器 部 件 E02_1 CLUCTH ASSY. Qty/U nit NO. CODE 0 1 B08010002000 ZÉGER 20 1 2 17307N04F000 HÉZAGOLÓ 1 3 17306N04F000 PERSELY 1 4 17305N04F000 FOGASKERÉK 1.FOK.HAJTOTT 1 5 17312N04F000 FOGASKERÉK 4.FOK.HAJTOTT 1 6 B08010002500 ZÉGER 1 7 17310N04F000 HÉZAGOLÓ

Részletesebben

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6

1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 NO. CODE 1 15910314002X TŐCSAVAR ALSÓ 2 B01070605064 CSAVAR M6X50 3 150123050000 BLOKKSZILENT 4 160073070000 BREZONSTIFT 5 15001306001Z BLOKKFELEK 6 150163060010 FŐTENGELYCSAPÁGY 7 150143060000 OLAJGYŰRŰ

Részletesebben

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON

491421 ALÁTÉT 6,4 090295 14 491276 SIMSON HATLAP FEJŰ CSAVAR M6X12-A4K 090060 15 491346 SIMSON TELESZKOP ALÁTÉT 8,4X20X2 261261 16 491473 SIMSON 1. VÁZSZERKEZET 491141 SIMSON VÁZ NM 173861 1 484138 SIMSON NYEREGTARTÓ VÁZ FELSÖRÉSZ 203522 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 4 111029 ÖSSZEKÖTÖ LEMEZ VÁZHOZ 203690 5 111021 OLDALMEREVITÖ

Részletesebben

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR

www.jawamoped.hu ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 207.100 / 200 / 300 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR ZVL BABETTA MOPED Alkatrészjegyzék 0.00 / 00 / 00 típusokhoz Gyártó: Povázské Strojárne, n.c., Povázská Bystrica ČSSR HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Henger A B C osztálya Normál.0+0.00.0+0.00.0+0.00.

Részletesebben

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS

E01.1 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 50cc NO CODE 1 201200.066000 HENGERFEJ 1 30701B01F000 HENGERFEJ 2 30507B01F000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS E11 CYLINDER HEAD ASSY For Flash 5cc 1 21266 HENGERFEJ 1 371B1F HENGERFEJ 2 357B1F HENGERFEJ TÖMÍTÉS 3 21246 GYÚJTÓGYERTYA E7RTC 3 212415 GYÚJTÓGYERTYA BR7ES 4 2711B1FA HENGER 5cc 4 24241 HENGER 5cc 5

Részletesebben

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE

F01 操 纵 CONTROL ASSY NO. CODE F01 操 纵 CONTROL ASSY 1 40101300k000 2 43014300k000 3 578708055125 4 58193400n000 5 40600300k000 5 40600300k001 6 60120300k000 7 40090300k000 8 60010300k000 9 80022300k000 10 40001300k000 11 40002300k000

Részletesebben

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1

CATALOG CODE:JCK(Q16-23)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-20)-QJ125T-4A-1A. JCK(Q16-51)-QJ125T-4A 非欧规 -1 CATALOG :JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A-A. JCK(Q6-)-QJT-A 非欧规 - CATALOG :JCK(Q6-6)-QJT-8A-A. JCK(Q6-9)-QJT-8A-A.JCK(Q6-)-QJT-8A 非欧规 -A COLORS COVERED: SILVER/CE; BLACK/BA; RED/R7; BLUE/EN MARKET APPLICABLE:

Részletesebben

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY

CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY CIKKSZÁM MAYGARUL ANGOLUL QTY ATV-17W-150-01-01 CSAVAR M8*16 (ÜTKÖZÉSVÉDŐ FELFOGATÓ) HEX FLANGE BOLT M8*16 4 ATV-17W-150-01-02 ELSŐ ÜTKÖZÉSVÉDŐ FR.BUMPER 1 ATV-17W-150-01-03 VÁZ MAIN FRAME 1 ATV-17W-150-01-04

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 394114604 Tank komplett 1 2 957117020 Gázkar Kpl. 1 3 394117011 Gázkar 1 4 957117030 Félgáz zár 1 5 394114100 Csavaranya 4 6 394114070 Gumitalp 1 7 010114081 Könyök

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No.

WWW.LINEAMOTOR.HU LINEA BRAVER 50 PARTS CATALOGUE. 价 格 合 计 Total 消 声 器 图 1 LINEA BRAVER 50 YYB950QT01000. Model Part No. 图 Draft 消 声 器 EXHAUST MUFFLER PARTS CATALOGUE YYB90QT0000 YYB90QT000 Kipufogó dob Pipe, Exhaust Muffler YYB90QT000 könyökcső Front Tube, Exhaust Muffler 3 YYB90QT0003 alátét Washer, Exhaust Outlet 4 GB/T93-φ6

Részletesebben

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia

ALKATRÉSZJEGYZÉK 28 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ. Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia ALKATRÉSZJEGYZÉK ALKATRÉSZJEGYZÉK AZ MS 50 8 TÍPUSÚ (BABETTA) MOPEDHEZ Gyártó: Považské strojárne, Považská Bystrica, Csehszlovákia HENGEREK OSZTÁLYOZÁSI TÁBLÁZATA Méret H6 A B C Alapméret I. túlméret

Részletesebben

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA

LADA 2101 AUTÓTECHNIKA AUTÓTECHNIKA ALKATRÉSZKATALÓGUS LADA 0 0 03 0 03 05 05 053 0 0 07 típusú személygépkocsikhoz II. kötet Elektromos alkatrészek,karosszéria elemek,normáliák AUTÓTECHNIKA SZEMÉLYGÉPJÁRMŰ/ALKATRÉSZ TERMELŐESZKÖZ

Részletesebben

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9.

2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. 1 2.. Gumi távtartót * 3.. Olajtömítés 4.. Niet Meer Leverbaar 5. 2-Weg Verbinding 6. Mixer olajszűrő 7. Vákuum benzincsapot 8.. Niet Meer Leverbaar 9. Ball Ring, komplett 10. Üzemanyag tartály 10. Niet

Részletesebben

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31

491365 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x20 DIN933 090073 29 491006 SIMSON PÓTLÁBTARTÓ FELHAJTHAT.(PÁR)NM 344600 30 491366 HATLAPFEJÜ CSAVAR M8x65 090051 31 1. VÁZSZERKEZET 491200 SZEGECS 2,5X5 TIPUSTÁBLÁHOZ 090202 1 251001 SIMSON KORMÁNYCSÉSZE VASTAG 171190 2 491342 GUMIPERSELY ÜZEMANYAGTARTÁLYHOZ 200441 3 491189 RUGÓS ALÁTÉT B8 Din127 090163 4 491190 HATLAPFEJÜ

Részletesebben

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK

SAMPO ROSENLEW KOMBÁJN ALKATRÉSZEK S-000946829 ZSIRZÓGOMB 300 Ft +ÁFA S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 9250 Ft +ÁFA S-0296012 SPIRÁL 20291 Ft +ÁFA S-0400521 TELESZKÓP 11045 Ft +ÁFA S-0400573 GUMISZALAG 7510 Ft +ÁFA S-0424375 GÖMBCSUKLÓ 33550

Részletesebben

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES

1 SEBESSÉGES 2 SEBESSÉGES ALKATRÉSZKATALÓGUS A JAWA 0 TÍPUSÚ MOPEDHEZ SEBESSÉGES SEBESSÉGES JAWA 0, JAWA 0, JAWA 0 SPORT AMERICAN JAWA LTD. 988 . MOTORBLOKK, MOTORHÁZ - 8 9 0* 0 0 Motor teljes, porlasztóval 0 00 Motorház teljes

Részletesebben

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME

F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME Magnet RS F01 FRAME 1 F0101-MRS-0000 VÁZ FRAME 1-4232,00 2 F0102-MMA-0000 BLOKK TARTÓ TENGELY 12X280mm E/G MOUNTING BOLT, 1 (12X280mm) 1-117,00 4 F0104-MMA-0000 HIMBA TARTÓ CSAVAR E/G MOUNTING BOLT, 2

Részletesebben

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése!

www.jawamoped.hu alkatrészjegyzék M 210.100.121.122.123 típusokhoz NOVEMBER 1993 Tilos az értékesítése! NOVEMBER alkatrészjegyzék M 0.00... típusokhoz Hengerek és dugattyúk osztályozási táblázata Hengerek osztálya A B C Normál I. túlméret II. túlméret III. túlméret IV. túlméret,00+0,00,+0,00,0+0,00,+0,00

Részletesebben

Alkatrész börze. Gallion Kft

Alkatrész börze. Gallion Kft Cikksz. Cikk név Típus Bruttó ügyfélár Kedvezmény Bruttó akciós ügyfélár Megtakarítás/ db Raktárk észlet db Típuskód 0000226321 "O" GYŰRŰ 466 Ft 34,15% 307 Ft 159 Ft 2 X0 00006460V0 "O" GYŰRŰ 178 Ft 28,45%

Részletesebben

BABETTA 225 alkatrész-katalógus

BABETTA 225 alkatrész-katalógus BABETTA alkatrész-katalógus TARTALOMJEGYZÉK. Motorblokk, Motorház. Főtengely, Dugattyú. Henger, hengerfej. Szívócső a. Levegőszűrő. Porlasztó.. Kipufogó berendezés. Tengelykapcsoló. Sebességváltó. Indítópedál

Részletesebben

Retrosa 125 (ym.2010)

Retrosa 125 (ym.2010) Retrosa 125 (ym.2010) F01 FRAME 1 F0101-4BA-0000 VÁZ BODY COMP FRAME 120 1 2 F0102-4BA-0000 BLOKK TARTÓ, KOMPLET ENG HANGER ASSY 20 1 3 F0103-4BA-0000 BLOKK TARTÓ BRKT ENG HANGER 20 1 4 F0104-4BA-0000

Részletesebben

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description

WWW.LINEAMOTOR.HU. linea 50QT-6 PARTS CATALOGUE. linea 50QT-6 YY50QT01000. Model Part No. 图 1 消 声 器. 价 格 合 计 Total. Description 图 Draft 消 声 器 Kipufogó PARTS CATALOGUE YY50QT0000 YY50QT0000 Kipufogó dob Exhaust Muffler YY50QT0000 gyűrű Washer, Exhaust Outlet 3 YY50QT00003 alátét Washer YY50QT0000 Cap Nut, M6 5 YY50QT00005 díszítő

Részletesebben

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ

11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 11. TANK, NYEREG, CSOMAGTARTÓ 305006 nyereg SIMSON 38 komplett 200245 1 305004 nyereg SIMSON 54 enduro komplett 190760 2 305013 nyereg SIMSON 54 komplett fekete- piros 190761 2 305014 nyereg SIMSON 54

Részletesebben

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói

Simson 50 alkatrészeinek azonosítói Ábraszara gyári szám rendelési m e g n e v e z é s db/motor kódszáma 1 11 20888 506 4041599 Visszapillantótükör bal 1 11 20866 500 4041816 Tükör üveg 1 2 11 47807 505 4010766 Kézipumpa 285 1 3 11 20298

Részletesebben

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00

BE4/1 Tomos dugattyú 42.25. BE4/2 Tomos dugattyú 42.50. BE4/3 Tomos dugattyú 42.75. BE4/4 Tomos dugattyú 43.00 TOMOS alkatrészek TOM208-387 Tomos benzincsap TOM206-949 Tomos bronzpersely (régi) TOM211-643 Tomos csapszegpersely TOM204-466/M Tomos dugattyú csapszeg (12x7,5x35) BE4 Tomos dugattyú 42.00 (alap méret,

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI 1695 DB 1500 ABLAKMOSÓ MOTOR 6027 1392

Részletesebben

Simson 51 motorblokk azonosító

Simson 51 motorblokk azonosító 119 Olajellenõrzõ csavarhoz alátét 120 Olajellenõrzõ csavar 121 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarjához alátét 122 Tengelykapcsoló beállító nyílás fedõcsavarja 123 Olajbetöltõ csavarhoz alátét,

Részletesebben

2T Engine / Disk Brake

2T Engine / Disk Brake 2T Engine / Disk Brake E01 HENGER SZETT, CYLINDER SET 1 E0101-MMA-0001 HENGERFEJ CYLINDER HEAD 1 2 E0102-MMA-0000 HENGERFEJ TÖMÍTÉS GASKET CYLINDER HEAD 1 3 E0103-MMA-0000 GYÚJTÓ GYERTYA BPR6HS SPARK PLUG

Részletesebben

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ --------------------------------------------------------------

TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- TÁJÉKOZTATÓ A KATALÓGUS HASZNÁLATÁHOZ -------------------------------------------------------------- A katalógus követve a gyártómű által kiadott katalógus felépítését, valamint a bevezetett konstrukciós

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Gumipók 40 cm vékony HU Egyéb 285 Ft Gumipók 60 cm vékony HU Egyéb 305 Ft Gumipók 80 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 100 cm vékony HU Egyéb 325 Ft Gumipók 120 cm vékony HU Egyéb 345 Ft Nyereg Duplarugós

Részletesebben

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25)

MF-70 alkatrészek. Cikkszám Megnevezés Gyári szám. V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) MF-70 alkatrészek V-9 Dugattyúgyûrû MF-70 (67alapméret) V-9/1 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.25) V-9/2 Dugattyúgyûrû MF-70 (67.50) MF180 Kf-70 kapcsoló foglalat MF203 Mf-70 anya 20x1.5 MF127 Mf-70 befogó tokmány

Részletesebben

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12.

Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Alkatrészek,anyagok árverezési lista Műszaki ágazat 2014. Március 12. Érdkelődni lehet: Bőhm József műszaki ágazatvezető-helyettesnél: 06-20-4112-585 Rendszám Típus Megnevezés db Nettó kikiáltási ár/db

Részletesebben

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel

Sportster XL 883/1200 W 650-00 EJ650A W 650 00-06. W 800, 43mm-Gabel Villahíd Harley-Davidson Kawasaki Triumph Sportster XL 883/1200 XL2 W 650-00 EJ650A W 650 00-06 EJ800A W 650, 43mm-Gabel EJ650A, 43mm-Gabel EJ800A Bonneville/Thruxton -09 908MD/ME Bonneville/Thruxton 10-908MD/ME

Részletesebben

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január

EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék január EUROPA D vetőgép Alkatrész jegyzék 2013. január Tav. A - TRAMOGGIA (A oldal Tartály) Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód Rsz. Cikkszám Megnevezés db Gyári kód 1 14101001 Magtartály fedél 1 EDTAP01 38

Részletesebben

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK

KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK KOMBINÁTOR PÓTALKATRÉSZEK Törőhenger I. átm.260 mm,hossz 910 mm Törőhenger II.átm.210 mm,hossz 910 mm TörőhengerIII.átm.260 mm,hossz 1210 mm TörőhengerIV.átm.210 mm,hossz 1210 mm Csapágypersely (műanyag)

Részletesebben

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár

Bruttó Megnevezés Márka fogyasztói ár Megnevezés Márka Bruttó fogyasztói ár 300-12 Köpeny 47J K38 TT Heidenau 8.205 Ft 300-12 Köpeny 47J K61 TT Heidenau 7.885 Ft 300-12 Köpeny 47J K57 Enduró TT Heidenau 8.540 Ft 2 3/4-16 Köpeny 36J K30 TT

Részletesebben

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415

S.P.Catalog_F-act _ ver_100415 序号 零件号码 使 1 40100BMBT001 KORMÁNY 2 B01591004565 CSAVAR 10X1,25X45 2 B01091004565 CSAVAR 10X1,25X45 3 B04171012555 ANYAM10 1.25 3 B04171012565 ANYA10*1.25 4 40001J4AT000 KORMÁNY MARKOLAT BAL 5 40212J4AT000

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6?

NO. PART NO SZELEPDEKLI CSAVAR 6X J01F000 ALÁTÉT CSAVAR 6? 1 201300.011082 SZELEPDEKLI 2 301310602865 CSAVAR 6X28 3 27310J01F000 ALÁTÉT 4 301310601262 CSAVAR 6?12 5 201301.014472 DEKOR JOBB 6 201301.011472 DEKOR BAL 7 301310601265 CSAVAR 6X12 8 30707J01F000 SZELEPDEKLI

Részletesebben

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12

NO. PART NO SZELEPFEDÉL CSAVAR 6X ALÁTÉT 4 B CSAVAR 6X12 1 201300.029082 SZELEPFEDÉL 1 109014040062 2 301310602862 CSAVAR 6X28 3 307992012120 ALÁTÉT 4 B01030601264 CSAVAR 6X12 5 201301.016472 HENGERFEJFEDÉLJOBB 6 30723K06F000 HENGERFEJFEDÉLBAL 7 B01070601262

Részletesebben

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng.

094.00.2103-003 kapcsoló-tárcsa 094.00.2103-013 csapágy 30314 AXN 094.00.2103-014 csapágy 32307A 094.00.2103-015 rögz.gyűrű 02 főteng. Magyar / Ungarisch Német / Deutsch Jelmagyarázat 6217 csapágy NUP 314 0635-421-254 csapágy 1299-392-054 512533 0735-455-004 csapágy 1299-393-152 NJ 308 csapágy 40x90x23 222207 csapágy 30314 AXN csapágy

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Sport Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Kolpingstrasse 3, 30 Wien Tel: 0 / 66 7 30-0* Fax: 0 / 66 7 30-40 Seite / (c) 07 by Makita Austria. All Rights Reserved. Änderungen und Irrtümer vorbehalten / MSIO V.0 / Monday 6th of February 07 05:08:

Részletesebben

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B

101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék A típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa B típus Wheelcap rear Type B 101 Alváz Chassis 108 Fűgy.fogantyú Catcher holder 115a Első kerék "A" típus Wheel front Type A 118b Hátsó dísztárcsa "B" típus Wheelcap rear Type B 125 Szárnyas anya Wing nut 102 Motor E-Motor 109 Motor

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS330TH PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 TN00000010 Gyertyacsatlakozó-sapka DCS330 1 002 TN00001950 Gyújtógyertya RCJ-8 DCS330TH 1 003 TN00000040 Trapézfeju csavar M5x16 DCS330 4

Részletesebben

quantum MASCHINEN - GERMANY

quantum MASCHINEN - GERMANY quantum 6.4 Kapcsolási rajz 2004 6-11. ábra: Kapcsolási rajz H 2004. 11. 29 Változat 1.2 S181 Fémszalagfûrész 39 quantum 6.5 Pótalkatrészrajz 1 40 Fémszalagfûrész S181 Változat 1.2 2004. 11. 29 6-12. ábra:

Részletesebben

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE

ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE 1. oldal ÁRAJÁNLAT FELHASZNÁLÓK RÉSZÉRE MAGÁGYKÉSZÍTŐ KOMBINÁTOROK LEKO 1.1 függesztett, fix 170 000,- LEKO 1.4 függesztett, fix 185 000,- LEKO 1.6 függesztett, fix 225 000,- LEKO 2.2 függesztett, fix

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése A bajnokság

Részletesebben

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4

Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 Pozíció Cikkszám Megnevezés Mennyiség 1 265999-8 Önmetszo csavar M4x25 2 2 265995-6 Önmetszo csavar M4x18 2 3 687054-0 Kábel-feszültségmentesíto 1 4 P-12924 Tápkábel 1 5 682506-6 Kábelvédo 12-90 1 6 688140-0

Részletesebben

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001

Műanyag ipari rögzítőelem szín fej Ø csap Ø teljes hossz kiszerelés AP szám (mm) (mm) (mm) db/csomag fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 fekete 15,3 6,5 20 25 180 001 szürke 18 8 24,5 25 180 135 fekete 24,3 8 19,2 25 180 134 fekete 18,4 7 25,8 25 186 500 fekete 19 8 32 25 187 454 fekete 22 8 23 50 180 017 szürke 22 8 23 50 180 170 fehér

Részletesebben

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft

Alkatrész börze. 1007 0000095640 SZELEPTÖMÍTÉS 8 270 Ft 324 Ft 174 Ft 209 Ft. 1007 00008914LK KAPCSOLÓ 1 918 Ft 1 102 Ft 646 Ft 775 Ft Listaár Kedvezménye Kedvezménye Modell Cikkszám Megnevezés Mennyiség Listaár nettó bruttó s ár nettó s ár bruttó 1007 0000024286 HŐÉRZÉKELŐLŐ 1 2 638 Ft 3 166 Ft 1 604 Ft 1 924 Ft 1007 0000038342 CSŐCSATLAKOZÁS

Részletesebben

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264

MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 MEGNEVEZES KATALOGUS CIKKSZAM ME FOGY_AR ABLAK FUVÓKA 8603247 322 DB 4636 ABLAKEMELŐ SZERKEZET 5000 1143 DB 30294 ABLAKEMELŐ SZERKEZET+MOTOR 1689264 484 DB 50824 ABLAKMOSÓ TÉLI 1465 DB 1995 ABLAKMOSÓ NYÁRI

Részletesebben

MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás

MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás MAMS Old Timer MZ Bajnokság és Kupa technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal

CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal CIKKSZÁM MEGNEVEZÉS FT 5801347256 Zár 5 352 5801367569 Jobb vissz.pill. tük 28 221 5801367571 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367573 Bal vissz.pill.tükör 26 784 5801367608 Bal vissz.pill.tükör 26 188 5801367611

Részletesebben

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B

Engine Retrosa E0118-4BA-0000 STIFT, 3*8 PIN B Engine Retrosa 125 E01 CRANKCASE 1 E0101-4BA-0000 KARTER, KOMPLETT CRANKCASE ASSY-L(long) 90 1 2 OS-27X42X7 SZIMMERING, 27*42*7 OIL SEAL 27 42 7 20 1 3 BR-6004 CSAPÁGY,6004 BEARING RADIAL BALL6004 60 1

Részletesebben

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ CHARGER 50 2T KEZELÉSI ÚTMUTATÓ 1 Azonosító adatok EC típus azonosító (1) A típusazonosító a váz jobb hátsó részén, az ülés alatt található. Alvázszám (2) Az alvázszám a takarólemez mögött található Motorszám

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS9000 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 965525060 Tömítés DCS9000 1 002 010114050 Tartály-záródugó szerelvény (ü 1 INC. 3 003 963228030 O-gyuru 28x3 1 004 965605120 Rögzíto anya

Részletesebben

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1

robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra VBP 25/1300 INOX Oldal 1 robbantott_ábra Oldal 2 1. Szivattyúház JPF311 750 1 Műanyag ház, 1'' csatlakozásokkal, beépített szűrőházzal, szűrőbetét, és zárócsavarok nélkül. 2. Szűrőbetét

Részletesebben

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal

Suzuki patentek. Suzuki patentek 8/1. oldal fekete 16 7 13,2 25-185 552 Suzuki univerzális alátétes kereszthornyú lemezcsavar szín fej Ø menet teljes hossz kiszerelés gyári szám AP szám fekete 11,5 4,8 24 25-187 303 szürke 14,8 6,7 15,5 25 09409-07308-T01

Részletesebben

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg

Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Jármű-azonosító adatok Jármű-azonosító adatok Kérjük, hogy a jármű-azonosító adatait rögzítse és gondosan őrizze meg Alvázszám (Fig.1) Az alvázszám a központi csővázon található a belső lábvédő idom mögött,

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DBC4510 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 386100100 Rövid blokk 45 köb-cm DBC4500-1 INC. 2,3,6-9,13-17 002 386131010 #Henger, átméro=43 mm 1 003 386132000 #Dugattyú, komplett 1 INC.

Részletesebben

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal

Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal Tartalomjegyzék Részlet Megnevezés Oldal 0 0 0 0 0 0 3 5 7 9 Tengely Rugók Forgózsámoly, golyóskoszorú vonórúd Alvázkeret tartozékok, vonószerkezet Rögzítõfék Légfékrendszer Fékberendezések, összekötõ

Részletesebben

4130 CroMo Méret: 52, 56, 60 cm 2,95 kg 79 990 HUF

4130 CroMo Méret: 52, 56, 60 cm 2,95 kg 79 990 HUF Csepel Royal VÁZ SZETT 01 4130 CroMo Méret: 52, 56, 60 cm 2,95 kg 79 990 HUF Luxus SÁRVÉDŐ Alu 28 610 g 9990 HUF Luxus SÁRVÉDŐ Alu 28 610 g 9990 HUF Domina COMFORT NYEREG 541 g 8900 HUF 03 Luxus HÁTSÓ

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DPC9501 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 031130150 Henger/dugattyú, komplett, átm 1 INC. 2 002 031132003 Dugattyú A/B, komplett (1,2 mm 1 INC. 3-5 003 031132050 Dugattyúgyuru, átméro=55x1,2

Részletesebben

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás

MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás MAMS Old Timer Simson Special Bajnokság technikai kiírás Csak azok az átalakítások engedélyezettek, amik jelen kiírásban engedélyezve vannak. A nem említett átalakítások tilosak! Kötelező reklámok elhelyezése

Részletesebben

Dacia, Renault patentek

Dacia, Renault patentek Renault vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6-12 6x12 28 25-145 136 Renault univerzális vezetékrögzítő patent szín méret csap Ø magasság fekete 6,0-7,8 6,5 14,6 25-166 100 Renault univerzális

Részletesebben

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE

SPARE PARTS LIST MODEL NO. DCS431 PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE SPARE PARTS LIST PAGE 1 ITEM PART NO. DESCRIPTION QTY NOTE 001 908005205 TORX hengeresfeju csavar M5x20 4 002 001142012 Kapocsvas 1 003 965401011 Gumicsoszáj 1 004 001131150 Nyomáscsökkento szelep 1 005

Részletesebben

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu

Auto-Protect kft 6724 Szeged Makkoserdő sor 40 Telefon : 62/550150 Mail : protect@protect.hu Eredeti alkatrészek és felszerelések Minőség és garancia Az Ön szolgálatában Tisztelt Ügyfelünk! Társaságunk értékesítési filozófiáját az OMNIplus beszállítói háttértámogatása nagymértékben meghatározza.

Részletesebben

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97" vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához.

p.15 50 lbs kg 2015/11/26 FF 100 kg. FF-OSE 1,97 vastagság konzol külső kötéllel csatlakoztatásához. Párosos Horganyzott szett 2" Darab p.15 mm(each (1)(2)(ea)) acél 50 lbs kg 1 200 40 1,5 1,1 lbs 0,23.22.264 White kglbs kgwood kgkg grain Horganyzott FF-OSE CR2 FF FF acél 100 kg. 4x750 Thickness 1,97"

Részletesebben

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web:

Makita Werkzeug Ges.m.b.H. Kolpingstrasse 13, 1230 Wien Tel: 01 / * Fax: 01 / Mail: Web: Seite 1/5 1 286263-4 Sapka 35 1 N/A 2 233940-9 Gyűrű HR2440/50 1 N/A 3 417629-9 Fúrótokmány fedél 1 N/A 4 257241-1 Gyűrű 1 N/A 5 345187-4 Vezetőtárcsa 1 N/A 6 233916-6 Nyomórugó 21-29 1 N/A 7 921923-8

Részletesebben

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171

ALK-MOBIL KFT. 2040 Budaörs Gyár utca 2 tel/fax: (36)-23-418-171 Légrugó szelep SV 1219 IKARUS SV1261H SV1219 Féklámpa kapcsoló IKARUS 2.252.1-100 Kompresszor hengertömb D-10 "CSONKA" KMG 61.301.0011 Üzemanyagszint-mérő 38.0034-45-004 38.0034-45-004 Nyomáskapcsoló IKARUS

Részletesebben

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el:

Az füzet áttanulmányozása során Különböző veszélyességi fokozatokkal fog találkozni, amelyeket a következő jelzéssel láttunk el: Előszó Köszönjük, hogy a KEEWAY termékét választotta. A motorozás egy nagyon izgalmas sport, de mielőtt útra kelne, kérjük, tanulmányozza figyelmesen ezt az útmutatót. Ez az útmutató leírja a jármű helyes

Részletesebben

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521

Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 Sampo Kombájn Alkatrészek rakt kod nev Akciós Ár S-000946829 ZSIRZÓGOMB 242 S-0295457 HŐMÉRSÉKLET SZENZOR 8 111 S-0296012 SPIRÁL 17 812 S-0400521 TELESZKÓP 9 822 S-0400573 GUMISZALAG 4 568 S-0424375 Gömbcsukló

Részletesebben

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG

CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG CSONKA JÁNOS JÁRMŰSZERELVÉNYGYÁRTÓ RÉSZLEG Új gyártott termékek: kompresszorok, kenőolajszűrők, olajszűrő fejek, kenőolajhűtő, pneumatikus kürt Felújított termékek: kompresszorok, olajhűtők, Pótalkatrészek:

Részletesebben

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1.

Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) Bowden külsõ leszorító U. Bowden merevszál 1. Vegyes alkatrészek U19 Akkumulátor 12V 24A (fûnyírótraktor) U19/1 Akkumulátor 12V 18A (fûnyírótraktor) RP1-821 Akkumulátor 14A (135x90x164) RP1-263 Bowden külsõ leszorító U US-180-052 US-180-053 Bowden

Részletesebben

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat

MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat MAMI Kupa MZ Racing Kupa technikai szabályzat Kötelező reklámok elhelyezése A kupasorozat díjait adó támogatóink reklámjait kötelezően el kell helyezni, a motorkerékpár első és hátsó sárvédőire! Amennyiben

Részletesebben