Download "4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció"

1 4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Ezüst úti ikon 925-ös finomságú ezüst, 6,5 cm. Elefántcsont lapra festett Madonna kisdeddel körül Ft 105 Euro 613. Kámea bross 900-as finomságú ezüst, 4,3 g, 3 cm. Kagylókámea, kerete markazit kövekkel díszítve Ft 63 Euro 614. Jádeköves fülbevaló 18 k arany, Cseppforma jáde kôvel, angol csavar záródással ig használt svéd fémjellel. Eredeti dobozában Ft 187 Euro 615. Bross rubinnal, türkizzel Antik ezüst, 7 g, 23 mm. Gyöngyházzal, almadinnal és türkizzel ékített boglárkából átalakított bross körül Ft 7 Euro 616. Képtartós függô Aranyozott fém Vésett, zománcos díszítésû, 1900 körül Ft 19 Euro 617. Korall nyaklánc szembôl álló fehérkorall, 45 cm, csomózatlanul fûzve Ft 60 Euro 618. Zománcozott nôi függôóra Körte alakú, sárga, lüszterzománcozott sterling ezüst tok, kézi festéssel, 35 x 23 mm. Arab számos, percbeosztásos ezüst számlap. Kézi felhúzós 15 köves szerkezet, jelzett: Eton Watch. Nem mûködik, szerkezet javításra szorul, óraüveg repedt, zománc helyenként sérült. Svájc, 1910 körül Ft 105 Euro 619. Olivin köves melltû 800-as finomságú ezüst, 9,5 g, 5 cm. Középen ovális csiszolású olivinnel, körben félgyöngyökkel ékíteve között használt bécsi fémjellel Ft 105 Euro 620. Ezüst gyûjtemény (11 db) 925-ös finomságú ezüst, 40 g. 10 db különbözô fazonú ezüst gyûrû. 1 db ezüst szipka dobozában Ft 19 Euro 621. Ékszeróra 18 k fehérarany vésett 6 db összesen cca. 0,1 ct briliánssal, 4 db apró zafír ékítéssel, csiszolt zafír felhúzókoronával. Festett arab számos ezüst számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Svájc, 1915 körül. Mûködôképes. 28x20x7 mm Ft 90 Euro 622. Benson ékszeróra Vésett platina tok, 8 db összesen cca. 0,25 ct briliáns ékítéssel. Festett arab számos art deco számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett : M.P.G. Jelzett számlap: Benson Mûködôképes. Svájc, 1910 körül. 32x11x8 mm Ft 90 Euro 623. Rúzstok 800-as finomságú ezüst, bruttó 26 g, 5,5 cm, Zsanéros nyitódású, beépített tükörrel. Elmosódott fémjellel Ft 56 Euro

2

3 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Vadász kitûzô 14 k arany, 4,95 g, 5,4 cm. Szarvas gyönygyfoggal ékítve, között használt fémjellel. Eredeti dobozában Ft 60 Euro 625. Biankó pecsétnyomó 9 k arany, 4,1 g, 23 mm. Jáspissal, vésett foglalatban körül Ft 105 Euro 626. Nôi gyûrû 14 k arany, 5,67 g. 1 db citrin karmos foglalatban körül Ft 67 Euro 627. Panzer lánc 14 k arany, 4,7 g, 47 cm Ft 90 Euro 628. Arany nyaklánc szív függôvel 14 k arany, 5,06 g, 40 cm. 1 db cca. 0,01 ct briliánssal ékítve Ft 105 Euro 629. Papucs medál lánccal 14 k arany, összesen: 4,8 g, karmos foglalatban 1 briliáns, cca. 0,10 ct, (M1; W; Vs-Si), 585-ös finomság jelzés. Modern Ft 180 Euro 630. Arany lánc 18 k arany, 8,30 g, 55 cm között használt Ft 337 Euro 631. Briliáns gyûrû zafírral 14 k arany, 1,4 g. 2 db összesen cca. 0,14 ct hollandirózsa csiszolású briliáns és egy cca. 0,20 ct zafír ékítéssel Ft 67 Euro 632. Szerencse karkötô 14 k arany, 35,43 g, 18 cm. Több különbözô zsuzsu ankerláncon körül Ft 1049 Euro 633. Rubin köves karkötô 14 k arany, 5,13 g, 16,5 cm. Középen 1 db ovális csiszolású rubinnal ékítve, nyelves zárral, biztosítónyolcassal tôl használt csehszlovák fémjellel Ft 127 Euro 634. Gyûrû rubinnal 14 k arany, 1,6 g. 2 db briliánssal és 3 db gyémántsplitterrel ékítve. Behozatali fémjellel Ft 97 Euro 635. Kaulgyûrû rubinnal és brillekkel 580 ezrelékes finomságú arany, 7,4 g. 1 db ovális csiszolású rubin körül 9 db egyenként cca. 0,05 ct, összesen cca. 0,45 ct-os brillel ezüst foglalatban között használt Ft 142 Euro 636. Fényképtartós függô 14 k arany, 4,2 g, 2x2 cm. 1 db vörös színû üveg kôvel ékítve. Feltehetôen között használt behozatali jellel Ft 67 Euro 637. Szerelemgyûrû 14 k arany, 2,65 g. 3 db összesen cca. 0,15 ct briliánssal és 2 db apró rubinnal ékítve Ft 105 Euro 638. Sportgyûrû rubinnal és brillekkel 14 k arany, 4,1 g. 2 db egyenként cca. 0,10 ct összesen cca. 0,20 ct brillel és 1 db rubinnal ékítve között használt Ft 75 Euro 639. Arany nôi karóra 18 k arany tok és csatt, bruttó: 20,8 g. Rátett indexes és arab számos aranyozott számlap. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet., Jelzett: Aureole Svájc, 1955 körül. Mûködik, jó állapotban. 17 x 17 x 7 mm Ft 225 Euro 640. Zománcozott nôi függôóra Gilosált, zománcozott fém tok, 18 k arany láncszemek, Festett római számos zománc számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Svájc, 1910 körül. Nem mûködik, számlap és tok sérült. 39x29x12 mm Ft 18 Euro 641. Roamer nôi karóra 14 k arany tok, milanéz fazonú aranyozott csat. Arany indexes aranyozott számlap. Kéz felhúzós 19 köves szerkezet. (ST. 468) Jelzett tok, számlap, szerkezet, korona: Roamer. Tokszám: Mûködôképes. Svájc, 1970 körül. 24x18x12 mm, 17,5 cm Ft 142 Euro

4

5 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Fendograph arany töltôtoll dobozában 18 k arany tok, 11 cm. Milano, 1930 körül. Doboz jelzett: Ministero della Guerra. Benito Mussolini ajándéka volt a magyar küldöttség tagjainak Ft 127 Euro 643. Biedermeier fülbevaló rubinnal Antik arany, 7,1 g. Kék és fehér zománc díszítésû, plasztikus fülbevaló rubinnal és körben apró gyöngyökkel körül Ft 172 Euro 644. Biedermeier ékszer garnitúra Antik arany, 5,1 g. Függô és fülbevalópár összesen cca. 0,2 ct rózsa csiszolású gyémánttal ékítve, a függô horpadt, eredeti dobozában. Utólag között használt bécsi fémjellel és JW (Wirth János) mesterjeggyel ellátva Ft 449 Euro 645. Briliáns gyûrû 14 k arany, ezüst, 1,51 g. 3 db összesen cca. 0,07 ct briliáns ékítéssel Ft 67 Euro 646. Arany karreif 14 k arany, 6,4 g. 1 db gyönggyel, körülötte 6 db gránáttal díszítve tôl használt magyar fémjellel utólag ellátva Ft 135 Euro 647. Briliáns-opál karék 14 k arany, 27,13 g. Középen egy nagyobb kaboson nemesopállal, körülötte 13 db cca. 0,15 ct briliánssal, össz. cca. 1,95 ct. (M; TCr; VVSi), 53 db gyémánttal össz. cca. 0,60 ct. (1 db hiány) mindösszesen cca. 1,80 ct. Elmosódott fj, 1880 körül Ft 1049 Euro 648. Óralánc 580 ezrelékes finomságú arany, 46,7 g, 190 cm. Kézi készítésû reszelt lánc között használt hivataljellel ellátva Ft 712 Euro 649. Karreif 14 k arany, 16,1 g. Karmos foglalatban 5 db rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,50 ct. Pest, között használt fémjel Ft 356 Euro 650. Karperec 580 ezrelékes finomságú arany, 13,7 g. Felületén vésett között használt Ft 243 Euro 651. Szecessziós tû 14 k arany, 3,1 g. 4 db gyémántsplitterrel és 1 db rubinnal ékített leányfej díszítésû nyakkendôtû ig használt bécsi fémjellel és S. R. mesterjellel Ft 90 Euro 652. Keresztfüggô 14 k arany, 7 g, 7,3 cm. Fn Ft 142 Euro 653. Barokk gyöngyös nyakkendôtû 14 k arany, 4,0 g, 7,3 cm. Barokk gyönggyel és 1 db cca. 0,05 ct (R; TCr; Si) brillel ékített szecessziós tû körül Ft 56 Euro

6

7 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Lovas kitûzô 18 k arany, 6,1 g, 3 cm. Szeme két apró rubinnal ékítve. Olasz, 1980 körül Ft 172 Euro 655. Szolitergyûrû 14 k arany, 1,39 g. 1 db cca. 0,15 ct ( R; TC; Si) briliánssal ékítve Ft 67 Euro 656. Art-deco sport gyûrû 14 k arany, ezüst, 4,37 g. 1 db cca. 0,10 ct (M; TC; VS) briliánssal ékítve körül Ft 135 Euro 657. Briliáns gyûrû smaragddal 14 k arany, 3,5 g. 14 db összesen cca. 0,50 ct (M; TCr; Si) briliánssal és 3 db összesen cca. 1,0 ct smaragddal ékítve között használt Ft 637 Euro 658. Kaul gyûrû cirkonnal 14 k arany, 4,15 g. 1 db cirkonnal ékítve Ft 90 Euro 659. Nyakék smaragddal 18 k arany, 20,9 g, 40 cm. Középen cca. 3,0 ct tábla csiszolású smaragd körülötte 22 db összesen cca. 0,90 ct (M; W; VSi) briliánssal Ft 1273 Euro 660. Szoliter gyûrû 14 k arany, 3,5 g. 1 db cca. 0,08 ct (M; TC; Si) briliáns tükörsaton foglalatban Ft 105 Euro 661. Alliance gyûrû 14 k arany, 6 g. 5 db összesen cca. 0,70 ct (M; TC; Si) briliáns fehérarany foglalatban között használt Ft 300 Euro 662. Szoliter gyûrû 14 k arany, 5,2 g. 1 db cca. 0,25 ct. (R; TCr; VSi) briliáns ezüst button foglalatban, vésett sínnel Ft 180 Euro 663. Három köves gyûrû 18 k arany, 5,7 g. 3 db összesen cca. 0,65 ct (M; C; VSi) briliánssal ékített vésett sínû gyûrû Ft 412 Euro Karkötô briliáns ékítéssel 14 k sárga- és fehérarany, 20,9 g, hossza: 18,5 cm. 162 bagett csiszolású cca. 3,5 ct. briliánssal. Jelzett: Budapest, 2006 utáni fémjel Ft 412 Euro 665. Teniszkarkötô 14 k sárga- és fehérarany, 12,7 g, 18,5 cm. Stiftes tagokban karmos foglalatban 17 briliáns összesen cca. 0,35 ct. (M1; Cr; Vs-Si). Nyelves zárral, biztonsági nyolcassal tól használt Ft 356 Euro 666. Jusztícia medál 14 k arany, 1,35 g tôl használt osztrák fémjellel Ft 19 Euro 667. Arany táncosnô medál 14 k arany, 6,84 g, 5 cm Ft 37 Euro 668. Arany kupa függô 18 k arany, 5 g, 2,5 cm Ft 45 Euro

8

9 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Arany pudrié 580 ezrelék finomságú arany, 60,79 g, 5 cm. Fedlapja és oldala gazdagon vésett, alul gilosált között használt Ft 1573 Euro 670. Virágos srófos fülbevaló 18 k arany, 3,8 g. 2 db összesen cca. 0,25 ct (M; C; VSi) és 16 db gyémánt splitterrel ékítve Ft 449 Euro 671. Fülbevaló gyönggyel 14 k arany, 1,5 g. Masni alakú fülbevaló, gyönggyel ékítve Ft 32 Euro 672. Gyöngyös gyûrû 14 k arany, 2,2 g. 3 db gyönggyel és 1 db cca. 0,07 ct-os brillel ékítve Ft 60 Euro 673. Briliáns-smaragd nôi gyûrû 14 k arany, 5,82 g. Modern fazonú kígyó formájú gyûrûfejben 1 db csepp csiszolású smaragd, cca: 0,18 ct; alatta 1 nagyobb briliáns cca. 0,20 ct. (M1; W; VVs), valamint 5 kisebb briliáns összesen cca. 0,10 ct. (M1; W; VVS) 1925-tôl használt osztrák fémjellel Ft 487 Euro 674. Kleopátra függô brillel 580 ezrelék finomságú arany, 5,72 g, 3 cm. 1 db cca. 0,15 ct (M; C; VSi) briliánssal ékítve között használt fémjellel. KB mesterjellel Ft 150 Euro 675. Rózsa függô 14 k arany, 1,7 g. Szintetikus kôvel ékítve Ft 32 Euro 676. Kleopátra függô brillel 14 k arany, 18 g, 4 cm, 1 db cca. 0,25 ct (R; TC; VSi) briliánssal ékítve között használt Ft 449 Euro 677. Arany nyaklánc k arany, 23,83 g, 70 cm. Dupla panzerlánc nyelves zárral körül Ft 674 Euro 678. Háromsoros gyöngy nyakék 9 k arany, 208 db 5 mm átmérôjû gyöngy, 40 cm. Csatja briliánsokkal ékítve között használt Í angol fémjellel Ft 824 Euro 679. Szerencse karkötô 18 k arany, 17,92 g, 19 cm. Több különbözô zsuzsu, zománccal, színes ékkövekkel között használt Ft 356 Euro 680. Szövött karkötô 18 k arany, 17,33 g, 19 cm Ft 449 Euro 681. Bross gyönggyel 14 k arany, 3,1 g, 5,7 cm. Bagett fazonú, középen gyönggyel ékített melltû között használt behozatali fémjellel Ft 97 Euro Szoliter gyûrû 14 k arany, 4,4 g. Halványzöld színû szintetikus kôvel ékített szoliter gyûrû között használt Ft 449 Euro

10

11 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció St. Dupont férfi öngyújtó Aranyozott, eredeti dobozában, vásárlási cédulával, certifikált Ft 82 Euro 684. Kék köves gyûrû 14 k arany, 8,3 g. Ovális tokos foglalatban 1 db kék színû üveg kô között használt magyar fémjellel és PV (Állami Pénzverô) jelzéssel Ft 142 Euro 685. Férfi gyûrû 580 ezrelék finomságú arany, 5,3 g. Ovális foglalatban fazettált hegyikristály kôvel ig használt bécsi fémjellel, hivataljellel és J.B. mesterjellel Ft 82 Euro 686. Szabadkômûves medál 14 k arany, 2,1 g, 22 mm tôl használt csehszlovák fémjellel Ft 60 Euro 687. Tisztilánc 580 ezrelék finomságú arany, 15,1g, 15 cm. Vésett onixxal és jáspissal ékítve között használt bécsi fémjellel Ft 449 Euro Férfi nyaklánc 14 k arany, 34,4 g, 49 cm. Arany férfi panzerlánc 9 db gyémántsplitterrel foglalatban között használt Ft 899 Euro 689. Panzer lánc 18 k arany, 17,8 g, 60 cm Ft 449 Euro 690. Férfi pecsétgyûrû 14 k arany, 4,8 g. Onix kôvel, osztrák fj.1920-as évek Ft 52 Euro 691. Férfi pecsétgyûrû 580 ezrelék finomságú arany, 5,1 g. Stumpf férfi pecsétgyûrû onix kôvel között használt Elmosódott mesterjellel Ft 97 Euro 692. Onix pecsétgyûrû 14 k arany, 9,36 g. Középen onixxal, kétoldalt 6 db összesen cca. 0,30 ct briliánssal ékítve között használt Ft 300 Euro 693. Férfi pecsétgyûrû 9 k arany, 3,15 g. Vésett fejû arany pecsétgyûrû. Jelzett: Birmingham, Ft 37 Euro 694. Arany karkötô 14 k sárga és fehérarany, 21,36 g. Modern Ft 599 Euro 695. Férfi pecsétgyûrû 14 k arany, 12,46 g. Krizoprázzal ékítve, elmosódott fémjellel Ft 243 Euro 696. Ovális pecsétgyûrû 14 k arany, 3,4 g. Karneol kôvel foglalva Ft 71 Euro Arany zsebkés 9 k arany, 22,74 g, 8 cm. Jelzett: Birmingham, Ft 56 Euro 698. Pecsétgyûrû 14 k arany, 10,2 g. Stumpf férfi pecsétgyûrû között használt magyar fémjel, PV (Állami Pénzverô) jelzéssel Ft 206 Euro 699. Férfi pecsétgyûrû 14 k arany, 14,53 g. Snirglis férfi pecsétgyûrû nemesopál dublettel között használt Ft 318 Euro

12

13 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció St. Dupont töltôtoll Aranyozott, eredeti dobozában, vásárlási cédulával, certifikát Ft 67 Euro 701. Opál gyûrû 14 k arany, 2,1 g. 4 db opállal ékítve között használt Ft 90 Euro 702. Gyûrû opállal és rubinnal 14 k arany, 3,0 g. Navett fazonú fejben 25 db apró rubinnal (egy kô hiányzik), 4 db félgyönyggyel és 1 db opállal ékítve. Behozatali fémjellel Ft 97 Euro 703. Arany holdköves fülbevaló 14 k arany, 2,6 g. 8 db holdkôvel és középen egy-egy apró rubinnal ékített fülbevalópár között használt bécsi fémjellel Ft 71 Euro 704. Masnis gyûrû 14 k arany, 6,86 g. Három színû arany felhasználásával készült, között használt Ft 142 Euro 705. Nôi sportgyûrû 14 k arany, 7,7 g. Gyûrûfejben 3 briliáns, cca. 0,20 ct (R1; LY; P) Jelzett: Pest, elmosódott fémjel Ft 243 Euro 706. Kolumbusz érmes gyûrû 18 k arany, 6,31 g Ft 157 Euro 707. Óriás fényképtartó medál 14 k arany, 32 g, 10,5 cm. 3 db cirkonnal ékítve között használt Ft 637 Euro 708. Szent György függô 580 ezrelékes finomságú arany, 6,27 g, 25 mm. Elôlapján: S. Georgius. Equitum. Patronus, hátlapján: In Tempestate: Securitas között használt RI mesterjellel Ft 157 Euro 709. Arany medál 14 k arany keret benne arany dukát, bruttó: 3,8 g. Elôlapján: S. Georgius. Equtum. patronus, hátlapján: In Tempestate Securitas. Osztrák fémjellel Ft 37 Euro 710. Glídes karkötô 14 k sárga és fehér arany, 40,8 g, 20 cm. 3 soros glídes fazon, nyelves zárral és biztosító nyolcassal között használt W.A. mesterjellel Ft 562 Euro 711. Karkötô 14 k vörös és zöld arany, 25,5 g, 18,5 cm. 3 soros glídes tagokból között használt magyar fémjel Ft 449 Euro 712. Arany nôi karóra 14 k arany tok és rugós karlánc. Festett arab számos, ezüstözött számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett számlap: Elma Svájc, 1920 körül. Mûködôképes, tisztításra szorul. 29x25x8 mm., 17 cm Ft 82 Euro 713. Arany nôi karóra 14 k arany vésett tok, csiszolt zafírral ékített korona. Gilosált és rátett arab számos, kis másodperckörös számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett számlap: Godiva Svájc, 1910 körül. Mûködôképes, szerkezet tisztításra szorul, szíj nélkül. 25x22x7 mm Ft 45 Euro 700.

14

15 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Gránát ékszergarnitúra 800-as finomságú ezüst, 30 g. Karkötõ, kolié, fülbevaló rózsacsiszolású gránáttal ékítve Ft 172 Euro 715. Szecessziós fülbevalópár 14 k arany, ezüst, 6,1 g. 4 db összesen cca. 0,60 ct (R; TC; Si) briliánssal és 12 db összesen cca. 0,60 ct gyémánttal ékítve Ft 172 Euro 716. Szecessziós gyûrû 14 k arany, ezüst, 3,6 g. 11 db összesen cca. 0,55 ct (R; TCr; Si) briliánssal ékítve között használt magyar fémjellel ellátva Ft 165 Euro 717. Kereszt függô láncon 14 k fehérarany, 5,6 g, 45 cm. 12 db összesen cca. 0,65 ct (R és M; TCr, VSi) briliánssal ékítve tól használt magyar fémjellel Ft 157 Euro 718. Szecessziós gyûrû zafírral 14 k arany, ezüst, 3,92 g. 1 db cca. 0,25 ct zafírral és 10 db cca. 0,65 ct gyémánttal ékítve Ft 165 Euro 719. Türkizköves lánc 14 k arany, 13,7 g, 71 cm. Nyelves záródású függô türkizzel, gyönggyel és zománccal ékítve Ft 195 Euro 720. Briliáns gyûrû 14 k fehérarany, 2,47 g. 3 db összesen cca. 0,30 ct (R; TCr, VSi) briliánssal ékítve Ft 67 Euro 721. Smaragd brill gyûrû 18 k arany, 6,42 g. 1 db cca. 1,50 ct smaragddal és 12 db összesen cca. 0,28 ct (R; TCr; VSi) rózsacsiszolású briliánssal ékítve körül Ft 157 Euro 722. Art-deco Onix gyûrû 14 k fehérarany, 1,7 g. 1 db cca. 0,10 ct (M, TCr; Si) briliánssal és onix-szal ékítve között használt behozatali jellel Ft 105 Euro 723. Glídes karkötô 14 k arany, 10,1 g. 2 db összesen cca. 0,10 ct briliánssal és 1 db cca. 0,10 ct rubinnal ékítve Ft 165 Euro 724. Rubin-brill gyûrû 14 k arany, 2,2 g. 6 db összesen cca. 0,17 ct gyémánttal és 1 db apró rubinnal ékítve. Feltehetôleg között használt Ft 67 Euro 725. Gyöngyös gyûrû 14 k arany, 0,88 g. 5 db apró félgyönggyel ékítve Ft 32 Euro 726. Rubin gyûrû 14 k arany, 1,33 g. 3 db apró rubinnal ékítve Ft 32 Euro 727. Briliáns gyûrû 14 k arany, 2,0 g. 3 db összesen cca. 0,15 ct (M; TC; VSi) briliánssal ékítve Ft 60 Euro 728. Szoliter gyûrû k arany, 1,62 g. 1 db cca. 0,05 ct briliánssal ékítve körül Ft 36 Euro 729. Briliáns gyûrû 14 k arany, 1,9 g. 3 db összesen cca. 0,30 ct (R és M; TCr; VSi) briliánssal ékítve Ft 67 Euro 730. Képtartó függô 14 k arany, 11,7 g, 6,5 cm. 10 db összesen cca. 1,40 ct rózsacsiszolású gyémánttal ékítve között használt behozatali jellel Ft 180 Euro

16

17 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Nyitható függô 580 ezrelékes finomságú arany, 6 g, 2 x 2 cm között használt Ft 135 Euro 732. Balett medál 14 k arany, 1,49 g, 3 cm között használt 6500 Ft 24 Euro 733. Arany nyaklánc 14 k arany, 17,68 g, 50 cm. Kézi készítésû, reszelt ankerlánc, magyar hivataljellel Ft 356 Euro 734. Arany nyaklánc, két függôvel 14 k arany, 21,85 g, 50 cm között használt Ft 449 Euro 735. Arany walles nyaklánc 14 k arany, 2,28 g, 46 cm Ft 45 Euro 736. Oroszlán függô 14 k arany, 1,11 g, 14 mm. Oroszlán horoszkópos függô között használt Ft 52 Euro 737. Nyitható szív függô 14 k arany, 1,62 g, 1,6 cm. Vésett díszítéssel, 1930 körül Ft 52 Euro 738. Zenész gyûrû 580 ezrelék finomságú arany, 6 g. Gyûrûsín belül vésve: 1889 M.G.I.V. Feltehetôen a Zeneakadémia részére készült között használt bécsi fémjellel Ft 157 Euro 739. Szív függô gyémántokkal 14 k arany, 2,35 g, 2,5 cm. 12 db bagett csiszolású gyémánt és 1 db briliáns, összesen cca. 0,25 ct Ft 67 Euro 740. Szerencse karkötô 14 k arany, 31,5 g, 19 cm. Több különbözô zsuzsu ankerláncon körül Ft 1124 Euro 741. Briliáns gyûrû 14 k arany, ezüst, 4,39 g. 3 db összesen cca. 0,20 ct briliánssal ékítve körül Ft 142 Euro köves brill gyûrû 14 k arany, 5,62 g. 5 db összesen cca. 0,65 ct (R; TC; VSi) briliánssal ékítve Ft 225 Euro 743. Nyelves zár 14 k arany, 2,45 g, 2 cm. Véséssel díszített 5 soros gyöngysorhoz tartozó zárszerkezet as évek vége Ft 52 Euro 744. Szelvényes karkötô 14 k arany, 15,4 g, 18 cm. Vörös és sárga arany felhasználásával készült karkötô, nyelves zárral és biztosítónyolcassal között használt Ft 281 Euro 745. Lamellás karkötô 580 ezrelékes finomságú arany, 12,9 g, 18 cm. Háromszínû, vésett tagokból álló s-panzer lánccal díszített karkötô, nyelves zárral és biztosítónyolcassal között használt Ft 262 Euro 746. Berg arany karóra 14 k arany szögletes tok. Arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös aranyozott számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett számlap: Berg Tokszám: Svájc, 1940 körül Mûködôképes, javításra szorul. 36x21x8 mm Ft 180 Euro

18

19 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Briliáns gyûrû 18 k arany, 3,6 g. 7 db összesen cca. 0,42 ct briliánssal ékítve között használt Ft 318 Euro 748. Szoliter gyûrû 18 k fehérarany, 3,5 g. 1 db cca. 0,35 ct félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal ékítve Ft 318 Euro 749. Briliáns gyûrû k fehérarany, 2,5 g. 1 db cca. 0,75 ct (R; TC; VSi) briliánssal és 2 db összesen cca. 0,12 ct briliánssal tükörsaton foglalatban Ft 449 Euro 750. Szecessziós gyûrû 14 k sárga- és fehérarany, 4,80 g. 21 db összesen cca. 1,10 ct (M; Cr; VSi) briliánssal ékítve. Modern Ft 974 Euro 751. Rubin-brill fülbevaló 14 k fehérarany, 3,5 g, 4 táblás csiszolású rubin, cca. 0,60 ct. Körülötte briliáns cca. 0,36 ct. (M1;W;VVs) Pest, közötti fémjel. Beakasztós patentzár Ft 356 Euro 752. Briliáns gyûrû 18 k sárga- és fehérarany, 3,9 g. Középen szoliter fazonú sárgaarany foglalatban 1 briliáns, cca. 0,20 ct, gyûrûvállon további 5 5 briliáns cca. 0,20 ct. mindösszesen cca. 0,40 ct. (M, W-TCr; Vs-Si) Jelzett: Pest, közötti fémjel Ft 281 Euro 753. Melltû 14 k arany, 1,65 g, 3,4 cm. 7 db össz. cca. 0,21 ct briliánssal és 6 db össz. cca. 0,18 ct smaragddal ékítve között használt magyar hivataljellel Ft 142 Euro 754. Szecessziós függô 14 k sárga- és fehérarany, 4,25g, ezüst láncon. 22 db összesen cca. 1,15 ct (M; TCr; VSi) briliánssal ékítve Ft 974 Euro 755. Szoliter gyûrû 14 k arany, 2,79 g. 1 db cca. 0,20 ct (M; TC; VSi) briliánssal között használt Ft 105 Euro 756. Briliáns karkötô 14 k fehérarany, 15,52 g, 18 cm. 69 db összesen cca. 4,0 ct (R; TCr; VSi-Si) briliánssal ékítve Ft 2060 Euro 757. Szoliter gyûrû 14 k fehérarany, 3,3 g. 1 db cca. 0,30 ct (R; C; Si) briliáns tükörsaton foglalatban tôl használt osztrák fémjellel Ft 180 Euro 758. Briliáns gyûrû 14 k fehérarany, 5,6 g. 5 db briliánssal, össz. cca. 1,0 ct (M; TCr; VSi) tól használt magyar és 1925-tôl használt osztrák fémjellel Ft 712 Euro 759. Art-deco gyûrû 18 k fehérarany, 3,4 g. 11 db összesen cca. 0,55 ct (M; TCr; VSi) briliánssal ékítve tôl osztrák fémjellel Ft 318 Euro 760. Rozetta gyûrû 14 k arany, 2,2 g. 6 db összesen cca. 0,26 ct briliánssal és félgyönggyel ékítve Ft 90 Euro

20

21 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Art-deco briliáns fülbevaló pár 14 k arany, ezüst, 4,26 g. 2 db össz. cca. 0,45 ct (R; C, Si) briliáns és 8 db össz. cca. 0,28 ct rózsacsiszolású gyémánttal Ft 142 Euro 762. Button fülbevalópár 14 k arany, ezüst, 3 g. 4 db összesen cca. 2,70 ct (R; TCr; VSi) briliánssal ékítve között használt behozatali jellel Ft 356 Euro 763. Gyémánt kolié 14 k arany, 925-ös finomságú ezüst, 22 g, 48 cm. 30 db cca. 1,40 ct briliáns, achtkant, félhollandi rózsa csiszolású gyémánttal és gyémántsplitterrel ékítetve tól használt magyar fémjel a láncban körül Ft 524 Euro 764. Áttört art-deco gyûrû 18 k fehérarany, 2,0 g. 1 db cca. 0,45 ct (R; TCr; VSi) briliáns foglalatban Ft 243 Euro 765. Ékszergarnitúra (kolié, fülbevalópár) 14 k arany, ezüst, 10,1 g. Masni formán és csüngôs fazonban briliáns csiszolású hegyikristály és üveg kövekkel. Bécsi, között használt fémjellel Ft 356 Euro 766. Szolitergyûrû 14 k fehérarany, 5,85 g. 1 db cca. 0,20 ct (M; C; Si) briliáns karmos foglalatban tól használt magyar fémjellel Ft 180 Euro 767. Szolitergyûrû 14 k arany, ezüst, 2,95 g. 1 db cca. 0,80 ct (R; TC; VSi) briliánssal és véséssel ékítetve Ft 318 Euro 768. Briliáns gyûrû alliance fazonban 18 k fehérarany, 3,6 g. 3 briliánssal, össz. cca. 0,30 ct. (M; TCr; VVSi) szovjet fj, Ft 562 Euro 769. Margarétás gyûrû 14 k arany, ezüst, 2,7 g. 9 db összesen cca. 0,80 ct (M; Cr; VSi) briliánssal ékítve Ft 356 Euro 770. Art-deco kitûzô 14 k arany, ezüst, 6 g, 4 cm. 33 db összesen cca. 1,35 ct (M; TCr; VSi-Si) briliánssal ékítve Ft 1273 Euro 771. Briliáns medál 14 k arany, ezüst, 4,6 g. 17 db összesen cca 0,95 ct (R; Cr; VSi) briliánssal ékítve körül Ft 356 Euro 772. Briliáns kitûzô 14 k arany, 2,19 g, 31 mm. 1 db cca. 0,90 ct (R; TCr; VVSi) briliánssal ékítve körül Ft 180 Euro 773. Pálcás zafír-brill karkötô 14 k fehérarany 10,8 g, 20 cm. 1 db ovális csiszolású cca. 0,75 ct zafírral és 6 db cca. 0,35 ct briliánssal ékítve tól hsznált magyar fémjel Ft 1049 Euro

22

23 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 774. Rozetta fazonú fülbevalópár 14 k arany, ezüst, 3,74 g. Rozetta fazonban 1 1 igazgyönggyel, db briliánssal, össz. cca. 1 ct. (R; W; VVSi) 1900 körül Ft 562 Euro 775. Szecessziós fülbevalópár 14 k arany, 2 g. 2 db összesen cca. 0,50 ct (M, TCr; VSi) briliánssal és két kis üvegkôvel ékítve, eredeti dobozában (Tillemann Sebestyén) 1925-tôl használt bécsi fémjellel Ft 90 Euro 776. Briliáns fülbevaló 14 k arany, ezüst, 3,38 g. 4 db összesen cca. 1,0 ct (R; LY; VVS) briliáns abgedect foglalatban Ft 281 Euro 778. Art-deco karék 925-ös finomságú ezüst, 13,8 g. 1 db cca. 3,0 ct smaragd, 2 db cca. 0,25 ct (R; Cr; VSi) briliánssal, 8 db cca. 0,08 ct (R; Cr; Si) briliánssal és további apró kövekkel Ft 1798 Euro 779. Art-deco kolié 56 zlotnyikos arany, 11,0 g. 9 db cca. 0,15 ct (R; TCr; VVSi) és további apró mindösszesen cca. 1,20 ct briliánssal ékítve között használt orosz fémjellel, elmosódott mesterjeggyel Ft 2809 Euro 780. Üstökös briliáns kitûzô 14 k arany és ezüst, 2,5 g, 4,5 cm. 16 db briliáns ezüst foglalatban összesen cca. 0,80 ct. (R; C; Vs-Si) Ft 449 Euro 782. Art-deco koktélóra 14 k fehérarany, 27 x 14 x 8 mm, 46 db briliánssal cca. 1,40 ct (R; TCr; VSi-VVSi) és 7 tábla csiszolású zafírral ékített tok, zafírral díszített felhúzó koronával. Arab számos, szögletes Art-deco számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett számlap: Leobe. Svájc, 1910 körül. Mûködôképes, egy zafír hiány Ft 2060 Euro 783. Art-deco gyûrû 14 k arany, ezüst, 2,3 g. 7 db összesen cca. 0,38 ct (R; C; VSi) briliánssal ékítve Ft 243 Euro Rozetta fazonú gyûrû 14 k arany, ezüst, 2,7 g. 8 db összesen cca. 0,60 ct (R; TCr; Si) briliánssal és gyönggyel ékítve körül Ft 300 Euro 781. Art-deco bross 14 k arany, 9 g, 3,8 cm. Középen ametiszt skarabeusszal és 67 db össz. cca. 1,5 ct briliánssal (R; Cr; VS-Si), (2 db hiányzik) ékített bross. Utólag között használt 1930-as évek Ft 449 Euro

24

25 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Ékszer garnitúra 21 k arany, 92 g. Kolié, karreif, fülbevaló pár és gyûrû cirkónia kövekkel ékítve. Feloldatlan fémjellel. XX. század vége Ft 2996 Euro 785. Onix-korall fülbevalópár 18 k arany, 5,36 g. Csüngôs fazonban, 54 briliáns, összesen cca. 1,62 ct (A, TCr, Si), ónix és korall ékités. Hagyományos patent zárral Ft 1423 Euro 786. Gyûrûóra 14 karátos arany, bruttó 10 g, 15 db táblacsiszolású rubin, 5 darab apró briliáns ékítéssel, ezüst számlap (1 mutató, felhúzókorona hiányzik, szerkezet nem mûködik) Jelzett: között használt magyar fémjel, GL mesterjegy Ft 524 Euro 787. Briliáns gyûrû 18 k arany, 7,3 g. 44 db összesen cca. 0,50 ct briliánssal és 3 db cca. 0,50 ct zafirral ékítve. Faberge jelzéssel tól használt magyar fémjellel utólag fémjelezve Ft 974 Euro 788. Kereszt függô 14 arany, 7,18 g, 5 cm. 2 db össz. cca. 1,10 ct rubinnal, 6 db össz. cca. 0,80 ct (M; W; VSi) fantáziacsiszolású és további apró rózsacsiszolású cca. 1,40 ct gyémánttal ékítve Ft 599 Euro 789. Rubin nyakék 18 k arany, 39,5 cm. ZI készitôjel, XX. sz. elsô fele. Fazettált rubin gyöngyökbôl álló, összesen cca. 233 ct, 19 apró kockaszemben, két nagyobb tagolóban és nyelves zárban, ezüsttel lemezelt foglalatban összesen 226 apró briliáns, cca. 3,08 ct (M, Cr, VS) ékités. Nyelves zárral, biztonsági nyolcassal Ft 1798 Euro 790. Gyémánt-topáz gyûrû 14 k fehérarany, 5,3 g. Ovális gyûrûfejben középen 1 nagy topáz, cca: 7,50 ct. Két oldalt 6-6 briliáns, összesen cca. 0,16 ct. (M1; W; VVs-Vs ) Jelzett: 585-ös finomságjelzés, valamint elmosódott fémjel, késôbbi, Budapest, 2006 utáni fémjel Ft 243 Euro 791. Gyöngyös kerek bross 18 k fehér és 14 k sárga arany, 2,8 g. 5 db cca. 0,07 ct és 20 db cca. 0,01 ct, öszesen cca. 0,55 ct (R; TCr; VSi) Ft 449 Euro 792. Briliáns szoliter gyûrû 14 k fehérarany, 2,5 g. Karmos foglalatban 1 briliáns cca. 2,07 ct. (M; Cr; P3) Ft 449 Euro

26

27 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Fancy briliáns karreif 22 k arany, 36,22 g. 7 db fancy yellow briliáns, cca. 3,5 ct. ( M,VLY, VS-Si), továbbá 78 db cca. 15,5 ct. ( M, TCr-Cr, VS-Si) mindösszesen 85 db cca. 19 ct briliánssal ékítve. Feltehetôen India, 2000 körül Ft Euro 794. Briliáns ékszergarnitúra 9 k arany függô és fülbevalópár ródiumozva, 14 k fehérarany lánc, össz. 31,14g. 80 db összesen cca. 8,0 ct (M; W; VVSi-Si) briliánssal ékítve. Lánc jelezve: között használt magyar fémjel Ft 5618 Euro 795. Szecessziós gyûrû 14 k fehérarany, 4,0 g. 6 db cca. 0,08 ct és 3 db gyémántsplitter összesen cca. 0,6 ct Ft 243 Euro 796. Fekete-fehérbriliáns nôi gyûrû 18 k fehérarany, 9,5 g. 48 db fekete, 47 db fehér briliáns mindösszesen cca. 1,90 ct (M1;TW,IF) Pest, 2006 utáni fémjel, RAM készítôjegy, 18 k finomságjel Ft 1423 Euro 797. XVIII. századii nemesi címeres nôi gyûrû 925-ös finomságú ezüst, 4,3 g. Gyûrûfejben 1 briliáns, cca. 1,0 ct (fantázia csiszolás) alatt festett nemesi családi címer Ft 1049 Euro 798. Szecessziós nôi gyûrû 14 k arany, 3 g. Szecessziós bimbós fazonú gyûrûfejen, ezüst button foglalású 3 nagyobb briliáns cca. 0,80 ct. (R; W; Vs), valamint 13 kisebb briliáns cca. 0,26 ct. (R; TCr, Vs). Mindösszesen cca. 1,06 ct. Jelzett: késôbbi, pesti, között használt fémjel Ft 449 Euro 799. Verlauf platina teniszkarkötô 950-es finomságú platina, 22,3 g. 44 db összesen cca. 8,0 ct (R; W; VVSi-Si) briliánssal tôl használt magyar fémjellel Ft Euro

28

29 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Bross gyémántokkal és zafírral 925-ös finomságú ezüst, 4,8 g. 2 db nyújtott rózsacsiszolású, 14 db gyémántsplitter összesen cca. 1,0 ct és 1 db kék üvegkôvel ékítve körül Ft 135 Euro 801. Szecessziós kolié 14 k arany, ezüst, 9,1 g. Leveles, bimbós fazonban 28 db briliáns, össz. cca. 1,05 ct. (R; Cr; VVsi-Vsi) Fjn., 1900 körül Ft 674 Euro 802. Art-deco sáltû 14 k arany, ezüst, 5 g. 47 db gyémántsplitterrel, 2 db kaboson csiszolású smaragddal és gyöngyökkel díszített sáltû saját dobozában körül Ft 82 Euro 803. Bogár kitûzô 9 k arany és 925-ös finomságú ezüst, 14,0 g. 74 db hollandirózsa csiszolású gyémánttal összesen cca. 2,0 ct, 5 db összesen cca. 0,75 ct zafírral, opállal és két apró rubinnal ékítve tól használt magyar fémjellel utólag ellátva Ft 1648 Euro 802. Szecessziós gyûrû 14 k arany, ezüst, 3,56 g. 21 db összesen cca. 1,70 ct (R; TCr; VVSi) briliánssal ékítve körül Ft 356 Euro 805. Lepkés kitûzô 56 zlotnyikos arany, 10,8 g. 73 db összesen cca. 1,80 ct (R és M; TCr; VVSi) briliánssal, 2 db összesen cca. 2,50 ct zafírral, 1 db cca. 0,25 ct smaragddal és két apró rubinnal díszített melltû. Faberge jelzéssel tôl használt 14 k magyar fémjellel utólag ellátva Ft 1648 Euro 806. Szoliter gyûrû 14 k fehérarany, 2,1 g. 1 db cca. 0,25 ct (M; Cr; Si) briliánssal ékítve között használt Ft 105 Euro 807. Briliáns szoliter gyûrû 18 k sárga és fehérarany, 2,0 g. Középen 1 db cca. 0,60 ct (M; W; VVS) briliánssal és 2 db gyémántspliterrel Ft 674 Euro 808. Alliance gyûrû 14 k fehérarany, 2,2 g. 1 db cca. 0,25 ct és 2 db cca. 0,10 ct összesen cca. 0,40 ct (M; TC; VSi) briliánsokkal ékítve tôl használt osztrák fémjellel Ft 243 Euro

30

31 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Kulcsos arany zsebóra Gilosált antik arany tok. Vésett római számos, gilosált ezüst számlap. Kulcsos szerkezet, porvédô tokon jelzés: N-1260, Charles Rue St. Honoré N.272 a Paris. Mûködôképes, kulccsal, bügli utólagosan pótolt rézbôl. Aranyozott lánccal. Francia, 1850 körül 72 x 53 x 12 mm Ft 206 Euro 810. Ezüst kulcsos zsebóra Ezüst tok. Római számos, zománcozott számlap. Kulcsos angol zsebóra szerkezet. Jelzet számlap: Walpolle London Külsô tok hiányzik. Mûködôképes, kulccsal. 80x52x26 mm Ft 206 Euro 811. Ezüst stopperes zsebóra Vésett, gilosált ezüst tok. Festett római számos, kismásodperckörös, zománc számlap. Különleges kézi felhúzós szerkezet. Svájc, 1900 körül. Nem mûködik, javításra szorul. 78 x 52 x 19 mm Ft 45 Euro 812. Negyedütôs zsebóra szerkezet fém tokban Nikkelezett fém tok. Számlap, nélkül, kézi felhúzós negyedütôs szerkezet, aprób hiányokkal, javításra szorul. Svájc, 1900 körül. 68x55x13 mm Ft 180 Euro 813. Zenith stopper Fém tok. Kézi festett arab számos számlap, 30 perces regiszterrel. Kézi felhúzós szerkezet, jelzett: Zenith. Svájc, 1930 körül. Mûködôképes. 71 x 51 x 16 mm Ft 30 Euro

32 Percütôs Invicta stopper zsebóra 14 k arany gilosált tok. Festett arab számos, kis másodperckörös zománc számlap. Kézi felhúzós percütôs és stopper szerkezet. Jelzett tok: Invicta Svájc, 1890 körül. Mûködôképes, jó állapotban ütô és stopper szerkezet is funkcionál. 79 x 58 x 16 mm Ft 3184 Euro 815. Harding zsebóra Ezüst láncos, kulcsos kibillenhetô szerkezet évek eleje. Mükôdik Ft 449 Euro 227

33 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Nôi függôóra 14 k arany vésett tok RT monogrammal. Festett római számos, kis másodperckörös zománc számlap. Kézi felhúzós Remontoire szerkezet. Svájc, 1890 körül. Nem mûködik, szerkezet tisztításra szorul, óraüveg hiány. 45 x 33 x 9 mm Ft 142 Euro 817. Duplafedeles férfi zsebóra 14 k arany gilosált tok. Festett arab számos, gilosált és aranyozott számlap, kis másodperckörrel. Kézi felhúzós 15 köves szerkezet. Svájc, 1900 körül. Mûködôképes, korona fém. 74 x 53 x 10 mm Ft 318 Euro 818. Férfi zsebóra 14 k arany gilosált tok. Festett római számos, kis másodperckörös zománc számlap. Kézi felhúzós zsebóra szerkezet. Svájc, 1890 körül. Mûködôképes, tokhátlap zsanérja törött, bügli pótolt(réz). 70 x 48 x 15 mm Ft 281 Euro Arany férfi frakkóra 18 k arany vésett tok. Rátett arab számos gilosált és aranyozott számlap kis másodperckörrel. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett számlap: Ultra Svájc, 1920 körül. Mûködôképes. 62 x 46 x 9 mm Ft 180 Euro Tony Curtis percütôs zsebórája 14 k arany tok. Festett arab számos, kis másodperckörös zománc számlap. Kézi felhúzós percütôs szerkezet, jelzett: AFL Berne Swiss. Mûködôképes. Svájc, 1900 körül. 66 x 50 x 16 mm. Aukcionálva: Julien s Auctions: Tony Curtis hagyatéki árverés, szeptember 17., 371. tétel Ft 2434 Euro

34

35 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Universal Geneve szerkezet és számlap 291-es kaliberû szerkezet és ezüstözött számlap rátett indexekkel és arab számokkal, nap, dátum és holdfázis kijelzôvel. Fellelt állapotban. Svájc, 1950 körül. 30 x 6 mm Ft 180 Euro 822. Angelus chronograph szerkezet és számlap 215-ös kaliberû szerkezet és ezüstözött számlap, festett arab számokkal, kronográf regiszterekkel. Fellelt állapotban. Svájc, 1940 körül. 33 x 7 mm Ft 180 Euro 823. Doxa férfi karóra Krómozott fémtok, acél gátlap. Rátett indexes és arab számos fekete számlap. Kézi felhúzós szerkezet (Doxa103) Jelzett tok, számlap, szerkezet: Doxa. Tokszám: Svájc, 1950 körül. Mûködôképes, szíj nélkül. 42 x 35 x 9 mm Ft 36 Euro 824. Ruhla férfi karóra Krómozott fém cseppfüles tok, acél hátlap. Festett arab számos számlap. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett számlap: UMF Ruhla. Németország, 1935 körül. Mûködôképes, tisztításra szorul. 40 x 33 x 13 mm Ft 56 Euro 825. Doxa férfi karóra Acél tok. Indexes arab számlap, kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: Doxa. Tokszám: Mûködôképes állapotban. Svájc, 1940 körül. 40 x 38 x 6 mm Ft 45 Euro

36 Angelus férfi karóra Acél tok. Indexes chronograph római számlap, kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: Angelus Tokszszám: Hátoldalán ajándékozási felirat: A JÓL VÉGZETT MUNKÁÉRT FARKAS MIHÁLY H. M XII. 2. Mûködôképes állapotban. Svájc, 1940 körül. 49 x 40 x 10 mm Ft 674 Euro Breitling Chronomat Limited Edition férfi karóra Masszív acél tok, 45 x 40 x 14 mm. A modell 10. évfordulójára készült 1994 darabos limitált szériában. Rátett indexes, dátumkijelzôs ezüstözött számlap, regiszterekkel. 18 k arany rátett Breitling logóval. Automata szerkezet (Valjoux 7750) Jelzett tok, számlap, szerkezet: Breitling Referencia szám: A13050 Svájc, 1994 körül. Mûködôképes, megkímélt, jó állapotban Ft 1049 Euro 828. Breitling chronograph arany férfi karóra 18 k arany tok. Festett arab számos fekete számlap, 30 perces regiszterrel. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet Jelzett tok, számlap, szerkezet: Breitling Tokszám: Svájc, 1950 körül. Mûködôképes, felújított állapotban. 44 x 38 x 13 mm Ft 674 Euro

37 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Omega férfi karóra Fém tok. Kis másodperckörös arab számlap, kézi felhúzós szerkezet Számlap, szerkezet jelzett: Omega Mûködôképes állapotban. Svájc, 1940 körül. 49 x 41 x 102 mm Ft 67 Euro 830. Doxa férfi karóra Acél tok. Indexes másodperckörös arab számlap, kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: Doxa Tokszám: Mûködôképes állapotban. Svájc, 1940 körül. 40 x 38 x 6 mm Ft 56 Euro Nivada karóra Acél tok. Festett arab számos, kis másodperckörös kéttónusú számlap. Kézi felhúzós 15 köves szerkezet. Jelzett számlap: Nivada Svájc, 1940 körül. Mûködôképes, tisztításra szorul, szíj nélkül. 34x29x10 mm Ft 56 Euro 832. Genda férfi karóra Krómozott fém tok acél hátlap. Festett arab számos, kis másodperckörös számlap. Kézi felhúzós 15 köves szerkezet. Jelzett számlap: Genda. Svájc, 1950 körül. Nem mûködik, javításra szorul, szíj nélkül. 43x36x9 mm Ft 56 Euro 833. Buler férfi karóra Aranyozott fém tok, acél hátlap. Rátett indexes, dátumkijelzôs számlap. Kézi felhúzós 21 köves szerkezet. Jelzett tok, számlap: Buler Svájc, 1950 körül. Mûködôképes, szíj nélkül. 42x34x11 mm Ft 56 Euro

38 IWC automata arany férfi karóra 18 k arany cseppfüles tok, 41 x 35 x 12 mm. Arany indexes, percbeosztásos ezüst számlap, arany mutatókkal. Automata 21 köves szerkezet (C852) Jelzett tok, számlap, szerkezet: IWC Tokszám: Szerkezetszám: Svájc, 1950 körül Mûködôképes Ft 674 Euro 835. Arany Vacheron Constantin ultravékony férfi karóra 18 k arany különlegesen vékony kialakítású tok. Rátett arany indexes számlap. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet (1003). Jelzett tok, számlap, szerkezet: Vacheron & Constantin Tokszám: Mûködôképes, krokodilbôr szíjjal. Svájc, 1965 körül. 39 x 33 x 5 mm Ft 1423 Euro Minerva Chronograph férfi karóra 18 k arany tok, különleges fülekkel. Rátett arany indexes ezüstözött számlap, 30 perces regiszterrel. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet Jelzett tok, számlap, szerkezet: Minerva Tokszám: Svájc, 1942 körül. Mûködôképes, különleges gyûjtôi darab, eredeti állapotban. 43 x 36 x 13 mm Ft 824 Euro 837. Schaffhausen férfi karóra 14 k arany tok. Rátett arab számos, arany index, kis másodperckörös ezüstözött számlap. Kézi felhúzós szerkezet ( C88) Jelzett számlap, szerkezet: IWC. Svájc, 1935 körül Mûködik, jó állapotban. 29 x 30 x 8 mm Ft 674 Euro 233

39 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Glasshütte Speziematic Bison Szögletes krómozott acél tokban kerek számlap, naptáras, kézi felhúzós 26 köves szerkezet. Jelzett számlapján: Glasshütte Spezimatic Bison 26 Rubis. Mûködik. 39 x 42 mm Ft 165 Euro 839. Aego Sport Chronograph férfi karóra Krómozott fém tok, aranyozott lünetta, acél hátlap. Festett arab számos számlap, tachymeter skálázással. Kézi felhúzós szerkezet, jelzett: R. Lapanouse SA. Mûködôképes, stopper funkciók javításra szorulnak. Svájc, 1950 körül. 43 x 36 x 13 mm Ft 105 Euro 840. Omega férfi karóra 14 k arany tok. Másodperckörös római számlap, 16 köves kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: Omega Szerkezetszám: Mûködôképes állapotban. Svájc, 1960 körül. 39 x 36 x 10 mm Ft 180 Euro 841. Stuag férfi karóra Krómozott fém tok, acél hátlap. Festett arab számos számlap. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet. Svájc, 1950 körül. Mûködôképes, tisztításra szorul. 44 x 40 x 12 mm Ft 120 Euro 842. Starter Cronographe férfi karóra Krómozott fém tok, acél hátlap. Festett arab számos számlap, kronográf regiszterekkel. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet, jelzett: Spera Watch co. Svájc, 1950 körül. Mûködôképes. 44 x 39 x 13 mm Ft 135 Euro

40 IWC Schaffhausen férfi karóra 14 k arany tok. Kis másodperckörös arab számlap, kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: IWC Szerkezetszám: Felhúzókorona pótolt. Mûködôképes állapotban. Svájc, 1940 körül. 40 x 33 x 10 mm Ft 262 Euro 844. Arany Angelus Chronodato férfi karóra 18 k arany tok. Indexes és arab számos ezüstözött számlap nap és hónap ablakokkal, festett dátumkörrel. Kézi felhúzós 17 köves szerkezet (Cal. 217) Jelzett tok, számlap, szerkezet: Angelus. Mûködôképes. Svájc, 1940 körül. 45 x 40 x 14 mm Ft 1423 Euro 845. IWC Schaffhausen automata férfi karóra Masszív 18 k arany tok. Indexes, dátumkijelzôs ezüst számlap, arany mutatók. Automata, 21 öves szerkezet (Cal. 8521) Jelzett tok, számlap, szerkezet és korona: IWC. Tokszám: Szerkezetszám: Svájc, 1956 Mûködôképes 43 x 34 x 11 mm Ft 674 Euro 235

41 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Sheffield Calendar férfi karóra Krómozott fém tok acél hátlap. Festett arab számos számlap, dátum kijelzôvel. Kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: Sheffield Svájc, 1940 körül. Nem mûködik, javításra szorul. 42 x 34 x 12 mm Ft 97 Euro 847. Orator chronograph arany férfi karóra, fém csat 14 k arany tok. Arab számos, két körös chronographe számlap. Tokszám: x 35 x 14 mm Ft 206 Euro 848. Chronograph Suisse arany férfi karóra 18 k arany tok, 44 x 38 x 18 mm. Arab számos, rátett, arany indexes, ezüstözött számlap. Kézi felhúzós, 17 köves szerkezet. Jelzett számlap: Chronographe Suisse Svájc, 1950 körül. Mûködôképes állapotban Ft 243 Euro 849. Longines férfi karóra Acél tok. Indexes kis másodperckörös számlap, kézi felhúzós szerkezet. Jelzett tok, számlap, szerkezet: Longines Mûködôképes állapotban. Svájc, 1940 körül. 41 x 36 x 8 mm Ft 90 Euro

42 Rolex férfi Day-Date és Rolex Oyster nôi karóra Rolex Oyster Perpetual Day-Date férfi karóra Referenciaszám: Masszív 18 k arany tok és President csat. Rátett arany indexes nap és dátumkijelzôs arany számlap. Automata 31 köves szerkezet (Rolex 3155) Jelzett tok, számlap, szerkezet, korona és csatt: Rolex. Svájc, 1990 körül. Mûködôképes, eredeti állapotban. Vásárlást igazoló certifikáttal, rolex füzetekkel, eredeti bôrbevonatú díszdobozban, 18 k arany pótszemekkel. 44 x 35 x 12 mm. Rolex Oyster Perpetual Date Just nôi karóra Referenciaszám: Masszív 18 k arany tok és President csat. Rátett arany indexes dátumkijelzôs arany számlap. Automata 29 köves szerkezet (rolex 2135) Jelzett tok, számlap, szerkezet, korona és csatt: Rolex. Svájc, 1990 körül. Mûködôképes, eredeti állapotban. Vásárlást igazoló certifikáttal, rolex füzetekkel, eredeti díszdobozban, 18 k arany pótszemekkel. 33 x 26 x 11 mm Ft 6742 Euro 237

43 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 238 Tételszám Aba-Novák Vilmos 171, 175 Barabás Miklós 66 Batthyány Gyula, gróf 35, 36 Benczúr Gyula 52, 59, 152 Bihari Sándor 62 Boldizsár István 163 Borsos Miklós 12, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 147 Bulio, Jean 107 Chagall, Marc 3 Czóbel Béla 32 Dali, Salvador 5, 8 Darabos János (Szentgyörgyi) 116 Donát János Dániel 70 Észak-Itáliai festô 1700 körül 78 Észak-olasz festô 1700 körül 76 Fényes Adolf 39, 50 Flamand festô, 1600 körül 86 Francia szobrász, 1900 körül 111 Glatter Ármin 61 Glatz Oszkár 58 Herczeg Klára 48 Holló Barnabás 109 Holló László 159, 160 Ilosvai Varga István 16 Induno, Girolamo 74 Ismeretlen itáliai mester 133 Itáliai festô, 1700 körül 75, 77 Itáliai festô, 1800 körül 79 Iványi Grünwald Béla 43 Jakobey Károly 69 Józsa Lajos 134, 135 Kádár Béla 33 Kandinszkij, Vaszilij 2 Kassák Lajos 11 Kerényi Jenô 120 Kokas Ignác 17 Kontuly Béla 73 Kôrôsfôi Kriesch Aladár 156 Madarász Viktor 67 Magyar mester, 1900 körül 103 Magyar szobrász, 1900 körül 123 Magyar szobrász, 1910 körül 114 Márffy Ödön 72, 173 Markó András 57 Masseau, Pierre Félix 110 Matisse, Henri 4, 7 Melocco Miklós 140, 149 Mihalovits Miklós 47 Molnár József 55 Molnár Z. János 64 ALKOTÓK LISTÁJA Munkácsy Mihály 51 Murányi Gyula 108 Nagy István 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 34, 49, 157, 165, 166, 167, 168, 169, 170 Nagy Sándor 40, 41 Német festô, 1600 körül 84 Német festô, 1800 körül 53 Német festô, 1830 körül 65 Német festô, 1890 körül 56 Német festô, 1900 körül 28, 151 Német mester, 1870 körül 106 Német szobrász, 1680 körül 82 Német szobrász, 1760 körül 81 Német szobrász, 1880 körül 104, 105 Német szobrász, 1900 körül 112, 113 Német szobrász, 1900-as évek eleje 101, 102, 121 Neogrády Antal 60 Nikelszky Géza 13, 14, 15 Osztrák festô, 1860 körül 63 Osztrák szobrász, 1760 körül 83 P. Bak János 164 Pásztor János 131 Pátzay Pál 126 Picasso, Pablo 1, 6 Prokop Péter 18, 19, 20, 21 Remsey Jenô György 161 Renner Kálmán 124, 127, 128, 129 Réti István 44 Rippl-Rónai József 172, 174 Rodin, Auguste 130 Rudnay Gyula 37, 38, 71, 153, 154, 155 Schéner Mihály 10 Schmidmann László 122 Schönberger Armand 162 Somogyi József 146 Szamosi Imre 115 Szánthó Mária 45, 46 Szász Endre 9 Székely Bertalan 58 Szinyei Merse Pál 68 Szônyi István 42 Sztankó Gyula 132 Than Mór 150 Tunyogi-Szûcs Sándor 54 Vaszary János 29 Velencei festô, 1700 körül 85 Vén Emil 22 Vilt Tibor 125 Viski János 48 Xenos, Spiros George 117 XIX. századi szobrász 119 Zach, Bruno 118

44 POL-GÁR AUKCIÓSHÁZ H-1052 Budapest, Petôfi Sándor utca 16. Telefon: (36 1) , -78, -79. Fax: (36 1) H-1053 Budapest, Kossuth Lajos utca 3. Telefon és fax: (36 1) , VÉTELI MEGBÍZÁS BIDDING SLIP Megbízom Önöket, hogy nevemben a fenti aukcióra az alább felsorolt tárgy(ak)ra az általam limitált leütési ár(ak)on vásárlást eszközöljenek a többi licitáló által lehetôvé tett legalacsonyabb áron. A katalógusban leírt Árverési Feltételeket elfogadom. Please bid on my behalf at the above sale for the following lot(s) mentioned below. These bids are to be executed as cheaply as is permitted by other bids. I agree to comply with the Conditions of Sale as printed in the catalogue. Telefonos licitre vételi megbízást HUF (250 Euro) kikiáltási ár felett fogadunk el. Phone bids are accepted with the minimum starting price of 250 Euro ( HUF). Aukció száma / Auction number: Dátum / Date: december Tételszám Elnevezés Telefonos licit Max. nettó vételár Lot number Title or description Phone bid (Y/N) Bid price (HUF) Elôleg Desposit: Fizetési határidô: 3 Payment deadline: 3 days nap Átvevô Accepted by Arrangement for payment In order to avoid delay in clearing purchases buyers who are unknown to us are advised to make arrangements for payment before the sale or for satisfactory references to be supplied. PLEASE CHECK YOUR BID Please use Block Letteres Full name: Név Cím Address: Telephone No: Telefonszám Aláírás Signed: A vételi megbízást kérjük postázza, vagy faxolja Please post or fax to: POL-GÁR Aukciósház H-1052 Budapest, Petôfi Sándor utca 16. Phone/Telefon: (+36 1) , Fax: (36 1) Dátum Date: Fizetés Methods of payment: módja Készpénz Átutalás Cash Bank transfer Szállítás Shipping instructions: módja Érte Picking up Shipping jön Szállíttatja 239

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus ÚJ ARANY FÜLBEVALÓ Ár: 39.900 Ft Súly: 2,4 gr Sorszám: 53344 2 db 0,02 ct (R-VSI1-TC) AURUM 1 Pécs, Bajcsy-Zs. u. 2. +36 (72) 312 172 HASZNÁLT FEHÉRARANY GYŰRŰ Ár: 46.500

AUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1.

A valódi szépség örök!

Advent, advent......a karácsonyi kollekció

Advent, advent......a karácsonyi kollekció Advent, advent......a karácsonyi kollekció 1041952, háromszínù 28.990 Ft 1045451 tenyésztett gyöngyökbòl (kb. 5,5-6 mm) arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45 cm 78.990 Ft 1045468 gyémántokkal*

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46

IX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.27. 18 óra

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus Karácsonyi új arany ékszer Katalógus ÚJ ARANY MEDÁL Ár: 16.300 Ft 12.225 Ft 12225 Ft/gr Súly: 1,0 gr Sorszám: 108145 AURUM 2 Pécs, Forrás Üzletház fsz. +36 (72) 210 778 ÚJ ARANY GYŰRŰ Ár: 17.000 Ft 12.750

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető Brill katalógus 2010/2011 Beköszöntő Kedves Olvasó! Az Aczél Zálogház és Ékszerüzlet közel 20 éve áll kedves Ügyfelei és Vásárlói rendelkezésére. Szakmai múltunk bizonyítéka gondos és hozzáértő szakemberek

d argento: a tüzes kollekció!

d argento: a tüzes kollekció! d argento: a tüzes kollekció! Magyarország legnagyobb ékszerkereskedòjénél Országszerte már 49 helyen! 1 3. 2.790 Ft 4. 8.690 Ft 2. 8.690 Ft 5. 10.490 Ft 6. 14.690 Ft 1. 26.590 Ft 7. 13.490 Ft 8. 10.490

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK 1 MID SEASON SALE A KOLLEKCIÓ LEÁRAZÁSA Fedezze fel különleges ajánlatunkat! 2018. március 29-től a készlet erejéig a kifutó ékszerek kedvezményes

Leplezzük le az új dizájnt!

Leplezzük le az új dizájnt! Leplezzük le az új dizájnt! egész Magyarországon FF_orex_09_texte_RZ.indd 1 16.02.2009 13:32:27 Uhr fehérarany, 33.190 Ft fehérarany, 33.190 Ft kb.45cm 34.590 Ft kb.45cm 34.590 Ft 3 fehérarany, * és akvamarinnal

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT Kat. sz. Leírás Kikiáltás ár Leütési ár 0001 Ékszer, 2 db, 585, 375 au, t. gyöngy, 10 bril. cca. 0,10 ct, 22 gyém. cca. 0,25 ct, 9,1 g 65 000 240 000 0002 Nyakék, 585 au, gránát, 3,9 g 40 000 90 000 0003

Ünnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel

-5% Ballagási használt arany ékszer Katalógus

-5% Ballagási használt arany ékszer Katalógus Ballagási használt arany ékszer Katalógus MEDÁL Ár: 15.100 Ft 14.345 Ft 7969 Ft/gr Súly: 1,8 gr Sorszám: 107754 AURUM 3 Pécs, Rákóczi u- 39/D. +36 (72) 514 560 NYAKLÁNC Ár: 15.940 Ft 15.145 Ft 7970 Ft/gr

Csak most! akár 50% kedvezmény

Csak most! akár 50% kedvezmény Csak most! AKÁR 50% KEDVEZMÉNY Különleges téli ajánlat Fedezze fel az egyedülálló téli ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. január 16-tól a készlet erejéig a kifutó

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K B E V E Z E T Ő Tisztelt Olvasónk! Nagy örömünkre az Ékszer magazin is felidézi a magyar asszonyok szépségének évszázados hírét. Jóhírünket keltette nem csak a született szépség, hanem a beszéd, a szellemiség

Csak most! akár 30% kedvezmény

Csak most! akár 30% kedvezmény Csak most! AKÁR 30% KEDVEZMÉNY Különleges nyári ajánlat Fedezze fel az egyedülálló ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. június 19-től a készlet erejéig a kifutó ékszerek

Fedezze fel. karácsonyi ajánlatunkat

Magyar Köztársasági Érdemrend - Nagykereszt a rendi láncon 2000

Magyar Köztársasági Érdemrend - Nagykereszt a rendi láncon 2000 Magyar Köztársasági Érdemrend - Nagykereszt a rendi láncon 2000 A tanulmányom célja részletekben gazdag fotókkal bemutatni a 2000. évi XI. törvénnyel alapított Magyar Köztársasági Érdemrend Nagykereszt

ŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.

KATALÓGUS. Érvényes: márciustól.

KATALÓGUS. Érvényes: márciustól. KATALÓGUS Érvényes: 2017. márciustól 1 Szereti a gyönyörű ékszereket? Mi is. Azonban azt is fontosnak tartjuk, hogy szebbnél-szebb ékszereket tudjon viselni anélkül, hogy aggódnia kellene a fémallergiától

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

1 Charriol Colombus unisex karóra Szögletes forma, acél tok és csat, fekete számlap arab számokkal és dátum kijelzéssel, tükröződésmentes üveg, vízálló tok, működő automata szerkezet: ETA2681. Jelzett:

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K B E V E Z E T Ő Tisztelt Olvasónk! Már kezdetét vette Advent ünnepe. A karácsonyi és év végi ajándékozások izgalma már ott van a családokban, a barátok között és a munkahelyeken is. Reméljük, mindenki

A három Mária. Aranyozott faszobor

Magyar Köztársasági Érdemrend és Érdemkereszt Katonai Tagozat

Magyar Köztársasági Érdemrend és Érdemkereszt Katonai Tagozat Magyar Köztársasági Érdemrend és Érdemkereszt Katonai Tagozat 1991-2016 A tanulmányom célja részletekben gazdag fotókkal bemutatni az 1991. évi XXXI. törvény - a Magyar Köztársaság kitüntetéseiről valamint

2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház

2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház SZEPTEMBERI KAMARAAUKCIÓ 2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2017. augusztus 26 szeptember 2. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva

Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap

Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap Katalógus Leírás Kikiáltási ár Leütési ár 0001 Melltű, 750 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,05 ct, 5,2 g 90 000 90 000 0002 Függő, 585 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,20 ct, 3,6 g 80

Stílus. Egyéniség. Divat.

Stílus. Egyéniség. Divat. Bizsuliget 2015 Stílus. Egyéniség. Divat. F e j e z d k i e g y é n i s é g e d, s t í l u s o d a B i z s u l i g e t é k s z e r e i v e l. V á l a s s z k o l l e k c i ó n k b ó l, v a g y á l l í

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT Katszám ctetelcim nkikiar nleutar 0001 Fülbevaló, 585 au, 2 bril. cca. 0,40 ct, 3,5 g 120 000 160 000 0002 Nyaklánc, 750 au, t. gyöngy, 16 bril. cca. 0,16 ct, 24,8 g 240 000 240 000 0003 Gyűrű, 585 au,

A tételekhez segédeszköz nem használható.

A tételekhez segédeszköz nem használható. A vizsgafeladat ismertetése: a tervezői gondolkodásmód és az alkalmazott technológiák bemutatása a vizsgaremek és az arról készült portfolió tükrében. a technológia, és a szaktörténet témakörök beszámolója

Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető. Nagy Tamás Aukciósház vezető. Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő. Horváth Ildikó Raktárvezető l AZ AUKCIÓS ANYAGOT ÖSSZEÁLLÍTOTTA Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető Nagy Tamás Aukciósház vezető Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő Horváth Ildikó Raktárvezető Gál Zoltán Festményszakértő

KATALÓGUS Megrendelés: Személyes átvétel: ÉKSZEREK. Telefon:

KATALÓGUS Megrendelés: Személyes átvétel: ÉKSZEREK. Telefon: Megrendelés: Telefon: 061-787-4743 E-mail: down@downalapitvany.hu Weboldal: downalapitvany.hu Webshop: http://www.kezmuveshop.hu/ Facebook oldal: Down Alapítvány Kézműves Termékek Személyes átvétel: Down

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 4.

IRODASZEREK, MANAGER TERMÉKEK MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS KRISTÁLLYAL DÍSZÍTVE

IRODASZEREK, MANAGER TERMÉKEK MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS KRISTÁLLYAL DÍSZÍTVE IRODASZEREK, MANAGER TERMÉKEK MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS KRISTÁLLYAL DÍSZÍTVE Golyóstoll, fekete mágneses tetejű 13,5cm: - 1805XGT009: fehér kristályos - 1805XGT010: rózsaszín kristályos - 1805XGT011:

A KATALÓGUSBAN FELTÜNTETETT AJÁNLATOK KÉSZLETEINK EREJÉIG ÉRVÉNYESEK!

A KATALÓGUSBAN FELTÜNTETETT AJÁNLATOK KÉSZLETEINK EREJÉIG ÉRVÉNYESEK! AKCIÓS Katalógus Auchan Budaörs Auchan Soroksár Auchan Dunakeszi 1 Europeum Mammut I, I.em Arena Plaza Fsz. Fórum Debrecen, -1 szint Miskolc Plaza I. emelet VIVACE Minden modell 37.900 Ft 14.900 Ft -60%

Az angyalok is szeretik az ajándékokat!

Az angyalok is szeretik az ajándékokat! Az angyalok is szeretik az ajándékokat! Szeretjük az értékeket! 1 1040453 26.090 Ft 1040453 kb. 42 cm 24.290 Ft 1047453 briliánsokkal**, zafírokkal rubinokkal és smaragdokkal 94.990 Ft Zafír 1047452 briliánssal**,

CSAK MOST! AKÁR 30% KEDVEZMÉNY

CSAK MOST! AKÁR 30% KEDVEZMÉNY CSAK MOST! AKÁR 30% KEDVEZMÉNY Különleges nyári ajánlat Fedezze fel az egyedülálló ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2016. június 17-től a készlet erejéig a kifutó ékszerek

2017 KARÓRA KOLLEKCIÓ

2017 KARÓRA KOLLEKCIÓ 2017 KARÓRA KOLLEKCIÓ 2017 KARÓRA KOLLEKCIÓ A Hondánál szilárdan hiszünk az alkotás, az értékesítés és a csúcsminőségű termékek vásárlásának örömében. Minden termékünk létrehozásában Ön az ösztönző erő.