Tavaszi Kamaraaukció

Méret: px
Mutatás kezdődik a ... oldaltól:

Download "Tavaszi Kamaraaukció"

Átírás

1 Tavaszi Kamaraaukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma Cikk szöveg Kikiáltási ár Leütési ár 1 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,25 ct, 2,1 g Ft Ft 2 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,30 ct, 1,8 g Ft Ft 3 Karkötő, 580 au, 1 bril. cca. 0,10 ct, 6,2 g Ft - Ft 4 Lánc, 585 au, 6,6 g Ft Ft 5 Gyűrű, 585 au, 15 bril. cca. 0,30 ct, 1,9 g Ft Ft 6 Fülbevaló, 580 au, 4 bril. cca. 0,40 ct, 2,8 g Ft Ft 7 Gyűrű, 585 au, 9,0 g Ft Ft 8 Gyűrű, 580 au, 13 bril. cca. 0,25 ct, 2,6 g Ft Ft 9 Karék, 585 au, 3 bril. cca. 0,35 ct, 8,7 g Ft Ft 10 Lánc, 585 au, 3 korall, 5 bril. cca. 0,30 ct, 14,1 g Ft - Ft 11 Fülbevaló, 585 au, 7,4 g Ft Ft 12 Ékszer, 2 db, 800 ag, korall, 24,1 g Ft Ft 13 Melltű, 580 au, gránát, 7,0 g Ft Ft 14 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,45 ct, 2,0 g Ft Ft 15 Gyűrű, 585 au, 3 bril. cca. 0,65 ct, 2,5 g Ft Ft 16 Függőóra, 585 au, 24,5 g Ft Ft 17 Lánc, 585 au, turmalin, 2,7 g Ft Ft 18 Fülbevaló, 585 au, 2 ametiszt, 3,4 g Ft Ft 19 Gyűrű, 580 au, 1 bril.cca.0,20ct, 16gyém.cca.0,20ct, 2,6g Ft Ft 20 Fülbevaló, 580 au, ag, 2bril.cca.0,40ct, 2gyém.cca.0,05ct, 2,6g Ft Ft 21 Melltű-függő, 750 au, 15,2 g Ft - Ft 22 Fülbevaló, 580 au, türkiz, 2,2 g Ft Ft 23 Gyűrű, 585 au, 7 bril. cca. 0,25 ct, 2,4 g Ft Ft 1

2 24 Dísztű, 580 au, 5 zafírcca.1,00ct, 3 gyém.,1bril.cca.0,10ct, 6,4 g Ft - Ft 25 Fülbevaló, 585 au, ag, 2 gyöngy, 18gyém.cca.0,50ct, 3,6 g Ft Ft 26 Gyűrű, 580 au, achát, 8,2 g Ft Ft 27 Karkötő, 580 au, 2 gyém. cca. 0,15 ct, 1 smar., 12,6 g Ft - Ft 28 Gyűrű, 585 au, 1bril.cca.0,10ct, 4 gyém.cca.0,05ct, 4,4 g Ft Ft 29 Fülbevaló, 585 au, 2br.cca.0,30ct,20gyém.cca.0,20ct,2smar.cca.2,50ct, 6,9g Ft Ft 30 Karék, 580 au, 1 smaragd, 7,1 g Ft Ft 31 Gyűrű, 585 au, 1smar.cca.1,00ct, 2bril.cca.0,04ct, 2,5g Ft Ft 32 Nyakék, 750 au, 2bril.cca.0,20ct, 1smar., 1rub., 4,0g Ft - Ft 33 Gyűrű, 585 au, 7 smar., 1 rub., 6,5 g Ft Ft 34 Függelék, 580 au, 16,5 g Ft - Ft 35 Fülbevaló, 585 au, 2 korall, 1,8 g Ft Ft 36 Gyűrű, 585 au, 6 bril. cca. 0,45 ct, 6 gyém., 5,1 g Ft Ft 37 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,30 ct, 2,5 g Ft - Ft 38 Gyűrű, 750 au, 5 bril. cca. 0,60 ct, 8 gyém., 2,5 g Ft Ft 39 Gyűrű, 585 au, 3 bril. cca. 0,50 ct, 2,1 g Ft Ft 40 Lánc, függő, 750 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 2,4 g Ft Ft 41 Gyűrű, 585 au, 9 bril. cca. 0,50 ct, 2,0 g Ft Ft 42 Gyűrű, 585 au, 17 bril. cca. 0,60 ct, 2,8 g Ft Ft 43 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. cca. 0,20 ct, ónix, 4,7 g Ft Ft 44 Gyűrű, 580 au, 1 bril. cca. 0,60 ct, 2,0 g Ft Ft 45 Ékszer, 2 db, 750 au, 87 bril. cca. 0,65 ct, 10,2 g Ft Ft 46 Lánc, függő, 925, 835 ag, kvarc, 62,1 g Ft Ft 47 Kézelőgomb, 2 db, 800 ag, 17,6 g Ft Ft 48 Mellénylánc, 900, 835 ag, 112,0 g Ft - Ft 49 Kitűző, 800 ag, 10,6 g Ft Ft 2

3 50 Karék, 750 ag, 16,4 g Ft Ft 51 Nyakék, 800 ag, korall, 44,7 g Ft Ft 52 Karkötő, 835 ag, türkiz, 35,0 g Ft Ft 53 Lánc, függőóra, 800, 750 ag, 41,0 g Ft - Ft 54 Ékszer, 2 db, 750 ag, 44,5 g Ft Ft 55 Melltű, 925 ag, 9,1 g Ft Ft 56 Feszület, ag, 80,3 g Ft Ft 57 Plakett, 4 db, 999 ag, 124,9 g Ft - Ft 58 Szelence, 800 ag, 132,2 g Ft - Ft 59 Kosár, 835 ag, 144,5 g Ft - Ft 60 Szalvétatartó, 800 ag, 67,5 g Ft Ft 61 Cukortartó, 800 ag, 155,0 g Ft - Ft 62 Cigaretta kínáló, 800 ag, 442,3 g Ft - Ft 63 Csemegéstál, 800 ag, 107,6 g Ft Ft 64 Desszertes készlet, 925 ag, 268,6 g Ft - Ft 65 Teáskanál, 12 db, 875 ag, 189,4 g Ft - Ft 66 Fűszertartó, 800 ag, 75,9 g Ft - Ft 67 Doboz, 800 ag, 329,0 g Ft Ft Pesti gyümölcskínáló tál Jelzett: Pest, 1920 körül, Polgár Kálmán. Bécsi gyertyatartó-pár XIX. század vége. Hermann Südfeld. Tálca Pest, 1920 körül, Zipper Henrik Antal. Empire kanócvágó olló Bécs, Francia parfümös palack Párizs, 1900 körül, Gustave Keller. Szecessziós cukorszóró és dzsemtartó Jelzett: Bécs, 1900 körül, Gedlitzka & Söhne Füleskosár Német, 1910 körül. Kínálótál Pest, 1930 körül, Magyar Ötvös Műhely Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft Ft 3

4 Asztali cigarettás doboz Jelzett: Pest, 1930 körül, Wintelmantel & Szombathy. Historizáló talpastál Prága, XIX. század vége. Pohár Jelzett: Bécs, 1856., Mayerhofer & Klinkosch. Biedermeier díszpohár Jelzett: Bécs, Biedermeier tálka Bécs, 1846., Wenzel Mayer. Csengő ezüst 117 g. Bécs, XIX. század vége, Czokally & Würbel, valamint Bachruch forgalmazói jelzéssel. Kézi gyertyatartó Bécs, XIX. század vége, Vincenz & Czokally, valamint Bachruch forgalmazói jelzéssel. 3 darabos piperetégely Jelzett: Bécs, XIX. század, Würbel & Czokally, Bachruch forgalmazói jelzéssel. Díszpohár Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Czokally & Würbel, valamint Bachruch forgalmazói jelzéssel. Biedermeier fülestálca Bécs, 1857., Mayerhofer & Klinkosch. Historizáló díszpohár - Billikom Német, XIX. század második fele. Pesti empire gombolyagtartó Müller József., Porcukorhintő Jelzett: Bécs, 1870 körül. 6 darab teáskanál Bécs, 1880 körül, Jarosinski Ladislaus. 6 darab mokkáskanál Prága, 1900 körül. Szovjet púderes doboz Moszkva, Kézelőgomb-pár Német, 1900 körül. 2 darab függelék Fényképtartós medalion és ceruza, színes zománccal festve 5 darab dísztárgy XX. század első fele. 2 darab tortalapát Német, 1890 körül. Ezüst kisplasztika - A gyermek Bacchus Bécs, XIX. század vége, Franz Rumwolf. Ezüst kisplasztika - Szarvas Pest, XX. század második fele, FOÉ. Nádler Róbert Festő a szabadban Zórád Ernő (Wallburg Egon) Fiatal pár Székely Bertalan Freskóvázlat Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft Ft 4

5 Augustus-Neve, A. A Sóhajok hídja Velencében Cesare Tropea Fiatal lány Forlenza, Domenico Piros kendős lány Vidovszky Béla A szolnoki Tabán Nagy Ernő: Piaci részlet Barabás Márton Nagyváradi piac a Zsinagógával Deák-Ébner Lajos Dinnyeárusok Berkes Antal Utcarészlet Forster Jakab Zalaegerszegi belváros Boldizsár István Pesti rakpart Cserepes István Korcsolyázók Bendrat, Arthur Vízparti táj (1898) ifj. Kovács János Leányfalu Bosznay István Patakpart Pólya Iván Zagyva parti halász (1931) Bosznay István A parádi erdő Feszty Masa Őszi erdő Herman Lipót Fürdőzők Nádler Róbert Tengerparti fürdőzők Bozsó János Károly bácsi tanyája Istókovits Kálmán Virágos fák (Nagymaros), 1956 Boromisza Tibor Halászok Istókovits Kálmán Visegrád látképe Kelemen Emil Lajtosok (1936) Biai Főglein István Homokos part Megyes László Kopasz fák Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft 5

6 Fazekas Magdolna Téli táj Pólya Iván Ezüsthíd P. Bak János Virágok korsóban Vilhelm Károly Vásározók Ridovics László Almák és virágok Frank Frigyes Férfi portré Demjén Attila Merengő festő (Önarckép) Hikádi Erzsébet Ikrek és a nagymama Jándi Dávid Sárga blúzos lány kutyával Istókovits Kálmán Fekvő akt, 1956 Hincz Gyula Férfi portré Szász Endre Fiatal lány Csi Paj-Si után Garnélarákok Hincz Gyula Női akt tanulmámy Csi Paj-Si után Körtés csendélet Szász Endre Anya gyermekével Gulyás Dénes Műterem Gross Arnold Műveink Farkasházy Miklós Három grácia Albrecht Dürer Szent Katalin mártíromsága Gross Arnold Emlékek kertje I. Art deco dohányzó készlet 1940 körül. Art deco kisplasztika - Női fej 1940 körül. Figurális gyertyatartó 1970 körül, Szabó Gyula (?) Magyar retro kerámiatálak 1970 körül. Asztali díszdoboz Tevan Margit, 1960 körül Ft - Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft 6

7 Szecessziós vajtartó Német, 1900 körül. Szecessziós díszváza Ón, Psziché alakjával. Német, 1900 körül. Tintatartó Német, 1900 körül. Boroskupa Német, XIX. század második fele. Gyömbértartó Német, XIX. század második fele. Zsebóra Chronometer Corgémont, 1910 körül. Éjjeliőr óra 'Bakteróra' Feltehetően német, 1900 körül. Ékszertartó doboz Cseh, 1920 körül. Parfümös üvegcsék XX. század eleje. Francia miniatűr váza Daum Nancy, 1900 körül Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft - Ft darab miniatűr váza Ft - Ft Ékszertartó doboz Cseh, 1920 körül. Asztali tükör Velence, XX. század eleje. Angol szecessziós díszkancsó Minton, 1900 körül. Biedermeier kratérváza Bécs, Dísztányér Cseh fehérárú, herendi festéssel. Zsolnay kisplasztika - Szerencsemalac Zsolnay, Pécs, 1940 körül. Zsolnay díszkancsó 1900 körül. Zsolnay falitál 1890 körül Ft Ft Ft - Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft - Ft Ft - Ft Ft Ft 172 Zsolnay dísztányér Ft Ft Zsolnay dísztányér Zsolnay dísztányér 1980 körül. Zsolnay süteményes tányérok szecessziós virágmintával 1905 körül Ft - Ft Ft Ft Ft Ft 176 Zsolnay kora art deco csésze Ft Ft Zsolnay kisplasztika - Bagoly 1960 körül. Zsolnay névjegykártyatartó - Békales Zsolnay, Pécs, 1920 körül Ft Ft Ft Ft 7

8 Zsolnay miniatűr díszkancsó Formaterv: Apáti Abt Sándor és Mack Lajos. Zsolnay, Pécs, 1920 körül. Zsolnay tulipánváza 1980 körül. Zsolnay tulipánváza 1980 körül. Építőkocka - gyermekjáték Német, Rudolstadt, 1910 körül. National pénztárgép USA, 1910 körül Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft 8

93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ

93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ 93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ 0001 Gyűrű, 585 au, 8 bril. cca. 0,60 ct, 2,6 g 120 000 150 000 0002 Fülbevaló, 580 au, ag, 24 bril. cca. 1,40 ct, 4,6 g 160 000 240 000 0003 Karék, 585 au, 1 zafír, 2

Részletesebben

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT Kat. sz. Leírás Kikiáltás ár Leütési ár 0001 Ékszer, 2 db, 585, 375 au, t. gyöngy, 10 bril. cca. 0,10 ct, 22 gyém. cca. 0,25 ct, 9,1 g 65 000 240 000 0002 Nyakék, 585 au, gránát, 3,9 g 40 000 90 000 0003

Részletesebben

Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap

Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap Katalógus Leírás Kikiáltási ár Leütési ár 0001 Melltű, 750 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,05 ct, 5,2 g 90 000 90 000 0002 Függő, 585 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,20 ct, 3,6 g 80

Részletesebben

69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA NOV

69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA NOV 69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA 2016. NOV. 9-10. KAT.SZ. TÁRGYLEÍRÁS KIKI. ÁR LEÜT. ÁR 0 Lánc, függő, 925 ag, wenge, 18,9 g 60 000 130 000 1 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,10 ct, 8 gyém. cca. 0,10 ct,

Részletesebben

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT Katszám ctetelcim nkikiar nleutar 0001 Fülbevaló, 585 au, 2 bril. cca. 0,40 ct, 3,5 g 120 000 160 000 0002 Nyaklánc, 750 au, t. gyöngy, 16 bril. cca. 0,16 ct, 24,8 g 240 000 240 000 0003 Gyűrű, 585 au,

Részletesebben

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: 10.000 Ft leütési ár: 10.000 Ft

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: 10.000 Ft leütési ár: 10.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika:

Részletesebben

Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető. Nagy Tamás Aukciósház vezető. Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő. Horváth Ildikó Raktárvezető

Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető. Nagy Tamás Aukciósház vezető. Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő. Horváth Ildikó Raktárvezető l AZ AUKCIÓS ANYAGOT ÖSSZEÁLLÍTOTTA Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető Nagy Tamás Aukciósház vezető Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő Horváth Ildikó Raktárvezető Gál Zoltán Festményszakértő

Részletesebben

ÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ

ÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ ÉKSZER ÉS MŰTÁRGY KAMARAAUKCIÓ 2016. március 9., 17 órától BÁV Apszisterem Aukciós kiállítás: 2016. február 26. március 7. A kiállítás hétköznaponként 10 és 19 óra, szombatonként 10 és 14 óra között tekinthető

Részletesebben

28/1. Koronás magyar címer technika: hímzés, gyöngy méretek: 40 x 30,5 cm kikiáltási ár: 1.800 Ft leütési ár: 6.500 Ft

28/1. Koronás magyar címer technika: hímzés, gyöngy méretek: 40 x 30,5 cm kikiáltási ár: 1.800 Ft leütési ár: 6.500 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 28/1. Koronás magyar címer technika: hímzés,

Részletesebben

06/ ; 06/

06/ ; 06/ aukciósház Premier Galéria és Jászi Galéria aukció dátuma 2016.11.24. 18:00 aukció címe aukció kiállítás ideje aukció elérhetőségek aukció linkje A Premier- és a Jászi Galéria első közös aukciója 2016.

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 56/1. Herman Lipót (1884-1972) Fürdõzõk

Részletesebben

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde méretek: 7,2 cm leütési

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 75/1. Bálint Endre (1914-1986) Ady: Az

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 77/2. Batthyány Gyula (1887-1959) Fogat

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 30/1. Lombik - kávéfõzõ, igen hiányos technika: fém, fa, üveg méretek: 23 cm kikiáltási ár: 2.600 Ft leütési ár: 2.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 30/1. Lombik - kávéfõzõ, igen hiányos technika: fém, fa, üveg méretek: 23 cm kikiáltási ár: 2.600 Ft leütési ár: 2. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 30/1. Lombik - kávéfõzõ, igen hiányos

Részletesebben

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d Almásháza kerámiamuhely 8935 Almásháza, Kossuth u. 1/d www.almashazakeramia.hu Bemutatkozunk Almásházán, egy apró zalai falucskában működik műhelyünk. Családunk - édesanyánk 40 éves szakmai tapasztalatára

Részletesebben

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: 2.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: 2.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 22/6. Füsti Molnár Etelka (1927-1988)

Részletesebben

Ajándékozzunk igazán szépet!

Ajándékozzunk igazán szépet! Ajándékozzunk igazán szépet! Szeretjük az értékeket! 1 53.990 Ft 68.990 Ft 5 16.990 Ft 65.990 Ft 3 36.990 Ft 6 5.990 Ft 7 89.990 Ft 8 79.990 Ft 1. 1000997 Nyaklánc 53.990 Ft kb. cm. 1053030 Gyűrű 68.990

Részletesebben

Természetesen szép 1

Természetesen szép 1 Természetesen szép 1 1040457 23.090 Ft 1046373 Nyakék tenyésztett gyöngyökbòl, ezüst zárral 1 kb. 45 és 50 cm 1046363 és tenyésztett gyöngyökkel 44.990 Ft 1040456 fehérarany, 29.090 Ft 1046362 gyémánttal*

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 44/2. Gyertyatartó, indiai technika: sárgaréz méretek: 23 cm kikiáltási ár: 1.900 Ft leütési ár: 2.400 Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 44/2. Gyertyatartó, indiai technika: sárgaréz méretek: 23 cm kikiáltási ár: 1.900 Ft leütési ár: 2.400 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 44/2. Gyertyatartó, indiai technika: sárgaréz

Részletesebben

57/1. Forain, Jean-Louis (1852-1931) 3.200 Ft 6.500 Ft 57/9. Olgyai Viktor (1870-1929) 13.000 Ft 13.000 Ft 57/10. Berkes Antal (1874-1938)

57/1. Forain, Jean-Louis (1852-1931) 3.200 Ft 6.500 Ft 57/9. Olgyai Viktor (1870-1929) 13.000 Ft 13.000 Ft 57/10. Berkes Antal (1874-1938) 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 57/1. Forain, Jean-Louis (1852-1931) Téli

Részletesebben

KIÁLLÍTÁSA BERNÁTH AURÉL RIPPL-RÓNAI JÓZSEF GRÓF ALMÁSY-TELEKI ÉVA BUDAPEST, VI., NAGYMEZŐ-UTCA 8. TELEFON: 224 008. UJABB KÉPEINEK (1861 1927)

KIÁLLÍTÁSA BERNÁTH AURÉL RIPPL-RÓNAI JÓZSEF GRÓF ALMÁSY-TELEKI ÉVA BUDAPEST, VI., NAGYMEZŐ-UTCA 8. TELEFON: 224 008. UJABB KÉPEINEK (1861 1927) GRÓF ALMÁSY-TELEKI ÉVA MŰVÉSZETI INTÉZETE (VOLT ERNST-MÚZEUM) BUDAPEST, VI., NAGYMEZŐ-UTCA 8. TELEFON: 224 008. BERNÁTH AURÉL UJABB KÉPEINEK ÉS RIPPL-RÓNAI JÓZSEF (1861 1927) VÁLOGATOTT MÜVEINEK KIÁLLÍTÁSA

Részletesebben

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: 8.000 Ft leütési ár: 8.000 Ft

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: 8.000 Ft leütési ár: 8.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 31/1. Csabai Ékes Lajos (1896-1944) Folyópart

Részletesebben

3. NAP Ezüstök. jelentôs sikereket ért el Keletés

3. NAP Ezüstök. jelentôs sikereket ért el Keletés 825EzustAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 12:49 PM Page 152 3. NAP Ezüstök A katalógusunkban most következô és az alább felsorolt tételek Jozef von Ferenczy tulajdonát képezték. Jozef von Ferenczy 1948-ban

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 80/6. Berta Sándor (1929) Téli táj technika: farost, olaj méretek: 60 x 80 cm kikiáltási ár: 18.000 Ft leütési ár: 20.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 80/6. Berta Sándor (1929) Téli táj technika: farost, olaj méretek: 60 x 80 cm kikiáltási ár: 18.000 Ft leütési ár: 20. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 80/6. Berta Sándor (1929) Téli táj technika:

Részletesebben

3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, Ft Ft. 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol Ft Ft

3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, Ft Ft. 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol Ft Ft 74. Művészeti Aukció 2019.05.14-15. Katalógus sorszáma Tétel Kikiáltási ár HUF Leütési ár 3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, 25 350 000 Ft 350 000 Ft 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol 750

Részletesebben

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető Brill katalógus 2010/2011 Beköszöntő Kedves Olvasó! Az Aczél Zálogház és Ékszerüzlet közel 20 éve áll kedves Ügyfelei és Vásárlói rendelkezésére. Szakmai múltunk bizonyítéka gondos és hozzáértő szakemberek

Részletesebben

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( )

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( ) 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 107/1. Aknay János (1949) A látogató, 1993 technika: színes

Részletesebben

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető Brill katalógus 2010/2011 Beköszöntő Kedves Olvasó! Az Aczél Zálogház és Ékszerüzlet közel 20 éve áll kedves Ügyfelei és Vásárlói rendelkezésére. Szakmai múltunk bizonyítéka gondos és hozzáértő szakemberek

Részletesebben

KARÁCSONYI KAMARAAUKCIÓ BÁV Aukciósház

KARÁCSONYI KAMARAAUKCIÓ BÁV Aukciósház KARÁCSONYI KAMARAAUKCIÓ BÁV Aukciósház / 2015. dec. 15. (kedd), 17 óra, Apszisterem / Kiállítás: 2015. dec. 8. (kedd) - 2015. dec. 14. (hétfő) Helyszín: BÁV Aukciósház (1052 Budapest, Bécsi utca 3.) Nyitva

Részletesebben

aukció 1. tétel - Zórád Ernő (1911-2004): Tabáni délután 2. tétel - Szentiványi Lajos (1909-1973): Pipacsos csendélet kikiáltási ár: 130 000 HUF

aukció 1. tétel - Zórád Ernő (1911-2004): Tabáni délután 2. tétel - Szentiványi Lajos (1909-1973): Pipacsos csendélet kikiáltási ár: 130 000 HUF aukció Hatodik önálló és jótékonysági aukciója aukció időpontja 2014.03.31. hétfő 18:00 rendezi Premier Galéria helyszín Veyron Kávézóban, cím: Kecskemét, Horog utca 9. elérhetőségek 06/30-9-383-027 premiergaleria@gmail.com

Részletesebben

d argento: a tüzes kollekció!

d argento: a tüzes kollekció! d argento: a tüzes kollekció! Magyarország legnagyobb ékszerkereskedòjénél Országszerte már 49 helyen! 1 3. 2.790 Ft 4. 8.690 Ft 2. 8.690 Ft 5. 10.490 Ft 6. 14.690 Ft 1. 26.590 Ft 7. 13.490 Ft 8. 10.490

Részletesebben

NYÁRI KAMARAAUKCIÓ júnus 13.

NYÁRI KAMARAAUKCIÓ júnus 13. NYÁRI KAMARAAUKCIÓ 2018. júnus 13. Kiállítás helye és ideje: BÁV Aukciósház Apszis terme 1052 Budapest, Bécsi u. 1-3. 2018. június 02. napjától 2018. június 11. napjáig H-P: 10:00-18:00 Sz.: 10:00-14:00

Részletesebben

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 142/3. Badacsonyi Sándor (1949-2016) Bukott angyal 1998,

Részletesebben

73. Művészeti Aukció Katalógus sorszáma. Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár

73. Művészeti Aukció Katalógus sorszáma. Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár 73. Művészeti Aukció 2018.11.13-14. Katalógus sorszáma Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár 1 Ékszer 2 db 60 000 Ft 110 000 Ft 2 Női gyűrű 80 000 Ft 110 000 Ft 3 Nyaklánc 90 000 Ft 120 000

Részletesebben

NYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat: http://bav.hu/static/arveresi-feltetelek

NYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat: http://bav.hu/static/arveresi-feltetelek 1 NYÁRI KAMARA AUKCIÓ AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2016. június 4 június 13. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva ÁRVERÉS : 2016. június 14., 17h., BÁV Apszisterem (1052, Budapest, Bécsi u.

Részletesebben

NYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15.

NYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15. NYÁRI VÁSÁR 2018. MÁJUS 30 - JÚNIUS 15. 20-30% KEDVEZMÉNY Festmények 20% kedvezménnyel Margitay Tihamér (1859-1922) Próba előtt olaj, fa, 40x31 cm J.j.f.: Margitay Bpest 1887 1,000,000 Ft 800,000 Ft Margitay

Részletesebben

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 92/1. Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995) Struktúra,

Részletesebben

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus Karácsonyi új arany ékszer Katalógus ÚJ ARANY MEDÁL Ár: 16.300 Ft 12.225 Ft 12225 Ft/gr Súly: 1,0 gr Sorszám: 108145 AURUM 2 Pécs, Forrás Üzletház fsz. +36 (72) 210 778 ÚJ ARANY GYŰRŰ Ár: 17.000 Ft 12.750

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8.

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 83/4. Bálint Endre (1914-1986) Kereszt,

Részletesebben

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus ÚJ ARANY FÜLBEVALÓ Ár: 39.900 Ft Súly: 2,4 gr Sorszám: 53344 2 db 0,02 ct (R-VSI1-TC) AURUM 1 Pécs, Bajcsy-Zs. u. 2. +36 (72) 312 172 HASZNÁLT FEHÉRARANY GYŰRŰ Ár: 46.500

Részletesebben

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17.

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print,

Részletesebben

AUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1.

AUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1. AUKCIÓS KATALÓGUS 2017. DECEMBER 1. Őszintén ajánlom mindenkinek a Vígékszer ötvösműhelyét és ékszerboltját, ahol szeretet, minőség és kedvező árak fogadnak. Jessica León Carulla, az Operaház magántáncosnője

Részletesebben

MESÉS HÚSVÉT. többet BOMBA ÁR BOMBA ÁR. mindennap! 750 ft. kevesebbért... KEVESEBBÉRT, MINT GONDOLNÁD

MESÉS HÚSVÉT. többet BOMBA ÁR BOMBA ÁR. mindennap! 750 ft. kevesebbért... KEVESEBBÉRT, MINT GONDOLNÁD MESÉS HÚSVÉT KEVESEBBÉRT, MINT GONDOLNÁD többet kevesebbért... mindennap! BOMBA ÁR póló fiúknak, nyomott Mickey mintával, szürke-türkiz csíkos, BOMBA ÁR felső lányoknak, Jégvarázs nyomott mintával, fehér

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983. technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 6.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983. technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 6. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983.

Részletesebben

9. Grafikai Kamaraaukció. 2015. március 10. Leütési lista

9. Grafikai Kamaraaukció. 2015. március 10. Leütési lista 9. Grafikai Kamaraaukció 2015. március 10. Leütési lista Kat. sz. Leírás Kikiáltási ár Leütési ár 0001 Aba-Novák Vilmos: Székely Aladár portréja (1923) 24 000 28 000 0002 Aba-Novák Vilmos: Román tánc 50

Részletesebben

90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction

90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction Kiállítás On View 2011. november 23-tól december 4-ig, naponta 10 18 óráig Árverés Sale 2011. december 5-én, 17 órától: festmények és szobrok, 1 177.

Részletesebben

leütési ár: 1.800 Ft leütési ár: 700 Ft leütési ár: 2.400 Ft leütési ár: 11.000 Ft leütési ár: 1.000 Ft

leütési ár: 1.800 Ft leütési ár: 700 Ft leütési ár: 2.400 Ft leütési ár: 11.000 Ft leütési ár: 1.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 37/1. Das Papstbuch (München, 1925) I.sz.67-1922

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 32/2. Czene Béla (1911-1999) Tudós ünneplõben,

Részletesebben

65/2. Ismeretlen alkotó Városkép technika: karton, olaj méretek: 33 x 36 cm kikiáltási ár: 7.000 Ft leütési ár: 7.000 Ft

65/2. Ismeretlen alkotó Városkép technika: karton, olaj méretek: 33 x 36 cm kikiáltási ár: 7.000 Ft leütési ár: 7.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 65/1. Mérõ István (1873-1938) Tengerparti

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 84/1. Baranszky Emil László ( )

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 84/1. Baranszky Emil László ( ) 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 84/1. Baranszky Emil László (1877 1941)

Részletesebben

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 148/1. Aknay János (1949) Kapcsolat, 1999 technika: merített

Részletesebben

11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM

11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM Kat. szám Tétel címe Kikiáltási Leütési ár ár 0001 34 db erotikus fotó 15 000 19 000 0002 Aba-Novák Vilmos: Álló női akt (1920) 220 000 220 000 0003 Aba-Novák Vilmos-Zalán Tibor: Számozott grafikai album

Részletesebben

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P: 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 104/1. Bada Dada (1963-2006) Bunkó Bandi bunkót baszna, ha

Részletesebben

Divane Japonais technika: litográfia méretek: 25 x 19,5 cm kikiáltási ár: 12.000 Ft leütési ár: 14.000 Ft

Divane Japonais technika: litográfia méretek: 25 x 19,5 cm kikiáltási ár: 12.000 Ft leütési ár: 14.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 62/5. Henri de Toulouse-Lautrec (1864

Részletesebben

Szeretjük az értékeket!

Szeretjük az értékeket! Szeretjük az értékeket! .0 Ft.0 Ft Peridot.0 Ft.0 Ft.0 Ft 0.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft Fülbevaló és gyűrű 0.000 Ft kedvezmény.0 Ft. 00 Karkötő.0 Ft ötsoros, hematitokkal és tenyésztett gyöngyökkel,

Részletesebben

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

leütési ár: Ft leütési ár: Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 46/2. Illustration 4 száma, az 1930-as

Részletesebben

3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek

3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek 863EzustJav.qxd 11/7/2010 9:38 PM Page 180 3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek 438. Art-deco kosárka üvegbetéttel 800-as finomságú ezüst, 197 g, 14 x 13,5 x 5 cm. Jelzett: német, 1888-tól használt, hold-koronás

Részletesebben

53.17.439.1./I.b. 53.17.410.1 Női íróasztalka. 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761. 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor

53.17.439.1./I.b. 53.17.410.1 Női íróasztalka. 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761. 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor 53.17.439.1./I.b Pamlag 53.17.410.1 Női íróasztalka 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor 53.17.469.1 Üveg cigarettatartó 53.17.686.1 Kínai nádfésű

Részletesebben

-5% Ballagási használt arany ékszer Katalógus

-5% Ballagási használt arany ékszer Katalógus Ballagási használt arany ékszer Katalógus MEDÁL Ár: 15.100 Ft 14.345 Ft 7969 Ft/gr Súly: 1,8 gr Sorszám: 107754 AURUM 3 Pécs, Rákóczi u- 39/D. +36 (72) 514 560 NYAKLÁNC Ár: 15.940 Ft 15.145 Ft 7970 Ft/gr

Részletesebben

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: 3.500 Ft leütési ár: 7.500 Ft

72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: 3.500 Ft leütési ár: 7.500 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 72/2. Csendet! Kíméljük egymást! plakát

Részletesebben

26/8. Silberhorn Tibor (1927) Zárszámadás, 1957 technika: papír, tus méretek: 21 x 29,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

26/8. Silberhorn Tibor (1927) Zárszámadás, 1957 technika: papír, tus méretek: 21 x 29,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 26/1. Ismeretlen XIX.sz.-i naív mûvész

Részletesebben

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 94/1. Aba Novák Vilmos (1894-1941) Petõfi: A jó öreg kocsmáros

Részletesebben

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK Férfi egyes 1905. Redlich Béla 1906. Tolnai József 1907-08. László Albert 1909-10. Jacobi Roland 1911. Mechlovits Zoltán 1912. Pécsi Dániel 1925-26. Mechlovits Zoltán 1927. Glancz

Részletesebben

Az öntöttvas gyűjtemény 400 db-os listája

Az öntöttvas gyűjtemény 400 db-os listája ADÁSVÉTELI SZERZŐDÉS amely az alulírott helyen és időben jött létre az 1. pontban meghatározott felek között az alábbi feltételek szerint: 1. Az eladó neve: Berczelly Attila lakcíme: 2600 Vác, Hársfa u.

Részletesebben

68/3. Edvi Illés Aladár (1870-1958) 8.000 Ft 22.000 Ft 68/4. Mednyánszky László (1852-1919) 20.000 Ft 46.000 Ft 68/6. Olvashatatlan szignó

68/3. Edvi Illés Aladár (1870-1958) 8.000 Ft 22.000 Ft 68/4. Mednyánszky László (1852-1919) 20.000 Ft 46.000 Ft 68/6. Olvashatatlan szignó 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 68/3. Edvi Illés Aladár (1870-1958) Gesztenyék,

Részletesebben

Apró doboz - hatalmas. öröm!

Apró doboz - hatalmas. öröm! Apró doboz - hatalmas öröm! 5 ÉRTÉK, MELYET MAGYARORSZÁG VEZETÒ ÓRA ÉKSZER KERESKEDELMI HÁLÓZATA NYÚJT ÖNNEK 1045527 színes valódi kövekbòl¹ arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45-50 cm 15 1040452

Részletesebben

78/3. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/18. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/21. Aggházy Gyula ( )

78/3. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/18. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/21. Aggházy Gyula ( ) 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 78/3. Rau Tibor (1934-2000) Ledér lányok,

Részletesebben

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l Nônapi ajándék katalógus 1. Kompót tálka 12,5 cm készlet szines almás dekor 99 Ft/db 594 Ft/6 db 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l 1 3. Whisky 250 ml 118 Ft/db 354 Ft/3 db 4. Váza 30 cm Ambett 1

Részletesebben

Kulturális Javak Bizottsága

Kulturális Javak Bizottsága Kulturális Javak Bizottsága 2009. július 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Márffy Ödön (Budapest, 1878 Budapest, 1959): Fiú és lány zöld padon (vászon, olaj, 95x115 cm, jelezve jobbra fent: Márffy ) című

Részletesebben

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KALITKÁS AG0180 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KASPÓS AG0181 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; "EARL GREY" AG0182 36 BÖGRE, KERÁMIA 3,5DL CAPPUCCINOS AG0301 48

Részletesebben

TAVASZI KAMARAAUKCIÓ

TAVASZI KAMARAAUKCIÓ TAVASZI KAMARAAUKCIÓ 2018. március 28. (szerda), 18 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2018. március 17 26 hétfő péntek: 10 18 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva 1 1 Ötvös ékszer,

Részletesebben

A három Mária. Aranyozott faszobor

A három Mária. Aranyozott faszobor E 94.77.1 A három Mária. Aranyozott faszobor K 94.56.1 A Sasfiók mellszobra. Márkus Emília ajándéka Gobbi Hildának. Edmond Rostand: A sasfiók Nemzeti Színház, 1942. február 21. Ferenc, reichstadti herceg:

Részletesebben

leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 3.200 Ft leütési ár: 2.800 Ft

leütési ár: 1.400 Ft leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 3.200 Ft leütési ár: 2.800 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 39/2. Grafikai kiállítási katalógusok,

Részletesebben

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó Név Idő Különbség Női 7km 14-19 éves korig 1 Pelle Zsófia 31:15 0:00 2 Fodor Eszter 42:04 +10:49 3 Szabó Sára 44:52 +13:37 4 Szabó Zsófia 45:53 +14:38 Női 7km 20-39 éves korig 1 Kovács Edit Ernesztin 31:30

Részletesebben

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.09.03. 18 óra

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.09.03. 18 óra XXVIII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás 2012.09.03. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉSE 2012. SZEPTEMBER 3. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052,

Részletesebben

ŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.

ŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26. ŐSZI KAMARAAUKCIÓ BÁV Apszisterem 2018. szeptember 26. 0 ŐSZI KAMARAAUKCIÓ BÁV Apszisterem 2018. szeptember 26. AUKCIÓ 2018. szeptember 26. szerda 18:00 BÁV Aukciósház Apszisterem 1052 Budapest, Bécsi

Részletesebben

Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 2.) tel./fax: 06-36/

Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 2.) tel./fax: 06-36/ Vizsgaszervező intézmény: Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium (3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc út 2.) tel./fax: 06-36/311-211 Tisztelt Vizsgázó! Ezúton tájékoztatjuk, hogy a(z) szakképesítés

Részletesebben

KATALÓGUS Megrendelés: Személyes átvétel: ÉKSZEREK. Telefon:

KATALÓGUS Megrendelés: Személyes átvétel: ÉKSZEREK. Telefon: Megrendelés: Telefon: 061-787-4743 E-mail: down@downalapitvany.hu Weboldal: downalapitvany.hu Webshop: http://www.kezmuveshop.hu/ Facebook oldal: Down Alapítvány Kézműves Termékek Személyes átvétel: Down

Részletesebben

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK 1 MID SEASON SALE A KOLLEKCIÓ LEÁRAZÁSA Fedezze fel különleges ajánlatunkat! 2018. március 29-től a készlet erejéig a kifutó ékszerek kedvezményes

Részletesebben

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2012 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK A-03 DUNAKESZI 425 db HU-12-06- 04726 04800 Németh István 75 HU-12-06- 04801 04845 Haraszti Győző 45 HU-12-06- 04846 04895 Tóth Mihály 50

Részletesebben

1.690.-Ft. 1.090.-Ft. 990.-Ft. Nálunk már tombolnak az idei tavaszi trendek! /db-tól. kika - a lakberendezési ötletek sztárja! 30 x 50 cm.

1.690.-Ft. 1.090.-Ft. 990.-Ft. Nálunk már tombolnak az idei tavaszi trendek! /db-tól. kika - a lakberendezési ötletek sztárja! 30 x 50 cm. Nálunk már tombolnak az idei tavaszi trendek! kika - a lakberendezési ötletek sztárja! "Multi" virágos díszpárna méretben, huzat: 100% pamut, töltet: 100% PES, 40 x 40 cm, ára:.990,- (177841, -).490.-Ft

Részletesebben

Csak most! akár 50% kedvezmény

Csak most! akár 50% kedvezmény Csak most! AKÁR 50% KEDVEZMÉNY Különleges téli ajánlat Fedezze fel az egyedülálló téli ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. január 16-tól a készlet erejéig a kifutó

Részletesebben

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 61/10. Különbözõ külföldi alkotók 7 mû

Részletesebben

Név Évjárat Engedély Egyesület

Név Évjárat Engedély Egyesület 0 m. Légpisztoly 0 pont Szabó M. Károly 9 0090 Bázis SE, Kapuvár 8 Erős Hunor 000 Győri LK 7 ifj. Laczik Zsolt 98 Győri LK 7 Kovács Bálint 98 00 Soproni PLE 7 Sass László 9 00 Écs LK 7 Boros László 989

Részletesebben

6. Diósy Antal Virágcsendélet vázában Burai István Koronás pár Kajári Gyula Este a tanyán

6. Diósy Antal Virágcsendélet vázában Burai István Koronás pár Kajári Gyula Este a tanyán 1. Kajári Gyula Este a tanyán 10 000 2. Józsa János Tornásznő 15 000 3. Bernáth Ilma Commedia dell arte figurák 45 000 4. Bernáth Ilma Pierrot és Kolumbina 45 000 5. Bihari Sándor Tájkép 20 000 6. Diósy

Részletesebben

A DALLAMOK RENDJE a MNT I. kötete alapján

A DALLAMOK RENDJE a MNT I. kötete alapján A DALLAMOK RENDJE a MNT I. kötete alapján II. A dallam magva s l s m A. 1. a) Csön-csön, gyűrű 677, 677* b) Csipi-csóka 32, 33 a) b) 2. b) Érik a meggyfa 535 f) Egyéb 555 3. a) Fehér liliomszál 540, 541

Részletesebben

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P: 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 95/1. Aba-Novák Vilmos (1894-1941) Szépítkezõk, nyilvántartási

Részletesebben

2012. január 16. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás

2012. január 16. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás 2012. január 16. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉS Csók István Antikvitás A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉSE 2012. JANUÁR 16. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,

Részletesebben

ÖTLETEK A FA ALÁ! 1498 Ft/szett Ft/szett. 798 Ft/szett. 598 Ft/3 db Ft Ft. 648 Ft/3 db Ft/db Ft/db cm.

ÖTLETEK A FA ALÁ! 1498 Ft/szett Ft/szett. 798 Ft/szett. 598 Ft/3 db Ft Ft. 648 Ft/3 db Ft/db Ft/db cm. ÖTLETEK A FA ALÁ! Whisky 250 ml színes 598 /3 db 199 /db Üdítős 310 ml 648 /3 db 216 /db 1. 5 részes tárolóedény készlet műanyag tetővel 798 /szett 2. Tulipános 7 részes süteményes készlet 1198 /szett

Részletesebben

826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1. Óra, ékszer

826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1. Óra, ékszer 826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1 Óra, ékszer 826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 210 4. NAP Órák, ékszerek 593. Éjjeli lámpa órával Festett spiáter, 31 cm.

Részletesebben

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46 OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46 1 Beköszönt az új arany korszak! 1001010 kb. 42cm 37.790 Ft REGISZTRÁLT MÁR? 1038589 gyémántokkal, össz. kb. 0,12ct.** és zafírokkal 57.990 Ft 1038581,

Részletesebben

Név Évjárat Engedély Egyesület

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Boros László 1989 003165 Győri LK 181 2 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 180 3 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 178 4 Laczik Zsolt ifj. 1983 005232 Győri LK 178 5 Neuherz

Részletesebben

Balatongyörök.... a megálmodott valóság! www.balatongyorok.hu

Balatongyörök.... a megálmodott valóság! www.balatongyorok.hu Balatongyörök 2014... a megálmodott valóság! Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Balaton Fotók: Marton Tamás 2014 január 1 2 3 4 5 Újév

Részletesebben

Futapest Crossfutás Csömör december 11.

Futapest Crossfutás Csömör december 11. Futapest Crossfutás Csömör 2011. december 11. Végeredmény 4 KM Gyerek 1. RAJSZKI LILI 1998 280 15:55 2. Turschl Bence 1999 241 16:56 3. Bócz Patricia 1998 244 16:59 4. Kiss Viktor Zsolt 1997 246 17:57

Részletesebben

XVIII. ORSZÁGOS SZENIOR ÚSZÓBAJNOKSÁG Gyula, augusztus 27., szombat 10 óra

XVIII. ORSZÁGOS SZENIOR ÚSZÓBAJNOKSÁG Gyula, augusztus 27., szombat 10 óra XVIII. ORSZÁGOS SZENIOR ÚSZÓBAJNOKSÁG Gyula, 1988. augusztus 27., szombat 10 óra Pontverseny eredménye: 1. Budapest 2. Pest megye 3. Szolnok megye 4. Békés megye 5. Hajdú Bihar megye 6. Heves megye 7.

Részletesebben

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK

DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK DUNAKANYAR TAGSZÖVETSÉG GYŰRŰKIOSZTÁS 2011 TAGSZÖVETSÉGI GYŰRŰK A-03 DUNAKESZI 500 db HU-11-06- 00251 00300 Dudás Ferenc 50 HU-11-06- 00301 00335 F. Tóth Ferenc 35 HU-11-06- 00336 00365 Haraszti Győző

Részletesebben

II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi

II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi 1. II. Tisza-tó Maraton - Abszolút Férfi 1 174 Vígh Zoltán - 01:34:30 00:00:00 2 139 Nagy Gyula Alföld KS 01:34:32 00:00:01 3 152 Vízer Barnabás Team Katay 01:36:57

Részletesebben

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán Standard Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Pannónia kollekció: Mokka-.teás készletek (matricás dekorok) 4 Pannónia kollekció: Étkészletek (matricás dekorok) 6 Pannónia kollekció: Dísztárgyak (matricás dekorok)

Részletesebben

4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció

4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 196 612. Ezüst úti ikon 925-ös finomságú ezüst, 6,5 cm. Elefántcsont lapra festett Madonna kisdeddel. 1860 körül. 28 000 Ft 105 Euro 613. Kámea bross 900-as finomságú

Részletesebben