Download "90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction"

1 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction Kiállítás On View november 23-tól december 4-ig, naponta óráig Árverés Sale december 5-én, 17 órától: festmények és szobrok, tétel december 6-án, 17 órától: mûtárgyak, bútorok és szônyegek, tétel december 7-én, 17 órától: ezüstök, tétel december 8-án, 17 órától: órák és ékszerek, tétel Budapest V. kerület, Váci utca 11/B félemelet, Belvedere terem. A kiállítás teljes anyaga megtekinthetô a www. polgar-galeria.hu oldalon. Információ: POL-GÁR Aukciósház Budapest V. kerület, Petôfi Sándor utca 16. Telefon: (36 1) , , , fax: (36 1) info@polgar-galeria.hu Kiadó: POL-GÁR Aukciósház Kft Budapest, Petôfi Sándor utca 16. Felelôs szerkesztô: Polgár Árpád.

2 3. NAP 347. Bécsi cukortartó és tejkiöntô összesen: 229 g. Cukortartó: 6,5 x 13 cm, kiöntô: 6 x 10 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, F.F. (Fischer Franz) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 104 Euro 348. Bécsi olaj és ecettartó 230 g, csiszolt, savmaratott üveg, 21 x 17 cm. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, VN, Victor Nuber (aktív: ) mesterjegy. Fogantyúja hiányzik. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 118 Euro 349. Bécsi fogvájó tartó 63 g, 11 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 56 Euro 350. Ezüst gyûjtemény (14 db) 800-as, 900-as, 935-ös finomságú ezüst, összesen: 156 g. Jelzett: Pest, ; ; Cseszlovák között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro 150

3 Bécsi kulcsos cukordoboz 353 g, 14 x 14 x 12,5 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, W.H., Wenzel Hromek (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 352. Bécsi kávéskanna 606 g, 23 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, H.A.G. (Granichstadten, H.A.) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 353. Bécsi cukordoboz 362 g. Jelzett: Bécs, fémjellel, JL mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 354. Bécsi gyertyatartó pár 626 g, 34 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, AB, Anton Busch (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 151

4 355. Bécsi kenyeres kosár 350 g, 4 x 27,5 x 19 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, FR, Franz Rumwolf (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 91 Euro 356. Bécsi zománcos cigarettatárca 900-as finomságú ezüst, 123 g, 1 x 8 x 8 cm. Jelzett: 900-as finomságjel, közötti bécsi behozatali fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro 357. Bécsi szelence zománcdíszítéssel 900-as finomságú ezüst, 75 g, 8 x 4 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, GL (Georg Lippa) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 111 Euro 358. Kék lüszterzománcos szelence 140g. Jelzett: Bécs közötti fémjellel. Sérült. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 359. Ezüst gyûjtemény (5 db) 3 db kistányér, 1 db vodkás pohár, 1 db talpas-füles pohárka. 13 latos antik, 18?6-os bécsi; 1884-es moszkvai; 1888-tól használt német hold-koronás; 800-as pesti között használt fémjel. Összesen nettó 336 g. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 152

5 Bécsi kávés készlet 1010 g, 21; 18 és 10 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, L&C (Lippa & Co.) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 488 Euro 361. Bécsi kaviártartó üveg, 308 g, 9,5 x 18 x 16,5 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, JRE (Josef Reiner s Erben) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 153

6 362. Ezüst peremû hamutál achát, 5 x 13,5 cm. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, GS, Gustav Simmerl (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro 363. Bécsi névjegytálca 413 g, 25,5 x 21 cm. Jelzett: Bécs között használt fémjel, F.A. (Alexander Franz) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 364. Névjegy tálca 213 g, 19,5 x 16 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 91 Euro db likôrös pohár önmagában színezett, különbözô színû üveg, 8 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro 366. Empire stílusú cukortartó Ezüst, 240 g, 9,5 x 15 cm. Fjn körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 111 Euro db bécsi cukorcsipesz 25 g, 11,5 cm, és 60 g, 15 cm. Jelzett: Ausztria, 1922 utáni jelzés. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 52 Euro 368. Bécsi névjegytálka 77 g, 12,7 x 10 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, H.S, Hermann Südfeld (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 24 Euro 154

7 Bécsi kávés készlet 9 db, összesen 1075 g. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, KB, Karl Berger (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 370. Art-deco kávéskészlet 781 g, 17; 13; 5,5 cm. Jelzett: Német, 1888-tól használt, hold-koronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 155

8 371. Ezüst gyûjtemény (8 db) 3 db kistálka, 2 szelence, 1szivardoboz, 1 hamuzó, 1 poháralátét tartó. 800-as,900-as finomságú ezüst, összesen nettó: 896 g. Jelzett: Pest, ; , Bécs, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 372. Pesti 6 személyes reggelizô készlet nettó 120 g. Jelzett: Pest, közötti fémjel, DM mesterjegy. Saját dobozában. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 49 Euro 373. Ezüst gyûjtemény (4db) 4 db cigaretta tárca 800-as; 900-as finomságú ezüst, arannyal tausírozva (3 db), 664 g. Jelzett: Pest, , között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro 156

9 Bécsi szecessziós kínáló 761 g, 45 x 36 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, MG (Gedlicka & Sôhne) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 375. Bécsi asztali tükör 60 x 42 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 157

10 376. Német kínáló kosár 95 g, 6 x 15,5 cm. Jelzett: Németország, 1888-tól használt hold-koronás fémjelzés. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro 377. Csemegés kosár 227 g, 4 x 22 x 17 cm. Jelzett: Német, 1888-tól használt holdkoronás fémjel, valamint közötti, pesti behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 378. Rokokó német cukordoboz 322 g, 9 x 13,5 x 11 cm. belül aranyozott. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 125 Euro 379. Ezüst tízforintos Tízforintos papír bankjegy, és aranyozott ezüst mása. 999 ezrelékes finomságú ezüst, 217,73 g (7 uncia), 154 x 70 mm. Kivitele: PROOF Gyártó: Magyar Pénzverô Rt. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 380. Német gyümölcskínáló 1028 g, 14,5 x 37 x 27 cm. Jelzett: 1888-tól használt német hold-koronás fémjel, valamint No.: 9869 E. Eokert jelzés. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 158

11 381. Széchenyi Andrássy fôúri bécsi tálca 1504 g, 42 cm. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, Josef Klinkosch (aktív: ) mesterjegy. Tükrében az Andrássy és a Széchenyi család címereivel. A tálca gróf Széchenyi Aladár és Andrássy Natália grófnô esküvôjére készült. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1672 Euro Bécsi toll és tintatartó, levélbontóval 1089 g, 12,5 x 32 x 20 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, J.C.K. (J.C.Klinkosch) mesterjegy. Levélbontó nem ezüst. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 488 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 159

12 383. Pesti szögletes tálca 750 g, 41 x 22 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 384. Pesti tálca 635 g, 39 x 21 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 385. Ezüst szendvicses tálca 550 g, 39,5 x 20 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 386. Pesti szögletes tálca 417g, 30,5 x 17,5 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, ÖMM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 387. Százforintos ezüst bankjegy Százforintos papír bankjegy, és ezüst mása. 999-es ezrelékes finomságú ezüst, 217,73 g (7 uncia), 154 x 70 mm. Kivitele: PROOF Gyártó: Magyar Pénzverô Rt. Készült: 500 példányban. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 388. Ezüst gyûjtemény (13 db) 900-as és össz. 297 g. 6 db snapszos kupica, 6 db mokkás kanál, 1 db szelence. Jelzett: Német, 1888-tól használt hold-koronás, bécsi, között használt és pesti, között használt fémjelekkel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 160

13 389. Pezsgôhûtô 925-ös finomságú sterling ezüst, 1694 g, 22 x 28 cm. Jelzett: Sterling silver 925 Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 662 Euro Bécsi Klinkosch kínáló 1093 g, 34,5 x 30 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, J.C.K. (Josef, Klinkosch) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 161

14 391. Névjegytálca 835-ös finomságú ezüst, 191 g, 13 x 20 cm. Jelzett: Magyar, közötti fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 52 Euro 392. Ezüst cigarettatárca arannyal tausírozva, 136 g. Jelzett: között használt pesti behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro 393. Bécsi szelence 900-as finomságú ezüst, belül aranyozva, 127g, 9 x 6 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, GS mesterjegy. Fekete zománc felületû, apró gyémántsplitterrel kirakott koronával ékített áttört, zsanéros fedél. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 105 Euro 394. Bécsi niellós szelence 900-as finomságú ezüst, arany tausírozással, 115 g, 9,5 x 7 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, MS, Moriz Stross (aktív: ) mesterjegy, bécsi hivataljel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 66 Euro személyes evôeszköz készlet összesen nettó 1780 g, 34 db, 2 dobozban. Jelzett: Lengyelország, 1920-tól használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 162

15 Bécsi füles tálca 1170 g, 50 x 30 cm. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, ES Eduard Steiter (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 397. Bécsi cukordoboz 402 g, 14 x 10,7 x 14 cm. Jelzett: Bécs, közötti használt fémjel, HM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 398. Bécsi szecessziós tálca 621 g, 40 x 23 cm. Jelzett: Bécsi, között használt fémjel, Leopold Mandl (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 244 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 163

16 399. Fedeles cukortartó 158 g, 8 x 12 cm. Jelzett: 800-as finomságjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 84 Euro 400. Fûszertartó hattyúval 835-ös finomságú ezüst, üveg, 7 x 7 cm. Jelzett: magyar, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 401. Német kis kínáló kobaltkék üvegbetét, 93 g, 7 x 13,5 x 8 cm. Jelzett: Német, 1888-tól használt, hold-koronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 56 Euro 402. Ékszertartó doboz 170 g, 6 x 11 x 9 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, F.M. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 146 Euro 403. Húszforintos ezüst bankjegy Húszforintos papír bankjegy, és ezüst mása. 999-es ezrelékes finomságú ezüst, 217,73 g /7 uncia/ 154 x 70 mm. Kivitele: PROOF Gyártó: Magyar Pénzverô Rt. Készült: 500 példányban. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 404. Bécsi, 6 személyes evôeszköz készlet nettó 1453 g, 26 db. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, RO, Rudolf Oswald (aktív: ) mesterjegy. 6 db fôételes kanál, 6 db fôételes villa, 6 db fôételes kés, 6 db teáskanál, 1 db nagy merôkanál, 1 db húsvilla. Dobozban. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 164

17 Bécsi kulcsos cukordoboz 450 g, 12 x 12 x 10 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, M.G. (Gedlicka & Söhne) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 406. Bécsi talpas kínáló 320 g, 9 x 26 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, M.G. (Gedlicka & Söhne ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 407. Klinkosch fûszertartó 5 x 6 cm Jelzett: Bécs, között használt fémjel, JCK (Josef Karl Klinkosch) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro 408. Filigrán névjegytartó Ezüst, 39 g, 8,5 x 5,5 cm. Jelzett: között használt bécsi behozatali jel. Kikiáltási ár: 4400 Ft Reserve price: 15 Euro 409. Bécsi szecessziós füles tálca 1171 g, 57 x 38 cm. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, Eduard Friedmann (aktív: ) mesterjegy, SINGER forgalmazói jegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 165

18 410. Ezüst gyûjtemény (6 db) 4 db cigaretta tárca, 2 db pudrié. 900-as és összesen 773 g. Jelzett: Pest, , valamint között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 411. Bécsi, egyszemélyes evôeszköz 13 latos antik ezüst, nettó 83 g. Jelzett: Bécs, 183?, JW, Jakob Weiss (aktív: ) mesterjegy. Kés pengéje, villa feje fém. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro db ezüst pudrié 800-as;900-as finomságú ezüst, össz. bruttó 147 g. Jelzett: Pest, ; között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro 166

19 Bécsi szögletes tálca 1004 g, 34,5 x 34,5 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, Eduard Friedmann (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 331 Euro 414. Bécsi füles tálca 670 g, 49 x 30 cm. Tükrében vésett ajándékozási szöveg. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, ED, Franz Dies (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 279 Euro 415. Ezüst gyertyatartó pár 1127g, 29,5 cm. Jelzett: 800-as finomság jelzés, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 592 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 167

20 416. Ezüst gyûjtemény (6 db) 1 db keresztelô pohár, 2 db fûszertartó, 3 db gyufatartó. összesen: 176 g. Jelzett: Bécs, között használt, német, 1888-tól használt hold-koronás, Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 105 Euro 417. Ötvenforintos ezüst bankjegy Ötvenforintos papír bankjegy, és ezüst mása. 999-es ezrelékes finomságú ezüst, 217,73 g (7 uncia), 154 x 70 mm. Kivitele: PROOF Gyártó: Magyar Pénzverô Rt. Készült: 500 példányban. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 418. Bécsi art-deco reggelizô készlet nettó, 120 g. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, L & C (Lippa & Co.) mesterjegy. Saját dobozában. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 168

21 Sétabot Léda a hattyú ábrázolással 800-as finomságú ezüst, fa, 90 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, TD, Theodor Dörr (aktív: 1901-tôl) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro 420. Sétabot gyík díszítéssel Ezüst, egzotikus fa, 87 cm. Jelzett: elmosódott fémjel körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro 421. Úri bot órával 800-as finomságú ezüst, fa, 84 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, TP, Thomas Porzer (aktív: ) mesterjegy. Óra számlapján Patek jelzés. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro 422. Szecessziós sétabot 800-as finomságú ezüst, egzotikus fa, 85 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro 423. Sétabot, oroszlánon lovagló puttó díszítéssel 750-es finomságú ezüst, paliszander, 89 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, BT mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 424. Londoni sétabot Bambusz, 90 cm. Jelzett: London, L&S styl. Markolaton rátett, ezüst betétrészen Dr. Rottenberg vésett tulajdonosi felirattal körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 52 Euro 425. Bécsi sétabot 750-es finomságú ezüst, mahagóni szár, 86 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, JxB, Johann Buchta (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 70 Euro 426. Turistabot emlékcímkékkel Faragott, könnyû keményfa, 95 cm. Ausztria, 1930 körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 52 Euro 427. Klasszicista díszítésû sétabot fa, 90 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, M&S (Markowitsch & Sohn) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 125 Euro 428. Sétabot tôrrel Üreges, keményfa, benne acél tôrrel, szaru markolat, ezüst díszgyûrûvel, 85 cm körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 169

22 429. Cigaretta, illetve kártyatartó doboz 835-ös finomságú ezüst, mahagóni fabetéttel, 460 g, 4 x 17 x 12 cm. Jelzett: Magyar, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 125 Euro 430. Szivarvágó Ródiumozott fém, ezüst rátett oldallappal, 14 x 3,5 cm. Jelzett: 900-as finomság jelzés és B.C mesterjegy. Egyik lapján vésett felírat: I. 27., másik oldalon családi címer. Saját dobozában. Kikiáltási ár: 8500 Ft Reserve price: 30 Euro 431. Pesti névjegy tálca 216 g, 24,5 x 17 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, WS mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 432. Ezerforintos ezüst bankjegy Ezerforintos papír bankjegy, és ezüst mása ezrelékes finomságú ezüst, 217,73 g (7 uncia), 154 x 70 mm. Kivitele: PROOF Gyártó: Magyar Pénzverô Rt. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 433. Ötszázforintos ezüst bankjegy Ötszázforintos papír bankjegy, és ezüst mása ezrelékes finomságú ezüst, 217,73 g (7 uncia) 154 x 70 mm. Kivitele: PROOF Gyártó: Magyar Pénzverô Rt. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 434. Ezüst gyûjtemény (5 db) 3 db cigaretta tárca, 2 db cigaretta kínáló doboz. 930-as, 925-ös; összesen nettó: 688 g. Jelzett: Sterling; Pest, , közötti fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 174 Euro 170

23 Cigaretta tárca grófi címerrel 900-as finomságú ezüst, kék zafír nyomógombbal, 248 g, 2,2 x 8,5 x 7,5 cm. Jelzett: 900-as finomságjel, Bachruch mesterjegy körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 436. Moszkvai cukordoboz 84 zlotnyikos antik ezüst, 408 g, 7 x 13 x 9 cm. Jelzett: Moszkva, között használt fémjel, T.I. feloldatlan mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro 437. Gyûrûtartó tálka 48,7 g, 7,5 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, BA mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro 438. Cigarettatárca zafír ékítéssel 87,8 g, 9 x 8 cm. Jelzett: 800-as finomságjel, valamint között használt bécsi behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 49 Euro 439. Ezüst gyûjtemény (3 db) 3 db cigaretta tárca 900-as, 925-ös, finomságú ezüst, arannyal tausírozva, összesen: 553 g. Jelzett: osztrák, ill. bécsi, 1922 utáni fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 171

24 440. Nyolcszögletû cukordoboz 283 g, 6,5 x 12,5 x 9 cm. Jelzett: Csehszlovákia, közötti fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 441. Pesti tálca 395 g, 39,5 x 15 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, DT mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 442. Pecsenyés lapát 215 g, 25 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, F.I. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 443. Pesti cukordoboz 301 g, 11 x 14 x 12 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjellel, HJ mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 444. Ötágú kandeláber 925-ös finomságú sterling ezüst, 1160 g, 42,5 cm. Jelzett: Magyar, közötti fémjel, pénzverdés készítôjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 172

25 446. Díszurna 3367 g, 49,5 x 20 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, ABA (Bachruch Antal) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 2962 Euro

26 447. Ezüst gyûjtemény (4 db) Merôkanál, cukorcsipesz, halszervírozó, szalvétatartó. össz. 494 g. Jelzett: Pest, között használt fémjel, között használt pesti behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro db cigarettatárca 800-as finomságú és vietnami ezüst, össz. 413 g. Jelzett: Pest, között használt fémjel és Thiep 9.0. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 449. Ezüst gyûjtemény (15 db) 1 db pici gyertyatartó, 6 db mokkás-, 6 db teáskanál, 1 db cukorcsipesz, 1 db fogpiszkáló tartó. 900-as, 368 g. Jelzett: Pest, ; Pest ; Lengyel, 1963 utáni fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 174

27 Art-deco cukordoboz 347 g, 10 x 13 x 10,5 cm. Jelzett: Német, 1888-tól használt holdkoronás fémjel, Eugen Marcus mesterjegy. Faragott elefántcsont gombbal. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 451. Pesti gyümölcstál 702 g, 6,5 x 30 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, E.I. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro db Art-deco likôrös pohár Ezüst, 193 g, 4,5 cm. Jelzett: OH5 (feloldatlan) fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 125 Euro 453. Pesti tálca 957 g, 46 x 24 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, ÖMM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 175

28 454. Hólyagos szélû tányér 284 g, 26 cm. Jelzett: Budapest, között használt fémjel, SK mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 70 Euro 455. Pesti snapszos készlet 419 g, 30 x 14 és 12 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjel. Tálca + 6 pohár. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 146 Euro 456. Kínáló 354 g, 4 x 25 cm. Jelzett: Magyar, között használt fémjel, H.I. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro Bécsi desszertes készlet nettó 291 g. Jelzett: Bécs, közötti fémjel, RO, Rudolf Oswald (aktív: ) mesterjegy. 6 db kisvilla, 1 db kompótos szedô kanál. Dobozban. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 84 Euro

29 Pesti kínáló 188 g, 13 x 14 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, K.G. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 84 Euro 459. Pesti kínálótál 210 g, 4 x 21 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, A.I. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 66 Euro 460. Pesti sajka 268 g, 8,5 x 16 x 13 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel,?a mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 84 Euro 461. Háromágú gyertyatartó-pár 1683 g, 44 cm. Jelzett: Monarchiás, között használt fémjel, CS mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 177

30 462. Ezüst gyümölcstál Ezüst, 312 g, 5,5 x 21 cm. Fjn körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 463. Pesti kávés kanna faragott elefántcsont füllel, 353 g, 16,5 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, TS mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 139 Euro db bécsi gyümölcsöskés 13 latos antik ezüst, nettó 60 g, 17,5 cm. Jelzett: Bécs, 1840 körül, JW, Jakob Weiss (aktív: ) mesterjegy. Solingeni rozsdamentes pengékkel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 35 Euro 465. Német snapszos készlet üveg, 95 g, 5 cm. Jelzett: 800-as finomságjelzés, között használt pesti behozatali jel. Saját dobozával. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 52 Euro 466. Pesti füles tálca 2330 g, 65 x 37 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 801 Euro 178

31 Pesti bortartó 225 g, 10 x 11 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, MV mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 468. Pesti füles kínálótál 421 g, 14,5 x 29 x 18 cm. Jelzett:Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 209 Euro 469. Angol tejszínes kiöntô 408 g, 12x18 cm. Jelzett: Sterling Birgs, London, 1926 Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 470. Klinkosch tálca 662 g, 2 x 29 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, J.C. Klinkosch, Josef Klinkosch (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 331 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 179

32 471. Mini pipere asztal 472. Pesti cukordoboz 473. Pesti cukorcsipesz 474. Szecessziós karaffa Sterling ezüst, üveg betéttel, fazettált kis tükröcskével, titkos rekeszes fiókkal, bruttó 89 g, 8,2 x 4,2 x 3,1 cm. Jelzett: Sterling 1900 körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 38 Euro 510 g, 11 x 15 x 10 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, HI mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 50 g, 17 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, FR mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro üveg, 21 cm. Jelzett: Német, 1888-tól használt, hold-koronás fémjel, között használt prágai behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 475. Ezüst szelencék, pudriék, szalvétagyûrûk (7 db) 935-ös és 6 db össz. nettó 495 g, Jelzett: Bécs, 1922 körül, német, 1888 körül, Pest , valamint között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 180

33 Pesti cukordoboz 284 g, 12,5 x 13,5 x 12,5 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjellel, PF mesterjeggyel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 209 Euro 477. Pesti fedeles tál 1220 g, 22 x 26 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, HN mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 478. Pesti cukordoboz 380 g, 14 x 17 x 12 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, G.B. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 479. Prágai aufsatz 800-as finomságú ezüst (kitöltött talp), üveg, 26 x 35 cm. Jelzett: Prága, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 181

34 480. Pesti tálca 616 g, 34 x 24 cm. Jelzett: Pest, között Í használt fémjel, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 481. Hattyús fûszertartó 120 g, 9 x 9,5 x 7 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 482. Pesti kávéskanna és tejkiöntô össz.696 g, 18, ill. 11 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 279 Euro személyes desszertes készlet nettó 180 g. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Dobozában. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro 182

35 Kávés készlet 15 db, összesen: 2492 g. Kávéskanna: 20 cm, tejkiöntô: 19 cm, cukortartó: 12 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, SR mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1220 Euro 485. Pesti bólés készlet fabetéttel, bruttó 5680 g. 70 x 60 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjelzéssel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1115 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 183

36 486. Pesti tálca 585 g, 30 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjel, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 209 Euro 487. Bécsi tálca 301 g, 24,5 cm. Jelzett: Bécs, közötti fémjellel, HD (Huber & Dolezalek) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 91 Euro 488. Bécsi gyümölcskínáló 553 g, 17 x 27 x 23 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, Frank fívérek mesterjegyével. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 489. Ezüst peremû kristályváza csiszolt üveg, 37 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 56 Euro 490. Pesti kerek tálca 950 g, 38 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 184

37 Pesti teás és kávés készlet 6 db, összesen: 3939 g. Teáskanna: 20 cm, kávéskanna: 22 cm, tejkiöntô: 19 cm, tejszínes kanna: 11 cm, cukortartó: 11 cm, tálca: 57 x 42 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, A.B.A. mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1324 Euro 492. Pesti gyertyatartó pár 2392 g, 41 x 29 cm. Jelzett: Pest, között használt fémjel, AP mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1115 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 185

38 493. Bécsi, 12 személyes evôeszköz készlet nettó 2650 g, összesen: 42 db. Jelzett: részben Bécs, között használt fémjel, nagyobb részt Pest, között használt fémjel, MG, RAF, BU mesterjegyek. 12 fôételes kés, 12 fôételes villa, 12 fôételes kanál, 1 nagymerô, 1 köretes kanál, 2 salátakiszedô, 2 húsvilla. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 976 Euro 494. Rokokó stílusú áttört kínálótál 560 g, 33,5 cm. Jelzett: 800-as finomsági jel körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro 186

39 Klasszicista mokkás készlet 925-ös finomságú aranyozott ezüst, mindösszesen bruttó 2339 g. Jelzett: 925-ös 1888-tól használt német holdkoronás fémjellel, AE mesterjeggyel Tálca: mahagóni fabetéttel: 46 cm, mokkás kiöntô faragott csont füllel: 20 cm, tejszínkiöntô faragott csont füllel: 10 cm, cukortartó: 12 cm. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 496. Pesti 12 személyes evôeszköz készlet nettó 8280 g, 185 db. Jelzett: Pest, között használt fémjel, GM mesterjegy. 12 db kanál, 12 db villa, 12 db kés, 12 db elôételes villa, 12 db elôételes kés, 12 db halas villa, 12 db halas kés, 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 12 db desszertes villa, 12 db gyümölcsös kés, 12 db teás kanál, 11 db mokkás kanál 12 db kompótos kanál, 12 db fagylaltos kanál, 1 db nagy merôkanál, 1 db kis merôkanál, 2 db köretes kanál, 2 db salátaszervírozó kanál, 1 db halszervírozó villa, 1 db halszervírozó kés, 1 db fagylaltszervírozó kanál, 1 db kompótszervírozó kanál, 2 db húsvilla, 2 db hidegtálas húsvilla, 2 db hústû, 1 db sajtszervírozó kés, 1 db vajazó kés, 1 db porcukor szóró kanál, 2 db hidegtálas szervírozó lapát 4 db fûszertartó, 4 db fûszerkanál, 1 db cukorcsipesz. Saját dobozában. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 3310 Euro 187

40 497. Bécsi füles tálca áttört peremmel 367 g, 4 x 33 x 14 cm. Jelzett: Bécs, között használt fémjel, V.N, Victor Nuber (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 139 Euro 498. Pecsenyés tál 1140 g, 3,5 x 48 x 31 cm. Jelzett: között használt bécsi behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 499. Áttört kínálókosár 925-ös finomságú ezüst, 288 g, 8 x 21 x 18 cm. Jelzett: Sterling silver körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 118 Euro személyes kompótos készlet 228 g. Jelzett: Csehszlovák, között használt fémjel. Dobozában. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro

41 Francia empire stílusú teás és kávés garnitúra Vízmelegítô, teáskanna, mokkás kanna, tejszín kiöntô, cukortartó,spiritusz tartó. 950-es finomságú, aranyozott ezüst, elefántcsont, mindösszesen 4901 g. Jelzett: körül használt francia export, valamint között használt, bécsi behozatali jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1672 Euro 502. Bécsi kiöntô 628 g, 23 x 16,5 x 13,5 cm. Jelzett: Bécs között használt fémjel, V.C., Vincenz Czokally (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 662 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 189

42 503. Pápai antik kupa 13 latos antik ezüst, 184,1 g, 13 cm. Jelzett: Pápa, 1810.TW mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 279 Euro 504. Bécsi gyertyatartó pár 13 latos antik ezüst, 525 g, 22 x 13 cm. Jelzett: Bécs, 1855, Schiffer (Franz Schiffer & Sohn) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 505. Bécsi kiöntô 13 latos antik ezüst, 312 g, 15 cm. Jelzett: Bécs, 1865-ös fémjel, VC, Vincenz Czokally (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro Bécsi olaj és ecet tartó 13 latos antik ezüst, 512 g, 24 x 13 x 19 cm. Jelzett: Bécs, 183?, CI, Carl Isaac (aktív: ) mesterjegy. 3 üveggel, 2 fûszerszóróval (ezüstözött kupakkal). Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro

43 Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 94 g, 6 x 9 x 7,5 cm. Jelzett: Bécs, 1860, ES (Eduard Schiffer) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro 508. Bécsi kulcsos cukordoboz 13 latos antik ezüst, 660 g, 13 x 16 x 11 cm. Jelzett: Bécs, 1840, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 488 Euro 509. Bécsi fûszerszóró 13 latos antik ezüst, 93 g, 9 cm. Jelzett: Bécs, 1858, CSS, Christian Sander (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 111 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 510. Bécsi emeletes kínáló 13 latos antik ezüst, üveg, nettó 588 g, 56 cm. Jelzett: Bécs, 1862, Mayer mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 488 Euro 191

44 511. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 92 g, 7 x 9,5 x 6,5 cm. Jelzett: Bécs, 1840, AW (feloldatlan) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 84 Euro 512. Bécsi olaj és ecettartó 13 latos antik ezüst, nettó 357 g, 28 x 20 x 10 cm. Jelzett: Bécs, 1857, IW. Johann Wondraschek (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 331 Euro 513. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 66 g, 6,5 x 8 x 7 cm. Jelzett: Bécs, 1855, AK (feloldatlan) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 56 Euro 514. Bécsi spárgafogó 13 latos antik ezüst, 119 g, 26 cm. Jelzett: Bécs, 185?, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 192

45 Bécsi kehely 13 latos antik ezüst, 152 g, 12,5 cm. Jelzett: Bécs, 1847, Franz Schiffer (aktív ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 516. Bécsi gyertyatartó pár 13 latos antik ezüst, 386 g, 26 cm. Jelzett: Bécs, 1856, CS (Cyrillus Schillberger aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 517. Pesti tejkiöntô 13 latos antik ezüst, 461 g, 14,5 cm. Jelzett: Pest, 1848 GG. mesterjegy. (Goszmann György) Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 523 Euro 518. Bécsi kávéskanna 13 latos antik ezüst, 633 g, 21 cm. Jelzett: Bécs, 1840, CS, CH Christian Sander Senior, (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 557 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 193

46 519. Szentpétervári füles kínáló 84 zlotnyikos antik ezüst, 409 g, 12 x 17 cm. Jelzett: Szentpétervár, 1858-as fémjel, AM és IW (Mitin Alexandr Nyikolajevics és Johan Warjus) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 520. Bécsi gyertyatartó 13 latos antik ezüst, 348 g, 31 cm. Jelzett: Bécs, 18?0, KP, Karl Paltscho (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 521. Pesti talpas kínáló 13 latos antik ezüst, 271 g, 11 x 18 x 3,5 cm. Jelzett: Pest, 1838, GG (Georgius Goszmann) mesterjegy. Sérült. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 522. Bécsi cukorcsipesz 13 latos antik ezüst, 52 g, 16 cm. Jelzett: Bécs, 1855, ES (Eduard Stöhr) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 523. Antik cukorcsipesz 13 latos antik ezüst, 24 g, 16 cm. Jelzett: Brassó, 1820 körül(?). Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro Antik cukorcsipesz 13 latos antik ezüst, 40 g, 17 cm. Jelzett: IW13 (feloldatlan) fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 42 Euro

47 Bécsi teáskanna, tejkiöntô és cukorszóró Teáskanna és tejkiöntô: 13 latos antik ezüst, rózsafüzér díszítéssel és fa fülekkel, bruttó 1464 g, 24,5 cm, 17 cm. Jelzett: Bécs, 1836, STM, Stephan Mayerhofer (aktív: ) mesterjegy. Cukorszóró: 13 latos antik ezüst, 161 g, 14,5 cm. Jelzett: Bécs, 1834, elmosódott NM (Nikolas Möller? aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1185 Euro 526. Bécsi áttört kínáló 13 latos antik ezüst, 565 g, 39 x 23,5 cm. Jelzett: Bécs, 1857, elmosódott WR? (Wilhelm Ramsch?) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 383 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 195

48 527. Pesti 4 darabos teáskészlet 2871 g, teás kanna: 23 cm, cukordoboz: 15 cm, tejszínes kanna: 12 cm, tálca: 54 cm. Jelzett: Pest, közötti fémjel, FI és ÖMM mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1010 Euro 528. Bécsi lazac szervírozó lapát 13 latos antik ezüst, 145 g, 32 cm. Jelzett: Bécs, körül, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 529. Antik ezüst gyûjtemény (7 db) 13 latos antik ezüst, össz. 224 g. 5 db teás kanál, 1 leveses kanál, 1 kisvilla. Jelzett: Pest, 1827, 1837,1858, 1860, 1864 és 1865-ös évszámok. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 196

49 Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 74 g, 5,5 x 9 x 8 cm. Jelzett: Bécs, 18?6, elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 56 Euro 531. Bécsi kulcsos cukordoboz 13 latos antik ezüst, 556 g, 12 x 15,5 x 11 cm. Jelzett: Bécs, 1837, IW, Jakob Weiss (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 532. Bécsi cukorszóró 13 latos antik ezüst, 96 g, 12 cm. Jelzett: Bécs, 18?5, kopott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 533. Pesti teáskanna melegítôvel 13 latos antik ezüst, 1837 g, 38 cm. Jelzett: Pest, 1847, GG (Georgius Goszmann) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1916 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 197

50 534. Kis kínáló Antik ezüst, 106 g, 6,5 x 12,5 x 9 cm. Jelzett: elmosódott fémjel, mesterjegy. Német, 19. század közepe. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 56 Euro 535. Antik figurális gyufatartó pár Antik ezüst, 154 g, 12 cm. Jelzett: 13 latos, 800-as finomságjelzés, bécsi, között használt behozatali jel, GD mesterjegy. Német, 1850 körül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 125 Euro 536. Menyasszony pohár Antik ezüst, 135 g, 15,5 cm. Jelzett: Németalföld, XIX. század. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 153 Euro 537. Bécsi cukorcsipesz Antik ezüst, 42 g, 16 cm. Jelzett: A bécsi Jakob Weiss (aktív ) mesterjegyével. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 49 Euro 538. Tálca barokk jelenettel 13 latos antik ezüst, 374 g, 34 x 27 cm. Jelzett: 13 latos jel, valamint XIX. század végi fantáziajelekkel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro 198

51 Dísztál Antik ezüst, 844 g, 45 x 37 cm. Jelzett: Augsburgi fantáziajelekkel. 19. század második fele. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 557 Euro 539. Német kínálótál 800-as finomságú, aranyozott ezüst, 348 g, 4,5 x 28 x 22 cm. Jelzett: Német, 1888-tól használt hold-koronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 244 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 199

52 541. Párizsi olaj és ecet tartó Antik ezüst, 590 g, 22 x 30 x 17 cm. Jelzett: Párizs, között használt fémjel, JCT mesterjegy (Jean Charles Tassier, között mûködött) Az egyik dugó sérült. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1115 Euro 542. Párizsi empire kávéskanna 950-es finomságú, antik ezüst, 978 g, 28 cm. Jelzett: Párizs, között használt fémjel, kivehetetlen mesterjegy. Irodalom: Rosenberg Nr Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 200

53 Londoni tintatartó Aranyozott antik ezüst, bruttó 812 g, 14 x 23 x 12 cm. Jelzett: London, 1878, feloldatlan mesterjeggyel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 488 Euro 544. Párizsi edény alátét Aranyozott antik ezüst, 250 g, 2 x 17,5 cm. Jelzett: Párizs, között használt fémjel, 1780/81-es évjel, RAJ (Robert Joseph Auguste ) mesterjegy. Irodalom: Rosenberg 260. oldal 6538-as, 252. oldal 6409-es, 286. oldal 6703-as jel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 523 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 201

54 545. Budai gombolyagtartó 13 latos antik ezüst, 91 g. Jelzett: Buda, 183?; JG mesterjegy (Josephus Gretchl) G-évbetûvel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 226 Euro 546. Pesti kávéskanna 13 latos antik ezüst, 173 g, 13 cm. Jelzett:Pest, 1785, IP (Passberger József I.) mesterjegy. I évbetûvel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 547. Csemegés kosárka 13 latos antik ezüst, 121 g, 6 x 15 x 10 cm. Jelzett: Krems, IB feloldatlan mesterjegy, között használt adómentesítô bélyeg. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 209 Euro 548. Pesti tojástartó 13 latos antik ezüst, 28 g, 4 cm. Jelzett: Pest, 1822, CS (Schmidt Károly) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 70 Euro személyes reggelizô készlet 13 latos antik ezüst, ébenfa nyél, 19,5 és 17 cm. Jelzett: Rimaszombati, 1820 körüli fémjel, I L (Josephus Löffer ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro 202

55 Párizsi keresztelô pohár Antik ezüst, 88 g, 11 x 8 cm. Jelzett: Párizs, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 45 Euro 551. Kassai tejszínes kanna 13 latos antik ezüst, 154 g, 9,5 cm. Jelzett: Kassa, 1813, IW (Johannes Wandet Junior) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 314 Euro 552. Klasszicista gyertyatartó 12 latos antik ezüst, 134 g, 10 cm. Jelzett: valószínûleg Lôcse, 1840 körül, AU (Antonius Umlauff) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 209 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 553. Bécsi empire kanna 13 latos antik ezüst, 930 g, 31,5 cm. Jelzett: Bécs, 1817, JK, Johann Klima (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 331 Euro 203

56 554. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 93 g, 8 x 11 x 5 cm. Jelzett: Bécs, 1796, WS (Wilhelm Schwegerl) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 63 Euro 555. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 88 g, 8 cm. Jelzett: Bécs, 1826, LT, Leonhard Tomasini (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 556. Bécsi kézi gyertyatartó 13 latos antik ezüst, 105,8 g, 7 cm. Jelzett: Bécs, 1816, IH, Johann Hollauer (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 139 Euro 557. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 111 g, 8,5 x 7 cm. Jelzett: Bécs, 183?, JW, Jakob Weiss (aktív: ) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 558. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 130 g, 11 cm. Jelzett: Bécs, 183? A.?. feloldatlan mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 204

57 Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 70 g, 4,5 x 7,5 x 5 cm. Jelzett: Bécs, 180?., elmosódott mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 84 Euro 560. Bécsi kávékiöntô 13 latos antik ezüst, 362 g, 19 cm. Jelzett: Bécs, 1790 körül. Átdolgozta, a tetôt pótolta és újrafémjelezte a pozsonyi Michael Tirtsch 1799-ben. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 453 Euro 561. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 72 g, 5 cm. Jelzett: Bécs, 1818, kivehetetlen mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 98 Euro 562. Breslau-i teáskanna Antik ezüst, 688 g, 18 cm. Jelzett: Breslau, P. évbetûvel, GCD (Johann Gottlieb Christian Deller) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 627 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 205

58 563. Nagyváradi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 82 g, 7 cm. Jelzett: Nagyvárad 1815 körül, N. (Stephanus Nádudvary) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 146 Euro 564. Eperjesi cukordoboz 13 latos antik ezüst, 458 g, 7 x 13,5 x 9 cm. Jelzett: Eperjes, 1830 körüli fémjel, ES (Emericus Saárossy) mesterjegy Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 418 Euro 565. Eperjesi fûszertartó pár 13 latos antik ezüst, 198 g, 4 x 10 x 8 cm. Jelzett: Eperjes, , DM (Daniel Miske) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 557 Euro 566. Nürnbergi fûszertartó pár Antik ezüst, 115 g, 5,5 cm. Jelzett: Nürnberg, XVIII. sz. végi fémjel. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 160 Euro 206

59 567. Pohár Antik ezüst, 79 g, 8 cm. Jelzett: CB és JF feloldatlan jegyek. 18. század közepe. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro Pohár, 1788 Részben aranyozott ezüst, 172 g, 9,1 cm. Fent a perem alatt beütve: Szikszai: Josef: Anno Jn. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 207

60 569. Nagyszombati tojástartó 13 latos aranyozott antik ezüst, szárában 1-1 ametiszt kôvel, 32 g, 3,5 cm. Jelzett: Nagyszombat, XVIII. sz. közepi fémjel, IS (Johannes Svetkovits) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 132 Euro 570. Linzi úti ostyatartó Antik ezüst, 42 g, 5 cm. Jelzett: Linz, es fémjel, HI mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 571. Linzi úti ostyatartó Antik ezüst, 33 g, 3 cm. Jelzett: Linz, es fémjel, MH mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro Ezüst korona 13 latos antik ezüst, 157 g, 16 x 18 cm. Jelzett: Pest, 1824, F.P. (Franciscus Pasberger) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 167 Euro

61 573. J. Klein kehely, 1710 Antik ezüst, részben aranyozott, 345 g, 20,5 cm. Talpperemen vésve: Sziszter seisz todt, herr Lorentz Klein, Orffer gab Gott, DVrChk in Dem sein, DDDCLLVIIIII A talpon alul vésve: J. Klein hat gemacht. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 488 Euro Aranyozott mise kehely 13 latos antik ezüst, 549 g, 26 cm. Feltehetôen magyar, XVIII. század vége. Jelzett: feloldatlan fémjel és JB mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 836 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 209

62 575. Barokk monstranca, 1680 körül Antik ezüst, faragott fa talp, nettó 1956 g, 70 x 33 cm. Jelzett: feloldatlan fémjel CM mesterjegy. Aranyozás nyomaival, belül aranyozott. Hozzá tartozó körmeneti tartórúddal. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1672 Euro 576. Kókusz kehely Aranyozott ezüst, kókuszdióhéj, féldrágakô ékítéssel, 18,5 x 9,5 cm. Kehely rész 17. századi., késôbb pótolt talppal. Fémjel nélkül. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 767 Euro 210

63 Iker serleg Antik ezüst, 402 g, 33 cm. Valószínûleg Erdély. Jelzett: ECS feloldatlan mesterjegy. Az alsó serleg szájperemén ajándékozási véset: Jacob Opitz Gebohren A ö Den Z. Fbris (Jacob Opitz született az esztendô február 2-án. ) Rézben tûzi aranyozott, öntött, trébelt, cizellált ezüst. A talp homorulaton szarvast ábrázoló XIX. századi tulajdonosi véset. Domború és homorú ívekkel, illetve lépcsôkkel tagolt talp, rozettás végzôdéssel. Váza alakú bordás lódusz. Öblös marokpohárra emlékeztetô kupa, öntött párkány gyûrûvel. A talp domborulatán és a kupa felszínén kisebb, nagyobb pontokból kialakított hálózatos dekoráció található, amely a velencei reneszánsz üvegpoharak Vetro a reticello motivumát utánozza. A talp homorulatán az 1700 körüli idôknek megfelelô Régence ornamentika található. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 211

64 578. Húsvéti cibórium, 1620 körül Arany, ezüst, barokk gyöngy, zománcozott díszítés, 507 g, 27,2 cm. Ovális domborított talp, plasztikus növényi ornamentikával és katona figurákkal, a törzset 4 olajfa formálja, belül Krisztus ostorozásának jelenetével. A cibórium kehely részének díszítménye Jézus, az Olajfák hegyén történt elfogatásának jeleneteit ábrázolja, plasztikusan domborított, üreges, gondosan kidolgozott növényi díszítmények között. Fedele plasztikus, alvó katonákkal és növényi motívumokkal díszített, mely Krisztus sírjában végzôdik. A felnyílt szarkofág fedelét, barokk gyöngy, arany berakással ékített Agnus Dei (Isten Báránya) koronázza. A kehely belül aranyozott. Késôbbi jelzéssel: S.L. No. 236, valamint vésett 1706-os évszámmal. Délnémet, XVII. század elsô fele. Késôbbi bôrborítású formadobozban, aranyozott fôhercegi koronával. Tudományos szakdolgozat: Univ. Prof. Dipl. Ing. Dr. Manfred Schreiner, az Osztrák Tudományos Akadémia osztályvezetôjének szakvéleményével, a bécsi Dorotheum certifikátjával. Proveniencia: Az 1600-as évektôl a császári Habsburg ház birtokában, majd késôbb 1970-ig Zita királyné tulajdonában. Reprodukálva: Szerepelt a Dorotheum május 31-i árverés 15. tételeként. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: Euro 212

65

66 579. Barokk cukordoboz 13 latos antik ezüst, 257g, 8 x 14 x 10 cm. Jelzett: Münster (?) XVIII. század, IF mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 557 Euro 580. Barokk kínáló Antik ezüst, nettó 76 g, 7,5 x 19 x 6 cm. Osztrák 1720, körül. J.n. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 314 Euro 581. Barokk doboz 125 g, 4,5 x 12,5 x 9,5 cm. XVIII. századi német fémjel, A. Koch mesterjegy. Farkasfog próba (tremolir stich). Vésett: JL-EC Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 296 Euro Stuttgarti gyertyatartópár Antik ezüst, 501 g, 24 cm. Jelzett: Stuttgart, Q évbetûvel, CO mesterjegy (Carl August Osterberg, ). Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 976 Euro

67 583. Nürnbergi fedeles serleg Aranyozott antik ezüst, 609g, 36 cm. Jelzett: Nürnbergi fémjel, Ifj. Caspar Bentmüller (mûködött között) mesterjegy. Irodalom: Rosenberg III. Nr , ill Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1916 Euro 90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció

68 584. Bécsi fûszertartó 13 latos antik ezüst, 115 g, 4,5 x 10 x 8 cm. Jelzett: Bécs, 1845, CJ (feloldatlan) mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 585. Nagyszebeni fedeles kis karaffa 13 latos antik ezüst, 115 g, 10,5 cm. Jelzett: Nagyszeben, Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 77 Euro 586. Oroszlános illatszeres flakon Antik ezüst, 140 g, 8 x 10 cm. Jelzett: Koppenhága, , Christian Peter Naeboe. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 192 Euro 587. Moszkvai pohár Antik ezüst, 86 g, 9 x 7 cm. Jelzett: Moszkva, 1796, Stefan Saweljev, vagy Sawwa Senerov ( ) és Andrej Titov ( ) mesterjegyek. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 261 Euro 588. Augsburgi fedeles kupa, között Aranyozott antik ezüst, 559 g, 16,3 cm. Jelzett: Augsburgi körüli fémjel, mesterjegyét az augsburgi ötvösség szakértôje, Seling nem ismerte. Irodalom: Seling Nr. 68. Kikiáltási ár: Ft Reserve price: 1916 Euro 216

Érvényes 2012.01.01-től

Érvényes 2012.01.01-től Érvényes 2012.01.01-től BÚTOROK SZÉKEK - ÜLŐBÚTOROK Bérleti díj Nettó ár/db/nap ABSZ-1 bankett szék 500 konferenciaszék bordó 220 konferenciaszék bordó, írólappal 410 konferenciaszék kék 220 konferenciaszék

B'RENT KFT ÁRLISTA 2015

B'RENT KFT ÁRLISTA 2015 B'RENT KFT ÁRLISTA 2015 Érvényes 2015.01.01-től A FELTÜNTETETT ÁRAK EGY NAPOS BÉRLETI DÍJAK, KETTŐ VAGY TÖBB NAPOS BÉRLÉS ESETÉN EGYEDI ÁRAJÁNLATOT KÉSZÍTÜNK. A FELTÜNTETTT ÁRAK NETTÓ ÁRAK AZ ÁFÁT NEM

Konyhai üveg, porcelán, műanyag áruk, egyéb eszközök

Konyhai üveg, porcelán, műanyag áruk, egyéb eszközök KP-09 KP-13 KP-05 KP-01 KP-06 KP-14 KP-02 K KP-16 KP-11 KP-03 Cikkszám ÜVEG ÁRUK Nettó ár Bruttó ár KÜ-05M Vizes pohár 2,3 dl, Mercury 128 Ft 160 Ft KÜ-05H Hőálló pohár 2,3 dl, Hilal 124 Ft 155 Ft KÜ-04P

1 440 nem igen 2 nap/db postázásra igen

1 440 nem igen 2 nap/db postázásra igen A szállítására, Fa madáretető ház 4 es 2 380 nem igen 2 nap/db postázásra igen Fókos tartó ívelt tetővel 2 280 nem igen 2 nap/db postázásra igen Teafilter tartó 12 rekeszes 1 740 nem igen 2 nap/db postázásra

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Nagykereskedés TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KALITKÁS AG0180 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; KASPÓS AG0181 36 TEÁS BÖGRE, SZŰRŐS, KERÁMIA; 3DL; "EARL GREY" AG0182 36 BÖGRE, KERÁMIA 3,5DL CAPPUCCINOS AG0301 48

91. Ôszi Mûvészeti Aukció 91th Autumn Art Auction

SAGAFORM - ÁRLISTA 2010 ÉRVÉNYES: 2010.07.01-TŐL

SAGAFORM - ÁRLISTA 2010 ÉRVÉNYES: 2010.07.01-TŐL Oldal Cikkszám poharak VPE 1-9 10-24 25-49 50-99 100-11 ÚJ 5015886 Snapszos pohár, 4 db-os, kék/zöld 6 5 940 Ft 5 143 Ft 4 886 Ft 4 503 Ft 4 368 Ft 11 ÚJ 5015926 Pohár, 4 db-os, kék/zöld 6 6 540 Ft 5 663

Érvényes 2012.01.01-t!l

Érvényes 2012.01.01-t!l Érvényes 2012.01.01-t!l SZÉKEK Nettó ár/db ABSZ-1 bankett szék 500 konferenciaszék bordó 220 konferenciaszék bordó, írólappal 410 konferenciaszék kék 220 konferenciaszék kék, írólappal 410 rendez!i szék

KITCHEN FACTORY Konyha- és Lakásfelszerelési Szaküzlet. Gyártó kód. 2010. július 13. 1 / 308 oldal

KITCHEN FACTORY Konyha- és Lakásfelszerelési Szaküzlet. Gyártó kód. 2010. július 13. 1 / 308 oldal LAPOS TÁNYÉROK VISTA ALEGRE ESTORIL TÁNYÉR 19CM VISTA ALEGRE LUNA LAPOS KEREK TÁNYÉR 30C VISTA ALEGRE LUNA TÁNYÉR 28CM VISTA ALEGRE LUNA TÁNYÉR 26CM VISTA ALEGRE LUNA DESSZERT TÁNYÉR 22CM VISTA ALEGRE

Sültburgonyás tálca nagy 1600 db/#-200 db/csom. 5,90 Ft 7,49 Ft 1.45

Sültburgonyás tálca nagy 1600 db/#-200 db/csom. 5,90 Ft 7,49 Ft 1.45 NOVÁK ÉS FIAI BT. Papírtálcák, torta- és pizzásdobozok, mûanyag eldobó poharak, tégelyek és egyéb csomagolóeszközök gyártója és forgalmazója. 2019. 02.11 -től kiadott TERMÉKDÍJJAS árjegyzék: PAPÍRTÁLCÁK

Parti Pack Papírfeldolgozó KFT

Parti Pack Papírfeldolgozó KFT Csomagolóanyag gytóüzem: Poharak Műanyag Műanyag poh 0,8 dl fehér 100 4200 DB 2,41 Ft Műanyag poh 1 dl fehér 100 3000 DB 2,48 Ft Műanyag poh 1 dl víztiszta 50 3000 DB 2,85 Ft Műanyag poh 1,6 dl barna 100

VARÁZSOLJ MEGHITT HANGULATOT

Csomagolóanyag katalógus

Csomagolóanyag katalógus Csomagolóanyag katalógus Elviteles doboz pohártartóval 31 x 22 x 8 cm 25 db/cs. Muffin doboz + betét 4 darabos 17 x 17 x 8 cm 25 db/cs. 6 darabos 24 x 16 x 8 cm 25 db/cs. Íves tortadoboz Bézs 20 x 20 x

ÁRLISTA FEHÉR EDÉNY. Fazonrajz cikk megnevezés méret MÉLYTÁNYÉR 0187 FEHÉR (Dobány) 23 x 4 cm

ÁRLISTA FEHÉR EDÉNY. Fazonrajz cikk megnevezés méret MÉLYTÁNYÉR 0187 FEHÉR (Dobány) 23 x 4 cm ÁRLISTA FEHÉR EDÉNY Fazonrajz cikk megnevezés méret 100020141020001 BÖGRE 41 FEHÉR 02 0,25 l 1 409 1 790 100020179020001 BÖGRE 790 SÁRGA ALAPMÁZAS 0,2 l 1 173 1 490 100100187020001 MÉLYTÁNYÉR 0187 FEHÉR

9. 490,-Ft. All you need is mömax. Ágyneműhuzatgarnitúra. 100% pamut

9. 490,-Ft. All you need is mömax. Ágyneműhuzatgarnitúra. 100% pamut All you need is mömax 9. 490,-Ft 100% pamut Ágyneműhuzat-garnitúra Jersey Words, 100% pamut, kb. 140/200, 70/90cm 9.490,- (45500055/01-02) Az ajánlatok 2018.09.13-2018.09.30-ig érvényesek 3. 290,-Ft 1

Poharak. 69 Ft 34. Hordó pohár 0,1 l. 59 Ft. 79 Ft. 49 Ft. 58 Ft. 198 Ft. 108 Ft. 88 Ft. 118 Ft. 298 Ft. 248 Ft 298 Ft. 188 Ft

Poharak. 69 Ft 34. Hordó pohár 0,1 l. 59 Ft. 79 Ft. 49 Ft. 58 Ft. 198 Ft. 108 Ft. 88 Ft. 118 Ft. 298 Ft. 248 Ft 298 Ft. 188 Ft Poharak 59 Ft 59 Ft 49 Ft 69 Ft 34. Hordó pohár 0,1 l 59 Ft 36. 190 ml 79 Ft 28. Pohár whisky 250 ml 49 Ft 49 Ft 30. Pohár likőr 30 ml 31. Pohár vodka 30 ml 32. Pohár likőr jeles 3-5 cl 33. Pohár likör

Ajándék. katalógus. ingyen kiszállítás. 30.000 Ft. felett. 1490 Ft Kerámia bevonatos. 1780 Ft/db. 2200 Ft/db. 1190 Ft/db. 1190 Ft/szet.

Ajándék. katalógus. ingyen kiszállítás. 30.000 Ft. felett. 1490 Ft Kerámia bevonatos. 1780 Ft/db. 2200 Ft/db. 1190 Ft/db. 1190 Ft/szet. Ajándék 1. 7 részes salátás készlet Készlet tartalma: - 1 db salátástál 23 cm - 6 db kompóttálka 12,5 cm 1490 Ft Kerámia bevonatos serpenyô 3. 24 cm 1780 4. 28 cm 2200 katalógus 5. Kerámia bevonatos muffin

Kulturális Javak Bizottsága KJB / 2007.12.06. Kulturális Javak Bizottsága 2007. december 6-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2007.12.06. 1. Cuno Amiet (Solothurn, 1868 - Oschwald, 1961): Fiatal lány, (Olaj, vászon, 32 x 32 cm, Jelezve

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l

PUJADAS ÁRJEGYZÉK. STEFINOX Kft. +36 70 621 8850, andrea@stefinox.hu Nettó egységár Ft/db

PUJADAS ÁRJEGYZÉK. STEFINOX Kft. +36 70 621 8850, andrea@stefinox.hu Nettó egységár Ft/db 5000 146 Evőeszköz mosogató kosár 4570 Ft 14,1 5001 146 Magasító 50x50 cm-es kosárhoz 1500 Ft 4,6 5002 146 Általános kosár 4300 Ft 13,3 5003 146 Tányér tároló kosár 4570 Ft 14,1 5004 146 Evőeszköz tartó

Az öntöttvas gyűjtemény 400 db-os listája

Az öntöttvas gyűjtemény 400 db-os listája ADÁSVÉTELI SZERZŐDÉS amely az alulírott helyen és időben jött létre az 1. pontban meghatározott felek között az alábbi feltételek szerint: 1. Az eladó neve: Berczelly Attila lakcíme: 2600 Vác, Hársfa u.

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán Standard Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Pannónia kollekció: Mokka-.teás készletek (matricás dekorok) 4 Pannónia kollekció: Étkészletek (matricás dekorok) 6 Pannónia kollekció: Dísztárgyak (matricás dekorok)

Mennyisé g. Mennyisé gi egység. Billiet 60 db 0 Ft. Billiet 108 db 0 Ft. Billiet 204 db 0 Ft. min. 6 hónap jótállási garancia Értékelési szempont 0 Ft

Mennyisé g. Mennyisé gi egység. Billiet 60 db 0 Ft. Billiet 108 db 0 Ft. Billiet 204 db 0 Ft. min. 6 hónap jótállási garancia Értékelési szempont 0 Ft i eysé Ft/i eysé Termék bemutatása oly módon, hoy annak mefelelés meállapítható leyen 1 Borsszóró Maassáa lealább: 5,6 cm, Szín: tört fehér; Anyaa: porcelán, sorolható kivitel, alutec minősé arancia Értékelési

Kulturális Javak Bizottsága 2014. május 5-i ülés

Kódszám Megnevezés Jellemzők Nettó ár (Ft) 10004 Kötény 2 350 Ft 10330 Alufólia 300 mx30 cm 7 030 Ft 10430 Alufólia 300 mx40 cm 9 050 Ft 11330

Kódszám Megnevezés Jellemzők Nettó ár (Ft) 10004 Kötény 2 350 Ft 10330 Alufólia 300 mx30 cm 7 030 Ft 10430 Alufólia 300 mx40 cm 9 050 Ft 11330 Kódszám Megnevezés Jellemzők Nettó ár (Ft) 10004 Kötény 2 350 Ft 10330 Alufólia 300 mx30 cm 7 030 Ft 10430 Alufólia 300 mx40 cm 9 050 Ft 11330 Folpack 300 mx30 cm 1 870 Ft 11430 Folpack 300 mx45 cm 3 080

Műanyag evőeszközök (PS)

Műanyag evőeszközök (PS) Műanyag evőeszközök (PS) műanyag tányérok, tálak + tetők papírtálcák, papírtányér 1750 MOKKÁSKANÁL 1758 MOKKÁSKANÁL*- EXTRA 4110 MŰANYAG KANÁL 4118 MŰANYAG KANÁL* - EXTRA * Szilárdságukat és kivitelezésüket

március 8-tól

március 8-tól www.kik-textilien.hu Dekor nyulak 1 Tojáson ülő, magasság: kb. 13 cm, csak 430,-/db 2 Álló, magasság: kb. 16 cm, csak 570,-/db 3 Álló, magasság: kb. 21 cm, csak 830,-/db 4 Álló, magasság: kb. 45 cm, csak

Vendéglátóipari fogyóeszközök

Vendéglátóipari fogyóeszközök Gasztronorm edények...............................178 Rozsdamentes fõzõedények...........................179 Rozsdamentes szûrõk................................181 Rozsdamentes konyhai kiegészítõ eszközök...............182

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d Almásháza kerámiamuhely 8935 Almásháza, Kossuth u. 1/d www.almashazakeramia.hu Bemutatkozunk Almásházán, egy apró zalai falucskában működik műhelyünk. Családunk - édesanyánk 40 éves szakmai tapasztalatára

ssz. árú megnevezése db./cs./# bruttó ár ft./db. szett ár akció br.ár ft./db pohár 0.08 l-es fehér 100/ pohár 0.

ssz. árú megnevezése db./cs./# bruttó ár ft./db. szett ár akció br.ár ft./db pohár 0.08 l-es fehér 100/ pohár 0. 001. pohár 0.08 l-es fehér 100/3000 2.70 002. pohár 0.1 l-es fehér 100/3000 2.80 003. pohár 0.1 l-es natúr 100/3000 3.00 004. pohár 0.15 l-es barna italautomatás 100/3000 4.60 3 # 4.30 005. pohár 0.2 l-es

Magyar Köztársasági Érdemrend - Nagykereszt a rendi láncon 2000

Magyar Köztársasági Érdemrend - Nagykereszt a rendi láncon 2000 Magyar Köztársasági Érdemrend - Nagykereszt a rendi láncon 2000 A tanulmányom célja részletekben gazdag fotókkal bemutatni a 2000. évi XI. törvénnyel alapított Magyar Köztársasági Érdemrend Nagykereszt

TARTALOMJEGYZÉK. Kattintson a keresett termékcsoportra!

TARTALOMJEGYZÉK. Kattintson a keresett termékcsoportra! TARTALOMJEGYZÉK Kattintson a keresett termékcsoportra! PUJADAS ROZSDAMENTES EDÉNYEK RM ÉTELHORDÓK, ITALHORDÓK VASTAG FALÚALUMÍNIUM EDÉNYEK KAYALAR ROZSDAMENTES EDÉNYEK TEPSI, PALACSINTASÜTŐ KONYHAI SZŰRŐK

NAGYHÁZI. Művészeti tárgyak, ezüstök, ékszerek, bútorok és szőnyegek árverése

1. 990,-Ft Díszpárna Merry Christmas

1. 990,-Ft Díszpárna Merry Christmas Trendi ötletek karácsonyra is eredeti ár 3.290,-** Ft 1. 990,-Ft Díszpárna Merry Christmas Díszpárna Viola eredeti ár 8.990,-** Ft 6. 990,-Ft Díszpárna Shaun Díszpárna Merry Christmas, kb. 40/40cm 1.990,-

Party Service. Katalógus

Party Service. Katalógus Party Service Katalógus 2015 Okot adunk az ünneplésre Party evôeszközök és tányérok 3 Party poharak 4 Party elegancia 5 Party exclusive 6 Party mikrózható 7 Party piknik 8 Party papír 8 Party cafe 10 Party

Boot mikulás zokni akasztóval (I0902319) Méret: 40 x 27 cm Ár: 393.-Ft+Áfa/db. Amazing mikulás zsák (I 0902306) Méret: 25 x 30 cm Ár: 335.

Boot mikulás zokni akasztóval (I0902319) Méret: 40 x 27 cm Ár: 393.-Ft+Áfa/db. Amazing mikulás zsák (I 0902306) Méret: 25 x 30 cm Ár: 335. Linz Mikulás zokni (e7794) Filcbol készült Mikulás zokni Méret: 25,5 x 39 cm Ár: 340.-Ft+Áfa/db Boot mikulás zokni akasztóval (I0902319) Méret: 40 x 27 cm Ár: 393.-Ft+Áfa/db NOBO (LCX1013) Mikulás csizma.

"Rudolf" karácsonyfa (A761393) Karácsonyfa, fa talapzaton, mûanyag ágakkal és díszekkel. Méret: 35 170 mm Ár: 189.-Ft+Áfa/db

Rudolf karácsonyfa (A761393) Karácsonyfa, fa talapzaton, mûanyag ágakkal és díszekkel. Méret: 35 170 mm Ár: 189.-Ft+Áfa/db HELSINBORG (LCX1349) 6 darabos fa karácsonyfadísz szett. Átlátszó fedelû kartondobozban. Méret: 20X5X1CM Ár: 452.- Ft+Áfa/db WOODTREE (LCX1278) Karácsonyfa alakú fadekoráció 12 db különbözo ráakasztható

ESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.

ESKÜVÕI. TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK. 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox. ESKÜVÕI TERMÉKEINK és SZOLGÁLTATÁSAINK MAGIC PARTY-BOX 5000 Szolnok, Abonyi u. 1/E. Telefon: 56/513-356 magic@magicpartybox.hu; www.magicpartybox.hu Termékek Dekorációs kellékek: I. Asztaldekoráció 1.

A mi karácsonyi ajándékötletünk. Játékkonyha. Valódi fából, tartozékok nélkül, méret: kb cm KATTAN

A mi karácsonyi ajándékötletünk. Játékkonyha.  Valódi fából, tartozékok nélkül, méret: kb cm KATTAN www.kik-textilien.hu 2016. november 30-tól KATTAN A mi karácsonyi ajándékötletünk Játékkonyha Valódi fából, tartozékok nélkül, méret: kb. 55 30 85 cm VALÓDI FA JÁTÉKOK ELEKTROMOS VASÚT, ELŐRE ÉS HÁTRA

Az NKA Igazgatósága számára. Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének gyarapítása pályázat Nemzeti Kulturális Alap Igazgatósága 1085 Budapest, Gyulai Pál utca 13. SZAKMAI BESZÁMOLÓ Az NKA Igazgatósága számára Tárgy: A Craft és Design kiállítás anyagából az Iparművészeti Múzeum kortárs gyűjteményének

Heart ra te correc ti on of t he QT interva l d ur i ng e xercise

Heart ra te correc ti on of t he QT interva l d ur i ng e xercise Heart ra te correc ti on of t he QT interva l d ur i ng e xercise Gáb or Andrássy, Attila S zab o, 1 Andrea Duna i, Es zter Sim on, Ádá m T a hy B u d a p e s t i S z e nt Ferenc Kó r há z, K a r d io

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

N'Kara Gastro System Kft.

N'Kara Gastro System Kft. N'Kara Gastro System Kft. Gastro Üzletág 2012.01.12.-től érvényes árlista! 2012.10.01.-től meghirdetett akciója amely 2012.12.31.-ig illetve a készlet erejéig vagy visszavonásig érvényes! Itt fel nem sorolt

15. árverés 15th auction

Készlet tartalma: Készlet tartalma: Az akció november 16-tól december 21-ig tart ill. a készlet erejéig.

Készlet tartalma: Készlet tartalma: Az akció november 16-tól december 21-ig tart ill. a készlet erejéig. KEREK HÔÁLLÓ TÁL + FEDÔ 1. 1 l 1498 Ft/db SÜTEMÉNYES KÉSZLET 7 RÉSZES MÁRVÁNY BEVONATOS SERPENYÔ 4. Bordázott 28 cm 3 ÖTLETEK A FA ALÁ! 2. 1198 Ft/szett MUFFIN SÜTÔFORMA Indukciós 6. kerámia bevonattal,

Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó.

Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó. TŐKÉS KERÁMIA 1 TŐKÉS KERÁMIA 2 TŐKÉS KERÁMIA Cikkszám: MSK14 Cikkszám: MSK19 MISKAKANCSÓ 14 cm MISKAKANCSÓ 1 Népművészeti motívumokkal díszített kézműves boroskancsó, ismertebb nevén Miskakancsó. Népművészeti

94-95. Tavaszi Művészeti Aukció 94-95. Spring Art Auction

cukrász, sütőipari, gasztronómiai nagykereskedés

cukrász, sütőipari, gasztronómiai nagykereskedés cukrász, sütőipari, gasztronómiai nagykereskedés MűANYAg TÁLKA SL 18 NATuR külső méret: 23 x 12 cm belső méret: 20 x 9 cm 300 db/karton MűANYAg FEDELES DOBOZ PR 251 VíZTISZTA Ø10 cm 500 db/karton HABTÁLCA

,-Ft Füles fotel ,-Ft Műszőrme Teddy

,-Ft Füles fotel ,-Ft Műszőrme Teddy Lakberendezés kreatívan! eredeti ár 79.990,-** Ft 64. 990,-Ft Füles fotel 12. 990,-Ft Műszőrme Teddy 3. 290,-Ft Malmö 999,- Ft Váza 14. 990,-Ft Kisasztal Váza Plancio, kerámia, kb. 20,5cm, sötétkék 999,-

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ NÉMET ESZKÖZÖK

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ NÉMET ESZKÖZÖK PRÉMIUM MINŐSÉGŰ NÉMET ESZKÖZÖK Sima élű kés Solingen 31 cm 62031 36 cm 62036 26 cm 61326 31 cm 61331 Finom fogazású kés Solingen 31 cm 62131 36 cm 62136 31 cm 60131 26 cm 61426 31 cm 61431 Hullám élű