IX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

Download "IX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.27. 18 óra"

1 Csók István Antikvitás IX. ÁRVERÉS Csók István Antikvitás óra

2 A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS IX. ÁRVERÉSE FEBRUÁR ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST, VÁCI UTCA 31/A A KIÁLLÍTÁS MEGTEKINTHETŐ AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNÉN, FEBRUÁR 20 FEBRUÁR 26-IG MINDEN NAP ÓRÁIG. MINDEN KEDVES ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK! TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK: TELEFON/FAX: 361/ ; WEB:

3 1. tétel Váza XX. század második fele, 30,5 cm Mázas kerámia, sárga és narancssárga plasztikus díszítéssel. Kikiáltási ár: Ft 2. tétel Váza 1960 körül, 17 cm Mázas kerámia, türkiz alapon absztrakt díszítéssel. Kikiáltási ár: Ft 3. tétel Váza - Gácser Kató XX. század első fele, 14 cm Mázas kerámia, plasztikus, stilizált virágdíszekkel. Jelzett "Gácser Kató". Apró javításokkal. Kikiáltási ár: Ft 4. tétel Váza XX. század, 8,5 cm Mázas kerámia plasztikus geometrikus díszítéssel. Jelzett "Göncz Anna". Kikiáltási ár: Ft

4 5. tétel Váza XX. század, 12 cm Mázas kerámia, téli erdő jelenettel. Kikiáltási ár: Ft 6. tétel Maszk XX. század, 19 x 12,5 cm Faragott, pácolt fa. Kikiáltási ár: Ft 7. tétel Maszk XX. század, 21 x 8 cm Faragott, pácolt fa. Kikiáltási ár: Ft 8. tétel Maszk XX. század, 22,5 x 10,5 cm Faragott, pácolt fa. Kikiáltási ár: Ft

5 9. tétel Szürrealista szobor XX. század, 39,5 cm Faragott és festett fa. Kikiáltási ár: Ft 10. tétel Sarok pipatórium XIX. század vége, Európa, 43 x 28 x 28 cm Pácolt fenyőfa alapon diófurnérozás és intarzia díszítés. 3 esztergált lábacskával. 6 száras pipatárolására alkalmas. Kikiáltási ár: Ft 11. tétel Apácaóra 1910 körül Antikolt fém tok, római számos porcelán számlap, működőképes, nyomógombos állítású, cilinderes szerkezet. Kikiáltási ár: Ft 12. tétel Ezüst apácaóra 1910 körül, Németország, Bruttó: 26,9 gr 800-as finomságú részben aranyozott ezüst tok, római számos porcelán számlap, működőképes, nyomógombos állítású, cilinderes szerkezet után használt német fémjel. Kikiáltási ár: Ft

6 13. tétel Ezüst Remontoir duplafedelű apácaóra 1900 körül, Bruttó: 26,1 gr Gazdagon díszített ezüst tok, római számos porcelán számlap, működőképes, nyomógombos állítású szerkezet. Elmosódott fémjel. Számlapján hajszálrepedés. Kikiáltási ár: Ft 14. tétel Ezüst apácaóra 1910 körül, Németország, Bruttó: 21,7 gr 800-as finomságú részben aranyozott ezüst tok, fedelén vésett klasszicista díszítés, arab számos porcelán számlap, működőképes, nyomógombos állítású, 10 köves, cilinderes szerkezet. Tokszám: 90019, 1886 utáni német fémjel. Számlapja repedt. Kikiáltási ár: Ft 15. tétel Női függőóra 1900 körül, Svájc, Bruttó: 41,1 gr 935-ös finomságú ezüst tok gazdagon vésett növényi díszítéssel, a számlap fedelén római számos tűzzománc keret és ablak, mögötte római számos porcelán számlap, működőképes, karos mutatóállítású szerkezet. Tokszám: 65114, porvédőjén vésett "Z. Barraclough & Sons Leeds" felirat. Svájc, közötti fémjel és angol import jegy. Kikiáltási ár: Ft 16. tétel Arany apácaóra 1900 körül, Svájc, Bruttó: 18 gr 14 karátos arany tok vésett virágmintás díszítéssel, arab számos porcelán számlap, cilinderes, működőképes szerkezet. Tokszám: Svájc, közötti fémjel. Tokján apró horpadások. Kikiáltási ár: Ft

7 17. tétel Arany zsebóra 1900 körül, Svájc, 4 cm, Bruttó: 32,3 gr 14 karátos arany tok vésett díszítéssel. Arab és római számos, zománcozott, kismásodperckörös számlap. Arany korona. Működőképes. Kikiáltási ár: Ft 18. tétel Zabszemes arany zsebóralánc 37,5 cm, 8,2 gr 14 karátos rózsaarany. Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft 19. tétel Ezüst óralánc 1900 körül, Ausztria, 188 cm, 32,1 gr 800-as finomságú ezüst anker lánc. Bécs, közötti fémjel, WK mesterjegy. Kikiáltási ár: Ft 20. tétel Modern fülbevaló pár 3,8 cm, Bruttó: 9 gr 925-ös finomságú ezüst, tenyésztett gyöngy, csiszolt kék üvegkövek. Kikiáltási ár: Ft

8 21. tétel Szent Antal ezüst medál XIX. század vége, Ausztria vagy Németország, 5,5 x 3 cm, 15,3 gr 900-as finomságú ezüst, Szent Antal valamint az Angyali üdvözlet ábrázolásával között használt behozatali fémjel. Kikiáltási ár: Ft 22. tétel Mária medál XX. század közepe, 4 x 2,5 cm, 4,4 gr 925-ös finomságú ezüst keretben, festett porcelán. Kikiáltási ár: Ft 23. tétel Patróna Hungáriazománc festett érem medál XIX. század vége, Magyarország, d: 2,5 cm, 6 gr Ezüst érme 1848-ból, másik felén színes zománcfestéssel a Magyar Állam felajánlása Szűz Máriának-jelenetét ábrázolja aug. 21-es kézi véséssel. JP készítőjegy. Kikiáltási ár: Ft 24. tétel Sisi és Ferenc József kitűző 1902-körüli, 5 x 4 cm Ovális fém keretben fém tűszerelékkel levonóképes porcelán formaszámmal. Kikiáltási ár: Ft

9 25. tétel Gyöngysor és lilaköves kitűző XX. század közepe, 120 cm 124 fűzött, csomózott, pezsgőszínű gyöngyszemből álló gyöngysor fém kapoccsal. Aranyozott vörösréz kitűző, egy nagyobb és több kisebb csiszolt, lila üvegkővel. Kikiáltási ár: Ft 26. tétel Elefántcsont férfi fejes nyaklánc XIX. század második fele, 65 cm Ezüst "gyűrt"díszekből és átfúrt gömböcskékből, kagylóház golyócskákból és kézzel faragott elefántcsont férfi fejekből és lapocskákból fűzött nyaklánc. Kikiáltási ár: Ft 27. tétel Korall gyöngysor XX. század vége, 52 cm 925-ös finomságú ezüst gömb kapocs, 64 db fűzött, gömbölyűre csiszolt, élénkpiros korall gyöngyszem. Kikiáltási ár: Ft 28. tétel Zöld féldrágakő gyöngysor XX. század vége, 39 cm 925-ös finomságú ezüst gömb kapocs, 81 db fűzött, zöld féldrágakő gyöngyszem. Kikiáltási ár: Ft

10 29. tétel Fekete üveg gyöngysor XX. század vége, 49,5 cm 79 db fűzött, fazettált fekete üveg gyöngy. Mágneses kapocs. Kikiáltási ár: Ft 30. tétel Aquamarin gyöngysor XX. század vége, 49 cm 925-ös finomságú ezüst gömb kapocs, 95 db fazettált, fűzött, kiváló minőségű Aquamarin szem. Kikiáltási ár: Ft 31. tétel Bizsu kitűző és cirkóniás ezüst karkötő Modern, 5,5 x 5 cm, ill. 19 cm, 24 gr Kitűző: Különböző csiszolt üveg és cirkónia virágszirom forma tűszerelékkel. Karkötő: 925-ös finomságú ezüst, 28 db fazettált rózsaszín cirkónia, nyelves záródású csat. Kikiáltási ár: Ft 32. tétel Baba retikül XX. század második fele, 9,5 x 3,5 cm, 21,7 gr Aranyozott fém, rekesz zománc díszítésű felülettel, belül osztott papír rekeszek. Kikiáltási ár: Ft

11 33. tétel Arany korall fülbevalópár XX. század második fele, Magyarország, 1,7 gr 14 k arany, kaboson csiszolású korall. Pest, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft 34. tétel Kereszt medál XIX század közepe, 3,5 x 3 cm, 2,6 gr Antik arany keretben, csepp forma korall gyöngyök és zöld üveg kő. Kikiáltási ár: Ft 35. tétel Sárkányölő Szent György gyűrű XIX. század második fele, Ausztria, 6,7 gr 14 k arany, áttört gyűrűfejben Sárkányölő Szt. György ábrázolás. Kikiáltási ár: Ft 36. tétel Mikromozaik nyakék XIX. század közepe, 38 cm Ezüst foglalatban és ezüst láncon 11 darab ónix kőben aprólékos, finom megmunkálású mikromozaik technikával készült virágok. Nyelves záródású csat. Kikiáltási ár: Ft

12 37. tétel Bicska XX század első fele, 5,7 x 2 cm Fém, solingeni rozsdamentes acél pengékkel. Felületét népviseleti ruhát viselő nő és férfi ábrázolással. Kikiáltási ár: Ft 38. tétel Színházi látcső XX. század, 10 x 5,5 cm Réz alapon gyöngyház berakásos felület. Nyele hiányzik Kikiáltási ár: Ft 39. tétel Cigarettatárca 1900 körül, 7 x 10 cm Diógyökér, cigaretta- és gyufatartó rekeszek zsanéros záródású fedéllel. Kikiáltási ár: Ft 40. tétel Szecessziós relief 1910 körül, Németország / Ausztria, 28 x 19 cm Festett, pácolt, faragott szecessziós virág mintázatú fakeretben szecessziós női büszt relief. Kikiáltási ár: Ft

13 41. tétel Arany Ebra női karóra 1940 körül, Svájc, Bruttó: 10,5 gr 14 karátos arany tok, másodperckörös római számos számlap, felhúzóján kék üveggyöngy. Számlapján "Ebra Chronometre" jelzés. Tokszám: Szerkezeten "Flore" jelzés. Svájc, 1934 utáni fémjel. Javításra szorul. Kikiáltási ár: Ft 42. tétel Bulova Art-Deco koktélóra és Bulova női karóra körül; 1940 körül, Svájc, 19 cm; 3 x 2 cm, 16,1 gr; Bruttó: 6 gr 10 karátos arannyal futtatott tok, és rugós csat. Kézi felhúzós szerkezet. Nem működik. 10 karátos arany tok, kézi felhúzós szerkezet, arany indexes, ezüstözött számlap. Nem működik szíj nélkül. Jelzett tok, számlap: Bulova. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 43. tétel Elgin női karóra körül, Svájc, 16 cm, Bruttó: 14 gr 14 karátos arany tok, 0,04 ct briliánssal ékítve. Rugós fém csat. Kézi felhúzós, 17 rubin köves szerkezet, arab számos, ezüstözött számlap. Működik. Harvel Watch Co. jelzés. Számlap: Elgin Szerkezet szám: RE 5043 Kikiáltási ár: Ft 44. tétel Koktélóra 1940 körül, USA, 18,5 cm, Bruttó: 9,9 gr 14 karátos fehérarany tok, 0,02 ct briliánssal ékítve. Kézi felhúzós 17 rubin köves, svájci szerkezet, arab számos és indexes ezüst számlap. Szövött zsinóros szíj fém zár. Működik. Jelzett tok és szerkezet: Granat Bros. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft

14 45. tétel Bulova Art-Deco koktélóra 1920 körül, Svájc, Bruttó: 14 gr 14 karátos arany tok, 0,02 ct briliánssal és szintetikus zafírral ékítve. Kézi felhúzós, 15 rubin köves, szerkezet. Arab számos ezüstözött számlap. Szövött fekete zsinóros szíj, fém zár. Működőképes. Bulova Watch Co. Swiss. jelzés. Szerkezet szám: 6AF Kikiáltási ár: Ft 46. tétel Art-Deco koktélóra körül, Svájc, 16,5 cm, Bruttó: 16,5 gr 18 karátos arany óratok, 0,08 ct. briliánssal és szintetikus zafírral ékítve. Aranyozott rugós csat. Ezüstözött, arab számos számlap. Mechanikus, 15 rubin köves szerkezet. Zafír köves korona. Nem működik. Laco Watch Co. Swiss. jelzés. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 47. tétel Art-Deco arany női karóra 1930 körül, Svájc, 17 x 2,5 cm, Bruttó: 16,6 gr 14 karátos arany tok és rugós szíj, kézi felhúzós szerkezet. Arab számos, percbeosztásos aranyozott ezüst számlap. Működő képes. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 48. tétel Ebel női karóra körül, Svájc Aranyozott acél tok, quartz szerkezet, római számos, percbeosztásos számlap, naptárkijelzővel. Ebel márkajelzés. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft

15 49. tétel Erca női karóra Svájc, 2,27 x 1,22 cm, Bruttó: 17 gr 14 karátos arany tok, indexes és arab számos számlap, működőképes szerkezet. Számlapján márkajelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 50. tétel Niellós ezüst női karóra 1900 körül, Németország, 8,5 cm 935-ös finomságú niellós ezüst, óraszíj és óratok. Arab számos, percbeosztásos, zománcozott számlap. Kézi felhúzós szerkezet, ezüst korona. Működik. Kikiáltási ár: Ft 51. tétel 27 db sokszorosított grafika 27 különböző állapotú és technikájú sokszorosított grafika. Kikiáltási ár: Ft 52. tétel Barabás Miklós alkotása alapján Hollósy Cornelia mint Gara Mária litográfia, papír, 33 x 23 cm j. nyomólemezen: Barabás 847; j.j.l.: nyom. Walzel Pesten Kikiáltási ár: Ft

16 53. tétel Pátzay Mária (Budapest, 1944) Kalapos modell portréja olaj, vászon, 68 x 60 cm j.j.l.: PM. Rózsafa keretben. A keret sérült. Kikiáltási ár: Ft 54. tétel Farkas Lívia (?) Falu templommal olaj, farost, 60 x 80 cm j.b.l.: Farkas Kikiáltási ár: Ft 55. tétel Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 Budapest, 1996) Napfelkelte olaj, vászon, 50,5 x 68 cm j.j.l.: Kurucz 968 Kikiáltási ár: Ft 56. tétel Üzleti zsinórtartó XIX. század második fele, Ausztria, 14 cm Öntött fémötvözet, áttört forma négy oroszlánlábon. Jelzett: "JN N.3 Wien". Kikiáltási ár: Ft

17 57. tétel Levélnehezék XIX. század közepe, 8,5 x 13,5 cm Öntött vas oroszlán, hátán ülő, zenélő puttó ábrázolás. Sérült. Kikiáltási ár: Ft 58. tétel Bodri Diótörő XIX. század vége, Magyarország, 14 x 32 cm Festett alumínium és vas, talapzatán "Bodri" felirat. "STI" jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 59. tétel Dugóhúzó XIX: század vége, Magyarország, 12 x 8,5 cm Nikkelezett fém, "Dietzl Borai" felirattal. Kopott. Kikiáltási ár: Ft 60. tétel Koronamérleg XX. század, 9 x 14 cm Nikkelezett fém, ezüst pénzérmék súlyának mérésére használatos mérleg. Oxidáció nyomai. Kikiáltási ár: Ft

18 61. tétel Caravelle férfi karóra D: 3,6 cm Fém tok, indexes, percbeosztásos, dátumos számlap, 17 köves, automata, ASZ066 caliberes szerkezet. Működik. Számlapján jelzett. Naptár nem működik. Kikiáltási ár: Ft 62. tétel Raketa férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,36 cm Krómozott acél tok, arab számos, percbeosztásos, kismásodpeckörös számlap, 16 köves, kézi felhúzós, 2603 caliberes szerkezet. Működik. Frissen szervizelve. "Raketa, Made in USSR" jelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 63. tétel Raketa férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,4 cm 10 mikronos aranyozott tok, arab számos, percbeosztásos, kismásodperckörös számlap, 16 köves, kézi felhúzós, 2603 caliberes szerkezet. Működik. Frissen szervizelve. "Raketa, Made in USSR" jelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 64. tétel Poldjot férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,61 cm 10 mikronos aranyozott tok, vésett aranyozott indexes számlap, 16 köves, kézi felhúzós szerkezet. Működik. Frissen szervizelve. "Poljot, Made in USSR" jelzéssel. Üvege sérült. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft

19 65. tétel Raketa férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 4,1 cm Nikkelezett fém tok, indexes, öröknaptáros, dupladátumos számlap, 2628 caliberes szerkezet. Működik. Számlapján márkajelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 66. tétel Lucs férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,5 cm Aranyozott fém tok, római számos, percbeosztásos számlap, 23 köves, ultralapos, 2209 caliberes szerkezet. Működik. Számlapján márkajelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 67. tétel Lucs férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,5 cm Aranyozott fém tok, arab számos, percbeosztásos számlap, 23 köves, ultralapos, 2209 caliberes szerkezet. Működik. Számlapján márkajelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 68. tétel Bosztok férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,88 cm Vízálló, nikkelezett fém tok, indexes és arab számos, percbeosztásos, dátumos számlap, csavaros koronazáras állítású szerkezet. Működik. Számlapján márkajelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft

20 69. tétel Glasshütte férfi karóra Németország, D: 3,62 cm Nikkelezett fém tok, indexes, naptáros számlap, 26 köves, automata szerkezet. Számlapján "Glasshütte, Spezimatic" jelzés. Kikiáltási ár: Ft 70. tétel Vimpel férfi karóra 1960 körül, Oroszország, D: 3,5 cm Aranyozott fém tok, vésett indexes és arab számos, percbeosztásos számlap, 23 köves, ultra vékony, 2209 caliberes szerkezet. Működik. Számlapján márkajelzés. Újszerű. Kikiáltási ár: Ft 71. tétel UMF férfi karóra Németország, D: 3,58 cm 20 mikronos aranyozott fém tok, indexes és arab számos, percbeosztásos számlap, 16 köves szerkezet. Működik. Számlapján "UMF Ruhla" jelzés. Kikiáltási ár: Ft 72. tétel Arany Doxa férfi karóra 1960 körül, Svájc, Bruttó: 21,4 gr 14 karátos arany tok, centrálmásodperc mutatós és dátum ablakos számlap. Működőképes. Számlapján jelzett "Doxa anti magnetic", tokszám: , Svájc, 1934 után használt fémjel. Számlapján oxidáció nyomai. Kikiáltási ár: Ft

21 73. tétel Arany Longines férfi karóra 1970 körül, Svájc, Bruttó: 33,1 gr 18 karátos arany tok, centrálmásodperc mutatós számlap, 17 köves működő szerkezet, bőr szíj. Számlapján "Longines" jelzés, tokszám: , szerkezetszám: Svájc, 1934 utáni fémjel. Kikiáltási ár: Ft 74. tétel Azur Chronograph Suiss férfi karóra 1950 körül, Svájc 18 karátos rózsaarany tokban kézi felhúzós 17 rubinköves szerkezet, Art-Deco arab számos, percbeosztásos, kismásodperc körös ezüst számlap, stopper funkcióval. Működik. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 75. tétel Ulysse Nardin arany férfi karóra Arany tokban kézi felhúzós szerkezet, aranyindexes, percbeosztásos, ezüst számlap, mely jelzett: Ulysse Nardin Swiss Made. Működik. Kikiáltási ár: Ft 76. tétel Angol telivér XX. század, 25,5 x 26 x 12 cm Bronz ló figura porcelán talapzaton. A porcelán feloldatlan jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft

22 77. tétel "Lomonoszov" szobor 22 x 10,5 x 10,5 cm Ismeretlen XIX. századi szobrász. Fekete márvány talapzaton, aranyozott bronz szobor, Lomonoszov alakjával. A. Bizetl vésett jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 78. tétel Anatole France emlékplakett XX. század, 16,5 x 10,5 cm Öntött bronz, "Anatole France" felirattal. Olvashatatlan jelzés. Kikiáltási ár: Ft 79. tétel Pátzay Pál (Kapuvár, 1896 Budapest, 1979) Kellér Bandi emlékplakett 1963, D: 7,7 cm Öntött bronz, "Kellér Bandi emlékére. MCMLXVIII. Aug. 20" felirat. PP jelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 80. tétel Zsolnay menyecske 1910 körül, Magyarország Eozin mázas, égetett keménycserép. Talapzatán belül jelzett: Zsolnay domború körpecsét, 8670 formaszám. Kikiáltási ár: Ft

23 81. tétel Rokokó kandallóóra XX. század második fele, 40 cm Rokokó stílusú bronz tok, működőképes mechanikus szerkezet. Működik. Kikiáltási ár: Ft 82. tétel Jáspis kandallóóra XX. század közepe, 29 x 23 x 16 cm Vörös jáspis tokban feles ütős, kézi felhúzós óraszerkezet, római számos, percbeosztásos számlap. Aranyozott bronz papucsokkal, díszítő elemekkel. Tetején ezüst kisplasztika. Kulcs és inga nélkül. Kikiáltási ár: Ft 83. tétel Zöld márvány kandallóóra 1900-as évek első fele, Ausztria, 19,5 x 19,5 x 12 cm Fekete ónix és zöld márvány kombinációjú tok szolid vésett díszítéssel. Mechanikus felhúzó szerkezet, fekete festett, arab számos számlapgyűrű. Működő képes. Ingával, kulcs nélkül. Kikiáltási ár: Ft 84. tétel Kandallóóra XIX. század, 50 x 42 x 22 cm Aranyozott spiáter tokban feles ütős szerkezet, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap. Ingával. Működőképes. Feketére festett fa talapzatában kulcsos zeneszerkezet, mely 2 különböző melódiát játszik. Működik. Jelzett tok: beütött: PH. Mourey 66 jelzés, valamint szerkezetben 793-as szám Kikiáltási ár: Ft

24 85. tétel Ezüst keresztelőérem 1820 körül, Magyarország/Ausztria, 13 cm, 96 gr Heuberger keresztelőérem. Plasztikusan képzett figurális előlap, a három királyok Jézus előtt jelenettel. Belsejében vésett felirat: "Oseph Unger geboren zu Ofen den 8ten December 1819 Gewitmet von die Taufsa then Lorenz & Klare Wachter". Hátlapján vésett felirat: "Pfisterer András István Lajosnak Keresztanyja Ackermann Ada nov. 2. Fémjel nélkül. Kikiáltási ár: Ft 86. tétel Ezüst szelence XX. század eleje, 6,5 x 8 cm Ezüst filigrán munka életfa ábrázolással. Fémjel nélkül. Kikiáltási ár: Ft 87. tétel Budapesti ékszeres doboz XX. század, Magyarország, 6 x 10,5 x 6 cm, 177,2 gr 800-as finomságú ezüst, Budapest nagyobb nevezetességeit megjelenítő áttört doboz, vörös bársony borítás. Pest, között használt fémjel. H hivataljel. Pénzverde készítő jel. Kikiáltási ár: Ft 88. tétel Mexikói fagylaltos tálkák XX. század közepe, második fele, 7,5 x 7,5 cm 6 db-os Sterling ezüst, talpas kínáló tálak saját üvegbetétjével. Kikiáltási ár: Ft

25 89. tétel Ezüst kenyeres kosár XX. század második fele, Budapest, 6 x 21,2 x 15 cm, 230 gr 925-ös finomságú ezüst, áttört ovális forma kosár. Pest, között használt fémjel. H hivataljel. Pénzverde készítő jel. Kikiáltási ár: Ft 90. tétel Moszkvai füles ezüsttálca 1900-as évek eleje, Oroszország, 63,5 x 36,5 cm, 1272 gr 84 Zlotnyikos ezüst, ovális forma, szélei trébelt peremdíszítéssel. Rokokó stílusú fülekkel. Moszkva, között használt fémjel. Kikiáltási ár: Ft 91. tétel Teáskanalak dobozukban XX. század első fele, Németország, 14,5 cm 6 db, 800-as finomságú ezüst teáskanál. Megkímélt állapotban, saját díszdobozában. Német, 1888-tól használt holdkoronás fémjel. Kikiáltási ár: Ft 92. tétel 6 személyes előételes villa és kés szett XX. század eleje, Németország, Villa: 19 cm, kés: 21 cm Klasszicista stílusú, 800-as finomságú ezüst nyél, jelzett szolingeni rozsdamentes acél penge. Megkímélt állapotban. Eredeti kék selyem borítású papír dobozában tól használt holdkoronás fémjellel. Kikiáltási ár: Ft

26 93. tétel 6 személyes előételes villa és kés készlet dobozukban körül, Villa: 21 cm, kés: 25 cm Ezüst borítású, szecessziós mintázatú nyél, szolingeni, rozsdamentes acél pengével. Eredeti bársonyborítású papír dobozában. Kikiáltási ár: Ft 94. tétel Art-Deco kávés készlet (4db-os) XX. század második fele, Németország, 18 x 27,5 cm; 18,5 x 22 cm; 17 x 15,5 cm; 13 x 22 cm Ezüstözött alpakka, teás- és kávéskanna, tejkiöntő, fedeles cukortartó feketére festett, faragott fa fogantyúval, a cukortartó fém fülekkel. Berndorf márkajelzéssel. Kikiáltási ár: Ft 95. tétel "Christofle" kétágú gyertyatartó XX. század közepe, Franciaország, 22 x 22 cm Ezüstözött fémötvözet, karéjos kerek talp, bordázott törzs, íves gyertyatartókarok, cseppfogóval, közepén plasztikusan formált lángnyelv dísz. Talpán belül Christofle márkajelzés, formaszám. Kikiáltási ár: Ft 96. tétel Jégfogó csipesz XX. század közepe, Varsó, 19 x 3,5 cm Ezüstözött alpakka, préselt díszítéssel. Norblinska BM márkajelzés, 2305 formaszám. Kikiáltási ár: Ft

27 97. tétel Szecessziós bólés tál fedelével körül, Bécs, 36,5 x 38 cm Eredeti fújt, hámozott, csiszolt üvegbetét, ezüstözött fém keretben, melynek plasztikusan formált fülei és áttört vonalvezetése egyértelműsítik a szecesszió jegyeit. Négy lábánál 1-1 csavar rögzíti a betétet. WMFB I/O. as. jelzés Kikiáltási ár: Ft 98. tétel Vincellér Imre (Baja, 1953) Régi táj olaj, vászon, 60 x 80 cm J.j.l.: Vincellér I. 89 Kikiáltási ár: Ft 99. tétel Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 Budapest, 2009) Mediterrán táj olaj, farost, 60 x 70 cm j.j.l.: Schéner Kikiáltási ár: Ft 100. tétel Francoise Gilot (Neuilly-sur-Seine, 1921) A tisztás felé olaj, vászon, 38 x 46 cm j.j.l.: F. Gilot. Kiállítva: Várfok Galéria június; Pécsi Kis Galéria, Gilot kiállítás, ; Várfok Galéria A galéria certificate-jával. Kikiáltási ár: Ft

28 Françoise Gilot (Neuilly-sur-Seine, 1921) Az egyik legkeresettebb francia művésznő, a párizsi kubista mozgalom meghatározó alakja, Pablo Picasso első számú múzsája, a művész két fiatalabb gyermekének édesanyja. Rozsda Endre tanítvány, mestere munkáinak egyik legnagyobb gyűjtője és több nagy sikerű magyar kiállítás résztvevője. Françoise Gilot művei a világ legrangosabb múzeumaiban, és magángyűjteményeiben találhatók, és a legnagyobb külföldi aukciósházak kiemelt szereplője. Magyarországon korábban nem került kalapács alá munkája. Françoise Gilot a tudományok és művészetek iránt nyitott családból származik apja megbecsült agronómus végzettségű üzletember, anyja pedig festő volt, aki elsősorban akvarell munkáival vált ismertté. Gilot-t jogász pályára szánták, így nem akarván szembe szállni a szülői akarattal nappal, kettős életet élt; titokban járt művészeti órákra. Miután végleg a művészet mellett döntött, némileg elidegenedett szüleitől, így nagyanyjához fordult támogatásért, az ő párizsi házának padlásán alakította ki első műtermét. Huszonegy évesen már a legelismertebb párizsi művészek közé sorolták, majd egy évvel később, 1943-ban nyílt első jelentős kiállítása Párizsban, ahol megismerkedett a 40 évvel idősebb Pablo Picasso-val. Több mint egy évtizedes, művészi szempontból inspiratív, szellemi-szerelmi kapcsolat vette kezdetét, melynek gyümölcse a műveken túl, két közös gyermekük Claude és Paloma lett. Gilot és Picasso nagy társadalmi életet éltek, barátaik között írók, költők, filozófusok és művészek voltak, mint például Braque, Chagall, Cocteau, and Matisse. Gilot 1953 végén hagyta el Picasso-val közös otthonát, és költözött újra Párizsba, két gyermekével együtt. A művésznő túl hatvanadik életévén, napjainkban is aktívan dolgozik. Művészi feladatát nem csupán gyakorlati tevékenységekben látja, hanem a művészetet, mint elméletet, felfogást is ki szeretné terjeszteni a nézők felé, hogy számukra eddig ismeretlen felismerésekhez, tapasztalatokhoz vezesse őket. Legújabb festményei a természet erői, az idő és a tér gondolatát járják körül, akár csak az aukción szereplő 2001-ben készült, A tisztás felé című olajfestmény.

29 101. tétel Hornyik Zoltán (Kemecse, 1960) Párizs olaj, farost, 30 x 40 cm j.j.l.: Hornyik Kikiáltási ár: Ft 102. tétel Benedek Jenő (Kecskemét, 1906 Budapest, 1987) Itália olaj, farost, 37 x 56 cm j.j.l.: Benedek Kikiáltási ár: Ft 103. tétel Felix Peretti "Jump Power" zsebóra körül, Svájc, Bruttó: 80,7 gr 14 karátos rózsaarany tok, vésett számlapgyűrűs, kismásodperckörös ezüst számlap, "jump power" ugró mechanika a digitális óra elődje. Működik. A számlap, fém porfogó fedelén: Fix. Pernetti jelzés. Kikiáltási ár: Ft 104. tétel IWC Schaffhausen férfi arany zsebóra körül, Svájc, Bruttó: 68,7 gr 14 karátos vésett, rózsaarany tok, kézi felhúzós szerkezet, porfogó fedél fém, de márkajelzett. Arab számos, percbeosztásos, kismásodperckörös ezüstözött számlap. Működik. A számlapon, szerkezeten, porfogófedélen: International Watch Co. Schaffhausen jelzés. Tokszám: Szerkezetszám: Kikiáltási ár: Ft

30 105. tétel Duplafedeles, kulcsos arany zsebóra 1840 körül, Glasgow, Bruttó: 55,4 gr 18 karátos kézi vésett, aprólékos megmunkálású arany tok, kék zománc díszes címerpajzs. Mechanikus, kulcsokkal húzható szerkezet, arany porfogó fedelén vésett címer és felirat. Szerkezet szám: 36141; Tokszám: 141 kézzel vésett arany, római számos számlap. Kikiáltási ár: Ft 106. tétel Arany Doxa zsebóra 1930 körül, Svájc, 56,4 gr 14 karátos arany fedél és gyűrű, fém tok, arab számos, másodperckörös számlap, működőképes, cilinderes szerkezet, nyomógombos állítás. Számlapján és szerkezetén jelzett: "Doxa", tokszám: Hátlapja horpadt. Kikiáltási ár: Ft 107. tétel Chronograph stopperóra 1820 körül, Anglia, Bruttó: 156,4 gr Ezüst tok, római számos, percbeosztásos, porcelán számlap, kulcsos szerkezet. Működőképes. Kikiáltási ár: Ft 108. tétel Ezüst Tavannes zsebóra 1910 körül, Bruttó: 72,3 gr 800-as finomságú ezüst tok, arab számos, kismásodperckörös, porcelán számlap. Működőképes, 15 köves anker szerkezet. Számlapján jelzett: "Tavannes Watch Co.", hátlapján jelzett: "Brevet".Pest, közötti behozatali jegy. Számlapja repedt, javított. Kikiáltási ár: Ft

31 109. tétel Ezüst duplafedelű Omega zsebóra 1910 körül, Bruttó: 93,3 gr Vésett díszítésű ezüst tok, arab számos, kismásodperckörös porcelán számlap. Működőképes szerkezet. Számlapján, fedelén és porvédőjén jelzett: "Omega". Magyar, közötti behozatali jegy. Tokja kisebb horpadásokkal, előlapja nem záródik. Kikiáltási ár: Ft 110. tétel Ezüst zsebóra 1930 körül, Bruttó:56,5 gr 935-ös finomságú ezüst tok tűzománc, klasszicista stílusú füzér díszítéssel. Aranyozott, arab számos és kismásodperckörös számlap. Működőképes szerkezet. Tokszám: Svájc, közötti fémjel és közötti magyar behozatali jegy. Zománcozása apró hiányokkal. Kikiáltási ár: Ft 111. tétel Ezüst duplafedelű Remontoir zsebóra 1910 körül, Bruttó: 62,7 gr 800-as finomságú ezüst aranyozott részletekkel és niellós díszítéssel, fedlapján halászok csónakban, hátlapján horgász. Római számos, másodperckörös, porcelán számlap, működőképes, 15 köves, anker szerkezet. Porvédőjén "Remontoir" jelzés. Svájc, közötti fémjel és 1886 utáni német fémjel. Kikiáltási ár: Ft 112. tétel Ezüst Remontoir zsebóra 1880 körül, Bruttó: 79,2 gr Növényi motívumokkal díszített ezüst tok, római számos porcelán számlap. Működőképes, nyomógombos állítású, 6 köves, cilinderes szerkezet. Porvédőjén jelzett "Remontoir". Bécs, közötti behozatali jegy. Tokján apró horpadások. Kikiáltási ár: Ft

32 113. tétel 2 kulcsos antik zsebóra 1800-as évek második fele, Bruttó: 72,5 gr Fém tok, kulcsos, mechanikus szerkezet. Arab számos, percbeosztásos, naptár körös, zománcozott számlap. Kikiáltási ár: Ft 114. tétel Duplafedelű zsebóra 1900 körül Fém tok lovas témájú niellós díszítéssel. Római számos, kismásodperckörös porcelán számlap, működőképes, nyomógombos állítású, cilinderes szerkezet. Tokszám: Kikiáltási ár: Ft 115. tétel Négy darab ezüst zsebóra Bruttó: 278,8 gr Pioneer, angol kulcsos zsebóra. Kulcsa hiányzik, javításra szorul. Remontoir apácaóra. Előlapja hiányzik, javításra szorul. Tegra zsebóra. Javításra szorul. Duplafedelű Remontoir zsebóra. Hiányos, javításra szorul. Kikiáltási ár: Ft 116. tétel Három darab ezüst zsebóra Bruttó: 242,8 gr Niellós díszítésű, duplafedelű Remontoir zsebóra aranyozott részletekkel. Javításra szorul. Duplafedelű Remontoir zsebóra. Hiányos, javításra szorul. Niellós díszítésű Remontoir zsebóra, "Lyst Glashütte" jelzéssel. Hiányos, javításra szorul. Kikiáltási ár: Ft

33 117. tétel Perry & Co. Zsebóra XIX. század vége, Bruttó: 79,3 gr 800-as finomságú ezüst tok, római számos, percbeosztásos, porcelán számlap, cilinderes, nyomógomb-állításos szerkezet. Javításra szorul. Hiányos. Kikiáltási ár: Ft 118. tétel Angol ezüst, kulcsos zsebóra XIX. század, Anglia, Bruttó: 136,9 gr 925-ös finomságú ezüst tok, római számos, percbeosztásos, porcelán számlap, kulcsos szerkezet. Működőképes. Sérült. Kikiáltási ár: Ft 119. tétel Flesenburg ezüst ébresztőóra 1800-as évek vége, Svájc 800-as finomságú ezüst tok, kézi felhúzós szerkezet, fém korona. Római számos, perbeosztásos, zománcozott, kismáodperkörös, erősen sérült számlap. Nem működik. Patent Felsenburg jelzéssel. Tokszám:13854, szerkezetszám: Kikiáltási ár: Ft 120. tétel Ezüst zsebóra lánccal XIX. század vége, Svájc, Ezüst óralánc: 35,5 cm, 15,8 gr 800-as finomságú ezüst tok, aranyozás nyomaival, 10 rubinköves kézi felhúzós szerkezet. Arab és római számos, kismásodperc körös, percbeosztásos zománcozott számlap. Működik. Kikiáltási ár: Ft

A három Mária. Aranyozott faszobor

3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek 863EzustJav.qxd 11/7/2010 9:38 PM Page 180 3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek 438. Art-deco kosárka üvegbetéttel 800-as finomságú ezüst, 197 g, 14 x 13,5 x 5 cm. Jelzett: német, 1888-tól használt, hold-koronás

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 3.

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 4.

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.08.27. 18 óra XXVII. ÁRVERÉS CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS Csók István Antikvitás 2012.08.27. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVII. ÁRVERÉSE 2012. AUGUSZTUS 27. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,

A valódi szépség örök!

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

Frissítve: 2015.06.01. Keresés az oldalon CTRL+f

Frissítve: 2015.06.01. Keresés az oldalon CTRL+f Frissítve: 2015.06.01. Keresés az oldalon CTRL+f Az árak változtatásának jogát fenntartjuk! Az árak a 27% Áfa-t tartalmazzák! Megnevezés kód bruttó ár A3 felíró tábla /hosszabbik oldalon a csíptető/ tolltartós,

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46 OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd 1 18.03.11 13:46 1 Beköszönt az új arany korszak! 1001010 kb. 42cm 37.790 Ft REGISZTRÁLT MÁR? 1038589 gyémántokkal, össz. kb. 0,12ct.** és zafírokkal 57.990 Ft 1038581,

Ünnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel

Magyaros termékek és térképek webáruháza (viszonteladói árak)

Advent, advent......a karácsonyi kollekció

Advent, advent......a karácsonyi kollekció Advent, advent......a karácsonyi kollekció 1041952, háromszínù 28.990 Ft 1045451 tenyésztett gyöngyökbòl (kb. 5,5-6 mm) arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45 cm 78.990 Ft 1045468 gyémántokkal*

SERLEG. fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül. Magasság9cm. kat oldal ÁRLISTA 2012 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK SERLEG PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l

ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1512 8 1323 12 2431 figura nélkül 16 A 26 76 34 700 A 26

KissKirály-Manufaktúra Kft. Tel.: 06 (36) 516 088

KissKirály-Manufaktúra Kft. Tel.: 06 (36) 516 088 KissKirály-Manufaktúra Kft. Tel.: 06 (36) 56 088 355084 FA SAROKDÍSZ 0*0CM 6 M.E. Megjegyzés L.K.K.M.: 20 Státusz 000 5999045478958 20 HOBBY-FA 20 3555 ÓRALAP, MACI 200/# 84 KARTON MENNYISÉG:200 200 599904540343

A Tápiószecsői Levente Egyesület zászlójának leírása 2.

A Tápiószecsői Levente Egyesület zászlójának leírása 2. Tápiószecső Nagyközség Önkormányzat Képviselő-testületének 2/2012. (I.29.) önkormányzati rendelete Tápiószecső Nagyközség Önkormányzatának történelmi zászlóiról Tápiószecső Nagyközség Önkormányzatának

3. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 3. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 364. és 365. 140 364. 3 db-os kávéskészlet 833-as finomságú ezüst, 805 g. Jelzett: Hollandia, 1853 1953 között használt fémjel. 95 000 Ft 356 Euro 365. Ovális süteményes

ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1309 5 1318 8 1230 11 2235 figura nélkül 15 A 22 52 19000 A 20 50 12950

Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es

Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES Szemfedők Gyerek 140 szemfedő Gyerek 110 szemfedő Gyerek 80 szemfedő Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Fémbetét 200 cm Extra

Csak most! akár 50% kedvezmény

Csak most! akár 50% kedvezmény Csak most! AKÁR 50% KEDVEZMÉNY Különleges téli ajánlat Fedezze fel az egyedülálló téli ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. január 16-tól a készlet erejéig a kifutó

Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő. P26936 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. P25466 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs.

Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő. P26936 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. P25466 Mérete: 270 ml. 8 db/csomag Ára: 869.-Ft/cs. Papír asztaldekoráció Tányérok Pohár Szalvéta Asztalterítő P26934 Mérete: 18 cm. Ára: 700.-Ft/cs. P26935 Mérete: 23 cm Ára: 869.-Ft/cs. P26936 Mérete: 270 ml. Ára: 869.-Ft/cs. P26932 Mérete: 33x33cm. Anyaga:

TERMÉK SZÁM átmérő cm. kat oldal ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401

TERMÉK SZÁM átmérő cm. kat oldal ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu fogy

TÁRGYLISTA Kisvárda Pap

TÁRGYLISTA Kisvárda Pap TÁRGYLISTA Kisvárda Pap Leltári szám Megnevezés Leírás Méret Kép J 2014.28.1 Ünnepi abrosz Kék és piros fonallal, keresztszemes technikával hímzett pamutosvászon abrosz. Körben virágsoros minta, közepén

Klasszikusok ezüst éllel

Klasszikusok ezüst éllel Tégy minden jót, amire képes vagy, és tedd olyan csendben, ahogyan csak lehetséges. Charles Dickens Klasszikusok ezüst éllel 0973 Charles Dickens írókészlet: jegyzetfüzet és golyóstoll díszdobozban. Méret:

Árak és részletek a következő oldalon

Árak és részletek a következő oldalon standard Egyszerű, letisztult kivitel, műbőr borító, dombornyomott évszámmal, kategóriáján belül a piacon kapható legjobb ár/érték arányú naptár Választható belív típusok heti Árak és részletek a következő

970.000 Ft értékű vásárlás esetén 70.000 FT-OS UTALVÁNYT KAP, 2015. 2015. MÁJ. 30-IG

970.000 Ft értékű vásárlás esetén 70.000 FT-OS UTALVÁNYT KAP, 2015. 2015. MÁJ. 30-IG Tel.: 06-96/350-039 Mobil: 06-70/2155-525 VÁSÁRLÁSI UTALVÁNYRA JOGOSÍTÓ KUPON 520.000 Ft értékű vásárlás esetén 30.000 FT-OS UTALVÁNYT KAP, 690.000 Ft értékű vásárlás esetén 50.000 FT-OS UTALVÁNYT KAP,

"Rudolf" karácsonyfa (A761393) Karácsonyfa, fa talapzaton, mûanyag ágakkal és díszekkel. Méret: 35 170 mm Ár: 189.-Ft+Áfa/db

Rudolf karácsonyfa (A761393) Karácsonyfa, fa talapzaton, mûanyag ágakkal és díszekkel. Méret: 35 170 mm Ár: 189.-Ft+Áfa/db HELSINBORG (LCX1349) 6 darabos fa karácsonyfadísz szett. Átlátszó fedelû kartondobozban. Méret: 20X5X1CM Ár: 452.- Ft+Áfa/db WOODTREE (LCX1278) Karácsonyfa alakú fadekoráció 12 db különbözo ráakasztható

Leltári szám: 2008. 2. 1-2. Darab: 2 Elhelyezés: történeti tárgyi gyűjtemény, 1956-os gyűjt. Megnevezés: Vasládika kulccsal

Leltári szám: 2008. 2. 1-2. Darab: 2 Elhelyezés: történeti tárgyi gyűjtemény, 1956-os gyűjt. Megnevezés: Vasládika kulccsal Leltári szám: 2008. 2. 1-2. Darab: 2 Elhelyezés: történeti tárgyi Megnevezés: Vasládika kulccsal Anyag, technika: vas, kézi kovácsolás Méret, terjedelem: m: 12,5 cm, sz: 25,3 cm, h: 30 cm Készítés helye,

Stílus. Egyéniség. Divat.

Stílus. Egyéniség. Divat. Bizsuliget 2015 Stílus. Egyéniség. Divat. F e j e z d k i e g y é n i s é g e d, s t í l u s o d a B i z s u l i g e t é k s z e r e i v e l. V á l a s s z k o l l e k c i ó n k b ó l, v a g y á l l í

20% Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Scania Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig.

20% Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Scania Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig. TRUCK GEAR 20% SELECTION Ajándékozza meg partnereit és kollégáit minőségi Selection és Truck Gear termékekkel, most 20%-os kedvezményes áron december 24-ig. 2.823 Ft * 2.823 Ft * 6.110 Ft * 10.598 Ft *

Schachermayer. fogantyúk, kiegészítők AKCIÓ. 2014/06 A felüntetett árak áfa nélkül értendőek, az árváltoztatás jogát fenntartjuk.

Schachermayer. fogantyúk, kiegészítők AKCIÓ. 2014/06 A felüntetett árak áfa nélkül értendőek, az árváltoztatás jogát fenntartjuk. AKCIÓ Schachermayer fogantyúk, kiegészítők 2014/06 A felüntetett árak áfa nélkül értendőek, az árváltoztatás jogát fenntartjuk. FOGANTYÚK Modern fogantyúk lyuktávolság 103 300 720 bútorfogantyú 388 Ft

GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz.

GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. LISTA: 1. Konyhai fogasok, fali tárolók: GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. GFA 002: Konyhai készlet, 9 db-os: Észak-Magyarország, 19.század

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1316 9 1324 12 2432 figura nélkül 16 A 26 76 34800 A 20 50

Parti Pack Papírfeldolgozó KFT

Parti Pack Papírfeldolgozó KFT Csomagolóanyag gytóüzem: Poharak Műanyag Műanyag poh 0,8 dl fehér 100 4200 DB 2,41 Ft Műanyag poh 1 dl fehér 100 3000 DB 2,48 Ft Műanyag poh 1 dl víztiszta 50 3000 DB 2,85 Ft Műanyag poh 1,6 dl barna 100

Fedezze fel. karácsonyi ajánlatunkat

91. Ôszi Mûvészeti Aukció 91th Autumn Art Auction

Karácsonyi ajánlataink. édes otthon

Karácsonyi ajánlataink. édes otthon Karácsonyi ajánlataink édes otthon 5015888 SAGAFORM strandszék 7485 Ft Piros és zöld színben is AP757011 Ashley ajándék szett 11 550 Ft Csillogó parfüm (30 ml) és fém golyóstoll (kék tollbetéttel) szett

Stílusos kiegészítők Tanácsadóknak!

Stílusos kiegészítők Tanácsadóknak! Stílusos kiegészítők Tanácsadóknak! A 2014. augusztusi kampánytól a 2015. júliusi kampányig érvényes. 1. Táska Színe: fekete, cipzárral záródik, van két belső zsebe és egy mobiltartója. A külseje: PVC,