Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXXI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Leírás Kikiáltási ár Elkelt 1848. szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1851B. 1 Krajcár Cu T/C:F Adamo M4 3 1916. december 1. / 1 Korona + 1 Korona "Deutschösterreich" felülbélyegzsel T/C:Mix 400 Ft 4 1923. július 1. / 100 Korona T/C:VF Adamo: K30 600 Ft 5 1949. október 24. / 100 Forint (9X) "Kossuth Lajos" T/C:F Adamo F28 4000 Ft 7 Szükség Ausztria / Austria 1952. élelmiszerjegy X XII Hónap Bécs T/C:UNC 8 Szükség Ausztria / Austria 1952. élelmiszerjegy VII IX Alsó Ausztria T/C:UNC 10 Görögország / Greece 1942. 5000 Drachmai T/C:F SCWPM: 119. 11 Kína / China (Hainan Bank) 1949. 2 Fen + 5 Fen T/C:UNC 12 Mauritius 1967. 10 Rupees T/C:restaurált SCWPM: 31. Kép Olaszország / Italy 1951. 100 Lire "Sign.:
15 Bolaffi, Cavallaro and Giovinco" T/C:F SCWPM: 92. 500 Ft 16 Oroszország / Russia 1919. 500 Rubles T/C:F 400 Ft 17 Oroszország / Russia 1919. 10.000 Rubles T/C:F 18 Arany Olaszország / Italy 1865T BN 20 Lire Au "II. Viktor Emánuel / Vittorio Emanuele II" (6.40g/0.900) T/C:VF SCWC KM# 10.1 40000 Ft 54500 Ft 19 I. István / 997 1038. Denar Ag (0.67g) T/C:VF ÉH: 1., H: 1. 39000 Ft 39000 Ft 25 Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.46g) T/C:UNC ÉH: 33., H: 32. 8800 Ft 31 II. Béla / 1131 1141. Denar Ag, főtípusú szigla variáns (0.27g) T/C:UNC ÉH: 51., H: 82. 33 II. Béla / 1131 1141. Denar Ag, 2. számú szigla variáns (0.16g) T/C:AU ÉH: 51., H: 82. 34 II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.31g) T/C:VF tűlyuk ÉH: 52., H: 99. 3000 Ft 3000 Ft 42 II. András / 1205 1235. Denar Ag (0.58g) T/C:VF ÉH: 160., H: 266. 5500 Ft 5500 Ft 44 II. András / 1205 1235. Denar Ag (0.44g) T/C:VF ÉH: 190., H: 250. 49 IV. Béla / 1235 1270. Obulus Ag (0.21g) T/C:AU ÉH: 229., H: 307. 9000 Ft 9000 Ft 50 IV. Béla / 1235 1270. Obulus Ag (0.29g) T/C:AU,XF attraktív patina! ÉH: 247. H: 337. 12000 Ft 12
72 Hunyadi Mátyás / 1468 1470. Obulus Ag, K Címerpajzs (0.27g) T/C:VF ÉH: 577.e, H: 727. 8500 Ft 8500 Ft 80 Szapolyai János / 1528. Denar Billon, K T Publikálatlan évszám! (0.41g) T/C:VF ÉH: 699.l, H: 881. 1 25400 Ft 82 Szapolyai János / 1529. Denar Ag, verdejegy nélkül (0.46g) T/C:VF ÉH: 704., H: 884. 33600 Ft 85 I. Ferdinánd / 15??KB Denar Ag (0.38g) T/C:XF reped ÉH: 745.a H: 935. 87 I. Ferdinánd / 1529KB Denar Ag (0.42g) T/C:XF ÉH: 745.a H: 935. 1700 Ft 88 I. Ferdinánd / 1534KB Denar Ag (0.43g) T/C:aXF,VF ÉH: 745.a H: 935. 89 I. Ferdinánd / 1541KB Denar Ag (0.47g) T/C:aXF ÉH: 745.a H: 935. 90 I. Ferdinánd / 1544KB Denar Ag (0.46g) T/C:VF ÉH: 745.a H: 935. 93 I. Ferdinánd / 1551KB Denar Ag (0.46g) T/C:VF ÉH: 745.a H: 935. 98 I. Lipót / 1694KB Denar Ag (0.40g) T/C:aXF,XF ÉH.:1114. Huszár:1509. 2000 Ft 2000 Ft 101 1930. 5 Pengő Ag "Horthy Miklós (jobbra)" T/C:F Huszár: 2259., Adamo P8 102 1930. 5 Pengő Ag "Horthy Miklós (jobbra)" T/C:VF Huszár: 2259., Adamo P8
1939. 5 Pengő Ag "Horthy Miklós" T/C:VF Huszár 2242., Adamo P8.2 3 3 112 1996. 10 fillér 100 Forint forgalmi sor bontatlan nejlon tokban (Nagy címk változat!) Gyártott darabszám: 1200 T/C:BU Adamo FO29 5800 Ft 5800 Ft 117 2006. 50 Forint + 500 Forint pár "Az 1956. os forradalom 50. évfordulója" első napi veret/nyomás dísztokban. T/C:UNC 124 1979. "Nemzetközi gyermekév" Ag 126 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok" Ag 127 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok" Ag 128 1981. "Bartók Béla" Ag bélyegérem (0.835) T/C:PP 129 Ausztria / Austria 1913. 2 Corona Ag "Ferenc József / Franz Joseph" T/C:VF patina SCWC KM#2821 1 1 134 Német Birodalom / German Empire 1915J 1 Pfennig Cu T/C:XF SCWC: KM# 10 1 135 Oroszország / Russia 1893. 15 Kopeks Ag T/C:aXF 103
136 Kitüntetek, jelvények Osztrák Monarchia 1914 1917. "In Memoriam 1914 1917" fém katonai felvarró hátoldalon eredeti bélyeggel (65x37mm) T/C:XF 3000 Ft 3500 Ft 140 főleg magyar vegyes fémpénz 141 főleg magyar vegyes fémpénz 142 főleg magyar vegyes fémpénz 143 főleg magyar vegyes fémpénz 144 főleg magyar vegyes fémpénz 2016 01 05 16:17:11