- Lili Erika Pap
- 7 évvel ezelőtt
1 Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVII. Árver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt I. Ferenc / 1829B 20 Krajcár Ag medálnak átalakítva, fül nélkül T/C:F szeptember 1. / 5 Forint "Kossuth bankó" vöröses barna változat T/C:F 1700 Ft Kb 1 Krajcár Cu T/C:F KB 1 Korona Ag "Ferenc József" T/C:aVF 900 Ft Fillér "Pécs" szükségpénz T/C:UNC 6 ND. 50 Forint CuNi "Mátyás király" T/C:XF 7 ND Dukát aranyozott CuNi utánveret tanúsítvánnyal (20mm) T/C:BU 900 Ft 8 Albánia /2 Lek CuNi T/C:F 9 Ausztrália / Australia Pence Ag T/C:VF 10 Ausztrália / Australia Pence Ag T/C:aXF 11 Ausztria / Austria 1815A 5 Kreuzer Ag T/C:F,aF 800 Ft
2 12 Ausztria / Austria Corona Ag "Ferenc József / Franz Joseph" T/C:F 13 Brit India / India British /4 Anna Br T/C:VF,F 14 Bulgária / Bulgaria 1930BP 20 Leva Ag T/C:aXF,VF 600 Ft 15 Curacao Cents CuNi T/C:VF 16 Franciaország / France Francs + 20 Francs T/C:F 1 17 Fülöp szigetek / Philippines Centavos Ag T/C:XF 18 Jersey /12 Shilling Br T/C:XF 19 Kanada / Canada Dollar T/C:F 20 Lengyelország / Poland Póltorak Koronny Ag "III. Zsigmond / Sigismund III" (Bydgoszcz) T/C:F Kopicki Lengyelország / Poland Groszy Cu T/C:F 22 Libéria / Liberia Dollars "Szabadság Pillanatai A Forradalom" T/C:PP (ujjlenyomat)
3 23 Libéria / Liberia Dollars "Szabadság Pillanatai Martin Luther King" T/C:PP 24 Libéria / Liberia Dollars "Szabadság Pillanatai Huszita Forradalom" T/C:PP 25 Mexikó / Mexico Peso Ag T/C:XF 600 Ft 26 Mexikó / Mexico Pesos Au aranyozott fém hamisítvány T/C:VF 27 Moldova Lei + 10 Lei T/C:F 28 Nagy Britannia / Great Britain Florin (Two Shillings) Ag T/C:VF 700 Ft 29 Német Államok (Poroszország) / German States (Prussia) 1833A 3 Pfennige Cu "Friedrich Wilhelm III" T/C:aVF 600 Ft 30 Németország / Germany (Königsbrück) Pfennig hadifogolypénz T/C:AU 31 Olasz Államok (Lombard Velence) / Italian States (Lombardy Venetia) 1852M 3 Centesimi Cu T/C:F,VF 32 Olaszország / Italy 1861M 2 Centesimo Cu T/C:VF,aVF 33 Olaszország / Italy Centesimo Cu T/C:VF
4 34 Oroszország / Russia Polushka Cu T/C:F 35 Románia Bani Cu T/C:F 36 Románia Lei Al T/C:VF ph. 37 Svájc / Switzerland 1914B 1 Francs Ag "Helvetia" T/C:VF 600 Ft 38 Tunézia / Tunisia 1917A 5 Centimes Cu T/C:VF 39 Arany Cook Szigetek / Cook Islands Dollars Au "Liszt Ferenc" (0.5g/0.999) T/C:PP 5000 Ft KB Tallér Csegely Ag "Ferenc József" utánveret/restrike T/C:UNC patina Adamo KE Ft Ft KB 5 Korona Ag "Ferenc József megkoronáztatásának negyvenedik évfordulójára" (Peremirat: BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN minta) T/C:VF Adamo K Ft KB 2 Korona Ag "Ferenc József" T/C:VF Adamo K Ft Pengő Ag "Horthy Miklós (jobbra)" T/C:aVF,F Huszár: 2259., Adamo P Ft Pengő Ag "Horthy Miklós (jobbra)" T/C:aVF Huszár: 2259., Adamo P Ft Pengő Ag Artex csegely "A 300 éves
5 Ft Pengő Ag "Szent István" T/C:XF Adamo P Ft Pengő Ag "Szent István" T/C:VF Adamo P Ft Pengő Ag "Horthy Miklós" T/C:XF Huszár 2242., Adamo P Ft Forint CuNi próbaveret T/C:AU Adamo F Forint Ag " Tudományos Akadémia" T/C:PP oxid. Adamo EM Forint Ag "Óvd a termzetet" (31.46g/0.925) T/C:PP Adamo EM Ft fillér 50 Fillér forgalmi sor (fillér) bontatlan nejlon tokban T/C:BU Adamo FO fillér 50 Fillér forgalmi sor (fillér) bontatlan nejlon tokban T/C:BU Adamo FO fillér 200 Forint Ag "ország Pénzérméi" forgalmi sor dísztokban T/C:BU Adamo FO Ft "Információs kzlet" euro próbasor dísztokban T/C:PP 4800 Ft 4800 Ft Forint CuNi "Mária aranyforintja" T/C:BU Tanúsítvánnyal 1900 Ft Forint Cu bronzpatinázva "Somogyvár Kupavár Nemzeti Emlékhely" T/C:UNC Királyi Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának emlékére" T/C:BU
6 Forint CuNi " Máltai Szeretetszolgálat 25. évfordulója" T/C:PP Forint Ag "500 éve született Tinódi Sebestyén" T/C:PP Tanúsítvánnyal 9000 Ft 9000 Ft Forint Ag "Csók István születének 150. évfordulója" T/C:PP Tanúsítvánnyal 9000 Ft 9100 Ft Forint Ag "Jurisics Miklós / Kőszegi Vár" T/C:PP 9000 Ft 9100 Ft Forint Ag "Zsigmondy Richárd" T/C:PP Tanúsítvánnyal Ft 85 ND. 1 Forint mini veret T/C:XF "Nemzetközi Volkswagen Találkozó Budapest" bronz plakett (70mm) T/C:XF 1100 Ft "Erzsébet királyné születének emlékére" Ag emlékérem sérült, plombált plasztiktokban (36g/0.640) T/C:PP Adamo BP Ft "Az Állami Pénzverőben tett látogatás emlékére" ezüstözött aranyozott emlékérem T/C:PP 3100 Ft "Az Állami Pénzverőben tett látogatás emlékére" ezüstözött aranyozott emlékérem T/C:PP "Húsz éves a Éremgyűjtők Egyesülete" Ag + Br emlékérem pár adományozói dísztokban T/C:BU,UNC Ezüstből csak 84db! Adamo BP "Egri Székesegyház" Ag emlékérem eredeti díszes adományozói műbőr dísztokban "6." sorszámmal! (10g/0.835) T/C:UNC Csak 100db! Ft Ft "Az Állami Pénzverőben tett látogatás emlékére" ezüstözött aranyozott
7 emlékérem, borítékban T/C:PP "90 éves a Társulat" Ag + Br emlékérem pár adományozói dísztokban T/C:PP,UNC Adamo MNT Ft "Őszentsége II. János Pál pápa országi Látogatása Emlékére 1991" 5 uncia súlyú ezüst emlékérem tokban (ÁPV/156.3g/0.999) T:PP (tokon reped) Ft "Millecentenárium " Ag emlékérem (15.46g/0.999) T/C:PP 2000 Ft "Metal Art Nemesfémipari Rt. / A magyarországi pénzver 1000 éves emlékére" aranyozott ezüstözött fém emlékérem dísztokban (70mm) T/C:PP 2000 Ft ND. "Szent István" Ag emlékérem (15.14g/0.333) T/C:PP 102 ND. "ország Keresztény Királyai / Szent István" Ag emlékérem (20.13g/0.333) T/C:PP ND. "Boldog 50. Születnapot" Ag ajándék emlékérem dísztokban (7.08g/0.999) T/C:PP ND. "Bábolna" Ag emlékérem plombált tokban adományozói dísztokkal (~31g/0.835) T/C:BU Ft 105 Ausztria / Austria Florin Ag "Ferenc József / Franz Joseph" T/C:XF SCWC KM# Ausztria / Austria Corona Ag "Ferenc József 60. uralkodásának évfordulójára / Franz Joseph 60th Anniversary of Reign" T/C:XF SCWC KM# Ausztria / Austria Corona Ag "Ferenc József 60. uralkodásának évfordulójára / Franz Joseph 60th Anniversary of Reign" T/C:F SCWC KM# Ft Ausztria / Austria Schilling Ag
8 108 "Maria Theresa" T/C:aXF SCWC KM# Ausztria / Austria Schilling Ag "Carl Michael Ziehrer" T/C:aXF,VF SCWC KM# Csehszlovákia / Czechoslovakia Korun Ag "70th Birthday Josef Stalin" T/C:XF Német Harmadik Birodalom / German Third Reich 1937G 1 Reichsmark CuNi T/C:XF Ft 113 Kitüntetek, ~1915. "307. Honvéd Gyalogezred Fel, Fel Vitézek a Csatára" bronz sapkajelvény, hátlapon "ATEL. G. / GURSCHNER / WIEN VII/2" gyártói jelzsel (39x26mm) T/C:aXF (a tű beakasztó letörve) 6800 Ft 114 Kitüntetek, ~1916. "Károly Csapatkereszt / Charles Troop Cross" gomblyuk jelvény. Sign: BOCZÁN KÁROLY / BPEST / BAROSS U 19.(20x15mm) T/C:XF Kitüntetek, " Ifjak Pozsonyi Szövetsége (MIPSZ)" zománcozott irredenta gomblyuk jelvény (25x16mm) T/C:XF Kitüntetek, ~1930. "M.S.E." festett kitűző, hátlapon "JEROUSCHEK / BPEST / SEMMELWEIS U. 7" gyártói jelzsel (22mm) T/C:aXF 2
9 118 Kitüntetek, "N.I.T.K. Budapest 1934" aranyozott zománcozott jelvény, hátlapon "BERÁN N." gyártói jelzsel (28x15mm) T/C:VF 122 Kitüntetek, ~1960. " Labdarúgó Szövetség" zománcozott kitűző (20mm) T/C:XF 125 Kitüntetek, Ausztria / Austria "Bad Gasteini Alpesi Sí Világbajnokság" zománcozott jelvény (38x22mm) T/C:XF 1100 Ft 126 Kitüntetek, Svédország / Sweden "Labdarúgó Világbajnokság" bronz sajtós jelvény szalaggal, hátlapon "SPORRONG & Co STOCKHOLM" gyártói jelzsel (42x30mm) T/C:XF Kitüntetek, 155db vegyes kitűző jelvény tétel, közte zománcozott érdekesebb darabokkal is! 4000 Ft :11:04
RészletesebbenValient Aukciósház Kft.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista 5. Gyorsárver Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt II. Béla / 1131 1141. Denar Ag (0.23g) T/C:XF ÉH: 48., H: 89. 2 Hunyadi Mátyás
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVI. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Arany 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g)
Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXV. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 4 5 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 34., H: 41. 4800 Ft 5900 Ft II.
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XXVIII. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 1 2 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Több darabos tételek 1812B + 1812S 1 Kreuzer Cu "I. Ferenc" T/C:aVF,F 1983.20
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XI. Árver Sorszám Főkategória Alkategória Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt 4 fém Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.34g) T/C:aXF ÉH: 32., H: 39. 4200 Ft 4200 Ft
Valient Aukciósház Kft. Teljes árveri lista XII. Aukció Sorszám Főkategória Alkategória Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt 65000 Ft 67000 Ft 3 Arany V. Ferdinánd / 1848. Dukát Au Körmöcbánya (3.46g) T/C:XF
RészletesebbenKisárverés január 26.
Részletesebben0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc
1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640
RészletesebbenKisárverés 2018 december 8.
RészletesebbenKisárverés 2011 december 10.
RészletesebbenKisárverés 2019 február 23
Részletesebben2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.
Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német
Részletesebbenéves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft
Kisárverés 2018.03.24. Megnevezés tartás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Ausztria 50 schilling emlékpénzek (teljes sorozat) 1959 Andreas Hofer Ag 0.900 20 g 34 mm 1/1 1 2 000 Ft 1.2 1963 600 éves Tirol Ag 0.900
RészletesebbenKisárverés február 16.
RészletesebbenA PISA 2003 vizsgálat eredményei. Értékelési Központ december
A PISA 2003 vizsgálat eredményei Értékelési Központ 2004. december PISA Programme for International Students Assessment Monitorozó jellegű felmérés-sorozat Három felmért terület Szövegértés, matematika,
Részletesebben1.9. 1.12. Forgalmi sor 2012. PP; 2013. BU; 2005. BU; 6 db Canada 1c-2$ 1-1 3 5 000 Ft 1.13. 100 Ft 1996. PP; 5 db Forint-sor 1990.
Kisárverés 2015. március 21. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Forgalmi sor 1992. BU fólia 1/1 1 16 000 Ft 1.2. Forgalmi sor 1993. PP dísztokos kis oxid 1/1 1 20 000 Ft 1.3. Forgalmi sor
RészletesebbenKisárverés 2019 március 23
Kisárverés 2019 március 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 II. Ulászló dénár 1506, 1509, 1513, 1516 KG. ÉH 646 2 4 4 000 Ag. 2 II. Lajos dénár 1518, 1519, 1525, 1526 KG-B. ÉH 673 1-2 4 5 000 Ag.
RészletesebbenKisárverés 2010 március 20.
RészletesebbenFantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft
Kisárverés 2018.02.24. 1. 1.1 Megnevezés tartás darab kikiáltási ár Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag 1.2 I. Lipót 1662 KB, Lotharingiai Ferenc 1756 KB, Bethlen
RészletesebbenKisárverés 2019 június
Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH
RészletesebbenKisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.
Kisárverés 2016.09.17. tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek 750 Ft 1998. LVB; Budapest PP 1-1 2 2 000 Ft 1.2 2000 Ft Balatoni hajók Phonix 1998. Ag BU, PP 1-1 2 7 000 Ft
RészletesebbenKisárverés 2012. február 18.
Kisárverés 2012. február 18. 1. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T1 4 3600 1.2 FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T1 4 500 1.3 Emlékpénzek:
RészletesebbenFt Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.
Kisárverés 2015. április 11. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1 5000 Ft Szt. Erzsébet 2007 1/1 1 6 000 Ft 1.2. 1000 Ft Bánki D. PP, T-Modell PP, Masat-1 PP, Hírmondó Ni 1-1 4 4 600 Ft 1.3.
RészletesebbenAdatok és tények a magyar felsőoktatásról II. Forrás: Adatok a felsőoktatásról és a diplomások foglalkoztatásáról, GVI
Adatok és tények a magyar felsőoktatásról II. Forrás: Adatok a felsőoktatásról és a diplomások foglalkoztatásáról, GVI- 2013. 04. 17. 1: A GDP és a felsőfokú végzettségűek arányának összefüggése Forrásév
Részletesebben1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1.
2011. október 22.-i kisárverés anyaga 1. tartás darab kikáltási ár Nemzetközi Bélyegkiállítás és Találkozó 1.1 Brasilia 1983 ezbr. 40 mm + tok kiv. 500 1.2 Prága 1978 br. 60 mm + tok kiv. 500 1.3 Bukarest
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
248. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 április 13-16. között.
Részletesebben1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országokban ( )
1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országok (1993-2007) Év Országok Összes lakosság /milliárd fő/ Tűzesetek /millió db/ Tűzesetben elhunytak /ezer fő/ 1000 lakosra jutó tűzesetek
RészletesebbenAz idegenekkel szembeni attitűdök változása a menekültkrízis hatására
Az idegenekkel szembeni attitűdök változása a menekültkrízis hatására Örkény Antal ELTE Szociológiai Doktori Iskola vezetője Menedék Egyesület elnöke Elméleti megfontolások 1 Az idegen mint szociológiai
RészletesebbenUSE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI
EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI 1. Észak-Európa Norvégia Oslo Svédország Stockholm Finnország Helsinki Dánia Koppenhága Izland Reykjavík 2. Nyugat-Európa Nagy-Britannia vagy Egyesült Királyság, United Kingdom
RészletesebbenKisárverés 2014. március 22.
Kisárverés 2014. március 22. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Spanyol másolatok 5 pezeta, 20 reál 2-2 5 2 000 Ft 1.2. Egyesületi br. Érmek: MÉE 10 éves, XIX. Vándorgyűlés 1-1 2 500 Ft 1.3. Erdélyi Fejedelmek
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE 123. 2014/2.
MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 123. 2014/2. 182. tétel Budapest, 2014. november 15. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Kibocsátó Tagsági száma: BEFŰZÉSI SÁV No. 1.
RészletesebbenSvájci adószeminárium
Zürich Zug www.taxexpert.ch Svájci adószeminárium Sebestyén Péter,, Zürich Budapest, 2015. június 24. 2015. All rights reserved. Tartalom 2 I. Fontos tudnivalók a svájci adórendszerröl II. III. IV. Az
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS
RészletesebbenÁrfolyamok. Miskolci Egyetem mesterképzés
Árfolyamok Miskolci Egyetem mesterképzés 24 órás devizapiac (Forex) Dollár/euró árfolyam alakulása (1999-2014 hónapvégi,ecb) 1,6 1,5 1,4 1,3 1,2 1,1 1 0,9 0,8 jan..99 jún..99 nov..99 ápr..00 szept..00
RészletesebbenMűködőtőke-befektetések Adatok és tények
Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara 1. Konjunktúrafórum 13. november. Működőtőke-befektetések Adatok és tények Működőtőke-befektetések állománya Magyarországon 1.1.31., származási ország szerint,
Részletesebben5.2 5.3. Pengı 10p. 1936 (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p. 1930 (59) 500 p. 1945 (25) T2-4 148 2400 5.4
KISÁRVERÉS 2012.11.24. 1. 1.1 M.K.B. köszönti a 125 év Budapestet Ag PP doboz T1/1 5000 1.2 M.K.B. Millecentenárium - Szt. István Ag PP doboz T1/1 5000 1.3 M.K.B. Bucsú az 1900-as évektıl Ag PP doboz T1/1
RészletesebbenEurópa Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország
Európa 1930 SW SU GE CS CH LI YU ES CS Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország YU Finnország Franciaország Görögország Hollandia Írország Izland Jugoszlávia
Részletesebben2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.:
2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ 2018. 08. 03. 1026 Budapest, Riadó u. 5. 1525 Pf. 166. Tel.: +36 1 882 85 00 kapcsolat@kt.hu www.kozbeszerzes.hu A Közbeszerzési Hatóság Elnökének tájékoztatója a Kbt. 62. (1)
RészletesebbenJ: 408, Frb: 252, vorzüglich-stempelfrisch 60.- J: 408, Frb: 252, vorzüglich 60.-
18 Ferenc Jozsef 2007 02.qxd 8/25/08 6:24 AM Page 146 921 922 923 924 921. 10 Korona (Au) 1904 Körmöcbánya /Kremnitz/ mint elôzô /wie vorher/ 3.38 gr., Huszár: 2200, UngerII.: 1491, vorzüglich-stempelfrisch
RészletesebbenKisárverés
Kisárverés 2016.03.19. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Mária Terézia: Tallér SF 1780 korábbi 2/2 1 3 000 Ft 1.2 Mária Terézia, II. József, Ferenc: Rézkrajcárok 2-3 29 3 000 Ft 1.3 Ferenc József:
RészletesebbenIRODALOM MAGYAR PÉNZEK Árpádház I.László (1077-1095) Kálmán (1095-1116) II.István (1116-1131) II.Béla (1131-1141)
IRODALOM 1. Numizmatikai Közlöny 1907. II.füzet. 3/3 2 000 2. Numizmatikai Közlöny 1912. I,II.füzete. 2 db 3/3 2 000 3. Numizmatikai Közlöny 1913. II.füzet. 3/3 1 000 4. Numizmatikai Közlöny 1915. III,IV.füzet.
RészletesebbenSzerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 2000. június 1. 2000. szeptember 1.
Az előadóművészek, a hangfelvétel-előállítók és a műsorsugárzó szervezetek védelméről szóló Római Egyezmény (1998. évi XLIV. törvény az előadóművészek, a hangfelvétel-előállítók és a műsorsugárzó szervezetek
RészletesebbenKisárverés 2011. május 21.
Kisárverés 2011. május 21. 1. tartás db kikáltási ár 1.1 Széchényi István 500 Ft PP Szt. László PP T1 2 7000 1.2 Kossuth L. 500 Ft BU+PP T1 2 7000 1.3 Károly R. 500 Ft PP, Kölcsey 500 Ft PP T1 2 7000 1.4
RészletesebbenNagykövetségek March 13.
Nagykövetségek 2007. March 13. Albánia Albán Köztársaság Magyarországi Nagykövetsége Cím: 1026 Budapest, Gábor Áron u. 55. Telefon: +31 1 326 8905 Algéria Algériai Demokratikus Népi Köztársaság Magyarországi
RészletesebbenKisárverés
Kisárverés 2015.01.24. 1. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1.1 F.J. 1 cor 1893,94, 1914(3) 1-3 5 3 000 Ft 1.2. F.J. 1 cor 1893,95, 1914(3) 1-3 5 3 000 Ft 1.3. F.J. 1 cor 1895, 1914,15(3) 1-3 5 3 000
251. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 június 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI
RészletesebbenKisárverés Újabb változat2!
Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:
RészletesebbenA MAGYAR NEMZETI BANK 2015. ÉVI EMLÉKPÉNZ-KIBOCSÁTÁSI PROGRAMJA
Csók István (1865-1961) születésének 150. Tervező: FRITZ Mihály Súly: 24 g Verhető: 5000 db tükörfényes (Proof) Súly: 23,7 g Kibocsátás: 2015. február 27. Tinódi (Lantos) Sebestyén (1515k-1556) születésének
RészletesebbenKisárverés
Kisárverés 2014.04.26. 1. tartás db kikiált.ár 1.1. Pest - Buda - Óbuda 100. Évf. 1973. Ag 1/1 1 4 000 1.2. Mátyás kir. 1990. Ag PP 1/1 1 4 000 1.3. Magyarország Köztársaság 1989. okt.23. Ag PP 1/1 1 4
RészletesebbenMűvészetek Háza / House of Arts Uránia terem / Uránia Screen
SZEPTEMBER 17., SZOMBAT 17 TH SEPTEMBER, SATURDAY Művészetek Háza / House of Arts Uránia terem / Uránia Screen 21:00 Premier THE DEBT / AZ ADÓSSÁG Rendező / Director: John MADDEN (Egyesült Államok USA)
250. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig.
RészletesebbenELTE TáTK Közgazdaságtudományi Tanszék OKTATÁSGAZDASÁGTAN. Készítette: Varga Júlia. Szakmai felelős: Varga Júlia június
OKTATÁSGAZDASÁGTAN OKTATÁSGAZDASÁGTAN Készült a TÁMOP-4.1.2-08/2/A/KMR-2009-0041pályázati projekt keretében Tartalomfejlesztés az ELTE TátK Közgazdaságtudományi Tanszékén az ELTE Közgazdaságtudományi Tanszék,
245. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.
254. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. július 13-16-ig.
RészletesebbenKisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938. T1-3 ph 4 5000
Kisárverés 2010 szeptember 18. 1. tartás db kikiáltási ár 1.1 5 pengı 1930, 1938, 1939 T1-3 ph 3 5000 1.2 5 pengı 1930, (3) 1938 T1-3 ph 4 5000 1.3 2 pengı 1936, 1935 Pázmány-sor T1-2 ph 3 6000 1.4 2 pengı
RészletesebbenKisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.
Kisárverés 2015. május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Fantázia veretek Ag 20 g: Ferenc József, I. Kálmán 1-1 2 4 000 Ft 1.2. III. Károly, II. Lajos 1-1 2 4 000 Ft 1.3. I. András,
RészletesebbenVárj reám, s én megjövök, hogyha vársz nagyon.
Várj reám, s én megjövök, hogyha vársz nagyon. Ne nézd tétlenül, míg a digitális forradalom kihagy a mindent behálózó digitális gazdaságából TNS 2015 1 Alkalmazkodnunk kell a digitálisan inkább passzív
RészletesebbenT1-1 Vöröskeresztes jelvény (32 db) dobozban.
Kisárverés 2012 szeptember 15. 1. tartás db kikiált.ár 1.1 F.J. 5 korona 1907, 1908, 1909, KB T3 3 18000 1.2 F.J. 5 korona 1900, 1907, 1908, KB T3 3 18000 1.3 F.J. 5 korona 1908 KB T3 1 6000 1.4 F.J. 1
MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 115. 2010/2. 161. tétel m ee Budapest, 2010. november 13. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész
Részletesebben71. Numizmatikai gyorsárverés
71. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. augusztus 28-29-30-án nyitvatartási
RészletesebbenSzerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6.
WIPO Szerzői Jogi Szerződés (2004. évi XLIX. törvény a Szellemi Tulajdon Világszervezete 1996. december 20-án, Genfben aláírt Szerzői Jogi Szerződésének, valamint Előadásokról és a Hangfelvételekről szóló
RészletesebbenSTATISZTIKA ÖSSZESÍTİ 2011
STATISZTIKA ÖSSZESÍTİ 2011 Készült: 2011. november 24. Készítette: Héra Éva, Ádám Krisztina www.cioff.hu cioff@mail.datanet.hu Szervezet neve Város Rendezett fesztivál neve Fesztiválminısítési eredmény
Részletesebben2006.12.26. Elgépiesedő világ, vagy humanizált technológia
Elgépiesedő világ, vagy humanizált technológia Az emberi szenvedés kalkulusai Az utóbbi 15 évben lezajlott a kettős átmenet A társadalmi intézményrendszerekbe vetett bizalom csökken Nem vagyunk elégedettek
RészletesebbenEurópai ünnepnapok 2012
Európai ünnepnapok 2012 Ausztria október 26. december 8. Úrnapja Az örökös semlegesség ünnepe napja Szeplőtelen fogantatás ünnepe Belgium július 21. november 2. november 11. december 6. Nemzeti ünnep napja
Részletesebbennumizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!
233. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és
229. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. június 24 - július
RészletesebbenKisárverés 2012. október 20.
Kisárverés 2012. október 20. 1. tartás db kikált.ár 1.1 MÉE árv. Katalógus 1991-96 bekötve 1997-2007, (21) 22 1200 1.2 10 euró 2011 Liszt F. PP T1 1 3000 1.3 Portugál 50 escudó 1969,20 esc. 1966 T1 2 3000
RészletesebbenA vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!
28. Nagyárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2017. november 13-25 között.
Részletesebben12 th European Veterans Fencing Team Championships. Poreč, Croatia
12 th European Veterans Fencing Team Championships Poreč, Croatia 12 th European Veterans Fencing Team Championships Poreč, Croatia TARTALOMJEGYZÉK 1. Felnőtt Világbajnokság Kazan (Oroszország)... 03-13.
Részletesebben72. Numizmatikai gyorsárverés
72. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. szeptember 18-19-20-án nyitvatartási
RészletesebbenBelföldi EMS Gyorsposta
Belföldi EMS Gyorsposta Az EU területére megállapított zónadíjak ÁFA-t tartalmaznak. Az EMS küldemények EU-n kívüli szállításának díja csak a belföldi szakaszra vonatkozólag tartalmaz ÁFA-t. A táblázatban
RészletesebbenA Honvédelmi Minisztérium felsővezetőinek két- és többoldalú tárgyalásai 2011. január 1-2011. december 31. között
Franciország 2011.01.20-2011.01.20 (117/00084/2011) 8 fő Dr Hende Csaba Napidíj: 17 EUR (7.720 HUF), Repülőjegy:364.998 HUF Horvátország 2011.01.24-2011.01.24 (117/00117/2011) 11 fő Dr. Hende Csaba Napidíj:
RészletesebbenA fotovillamos energiaátalakítás helyzete az EU-hoz újonnan csatlakozott országokban
A fotovillamos energiaátalakítás helyzete az EU-hoz újonnan csatlakozott országokban Pálfy Miklós Solart-System Bevezetés 2005-ben több mint 1460 MWp PV Éves növekedés>40% EU a legnagyobb piac Bevezetés
Részletesebben130,00 ALL (0,94 EUR) 126,00 ALL (0,91 EUR) Ausztria 1,10 EUR (1,10 EUR) 1,27 EUR (1,27 EUR) 1,01 EUR (1,01 EUR)
Aktuális benzinárak itt! - Benzinárak Európa 37 országából - Friss üzemanyagárak - TÉRKÉPNET - térkép Hol tankoljak? - Aktuális benzinárak itt! - Benzinárak Európa 37 országából - Friss üzemanyagárak,
RészletesebbenAkik meg sem próbálták itthon
1 Friss diplomás pályakezdés külföldön Akik meg sem próbálták itthon Személyi László Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szociológia Intézet, Prohászka Műhely Szakkollégium 2005-2008.
RészletesebbenVilágtendenciák (szőlő-bor ágazat)
Világtendenciák (szőlő-bor ágazat) SZŐLŐTERMESZTÉS 1 A szőlőterület változása A 70-es évek végéig a világ szőlőterülete folyamatosan nőtt 10 millió hektár fölé 80-as évek elejétől: túltermelési válság
RészletesebbenAzon ügyfelek számára vonatkozó adatok, akik részére a Hivatal hatósági bizonyítványt állított ki
Amerikai Egyesült Államok Ausztrália Ausztria Belgium Brunei Ciprus Dánia Egyesült Arab Emírségek Egyesült Királyság Finnország Franciaország Görögország Hollandia Horvátország Irán Írország Izland Izrael
RészletesebbenNumizmatika. Numismatics/ Numismatik
Numizmatika Numismatics/ Numismatik Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek Gold coins and commemorative medallions - Goldmünzen und Gedenkmünzen 30000. 30001. 30002. 30000. 30001. 1540F(vár)-G(címer)
RészletesebbenAz általánosított bizalom rádiuszának nyitott kérdései a társadalmi tőke kutatásában Bodor Ákos MTA KRTK RKI DTO Nagyvárad, 2016 szeptember 16.
Az általánosított bizalom rádiuszának nyitott kérdései a társadalmi tőke kutatásában Bodor Ákos MTA KRTK RKI DTO Nagyvárad, 2016 szeptember 16. Bizalom és társadalmi tőke, a bizalom formái 2 Bizalom Társadalmi
RészletesebbenEXIMBANK ZRT OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK
EXIMBANK ZRT. 2016. OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK Hatályos 2016. október 21. 2016. október 21-től hatályos országkockázati besorolás és kockázatvállalási
Részletesebbenhalálos iramban Németh Dávid vezető elemző
halálos iramban Németh Dávid vezető elemző 2016.11.10. 1 innováció vezető innovátor követő innovátor mérsékelt innovátor lemaradó innovátor ki a gazdagabb? 0,5 1 1,5 2 2,5 3 3,5 4 versenyképesség alakulása
RészletesebbenM2M Net EU díjcsomag szolgáltatói lista
M2M Net EU díjcsomag szolgáltatói lista Partner Country Partner Provider Name Ausztria Hutchison 3G Austria (Ausztria) Mobilkom Austria (Ausztria) ONE GmbH (Ausztria) T-Mobile A (Ausztria) Belgium Base
RészletesebbenDr. Zentai Zoltán Jogi Igazgató GYSEV CARGO Zrt.
Dr. Zentai Zoltán Jogi Igazgató GYSEV CARGO Zrt. 8 egyezmény 4 mérföldkő IÜG CIM COTIF 1890 1924 1933 1952 1961 1970 1980 1999 Kezdetek Hidegháború Intézményesülés Liberalizáció KTN 2016.09.20 CIM 2 KTN
RészletesebbenA fotovillamos energiaátalakítás helyzete Magyarországon
A fotovillamos energiaátalakítás helyzete Magyarországon Pálfy Miklós Solart-System Bevezetés Sugárzási energia Elözmények, mai helyzet, növekedés Napelemes berendezések Potenciál Európai helyzetkép Sugárzási
RészletesebbenA szolgáltatásmenedzsment nemzetközi szabványa magyarul
A szolgáltatásmenedzsment nemzetközi szabványa magyarul (MSZ ISO/IEC 20000-1:2013) LATERAL Consulting 1 Tartalom ISO/IEC 20000-1 alapú tanúsítások a nagyvilágban és itthon ISO/IEC 20000-1:2011 f jellemz
RészletesebbenMit nehezebb találni: munkahelyet vagy munkaerőt? A munkaerőpiaci helyzet alakulása Romániában
Mit nehezebb találni: munkahelyet vagy munkaerőt? A munkaerőpiaci helyzet alakulása Romániában Dr. Kerekes Kinga egyetemi docens abeș- olyai Tudományegyetem, Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar
RészletesebbenEnterprise Vision Day
Dr. Strublik Sándor Kereskedelmi igazgató sandor.strublik@arrowecs.hu 2014.06.18. Fontos információ Parkolás A várba történő behajtáskor kapott parkoló kártyát tartsa magánál! A rendezvény után ezt a parkoló
Részletesebben73.Numizmatikai gyorsárverés
73.Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenharmadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. október 24-25-én nyitvatartási
RészletesebbenType of activity Field or subject Target group Number of participants
Date/Duration/ Venue 7th of January 10-11th of January 14-18th of January 22th of January 22th of January 4-8th of February 27th of February February Type of activity Field or subject Target group Number
Részletesebben13. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. március 18-20. között. Ajánlattételi határidő:
RészletesebbenLóránt Károly: Az Európai Unió és Magyarország gazdasági helyzete Magyar Közgazdasági Társaság Fejlődésgazdasági Szakosztály
Lóránt Károly: Az Európai Unió és Magyarország gazdasági helyzete 213 Magyar Közgazdasági Társaság Fejlődésgazdasági Szakosztály 213.1.7 A GDP/fő hosszú távú alakulása (212. évi US$, 1 alapú log skála)
244. Gyorsárverés numizmatika Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.
Részletesebben19. Numizmatikai gyorsárverés
19. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 5-10.
RészletesebbenA nő mint főbevásárló
A nő mint főbevásárló Csillag-Vella Rita, GfK Médiapiac 2016 1 Glamour napok a budapesti Aréna plázában akkora a tömeg, hogy ma (szombat) délután a 2800 férőhelyes parkolóban elfogytak a helyek. (Pénzcentrum.hu)
RészletesebbenNemzetgazdasági Minisztérium állami vezetőinek hivatalos utazásai június május 20-ig
Nemzetgazdasági Minisztérium állami vezetőinek hivatalos utazásai 2014. június 06-2015. május 20-ig A táblázatban szereplő tételek csak az elszámolt és lezárt utakat tartalmazzák. díj Összesen KK14-00527
Részletesebben50. Numizmatikai gyorsárverés
50. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Szeptember 7-8-9-én Ajánlattételi