13. Numizmatikai gyorsárverés
|
|
- Vince Péter
- 8 évvel ezelőtt
- Látták:
Átírás
1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban március között. Ajánlattételi határidő: március 20. szerda - interneten óráig! - egyéb elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők március 21-én, csütörtökön órától! Maradékeladás: március 25. hétfő 8.00 óráig Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz.1 Tel: Fax: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 18% Kedves Ügyfeleink! Irodánk február 25-től új címen található: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz. 1. További elérhetőségeink: tétel tétel
2 Árverési feltételek Az árverésen való részvételhez regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Az aktuális árverésre ajánlatot tenni telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: 1 500Ft 50Ft Ft 2.000Ft Ft 100Ft Ft 5.000Ft Ft 200Ft Ft Ft Ft 500Ft Ft Ft Ft 1.000Ft Ft Ft Ft felett Ft Vásárlói jutalék: 18% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére a Fodor Aukciósház Kft. nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. A megnyert tételekre a Fodor Aukciósház Kft. jutalékot számol fel.
3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukciósház Kft. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható
4 Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:
5 Tartalomjegyzék Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmek minden korból és országból Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Papír- és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Külföldi bankjegyek Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Militária Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Római Köztársaság / Császárság Külföldi szettek és próbaszettek Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Habsburg veretek Magyar szettel és próbaszettek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Erdély Kellemes licitálást kívánunk!
6 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmek minden korból és országból Algéria D "Forradalmi évforduló" T: 2- k Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Andorra c próbaveret T:BU Argentína c T:2/ Argentína P "Spanyol alkirály eltávolítása" T: Ausztrália p V.György T:2/ Ausztrália c "Nemzetközösségi játékok" T: Ausztria K T: Ausztria K T: Ausztria K T: Barbados c T: Brazília R T: Brazília R T: Brit-India /4A T: Bulgária St T: Dánia ö T: Dánia ö T: Fidzsi-szigetek P T: Franciaország 1792W 2Sol XVI.Lajos T:3/4+ ü Franciaország 1856BB 10c III.Napóleon T: Franciaország c T: Franciaország c T: Franciaország c T: Franciaország c T:2/ Franciaország Fr T: Franciaország Fr "Francois Rude" T: Franciaország Fr T: Görögország L T: Görögország Dr T: Irak F I.Faisal T: Irak F T:2- ph Irán SH1351(1972) 5R T: Kanada c Viktória T: Kanada c T: Kanada c T:3 ph Kelet-Karibi Államok $ T: Kuvait F T: Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU...200
7 7042. Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Lengyelország c próbaveret T:BU Libanon P T: Luxemburg c T: Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Málta c próbaveret T:BU Mexikó P Ag T: Mongólia DN (1971). 1T "A forradalom 50. évfordulója" T: Nagy-Britannia Farthing Viktória T: Nagy-Britannia p T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia Farthing T: Nagy-Britannia p Ag T: Nagy-Britannia p T: Nagy-Britannia C "Churchill" T: Nagy-Britannia C "Churchill" T: Nagy-Britannia p "Koronázási évforduló" T:2 + Fülöp-szigetek P T: Nagy-Britannia p "Károly és Diana" T:2 ph Nigéria Sh T: Olaszország 1893B/l 10c I.Umberto T: Olaszország c I.Umberto T: Olaszország c I.Umberto T: Olaszország L III.Viktor Emánuel T:2/ Olaszország L T: Olaszország L T:3 ph Olaszország c T:2 kis ph Olaszország L "Vám- és Pénzügyőri Akadémia" T: Olaszország L "Európai Unió" T: Oroszország k T: Oroszország k T: Szovjetunió R "II. vh.-s évforduló" T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T: Szovjetunió R "Olimpia - szimbólum" T:
8 7085. Szovjetunió R "Borogyinói csata" T: Szovjetunió R "Csajkovszkij" T:2 ph Oroszország R T: Portugália c T: Rhodézia és Nyaszaföld p T: Románia L T: Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Románia c próbaveret T:BU Ruanda Fr T: Seychelle-szigetek c T: Spanyolország c T: Svájc /2Fr Ag T: Svájc /2Fr Ag T: Svédország ö T: Svédország ö II.Oszkár T: Svédország ö Ag T: Svédország c próbaveret T:BU Szerbia P (2x) + 20P T:3, Szlovákia K T:2/ Uruguay c T: USA /2$ "Kennedy" T: USA 1980P 1/2$ "Kennedy" T: Üzbegisztán S T: Vatikán L XII.Pius T: Zimbabwe $ T: Numizmatikai kellékek db használt éremkapszula, klf méretekben db éremtartó zsebalbum, kis és közepes méretű érmékhez, összesen 308 férőhellyel, jó állapotban db éremtartó zsebalbum, kis és közepes méretű érmékhez, összesen 220 férőhellyel, jó állapotban db éremtartó zsebalbum, kis és közepes méretű érmékhez, összesen 224 férőhellyel, jó állapotban Gyűrűs berakó, 31db kettes osztású lappal, bordó színben Gyűrűs berakó, 21db osztatlan lappal, tokkal, barna színben Gyűrűs berakó, 20db kettes osztású lappal, barna színben Gyűrűs berakó, 25db kettes osztású lappal, tokkal, bordó színben Gyűrűs berakó, 17db osztatlan lappal, tokkal, barna színben Gyűrűs berakó, 19db kettes osztású lappal, tokkal, bordó színben Gyűrűs éremtartó album, 14 lappal, 214 férőhellyel, közepes és nagyalakú érméknek Gyűrűs éremtartó album, 9 lappal, 364 férőhellyel, kisalakú érméknek
9 7125. Nagyalakú fa éremtartó kazetta, 1 tálcával, 16x10cm Vadonatúj Hartberger gyűrűs berakó, összetapasztható éremtokokhoz, 10db lappal, kék színben Numis éremtartó lapok, vegyes átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 65mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Numis éremtartó lapok, 44mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Lindner éremberakó 10db albumlappal, klf méretű érmékhez, eredeti bontatlan csomagolásban! Numizmatikai irodalom Molnár Péter: A KORONA PÉNZRENDSZER bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra ( ) Rainer Albert: Die Münzen der Römischen Republik - Római Köztársaság pénzeinek katalógusa, bontatlan csomagolásban Kosinski: Europa Münzkatalog Európa pénzérméi, euró árakkal! Vadiúj kiadás! Numizmatikával kapcsolatos dokumentációk, levelek Eger városi sorsjáték nyerő számai Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók "Hold-Mező-Vásárhelyi Mozgósított Harczosok" sorsjegye 30kr T:I "Késmárki Lövészegyesületi" sorsjegy 1K-ról T:II "Budapest Újságírók Egyesülete" sorsjegy 1K T:I Tanuló sorsjegy 1K T:I "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 eredeti sorsjegy 3K T:II "Magyar Kir. Szabadalmazott Osztálysorsjáték" 1/4 eredeti sorsjegy 6K T:II "Lujza otthon" sorsjegye 1K-ról T:I Színészsorsjegy 5000K T:I "Törökőri Római Katholikus Kisegítő Kápolna Egyesület" Kápolna sorsjegy 5000K T:II "Törökőri Római Katholikus Kisegítő Kápolna Egyesület" Kápolna sorsjegy 5000K T:II/III Diák-sorsjegy 5000K T:I Diák-sorsjegy 5000K T:I "13. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" egész sorsjegy T:I "Repülők Tárgysorsjátéka" sorsjegy K T:I "19. Magyar Királyi Osztálysorsjáték" 1/4 sorsjegy T:I "51. Magyar Kir. Állami Sorsjáték" egész-sorsjegy 2P T:I "51. Magyar Kir. Állami sorsjáték" egész-sorsjegy 2P T:II "IV. Újjáépítési Állami Sorsjáték" egész sorsjegy 5Ft T:I- szélei repedezettek "IV. és V. Újjáépítési Állami sorsjáték" fél és egész sorsjegy, 2,50Ft és 5Ft T:III "Budapesti Actio Catholica" sorsjegye 3Ft T:I "X. Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 3Ft T:II "VII. és X. Újjáépítési Állami sorsjáték" fél és egész sorsjegy, 3Ft és 6Ft T:II/III "XII. Újjáépítési Állami Sorsjáték" fél-sorsjegy 3Ft T:I- sarokhiány Olimpia sorsjegy 4Ft Márka sorsjegy T:I...600
10 Márka sorsjegy T:I DN "Téglajegy" 10Ft-ról a debreceni sportcsarnok építéséhez (3x) egymásutáni sorszámmal T:II "Győr - Sopron - Ebenfurti vasut" részvénye 200 o.é Ft-ról magyar és német nyelven, szignettával (II.o.állapot) "Magyar szent korona országainak vörös-kereszt egylete" kisorsolási kötvénye o.é.5ft-ról,magyar és német nyelven "Magyarországi Jószív-Egyesület" sorsjegye o.é. 2Ft-ról, magyar és német nyelven "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön" sorsjegye 5K-ról, magyar és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye nyeremény kötvényhez magyar, francia és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye "A" 100K-ról,magyar,francia és német nyelven, érvénytelenítő lyukasztással "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-szelvénye "Magyar Munkások Beszerző, Takarék és Lakásépítő Szövetkezete" üzletrésze 200K-ról T: sarkán papírhiány, szakadás "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 1000K-ról (II.o.állapot) "Budapest Székesfővárosi Közlekedési R.-T." kötvénye 2000K-ról (II.o.állapot) "Zalaegerszegi Központi Takarékpénztár Részvénytársaság" részvénye 4000K-ról "4%-kal kamatozó állami nyereménykölcsön" államadóssági kötvénye 100P-ről "A Magyar Királyság 3%-kal kamatozó törlesztéses államadóssága" államadóssági kötvénye 100P-ről Ausztria / Wien "Die k. k Direction der Staatsschuld" államadóssági kötvénye 1000G-ről Ausztria / Wien "Metallurgische Werke und Maschinenfabriks-Aktien-Gesellschaft" részvénye 25 rész 200Kr-ről, szelvényekkel Belgium / Brüsszel "Société Anonyme des Mines D' Apatite de Jumilla (Espagne)" törzsrészvénye, szignettákkal Belgium / Brüsszel "Société Anonyme Franco-Belge pour la Fabrication de Papiers Peints" részvénye 250Fr-ról, szignettákkal Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 100Ł-ról angol nyelven, szignettá-val Brazília "Brazil Railway Company" részvénye 500Fr-ról francia, angol és portugál nyelven, szignettá-val T: felső szélén ragasztva Franciaország / Párizs "Banque Nationale de Crédit" részvénye 500Fr-ról, szignettával Franciaország / Párizs "Compagnie Francaise du Reptoil" értékpapírja 100Fr-ról, szignettával, szelvényekkel Franciaország / Párizs 1970-es évek. "Anciens Établissements Eiffel Société Anonyme" részvénye (Nouveaux) 25Fr-ról Német Birodalom / Császárság / Strassburg "Zuckerfabrik Strassburg U.M." részvénye 300M-ról, szignettával Német Birodalom / Császárság "Hohenloce-Werke Aktiengesellschaft" részvénye 1000M-ról, 250Zl átigazoló bélyegzéssel lengyel és német nyelven, érvénytelenített német és érvényes lengyel szignettával NSZK / Köln "Deutsche Lufthansa Aktiengesellschaft" értékpapírja 300DM-ről Spanyolország / Madrid "Minas de Cobre de Nerva" részvénye 50P-ról...300
11 7187. Törökország "Société Anonyme Ottomane des Mines de Balia-Karaidin" részvénye 100Fr-ról francia és török nyelven Papír- és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok DN "Pester Lloyd Újságüzem" utalványa 1K, 2K, 3K T:I db részben megkezdett élelmiszerjegy "Búzakalász Mg. Tsz., Túrkeve" 2db strand-fürdőjegy + 1db kabinjegy db telefontantusz T:vegyes Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei Német Államok / Bajorország Kr Ag III.Miksa T:3/ Német Államok / Poroszország 1845A 1Pf T: Német Államok / Poroszország 1868C 4Pf T: Német Államok / Szászország /3 Taler Ag II. Frigyes Ágost halála emlékére T: Német Államok / Württemberg Kr Ag Frigyes, látványos erős verethibával! T:3-/ Német Államok / Császárság / Weimari Köztársaság / 3. Birodalom vegyes váltópénz tétel 1863-tól, 72db T:vegyes Német Birodalom / Császárság 1905A 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1906E 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság / Hamburg DN 20Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1928E 50Rpf T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1932G 4Rpf T:2/ Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 1K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 1K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916J 1K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 2K T: Német Mellékterületek / Megszállt Keleti Területek 1916A 3K T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Danzig Pf T: Német Mellékterületek / Hamburgische Bank Von A.G.1/100 Verrechnungsmarke T: Német Birodalom / Császárság + Weimari Köztársaság db klf fém városi szükségpénz T:2,3 + Cseh-Morva Protektorátus K T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bad Kissingen Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bad Kissinger Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Braunschweig Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Császárság / Cassel Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Cassel Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Coblenz Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Frankenthal Pf fém szükségpénz T:2/ Német Birodalom / Császárság / Germersheim Pf fém szükségpénz T:
12 7224. Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München Pf fém szükségpénz T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Münster Pf fém szükségpénz T: Német 3. Birodalom 1937G 2M Ag "Hindenburg" T:2/ NDK M "Berlin" T: NDK M "Ernst Thälmann" T: NDK M "Ifjúsági fesztivál" T: NDK M "30 éves az NDK" T:2 apró ph NDK M "Karl Marx" T:2 kis ph NDK M "Rostock" T:BU NDK M "40 éves az NDK" T:BU NSZK váltópénz tétel igl, különböző típus vagy évjárat, 128db T:vegyes NSZK 1951F 2M T:2 ph NSZK 1962D 2M "Planck" T: NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Otto Hahn" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Vogelweide" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Kölni dóm" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Lessing" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Stein" T:BU NSZK M "Környezetvédelmi konferencia" T:BU NSZK M "Környezetvédelmi konferencia" T:BU NSZK M "Goethe" T:BU NSZK M "Goethe" T:BU NSZK M "Luther" T:BU NSZK M "Luther" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Marx" T:BU NSZK M "Mendelssohn - Bartholdy" T:BU NSZK M "Mendelssohn - Bartholdy" T:BU NSZK M "Zollverein" T:BU NSZK M "Zollverein" T:BU NSZK M "150 éves a vasút" T:BU...700
13 7267. NSZK M "150 éves a vasút" T:BU NSZK M "150 éves a vasút" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "A zene éve" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Heidelbergi Egyetem" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M "Nagy Frigyes" T:BU NSZK M Ag "750 éves Berlin" T:BU NSZK 1994D 5M T:PP Német Birodalom / Császárság M fehér papír T:III Német Birodalom / Császárság M fehér papír T:III Német Birodalom / Császárság M kékes papír T:III Német Birodalom / Császárság M kékes papír T:III Német Birodalom / Császárság M inflációs kiadás T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Mäander" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság milliárd M (2x) cégnyomat zöld cégjelzéssel és sorszámmal T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M (2x) birodalmi nyomat fekete "T"-vel, sorszám egyszer szerepel az előlapon; egymás utáni sorszámokkal T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az előlapon T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, 8-jegyű sorszám 2x az elő- és a hátlapon T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, elő- és hátlapon 8-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 16mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M 18mm sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Medaillon-Schein" T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság millió M "Hakensterne" vízjellel, 6-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes kiadás "K/M" T:II/III...100
14 7304. Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes forma "K" alapnyomati betűvel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M (2x) T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:IV Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank millió M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Bayerische Notenbank milliárd M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Württembergische Notenbank M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Darmstadt, Hessische Landesbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Karlsruhe / Reichsbahndirektion millió M T:II/III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / München, Bayerische Staatsbank millió M T:III...200
44. Numizmatikai gyorsárverés
44. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Május 11. 12. 13-án Ajánlattételi
Részletesebben12. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 25-27. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben57. Numizmatikai gyorsárverés
57. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. április 4-5-6-án, nyitvatartási
Részletesebben46. Numizmatikai gyorsárverés
46. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Június 22. 23. 24-én Ajánlattételi
Részletesebben2. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. április 13-18. között. Ajánlattételi határidő: április
Részletesebben26. Numizmatikai gyorsárverés
26. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18.
Részletesebben14. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 5-10. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben3. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 25-30. között. Ajánlattételi határidő: május
Részletesebben40. Numizmatikai gyorsárverés
40. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2015. Január 19-21. között
Részletesebben1. Numizmatikai gyorsárverés
1. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7.
Részletesebben21. Numizmatikai gyorsárverés
21. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. augusztus 2-7.
Részletesebben19. Numizmatikai gyorsárverés
19. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 5-10.
Részletesebben51. Numizmatikai gyorsárverés
51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi
Részletesebben24. Numizmatikai gyorsárverés
24. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 18-23.
Részletesebben81. Numizmatikai gyorsárverés
81. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. július 2-3-4-én nyitvatartási
Részletesebben17. Numizmatikai gyorsárverés
17. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.
Részletesebben4. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. június 11-13. között. Ajánlattételi határidő: június
Részletesebben20. Numizmatikai gyorsárverés
20. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 19-24. között.
Részletesebben32. Numizmatikai gyorsárverés
32. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. július 11-16. között.
Részletesebben48. Numizmatikai gyorsárverés
48. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 10-11-12-én Ajánlattételi
Részletesebben15. Numizmatikai gyorsárverés
15. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 6-8. között.
RészletesebbenSzerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 1993. december 2. 1994. március 6.
WIPO Szerzői Jogi Szerződés (2004. évi XLIX. törvény a Szellemi Tulajdon Világszervezete 1996. december 20-án, Genfben aláírt Szerzői Jogi Szerződésének, valamint Előadásokról és a Hangfelvételekről szóló
Részletesebben6. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. szeptember 14-19. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben18. Numizmatikai gyorsárverés
18. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 21-26.
Részletesebben49. Numizmatikai gyorsárverés
49. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Augusztus 17-18-19-én Ajánlattételi
Részletesebben22. Numizmatikai gyorsárverés
22. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 30. szept.
Részletesebben25. Numizmatikai gyorsárverés
25. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 8-13.
Részletesebben10. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. január 11-16. között. Ajánlattételi határidő: január
Részletesebben47. Numizmatikai gyorsárverés
47. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Július 20. 21. 22-én Ajánlattételi
Részletesebben28. Numizmatikai gyorsárverés
28. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19.
Részletesebben50. Numizmatikai gyorsárverés
50. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Szeptember 7-8-9-én Ajánlattételi
Részletesebben23. Numizmatikai gyorsárverés
23. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 13.
RészletesebbenKisárverés január 26.
Kisárverés 2019. január 26. Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1 Mária Terézia 1 kr 1762 P, Lot. Fer 1 kr 1762 C, 2-3 6 1 200 1 greschl1761, II. József 1 kr 1790 S, ½ kr 1781 B, S. Br 2 Ferenc 3 kr
Részletesebben37. Numizmatikai gyorsárverés
37. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 13-19.
Részletesebben41. Numizmatikai gyorsárverés
41. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. Február 16-18. között. Ajánlattételi
RészletesebbenAz Emberi Jogok Nemzetközi Egyezségokmányai és a Fakultatív Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete
Az Emberi Jogok i és a Jegyzőkönyvek megerősítésének helyzete Tagállam Első Afganisztán 1983.01.24.a 1983.01.24.a Albánia 1991.10.04.a 1991.10.04.a 10.04.a 10.17.a Algéria 1989.09.12. 1989.09.12. 1989.09.12.a
Részletesebben29. Numizmatikai gyorsárverés
29. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 18-23.
Részletesebben27. Numizmatikai gyorsárverés
27. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 17-22.
Részletesebben38. Numizmatikai gyorsárverés
38. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnyolcadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. November 28-
RészletesebbenSzerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: 2000. június 1. 2000. szeptember 1.
Az előadóművészek, a hangfelvétel-előállítók és a műsorsugárzó szervezetek védelméről szóló Római Egyezmény (1998. évi XLIV. törvény az előadóművészek, a hangfelvétel-előállítók és a műsorsugárzó szervezetek
Részletesebben7. Numizmatikai gyorsárverés
Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetedik numizmatikai árverésének
Részletesebben5. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között. Ajánlattételi határidő: augusztus
Részletesebben16. Numizmatikai gyorsárverés
16. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.
RészletesebbenEXIMBANK ZRT OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK
EXIMBANK ZRT. 2016. OKTÓBER 21-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁS ÉS KOCKÁZATVÁLLALÁSI ELVEK Hatályos 2016. október 21. 2016. október 21-től hatályos országkockázati besorolás és kockázatvállalási
RészletesebbenKisárverés 2011 december 10.
Kisárverés 2011 december 10. megnevezés tartás db kikált. ár 1. 1.1 20,10,5 forint 1948 T2-2 3 7000 1.2 2 pengı 1935, 1936 Pázmány sor T2-2 3 7000 1.3 25,20,10 forint 1956 jó forint T2-2 3 9000 1.4 5 pengı
Részletesebben31. Numizmatikai gyorsárverés
31. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 19-25. között.
Részletesebben89. Numizmatikai gyorsárverés
89. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvankilencedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. május 20-21-22-én nyitvatartási
Részletesebben36. Numizmatikai gyorsárverés
36. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. Október 13-15.
RészletesebbenMAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS
MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS 118. 2012/1. 265. tétel m ee Budapest, 2012. május 5. 10.00 óra JEGYZÉKMINTA A beadó neve, címe: Tagsági száma: Kibocsátó No. Ország Országrész
RészletesebbenKisárverés 2018 december 8.
Kisverés 2018 december 8. Megnevezés tartás db kikiáltási 1. 2. 3. 4. 1.1 Német 5 mka 1966, ½ mka 1905 Ag 1, 3 2 1 000 1.2 Német 1 mka 1972, -82, -85, 10 pfennig 1950, -71, -77. 2 6 600 1.3 Olasz 10 centesimi
Részletesebben2.6. 3.6. 3.9. 225 éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm 1973. 1-1 2 2 000 Ft 3.11.
Kisárverés 2015. Szeptember 19.. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1. 1.1. Kína br 2-2 3 500 Ft 1.2. Mo.T.V. 1866 br; 5 kop 1789, főúri gomb 3-3 3 500 Ft 1.3. 2 fill 1940 br 1-3 36 500 Ft 1.4. Német
RészletesebbenBelföldi EMS Gyorsposta
Belföldi EMS Gyorsposta Az EU területére megállapított zónadíjak ÁFA-t tartalmaznak. Az EMS küldemények EU-n kívüli szállításának díja csak a belföldi szakaszra vonatkozólag tartalmaz ÁFA-t. A táblázatban
RészletesebbenNagykövetségek March 13.
Nagykövetségek 2007. March 13. Albánia Albán Köztársaság Magyarországi Nagykövetsége Cím: 1026 Budapest, Gábor Áron u. 55. Telefon: +31 1 326 8905 Algéria Algériai Demokratikus Népi Köztársaság Magyarországi
RészletesebbenMEHIB ZRT JANUÁR 15-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA
MEHIB ZRT. 2019. JANUÁR 15-TŐL HATÁLYOS ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA Hatályos 2019. január 15. 2019. január 15-től hatályos országkockázati besorolás és biztosíthatósági szabályok
RészletesebbenKisárverés február 16.
Kisárverés 2013. február 16. 1. tartás db kikált. ár 1.1. Vegyes európai apró (228) + papír 20 Ft 229 600 2. 2.1 Törökország, 20 kurus 2-3 ph. 2 7 500 2.2. Törökország, II. Mahmud, 2x21/2 piaszter, 2x5
RészletesebbenEurópa Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország
Európa 1930 SW SU GE CS CH LI YU ES CS Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország YU Finnország Franciaország Görögország Hollandia Írország Izland Jugoszlávia
Részletesebben92. Numizmatikai gyorsárverés
92. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. augusztus 21-én nyitvatartási
Részletesebben84. Numizmatikai gyorsárverés
84. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. október 15-16-17-én nyitvatartási
Részletesebben35. Numizmatikai gyorsárverés
35. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon 2014. Szeptember 19-24. között Ajánlattételi
RészletesebbenKisárverés 2019 június
Kisárverés 2019 június Megnevezés tartás db kik. ár 1. 1 II. Ulászló dénár 1505, 1506 (2x), 1508 (3x) KH. 1-2 6 6 000 ÉH 646 Ag. 2 II. Ulászló dénár 1509, 1511, 1512, 1513, 1514 (2x) KG. 1-2 6 6 000 ÉH
Részletesebben87. Numizmatikai gyorsárverés
87. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcanhetedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. március 4-5-6-án nyitvatartási
Részletesebben85. Numizmatikai gyorsárverés
85. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. december 3-4-5-én nyitvatartási
Részletesebben74. Numizmatikai gyorsárverés
74. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. december 18-19-20-án nyitvatartási
RészletesebbenAzon ügyfelek számára vonatkozó adatok, akik részére a Hivatal hatósági bizonyítványt állított ki
Amerikai Egyesült Államok Ausztrália Ausztria Belgium Brunei Ciprus Dánia Egyesült Arab Emírségek Egyesült Királyság Finnország Franciaország Görögország Hollandia Horvátország Irán Írország Izland Izrael
RészletesebbenKisárverés Újabb változat2!
Kisárverés 2016.02.20. Újabb változat2! Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Német Birodalom: 1 RM 1874 B, 1875A,G, 1876A 3-3 4 2 200 Ft 1.2 Ausztria: 10 Sch 1957(3), 1958 2-3 4 2 200 Ft 1.3 Románia:
RészletesebbenMEHIB ZRT. 2014. I. FÉLÉVRE ÉRVÉNYES ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA
MEHIB ZRT. 2014. I. FÉLÉVRE ÉRVÉNYES ORSZÁGKOCKÁZATI BESOROLÁSA ÉS FEDEZETI POLITIKÁJA Hatályos 2014. január 1-től 2014. I. félévre vonatkozó országkockázati besorolás és biztosíthatósági szabályok (táblázatban
Részletesebben1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országokban ( )
1. táblázat - A világ tűzeseteinek összesített adatai az országok (1993-2007) Év Országok Összes lakosság /milliárd fő/ Tűzesetek /millió db/ Tűzesetben elhunytak /ezer fő/ 1000 lakosra jutó tűzesetek
Részletesebben55. Numizmatikai gyorsárverés
55. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. február 1-3-áig. Ajánlattételi
Részletesebben79. Numizmatikai gyorsárverés
79. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. május 14-15-16-án nyitvatartási
Részletesebben80. Numizmatikai gyorsárverés
80. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. június 11-12-13-án nyitvatartási
Részletesebben83. Numizmatikai gyorsárverés
83. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanharmadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. szeptember 3-4-5-én nyitvatartási
Részletesebben34. Numizmatikai gyorsárverés
34. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincnegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon 2014. Augusztus 23-27. között, irodánkban
RészletesebbenKisárverés 2010 március 20.
Kisárverés 2010 március 20. 1. Anyag 1.1 Magyar pénz krónikája. NATO csatlakozás T1 2 db 3000 Eu csatlakozás 1.2 A forint bevezetése, A három részre szakadt ország T1 2 db 3000 1.3 Konstanzi zsinat, Visegrádi
Részletesebbenjacsa.net VOIP nemzetközi percdíjak
Cél Telefonszám kezdete Bruttó percdíj (Ft) Afganisztán 93* 99,06 Albánia 355* 99,06 Albánia mobil 3556* 406,4 Albánia prémium 35542* 406,4 Algéria 213* 38,1 Algéria mobil 2135* 406,4 Algéria mobil 2136*
RészletesebbenKisárverés 2019 február 23
Kisárverés 2019 február 23 Megnevezés tartás db kikiáltási ár 1 1 1 florin 1891. 0.900 Ag 12,25 g 2 1 400 2 5 korona 1907 KB ÉH 1492. 0.900 Ag 24 g 2/3 4 000 3 1 korona 1915 KB ÉH 1495. 0.835 Ag 5 g 2
Részletesebben75. Numizmatikai gyorsárverés
75. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. január 8-9-10-én nyitvatartási
Részletesebben58. Numizmatikai gyorsárverés
58. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennyolcadik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. május 2-4-én, nyitvatartási
Részletesebben86. Numizmatikai gyorsárverés
86. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcanhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. január 28-29-30-án nyitvatartási
Részletesebben54. Numizmatikai gyorsárverés
54. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. január 18-19-20-án. Ajánlattételi
Részletesebben82. Numizmatikai gyorsárverés
82. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvankettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. július 30-31-én és augusztus
RészletesebbenDPD Express szolgáltatás
DPD Express szolgáltatás A DPD Express nemzetközi szolgáltatásával rendkívül gyors, megbízható és gazdaságos légi szállítást kínálunk ügyfeleinknek világszerte, köszönhetıen a DPD partner vállalatainak,
Részletesebben11. Numizmatikai gyorsárverés
Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 1-6. között. Ajánlattételi határidő:
Részletesebben1.26 1.28. II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv. 3 1200 1.33 79. Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv. 500 1.
2011. október 22.-i kisárverés anyaga 1. tartás darab kikáltási ár Nemzetközi Bélyegkiállítás és Találkozó 1.1 Brasilia 1983 ezbr. 40 mm + tok kiv. 500 1.2 Prága 1978 br. 60 mm + tok kiv. 500 1.3 Bukarest
RészletesebbenMagyar Éremgy jt k Egyesülete Hajdú-Bihar Megyei Szervezete Debrecen Gyorscsere Közvetítés 2009/5
Magyar Éremgy jt k Egyesülete HajdúBihar Megyei Szervezete Debrecen Gyorscsere Közvetítés 2009/5 4034 Debrecen, Faraktár u. 67. 2009. Nov. 22. 11óra NUMIZMATIKAI GYORSCSERE 2009. nov.22. 11óra Vasutas
RészletesebbenKisárverés
Kisárverés 2016.03.19. Megnevezés tarás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Mária Terézia: Tallér SF 1780 korábbi 2/2 1 3 000 Ft 1.2 Mária Terézia, II. József, Ferenc: Rézkrajcárok 2-3 29 3 000 Ft 1.3 Ferenc József:
Részletesebben0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc
1. 1 5 Ft 1946. 0.835 Ag 20 g. 1 5 000 2 100, 50 Ft 1970 Felszabadulás sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 3 000 3 100, 50 Ft 1972 Szent István sor. 0.640 Ag 22+16 g. 1 2 4 000 4 100, 50 Ft 1973 Petőfi sor. 0.640
RészletesebbenALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 FELSŐOKTATÁSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK
ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 FELSŐOKTATÁSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK 1. Projektmenedzsment és megvalósítás Hozzájárulás a koordinátor intézmény tevékenységeihez 500 euró havonta Hozzájárulás a partner
RészletesebbenKisárverés 2012. február 18.
Kisárverés 2012. február 18. 1. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.1 Magyar forg.-i sorok 1977 zacskóba, 1989, fill. Sor 1990, 91 T1 4 3600 1.2 FAO 20 fill., 5 Ft, 10 Ft, 100 Ft 1983 T1 4 500 1.3 Emlékpénzek:
Részletesebbenéves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft
Kisárverés 2018.03.24. Megnevezés tartás darab kikiáltási ár 1. 1.1 Ausztria 50 schilling emlékpénzek (teljes sorozat) 1959 Andreas Hofer Ag 0.900 20 g 34 mm 1/1 1 2 000 Ft 1.2 1963 600 éves Tirol Ag 0.900
RészletesebbenKisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.
Kisárverés 2016.09.17. tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1. 1.1 Magyar emlékpénzek 750 Ft 1998. LVB; Budapest PP 1-1 2 2 000 Ft 1.2 2000 Ft Balatoni hajók Phonix 1998. Ag BU, PP 1-1 2 7 000 Ft
Részletesebben71. Numizmatikai gyorsárverés
71. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. augusztus 28-29-30-án nyitvatartási
Részletesebben30. Numizmatikai gyorsárverés
30. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. május 26-28. között.
Részletesebben2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.:
2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ 2018. 08. 03. 1026 Budapest, Riadó u. 5. 1525 Pf. 166. Tel.: +36 1 882 85 00 kapcsolat@kt.hu www.kozbeszerzes.hu A Közbeszerzési Hatóság Elnökének tájékoztatója a Kbt. 62. (1)
RészletesebbenALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA202 SZAKKÉPZÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK
ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA202 SZAKKÉPZÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK 1. Projektmenedzsment és megvalósítás Hozzájárulás a koordinátor intézmény tevékenységeihez 500 euró havonta Hozzájárulás a partner
RészletesebbenTRIOTEL Távközlési Kft.
TRIOTEL Távközlési Kft. helyhez kötött telefon szolgáltatásának alap és kiegészítő szolgáltatások díjai 1. Lakossági díjcsomagok leírása A lakossági díjcsomagokat lakossági ügyfeleinknek ajánljuk. 1.1.
RészletesebbenVÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén
VÁZLATOK II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai Népek, nyelvek, vallások Európa benépesedésének irányai: Ázsia, Afrika alpi típusú emberek közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában:
RészletesebbenFelnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként
Felnőttkori túlsúly és elhízás globá előfordulása régiónként Férfiak Európai Régió Albánia 2008-9 Nemzeti 10302 15-49 44.8 8.5 29.6 9.7 DHS Örményország 2005 Nemzeti 6016 15-49 26.9 15.5 DHS Ausztria 2005/6
RészletesebbenNemzetközi turizmus Szerkezet (1) Világ (2004): 763,2 mil. turista Európa 431,3 mil. Ázsia és Csendes Óceán 151,2 mil. Amerika 127,7 mil. Közel-Kelet Kelet 22 mil. Afrika 18,2 mil. Ismeretlen 12,8 mil.
RészletesebbenALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK
ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK 1. Projektmenedzsment és megvalósítás Hozzájárulás a koordinátor intézmény tevékenységeihez 500 euró havonta Hozzájárulás a partner
Részletesebben72. Numizmatikai gyorsárverés
72. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkettedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. szeptember 18-19-20-án nyitvatartási
Részletesebben