Download "2. Numizmatikai gyorsárverés"

1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban április között. Ajánlattételi határidő: április 18. szerda - interneten óráig - egyéb módon, elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők április 20-án, pénteken órától! Maradékeladás: április óráig Címünk: 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Tel: fax: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 17% IRODÁNKBAN LINDNER ÉS LEUCHTTURM GYŰJTÉSI KELLÉKEK KAPHATÓK! ÁRLISTA A HÁTOLDALON TALÁLHATÓ!

2 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: info@fodoraukcio.hu Árverési feltételek Az árverésen való részvételhez regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Az aktuális árverésre ajánlatot tenni telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: -500Ft 50Ft Ft 200Ft Ft 500Ft Ft 1000Ft Ft 2000Ft Ft felett 5000Ft Vásárlói jutalék: 17% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére a Fodor Aukciósház Kft. nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. A megnyert tételekre a Fodor Aukciósház Kft. jutalékot számol fel.

3 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: info@fodoraukcio.hu Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 3 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukció Kkt. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható

4 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: info@fodoraukcio.hu Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

5 Tartalomjegyzék 1Ft-ról indított tételek a világ minden tájáról Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmék minden korból és országból Numizmatikai kellékek Numizmatikai irodalom Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók Papír és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei és szükségpénzei Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok Külföldi bankjegyek Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Külföldi szettek és próbaszettek Római Köztársaság / Császárság Külföldi és magyar arany- és platinapénzek, nemesfém tömbök Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Habsburg veretek Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig Utolsó pillanatban beszállított tételek Kérjük, figyelje katalógusunk utolsó címszavát, mert további póttételek feldolgozása folyamatban van, érdekes kisgyűjtemények, jobb bankjegyek és fémpénzek kerülnek árverésre! Érdeklődjön irodánkban vagy keresse fel honlapunkat! Kellemes licitálást kívánunk!

6 1Ft-ról indított tételek a világ minden tájáról kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ kg vegyes fémpénz, egész világ...1 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmék minden korból és országból Afganisztán A (3x) egymásutáni sorszámmal T:I Afganisztán A (3x) egymásutáni sorszámmal T:I Bulgária L, 2L, 5L, 10L, 20L komplett sor T:II,III Ceylon R T:II Egyesült Arab Emirátusok D T:III Egyesült Arab Emirátusok D T:III Finnország M T:III Gambia D T:III Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:II Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:II Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:II Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:II Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:II Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:II Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Guatemala Q T:III Horvátország D D T:II/III Horvátország D T:II India R T:III India R T:I Indonézia R, 36R, 100R T:II,III Indonézia R T:III Indonézia R T:III Indonézia R T:III Jamaica $ T:II Jamaica $ T:II Jemeni Arab Köztársaság R T:II/III Jemeni Arab Köztársaság R T:III Kanada $ T:II Kenya Sh T:III...200

7 7040. Kenya Sh T:III Kenya Sh T:III Kenya Sh T:III Kenya Sh T:III Kenya Sh T:II/III Kenya Sh T:III Dél-Korea W T:III Kuba PC T:II Libanon L T:III Luxemburg DN (1944.) 5Fr T:III Luxemburg Fr T:III Malajzia R T:III Malajzia R T:III Maldív-szigetek R T:III Maldív-szigetek R T:III Mauritius R T:II Mauritius R T:II/III Mexikó P T:III Mexikó P T:III Omán B T:II Omán B T:II Oroszország R szign. Shipov T:III Szovjetunió Ch T:III Szovjetunió R + 5R T:IV Szovjetunió /kincstári kiadások R, 3R, 5R komplett sor T:II Szovjetunió R T:I Pakisztán DN( ) 5R T:I Pakisztán R, 50R, 100R T:II,II/III Peru NS T:III Románia L T:II Románia L T:III Románia L T:I Sri Lanka R T:III Sri Lanka R T:II Szaúd-Arábia AH1379 (1968) 1R T:III Törökország 1970(1985). 5000L T:III Törökország 1970(1993) L T:II-/III Törökország 1970(1995) L T:II-/III Venezuela B T:II Venezuela B T:III Venezuela B T:III Jordánia F T: Nagy-Britannia p "Károly és Diana" T:BU...200

8 7083. Norvégia K V. Olaf T:2/ Törökország AH1327//2 (1910.) 1K Ag V. Muhammad T: Törökország AH1293//32 (1906.) 1K Ag II. Abdul Hamid T:2- ph Vatikán L T:1/ Numizmatikai kellékek Használt kis alakú éremtartó album 60db férőhellyel különféle méretekben Euró éremalbum, lapokkal, bontatlan csomagolásban! Euró éremalbum az új tagországok érméi részére, bontatlan csomagolásban! Numis éremtartó album, 5klf albumlappal, tokkal, kék színben Numis éremtartó album, 5klf albumlappal, zöld színben Optima éremalbum, 10klf albumlappal, fekete színben Numis éremtartó lapok, vegyes átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Numis éremtartó lapok, 25mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Numis éremtartó lapok, 34mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Numis éremtartó lapok, 44mm átmérőjű érmékhez, elválasztólapokkal (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 26mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 27mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 34mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) Optima éremtartó lapok, 65mm átmérőjű érmékhez (5db/cs) db 2-es osztású albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm db 2-es osztású albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm db 2-es osztású albumlap bankjegyekhez 11,5x18,5cm Lindner bankjegytok 140x80mm, 100db/cs Hartberger gyűrűs berakó, kék színben db Hartberger összetapasztható éremtok, klf méretekkel db Hartberger összetapasztható éremtok, klf méretekkel Lindner éremtartó zsebalbum, 8db lappal, 48 férőhellyel, bontatlan csomagolásban! Leuchtturm zsebalbum érmékhez, 8db lappal, laponként 12 férőhellyel (össz. 96fh.), kék színben, ÚJ! Zsebalbum bankjegyekhez, 20db lappal, ÚJ! Éremtartó tálca 24 férőhellyel, 42mm átmérőjű érmékhez, használt, sarka kicsit sérült Éremtartó kazetta, 1db tálcával, 24 férőhellyel, 50x50mm Éremtartó kazetta, 1db tálcával, 24 férőhellyel, 55x55mm Kis éremtartó kazetta, 12db férőhellyel, 37mm átmérőjű érmékhez Éremtartó kazetta, 1db tálcával, 24 férőhellyel, 50x50mm Lindner éremtartó kazetta, 24 férőhellyel, 32mm átmérőjű érmékhez! Gyűrűs berakó, 13db négyes osztású lappal, bankjegyekhez, nagyon jó állapotban! Gyűrűs berakó, 31db kettes osztású lappal, bankjegyekhez, nagyon jó állapotban! Gyűrűs berakó, 17db kettes osztású lappal, bankjegyekhez, nagyon jó állapotban! Gyűrűs berakó, 6db kettes osztású lappal, elválasztólapokkal, tokkal Gyűrűs berakó, 6db kettes osztású lappal, elválasztólapokkal, tokkal Gyűrűs berakó, 6db kettes osztású lappal, elválasztólapokkal, tokkal db használt kapszula klf méretekkel

9 Numizmatikai irodalom Ambrus Béla : Magyarország papírszükségpénzei Az Érem 24db példánya ig Adamovszky: Bankjegyek Alkalmi Felülbélyegzései Molnár Péter: A KORONA PÉNZRENDSZER bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra ( ) Adamovszky: Magyar Szükségpénz Katalógus Adamovszky: Magyar Bankjegy Katalógus SPECIÁL (változatok, felülbélyegzések, próbák, tervezetek) Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók "Takarék- és Hitelintézet Részvény-Társaság" részvényei 100K-ról (50 forint) érvénytelenítő lyukasztással 2 egymásutáni sorszámmal "Magyar Agrár - és Járadékbank Részvénytársaság" 4 1/2%-os záloglevele 2000K-ról, szelvényekkel "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" községi kötvénye 500Fr/475K-ról, magyar és francia nyelven, szelvényekkel "Magyar Agrár - és Járadékbank Részvénytársaság" 4 1/2%-os záloglevele 2000K-ról "Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület" nyeremény-kötvénye 100K-ról "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye A+B 100K-ról,magyar,francia és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye A+B 100K-ról,magyar,francia és német nyelven "Vajdahunyad - Gyalári Helyi Érdekű Vasut Részvénytársaság" Élvezeti-jegy "Walla József Czementárugyár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról, magyar és német nyelven "Walla József Czementárugyár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról, magyar és német nyelven Az Osztrák - Magyar Bank Záloglevele 2000K - ról magyar és német nyelven "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-jegye nyeremény kötvényhez magyar, francia és német nyelven "Tiszapolgár-Nyíregyházai Helyi érdekű Vasut Részvénytársaság" élvezeti jegy "Mezőkövesdi Népbank Részvénytársaság" részvénye 100P-ről "Mezőkövesdi Népbank Részvénytársaság" részvénye 100P-ről Munkács "Wirtschafts-Und Industrie A.G."1000K részvény 3 nyelven: cseh,francia,német "Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok számára" részvény 100P-ről, magyar és német nyelven Állami Nyereménykölcsön Államadóssági Kötvénye 50P-ről Államadóssági kötvény 50P-ről, 100P,ről és 200P-ről, szelvényekkel Állami Nyereménykölcsön Államadóssági Kötvénye 100P-ről Állami Nyereménykölcsön Államadóssági Kötvénye 200P-ről "Pannónia Innováció Részvénytársaság" részvénye Ft-ról "Magyar Jelzálog-Hitelbank" nyeremény-kötvénye Egyszáz O.É. Forintról magyar, francia és német nyelven 1924-es kifizetési és nyeremény átalakítási bélyegzővel ellátva...300

10 Papír és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok Ausztria / St. Johann H, 20H, 50H T:I Ausztria / St. Laurenz H, 20H, 50H T:I Ausztria / St. Wolfgang H, 20H, 50H T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság "4. Geld-Lotterie" sorsjegy T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság "4. Geld-Lotterie" sorsjegy T:II klf modern kupon T:I Német Birodalom / Császárság / Weimari Köztársaság / Német Államok / NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei és szükségpénzei Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Baden M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Baden M T:II Német Birodalom / Császárság / Württemberg M aláírás: Koerper/Steinhauser T:II Német Birodalom / Császárság / Altona M Z-Muster v.j.-lel + érvénytelenítő lyukasztással T:III Német Birodalom / Császárság / Altona M sorszámmal T:I Német Birodalom / Császárság / Altona M érvénytelenítő lyukasztással T:I Német Birodalom / Császárság / Altona M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Gelsenkirchen / Gewerkschaft Orange DN 100millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Lippe, Detmold M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Lippe, Detmold M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Gotha M sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Gotha M sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Gotha M sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Mannheim M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Stuttgart M Reihe2 sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Barmen / Barmer Creditbank millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Blaubeuren M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Böblingen und Sindelfingen M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság /Reichsbahndirektion Dresden milliárdM T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Erbach millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Erbach milliárd M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Erbach milliárd M T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Frankfurt millió M T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Reichsbahndirektion Frankfurt am Main millióM T:I Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Gütersloch M T:II- felső szélén kis hiány Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Speyer millió M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Stuttgart millió M T:II...200

11 7186. Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Ulm a.d. / C.D. Magirus Aktiengesellschaft M T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Ulm a. D millióM T:III Német Birodalom / Császárság M T:III Német Birodalom / Császárság M 6-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M Mäander v.j.-lel T:II Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, elő- és hátlapon 8-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M birodalmi nyomat, elő- és hátlapon 8-jegyű sorszámmal T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M "Kölner-Provisorium" T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság Rentenmark T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M békenyomat "B" alapnyomati betűvel, "R" szériabetűvel T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M köztes kiadás "E/B" T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M béke kiadás "E" T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M béke kiadás "E" T:III Német Birodalom / Weimari Köztársaság M béke kiadás "E" T:III Német 3. Birodalom M békenyomat, 8-jegyű sorszámmal, "C/J" T:III Német 3. Birodalom M békenyomat, 8-jegyű sorszámmal, "F/O" T:III Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás / Szövetségi Katonai Hatóság / USA nyomat /2M T:III Német 3. Birodalom / Szövetséges megszállás / Szövetségi Katonai Hatóság / USA nyomat M T:III NDK Pf német nyomat T:IV NDK Pf német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M szovjet nyomat T:I-/II+ szélein kissé töredezett NDK M szovjet nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M német nyomat T:III NDK M szovjet nyomat T:III NDK M szovjet nyomat T:III NDK M szovjet nyomat T:III NDK M T:III NDK M T:III...300

12 7224. NDK M T:III NDK M T:II/III NDK M T:II/III NDK M (2klf), 10M, 20M T:III NDK M (2klf), 10M, 20M T:III NDK M (2klf), 10M, 20M T:III NDK M számítógépes szedéssel T:II/III NDK M típus szedéssel T:III NDK M számítógépes szedéssel T:II NDK M számítógépes szedéssel T:II NDK M számítógépes szedéssel T:II NDK M számítógépes szedéssel T:II NDK M számítógépes szedéssel T:III NDK M számítógépes szedéssel T:I NDK M típus szedéssel T:III NDK M típus szedéssel T:III NDK M számítógépes szedéssel T:II Német Államok / Brandenburg - Ansbach /3 Taler Ag Károly Vilmos Frigyes T:3-/3 ph R! Német Birodalom / Császárság / Bajorország M Ag Ottó T:2+/ Német Birodalom / Császárság / Poroszország 1876A 2M Ag I.Vilmos T: 3/ Német Birodalom/Császárság/Poroszország M Ag T:3 ph Német Birodalom/Császárság/Poroszország M Ag T:3 k. kis ph Német Birodalom / Császárság 1873D 1M Ag T:4/3- R! Német Birodalom/Császárság 1874B 20Pf Ag T:2-pici ü Német Birodalom/Császárság 1875J 20Pf Ag T: Német Birodalom/Császárság 1877A 50Pf Ag T: Német Birodalom / Császárság 1906A 1/2M Ag T: Német Birodalom / Császárság 1910A 25Pf T: Német Birodalom / Császárság 1914A 1M Ag T:2-/2 k Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1927A 50Rpf T: Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1929E 3RM Ag "Meissen" T: 2/ Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1930G 3RM Ag "Zeppelin" "törött szárny" tévveret!t: 1- (ex 1) Német 3. Birodalom 1934D 1M T: Német 3. Birodalom 1934D 5M Ag "Garnisonkirche" T:3 ph Német 3. Birodalom 1934F 5M Ag "Garnisonkirche" T:3 ph Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Garnisonkirche" T:3 ph Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:3 pici ph Német 3. Birodalom 1935F 5M Ag "Hindenburg" T:2- kis ph Német 3. Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:3 ph Német 3. Birodalom 1936D 5M Ag "Hindenburg" T:3+ ü. kis ph Német 3. Birodalom 1936F 5M Ag "Hindenburg" nagy h.k-tel T:2 ph Német 3. Birodalom 1936J 5M Ag "Hindenburg" T:2-/3+ k

13 7266. Német 3. Birodalom 1937E 2M Ag "Hindenburg" T:2/3 k Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T:3+ k Német 3. Birodalom 1938B 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1938E 2M Ag "Hindenburg" T: Német 3. Birodalom 1939A 2M Ag "Hindenburg" T:2/ Német 3. Birodalom 1939A 5M Ag "Hindenburg" nagy h.k.-tel T:2- k NSZK 1951F 5M Ag T: NSZK 1951G 5M Ag T: NSZK 1951J 5M Ag T: NSZK 1956J 5M Ag T: NSZK 1957F 5M Ag T: NSZK 1958D 5M Ag T: NSZK 1958D 5M Ag T: NSZK 1960F 5M Ag T: NSZK 1961D 5M Ag T: NSZK 1963D 5M Ag T: NSZK 1964F 5M Ag T: NSZK M Ag "Fichte" T: NSZK 1965D 5M Ag T:2-/ NSZK 1965F 5M Ag T:2-/ NSZK 1965G 5M Ag T: NSZK 1965J 5M Ag T: NSZK 1966D 5M Ag T: NSZK 1966G 5M Ag T: NSZK 1967J 5M Ag T:3 k NSZK 1968G 5M Ag T:2-/ NSZK M Ag "Raiffeisen" T: NSZK 1966J 5M Ag T: NSZK M Ag "Leibniz" T: NSZK 1967G 5M Ag T: NSZK M Ag "Humboldt" T: NSZK M Ag "Humboldt" T: NSZK 1968D 5M Ag T: NSZK M Ag "Gutenberg" T:ex NSZK M Ag "Pettenkofer" T: NSZK M Ag "Pettenkofer" T: NSZK 1969D 5M Ag T:2-/ NSZK M Ag "Mercator" T:ex NSZK M Ag "Mercator" T: NSZK M Ag "Fontane" T:2 k NSZK M Ag "Fontane" T: NSZK 1970G 5M Ag T: NSZK 1970J 5M Ag T:

14 7309. NSZK M Ag "Beethoven" T: NSZK M Ag "Beethoven" T: NSZK 1971D 5M Ag T: NSZK 1971G 5M Ag T:2-/ NSZK M Ag "Dürer" T: NSZK M Ag "Dürer" T: NSZK M Ag "Reichsgründung" T:ex NSZK M Ag "Reichsgründung" T: NSZK 1972F 5M Ag T:2-/ NSZK 1972J 5M Ag T:3+/ NSZK 1972D 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1972F 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1972G 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1972G 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1972J 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1972J 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1972J 10M Ag "Olympia" T: NSZK 1973F 5M Ag T: NSZK 1973G 5M Ag T:2-/ NSZK 1973J 5M Ag T: NSZK M Ag "National-Versammlung" T: NSZK M Ag "National-Versammlung" T: NSZK M Ag "Kopernikus" T: NSZK M Ag "Kopernikus" T: NSZK 1974F 5M Ag T: NSZK 1974G 5M Ag T:2- kis ph NSZK 1974G 5M Ag T: NSZK M Ag "Kant" T: NSZK M Ag "Kant" T: NSZK M Ag "Grundgesetz" T: NSZK M Ag "Grundgesetz" T: NSZK M Ag "Denkmalschutz" T: NSZK M Ag "Ebert" T: NSZK M Ag "Schweitzer" T: NSZK M Ag "Schweitzer" T: NSZK M Ag "Archeologisches Institut" T: NSZK M Ag "Archeologisches Institut" T: NSZK M Ag "Kleist" T:ex NSZK M Ag "Neumann" T: NSZK M Ag "Neumann" T: NSZK M Ag "Stresemann" T: NSZK M Ag "30 éves az Európai Közösség" T:BU NSZK M Ag "750 éves Berlin" T:BU

15 7352. NSZK M Ag "Carl Zeiss" T:BU NSZK M Ag "Arthur Schopenhauer" T:BU NSZK M Ag "40 éves az NSZK" T:BU NSZK M Ag "2000 éves Bonn" T:BU NSZK M Ag "800 éves a Német Rend" T:BU NSZK M Ag "Barbarossa Frigyes" T:BU NSZK M Ag "Brandenburgi kapu" T:BU NSZK M Ag "Käthe Kollwitz" T:BU NSZK M Ag "100 éves Pottsdam" T:BU NSZK M Ag "Robert Koch" T:BU NSZK M Ag "Német ellenállás" T:BU NSZK M Ag "Johann Gottfried Herder" T:BU NSZK M Ag "Frauenkirche" T:BU NSZK M Ag "Oroszlán Henrik" T:BU NSZK M Ag "Wilhelm Conrad Röntgen" T:BU NSZK M Ag "Wilhelm Adolf Kolping" T:BU NSZK M Ag "Westfáliai béke" T:BU NSZK M Ag "50 éves az Alkotmány" T:BU NSZK M Ag "EXPO 2000" T:BU NSZK M Ag "EXPO 2000" T:BU NSZK M Ag "Nagy Károly - Aacheni dóm" T:BU NSZK M Ag "Nagy Károly - Aacheni dóm" T:BU Külföldi és magyar érmés és bankjegyes borítékok, emléklapok "Magyar Millennium" ezüstözött Br emlékérem, érmés borítékon T:PP Csak 3000db! Belize $ érmés, bélyeges borítékon, elsőnapi alkalmi bélyegzővel T: Mali Fr érmés, bélyeges boríítékon, ismertetővel T: Málta c érmés, bélyeges borítékon, hátoldalon ENSZ New York bélyegekkel és alkalmi bélyegzővel T: NDK M érmés, bélyeges borítékon, hátoldalon ENSZ New York bélyeggel és alkalmi bélyegzővel T:BU Tanzánia S érmés, bélyeges borítékon, hátoldalon ENSZ New York bélyegekkel és alkalmi bélyegzővel T:BU Thaiföld B érmés, bélyeges borítékon, hátoldalon ENSZ New York bélyegekkel és alkalmi bélyegzővel T: Uruguay NP érmés, bélyeges borítékon T: Vietnám H érmés, bélyeges borítékon, hátoldalon ENSZ New York bélyegekkel és alkalmi bélyegzővel T: Ausztrália DN(1983.) 1$ bankjegyes boríték leírással T:I Bahama - szigetek L 1974(1984) 1$ bankjegyes boríték leírással T:I Bahrain /2D bankjegyes boríték, leírással T:I Barbados DN(1973) 1$ bankjegyes boríték leírással T:I Belize $ bankjegyes boríték leírással T:I Brunei R bankjegyes boríték, leírással T:I Cayman-szigetek L.1974.(1981.) 1$ bankjegyes boríték leírással T:I

16 7390. Ciprus c bankjegyes boríték leírással T:I Comore - szigetek DN(1994) 500F bankjegyes boríték, leírással T:I Egyesült Arab Emirátusok DN(1982). 5D bankjegyes boríték, leírással T:I Franciaország F bankjegyes boríték, leírással T:I Gambia DN ( ) 1D bankjegyes boríték leírással T:I Gibraltár Pound bankjegyes boríték leírással T:I Guatemala /2Q bankjegyes boríték leírással T:I Honduras L bankjegyes boríték leírással T:I India R bankjegyes boríték leírással T:I Írország Pound bankjegyes boríték leírással T:I Jemen R bankjegyes boríték leírással T:I Jersey DN(1989) 1Pound bankjegyes boríték, leírással T:I Jugoszlávia D bankjegyes boríték, leírással T:I Katar DN (1980.) 1R bankjegyes boríték leírással T:I Kelet - Karibi Államok DN(1965) 1$ "L" fnysal bankjegyes boríték leírással T:I Kelet-Karibi Államok ( ) 1$ bankjegyes boríték leírással T:I Lesotho 84. 2M bankjegyes boríték leírással T:I Malaysia DN (1986.). 1$ bankjegyes boríték leírással T:I Man - szigetek DN(1983.) 1Pound bankjegyes boríték, leírással T:I Málta L (1979.) 1L bankjegyes boríték leírással T:I Olaszország L bankjegyes boríték leírással T:I Oman B bankjegyes boríték leírással T:I Nicaragua C bankjegyes boríték leírással T:I St. Helena DN(1981) 1Pound bankjegyes boríték leírással T:I Zimbabwe D bankjegyes boríték leírással T:I Külföldi bankjegyek Afganisztán A (5x) egymásutáni sorszámmal T:I Bahama-szigetek $ szign. Donaldson T:III Bahama-szigetek $ szign. Donaldson T:III Bahama-szigetek $ "Kolumbusz" emlékkiadás T:III Belgium Fr egymásutáni sorszámokkal (20x) T:I,I Belgium DN( ) 100Fr T:II Belgium DN( ) 100Fr T:III Belgium DN( ) 100Fr T:II Belgium Fr T:III Belgium DN( ) 500Fr T:II Belgium DN( ) 100Fr T:III Belgium DN(1995.) 200Fr T:III Ceylon R T:III Ceylon R T:III- kis hiánnyal Ceylon R T:I Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Görögország / német megszállás II. V.H Dr vízjeles papíron T:III...600

17 7432. Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Görögország / német megszállás II. V.H Dr T:III Hollandia G T:II Hollandia G T:II Hollandia G T:II India DN III. kiadás 10R, 20R, 50R T:III Indonézia R T:II-/III Indonézia kis tétel, benne 6db klf bankjegy T:II,II Kelet-Karibi Államok $ T:III Kelet-Karibi Államok $ "L" T:II-/III Libanon L T:III Líbia D T:III Luxemburg Fr T:II Luxemburg DN(1986.) 100Fr T:III Luxemburg DN(1986.) 100Fr T:III Luxemburg DN(1986.) 100Fr T:III Mauritius R T:II/III Mauritius R T:II Oroszország / kincstári kiadások R, 250R T:III,III- (10R-en jobb oldalon kis hiány) Szovjetunió / kincstári kiadások GR T:II/III Szovjetunió / kincstári kiadások GR T:II Szovjetunió / kincstári kiadások GR T:II Szovjetunió / kincstári kiadások GR T:II Szovjetunió Ch T:III Szovjetunió R T:III Szovjetunió R T:III Szovjetunió R T:II Szovjetunió R T:II Oroszország R T:II Románia L, 5L, 10L, 100L T:III Spanyolország P + 10P T:III Sri Lanka R T:III Sri Lanka R T:II Szaúd-Arábia AH1375 (1956) 1R T:III Szaúd-Arábia AH1379 (1968) 10R T:III Szingapúr $ szign. Hon Sui Sen T:II Szingapúr $ T:III Amerikai Konföderációs Államok db klf állam bankjegyeinek facsimile kiadásai, eredeti borítékban T:I Vietnam D T:II

18 Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek Ausztria / Osztrák-Magyar Bank K T:II- alul és felül beszakadással! R! Ft "Szabadságharc" "bűntetettnek" tévnyomat! T:II Ft "Szabadságharc" T:II Ft "Kossuth bankó" T:szépen restaurált K T:szépen restaurált, tisztított K T:III K T:II K (5x) T:III K (2x) T:III K T:III K T:II K T: I- kis sarok hajlással K piros "Magyarország" körbélyegzővel T: III K "Más törvényes" T:III K előlapi nyomat erősen balra csúszva! T:III f (4x) T:I,I K (4x) egymás utáni sorszámokkal T:I K (5x) "*"-gal egymás utáni, ill. kis ugrású sorszámokkal T:I K (100x) egymásutáni sorszámokkal, eredeti banki szalaggal T:I,I K T:II K T:II-/III K T:II+/III K 8f fny-sal T:III K T:III+ tisztítva! "Magyar Pénzjegy" P (50x) T:II,II/III P "*-gal" (50x) T:II,II/III P (50x) T:II,II/III P (50x) T:II,II/III P (50x) T:II,II/III P (2x) egymás utáni sorszámokkal T:I P zöld "Városi Pártvezető - Sopron" + nyilaskereszt fny-sal T:I P "*"-gal T:II+ alig látható egyszeri hajlás P(50x) T:2/ P (2x) egymás utáni sorszámmal T:I P T:I erős papírráncokkal! kis "VH" tétel 12db, benne 1P (3x), 2P (2x), 5P (1x), 10P (2x), 20P (1x), 50P (2x), 100P (1x) T:II,III (többségében) P "V.H." "ö" betű felett ékezett nyitott! T:III P "V.H."T:I P(2x) az egyiken az alsó szövegben "büntetés" szóban az "e" betűn nincs ékezet T:I-,I ezerP 2klf variáns, egyik világosbarna hátoldallal T:II + III...900

19 millió P (50x) T:II,II/III milliárd P (50x) T:II,II/III MP (50x) T:II,II/III Ft T:szépen restaurálva Ft T:II Ft T:II/III+ tisztítva Ft (8x) + 20Ft (4x) T:II (többségében), III (2db) Ft T:I kisebb papírráncokkal! Ft "ED" "Millenium" (2x) egymásutáni sorszámokkal T:I Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények Argentína "Buenos Aires Yacht Club Argentina" Ag 12,2g T: Németország DN "Leonardo da Vinci - St. Hieronymus" Ag (925) emlékére, 66g T:PP Díszkiadásban (tok sérült)! Németország DN "Leonardo da Vinci - Isabella d'este" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Zenész képmása" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Női portré (Ginevra de Benzi)" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Ókori harcos" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Tölgyfalevél" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Macskák és párducok" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Hermelines hölgy" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Tanulmány a térdeplő Lédához" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Tanulmány Léda fejéhez" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! Németország DN "Leonardo da Vinci - Táncoló lányok" Ag (925) emlékérem 66g T:PP Díszkiadásban! NSZK "50 éves a német pénz" Ag 26,2g T:ex Svájc "100Fr-os bankjegy" ffém, multicolor emlékérem T:PP Vatikán DN "Michelangelo-La Pieta - II.János Pál pápa" ffém emlékérem T:BU Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények DN "Magyarok krónikája - Kossuth Lajos" 1907-es 5K mintájára vert modern ffém emlékérem, multicolor T:PP DN "Cipész Ipartestület - Szakkiállítás" Br emlékérem T:2/ "BNV"-"Magyar Állami Pénzverő" Alu zseton T:1/ "MÉE - Baranya megyei éremgyűjtők" piefort (vastag) Br emlékérem T: "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére" Ag (835) zseton 6g T:PP DN "Káma-szútra" Ag (999) emlékérem sorozat 7db, 7x 1oz. T:PP Eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal, csak 1000db!

20 Külföldi szettek és próbaszettek Bahama-szigetek c-5$ 9klf db, benne 4db Ag (50c, 1$, 2$, 5$) br. 100,43g, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Barbados c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) 69g, díszcsomagolású szettben T:PP Barbados c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) 69g, díszcsomagolású szettben T:PP Barbados c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) 69g, díszcsomagolású szettben T:PP Barbados c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) 69g, díszcsomagolású szettben T:PP Belize c-10$ 8klf db, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ 8klf db, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ 8klf db, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ Ag 8klf db Ag (102.79g), díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ Ag 8klf db Ag (102.79g), díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ Ag 8klf db Ag (102.79g), díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ 8klf db, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Belize c-10$ Ag 8klf db Ag (98,49g), díszkiadású szettben! T:PP Csak 1826db, tanúsítvánnyal! Brit Virgin-szigetek c-1$ 6klf db, benne 1db Ag (1$,) 25,7g, szettben T:PP Brit Virgin-szigetek c-1$ 6klf db, benne 1db Ag (1$,) 25,7g, díszkiadású szettben T:PP Tanúsítvánnyal! Brit Virgin-szigetek c-1$ 6klf db, benne 1db Ag (1$,) 25,7g, díszkiadású szettben T:PP Tanúsítvánnyal! (Vákuum kicsit sérült, ezért kis barnulás van az 1$-oson) Brit Virgin-szigetek c-1$ 6klf db, benne 1db Ag (1$,) 25,7g, díszkiadású szettben T:PP Tanúsítvánnyal! Brit Virgin-szigetek c-1$ 6klf db, benne 1db Ag (1$,) 25,7g, díszkiadású szettben T:PP Tanúsítvánnyal! Brit Virgin-szigetek c-1$ 6klf db Ag, 62,92g, "Koronázási jubileum" díszkiadású Ag szettben T:PP Tanúsítvánnyal! Csak 6196db! Cook-szigetek c-5$ 8klf db, benne 1db Ag (5$) 27,3g, díszkiadású szettben T:PP Tanúsítvánnyal! Fülöp-szigetek s-50P 8klf db, benne 2db Ag (25P, 50P) br. 52,4g, szettben! T:PP Guyana c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) br. 79,53g, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Quebec" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Quebec" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Quebec" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like)

21 7570. Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Kenu" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Confederation Centenial" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada c- 1$ Ag "Confederation Centenial" 6klf db, benne 4x Ag! szettben eredeti "pliofilm" csomagolásban T:PL (Proof-Like) Kanada $ Ag "Olimpia" szett, benne 10 klf db! T:PP Eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal! Pápua Új-Guinea t-10K 8klf db, benne 2db Ag (5K, 10K) br. 69,2g, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Pápua Új-Guinea t-10K 8klf db, benne 2db Ag (5K, 10K) br. 69,2g, szettben! T:PP Pápua Új-Guinea t-10K 8klf db, benne 2db Ag (5K, 10K) br. 69,2g, díszkiadású szettben! T:PP Tanúsítvánnyal! Trinidad és Tobago c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) 64,7g, szettben T:PP Trinidad és Tobago c-10$ 8klf db, benne 2db Ag (5$, 10$) 64,7g, díszkiadású szettben T:PP Tanúsítvánnyal! Római Köztársaság / Császárság Római Császárság I.PHILIPPUS ARABS Antoninian Ag "SECVRIT ORBIS" T: Római Császárság URBS ROMA (I.Constantinus alatt) Nummi, felirat nélkül, ikreket szoptató farkasl T: Római Császárság I.CONSTANTINUS II.CONSTANTIUS Nummi (2klf db) T: Római Császárság I.CONSTANTINUS II.CONSTANTIUS Nummi (2klf db) T: Római Császárság I.LICINIUS Follis "SOLI INVICTO COMINI / A-F / R*P" T:2/3+ kis kitörés Római Császárság CRISPUS Follis "CAESARVM NOSTRORVM / VOT X" T: Római Császárság II.CONSTANTIUS Nummi "FEL TEMP REPARATIO / ASIS" (ledöfő típus) T: Római Császárság II.CONSTANTIUS Nummi "GLORIA EXERCITVS / ASIS" T: Római Császárság CONSTANS II.CONSTANTIUS Nummi (2klf db) T: Római Császárság II.IULIANUS Bronzpénz "VOT X MVLT XX" T:

22 7595. Római Császárság GRATIANUS Bronzpénz "GLORIA ROMANORVM / SIS" T:3.800 Külföldi és magyar arany- és platinapénzek, nemesfém tömbök Ft Au "Erkel Ferenc" T:PL Külföldi fém- és ezüstpénzek a középkortól napjainkig ,9kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új ,4kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új ,58kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új Kis vegyes külföldi tétel, 14db T:vegyes Ausztrália p Ag V.György T:3/ Ausztrália c "Cook kapitány ausztrál utazása" T: Ausztrália $ "Olimpia - súlyemelés" T:BU Eredeti díszcsomagolásban! Ausztrália $ "Olimpia - íjászat" T:BU Eredeti díszcsomagolásban! Ausztrália $ "Olimpia - vitorlázás" T:BU Eredeti díszcsomagolásban! Ausztrália $ "Olimpia - futás" T:BU Eredeti díszcsomagolásban! Ausztria Sch Ag "Theodor Billroth" T: Ausztria Sch Ag "Joseph Haydn" T:1-/ Ausztria Sch Ag "Ignaz Seipel" T: Ausztria Sch Ag "Engelbert Dollfuss" T: Ausztria Sch Ag "Karl Lueger" T: Ausztria Sch Ag "Eugen von Savoyen" T: Ausztria Sch Ag "Eugen von Savoyen" T: Ausztria Sch Ag "Fischer von Erlach" T: Ausztria Sch Ag "Fischer von Erlach" T: Ausztria Sch T: Ausztria Sch Ag "Bécsi Börze" T:PP Ausztria Sch T: Ausztria Sch T: Ausztria Sch "Joseph Haydn" T: Ausztria Sch "Hochosterwitz vára - Karintia" T: Ausztria Sch "Grafenegg kastély" T: Ausztria Sch "Grafenegg kastély" T: Ausztria Sch "200 éves Linz egyházmegye" T: Ausztria Sch "Salzburg - Johann Ernst von Thun" T: Ausztria Sch Ag "150 éves a vasút" T: Ausztria Sch "Tirol" T: Ausztria Sch "Franz Grillparzer" T: Ausztria Sch "Franz Grillparzer" T: Ausztria Sch "Tirol" T: Ausztria Sch "Georgenbergi egyezmény" T: Ausztria Sch "Franz Grillparzer" T:BU Ausztria Sch "Bécsi Pénzverde" T:2 kis ph Ausztria Sch "Bécsi Pénzverde" T:BU...400

DPD Express szolgáltatás

TRIOTEL Távközlési Kft.

TRIOTEL Távközlési Kft.

TRIOTEL Távközlési Kft.

EGYEDI SZOLGÁLTATÁSI SZERZŐDÉS

56. Numizmatikai gyorsárverés

56. Numizmatikai gyorsárverés 56. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhatodik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. március 7-8-9-én. Ajánlattételi

XII. sz. melléklet Díjszabás

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás)

2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) 2-19 sz. melléklet (Tiszavasvári fejállomás) Termékek, szolgáltatáscsomagok, ezek elérhetőségeinek jellemzői KTV Csomagok Tuti TV-I. Tuti TV-II. Tuti TV-III. Tuti TV-I. üdülő Tuti TV-II. üdülő Tuti TV-III.

63. Filatéliai gyorsárverés

Az Invitel Távközlési Zrt.

Az Invitel Távközlési Zrt. Az Invitel Távközlési Zrt. által kisvállalati előfizetők számára nyújtott elektronikus hírközlési és médiaszolgáltatások Általános Szerződési Feltételei 2. számú melléklete Díjszabás Hatályba lépés napja:

2-20 sz. melléklet (Lepsény fejállomás)

2-20 sz. melléklet (Lepsény fejállomás) 2-20 sz. melléklet (Lepsény fejállomás) Termékek, szolgáltatáscsomagok, ezek elérhetőségeinek jellemzői KTV Csomagok Tuti TV-I. Tuti TV-II. Tuti TV-III. Tuti TV-I. üdülő Tuti TV-II. üdülő Tuti TV-III.

5. Numizmatikai gyorsárverés

5. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között. Ajánlattételi határidő: augusztus

60. Filatéliai gyorsárverés

61. Filatélia gyorsárverés

81. Numizmatikai gyorsárverés

Hallgatók külföldön 1

Hallgatók külföldön 1 Polónyi István Hallgatók külföldön 1 Ebben a tanulmányban a hazánktól távol tanuló felsőoktatási hallgatók számának és összetételének nemzetközi alakulását és annak néhány sajátosságát vizsgáljuk, azzal

Felnőttkori túlsúly és elhízás globális előfordulása régiónként

TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK

TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK TANET KFT. HELYHEZKÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS...3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI TERÜLET...9 3. sz. melléklet - ADATVÉDELMI

32. Numizmatikai gyorsárverés

7. Numizmatikai gyorsárverés

7. Numizmatikai gyorsárverés Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetedik numizmatikai árverésének

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Jelen ÁSZF mellékletben szereplő szolgáltatások 2014. július 28-ától Algyő, Ásotthalom, Baks, Balástya, Békéscsaba, Bordány, Cegléd, Csengele, Debrecen,

TÁJÉKOZTATÓ A COMMON REPORTING STANDARD (TOVÁBBIAKBAN: CRS) SZERINTI PÉNZÜGYI SZÁMLÁKKAL KAPCSOLATOS ADÓILLETŐSÉG VIZSGÁLATRÓL (CRS Tájékoztató)

TÁJÉKOZTATÓ A COMMON REPORTING STANDARD (TOVÁBBIAKBAN: CRS) SZERINTI PÉNZÜGYI SZÁMLÁKKAL KAPCSOLATOS ADÓILLETŐSÉG VIZSGÁLATRÓL (CRS Tájékoztató) TÁJÉKOZTATÓ A COMMON REPORTING STANDARD (TOVÁBBIAKBAN: CRS) SZERINTI PÉNZÜGYI SZÁMLÁKKAL KAPCSOLATOS ADÓILLETŐSÉG VIZSGÁLATRÓL (CRS Tájékoztató) JOGSZABÁLYI HÁTTÉR: 2014 októberében több mint 50 ország,

84. Numizmatikai gyorsárverés

84. Numizmatikai gyorsárverés 84. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannegyedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. október 15-16-17-én nyitvatartási

17. Numizmatikai gyorsárverés

6. Numizmatikai gyorsárverés

DPD Szolgáltatás leírás

DPD Szolgáltatás leírás Szolgáltatások Bemutatása belföldi és nemzetközi csomagfuvarozásra A DPD története Európa egyik vezető csomagszállító szolgáltatója, a DPD, multinacionális vállalatok és hagyományos postai szolgáltatók

MAGYARORSZÁG -ajánlat készült: 2014 március 10.- H Zóna 1-3

Megyei Egészségügyi Vagyonkezelı és Ingatlan Hasznosító Kft. Magyar Telekom Nyrt. Beszédcélú Távközlési Szolgáltatási Szerzıdés

Megyei Egészségügyi Vagyonkezelı és Ingatlan Hasznosító Kft. Magyar Telekom Nyrt. Beszédcélú Távközlési Szolgáltatási Szerzıdés Megyei Egészségügyi Vagyonkezelı és Ingatlan Hasznosító Kft. Magyar Telekom Nyrt. Beszédcélú Távközlési Szolgáltatási Szerzıdés Szerzıdésszám: ICCM/2010/0028967/0 Ügyiratszám: ICCM/2010/478706 Szolgáltatási

MELLÉKLETEK. Hatályba lépés ideje: 2009.április 03.

MELLÉKLETEK. Hatályba lépés ideje: 2009.április 03. MELLÉKLETEK Hatályba lépés ideje: 2009.április 03. TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS...3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI TERÜLET...21 3. sz. melléklet - ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ...1 1. Bevezetés...1

NeoPhone a NetTelefon

NeoPhone a NetTelefon NeoPhone a NetTelefon NeoPhone VoIPer árlista Forgalmi díjak (Ft/perc) Nappali időszak Kedvezményes időszak Nettó Bruttó Nettó Bruttó NeoPhone hálózaton belüli hívások 0,00 0,00 0,00 0,00 NeoPhone hálózaton

55. Filatéliai gyorsárverés

85. Numizmatikai gyorsárverés

85. Numizmatikai gyorsárverés 85. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. december 3-4-5-én nyitvatartási

23. Numizmatikai gyorsárverés

23. Numizmatikai gyorsárverés 23. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 13.

Hatályos: 2013.12.01. 1/16

Hatályos: 2013.12.01. 1/16 Díjszabás MOL mobile előre fizetett mobilszolgáltatás esetén, MOL mobile ügyfelek részére A MOL mobile Általános Szerződési Feltételek (a továbbiakban: ÁSzF) e Jelen díjszabás 2013. december 1. napjától

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 FELSŐOKTATÁSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA202 SZAKKÉPZÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

EBTP (Európai Üzleti Vizsgálati Minta) Kérdőív a jogszabályi háttér minőségével kapcsolatosan

EBTP (Európai Üzleti Vizsgálati Minta) Kérdőív a jogszabályi háttér minőségével kapcsolatosan EBTP (Európai Üzleti Vizsgálati Minta) Kérdőív a jogszabályi háttér minőségével kapcsolatosan 25.05.2005-31.12.2005 A beállított feltételeknek 826 felel meg a(z) 826 válaszból. Jelölje meg vállalkozásának

79. Numizmatikai gyorsárverés

79. Numizmatikai gyorsárverés 79. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkilencedik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. május 14-15-16-án nyitvatartási

AZ EURÓPAI KÖZÖSSÉGEK BIZOTTSÁGA. Javaslat A TANÁCS HATÁROZATA

AZ EURÓPAI KÖZÖSSÉGEK BIZOTTSÁGA. Javaslat A TANÁCS HATÁROZATA AZ EURÓPAI KÖZÖSSÉGEK BIZOTTSÁGA Brüsszel, 13.6.2006 COM(2006) 303 végleges 2006/0101 (ACC) Javaslat A TANÁCS HATÁROZATA az Európai Közösség, valamint egyrészről Barbados, Belize, a Kongói Köztársaság,

21. Numizmatikai gyorsárverés

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK

ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK ALKALMAZANDÓ TÁMOGATÁSI RÁTÁK KA2 KÖZNEVELÉSI STRATÉGIAI PARTNERSÉGEK 1. Projektmenedzsment és megvalósítás Hozzájárulás a koordinátor intézmény tevékenységeihez 500 euró havonta Hozzájárulás a partner

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek... 1 1. Általános rendelkezések... 5 1.1 Megrendelési feltételek... 5 1.1.1 Egyéni előfizetők esetében...

Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek Szolgáltatások, díjcsomagok, díjazási feltételek...1 1. Általános rendelkezések...5 1.1 Megrendelési feltételek...5 1.1.1 Egyéni előfizetők esetében...5

15. Numizmatikai gyorsárverés

15. Numizmatikai gyorsárverés 15. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 6-8. között.

18. Numizmatikai gyorsárverés

Hatályos: 2013. november 01-től

Hatályos: 2013. november 01-től Vidékháló Kft. HELYHEZ KÖTÖTT TELEFON- SZOLGÁLTATÁS ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK MELLÉKLETEK Hatályos: 2013. november 01-től TARTALOM 1. sz. melléklet - DÍJSZABÁS... 3 2. sz. melléklet - SZOLGÁLTATÁSI

22. Numizmatikai gyorsárverés

38. Filatéliai gyorsárverés

14. Filatéliai gyorsárverés

1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás.

1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás. 1. Forgalmi díjak Havidíj bruttó Alap tarifacsomag (Forgalmi díj komponensei: Perc díj) 990 Másodperc alapú számlázás Csúcs időszak Kedvezményes időszak (munkanapokon 07 és 18 óra (munkanapokon 18 és 07

használati útmutató A Tartalomjegyzékben az országok listája található ABC sorrendben az oldalszámok feltüntetésével

használati útmutató A Tartalomjegyzékben az országok listája található ABC sorrendben az oldalszámok feltüntetésével használati útmutató Annak érdekében, hogy a külföldre szóló küldeményekkel kapcsolatos tudnivalókat egy helyen lehessen elérni, mind a postai dolgozók, mind az ügyfelek részére egy színvonalas, mindig

LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK

LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK 1. LAKOSSÁGI FORINT SZÁMLACSOMAGOK Lakossági forint számlacsomagok Számlacsomag neve STANDARD ELEKTRONIKUS Számlavezetés költségei Számlavezetés díja/hó 24 18 Törzsbetét

KÉPZŐ- ÉS IPARMŰVÉSZETI LEKTORÁTUS 1014 BUDAPEST I. ÚRI U. 54-56. Előadó: Vasas Edit

KÉPZŐ- ÉS IPARMŰVÉSZETI LEKTORÁTUS 1014 BUDAPEST I. ÚRI U. 54-56. Előadó: Vasas Edit KÉPZŐ- ÉS IPARMŰVÉSZETI LEKTORÁTUS 1014 BUDAPEST I. ÚRI U. 54-56. Előadó: Vasas Edit POSTACĺM: 1250 BUDAPEST 1 PF. 17. Ügyiratszám: Szk-33/2005 TELEFON: 356-7444/122, 104; FAX: 356-1764 Hivatk. szám: MNB/25407/2005