13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK

Download "13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK"

1 13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma Tétel Kikiáltási ár HUF Leütési ár Moritz Ledeli ( ) Ugratás Tus, fedőfehér, papír 29 X 26 cm Jelezve jobbra lent: M. Ledeli Márton Lajos (Székelyudvarhely, 1891 Budapest, 1953) Beszélgetők Akvarell, papír 10 X 15 cm Jelezve jobbra lent: Márton L Sergin jelzéssel Lóverseny Rézkarc, papír 390 X 410 mm Jelezve jobbra lent: Sergin Párizs, 925 Perlmutter Izsák (Pest, 1866 Budapest, 1932) Olvasó nő Akvarell, papír 21 X 30 cm Jelezve jobbra lent: Perlmutter 890 Paris Anton Perko (Feldbach, Dubrovnik, 1905) Észak-Afrikai városka Papír, akvarell 23,5 X 34,5 cm Jelezve jobbra lent: A. Perko Kelety Gusztáv (Pozsony, 1834 Budapest, 1902) Visegrád vára Akvarell, papír 330 X 475 mm Hátoldalon: Kelety Gusztáv hagyatéki pecsét és autográf felirat Feszty Árpád (Ógyalla, 1856 Lovran, 1914) Vadvirágok Akvarell, papír 31 X 28 cm Jelezve jobbra lent: Feszty Árpád Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, Budapest, 1898) Fiatal hölgy fehér ruhában Akvarell, fedőfehér, papír 26,5 X 20,5 cm Jelezve jobbra lent: Barabás Róth Miksa (Pest, 1865 Budapest, 1944) Ólomüveg terv a kassai Szt. Mihály templomba és 1 korabeli plakát Tus, akvarell, papír 47 X 30cm Jelezve jobbra lent: Pinx M. Roth 94 Kontuly Béla (Miskolc, 1904 Budapest, 1983) A Központi Szeminárium Szt. László freskójának vázlatterve Tempera, karton 460 X 455 mm Jelezve középen lent: Kontuly Béla Koszkol Jenő (Dorog, 1868 Budapest, 1935) Várrom Akvarell, papír 27 X 21 cm Jelezve balra lent: Koszkol Jenő Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 Budapest, 1932) Itáliai emlék Ceruza, papír 16 X 21 cm Jelezve jobbra lent: GL Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 Cinkota, 1910) Kéztanulmány Ceruza, papír 16 X 10 cm Jelezve jobbra fent: Hagyatéki bélyegző Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 Budapest, 1932) Női portré Ceruza, papír 15 X 11 cm Jelezve jobbra lent: Gulácsy Perlmutter Izsák (Pest, 1866 Budapest, 1932) Hölgy konflison Diópác, papír 28 X 20,5 cm Jelezve jobbra lent: Perlmutter Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 Budapest, 1932) Szerelem Na'Conxypan-ban, 1910 körül Vegyes technika, papír 32,5 X 25,5 cm Jelezve jobbra lent: Gulácsy Prihoda István (Kolozsvár, 1891 Budapest, 1965) Lóversenyen Rézkarc, papír 145 X 300 mm Jelzés nélkül Aszódi Weil Erzsébet (Budapest, Budapest, 1976) Utcai forgatag Rézkarc, papír 370 X 550 mm Jelezve jobbra lent: Weil Erzsébet _ _ _ _

2 Tipary Dezső (Horváti, 1887 Budapest, 1967) Nyírfák Rézkarc, papír 350 X 285 mm Jelezve jobbra lent: Tipary Dezső, 1910 Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 Budapest, 1932) Akt Ceruza, papír 105 X 65 mm Jelezve balra lent: GL Schönberger Armand (Galgóc, 1885 Budapest, 1974) Kávéházban Szén, papír 285 X 215 mm Jelezve jobbra lent: Schönberger Schönberger Armand (Galgóc, 1885 Budapest, 1974) New York Kávéház Vegyes technika, papír 40 X 28 cm Jelezve jobbra fent: Schönberger A Zilzer Gyula (Budapest, New York, 1969) L'opium Litográfia, papír 320 X 240 mm Jelezve jobbra lent: Gy. Zilzer 1924 Jelezve balra lent: L'opium Csánky Dénes (Budapest, 1885 São Paulo, 1972) Piac a Rialto mellett Akvarell, papír 430 X 305 mm Jelezve jobbra lent: Csánky Báró Mednyánszky László (Beckó, 1852 Bécs, 1919) Parasztlegény Diópác, fedőfehér, papír Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Bécs és hagyatéki bélyegző Védett (86909/70) Báró Mednyánszky László (Beckó, 1852 Bécs, 1919) Magyar honvéd Ceruza, papír 310 X 240 mm Jelezve jobbra lent: Mednyánszky és hagyatéki bélyegző Hátoldalon: Pálmai József igazolása Haranghy Jenő (Debrecen, 1894 Budapest, 1951) Önarckép vázlat a bányából Ceruza, papír 180 X 305 mm Jelzés nélkül Hátoldalon: Kiállítási etikett és autográf felirat Báró Mednyánszky László (Beckó, 1852 Bécs, 1919) Katonák Olaj, papír 34 X 48 cm Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Uitz Béla (Mehala, 1887 Budapest, 1972) Sirató Papír, rézkarc 180 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Uitz B. 919 Dési Huber István (Nagyenyed, 1895 Budapest, 1944) Pieta Rézkarc, papír 96 X 135 mm Jelezve jobbra lent: Dési Huber István rézkarc Jelezve balra lent: Pieta, Milano, 1927 Kolozsváry Sándor (Bánffyhunyad, Hidegség, 1944) Árkádiai jelenet Rézkarc, papír 146 X 173 mm Jelzés nélkül Patkó Károly (Budapest, 1895 Budapest, 1941) Olasz halászfalu Rézkarc, papír 190 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly Tihanyi János Lajos (Pécs, Kiskunhalas, 1957) Jézus betegeket gyógyít 187 X 145 mm Jelezve jobbra lent: Tihanyi János Lajos '927 Jelezve balra lent: Ajánlás Réfi-Kády János (Pozsony, ) Teremtés N5 Rézkarc, papír 230 X 192 mm Jelezve jobbra lent: R. Kády Szőnyi István (Újpest, 1894 Zebegény, 1960) Női aktok Rézkarc, papír 250 X 193 mm Jelezve jobbra fent a dúcon: Sz Szőnyi István (Újpest, 1894 Zebegény, 1960) Fürdetés Tus, diópác, papír 180 X 150 mm Jelezve jobbra fent: Sz.I.1927 Tarjáni Simkovics Jenő (Budapest, Budapest, 1995) Álom Rézkarc, papír 253 X 260 mm Jelezve jobbra lent: Tarjáni J _ _ _ _ _

3 Uitz Béla (Mehala, 1887 Budapest, 1972) Női akt Rézkarc, papír 370 X 330 mm Jelezve balra fent a dúcon: Uitz B. Sérült, foltos Kmetty János (Miskolc, Budapest, 1975) Levétel a keresztről, 46/75 Rézkarc, papír 290 X 235 mm Jelezve jobbra lent: Kmetty Jelezve balra lent: Levétel a keresztről Schönberger Armand (Galgóc, 1885 Budapest, 1974) Pályaudvar Rézkarc, papír 140 X 110 mm Jelezve jobbra lent: Schönberger Armand Uitz Béla (Mehala, 1887 Budapest, 1972) Anya gyermekével, 1920 Rézkarc, papír 235 X 176 mm Jelezve jobbra lent: Uitz B Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Férfi portré Papír, tus 275 X 252 mm Jelzés nélkül Aba-Novák Vilmos unokája, Kováts Kristóf igazolásával Komjáti Wanyerka Gyula (Nyitrakomját, Budapest, 1958) Ady Endre portréja Rézkarc, papír 200 X 275 mm Jelezbe balra lent a dúcon: Komjáti W Gy 1921 Székely Aladár (Békésgyula, 1870 Budapest, 1940) Ady Endre Fotográfia 285 X 210 mm Jelezve jobbra lent: Székely Aladár Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Szakállas önarckép Rézmetszet, papír 195 X 195 mm Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 23 Jelezve balra lent: Én szakállal 1923-ban XXXIV.21 Uitz Béla (Mehala, 1887 Budapest, 1972) Ádám és Éva a paradicsomban, 1916 Hidegtű, papír 175 X 225 mm Jelezve jobbra lent: Uitz B. 916 Tarjáni Simkovics Jenő (Budapest, Budapest, 1995) Siratás Rézkarc, papír 145 X 205 mm Jelezve jobbra lent: Simkovics Jenő Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Bodajki templom, 1922 Rézkarc, papír 160 X 210 mm Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 22 Szőnyi István (Újpest, 1894 Zebegény, 1960) Körhinta Színezett rézkarc, papír 175 X 215 mm Jelezve jobbra lent: Szőnyi István Patkó Károly (Budapest, 1895 Budapest, 1941) Cefalu Rézkarc, papír 225 X 315 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly Jelezve jobbra lent a dúcon: Szicília 1930 Alul: Ajánlás Uitz Béla (Mehala, 1887 Budapest, 1972) Siratás Hidegtű, papír 180 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Uitz B. 919 Szőnyi István (Újpest, 1894 Zebegény, 1960) Sírbatétel Rézkarc, papír 325 X 245 mm Jelezve jobbra lent: Szőnyi István Derkovits Gyula (Szombathely, 1894 Budapest, 1934) Dózsa sorozat Fametszet, papír 495 X 435 mm Jelezve jobbra lent: Derkovits Gyula "Dózsa" fametszet sorozatából 1924-ből Derkovits Gyné Jelezve köz Pod csernim krilom Orosz filmplakát Litográfia, papír 61 X 46 cm Pod csernim krilom című film konstruktivista plakátja (1930). Grafikus: Mihalij Dlugacs _ _ _ 3

4 Spartacus Orosz filmplakát Kromolitográfia, papír 98 X 68 cm Az 1926-ban Ertugrul Muhsin Bey által rendezett szovjet film korabeli plakátja (1926). Zsena Orosz filmplakát Kromolitográfia, papír 92 X 122 cm Zsena (A feleség), az 1927-ben készült szovjet mozifilm eredeti plakátja. Plakáttervező: Leonid Voronov és M.Evsztavjev (1927). Nagy István (Csíkmindszent, 1873 Baja, 1937) Árnyékos kertrészlet Papír, szén 24,5 X 32 cm Jelezve jobbra lent: Nagy István Patkó Károly (Budapest, 1895 Budapest, 1941) San Vito-i állomás Rézkarc, papír 245 X 340 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly Jelezve balra lent: San Vitoi teher állomás Jelezve középen lent: Ajánl Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Körmenet Rézkarc, papír 343 X 458 mm Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 25 Jelezve balra lent: Körmenet Uitz Béla (Mehala, 1887 Budapest, 1972) Fürdőzők Hidegtű, papír 235 X 335 mm Jelezve jobbra lent: Uitz Béla 917 Mund Hugó (Szentmargita, 1892 Buenos Aires, 1961) 2 db grafika Litográfia, papír Foltos Pólya Tibor (Szolnok, 1886 Szolnok, 1937) Nyári álmom Ceruza, papír 21 X 15 cm Jelezve jobbra lent: Pólya T. Szolnok Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Aktok a szabadban Rézkarc, papír 195 X 150 mm Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 22 Jelezve balra lent: XV.II. Farkasházy Miklós (Budapest, Budapest, 1964) Balatonpart Akvarell, papír 38 X 48 cm Jelezve jobbra lent: Farkasházy Szőnyi István (Újpest, 1894 Zebegény, 1960) Őszi fasor Gouache, papír 19,5 X 32,5 cm Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. Sztelek Norbert (Pusztaszentjakab, Nagybánya, 1956) Nagybánya környéke Pasztell, papír 390 X 490 mm Jelezve jobbra lent: Sztelek Norbert Jeges Ernő (Torontálvásárhely, 1898 Budapest, 1956) Róma, 1935 Tempera, fedőfehér, papír 470 X 700 mm Jelezve jobbra lent: Jeges Ernő Boromisza Tibor (Bácsalmás, 1880 Szentendre, 1960) Kikötő Akvarell, papír 200 X 290 mm Jelezve balra lent: Boromisza Tibor 1922 Boromisza Tibor (Bácsalmás, 1880 Szentendre, 1960) Téli tájkép Tempera, papír 300 X 405 mm Jelezve jobbra lent: Rovásírással Farkasházy Miklós (Budapest, Budapest, 1964) Balatoni vitorlások Akvarell, papír 37 X 30 cm Jelezve balra lent: Farkasházy Czóbel Béla (Budapest, 1883 Budapest, 1976) Park Akvarell, papír 48,5 X 34,5 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel Gadányi Jenő (Budapest, 1896 Budapest, 1960) Akt Vegyestechnika, papír 29 X 20 cm Jelezve balra lent: Gadányi Jenő _ _ _ _

5 Czóbel Béla (Budapest, 1883 Budapest, 1976) Lány masnival Vöröskréta, papír 46 X 36 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel Medgyessy Ferenc (Debrecen, 1881 Budapest, 1958) Akt, 1920 Tus, papír 285 X 195 mm Jelezve középen lent: Medgyessy Hátoldalon: Medgyessy Ferenc hagyatéki szám: 807 I/16 Fried Pál (Budapest 1893 London, 1976) Szőke ideál Pasztell, papír 70 X 50 cm Jelezve jobbra lent: Fried Pál Ámos Imre (Nagykálló, 1907 Ohrdruf, 1940) Öltözködő nő Tus, papír 39 X 28,5 cm Jelezve jobbra lent: U. Ámos Imre 1931 Czóbel Béla (Budapest, 1883 Budapest, 1976) Fekvő akt Szén, papír 22,5 X 28 cm Jelezve jobbra fent: Czóbel Kádár Béla (Budapest, 1877 Budapest, 1956) Női akt Rézkarc, papír 220 X 335 mm Jelezve középen lent: E.A. II./X. Jelezve jobbra lent a dúcon: Kádár Béla Patkó Károly (Budapest, 1895 Budapest, 1941) Gyümölcsszedés Rézkarc, papír 170 X 195 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly 923 Gráber Margit (Budapest, 1895 Budapest, 1993) Kertrészlet Pasztell, papír 270 X 368 mm Jelezve jobbra lent: Gráber Czóbel Béla (Budapest, 1883 Budapest, 1976) Erdei kunyhó Vörös kréta, papír 33 X 50 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel Fried Pál (Budapest 1893 London, 1976) Jazz Pasztell, papír 480 X 380 mm Jelezve jobbra lent: Paul Fried 927 Paris Czóbel Béla (Budapest, 1883 Budapest, 1976) Ülő nő Vegyes technika, papír 320 X 280 Jelezve jobbra lent: Czóbel Kmetty János (Miskolc, Budapest, 1975) Szentendrei ucca Rézkarc, papír 95 X 75 mm Jelezve jobbra lent: Kmetty (próba huzat) Vén Emil (Fiume, 1902 Budapest, 1984) Falusi lányok a fényképész előtt, 1955 Jelezve jobbra lent: Weisz Emilio Kádár Béla (Budapest, 1877 Budapest, 1956) Aktok a szabadban Rézkarc, papír 295 X 190 mm Jelezve középen lent: E.A. II/X. Jelezve jobbra lent a dúcon: Kádár Béla Szőnyi István (Újpest, 1894 Zebegény, 1960) Öregasszony Rézkarc, papír 132 X 108 mm Jelezve jobbra lent: Szőnyi István Jelezve jobbra lent a dúcon: Sz. 922 Restaurált Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Tarjáni Simkovics Jenő portréja Rézkarc, papír 245 X 175 mm Jelezve jobbra lent: Aba-Novák 23 Scheiber Hugó (Budapest, Budapest, 1950) Rónai Géza portréja Vegyes technika, papír 60 X 43 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 935 Szüle Péter (Cegléd, 1886 Budapest, 1944) Gondolkodó Akvarell, papír 182 X 140 mm Jelezve jobbra lent: Szüle Kmetty János (Miskolc, Budapest, 1975) Önarckép Rézkarc, papír 75 X 68 mm Jelzés nélkül Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) Harsányi Kálmán az "Ellák" szerzője Rézkarc, papír 260 X 200 mm Jelezve jobbra lent: Aba-Novák _ _ _ _ 5

6 Réti István (Nagybánya, 1872 Budapest, 1945) Aktok a szabadban, 47/100 Színezett rézkarc, papír 245 X 205 mm Jelezve jobbra lent: Réti István Dési Huber István (Nagyenyed, 1895 Budapest, 1944) Stefike Rézkarc, papír 270 X 215 mm Jelezve jobbra lent: Dési Huber István Jelezve balra lent: Stefike Milánó, 1927 Hátoldalon: Autográf fel Réti István (Nagybánya, 1872 Budapest, 1945) Szerelmesek Színezett rézkarc, papír 190 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Réti István Feltehetően Bortnyik Sándor Bartók mappa borító Litográfia, papír 270 X 230 mm Jelezve a dúcon: B. Zilzer Gyula (Budapest, New York, 1969) Kaleidoszkóp Litográfia, papír 170 X 180 mm Jelezve alul: Zilzer Gyula 1924 Feltehetően Bató József Szombaton este... plakát Litográfia, papír 330 X 260 mm Kiadó: Zenemű Nyomda Budapest 6. kerület Eötvös u. 40. Kassák Lajos kiállítási plakát (Galerie Klihm) Szitanyomat, papír 610 X 430 mm Jelezve jobbra lent: Gyarmathynak Kassák Kassák Lajos (Érsekújvár, 1887 Budapest, 1967) Kompozíció Linóleum metszet, papír 245 X 185 mm Jelezve jobbra lent: Kassák Bene Géza (Csaca, Budapest, 1960) Kompozíció Olaj, papír 12 X 18 cm Jelzés nélkül Barcsay Jenő (Katona, 1900 Budapest, 1988) Ember és természet Vegyes technika, papír 15,5 X 21 cm Jelzés nélkül Barcsay Jenő (Katona, 1900 Budapest, 1988) Szántóföldek, 66/100 Hidegtű, papír 200 X 290 mm Jelezve jobbra lent: Barcsay Barcsay Jenő (Katona, Budapest, 1988) Szántóföldek, 66/100 Hidegtű, papír 200 X 290 mm Jelezve jobbra lent: Barcsay Bene Géza (Csaca, Budapest, 1960) Piros-barna táj Vegyes technika, papír 160 X 190 mm Jelezve jobbra lent: Bene Géza 948 Kiállítva: Ferencvárosi Pincetárlat, március Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 Budapest, 1988) Tavasz, 1977 Vegyes technika, papír Jelezve balra lent: Miháltz Pál 1977 III. Kiállítva: Szentendrei Képtár Régi Művésztelep 50 éves jubilleumi kiállí Barcsay Jenő (Katona, 1900 Budapest, 1988) Dombos tájkép Tus, papír 185 X 282 mm Jelezve jobbra lent: Barcsay 1962 Patkó Károly (Budapest, 1895 Budapest, 1941) Perugia, 1930 Rézkarc, papír 320 X 255 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly 1930 Egry József (Zalaújlak, 1883 Badacsonytomaj, 1951) Városkép Olaj, karton 42 X 30,5 cm Jelezve jobbra lent: Egry József 1913 Réfi-Kády János (Pozsony, ) Ecce homo Rézkarc, papír 180 X 135 mm Jelezve jobbra lent: R. Kády J _ _ _ _ 6

7 Patkó Károly (Budapest, 1895 Budapest, 1941) Bárkavontatás Rézkarc, papír 338 X 245 mm Jelezve jobbra lent: Patkó Károly 1930 Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 Budapest, 1988) Pihenők Vörös kréta, papír 250 X 370 mm Jelezve jobbra fent: Miháltz Pál 1934 Fónyi Géza (Trencsén, 1899 Budapest, 1971) Olvasó férfi, 1964 Vegyes technika, papír 29 X 23 cm Jelezve jobbra fent: Fónyi Gyenes Gitta (Budapest, 1887 Budapest, 1960) Természet Tempera, papír 69,5 X 55 cm Jelezve jobbra lent: Gyenes Gitta Restaurált Herman Lipót rajzai könyv 32 oldal Kiadó: Globus Nyomdai Műintézet Rt. Jelezve: 41/100 Herman Lipót számozásával, szignójával Iványi Grünwald Béla (Som, 1867 Budapest, 1940) 19 kép Gyoma 1932 Kner Izidor kiadása Proveniencia: Dr. Szíj Rezső - Kovács Rózsa gyűjteményi pecsétje Aba-Novák Vilmos (Budapest, 1894 Budapest, 1941) 24 kép Gyoma 1932 Kner Izidor kiadása, 250/63 Jelezve: "Ohman Bélának kollegiális szeretettel Aba-Novák V. 22. Budapest" Foltos Ismeretlen magyar fotográfus, 1930 Szoboravatás, Zselatinos nagyítás, papír 230 X 164 mm Jelezve jobbra lent: Kisfaludy Strobl Zsigmond Makky György Barcsay Jenő portréja Zselatinos nagyítás, papír 240 X 175 mm Jelezve jobbra lent: Barcsay Jenő Makky György Bálint Endre műtermében Zselatinos nagyítás, papír 245 X 350 mm Jelezve balra lent: Bálint 77 Féner Tamás (Budapest, ) Gyarmathy Tihamér portréja Színes nagyítás, papír 395 X 290 mm Hátoldalon: Ajánlás, autográf felirat Kondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 Budapest, 1972) Angyalok bukása (Ikaros és Daidalos) Rézkarc, papír 170 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Kondor Béla Életműkatalógus száma: 1957/41, reprodukálva ott Amerigo Tot (Fehérvárcsurgó, 1909 Róma, 1984) Absztrakt kompozíció, 35/50 Litográfia, papír 520 X 345 mm Jelezve jobbra lent: Tot Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 Budapest, 1991) Volosko a tenger felől Golyóstoll, papír 13 X 18 cm Jelezve jobbra lent: SzV Koffán Károly (Geresd, 1909 Budapest, 1985) Gerle Monotípia, papír 102 X 145 mm Jelezve jobbra lent: Koffán Szász Endre (Csíkszereda, 1926 Mosdós, 2003) Jókedv Rézkarc, papír 385 X 295 mm Jelezve jobbra lent: Szász Endre Jelezve balra lent: Ajánlás: " Oszinak baráti szeretettel Szász Bandi" Szász Endre (Csíkszereda, Mosdós, 2003) Jókedv Rézkarc, papír 385 X 295 mm Jelezve balra lent: Ajánlás: "Oszinak baráti szeretettel Szász Bandi" Kondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 Budapest, 1972) Velencei slágerbienálé, 50/85 Rézkarc, papír 410 X 290 mm Jelezve jobbra lent: Kondor _ _ _ _ _ _

8 Kilenc német művész-1978 mappa Böhm, Gonschior, Grasel, Gutbub, Heerich, Prager, Klingbeil, Miel, Nemeczek Kiadó: Erkel Ferenc Múzeum Vizuális Kollégiuma Gyula,1978 Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 Budapest, 2005) Látomás Akril monotípia, papír 290 X 205 mm Jelezve balra lent: Gyarmathy 1964 Egyed László (Budapest, ) Titok Vegyes technika, papír 335 X 245 mm Jelezve jobbra lent: 93.V.27 E. Laci Jelezve balra lent: Titok (vegyes) 1/1 Kondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 Budapest, 1972) Fete de village, 50/5 Rézkarc, papír 385 X 295 mm Jelezve jobbra lent: Kondor B. Jelezve a dúcon: "fete de village" Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 Budapest, 1990) Horgász Tus, papír 180 X 255 mm Jelezve jobbra lent: B.M. 988 Würtz Ádám (Tamási, 1927 Budapest, 1994) Ómagyar Mária siralom Linóleum metszet, papír 400 X 515 mm Jelezve jobbra lent: Würtz Ádám Gross Arnold (Torda, 1929 Budapest, 2015) Mesevilág Tus, papír 235 X 310 mm Jelezve jobbra lent: Gross Arnold 1964 Pirk János (Galánta, Szentendre, 1989) Csendélet bokállyal Tempera, papír 43 X 49 cm Jelezve balra lent: Pirk János Gross Arnold (Torda, 1929 Budapest, 2015) Karikatúra Filctoll, grafit, papír 280 X 185 mm Jelezve jobbra lent: Gross Arnold 1964 Szalay Lajos (Őrmező, 1909 Miskolc, 1995) Szent György Szitanyomat, papír 60 X 42 cm Jelezve jobbra lent: Szalay Lajos Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 Budapest, 1990) Apollón és a művész Tus, papír 485 X 330 mm Jelezve jobbra lent: B.M. 86 Swierkiewicz Róbert (Pécs, ) Virrasztó Rézkarc, papír 495 X 395 mm Jelezve jobbra lent: 70 Swierkiewicz Róbert Jelezve balra lent: Virrasztó (VT) Amerigo Tot (Fehérvárcsurgó, 1909 Róma, 1984) Fésülködő, 11/100 Akvatinta, papír 285 X 195 mm Jelezve jobbra lent: Tot 80 Amerigo Tot (Fehérvárcsurgó, Róma, 1984) Fésülködő, 11/100 Akvatinta, papír 285 X 195 mm Jelezve jobbra lent: Tot 80 Lakner László (Budapest, ) Változások Rézkarc, papír 295 X 390 mm Jelezve a dúcon: Tükörírással Bálványos Huba (Budapest, 1938 Budapest, 2011) Tárgyak Rézkarc, papír 243 X 410 mm Jelezve jobbra lent: Bálványos Jelezve balra lent: Tárgyak, 51/100 Amerigo Tot (Fehérvárcsurgó, 1909 Róma, 1984) Női aktok Akvatinta, papír 193 X 285 mm Jelezve jobbra lent: Tot 80 Czene Béla (Isaszeg, Budapest, 1999) Modell kalapban Tus, papír 285 X 200 mm Jelezve balra lent: Czene Béla Rékassy Csaba (Budapest, 1937 Budapest, 1989) Égbolt II., 29/100 Rézmetszet, papír 295 X 295 mm Jelezve jobbra lent: Rékassy Cs. Jelezve balra középen: Égbolt II _ _ _ _ _ _

9 Reich Károly (Balatonszemes, 1922 Budapest, 1988) Szobrász II., 14/100 Szitanyomat, papír 480 X 320 mm Jelezve jobbra lent: Reich Károly Reich Károly (Balatonszemes, Budapest,, 1988) Szobrász II., 14/100 szitanyomat, papír 480 X 320 mm Jelezve jobbra lent: Reich Károly Czene Béla (Isaszeg, Budapest, 1999) Női alakok 4 db kép Tus, filctoll, golyóstoll, kréta, papír 30 X 20,5 cm Jelzettek Ismeretlen magyar grafikus Női akt Rézkarc, papír 380 X 270 mm Jelezve jobbra lent: Olvashatatlan szignóval Ruszkay György (Budapest, Budapest, 1998) Füles borítóterv Gouache, papír 29,5 X 20,5cm Jelezve jobbra középen: Ruszkay Czene Béla (Isaszeg, Budapest, 1999) Akt fotelban Vegyes technika, papír 38 X 27 cm Jelezve balra lent: Czene B. Vinkler László (Szabadka, 1912 Szeged, 1980) Bika tánca Akvarell, karton 430 X 610 mm Jelezve balra lent: Vinkler László Würtz Ádám (Tamási, 1927 Budapest, 1994) Heptaméron Tus, akvarell 170 X 150 mm Jelezve jobbra lent a paszpartun: Würtz Ádám Rádóczy Gyarmathy Gábor (Budapest, ) Oboján, EA I/VII Rézkarc, akvarell, papír 255 X 325 mm Jelezve jobbra lent: Rádóczy Gyarmathy Rádóczy Gyarmathy Gábor (Budapest, ) Abdul Assis, EA I/VII. Rézkarc, akvarell, papír 265 X 325 mm Jelezve jobbra lent: Rádóczy Gyarmathy Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 Budapest, 2009) Velencei karnevál Tus, filctoll, papír 235 X 285 mm Jelezve jobbra lent: Schéner Mihály Sebők Imre (Apostag, 1906 Budapest, 1980) 7 db grafika Akvarell, ceruza, papír Jelzettek Pauer Gyula (Budapest, Budapest, 2012) Erotikus jelenet Számítógépes grafika, vászon 595 X 895 mm Jelezve hátoldalon: Pauer és Pauer bélyegző Engel-Teván István (Budapest, 1936 Budapest, 1996) Cirkusz Tus, papír 187 X 282 mm Jelzés nélkül Szalay Lajos (Őrmező, 1909 Miskolc, 1995) Jelenet Tus, papír 392 X 492 mm Jelezve jobbra lent: Szalay Rádóczy Gyarmathy Gábor (Budapest, ) Jókai jövő század regénye, EA 1 Színes rézkarc, papír 595 X 400 mm Jelezve jobbra lent: Rádóczy Gyarmathy Szász Endre (Csíkszereda, 1926 Mosdós, 2003) 6 db grafika Tus, rézkarc, papír Jelzett Szász Endre (Csíkszereda, Mosdó, 2003) 6 darab grafika Tus, rézkarc, papír Jelzett Kozma István (Szatmárnémeti, ) Nagybánya Kréta, merített papír 695 X 500 mm Jelezve alul: Kozma I. NB 2016 Eger Kassák Lajos (Érsekújvár, 1887 Budapest, 1967) Konstruktív kompozíció: Kassák 1923 Tus, filctoll, papír 620 X 480 mm Gyarmathy Tihamér igazolásával Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 965 Poznan _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

10 Amerigo Tot (Fehérvárcsurgó, 1909 Róma, 1984) Aktok Golyóstoll, papír 43 X 30 cm Jelezve jobbra lent: Tot'82 Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 Budapest, 2005) Két akt Monotípia, papír 260 X 113 mm Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 965 Kozma István (Szatmárnémeti, ) Stilizált nőalak Golyóstoll, kréta, merített papír 845 X 605 mm Jelezve középen: Kozma I Hincz Gyula (Budapest, 1904 Budapest, 1986) Szerelmesek Kréta, papír 61 X 43 cm Jelezve jobbra lent: Hincz Földi Péter (Somoskőújfalu, ) Sánta tyúk Digitális nyomat, merített papír 620 X 440 mm Jelezve jobbra lent: Földi Sánta tyúk 2/6 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Lakatlan szívek (Abszolút emlék) Gouache, golyóstoll, merített papír 285 X 195 mm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I Földi Péter (Somoskőújfalu, ) Öreg madarak szerelme Digitális nyomat, merített papír 645 X 480 mm Jelezve jobbra lent: Földi 1/4 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Dali elégett gyufaszállal Gouache, golyóstoll, merített papír 300 X 220 mm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I Földi Péter (Somoskőújfalu, ) Mátélyi sóvárgás Digitális nyomat, merített papír 620 X 440 mm Jelezve jobbra lent: Földi 2/6 Zemplényi Magda (Budapest, Budapest, 1965) Két anya felmutatja kisdedét tegnap Tus, akvarell, papír 240 X 315 mm Jelezve jobbra lent: Zemplényi Németh Miklós (Zalaegerszeg, ) Táncparkett Tempera, merített papír 28 X 42 cm Jelezve balra lent: PCSNM2001 Szeift Béla (Gödöllő, ) Kék város Zsírkréta, papír 16 X 25 cm Jelezve jobbra fent: Szeift _ _ _ _ _ _ 175 Iparterv mappa 6 db szitanyomattal 30 X 30 cm ef Zámbó István (Salgótarján, ) Egyensúly 7/ Szitanyomat, papír 575 X 410 mm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I _ Bálint Endre (Budapest, 1914 Budapest, 1986) Kompozíció lóval Monotípia, papír 260 X 210 mm Jelezve jobbra lent: Bálint 65 Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 Budapest, 1988) Utcarészlet Vegyes technika, papír 23 X 31 cm Jelezve balra fent: Miháltz 987 Bálint Endre (Budapest, 1914 Budapest, 1986) Absztrakt kompozíció Szitanyomat, papír 300 X 300 mm Jelezve jobbra lent: Bálint 85. Jelezve balra lent: Makky Gyurinak szeretettel, 1985.V.30 Deim Pál (Szentendre, 1932 Szentendre, 2016) Korzó 6/25 Szitanyomat, papír 420 X 275 mm Jelezve jobbra lent: Deim Pál 2011 Jakovits József (Budapest, 1909 Budapest, 1994) Mappa részlet (sárga-barna), 64/70 Szitanyomat papír 306 X 158 mm Jelezve jobbra lent: Jakovits _ _ _ 10

11 Gerzson Pál (Hird, 1931 Budapest, 2008) Sakktábla Linóleum metszet, papír 400 X 400 mm Jelezve jobbra lent: Gerzson Pál 1953 Vasarely Victor (Pécs, 1906 Párizs, 1997) Tánc, EA 12/30 Szitanyomat, papír 380 X 400 mm Jelezve jobbra lent: Vasarely Hencze Tamás (Szekszárd, 1938 Szekszárd, 2018) Kalligráfia Tus, kollázs, papír 345 X 495 mm Jelezve középen lent: Hencze Korniss Dezső (Beszterce, 1908 Budapest, 1984) 5 darab szitanyomat Szitanyomat, papír 300 X 300 mm Jelezve jobbra lent: Korniss 80 Jakovits József (Budapest, 1909 Budapest, 1994) Mappa részlet (kék-piros), 64/70 Szitanyomat papír 306 X 158 mm Jelezve jobbra lent: Jakovits 88 Bada Dada Tibor (Újvidék, 1963 Budapest, 2006) Precíz Vegyes technika, papír 95 X 68 cm Jelezve középen lent: A Bada Dada Holdra... Hincz Gyula (Budapest, 1904 Budapest, 1986) Tömegben Akvarell, tus, papír 60 X 41 cm Jelezve jobbra lent: Hincz Bálint Endre (Budapest, 1914 Budapest, 1986) Kompozíció lóval Monotípia, papír 420 X 300 mm Jelezve jobbra lent: Bálint 71 Földi Péter (Somoskőújfalu, ) Ádám Digitális nyomat, merített papír 620 X 440 mm Jelezve jobbra lent: Földi 1/6 Bálint Endre (Budapest, 1914 Budapest, 1986) Kompozíció fogyó Holddal Monotípia, papír 425 X 295 mm Jelezve balra lent: Bálint 71 Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 Budapest, 1988) Fák Vegyes technika, papír 20 X 29 cm Jelezve balra fent: Miháltz 987 Bartha László (Kolozsvár, 1908 Kőszeg, 1998) Kompozíció Vegyes technika, papír 36 X 46 cm Jelezve jobbra lent: Bartha László 1969 Földi Péter (Somoskőújfalu, ) Kinőtt fészek (kakukkfióka) Vizes pác, papír 40 X 49 cm Jelezve hátoldalon: Autográf felirat Kokas Ignác (Vál, 1926 Vál, 2009) Mostari emlék Gouache, papír 215 X 480 mm Jelezve jobbra lent: Kokas I. Bálint Endre (Budapest, Budapest, 1986) Színpadterv I. Akvarell, papír 30 X 41,5 cm Jelezve balra lent: Bálint 963 Jelezve jobbra lent: Ajánlás: "Malonyai Dezsőnek" Zemplényi Magda (Budapest, Budapest, 1965) Aktok enteriőrben Akvarell, tus, papír 240 X 323 mm Jelezve balra fent: Zemplényi Szurcsik József (Budapest, ) Lelkek szigete Litográfia, papír 630 X 890 mm Jelzés nélkül Bálint Endre (Budapest, Budapest, 1986) Színpadterv II. Akvarell, papír 28,5 X 41 cm Jelezve balra lent: Bálint 963 Jelezve jobbra lent: Ajánlás: "Malonyai Dezsőnek" Bartha László (Kolozsvár, 1908 Kőszeg, 1998) Niké Akril, papír 33 X 48 cm Jelezve jobbra lent: Bartha L _ _ _

12 Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 Budapest, 2005) Kompozíció vörössel és kékkel Akril monotípia, papír 210 X 290 mm Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 1964 Szurcsik József (Budapest, ) Lélekszoros, 1993 Litográfia, papír 630 X 890 mm Jelzés nélkül Marcus Uzilevsky ( ) Cyrene, 109/250 Litográfia, papír 405 X 760 mm Jelezve jobbra lent: Uzilevsky 81 Kokas Ignác (Vál, 1926 Vál, 2009) Volt kapuoszlopok Gouache, papír 305 X 440 mm Jelezve jobbra lent: Kokas I Gross Arnold (Torda, 1929 Budapest, 2015) Brüsszeli vasárnap, próbanyomat Színes rézkarc, papír 255 X 308 mm Jelezve jobbra lent: Gross A. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 Budapest, 1991) Műteremben, 35/100 Színes rézkarc, papír 295 X 245 mm Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir Rékassy Csaba (Budapest, 1937 Budapest, 1989) Népmesék Fametszet, papír Jelezve jobbra lent: Rékassy Csaba 8/10 Jelezve jobbra lent: Népmesék Réber László (Budapest, 1920 Budapest, 2001) Meseillusztráció Papír, tus, akvarell 515 X 345 mm Jelezve jobbra lent: Réber Gross Arnold (Torda, 1929 Budapest, 2015) Parkban Színes rézkarc, papír 152 X 212 mm Jelezve jobbra lent: Gross A. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 Budapest, 1990) Szobor a vízparton Tus, papír 245 X 370 mm Jelezve balra lent: B. M. 988 Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 Budapest, 2005) Kozmosz Filctoll, papír 200 X 275 mm Jelezve jobbra lent: Gy 66 Lantos Ferenc (Pécs, 1929 Balatonberény, 2014) Kompozíció Litográfia, papír 230 X 160 mm Jelezve jobbra lent: Lantos 1967 Martyn Ferenc (Kaposvár, 1899 Pécs, 1986) Vihar Tus, papír 350 X 245 mm Jelezve jobbra lent: Martyn Henri Matisse (Le Cateau-Cambrésis, 1869 Nizza, 1954) Fiatal nő a balkonon madárkalitkával 6/50 Rézkarc, papír 240 X 170 mm Jelezve jobbra lent: Henri Matisse Jelezve jobbra lent a dúcon: Henri Mat Swierkiewicz Róbert (Pécs, ) Vörös folt Rézkarc, papír 400 X 295 mm Jelezve jobbra lent: 69. Swierkiewitcz Róbert Jelezve balra lent: Vörös folt Zemplényi Magda (Budapest, Budapest, 1965) Komopzíció I. Akvarell, papír 340 X 280 mm Jelezve jobbra lent: Zemplényi Lucien Hervé (Hódmezővásárhely, 1910 Párizs, 2007) Ölelés, 23/100 Szitanyomat, papír 475 X 370 mm Jelezve balra lent: L.H. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 Budapest, 2009) Karnevál Tus, akvarell, papír 285 X 200 mm Jelzés nélkül Gross Arnold (Torda, 1929 Budapest, 2015) Budapesti álmok, próbanyomat Színes rézkarc, papír 162 X 255 mm Jelezve jobbra lent: Gross Arnold _ _ _ _ _

13 Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 Budapest, 1991) Piaci részlet Rézkarc, papír 300 X 390 mm Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir Tóth Ernő (Sajóecseg, ) Kutyasétáltatók Kréta, merített papír 600 X 850 mm Jelezve jobbra lent: Tóth E Stefanovits Péter (Budapest, ) Átszűrődés I. II. III. (3 db) Számítógépes grafika, papír 147 X 108 mm mindhárom Jelezve jobbra lent: 1/5 Stefanovits Maurer Dóra (Budapest, ) Absztrakt kompozíciók, 79/100, 3 db Szitanyomat, papír 200 X 200 mm Jelezve jobbra lent: Maurer 98 Gross Arnold (Torda, 1929 Budapest, 2015) Virág és játékvonat, próbanyomat Színes rézkarc, papír 190 X 200 mm Jelezve jobbra lent: Gross Arnold Foltos Maurer Dóra (Budapest, ) Undevided Rézkarc, papír 90 X 120 mm Jelezve jobbra lent: Maurer 1970 Gyarmathy Tihamér (Pécs, 1915 Budapest, 2005) Út a kozmoszba Tus, papír 613 X 402 mm Jelezve balra középen: Gyarmathy Tihamér 1983 Hátoldalon: Autográf felirat R 83/10 Nádler István (Visegrád, ) Rátalálva Papír, rézkarc 300 X 195 mm Jelezve jobbra lent: Nádler István április 29. Jelezve balra lent: Rátalálva 1993 Major János (Budapest, Budapest, 2008) Hieronymus Bosch emlékezete, 3/50 Rézkarc, papír 235 X 152 mm Jelezve jobbra lent: Major János 1964 Nádler István (Visegrád, ) Kompozíció Tus, papír 235 X 157 mm Jelezve jobbra lent: '91 Nádler István Major János (Budapest, Budapest, 2008) Cynthia kacsája Vaskarc, akvatinta, papír 290 X 215 mm Jelezve jobbra lent: Major János Jelezve balra lent: Cynthia kacsája, 1961 Maurer Dóra (Budapest, ) Szélben Rézkarc, papír 190 X 208 mm Jelezve jobbra lent: Maurer Jelezve balra lent: Szélben _ _

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK

6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK 6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Tétel megnevezés Kikiáltási ár Leütési ár ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 - ) Szentendrén

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ. Leütési lista

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ. Leütési lista 12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ Leütési lista Katalógus sorszáma Tétel Kikiáltási ár Leütési ár 1 Aba Novák Vilmos: Nagybányai táj 32 000 Ft 34 000 Ft 2 Aba-Novák Vilmos: Savonarola (1925) 65 000 Ft 0 Ft 3 Aba-Novák

Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7.

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ 12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ 2018. FEBRUÁR 21. (SZERDA) 18 ÓRA, BÁV APSZISTEREM KIÁLLÍTÁS: 2018. FEBRUÁR 12-19. BÁV APSZISTEREM H-P.: 10-19 ÓRÁIG, SZOMBATON 10-14 ÓRÁIG, VASÁRNAP ZÁRVA 1052 Budapest, Bécsi

11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM

11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM Kat. szám Tétel címe Kikiáltási Leütési ár ár 0001 34 db erotikus fotó 15 000 19 000 0002 Aba-Novák Vilmos: Álló női akt (1920) 220 000 220 000 0003 Aba-Novák Vilmos-Zalán Tibor: Számozott grafikai album

9. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ

9. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ 9. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ 2015. március 10. 17 óra BÁV Apszisterem AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS 2015. február 27. március 7. hétfő-péntek: 10 18 óráig, szombat: 10 14 óráig, vasárnap zárva BÁV Apszisterem 1052 Budapest,

Premier Galéria 11. aukció 2015. június 1.

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is. aukciósház Premier Galéria aukció dátuma 2017.06.12. 18:00 aukció címe aukció kiállítás ideje aukció elérhetőségek aukció linkje 19. festmény- és műtárgy aukció Munkanapokon 2017. június 2-tól 2017. június

2. 5 perces akt krokik ecsettel, tussal. Kompozíció 3 15 perces vázlat alapján, lavírozott tussal egy lapra. Ülő akt, háromszög kompozíció. TEMATIKA Tantárgy neve Alakrajz II. Tantárgy kódja KAB 1015 Meghirdetés féléve 4 Kreditpont 6 Félévi követelmény gyakorlati jegy Tematika 1. Figura, mozgásban. Akt krokik, 5 perces. 10 kroki egy beállításról,

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

2016. november KEPPEL GYŰJTEMÉNY

2016. november KEPPEL GYŰJTEMÉNY KEPPEL GYŰJTEMÉNY Művészeti gyűjtemények a II. kerületben 2016. november 4 24. FESTMÉNYEK, GRAFIKÁK - válogatás a gyűjteményből Megnyitó: 2016. november 4., péntek, 18 óra Megnyitja: Feledy Balázs művészeti

82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003 technika: papír, akril méretek: 70 x 70 cm kikiáltási ár: 140.000 Ft

82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003 technika: papír, akril méretek: 70 x 70 cm kikiáltási ár: 140.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003

MAPPÁK. A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85

MAPPÁK. A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85 MAPPÁK A. 245 x 165 mm-es mappa 1) Mindenféle figurás rajzocskák,1980 85 B. 330 x 250 mm-es mappa 2) Aggok háza, 1939-1944 23 paszpartúzott és 15 paszpartú nélküli rajz C. 375 x 245 mm-es mappák 3) Első

Egyéb gyűjtési területek

Egyéb gyűjtési területek 305. Egyéb gyűjtési területek Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) szeptember 4-7-ig. AJÁNLATTÉTELI

CSÍKSZEREDAI MEGYEI MÚZEUM I. FESTÉSZET. 1. olaj, tempera, pasztell

CSÍKSZEREDAI MEGYEI MÚZEUM I. FESTÉSZET. 1. olaj, tempera, pasztell CSÍKSZEREDAI MEGYEI MÚZEUM I. FESTÉSZET 1. olaj, tempera, pasztell 1. Bőrsapkás önarckép olaj, vászon 515 X 445 mm Jelölve j. lent: Zsögöd, 1972 Cs.M.M. 12. 2. Reggel olaj, vászon 1000 X 850 mm Jelölve

NYÁRI VÁSÁR 20-30% KEDVEZMÉNY MÁJUS 30 - JÚNIUS 15. NYÁRI VÁSÁR 2018. MÁJUS 30 - JÚNIUS 15. 20-30% KEDVEZMÉNY Festmények 20% kedvezménnyel Margitay Tihamér (1859-1922) Próba előtt olaj, fa, 40x31 cm J.j.f.: Margitay Bpest 1887 1,000,000 Ft 800,000 Ft Margitay

VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15.

VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15. VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15. Budapest, Balassagyarmat, Cegléd, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Esztergom, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza,

bemutatja Tenk László festőművész Cseresznye és barack című kiállítását Budapest 2018 január - február bemutatja festőművész Cseresznye és barack című kiállítását Budapest 2018 január - február Cseresznye és barack 1. Korfu, öböl, reklám... 90x120 cm 2. Téli este 80x123 cm 3. Falusi hófoltos 80x110 cm 4.

70. ÁRVERÉS /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 /

70. ÁRVERÉS /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 / 70. ÁRVERÉS 2016. 09. 10. /SZOMBAT/ 11 ÓRA - FUGA / V., PETŐFI SÁNDOR U. 5 / A KIÁLLÍTÁS AZ ARTE GALÉRIÁBAN TEKINTHETŐ MEG 09. 1 09.09 KÖZÖTT. HÉTKÖZNAPOKON 11-19, SZOMBATON 10-14 ÓRÁIG. 1. Aba Novák Vilmos

leütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft