11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM

Download "11. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA FEBRUÁR ÓRA BÁV APSZISTEREM"

1 Kat. szám Tétel címe Kikiáltási Leütési ár ár db erotikus fotó Aba-Novák Vilmos: Álló női akt (1920) Aba-Novák Vilmos-Zalán Tibor: Számozott grafikai album Almásy Aladár: Női portré (1994) Alken, Henry: 33 db illusztráció a Life of sportsman c. könyvhöz Altorjai Sándor: Őszi csendélet Angyalföldi Szabó Zoltán: Csendélet rózsákkal (1984) Angyalföldi Szabó Zoltán: Vöröshajú lány (1984) Ásztai Csaba: Doboz Bak Imre: Csapdában (1982) Bálint Endre: Alakok (1968) Bálint Endre: Figurális kompozíció (1969) Bálint Endre: Fiókák Bálint Endre: Kereszt Bálint Endre: Ünnep Bálint Rezső: Menekülés (1929) Bánhidi Andor: Mátyás bevonulása Budára (gobelin terv) Bánovszky Miklós: Női akt (1919) Barcsay Jenő: Kompozíció Barcsay Jenő: Kompozíció Basch Árpád: Baronyi András István ex librisének terve Belányi Viktor: Rabbik Benczúr Gyula: Vázlat a Szent István felajánlja a koronát c. olajfestményhez Bene Géza: A művész felesége (1953) Bene Géza: Bika (1947) Bene Géza: Bivalyok (1949) Bene Géza: Éjszakai tájkép Bene Géza: Konstruktív tájkép Bene Géza: Tájkép fákkal Bényi László: Nógrádverőce Bényi László: Tavaszi kertrészlet Beöthy Steiner Anna: Kompozíció elliptikus görbékkel Beöthy Steiner Anna: Kompozíció színes négyzetekkel Bernáth Aurél: Hogy megy be az a nagy elefánt? Bernáth Aurél: Szoba Biai-Föglein István: Kávéházi jelenet (1947)

2 0037 Bittenbinder János: Békét a világnak (1977) Bittenbinder János: Égi kerekek (1975) Bod László: Falusi részlet (1944) Bogé jelzéssel, XIX. sz. közepe: Fiatal férfi képmása Bolmányi Ferenc: Keleti misztérium (1956) Bolmányi Ferenc: Robin Úr társulata Boromisza Tibor: Zivatar után (1926) Borsos Miklós: Fekvő női akt (1968) Borsos Miklós: Ischia (1969) Borsos Miklós: Lovasok Borsos Miklós: Tengerparton Borsos Miklós: Vitorlázás Böhm Lipót: Csendélet (1970) Conrád Gyula: Rebekka a kútnál Czumpf Imre: Kompozíció Czumpf Imre: Kompozíció Czumpf Imre: Kompozíció (1964) Czumpf Imre: Kompozíció Dali, Salvador: The great masturbator Salvador Dalí: Lady Blue (The High Priestess) Deim Pál: Emlékmű a hazáért meghalt áldozatok emlékére II. Változat Deim Pál: Figurális kompozíció Deim Pál: Rokonok Derkovits Gyula: Összecsapás Dózsa sorozat Dobos Lajos: Téli nap (1952) Dürer, Albrecht: Krisztus az olajfák hegyén E.H. jelzéssel: A párizsi Notre Dame (1967) ef Zámbó István: Szakadás Egry József: Táncoló alakok (1930) Elek István: Formák (1983) Emőd Aurél: Balatoni látkép Faragó jelzéssel: Budoárban Faragó jelzéssel: Pierrot Farkasházy Miklós: Csendes táj Farkasházy Miklós: Hölgy rózsával (1930) Farkasházy Miklós: Kompozíció Farkasházy Miklós: Konyha Farkasházy Miklós: Munkás Farkasházy Miklós: Téli nap Fehér László: Unicum

3 0077 Fényes Adolf: Vár Ferenczy Béni: Női fej Feszty Masa: Mózes (1956) Fiszl Ilona: Absztrakt kompozíció Gábor Jenő: Harmonikás (1937) Gadányi Jenő: Tájkép dombokkal (1956) Gadányi Jenő: Vízparti tájkép (1957) Gedő Lipót: Társaság Gerlóczy Sári: 3 db alaktanulmány (Mozgásformák) Glatz Oszkár: Önarckép (1915) Glatz Oszkár: Beszélgetők Gross Arnold: Búcsú a nyártól Gross Arnold: Emlékek kertje III Gross Arnold: Nagymarosi dombok Gross Arnold: Virágok és madarak Gyarmathy Tihamér: Fraktúra (1962) Gyarmathy Tihamér:Térgörbület (1967) Gyenes Gitta: Három db álló női akt Gyenes Gitta: Hat db art deco jelenet Gyenes Gitta: Két db női portré Gyenes Gitta: Két db strandjelenet Gyenes Gitta: Négy db fekvő női akt Gyenes Gitta: Öt db ülő női akt Helbing Ferenc: Három grácia Hencze Tamás: Gesztus Hincz Gyula: Női portré (1929) Hincz Gyula: Szerelmesek (1960 körül) Hincz Gyula: Anya gyermekével (1965 körül) Hincz Gyula: Maszkok (1960 körül) Holesch Dénes: Lovak Ilosvay Varga István: Nyári délután Ismeretlen festő, XIX. század: Ifjú képmása Ismeretlen magyar művész, 1920 körül: Karaván kávé reklám Ismeretlen német festő: Koncert (1900) Jándi Dávid: Alakok Kádár Béla: Absztakt kompozíció Kádár Béla: Női akt Kádár Béla: Szerelmesek Karlovszky Bertalan: Kalapos hölgy Kass János: Háry János illusztráció (3 db),

4 0117 Kass János: Szent György Klie Zoltán: Római part (1960) Kmetty János: Koncert árkádiai tájban Kohán György: Tanulmány ölelkező párról Kollator Henrik: Parkrészlet szökőkúttal Kondor Béla: 'A majomkirály csodálatos utazása' sorozatból Kondor Béla: Férfifej (1947) Kondor Béla: Az atomágyú felállítása (1959) Kondor Béla: Az űrben (1951) Kondor Béla: Műterem - díszletek (1968) Kondor Béla: Dózsa halála II. (1956) Kondor Béla: Főtefejtés a XIX. században (1963) Kondor Béla: Megváltás (1948) Koszkol Jenő: Velencei gondolás Koszta József: Kukoricatörők Kovács Mihály: Subiacoi vázlatfüzet Ligeti Antal: Olasz városka Márton Ferenc: Mosónő (1912) Martyn Ferenc: Kompozícó Martyn Ferenc: Lovas Mednyánszky László: Merengő Melocco Miklós: Szókratész (1991) Miháltz Pál: Asszony kakassal (1948) Miháltz Pál: Csendélet (1975) Miháltz Pál: Szobor (Esztegom) Nádler István: Sáry László lemezborító terv (1989) Nádler István: Sáry László lemezborító terv (1990) Nagy István: Csíki hegyek házakkal Nagy István: Legelésző tehenek Nagy István: Táj fákkal Németh Miklós: Női akt Németh Miklós: Formák Patocchi, Aldo: Begónia Perlrott Csaba Vilmos: Álló női akt Perlrott Csaba Vilmos: Álló női hátakt Perlrott Csaba Vilmos: Álló női hátakt Perlrott Csaba Vilmos: Ülő női akt Piranesi, Giovanni Battista: Veduta dell Arco di Costantino Magno Prihoda István: Rabbi Ismeretlen grafikus: The wizzard (1958)

5 0157 Reich Károly: Ádám és Éva (1985) Reich Károly: Március Reich Károly: Orfeusz és Euridiké Reich Károly: Tükör előtt Reissmann Károly: Mária Remete (1892) Ridinger, Johann Elias: Vadkan vadászat (1761) Ruttkay Sándor: Dante illusztráció Ruttkay Sándor: Szent Ferenc Ruttkay Sándor: Szerelmesek (1995) Ruzicskay György: A gép Ruzicskay György: Fiatal nő Ruzicskay György: Kastélypark Ruzicskay György: Korcsolyázók Schallhas, Carl Philipp: Tájkép pásztorral Schiler jelzéssel: Hajós ábrázolás (2 db), Soproni Horváth József: Beszélgetők (1939) Szabó Vladimir: Ifjú pár séta közben Szabó Vladimir: Műemlékek a Budai Várban Szabó Vladimir: Öreg festő Szalay Lajos: Kávéházban Szántó Piroska: Boccaccio illusztráció Szántó Piroska: Olasz vendéglő Szász Endre: Álomhajó Szász Endre: Fiatal fiú labdával Székely Bertalan: Freskóvázlat Székely Bertalan: Négy db vázlat Szemethy Imre: Zsilip (1981) Szilvásy Nándor: Aki már csak az emlékeiből él Szőnyi István: Kislány Szőnyi István: Koratavasz a Dunakanyarban Szőnyi István: Zebegény a Dunával Ludoico Teisera: Iaponiae Insulae Descriptio, Nyugat-Magyarország térképe Németország térképe Tholen, Willem Bastiaan: Legelésző tehén Tipary Dezső: Esztergom (1931) Tulipán László: Horgász Tulipán László: Mulatozók (1976) Tulipán László: Suhancok (1977) Turi-Jobbágy József: Tabáni részlet Udvary Pál: Őszi tájkép (1962)

6 0198 Udvary Pál: Tihanyi belső tó (1973) Vadász Endre: A Dieppe-i vásár 1901, Pissarro után Vadász Miklós: Cipőpróba Vass Elemér: Fiatal lány arcképe Vogel Eric: Cirkuszi jelenet Vogel Eric: Kosztümkép Vogel Eric: Kosztümkép Vogel Eric: Kosztümkép Vogel Eric: Votka bár Wágner Géza: Balaton Xantus Gyula: Vágyak

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ. Leütési lista

12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ. Leütési lista 12. GRAFIKAI KAMARAAUKCIÓ Leütési lista Katalógus sorszáma Tétel Kikiáltási ár Leütési ár 1 Aba Novák Vilmos: Nagybányai táj 32 000 Ft 34 000 Ft 2 Aba-Novák Vilmos: Savonarola (1925) 65 000 Ft 0 Ft 3 Aba-Novák

Munkanapokon június 2-tól június 12-ig óra között, illetve előre egyeztetett időpontban a nyitva tartási időn túl is. aukciósház Premier Galéria aukció dátuma 2017.06.12. 18:00 aukció címe aukció kiállítás ideje aukció elérhetőségek aukció linkje 19. festmény- és műtárgy aukció Munkanapokon 2017. június 2-tól 2017. június

Jelentkező neve Épület neve Épület címe

Jelentkező neve Épület neve Épület címe Csikja Dávid Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola 3530 Miskolc, Soltész N. K. u. 10. 77 Dobos Dániel Dominik Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola 3530 Miskolc, Soltész N. K. u. 10. 77 Fekete Richárd

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

Körzeti Diákolimpia Úszás 2011.11.28. 14:00 0. KORCSOPORT - FIÚ 0. KORCSOPORT - LÁNY

Körzeti Diákolimpia Úszás 2011.11.28. 14:00 0. KORCSOPORT - FIÚ 0. KORCSOPORT - LÁNY Körzeti Diákolimpia Úszás 2011.11.28. 14:00 Helyszín: KOMÁROM GYÓGYFÜRDŐ FEDETT USZODA EREDMÉNYEK 0. KORCSOPORT - FIÚ 33,3 m GYORS 1. Halász Viktor (oklevél) 1 : 05 : 30 Gesztenyés Óvoda 33,3 MELL 1. Halász

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin

Zöld. Narancs - Kék. Kék Vacsora - Karin SZERDA Piros Fehér Fekete Narancs Megjegyzés 8:00 1 2 6 7 11 12 SNACK 8:30 Beep 8:30 Müzli, Banán, Verofit 9:00 Beep 9:00 Piros - Fehér 10:10 Beep 9:30 10:20 Beep 10:00 Fekete - 11:30 Beep 10:30 11:40

1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László

1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László 1975-ben végzett IV. a Autószerelő Igazgató: Nagy László Osztályfőnökök: Kerényi László Vascsur Ernő Derzsi László Idézet: Amíg az ember él, előre kell haladni (Che Guevara) Antal László Bakó Károly Búzás

Körzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47.

Körzetleiró lista Szolnok 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47. 064. szavazókör, 07. EVK, Szandaszőlősi Ált.Isk., Gorkij u. 47. Ferenczy Károly utca Teljes 168 Festő utca Teljes 11 Gorkij utca 000046 végig Páros 14 Gorkij utca 000057 végig Páratlan 22 Gorkij utca 116666

MJSZ U - 18 / U20 Válogatott Május 15-17. Jégpalota

Név Évjárat Engedély Egyesület

Név Évjárat Engedély Egyesület 0 m. Légpisztoly 0 pont Kisbakonyi János 9 767 Győri PLE 80 Sass László 95 6 Écs LK 7 Kovács Bálint István 98 00 Soproni PLE 7 Horváth László 960 08 Győri PLE 6 5 Gelencsér Dávid 978 Soproni PLE 6 6 G.

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Neuherz János 1971 Soproni PLE 169 2 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 166 3 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 163 4 Bujdosó Jenő Soproni PLE 161 5 Tóth Attila 020111 Kisalföld

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985

A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 A HELIKON GALÉRIA KIÁLLÍTÁSAI, 1972 1985 Helye: Bp., V., Eötvös Loránd [ma Papnövelde] u. 8. 1972 1972. április 27. május 21. Barcsay Jenő rajzainak kiállítása. Rendezte Frank János 1972. június 8. július

(közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás)

(közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás) AZ EGYEZTETETT FELVÉTELI JEGYZÉK ALAPJÁN FELVETT TANULÓK AZ EGYEZTETETT FELVÉTELI JEGYZÉK ALAPJÁN FELVETT TANULÓK 01-ES KÓD (közlekedésgépész szakmacsoportos nappali rendszerű alapozó oktatás) rangsor

01:20: MACSEK Zoltán :20: BOKOR Attila :20: RÁKSI Mihály 1980

01:20: MACSEK Zoltán :20: BOKOR Attila :20: RÁKSI Mihály 1980 Sólyom Team SE 11:53:58.867 1 1 3 1009 HORVÁTH Ákos 1975 01:20:30.633 2 9 1015 MACSEK Zoltán 1974 01:20:32.640 3 10 1008 BOKOR Attila 1982 01:20:32.693 4 49 1016 RÁKSI Mihály 1980 01:28:53.583 5 67 1014

Futapest Crossfutás Csömör december 11.

Futapest Crossfutás Csömör december 11. Futapest Crossfutás Csömör 2011. december 11. Végeredmény 4 KM Gyerek 1. RAJSZKI LILI 1998 280 15:55 2. Turschl Bence 1999 241 16:56 3. Bócz Patricia 1998 244 16:59 4. Kiss Viktor Zsolt 1997 246 17:57

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2005/2006 tanév Budapest, március 31-április 1. V-VI. korcsoport B kategória fiú csapatbajnokság Budapest, 2006. március 31-április 1. Hely. Cím Csapatnév 1 Makó Erdei Ferenc Ker. és Közg. Szki. 48,250 45,050 46,200 45,950 46,650 46,700 278,800 2 Nagykőrös Toldi Miklós Szki. 46,800 44,400 46,550 45,900

Hely. Cím Csapatnév Össz.

Név Évjárat Engedély Egyesület 0 m. Légpisztoly 0 pont Bérces Béla 0 Győri PLE Szabó M. Károly 000 Bázis SE, Kapuvár 0 Sass László 00 Écs LK Hideg Gyula Tamás 0 Szombathelyi PLE Pintér Tibor 0 Zalaegrszegi PLE Kovács Bálint 00 Soproni

2018. évi J24 ranglista

2018. évi J24 ranglista Magyar Vitorlás Szövetség - Hungarian Yachting Association H-1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3. Telefon: +36 1 460-6925; e-mail: hunsail@hunsail.hu 2018. évi J24 ranglista Helyezés Név Tagszervezet Pontszám

Vizsgázó osztály: 11/3 Vizsgaazonosító szám:

Vizsgázó osztály: 11/3 Vizsgaazonosító szám: 34 582 08 KŐMŰVES ÉS HIDEGBURKOLÓ 2017. 05. 18 06. 09. Vizsgázó osztály: 11/3 Vizsgaazonosító szám: 130509 1. Csík Tamás Gábor 2. Rostás Erik Adrián 3. Szegő Adorján József 34 582 04 FESTŐ, MÁZOLÓ, TAPÉTÁZÓ

III. Sajermann Kálmán emlékverseny 2012 eredményei

III. Sajermann Kálmán emlékverseny 2012 eredményei III. Sajermann Kálmán emlékverseny 2012 eredményei Férfi versenyzők Tamasi Antal Egri Nyomda SE 454 151 Takács Zoltán Rákoskerti TBKE 449 140 3. Zelenyák Ferenc Rákoshegyi VSE 447 141 4. Zsíros Péter Egri

56. SAVARIA KUPA IGAZOLT

56. SAVARIA KUPA IGAZOLT 56. SAVARIA KUPA IGAZOLT H. NÉV CSAPAT TAR ÖSSZ. ÜRES 1. Becze Ferenc Lauf-B TK 205 584 2 2. Horváth Zoltán Vasasszonyfa SE 214 582 1 3. Zapletán Zsombor Répcelaki SE 195 575 0 4. Polgár Károly Kőszeg

Megyei Matematikaverseny

Megyei Matematikaverseny Megyei Matematikaverseny Zala megye 3. osztály általános iskolai kategória 1. Göntér Jenni Lizandra Zrínyi Miklós-Bolyai János ÁI., Bolyai Tagint. Nagykanizsa 33 2. Korcz Dorka Mindszenty József Ált. Isk.

Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált.

Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: Lány: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola. 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált. Eredmények: 3 km-es távon: 1996-ban és utána születetek: 1. hely Fózer Tímea Gyóni Géza Ált. Iskola 2. hely Hende Helga Gyóni Géza Ált. Iskola 3. hely Ritka Viktória Kossuth Lajos Ált. Iskola 1. hely Pap

MSSZ Országos Bajnokság

MSSZ Országos Bajnokság MSSZ Országos Bajnokság 2015.09.06. vasárnap Fehér út Vers.eng.száma: 361/A/09/01 Felnőtt férfi Hsz. Név Sz.év Egyesület S1 S2 Össz.: 10 9 8 7 OB Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész 96 96 192 II

Edelrid Boulder Kupa 2013 I. forduló:

Edelrid Boulder Kupa 2013 I. forduló: Edelrid Boulder Kupa 2013 I. forduló: Név Pontszám 1. Kucsera Bálint 2518,246 2. Komjáti Zoltán 2030,746 3. Kovács Gergely 1948,802 4. Barabás Gábor 1534,913 5. Gyenes Balázs 1459,913 6. Kucsera Lenke

Kőbányai Futófesztivál, Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Eredmény 2 km N Ring Dóra N (2004) 0:10:42 2

Kőbányai Futófesztivál, Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Eredmény 2 km N Ring Dóra N (2004) 0:10:42 2 Kőbányai Futófesztivál, 2012.05.27. Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Eredmény 2 km N2004-2005 1 395 Ring Dóra N2004-2005 (2004) 0:10:42 2 464 Országh Júlia N2004-2005 (2004) 0:10:45 2 km F2004-2005

1.sz.pár 101 Bálint Balázs 599 Wellner Péter

1.sz.pár 101 Bálint Balázs 599 Wellner Péter 1.sz.pár 101 Bálint Balázs 599 Wellner Péter 1 1 2016.04.11 17:45-18:50 1NS 2 Arató Péter II - Mihály Tibor 1-8 1 2 2016.04.11 18:55-20:00 1NS 3 Macskásy Judit - Reich Ágnes 9-16 1 3 2016.04.11 20:05-21:10

Szolnok terep félmaraton Női Felnőtt Kategória. Szolnok terep félmaraton Női Senior 1 Kategória

Szolnok terep félmaraton Női Felnőtt Kategória. Szolnok terep félmaraton Női Senior 1 Kategória Női Felnőtt Kategória 1 Marosvári Márta 432 1:59:33 Cegléd 2 Jaczina Dóra 431 2:14:08 Ceglédi Arany Oroszlán Futóklub 3 Szabadi Andrea 435 2:20:22 Szolnok 4 Péntek Zsuzsanna 434 2:23:40 Szolnok 5 Nagy

Eötvös József Koszorú

KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK

KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK VERSENYZŐ NEVE SZÜL.ÉV KEDVEZMÉNY TÁBLA 2012 BALATONMAN FÜRED 2013 BALATONMAN FÜRED 2014 BM FÜRED 2014 BM KENESE 2015 BM FÜRED 2015 BM KENESE TELJESÍTÉSEK IRON KÖZÉPTÁV SPECIÁL IRON KÖZÉPTÁV SPECIÁL IRON

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49

15 km Férfi 18 év alatt. 15 km Férfi km Férfi km Férfi 40-49 15 km Férfi 18 év alatt 1 Holló-Szabó Martin 108 0:59:44 0:59:44 2 Csáni Bendegúz 110 1:19:50 1:19:55 3 Varga István 81 1:31:01 1:31:01 15 km Férfi 18-29 1 Oláh Norbert 49 0:57:23 0:57:23 2 Szabó Milán

TDVT2019 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT EREDMÉNYEK

TDVT2019 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT EREDMÉNYEK MTB RÖVID TÁV FÉRFI ABSZOLÚT 1 356 BÓDI MÁRTON 0:55:06 FELNŐTT 2 377 KOVÁCS GYŐZŐ VELOCLASS VELENCE 0:56:21 MASTER2 3 357 SOÓS TAMÁS 0:59:03 MASTER1 4 368 ZSOFCSIK PÉTER 0:59:49 MASTER1 5 370 MÉHÉSZ TAMÁS

MVK 2014 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés

MVK 2014 I. Kategória # Név MRSZ Klub Szám Össz. Sz1. Sz2. Sz3. Sz4. Négy % Minősítés MVK 2014 I. Kategória 1 HEGEDŰS László 1309 ARK 26 27618 1518 1510 1482 1452 5962 100.00 1. osztály 2 BARTOLF Richárd 1393 ARK 5 7149 1513 1487 1448 1397 5845 98.04 1. osztály 3 VEREBÉLYI Zoltán 29 ARK

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK

FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK FELNŐTT ORSZÁGOS BAJNOKOK Férfi egyes 1905. Redlich Béla 1906. Tolnai József 1907-08. László Albert 1909-10. Jacobi Roland 1911. Mechlovits Zoltán 1912. Pécsi Dániel 1925-26. Mechlovits Zoltán 1927. Glancz

TDVT2017 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT

TDVT2017 VELENCEBIKE MTB MARATON RT/KT/HT MTB RÖVID TÁV FÉRFI ABSZOLÚT 1 1007 Kovács Győző VelenceBikeTeam Master1 0:52:30 2 1024 Kőszegi Krisztián NELLA TREK TEAM Master2 0:53:27 3 1032 Czéczei János Cube Csömör Master2 0:57:38 4 1152 Csámpa

JÁKI PAPÍR. I. B.osztály Ősz Eredményei XIX. FORDULÓ. Zotu Reklám - DPSE 1 : 7 ( 0 : 3 ) Peakfitness - EPCOS 4 : 3 ( 2 : 1 )

JÁKI PAPÍR. I. B.osztály Ősz Eredményei XIX. FORDULÓ. Zotu Reklám - DPSE 1 : 7 ( 0 : 3 ) Peakfitness - EPCOS 4 : 3 ( 2 : 1 ) SZABADIDŐSPORT SZÖVETSÉG 9700SZOMBATHELY, MARKUSOVSZKY U. 8. 2016. év Zotu Reklám - DPSE 1 : 7 ( 0 : 3 ) Peakfitness - EPCOS 4 : 3 ( 2 : 1 ) Harangláb Söröző - Nyugat Rádió 3 : 6 ( 1 : 1 ) Rács SE - KÖRY-KER

Grepton Cered Rallye Sprint az Inventiva kupáért 2016 MARB Északi Régió 1.futama

Grepton Cered Rallye Sprint az Inventiva kupáért 2016 MARB Északi Régió 1.futama MARB Abszolút Végeredmények 2 34 Prigyeni Péter Furák Ádám IV. kat. Lada VFTS Lada. P/2 MARB 0:04:43,90 0 0:04:54,20 0 0:04:45,70 0 0:04:51,60 0 0:04:42,60 0 0:00:00,0 0 0:23:58,00 0:00:00,80 0:00:00,80

X. IJKA Nyílt Országos Karate Stílus Bajnokság

X. IJKA Nyílt Országos Karate Stílus Bajnokság X. IJKA Nyílt Országos Karate Stílus Bajnokság Oroszlány, 2015. október 10. Hivatalos E r e d m é n y j e g y z é k KATA 6-7 éves lány kata 1. Pál Alexandra Budoka SE, Edző: Pál Tibor 2. Németh Júlia Jánossomorjai

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Boros László 1989 003165 Győri LK 181 2 Gelencsér Dávid 1978 Soproni PLE 180 3 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 178 4 Laczik Zsolt ifj. 1983 005232 Győri LK 178 5 Neuherz

24. KIDS KUPA MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG MÁRCIUS 24. BALASSAGYARMAT, IPOLY-GÁT EREDMÉNYEK

24. KIDS KUPA MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG MÁRCIUS 24. BALASSAGYARMAT, IPOLY-GÁT EREDMÉNYEK CSAPAT EREDMÉNYEK: 24. KIDS KUPA MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG 2017. MÁRCIUS 24. BALASSAGYARMAT, IPOLY-GÁT EREDMÉNYEK I. korcsoport LÁNY: (4 csapat) 1. Szent Imre Kat. Ált. Iskola Kecskemét 2. Szent Imre Balassagyarmat

Név Évjárat Engedély Egyesület 10 m. Légpisztoly 20 pont 1 Sass László 1954 006413 Écs LK 183 2 Kovács Lajos 1978 016740 Győri PLE 179 3 Kovács Bálint 1982 010133 Soproni PLE 177 4 Bérces Béla 1972 015188 Győri PLE 176 5 Neuherz János

Olimpici Grand Prix Országos Bajnokság Törpici Fiú Párbajtőr Keszthely, 2010 június17. csütörtök

Olimpici Grand Prix Országos Bajnokság Törpici Fiú Párbajtőr Keszthely, 2010 június17. csütörtök Törpici Fiú Párbajtőr Keszthely, 2010 június17. csütörtök Végeredmény (sorszám szerint) rang vezetéknév utónév egyesület 1 Farkas Csaba BALATON 2. Bányai Botond VASAS 3. Bende Bence PM SZOMBATH 4. Kleckeny

Fiú 100m síkfutás V. Kcs. Szül.dát. Iskola Eredmény 1. Móricz Bálint PREG 11,2 2. Bagnár Dániel

Fiú 100m síkfutás V. Kcs. Szül.dát. Iskola Eredmény 1. Móricz Bálint PREG 11,2 2. Bagnár Dániel Fiú 100m síkfutás V. Kcs. 1. Móricz Bálint 1995 PREG 11,2 2. Bagnár Dániel 1995 GÉP 11,5 3. Koszti Dániel 1995 BOLYG 11,7 4. Pernyesz Marcell 1995 BOLYG 11,8 5. Mecseki Ádám 1995 NLG 11,9 6. Fáró Jenő

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó

VIII. Villamosenergia-ipari Futótalálkozó Név Idő Különbség Női 7km 14-19 éves korig 1 Pelle Zsófia 31:15 0:00 2 Fodor Eszter 42:04 +10:49 3 Szabó Sára 44:52 +13:37 4 Szabó Zsófia 45:53 +14:38 Női 7km 20-39 éves korig 1 Kovács Edit Ernesztin 31:30

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 "Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram" Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése

Otthon Melege Program ZBR-NY/14 Homlokzati Nyílászárócsere Alprogram Nyugat-Dunántúli régió pályázatainak miniszteri döntése dátuma: 2015.03.31. 1 NYZCS/14/12289497 SIMON GYULA 4 357,00 520 000 520 000 2 NYZCS/14/12290655 CZUBOR SÁNDORNÉ 3 101,00 450 000 450 000 3 NYZCS/14/12289468 KINCSES GÁBOR FERENC 2 520,00 520 000 520 000

Pest Megyei Tenisz Szövetség Férfi II. osztály NEVEZÉSI LAP

Pest Megyei Tenisz Szövetség Férfi II. osztály NEVEZÉSI LAP Egyesület neve: DMTK Tenisz Klub Címe: Pálya címe: 2330 Dunaharaszti, Sportsziget Csapatkapitány neve: Gábor Csaba Csapatkapitány telefonszáma: +36 70 325 8299 Csapatkapitány e-mail címe: csabagabor@strapa-pack.hu

V. TOUR DE VELENCEI-TÓ 2015 VELENCEI-TÓ MINI MARATON 55 VELENCEI-TÓ MINI MARATON NŐI ABSZOLÚT

V. TOUR DE VELENCEI-TÓ 2015 VELENCEI-TÓ MINI MARATON 55 VELENCEI-TÓ MINI MARATON NŐI ABSZOLÚT VELENCEI-TÓ MINI MARATON NŐI ABSZOLÚT 1 844 Ispán Laura Felnőtt 01:39:07.1 2 942 Köllő Zsuzsanna Felnőtt 01:39:09.0 3 915 Ódor Klára Master 01:39:29.0 4 805 Bordás Eszter Master 01:45:30.6 5 802 Czeczei

Győrújbaráti Terepfutás km Terepfutás abszolút eredmények Absz Hely. R.sz. Név Nem Bruttó cél Diff. Tempó

Győrújbaráti Terepfutás km Terepfutás abszolút eredmények Absz Hely. R.sz. Név Nem Bruttó cél Diff. Tempó 1 162 LEDVAI András Férfi 00:27:57 00:00:00 3:59 p/km Férfi 1996-1999 1 Férfi 1 2 128 TAKÁCS Dávid Férfi 00:28:43 00:00:46 4:06 p/km Férfi 1976-1980 1 Férfi 2 3 160 GERLEI Máté Férfi 00:28:47 00:00:50

MAGYAR BIRKÓZÓ SZÖVETSÉG HUNGARIAN WRESTLING FEDERATION

MAGYAR BIRKÓZÓ SZÖVETSÉG HUNGARIAN WRESTLING FEDERATION A kategória (24 induló) 58 kg (1 induló) Bajnok: Szabó Csaba (Tatabányai SC) 63 kg (5) Bajnok: Juhász József (Túrkevei VSE) 2. Szabó György (Dorogi NC) 3. László Balázs (Honvéd Szondi SE) 4. Köböl Zsolt

Ablakszerker Crossfutás június 6.

Ablakszerker Crossfutás június 6. Ablakszerker Crossfutás 2009. június 6. Végeredmény 4 KM Gyerek Absz.hely Név Szül.év Rajtszám Idö 1. Szabó Eszter 1997 299 23:27 2. BÁNKI LEVENTE ALBIN 1998 396 23:56 3. Bottka Bálint 1998 293 24:54 4.

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2011/2012 tanév Makó, március 31 - április 1. V-VI. korcsoport "B" kategória fiú csapatbajnokság

TORNA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ 2011/2012 tanév Makó, március 31 - április 1. V-VI. korcsoport B kategória fiú csapatbajnokság Hely. Cím Csapatnév 1 Nagykőrös Toldi M. Élelm. Ip. Középisk. 45,150 2 44,450 2 47,450 1 46,500 1 45,200 3 43,100 4 271,850 2 Nyíregyháza Eötvös J. Gyak. Ált. Isk. és Gimn. 46,000 1 43,850 4 45,200 3 44,400

VELENCE ORSZÁGÚTI MARATON RT55 EREDMÉNYEK 2018

VELENCE ORSZÁGÚTI MARATON RT55 EREDMÉNYEK 2018 HELYEZÉS RAJTSZÁM NÉV KORCSOPORT IDŐ NŐI ABSZOLÚT 1 5933 URBÁN ANITA FELNŐTT (1979) 1:50:04 2 5938 KEREKES EDINA MASTER (1975) 1:50:08 3 5981 NYÉKI ESZTER MASTER (1978) 2:01:56 4 5993 HORVÁTHNÉ BAGOSI

78 Ironman a Polythlonban

78 Ironman a Polythlonban 1635 2014 379 év 1898 2014 116 év 78 Ironman a Polythlonban 1987 2014 27 év 1990 2014 24 év Ács Viktor (1985) Nagyatád (2009) 11:26:07 Nagyatád (2010) 13:19:01 Ambach Balázs (1983) Nagyatád (2013) 13:49:03

II. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton

II. Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő Félmaraton Nem/Kategória: Férfi 12-19 éves 1 420 SZENTPÉTERI Csaba 1998 00:27:26 00:26:54 Nagykőrös 4 4 3:49 min/km +00:00:00 2 225 SZILÁGYI Gergő 2000 00:31:18 00:30:40 Tiszakécske 10 9 4:21 min/km +00:03:45 3 310