6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK

Download "6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK"

1 6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma Tétel megnevezés Kikiáltási ár Leütési ár ef Zámbó István (Salgótarján, ) Szentendrén láttam Őt Golyóstoll, papír 31 X 40 cm Jelezve középen lent: ef Zámbó 71 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Szoba képekkel Golyóstoll, színes ceruza, papír 19,5 X 28 cm Jelezve hátoldalon: ef Zámbó István Ft Ft Ft _ ef Zámbó István (Salgótarján, ) Akt Golyóstoll, papír 21 X 19 cm Ft Ft Bukta Imre (Mezőszemere, ) Erdő 1998 Pasztell, tus, kréta, papír 49 X 34 cm Jelezve jobbra lent: Bukta Ft Ft Bukta Imre (Mezőszemere, ) Vidéki pár, 2006 Akvarell, tempera, tus, grafit, papír 24 X 32 cm Jelezve jobbra lent: Bukta Ft Ft Palkó Tibor (Budapest, ) Álma, 2002 Olaj, vászon 120 X 90 cm Jelzés nélkül Ft _ Oláh Mátyás (Budapest, ) Kardos madár halakkal, 1992 Szénrajz, papír 50 X 65 cm Jelzés nélkül Ft _ Bráda Tibor (Karcag, ) Vénusz születése Szén, papír 60 X 40 cm Jelezve jobbra fent: Bráda Ft _ Nemes Csaba (Kisvárda, ) Tornyok VII.,1999 Papír, akvarell 28 X 37 cm Jelezve jobbra lent: Nemes Csaba 1999 Nemes Csaba (Kisvárda, ) Tornyok V.,1999 Papír, akvarell 28 X 37 cm Jelezve jobbra lent: Nemes Csaba 1999 Fuchs Tamás (Veszprém, ) Liv, 2004 Olaj, vászon 100 X 80 cm Jelezve hátoldalon: Fuchs Ft Ft Almásy Aladár (Debrecen, ) William Blake cápa elhelyezése Akvarell, papír 53 X 64 cm Jelezve jobbra lent: Almásy Aladár 1997 II Ft _ Gaál József (Tahitótfalu, ) Gilles, Olaj, akril, karton 70 X 50 cm Jelezve hátoldalon: Gaál József Ft _ Almásy Aladár (Debrecen, ) Halas csendélet Olaj, farost 49 X 61 cm Jelezve hátoldalon: Almásy A Ft Ft Palkó Tibor (Budapest, ) Alig várta, 2002 Olaj, vászon 57 X 77 cm Jelezve hátoldalon: Palkó Tibor Ft _ Várhelyi Tímea (Budapest, ) Zongoralábak üvegcsékkel, 2010 Pasztell, papír 65 X 35 cm Jelzés nélkül Ft Ft Csáki Róbert (Budapest, ) Őr, 1996 Olaj, fa 59 X 38 cm Jelezve balra lent: Csáki Ft Ft Bakonyi Mihály (Szeged, ) Régi útjelző Psztell, papír, szén 57 X 40 cm Jelzés nélkül Ft _ Szotyori László El Kazovszkij, 2010 Szitanyomat, papír 50 X 41 cm Jelezve jobbra lent: Szotyori L Ft _ Budaházi Tibor (Kőszegremete, ) Kompozíció, 1992 Akril, farost 108 X 79 cm Jelezve jobbra lent: BT Ft _ Kelemen Marcel (Veszprém, ) Műteremben Olaj, vászon 100 x 120 cm Jelezve hátoldalon: Autográf felirat Ft Ft 1

2 Bada Dada Tibor (Újvidék, ) Ördögfióka, 2006 Olaj, fatábla 51 X 36 cm Jelzés nélkül Ft Ft Gyémánt László (Budapest, ) Felhívás táncra Olaj, farost 180 X 100 cm Jelezve jobbra lent: Gyémánt Ft Ft Misch Ádám (Soroksár, ) Kompozíció Olaj, farost 70 X 60 cm Jelezve jobbra lent: Misch Ft Ft Klie Zoltán (Szekszárd, Budapest, 1992) Tubázó férfi Olaj, farost 70 X 49,5 cm Jelezve hátolfalon: Klie Z Ft Ft Nagy Gábor György (Debrecen, ) Lassuló idő I., 2000 Pasztell, papír, üveg 22 X 100 cm 2000 Jelezve hátoldalon: Nagy Gábor Bada Dada Tibor (Újvidék, ) Bálnavadászat, 1985 Pasztell, karton 46 X 62 cm Jelezve balra lent: Bada Dada Ft _ Ft Ft A. Nagy Gábor (Budapest, ) Baby Doll, 2000 Akril, vászon 150 X 110 cm Jelezve vakrámán: A. Nagy Gábor Ft Ft Vén Emil (Fiume, Budapest, 1984) Garda tó Olaj, vászon 60 X 80 cm Jelezve jobbra lent: Vén Ft _ Ezüst György (Békéscsaba, ) Csónakkikőtő Olaj, farost 60 x 80 cm Jelezve balra lent: Ezüst Ft _ Sváby Lajos (Abádszalók, ) A nádas Olaj, vászon 60 x 80 cm Jelezve jobbra lent: Sváby Ft _ Kovács Tamás Vilmos (Budapest, ) Montmartre Olaj, farost 60 x 80 cm Jelezve balra lent: Kovács T. Vilmos Ft _ Kokas Ignác (Vál, Vál, 2009) Tájkép Guache, papír 30,5 x 46,5 cm Jelezve balra lent: Kokas I Ft Ft Viski Balás László (Dés, 1909 Budapest 1964) Műteremben Olaj, vászon 80 X 100 cm Jelezve balra fent: V. Balás L. Hátoldalon: Atográf felirat: V. Balás László Műteremben Ft _ Tenk László (Nagybánya, ) "Vadász és föstő" Olaj, farost 50 x 64,5 cm Jelezve jobbra lent: Tenk MF Ft _ Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Párizs Olaj, farost 60 x 80 cm Jelezve jobbra fent: Schéner Orosz Gellért (Jászladány, Budapest, 2002) Forgó, 1978 Akril, vászon 80 x 80 cm Jelezve jobbra lent: Orosz Gellért 78 Vasarely Victor (Pécs, Párizs, 1997) Vega Kollázs, kartonon 50 X 50 cm Jelezve jobbra lent: Vasarely Vasarely, Victor Pécs 1908 Párizs 1997 Nagy Gábor György (Debrecen, ) Pont Pont (óriás árnyéka), 2004 Hidegtű, papír 35 X 49 cm Jelezve jobbra lent: Nagy Gábor György Vasarely Victor (Pécs, Párizs, 1997) Vega Szitanyomat, papír 475 X 475 mm Jelezve jobbra lent: Vasarely 15/50 Vasarely Victor (Pécs, Párizs, 1997) Louisianai mappa 6. Szitanyomat, papír 55 X 75 cm Jelezve jobbra lent: Vararely Ft _ Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft _ Matzon Ákos (Budapest, ) Corpus 3 Akril, fatábla 50 X 50 cm Jelezve jobbra lent: M.A Ft Ft Barabás Márton (Budapest, ) Játékaim Olaj, vászon Jelezve jobbra lent: Barabás M Ft Ft 2

3 Vasarely, Victor (Pécs, Párizs, 1997) Louisianai mappa 5. Szitanyomat, papír 55 X 75 cm Jelezve jobbra lent: Vararely Vasarely Victor (Pécs, Párizs, 1997) Gömbök Szitanyomat, papír 615 X 615 mm Jeezve jobbra lent: Vasarely Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) Képgrafika mappa, 10/60, db sokszorosított grafika merített papíron 70 X 50 cm Tervezte, szerkesztette és szitanyomással kivitelezte: Bálint Ild Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) Emlékmappa 12 db sokszorosított grafika merített papíron 75 X 66 cm Mappa tartalma: 8 db rézkarc, 3 db cinkográfia, 1 db linóleum metszet 11/50, Bp.200 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Mappa 6db fűzött, szignált ebp. merített papíron, 146. pld. Körmendi Kiadó, Color Team Kft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft _ Ft Ft Tóth Ernő (Sajóecseg, ) Főpróba Olaj, vászon 55,5 X 70,5 cm Jelezve jobbra lent: Tóth E Ft Ft Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Kanyargós utak Akril, papír 59 x 80 cm Jelezve jobbra lent: Schéner 1973 Rádóczy Gyarmathy Gábor (Budapest, ) Mappa 8 mű merített papíron, 116. pld. Körmendi Kiadó, Color Team Kft ef Zámbó István (Salgótarján, ) Egyetemes szertár Olaj, farost Átmérő: 42 cm Jelezve középen lent: ef Zámbó Ft _ Ft _ Ft Ft Baksai József (Budapest, ) Angyalok, 1995 Olaj, szén, lakk, papír 50 X 40 cm Jelezve jobbra lent: Basksa felugossy László (Kecskemét, ) Matrózblúzos gondolat, 2006 Akril, karton 70 X 100 cm Jelezve hátoldalon: felugossy László drmáriás (Újvidék, ) Gyurcsány Ferenc Henry Rousseau műtermében, 2011 Olaj, farost 110 X 80 cm Jelezve hátoldalon: Autográf felirat Szurcsik József (Budapest, ) Tűzkalapács, 1996 Akril, papír 70 X 50 cm Jelezve középen lent: Szurcsik ligatúra Deli Ágnes (Mohács, ) Rajz V.,1996 Vegyes technika, papír 67 X 48 cm Jelezve jobbra lent: Deli Ágnes Gyermely 1996 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Csontleves nyuszival Olaj, farost 50 X 50 cm Jelezve balra lent: ef Zámbó I Swierkiewitz Róbert (Pécs, ) Cummings illusztráció III.,1982 Olaj, papír 100 X 70 cm Jelezve jobbra lent: SR Ft Ft Ft _ Ft Ft Ft Ft Ft Ft Budaházi Tibor (Kőszegremete, ) Két alak Olaj, szén, karton 48 X 37 cm Jelzés nélkül ef Zámbó István (Salgótarján, ) Love Doll Olaj, farost 130 X 130 cm Jelezve balra fent: ef Zámbó Ft _ Rádóczy Gyarmathy Gábor (Budapest, ) A Szent Korona védelme Olaj, vászon 125 x 89 cm Jelezve jobbra lent: Rádóczy Gyarmathy Gábor Ft Ft Náray Tamás (Pásztó, ) A vágy/ The Desire Olaj, vászon 70 X 50 cm Jelezve jobbra lent: Náray Ft Ft 3

4 Náray Tamás (Pásztó, ) Bábel Olaj, vászon 100 X 100 cm Jelezve jobbra lent: Náray Ft Ft Kozma István (Szatmárnémeti, ) Nagybánya Olaj, vászon 90 X 90 cm Jelezve jobbra lent: Kozma I Ft _ Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, Budapest, 1996) Barna föld Tojástempera, szén, fa 34 X 79 cm Jelezve balra lent: Kurucz Ft _ Baska József (Dernő, ) Kompozíció Olaj, farost 50 X 50 cm Jelezve balra lent: Baska Ft Ft Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) A hangszer hangjegyei Olaj, üveg, fém kollázs kartonon Jelezve középen: GyT 82 Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) Fedra Olaj, vászon 74,5 x 60 cm Jelezve jobbra fent: Gyarmathy T Mazzag István (Győr, ) Modern Ikarus Olaj, vászon 100 x 100 cm Jelezve hátoldalon: Mazzag, Modern Ikarus Ft Ft Ft _ Vészabó Noémi (Budapest, ) Dolce Vita, 2018 Olaj, vászon 49 x 62 cm Jelezve jobbra lent: Vészabó Noémi Ft Ft Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) Kompozíció, Bonyhádi zománckép 35 x 35 cm Jelezve hátoldalon: GyT 1968 Erdélyi Gábor (Budapest, ) Ellipszis ribilliója II Akril, vászon 60 X 45 cm Jelezve hátoldalon: Erdélyi Gábor Ft Ft Ft _ Juan Moreira ( ) Monte de Crapicornio, 1986 Olaj, vászon 150 x 200 cm Jelezve jobbra lent: Juan Moreira Ft Ft Juan Moreira ( ) El surco Szitanyomat, papír 410 x 530 mm Jelezve jobbra lent: Juan Moreira Jelezve balra lent: 8/125 Wahorn András (Budapest, ) Jutka Pistára gondol, aki tüzet visz Vegyes technika, vászon 100 x 15,5 cm Jelezve középen: Wahorn 2007 Verebics Ágnes (Enying, ) Holyfield füle Olaj, vászon 98,5 X 98 cm Jelezve hátoldalon: Verebics Ágnes Holyfield füle Ft _ Ft Ft Ft Ft Zászaliczky Ágnes (Budapest, ) Fischer Annie III., 2014 Akril, vászon 40 x 80 cm Jelezve jobbra lent: ZÁ Ft _ Verebics Ágnes (Enying, ) Majomkoponya, 2013 Fotó, papír, üveg 20 X 30 cm Jelezve hátoldalon: Verebics Ágnes 2013 Majomkoponya Kovács János Zoltán Portré Olaj, vászon 80 x 100 cm Jelezve balra lent: Kovács J Ft _ Balaz Roman Alakok Vegyes technika, papír 61 x 91,5 cm Jelezve jobbra lent: Balaz Ft _ Hermann Zoltán (Budapest, ) Lepkés foltok, 1998 Olaj, vászon, pauszpapír 60 X 25 cm Jeleve balra lent: Hermann Horváth Éva Mónika (Budapest, ) Énekesnő Pasztell, papír 70 X 100 cm Jelezve jobbra lent: Horváth Éva Mónika Ft Ft Gerzson Pál (Hird, Budapest, 2008) Pihenő, 1996 Olaj, papír 42 X 59 cm Jelezve jobbra lent: Gerzson Ft Ft 4

5 Hencze Tamás (Szekszárd, ) Horizontális struktúra Akril, karton 68 x 48 cm Jelezve hátoldalon: Hencze T. 75 Szikora Tamás (Nyíregyháza, ) Egy doboz Vegyes tecnika, olaj, farost 47 x 51,5 cm Jelezve hátoldalon: Szikora 95 Szikora Tamás (Nyíregyháza, ) Doboz kereten festett háttérrel, 2010 Olaj, pasztell, papír, fa, vászon 52 X 42 cm Ft Ft Ft Ft Ft Ft felugossy László (Kecskemét, ) Távol Olaj, farost 44 X 61,5 cm Jelezve jobbra lent: Fell Ft Ft ef Zámbó István (Salgótarján, ) Tiszta szerelem Vegyes technika, merített papír 30 x 20 cm Jelezve jobbra lent: ef. Zámbó 2000 Jelezve balra lent: Tiszta szerelem Ft Ft ef Zámbó István (Salgótarján, ) Tropikus ajándék Olaj, vászon 133 X 100 cm Jelezve középen lent: ef Zámbó I Ft Ft felugossy László (Kecskemét, ) Fej Olaj, farost 79 X 45 cm Jelezve hátoldalon: felugossy László Fej Ft Ft ef Zámbó István (Salgótarján, ) Ikon grödingei nyírfakéreggel Olaj, farost 58 X 38 cm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó 83 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Gondolatátvitel (Új magyar nápművészet) Olaj, farost 75 X 122 cm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I. 1992, Grödinge Silard Isaak (Herceglak, ) Mesterséges Liliom, 2005 Olaj, vászon 50 X 40 cm Jelezve hátoldalon: Izsák Sipos Szilárd felugossy László (Kecskemét, ) "17 óra" Olaj, farost 107,5 X 72 cm Jelezve hátoldalon: fe Lugossy László Ft Ft Ft Ft Ft _ Ft Ft Aknay János (Nyíregyháza, ) Égi vándor, 2003 Akril, merített papír 70 x 70 cm Jelezve jobbra lent: AJ Ft Ft ef Zámbó István (Salgótarján, ) Gyász Olaj, vászon 100 X 180 cm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó I. 89 Grödinge Ft Ft Földi Péter (Somoskőújfalu, ) Dínó Diópác, tus, merített papír 62 x 82 cm Jelezve jobbra lent: Földi Ft _ felugossy László (Kecskemét, ) Terhes nő távcsővel Olaj, farost 200 X 140 cm Jelzés nélkül Ft Ft ef Zámbó István (Salgótarján, ) Fagyizó lányok vadász hóemberrel Olaj, farost 44 X 68 cm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó 83 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Életkép szobavulkánnal Olaj, ceruza, farost 70 X 47 cm Jelezve jobbra lent: ef Zámbó 84 felugossy László (Kecskemét, ) Megint doktor, 1996 Olaj, szén, papír 85 X 60 cm Jelezve középen lent: fell 96 Schéner Mihály (Medgyesegyháza, Budapest, 2009) Szentmihály napi játékok Olaj, farost 70 x 100 cm Jelezve jobbra lent: Schéner M Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft Ft felugossy László (Kecskemét, ) Ufó Olaj, farost 71,5 X 122 cm Jelezve balra lent: fe Lugossy László Ft Ft 5

6 ef Zámbó István (Salgótarján, ) Szentendrei munkás-oltár Olaj, farost 70,5 X 60 cm Jelezve balra lent: ef Zámbó I. Jelezve jobbra lent: 2000 Gyarmathy Tihamér (Pécs, Budapest, 2005) Két közeg, 1982 Olaj, papír 610 x 433 mm Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 982 Gáspár Annamária Happiness is a Decision (A boldogság döntés), 2018 Olaj, aranyfüst, vászon 100 x 150 cm Jelezve hátoldalon: Gáspár Annamária Ft Ft Ft _ Ft Ft Fehér László (Székesfehérvár, ) Vízparton Olaj, vászon 140 X 200 cm Jelezve jobbra lent: Fehér László Ft _ Gáspár Annamária Talált nők 1, 2018 Olaj, vászon 80 x 100 cm Jelezve hátoldalon: Gáspár Annamária Ft Ft Szentiványi Kálmán (Marosvásárhely, Győr, 2011) Szobarészlet székekkel Olaj, farost 40 X 32 cm Jelzés nélkül 1 Szentiványi Kálmán (Marosvásárhely, Győr, 2011) Emlékező szék Olaj, fatábla 38 X 29 cm Jelzés nélkül 1 Bóna Ottó (Budapest, ) Pureland 006 (Tisztaföld 006), D Programok: Maya, ZBrush, Vue, Photoshop 30 x 70 cm Jelezve hátoldalon: szignó, pecsét, 3/ Ft Ft 113 Bóna Ottó (Budapest, ) Pureland 002 (Tisztaföld 002), D programok: Maya, ZBrush, Vue, Photoshop 30 x 70 cm Jelezve hátoldalon: szigno, pecsét, 5/ Ft Ft 114 Bóna Ottó (Budapest, ) Pureland 005 (Tisztaföld 005), D programok: Maya, ZBrush, Vue, Photoshop 30 x 70 cm Jelezve hátoldalon: szignó, pecsét, 1/ Ft Ft 115 Bóna Ottó (Budapest, ) Pureland 003 (Tisztaföld 003), 2018 Plexikép, 3D Programok: Maya, ZBrush, Vue, Photoshop 30 x 70 cm Jelezve hátoldalon: szignó, pecsét, 3/ Ft Ft 116 Bóna Ottó (Budapest, ) Pureland 004 (Tisztaföld 004), D Programok: Maya, ZBrush, Vue, Photoshop 30 x 70 cm Jelezve hátul: szignó, pecsét, 3/ Ft Ft 117 Csurka Eszter (Budapest, ) Cím nélkül, 2007 Fotó, olaj, vászon 145 X 145 cm Jelezve jobbra lent: Csurka Eszter Ft Ft 6

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft

Zsirai Műhely Prospektus

Zsirai Műhely Prospektus Zsirai Műhely Prospektus Európa a miénk is! Csikós László akril, papír Ár: 8.000,- (R) Nekünk a tegnap nem elég! Csikós László vegyes, papír Ár: 8.000,- (R) Mózes vegyes, farost Ár: 8.000,- (R) Mama meséi

14 - informatika szakmacsoport. Ideiglenes felvételi rangsor. Összes jelentkező (fő): 371

14 - informatika szakmacsoport. Ideiglenes felvételi rangsor. Összes jelentkező (fő): 371 1996.12.25. Székesfehérvár 77185818432 371 1997.01.03. Budapest 78472120542 306 1997.01.05. Csíkszereda 76736716540 177 1997.03.29. Budapest 73911985594 48 1997.04.26. Székesfehérvár 78395363431 350 1997.05.02.

Premier Galéria 11. aukció 2015. június 1.

REÖK PALOTA. 6720 Tisza Lajos krt. 56. Nyitva 10 és 18 óra között, hétfőn zárva INTONÁCIÓ 2011 KORTÁRS FESTÉSZETI KIÁLLÍTÁS

REÖK PALOTA. 6720 Tisza Lajos krt. 56. Nyitva 10 és 18 óra között, hétfőn zárva INTONÁCIÓ 2011 KORTÁRS FESTÉSZETI KIÁLLÍTÁS REÖK PALOTA 6720 Tisza Lajos krt. 56. Nyitva 10 és 18 óra között, hétfőn zárva INTONÁCIÓ 2011 KORTÁRS FESTÉSZETI KIÁLLÍTÁS MAGYAR KÉPZŐMŰVÉSZEK ÉS IPARMŰVÉSZEK SZÖVETSÉGE 2011. november 19 2012. január

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Irányítószám Település 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest

Irányítószám Település 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest Irányítószám Település 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest 1024 Budapest 1025 Budapest 1026 Budapest 1027 Budapest

IrányítószámTelepülés 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest

IrányítószámTelepülés 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest IrányítószámTelepülés 1011 Budapest 1012 Budapest 1013 Budapest 1014 Budapest 1015 Budapest 1016 Budapest 1021 Budapest 1022 Budapest 1023 Budapest 1024 Budapest 1025 Budapest 1026 Budapest 1027 Budapest

VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15.

VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15. VI. turnus (Kontaktnapok: szerda) Képzés időtartama: 2015. augusztus 24. - 2015. október 15. Budapest, Balassagyarmat, Cegléd, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Esztergom, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza,

Premier Galéria 13. aukció 2015. december 7.

82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003 technika: papír, akril méretek: 70 x 70 cm kikiáltási ár: 140.000 Ft

82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003 technika: papír, akril méretek: 70 x 70 cm kikiáltási ár: 140.000 Ft 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 82/1. Aknay János (1949) Égi vándor, 2003

MTB Balaton Maraton - Kismaraton Abszolút Férfi Helyezés Rajtszám Név Település Idő Hátrány 1 MR0807 Fenyvesi Péter Balassagyarmat 01:45:44 00:00:00

MTB Balaton Maraton - Kismaraton Abszolút Férfi Helyezés Rajtszám Név Település Idő Hátrány 1 MR0807 Fenyvesi Péter Balassagyarmat 01:45:44 00:00:00 MTB Balaton Maraton - Kismaraton Abszolút Férfi 1 MR0807 Fenyvesi Péter Balassagyarmat 01:45:44 00:00:00 2 MR0330 Kovács Botond Tatabánya 01:46:41 00:00:57 3 MR0202 Panyi János Herceghalom 01:49:16 00:03:32

Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,- 2. Bódis Barnabás

Aukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,- 2. Bódis Barnabás Aukciós Katalógus 1. Szabó Cseke Mózes Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray 2. Bódis Barnabás No One (2008) 100x93cm, kollázs, újságpapír, olaj, vászon Kikiáltási ár: 100.000,- 3-4. Riez József Velence

13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK

13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK 13. Grafikai Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Tétel Kikiáltási ár HUF Leütési ár Moritz Ledeli (1856-1920) Ugratás Tus, fedőfehér, papír 29 X 26

Fót vevőszám vásárlás időpont nyugtaszám 35 14/04/2014 5:54:00 PM 7117

Fót vevőszám vásárlás időpont nyugtaszám 35 14/04/2014 5:54:00 PM 7117 "Minden 35. vásárló visszanyeri vásárlása teljes összegét" játék nyertes nyugtaszámok Levásárlási határidő meghosszabbítva plusz 1 nappal! A nyertes sorszámú nyugta tulajdonosa legkésőbb 2014. április

11 - gépész szakmacsoport. Ideiglenes felvételi rangsor. Összes jelentkező (fő): 272

11 - gépész szakmacsoport. Ideiglenes felvételi rangsor. Összes jelentkező (fő): 272 1997.05.22. Székesfehérvár 74399953967 271 1997.07.19. Székesfehérvár 77745272516 270 1997.09.02. Budapest 72606002573 264 1997.10.18. Székesfehérvár 73516505996 200 1997.11.04. Székesfehérvár 73916032558

BUDAPEST FŐVÁROS KORMÁNYHIVATALA IGAZSÁGÜGYI SZOLGÁLATA

BUDAPEST FŐVÁROS KORMÁNYHIVATALA IGAZSÁGÜGYI SZOLGÁLATA BUDAPEST FŐVÁROS KORMÁNYHIVATALA IGAZSÁGÜGYI SZOLGÁLATA Cím 1111 Budapest, Prielle Kornélia u. 4. Telefon / fax 209-93-38 / Fax 209-9339 e-mail isz.aso@bfkh.hu 13:00-18:00 13:00-16:00 8:30-13:00 8:30-12:30

VÁRADY RÓBERT. SZOBA KILÁTÁSSAL avagy Cyber térben

VÁRADY RÓBERT. SZOBA KILÁTÁSSAL avagy Cyber térben VÁRADY RÓBERT SZOBA KILÁTÁSSAL avagy Cyber térben Szoba kilátással, 2016. / olaj, vászon / 150 x 190 cm Virtuális II., 2016. / olaj, vászon / 160 x 190 cm Egyensúlykeresés ambivalens térben, 2016. / olaj,

Paksi Atomerımő Rt. és Sportegyesület

Paksi Atomerımő Rt. és Sportegyesület Rendezı: Paksi Atomerımő Rt. és Sportegyesület Nıi egyéni Helyezés Név Csapat Teli/1. Tar./1. Teli/2. Tar./2. Teli Tarol. Összesen 1. Nagy Adrienn TITÁSZ Rt. 176 60 162 66 338 126 464 2. Kelemen Gáborné

Két Keréken Békésben kerékpáros túramozgalom teljesítői. 1 Barna Krisztina Miskolc

Két Keréken Békésben kerékpáros túramozgalom teljesítői. 1 Barna Krisztina Miskolc 1 Barna Krisztina Miskolc 1994.05.10. 1994.05.13. 2 Imregh István Miskolc 1994.05.10. 1994.05.10. 3 Pintér József 1955 Győr 1994.07.06. 1994.07.13. 4 Rácz Krisztián 1977 Békéscsaba 1994.05.01. 1994.08.30.

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI MATEMATIKAVERSENY 2018/2019

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI MATEMATIKAVERSENY 2018/2019 GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYEI MATEMATIKAVERSENY 2018/2019 Bejutók a döntőbe A döntő helyszínének címei és a bejutás ponthatárai a dokumentum végén láthatóak. Város Iskolanév Osztály Kategória Név Helyszín Darnózseli

Balatonudvari község területén nyílvántartott szálláshelyek. szálláshely 8242. Balatonudvari, 39 Erkel u. 21. szálláshely 8242. Erkel u. 21.

Balatonudvari község területén nyílvántartott szálláshelyek. szálláshely 8242. Balatonudvari, 39 Erkel u. 21. szálláshely 8242. Erkel u. 21. Balatonudvari község területén nyílvántartott ek a szolgáltató a befogadóképessége engedély száma engedély kiadásának dátuma neve székhelye adószáma címe elnevezése típusa szobák száma ágyak száma ideiglenes

VASAS SC ATLÉTIKAI VERSENYE

VASAS SC ATLÉTIKAI VERSENYE 200 m férfi abszolút f1:0,0; f2: -1,0; f3: 0,0; f4: 0,0; f5:0,0 1. Németh Csaba 1997 Vasas SC 22,56 f1 2. Kemény Dávid 1995 Vasas SC 22,59 f1 3. Együd Máté 1996 Eötvös DSE 22,90 f1 4. Máté Milán 1996 Bp.

5. Keszi Maraton eredménylista xlsx - 5km abszolút. 5km abszolút

5. Keszi Maraton eredménylista xlsx - 5km abszolút. 5km abszolút 5. Keszi Maraton eredménylista 2015.09.19..xlsx - 5km abszolút 5km abszolút 1. Filep Alex 446 Férfi 5km Tiszaújváros 0:24:28.193 2. Bordás Attila 410 Férfi 5km Kistokaj 0:24:40.395 3. Burai Jácint 430

III. Tour de Törökszentmiklós

III. Tour de Törökszentmiklós 2017-09-16 14:25:17 Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Hátrány 1 körös Gyerek 6-10 fiú 1 19 ILLÉS Péter András 00:13:06 00:00:00 2 29 RATKAI Szilárd 00:13:06 00:00:00 3 8 WILAND Roland 00:13:25 00:00:19

Beérkezett pályamûvek listája:

59. Villamosenergia-ipari Országos Természetbarát Találkozó

59. Villamosenergia-ipari Országos Természetbarát Találkozó 59. Villamosenergia-ipari Országos Természetbarát Találkozó VERSENYEREDMÉNY VÁC - NASZÁLY, 2009. július 3-5. A találkozó fő támogatója: MAVIR ZRt. A találkozó rendezője: MAVIR Sportegyesület A résztvevő

2. 5 perces akt krokik ecsettel, tussal. Kompozíció 3 15 perces vázlat alapján, lavírozott tussal egy lapra. Ülő akt, háromszög kompozíció. TEMATIKA Tantárgy neve Alakrajz II. Tantárgy kódja KAB 1015 Meghirdetés féléve 4 Kreditpont 6 Félévi követelmény gyakorlati jegy Tematika 1. Figura, mozgásban. Akt krokik, 5 perces. 10 kroki egy beállításról,

akril, pasztel, homok, vászon

Eredménylista Erdővidék

Eredménylista Erdővidék Osztály: I. 1. Baló Ágnes Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 148 2. Veres Zsombor Baló Judit Benedek Elek Gimnázium Nagybacon 133 3. Árpa Csilla-Izabella Benkő Tímea-Emília Kriza János Gimnázium

Budapesti Erımő Rt. és Sportegyesület

Budapesti Erımő Rt. és Sportegyesület Rendezı: Budapesti Erımő Rt. és Sportegyesület Nıi egyéni Helyezés Név Csapat Teli/1. Tar./1. Teli/2. Tar./2. Teli Tarol. Összesen 1 Balogh Mária TITÁSZ Rt. 165 59 164 63 329 122 451 2 Hirt Szilvia Bakonyi

A KOGART Kortárs Mûvészeti Gyûjtemény elsô nyilvános jótékonysági árverésének anyaga A KOGART Kortárs Mûvészeti Gyûjtemény elsô nyilvános jótékonysági árverésének anyaga Az árverés idôpontja: 2008.december 15. 18.00 óra Helyszíne: KOGART Ház (1062 Budapest, Andrássy út 112.) A kiállítás

I. Szekszárdi Fürdő Triatlon Tolna megyei NSI utánpótlás olimpia és nyílt verseny 2012.06.02.

I. Szekszárdi Fürdő Triatlon Tolna megyei NSI utánpótlás olimpia és nyílt verseny 2012.06.02. I. Szekszárdi Fürdő Triatlon Tolna megyei NSI utánpótlás olimpia és nyílt verseny 2012.06.02. Újonc1 fiú 1 2003 Mattenheim Bálint B 0:07:26 Bátaszék 2 2003 Sebestyén Tamás B 0:08:05 Szekszárd 3 2004 Bán

100 m női Kezdés: 19,00 Név Sz.év Klub Hely Eredmény

100 m női Kezdés: 19,00 Név Sz.év Klub Hely Eredmény VEDAC-2015.07.31. 100 m női Kezdés: 19,00 Név Sz.év Klub Hely Eredmény Budai Alexandra 1994 GEAC 1 12,41 Torma Evelin 1994 GEAC 2 12,56 Baráti Patrícia 1997 GEAC 3 12,61 Fülöp Virág 1998 VEDAC 4 13,23