Valient Aukciósház Kft.



Hasonló dokumentumok
Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft.

Valient Aukciósház Kft.

Kisárverés január 26.

Valient Aukciósház Kft.

éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm Ft 3.11.

éves a Steyr-i városháza (Bummerlhaus) Ag g 34 mm 1/ Ft Theodor Körner Ag g 34 mm 1/ Ft

Fantázia veretek I. Ferdinánd 1554 KB, Miksa 1576 KB, II. Ferdinánd 1623 KB Ag ,37 g 35 mm Ft

Kisárverés 2018 december 8.

A PISA 2003 vizsgálat eredményei. Értékelési Központ december

Kisárverés 2011 december 10.

Kisárverés 2010 március 20.

0.640 Ag. 28 g. (tokban) Ft 1977 Festők sor II. (Rippl Rónai, Mányoki, Kosztka). unc

Kisárverés 2019 február 23

Kisárverés 2019 június

Az idegenekkel szembeni attitűdök változása a menekültkrízis hatására

Kisárverés

Pengı 10p (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p (59) 500 p (25) T

II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv

Adatok és tények a magyar felsőoktatásról II. Forrás: Adatok a felsőoktatásról és a diplomások foglalkoztatásáról, GVI

Ft Mese-sor levelezőlappal (4) 10 Ft József A. levelezőlappal Ft 1.31.

Kisárverés Újabb változat2!

Működőtőke-befektetések Adatok és tények

Kisárverés március 22.

Kisárverés tételsz. megnevezés tartás db kikiáltási ár 1.

Azon ügyfelek számára vonatkozó adatok, akik részére a Hivatal hatósági bizonyítványt állított ki

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

Kisárverés május 21.

MAGYAR ÉREMGYÛJTÕK EGYESÜLETE ORSZÁGOS ÉREMCSERE-KÖZVETÍTÉS

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Kisárverés február 16.

Kisárverés 2019 március 23

Kisárverés 2010 szeptember tartás db kikiáltási ár pengı 1930, 1938, pengı 1930, (3) T1-3 ph

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /2.

Várj reám, s én megjövök, hogyha vársz nagyon.

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

A fotovillamos energiaátalakítás helyzete az EU-hoz újonnan csatlakozott országokban

T1-1 Vöröskeresztes jelvény (32 db) dobozban.

Művészetek Háza / House of Arts Uránia terem / Uránia Screen

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

ELTE TáTK Közgazdaságtudományi Tanszék OKTATÁSGAZDASÁGTAN. Készítette: Varga Júlia. Szakmai felelős: Varga Júlia június

Európa Albánia Andorra Ausztria Belgium Bulgária Csehszlovákia Dánia Egyesült Királyság Észtország

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

Világtendenciák (szőlő-bor ágazat)

2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.:

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

USE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI

Kisárverés február 18.

19. Numizmatikai gyorsárverés

2011. február 19. Kisárverés

Árfolyamok. Miskolci Egyetem mesterképzés

Dr. Jane Pillinger Az EPSU Kollektív Szerzıdéskötési Konferencia számára készült bemutató Pozsony, szeptember

100 éves a Közgaz! 1. forduló. Te lehetsz a jövő közgazdásza! (Vetélkedő kaposvári általános iskolák 7. és 8. osztályos tanulói számára) ( )

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Kisárverés Április tartás db kikált. ár

KÖZÉP-DUNÁNTÚL IDEGENFORGALMA január - december

Kisárverés

dr. Lorenzovici László, MSc orvos, közgazdász egészségügy közgazdász

Törös Olga tornász Berlin

BALATONI ÜDÜLŐKÖRZET IDEGENFORGALMA január-május

Nagykövetségek March 13.

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

M2M Net EU díjcsomag szolgáltatói lista

Forgalmi sor PP; BU; BU; 6 db Canada 1c-2$ Ft Ft PP; 5 db Forint-sor 1990.

2012. január 21. Kisárverés 1. tartás darab kikáltási ár 1.1 Emlékérem: Alba Regia díszalbum + emlékérem ez. T Barbados proof set.

Kisárverés Szeptember tartás db kikált. ár

78/3. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/18. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/21. Aggházy Gyula ( )

130,00 ALL (0,94 EUR) 126,00 ALL (0,91 EUR) Ausztria 1,10 EUR (1,10 EUR) 1,27 EUR (1,27 EUR) 1,01 EUR (1,01 EUR)

Világtendenciák. A 70-es évek végéig a világ szőlőterülete folyamatosan nőtt 10 millió hektár fölé

BALATONI ÜDÜLŐKÖRZET IDEGENFORGALMA január - december

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthetõ. Tisztelt Ügyfelünk!

Kisárverés május 16. tételsz. megnevezés tartás db kikiált.ár 1.

A MAGYAR ÉLSPORT VERSENYKÉPESSÉGE

(Törzskönyvezett) Név Dózis Gyógyszerforma Alkalmazási mód. Arimidex 1 mg Filmtabletta Orális alkalmazás. Arimidex 1 mg Filmtabletta Orális alkalmazás

Mire, mennyit költöttünk? Az államháztartás bevételei és kiadásai ban

TÉNYEK ÉS TÉVHITEK A TÁRSADALOMRÓL 40 ORSZÁGOS KUTATÁS PERILS OF PERCEPTION

A fotovillamos energiaátalakítás helyzete Magyarországon

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

Szerződő fél Ratifikáció/Csatlakozás Hatályba lépés dátuma. Albánia Csatlakozás: június szeptember 1.

MagyarOK 1.: munkalapok 2

44. Numizmatikai gyorsárverés

Nyersvas 2002 % Acél 2002 % 1 Kína Kína 181, Japán Japán 107, Oroszország 46,2 8 3 USA 92, USA 40,2 7 4

Nemzetgazdasági Minisztérium állami vezetőinek hivatalos utazásai június május 20-ig

Januárban változatlan maradt a fogyasztóiár-színvonal (Fogyasztói árak, január)

Helyzetkép. múlt jelen jövő. A képességmérés dilemmái. A magyar tanulók tudásának alakulása történeti és nemzetközi kontextusban

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Fotovillamos napenergia-hasznosítás helyzete Magyarországon

Nemzeti Fejlesztési Minisztérium állami vezetőinek hivatalos utazásai június május 20-ig

Type of activity Field or subject Target group Number of participants

41. Numizmatikai gyorsárverés

numizmatika A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk!

numizmatika A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

Átírás:

Valient Aukciósház Kft. Teljes árverési lista XXX. Műtárgy és Numizmatika Aukció Sorszám Főkategória Alkategória 2 3 Kép Leírás Kikiáltási ár Elkelt Mária Terézia / 1763KM Poltura Cu T/C:F Mária Terézia / 1765. 1 greschl Erdély (8.39g) T/C:VF SCWC KM# 643. ÉH:637 4 1812B 3 Kreuzer Cu T/C:VF 5 1851B 1 Krajcár Cu T/C:aXF,VF Adamo M4 6 1915KB 1 Korona Ag "Ferenc József" T/C:XF 1 7 1939. 1 Pengő Ag T/C:VF 1100 Ft 10 Amerikai Egyesült Államok / USA 1944. Quarter Dollar Ag T/C:VF ph. 600 Ft 15 Szükségpénzek Amerikai Egyesült Államok / USA ND. 5 Cent Missouri Állam adózsetonja T/C:VF 16 Szükségpénzek Amerikai Egyesült Államok / USA ND. "Fehér ház / White House" fém jeton (34mm) T/C:VF 18 Ausztrália / Australia 1944. 3 Pence Ag T/C:aXF karc

Ausztria / Austria (Breslau) 1541S Pfennig Ag "I. Ferdinánd" (0.31g) T/C:VF 21 Ausztria Holland tartomány / Austrian Netherlands 1793B 1/4 Kronenthaler Ag, Körmöcbánya T/C:aF ezüstözött és lyuktömött 1600 Ft 22 Ausztria / Austria 1800A 6 Kreuzer Cu T/C:VF 1100 Ft 23 Külföldi pénzek Ausztria / Austria 1849A 6 Kreuzer Ag T/C:aVF 24 Ausztria / Austria 1851A 1 Kreuzer Cu T/C:VF 25 Ausztria / Austria 1858A 1/4 Florin Ag T/C:F 26 Ausztria / Austria 1898. 1 Corona Ag "Ferenc József / Franz Joseph" T/C:aVF SCWC KM#2820 700 Ft 27 Ausztria / Austria 1925. 1 Schilling Ag "Bécsi Parlament / Parliament building in Vienna" T/C:aXF SCWC KM# 2840 600 Ft 31 Szükségpénzek Ausztria / Austria ND. Építési Zseton Al "Bécsi Evangélikus Iskola" T/C:VF 32 Belgium 1939. 5 Francs Ni T/C:VF 34 Franciaország / France 1933. 5 Francs Ni T/C:aXF 35 Külföldi pénzek Hollandia / Netherlands 1948. 1 Cent + 10 Cent + 25 Cent T/C:VF,XF 20

Kanada / Canada 1888. Cent Br "Victoria" T/C:VF SCWC: KM# 7 600 Ft Több darabos tételek Kanada / Canada 1918. Cent Br + 1920. 5 Cents Ag T/C:XF,VF 800 Ft Kanada / Canada 1919. Cent Br "V. György" T/C:aXF,VF Lengyelország / Poland 1621. Póltorak Ag "III. Zsigmond / Sigismund III" (Bydgoszcz) T/C:F Kopicki 858. Lengyelország / Poland 1820. 5 Groszy Ag T/C:VG Montenegró 1913. 2 Pare Br T/C:F tálka 42 Szükségpénzek Nagy Britannia / Great Britain 1837. Hanover Cu zseton T/C:VF 43 Német Államok / German States (Bavaria) 1581 1612. Liard Cu "Ernst von Bayern" T/C:F 700 Ft 36 Külföldi pénzek 37 38 39 Külföldi pénzek 40 41 44 Külföldi pénzek Német Államok / German States (Brunswick Wolfenbuttel) 1785. Pfennig Cu "Karl Wilhelm Ferdinand" T/C:F SCWC: KM# 995 45 Külföldi pénzek Német Államok / German STates (Frankfurt am Main) 1821F GB 1 Heller Cu T/C:aVF,F SCWC: KM# 301

46 Német Államok (Poroszország) / German States (Prussia) 1846D 2 Pfennige Cu T/C:F 47 Német Államok (Bayern) / German States (Bavaria) 1863. 1 Kreuzer Ag T/C:aVF 700 Ft 48 Német Birodalom / German Empire 1875C 1 Mark Ag T/C:aVF 900 Ft 49 Németország / Germany 1918. 10 Pfennig "Stadt Münster" szükségpénz T/C:VF 50 Németország / Germany 1917. 10 Pfennig "Gemeinde Bottrop" szükségpénz T/C:VF 51 Német Harmadik Birodalom / German Third Reich ND. "Május 1. A Munka Ünnepe" Al zseton T/C:aVF 52 Szükségpénzek Németország / Germany 1946. Szerencse zseton / jeton T/C:VF 53 Olasz Államok / Italian States (Lombardy Venetia) 1862B 1 Soldo Cu T/C:F 54 Külföldi pénzek Olaszország / Italy 1948R 1 Lira Al T/C:aXF SCWC: KM# 87. 55 Oroszország / Russia 1893. 15 Kopeks Ag T/C:VF 56 Portugália / Portugal 1892. 20 Reis Br T/C:F

57 Külföldi pénzek 58 59 61 Portugália / Portugal 1929. 50 Centavos Ni T/C:VF Spanyol Hollandia / Spanish Netherlands (Brabant) 1643. Liard Cu "IV. Fülöp" T/C:F 800 Ft Spanyolország / Spain 1927. 25 Centimes T/C:VF Svédország / Sweden 1919. 25 Öre Ag T/C:XF 62 Svédország / Sweden 1946. Krona Ag T/C:F 63 Svédország / Sweden 1949. 50 Öre Ag T/C:VF 64 Szerbia / Serbia 1868. 5 Para Cu T/C:F 700 Ft 65 Szlovákia / Slovakia 1945. Koruna Ni T/C:XF 9 118000 Ft 66 Aranypénzek 1869GYF Dukát Au "Álló Ferenc József / Barokk címer" Gyulafehérvár (3.5g) T/C:VF H: 2108., ÉH.: 1437.b, Adamo M19.1 67 Aranypénzek 1892KB 20 Korona Au "Álló Ferenc József" Körmöcbánya (6.77g) T/C:VF H: 2198., ÉH.: 1489., Adamo K9 5 60 73 Kálmán / 1095 1116. Denar Ag (0.38g) T/C:UNC ÉH: 31., H: 40. 5600 Ft 5600 Ft II. István / 1116 1131. Denar Ag (0.24g) T/C:AU ÉH: 37., H: 47.

74 T/C:AU ÉH: 37., H: 47. 75 II. István / 1116 1131. Denar Ag (0.48g) T/C:aXF ÉH: 37., H: 47. 4 4 78 II. István / 1116 1131. Denar Ag (0.26g) T/C:AU ÉH: 41., H: 92. 5 5 81 II. Béla / 1131 1141. Denar Bronz (0.26g) T/C:F ÉH: 52., H: 99. 87 II. Géza / 1141 1162. Denar Ag (0.19g) T/C:UNC ÉH: 72., H: 152. 97 IV. Béla / 1235 1270. Denar Ag (0.44g) T/C:XF ÉH: 235. H: 313. 7000 Ft 7000 Ft 99 V. István / 1270 1272. Denar Ag (0.51g) T/C:VF ÉH: 268., H: 357. 100 V. István / 1270 1272. Denar Ag (0.54g) T/C:VF ÉH.: 268., H: 357. 101 V. István / 1270 1272. Denar Ag, S R (0.64g) T/C:aVF,F ÉH.: (szlavón) Sz.12. 1100 Ft 103 IV. László / 1272 1290 Denar Ag, R L (0.82g) T/C:XF ÉH.: (szlavón) sz.15 5100 Ft 106 Bizonytalan / ~1300. Denar Ag, (1.0g) T/C:aXF ÉH: (szlavón) Sz.27. 113 Károly Róbert / 1333. Denar Ag (0.49g) T/C:VF ÉH: 379., H: 481.

117 I. Lajos / 1373 1382. Denar Ag (0.44g) T/C:aVF ÉH: 432.a, H: 547. 1 119 Mária / 1383. Denar Ag (0.34g) T/C:VF ÉH: 442.f, H: 566. 2 2 120 Zsigmond / 1390 1427. Denar Ag, csak hátlapi incuse veret (0.48g) T/C:VF ÉH: 449., H: 576. 121 Zsigmond / 1390 1427. Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 449.a, H: 576. 1100 Ft 123 Zsigmond / 1387 1427. Parvus Ag (0.27g) T/C:aXF ÉH: 451., H: 580. 1100 Ft 124 Zsigmond / 1429 1436. Denar Ag, K L (0.34g) T/C:VF ÉH: 450.c, H: 578. 126 Zsigmond / 1430 1437. Quarting Ag, n n (0.38g) T/C:VF ÉH: 456.h, H: 586. 1100 Ft 128 Albert / 1438 1440. Denar Ag, B m+ (0.46g) T/C:VF,aXF ÉH: 461.a, H: 592. 2 2 130 I. Ulászló / 1442 1443. Denar Ag, R I (0.57g) T/C:VF patina ÉH.: 471.w, H: 603. 132 Hunyadi János / 1446. Denar Ag, B n+ (0.56g) T/C:VF,aXF ÉH: 485.a, H: 618. 3 3

133 Hunyadi Mátyás / 1465. Denar Ag, B S (0.31g) T/C:VF ÉH: 558.a, H: 710. 136 II. Lajos / 1522. Denar Ag, L? (0.41g) T/C:aXF patina ÉH: 675.?, H: 846. 1600 Ft 1600 Ft 139 II. Lajos / 1523. Denar Ag, L B (0.6g) T/C:VF ÉH: 675.a, H: 846. 1 140 II. Lajos / 1524. Denar Ag, L K (0.53g) T/C:aVF ÉH: 675.e, H: 846. 144 I. Ferdinánd / 1548KB Denar Ag (0.31g) T/C:aXF ÉH: 745.a H: 935. 146 I. Ferdinánd / 1550KB Denar Ag (0.43g) T/C:AU ÉH: 745.a H: 935 1 1 147 I. Ferdinánd / 1555KB Denar Ag (0.39g) T/C:AU ÉH: 745.a H: 935. 1 1 148 I. Ferdinánd / 1556KB Denar Ag (0.42g) T/C:VF ÉH: 745.a H: 935. 150 I. Ferdinánd / 1563KB Denar Ag (0.51g) T/C:VF ÉH: 748.a H: 936. 151 II. Mátyás / 1612KB Denar Ag (0.41g) T/C:aVF ÉH: 869., H:1140 153 II. Ferdinánd / 1631KB Denar Ag (0.52g) T/C:VF ÉH: 916.c H: 1205.

154 I. Lipót / 1699 Poltura Ag (0.99g) T/C:XF ÉH: 1093.a, H: 1482. 2100 Ft 157 1936. 2 Pengő Ag "Liszt Ferenc a Nagy Zeneköltő Emlékére" T/C:VF Huszár: 2264., Adamo P7.3. 1 158 1938. 5 Pengő Ag "Szent István" T/C:XF Adamo P8.1 3 159 1938. 5 Pengő Ag "Szent István" T/C:XF Adamo P8.1 3800 Ft 160 1948. 5 Forint Ag "Petőfi Sándor" T/C:VF Adamo: EM1 161 1950. 1 Forint Al (technikai hibás, szemcsés anyag) T/C:UNC 1 169 1992 1994. 200 Forint Ag "Deák Ferenc" + " Nemzeti Bank" (10x) T/C:VF 6600 Ft 183 2011. 5 Forint 200 Forint "Önkéntes tevékenységek Európai éve" forgalmi sor dísztokban T/C:PP 1900 Ft 1900 Ft 185 1935. "Detektiv Atletikai Club Győzelmed Hazánk Üdvét Szolgálja!" bronz plakett. Szign.: Kepes F. (71x51mm) T/C:aXF 2800 Ft 2800 Ft 192 1979. "Az Első Aranypénz Emlékére" Ag bélyegérem T/C:PP 1 193 1979. "Buék" Ag bélyegérem (0.835) T/C:PP 1 1600 Ft

197 1980. "Naptárérem" Ag emlékérem tokban (0.835) T/C:PP 1 2100 Ft 198 1980. "Szovjet közös űrrepülés" díszdobozos ezüst bélyegérem szett T/C:XF 201 1982. "BUÉK Naptárérem" Ag bélyegérem (0.835) T/C:PP 1 3 204 1991. "Pesti Kereskedelmi Bank 1841 / Kereskedelmi Bank Zrt." Ag emlékérem tokban (31.54g/0.999) T/C:PP 2 3900 Ft 207 Külföldi Kína / China ND. "Kína nevezetességei" 8 darabos aranyozott emlékérem szett díszdobozban. T/C:BU 208 Külföldi Lengyelország / Poland ND. "II. János Pál Pápa / Pope John Paul II" Ag emlékérem / silver commemorative medallion (16.46g/0.999) T/C:XF 1 4 209 Külföldi Libéria / Liberia 2008. 5 Dollars "Nagy hadvezérek: George Washington" ezüstözött emlékérem (25.96g) T/C:PP 600 Ft 600 Ft 210 Külföldi 1972. "Európa érméi Németország" Ezüstözött, aranyozót Cu érme tanusitvánnyal. (40mm/38g) T/C:PP Külföldi Németország / Germany 1989. "XIV. Lajos / Ludwig XIV" Ag emlékérem / commemorative silver medallion (20.75g/0.999) T/C:PP 2 3600 Ft Külföldi Németország / Germany 2000. "Németország újraegyesítésének 10. évfordulója" érmés első napi bélyeges tok T/C:UNC 211 213 1870 "I. osztályú ezüst Vitézségi Érem /

214 Kitüntetések, jelvények 218 Kitüntetések, jelvények 222 224 225 Silberne Tapferkeitsmedaille, 1 Klasse / Silver Gallantry Medal 1 st class" eredeti mellszalaggal peremén "A" jelzéssel / on original ribbon with "A" hallmark in the edge. Sign.: LEISEK T/C:aVF NMKK: 129. 1 11600 Ft 1992. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel ezüst fokozata" kitüntetés miniatűrrel ellátott szalagsávval T/C:UNC NMKK: 775. 2800 Ft 2800 Ft Kitüntetések, jelvények Német Államok (Poroszország) / German States (Prussia) ~1914. "27" jelzésű zománcozott babérkoszorús vaskereszt jelvény, hátoldalon viselője nevének gravírozásával (19x19mm) T/C:XF 3700 Ft Kitüntetések, jelvények Oroszország / Russia ~1957. "A Légierő Kiváló Katonája / Excellence in the Air Force" zománcozott jelvény / enamelled badge T/C:VF Kitüntetések, jelvények Szovjetunió / Soviet Union ~1960. "Katonai Gárdajelvény / Guards Badge" aranyozott és zománcozott fém változat (41x35mm) T/C:XF 600 Ft 230 Irodalmak és kellékek ND. "Tabulae Numismaticae pro Catalogo NUMORUM HUNGARIAE ac. TRANSYLVANIAE Institutil Nationalis Széchényiani" képes numizmatikai szakirodalmi MÁSOLAT bekötve (107. oldal) 235 Több darabos tételek 9db különféle ezüst denar és krajcár T/C:Mix 238 Több darabos tételek Külföldi és főleg magyar vegyes fémpénz tétel 1kg os súlyban 1600 Ft 239 Több darabos tételek Külföldi és főleg magyar vegyes fémpénz tétel 1kg os súlyban 1 240 Több darabos tételek Külföldi és főleg magyar vegyes fémpénz tétel 1kg os súlyban 1 241 Több darabos tételek Külföldi és főleg magyar vegyes fémpénz tétel 2kg os súlyban 2900 Ft 242 Külföldi és főleg magyar vegyes fémpénz tétel 2kg os súlyban 2900 Ft

247 Herend XX.sz. / Madaras kislány figura, tökéletes állapotban (magasság: 80mm) 248 249 250 6100 Ft Herend XX.sz. / Rotschild mintás kis doboz, tökéletes állapotban (magasság: 45mm / 115 85mm) 4000 Ft 4 Herend XX.sz. / Rotschild mintás szív alakú bonbonier, tökéletes állapotban (magasság: 45mm / 85 70mm) 4100 Ft Herend XX.sz. / Rothschild mintás tálka, tökéletes állapotban (135 90mm) 4100 Ft 251 Herend XX.sz. / Rothschild mintás füles tálka, tökéletes állapotban (magasság: 45mm / 105 85mm) 4100 Ft 252 Herend XX.sz. / Victoria mintás bonbonier, tökéletes állapotban (magasság: 50mm / átmérő: 80mm) 4100 Ft 253 Herend XX.sz. / Victoria mintás bonbonier, tökéletes állapotban (magasság: 75mm / átmérő: 120mm) 6000 Ft 6100 Ft 254 Herend XX.sz. / Victoria mintás figurás kis tálka, tökéletes állapotban (80 65mm) 4000 Ft 5100 Ft 255 Herendi XX.sz. / Victoria mintás bonbonier, tökéletes állapotban (átmérő: 75mm / magasság: 45mm) 4100 Ft 256 Herend XX.sz. / Victoria mintás rózsás bonbonier, tökéletes állapotban (magasság: 100m / átmérő: 110mm) 6 257 Herend XX.sz. / Victoria mintás rózsás ékszertartó, tökéletes állapotban (magasság: 85mm / átmérő: 75mm) 4000 Ft 5100 Ft 258 Herendi XX.sz. / Victoria mintás leveles tálka, tökéletes állapotban (150 90mm) 4100 Ft

259 Herend XX.sz. eleje / Victoria mintás kis tálka, tökéletes állapotban (100 60mm) 2000 Ft 3100 Ft 264 Osztrák Monarchia ~1900. Dögcédula rézből, papírok nélkül T/C:VF 2500 Ft 3400 Ft 2015 12 08 07:28:16