56. Numizmatikai gyorsárverés

MAGYAR ÉREMGYŰJTŐK EGYESÜLETE /1.

Pengı 10p (17) 20 p 1941 (24) 50 p 1932 (23) 100p (59) 500 p (25) T

éves a Magy. Szénbányászat Tatabánya - Eszetergom Csop. Ag, br 42,5 mm Ft 3.11.

Forgalmi sor PP; BU; BU; 6 db Canada 1c-2$ Ft Ft PP; 5 db Forint-sor 1990.

II.ker. Bélyeggyőjtıkör, arbr., ezbr., br. eo. 80 mm (Bér Andor) + tok kiv Bélyegnap Vác br. 42 mm + tok kiv

Kisárverés Április tartás db kikált. ár

KÉPZŐ- ÉS IPARMŰVÉSZETI LEKTORÁTUS 1014 BUDAPEST I. ÚRI U Előadó: Vasas Edit

Kisárverés február 18.

Általános szerződési feltételek

32. Numizmatikai gyorsárverés

ÁLTALANOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK

ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK

Telephely: 3200 Gyöngyös, Délikülhatár út 2/2. (Ajándéktárgy készítő műhelyünk, a Klippan Autószerviz mellett található meg).

63. Filatéliai gyorsárverés

55. Filatéliai gyorsárverés

SÉRÜLT ÉS HAMIS (VAGY HAMISÍTÁS GYANÚS) GREEN PASS UTALVÁNYOKRA VONATKOZÓ SZABÁLYOK

Á Á ü Ö Á Á Á ü ö ü ü ö ö ö ö ü Á ü ü

ÁLTALÁNOS SZÁLLÍTÁSI ÉS VÁSÁRLÁSI FELTÉTELEK

Általános Szerződési Feltételek

Lakossági forint számlacsomagok

IRODALOM MAGYAR PÉNZEK Árpádház I.László ( ) Kálmán ( ) II.István ( ) II.Béla ( )

1. Általános tudnivalók

1. Bevezető 2. Általános rendelkezések

általános tudnivalók szabályzat

19. Numizmatikai gyorsárverés

Az Antikvárium.hu Kft. webáruházának Általános Szerződési és Felhasználási Feltételei

Telkotech Kft. ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK Hatályos től

GROUPAMA GÉPJÁRMŰ ASSZISZTENCIA BIZTOSÍTÁS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK ÉS ÜGYFÉLTÁJÉKOZTATÓ

Barkácsplaza webáruház Általános Szerződési és Felhasználási Feltételek (ÁSZF) 2014.

60. Filatéliai gyorsárverés

HU-Debrecen: Integrált hálózat 2012/S Ajánlati/részvételi felhívás. Árubeszerzés

ÁSZF - Általános Szerződési Feltételek

51. Numizmatikai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik numizmatikai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. október 19-20-21-én. Ajánlattételi határidő: 2015.október 21.szerda - interneten 20.00 óráig! - egyéb elérhetőségeinken 18.30 óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, e-mailben, online. A megvásárolt tételek átvehetők október 22-én, csütörtökön 14.00 órától! Maradékeladás: 2015. október 27. kedd 8.00 óráig Fizetési határidő: 2015. november 5. csütörtök 16:30-ig Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz.1. Tel: +36 1 354 1234 www.fodoraukcio.hu +36 1 797 3383 E-mail: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 20% Nyitva tartás: hétfő péntek 10.00 16.30 kedd 10.00 18.30 7181.tétel

Árverési feltételek A honlapunk használatához regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, e-mail. Kérjük, a regisztrációnál jelölje meg, hogy személyesen vagy postán veszi át a tételeket, illetve rendelkezzen a fizetési módról. Amennyiben a későbbiekben ettől eltérne, jelezze ügyfélszolgálatunkon. Az aktuális árverésre ajánlatot tenni személyesen, telefonon, faxon, e-mailben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este 19.00 óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak 18.30 óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott e- mail cím és jelszó szükséges. Az árverésen való részvétellel az Ügyfél kötelezi magát az elnyert tételek átvételére és kifizetésére! Amennyiben ez többszöri felszólításra sem történik meg, a Fodor Aukciósház Kft.- nek jogában áll a követelését jogi úton érvényesíteni! A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: 1 500Ft 50Ft 20.001 50.000Ft 2.000Ft 501 2.000Ft 100Ft 50.001 100.000Ft 5.000Ft 2.001 5.000Ft 200Ft 100.001 200.000Ft 10.000Ft 5.001 10.000Ft 500Ft 200.001 500.000Ft 20.000Ft 10.001 20.000Ft 1.000Ft 500.001 1.000.000Ft 50.000Ft 1.000.001Ft felett 100.000 Ft Vásárlói jutalék: 20 % Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére az Árverező nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható.

Weboldalunkon a Fiókom menüpontban megtekintheti a korábbi árveréseken licitált tételeket, illetve a Licitfigyelő -ben nyomon követheti az aktuális árverésen licitált tételeit és itt adhat rájuk közvetlenül ajánlatot. Az árverés lezárultával azonnal láthatók a leütési árak és a maradékeladás is megindul. A Fiókom menüpont alatt már a kiértékelő listát is megtalálja, illetve automatikus e-mail megy az elnyert tételekről. Sikertelen licitálás esetén is értesítést küldünk, ebben az esetben a fizetendő végösszeg 0Ft! Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt, legkorábban az árverést követő első munkanap délutánjától (14 óra). Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fiókom menüpontban lehet beállítani az elnyert tételek átvételének módját. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket havonta 5% késedelmi kamattal terheljük, illetve a nagyméretű tételek után a Fodor Aukciósház Kft. jogosult tárolási díjat felszámítani. Amennyiben az ügyfélnek 1 hónapon túli ki nem fizetett tételei vannak és többszöri felszólításra sem reagál, a Fodor Aukciósház Kft. bármikor felfüggesztheti a hozzáférését a honlapunkhoz! Az elnyert tételek kifizetése az alábbi módokon történhet: - készpénzzel - banki átutalással - banki készpénzbefizetéssel (+140Ft banki költség) - PayPal-on keresztül (+4% PayPal költség) info@fodoraukcio.hu címre Bankszámlaszámunk: Forint számla: K&H Bank 10400126-50526550-50831003 IBAN: HU46 1040 0126 5052 6550 5083 1003 Swift: OKHBHUHB Deviza számla ( ): K&H Bank IBAN: HU60 1040 0126 5052 6550 5083 1010 Swift: OKHBHUHB

Szállítási információk Amennyiben postán kérte az elnyert tételeit, úgy 1-2 munkanapon újabb értesítést küldünk a postaköltség összegéről és a teljes utalandó összegről. Ha utánvételes küldeményként kérte a tételeit, úgy pár napon belül akként postázzuk. A tételeket a teljes összeg beérkezését követően maximum 3 munkanapon belül postázzuk. A levelek és csomagok kézbesítéséhez a Magyar Posta, illetve a DPD futárszolgálat szolgáltatásait vesszük igénybe. Mindent megteszünk, hogy a lehető legkedvezőbb postaköltséget biztosítsuk. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyobb területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett

Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg. 01-09-980099 Adószám: 23828065-2-42

Tartalomjegyzék Nemesfém dísztárgyak, órák és ékszerek...7000-7002 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmék minden korból és országból...7003-7036 Numizmatikai kellékek...7037-7038 Numizmatikai irodalom...7039-7045 Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók...7046-7062 Papír-és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok...7063-7083 Német Birodalom/ Császárság/ Weimari Köztársaság/ Német Államok/ NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei...7084-7123 Külföldi bankjegyek...7124-7155 Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek...7156-7191 Militária...7192-7202 Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények...7203-7253 Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények...7254-7334 Római Köztársaság/ Császárság...7335-7335 Külföldi fém-és ezüstpénzek a középkortól napjainkig...7336-7449 Habsburg veretek...7450-7459 Magyar szettek és próbaszettek...7460-7470 Magyar és magyar verdejelű fém-és ezüstpénzek a középkortól napjainkig...7471-7560 Utolsó pillanatban beérkezett komolyabb darabok, gyűjtemények kerülnek árverésre, kérjük fokozott figyelemmel kísérni a pót tételeket!...7561-7561

Nemesfém dísztárgyak, órák és ékszerek 7000. 1950-es és 1960-as évek 1db zseton + 1db mechanikai kulcstartó erotikus jelleggel...300 7001. Jó állapotban lévő alpakka evőeszközök 3 6db kés, villa, evőkanál összesen 18db...1000 7002. 3 klf. Br levélnehezék (2db sakkfigura + 1db üllő)...1000 Alacsony árról indított tételek, benne többek között bankjegyek, érmés borítékok, fémpénzek, érmék minden korból és országból 7003. Ausztria 1947. 2Sch(4x) 1952. 5Sch (2x) T:2,3...300 7004. Kanada 1950. 10c Ag VI. György T:2/3+...200 7005. Nagy Britannia 1906-1945. 1p (10x) T:vegyes...300 7006. Nagy Britannia 1948-1956. 1/2Cr (4x) T:3...300 7007. Oroszország 1915. 1k T:3...50 7008. Szovjetunió 1970. 1R "Lenin" T:2...100 7009. Románia 1955. 10b T:3+ R!...50 7010. San Marino 1993. 200L T:3...100 7011. San Marino 1995. 500L T:2...100 7012. Svédország 1948. 1K Ag T:2/3+...300 7013. Szerbia 1904. 5p T:3...50 7014. Szerbia 1912. 10p T:3...50 7015. Szerbia 1912. 20p T:3...50 7016. Kuba 1981. 1P T:III...100 7017. Lengyelország 1919. 10M T:III...300 7018. Lengyelország 1941. 2Zl T:III...100 7019. Lengyelország 1948. 20Zl T:III...300 7020. Malawi 2007. 50Kw T:I...100 7021. Mozambik 1961. 100Esc T:I-...200 7022. Oroszország 1909. 5R T:III...200 7023. Oroszország 1909. 25R T:III...300 7024. Oroszország 1918. 250R T:III...300 7025. Szovjetunió 1934. 3R T:III...200 7026. Szovjetunió 1937. 1C T:III...100 7027. Szovjetunió 1937. 1C T:III...100 7028. Szovjetunió 1938. 5R T:III...100 7029. Szovjetunió 1938. 5R T:III...100 7030. Szovjetunió 1938. 5R T:III...100 7031. Szovjetunió 1938. 5R T:III...100 7032. Románia 1917. 5L T:IV...100 7033. Románia 1948. 20L T:IV. szak...200 7034. Románia 1952. 100L T:III...300 7035. Szlovákia 1939. 10K T:IV...200 7036. Zimbabwe 2007. 1D T:I...200 Numizmatikai kellékek 7037. Érmetartó zsebalbum, 52 db érme tárolásához T:3...400 7038. Érmetartó zsebalbum, 52 db érme tárolásához T:3...400

Numizmatikai irodalom 7039. Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát (1984) T:III...1000 7040. Rádóczy Gyula: A legújabb kori magyar pénzek (1984) T:III...1500 7041. Kampmann - Ganschow : Die Münzen der römischen Münzstätte Alexandria (német nyelvű szakirodalom) / Alexandria pénzei...12600 7042. World Coins 1601-1700. Érmekatalógus DVD-n T:1...400 7043. World Coins 1801-1900. Érmekatalógus DVD-n T:1...400 7044. World Coins 1901-2000. Érmekatalógus DVD-n T:1...400 7045. World Coins 2001- Érmekatalógus DVD-n T:1...400 Részvények, értékpapírok, sorsjegyek, takarékbetétkönyvek, csekkek, váltók 7046. USA 1959. "The New York, Chicago and St. Louis Railroad Company" részvénye 15$-ról...500 7047. 1896. Nagy-Bittsén "Takarék- és Hitelintézet Részvény-Társaság" részvénye 100K-ról (50 forint) érvénytelenítő lyukasztással, magyar és német nyelven...4500 7048. 1903. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank" községi kötvénye 3 1/2% kamatozással 500Fr-ról, magyar és francia nyelven, érvénytelenítő lyukasztással...300 7049. 1904. "Erzsébet királyné Sanatorium Sorsjegykölcsön"sorsjegye 5K-ról, magyar és német nyelven...300 7050. 1911. "Walla József Czementárugyár Részvénytársaság" részvénye 500K-ról, magyar és német nyelven...1000 7051. 1917. "Hadsegítési és Népjóléti Nyereménykölcsön" nyereménykötvénye 40K-ról...200 7052. 1919. "Magyar Jelzálog - Hitelbank" nyeremény jegye nyeremény kötvényhez, magyar, francia és német nyelven...300 7053. 1925. "Rimamurány - Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény - Társaság" részvénye 50P-ről...1000 7054. 1925. "Rimamurány - Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény - Társaság" részvénye 250P-ről...1000 7055. 1925. "Rimamurány - Salgó-Tarjáni Vasmű Részvény - Társaság" részvénye 500P-ről...1000 7056. Mezőkövesd 1926. "Mezőkövesdi Népbank Részvénytársaság" részvénye 100P-ről...1000 7057. 1944. "Salgó-Tarjáni Kőszénbánya Részvény Társulat" részvénye 30P-ről magyar és német nyelven...1000 7058. 1946. A Székesfehérvári és Fejérmegyei Takarékpénztár betéti könyvecskéje (pengő inflációs betétkönyv)...1000 7059. 1970. Országos Takarékpénztár 40 lapos csekkfüzet (eredeti, hiánytalan darab)...1200 7060. 1990. "A Reálbank Részvénytársaság" részvénye 100.000Ft-ról...1000 7061. Bátonyterenye 1991. "METALCOOP Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Részvénytársaság" törzsrészvénye 50.000Ft-ról...1000 7062. Szeged 1996. "DÉMÁSZ RT. Délmagyarországi Áramszolgáltató Részvénytársaság" részvénye 10.000Ft-ról...1000 Papír-és fém szükségpénzek, hadifogolypénzek, fantáziapénzek és pénzhelyettesítő bónok 7063. 1918. Sopron 50f utalvány T:III (hajtott, rozsdás)...1000 7064. DN. 1 millió koronát utánzó hírdetés "Fenyő Harisnyaház" T:III-...500 7065. 1946. 1000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7066. 1946. 1000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7067. 1946. 1000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7068. 1946. 1000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200

7069. 1946. 1000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7070. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7071. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7072. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7073. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7074. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:II...200 7075. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7076. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7077. 1946. 20000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7078. 1946. 50000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7079. 1946. 50000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7080. 1946. 50000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7081. 1946. 50000 Adópengő, "bélyegpénz" 4 db-os összefüggésben T:I-...200 7082. 1950. 2db Szabad Nép utalvány...500 7083. 1960-as évek lift jegy...100 Német Birodalom/ Császárság/ Weimari Köztársaság/ Német Államok/ NDK / NSZK bankjegyei, fémpénzei, szükségpénzei 7084. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923. 500.000M T:III...300 7085. Német Birodalom/Deutsche Rentenbank 1926. 5RM T:IV...3000 7086. Német 3. Birodalom 1939. 20M T:III...800 7087. Német 3. Birodalom 1944. 50Pf T:III...100 7088. Német 3. Birodalom 1944. 1M T:III...100 7089. NDK 1948. 50M T:III...800 7090. NDK 1964-1975. 5-50M (7x) T:III...1000 7091. Német Birodalom 1877-1936. váltópénz-tétel, 1-10Pf (30x) T:vegyes...600 7092. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1918-1921. Kis fém szükségpénz-tétel (5x) T:vegyes...1000 7093. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1920-1922. 50Pf (8x) T:2,3...400 7094. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1922A 3M (3x) T:2,3...300 7095. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923A 200M T:3...50 7096. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923D 200M T:3...50 7097. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923D 200M T:1...100 7098. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923D 200M T:1...100 7099. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923D 500M T:3...50 7100. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923E 200M T:2...100 7101. Német Birodalom/Weimari Köztársaság 1923G 200M T:2...100 7102. Német 3. Birodalom 1934A 5M Ag "Garnisonkirche" T:3+...1800 7103. Német 3. Birodalom 1934D 5M Ag "Garnisonkirche" T:2/3 kis ph...1800 7104. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Garnisonkirche" T:2/3 kis ph...1800 7105. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Garnisonkirche" T:2/3 kis ph...1800 7106. Német 3. Birodalom 1935A 5M Ag "Hindenburg" T:2/3+...2000 7107. Német 3. Birodalom 1935D 5M Ag "Hindenburg" T:2/3+...2000 7108. Német 3. Birodalom 1935D 5M Ag "Hindenburg" T:2/2-...2000

7109. Német 3. Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" T:2/3+...2000 7110. Német 3. Birodalom 1936D 5M Ag "Hindenburg" T:2/3+...2000 7111. Német 3. Birodalom 1936E 5M Ag "Hindenburg" nagy h.k-tel T:2/3...2200 7112. Német 3. Birodalom 1936F 5M Ag "Hindenburg" T:2/3+...2000 7113. Német 3. Birodalom 1937A 2M Ag "Hindenburg" T:2/3...1000 7114. Német 3. Birodalom 1937E 5M Ag "Hindenburg" nagy h.k-tel T:2/3...2200 7115. Német 3. Birodalom 1938J 50Pf T:3 kicsi korrodálás a legritkább verdejel és évszám RR!...4000 7116. Német 3. Birodalom 1940-1943. 1Pf (10x) T:3...500 7117. Német 3. Birodalom 1940-1943. 1-10Pf (14x) T:vegyes...700 7118. Német 3. Birodalom 1940-1944. 1Pf (10x) T:3...500 7119. Német 3. Birodalom 1940-1944. 1Pf (10x) T:3...500 7120. Német 3. Birodalom 1940-1945. 1-10Pf (15x) T:3...750 7121. NSZK 1961J 2M "Max Planck" T:3...300 7122. NSZK 1998. 10M Ag "Westfalia-i Béke" T:1...2400 7123. NSZK 1999. 10M Ag "Alaptörvény" T:1...2400 Külföldi bankjegyek 7124. Finnország 1986. 10M T:III...500 7125. Franciaország 1935. 50Fr T:III...5000 7126. Franciaország 1999. 50Fr T:II...1300 7127. Franciaország 1999. 50Fr T:II...1300 7128. Franciaország 1999. 50Fr T:II...1300 7129. Franciaország 1999. 50Fr T:II...1300 7130. Franciaország 1999. 50Fr T:II...1300 7131. Franciaország 1999. 50Fr T:II...1300 7132. Lengyelország 1919. 1000M T:III...600 7133. Lengyelország 1919. 1000M T:III, beszak...500 7134. Lengyelország 1919. 1000M T:III, szak...400 7135. Lengyelország 1919. 5000M T:III...1200 7136. Lengyelország 1948. 20Zl T:II...500 7137. Oroszország 1910. 100R T:II...1400 7138. Oroszország 1912. 500R T:IV...500 7139. Oroszország 1912. 500R T:IV...500 7140. Oroszország/Kelet-Szibéria 1920. 100R T:II...3000 7141. Románia 1920. 5L T:III...500 7142. Szerbia 1941. 20D T:III...600 7143. Szerbia 1941. 20D T:III, luk...400 7144. Szerbia / Német megszállás II. V.H. 1943. 100D T:II...1000 7145. 10 db klf ázsiai bankjegy T:I...800 7146. 10 db klf ázsiai bankjegy T:I...800 7147. 10 db klf Dél-Amerikai bankjegy T:I,II,III...700 7148. 50db külföldi bankjegy, egész világ, kevés duplával T:vegyes...3500 7149. 50 db külföldi bankjegy, egész világ, kevés duplával T:vegyes...3500 7150. 41db külföldi bankjegy T:I,II...1200

7151. 50 db külföldi bankjegy, egész világ, kevés duplával T:vegyes...3500 7152. 50 db külföldi bankjegy, egész világ, kevés duplával T:vegyes...3500 7153. 50 db külföldi bankjegy, egész világ, sok hajtatlannal, kevés duplával T:vegyes...3500 7154. 50 db külföldi bankjegy, egész világ, sok hajtatlannal, kevés duplával T:vegyes...3500 7155. 100 db régi és modern külföldi bankjegy T:vegyes...4000 Osztrák-magyar, magyar és magyar vonatkozású bankjegyek 7156. 1848. 2Ft "Kossuth bankó" T:III+...800 7157. 1848. 5Ft "Kossuth bankó" T:III...500 7158. 1848. 10Ft "Kossuth bankó" T:IV...500 7159. 1912. 100K román ellenbélyegzővel T:II...500 7160. 1915. 10K piros "Magyarország" körbélyegzővel T:II/III...200 7161. 1918. 1K T:I...100 7162. 1920. 20f T:I- alig látható falznyomokkal...100 7163. 1930. 20P T:III...300 7164. 1930. 100P (50 ) T:II,II/III+...2500 7165. 1930. 100P(50x) T:II,II/III...2500 7166. 1930. 100P (50 ) T:II, II/III...2500 7167. 1936. 10P T:I-/II+ alig észlelhető hajlással...100 7168. 1936. 10P (50 ) T:II, II/III...3000 7169. 1943. 1000P T:III+...500 7170. 1943. 1000P T:II...1000 7171. 1943. 1000P (2x) egymásutáni sorszámokkal T:II...2000 7172. 1943. 1000P T:II...1000 7173. 1943. 1000P T:II...1000 7174. 1944. 1P "V.H." 6 jegyű folyószám T:III-IV...200 7175. 1944. 5P "'V.H." T:I- alig látható falznyomokkal...200 7176. 1944. 50P "V.H." T:II+...200 7177. 1945. 100P sor és sorozatszám nélkül baloldali ívszéllel, barna mindkétoldali festéksávval T:II R!...10000 7178. 1945. 1000P "V.H." T:IV...2000 7179. 1945. 10ezerP T:I- halvány hátoldali falcnyomokkal...100 7180. 1946. 1millióP T:I...200 7181. 1946. 1 milliárd P sor és sorozatszám nélkül, baloldali ívszéllel, barnásvörös mindkét oldali festéksávval mindkét oldali festékpöttyökkel és áthúzandó többszöri papírráncokkal! T:I R!...15000 7182. 1946. 50 ezer MP T:I...200 7183. 1946. 100 ezer BP T:I- alig látható falznyommal...100 7184. 1946. 100 millió BP T:I- alig látható falznyom...1000 7185. 1946. 10 millió AP T:III-...100 7186. 1946. 10 millió AP hátoldali ellenkező irányú (jobboldali) címerrel T:II-...800 7187. 1946. 100 millió AP T:III...300 7188. 1949. 10Ft T:II...300 7189. 1949. 10Ft T:III-...200 7190. 1992. 100Ft ferde vágat T:II/III...100

7191. 1992. 100Ft (50 ) T:II (többsége!), II/III+...2500 Militária 7192. 1914-1915. "Limanova - Tarnov Gorlice..." nagyalakú egyoldalú Br. plakett szign.: F. Mazura T:2- hátoldali foltokkal...4000 7193. Német Birodalom / Császárság I. VH. emlékérem az elesettekről Fe T:2...500 7194. Olaszország 1945. "ANPI" - partizán kitüntetés szalaggal Ffém T:2...5000 7195. Olaszország 1955. Ellenállási kitüntetés szalaggal ffém T:2...1000 7196. 1873. Hadiérem I.Ferenc József Br T:3+ kis ph...1000 7197. 1917. Vitézségi Érem II. osztályú Ag T:2...2000 7198. 1990k. Magyar Honvédség "dögcédula" HUNGARIA felirattal...500 7199. 1990k. Magyar Honvédség "dögcédula" HUNGARIA felirattal...500 7200. 1990k. Rangjelzés (2 arany csillag) eredeti dobozában...500 7201. 1990k. Rangjelzés (2 arany csillag) eredeti dobozában...500 7202. 1990k. Magyar Tart. Katonák Orsz. Egyesülete pajzs alakú fa falidísz, szöveges és jelvényes rátétekkel...1000 Külföldi nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények 7203. 1987. "Dél - Korea-i Nemzetközi Regatta Verseny" emlékérem plasztik ágyban levélnehezékként is használható...500 7204. Franciaország 1948. "Marcel Cachin" nagyalakú Br kisplasztika, kokárdával, eredeti díszdobozban T:2...3000 7205. Franciaország DN. "Francia Kommunista Párt" emlékérme ffém T:2...1000 7206. Franciaország "Offert par le conseilmunicipal" Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7207. Gotha, kerámia emlékérem 65mm T:1...100 7208. 2000k. Izraeli emlékérem 21g, Cu aranyzott eredeti fadobozkában T:1...200 7209. Kína 1988. "Erdővédelmi Minisztérium" nagyalakú Br plakett eredeti dobozában T:2...500 7210. Lengyelország 1986. "Katowice" - nagyalakú ffém emlékérem T:2 ph...500 7211. Nagy Britannia 1982. "Windsori Kastély" emlékérme, díszdobozban T:1...400 7212. NDK 1978. Buckow 725 éves, emlékérme, díszdobozban T:2...500 7213. Német Államok / Poroszország 1844. "Von Wegnern" nagyalakú aranyozott Br emlékérem T:2-/3+....1000 7214. Német 3. Birodalom 1943. "Erwáterte Kinder - Land - Verschickung" nagyméretű fém plakett, a hozzávaló adományozó okirattal (eredeti borítékban) "Balder von Schirach" Birodalmi Vezető (Hitlerjugend) megbízásából. Eredeti díszdobozban, adományozó oklevéllel! Extrém ritka! T:2...180000 7215. NSZK 1952. "Germanische Museum" 5DM mintájára vert ffém emlékveret T:ex PP...300 7216. NSZK 1975. 40 éves a Deutschlandhalle, emlékérme, díszdobozban T:2...500 7217. (1977) 1662. Német "Löser" ón újverete T:2...500 7218. 1991. Német naptár érem T:1...400 7219. Németország, Dresden, aranyozott emlékérme, díszdobozban T:1...500 7220. Németország DN "Hamburg - Patriotische Gesellschaft" Ag (0,925) 9,08g T:2...1000 7221. Németország 1994. "München" ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7222. Németország 1995 "Hamburg" ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7223. Németország 1996. "Berlin" ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7224. Németország 1997. "Dresden", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500

7225. Németország 2000. "Hannover", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7226. Németország 2001. "Leipzig" ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7227. Németország 2003. "Magdeburg", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7228. Németország 2004. "Karlsruhe", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7229. Németország 2005. "Kiel", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7230. Németország 2007. "Lübeck", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7231. Németország 2009. "Konstanz", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7232. Németország 2010- "Essen", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7233. Németország 2012. "Rostock", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7234. Németország 2013. "Rothenburg", ezüstözött Br emlékérme, díszdobozban T:1...500 7235. Németország, 3 klf. Ni emlékveret T:1,2...900 7236. Németország, 3 klf. Cu emlékveret T:1...900 7237. Németország DN "Adenauer" ffém emlékérem T:PP...300 7238. Németország, 3 klf. Ni emlékveret T:1...600 7239. Németország, 3 klf. bimetál emlékveret T:1...1200 7240. Németország, 3 klf. Br emlékveret T:1,2...900 7241. Olaszország DN. "D' Assaltó Garibaldi brigád" Br kitüntetés szalaggal T:2...3000 7242. Olaszország 1500-as - 1600-as 1700-as évek 15klf Br zseton, emlékveret, benne többek között V.Pius, XIII. Benedek, főleg Br és Cu + 1db Ag T:vegyes...3000 7243. Olaszország 1700-as évek 5 klf vallásos Br emlékérem T:vegyes...1500 7244. Olaszország 1800-as évek vége "Garibaldi" nagyalakú Br emlékérem T:4 ph, lyuk...500 7245. Olaszország 1961. "40 éves a Kommunista Párt" Br kitüntetés szalaggal T:2...3000 7246. Olaszország 1980. "Szt. Benedek" Br kisplasztika T:2...800 7247. Oroszország DN "Sándor cár" aranyozott fém emlékveret T:PP...500 7248. Románia 1971. Br emlékérme, "Laboratorul de Medicina" 70mm T:1...200 7249. 1974. Román kitüntetés, a felszabadulás 30. évfordulójára...1000 7250. 1997. Szt. Adalbert Br kisplasztika, eredeti dobozában (Milano) (átm: 60mm) T:1...1500 7251. 1996." Saint Ambrosiano Milano" kisplasztika eredeti dobozában (átm: 74mm) aranyozott Br T:1...1500 7252. 1990k. Sherlock Holmes Museum aranyozott PP kivitelű emlékérem, eredeti kis fadobozban.500 7253. 10db klf. külföldi zseton, emlékérem, jobbakkal T:1,2,3...400 Magyar nemesfém és fém emlékveretek, plakettek, zsetonok, kitüntetések, jelvények 7254. Ausztria Emlékérme az 1873-as bécsi világkiállítás alkalmából T:3...800 7255. Ferenc József 1896. Milleneumi Emlékérme T:3...1000 7256. Emlékérme az 1896.-os Milleneum alkalmából T:3...800 7257. Ferenc József 1898. Signum Memoriae, szalaggal T:2...1000 7258. Emlékérme az 1903.-as kassai Rákóczi kiállítás alkalmából.t:3...800 7259. 1914. "Vöröst Kereszt II. osztályú Díszjelvénye" "b" változat (hölgyek részére) csokorszalaggal Ag T:1...10000 7260. 1930-a évek "Ez a föld..." Ag (jelzett) kitűző, üveges benne magyar föld...5000 7261. 1930-a évek "Nem! Nem! Soha" Magyar Nemzeti Szövetség Alu vékony plakett...1000 7262. 1941. "Délvidék visszafoglalása" szalaggal T:2...500 7263. 1943. IX. Balatoni Sporthét Br kitűző T:2 foltos + "Szebb jövőt" felirattal Br zománcozott gomblyukjelvény + Br zománcozott gomblyukjelvény T:2...1000

7264. 1950k. 4db kiváló dolgozó kitüntetés eredeti dobozában (bányászat, földtani kutatás)...1500 7265. 1958. Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért, 5 éves T:2...100 7266. 1972. Felfüggeszthető négyszögletes Br plakett "Munkásőrök" T:2...1000 7267. 1972. "Székely Mihály - Jászberény - Zenei napok" nagyalakú Ffém emlékveret T:2...4000 7268. 1972. "Székely Mihály - Jászberény - Zenei napok" nagyalakú Br emlékveret T:2...4000 7269. 1976. "X. Nyírbátori zenei Napok" nagyalakú Br kisplasztika szign. V.E. T:2...5000 7270. 1977. "De elvtársaim!..." hátlapi felirat: "Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977.II." négyszögletes Br bélelt emlékplakett, eredeti díszdobozban T:2 7271. 1977. Sopron 700 éves, Br emlékérme, 58mm T:2...200 7272. 1980k. BM Határőrség Hollóházi Porcelán eredeti dobozában...500 7273. 1988. "Szabadságharc..." Ag 31,10g (0,925) tanúsítvánnyal, eredeti díszdobozban T:PP...3200 7274. 1988. "Szabadságharc..." Ag 31,10g (0,925) tanúsítvánnyal, eredeti díszdobozban T:PP...3200 7275. 1991. "II. János Pál Debrecenben" Br emlékérem T:1...300 7276. 1991. "II. János Pál Pécsett" Br emlékérem T:1...300 7277. 1991. "II. János Pál Szombathelyen" Br emlékérem T:1...300 7278. 1991. "OMBKE - Dr. Papp Simon" matt Br emlékérem, eredeti díszdobozban T:1...300 7279. 1992. "Jó szerencsét - Centenáriumi emlékérem" ffém emlékveret, eredeti díszdobozban T:1..300 7280. 1992. "Szeged - Magyar Hidrológiai Társaság" eredeti díszdobozban Br emlékérem T:1...300 7281. 1993. "Horthy" Ag 32,41g (0,925) T:PP csak 2000 db! tanusítvánnyal eredeti tokban...3600 7282. 1993. "Horthy" tombak, matt eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!...500 7283. 1993. "Horthy" tombak, matt eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!...500 7284. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7285. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7286. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7287. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7288. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7289. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7290. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7291. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7292. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7293. 1993. "Horthy" tombak, aranyozott, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!..500 7294. 1993. "Horthy" tombak, ezüstözött, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!...500 7295. 1993. "Horthy" tombak, ezüstözött, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!...500 7296. 1993. "Horthy" tombak, ezüstözött, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!...500 7297. 1993. "Horthy" tombak, ezüstözött, eredeti tokban, tanusítvánnyal T:1 csak 3000 db!...500 7298. 1996. "Honfoglalás" Ag (0,835) 5,79g emlékveret eredeti díszdobozban T:ex PP...600 7299. 1996. "Millecentenárium" - Br emlékérem T:2...500 7300. 1996. "Millecentenárium" - ffém emlékérem T:2...500 7301. 1996. "Pannonhalma" - ffém emlékérem T:2...500 7302. 1996. Partnerség a Békéért, emlékérme T:2...300 7303. 2000. "Budapest" - Naptárérem ffém T:ex PP...500 7304. 2000. "Debreceni XXX. Vándorgyűlés - MÉE" piefort (vastag) 6,24g Ag aranyozott jutalomérme, csak 5db! RRR! T:PP parányi karc...10000 7305. 2001. "Váci Kálvária..." Br kisplasztika 70 mm átmérő. Csak 350db T:1 tanúsítvánnyal...1500

7306. 2004-2006. Orsz. Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület 2db névre szóló emlékplakett eredeti dobozban...2000 7307. 2005. Nemzetközi Súyemelő Szövetség bronz plakett 300 pld! tanúsítvánnyal, eredeti dobozban...800 7308. 2012. Hunyadi Mátyás, az igazságos király, emlékveret, ezüstözött réz T:1...1000 7309. DN. "25 éves a mélyfúró szakmunkásképzés" nagyalakú Alu (matt, szürke) plakett T:1...300 7310. DN. "25 éves a mélyfúró szakmunkásképzés" nagyalakú Alu (matt, szürke) plakett T:1...300 7311. DN. "Királyaink sírjai..." Br plakett szign.: K.N. T:2...500 7312. Széchenyi István "A Hazájának élt" emlékérme T:3 ph...300 7313. Szent Imre, medália T:3 fny...200 7314. 10 db klf. sport plakett, díjérem, emlékérme T:2,3...400 7315. 10 db. külföldi és magyar sport díjérem T:1,2...300 7316. 10 db. külföldi és magyar sport díjérem T:1,2...300 7317. 10 db klf. sport plakett, díjérem, emlékérme T:2,3...400 7318. 10 db klf. sport díjérem, emlékérme, jobbakkal T:vegyes...500 7319. 10 db. külföldi és magyar sport díjérem T:1,2...300 7320. 10 db klf. külföldi és magyar sport emlékérem, díjérem T:1,2,3...400 7321. 10 db magyar és külföldi emlékérme, zseton, jobbakkal T:1,2,3...400 7322. 10 db magyar és külföldi emlékérme, zseton, jobbakkal T:1,2,3...400 7323. 10 db klf. magyar és külföldi zseton, emlékérem, jobbakkal T:1,2,3...400 7324. 10 db különféle magyar és külföldi emlékérem, zseton, jobbakkal T:1,2,3...400 7325. 10 db magyar és külföldi emlékérme, zseton, jobbakkal T:1,2,3...400 7326. 16db aranyozott Cu emlékveret + 10db aranyozott Cu thai emlékveret T:PP,2 + 6 lapos 48 férőhelyes zsebalbum 48db modern csehszlovák forgalmi fémpénzzel...2000 7327. 24db főleg munkásőr motívum kitüntetés, jelvény T:2,2...1000 7328. 30 db klf. magyar és külföldi zseton, megdália, emlékérme T:1,2,3...1000 7329. 30db klf. magyar és külföldi zseton, megdália, emlékérme T:1,2,3...1000 7330. 50 db magyar és külföldi emlékérme, medália, zseton, szerencsepénz T:vegyes...500 7331. 50 db magyar és külföldi emlékérme, zseton, bárca, szerencsepénz T:vegyes...500 7332. Cca. 70db főként magyar kitűző, jelvény, kitüntetés T:1,2,3...500 7333. Közel 100 db kitűző, jelvény, kitüntetés T:1.2.3...500 7334. DN. "Szt. Imre - Patrona Hungariae" régebbi Alu emlékérem T:2...100 Római Köztársaság/ Császárság 7335. Római Császárság 55db kisbronz T:3,4...5000 Külföldi fém-és ezüstpénzek a középkortól napjainkig 7336. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7337. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7338. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7339. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7340. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7341. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7342. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7343. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700

7344. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7345. 1kg vegyes fémpénz, egész világ, régi és új T:vegyes...1700 7346. 3 db klf. ezüst tallér ffém hamisítványa! T:3...500 7347. Andorra 1995. 10D Ag T:PP...4500 7348. Ausztrália 2000. 5$ "Olimpia" eredeti díszcsomagolásban T:1...1000 7349. Ausztrália 2000. 5$ "Olimpia" eredeti díszcsomagolásban T:1...1000 7350. Ausztria, kis forgalmi érme-tétel, 30db (1893-1947). T:vegyes...600 7351. Ausztira 1893-1935, kis váltópénz tétel, 30db T:1,2,3...600 7352. Ausztria 1925. 1SCh Ag T:2...500 7353. Ausztria 1925. 1SCh Ag T:2...500 7354. Ausztria 1926. 1/2 Sch Ag T:2...600 7355. Ausztria 1958. 10SCh Ag T:2-...600 7356. Ausztria 1958. 10Sch Ag T:2-...600 7357. Ausztria 1958. 10SCh Ag T:2-...600 7358. Ausztria 1958. 10Sch Ag T:2-/3+...600 7359. Ausztria 1970. 10SCh Ag T:2-...600 7360. Bahama 1975. 2$ Ag T:PP...4500 7361. Belgium 1932. 5Fr Ag T:3...500 7362. Belgium 1958. 50Fr Ag "Brüsszeli Világkiállítás" fordított képállással T:2 R!...3000 7363. Bissau-Guinea 1991. 10.000P Ag T:PP...2600 7364. Bulgária 1992. 25L Ag "Téli Olimpia" T: ex PP...3500 7365. Csehszlovákia 1928. 10K Ag "Masaryk" T:2...800 7366. Csehszlovákia 1930. 10K Ag "Masaryk" T:2+...800 7367. Csehszlovákia 1931. 10K Ag "Masaryk" T:2...800 7368. Csehszlovákia 1932. 10K Ag "Masaryk" T:2...800 7369. Csehszlovákia 1937. 20K Ag "Masaryk" T:2+...1000 7370. Csehszlovákia 1947. 50K Ag "Szlovák felkelés" T:2...800 7371. Egyiptom 1980. 1P Ag "Kairói Egyetem" T:1...1600 7372. Egyiptom 1992. 5P Ag "Futball" T:PP...2600 7373. Egyiptom 1992. 5P Ag "Gyeplabda" T:PP...2600 7374. Egyiptom 1992. 5P Ag "Kézilabda" T:PP...2600 7375. Franciaország 1831A 5Fr Ag Lajos Fülöp T:3+...5000 7376. Franciaország 1831B 5Fr Ag Lajos Fülöp T:3+...5500 7377. Franciaország 1834A 5Fr Ag Lajos Fülöp T:3...4500 7378. Franciaország 1834W 5Fr Ag Lajos Fülöp T:3...4500 7379. Franciaország 1841B 5Fr Ag Lajos Fülöp T:3...4500 7380. Franciaország 1844A 5Fr Ag Lajos Fülöp T:3...4500 7381. Franciaország 1930. 10Fr Ag T:2-/3+...900 7382. Franciaország 1960.. 5Fr Ag T:2...1100 7383. Franciaország 1965. 5Fr Ag T:2...1100 7384. Franciaország 1965. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:ex 1...3800 7385. Franciaország 1965. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:ex 1...3800 7386. Franciaország 1966. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:ex 1...3800

7387. Franciaország 1967. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:2...3800 7388. Franciaország 1967. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:2...3800 7389. Franciaország 1970. 10Fr Ag "Herkules csoport" T:2...3800 7390. Franciaország 1974. 50Fr Ag "Herkules csoport" T:ex 1...4500 7391. Franciaország 1975. 50Fr Ag "Herkules csoport" T:ex 1...4500 7392. Franciaország 1976. 50Fr Ag "Herkules csoport" T:ex 1...4500 7393. Franciaország 1978. 50Fr Ag "Herkules csoport" T:2-...4500 7394. Hollandia 1987. 50G Ag T:2...3800 7395. Hollandia 1993. 50G Ag T:ex 1...3800 7396. Írország 2000. 1P "Millennium" T:2...500 7397. Izland 1974. 1000K Ag T:PP...4600 7398. Jugoszlávia 1931. 10D Ag T:2...400 7399. Jugoszlávia 1931. 10D Ag T:2...400 7400. Jugoszlávia 1931. 20D Ag T:2-/3+...1800 7401. Jugoszlávia 1938. 20D Ag T:2...1000 7402. Jugoszlávia 1938. 50D Ag T:2-...1500 7403. Jugoszlávia 1980. 1500D Ag "Tito" T:ex PP...3400 7404. Kanada 1919. 25c Ag V.György T:2/2+...2000 7405. Kanada 1988. 20$ Ag "Olimpia" T:ex PP...5200 7406. Kanada 1992. 15$ Ag "Olimpia" T:PP...4400 7407. Kínai Császárság Chihli tartomány 1900-as évek eleje 1$ Ag "Sárkány" T:2 kis ph...13000 7408. Kínai Császárság Yunnan tartomány 1910-es évek 50c Ag "Sárkány" T:2/3+...3000 7409. Kínai Köztársaság 1910-es évek "Yuan Shih-Kai" 1$ Ag mindkét oldali ellenjegyekkel T:2....13000 7410. Kínai Köztársaság 1910-es évek "Yuan Shih-Kai" 1$ Ag T:2 ph (vágás)...13000 7411. Kínai Köztársaság 1910-es évek 1$ Ag "Yuan Shi Kay" T:2...13000 7412. Kuba 1983. 5P Ag (színezüst!) "Fáklya" T:PP...2000 7413. Kuba 1983. 5P Ag (színezüst!) "Sí" T:PP...2000 7414. Kuba 1988. 5P Ag (színezüst) "Zeppelin" I. kiadás csak 3000db! T:PP...10000 7415. Kuba 1992. 10P Ag "Gátfutás" T:PP...4400 7416. Kuba 1992. 10P Ag "Röplabda" T:PP...4400 7417. Kuba 1992. 10P Ag "Kosárlabda" T:PP...4400 7418. Kuba 1992. 10P Ag "Lólengés" T:PP...4400 7419. Lengyelország 1925. 2Zl Ag pont az évszám után T:3+...3000 7420. Lengyelország 1933. 2Zl Ag "Jadviga" T:3/3+...500 7421. Lengyelország 1934. 5Zl Ag"Pilsadski" T:2/2-...1100 7422. Lengyelország 1936. 10Zl "Pilsudski" T:2...2100 7423. Litvánia 1936. 10Zl Ag T:2...3000 7424. Man 1982. 1Cr Ag "Kupa" T:ex 1...4200 7425. Man 1982. 1Cr Ag "Címerek" T:ex 1...4200 7426. Montenegró 1914. 2P Ag T:3+/2- kis ph...5000 7427. Nagy-Britannia 1879. 1Fl Ag Viktória T:3...4000 7428. Nagy-Britannia 1940. 1/2Cr Ag T:3+/2...900

7429. Nagy-Britannia 1943. Florin (2Sh) Ag T:2...700 7430. Nagy-Britannia 1972. 25P Ag "Ezüst Jubileum" T:ex PL...4200 7431. Olaszország 1863 MNB 1L Ag T:3/4...3000 7432. Panama 1970. 5B Ag "Sport" T:1...5500 7433. Románia 1880B. 5L Ag "I. Károly" T:3...6000 7434. Románia 1932. 100L Ag T:2-/3+...1600 7435. Románia 1942. 200L Ag T:2...600 7436. Románia 1946. 100.000L Ag T:2/2+...3500 7437. Salamon Szigetek 1992. 10$ Ag "Olimpia" T:PP...4800 7438. Samoa 1992. 10$ Ag "Hajók" T:1...4800 7439. St. Helena + Ascension 1993. 2Ł Ag "Koronázás" T:PP...4400 7440. Straits Settlemens 1898. 10c Ag T:2/2+ R!...10000 7441. Svájc 1903. 1Fr Ag T:3...600 7442. Svájc 1907. 1Fr Ag T:3...1200 7443. Svájc 1914. 1Fr Ag T:3+...800 7444. Svédország 1976. 50K Ag "Koronázás" T:1...4200 7445. Szovjetunió 1975. 1R "II.VH - Győzelem" T:PL ex...500 7446. Szovjetunió 1992-1995. 3R 5klf eredeti vákumcsomagolásban T:PL...1000 7447. USA 1882O 1$ Ag "Morgan" T:3 ph...4200 7448. USA 1908O 1/4$ Ag T:3-...800 7449. USA 1944. 1/2$ Ag T:3...1200 Habsburg veretek 7450. Ausztria 1844A 20Kr Ag I.Ferdinánd T:3- ph, fny...1000 7451. Ausztria 1846A 20Kr Ag I.Ferdinánd T:3- ph, fny...1000 7452. Ausztria 1854A 1G Ag "Eljegyzés I. Ferenc József és Elisabeth" T:2/2+...15000 7453. Ausztria 1858A Vereinstaler Ag T:2...30000 7454. Ausztria 1860A 1Fl Ag T:1/2+...2000 7456. Ausztria 1861A 1Fl Ag T:1/2+...2000 7458. Ausztria 1899. 1K Ag T:3+/3...600 7459. Ausztria 1913. 2K Ag T:2+...1200 Magyar szettek és próbaszettek 7460. 1971. 2f - 10Ft, 9db fóliás szettben T:1...1000 7461. 1972. 2f - 10Ft, 9db fóliás szettben T:1...1000 7462. 1973. 2f - 10Ft, 9db fóliás szettben T:1...1000 7463. 1974. 2f - 10Ft, 9db fóliás szettben T:1...1000 7464. 1975. 2f - 10Ft, 9db fóliás szettben T:1...1000 7465. 1976. 2f - 10Ft, 9db fóliás szettben T:1...1000 7466. 1999. Magyarország pénzérméi 50f-100Ft (8db) MNB dísztokban T:BU...3000 7467. 2002. 100Ft "Kossuth" sorszámozott FDC kiadás T:1...3000 7468. 2003. Deák F. 20Ft érme sorszámozott dísztokban T:1...300 7469. 2006. Magyar Vöröskereszt 50Ft sorszámozott díszcsomagolásban Első napi veret T:1 Csak 12000 db!...300

Magyar és magyar verdejelű fém-és ezüstpénzek a középkortól napjainkig 7471. 1571KB Obulus Ag Maximilian T:2-...2000 7472. 1578KB Obulus Ag Rudolf T:2...2000 7473. 1671KB VI. kr "Lipót" korabeli hamisítvány...200 7474. 1848B. 20kr Ag "Ferdinánd" T:3/3+...1000 7475. 1848KB. 20kr Ag "Szabadságharc" T:2...1200 7476. 1848KB. 20kr Ag "Szabadságharc" T:2- juszt....1200 7477. 1849NB 6kr Ag T:3/3+...800 7478. 1894-1920. Kis váltópénz tétel, 1-20f (23x) T:vegyes...500 7479. 1896. 1K Ag "Millenium" T:2-...1000 7480. 1905. 5K Ag T:3/3+...4000 7481. 1915. 1K Ag T:2+...600 7482. 1915. 1K Ag T:2/2+...600 7483. 1915. 1K Ag T:2-...600 7484. 1915. 1K Ag T:2/2+...600 7485. 1915. 1K Ag T:2...600 7486. 1926. 50f T:3...200 7487. 1926-1939. 2f (20x) T:vegyes...400 7488. 1929. 2P Ag "Madonna" T:2-...1200 7489. 1929. 2P Ag "Madonna" T:2/2-...1200 7490. 1933. 2P Ag "Madonna" T:2-/3+...1200 7491. 1935. 2P Ag "Rákóczi" T:2 kis ph...1400 7492. 1935. 2P Ag "Rákóczi" T:2...1400 7493. 1935. 2P Ag "Rákóczi" T:2...1400 7494. 1935. 2P Ag "Rákóczi" T:2-...1200 7495. 1935. 2P Ag "Pázmány" T:2+...3500 7496. 1936. 2P Ag "Madonna" T:3...1200 7497. 1936. 2P Ag "Madonna" T:3+...1200 7498. 1936. 2P Ag "Liszt" T:2+...1200 7499. 1937. 1P Ag T:1/1-...1000 7500. 1937. 2P Ag "Madonna" T:2...1200 7501. 1937. 2P Ag "Madonna" T:2...1200 7502. 1937. 2P Ag "Madonna" T:3+...1200 7503. 1938. 2P Ag "Madonna" T:2...1200 7504. 1938. 5P Ag "Szt. István" T:2+...3200 7505. 1938. 5P Ag "Szt. István" T:2+...3200 7506. 1938. 5P Ag "Szt. István" T:2 pici ph...3200 7507. 1938. 5P Ag "Szt. István" T:2 pici ph...3200 7508. 1938. 5P Ag "Szt. István" T:2+...3200 7509. 1938. 5P Ag "Szt. István" T:2+ kis ph...3000 7510. 1939. 2P Ag "Madonna" T:2...1200 7511. 1939. 5P Ag "Horthy balra" T:2- ph...3000 7512. 1939. 5P Ag "Horthy balra" T:2+...3200

7513. 1939. 5P Ag "Horthy balra" T:2+ kis ph...3000 7514. 1939. 5P Ag "Horthy balra" T:2+ parányi ph...3200 7515. 1941. 2P hullámos talppal T:3...5000 7516. 1943. 5P T:2...300 7517. 1943. 5P T:3...300 7518. 1945. 5P T:3...300 7519. 1946. 5Ft Ag "Vastag Kossuth" T:2+...5500 7520. 1947. 5Ft Ag "Kossuth" haj homlokig ér! T:3...1000 7521. 1948. 5Ft Ag "Petőfi" T:2+...1200 7522. 1956. 10Ft Ag + 20Ft Ag + 25Ft Ag "10 éves a Forint" T:2/2+...5000 7523. 1961. Bartók 50Ft T:1-...3000 7524. 1969. 50Ft Ag "Tanácsköztársaság" T:1...1500 7525. 1969. 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" T:1...2500 7526. 1969. 50Ft Ag + 100Ft Ag "Tanácsköztársaság" eredeti MNB plasztiktokban T:1...3500 7527. 1977. 200Ft Ag "MNB" T:1...2400 7528. 1977. 200Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum" T:1...2200 7529. 1978. 200Ft Ag "Aranyforint" T:1...2200 7530. 1980. 100Ft "Űrrepülés" T:1...300 7531. 1980. 100Ft, Űrrepülés T:1-...400 7532. 1981. 500Ft "Bartók" Ag T:PP...3200 7533. 1984. 100Ft Kőrösi Csoma Sándor T:1-...500 7534. 1989. 500Ft "Védd a gyermeket" Ag T:1...2800 7535. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7536. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7537. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7539. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7540. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7541. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7542. 1991. 100Ft "II. János Pál" T:PP...500 7543. 1991. 500Ft Ag "II. János Pál" T:PP...4000 7544. 1993. 500Ft Ag "Integráció az EU-ba" T:BU...4000 7545. 1993. 500Ft Ag "Integráció az EU-ba" T:BU...4000 7546. 1993. 500Ft Ag "Integráció az EU-ba" T:PP...4500 7547. 1994. 500Ft Ag "Integráció az EU-ba" tanúsítvánnyal: T:BU...4000 7548. 1994. 500Ft Ag "Integráció az EU-ba" tanúsítvánnyal: T:PP...4500 7549. 1996. 1000Ft "Pannonhalma" Ag eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal T:PP...3600 7550. 1996. Millecentenáriumi Br emlékveret T:2...400 7551. 1998. 2000Ft Ag "Szabadságharc" T:BU...4000 7552. 1999. 3000Ft "Államalapítás" Ag T:PP eredeti díszdobozban, tanúsítvánnyal...5000 7553. 2000. 3000ft Ag "Liszt Ferenc" T:BU...10000 7554. 2003. 20Ft (5x) Deák Ferenc T:2...400 7555. 2005. 50Ft (5x) Gyermekmentő Szolgálat T:2...300 7556. 2006. 50Ft (5x) 1956-os szabadságharc T:2...300

7557. 2006. 50Ft "Szabadságharc, 1956" (5x) T:2...300 7558. 2006. 50Ft (5x) Vöröskereszt T:2...300 7559. 2006. 50Ft "Vöröskereszt" (5x) T:2,3...300 7560. 2007. 50Ft "Római szerződés" (5x) T:2...300 Utolsó pillanatban beérkezett komolyabb darabok, gyűjtemények kerülnek árverésre, kérjük fokozott figyelemmel kísérni a pót tételeket! 7561. Ausztria 1966. 1000Sch T:II-III...15000

Fodor Aukciósház Kft. Tel: 1 794-9010 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. 1 797-3383 Leuchtturm IRODÁNKBAN KAPHATÓ GYŰJTÉSI KELLÉKEK Numis éremalbum, 5db lappal klf. színekben... 3510.- Numis éremalbum, 5db lappal, tokkal, klf. színekben... 4395.- Numis Classic éremalbum, 5db lappal, klf színekben... 4985.- Numis éremgyűjtő lapok, klf méretekben... 1620.- Optima Classic éremalbum, 10db lappal, klf színekben... 6755.- Numis Classic bankjegyalbum, klf színekben... 6460.- Optima Classic bankjegyalbum, 20db lappal, klf színekben... 6640.- Optima Classic gyűrűs berakó, tokkal, klf színekben... 5870.- Optima éremgyűjtő lapok, klf méretekben... 1620.- Grande lapok, 2-es, 3-as, 4-es osztásban... 1240.- Zsebalbum bankjegyekhez... 1590.- Zsebalbum érmékhez, 96 férőhellyel... 2240.- Zsebalbum éremkeretes érmékhez, 60 férőhellyel... 1460.- Éremkoffer, 6 táblával, 112 férőhellyel... 6460.- Nagyító 3x-os... 2050.- Nagyító 4x-es... 1755.- Nagyító 5x-ös, világítós... 2050.- Nagyító 6x-os, világítós... 2640.- Nagyító 20x-os, világítós... 2935.- Kézi UV-lámpa... 2935.- Asztali UV-lámpa... 4340.- Képeslap berakó 100 férőhellyel, klf színekben... 3450.- Lindner Bélyegragasztó (1000db/cs)... 430.- Bélyegalbum (A/4) 24 fehér lappal, klf színekben... 5075.- Bélyegalbum (A/4) 24 fekete lappal, klf színekben... 5495.- Bélyegalbum (A/4) 32 fekete lappal, klf színekben... 6815.- Bélyegalbum (A/4) 16 fekete lappal, kék és bordó színben... 3150.- Bélyegalbum (A/4) 8 fekete lappal, kék és bordó színben... 2040.- Bélyegalbum (A/5) 8 fehér lappal, klf színekben... 1770.- Bélyegalbum (A/5) 16 fehér lappal, klf színekben... 2385.- Bélyegcsipesz, egyenes lekerekített, 12cm... 710.- Bélyegcsipesz, egyenes lapát, 12cm... 710.- Bélyegcsipesz, hajlított lekerekített, 12cm... 710.- Bélyegcsipesz, hajlított lapát, 12cm... 710.- Bélyegcsipesz, egyenes hegyes, 15cm... 1920.- Bélyegcsipesz, egyenes lapát, 15cm... 1920.-

Fodor Aukciósház Kft. Tel: 1 794-9010 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. 1 797-3383 Stecklap 3 soros (100db)... 3800.- Stecklap 4 soros (100db)... 3800.- Stecklap 5 soros (100db)... 5780.- FDC album (230x148mm), 100 férőhellyel, klf színekben... 2985.- FDC album (280x150mm), 100 férőhellyel, klf színekben... 4100.- Víztiszta tok régi képeslapokhoz (T74) 100db... 2540.- Víztiszta tok modern képeslapokhoz (T76) 100db... 3160.- Víztiszta tok levelekhez (T83Q) 128x190mm, 100db... 3660.- Víztiszta tok levelekhez (T86) 148x210mm, 100db... 5250.- Éremcsipesz, teflonos 12cm... 840.- Zsebalbum érmékhez, 48 férőhellyel... 1030.- Hartberger összetapasztható éremtok, klf méretekben... 25.- Bankjegytok, víztiszta (888) 213x152mm, 100db... 4630.- Bankjegytok, víztiszta (893) 140x80mm, 100db... 2800.- Bankjegytok, víztiszta (894) 156x80mm, 100db... 2890.- Silbo ezüsttisztító folyadék... 2640.- Silbo réz- és sárgaréztisztító folyadék... 2640.- Lindner ezüsttisztító folyadék... 3390.- Lindner aranytisztító folyadék... 3390.- Lindner réz-, sárgaréz-, ón-, nikkeltisztító folyadék... 3390.- Silux ezüsttisztító folyadék... 2215.- Silux aranytisztító folyadék... 2215.- EGYÉB KELLÉKEKRŐL ÉRDEKLŐDJÖN MUNKATÁRSAINKNÁL! Tel: + 36 1 354 1234 E-mail: info@fodoraukcio.hu

Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1133 Budapest, Pozsonyi út 54.. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu Megbízás a árverésre Név: Ügyfélszám: Cím:..... Telefon:.. Átvétel módja: személyesen postán (utánvétel, utalás) Megbízom a Fodor Aukciósház Kft-t, hogy az alábbiakban felsorolt tételeket a megadott maximális licitár erejéig részemre megvásárolja. Az árverési szabályokat ismerem és elfogadom. A megvásárolt tételek ellenértékét a számla kézhezvételekor kifizetem. Dátum:.. Aláírás:... Tételszám Ajánlat Tételszám Ajánlat Tételszám Ajánlat