FC Bayern München - Borussia Dortmund 2: Csapat. Aktivitás: Mario Gomez. Luiz Gustavo. Franck Ribéry. Mario Mandzukic.

Hasonló dokumentumok
Csapatjáték. felépítés

Rondó a modern labdarúgásban

UEFA B TOVÁBBKÉPZÉS (Gyakorlati anyag) Szombathely. Oktatási lépések, kulcspontok bemutatása 1:1, 2:1, 4:2 elleni kis játékokon keresztül

A felnőtt futball követelményei. Ifi után a felnőttek között. Szombathely, Róth Antal

I. ELTE Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Foci és Kosárlabda Kupája /versenyszabályzat/

Subbuteo alapszabályok

Játékrendszerek

MAGYAR LABDARÚGÓ SZÖVETSÉG EDZŐKÉPZŐ KÖZPONT UEFA Elite Youth A

TECHNIKAI ÉS TAKTIKAI ANALÍZIS FIFA KLUB VILÁGBAJNOKSÁG JAPÁN 2006 DECEMBER 10-17

FC Dabas Téli Teremtorna

2014. Brazília Labdarúgó Világbajnokság Tapasztalatok, érdekességek. Szalai László MLSZ Edzőképző Központ igazgató

Szabály játékok. Szerep játékok. 5:5 (kapussal) 5:5 3:3 5:3 3:3. 5:5 (kapussal) 3:3 Ügyességi 5:5. 3 m 3 m. feladatok, játékok

GRASSROOTS JÁTÉKSZABÁLYOK

UEFA A. SK STURM GRAZ KLUBLÁTOGATÁS május Készítette: Artner Tamás

_04. a labdát azon a ponton juttatja be, ahol az elhagyta a játékteret.

Labdarúgás Fejlesztési Terv

U õszi értékelés Készítette: Palotai Nándor, vezetõedzõ

FK Csíkszereda tanulmányút

Kisjátékok szerepe. Alapjátékok és szerepük a csapatjáték oktatásában

TÉTELEK (2015. július 11.)

A kapusnélküli támadójáték a kézilabdázásban. Dr. Ökrös Csaba Testnevelési Egyetem

ELTE-BEAC Futsal Bajnokság Játékszabályok

JÁTÉKSZABÁLY LEGYEN TIÉD A GYOZTES GÓL!

UEFA B TOVÁBBKÉPZÉS (Gyakorlati anyag) Tiszaújváros. Oktatási lépések, kulcspontok bemutatása 1:1, 2:1, 4:2 elleni kis játékokon keresztül

A WATER HEADBALL SZABÁLYAI

CÉLJA A LASSÍTÁS ÉS EZZEL BÜNTETŐNÉL KÖNNYEBB GÓLSZERZÉSI LEHETŐSÉG MEGAKADÁLYOZÁSA

Gyakorló szabályismereti felmérő (2016-8)

Utánpótlásnevelés az FC Barcelonánál Felépítés módszerek. Albert Puig FC. Barcelona Ifjúsági divizió Szakmai Igazgató

Mérkőzés- és edzéskoncepció - Súlypont: Taktika

A bármi áron való győzelem gondolkodásmódjától határolódj el!

FEKOSZ Sportkupa. Kispályás Labdarúgó Torna április Debrecen. Versenykiírás

Gyakorló szabályismereti felmérő (2016-7)

IX. NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

II. MŰFÜVES KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNA Kazincbarcika

Optimális keretfeltételek/ kísérő intézkedések

Versenykiírás és program

Gödöllői Szent István Egyetem Sportcsarnok (2100, Gödöllő, Páter Károly utca 1) Kapusok: 150 perc. Időtartam: játékosok 30 perc, kapusok 30 per

A mérkőzés megkezdése előtt a játékvezető a két csapatkapitány jelenlétében sorsol. A nyerő csapat térfelet, vagy kezdést választ!

2016/2017 Gyermeklabdarúgó ligabajnokság

Játékok oktatása. Módszertan

Sportfoglalkozás-labdarúgás munkaterv

Strandkézilabda alapjai játékvezetés szempontjából

Offline Electronic League FIFA13 Versenyszabályzat

Vasas Kubala Akadémia.

Bozsik - Gyermek Egyesületi Program Eljárási Rend, Szakmai Követelmények 2011 ősz

10-11 éves korosztály

A foglalkozás feladatai:

4. FEJEZET JÁTÉKSZABÁLYOK

A szünetben vezetett, majd négyet kapott az ETO a Bayern ellen

Bozsik. - Gyermek Egyesületi Program - Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

Dabasi. helyzet. A tradíció kötelez, a jelen felhatalmaz, a jövő lehető séget kínál.

Szakmai tanulmányút Barcelona,

NEMZETKÖZI JÉGKORONG SZÖVETSÉG

SOPRONI FOCIÉLET HAJRÁ VASÚT! SVSE-GYSEV Soroksár SC április 03.

FLAG FOOTBALL Játékleírás

Egyesületi Program 2019/2020 évad

1. EGYMÁS ELLEN JÁTSZOTT MÉRKŐZÉS EREDMÉNYE 2. GÓLKÜLÖMBSÉG 3. TÖBB RÚGOTT GÓL 4. TÖBB GYŐZELEM 5. SORSOLÁS

GYŐRI ETO FC FEHÉR MIKLÓS LABDARÚGÓ AKADÉMIA. Előadó: Fórián Zsolt (Akadémia szakmai vezető)

MEGYE II. NYUGATI CSOPORT 16. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 16. FORDULÓ U-19-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT BAJNOKSÁG

II. LELLE KUPA BALATONLELLE június

SZAKMAI BESZÁMOLÓ. A TÁPIÓSZECSŐI U7, U9 és U11-es KOROSZTÁLYOK ÉVI TEVÉKENYSÉGÉRŐL. (korosztályos edző)

Kenguru és Gyermek Kupa. Védekezési és támadási megkötések U11 Kenguru és U12 Gyermek korosztályokban

MAGYAR VÍZILABDA SZÖVETSÉG

Szabályfüzet. játékpálya 54 db fogadáskártya 80 db akciókártya 7 db fa jelölőkocka

- Egyesületi Program. U6/7, U8/9 fesztivál. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

Iroda cím: 3530 Miskolc, Szemere utca Honlap:

Dinamizmus állóképesség - kitartás w w w. h u n f l o o r b a l l. h u

Egyesületi Program. U6/7, U8/9 fesztivál. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

Villamosenergia-ipari kispályás labdarúgó találkozók versenyszabályzata

A játékosok szerepeltetésének feltételeit megtalálják a versenykiírásban, a speciális szabályokat egy oldallal lejjebb itt, a Nevezési felhívásban.

Gyakorló szabályismereti felmérő (2016-4)

- Gyermek Egyesületi Program. U6/7 fesztivál, U8/9 és U10/11 tornák. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

Modern passzjáték. Hévíz, március Peter Hyballa elhangzott előadása.

EXERLIGHTS Innovatív edzésvezérlés LED-technológiával

2008-as korosztály szülői értekezlet éves korosztály

NEYMAR JR S FIVE A JÁTÉK SZABÁLYAI*

II. PSE Futball Fesztivál versenykiírása

2019-es SÁTOR KUPA - GÖDÖLLŐ

IIHF1. FEJEZET JÉGPÁLYA

U /2019 A KOROSZTÁLYBA TARTOZÓ JÁTÉKOS MAXIMÁLIS MÉRKŐZÉSSZÁMA KORLÁTOZÁS A MÉRKŐZÉSEN JÁTÉKNAPOK (ALAPSZAKASZ) SZOMBAT, VASÁRNAP (szerda)

U13 lány Badó László régió Felsőház

A HOSSZABBÍTÁS ÉS A BÜNTETŐPÁRBAJ SZABÁLYAI

Szakmai elvek U11-U15

ÁLTALÁNOS VERSENYSZABÁLYZAT Télbúcsúztató Országos Távhőszolgáltató Focikupa Szentes, 2019

Módosítások és javítások a Futsal játékszabályaihoz 2012/2013

III. Magyar Turizmus Labdarúgó Kupa

- Egyesületi Program - U10/11 és U12/13 tornák. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

Kép: FIFA Interpretaition of the Laws of the game 5. SZABÁLY. A játékvezető

Egyesületi Program. U10/11 és U12/13 tornák. Eljárási Rend, Szakmai Követelmények

U /2019 JÁTÉKNAPOK (ALAPSZAKASZ) MÉRKŐZÉSEK KEZDÉSI IDŐPONTJA KORHATÁR MINIMÁLIS LÉTSZÁM A RAJTLISTÁN 10+1

Paks öregfiúk kispályás labdarúgó bajnokság évi versenykiírása

Változnak a labdarúgás szabályai

Utánpótlás Labdarúgó Torna

Az U11-es csapat nyerte Kaposváron a "Tavaszi Kupát"

A szabályváltozások összefoglalója. Játékosok, edzők és a média számára. Hatályos június 1-től. Bevezetés

AZ FIVB 2014.ÉVI KONGRESSZUSA ÁLTAL ELFOGADOTT SZABÁLYMÓDOSÍTÁSOK KIVONATA

9/ sz. Hivatalos közlöny MEGYEI II. OSZTÁLY NYUGATI CSOPORT 9. FORDULÓ FELNŐTT EREDMÉNYEK 9. FORDULÓ U-21-ES EREDMÉNYEK TABELLA FELNŐTT

A ÉVI FÉRFI ÉS NŐI EGYETEMI VÍZILABDA KUPA VERSENYKIÍRÁSA

Átírás:

Meccs: FC Bayern München Borussia Dortmund :... Csapat Csapat teljesítmény: Passzok Passz (db) Jó passzok aránya: ## Passzolt távolság (jó passzok): 77, m Lapos passzok: 7 db Lapos passz sikeresség: % ## Magas passzok: db Magas passz sikeresség: % ## % Egyéni termékek Beadás: Lövés: Gól: Labdaszerzés: Labdavesztés*: Szerelés*: Szerelték*: Szabálytalanság: Elszenvedett szabálytalanság: Meccs felépítés /erőnlétkoncentráció/ jó passzok/passzok: % Aktivitás: 7 7 7 perces bontásban mutatja a csapat passzainak százalékos sikerességét. A játékosonkénti labdaérintéseket mutatja. A kék sáv a pozitív eseményeket jelenti (jó passzok, labdaszerzések, stb.), a fekete pedig a negatív eseményeket. csapat passzok: % % 7% 77% % % 7% 7% /77 /7 / /7 7/7 / / / / % % % % % % 7 7 Passzok darabszáma 77 7 7 7 7 7 Összes passz: A csapat passzainak darabszámát mutatja perces bontásban. Jó, és rossz passzokat egyaránt. labdavesztések (csapat): 7 7 7 A labdavesztések számát mutatja perces bontásban. Magában foglalja az elpasszolt labdákat és a labdavesztéseket a párharcokban. 7 7

Ki játszotta meg Mérkőzés idővonal. félidő Percenként mutatják az indikátorok a negatív és pozitív eseményeket. A kék sáv a pozitív eseményt jelenti az adott percben. A fekete a negatív eseményt. Minél nagyobb a sáv, annál több esemény történt abban a percben. Az adott perc felett található ikon a lőtt gólt jelentik. J 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7. félidő J 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 77 7 7 7 Passzok iránya (csapat karakter): 77 7 ## 7 7 ## 7 A passzok irányait és azok sikerességeit mutatja. Az egyes tengelyek a passzok irányait jelentik. Jelen esetben irányt vizsgálunk. A világoskék a kísérletek számát jelentik. A sötét pedig azokból a sikereset.. Összes passz Jó passzok Passz mátrix Kit játszottak meg 7 Manuel N 7 Philipp La 7 Jerome Bo 7 David Alab Javi Marti 7 Bastian Sc Thomas M Arjen Rob Mario Ma 7 Franck Rib Luiz Gusta Mario Gom Megjátszottság

7 7 7 7 7 7 7 7 7 Játékos összehasonlítások Legtöbb passz: Passzok sikeressége: 77 % % % % 7% 7% 7% % % 7% % % 7% Támadások: Jó passzok az ellenfél térfelén 7 % % % % % % Passzok sikeressége az ellenfél térfelén % % % % % 7% 7% % % 7% % % % % % % % Jó passz az ellenfél támadóharmadába(n): Aktivitás Az összes esemény területét mutatja. Minél vörösebb az esemény, annál több labdaérintés történt az adott területen a saját csapatunk részéről.

7 7 7 7 7 7 7 Védekezés Labdaszerzések Passzok célja Passzok kiindulása A passzok kiindulásának és céljainak a területét mutatja. Minél vörösebb az esemény, annál több labdaérintés Labdaszerzések eloszlása Támadó harmad Semleges harmad Védekező harmad Támadás Megjátszott zónák A területenkénti passzok darabszámát és azok sikerességét mutatja. Támadó térfél / / Védekező térfél / / / 7/ / /7 Támadó oldalak hatékonysága: Jobb oldal: Bal oldal: Középső rész: Passzok az ellenfél térfelén Passzok az ellenfél támadó zónájában össz. jó % össz. jó % 7 7% 7% 7 7% 7% 7 % % Jobb oldal Bal oldal Középső rész Az össz passz kisérletet és azok sikerességeit jelölik a mutatószámok, az adott területeken. Minél magasabb a százalékos arány, annál pontosabban játszott a csapat az adott területen.

Állított szituációk: Szögletek Szögletek jobbról: Szögletek balról: Bedobások Összes bedobás: Jó bedobás: Rossz bedobás: Bedobások sikeressége: Szabadrúgások: Összes szabadrúgás: Jó szabadrúgás Rossz szabadrúgás: Szabadrúgások sikeressége: % % % 7% % Jó bedobás: Rossz bedobás: Jó szabadrúgás Rossz szabadrúgás: