2. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció

Download "2. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció"

1 2. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció , alul: Tevan Margit Békéscsaba, 1901 Budapest, 1978 NÉGYSZÖGLETES KIS TÁLKA Réz, 14 x 9 cm. Jelzett: Tevan 8500 Ft 32 Euro Tevan Margit Békéscsaba, 1901 Budapest, FALITÁL ÁDÁM ÉS ÉVA Ezüstözött réz, 24 cm. Jelzett: Tevan Ft 127 Euro 178. Tevan Margit Békéscsaba, 1901 Budapest, 1978 FEDELES DOBOZKA Ezüstözött réz, 18,5 x 8,5 cm. Jelzett: Tevan Ft 97 Euro 179. Tevan Margit Békéscsaba, 1901 Budapest, TÁLKA Ezüstözött réz, 12,5 cm. Jelzett: Tevan Ft 63 Euro 180. Villeroy and Boch, Art-deco maszk Porcelán, 30 cm. Jelzett: masszába nyomott Villeroy & Boch és 546-os fazonszám 1920-as évek Ft 172 Euro

2 Tevan Margit Békéscsaba, 1901 Budapest, KASPÓ Ezüstözött réz, 14 x 15 cm. Jelzett: Tevan Ft 134 Euro 182. Gorka Géza Nagytapolcsány, 1894 Nógrádverôce, NÔALAKOS KÍNÁLÓ Kézzel formába préselt cserép, narancs színû repesztett mázzal. 20 x 16 cm. Alján jelzett: Gorka GNV valamint háromszögletû arany papírcímke. Nyakánál restaurált Ft 243 Euro 183. Art deco kígyóbûvölô Faragott feketére fényezett fa, krómozott fém, 16 cm. Debreceni lámpagyár terméke, 1920 körül Ft 104 Euro 184. Art-deco lámpa Nyolcszögletes lépcsôzetesen emelkedô márvány talpazaton krómozott nôalak, üveg lámpabúrával. 70 cm. Francia, 1920 körül Ft 449 Euro 99

3 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Art-deco kandallóóra és gyertyatartó Többféle színû márvány, bronz díszítéssel, két oldaldísszel, 50 cm. Arab számos nyolcszögletû fém számlap. Francia, 1920 körül Ft 449 Euro 186. Barométer Faragott fa tokban, 30 cm. Elôlapján jelzett: Calderoni és Társa Budapest 1900 körül Ft 165 Euro

4 Zsolnay bika Zöld eozinmázas fehércserép, 25 cm. Jelzett: 1960 körül használt Zsolnay márkajelzés Ft 105 Euro 188. Zsolnay ékszertartó Eozinmázas fehércserép millenniumi dekorral, 6,5 x 6 cm körül Ft 105 Euro 189. Zsolnay kis kaspó Arany-zöld eozin mázas fehércserép, 7 x 11 cm. Apró csorba. Jelzett: 1930 körül használt bélyegzett Zsolnay márkajelzés Ft 105 Euro 190. Elefántos lámpa Faragott zsírkô, 27 cm körül Ft 67 Euro 101

5 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció és Zsolnay dísztányérpár Fehércserép, színes festéssel, máz feletti aranyozással, 43 cm. Jelzett: máz alatt bélyegzett öttemplom, Made in Austria- Hungary, valamint masszába nyomott Zsolnay Pécs, körül Ft 225 Euro 192. Majolika lámpa Tulipán alakú üvegburával (sérült), 85 cm. Osztrák, 1890 körül Ft 337 Euro Zsolnay petróleumlámpa Festett, mázas keménycserép, réz talpazaton, 70 cm. Jelzett: kék bélyegzett Zsolnay Pécs öttemplom, TJM (= Teréz, Júlia, Miklós) továbbá vásárlási cimke körül Ft 356 Euro

6 Zsolnay kínáló Festett, mázas keménycserép, 9 x 23 cm. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, továbbá máz alatti kék bélyegzett Zsolnay Pécs öttemplom, TJM (= Teréz, Júlia, Miklós) 519-es fazonszámmal körül Ft 142 Euro 195. Zsolnay kínáló Festett, mázas áttört keménycserép, 17 x 25 cm. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, továbbá kék bélyegzett Zsolnay Pécs 17 öttemplom, TJM (= Teréz, Júlia, Miklós) 1745-ös fazonszámmal körül Ft 180 Euro Zsolnay kínáló Festett, mázas keménycserép, 7 x 18 cm. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, továbbá kék bélyegzett Zsolnay Pécs öttemplom, TJM (= Teréz, Júlia, Miklós) 1662 fazonszámmal körül Ft 105 Euro 197. Áttört Zsolnay vázapár Festett, mázas áttört keménycserép, 31 cm. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs, Made in Austria-Hungaria, továbbá 3693-as formaszám körül Ft 337 Euro 103

7 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció személyes Alt-Wien teáskészlet Kézzel festett, aranyozott mázas porcelán. Jelzett: máz alatti kobalt Alt-Wien pajzs, masszába nyomott 825 számokkal, 9-es festôszámmal Ft 180 Euro 199. Sévres urnaváza Porcelán, máz feletti színes festéssel, aranyozással, 29 cm. Jelzett: Sévres körül Ft 206 Euro

8 Meisseni kisplasztika Szász herceg vadászaton Színesen festett és aranyozott porcelán. Rokályos talpazatán medalionokban erdei növény és állatmotívumok, 39 x 40 cm. Alján eredeti forgalmazói papíretikett. (F. Hengstmann Berlin. SW Leipziger Str. 80). Apró restaurálással. Jelzett: Máz alatti kékkel Meissen, masszába nyomott T102 valamint körül Ft 2172 Euro 105

9 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 201. és és Art deco likôrös üveg Borostyán színû csiszolt üveg, arany zománcfestéssel, 25 cm körül Ft 56 Euro 202. Daum Nancy váza Savmaratott, csiszolt, többrétegû üveg, 11 cm. Jelzett: Daum Nancy 1900 körül Ft 412 Euro 203. Tosi, Giuliano Murano, 1950 MURANÓI NÔI TORZÓ Üveg, 48 cm. Jelzett: Giuliano Tosi 1990-es évek Ft 206 Euro Tosi, Giuliano Murano, 1950 MURANÓI SZERELMESPÁR Üveg, 54 cm. Jelzett: Giuliano Tosi as évek Ft 180 Euro

10 Szentpétervári dísztányér Porcelán, színes aranyozott festéssel, 24,5 cm. Jelzett: máz alatti kék jelzés, valamint Ruine de la Maison d'august sur le Palatin festett felirat körül Ft 225 Euro 206. Japán vázapár Satsuma, festett, aranyozott porcelán. 85 cm. Nyakánál restaurált körül Ft 824 Euro 107

11 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Gál Tibor Egri Bikavér Magnum palack, 1997 Palackozta: GIA kft A cég három, a borászat világában ismert személyiség tapasztalatával és szaktudásával jött létre Gál Tibor, Marchese Nicolo Incisa della Rochetta a toszkán, világhírû bor, a Sassicaia termelôje, és Burkard Bovensiepen, az Alpina cég tulajdonosa Ft 67 Euro puttonyos száraz, kiegyenesedett Tokaji aszú, 1967 Kb. 200 évig egy okszerû pincekezelésnek nevezett eljárással a tokaji borok többségét tartóssá tették. Ennek elmaradása esetén a hordóban lévô aszú minden évben egy kicsit újra erjedt, és az évtizedek alatt így elvesztette a cukortartalmát, tehát kiegyenesedett után már nem került piacra, különlegesen ritka, aszúra jellemzô aromával, illattal cukortartalom nélkül. Készítette. Bodnár Ferenc, Tállya, Tokaj Hegyalja Ft 60 Euro 209. DEMETER XY Cuvée 2006 Góliát palack Kereskedelmi forgalomba nem került Ft 97 Euro Hajósi Sauvignon Blanc muzeális bor 1978-ban készült mint félédes fehérbor ben a Ker. Coop KFT átpalackozta a most látható 0,5 literes egyedi Rusztik típusú palackba amely a Tokodi Üveggyárban készült. A bort a Független Államok Szövetségébe szánták, de kiszállításra már nem kerül, ezért szokatlan a címkéje Ft 60 Euro 211. Egri tramini, 1973 Termelô: Eger- Mátravidéki Borgazdasági Kombinát. A palack a kombinát múzeumából származik. Eladásra szánt tétel volt ezért látható rajta a vékony csomagoló papír. 15 évig egy nedves egri pincében tárolták. Ennek nyoma látható a palackon Ft 67 Euro 212. Tokaji eszencia-nektár, 1988 Készítette. Bodnár Ferenc, Tállya, Tokaj Hegyalja. Kosárban Ft 135 Euro

12 Dry Sack Sherry Spanyolország, 1970-es évek. Készítette: Williams and Humbert Ft 11 Euro 214. Grant s skót whiskey Skócia, 1980-as évek. Készítette: Williams Grant and Sons Ltd Ft 60 Euro 215. Grand Award whisky, 1957 Canada. Készítette: J.M. Douglas Ft 97 Euro 216. Chivas Regal skót wiskhy Skócia, 1990-es évek. Eredeti dobozában Ft 105 Euro 217. Bénédictine DOM Liqueur (Cachet or) Franciaország, 1930-as évek Ft 180 Euro 218. Moet Chandon Petite liquer 200 ml 1980-as évek Ft 32 Euro 219. Jerome Napoleon Grande Fine Champagne cognac, Franciaország, Cognac. Készítô: Jerome and Co. Importer: Popper-Morson Co. Inc. Palackozva: Ft 356 Euro 217., 218. és

13 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 220., 221., , 224., , , 229., 230., Monte Carlo Veteran Car Club embléma Zománcozott fém, 9 cm Ft 30 Euro 221. Antique Automobile Club embléma Zománcozott fém, 11 cm Ft 22 Euro 222. Rolls-Royce Owner's Club embléma Zománcozott fém, 10 cm Ft 30 Euro 223. Ferrari embléma Litografált fémlemez, 9 cm Ft 19 Euro 224. Zielfahrt Wien embléma, 1937 Zománcfestett fém, 9 cm Ft 45 Euro órás Du Mans embléma, 1956 Filmnyomott fémlemez, 9 cm Ft 56 Euro 226. Embléma Litografált fémlemez, 9 cm Ft 19 Euro 227. Suncoast British Car Club embléma Zománcozott fém, 9 cm Ft 22 Euro 228. Rendôr lámpa, 1950-es évek Krómozott fém, üveg, 35 cm Ft 56 Euro 229. Packard szerviztábla, 1930-as évek Zománcozott fémlemez, 30 cm Ft 45 Euro 230. Rolls-Royce lámpa 1920 körül Krómozott fém, savmaratott üveg búráján RR (Rolls- Royce), 10 x 17 cm Ft 90 Euro 231. Texaco sofôr persely Festett plasztik, 14 cm Ft 15 Euro

14 Boyce motométer orrdísz Fém, bonz, üveg, 15 cm. Jelzett: Boyce MotoMeter universal modell körül Ft 82 Euro 233. SS Mercedes orrdísz Ezüstözött, festett réz, 16 cm körül Ft 157 Euro 234. Peugeot motométer orrdísz Fém, bronz, üveg, márvány talpazaton, 15 cm körül Ft 82 Euro 235. Jaguár orrdísz Krómozott fém, márvány talpazaton, 19 cm körül Ft 45 Euro 236. Steyr orrdísz Krómozott fém, feketére festett talpazaton, 16 cm körül Ft 45 Euro 237. Mercedes orrdísz Krómozott fém, márvány talpazaton, 14 cm körül Ft 45 Euro 238. Repülôs orrdísz Krómozott fém, márvány talpazaton, 26 cm Ft 32 Euro 239. Concorde repülôs orrdísz Krómozott fém, márvány talpazaton, 22 cm Ft 45 Euro 240. Öklözô orrdísz Krómozott fém, festett fa talpazaton, 24 cm körül Ft 180 Euro 241. Volga orrdísz Krómozott fém, márvány talpazaton, 16 cm Ft 45 Euro 111

15 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Felsô sor: 247., 248., 249. Középsô sor: 250., 251., 252. Alsó sor: 253., Orrdísz Savmaratott lila üveg, fém, márvány talpazaton, 22 cm Ft 82 Euro 243. Lovas orrdísz Ezüstözött fém, 16 cm Ft 82 Euro 244. Orrdísz Madár formájú savmaratott üveg, fém, márvány talpazaton, 13 cm Ft 180 Euro 245. Rolls-Royce Spirit of Ecstasy orrdísz Ezüstözött fém, 12 cm. Charles Sykes terve alapján Ft 45 Euro 246. Orrdísz Savmaratott lila üveg, fém, márvány talpazaton, 20 cm Ft 67 Euro 247. New Yorki rendszámtábla, 1933 Festett fémlemez, 35 x 15 cm Ft 11 Euro 248. Ohioi rendszámtábla, 1930 Festett fémlemez, 35 x 15 cm Ft 11 Euro 249. Floridai rendszámtábla, 1963 Festett fémlemez, 35 x 15 cm Ft 11 Euro 250. Floridai rendszámtábla, Festett fémlemez, 35 x 15 cm Ft 11 Euro 251. New Yorki rendszámtábla, 1939 Festett fémlemez, 35 x 15 cm Ft 11 Euro 252. Floridai rendszámtábla, 1958 Festett fémlemez, 30 x 15 cm Ft 11 Euro 253. Ohioi rendszámtábla, 1933 Festett fémlemez, 35 x 15 cm Ft 11 Euro 254. Amerikai rendszám keret Krómozott, festett fém, 32 x 16 cm Ft 15 Euro

16 Lófejes asztali hômérô Aranyozott fém, márvány talpazaton, 21 cm. Ausztria, 1880 körül Ft 28 Euro 256. Cigarettakínáló lovaspólós figurával Bôr borítású fa, leemelhetô fedelén zománcfestett bronz figura. 18 x 14 x 12 cm. Jelzett: Ausztria, 1900 körül Ft 32 Euro 257. Úti barométer Eredeti bársony borítású kitámasztható tokjában, 10 x 11 cm. Elôlapján jelzett: Libal és Marz, Budapest 1880 körül Ft 120 Euro 258. Steiff miniatûr játékmackó Moher plüss, fekete cipôgomb szemekkel, 9 cm. Jelzett: Steiff (gomb a fülben) Németország, 1910 körül Ft 37 Euro 113

17 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció és elôtte: Színházi látcsô dobozával Gyöngyház, 10 cm körül Ft 37 Euro 260. Legyezô Faragott csont, festett selyem, eredeti papír dobozában. 26 cm. Sérült körül Ft 37 Euro 261. Színházi látcsô Fém markolat, 10 cm körül Ft 30 Euro 262. Színházi látcsô Csont hatású markolat, 10 cm körül Ft 30 Euro Herendi kisplasztika Szerelmespár Színesen festett, aranyozott mázas porcelán. 18 x 14 cm. Jelzett: máz alatti kékkel Herend valamint Gácser Kata keramikusiparmûvész által szignált körül Ft 150 Euro

18 Kovács Margit Gyôr, 1902 Szentendre, Kovács Margit Gyôr, 1902 Szentendre, Kovács Margit 267. és 268. Gyôr, 1902 Szentendre, 1977 HAJÁT FONÓ LÁNY PALÁNTÁZÓ CICA Égetett, mázas cserép, engobe festéssel, 33 cm. Jelzett: KM monogram valamint Made in Hungary benyomott jel Ft 824 Euro 265. Kovács Margit Gyôr, 1902 Szentendre, 1977 HAL Fali kerámia, égetett mázas cserép, engobe festéssel, 30 x 19 cm. Egyedi munka, egy budapesti óvoda számára készült Ft 180 Euro Égetett, mázas cserép, engobe festéssel, 22 cm. Ruháján jelzett: KM monogram valamint Made in Hungary benyomott jel Ft 599 Euro 267. Kovács Margit Gyôr, 1902 Szentendre, 1977 KUTYA Fali kerámia, égetett mázas cserép, engobe festéssel, 28,5 x 19,5 cm. Egyedi munka, egy budapesti óvoda számára készült Ft 180 Euro Fali kerámia, égetett mázas cserép, engobe festéssel, 28 x 18 cm. Egyedi munka, egy budapesti óvoda számára készült Ft 180 Euro 115

19 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Elöltöltôs csappantyús pisztoly Faragott fa, fém díszítéssel, 25 cm. Csövén vésett felirat: Zürich, Markolata sérült Ft 487 Euro 271. Elöltöltôs kovás pisztoly Fa, aranyozott fém veretekkel, 35 cm Jelzett: IP.BEHR 1760 körül Ft 730 Euro 273. Szarvasgyilok Vésett pengével, réz veretekkel, rájabôr markolat, 64 cm. Német, 1770 körül Ft 318 Euro Török elöltöltôs kovás pisztoly Réz veretekkel, 52 cm, 1780 körül Ft 318 Euro 272. Török elöltöltôs kovás pisztoly Réz veretekkel, 48 cm, 1780 körül Ft 318 Euro

20 Bronz asztali lámpa Öntött, patinázott bronz, 77 cm körül Ft 142 Euro 275. Historizáló kínáló Ezüstözött ón, üveg, 37 x 33 cm körül Ft 206 Euro 276. Empire stílusú kandeláber pár Tûzaranyozott bronz, 57 cm. Francia, 1880 körül Ft 449 Euro 117

21 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Francia asztali óra, 1800 körül Franciaország, 1800 körül, Tok: Tûzaranyozott bronz, téglatest talapzaton álló, szárnyas kardot tartó angyal, puttonyában óraházzal. Számlap: Római számos, zománcozott. Szerkezet: felesütôs nyolcnapos Méret: 40 x 22 x 10 cm. Reprodukálva: Polgár Árpád és Schmidt Tünde: Az Idô Urai, 87. oldal Ft 974 Euro 278. Boulle stílusú kandalló óra Teknôc és rézberakással díszített tok, aranyozott bronz veretekkel, római számos, zománcozott számlap. 30 cm. Felesütôs szerkezet, 1 hetes járat. Francia, 1880 körül Ft 318 Euro

22 Francia zenélô parfümszóró Aranyozott bronz, festett üveg, zene szerkezettel, 14 cm. Francia, 1850 körül Ft 674 Euro 280. Empire automata kandallóóra, 1800-as évek eleje Mahagóni borítású tok, tûzaranyozott bronz díszítôelemekkel, 51 x 29 cm. Arab számos, naptárkijelzôs számlap, negyedütôs, automata szerkezet as évek eleje. Kulccsal, ingával. Mûködôképes Ft 1798 Euro 119

23 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Francia utazóóra Aranyozott bronz tok, fazettált üveglapokkal, 8 x 15 x 6 cm. Arab számos, percbeosztásos porcelán számlap, 1 hetes járat. Szerkezete jelzett: France Számlapja sérült körül Ft 262 Euro 282. Német utazóóra Aranyozott réz tok, 11 x 7 x 4,5 cm. Római számos, percbeosztásos porcelán számlap, anapos járat, ébresztô-szerkezettel. Szerkezete jelzett: Dresda 1910 körül Ft 180 Euro 283. Francia utazóóra Bronz tok, 14 x 8 x 6,5 cm. Jelzett számlap: Ovington Brothers Co. New York Jelzett szerkezet: Made in France, SR, FA 1 hetes járat. Francia, XIX. század vége. Mûködôképes, eredeti dobozban, kulccsal Ft 243 Euro 284. Francia utazóóra Tûzaranyozott bronz tok, íves, fazettált üveglapokkal, 15 x 9 x 6,5 cm. Arab számos zománcozott számlap, 1 hetes járat körül. Üveglapon sérüléssel, kulcs nélkül Ft 243 Euro 285. Francia utazóóra Aranyozott bronz tok, fazettált üveglapokkal, 8 x 15 x 6 cm. Római számos, percbeosztásos porcelán számlap, 1 hetes járat. Jelzett szerkezet: France, SF 1870 körül Ft 262 Euro 286. Kandallóóra Réz, római számlapos, 37 x 33 cm körül Ft 206 Euro

24 Bécsi asztali óra Feketére fényezett mahagóni tok bronz veretekkel, 44 x 30 x 13 cm. Arab számos, percbeosztásos, naptáras zománc számlap. Jelzett számlap: Ignatz Vlaschitz in Neustadt. Negyedütôs szerkezet, 3 napos járat körül. Kulccsal, ingával. Mûködôképes Ft 1049 Euro 288. Szekrényóra Feketére fényezett üveges fa tok, aranyozott fa-bronz díszítôelemekkel. 47 x 15 x 29 cm. Arab számos, zománcozott percbeosztásos és naptáros számlagyûrû, negyedütôs szerkezet. Jelzett: JWI festett zománc jelzéssel körül Euro 289. Szivarkínáló fadoboz Keményfa alapon dió és diógyökér borítással, ébenfa és jávorfa, aprólékos mikromozaik intarzia díszítés, 15 x 29,5 x 21,5 cm. Itália, 1820 körül Ft 243 Euro 121

25 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Art-deco pihenô fotelpár Politúrozott tölgy, kárpitozott ülôrész és háttámla, 94 x 88 x 72 cm as évek Ft 150 Euro és Art-deco játékasztal Fenyô alapon dió- és diógyökér borítással, bôr asztallappal, 75 x 90 x 90 cm körül Ft 110 Euro 292. Utazóláda, 1930 körül Kasírozott papír, bôr, réz veretekkel, 32 x 78 x 42 cm Ft 67 Euro 293. Utazóláda, 1930 körül Kasírozott papír, bôr, réz veretekkel, 32 x 78 x 42 cm Ft 67 Euro

26 és Bécsi barokk karosszék Sötétre fényezett diófa, faragott, plexi háttámlával, kézi gobelin kárpitozással, 100 x 69 x 60 cm körül Ft 318 Euro Bécsi barokk karosszék Sötétre fényezett diófa, faragott, áttört háttámlával, kézi gobelin kárpitozással, 100 x 69 x 60 cm körül Ft 318 Euro 296. Kígyóbôr borításos utazóláda Keményfa alapon kígyó- és marhabôr borítással, réz veretekkel. 59 x 85 x 49 cm körül Euro 297. Fésülködô asztal Feketére politúrozott fa, fém, belsejében tükörrel, 79 x 102 x 51 cm. Olaszország, 1960-as évek Ft 300 Euro

27 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Biedermeier tükör Keményfa alapon, tölgy borírású ökörszemes keret, 86 x 59 cm Ft 281 Euro 299. Károlyi család címere Faragott carrarai márvány, 58,5 x 33 cm körül Ft 2809 Euro Biedermeier vitrin Keményfa alapon dió borítással, 175 x 130 x 55 cm körül Ft 482 Euro

28 Holland intarziás szekreter Keményfa alapon különbözô egzotikus fákból rakott enkausztikával, 155 x 104 x 43 cm. Lehajtható bôr írólapja mögött kis fiókok, és rejtett fiókok körül Ft 1798 Euro 302. Három fiókos kis barokk komód Fenyô alapon dió, diógyökér borítással, réz veretekkel, 80 x 60 x 38 cm. Ausztria, 1740 körül Ft 1049 Euro 125

29 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Türkmén bokhara Gyapjú, gördesz csomózással, 120 x 90 cm körül Ft 37 Euro 304. Afgán Beludzs imaszônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 170 x 107 cm. Angolmosott, XX. század közepe Ft 105 Euro 305. Kelim szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 380 x 150 cm. Kelim-Besszarábia, XX század eleje Ft 37 Euro 306. Beludzsisztáni szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 150 x 95 cm. XX. század eleje Ft 45 Euro

30 Indiai szônyeg 308. Indiai imaszônyeg 309. Indiai szônyeg Gyapjú, spanyol csomózásal, 180 x 120 cm körül. Selyem, gördesz csomózással, 167 x 97 cm körül. Gyapjú, spanyol csomózással, 180 x 120 cm körül Ft 243 Euro Ft 45 Euro Ft 142 Euro 310. Tekke-türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 130 x 70 cm körül Ft 105 Euro 127

31 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Afgán szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 157 x 98 cm. XX. század vége Ft 97 Euro 313. Afgán imaszônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 102 x 70 cm. XX. század közepe Ft 30 Euro 315. Török szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 197 x 110 cm. Anatólia, 1980 körül Ft 75 Euro Siráz szônyeg Gyapjú, gördesz csomózás, 190 x 135 cm. Perzsia, XX. század eleje Ft 41 Euro 314. Török futószônyeg Gyapjú, gördesz csomózás, 350 x 97 cm. Mudzsur, XX. század eleje Ft 41 Euro 316. Török imaszônyeg Gyapjú, gördesz csomózás, 178 x 127 cm. Milas vidék, XX. század eleje Ft 41 Euro

32 Dél-kaukázusi szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 375 x 135 cm körül Ft 180 Euro 319. Kaukázusi szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 222 x 84 cm. XIX. század vége Ft 157 Euro 318. Kaukázusi szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 242 x 108 cm. Gendzse vidék, XIX. század vége Ft 67 Euro 320. Török Anatol szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 333 x 103 cm. XIX. század vége XX. század eleje Ft 90 Euro

33 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Afrikai szôttes Gyapjú, 110 x 42cm. Marokkó, 1980 körül Ft 34 Euro 323. Pakisztáni tevetakaró Ft 56 Euro Kilim szôttes Gyapjú, spanyol csomózásal, 120 x 35 cm körül. Szenné csomózással, 160 x 110 cm. Siraz vidék, 1930 körül Ft 56 Euro Ft 37 Euro 322. Türkmén párna Gyapjú, gördesz csomózásal, 100 x 60 cm körül Tevetakaró Gyapjú, szenné csomózásal, 106 x 58 cm. Türkmén Jomud vidék, XIX. század eleje Ft 30 Euro

34 Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 167 x 130 cm. XX. század második fele Ft 105 Euro 327. Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 150 x 112 cm. Bochara, XX. század második fele Ft 105 Euro 328. Bochara szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 165 x 128 cm körül Ft 105 Euro 329. Türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 123 x 95 cm. XX. század közepe Ft 67 Euro 131

35 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 120 x 90 cm. XX. század közepe Ft 67 Euro 331. Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 147 x 120 cm. Bochara, XIX. század vége Ft 60 Euro 332. Bochara szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 120 x 95 cm. XX. század második fele Ft 60 Euro 333. Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 100 x 157 cm. Bochara, XIX. század vége XX. század eleje Ft 67 Euro

36 Indiai szônyeg Selyem, szenné csomózásal, 205 x 135 cm körül Ft 281 Euro 335. Indiai szônyeg Gyapjú, spanyol csomózásal, 360 x 260 cm körül Ft 449 Euro 336. Magyar szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 235 x 170 cm. Békésszentandrás, 1970 körül Ft 206 Euro 337. Moszul szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 295 x 210 cm. Irán, 1960 körül Ft 225 Euro 133

37 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Perzsa szônyeg Gyapjú, szenné csomózás, angolmosott, 135 x 190 cm. XX. század eleje Ft 45 Euro 340. Kaukázusi szônyeg Gíapjú, gördesz csomózás, 230 x 130 cm. Seikhur vidék, XX. század eleje Ft 41 Euro 342. Török imaszônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 135 x 98 cm körül Ft 45 Euro Türkmén Afgán szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 195 x 114 cm. XIX. század vége XX. század eleje Ft 30 Euro 341. Kaukázusi falusi szônyeg Gyapjú, gördesz csomózás, 320 x 170 cm. Derbent vidék, XX. század eleje Ft 45 Euro 343. Imaszônyeg Gyapjú, gördesz csomózás, 180 x 100 cm. Kis-Ázsia, XX. század eleje Ft 37 Euro

38 Tebrisz szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 156 x 103 cm. XIX. század vége XX. század eleje Ft 142 Euro 345. Balkáni szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 175 x 95 cm körül Ft 135 Euro 346. Török Anatol szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 150 x 96 cm. XX. század közepe Ft 67 Euro 347. Afgán szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással 205 x 148 cm. XX. század közepe Ft 105 Euro 135

39 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Bochara szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 120 x 106 cm. XX. század közepe Ft 67 Euro 349. Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, hurkolt csomózásal, 140 x 105 cm. XX. század vége Ft 56 Euro Hassli Bochara Gyapjú, szenné csomózásal, 160 x 114 cm. XX. század elsô fele Ft 67 Euro 351. Türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 150 x 110 cm. XIX. század második fele Ft 67 Euro

40 Kaukázusi szônyeg Gyapjú, gördesz csomózásal, 230 x 145 cm. Derbeut vidék, XIX. század vége Ft 180 Euro 353. Pakisztáni szônyeg Gyapjú, spanyol csomózásal, 200 x 120 cm körül Ft 165 Euro 354. Pakisztáni szônyeg Gyapjú, spanyol csomózásal, 183 x 130 cm körül Ft 206 Euro 355. Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózásal, 210 x 128 cm. XX. század második fele Ft 97 Euro 137

41 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció Afgán szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 205 x 147 cm. XX. század közepe Ft 90 Euro 357. Bochara szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 113 x 90 cm. XX. század második fele Ft 45 Euro 358. Hassli Bochara szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 134 x 110 cm. XX. század elsô fele Ft 60 Euro 359. Tekke türkmén szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 130 x 90 cm. Bochara, XIX. század vége Ft 30 Euro

42 Panderman szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 140 x 175 cm körül Ft 824 Euro 361. Adler kazah szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 137 x 232 cm. Kaukázus, 1900 körül Ft 899 Euro 362. Szamarkand szônyeg Gyapjú, szenné csomózással, 320 x 180 cm körül Ft 356 Euro 363. Kurd szônyeg Gyapjú, gördesz csomózással, 290 x 150 cm körül Ft 180 Euro 139

Kikiáltási ár: 48 000 Ft Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985. Kikiáltási ár: 18 000 Ft Chagall, Marc: At pace Colombus plakát, 1977 1,00 Picasso, Pablo: California Litográfia, papír, 50 x 66 cm. J.j.l.:Picasso Készült 2400 példányban. Kikiáltási ár: 48 000 Ft 2,00 Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985 Litográfia, papír,

Kikiáltási ár: 48 000 Ft Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985. Kikiáltási ár: 18 000 Ft Chagall, Marc: At pace Colombus plakát, 1977 1,00 Picasso, Pablo: California Litográfia, papír, 50 x 66 cm. J.j.l.:Picasso Készült 2400 példányban. 2,00 Kikiáltási ár: 48 000 Ft Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985 Litográfia, papír,

2,00 1,00. Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985. Picasso, Pablo: California. Kikiáltási ár: 48 000 Ft. Kikiáltási ár: 18 000 Ft 1,00 2,00 Picasso, Pablo: California Litográfia, papír, 50 x 66 cm. J.j.l.:Picasso Készült 2400 példányban. Kandinszkij, Vaszilij: Tisztelet Golimannak, 1985 Litográfia, papír, 80 x 60 cm. J.k.l.: W. Kandinski

2. NAP Mûtárgyak, bútorok, szônyegek 861FestmenySorJav.qxd 11/7/2010 9:25 PM Page 110 2. NAP Mûtárgyak, bútorok, szônyegek 217. Hodigitria Isten szülô ikon Olaj, fatábla, 31 x 26, 5 cm. Orosz, 1860 körül. Kikiáltási ár: 75 000 Ft Reserve

823MutargyAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 2:54 AM Page 1. Mûtárgy

94-95. Tavaszi Művészeti Aukció 94-95. Spring Art Auction

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika: fa, olaj, díszkeretben méretek: 16 x 11 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 130.

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika: fa, olaj, díszkeretben méretek: 16 x 11 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 130. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika:

A három Mária. Aranyozott faszobor

AJÁNDÉKOZÁSI SZERZŐDÉS

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

91. Ôszi Mûvészeti Aukció 91th Autumn Art Auction

GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz.

GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. LISTA: 1. Konyhai fogasok, fali tárolók: GFA 001: Konyhai készlet, 10 db-os: Észak-Magyarország, 19.század második fele, kovácsoltvas és réz. GFA 002: Konyhai készlet, 9 db-os: Észak-Magyarország, 19.század

Tartós kölcsönzések az IMM gyűjteményéből - Jelenleg is kölcsönzött darabok, nem költségvetési intézmények vagy múzeumok számára

Tartós kölcsönzések az IMM gyűjteményéből - Jelenleg is kölcsönzött darabok, nem költségvetési intézmények vagy múzeumok számára Tartós kölcsönzések az IMM gyűjteményéből - Jelenleg is kölcsönzött darabok, nem költségvetési intézmények vagy múzeumok számára Sorszám Gyűjt. Ltsz. Megnevezés Kölcsönző intézmény Kiállítás helye Szerz.

1 440 nem igen 2 nap/db postázásra igen

1 440 nem igen 2 nap/db postázásra igen A szállítására, Fa madáretető ház 4 es 2 380 nem igen 2 nap/db postázásra igen Fókos tartó ívelt tetővel 2 280 nem igen 2 nap/db postázásra igen Teafilter tartó 12 rekeszes 1 740 nem igen 2 nap/db postázásra

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 67/6. Dési Huber István ( ) Falurészlet technika: rézkarc méretek: 11,5 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 67/1. ef. Zámbó István (1950) Egyensúly,

52 341 02 0010 52 01 Bútor- és szőnyegbecsüs Becsüs

52 341 02 0010 52 01 Bútor- és szőnyegbecsüs Becsüs A /07 (II. 27.) SzMM rendelettel módosított 1/06 (II. 17.) OM rendelet Országos Képzési Jegyzékről és az Országos Képzési Jegyzékbe történő felvétel és törlés eljárási rendjéről alapján. Szakképesítés,

Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es

Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES. Gyerek 80 szemfedő. Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Érvényes 2015. január 1-től LÉTAVÉRTES Szemfedők Gyerek 140 szemfedő Gyerek 110 szemfedő Gyerek 80 szemfedő Gerbera (lánchímzett) szemf. Betétek, urnaterítők Műanyag betét 200 cm-es Fémbetét 200 cm Extra

AJÁNDÉK KOSARAK HÖLGYEKNEK

AJÁNDÉK KOSARAK HÖLGYEKNEK AJÁNDÉK KOSARAK HÖLGYEKNEK Pezsgős kosár, női Tartalom: 0,75 l muskotályos pezsgő 230 g Szent Ambrosius méz 80 g Stühmer marcipán praliné Csomagolás: kenyeres kosár, celofán, díszmasni Női ajándékdoboz

SERLEG. fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül. Magasság9cm. kat oldal ÁRLISTA 2012 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK SERLEG PAPP DESIGN KFT 1156 Budapest, Nyírpalota út 6 Internet www.pappserleg.hu tel (+36 1) 415 00 00 mobil +36 30 9548 980 fax (+36 1) 410 58 13 E-mail info@pappserleg.hu

A Gorter-Kecskeméti Röplabda Club (KRC) relikviái. Messzi István Sportcsarnok

A Gorter-Kecskeméti Röplabda Club (KRC) relikviái. Messzi István Sportcsarnok A Gorter-Kecskeméti Röplabda Club (KRC) relikviái Messzi István Sportcsarnok Füles serleg, anyaga: fém, színe: arany. Talapzata bordó színű műanyag, mérete: 16 x 16 cm, magassága 9 cm. A serleg teljes

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 3.

többet 1490 FT 720 FT BOMBA ÁR 2190 FT mindennap! kevesebbért... Az ajánlat tól ig, illetve a készlet erejéig érvényes ruha

többet 1490 FT 720 FT BOMBA ÁR 2190 FT mindennap! kevesebbért... Az ajánlat tól ig, illetve a készlet erejéig érvényes ruha többet kevesebbért... mindennap! 1490 FT ruha széles vállpánttal, brokát csillagokkal, szürke vagy rózsaszín 98-128 cm méretekben 720 FT BOMBA ÁR Mikroszálas Párnahuzat többféle ünnepi mintával, 40x40

LIZBONA BELTÉRI AJTÓ

LIZBONA BELTÉRI AJTÓ LIZBONA BELTÉRI AJTÓ - Az ajtók dekoratív papír fóliával bevontak. - Az ajtó panel laminált fából készük. - Az ajtó él lekerekített (profil R ). - A zár hagyományos kulccsal vagy fürdôszobai. - Az ajtók

K E G Y E L E T I M É C S E S Á R L I S T A 2 0 1 4.

59,10. Lotz Károly. Lotz Károly 3 000 000 HUF. Homburg vor der Höhe, 1833-Budapest, 1904. Szüret allegóriája 59,10 Lotz Károly Homburg vor der Höhe, 1833-Budapest, 1904. Szüret allegóriája Olaj, vászon, 76 x 118 cm. J.j.l.: Lotz. K. Lotz Károly Homburg vor der Höhe, 1833-Budapest, 1904. Allegory of grape harvest

36 000 Ft. 36 000 Ft. 12 000 Ft. 26 000 Ft. 26 000 Ft. 65 000 Ft

36 000 Ft. 36 000 Ft. 12 000 Ft. 26 000 Ft. 26 000 Ft. 65 000 Ft 1,00 Hincz Gyula Budapest, 1904-Budapest, 1986. Akt Akvarell, papír, 43 x 30,5 cm. J.j.l: Hincz 36 000 Ft 2,00 Hincz Gyula Budapest, 1904-Budapest, 1986. Ülı akt Tus, papír, 63 x 48 cm. J.n. A mővész hagyatékából.

www.stilusesotthon.hu MOODBORARD SORSZÁM HELYISÉG TERMÉK TÍPUS MÉRET ANYAG SZÍN GYÁRTÓ/ FORGALMAZÓ TERMÉK MEGNEVEZÉSE 1 Nappali Parketta 100x12 tölgyfa HARO 1 Nappali Falszín 1 Nappali Falszín 1 Nappali

MEGVÁSÁROLT NÉPRAJZI TÁRGYAK LISTÁJA

MEGVÁSÁROLT NÉPRAJZI TÁRGYAK LISTÁJA MEGVÁSÁROLT NÉPRAJZI TÁRGYAK LISTÁJA Tárgy neve Mérete Származási helye, kora 1. Lakodalmas H: 140,5 Nyírcsaholy vendégfogadó M: 51,5 környéke tábla Állapota Egyéb megjegyzés Ára Leltári szám jó, hátoldala

Puriter. Szerzés: vásárlás - Lektorátus Érték: 700.000.-Ft Származás: a művésztől Állapot: Ép Fénykép száma: Lemez száma:

Puriter. Szerzés: vásárlás - Lektorátus Érték: 700.000.-Ft Származás: a művésztől Állapot: Ép Fénykép száma: Lemez száma: Leltári szám: 2011/1 Puriter Baglyas Erika, 2005 Szappan, tükör, szöveg 90x30x300 cm Üveglapon három sorba rendezett szappandarabkákba vésett szórészletekből a tökéletes tisztaság lehetetlenségéről értekező

Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1. Készlet erejéig!

Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1. Készlet erejéig! Akciós Felnőtt Dekorációs Katalógus 2011/1 Készlet erejéig! 14 cm 34 cm 23,5 cm 23,5 cm 73,5 cm 70,5 cm 38,5 cm 34 cm XL Fali Dekor 1 ív: 70x100 cm HL Fali Dekor 1 ív:50x70 cm L Fali Dekor 1 ív:35x100

Méret: 208 /76 /72 cm Fekvőfelület: 187/140 cm. Szín: bükk, éger, calvados

Méret: 208 /76 /72 cm Fekvőfelület: 187/140 cm. Szín: bükk, éger, calvados Bútor MEBLOHAND 2010 GOLD I CANON AZ ÖN PARTNERE: 74 / 75/120 cm Szék: 97/ 43/44,5 cm Színek: éger, Wenge RTV 2 208 /76 /72 cm Fekvőfelület: 187/140 cm CLOVER ALOVA 43 + PULS 820 ALOVA 70 + PULS 823 ALOVA

Közöljük T.címmel a 2018.december 1.-től érvényes temetkezési alapanyag árait ÁFA: 27 % Készpénzes számla esetében a fogyasztói árat, átutalásos

Közöljük T.címmel a 2018.december 1.-től érvényes temetkezési alapanyag árait ÁFA: 27 % Készpénzes számla esetében a fogyasztói árat, átutalásos Közöljük T.címmel a 2018.december 1.-től érvényes temetkezési alapanyag árait ÁFA: 27 % Készpénzes számla esetében a fogyasztói árat, átutalásos számla kiállításakor, a nettó ár és áfa összegét kell feltüntetni.

CIKK.SZ. KOPORSÓK NETTÓ ÁR ÁFA FOGY.ÁR

CIKK.SZ. KOPORSÓK NETTÓ ÁR ÁFA FOGY.ÁR Település: Közöljük T.címmel a 2019.január 1.-től érvényes temetkezési alapanyag árait ÁFA: 27 % Készpénzes számla esetében a fogyasztói árat, átutalásos számla kiállításakor, a nettó ár és áfa összegét

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Import Nagykereskedés

LYNS Konyhafelszerelés és Ajándék Import Nagykereskedés Akciós cikkek -31-ig DEKOR GÉL VEGYES SZÍNEK 940103 DEKOR GÉL MONO, VILÁGOSSÁRGA, NORM. GÖMB 940121 Régi nettó ár: 73.- Régi nettó ár: 73.- AKCIÓS NETTÓ ÁR: 40.- AKCIÓS NETTÓ ÁR: 40.- DEKOR GÉL FEHÉR,

Áts Családi pinészet Andante cuvée (Tokaj) Barnabás Pince Furmint (Somló)

Áts Családi pinészet Andante cuvée (Tokaj) Barnabás Pince Furmint (Somló) WINES WHITE WINES Áts Családi pinészet Andante cuvée (Tokaj) 2018 1340. 5580. 4465. Áts Családi pinészet Birtok furmint (Tokaj) 2017/20 18 1585. 6600. 5280. Balla Géza Pincészet Sauvignon Blanc (Ménes)

Luigia türkiz bársony kárpitos bükk favázas design szék, ár: 22 000 FT+ÁFA Pedrali Tonda fekete központi lábas kávézó asztal 59 cm átmérőjű wengé

Luigia türkiz bársony kárpitos bükk favázas design szék, ár: 22 000 FT+ÁFA Pedrali Tonda fekete központi lábas kávézó asztal 59 cm átmérőjű wengé Luigia türkiz bársony kárpitos bükk favázas design szék, ár: 22 000 FT+ÁFA Pedrali Tonda fekete központi lábas kávézó asztal 59 cm átmérőjű wengé lappal ár: 19 000 FT+ÁFA Relax kárpitozott háttámlájú magas

3. Whisky 250 ml. 2. Simax hőálló kerek tál fedővel 1,5 l

Boot mikulás zokni akasztóval (I0902319) Méret: 40 x 27 cm Ár: 393.-Ft+Áfa/db. Amazing mikulás zsák (I 0902306) Méret: 25 x 30 cm Ár: 335.

Boot mikulás zokni akasztóval (I0902319) Méret: 40 x 27 cm Ár: 393.-Ft+Áfa/db. Amazing mikulás zsák (I 0902306) Méret: 25 x 30 cm Ár: 335. Linz Mikulás zokni (e7794) Filcbol készült Mikulás zokni Méret: 25,5 x 39 cm Ár: 340.-Ft+Áfa/db Boot mikulás zokni akasztóval (I0902319) Méret: 40 x 27 cm Ár: 393.-Ft+Áfa/db NOBO (LCX1013) Mikulás csizma.

IX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.27. 18 óra

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon.

A termékekkel kapcsolatban további információ közvetlenül a tulajdonostól kapható a +36 70/406-3516-os telefonszámon. A következő tételek (tőrös botok, tőrök, kardok, sétabotok, cseresznye bútorok, coloniál bútorok, flamand hintaszék, reneszánsz szekrény, porcelán baba, barokk szobor) ELADÓAK!!! Az oldalak egyenként képeket

ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK ÁRLISTA 2013 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1309 5 1318 8 1230 11 2235 figura nélkül 15 A 22 52 19000 A 20 50 12950

Bácsvíz Kecskeméti Sport Club KVSC

Prestige Reserve Grand Award SZEPSY BORÁSZAT TOKAJI ASZÚ 6 PUTTONYOS 2006 2008 2008 2008 BOLYKI PINCÉSZET ÉS SZŐLŐBIRTOK BOLYKI ÉS BOLYKI 2009

Prestige Reserve Grand Award SZEPSY BORÁSZAT TOKAJI ASZÚ 6 PUTTONYOS 2006 2008 2008 2008 BOLYKI PINCÉSZET ÉS SZŐLŐBIRTOK BOLYKI ÉS BOLYKI 2009 2012 TAVASZ Prestige Reserve Grand Award SZEPSY BORÁSZAT TOKAJI ASZÚ 6 PUTTONYOS 2006 Prestige Reserve Medaillon d'or BOCK BORÁSZAT BOCK MAGNIFICO BOCK CUVÉE BOCK CABERNET SAUVIGNON SELECTION BOLYKI PINCÉSZET

Kulturális Javak Bizottsága 2011. szeptember 14-i ülés

többet kevesebbért... mindennap! BOMBA blúz 1490 ft ruha 2190 ft BOMBA 1490 ft leggings tól ig,

többet kevesebbért... mindennap! BOMBA blúz 1490 ft ruha 2190 ft BOMBA 1490 ft leggings tól ig, Stílusos őszi divat kedvező áron többet kevesebbért... mindennap! blúz viszkóz, zsebbel és hosszított háttal, 34 44 BOMBA ÁR ruha kockás, virágos 36 44 BOMBA ÁR leggings bőr hatású, 2 fajta szövetmintázat,

Grátisz 3 600 Ft 4 572 Ft

Grátisz 3 600 Ft 4 572 Ft - 1 - A/1. Koporsók: Köztemetéshez MK 31 Köztem. 14 300 Ft 18 161 Ft MK 31 21 000 Ft 26 670 Ft Flóderos 28 400 Ft 36 068 Ft M-4 39 900 Ft 50 673 Ft M-9 39 900 Ft 50 673 Ft Zeusz 36 600 Ft 46 482 Ft Aranyos

ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2015 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1512 8 1323 12 2431 figura nélkül 16 A 26 76 34 700 A 26

"Rudolf" karácsonyfa (A761393) Karácsonyfa, fa talapzaton, mûanyag ágakkal és díszekkel. Méret: 35 170 mm Ár: 189.-Ft+Áfa/db

Rudolf karácsonyfa (A761393) Karácsonyfa, fa talapzaton, mûanyag ágakkal és díszekkel. Méret: 35 170 mm Ár: 189.-Ft+Áfa/db HELSINBORG (LCX1349) 6 darabos fa karácsonyfadísz szett. Átlátszó fedelû kartondobozban. Méret: 20X5X1CM Ár: 452.- Ft+Áfa/db WOODTREE (LCX1278) Karácsonyfa alakú fadekoráció 12 db különbözo ráakasztható

Fotó-stúdió elfekvő bútorai, mintabútorok

Fotó-stúdió elfekvő bútorai, mintabútorok Fotó-stúdió elfekvő bútorai, mintabútorok 1. Vezetői íróasztal CHS 1db Asztallap: Juhar furnéros Váz: Platina metál Íves vonalú asztal design lábakkal, kábelcsatornával, kábelátvezetővel, bőr betéttel.

Akciós borok 6os -kartonban

Akciós borok 6os -kartonban Akciós borok 6os -kartonban Az árak 6 db vásárlására vonatkoznak EGERVIN Maradék készlet kiárusítása pal. ár Egri Merlot száraz 0,75 500 Betét nélküli Egri Merlot félédes 0.75 500 Betét nélküli Egri Cabernet

Dekorációs termékeink pótlási díja 2018 január 4.-től

Dekorációs termékeink pótlási díja 2018 január 4.-től Dekorációs termékeink pótlási díja 2018 január 4.-től Tartalma minden általunk kínált dekorációs és rendezvénytechnikai eszköz, melyet bérleti díjjal tüntetünk fel a www.wedd.hu oldalon. Pótlási díj kerül

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár fedő fedő fedő fedő nélkül nélkül nélkül nélkül ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1316 9 1324 12 2432 figura nélkül 16 A 26 76 34800 A 20 50 13900

VÁMOSPÉRCS, Álmosd,Újléta,Kokad,Bagamér,Fülöp,

VÁMOSPÉRCS, Álmosd,Újléta,Kokad,Bagamér,Fülöp, VÁMOSPÉRCS, Álmosd,Újléta,Kokad,Bagamér,Fülöp, Közöljük T.címmel a 2015. június 1.-től érvényes temetkezési alapanyag árait ÁFA: 27% Készpénzes számla esetében a fogyasztói árat, átutalásos számla kiállításakor,

ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK serleguzlet.hu +36(1) 311 6245 info@serleguzlet.hu ÁRLISTA 2014 ÁFÁS FOGYASZTÓI ÁRAK fogy ár fogy ár fogy ár fogy ár ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS ÁFÁS 1401 5 1316 9 1324 12 2432 figura nélkül 16 A 26 76 34800 A 20 50

Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel

Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel Fehérre festett PERDALI STYLUS bárasztal ár: 39 000 FT+ÁFA PERDALI HX 1db forgó és 1 db fix bárszék türkiz szövettel és szatinált szerkezettel szettben eladó. Ár: 58 000 FT+ÁFA/szett PEDRALI PERDALI VOLT

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30. 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 94/1. Aba Novák Vilmos (1894-1941) Petõfi: A jó öreg kocsmáros

leütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft