12. Filatéliai gyorsárverés

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Download "12. Filatéliai gyorsárverés"

1 12. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban február között. Ajánlattételi határidő: február 13. szerda - interneten óráig! - egyéb elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők február 15-én, pénteken órától! Maradékeladás: február 20. szerda 8.00 óráig Címünk: 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Tel: Fax: Vásárlói jutalék: 18% Kedves Ügyfeleink! Irodánk február végén új címre költözik: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz. 1. Telefon- és faxszámunk változatlan marad! A költözés miatt február 22-én, pénteken ZÁRVA tartunk! Nyitás: február 25. hétfő 10 óra 102. tétel 882. tétel 799. tétel

3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukciósház Kft. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

4 Tartalomjegyzék Filatelista irodalom, katalógusok, berakók, kellékek Albánia Amerikai Egyesült Államok Francia Andorra Spanyol Andorra Anglia (Nagy-Britannia) Anglia (Nagy-Britannia) gyarmatai, területei Antigua Ausztrál Antarktisz Ausztrália Ausztria Osztrák posta Levante Belgium Ciprus Csehszlovákia Dánia Dél-Afrika Észtország Finnország Franciaország Francia posta külföldön Francia Polinézia Grönland Görögország Hollandia Irán Izland Izrael Japán Jugoszlávia Kanada Kínai Köztársaság Kínai Népköztársaság Korea (Dél) Korea (Észak) Kuba Lengyelország Lettország Liechtenstein

5 Litvánia Makaó Monaco Mozambik Németország Ónémet államok Deutsches Reich Megszállt területek II. vh Helyi kiadások Háború utáni megszállás Szovjet zóna és NDK Berlin Francia zóna Amerikai és brit zóna és NSZK Olaszország II. vh. olasz megszállás Oroszország Peru Portugália Rodézia Románia San Marino Spanyolország Svájc Svédország Szerbia Szovjetunió Tannu-Touwa Tanganyika Thaiföld Törökország Triest Új-Zéland Ukrajna Vatikán ENSZ Nemzetközi szervezetek CEPT Vegyes külföldi tételek UPU tematikájú bélyegek Külföldi tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron

6 Nagy külföldi tételek, gyűjtemények, összeállítások Magyar tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Nagy magyar tételek, gyűjtemények, összeállítások Teljes ívek, összefüggések Tévnyonatok, különlegességek Bélyeg előtti levelek, ex offo es kiadás as kiadás es kiadás as kiadás es kiadás Osztrák bélyegek provizórikus felhasználása es kiadás es réznyomatos kiadás es díjjegyesek, postai nyomtatványok as hírlap és hírlapilleték bélyegek Távírda bélyegek, táviratok Levélborítékrajzú kiadások Turulos kiadások és bérmentesítések Bosznia-Hercegovina I. vh. katonai posta, hajóposta, ballonposta Küldemények Baranya kiadás Debrecen román megszállás SHS, Fiume Nyugat-Magyarország /26 Koronainfláció küldeményei Pengő-fillér időszak küldeményei Területváltozások, visszatért bélyegek Helyi kiadások Soproni kiadás Inflációs küldemények Forint-fillér időszak küldeményei Céglyukas küldemények, bélyegek Portóbélyegek, portós küldemények Magyar légiposta küldemények Kárpátalja postatörténet Okmánybélyegek, okmánybélyeges iratok Városi illetékbélyegek Parafilatélia, levélzárók

7 Korona-fillér névértékű bélyegek Pengő-fillér névértékű bélyegek Forint-fillér névértékű bélyegek Vágott bélyegek Magánkiadások, emlékívek

8 Filatelista irodalom, katalógusok, berakók, kellékek 1. Barna dobozka 62db A/5 használt steklappal fehér lapos A/4 méretű berakó barna színű borítóval fehér lapos A/5 méretű berakó szürke színű borítóval fekete lapos A/5 méretű berakó piros színű borítóval Palma 8 fekete lapos berakó újszerű állapotban vörös barna borítóban fekete lapos A/5 méretű berakó barnásvörös színű borítóval fehér lapos A/5 méretű berakó zöld színű borítóval fekete lapos A/4 méretű berakó bordó borítóval (kis hibák) fekete lapos A/4 méretű M.F.V. berakó, szürke borítóban fehér lapos, A/4 méretű berakó kék borítóval (kis hibák) fehér lapos közepes Schaubek berakó piros borítóval fehér lapos A/4 méretű berakó fekete borítóval fekete lapos A/4 méretű FILUX berakó szürke borítóval fekete lapos A/4 méretű berakó világosbarna borítóval fekete lapos A/4 méretű berakó szürke színű borítóval fekete lapos A/4 méretű berakó barna színű borítóval fehér lapos A/4 méretű használt berakó pergamen csíkos lapokkal újszerű állapotban fekete lapos A/4 méretű használt berakó jó állapotban feketer lapos, nagyalakú berakó kék borítóval fehér lapos, A/4 méretű Edelweis berakó kék borítóval fehér lapos A/4 méretű berakó barna borítóval fekete lapos A/4 méretű lengyel berakó, kék borítóval fehér lapos A/4 méretű berakó vörösesbarna borítóval fehér lapos, A/4 méretű Schaubek berakó bordó borítóval fekete lapos Philmaster berakó zöld borítóval fehér lapos A/4 méretű berakó fekete borítóval fehér lapos A/4 méretű berakó sötétkék borítóval lapos Schaubek berakó (használt állapot, besárgult lapok) Kínai Népközt. LINDNER falcmentes előnyomott albumlapok50-96 számig (47db) Hajdú Endre: Bélyeggyűjtés, Erős L.: Bélyeggyűjtők könyve, Gross-Gryzevsky: A bélyegek világa, 3db szakkönyv Gudlin Tamás: Magyarország klasszikus postabélyegzői könyv + CD Kárpátaljai postatörténeti füzetek MICHEL Afrika katalógus 3 kötetben MICHEL Zeppelin und Flugpost Spezial katalógus MICHEL USA Spezial katalógus (használt) /04. MICHEL Schweiz-Liechtenstein Spezial katalógus MICHEL Deutschland Spezial katalógus 2 kötetben MICHEL Grossbritannien Spezial katalógus (újszerű állapot) /06. MICHEL Australien-Ozeanien-Antarktis katalógus /06. MICHEL Deutsche Privatpostmarken bis 1900 katalógus /06. MICHEL Südeuropa katalógus

9 MICHEL CEPT katalógus MICHEL Eisenbahnen (Vasút) Ganze Welt katalógus MICHEL Klassik-Katalog Europa Zumstein Schweiz, Liechtenstein katalógus MICHEL UNO Spezial katalógus /08. MICHEL Naher Osten (Közel-Kelet) katalógus /08 MICHEL Nordamerika katalógus MICHEL China Katalog MICHEL CEPT katalógus Albánia Mi Bl. 2. Apponyi Geraldine grófnő és Zogu király esküvője, bal alsó saroknál pici sérülés (Mi 60 ) Mi 1048/ (Lepke, szitakötő) postatiszta négyestömbben, komplett, szép (Mi 60 ) Amerikai Egyesült Államok db-os kis tétel 4 oldalas kis zsebberakóban, vegyes minőség Kolombusz 5c (Mi 77; 90 ), rövid fog Függetlenség 200. évfordulú blokksor (4db) Mi Bl (Mi EUR 28) Észak-Amerika állatvilága 50-es ívben (50 22c) vízszintesen : 1x hajtott Mi 1883/1932. színléc, nyomdajelzések alul (Mi EUR 65) db levél és lap + 1 előlap közte az Amerikai Magyar Népszava fejléces levél db érdekes levél: első repülés, iil. Bélyegkiállítás blokkal Nemzeti repülő hét HOLYOKE, MASS alk. boríték db Holdraszállás (Mi 990) FDC + 2db Apollo 15 alkalmi boríték Francia Andorra db klf. bélyeg (Mi 190, 203, ; 36 ) Spanyol Andorra /1943. Mi 24A, 40A (37 ) Anglia (Nagy-Britannia) db 2p (Mi 4a/b/c; 180 ) P (Mi 13y; 220 ) P (Mi 14; 60 ) Sh Mi 22 (Pl 2) P (Mi 20 II.; 100 ) /2P, 4db Mi 51 (Pl 17, 18, 19, 20) P, 6P (Mi 70-71; 180 ) P (Mi 77; 150 ) P (Mi 79; 160 ) /2P (Mi 89; 40 ) /6 és 5Sh forgalmi bélyegek (Mi ; 85 ) /1941. VI. György forgalmi bélyegek (Mi ; 332 ) VI. György (Mi ; 120 ) (2,6 törött / 1 font apró gumitöréssel) II. Erzsébet forgalmi sor (Mi 257x-273x Z fordított vízjelű 1P; 145 )

10 Kastélyok forgalmi sor, mindkét (Waterlow és De La Rue) nyomdai változat (Mi 278 I + II I + II; 1100 ) II. Erzsébet forgalmi sor Mi 282xX/298xX + 285xbx (színváltozat) + 282xZ + 284xZ + 285xbZ + 286xZ fordított vízjelűek (Mi 211 ) /1957. II.Erzsébet forgalmi sor (Mi 282x-298x; 200 ) /1957. II.Erzsébet forgalmi sor (Mi 282x-298x; 200 ) II. Erzsébet forgalmi sor (Wz 22) (Mi 318xX-334xX; 10 ) Vöröskereszt (Mi x y (foszforos); 91 ) Commonwealth Kábel nomál és foszforcsíkos változat (Mi 365x, 365y; 22 ) fontos forgalmi bélyeg (Mi 1445; 40 ) Brit Posta Törökországban Pa / 5P (Mi 5; 16 ) Brit Posta Törökországban Pia / 10P (Mi 10; 20 ) Brit Posta Törökországban Pa / 2 1/2P (Mi 8; 18 ) Brit Posta Törökországban Pia / 10P (Mi 10; 20 ) Brit Posta Törökországban Pia / 5P (Mi 24; 35 ) II. Erzsébet koronázása FDC Mi 274/277 sor kiegészítés a sorból "London EC" bélyegző (Mi EUR 90+) borítékban emlékkártya II. Erzsébet koronázása FDC Mi 274/277 sor kiegészítés "London EC" bélyegzés (Mi EUR 95+) borítékban emlékkártya Anglia (Nagy-Britannia) gyarmatai, területei Gold Coast / Forgalmi sor (Mi , 122. hiány ; 73 ) Falkland - szk. (Mi 123/137; 220 ) forgalmi sor, madarak, szép Trinidad és Tobago / Forgalmi sor (Mi ; 35 ) Gambia / Madarak forgalmi sor (Mi ; 20 ) /1969. Pápua - Új-Guinea 11/114 rovar, 123/ madár, 127/130 tánc maszkok (Mi EUR 11,90) Belize / Madarak, lepkék forgalmi sor, szép (Mi 1031 I. / 1042 I.; 38 ) St. Helena / Virágok forgalmi sor, felső ívszéles, szép (Mi 874/885; 50 ) (Névérték 11,45 font) Antigua Károly és Diana esküvője (Mi 628c/930c), 5 sort + 1 szelvényt tartalmazó kisívekkel Ausztrál Antarktisz Mi 1-83 komplett kisgyűjtemény (Mi 155,2 ) Ausztrália Mozambik Társaság Mi 109x "Specimen" felülnyomás, a normál (Mi EUR ** 850) 20 százalékáért számolva (170 katalógus érték) Kenguru Mi 110x "Specimen" felülnyomás, a normál bg. (Mi EUR ** 1100) 20 százalékáért számolva (220 katalógus érték) Karácsony Mi 479/85 7-es összefüggés (Mi EUR 35) Ritka! Ausztrál Bicentenárium sor díszcsomagolásban Teljes évfolyam (alapkiadás) Mi 1138/ Ausztrál Antarktisz 84/87 eredeti védőcsomagolás (Mi EUR 87,30) névérték: 38,40$

11 Ausztria kr piros szögletes "WIEN RECOMMAND.." bélyegző (Mi 27; 40 ) Rotary nagyobbrészt azonosítható dátum bélyegzőkkel (Mi ; min. 200 ). Garancia nélkül Hitler fejes kiadatlan sor (Mi V. a-d; 220 ) Kis osztrák tétel 8 bélyeg + 1 sor (107 ) Mi 997 PU II vágott, próbanyomat nagy jobboldali szelvénnyel, gumizás nélkül, sárgás papír (Mi Spec 25 ) Komplett évfolyam (Mi ; 14,80 ) Komplett évfolyam (Mi ; 15,50 ) Komplett évfolyam (Mi ; 14 ) Komplett évfolyam (Mi ; 19,40 ) Komplett évfolyam (Mi ; 21,10 ) Komplett évfolyam (Mi ; 30,70 ) ABCV Jubileum emlékív Hawid tartóban éves az Első Osztrák Bélyeggyűjtő Egyesület emlékív Komplett évfolyam (Mi ; 31,80 ) Komplett évfolyam (Mi ; 29,70 ) Komplett évfolyam (Mi ; 28,90 ) szept kr orange egyes bérment. nyomtatvány "OLLMÜTZ" sorbélyegzéssel árjegyzék nyomtatványon Zalatnára (kis barna foltosodás) (Öst. Spezial 480 ) db klasszikus levél, közte kr Zertbrief db küldemény Lussinpiccolo kl. 2 1kr + 1 heller vegyes bérmentesítéssel Bp-re db ajl. levél Magyarországra az egyik WBV" (Wiener Bank Verein) céglyukasztással Osztrák-német vegyes bérment. levlap 6gr + 6pf Wien-Bp Osztrák posta Levante Lombardia - Velence 12db 15c, (Mi 3) változó minőség és lebélyegzés, 2db-on feltehetően levélhajtás miatt - vizsz. törés Belgium sor + 4db bélyeg (kb. 50 ) klf. jobb bélyeg Mi 145, , 152, 154; Mi ; (kb. 30 ) /1925. I. Albert sor I. Albert teljes sor (30db) db-os tétel albumlapon jobb értékekkel, néhány sorral, vegyes minőség Emigráns értelmiség sor 12 értéke szívességi bélyegzéssel (Mi postatiszta ár 220, bélyegzett ár 490 ) Mi , , (kb. 20 ) General G.S. Patton (Mi ; 30 ) sor : Mi , , sor, 2 blokkból kitépett : Mi Bl ,

12 Ciprus Török Ciprus tétel 4 sor (Mi 66/ / / /240,; 10,50 ).800 Csehszlovákia Cserkész Mi Ia + II. (Mi EUR 23) garancia nélkül /1919. Mi 3Zs ívközéprészes függőleges pár (Mi EUR 150), szelvényt, felső bélyeget érintő enyhe törés /1992. Gyűjtemény 30 lapos A/4 Lindner berakóban blokkok, kisívek nélkül kb ig szinte komplett, kevés falcos. Mi ig Michel sorrend, MEGNÉZENDŐ! Masaryk (Mi a + 161aU) Mi 205/208 vegyes sor, zárón "Gilbert" vizsgálati jel, falcos sorként számolva (Mi EUR * 10) Olimpiai Kongresszus Mi 209/211 sor zárón nagyon enyhe falcnyom, falcos sorként számolva (Mi EUR 60) Sokol Kongresszus (Mi 212/215; 100 ) szép postatiszta Mi 330 wlf bal alsó ívsarki, lemezszámos szelvénnyel /1989. Csehszlovákia blokkok, kisívek, kevés töredékanyag, 8 lapos nagy Schaubek rugósfedelű albumban, kevés pecsételttel (Mi EUR kb. 230) Bélyegkiállítás (Mi 1311/1314; 35 ) Köznapi légiposta levél PRAHA-Wien Első repülés nyomtatvány-képeslap "BRNO-ZLIN-PIESTANY" Dánia / klf. sor (13,8 ) Dél-Afrika Dél-afrikai állatvilág forgalmi sor (Mi ; 60 ) Észtország "Ühisabi" feláras segélyblokk, szép (Mi Bl.3.; 110 ) Finnország db finn bélyegfüzet H-Blatt Mi 16,25, Franciaország /1860. Mi 13, 15, 16 megnézendő tétel Közel 100db bélyeg kétoldalas kis zsebberakóban klasszikusoktól! Vegyes minőség /1871. Mi 22, 30, 31, 48, 50 (Mi EUR 56) Nemzeti segély I. (címerek) sor (Mi 538/349; 24 ), szép Nemzeti segély II. (címerek) sor (Mi 564/575), nagyrészt alig látható pattintott falccal (Mi EUR ** 34) éves a francia bélyeg, üres mezővel (Mi Bl. 4; 40 ) Vöröskereszt Bélyegfüzet (Mi 2748; füzetár 12 ) Téli Olimpia blokk (Mi Bl. 12.; 17 ) Francia posta külföldön /1892. Zanzibár Mi gyarmati általános kiadás (Mi 46) (Mi EUR 11,70) Francia-Antarktisz / Pingvinek (Mi 8-9; 100 )

13 Wallis és Futuna / Tengeri csiga (légiposta) (Mi 199; 11 ) Wallis és Futuna / Halak (Portó sor) (Mi 37-39; 16 ) Wallis és Futuna / Rovarok (Mi ; 22 ) Wallis és Futuna / Tengeri csigák (Mi ; 22 ) Wallis és Futuna / Madarak (Mi ; 14 ) Wallis és Futuna / Csendes-óceán állatai (Mi ; 14 ) Wallis és Futuna / Alexander Fleming - Nobel díjas (Mi 383) Wallis és Futuna / Pierre Curie - Nobel díjas (Mi 389) Wallis és Futuna / Alfred Nobel (Mi 445) Wallis és Futuna / Festmény (Raphael) (Mi 454, 456; 12 ) Wallis és Futuna / Orca (gyilkos bálna) (Mi 469) Wallis és Futuna / Karácsonyi bélyeg (Mi 496; 10 ) Wallis és Futuna / Faliszőnyeg (Mi 486; 11 ) Madár festmény (Mi 270; 15 ) Wallis és Futuna / Halak I-II-III. (Mi , , ; 7,4 ) Wallis és Futuna / Madarak, papagáj (Mi , 668; 8,9 ) Wallis és Futuna / Aktfestmény (Mi 757; 19 ) Francia-Antarktisz (Mi Bl.10; 11 ) Francia-Antarktisz / Madarak (Mi Bl.15; 11 ) Francia-Antarktisz / Madarak blokk (Mi Bl.17; 7,5 ) Wallis és Futuna / Madarak FDC (Mi ; 9 ) Francia Polinézia Viseletek (Mi 1-9; 26 ) Mi 14-15; 17, Kenyérfa termése (Mi 15; 6,50 ) Mi 16-18; klf kiadás (Mi 33-36; 23 ) Tahiti táncos (Mi 35; 6.50 ) Vitorlások (Mi 43; 11 ) Trópusi növényzet (Mi 49; 26 ) Tahiti élet (Mi 62; 14 ) éves a WHO (Mi 84-85; 20 ) Papeete kikötő (Mi 151; 15 ) Kon-Tiki expedíció (Mi 156; 14 ) Természetvédelem (Mi 184; 8 ) éves az UPU (Mi 186; 14 ) Montreáli Olimpia (Mi 201; 11 ) Rotary (Mi 295, 305; 10,5 ) Sydpex (Mi 313; 10 ) Madarak (Mi ; 7 ) XIX. századi festők (Mi ; 14 ) XX. századi festők (Mi ; 11 ) XX. századi festők (Mi ; 9 )

14 Stockholmia bélyeg + blokk (Mi 460, Bl. 12; 10,5 ) Festmények (Mi ; 6 ) Sydpex 88 bélyeg + blokk (Mi 510, Bl. 14; 7,70 ) Grönland Forgalmi sor (Mi 26-27; 42 ) Forgalmi sor (Mi 28-36, 41; 122 ) Felülnyomott kiadás (Mi 37-38; 85 ) Görögország klf. bélyeg Olimpia sorból 6 bélyeg (Mi ) erős törések az utolsó 3 értéken (Mi 91 ) Légiposta (Mi , félhivatalos kiadás; 110 ) (betapadás nyomok) Mi 362/368 légiposta sor, nagyrészt enyhe falcnyom, közte postatiszta is. (Mi EUR ** 300) Hollandia db bélyeg 3 oldalas kis zsebberakóban vegyes minőség /2 cent (Mi 18B; 85 ) sor, 2db bélyeg (Mi , , 137, 228; kb. 60 ) Hivatalos bélyegek 11db (10 féle) (kb. 70 ) Mi 357/374 felülnyomott forgalmi sor 18é 3 bélyeg ívszéles (Mi 200 ) Forgalmi sor (Mi összefüggések; kb. 160 ) sor (Mi , , ; kb. 40 ) sor : Mi , ; (39 ) sor : Mi , ; (20,5 ) / db-os blokktétel (Mi Bl , 29, 34 "gyermekekért" + Bl 26 bélyegkiállítás ; 27,80 ) db bélyegfüzet (Mi H-Blatt 54-55) db bélyegfüzet (Mi H-Blatt 56,58,59) Amsterdam - Prag - Wien - Budapest első repülés levél Képeslap a Jamboree sorral, alk. bélyegzéssel Bajára Nyomtatvány 6 c Jamboree bélyeggel, alk. bélyegzéssel az USA-ba küldve Irán Mi újnyomat Izland Hivatalos (Mi 24-27; 21 ) Kis összeállítás (Mi 64, 65, 70, , 125, 169; 56 ) Mi 230A (14-es fog) szép postatiszta (Mi 50 ) /1994. Tétel: 9 sor (benne 4 Európa sor) + 1 blokk Mi 352/353 és 800/801 közöttiek (Mi EUR 14,90) Izrael éves az UPU teljes TAB-bal 2é (Mi 28-29; 100 ) Japán Nemzetközi Spartakiád (Mi 404, négyestömb; 107 )

15 Tokiói Olimpia blokksor (Mi Bl ) 6db kartonra rögzített védőfóliában (Mi 50 ) Jugoszlávia Mi 41; Dunabizottság sor (Mi 348/351; 20 ) CEPT előfutár, híd, hajó éves a vasút blokkpár (törések a gumin) (Mi Bl. 4 A+B; 500 ) ZEFIZ blokk (Mi Bl. 5; 220 ) Mi "ZEFIZ 1951" Zágráb-i bélyegkiállításra felülnyomottt légiposta bélyeg 4-es tömbben egy bélyeg hátoldalán kis zöld festék vonalka Mi "ZEFIZ 1951" Zágráb-i bélyegkiállításra felülnyomottt légiposta bélyeg 4-es tömbben (Mi 40 ) Légiposta sor (Mi 689/692; 15 ) Tito 60 évesl (Mi 693/695; 50 ) kifogástalan Tito 60 éves (Mi 693/695; 50 ) kifogástalan Állatok (Mi ; 150 ) Virágok (Mi ; 35 ) Tengeri állatok (Mi ; 60 ) Növényvilág (Mi ; 22 ) Állatok (Mi ; 35 ) Virágok (Mi ; 20 ) Vadállatok (Mi ; 10 ) Virágok (Mi ; 20 ) Hüllők, kétéltűek (Mi ; 25 ) Sakkolimpia 2 kisív (Mi ; 16 ) Kanada c + 2c bérment. levél Toronto - Bp Mi 312/315 (szabadidő sportok) hajtatlan 50-es ívben, eredeti védőcsomagolásban. Ritka! (Mi EUR 35++) Kínai Köztársaság Taiwan madarak Mi 485/487 szép postatiszta (Mi EUR 30) Kína futott levél "SHANGHAI" - "BUDAPEST" Mi 339 bélyeggel (enyhe patina) Kínai Népköztársaság sor: (Mi , , 21 ) Gyermeknap (Mi , 100 ) Mi 365/368 pagodák sor (Mi 11 ) Festmények (Mi , 13 ) Lepkék (Mi , 55 ) db bélyeg (Mi 763, 961, 986, 994, 106,5 ) Nemzetközi Bélyeg-Kiállítás Blokkpár (Mi Bl. 76A, 76A I. arany fny; 15,5 ) 800 Korea (Dél) Mi 15A szép pecsételt (Mi 60 )

16 Korea (Észak) / db-os kis tétel vágott pecsételt bélyegek, közte 3 pár, az egyik felül fogazott (Mi EUR 52) Angol királyi család: Vilmos herceg születése (Diana, Károly, Vilmos) 3 dimenziós sor + blokkok Mi. 2290/92 + Bl. 130/32 (Mi. EUR 69) Mi Bl elnöki látogatás európai szocialista országokban Gombák ívsarki sor + blokk (Mi 2798/ Bl. 223; 14,20 ) Gombák ívsarki sor (Mi 2999/3004; 11 ) Kuba /1980. Tétel Abria kis rugósfedelű berakóban 7 lapon, nagyobbrészt pecsételt sorok, néhány postatiszta (lepke, virág stb.) sor, 1 blokk Lengyelország Mi Bl. 8 (357/359) egyik sarok sérült, bélyegként számolva, bélyegek szépek, egyiken gumi alatti papírhiba (Mi 22,50 ) Lengyel légió blokk Mi Bl. 8. gumitörések, keretben alul kis beszakadás (Mi 40 ) Poznan-i bélyegkiállítás blokkpár Mi Bl emlékborítóban (Mi EUR 42,50) Elsőnapi emlékbélyegző sorozat (64db bélyeg) - 2 stecklapon (Mi 34,20 ) Lettország Katonai repülők (Mi 225A-227A; 130 ) Katonai repülők (Mi 225B-227B; 130 ) Liechtenstein /1918. Mi (Mi spec. EUR ** 66) Mi 11/16 sor, a két utolsó érték postatiszta (Mi EUR 38) Mi 61 A+B/62 A+B (Mi Spec. EUR 16+19=35) szép első falcosak Mi 72/74 sor (Mi EUR 75) falcos Mi Porto 13/20 az 5Rp szép gépszínátnyomattal, 15Rp foghiba (Mi EUR 117) "Árvízkárosultakért" feláras sor Mi 78/81 minimális falcnyom (Mi EUR 75) Mi 108/113 Légiposta sor, falcnyomos, szép (Mi EUR * 160) Zeppelin Mi 114/115 sor baloldali ívszéllel, szép (Mi EUR 650) Madarak Mi 143/147 légiposta sor, 10Rp értékben kis betapadásnyom, a többi szép postatiszta (Mi EUR ** 270) Mi 148 felülnyomott légiposta bélyeg, 60Rp /1F falcmaradvány (Mi EUR * 50) Zeppelin (Mi , 250 ) Mi Bl 2 Vaduz II (bélyegkiállítás, Postamúzeum megnyitása (Mi EUR 90) Mi 152/155 sor, szép (Mi EUR 25) Mi 171 I.Ferenc gyász bélyeg (Mi EUR 22), kifogástalan /1939. Mi Bl Bélyegkiállítás, zeneszerző motívum (Mi EUR 92) Mi 180/182 sor (Mi EUR 17) Mi 183/185 forgalmi sor, szép (Mi EUR 70) Mi Porto 21/28 nagyon szép felső ívszéles sor (Mi EUR 40) Mi 186/191 sor (Mi EUR 70) Mi 248 bélyegkiállítás, bélyeg a blokkból (Mi EUR 17)...700

17 Bélyegkiállítás blokk (Mi Bl 4; 55 ) Bélyegkiállítás blokk Mi Bl 4 (Mi EUR 55) Mi 257/266 forgalmi sor (10 érték) (Mi EUR 85) Bélyegkiállítás blokk (Mi Bl. 5) Keretben balra fent törés, felette barna folt. Bélyegek kifogástalanok, bélyegként (Mi EUR 110) Mi as ívben; Litvánia Nemzeti Sportjátékok (Mi ; postatiszta ár 50 ) Nemzeti Sportjátékok sarokbélyegzéssel (Mi ; 60 ) Nemzeti Sportjátékok (Mi ; 60 ) Makaó Mi 428 malária (Mi 7 ) /1969. Mi ; (14,50 ) Monaco "Stadionavatás" (Mi 189; 170 ). Kifogástalan, alacsony példányszámú bélyeg /1981. Tétel Mi 288/296 -tól 1495 közötti bélyegek, szelvényesek is, A/5 "Filux" 6 bélyeges berakó (Mi 70 ) Helsinki Olimpia (Mi ; 75 ) Monte Carlo Ralley (Mi 496; 80 ) Mozambik /1923. Mozambik Társaság Mi 114/ / /150 használatlan vegyes sorok (Mi EUR * 37+) /1927. Kényszerporto (jótékonysági) sorok Mi Zw 8 + 9/ /24 "CORREIROS" fny (Mi EUR */** cca 100) Mi Zw 25/34 kényszerportó "CORRERIOS" felülnyomás postatisztán 55 2= Németország Német kisállamok + gyarmatok kis összeállítás (kb. 50 ) Ónémet államok Preussen 4Pf, 6Pf (Mi 14a, 15a; 33 ) Elzász- Lotharingia 5c (Mi 4 II. 600 ) Baden 3kr (Mi 6) egyes bérment. levél Mannheim Sachsen 1/2 Ngr (Mi 8 I.) egyes bérment. levél Leipzig Sachsen 1/2 Ngr (Mi 8 I.) egyes bérment. levél Schoenheide Württemberg 3kr (Mi 7a) egyes bérment. levél Ludwigsberg (35 ) Sachsen 1 Ngr (Mi 9 II.) egyes bérment. levél Grossenhain Hannover 1Gr (Mi 23x) egyes bérment. levélen Harburg (60 ) Poroszország 1kr hármascsík (Mi 16a) levélen Essen-Berlin Deutsches Reich Gr (Mi 22; 40 ) /2Gr (Mi 29; 55 ) M falcos (Mi 97A I; 60 ) Mi I-III légiposta sor, erős falcmaradvány garancia nélkül (Mi 70 ) Postatiszta összeállítás (Mi 148 )

18 / db inflációs kiadás Sprung változat, 8pf nyitott D vált. (Mi 100 ) ,2,3,5 RM (Mi ; 35 ) Zeppelin 2M + 4M (Mi ; 110 ) Légiposta vízszintes pár Pf füzetből Mi W22. Falcmaradvány, ceruzával ráírt katalógus szám (Mi EUR * 120) Zeppelin 1M ívszéli (Mi 455; 45 ) Mi Dienst 132/143 hivatalos falcos sor (Mi 13 ) db-os kis légiposta összeállítás (Mi 125 ) Birodalmi pártnap Mi Bl. 11. emlékbélyegzővel fogazatátütésnél baloldalt bepattant, kis kerethibák. Bélyegként számolva (Mi 30 ) Mi Bl különböző emlékbélyegzéssel, sérült keret, bélyegként számolva, 1 vágott bélyeg hibás (Mi EUR 20) Mi Bl. 9. blokkszél gyűrött, hajtott, bélyegek épek, bélyegenként számolva (Mi EUR 36) Hitler tematikus összeállítás (33db) (Mi 68 ) Német Posta (Mi , 85 ) Autókiállítás (Mi ; 110 ) Autó és Motorkiállítás (Mi , 110 ) Autó és motorkiállítás (Mi ; 110 ) RM / 1G (sarokbélyegzővel) (Mi 728 ; 70 ) Leipzig Vásár 2 sor (Mi , 10 ) (Mi , 13 ) Braune Band (Mi 747; 120 ) (ujjnyomos gumi) D. Reich Mi , 3 érték a sorból, 25Pf-en jobboldalt rövid fog (Mi EUR 15) db bélyeg: (Mi 803, 829, 899, 19 ) Kärnten-Steiermark városok Mi , Mi Dienst 166/177 hivatalos falcos sor (Mi 12 ) Hitler születésnapja (Mi 813, 15 ) db bélyeg (Mi , 32 ) Wehrmacht Napja (Mi , 20 ) Brauner Band négyestömb (Mi 854) /1944. Négyes tömbök Mi 859, 862, 863, 864, 894/895 (Mi 22 ) Wehrmacht Napja (Mi , 18 ) D.Reich, Mi Spec 904 I. Bélyegnap tévnyomat ("horog" a 6-os belső szárán) (Mi 45 ) Groschen egyes bérment. levél Berlin München Courier Privat Stadtpost 1 1/2Pfenning bélyeg helyi képeslapon Expressz újságszalag nyomtatvány 8pf bélyeggel Leipzig-Bp Nemzetiszocialista propaganda grafikai kl Automobil és motor kiállítás graf. kl. alkalmi bélyegzéssel Megszállt területek II. vh Böhmen und Mähren Brno kl. 6 bélyeges bérment. a Führer születésnapja alk. bélyegzéssel, cenzúrával Latvija (Letto.) Mi 1-6 (70 )

19 Helyi kiadások Böhmen u. Mähren forgalm sor (Mi 1-19, Mi 6 hiányzik; 45 ) Háború utáni megszállás Exportmesse Hannover FDC (Mi ; 20 ) Szovjet zóna és NDK Thüringen (Mi 92-99, vágva is; 20 ) Mecklenburg - Vorpommern 11 klf. érték (Mi 29, 31-40; 30 ) Goethe sor (Mi , 14 ) NDK gyűjteményrészek 4 albumban (3db A/4 + 1 kisebb) kb. 300 sor, több mint 100 blokk és kisív, minimális pecsételt, II.o vagy falcos Kis NDK összeállítás (kb. 90 ) Mi 289 bélyeg a sorból (Mi EUR 13) Mi 303/306 sor, újjáépítési program (Mi EUR 25) "DEBRIA" bgkiállítás sarokívszéli 2 hármascsík tömbben (Mi 580BZf (2 WZd 22) (Mi EUR 12+) Mi 1039/1044 Tokiói Olimpia sor 6-os tömb (Mi 30 ) NDK Tokiói Olimpia (II) 6-os tömb ívszéllel (Mi 1039/1044; 26 ) NDK Mi 1323/1328 Mese II. kisív FDC-n (Mi EUR 30) Ritka Mi 1426/1431 Mese III. kisív FDC-n (Mi EUR 30) Ritka Mi 1450/1455 Mese IV. kisív FDC-n (Mi EUR 30) Ritka NDK Mi Bl 31 elsőnapi emlékbélyegzéssel kartonlapon (Mi EUR 30) Ritka Mi 1545/1550 Mese V. kisív FDC-n (Mi EUR 25) Ritka NDK bélyegfüzet Mi H-Blatt 20-21, Berlin Provinz Sachsen Bodenreform vágott pár emléklapon Forgalmi sor (Mi 1-20, 360 ) (garancia nélkül) Mi bélyeg a sorból (Mi 114 ) garancia nélkül Mi bélyeg a sorból (Mi 63 ) garancia nélkül Forgalmi sor (Mi 21-34, 1400 ) (garancia nélkül) UPU sorból 3 érték(mi ; 63 ) Mi 42/60 forgalmi sor, benne Mi 47 II, 20 érték (Mi 58 ) Berlini épületek (Mi 42-60, falcos ár 200 ) Mi 64/67 sor garancia nélkül (Mi 40 ) Berlin (West) Mi 64/67 pecsételt sor az 1/3M (Mi 67) "LIPPSCHUTZ BPP" vizsgálati jellel (Mi 40 ) Pf/80Pf (Mi 66; 70 ) (kis foghiba) Berlini filharmonikusok (Mi 72-73, 150 ) A.Lortzing (Mi 74; 60 ) /1953. Kis tétel (13db) (Mi 82, 83, 88, 89, 92, , 102, 103; 73,70 ) Mi bélyeg a sorból (Mi 75 ) /1954. Mi tétel, 12 bélyeg (Mi 69 ) falcmaradvány előfordul klf. postatiszta bélyeg (Mi , , , 71 ) évi bélyegekből Mi és 132/134 számú kiadások (Mi 51,50 )

20 Bistum Berlin FDC (Mi ; 20 ) Évi kiadások Mi között, csak a Bélyegnap hiányzik, a forgalmi sor komplet 16 értékes (Mi 94,80 ) /1960. Mi tétel (Mi 70 ) benne (variációk nélküli) 2 teljes évfolyam Forgalmi sor (Mi ; 15 ) Brandenburgi kapu forgalmi sor + 4 féle összefüggés (Mi ) Balesetvédelem + 16-os csík összefüggő párok ívközéprésszel Várak és kastélyok forgalmi sor 21 érték (28 ) Francia zóna Württemberg (Mi 14-27; 35 ) Amerikai és brit zóna és NSZK "75 éves az Otto motor" (Mi 150; 16 ) Közlekedési Kiállítás (Mi ; 40 ) Heuss forgalmi sor (Mi ; 280 ) Az emberiség jótevői (Mi ; 45 ) NSZK bélyegfüzet Mi H-Blatt 6-7 (32 ) NSZK bélyegfüzet Mi H-Blatt 8x (30 ) Beethoven blokk (Mi Bl. 2.; 22 ) Forgalmi sor + 4db fordított pár (Mi ) Forgalmi sor (Mi ; 17 ) /1973. Balesetvédelmi forgalmi sor (16 ) /1982. Várak és kastélyok forgalmi sor (34 ) db automata bélyeg, típusvariációkkal Német láványosságok forgalmi sor (21 érték, nem teljes sor) db NSZK 1 Berlin bélyegfüzet (Mi H-Blatt 27,30,31,35,24,5 ) éves a Brandenburgi Kapu telefonkártyás alkalmi boríték Olaszország Porto 10 Lira (Mi 14; 25 ) Újságbélyegek (Mi 29-36; 65 ) Csomagbélyegek (Mi 1-5; 150 ) c (Mi 55; 800 ) c / 30c, 20c / 50c, 2c (Mi I.; 87,5 ) Victor Emánuel sor 1c - 10L-ig klf. sor Julisch - Venetien (Mi 1-11) /1927. Pneumatica + Légiposta 6 érték (Mi 173, , érték Mi ; 186 ) klf. sor + 1 egyedi bélyeg (kb. 25 ) sor + 4 egyedi bélyeg (kb. 35 ) Kis használt forgalmi összeállítás Mi 1038 négyestömb kifogástalan (Mi 18 ) II. vh. olasz megszállás "MEMENTO AVDERE SEMPER" (Mi 18a,b; 185 )

21 Oroszország Peru Tétel Mi 544 (darab) + 777/780 légiposta + Bl /785 fesztivál + 813/ / /954 blokkon erősebb gumitörés (Mi 23 ) Portugália Mi , db Ceres bélyeg (min. 140 ) klf. postatiszta, 1 falcos sor (UPU) (150 ) klf. postatiszta sor (124 ) /1980. Mi 878/879 (falcnyom) + 907/ / / /1497 (Mi EUR 28) Európa Mi 1231/1233 (Mi EUR 40) Európa Mi 1281/1282 (Mi EUR 70) /1982. Madeira virágok 2 sor (Mi 73/ /81; 8 ) Azori szk. Lepkék, bogár (Mi 369/372 sor MH 5 bélyegfüzetben) Portugália Futball VB sor + blokk (Mi 2969/ Bl. 151; 15 ) Rodézia /1977. Rhodesia kis tétel (virág, tájkép - festmény, meteorológia, telefon) (Mi 170/171, 132/134, 184/187, 194/199 2) Románia Cserkész (Mi kis gumihibák, 415 falcos; 60 ) motívum blokk, kisív (hajtott) (Mi 40 ) Mi 680 Codreanu emlékbélyegzővel címzetlen légiposta borítékon db sakk levelezőlap kedvezményes díjszabással San Marino "Művészeti összeállítás (53db bélyeg (3 falcos) - 2 stecklapon) Virágok (Mi ; 65 ) Spanyolország db klf. bélyeg (vegyes minőség) Nemzetközi Vasúti Kongresszus (Mi ; postatiszta ár 1300 ). Az utolsó 3 érték II.o. javított gumival db klf. bélyeg Forgalmi sor Mi 617 II A II A (kontrollszám nélküli) 2 kis érték (20c és 30c) enyhe falcnyomok, a többi postatiszta.(mi 200 ) Jótékonysági segélybélyeg sor /1953. Franco generális forgalmi sor (Mi 841A-856A, a 853A nélkül) a 60c értéken fekete elkenődés, elsőfalcos használatlan sor (postatiszta ár kb. Mi 350 ) "100 éves a bélyeg" vágott sor, a 25c, 75c és 25Pta postatiszta, a többi falcnyomos, vagy falctalanított (Mi ; postatiszta ár 700 ) "Híres spanyolok III., M.F. Carbo (festő)" (Mi 1070; 35 ) szép postatiszta Bélyegkiállítás Madrid blokkpár (Mi Bl 13-14; 80 ) klf. sor Velazquez (Mi ; 20 )...800

22 Svájc Forgalmi összeállítás (Helvétia, Tell V., íjas) C légiposta bélyeg (Mi 182; 60 ) Pro Juventute sorok (Mi záróértéken alul rövid fogak, nincs számolva) + (Mi sor ; 47 ) Mi , (33 ) Mi , (70 ) Tétel ( , 357/ / UPU /631; 79 ) Pro Juventute (Mi ; 21 ) pecsételt sorok forgalmi sor Tétel (Mi 412/415 záró hibás, nincs számolva) + (Mi 492/ / / / / /779 sorok; 40 ) db Pro Juventute sor + 5 egyéb kiadás klf. használt sor Mi Bl. 15. (postaitsza ár 110 ) Bl. 16. (18 ) klf. használt sor klf. Pro Patria sor (27,5 ) Pro Patria ásvány, őskövület sorok (Mi pecsételt, postatiszta; 40 ) Mi 681/682 felülnyomott Európa bélyeg kifogástalan postatiszta (Mi 40 ) klf. Pro Patria sor (20 ) klf. Pro Juventute sor Pro Patria sor + NABRA sor + blokk klf. Pro Juventute, Pro Patria sor db kisív (Mi Bl 23, Mi 1369; 38 ) Bundesfeier Postkarte 10rp + 2 5rp díjkiegészítéssel Ajl. légiposta boríték első repülés! Genf - New York Svédország kiadvány : 11db bélyeg, 1db blokk - stecklapon Szerbia para / 5 Din bélyeg (Mi 72) nyomtatványon Szovjetunió Mi 2541 felülnyomott fémfóliás bélyeg (Mi 40 ) Szovjet Lenin motívum kisgyűjtemény (75db bélyeg, 5 blokk) kop. díjjegyes levlap, sakkfeladványok küldésére, kedvezményes díjszabás Tannu-Touwa Touva Mi 49/57 légiposta sor, postatiszta (Mi 92 ) apró gumitörés előfordul Tanganyika /1986. Tanzánia gyermekév, ITU, sakk (Mi 123/126, 217/220, 313/314 + Bl 54 és Tanzánia Kenya Uganda zeneszerszámok 197/200) egy tételben...500

23 Thaiföld / sor Mi 949/ / / /1763 (kagyló, történelmi emlékhelyek, szobrok) (Mi EUR 17,90) Törökország Felülnyomott légiposta sor (Mi 980/984; szép) Tétel 19 komplett sor Mi 1047/1052-től, a 1104/1109 sorban néhány falctalanított béyeg, 2db kényszerpotó (vörös félhold) sor a tételben (Mi 46 ) /1977. Mi 1512/1514 Trója 1660/1667 (85 h értéken falcnyom) / /2425 (Mi 20 ) db bélyeg - 2 stecklapon kis sor, változatos motívumok (Mi 1727/ / / / /1875; 13,90 ) sor Mi 2192/2193-al kezdődően, több sport téma, Mi 3148/3149 CEPT bélyeggel (Mi 25,70 ) Triest "A" zóna Velencei Biennálé (Mi 59-62; 26 ) "A" zóna Milano vásár (Mi 63; 9 ) "A" zóna UPU bélyeg piros festékfolt a fny. "T" betűi között (Mi 64) "A" zóna Egészségkonferencia (Mi 70; 12 ) A - zóna (Mi 76-77; 15 ) A - zóna, Szent Év (Mi ; 15 ) A - zóna, Eu. Dohány Konferencia (Mi ; 25 ) Légiposta, B-zóna (Mi 5-11; 40 ) Légiposta, B-zóna (Mi 24-30; 45 ) Új-Zéland / db Viktória fejes bélyeg 2 duplikáttal Mi:45x2, 54x2, 55-57, 62, benne tömbfog elfogazás, változó minőség, megtekintendő kb / db-os kis tétel forgalmi kiadásokból 7 különböző kép, fogazatra, papírra nincs átnézve, érdemes megnézni /1927. Közötti időszak forgalmi kiadásaiból 25db bélyeg Dunedín-i mezőgazdasági kiállítás Mi 169/171, a záróérték falctalanítási nyommal (Mi EUR 58) Légiposta sor (Mi 181/183; 75 ) gumizáson enyhe patina, 3d értéken kis saroktörés Madár sor + Mi Légiposta "FIVE PENCE" felülnyomat két kis falcnyom, nagyon enyhén besárgult gumi. Szép darab (Mi 184; 30 ) "Egészségért" feláras postatiszta, gumin kis színes folt, falcosként számolva (Mi 188; 18 ) Légiposta sor (Mi 203/205; 40 ) postatiszta, 6d értéken egy rövid fog /1945. "Egészségért" feláras önálló bélyegek, sorok (Mi 209, 235, 266/267, 271/272, 273/274, 275/276, 280/281) Mi 276 kis betapadás, 275-ön foghiba, nincs számolva (Mi 25 ) Mi 253/265 sor, a 3d értéken néhány bélyeg színével egyező kis pötty (Mi 50 ) Madarak kisív sor (Mi 416/417 Klbg; 35 ) Madarak feláras kisívsor (Mi 422/423 Klbg; 35 )

24 "Egészségért" András herceg feláras kisívsor (Mi 425/426 Klbg; 30 ) Madarak kisív sor (Mi 433/434 Klbg; 50 ) Madarak feláras kisívsor (Mi 442/443 Klbg; 30 ), helytelen nyomdai kezelés miatt apró foltok a gumizáson Madarak feláras kisívsor (Mi 451/452 Klbg; 22 ) A 4+1d jobboldalon fogazatnál 1 függőlegesen hajtott "Egészségért" feláras kisívsor (amerikai futball) (Mi 475/476 Klbg; 35 ) Olimpia Mexikó feláras kisívsor (futó, úszó) (Mi 487/488 Klbg; 35 ) "75 éves a Krikett Sportklub" feláras kisívsor (Mi 504/505 Klbg; 40 ). Az emléksorból csak ez a 2 érték jelent meg 6-os kisívben "Egészségért" feláras kisívsor, Sport (kosárlabda, futball) motívumok (Mi 543/544 Klbg; 30 ) "Egészségért" feláras sor 6--os kisívben (tenisz) (Mi 588/589; 25 ) Teljes évfolyam (Mi benne 611/612 kisívben is) (Mi EUR 48,50) Teljes évfolyam kisívvel (Mi ; 34,80 ) benne pl: vitorlások, rózsák /1984. Tétel 11 sor + 1 blokk Mi 676/680 és 893/900 közöttiek, változatos motívumok (pl. tájkép, hajó, sport stb.) (Mi EUR 25,40, névérték 11,2$) Madarak (Mi ) évi kiadásokból Mi 978/983 turizmus, 986/989 tengeri vitorlásversenyek, 990/991, 1000/1002 gyerek festmény sor + kisív (Mi EUR 30,7) névérték 17$ Katonai repülés sor + blokk 5,50$ névérték Bálnák (Mi 1056/106) sor, névérték 4,30$ Nemzetközösségi sportjátékok sor + 2 blokk (Mi 1094/ Bl ). 7,55$ névérték Tengeri állatok sor + blokk (Mi , Bl. 117; nominal 10,4NSD, 15,5 ) Ukrajna kop. 20-as tömb (enyhe törések) Vatikán Mi 21/38 komplett első falcos sor (Mi 210 ) Légiposta sor (Mi 59/66; 10 ) Szép tétel 10 lapos nagyalakú berakóban sorok Mi 59/66-tól, 1043/1045-ig + A/5 berakóban 18 postatiszta, 1 pecsételt blokk (Mi 800 ). Katalogizálva, Michel sorrend éves bélyeg + blokk (Mi Bl. 23.) Van Gogh festmény bélyegfüzet (Mi H-Blatt 20) ENSZ Nemzetközi szervezetek ENSZ - NEW YORK, Zászlók, 4db kisív, benne a Magyar zászló is CEPT klf. Európa - Cept kiadás (kb. 140 ) ország klf. Európa - Cept kiadás (kb. 7 ) , 1960, teljes évfolyam Európa - CEPT teljes évfolyam Európa - CEPT teljes évfolyam Európa - CEPT év teljes Európa - Cept kiadása (kb. 110 )

14. Filatéliai gyorsárverés

13. Filatéliai gyorsárverés

13. Filatéliai gyorsárverés 13. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. március 8-13. között.

16. Filatéliai gyorsárverés

16. Filatéliai gyorsárverés 16. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 3-8. között.

17. Filatéliai gyorsárverés

17. Filatéliai gyorsárverés 17. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.

27. Filatéliai gyorsárverés

27. Filatéliai gyorsárverés 27. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18. között.

29. Filatéliai gyorsárverés

29. Filatéliai gyorsárverés 29. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 31. és február

20. Filatéliai gyorsárverés

20. Filatéliai gyorsárverés 20. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 18-24. között. Ajánlattételi

10. Filatéliai gyorsárverés

10. Filatéliai gyorsárverés Minden kedves Ügyfelünknek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk! 10. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik filatéliai árverésének anyagát! Az

63. Filatéliai gyorsárverés

23. Filatéliai gyorsárverés

23. Filatéliai gyorsárverés 23. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 19-25.

19. Filatéliai gyorsárverés

19. Filatéliai gyorsárverés 19. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 27 - július

6. Filatéliai gyorsárverés

6. Filatéliai gyorsárverés 6. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között.

22. Filatéliai gyorsárverés

22. Filatéliai gyorsárverés 22. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 29 - szept.

5. Filatéliai gyorsárverés

5. Filatéliai gyorsárverés 5. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. július 10-18. között. Ajánlattételi

60. Filatéliai gyorsárverés

15. Filatéliai gyorsárverés

15. Filatéliai gyorsárverés 15. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 19 24. között.

28. Filatéliai gyorsárverés

28. Filatéliai gyorsárverés 28. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 10-15. között.

31. Filatéliai gyorsárverés

31. Filatéliai gyorsárverés 31. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19. között.

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés 50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 29, június 1-2-3-án.

32. Filatéliai gyorsárverés

32. Filatéliai gyorsárverés 32. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminckettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 4-9. között.

24. Filatéliai gyorsárverés

24. Filatéliai gyorsárverés 24. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 11-16. között.

42. Filatéliai gyorsárverés

42. Filatéliai gyorsárverés 42. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. november 7. és 12.

43. Filatéliai gyorsárverés

43. Filatéliai gyorsárverés 43. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 5. és 10.

53. Filatéliai gyorsárverés

53. Filatéliai gyorsárverés 53. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. augusztus 31-én, valamint szeptember

26. Filatéliai gyorsárverés

26. Filatéliai gyorsárverés 26. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 22-27. között.

4. Filatéliai gyorsárverés

4. Filatéliai gyorsárverés 4. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. június 5-13. között. Ajánlattételi

55. Filatéliai gyorsárverés

38. Filatéliai gyorsárverés

57. Filatéliai gyorsárverés

57. Filatéliai gyorsárverés 57. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik filatéliai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban december 11-12-14-15-16-án. Ajánlattételi

48. Filatéliai gyorsárverés

48. Filatéliai gyorsárverés Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Fodor Aukciósház Kft. csapata! 48. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! KIVÉTELESEN CSÜTÖRTÖKÖN

30. Filatéliai gyorsárverés

30. Filatéliai gyorsárverés 30. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. február 26. között.

41. Filatéliai gyorsárverés

41. Filatéliai gyorsárverés 41. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. október 17. és 22.

45. Filatéliai gyorsárverés

45. Filatéliai gyorsárverés 45. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. január 30. - február 4. között! Ajánlattételi

44. Filatéliai gyorsárverés

44. Filatéliai gyorsárverés 44. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 31-én 9:00-13:00-ig

61. Filatélia gyorsárverés

52. Filatéliai gyorsárverés

52. Filatéliai gyorsárverés 52. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. július 27-28-29. Ajánlattételi határidő:

40. Filatéliai gyorsárverés

40. Filatéliai gyorsárverés 40. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. szeptember 26. és október

54. Filatéliai gyorsárverés

54. Filatéliai gyorsárverés 54. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. szeptember 28-29-30-án. Ajánlattételi

1. Filatéliai gyorsárverés

1. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7. között. Ajánlattételi határidő:

33. Filatéliai gyorsárverés

33. Filatéliai gyorsárverés 33. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 25-30. között.

2. Filatéliai gyorsárverés

2. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. március 27. és április 4. között. Ajánlattételi határidő:

36. Filatéliai gyorsárverés

36. Filatéliai gyorsárverés 36. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 4-9. között.

35. Filatéliai gyorsárverés

35. Filatéliai gyorsárverés 35. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 16-18. között.

49. Filatéliai gyorsárverés

49. Filatéliai gyorsárverés 49. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 4-5-6-án. Ajánlattételi

37. Filatéliai gyorsárverés

37. Filatéliai gyorsárverés 37. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 25-30. között.

Belföldi EMS Gyorsposta

18. Filatéliai gyorsárverés

18. Filatéliai gyorsárverés 18. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 7-12. között.

47. Filatéliai gyorsárverés

47. Filatéliai gyorsárverés 47. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. március 13. - március 18. között!

51. Filatéliai gyorsárverés

51. Filatéliai gyorsárverés 51. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. június 29-30, július 1-2-án. Ajánlattételi

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30. között.

9. Filatéliai gyorsárverés

9. Filatéliai gyorsárverés Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu 9. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencedik

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

Levelezési gyorsárverés

Levelezési gyorsárverés 233. Levelezési gyorsárverés Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és szeptember

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA A PSZÁF tájékoztatója a Magyar Köztársaság területére belépő külföldi telephelyű gépjárművek, valamint a magyar forgalmi rendszámú

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I,

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, 1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, II, III. 1960 2280 863-866 Béke (I) 500 800 864Tny Tévnyomat:

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

Mobilitásgarancia füzet

Mobilitásgarancia füzet Mobilitásgarancia füzet Minőségi használt autók. Garanciával. Mobilitásgarancia Fontos tudnivalók Kérjük, figyelmesen olvassa el a klubkártya használatáról szóló jelen fejezetet, mielőtt szolgáltatásainkat

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15. között.

ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra

ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra 30. Filatélia árverés ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra Az árverés anyaga megtekinthető üzletünkben november 30-tól (1053 Budapest, Magyar utca 44, hétköznap

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

11. Filatéliai gyorsárverés

11. Filatéliai gyorsárverés 11. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. január 18. és 23. között.

Kitöltési útmutató az E-adatlaphoz V1.2

Kitöltési útmutató az E-adatlaphoz V1.2 Kitöltési útmutató az E-adatlaphoz V1.2 Változás jegyzék Módosítás dátuma Módosítás jellege Érintett oldalak 2014.10.03 Változás 4. oldal 2014.12.10 Kiegészítés 3. oldal 2. ú melléklet Leírás NYOMT_AZON

8. Filatéliai gyorsárverés

8. Filatéliai gyorsárverés 8. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. október 24-31. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

Pillér Takarékszövetkezet

Pillér Takarékszövetkezet Hirdetmény szolgáltatás díjairól forgalmazott és már nem forgalmazott lakossági és vállalkozói számlákra/számlacsomagokra vonatkozó devizakülföldi/devizabelföldi természetes- és nem természetes személyek

FILPROK 2015 árverés 2015. október 17. 13:30

FILPROK 2015 árverés 2015. október 17. 13:30 FILPROK 205 árverés 205. október 7. 3:30 Külföld Levelek, díjjegyesek Ausztria 96 Alkalmi bélyegzés. európai ifjúsági filatéliai tábor, Trautenfels 00 2 Ausztria 974 Salzburg díjjegyes futott levlap 00

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31. között.

SZÁLLÍTÁSI SZABÁLYZAT

SZÁLLÍTÁSI SZABÁLYZAT SZÁLLÍTÁSI SZABÁLYZAT A DHANVANTARI Kft. a logisztikai szolgáltatást szerződött partnerei útján látja el. A termékek központi raktározása M5-Gyál Business Parkban (cím: 2360 Gyál, Bem J. u. 32.), az AUTÓKER

72. Filatélia gyorsárverés

72. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkettedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. február 20-21-22-én, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

Nagykövetségek March 13.

Nagykövetségek March 13. Nagykövetségek 2007. March 13. Albánia Albán Köztársaság Magyarországi Nagykövetsége Cím: 1026 Budapest, Gábor Áron u. 55. Telefon: +31 1 326 8905 Algéria Algériai Demokratikus Népi Köztársaság Magyarországi

ÁR- ÉS ZÓNA- TÁBLÁZAT 2017

ÁR- ÉS ZÓNA- TÁBLÁZAT 2017 ÁR- ÉS ZÓNA- TÁBLÁZAT 2017 2 DHL GLOBALMAIL BUSINESS HOGYAN MŰKÖDIK? JELLEMZŐK Tegye borítékba, és címezze meg a leveleket. Csomagolja be a leveleket a DHL-től kapott dobozba vagy zsákba. Töltse ki a légi

A Posta bérmentesítési jelzései

A Posta bérmentesítési jelzései A Posta bérmentesítési jelzései 1. Készpénzzel történő bérmentesítés jelzése Közvetlen készpénzfizetés jelzése IPH-s postákon: Postabélyeget helyettesítő bérmentesítési jegy (IPH: Integrált Postahálózati

25. Filatéliai gyorsárverés

25. Filatéliai gyorsárverés 25. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. okt. 31 nov. 6. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

73. Filatélia gyorsárverés

73. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenharmadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. március 6-7-8-án, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

3. Filatéliai gyorsárverés

3. Filatéliai gyorsárverés 3. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 2-9. között. Ajánlattételi

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL

JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL KÖZPONTI STATISZTIKAI HIVATAL Az adatszolgáltatás a statisztikáról szóló 1993. évi XLVI. törvény (Stt.) 8. (2) bekezdése alapján kötelező. Nyilvántartási szám: 1036 JELENTÉS A KERESKEDELMI SZÁLLÁSHELYEKRŐL

VÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén

VÁZLATOK. II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai. közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában: Alpokban, Kárpátok vidékén VÁZLATOK II. Közép-Európa társadalomföldrajzi vonásai Népek, nyelvek, vallások Európa benépesedésének irányai: Ázsia, Afrika alpi típusú emberek közepes termet, zömök alkat Kis-Ázsia felől Közép-Európában:

LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. szeptember 18 péntek, 20 óra

LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. szeptember 18 péntek, 20 óra 29. Filatélia árverés LEVELEZÉSI ÁRVERÉS Ajánlatadási határidő: 2015. szeptember 18 péntek, 20 óra Az árverés anyaga megtekinthető üzletünkben szeptember 9-től (1053 Budapest, Magyar utca 44, hétköznap

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október