1. Filatéliai gyorsárverés

Download "1. Filatéliai gyorsárverés"

1 Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban február 28. és március 7. között. Ajánlattételi határidő: március 7. szerda - interneten óráig - egyéb módon, elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők március 9-én, pénteken órától! Maradékeladás: március óráig Címünk: 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Tel: fax: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 17% TELEFONSZÁMUNK MEGVÁLTOZOTT!!! IRODÁNKBAN LINDNER ÉS LEUCHTTURM GYŰJTÉSI KELLÉKEK KAPHATÓK! ÁRLISTA A HÁTOLDALON TALÁLHATÓ!

2 Árverési feltételek Az árverésen való részvételhez regisztráció szükséges, melyhez a következő adatokat kötelező megadni: teljes név, lakcím, telefonszám, . Az aktuális árverésre ajánlatot tenni telefonon, faxon, ben, levélben, illetve a weboldalon keresztül lehetséges. Ha a honlapon keresztül licitál, akkor az árverés utolsó napján este óráig várjuk az ajánlatokat, minden más esetben csak óráig tudunk liciteket fogadni. Később érkező licitek esetén reklamációt nem tudunk elfogadni! Online ajánlattételre csak az oldalra való bejelentkezés után van lehetőség. Ehhez a megadott cím és jelszó szükséges. A licitálás licitlépcsők szerint történik, melyek a következők: -500Ft 50Ft Ft 200Ft Ft 500Ft Ft 1000Ft Ft 2000Ft Ft felett 5000Ft Vásárlói jutalék: 17% Ajánlatokat csak a licitlépcsők betartásával tudunk elfogadni! Azonos licitek esetén minden esetben a korábban megtett ajánlat nyer. A honlapunkon az egyes tételeknél sosem a legmagasabb ajánlat látszik. A minimális ajánlat mezőben a második legmagasabb ajánlat egy licitlépcsővel megnövelt értéke látható. Így tehát a minimális ajánlat nem feltétlenül egyezik meg a tétel megnyeréséhez szükséges összeggel! Mindennemű összebeszélés, vagy vállalkozás, amely arra irányul, hogy egy harmadik személyt szerfelett magas kínálatra rávegyen és így megkárosítson, tilos és az árverésekről való kizárást vonja maga után. Az árverésre kerülő tételek a kihirdetett formában megtekinthetők. A tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt, abban az állapotban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. Ajánlat törlésére a Fodor Aukciósház Kft. nem kötelezhető, azonban kivételes és indokolt helyzetben végrehajtható. A megnyert tételekre a Fodor Aukciósház Kft. jutalékot számol fel.

3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 3 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukció Kkt. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: 1. Minőségi Nemes- és fémpénzek, emlékérmek: BU (Brilliant Uncirculated) határozottan intenzív fényű, nincs különbség az alapsík és a kiemelkedő relief megjelenése között PP (Proof) tükörfényes alapsík, a kiemelkedő részek mattírozottak PL (Prooflike) tükörfényes alapsík, de a kiemelkedő részek nem mattírozottak 1 verdefényes forgalomba még nem került, hibátlan 2 kiváló a legkiemelkedőbb részeken kopott, picit karcos 3 nagyon szép a kiemelkedő részek nagyon területen kopottak, de az érme világosan felismerhető 4 szép a felület erősen laposra kopott 5 jó azonosítható

4 Bankjegyek: I új bankjegy, hajtatlan, forgalomban nem volt, megőrizte kiadáskori jellegét II egyszer-kétszer hajtva, hibátlan sarkok, bankjegy anyaga és színe nem sérült III többször hajtott, sarkai lekerekítve, enyhén szennyezett, papírhiány nélkül IV erősen használt, szakadt, gyűrött, szennyezett, foltos, kisebb lyuk megengedett Bélyegek: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom 2. Anyagrövidítések Ag ezüst Au arany Br bronz Ff fehérfém CuNi réz-nikkel Alu - alumínium Zn - horgany Bi - billon 3. Egyéb ph peremhiba k karc f füles ly lyukas h hajlított juszt jusztírozási nyom jav javított kcs körbecsiszolt ki kitörés kny korróziónyom lh lapkahiba ly- lyukas rep repedt ü ütés v - vágás Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

5 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: info@fodoraukcio.hu Tartalomjegyzék: Filatelista irodalom, katalógusok, berakók, kellékek Amerikai Egyesült Államok Anglia (Nagy-Britannia) Anglia (Nagy-Britannia) gyarmatai, területei Ausztrália Ausztria Osztrák posta Kréta Osztrák posta Levante Belgium Csehszlovákia Finnország Grönland Görögország Hollandia Izland Kanada Kínai Népköztársaság Litvánia Németország Ónémet államok Deutsches Reich Szovjet zóna és NDK Amerikai és Brit zóna és NSZK Portugália Románia Svájc Szovejtunió Tannu-Touwa Törökország Ukrajna Vegyes külföldi tételek Külföldi tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Nagy külföldi tételek, gyűjtemények, összeállítások Magyar tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Nagy magyar tételek, gyűjtemények, összeállítások Teljes ívek, összefüggések Tévnyomatok, különlegességek es kiadás es kiadás as kiadás

6 Fodor Aukciósház Kft. Tel: Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: info@fodoraukcio.hu 1864-es kiadás OPM hírlap- és hírlapilleték bélyegek es kiadás es kőnyomatos kiadás es réznyomatos kiadás Újnyomatok Távírda bélyegek, táviratok Levélborítékrajzú kiadások Turulos kiadások és bérmentesítések Bosznia-Hercegovina I. vh. katonai posta, hajóposta, ballonposta Küldemények Baranya kiadás SHS, Fiume Nyugat-Magyarország /26 Koronainfláció küldeményei /24 Hivatalos Pengő-fillér időszak küldeményei Területváltozások, visszatért bélyegek II. vh. Tábori posta, hadifogolyposta Soproni kiadás Inflációs küldemények Forint-fillér időszak küldeményei Céglyukas küldemények, bélyegek Portóbélyegek, portós küldemények Hotelposta, magánposta, DDSG Kárpátalja postatörténet Sport, olimpia bélyegek, küldemények Okmánybélyegek, okmánybélyeges iratok Parafilatélia, levélzárók Pengő-fillér névértékű bélyegek Forint-fillér névértékű bélyegek Vágott bélyegek Magánkiadások, emlékívek Papírrégiségek, érdekességek Magyar városképes lapok Külföldi képeslapok Motívum képeslapok Póttételek Kellemes licitálást kívánunk!

7 Filatelista irodalom, katalógusok, berakók, kellékek 1. Lindner 32 fekete lapos album, bordó színben ÚJ!! Leuchtturm Grande albumlap, fekete, 5db 5 soros, ÚJ! Leuchtturm Grande albumlap, fekete, 5db 5 soros, ÚJ! Leuchtturm filacsíkok 100g, 33-92mm, fekete, ÚJ!! Leuchtturm kézi UV-lámpa, ÚJ!! Leuchtturm nagyító 6x-os, világítós, ÚJ!! Leuchtturm nagyító 3x-os, 75mm átmérőjű, ÚJ!! Lindner magyar albumpótlás 7 évfolyam ig, eredeti bontott csomagolásban, használatlan! Lindner gyűrűs album, előnyomott albumlapokkal francia polinéziai bélyegekhez az os évfolyamoknak, tokkal, nagyon jó állapotban! kötetes előnyomott LINDNER Falzos album új állapotban, jócskán a beszerzési ár alatt kikiáltva Lindner gyűrűs album, előnyomott és házi készítésű magyar albumlapokkal ös évfolyamoknak, tokkal (nem hozzávaló) Lindner gyűrűs album, előnyomott magyar albumlapokkal es évfolyamoknak, tokkal (nem hozzávaló) Lindner gyűrűs album, előnyomott magyar albumlapokkal ös évfolyamoknak, újszerű állapotban! Lindner gyűrűs album, előnyomott magyar albumlapokkal 1986/87 és 1990-es évfolyamú albumlapokkal, újszerű állapotban! Lindner gyűrűs album, előnyomott magyar albumlapokkal es évfolyamoknak, újszerű állapotban! Lindner gyűrűs album, előnyomott magyar albumlapokkal es évfolyamoknak, tokkal, újszerű állapotban! db nagyalakú, 41db kisalakú cserefüzet SAFE gyűrűs album, 14 gyűrűvel, benne 5db osztott fehér lappal Abria rugós albumfedél, kék színű, szép állapotban! db Abria rugós albumfedél + 1db KABE rugós fedél, benne 10db lappal Jászai: A magyar bélyegek katalógusa (használt) db angol ill. amerikai árverési katalógus /2005. MICHEL Deutschland Katalog Stanley Gibbons: COMMONWEALTH et EMPIRE STAMPS katalógus.1500 Amerikai Egyesült Államok kb. 160db USA bélyeg: előérvénytelenített és céglyukasak Anglia (Nagy-Britannia) db főként angol levél, nagyalakúak, sokbélyegesek is Anglia (Nagy-Britannia) gyarmatai, területei Becsuamaföld 1Pound Brit Középafrikai Protektorátus VII. Edward 10Shilling RITKA Fiji VII.Eduard 5Sh revenue, V.George 1Pound revenue, V.George 5Sh postai Ausztrália Pound-os kenguru SPECIMEN (S.G. 250 Font)

8 Ausztria db 6 kr; 1 db 9 kr bélyeg "Recomandirt" bélyegzésekkel / 3 Stk. 6 kr; 1 Stk. 9 kr Marke alle mit "Recomandirt" Stpl kr bélyeg hátoldali tükörnyomattal / 9 kr mit Spiegeldruck auf der Rückseite kr "K.K. FILIALPOSTAMT MARBURG" bélyegzéssel / 6 kr gest db 10 kr bélyeg %-os betűvízjelekkel / 7 Stk. 10 kr Marken mit Buchstabe-WZ (70-90 %) db 2 kr bélyeg %-os betűvízjelekkel / 7 Stk. 2 kr Marken mit Buchstabe-WZ (70-90 %) levél Salzburgból Budapestre osztrák-német vegyes bérmentesítéssel Osztrák posta Kréta Osztrák Posta Krétán, Mi 9 10 C/10 H ( 80,-) / Österreichische Post in Kreta Osztrák Posta Krétán, Mi 12, 5 C/5 H ( 140,-) / Österreichische Post in Kreta Osztrák posta Levante 39. Lombard-Velence, 15 Cmi pár kivágáson "MESTRE" / Lombardei-Venetien, 15 Cmi in Paar auf Ausschnitt Lombard-Velence, 2 db 15 Cmi bélyeg 9 mm-es ívszéllel! / Lombardei-Venetien, 2 Stk. 15 Cmi Marken mit 9 mm Bogenrand! Lombard-Velence, 30 Cmi bélyeg kivágáson, keresztben RECOMANDATA bélyegzéssel / Lombardei-Venetien, 30 Cmi auf Ausschnitt schräg "RECOMANDATA" Belgium Vöröskereszt (Mi ; 75 ) Csehszlovákia IX.11 2,40Kcs bérment. levél cenzúrával Kosice-Bp Finnország pen (Mi 8 A y; 160 ) db finn levél, az egyik katonai cenzúrával db finn levél, mindkettő polgári cenzúrával Helsinki-New York első repülés ajl. légiposta levlap Grönland Forgalmi bélyegek összeállítás teljes sorok Görögország 49. Ógörög pénzek (Mi ; 50 ) Hollandia 51. Gyermekekért sor (Mi A; 100 ) Izland Mi sor párban Kanada Olimpiai bélyegek postai díszkiadásban (5klf. sor) Kínai Népköztársaság 54. Aranyhalak sor (Mi ; 400 ) átlagos minőség

9 Kínai légiposta képeslap 2 bélyeges bérmentesítéssel Bp-re Teljes évfolyam postai díszkiadásban Teljes évfolyam postai díszkiadásban Litvánia Óceánrepülés sor, Mi Sport sor Mi (** ár 50 EUR) Cserkész sor Mi (50 EUR) Kosárlabda Európabajnokság sor Mi (**30 EUR) Németország Zeppelin Südamerikafahrt Private Nachdruck (magán utánnyomás) Zeppelin Polarfahrt Private Nachdruck (magán utánnyomás) Zeppelin Chicagofahrt Private Nachdruck (magán utánnyomás) Ónémet államok Helgoland (Mi 1-4; kb. 320 ) (garancia nélkül) Helgoland 65Schilling garancia nélkül (Mi 4; körpecsét töredék, 320 ) Helgoland Mi tévnyomat; kb. 480 (garancia nélkül) Helgoland 7db bélyeg, közte az 1890-ben kiadott 6Schilling-es fogazott (garancia nélkül) Helgoland Mi (40 ) Deutsches Reich Zeppelin 1RM (Mi 455; 32 ) klf. sorozat (Mi ; ; ; ; 380 ) Szovjet zóna és NDK 72. Drezdai Képtár (Mi ; 40 ) Reprezentatív postai kiadvány, jobb értékű bélyegek befalcolva (pl Marx - blokkpár) (falcos ár 430 ) + néhány modern FDC Űrrepülés kisív (2 db) (Mi ; 91 ) Amerikai és Brit zóna és NSZK db levél zóna bélyegekkel, közte ajánlott is Automata 21 érték (nominál 28,10DM) db nemzetközi csomagszállító levél, magas értékű bérment Portugália 78. Tengerész Henrik (Mi ; 45 ) Románia lei, 2 lei távirdabélyegek db klasszikus bélyeg: Románia Mi 167C; 198; 206; 207; ; Dél - Dobrudzsa sor (Mi ; 120 ) Cserkész (Mi ; 110 ) Svájc 83. Pro Juventute (Mi 117, ) (113 ) / db Pro Juventute sor (Mi , , , ; 20 ) / 4 Stk. Sätze...800

10 db nemzetközi csomagszállító levél, magas értékű bérment db nemzetközi csomagszállító levél, magas értékű bérment db nemzetközi csomagszállító levél, magas értékű bérment Szovjetunió 88. Polar - év 1 Rubel (Mi 411 A, 200 ) Okt. forradalom 10, 15, 20, 30 Kop (Mi K; 44 ) Bakui komisszárok 20 kop; 40 kop (Mi 459; 461; 30 ) I.vh. Évford. 10 Kop, 20 Kop; (Mi 495, 497; 100 ) Repülő 80 kop. (Mi 576; 20 ) Moszkvai épületek 10, 20, 50, 80 kop; 1 Rubel (Mi ; ; 53 ) Tannu-Touwa / db klf. bélyeg db klf. bélyeg, nem teljes sorok (35 ) Képes sorozat (Mi 41-48; 55 ) Törökország Ajánlott levél dekoratív bérmentesítéssel, török és osztrák cenzúrával Ukrajna Kis összeállítás: Mi 1-5 színváltozatokkal, Mi 39, 67-70, I-XIV. (3 teljes sor + 1 bélyeg) Vegyes külföldi tételek 99. Laosz, Ramajana - eposz (Mi 43-48, 30 ) Osztrák posta Krétán Mi20,22 + 5db Montenegro bélyeg Monaco első repülő sora + Örmény hiányos sor Togo és Djibouti repülő sorok db Mozambik + 9db Dominica bélyeg (hiányos sorok) Pápua Új-Guinea 23db bélyeg + Ceylon UPU sor Angol és francia gyarmati blokkok, sorok jó értékekkel Antigua és Barbuda sorok egyedi darabok (50db bélyeg) db svéd, 1db csehszlovák nemzetközi csomagszállító levél, magas értékű bérment Külföldi tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron különböző Dánia, Finnország, Hollandia blokk, kisív, füzet Érdekességek kis berakóban, tükörnyomat, elfogazás (szélesre, keskenyre fogazás) színelcsúszás, felirathiány stb. (kb. 110 bélyeg) Kína, Macau, 3 különböző blokk példányban St. Lucia, Guinea, 2 különböző komplett lepke sor (37 ) Olaszország különböző komplett kiadás (245 ) Dánia Mi (min. 115 ) Dánia 1905/1917. Mi 42-6A + 43B, 45A a falcos, (81,50 ) Románia Mi (220 ) Olaszország különböző komplett kiadás (121 ) Olaszország különböző komplett kiadás (347 )

11 118. Dánia Mi (min. 75 ) Dánia 1918/1920 Mi (15 érték) a falcos 99 (98 ) Olaszország érték, garancia nélkül (2125 ) Olaszország Mi A (** ár 250 ) Olaszország csőposta, légiposta, komplett kiadások (** ár 491 ) Olaszország komplett kiadás (** ár 185 ) Olaszország db jó érték (** ár 887 ) Franciaország Mi 231 garancia nélkül (9000 ) Olaszország különböző komplett kiadás (**ár 195 ) Olaszország Mi (**ár 190 ) Olaszország Mi (**ár 200 ) Olaszország Mi (**ár 300 ) Olaszország Mi érték (**ár 300 ) Olaszország Mi (**ár 185 ) Olaszország Mi (**ár 240 ) Olaszország Mi (**ár 350 ) Olaszország Mi (**ár 300 ) Olaszország Mi (**ár 135 ) Olaszország Mi (**ár 300 ) Olaszország Mi (**ár 360 ) Olaszország Mi (**ár 200 ) Olaszország Mi (30 ) Olaszország Mi (**ár 170 ) Dánia 1948/1951 Mi (21 érték) (70 ) Olaszország Komplett kiadások (**ár 410 ) Olaszország különböző komplett kiadás + 1 bélyeg (555 ) Olaszország Mi 760(**) (*) (*)(**ár 300 ) Szovjetunió Mi kisívben 20x (500 ) Aland kis tétel komplett kiadások (62,90 ) Litvánia Mi kisívben 12X (48 ) Norvégia Mi kisív 15x (112 ) Nagy külföldi tételek, gyűjtemények, összeállítások 149. Komplett BERLIN gyűjtemény falcmentes Leuchtturm berakóban (kb. 350 ) NSZK hiányos gyűjtemény Wermsdorf előnyomott bélyegalbumban (kb. 400 ) NSZK elsőnapos (Ersttagblatt) kisgyűjtemény kb. 240 db (1981 / / 10) gyűrűs berakóba rendezve Szovjet kisgyűjtemény 8 lapos berakóban, nagyrészt sorok, 8 db blokk (kb. 240 ) kb 2000 db klf. Használt bélyeg, az európai szocialista orsz. + Kuba, 16 lapos berakóban Európai forgalmi tömeganyag 16 lapos berakóban kb. 450 féle, kb db Francia gyarmat összeállítás 4 lapos berakóban (kb. 800db) Több ezer bélyeg a világ minden tájáról sok gyarmati kiadással 30 lapos LINDNER berakóban kb. 1000db osztrák bélyeg, sok forgalmival, néhány jobb értékkel 10 lapos közepes berakóban

12 Angol kisgyűjtemény (kb. 350db), 6 lapos közepes berakóban Svédország + Württemberg hiányos gyűjtemények előnyomott albumban Spanyol kisgyűjtemény (kb. 520db), 8 lapos közepes berakóban USA (kb. 800db), Argentína (kb. 400db) bélyeg 8 lapos Schaubek berakóban Német (I. vh. megszállás is), francia, finn, bulgár, bajor hiányos gyűjtemények Schaubek albumlapokon Külföldi hagyatéki anyag 9db közepes berakóban + pergamen zacskókban Jugoszláv kisgyűjtemény (kb. 800db), 8 lapos közepes berakóban Angol gyarmati kiadások (kb. 450db) + Kanada (kb. 200db) 8 lapos berakóban Amerika (Brazil, Bolívia, Chile, Kuba, USA, Ecuador, Haiti, Honduras, Nicaragua, Panama, Paraguay, Urugay, Venezuela), Afrika, Ázsia bélyegek (kb 3400db) 25 lapos berakóban Bulgária (kb. 800db) Albánia (kb. 250db) 8 lapos berakóban Dánia (kb. 400db), Izland (kb. 50db), osztrák (kb. 150db) 8 lapos berakóban Izrael (kb. 350db), Svájc (kb. 650db), Közel-Keleti Államok (kb. 500db) 16 lapos berakóban kg szűkre vágott külföldi kilósárú Európa előnyomott Turul album jelentős Csehszlovák, Észt, Jugoszláv, Német megszállás résszel /1960. min 450db 10-es köteg nagyrészt Német Birodalom, kevés NSZK Német összeállítás: 1077db NSZK, 167db Reich, 150db Ny-Berlin, 170db NDK rozzant berakóban Afganisztán (kb. 70db), Pakisztán (kb. 170db), Mongólia (kb. 250db) 10 lapos közepes berakóban Angol gyarmati kis összeállítás (kb.470db) 8 lapos közepes berakóban Kanada, Ceylon, Grenada, Mauritius, Jamaica, Új-Zéland, Maldives, Malaya, Palesztina, bélyegek 12 lapos nagyalakú berakóban (min. 1000db) db klf Szlovákia, 61db klf. Csehország berakólapon Előszámozott NDK füzet, benne 1018db bélyeggel, közte jobbak is! II.vh. utáni helyikiadások + NDK gyűjtemény sok jó értékkel (BI.7; ) 1956-tól komplett 3db füzetbe ragasztva Hiányos fila kisgyűjtemény (752db) füzetbe ragasztva II.vh. utáni német helyi kiadások + NSZK gyűjtemény sok jó értékkel (1956-tól komplett) 2db füzetbe ragasztva Előszámozott NSZK füzet, benne 818db bélyeggel db osztrák FDC; + 17db CM levelezőlap Hiányos osztrák bélyegzett kisgyűjtemény (kb. 1200db) füzetbe ragasztva Nyugat-Berlin gyűjtemény (860db) jobb értékek is, rendezetten füzetbe ragasztva k. Vegyes külföldi tömeg 15 lapos Abria berakóban Ausztrál és Új-Zéland kb. 1600db főként képes bélyeg 12 lapos berakóban Karácsony motívum kb. 600db bélyeg füzetbe ragasztva db Dánia berakólapokon db osztrák képes bélyeg berakólapokon...800

13 k. Arab Államok (Ras Al Khaima, Jemen, Ruanda, Sharjah stb.) kb. 1500db 10 lapos Schaubek berakóban Vegyes tengerentúli anyag 12 lapos közepes berakóban: sorok, blokkok, kisívek is ENSZ-szervezetek (FAO, UNICEF, stb.) gyűjtemény 2db gyűrűs mappában db tengerentúli levél. dekoratív, szines bérmentesítések, ritka országok EUROPA motívum kiadások: tömeg, alk. boritékok, 3db nagyalakú, 1 mini berakóban db NSZK képes bélyeg berakólapokon Gomba motívumgyűjtemény: 185 klf. sor vagy blokk 32 lapos újszerű berakóban db NDK filatelista levél, közte blokkok is! ENSZ - Nemzetközi Gyermekév motívum kisgyűjtemény 70db albumlapra feldolgozva Magyar tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron különböző komplett modern sor különböző komplett modern sor különböző komplett modern sor Hadisegély II. sor (6600) kr zöld, III.o. oxidált példány (20.000) Hírlapbélyeg barnáslila (II.o.) kivágáson "GYÖRÖK" Jamboree sor Repülő 2P,5P (az 5P nem postabélyegzővel) Repülő 5P(II.oszt) (21000) Eucharisztikus blokk 2-szer Pax-Ting sor, 25x szép minőség (10.000) Repülő alap I. sor, 22x szép minőség (9900) Katona sor, 20x szép minőség (10.000) Királyok sor, 20x szép minőség (12.000) Repülő alap III. sor, 25x szép minőség (10.000) Vöröskereszt (Horthyné) kisívsor (18.000) Hadigondozás sor, 25x szép minőség (10.000) Repülő alap IV sor, 25x szép minőség (10.000) Újjáépítés sor, 20x (12.000) Szakszervezet sor 2-szer Roosevelt blokkpár, az egyik blokk szép minőségű, a másikon szokásos törések (50.000) SAS sor 4-szer szép minőségben Bem blokk erős töréssel, a bélyeg hibátlan (8000) Bélyegmúzeum 3-szor szép minőségben éves a magyar bélyeg blokksor (II.o.gumizás) (42.000) Jókai blokk 2x, szép minőség (14.000) Arany kisívsor 4x (12.000) szép min

14 Ezüst kisívsor 4x (12.000) szép min Liszt blokk 6x (10.200) szép min Vénusz-rakéta "ANY" kisív 6x (10.800) szép min Bélyegnap blokk 10x (9000) szép min Ikarusztól-űrrakétáig blokk 6x (10.800) szép min Labdarúgó VB blokk 7x (10.500) szép min Malária kisív 12x (9600) szép min különböző blokk, kisív IBRA blokk, fogazatlan, "Magyar posta ajándéka" (42.000) (II.o.gumi) Felszabadulás vágott négyestömb "Magyar posta ajándéka" (15.000) (II.o.gumi) Nagy magyar tételek, gyűjtemények, összeállítások 237. Magyar gyűjtemény a "nagyágyúk" nélkül, a sorok és a blokkok 1-1 berakóban, magas katalógus érték, MEGNÉZENDŐ TÉTEL!! db küldemény a kezdetektől az 1920-as évekig, vegyes minőség! Magyar gyűjtemény. Sok jó, ritka sorral, pl. 1927, 1936, repülő stb. 8 lapos berakóban. Katalógus ár kb Ft Hiányos magyar gyűjtemény füzetelve db magyar bélyeg, sok teljes sorral, jó értékekkel, 13 lapos berakóban Vegyes hagyatéki anyag: magyar és külföldi bélyegek (albán, spanyol, szlovák, szovjet, NDK, ívárú) berakóban, nagyrészt rendezett anyag. Hozzá kb. 50db régi csomagszállító, modern levelek stb... Érdekes, sokrétű megnézendő anyag! Arató, parlament, Hivatalos, Portó rendező jellegű postatiszta összeállítás, sokszáz bélyeg 8 lapos berakóban Hiányos magyar gyűjtemény 20db albumlapon feldolgozva (31.180) Magyar megszállás, portó, hivatalos bélyegek kis berakóban kb. 2kg áztatott magyar bélyeg sok képessel, jobb értékek is Magyar használt tömeganyag 26 lapos Schaubek berakóban (13 lapon vannak bélyegek) kb. 1500db db főként forgalmi bélyeg 8 lapos használt berakóban Kisgyűjtemény a korszak bélyegeiből, benne LUXUS ORBÉKés Szt. István blokkok ( ) db Aratós, Parlamentes bélyeg kg szűkre vágott magyar kilósáru /1990. közel db bélyeg (részben képes) bündliben ill. töredékekben, szépen rendezve gr áztatnivaló kivágás (Arcképek, Nagy Madonna, P-f) db küldemény az 1900 utáni időszakból, vegyes minőség! min. 100db alkalmi bélyegzés papírlapokon, levlapokon Magyar összeállítás, sorokból, néhány jobb értékkel, 10 berakólapon, 20 lapos berakóban Magyar használt gyűjtemény a nagyágyúk nélkül 2db előnyomott albumban (benne Lánchíd I.-II., 80 éves blokksor, stb.) Magyar postatiszta összeállítás (csak sorok) 12 lapos berakóban MAGAS NÉVÉRTÉK! Nagyrészt használt gyűjtemény "nagyágyúk" nélkül (min )

15 Kisgyűjtemény (csak sorok) a korszak bélyegeiből közepes berakóban ( ) Kisgyűjtemény a korszak bélyegeiből 16 lapos FILUX berakóban ( ) db magyar emlékbélyegzős küldemény, levlap, köztük régebbiek Kis FDC összeállítás 11db klf. kiadás (38.500) db klf. kiadás (43.350) db postatiszta bélyeg (kb ) db forgalmi köteg 5db bündlitálcán Magyar bélyegnapok tárgyú kiállítási gyűjtemény (86.200) Modern magyar anyag 6db nagyalakú és 7db kis ill. közepes berakóban sorok, blokkok vegyesen, MAGAS NÉVÉRTÉK! db FDC, néhány duplikáttal MBA sorszámig komplett magyar gyűjtemény, 20 lapos bőkötésű berakóban sor négyes összefüggésekben (közte Soó Rezső bélyeg is!) 12 lapos berakóban db magyar FDC, közte 40db blokk. Rendezett szép összeállítás (29.900) db magyar FDC, közte 28db blokk + 26 sorozat (MBA ) db alkalmi bélyegzés borítékok, lapokon, köztük korábbiak is db alkalmi boríték felbélyegezve, hkbélyegzővel, de nem futott, közte 9db blokk, 48db teljes sor %-ban postatiszta gyűjtemény előnyomott albumba filázva Magyar postatiszta gyűjtemény (csak sorok) 2db nagyalakú berakóban db blokk, kisív sok 90 utánival közepes berakóban db magyar képzőművészeti használatlan képeslap db magyar CM, közte 6 komplett sorozat %-ban postatiszta gyűjtemény előnyomott albumba filázva Magyar FDC összeállítás szép minőségű tétel (30.500) db emlékbélyegzős blokk (kb. 50 féle) CM összeállítás: 8db blokkból kitépett bélyeggel, 18db motívumsor, 30db esemény, 6db rövid sor, néhány duplikáttal db klf. Carte Maximum motívumsorozat db Carte Maximum blokkból kitépett bélyeggel db klf. évford-esemény CM + 7db rövid sor CM db magyar FDC, közte 35db blokk, 50db sor, részben bélyegzés nélkül Szinte komplett használt gyűjtemény előnyomott albumba filázva Hiányos vágott gyűjtemény: 63 motívum sor, 74 blokk, kb. 200db esemény bélyeg, általában II.o. minőség (kisebb ujjnyomok előfordulnak) Jó minőségű 32 lapos Lindner berakóban, magas katalógus érték! (min ) Szinte komplett használt magyar gyűjtemény előnyomott albumba filázva év magyar bélyegei (a 89-es év hiányos) 20 lapos jó minőségű berakóban ,4kg csomagszállító levél db díjjegyes levelezőlap használatlan, FDC, használt db magyar díjjegyes levelezőlap FDC és alkalmi bélyegzésekkel

16 db levél, levlap alkalmi bélyegzésekkel, jobb sorokkal db alkalmi ill. elsőnapi bélyegzésű, 34db postatiszta díjjegyes levlap %-ban komplett gyűjtemény, előnyomott albumba filázva, közte FDC-k kisívek, tartalmas anyag FDC összeállítás: 157db (kb. 130 féle) borítk, magas katalógus érték! UPU kiállítás gyűjtemény 12 albumlapon feldolgozva, külföldi bélyegek is Mezőgazdaságunk fejlődése kiállítási gyűjtemény 18db albumlapon Nobeldíjasok és Vöröskereszt témájú kiállítási gyűjtemények 9+12db albumlapon A Szent Jobb országjárása című kiállítási gyűjtemény 16db albumlapon feldolg Várak című gyűjtemény 17db albumlapon Színház és zene című gyűjtemény 14db albumlapon Alkalmi bélyegzések Pápa ünnepi rendezvényein című gyűjtemény 40 albumlapon + 12db dokum. külön Forradalom és szabadságharc című gyűjtemény 22db albumlapon Híres festők gyűjtemény 12db albumlapon, köztük CM-ek, külföldi bélyegek Festmények, képzőművészeti alkotások CM-eken 33 lapon 63db szép összeállítás Döbrente tárgyú gyűjtemény albumlapokon: bélyegek (benne Népviselet I.sor) + 34db dokum Ifjúsági témájú gyűjtemények 27db kiállítási lapon MBA (min ) Szőlő és bor, Védett állatok, Karácsony témájú gyűjtemények 40db kiállítási lapon Kossuth és a reformkor tárgyú kiállítási gyűjtemény 28 albumlapon Az államalapítás 1000éve kiáll. gyűjtemény 17db albumlapon Magyar történelem + Rákóczi szabadságharc témájú gyűjtemények 27db albumlapon Európai Unió, Fejér megye, Szovjetunió tárgyú gyűjtemények 29db albumlapon Széchenyi és a reformkor, Kossuth és a reformkor tárgyú 2 gyűjtemény 24db albumlapon db CM festménytémában, albumlapokon feldolgozva Magyar sikerek az Olimpiákon, A XVII. Nyári Olimpiai Játékok (Róma) 2 gyűjt. 24 lapon Széchenyi és a reformmozgalom kiáll. gyűjtemény 22db albumlapon A magyar ifjúsági bélyegkiállítások című gyűjtemény 72db albumlapon feldolgozva Úttörő mozgalom tárgyú gyűjtemény 24db kiállítási lapon feldolgozva Nagyoktóberi Szocialista Forradalom gyűjtemény 24db kiállítási lapon feldolg Teljes ívek, összefüggések Forgalmi bélyegek ívekben, ívtöredékekben (min. 3000db bélyeg) /1923. Parlament 3,50K, 15K, 400K, 500K, 1000K értékek teljes, ill töredékes ívekben (min. 80db minden értékből) (kb ) Repülő alap 30f + 20f (Horthy I.) hajtott teljes 100-as ívben Bélyegnap, teljes 10-es HAJTATLAN kisívben (9000) Bélyegnap teljes ív, több helyen nyitott (12.000) Bélyegnap, teljes hajtatlan ívben (4500) Bélyegnap teljes 8-as ívben (középen enyhe hajtás) (8000)

17 Bélyegnap, teljes hajtatlan ívben (3500) Bélyegnap teljes ívben (több helyen hajtott) Bélyegnap teljes ív (3000) Bélyegnap teljes hajtatlan ívben (3000) Bélyegnap teljes hajtatlan ívben (3000) Bélyegnap teljes hajtatlan ívben (3000) Sopron szelvényes bélyeg teljes hajtott ívben (12.000) Kepler 1Ft teljes (30-as) hajtott ívben (5000) Budavár 4Ft 20-as hajtott ívben (3000) Bábolnai ménes hajtott ívben (5000) Bábolnai ménes hajtatlan teljes ívben (5000) Karácsony 7Ft, 12Ft teljes hajtatlan ívben (4500) Történelmi hajók teljes ív (3500) Veszélyeztetett állatok, 2 eltérő fogazású ív (4500) Feszty-körkép 3db klf. kisív (5400) Bélyegnap-Hunfila kisív (5000) Európa, Cirkusz 62Ft teljes 16-os ívben (6000) Sakktörténet teljes hajtatlan ívben (6400) magyar hadsereg 40Ft teljes 25-ös ívben (4000) Európa: Vakáció teljes 6-os ívben (3000) FolKloriada 4 sorozatot tartalmazó teljes ívben (10.000) Kis magyar sakktörténet teljes hajtatlan ívben Magyar Sakktörténet teljes hajtatlan ívben Karácsony 48Ft 3db-os garnitúra sorszám nélkül (33.000) Karácsony 48Ft 3db-os garnitúra azonos sorszámmal (27.000) Karácsony: angyalkák, üvegdíszek, sütemények sorszám nélküli teljes 20-as ívben (33.000) Üzenet bélyegem 50Ft 35db-os teljes ívben (8000) Hungaroring 50Ft teljes 20-as ívben (6500) Üdvözlettel I. 52Ft Rózsák teljes 20-as ívben (9000) Üdvözlettel bélyegem III. 90Ft (kék) Rózsák teljes 20-as ívben (10.500) Szerelem bélyegem 52Ft teljes 20-as ívben (9000) Karácsony "BELFÖLD" angyalkák teljes 20-as ívben Üdvözlettel bélyegem "Belföld" teljes 20-as ívben (8500) Tévnyomatok, különlegességek Ft, az értékszám átnyomatával (MBA 41 s; Mi 40; ) db tévnyomat, lemezhibák, eltolódások, színhibák, elfogazások, Tartalmas, érdekes tétel 6 lapos közepes berakóban Turul 3f négyestömb, 2 bélyeg keskenyre fogazva Árvíz 5K, vágott, megsemmisítő lyukasztással Arató-parlament 40f négyestömb elfogazással, képbe fogazással Arató-parlament 3K jelentős középrész-eltolódással (II.o.gumi) Arató-parlament 3K kis papírránccal...800

18 Magyar bélyegek, 33db. Színátnyomattal Repülőposta 1K 50f / 75f fordított felülnyomással (garancia nélkül) Köztársaság Portó 40f fordított felülnyomattal Köztársaság Portó 50f fordított felülnyomattal Magyar Tanácsközt. 1K a felülnyomat gépszínátnyomatával Magyar Posta 1K négyestömb keret alá csúszott értékszámok! Magyar Posta 10K, a középrész gépszínátnyomatával Magyar Posta 10f és Arató 5K a számjegyeknél nyomási eltérésekkel MAGYAR POSTA portó 40f; a két szó között pont /24. Arató 800K, a jobb oldali értékszámban hiányos 8-as /23 Parlament 20K a KORONA szó fölött "kopott" nyomat + támpéldány /1923. Arató-parlament pár, az egyik bélyegen 2mm-es függőleges papírránccal /1924. Arató-parlament 5f ívsarki négyestömb elfogazással Petőfi sor vízjel nélküli cigarettapapíron Arató-parlament 800K/600K tévnyomat tömbben (min ) Jótékonyság 300K 11 1/4 fogazattal Jótékonyság 1000K zöldes papíron (8000) Pengő-fillér 16f párban ívszéli kettősfogazással, gyártási dátummal Szt. Imre 20f + 4f képbe fogazva Rákóczi 10f, a kép baloldalán hiányzó bajuszvég (4000) Rákóczi 10f négyestömb, a bal alsó bélyegen hiányos bajusszal Debrecen 6f, a POSTA szó "T" betűjén nyúlvány (7000) Korm. évforduló 20f "MÁRTON FEREN" felirattal (2500) Repülő Alap 6f, az értékszám alatt "tüske" (5000) Korm. arcképsor II. 1P, ívbehajlás miatt elfogazással Katona 8+12f négyestömb, a 2. bélyegen a katona lábán fehér folt Borítékdarab Széchenyi 10f párral, az alsó bélyegen "fehér hasú holló" lemezhibával Vöröskereszt 20f + 20f, a kereszt kb. 4mm-es jobbra tolódásával Felszabadulás 50f/8f jelentősen hiányos felülnyomással Felszabadulás 150f/12f részben hiányos felülnyomással Felszabadulás 6P/50f részben kettős felülnyomással Béke 4P, kis alapnyomat hiány, felülnyomat elcsúszással (II.o.gumi) Betűs "Alj -I." tévnyomat (8000) Betűs "Alj. I." tévnyomat (8000) Lovasfutár 500ezerP függőleges pár, értékszám eltolódással Milliós 6 db bélyeg elcsúszott értékszámokkal Vasútjubileum AP értékszám alatt festékcsík Repülő 20f pár, bal oldali bélyegen 2-es számjegynél "csónak" lemezhiba Centenárium 10f teljes ívben megsemmisítő lyukasztással Alkotmány sor ívközéprészes négyestömb (az 1Ft függőlegesen hajtott) (12.000) Alkotmány 60f, a piros szín lefelé csúszásával: fehér-piros-zöld zászló! Alkotmány 1Ft (vízjeles) ívsarki függőleges pár, a "T" bal oldalán vonalka Petőfi 40f függőleges pár, elfogazással

19 Petőfi 1Ft, bal oldalon nyomathiány + támpéldány Puskin blokkpár + bélyeg emléklapon, tervezők aláírásaival db Meghatalmazás ill. Érvényes bélyeg összefüggésekkel, duplikátok is! db Meghatalmazás ill. Érvényes bélyeg összefüggésekkel, duplikátok is! Ft-fillér portó 20f húszastömb, a 3. bélyegen "FILLÉR" értékjelzéssel Ötéves terv I. 8f ívsarki 8-as tömb a 29. ívhelyen a BÁNYÁSZAT szó előtt folt (25.000) Virág I. 1,70Ft ívszéli példány elfogazással Virág I. 30f hatostömb, színnyomatelcsúszással, 2 hosszú papírránccal Virág I. 40f, kb. 2mm széles papírránccal Virág 40f párban, fogazógép ugrása miatti elfogazással Virág I. 1Ft ívsarki párban, jelentős elfogazással Petőfi 1Ft függőleges pár, jelentős képbefogazással Repülő 3Ft, ragasztott papír miatt kb. 3mm-es nyomathiány Bem sor ívközéprészes függőleges 5-ös csíkban (II.o.minőség) Gyermek tévnyomat " UTÁNPÓTLÁSUNK A JÖVŐ HARCAIHOZ" (190000) Épületek 2Ft, a fogazógép ugrása miatt szélesebben fogazva /1953. Terv II. 60f ívsarki négyestömb, alul fogazatlanul Rákosi 60f ívközéprészes négyestömb, üres mezővel Rákosi 60f, 2Ft alsó üres mezővel (5500) Rákosi 60f, 2Ft alsó üres mezővel (2400) Rákosi 2Ft ívközéprészes négyestömb, üres mezővel Bányásznap 1Ft az értékszámban fehér pont (7000) Erdei állatok 20f vízjel nélkül (MBK 80 PONT) Erdei állatok 40f vízjel nélkül (MBK 80 PONT) Erdei állatok 1Ft vízjel nélkül (MBK 80 PONT) Erdei állatok 2Ft a barna szín (szarvas) átnyomatával Sztálingrád 60f, az értékjelzésben fehér folt Népviselet I. 40f és 1,70Ft szépia színű egyképes próbanyomati, vj. nélküli papíron "MINTA" felülnyomással, BÉVI tanúsítvánnyal Épületek II. 30f, ívszéli példány, jobb oldalon fogazatlan Sztálin gyászblokk "KÉZISAJTÓS" változat (60.000) Népstadion 20f vízjel nélküli tizes kisívben (5000) Rovarok 80f színnyomathiánnyal (MBK 400 PONT) Tanácsköztársasági emlék 60f hiányos értékszám + támpéldány párban (4000) Tanácsközt. Emlék 60f a 6-os szám szárán hiány (13.000) Repülőnap bélyegfüzet 40f, 50f, 60f bélyegek tizes tömbökben (32.000) Alkalmi boríték, a rajta lévő Gyümölcs 60 f bélyegen, a tervező nevéből az "L" hiányzik Költők 1Ft párban, bélyegezetlen filás ívből, elfogazással Tarajos réce, ívsarki hármascsík középső bélyege Kutyafajták 1Ft ívsarki hármascsík, a középső bélyeg függőlegesen kettősfogazással, "tarajos" réce NOSZF 60f vízszintes párban, függőleges fogazat elcsúszásával Postáskórház 10Ft + 5Ft, a "t" jelnél kis fehér folt...800

20 Virág 40f teljes ívben, a 28. ívhelyen a HUNGARICUM szó után fehér pont Televízió 2Ft "B" jobb oldali üres mezővel (8000) Érvényes 3Ft bélyeg enyhe falcnyommal Madarak 10f, Vívó VB 20f, Arany 1,70Ft kisív megsemmisítő lyukasztással Balaton 1,70Ft, a hal fején nagyméretű folt (6000) Haydn - Schiller blokk dupla alapnyomattal, nyomdai megsemmisítő lyukasztással Levelező hét, hajtatlan 20-as ívben, a 8. ívhelyen "kék folt a kézen" Bólyai Farkas 60f, a kép alatt illesztőkereszttel (4000) Vénusz Rakéta ÁNY kisív, a második bélyegen a fátyolban kis vonalka Ragadozó madarak 60f négyestömb, a bal alsó bélyeg "MÁGYAR" lemezhiba (4000) Népviselet II. 60f, 1,70Ft, 3Ft szépia színű háromképes próbanyomata, vj. nélküli papíron "MINTA" felülnyomással, BÉVI tanúsítvánnyal Műkorcsolya EB blokk, keret alatt "nyílhegy" (4000) Erzsébet-híd sor és blokk, az "Erzsébet híd építőinek" sorszámozott kis berakóban Barackfajták: 2,60Ft a levélen sárga folt, 3Ft levélen zöld folt Marx "SFMÉNYEK" felirattal négyestömbben (18.000) Marx 60f "SFMÉNYEK" lemezhibás bélyeg teljes ívben Mese 60f 2féle eltérés: a kéz és fej között kék pont, fej felett fekete pont évesa a Magyar Posta "talpas" blokk, alk. bélyegzéssel, enyvezetlen FILÁ-s példány éves a Magyar Posta blokk "ostorszíj" hiányzik + támpéldány Virágok 20f hármascsík, 2 bélyegen színátnyomattal Olimpia blokk, a második hölgy háta mögött a célszalag megszakad + támpéldány Dunakanyar 40f 12-es ívrészlet, a jobb felső bélyegen a kupolánál kék csík Öttusa VB alk. bélyegzős boríték, a 2Ft-os bélyegen a zöld szín elcsúszásával Bp Bélyegnap blokk feketenyomat (17.000) Radnóti bélyeg 40-es ívben, az évszámban az "1" számjegy kisebb nagyobb hiányával Bélyegnap blokk, középen fogazatlan, "Magyar posta ajándéka" (30.000) Madarak 5Ft, a fekete szín kettősnyomatával + támpéldány (ld. a keretnél!) IBRA-POLSKA 4Ft-os bélyeg a sárga és piros színek hiányával ( ) Csontváry-blokk 2 féle színárnyalatban (rózsaszín sziklák) éves a levélborítékrajzú bélyeg blokk, jobb alsó bélyegen az "o" betűben kis kampó éves a levélborítékrajzú bélyeg blokk, jobb alsó bélyegen az "o" betűben kis kampó FDC-n éves az UPU blokk "Magyar Posta Ajándéka" II. o. gumi (36000) Visegrádi műemlékek blokk hétjegyű sorszámmal bélyegezetlen FDC-n Postagalamb Olimpia bélyeg párban a felső bélyeg szelvényén 4mm-es lemezhibával Rákóczi 1Ft párban, a felső bélyegen arany folttal a bélyegszélen Téli Olimpia 80f hatostömb a páros szín lefelé tolódásával Bélyegnap küldöttközgyűlés vágott "MAGYAR POSTA AJÁNDÉKA" (17.000)

21 db "Pannónia1" tévnyomatos blokk, közelálló sorszámokkal (24.000) Moszkvai Olimpia 40f ívsarki négyestömb, a 2. bélyegen "MAGYAP" felirattal Moszkvai Olimpia 40f használt ívben, a 2. ívhelyen "MAGYAP" tévnyomat Duna blokk sötétbarna ill. piros sorszámmal (2 db) Rózsa-blokk, a bal oldali rózsában sárga pötty Amerigo Tot szobrászművész kiállítási emléklap a szobrászművész sk. aláírásával Szarajevó Téli Olimpia 5 értéke párban (6000) Szarajevó Téli Olimpia 5 értéke párban (6000) Szocfilex 2Ft bélyeg jobbra tolódott fogazással Zsidó művészet 1Ft használt ívben, 11. ívhelyen "198" hiányos évszám Kulturális Fórum blokk, a francia zászlóban fehér gyűrű Bélyegkincstár, az Európai Értekezlet blokk feketeszámú feketenyomatával (13.980) Bélyegkincstár, a Csúcstalálkozó blokk zöld számos feketenyomatával (13.360) db klf. MINTA blokk Bélyegkincstár, a Réce blokk fekete sorszámos feketenyomatával (16.200) Bélyegkincstár, a Pro Philatélia blokk fekete sorszámú változatával (16.780) Bélyegkincstár, a hologramos Címer blokk fekete hátoldali sorszámozású változatával (38.370) A Magyar Posta 1992-ben kibocsátott bélyegei postai kiadvány, az EUROFILEX-blokk ajándék változatával (15.910) Jeles magyarok sor ívszéli, vonalkódos ötös csíkban (min. 7000) Halasi csipke feketenyomat blokk (12.000) Halasi csipke feketenyomat blokk (12.000) Sellye János bélyeg (MBA 4913), függőleges oldalon 11 1/2 helyett 12 1/2 fogazással es kiadás db II-III. oszt. küldemény, ill. előlap kr kézi papír PESTH (12.000) db 3 kr; 1 db 6 kr bélyeg "ZENGG" dátumos részbélyegzéssel (Gudlin 300 p) / 3 Stk. 3 kr; 1 Stk. 6 kr Marken mit Stempelteil mit Datum "ZENGG" kr "SZENITZ" téglabélyegzéssel (Gudlin 200 p) / 6 kr mit Ziegelstpl es kiadás Hírlapbélyeg "IPOLYSÁG" (10.000) as kiadás kr "Cs " (MBA 25; ) es kiadás kr "KOMÁROM" részbélyegzéssel (3000) Levél 15kr ALT-ORSOVA-TEMESVÁR-ARAD (megviselt állapot) kr bélyeggel bérment. levél LIPTÓST.MIKLÓS - Buda OPM hírlap- és hírlapilleték bélyegek Miskolczi értesítő címlapja 1kr hírlapilleték bélyeggel

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I,

1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, 1 oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1945 793-818 Felszabadulás (I) 5200 5200 819 Bajcsy-Zsilinszky 200 300 25000 820-862 Kisegítő I, II, III. 1960 2280 863-866 Béke (I) 500 800 864Tny Tévnyomat:

20. Filatéliai gyorsárverés

20. Filatéliai gyorsárverés 20. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 18-24. között. Ajánlattételi

15. Filatéliai gyorsárverés

15. Filatéliai gyorsárverés 15. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 19 24. között.

1 Michel MBÁ 2018.évi katalógus árak (**) (o) ( )

1 Michel MBÁ 2018.évi katalógus árak (**) (o) ( ) 1 Michel MBÁ 2018.évi katalógus árak (**) (o) ( ) 1960 1650-1659 1713-1722 Várak I. 2000 400 30000 1660-1667 1723-1730 Halasi csipke 800 300 6000 1668-1674 1731-1737 Olimpia Squaw Valley 600 250 4000 1677

2. Filatéliai gyorsárverés

2. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. március 27. és április 4. között. Ajánlattételi határidő:

55. Filatéliai gyorsárverés

19. Filatéliai gyorsárverés

19. Filatéliai gyorsárverés 19. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 27 - július

17. Filatéliai gyorsárverés

17. Filatéliai gyorsárverés 17. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.

28. Filatéliai gyorsárverés

28. Filatéliai gyorsárverés 28. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 10-15. között.

29. Filatéliai gyorsárverés

29. Filatéliai gyorsárverés 29. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 31. és február

23. Filatéliai gyorsárverés

23. Filatéliai gyorsárverés 23. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 19-25.

26. Filatéliai gyorsárverés

26. Filatéliai gyorsárverés 26. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 22-27. között.

60. Filatéliai gyorsárverés

10. Filatéliai gyorsárverés

10. Filatéliai gyorsárverés Minden kedves Ügyfelünknek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk! 10. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik filatéliai árverésének anyagát! Az

63. Filatéliai gyorsárverés

14. Filatéliai gyorsárverés

54. Filatéliai gyorsárverés

54. Filatéliai gyorsárverés 54. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. szeptember 28-29-30-án. Ajánlattételi

57. Filatéliai gyorsárverés

57. Filatéliai gyorsárverés 57. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik filatéliai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban december 11-12-14-15-16-án. Ajánlattételi

6. Filatéliai gyorsárverés

6. Filatéliai gyorsárverés 6. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között.

22. Filatéliai gyorsárverés

22. Filatéliai gyorsárverés 22. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 29 - szept.

27. Filatéliai gyorsárverés

27. Filatéliai gyorsárverés 27. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

5. Filatéliai gyorsárverés

5. Filatéliai gyorsárverés 5. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. július 10-18. között. Ajánlattételi

13. Filatéliai gyorsárverés

13. Filatéliai gyorsárverés 13. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. március 8-13. között.

52. Filatéliai gyorsárverés

52. Filatéliai gyorsárverés 52. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. július 27-28-29. Ajánlattételi határidő:

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

16. Filatéliai gyorsárverés

16. Filatéliai gyorsárverés 16. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 3-8. között.

31. Filatéliai gyorsárverés

31. Filatéliai gyorsárverés 31. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 256. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 17-19-ig.

12. Filatéliai gyorsárverés

12. Filatéliai gyorsárverés 12. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 8-13. között.

79. Ajánlatunk árverés tételei

79. Ajánlatunk árverés tételei 79. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1966 Winston Churshill sor + blokk Mi 91-98 + 2...4 000 90003. 1967 Nyári olimpia sor + blokk Mi 175-182...2 400 90006. 1967 Nyári olimpia, Mexikó ívsarki vágott sor

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

33. Filatéliai gyorsárverés

33. Filatéliai gyorsárverés 33. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 25-30. között.

53. Filatéliai gyorsárverés

53. Filatéliai gyorsárverés 53. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. augusztus 31-én, valamint szeptember

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 263. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 30 - december

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés 50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 29, június 1-2-3-án.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 243. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 2-5. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 261. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. november 2-5-ig. AJÁNLATTÉTELI

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30. között.

43. Filatéliai gyorsárverés

43. Filatéliai gyorsárverés 43. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 5. és 10.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

42. Filatéliai gyorsárverés

42. Filatéliai gyorsárverés 42. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. november 7. és 12.

24. Filatéliai gyorsárverés

24. Filatéliai gyorsárverés 24. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 11-16. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 255. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. augusztus 3-6-ig.

61. Filatélia gyorsárverés

ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra

ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra 30. Filatélia árverés ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra Az árverés anyaga megtekinthető üzletünkben november 30-tól (1053 Budapest, Magyar utca 44, hétköznap

3. Filatéliai gyorsárverés

3. Filatéliai gyorsárverés 3. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 2-9. között. Ajánlattételi

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 259. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 28-október

1.oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék 30000 4039-4044 Foci VB 300 200 4500 4045 Foci VB blokk 550 550 3700

1.oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék 30000 4039-4044 Foci VB 300 200 4500 4045 Foci VB blokk 550 550 3700 1.oldal MBÁ 2014-2015.ÉVI KATALÓGUS: (**) (o) [ ] 1990 Károli Biblia ajándék 30000 4039-4044 Foci VB 300 200 4500 4045 Foci VB blokk 550 550 3700 4046 Mikes Kelemen 50 10 1200 4047-4048 Ferenczy testvérek

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között. AJÁNLATTÉTELI

Levelezési gyorsárverés

Levelezési gyorsárverés 233. Levelezési gyorsárverés Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és szeptember

40. Filatéliai gyorsárverés

40. Filatéliai gyorsárverés 40. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. szeptember 26. és október

48. Filatéliai gyorsárverés

48. Filatéliai gyorsárverés Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Fodor Aukciósház Kft. csapata! 48. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! KIVÉTELESEN CSÜTÖRTÖKÖN

49. Filatéliai gyorsárverés

49. Filatéliai gyorsárverés 49. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 4-5-6-án. Ajánlattételi

4. Filatéliai gyorsárverés

4. Filatéliai gyorsárverés 4. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. június 5-13. között. Ajánlattételi

44. Filatéliai gyorsárverés

44. Filatéliai gyorsárverés 44. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 31-én 9:00-13:00-ig

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 241. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 29-31. között.

45. Filatéliai gyorsárverés

45. Filatéliai gyorsárverés 45. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. január 30. - február 4. között! Ajánlattételi

36. Filatéliai gyorsárverés

36. Filatéliai gyorsárverés 36. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 4-9. között.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 258. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. szeptember 14-17-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 267. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2016 február 1-4-ig. AJÁNLATTÉTELI

FILPROK 2015 árverés 2015. október 17. 13:30

FILPROK 2015 árverés 2015. október 17. 13:30 FILPROK 205 árverés 205. október 7. 3:30 Külföld Levelek, díjjegyesek Ausztria 96 Alkalmi bélyegzés. európai ifjúsági filatéliai tábor, Trautenfels 00 2 Ausztria 974 Salzburg díjjegyes futott levlap 00

32. Filatéliai gyorsárverés

32. Filatéliai gyorsárverés 32. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminckettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 4-9. között.

41. Filatéliai gyorsárverés

41. Filatéliai gyorsárverés 41. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. október 17. és 22.

30. Filatéliai gyorsárverés

30. Filatéliai gyorsárverés 30. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. február 26. között.

38. Filatéliai gyorsárverés

51. Filatéliai gyorsárverés

51. Filatéliai gyorsárverés 51. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. június 29-30, július 1-2-án. Ajánlattételi

TEMATIKUS CSOMAGOK TEMATIKUS BÉLYEGCSOMAG- 1981. Híres illusztrátorok sor 2006. Szépművészeti múzeum kisív 2011. Művészetek sor

TEMATIKUS CSOMAGOK TEMATIKUS BÉLYEGCSOMAG- 1981. Híres illusztrátorok sor 2006. Szépművészeti múzeum kisív 2011. Művészetek sor CSOMAGOK BÉLYEGCSOMAG- 2012014120011 MŰVÉSZET II. 1981. Híres illusztrátorok sor 2006. Szépművészeti múzeum kisív 2011. Művészetek sor 1 955 Ft BÉLYEGCSOMAG- 2012015120011 MŰVÉSZET III. 2007. Magyar Nemzeti

Belföldi EMS Gyorsposta

A Posta bérmentesítési jelzései

A Posta bérmentesítési jelzései A Posta bérmentesítési jelzései 1. Készpénzzel történő bérmentesítés jelzése Közvetlen készpénzfizetés jelzése IPH-s postákon: Postabélyeget helyettesítő bérmentesítési jegy (IPH: Integrált Postahálózati

35. Filatéliai gyorsárverés

35. Filatéliai gyorsárverés 35. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 16-18. között.

18. Filatéliai gyorsárverés

18. Filatéliai gyorsárverés 18. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 7-12. között.