13. Filatéliai gyorsárverés

Download "13. Filatéliai gyorsárverés"

1 13. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban március között. Ajánlattételi határidő: március 13. szerda - interneten óráig! - egyéb elérhetőségeinken óráig Árverésünkre licitálhat írásban, telefonon, ben, online. A megvásárolt tételek átvehetők március 14-én, csütörtökön órától! Maradékeladás: március 20. szerda 8.00 óráig Címünk: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fszt.1. Tel: Fax: info@fodoraukcio.hu Vásárlói jutalék: 18% Kedves Ügyfeleink! Irodánk február 25-től új címen található: 1133 Budapest, Pozsonyi út 54. fsz. 1. További elérhetőségeink: tétel tétel 496. tétel

3 Fizetési feltételek Az elnyert tételek átvehetők személyesen irodánkban a nyitvatartási idő alatt. Lehetőség van postai átvételre is, a fizetés utánvétellel vagy átutalással teljesíthető. Fizetési határidő: 2 hét. A fizetési határidő letelte után az elnyert és át nem vett tételeket - a jutalékot és a szállítási költséget tartalmazó számlával együtt a Fodor Aukciósház Kft. utánvétellel postázza a vevőnek. Bankszámlaszámunk: K&H Bank IBAN: HU Swift: OKHBHUHB A fizetési határidőt be nem tartó, illetve az utánvétes csomagot át nem vevő ügyfeleket a Fodor Aukció Kkt. a jövőbeni árveréseiről minden előzetes értesítés nélkül kizárhatja. Reklamáció Személyesen átvett tételekkel kapcsolatban csak az azonnali reklamációkat tudjuk elfogadni. Postai úton teljesített megbízások esetén a kézhezvételtől számított 72 órán belül jelzett reklamációt tudjuk figyelembe venni. Nagyobb tételeknél, gyűjteményeknél reklamációt nem áll módunkban elfogadni. Árveréseken használt jelölések, rövidítések: postatiszta falcos gumi nélküli vágott bélyegzett levél levél kivágás légiposta szakirodalom Adatvédelmi nyilatkozat A személyes adatok felhasználásának célja többek között a hatékonyabb ügyfélszolgálati működés biztosítása, weboldal, ill. szolgáltatások használatának megkönnyítése. Az ön által megadott adatokat tisztességesen és törvényesen dolgozzuk fel. Az adatokat meghatározott célra tároljuk és attól eltérő módon nem használjuk fel. Megfelelő biztonsági intézkedéseket teszünk annak érdekében, hogy a jogtalan hozzáférést, megváltoztatást vagy terjesztést megakadályozzuk. Adatokat harmadik félnek semmilyen körülmények között nem adunk ki, kivéve a törvényben meghatározott eseteket. Fodor Aukciósház Kft. Cégjegyzékszám: Cg Adószám:

4 Fodor Aukciósház Kft. Beadási feltételek Irodánk kéthetente szervez online numizmatikai, illetve havonta filatéliai és képeslap árveréseket, melyekre a következő témákban várunk anyagokat: Numizmatika: Filatélia: - magyar fém- és ezüstpénzek, bankjegyek - magyar és külföldi gyűjtemények, tömegbélyegek - külföldi fém- és ezüstpénzek, bankjegyek - futott levelek - magyar és külföldi aranypénzek - képeslapok - Római Köztársaság és Császárság pénzei - papírrégiség, fotók, régi iratok - Görögország és egyéb ókori államok pénzei - külföldi és magyar emlékveretek, plakettek, kitüntetések - militária - részvények, értékpapírok, sorsjegyek. Árverésünkre beadható legkisebb értékű tétel 800Ft. Amennyiben a tételek leírását a beadó végzi, úgy a saját felelőssége, hogy a feltüntetett leírások és egyéb feltüntetett adatok a valóságnak megfeleljenek. A beadó tudomásul veszi, hogy a nem megfelelő leírásból eredő reklamációkat, esetleges költségeket a Fodor Aukciósház Kft. bármikor jogosult érvényesíteni vele szemben. A beadó hozzájárul, hogy a Fodor Aukciósház Kft. a beadott tételeket belátása szerinti árverésen vagy a megjelölttől eltérő módon szerepeltesse, kikiáltási árát megváltoztassa vagy azt a beadónak visszaszolgáltassa. Egyéb esetekben a Fodor Aukciósház Kft. a tételeket eredeti kikiáltási áron szerepelteti árverési katalógusában, valamint internetes oldalán és a lehetőségekhez képest a legmagasabb áron árverezi. Amennyiben nincs a kikiáltási árra és a tételek leírására vonatkozó külön megállapodás, úgy azt a Fodor Aukciósház Kft. saját belátása szerint, körültekintő szakmai alapossággal határozza meg. Ha a beadó ennek ellenére kifogásolja a leírást vagy a kikiáltási árat és a tételeket visszavonja, minden ebből eredő költséget megtéríteni köteles. Az árverésre beadott minden tétel után tételenként 100Ft kezelési költséget számolunk fel, továbbá minden egyes eladott tétel után jutalékot kérünk, mely nagyságának megállapítására a tételek beadási értéke szolgál. Az árverési jutalékok a következők: Ft-ig 20% Ft-ig 15% től 10% A beadott tételek elszámolása, kifizetése: árverés után 1 hónappal. Nagyobb összegű szállítás esetén külön megállapodás lehetséges. Mindennemű vétel és árverési beadás közvetítőjének egyedi megállapodás szerinti jutalékot fizetünk. Budapest, február 1. Fodor Aukciósház Kft.

5 Tartalomjegyzék Filatelista irodalom, katalógusok, berakók, kellékek Amerikai Egyesült Államok Francia Andorra Anglia (Nagy-Britannia) Anglia (Nagy-Britannia) gyarmatai, területei Antigua Ausztrál Antarktisz Ausztrália Ausztria Osztrák posta Levante Belgium Bulgária Ciprus Csehszlovákia Dél-Afrika Észtország Finnország Franciaország Franciaország gyarmatai, területei Francia Polinézia Gibraltár Grönland Hollandia Indonézia Írország Izland Izrael Japán Jugoszlávia Kanada Kínai Köztársaság Kínai Népköztársaság Egíéb kínai kiadások Korea (Dél) Korea (Észak) Lengyelország Lettország Liechtenstein Monaco

6 Ónémet államok Deutsches Reich Megszállt területek I. vh Népszavazási területek Danzig Megszállt területek II. vh Helyi kiadások Háború utáni megszállás Szovjet zóna és NDK Berlin Amerikai és brit zóna és NSZK Olasz államok Olaszország Oroszország Porugália Románia Ross Spanyolország Svájc Svédország Szovjetunió Törökország Új-Zéland Vatikán ENSZ Nemzetközi Szervezetek CEPT Vegyes külföldi tételek UPU tematikájú bélyegek Külföldi tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Nagy külföldi tételek, gyűjtemények, összeállítások Magyar tételek rendkívül alacsony kikiáltási áron Nagy magyar tételek, gyűjtemények, összeállítások Teljes ívek, összefüggések Tévnyomatok, különlegességek Bélyeg előtti levelek, Ex offo es kiadás as kiadás es kiadás as kiadás es kiadás

7 OPM hírlap- és hírlapilleték bélyegek es kiadás es réznyomatos kiadás díjjegyesek, postai nyomtatványok hírlap- és hírlapilleték bélyegek Távírda bélyegek, táviratok Levélborítékrajzú kiadások Turulos kiadások és bérmentesítések I. vh. katonai posta, hajóposta, ballonposta Küldemények SHS, Fiume Nyugat-Magyarország Megszállás összeállítások /26 Koronainfláció küldeményei /24 Hivatalos Pengő-fillér időszak küldeményei Területváltozások, visszatért bélyegek Helyi kiadások Soproni kiadás Inflációs küldemények Forint-fillér időszak küldeményei Céglyukas küldemények, bélyegek Portóbélyegek, portós küldemények Magyar légiposta küldemények Cserkész, jamboree Okmánybélyegek, okmánybélyeges iratok Városi illetékbélyegek Parafilatélia, levélzárók Korona-fillér névértékű bélyegek Pengő-fillér névértékű bélyegek Forint-fillér névértékű bélyegek Vágott bélyegek Magánkiadások, emlékívek

8 Filatelista irodalom, katalógusok, berakók, kellékek A Magyar Bélyegek Monográfiája I-VII. kötet (a VI. kötet rossz állapotú, a többi szokásos állapotú) Gudlin Tamás: Magyarország klasszikus postabélyegzői könyv + CD MICHEL Zeppelin und Flugpost Spezial katalógus MICHEL USA Spezial katalógus (használt) /04. MICHEL Schweiz-Liechtenstein Spezial katalógus MICHEL Grossbritannien Spezial katalógus (újszerű állapot) MICHEL Deutschland Spezial katalógus 2 kötetben /06. MICHEL Südeuropa katalógus /06. MICHEL Deutsche Privatpostmarken bis 1900 katalógus MICHEL CEPT katalógus MICHEL UNO Spezial katalógus MICHEL Eisenbahnen (Vasút) Ganze Welt katalógus Zumstein Schweiz, Liechtenstein katalógus MICHEL China Katalog MICHEL CEPT katalógus db ENSZ New York SAFE falcmentes albumlap gyűrűs fedélben, új állapotbú Kínai Népközt. LINDNER falcmentes előnyomott albumlapok50-96 számig (47db) lapos A/3 méretű ívek tárolására alkalmas album, sötétbarna fedéllel, használt db vegyes beosztású berakólap, gyűrűs albumfedélben, (használt) lapos 20x13cm méretű MFV levélberakó piros borítóval, tokban lapos 20x13cm méretű MFV levélberakó szürke borítóval, tokban lapos 20x13cm méretű MFV levélberakó szürke borítóval, tokban lapos 20x25cm méretű, 2-es osztású MFV levélberakó szürke borítóval, tokban lapos 20x13cm méretű MFV levélberakó bordó borítóval, tokban lapos 20x13cm méretű MFV levélberakó piros borítóval, tokban lapos MFV levélberakó lapos 20x25cm méretű, 2-es osztású MFV levélberakó szürke borítóval, tokban fekete lapos A/4 méretű M.F.V. berakó, szürke borítóban fehér lapos, A/4 méretű berakó kék borítóval (kis hibák) fekete lapos Leuchtturm berakó, zöld fedéllel, új állapotban fehér lapos Philatelia II. berakó, bélyeges fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos közepes méretű berakó, szürke fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos FILUX berakó bordó-fekete borítóban fehér lapos, A/5 méretű SCHAUBEK berakó, fekete fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos, közepes méretű berakó, bordó fedéllel, használt fekete lapos Leuchtturm berakó, zöld fedéllel, új állapotban fekete lapos A/5 méretű FILUX berakó, barna fedéllel, használt fehér lapos berakó, bordó fedéllel, használt állapotban fehér lapos EDELWEIS berakó, kék fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos berakó, kék fedéllel, használt lapos ABRIA blokkberakó, rugós fedélben, új állapotban

9 fehér lapos SCHAUBEK berakó, bordó fedéllel, új állapotban fekete lapos nagyméretű berakó, piros fedéllel, használt fekete lapos CLIMAX berakó, kék fedéllel, új állapotban fekete lapos FILUX berakó, bordó fedéllel, használt fehér lapos ABRIA blokkberakó, rugós fedélben, használt fehér lapos, ABRIA berakó, barna fedéllel, használt lapos PHILSWISS gyűrűs berakó 2,3,4-es osztású lapokkal, újszerű állapotban fekete lapos MFV berakó, szürke fedéllel, használt fehér lapos ABRIA blokkberakó piros rugós fedéllel, újszerű állapotban db fehér lapos ABRIA berakó piros rugós fedéllel, használt db fehér lapos ABRIA blokk berakó piros rugós fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos FILUX berakó, barnaszínű, rugós albumfedélben, újszerű állapotban fekete lapos berakó, kék fedéllel, használt fekete lapos FILUX berakó, fekte fedéllel, használt fehér lapos EDELWEIS berakó, bordó fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos berakó, kék fedéllel, használt fekete lapos berakó, zöld fedéllel, használt fehér lapos berakó, szürke fedéllel, használt fekete lapos Leuchtturm berakó, zöld fedéllel, új állapotban fehér lapos SCHAUBEK berakó, bordó fedéllel, új állapotban fekete lapos berakó, osztású lapokkal, gyűrűs szürkés színű fedéllel fekete lapos lengyel berakó, kék fedéllel, újszerű állapotban lapos Leuchtturm berakó 6-os és 8-as beosztású lapokkal újszerű állapotban fekete lapos Alrabra berakó, szürke fedéllel, használt fekete lapos PALMA berakó, barna fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos közepes méretű berakó, zöld fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos berakó, barna fedéllel, használt fehér lapos Leuchtturm berakó, zöld fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos berakó, barna fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos FILUX berakó, barna fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos A/4 méretű berakó fehér borítóban fehér lapos berakó, barna fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos berakó, bordó fedéllel, használt fehér lapos LINDNER berakó, piros fedéllel, új állapotban fekete lapos A/5 méretű FILUX berakó, kék fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos, közepes méretű berakó, bélyeges fedéllel, használt fehér lapos, közepes méretű berakó, bordó fedéllel, használt fehér lapos berakó, barna fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos berakó, kék fedéllel, használt fekete lapos közepes méretű berakó, bélyeges fedéllel, használt fekete lapos A/4 méretű berakó szürke színű borítóval fekete lapos FILUX berakó, zöld fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos berakó, barna fedéllel, használt db II.oszt Schaubek - Abria berakó

10 86. 2db II.oszt Schaubek - Abria berakó fekete lapos berakó, világoskék fedéllel, újszerű állapotban fekete lapos berakó, barnás fedéllel, újszerű állapotban fehér lapos A/5 méretű berakó zöld színű borítóval fekete lapos A/5 méretű berakó piros színű borítóval fekete lapos A/4 méretű berakó barna színű borítóval fehér lapos LINDNER gyűrűs berakó, zöld fedéllel, új állapotú fekete lapos berakó, piros fedéllel, újszerű állapotban lapos A/4 méretű, 2-es osztású levélberakó, gyűrűs fedélben újszerű állapotban Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, üresen, nagyon szép állapotban, bordó Nagyalakú gyűrűs berakó, 6db gyűrűvel, lapok nélkül, jó állapotban! Amerikai Egyesült Államok Mi 123 Omaha kiállítás (Mi EUR 180) Mi 156 Louisiana kiállítás (Mi EUR 40) Függetlenség 200. évfordulója blokksor (4db) Mi. Bl (28 ) db Állatvilág sor (Mi ; nominál: 11USD) Észak-Amerika állatvilága 50-es ívben (50 22c) vízszintesen : 1x hajtott Mi 1883/1932. színléc, nyomdajelzések alul (Mi EUR 65) x 1/2c (Mi. 259), 2 x 2c (Mi. 316) bérment. légi levél New York - Atlanta FIRST FLIGHT alk. repüléssel c (Mi. 281) egyes bérment. légiposta levél "FRENCH GUIANA ÉS BRASIL" első repülés bélyegzéssel Francia Andorra Freskók II-VI. Mi ; ; ; ; ; 24 ) Anglia (Nagy-Britannia) Várak Mi (15 ) /1988. Man sziget Mi 54/ /63 (motorkerékpár) + 375/380 virágok (fuksziák) (Mi 9,50 ) névérték: 2 font felett Levél Budapestre Mi 75 bélyeggel, baloldalt fogazáson túl ollóval vágva, jobboldalon sérült fogak db címszalag, használt Légilevél Bp-re 2 különböző céglyukas bélyeggel (Mi ) CED és AG perf. Privát felhasználás? II. Erzsébet koronázása FDC Mi 274/277 sor kiegészítés a sorból "London EC" bélyegző (Mi EUR 90+) borítékban emlékkártya II. Erzsébet koronázása FDC Mi 274/277 sor kiegészítés "London EC" bélyegzés (Mi EUR 95+) borítékban emlékkártya Anglia (Nagy-Britannia) gyarmatai, területei Ascension-szk Mi ; 25 + Pitcairn-szk Mi ; Belize Madár sorozat és blokk (Mi ; Bl. 5; 22 ) Brit Antarktisz sor Mi ; (10 ) Cook-szigetek Mi. Bl. 2; Mi (12 )...800

11 118. Cook-szigetek Mi. Bl. 5; 3; 12; 20-22; (17 ) Cook-szigetek II. Erzsébet koronázási évfordulója Mi. Bl. 23 (10 ) Falkland - szk. (Mi 123/137; 220 ) forgalmi sor, madarak, szép Man-sziget Hajók, 3 sor Mi ; ; (17 ) Montserrat Mi. 83c-102c (34,40 ) /1985. Montserrat tétel Mi 144/ / / / / / /604 (Audobon) 7 sor (Mi EUR 22,20) / Norfolk 4 sor Mi 76/ / / /583 (Mi EUR 10,3) Nyasaland Mi 70/83 forgalmi sor, elején falcos, Mi szép postatiszta, Ritka. (Mi 60 ) /1977. Pápua - Új Guinea tétel, 6 sor (virág, madár, pénzérmék stb) Mi 78/ / / / / /323 (Mi EUR 26,80) /1969. Pápua - Új-Guinea 11/114 rovar, 123/ madár, 127/130 tánc maszkok (Mi EUR 11,90) Southern Rhodesia Mi 55/62 sor, szép (Mi ** 12 ) /1981. Samoa 4 sor benne Károly és Diana, II. Erzsébet ezüst jubileum Mi 126/ / / /463 2 sor ívközéprésszel (Mi EUR 13+) St. Lucia / Madarak ívsarki sor (Mi 380/395; 60 ) /1984. Tokelau kis tétel Mi 1/3 + 58/ / /100 (Mi EUR 10) Tristan da Cunha Halak forgalmi sor (Mi ; 120 ) Új-Guinea Mi Dienst 7+8 O.S. felülnyomású hivatalos bélyegek (Mi EUR **22) Cape Town képeslap 1 pennys bélyeggel Ausztriába küldve Málta 3db légiposta levél Magyarországra Antigua Károly és Diana esküvője (Mi 628c/930c), 5 sort + 1 szelvényt tartalmazó kisívekkel Ausztrál Antarktisz Mi (10 ) Mi (8 ) Ausztrália db 2Schillinges kenguru Mi 107x alsó ívszéli nyomdajelzéses, ívközéprésszel összefüggő 4-es tömbökben. Ritka, alapsor (Mi EUR 64++) Egy bélyegen falcnyom Mi falcos (70 ) Mi. 125 falcos (60 ) Ausztrália Mi. Bl Karácsony-szigetek Mi Bl (18 ) Teljes évfolyam (alapkiadás) Mi 1138/ Ausztrál Antarktisz 84/87 eredeti védőcsomagolás (Mi EUR 87,30) névérték: 38,40$ Teljes évfolyam (alapkiadások) eredeti csomagolásban (Mi EUR 84,30) névérték: 45,13$ Mi 290A 6-os tömb elsőnapi bélyegzéssel díjkiegészített légi-ajánlott levélen ("ADELAIDE" - "BUDAPEST") Ritka Ausztria Mi 2 Y géppapír III.tip "WIEN" jobboldalon szűkre vágva (Mi EUR 85) kr sárga (Mi. 1; 120 )

12 kr "HORIC" kivágáson kr "KLEINHERRLITZ" db bélyeg a kiadásból kr kivágás piros "WIEN RECOMANDIRT" + "BÖHM: AICHA" db bélyeg a kiadásból (fekete 3kr törött) (min. 250 ) db bélyeg a kiadásból (kb. 100 ) db bélyeg a kiadásból (kb. 80 ) Mi 29 ujságbélyeg "PORTOGRUANO" bgző (Lombardia), vízjeles (Mi EUR 40+) db bélyeg a kiadásból (kb. 50 ) Mi 32 vízjeles 5kr kivágáson "WIEN" Mi 36 I 3kr. kék bélyegző ".IEN" (Wien) (Mi EUR 35) kr (Mi. 41 I. D; 150 ) kr feiner Druck 13-as foggal (Mi. 41 II. E; 320 ) Ferenc József 10K gumi nélkül (Mi. 156w; postatiszta ár 200 ) Ferencz József 10K (Mi. 156w; 80 ) Tartományi székhelyek (Mi ; postatiszta ár: 110 ) Tartományi székhelyek (Mi ; 110 ) Tuberkulózis falcos sor (Mi ; postatiszta ár 75 ) Forgalmi sor (Mi (4gr, 7gr, 18gr hiányzik); postatiszta ár 227 ) Légiposta (Mi ; 420 ) (kis foghibák) /30. Légiposta 20g, 25g, 30g, 50g, 80g (Mi ; 56 ) /30. Légiposta 2S, 3S, 10S (Mi. 484; 485; 487; 120 ) Rotary 10g, 20g, 1S (Mi. 518; 519; 523 szívessségi bélyegzéssel; 105 ) Osztrák költők falcos sor (Mi ; postatiszta ár 200 ) /32. Mi ; 544 szívességi bélyegzéssel (92 ) Osztrák festők (Mi ; szívességi bélyegzéssel 120 ) FIS, Wettkämpfe (Mi ; szívességi bélyegzéssel 200 ) Télisegély 1S + 50g (Mi 566; szívességi bélyegzéssel 40 ) Címer 10K, 2féle változat (Mi. 203I.a; b; 135 ) Népviseletek 60g, 64g, 1Sch, 2Sch (Mi ; 585; 30 ) Népviseletek 3Sch (Mi. 586; 35 ) Népviseletek 5Sch (Mi. 587; 60 ) Portó (Mi ; 70 ) Légiposta 3S, 5S, 10S (Mi ; szívességi bélyegzéssel 65 ) Winterhilfe (Mi postatiszta, 616 falcos; kb. 50 ) Télisegély 1S + 50g (Mi 616; szívességi bélyegzéssel 40 ) Osztrák feltalálók falcos sor (Mi ; postatiszta ár 50 ) Osztrák orvosok sor (Mi ; 45 ) (kis foghibák) Osztrák orvosok sor kivágáson alk. bélyegzéssel (Mi ; 55 ) Lóversenyzés (Ausztria-díj) (Mi ; 15 ) Portó (Mi ; 20 ) Művészetek Háza (Mi ; 50 ) Salzburgi Dóm újjáépítése (Mi ; 22 )...600

13 Népviseletek 90g (Mi. 909; 55 ) db jobb értékű bélyeg (Mi. 941; 948; 957; 969; 977; 1005; 1007; 1025; 104 ) Népviseletek 1S karminrot (!!) (Mi. 911; 130 ) Népviseletek 3,50S (Mi. 923; 30 ) Madarak 60g, 2S, 20S (Mi ; 968x; 32 ) Újjáépítés (Mi ; 70 ) Madarak (Mi ; 300 ) Madarak III. sor (Mi ; 350 ) éves az Osztrák Köztársaság (Mi ; 60 ) Komplett évfolyam (Mi ; 14,80 ) Komplett évfolyam (Mi ; 15,50 ) Komplett évfolyam (Mi ; 14 ) Komplett évfolyam (Mi ; 19,40 ) Komplett évfolyam (Mi ; 21,19 ) Komplett évfolyam (Mi ; 31,80 ) Komplett évfolyam (Mi ; 28,90 ) Komplett évfolyam (Mi ; 30,70 ) db Mi 1971 kisív (Mi EUR 27) kr díjjegyes boríték hátoldali 10kr bélyeggel ajánlott levélként OPOONO - Gablonz db Ferenc József fejes díjjegyes küldemény k. 2db klf. 2kr díjjegyes címszalag k. 5kr díjjegyes boríték, hátoldali 10kr kiegészítéssel ajánlott levélként "BECHIN" - Pest kr díjjegyes boríték 2kr díjkiegészítéssel WIEN-Kolozsvár kr díjjegyes boríték "TETSCHEN" gyűszűbélyegzéssel k. 2kr díjjegyes 3 részes adóintés (postatiszta) kr díjjegyes levlap 3kr díjkiegészítéssel WIEN Leopoldstadt - Bucaresti (Románia) db díjjegyes újságszalag Magyarországra kr díjjegyes újságszalag 2kr pár kiegészítéssel Wien-Craiova (Románia) helleres díjjegyes újságszalag 6h + 1h díjkiegészítéssel Wien-Budapest db díjjegyes újságszalag szept kr orange egyes bérment. nyomtatvány "OLLMÜTZ" sorbélyegzéssel árjegyzék nyomtatványon Zalatnára (kis barna foltosodás) (Öst. Spezial 480 ) kr bérment. levél WIEN - Hermannstadt kr + 5kr bérment. levél PRAG - Hermannstadt kr levél "WIEDEN INWIEN" - Temesvár kr levél "M.OSTRAU STADT" - Teschen kr egyes bérment. levél "PILSEN" kr+5kr bérment. levél WIEN-Hermannstadt máj.26 Dekoratív számlalevél 10kr + 5kr bérmentesítéssel Graz-Hermannstadt kr levél "BRÜNN Bahnhof" - Pest kr bérment. levél PRAG - KARLSBAD...800

14 db 2kr egyes bérment. küldemény db 5kr egyes bérment levél kr bérment. helyi levél "WIEN SÜDBAHNHOF" kr egyes bérment. levél WIEN - Bucuresti k. II. súlyfok. ajl. levél 10kr + 5kr előoldali és 10kr hátoldali bérmentesítéssel "WIEDEN in WIEN RECOMMANDIRT" - PEST kr egyes bérment. levél Wien - Paris db levél 15kr egyes bérmentesítéssel WIEN db 2kr egyes bérment. küldemény kr egyes bérment. helyi levél Wien kr egyes bérment. levél ROVERETO - Padova kr vízszintes hármascsík bérment. ajl. levél KÖNIGGRäTZ - Wien kr + 5kr bérment. ajl. levél Wien - Graz kr + 3kr bérment. levél WIEN-Hermannstadt kr bérment levél WIEN - Paris (1 bélyeg sérült) k. 3db 10kr egyes bérment. levél kr függőleges párral bérment. levél BADEN Nied. ÖST. - SILZ I. vh. katonai fotó képeslap Wien-Barcelona Légiposta sorral (Mi ) + 20h díjkiegészítéssel futott levél LWOW-Wien Nyomtatványboríték 30g légiposta + 3g forgalmi bélyeggel "WIEN-GRAZ-ZAGREB-BEOGRAD" első repüléssel színű légiposta bélyeges bérmentesítésű levlap Wien-Sevilla; "LUFTSCHIFF GRAF ZEPPELIN SÜDAMERIKAFAHRT" fedélzeti bélyegzéssel színű légiposta bélyeges bérmentesítésű levlap "LUFTSCHIFF GRAF ZEPPELIN POMMERNFAHRT" fedélzeti bélyegzéssel színű légiposta bélyeges bérment. nyomtatvány vitorlázórepülővel szállítva; "1. DOPPELSCHLEPPFLUG WIEN-Sopron-Győr-Bp." fedélzeti bélyegzéssel, győri ledobás színű légiposta bélyeges bérment. képeslap "Mit Luftschiff LZ129 befördert" kezelési bélyegzéssel színű légiposta bélyeges bérmentesítésű ajl. légiposta levél Wien-Nyíregyháza Légiposta levél 50g bélyeggel (Mi 605) Csehszlovákiába Ausztria Egészségügy FDC (Mi ; 46 ) Légiposta levél 18Sch 40g bérmentesítéssel (Mi. 2x 922; 987; 1021; bélyegár 60 ) Ausztráliába Bélyegnapi bélyeggel futott alkalmi légiposta FDC db modern alkalmi légiposta levél Osztrák posta Levante Levante Mi 7 I A Constantinapol részbélyegző (Mi EUR 80) Belgium Politikai foglyok emlékműve Mi (gumihibák) (110 ) Kis összeállítás: 40db bélyeg + 2db blokk Bulgária szt. díjjegyes levlap 4 bélyeges kiegészítéssel...800

15 Ajánlott levél (vasút) + Zw 14 bélyegekkel, egyetemi emlékbélyegzés. Szófia - Tuk Ciprus kis tétel, 17db bélyeg (Mi. 41 ) Csehszlovákia Masaryk (Mi a + 161aU) Olimpiai Kongresszus Mi 209/211 sor zárón nagyon enyhe falcnyom, falcos sorként számolva (Mi EUR 60) Mi 330 wlf bal alsó ívsarki, lemezszámos szelvénnyel Bélyegkiállítás (Mi 1311/1314; 35 ) Kc (Mi. 306) egyes bérment. légiposta levél Magyarországra Dél-Afrika Nagyalakú emlékboríték Mi 67/74 sor bélyeg párjaival, hátoldalon gépi emlékbélyegző "BLOEMFONTEIN" - "BUDAPEST" (Mi EUR min 32,50++) Észtország "Ühisabi" feláras segélyblokk, szép (Mi Bl.3.; 110 ) Finnország Mi 433 Curie házaspár (Mi EUR 11) Franciaország c alul képbe vágva (Mi. 44a; 300 ) Vöröskereszt (Mi 136; 300 ) postatisztán ritka! Mi (20 ) Repülő Mi (40 ) Vöröskereszt bélyegfüzet (Mi. 35 ) Vöröskereszt bélyegfüzet (Mi. 7 ) Vöröskereszt bélyegfüzet (Mi. 7 ) Levéldarab Mi 13 bélyeggel, alul tépéssel szétválasztott, képet érinti, máshol megfelelő szélek. "LILLE" - Vervins Hajtott levélboríték-darab Mi 22 bélyeggel bélyeges (Mi. 240; 225; 294) bérment. alkalmi légiposta képeslap MARSEILLE-Dél-Amerika UPU kongresszus 4 érték (Mi ) 1Fr (Mi. 681) kiegészítéssel levélen UPU fejléces borítékon, bélyegzéssel és ragjeggyel Bp.-re Franciaország gyarmatai, területei Francia Antarktisz / Pingvinek, szép (Mi 8/9; 100 ) Új-Kaledónia Mi. 386 (25 ) Francia Polinézia A timaonoi golfpálya Mi (17 ) Gibraltár Mi 125/128 UPU alsó ívszéles sor, klf. nyomdai jelzések (Mi EUR 13+) Grönland Forgalmi sor (Mi 8-16; 260 )

16 Hollandia Mi 357/374 felülnyomott forgalmi sor 18é 3 bélyeg ívszéles (Mi 200 ) Mi (20 ) Ajánlott levél Mezőtúrra 7 bélyeges bérmentesítés, benne cserkész (Mi 301/303) 2db záróval. Vámkezelt, hajtott, kissé megviselt darab db KLM első repülés levél db légiposta ajánlott FDC (Mi ; ) Magyarországra (67 ) Népviseletek (Mi ) FDC előlap db légiposta FDC (Mi ; ) Indonézia Ajánlott légiposta levél 16 különböző - nagyrészt Holland Indiai-bélyeggel "BATÁVIA" - "BUDAPEST". Átlag minőség ceruzás rájegyzések Írország db postatiszta és használt bélyeg (benne 8 sorozat) Izland Mi (17 ) /1994. Tétel: 9 sor (benne 4 Európa sor) + 1 blokk Mi 352/353 és 800/801 közöttiek (Mi EUR 14,90) Kr (Mi. 310) és 25Aur (Mi. 297) bélyegekkel bérment. ajl. légiposta levél Magyarországra Izrael éves az UPU teljes TAB-bal 2é (Mi 28-29; 100 ) Japán Mi 60/68 sor (Mi EUR 45) Mi (Mi EUR 53,50) 2 bélyeg a sorból (csatahajók) Mi /169 8 érték "földrengés" sorból, az egyik jó érték hiányzik (Mi EUR 70) Hirohito császár koronázása záróérték hiány, rövid fog (Mi ; 18 ) Mi 201/202 sor (Mi EUR 16,50) Mi 215 bélyeg a sorból "Hiei" csatahajó, császári látogatás (Mi EUR 22,50) Nemzeti repülőalap (Mi 233/235; 24 ) Mi 308 nemzeti park bélyeg a sorból (Mi EUR 18) Nemzeti park záróérték (Mi 309; 18 ) Vöröskereszt (Mi 409; 20 ) Mi Bl. 16 Bélyegkiállítás Osaka. Gumi nélküli kiadás (Mi EUR 22) U.P.U. (Mi 464A/467A; 57 ) U.P.U. Mi 464B-465B bélyeg a Bl. 30 blokkból összefüggés Sport fesztivál 4-es tömb (Mi 471A/474A; 50 ) /1952. Mi 484 bélyeg a híres emberek sorból (Mi 25 ) Towada nemzeti park (Mi 539/542; 50 ) Jugoszlávia Mi "ZEFIZ 1951" Zágráb-i bélyegkiállításra felülnyomottt légiposta bélyeg 4-es tömbben (Mi 40 )

17 Tito 60 éves (Mi 693/695; 50 ) kifogástalan Tito 60 éves (Mi 693/695; 50 ) kifogástalan Állatok (Mi ; 150 ) Tengeri állatok (Mi ; 60 ) Sakkolimpia 2 kisív (Mi ; 16 ) bélyeges bérment. légiposta levél ZAGREB-Sopron Kanada Mi 312/315 (szabadidő sportok) hajtatlan 50-es ívben, eredeti védőcsomagolásban. Ritka! (Mi EUR 35++) Kínai Köztársaság Taiwan madarak Mi 485/487 szép postatiszta (Mi EUR 30) Kínai Népköztársaság Festmények (Mi , 13 ) Egíéb kínai kiadások II.vh. befejezése (Mi ; 20 ) éves a Hongkongi bélyeg (Mi ; 10 ) Telefon, SEACOM kábel (Mi 229; 25 ) Hajók (Mi ; 120 ) Emberi jogok éve (Mi ; 9,50 ) Kínai Egyetem Hongkongban (Mi 244; 13 ) Távközlés (Mi 245; 35 ) sor + 1 bélyeg (Mi ; 15 ) Halak (Mi ) Hongkongi Kikötő (Mi ; 9 ) Művészetek, Hongkong éjjel 2 sor (Mi , ; 42 ) Kínai lampionok (Mi ; 20 ) "Royal Hongkong Jockey Club" (Mi , Bl. 4; 50 ) Történelmi épületek (Mi ; 18 ) Az anyakirálynő születésnapja (Mi ; 11 ) Virágok (Mi ; 28 ) Modern épületek (Mi ; 17 ) Halley üstökös (Mi , Bl 6; 80 ) A királynő születésnapja (Mi ; 11 ) sz. portrék (Mi ; 11 ) sz. életképek (Mi ; 17 ) Kínai viseletek (Mi ; 12 ) Hegyi vasút (Mi , Bl 10; 21 ) Kínai újév : Kecske éve (Mi , Bl 16; 37 ) Kínai újév : Majom éve (Mi , Bl 20; 22,50 ) Forgalmi sor (Mi , 44 ) blokk (Mi Bl. 21, 25; 14 ) Kínai újév : Kakas éve bélyegfüzet (Mi MH ) Kínai újév : Kutya éve (Mi , Bl 30)

18 Kínai újév : Disznó éve (Mi , Bl 34) Kínai újév : Bivaly éve (Mi , Bl 45) Korea (Dél) Mi 15A szép pecsételt (Mi 60 ) Korea (Észak) / db-os kis tétel vágott pecsételt bélyegek, közte 3 pár, az egyik felül fogazott (Mi EUR 52) Angol királyi család: Vilmos herceg születése (Diana, Károly, Vilmos) 3 dimenziós sor + blokkok Mi. 2290/92 + Bl. 130/32 (Mi. EUR 69) Mi Bl elnöki látogatás európai szocialista országokban Lengyelország Poznan-i bélyegkiállítás blokkpár Mi Bl emlékborítóban (Mi EUR 42,50) Elsőnapi emlékbélyegző Lettország Katonai repülők (Mi 225A-227A; 130 ) Katonai repülők (Mi 225B-227B; 130 ) Liechtenstein /1918. Mi (Mi spec. EUR ** 66) Portó sor Mi 1-12 (MI EUR 12) Mi 17/24 forgalmi postatiszta + Mi felülnyomott falcosak (MI EUR 15) Mi 40/42 (MI EUR 12) /1924. Tétel Mi 25/ (MI EUR * 15,90) Mi 53/60 forgalmi sor (Mi EUR * 220) Mi 64 (Mi EUR 65) Mi 72/74 sor (Mi EUR 75) falcos /1957. Tétel, benne II.o. és vegyes, vagy patinás gumizású sorok, darabok. Mi 75/ / / / / /347 (Mi EUR kb. 200+) Árvíz (Mi ; 340 ), kis gumihibák Mi 90/93 (Mi EUR * 26) Mi 108/113 Légiposta sor, falcnyomos, szép (Mi EUR * 160) Zeppelin Mi 114/115 sor baloldali ívszéllel, szép (Mi EUR 650) Mi Dienst 9 bélyeg a sorból (Mi EUR 160) Mi Dienst 10 záróérték a sorból, falcmaradvány (Mi EUR * 90) Sasok, használt sor (Mi ; 260 ) Madarak Mi 143/147 légiposta sor, 10Rp értékben kis betapadásnyom, a többi szép postatiszta (Mi EUR ** 270) Mi forgalmi bélyegek, ujjnyom, enyhe betapadásnyom néhány értéknél (Mi EUR ** 100) Mi Dienst 20/27 "hivatalos" sor, 25Rp foghiba, 1,50Fr gumiján kis színes folt. (Mi EUR ** 50) Madarak (Mi ; 55 ) Mi ; Mi 192/196 (Mi 24 )

19 Mi 197 ívszéli 10Fr-os (Mi 100 ) Mi 198/201 (Mi 18 ) Mi 202/206 (Mi 30 ) Mi 218/221 (Mi 15 ) /1949. Mi 224/ forgalmi sor + felülnyomott kiegészítés, 15 bélyeg (Mi 56 ) Trónörökös születésnapjára (Mi 240/242; 6,50 ) Címer 5Fr-os (Mi 243; 30 ) Vöröskereszt (Mi 244/246; 16 ) St. Luzius (védő szent) 10Fr-os (Mi 247; 60 ) Vadászat I., erdei állatok (Mi 249/251; 20 ) Bélyegkiállítás blokk (Mi. Bl. 4; 55 ) Hivatalos Mi Dienst 28/34 (Mi 45 ) Címer 5Fr (barnásvörös) Mi 252 ívszéles (Mi 35 ) Vadászat II. sor (Mi 253/255; 25 ) Mi 256 (Mi 6,50 ) Festmények (Mi ; 80 ) Mi 268/276 a hercegi képtár festményei (Mi 80 ) U.P.U. Mi 277 (Mi 6 ) Mi 281/283 (Mi 26 ) Bélyegkiállítás blokk (Mi Bl. 5) Keretben balra fent törés, felette barna folt. Bélyegek kifogástalanok, bélyegként (Mi EUR 110) Bélyegkiállítás blokk (Mi. Bl. 5; 160 ) Vadászat III. sor (Mi 90 ) Hivatalos Mi Dienst 35/44 (Mi 7,50 ) Felülnyomott U.P.U. bélyeg (Mi 288; 40 ) Forgalmi sorból a 80Rp érték hiányzik, 2 kis értéken rövid (tépett) fog (Mi 156 ) Mi 301/303 festmények a hercegi képtárból (Mi 40 ) Festmény III. sor (Mi 306/308; 140 ) Mi 310 felülnyomott bélyeg 1,20/40Rp (Mi 32 ) Festmény IV. sor (Mi 311/314; 140 ) Cserkész konferencia (Mi 315/318; 65 ) Múzeumavatás, ókori leletek (Mi 319/321; 100 ) Futball VB (Mi 322/325) sor, 40Rp értéken hátoldali kis betapadásnyom (Mi 60 ) Festmények (Mi ; 40 ) Festmény, felülnyomás a II. soron (Mi 326/328; 40 ) Mária év (Mi 329/331; 60 ) Sport III. sor (Mi 342/345; 32 ) A herceg 50. születésnapja (Mi 348/351; 25 ) Mi 357/359; Mi 360/361 párban WZd1 cserkész (Baden Powell); Karácsony Mi (25 ) Mi 362/364 Karácsony (Mi 25 ) Sport V. sor (Mi ; 30 )

20 Sport V. sor (Mi 365/368; 30 ) Fák (Mi 371/372; 30 ) Karácsony (Mi 374/376; 13 ) Karácsony sor (Mi ; ; 31 ) /1960. Tétel Mi 369/ / / / /403 (Mi EUR 26) Hazai fák (Mi 377/379; 22 ) Karácsony (Mi 386/388; 18 ) Légiposta (Mi 391/394; 30 ) Mi 398 I. Europa (CEPT) Mi EUR 100 Ritka! Hazai fák (Mi 399/401; 45 ) Komplett évfolyam Mi (Mi EUR 19,70) db blokk ill. kisív (Mi Bl. 6., 830 Klbg, ; 39 ) Kis Liechtenstein összeállítás: 11 sor + 4db blokk önálló érték (Mi. 60 ) Rubens 3db-os kisívsor (Mi Klbsatz; 55 ) Védőszentek kisív (Mi. 734 Klb.; 80 ) teljes évfolyam (Mi 59,10 ) Teljes évfolyam (Mi 24,40 ) teljes évfolyam (Mi 50,10 ) Teljes évfolyam (Mi 27,50 ) Teljes évfolyam (Mi 26,40 ) Teljes évfolyam (Mi 26,40 ) Teljes évfolyam (Mi 32,70 ) Teljes évfolyam (Mi 29,90 ) Teljes évfolyam (Mi 32,60 ) Teljes évfolyam (Mi 38,70 ) Teljes évfolyam (Mi 46,10 ) Teljes évfolyam (Mi 43,50 ) Teljes évfolyam (Mi 47,50 ) Teljes évfolyam (nominál: 33,80Fr) Teljes évfolyam + 4 bélyeg 1998-ból (nominál: 43,60Fr) Első repülés levél "Vaduz-Altenrhein-Innsbruck 1. Juli 1935" fedélzeti bélyegzéssel, az alkalomra kiadott bélyeggel (Mi. 148) bérmentesítve / db-os FDC tétel (Mi EUR 89) Monaco Mi 137 légiposta felülnyomás (Mi EUR 30) /1981. Tétel Mi 288/296 -tól 1495 közötti bélyegek, szelvényesek is, A/5 "Filux" 6 bélyeges berakó (Mi 70 ) Mi (20 ) Virágok Mi 609/617 (Mi EUR 18) Ónémet államok Würtenberg kis összeállítás, 11db bélyeg (vegyes minőség) 141,

21 Deutsches Reich Mi. 197A II. 26:17 fog (130 ) Mi. Dienst hivatalos sor, felülnyomás bajor bélyegeken (75 ) Hivatalos Mi. Dienst érték (60 ) /1944. Tétel 2 oldalas nagy albumlapon (Mi EUR 65) Mi. Dienst hivatalos sor, 30Pf érték foghibás (64 ) Nothilfe (Mi 351/354; 100 ) Forgalmi sor, 2M foghibával, nincs számolva (Mi 364/367; 30,50 ) Nothilfe címerek (Mi 375/377) (Mi EUR * 15) Légiposta sor, 8 érték (Mi 378/384; 170 ) Légis sor záróérték (Mi 384) (Mi EUR * 70) Nothilfe (Mi 398/401; 160 ) Mi 407/409 falcos sor (Mi EUR 65) Forgalmi sor 13 érték 25Pf. betapadásnyom, 40, 50 és 80Pf falcos (Mi 410/422) (Mi EUR **/* 410) Zeppelin első falcos sor (Mi 423/424; 90 ) Zeppelin Mi 423/424 (Mi EUR 110) Nothilfe Mi 425/429, zárón 1 gyenge saorkfog (Mi EUR 200) Nothilfe Mi 430/434 (Mi EUR 190) Légiposta vízszintes pár Pf füzetből Mi W22. Falcmaradvány, ceruzával ráírt katalógus szám (Mi EUR * 120) "Zwei Reichsmark" Mi 440 (Mi EUR 19) Mi 444/445 (Mi 20 ) Zeppelin első falcos (Mi 455; 32 ) Zeppelin Mi 455 (Mi EUR 45) Mi 461 (Mi EUR 40) Mi 463/464 (Mi EUR 28) Mi 474/478 (Mi EUR 110) Nagy Frigyes (Mi 479/481) (Mi EUR * 55) Nagy Frigyes Mi 479/481 (Mi EUR 30) Hindenburg 80Pf (Mi 494; 30 ) Zeppelin Chicagofahrt, falcmaradvány (Mi 496/498) (Mi EUR * 1200) Wagner sor, 20Pf 14/13 fog, 40Pf-en rövid fog (Mi 499/507) (Mi EUR * 300) Wagner sor Mi 499/507 (Mi EUR 380) Hivatalos Mi. Dienst (40 ) Légiposta sor, több értéken csak enyhe betapadás (Mi 529x/539x) (Mi EUR * 100) Saar vidéki bevonulás 6Pf-en apró betapadás a gumin (Mi 544/545; 90 ) Hindenburg gyász sor (Mi 548/553) (Mi EUR * 18) Mi 556/564 (Mi EUR 160) munka sor zárón enyhe elszíneződés (áztatási hiba) Nothilfe munka sor, első falc (Mi 556/564) (Mi EUR * 100) Népviseletek 3db függőleges pár bélyegfüzetből 5+6; 6+5; Zeneszerzők (Mi 573/575; 32 ) éves a vasút, falcos (Mi 580/583) (Mi EUR * 20) Mi 584y/535x vizsz./függ. sávozott gumi (Mi EUR 40)

22 Birodalmi Pártnap (Mi x; 20 ) Nothilfe (népviselet) (Mi 588/597; 200 ), szép Népviselet sor (Mi 588/597; 65 ) Téli Olimpia (Mi 600/602; 65 ) /1941. Mi 586/587 pártnap szelvény nélküli bélyeg a blokkból születésnap lóverseny egy tételben (Mi EUR min. 45) Olimpia, falcnyomos (Mi 609/616) (Mi EUR * 22) Nyári Olimpia (Mi 609/616; 22 ) Mi 617/620; Galoppverseny, bélyeg a blokkból (Mi 621x; 15 ) Téli segély (Mi 634/642; 20 ) Braune Band München blokk (Mi. Bl. 4x; 32 ) II. o., gumitörések Mi Bl. 4x emlékbélyegzővel, eredeti gumi, kis kerettörések (Mi EUR 18) Mi. Bl. 5x, 6 Olimpia blokkpár (gumis) emlékbélyegzéssel (130 ) Hitler-blokk gumi nélkül + blokkbelső használt négyestömb Téli segély, hajók (Mi 651/659; 25 ) Hitler 48. születésnapja blokk (Mi. Bl. 7; 70 ) II. o. gumizás Mi Bl. 8 Berlin-i születésnapi emlékbélyegzés (Mi EUR 30) Mi Bl. 9. blokkszél gyűrött, hajtott, bélyegek épek, bélyegenként számolva (Mi EUR 36) Mi Bl. 10 "Braune Band" blokk a szokásos apró kerettörésekkel (Mi EUR 190) Mi Bl. 11 pártkongresszus emlékbélyegzővel hátoldali erős falcmaradvány a keret felső részén (Mi EUR 60) Birodalmi Pártnap blokk (falcos) (Mi. Bl. 11, falcos ár 100 ) Hivatalos Mi. Dienst és 30Pf gumi nélküli használatlan (60 ) Ötödik évforduló 6+4Pf-en pici betapadás a gumin (Mi 660/661; 20 ) Sportfesztivál (Mi 665/668; 16 ) "Das Braune Band" (Mi 671; 60 ) Téli segély (Mi 675/683; 25 ) Téli segély, 3Pf pici betapadás, 12Pf. 2 fognál patina (Mi 675/683; 100 ) Szudétaföld (Mi 684y/85; 40 ) Lóverseny, alul néhány rövidebb fog (Mi 747; 150 ) Autókiállítás, 12Pf-en bebarnult fog (Mi 686/688; 17 ) Autó és Motorkiállítás (Mi , 110 ) Mi 692/693; Birodalmi Kertészeti Kiállítás (Mi ; 20 ) A munka ünnepe (Mi 694; 16 ) Nürburgring autóverseny (Mi 695/697; 100 ) Nürburgring fny-u sor (Mi 695/697; 280 ) Lóverseny (Mi 698; 80 ) Lóverseny, apró betapadás (Mi 699; 80 ) Mi. 700 Művészet Napja (13 ) Művészet napja (Mi 700; 35 ) Mi. 701 Pártnap (12 )...600

23 Pártnap (Mi 701; 24 ) Mi vegyes sor, a 3, 6, 12 és 16Pf értékek falcos használatlanok (kb. 30 ) Mi 702/713; Német Posta (Mi , 85 ) Birodalmi Posta sor (Mi ; 85 ) Mi Forgalmi sor, felülnyomott Danzig bélyegek (200 ) Téli segély (Mi 730/738; 26 ) Épületek (Mi ; 60 ), kis gumihibák Téli segély, 8,12 és 15Pf értékeken kis patina (Mi 730/738; 60 ) Bélyegkiállítás (Mi 743; 22 ) Hitler születésnapja (Mi 744; 16 ) Mi. 746 Lóverseny (15 ) Lóverseny (D.Derby) Mi 746 (Mi EUR ** 26) Lóverseny (Braune Band) Mi 747 (Mi EUR ** 120) Mi. 747 Braune Band (35 ) Helgoland 50 éve német (Mi. 750; 30 ) Mi 750 Helgoland (Mi 30 ) Mi. 750 Helgoland (15 ) Mi Téli segély, az 5+5Pf (Mi. 753) falcos használatlan (19 ) Téli segély (Mi 751/759) a Mi 756 és 758 érték falcos (kb. Mi EUR 30+) D. Reich Mi , 3 érték a sorból, 25Pf-en jobboldalt rövid fog (Mi EUR 15) Behring, Nobel díjas (Mi 760/761; 15 ) Leipzig Vásár 2 sor (Mi , 10 ) (Mi , 13 ) Hitler születésnapja, vízszintesen barázdált gumi (Mi 77Zy; 20 ) Hitler születésnapja 12+38Pf négyestömbben (Mi. 772; 4x10 ) Tavaszi vásárok az első értékeken apró barna pöttyök a gumin (Mi 764/ /771; Mi EUR 13+14) db klf. kiadás (Mi ; 803; ; ; 60 ) Hitler születésnapja 12+38Pf négyestömbben (Mi. 772; 4x10 ) Mi 773/778; Mi sor, a 8 és 12Pf falcos használatlan (kb. 30 ) Lóverseny (D.Derby) (Mi 779; 17 ) Lóverseny (Mi ) (Mi EUR 17+12=29) Mi. 779 Német Nagydíj (10 ) Mi 803; Bécsi vásár (Mi 804/805; 13 ) Mi (13 ) Mi 806/809; db bélyeg: (Mi 803, 829, 899, 19 ) Mi. 799B + 800B garancia nélkül, a 2RM gumis hátoldallal (87 ) Kis tétel, Hitler (Mi 799/802) + Postai és távközlési konferencia (Mi 823/825) (Mi EUR ** min. 29) Mi. 801A + 802A Hitler-fej 12 1/2 fog (85 ) garancia nélkül Hitler születésnapja (Mi 813; 15 )...700

14. Filatéliai gyorsárverés

17. Filatéliai gyorsárverés

17. Filatéliai gyorsárverés 17. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 24-29. között.

12. Filatéliai gyorsárverés

12. Filatéliai gyorsárverés 12. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. február 8-13. között.

16. Filatéliai gyorsárverés

16. Filatéliai gyorsárverés 16. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. május 3-8. között.

22. Filatéliai gyorsárverés

22. Filatéliai gyorsárverés 22. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. aug. 29 - szept.

5. Filatéliai gyorsárverés

5. Filatéliai gyorsárverés 5. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. július 10-18. között. Ajánlattételi

15. Filatéliai gyorsárverés

15. Filatéliai gyorsárverés 15. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. április 19 24. között.

27. Filatéliai gyorsárverés

27. Filatéliai gyorsárverés 27. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. december 13-18. között.

23. Filatéliai gyorsárverés

23. Filatéliai gyorsárverés 23. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. szeptember 19-25.

20. Filatéliai gyorsárverés

20. Filatéliai gyorsárverés 20. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. július 18-24. között. Ajánlattételi

53. Filatéliai gyorsárverés

53. Filatéliai gyorsárverés 53. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. augusztus 31-én, valamint szeptember

19. Filatéliai gyorsárverés

19. Filatéliai gyorsárverés 19. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 27 - július

28. Filatéliai gyorsárverés

28. Filatéliai gyorsárverés 28. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 10-15. között.

36. Filatéliai gyorsárverés

36. Filatéliai gyorsárverés 36. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 4-9. között.

63. Filatéliai gyorsárverés

10. Filatéliai gyorsárverés

10. Filatéliai gyorsárverés Minden kedves Ügyfelünknek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk! 10. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizedik filatéliai árverésének anyagát! Az

43. Filatéliai gyorsárverés

43. Filatéliai gyorsárverés 43. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 5. és 10.

26. Filatéliai gyorsárverés

26. Filatéliai gyorsárverés 26. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonhatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. november 22-27. között.

31. Filatéliai gyorsárverés

31. Filatéliai gyorsárverés 31. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. március 14-19. között.

6. Filatéliai gyorsárverés

6. Filatéliai gyorsárverés 6. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatodik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. augusztus 22-29. között.

29. Filatéliai gyorsárverés

29. Filatéliai gyorsárverés 29. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. január 31. és február

32. Filatéliai gyorsárverés

32. Filatéliai gyorsárverés 32. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminckettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 4-9. között.

33. Filatéliai gyorsárverés

33. Filatéliai gyorsárverés 33. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincharmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. április 25-30. között.

47. Filatéliai gyorsárverés

47. Filatéliai gyorsárverés 47. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenhetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. március 13. - március 18. között!

40. Filatéliai gyorsárverés

40. Filatéliai gyorsárverés 40. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. szeptember 26. és október

42. Filatéliai gyorsárverés

42. Filatéliai gyorsárverés 42. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. november 7. és 12.

24. Filatéliai gyorsárverés

24. Filatéliai gyorsárverés 24. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonnegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. október 11-16. között.

38. Filatéliai gyorsárverés

48. Filatéliai gyorsárverés

48. Filatéliai gyorsárverés Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Fodor Aukciósház Kft. csapata! 48. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! KIVÉTELESEN CSÜTÖRTÖKÖN

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés

50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés 50. JUBILEUMI Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 29, június 1-2-3-án.

55. Filatéliai gyorsárverés

57. Filatéliai gyorsárverés

57. Filatéliai gyorsárverés 57. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhetedik filatéliai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban december 11-12-14-15-16-án. Ajánlattételi

61. Filatélia gyorsárverés

30. Filatéliai gyorsárverés

30. Filatéliai gyorsárverés 30. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. február 26. között.

49. Filatéliai gyorsárverés

49. Filatéliai gyorsárverés 49. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenkilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. május 4-5-6-án. Ajánlattételi

52. Filatéliai gyorsárverés

52. Filatéliai gyorsárverés 52. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenkettedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. július 27-28-29. Ajánlattételi határidő:

45. Filatéliai gyorsárverés

45. Filatéliai gyorsárverés 45. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. január 30. - február 4. között! Ajánlattételi

41. Filatéliai gyorsárverés

41. Filatéliai gyorsárverés 41. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. október 17. és 22.

37. Filatéliai gyorsárverés

37. Filatéliai gyorsárverés 37. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminchetedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014.július 25-30. között.

4. Filatéliai gyorsárverés

4. Filatéliai gyorsárverés 4. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. június 5-13. között. Ajánlattételi

51. Filatéliai gyorsárverés

51. Filatéliai gyorsárverés 51. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. június 29-30, július 1-2-án. Ajánlattételi

44. Filatéliai gyorsárverés

44. Filatéliai gyorsárverés 44. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház negyvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. december 31-én 9:00-13:00-ig

35. Filatéliai gyorsárverés

35. Filatéliai gyorsárverés 35. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmincötödik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. június 16-18. között.

54. Filatéliai gyorsárverés

54. Filatéliai gyorsárverés 54. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvennegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. szeptember 28-29-30-án. Ajánlattételi

1. Filatéliai gyorsárverés

1. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház első filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. február 28. és március 7. között. Ajánlattételi határidő:

60. Filatéliai gyorsárverés

2. Filatéliai gyorsárverés

2. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház második filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. március 27. és április 4. között. Ajánlattételi határidő:

18. Filatéliai gyorsárverés

18. Filatéliai gyorsárverés 18. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. június 7-12. között.

79. Ajánlatunk árverés tételei

79. Ajánlatunk árverés tételei 79. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1966 Winston Churshill sor + blokk Mi 91-98 + 2...4 000 90003. 1967 Nyári olimpia sor + blokk Mi 175-182...2 400 90006. 1967 Nyári olimpia, Mexikó ívsarki vágott sor

21. Filatéliai gyorsárverés

21. Filatéliai gyorsárverés 21. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház huszonegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. augusztus 8-14. között.

9. Filatéliai gyorsárverés

9. Filatéliai gyorsárverés Fodor Aukciósház Kft. Tel: +36 1 354-1234 1064 Budapest, Vörösmarty u. 65. Fax: +36 1 354 1235 E-mail: info@fodoraukcio.hu 9. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencedik

34. Ajánlatunk árverés tételei

34. Ajánlatunk árverés tételei 34. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1965 Együttműködés sor Mi 336-337...800 90001. 1966 Egészségügyi világszervezet sor Mi 346-347...1 600 90002. 1966 Madarak sor Mi 340-343...2 000 90003. 1966 20 éves

72. Filatélia gyorsárverés

72. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenkettedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. február 20-21-22-én, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.:

2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ Budapest, Riadó u Pf Tel.: 2018/149 ELNÖKI TÁJÉKOZTATÓ 2018. 08. 03. 1026 Budapest, Riadó u. 5. 1525 Pf. 166. Tel.: +36 1 882 85 00 kapcsolat@kt.hu www.kozbeszerzes.hu A Közbeszerzési Hatóság Elnökének tájékoztatója a Kbt. 62. (1)

83. Filatélia és képeslap gyorsárverés

83. Filatélia és képeslap gyorsárverés 83. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvanharmadik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. január 15-16-17-én

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 244. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 február 16-19. között.

A vásárlói jutalék 22% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 29. Nagyaukció filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2018 május 7-19 között. AJÁNLATTÉTELI

39. Filatéliai gyorsárverés

39. Filatéliai gyorsárverés 39. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harminckilencedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2014. szeptember 5-10.

18. Képeslap gyorsárverés

18. Képeslap gyorsárverés 18. Képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizennyolcadik képeslap árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon június 1-10. között. Ajánlattételi határidő:

8. Filatéliai gyorsárverés

8. Filatéliai gyorsárverés 8. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. október 24-31. között.

97. Filatélia gyorsárverés

97. Filatélia gyorsárverés 97. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenhetedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. február 11-12-13-án nyitvatartási

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 237. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. október 27-30. között.

38. Ajánlatunk árverés tételei

38. Ajánlatunk árverés tételei 38. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1951 Forgalmi felülnyomott sor Mi 20-27...6 000 90001. 1964 Forgalmi sor Mi 39-41...1 000 90003. 1966 Olimpiák Mi 68-76 fekete felülnyomással...18 000 90004. 1966

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk!

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 260. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. október 12-15-ig.

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 245. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 3-5. között.

73. Filatélia gyorsárverés

73. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenharmadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. március 6-7-8-án, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra

ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS. Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra 30. Filatélia árverés ONLINE LEVELEZÉSI ÁRVERÉS Ajánlatadási határidő: 2015. december 11 péntek, 20 óra Az árverés anyaga megtekinthető üzletünkben november 30-tól (1053 Budapest, Magyar utca 44, hétköznap

37. Ajánlatunk árverés tételei

37. Ajánlatunk árverés tételei 37. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1942 Szűz Mária Haiti védőszentje blokksor Mi 1-3 fogazott + vágott (3 stecklapon) / Blocks Mi 1-3 perforated + imperforate...20 000 90001. 1958 Vöröskereszt sor felülnyomással

84. Filatélia és képeslap gyorsárverés

84. Filatélia és képeslap gyorsárverés 84. Filatélia és képeslap gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház nyolcvannegyedik filatélia és képeslap árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. február

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 239. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. november 25 - december

56. Filatéliai gyorsárverés

56. Filatéliai gyorsárverés 56. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház ötvenhatodik filatéliai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2015. november 13-án, valamint 16-17-18-án.

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA

HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA HATÁRON ÁTLÉPŐ GÉPJÁRMŰVEK FELELŐSSÉGBIZTOSÍTÁSI SZERZŐDÉSÉNEK IGAZOLÁSA A PSZÁF tájékoztatója a Magyar Köztársaság területére belépő külföldi telephelyű gépjárművek, valamint a magyar forgalmi rendszámú

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 250. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 18-21-ig. AJÁNLATTÉTELI

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 240. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. december 10-15. között.

Levelezési gyorsárverés

Levelezési gyorsárverés 233. Levelezési gyorsárverés Az árverés anyaga megtekinthetõ weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitvatartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2014. augusztus 26 és szeptember

95. Filatélia gyorsárverés

95. Filatélia gyorsárverés 95. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenötödik numizmatikai árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2018. december 17-18-19-én nyitvatartási

96. Filatélia gyorsárverés

96. Filatélia gyorsárverés 96. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvenhatodik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. január 14-15-16-án nyitvatartási

67. Filatélia gyorsárverés

67. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hatvanhetedik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2016. szeptember 19-20-21-én, nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. darabanth.com Tisztelt Ügyfelünk! 264. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban (VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. december 14-17-ig.

81. Numizmatikai gyorsárverés

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 242. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 január 12-15. között.

98. Filatélia gyorsárverés

98. Filatélia gyorsárverés 98. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház kilencvennyolcadik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2019. március 25-26-27-én nyitvatartási

31. Ajánlatunk árverés tételei

31. Ajánlatunk árverés tételei 31. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1967 Épületek záróértékek Mi 73-74...15 000 90001. 1951 Forgalmi felülnyomott sor Mi 20-27...6 000 90002. 1964 Forgalmi sor Mi 39-41...1 000 90003. 1964 Forgalmi sor

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 246. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 március 16-19. között.

3. Filatéliai gyorsárverés

3. Filatéliai gyorsárverés 3. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház harmadik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2012. május 2-9. között. Ajánlattételi

76. Filatélia gyorsárverés

76. Filatélia gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház hetvenhatodik filatélia árverésének anyagát. Az árverés anyaga megtekinthető irodánkban 2017. június 19-20-21-én nyitvatartási időben. Ajánlattételi határidő:

36. Ajánlatunk árverés tételei

36. Ajánlatunk árverés tételei 36. Ajánlatunk árverés tételei 90000. 1960-1963 Albert Schweitzer Mi 154 + felülnyomott Mi 182...1 400 90001. 1960 Nyári olimpia Mi 156...1 200 90002. 1960 Nyári olimpia: Róma Mi 156...1 200 90003. 1960

Magyar joganyagok - PSZÁF tájékoztató - a Magyarország területére belépő külföldi t 2. oldal Norvégia Olaszország (Vatikán és San Marino) Portugália R

Magyar joganyagok - PSZÁF tájékoztató - a Magyarország területére belépő külföldi t 2. oldal Norvégia Olaszország (Vatikán és San Marino) Portugália R Magyar joganyagok - PSZÁF tájékoztató - a Magyarország területére belépő külföldi t 1. oldal PSZÁF tájékoztató a Magyarország területére belépő külföldi telephelyű, valamint a magyar forgalmi rendszámú

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 252. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015. június 16-18-ig.

USE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI

USE ONLY EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI EURÓPA ORSZÁGAI ÉS FŐVÁROSAI 1. Észak-Európa Norvégia Oslo Svédország Stockholm Finnország Helsinki Dánia Koppenhága Izland Reykjavík 2. Nyugat-Európa Nagy-Britannia vagy Egyesült Királyság, United Kingdom

filatélia A vásárlói jutalék 20% Részletes árverési szabályzat weboldalunkon és irodánkban megtekinthető. Tisztelt Ügyfelünk! 249. Gyorsárverés filatélia Az árverés anyaga megtekinthető weboldalunkon és irodánkban ( VI. Andrássy út 16. III. emelet. Nyitva tartás: H-Sz: 10-17, Cs: 10-19 óráig, P: Zárva) 2015 május 4-től 7-ig.

11. Filatéliai gyorsárverés

11. Filatéliai gyorsárverés 11. Filatéliai gyorsárverés Örömmel mutatjuk be Önnek a Fodor Aukciósház tizenegyedik filatéliai árverésének anyagát! Az árverés anyaga megtekinthető honlapunkon és irodánkban 2013. január 18. és 23. között.

Belföldi EMS Gyorsposta