Leütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap

BÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA NOV

BÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT

3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, Ft Ft. 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol Ft Ft

73. Művészeti Aukció Katalógus sorszáma. Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár

AUKCIÓS KATALÓGUS DECEMBER 1.

-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus

Beköszöntő. Kedves Olvasó! Váradi Krisztina üzletvezető

minden színben, sávokkal színtelen, zöld, barna vagy vörös berakódásokkal kékeszöld, vagy pirosaslila

Csak most! akár 50% kedvezmény

MID SEASON SALE CSAK MOST! AKÁR 30%-KAL ALACSONYABB ÁRAK

AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus

NYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat:

Csak most! akár 30% kedvezmény

Advent, advent......a karácsonyi kollekció

d argento: a tüzes kollekció!

CSAK MOST! AKÁR 30% KEDVEZMÉNY

A valódi szépség örök!

A három Mária. Aranyozott faszobor

OREX_Frühling_2011_Folder_RZ.indd :46

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXVIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

-5% Ballagási használt arany ékszer Katalógus

ŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.

Kereskedelmi és vállalkozási ismeretek

Almásháza. kerámiamuhely Almásháza, Kossuth u. 1/d

Konyhai üveg, porcelán, műanyag áruk, egyéb eszközök

ÁSVÁNYOK, DRÁGAKÖVEK ÉS KİZETEK AZ EMBERISÉG TÖRTÉNETÉBEN

KATALÓGUS Megrendelés: Személyes átvétel: ÉKSZEREK. Telefon:

Leplezzük le az új dizájnt!

ÁSVÁNYOK, DRÁGAKÖVEK ÉS KŐZETEK AZ EMBERISÉG TÖRTÉNETÉBEN

SZEPTEMBERI KAMARAAUCIÓ

A drágakőterápia módszerei

ÁRLISTA FEHÉR EDÉNY. Fazonrajz cikk megnevezés méret MÉLYTÁNYÉR 0187 FEHÉR (Dobány) 23 x 4 cm

KOLLER. International Business Consulting B E V E Z E T Ő A J Á N L A T A I N K

ALKÍMIA MA Az anyagról mai szemmel, a régiek megszállottságával.

2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház

Ünnepelje a Valentin-nap pillanatait PANDORA ékszerekkel

Baumit INFO: 06-33/ , -930, /2BAUMIT Baumit termékcsoportok építéshez, felújításhoz:

Válassz, vásárolj szeretteidnek a Feng Shui segítségével!

Magyar Porcelánmanufaktúra Kft. Hollóházi Porcelán

A legszebb. ajándék... Szeged-belváros, Kígyó u , Budapest, Kerepesi út.9. Tel.:

A csakra szó szankszrit eredetű, amely India és a Himalája ősi szent nyelve volt.

2012. január óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VI. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás

Az öntöttvas gyűjtemény 400 db-os listája

B'RENT KFT ÁRLISTA 2015

ÓRA- ÉS FOTÓAUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA, OKTÓBER 31.

KATALÓGUS. Érvényes: márciustól.

VÉGSÔ FELÜLETKÉPZÔ RÉTEGEK VÉGSÔ FELÜLETKÉPZÔ RÉTEGEK. COLOURS OF MORE EMOTION Baumit színvilág: Baumit Nemes Vakolatok és Festékek 200 színben:

Érvényes től

Kristály Eszenciák. Kristály eszenciák (Pegasus Products)

VÉGSÔ FELÜLETKÉPZÔ RÉTEGEK VÉGSÔ FELÜLETKÉPZÔ RÉTEGEK. Baumit színvilág: Baumit Nemes Vakolatok és Festékek 200 színben, melyek a következôk:

NYOMOZÁS A DRÁGAKÖVEK VILÁGÁBAN Melyik drágaköves ékszert rabolták el? 7. osztály Készítette: Bagócsi Zsuzsanna, Léki Boglárka

&kényelem. Elegancia. SzépL ak DEKOR

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Önkormányzat 3. sz. melléklet MUNKAHELYI ÉTTEREM-KONYHA KIS ÉRTÉKŰ TÁRGYI ESZKÖZÖK

A tételekhez segédeszköz nem használható.

a Balaton... Nekem 80 m 2

Kódszám Megnevezés Jellemzők Nettó ár (Ft) Kötény Ft Alufólia 300 mx30 cm Ft Alufólia 300 mx40 cm Ft 11330

tányér cm alátét tányér cm 3 390

2011.december óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS IV. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás

IRODASZEREK, MANAGER TERMÉKEK MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS KRISTÁLLYAL DÍSZÍTVE

91. Ôszi Mûvészeti Aukció 91th Autumn Art Auction

MINI KATALÓGUS 4999, ,- 2299,- Ajánlatunk november 10-től a készlet erejéig, de legkésőbb november 30-ig érvényes.

2011. november óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás

93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ 0001 Gyűrű, 585 au, 8 bril. cca. 0,60 ct, 2,6 g 120 000 150 000 0002 Fülbevaló, 580 au, ag, 24 bril. cca. 1,40 ct, 4,6 g 160 000 240 000 0003 Karék, 585 au, 1 zafír, 2 bril. cca. 0,20 ct, 6,6 g 60 000 120 000 0004 Lánc, függő, 585 au, rubin, gyémánt, 7,5 g 70 000 70 000 0005 Karék, 580 au, türkiz, 23,7 g 180 000 220 000 0006 Ékszer, 2 db, 585, 750 au, 2 trkiz, 42 bril. cca. 2,40 ct, 8,9 g 250 000 420 000 0007 Gyűrű, 585 au, 10 bril. cca. 1,0 ct, 3,3 g 110 000 280 000 0008 Karkötő, 580 au, 5 bril. cca. 0,35 ct, 20,9 g 200 000 200 000 0009 Fülbevaló, 585 au, 10 bril. cca. 0,60 ct, 3,3 g 120 000 220 000 0010 Melltű, 585 au, 13 bril. cca. 1,10 ct, 2,3 g 150 000 190 000 0011 Fülbevaló, 580 au, 4 bril. cca. 1,0 ct, 2,8 g 200 000 240 000 0012 Lánc, függő, 585, 750 au, 3 zafír, 1 bril. cca. 0,20 ct, 15 gyém., 16,4 g 200 000 260 000 0013 Függő, 580 au, 5,1 g 40 000 55 000 0014 Karkötő, 580 au, 5 achát, 24,2 g 180 000 200 000 0015 Gyűrű, 580 au, 7 bril. cca. 0,70 ct, 1,6 g 150 000 320 000 0016 Nyaklánc, 585 au, 34,2 g 280 000 0 0017 Melltű, 585 au, ag, nefrit, 1 gyém. cca. 0,20 ct, smaragd, 9,4 g 50 000 150 000 0018 Kitűző, 585 au, 69 gyémánt cca. 1,10 ct, 4,2 g 120 000 280 000 0019 Fülbevaló, 580 au, 2 ametiszt, 32 bril. cca. 0,90 ct, 4,5 g 60 000 170 000 0020 Nyaklánc, 585 au, 9 ametiszt, 11,9 g 75 000 120 000 0021 Karék, 585 au, ametiszt, 11,6 g 130 000 130 000 0022 Függő, 585 au, ametiszt, 11,3 g 45 000 110 000 0023 Gyűrű, 375 au, ag, 1 bril., 9 gyém. cca. 0,90 ct, 2,4 g 80 000 110 000 0024 Karkötő, 585 au, 5 bril. cca. 0,70 ct, 32,0 g 330 000 0 0025 Nyakék, 750 au, korall, br. 78,2 g 180 000 420 000 0026 Fülbevaló, 580 au, ag, 20 bril. cca. 0,90 ct, 4,3 g 110 000 220 000 0027 Gyűrű, 585 au, 8 bril. cca. 1,20 ct, 3,5 g 120 000 170 000 0028 Gyűrű, 585 au, 10 bril. cca. 0,65 ct, 7 rubin, 4,3 g 90 000 140 000 0029 Nyakék, 750 au, t. gyöngy, 42 bril. cca. 0,80 ct, rubinok, br. 41,0 g 250 000 300 000 0030 Fülbevaló, 580 au, ag, 20 bril. cca. 2,10 ct, 4,8 g 350 000 380 000 0031 Gyűrű, 750 au, 5 bril. cca. 0,72 ct, 2,3 g 220 000 300 000 0032 Karlánc, 750 au, 52 bril. cca. 1,0 ct, 19,3 g 250 000 300 000 0033 Függő, 375 au, 16 bril. cca. 1,0 ct, 2,7 g 80 000 120 000 0034 Gyűrű, 750 au, 1 olivin cca. 5,0 ct, 120 bril. cca. 4,0 ct, 16,2 g 450 000 0 0035 Karkötő, 585 au, ametiszt, citrin, gránát, olivin, topáz, 10 bril. cca. 0,10 ct, 14,7 g 110 000 180 000 0036 Nyaklánc, 585 au, citrin, turmalin, ametiszt, akvamarin, 30,4 g 250 000 250 000 0037 Gyűrű, 585 au, citrin, almandin, ametiszt, topáz, 8,1 g 80 000 140 000 0038 Függő, 585 au, t. gyöngy, 2 zafír, 5,2 g 40 000 40 000 0039 Karkötő, 585 au, topáz, citrin, almandin, olivin, ametiszt, 32,3 g 300 000 300 000 0040 Nyakék, 585 au, gyöngy, turmalin, br. 45,3 g 65 000 240 000 0041 Gyűrű, 750 au, 1 bril. cca. 0,50 ct, 3,9 g 150 000 300 000 0042 Fülbevaló, 585 au, 18 bril. cca. 0,90 ct, 6,6 g 220 000 0 0043 Nyakék, 750 au, 6 smaragd, 25 bril. cca. 0,30 ct, 22,0 g 300 000 480 000 0044 Karkötő, 585 au, smaragd, 22 bril. cca. 0,35 ct, 9,7 g 140 000 240 000 0045 Ékszer, 2 db, 585, 750 au, 2 smaragd, 43 bril. cca. 0,95 ct, 11,3 g 220 000 220 000 0046 Gyűrű, 585 au, 1 zafír cca. 1,50 ct, 12 bril. cca. 0,20 ct, 3,4 g 120 000 280 000

0047 Karkötő, 750 au, 11 zafír cca. 5,6 ct, 20 bril. cca. 0,30 ct, 10,6 g 120 000 260 000 0048 Gyűrű, 585 au, 1 zafír cca. 0,80 ct, 12 bril. cca. 0,50 ct, 5,3 g 120 000 300 000 0049 Nyakék, 585 au, 41 bril. cca. 1,50 ct, zafír, t. gyöngy, 12,3 g 240 000 260 000 0050 Gyűrű, 585 au, 11 bril. cca. 0,55 ct, 3,0 g 200 000 200 000 0051 Fülbevaló, 750 au, 96 bril. cca. 0,50 ct, 6,4 g 120 000 140 000 0052 Gyűrű, 585 au, 21 bril. cca. 0,80 ct, 3,9 g 200 000 220 000 0053 Lánc, függő, 750 au, 7 bril. cca. 0,90 ct, 5,6 g 120 000 180 000 0054 Garnitúra, 4 db, 750, 585 au, 28 bril. cca. 0,85 ct, 4 t. gyöngy, 28,9 g 390 000 550 000 0055 Gyűrű, 750 au, 9 bril. cca. 1,35 ct, rubin, smaragd, 5,6 g 300 000 440 000 0056 Gyűrű, 750 au, füstkvarc, ametiszt, 56 bril. cca. 0,75 ct, 7,0 g 350 000 380 000 0057 Garnitúra, 2 db, 585 au, füstkvarc, jade, 55 bril. cca. 1,40 ct, 35,2 g, 450 000 450 000 0058 Gyűrű, 585 au, 1 t. gyöngy, 52 bril. cca. 1,0 ct, 12,9 g 200 000 300 000 0059 Kézelőgomb, 585 au, 10,3 g 120 000 170 000 0060 Lánc, függő, 580 au, tigrisszem, lágen ónix, 37,6 g 350 000 350 000 0061 Zsebóra, IWC, 585 au, br. 83,4 g 250 000 260 000 0062 Gyűrű, 750 au, 7 bril. cca. 0,80 ct, 18,2 g 270 000 380 000 0063 Zsebóra, Omega, 585 au, br. 84,6 g 280 000 340 000 0064 Karóra, Omega, 750 au, br. 43,0 g 150 000 260 000 0065 Karóra, Omega, 750 au, br. 39,6 g 280 000 0 0066 Karóra, Britix, 750 au, br. 50,0 g 120 000 170 000 0067 Karóra, IWC, 750 au, br. 41,9 g 200 000 240 000 0068 Karóra, Movado, acél 50 000 0 0069 Karóra, Longines, acél 170 000 0 0070 Karóra, Raymond Weil, acél 80 000 80 000 0071 Karóra, Baume & Mercier, acél 250 000 250 000 0072 Karóra, Breitling, acél 600 000 800 000 0073 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,50 ct, 5,8 g 120 000 130 000 0074 Karék, 750 au, 28 zafír cca. 1,10 ct, 50 bril. cca. 0,40 ct, 16,6 g 300 000 300 000 0075 Nyakék, 585 au, 8 zafír cca. 1,20 ct, 31 bril. cca. 0,30 ct, 24,7 g 220 000 320 000 0076 Gyűrű, 750 au, 1 cianit cca. 12,0 ct, 192 bril. cca. 1,0 ct, 8,3 g 350 000 0 0077 Karóra, IWC, 750 au, br. 53,8 g 550 000 550 000 0078 Gyűrű, 585 au, 40 bril. cca. 1,0 ct, 6,1 g 250 000 250 000 0079 Lánc, függő, fülbevaló, Chopard, 750 au, 3 bril. cca. 0,15 ct, 20,3 g 250 000 320 000 0080 Gyűrű, Chopard, 750 au, 13 bril. cca. 0,25 ct, 13,6 g 190 000 280 000 0081 Karkötő, Chopard, 750 au, 1 bril. cca. 0,04 ct, 25,3 g 340 000 440 000 0082 Gyűrű, 750 au, 128 bril. cca. 4,20 ct, 12,0 g 440 000 0 0083 Melltű, 580 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 49 gyém. cca. 0,50 ct, 6,0 g 90 000 160 000 0084 Garnitúra, 2 db, 585 au, 25 bril. cca. 0,80 ct, 7,0 g 280 000 280 000 0085 Lánc, függő, 750, 585 au, pt, ónix, 24 gyém., 10,0 g 140 000 200 000 0086 Fülbevaló, 585 au, 28 bril. cca. 1,80 ct, 7,3 g 200 000 320 000 0087 Gyűrű, 950 pt, 1 t. gyöngy, 24 bril. cca. 0,60 ct, 3,9 g 80 000 100 000 0088 Nyakék, 585 au, 9 bril. cca. 2,0 ct, 9 gyém. cca. 0,10 ct, 6,1 g 100 000 220 000 0089 Gyűrű, 580 au, 12 bril. cca. 1,20 ct, 4,2 g 180 000 240 000 0090 Melltű, 585 au, 60 bril., gyém. cca. 0,90 ct, zafír, 3,6 g 150 000 260 000 0091 Karkötő, au, ag 925, 5 bril. cca. 0,30 ct, 24 gyém. cca. 0,20 ct, zafír, 5,8 g 90 000 190 000 0092 Fülbevaló, 585 au, 4 zafír cca. 0,80 ct, 8 holdkő, 26 bril. cca. 0,80 ct, 8,9 g 220 000 0 0093 Gyűrű, 585 au, 12 bril. cca. 1,20 ct, 4,1 g 220 000 340 000 0094 Garnitúra, 2 db, 585 au, 3 hegyikristály, 43 bril. cca. 1,0 ct, 35,5 g 450 000 0 0095 Karkötő, 585 au, 3 zafír 3,74 ct, 28 bril. 2,23 ct, 13,3 g 350 000 600 000 0096 Fülbevaló, 585 au, 2 topáz, 2 bril. cca. 0,15 ct, 4,1 g 80 000 140 000 0097 Gyűrű, 585 au, 1 topáz, 38 bril. cca. 0,80 ct, 5,4 g 150 000 240 000 0098 Fülbevaló, 585 au, 10 topáz, 8 cordierit, 6,2 g 50 000 80 000 0099 Nyakék, 585 au, topáz, 59 bril. cca. 1,60 ct, 14,6 g 450 000 450 000 0100 Karóra, Rado, fém, 4 bril. cca. 0,02 ct 100 000 130 000 0101 Karóra, Cartier, acél, 750 au 120 000 180 000 0102 Karóra, Chopard, acél 500 000 500 000 0103 Karóra, Breitling, acél 100 000 240 000 0104 Karóra, Rolex, acél 260 000 400 000

0105 Karóra, Cartier, 750 au, br. 104,8 g 1 000 000 0 0106 Karkötő, 750 au, 37 bril. cca. 5,0 ct, 18,7 g 360 000 400 000 0107 Nyakék, 585 au, 51 bril. cca. 1,50 ct, 23,8 g 290 000 320 000 0108 Gyűrű, 375 au, 3 bril. cca. 1,55 ct, 3,3 g 1 200 000 1400 000 0109 Fülbevaló, függő, 750 au, 121 bril. cca. 1,40 ct, 24,7 g 350 000 350 000 0110 Gyöngysor, 585 au, 35 t. gyöngy, br. 61,2 g 790 000 0 0111 Lánc, Fope 750 au, 40,0 g 600 000 600 000 0112 Ékszer, 2 db, Fope, 750 au, 33 bril. cca. 0,25 ct, 15,7 g 220 000 220 000 0113 Karkötő, Fope, 750 au, 56 bril. cca. 0,50 ct, 26,2 g 360 000 400 000 0114 Lánc, függő, Chopard, au 750, 18 bril. cca. 0,20 ct, 14,1 g 170 000 300 000 0115 Karkötő, Baraka, 750 au, 101 bril. cca. 1,80 ct, 44,9 g 500 000 500 000 0116 Nyaklánc, Baraka, 750 au, 6 bril. cca. 0,10 ct, 13,8 g 170 000 200 000 0117 Fülbevaló, 750 au, 196 bril. cca. 1,,50 ct, 10,3 g 150 000 480 000 0118 Gyűrű, fülbevaló, 750 au, 3 t. gyöngy, 64 bril. cca. 1,30 ct, 20,1 g 350 000 380 000 0119 Nyakék, 585 au, 17 bril. cca. 0,80 ct, 3,1 g 150 000 320 000 0120 Fülbevaló, 750 au, 2 t. gyöngy, 192 bril. cca. 3,0 ct, 24,0 g 750 000 800 000 0121 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 1,50 ct, 2,3 g 70 000 200 000 0122 Fülbevaló, 585 au, 8 bril. cca. 3,50 ct, 2,9 g 380 000 380 000 0123 Gyűrű, Damiani, 750 au, ónix, 102 bril. cca. 1,50 ct, 16,4 g 250 000 320 000 0124 Lánc, függő, 585 au, 24 bril. cca. 1,25 ct, 4,6 g 190 000 200 000 0125 Gyűrű, 750 au, 80 bril. cca. 1,50 ct, 12,8 g 250 000 1 200 000 0126 Gyűrű, 585 au, 1 bril. 1,13 ct, 3,0 g 450 000 900 000 0127 Nyakék, 585 au, topáz, 5 bril. cca. 0,30 ct, 5,6 g 150 000 320 000 0128 Gyűrű, 750 au, 1 topáz, 12 bril. cca. 0,08 ct, 5,2 g 50 000 140 000 0129 Lánc, függő, 585 au, 6 bril. cca. 0,70 ct, 4,3 g 150 000 280 000 0130 Fülbevaló, 750 au, 2 topáz, citrin, zöld kvarc, 104 bril. cca. 1,10 ct, 17,6 g 540 000 0 0131 Nyakék, 750 au, 1 akvamarin, 26 bril. cca. 1,0 ct, 11,5 g 140 000 320 000 0132 Gyűrű, 585 au, 1 smaragd cca. 1,0 ct, 16 bril. cca. 0,40 ct, 3,9 g 150 000 200 000 0133 Lánc, függő, 585 au, 8 bril. cca. 0,50 ct, 9 turmalin, 3,3 g 100 000 140 000 0134 Gyűrű, 750 au, 1 kunzit cca. 20,0 ct, 132 bril. cca. 0,60 ct, 10,7 g 790 000 0 0135 Karkötő, 750 au, 29 bril. cca. 0,45 ct, 18,7 g 250 000 250 000 0136 Nyakék, 585 au, bril. cca. 3,2 ct, 21,1 g 390 000 0 0137 Fülbevaló, 750 au, bril. cca. 3,65 ct, 17,0 g 800 000 0 0138 Garnitúra, 4 db, Valente Milano, 750 au, 48 bril. cca. 1,0 ct, ametiszt, turmalin, iolit, 46,3 g 690 000 0 0139 Fülbevaló, 750 au, 14 holdkő cca. 5,0 ct, 24 bril. cca. 1,20 ct, 8,9 g 300 000 0 0140 Függő, 750 au, 5 kalcedon, 180 bril. cca. 1,20 ct, 26,4 g 600 000 650 000 0141 Gyűrű, 750 au, kalcedon cca. 50,0 ct, 351 bril. cca. 3,50 ct, 26,9 g 800 000 0 0142 Karkötő, 585 au, 196 bril. cca. 2,50 ct, 26,3 g 300 000 300 000 0143 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. cca. 1,85 ct, 2,6 g 600 000 1 300 000 0144 Fülbevaló, 585 au, 2 bril. cca. 0,45 ct, 2 t. gyöngy, 7,5 g 300 000 600 000 0145 Karkötő, 585 au, 5 bril. cca. 0,75 ct, t. gyöngy, br. 67,4 g 220 000 280 000 0146 Gyűrű, 585 au, 1 t. gyöngy, 6 zafír cca. 5,0 ct, 33 bril. cca. 0,80 ct, 16,6 g 780 000 0 0147 Melltű, 585 au, lápisz lazuli, achát, 2 opál, 7,5 g 65 000 120 000 0148 Gyűrű, 375 au, 1 t. gyöngy, 32 bril. cca. 0,60 ct, 10,7 g 95 000 600 000 0149 Nyakék, 750 au, t. gyöngy, 8 bril. cca. 1,40 ct, br. 103,2 g 380 000 950 000 0150 Gyűrű, 750 au, cianit, cca. 33,0 ct, 120 bril. cca. 1,20 ct, 13,9 g 600 000 600 000 0151 Gyűrű, 750 au, 34 bril. 0,77 ct, 4,2 g 120 000 400 000 0152 Ékszer, 2 db, 750 au, 172 bril. cca. 2,85 ct, 41,3 g 800 000 800 000 0153 Garnitúra, 4 db, 750, 585 au, 509 bril. cca. 6,0 ct, 92,0 g 1 200 000 1 200 000 0154 Karék, 580 au, 19 gyém. cca. 1,50 ct, 23,0 g 360 000 420 000 0155 Karék, 580 au, 36,6 g 290 000 290 000 0156 Karék, 580 au, 25 gyénm. cca. 1,20 ct, 20,4 g 220 000 260 000 0157 Kitűző, 585 au, ametiszt, 6,6 g 50 000 60 000 0158 Fülbevaló, 375 au, ametiszt, 16,2 g 140 000 300 000 0159 Melltű, 585 au, kagyló, 19,7 g 140 000 0 0160 Garnitúra, 2 db, 585 au, igazgyöngy, 34,3 g 380 000 380 000 0161 Garnitúra, 2 db, 580 au, 11 gyém. cca. 0,75 ct, 23,5 g 200 000 0

0162 Karék, 580 au, 1 gyém. cca. 0,15 ct, 20,9 g 160 000 160 000 0163 Függő, 750 au, gyém. 13,0 g 140 000 140 000 0164 Fülbevaló, 585 au, almandin, 16 gyém. cca. 0,20 ct, 10,6 g 150 000 220 000 0165 Gyűrű, 580 au, ag, 1 smaragd cca. 1,0 ct, 17 bril. cca. 0,70 ct, 4,5 g 150 000 240 000 0166 Nyakék, 375 au, 11,9 g 190 000 190 000 0167 Fülbevaló, 580 au, ag, 18 gyémánt cca. 0,50 ct, 7,5 g 60 000 150 000 0168 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,80 ct, 2 gyém. cca. 0,02 ct, 1,9 g 400 000 400 000 0169 Fülbevaló, 580 au, ag, 22 bril. cca. 0,80 ct, 2 t. gyöngy, 3,3 g 200 000 280 000 0170 Nyakék, 585 au, 60 gyém. cca. 6,0 ct, 28,8 g 780 000 780 000 0171 Gyűrű, 585 au, achát, 20 bril. cca. 0,60 ct, 4,9 g 70 000 70 000 0172 Melltű-függő, 585 au, ag12 bril. cca. 2,60 ct, 32 gyém. cca. 1,0 ct, 23,0 g 400 000 0 0173 Gyűrű, 585 au, ag, 25 bril. cca. 2,70 ct, 5,9 g 380 000 0 0174 Melltű-függő, 585 au, ag, 96 gyém. cca. 2,5 ct, 16,0 g 420 000 550 000 0175 Gyűrű, 750 au, 3 turmalin cca. 10,0 ct, 102 bril. cca. 0,70 ct, 8,3 g 480 000 480 000 0176 Fülbevaló, 750 au, 4 kvarc cca. 20,0 ct, 86 bril. cca. 1,10 ct, 19,1 g 480 000 0 0177 Karkötő, 750 au, 148 bril. cca. 1,20 ct, 121,8 g 1 400 000 0 0178 Gyűrű, 750 au, 1 rubin cca. 5,0 ct, 68 bril. cca. 3,50 ct, 12,9 g 480 000 500 000 0179 Nyakék, Baraka, 750 au, 51 bril. cca. 0,80 ct, 65,8 g 700 000 0 0180 Gyűrű, 750 au, 25 bril. cca. 1,50 ct, 18,3 g 220 000 360 000 0181 Karóra, Rolex, 750 au, br. 34,0 g 600 000 0 0182 Karóra, IWC, 750 au, br. 51,3 g 600 000 750 000 0183 Karóra, Vacheron Constantin, 750 au, br. 66.9 g 2 500 000 0 0184 Karóra, Omega, 750 au, br. 135,7 g 1 400 000 0 0185 Karóra, Breguet, 750 au, br. 148,8 g 2 600 000 0 0186 Melltű, 950 pt, 580 au, 47 bril. cca. 1,40 ct, 8,6 g 320 000 550 000 0187 Karikagyűrű, 750 au, 24 bril. cca. 1,20 ct, 3,8 g 150 000 300 000 0188 Gyűrű, 585 au, 1 bril. 1,42 ct, 3,5 g 500 000 1 100 000 0189 Karkötő, 750 au, 280 bril. cca. 2,80 ct, 29,3 g 650 000 800 000 0190 Fülbevaló, 585 au, 2 bril. 1,81 ct, 1,8 g 400 000 950 000 0191 Fülbevaló, 585 au, 20 bril. 2,69 ct, 5,0 g 800 000 0 0192 Gyűrű, 585 au, 1 zafír cca. 4,50 ct, 37 bril. cca. 1,45 ct, 9,9 g 850 000 1100 000 0193 Nyakék, 585 au, 58 bril. 4,80 ct, 13,8 g 880 000 0 0194 Nyakék, 900 pt, 87 bril. cca. 2,40 ct, 7,2 g 950 000 1200 000 0195 Gyűrű, 950 pt, 21 bril. cca. 1,40 ct, 4,3 g 350 000 350 000 0196 Melltű, 585 au, 54 bril. cca. 1,30 ct, 1 t. gyöngy, 7,9 g 250 000 250 000 0197 Gyűrű, 585 au, 9 bril. cca. 0,85 ct, rubin, 3,3 g 180 000 280 000 0198 Gyűrű, 585 au, 1 bril. 1,60 ct, 2,7 g 400 000 600 000 0199 Gyűrű, 580 au, 9 bril. cca. 1,20 ct, 2,6 g 250 000 440 000 0200 Karék, 580 au, 21 bril. cca. 2,20 ct, 15,1 g 440 000 440 000 0201 Nyakék, 950 pt, 585 au, ag, 54 bril. cca. 2,70 ct, 15,8 g 550 000 0 0202 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. cca. 2,90 ct, 3,5 g 900 000 1 000 000 0203 Nyakék, 750 au, 25 bril. cca. 4,30 ct, 39,6 g 950 000 0 0204 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. 2,90 ct, 3,0 g 800 000 1 200 000 0205 Karkötő, 750 au, 44 bril. cca. 8,80 ct, 33,4 g 2 700 000 0 0206 Fülbevaló, 585 au, 4 bril. cca. 2,85 ct, 4,1 g 450 000 650 000 0207 Nyakék, 750 au, 279 bril. cca. 19,6 ct, 80,3 g 3 800 000 4 000 000 0208 Gyűrű, 585 au, 11 bril. cca. 2,69 ct, 3,8 g 1 500 000 2 400 000 0209 Német historizáló füleskosár, ezüst, 394 g. 80 000 80 000 0210 Bécsi historizáló kínálótál, ezüst 653 g. 140 000 140 000 0211 Német historizáló tejkiöntő, ezüst, 200 g. 42 000 42 000 0212 Bécsi jugendstil gyümölcsöstál, ezüst, 334 g. 70 000 70 000 0213 Bécsi oszlopos kínálótál, ezüst 543 g. 100 000 100 000 0214 Bécsi jugendstil tálca, ezüst 393 g. 65 000 65 000 0215 Bécsi desszertkínáló, ezüst, 371 g. 100 000 0 0216 Pesti füleskosár, ezüst 422 g. 110 000 110 000 0217 Angol desszertkínáló tál, ezüst, 211 g. 40 000 0 0218 Angol desszertkínáló tál, ezüst, 852 g. 155 000 155 000 0219 Bécsi neorokokó kaviártartó, ezüst, 509 g. 90 000 380 000

0220 Neorokokó füleskosár, ezüst, 199 g. 48 000 95 000 0221 Klasszicista füleskosár, ezüst 198 g. 40 000 50 000 0222 Neorokokó kínálótál, ezüst 397 g. 80 000 90 000 0223 Bécsi neorokokó cukordoboz, ezüst, 493 g. 90 000 170 000 0224 Biedermeier desszertestálka, ezüst, 106 g. 28 000 46 000 0225 Bécsi historizáló fülestálca, ezüst 869g. 140 000 140 000 0226 Pesti historizáló kiöntőgarnitúra, ezüst, 1435 g. 280 000 0 0227 Német jugendstil desszertestál, ezüst, 224 g. 50 000 50 000 0228 Német historizáló jardiniere, ezüst, 331 g. 85 000 130 000 0229 Jugendstil boroskancsó 80 000 0 0230 Klasszicista szervíztálca, ezüst, 1794 g. 320 000 400 000 0231 Neorokokó talpas kínálótál, ezüst, 263 g. 48 000 65 000 0232 Bécsi historizáló kandeláber, ezüst, 523 g. 180 000 220 000 0233 Német historizáló füleskosár, ezüst, 234 g. 65 000 80 000 0234 Bécsi szecessziós fülestálca, ezüst, 505 g. 120 000 220 000 0235 Német szecessziós asztalközép, ezüst, 425 g. 110 000 280 000 0236 Szecessziós talpastál, ezüst, 233 g. 60 000 75 000 0237 Bécsi jugendstil desszerteskosár, ezüst, 172 g. 45 000 65 000 0238 Bécsi szecessziós csemegéstál, ezüst, 202 g. 60 000 90 000 0239 Bécsi szecessziós kínálótál, ezüst, 510 g. 100 000 220 000 0240 Bécsi szecessziós kínálótál, ezüst, 466 g. 100 000 110 000 0241 Bécsi tálca, ezüst, 720 g. 110 000 190 000 0242 Bécsi szecessziós kávéskészlet, ezüst, 2044 g. 320 000 420 000 0243 Bécsi nagyméretű szecessziós tálca, ezüst, 3108 g. 500 000 850 000 0244 Szecessziós desszertkínáló, ezüst, 201 g. 45 000 55 000 0245 Bécsi szecessziós cukordoboz, ezüst, 451 g. 135 000 140 000 0246 Bécsi szecessziós boroskancsó-pár 150 000 420 000 0247 Pesti cukordoboz, ezüst, 353 g. 55 000 70 000 0248 Német kiöntőgarnitúra, ezüst 983 g. 175 000 175 000 0249 Bécsi art deco kiöntőgarnitúra, ezüst, 1277 g. 230 000 320 000 0250 Pesti art deco teáskanna, ezüst, 687 g. 120 000 140 000 0251 Pesti art deco cukordoboz, ezüst, 257 g. 60 000 120 000 0252 Pesti art deco kiöntőgarnitúra, ezüst, 1472 g. 270 000 0 0253 Francia vodkáskészlet, ezüst, 493 g. 95 000 220 000 0254 Bécsi jugendstil teáskanna, ezüst, 456 g. 90 000 140 000 0255 Pesti asztali kínálódoboz, ezüst, 284 g. 60 000 95 000 0256 Pesti neobarokk cukordoboz, ezüst, 592 g. 120 000 0 0257 Pesti art deco kínálótál, ezüst, 560 g. 125 000 0 0258 Pesti art deco gyümölcskínáló, ezüst, 1085 g. 180 000 240 000 0259 Pesti neobarokk cukortartó, ezüst, 420 g. 80 000 130 000 0260 Bécsi art deco kiöntőgarnitúra, ezüst, 4547 g. 680 000 1 100 000 0261 Kínai figurális tetődísz - Fo oroszlán 220 000 0 0262 Kínai dísztál 180 000 0 0263 Kínai pecséttartó doboz 110 000 110 000 0264 Japán bonbonier 95 000 95 000 0265 Okimono - A zsákmány 0 0 0266 Figurális ételhordó 60 000 100 000 0267 Kínai rizsbortartó kanna 70 000 70 000 0268 Kínai dísztárgy 120 000 0 0269 Szecessziós névjegytartó tálka 35 000 55 000 0270 Bécsi kisplasztika - Asztali csengő 65 000 65 000 0271 Historizáló női tintatartó 15 000 19 000 0273 Francia utióra 280 000 0 0274 Ismeretlen XIX. századi művész - Női akt 240 000 0 0275 Ismeretlen szobrász, 1900 körül - A kis betűvető 50 000 0 0276 Ismeretlen szobrász, 1900 körül - Szecessziós női mellszobor 90 000 90 000 0277 Ismeretlen XIX. sz. szobrász - Szerecsen mellszobra 60 000 60 000 0278 Kisfaludi Strobl Zsigmond: Kisfiú lepkével 120 000 120 000

0279 Ismeretlen szobrász, 1900 körül - Táncoló nőalak 35 000 35 000 0280 Maugsch Gyula: Női akt tükörrel 120 000 120 000 0281 Újságtartó 70 000 100 000 0282 Könyvprés 30 000 95 000 0283 Távcső 180 000 360 000 0284 Neorokokó kandallóóra 240 000 240 000 0285 XIX. századi itáliai szobrász - Artemisz mellszobra 200 000 800 000 0286 Biedermeier fonaltartó, ezüst 19 g. 25 000 25 000 0287 Gyertyaoltó díszkupak-pár, ezüst 154 g. 48 000 60 000 0288 Ferenc József koronás érdemkereszt 35 000 38 000 0289 Pesti biedermeier csengő, ezüst 114 g. 60 000 150 000 0290 Cigarettaszelence gyufatartóval, ezüst 167 g. 28 000 36 000 0291 Londoni cukorfogók, ezüst 228 g. 90 000 120 000 0292 Neorokokó színházi táska 50 000 50 000 0293 Hat darab evőeszköztámasz, ezüst 164 g. 30 000 70 000 0294 Erdélyi barokk asztali csengő, ezüst 166 g. 240 000 500 000 0295 Német figurális cukorfogó, ezüst 61 g. 28 000 110 000 0296 Biedermeier tortalapát, ezüst 189 g. 60 000 85 000 0298 Biedermeier keresztelőérem 40 000 44 000 0299 Szelence, ezüst 140 g. 45 000 65 000 0300 Házioltár 90 000 140 000 0301 Házioltár 200 000 200 000 0302 12 darab orosz zománckép 150 000 160 000 0303 Orosz ikonfestő, XIX. sz. vége - Szent György és a sárkány 100 000 0 0304 Orosz ikonfestő, XIX. sz. vége - Szentháromság 120 000 160 000 0305 Ismeretlen XIX. század szobrász - Mária megkoronázása 160 000 260 000 0306 Szecessziós virágtartó állvánnyal 200 000 200 000 0307 Fischer díszkulacs-pár 180 000 0 0308 Zsolnay páros fali tál 250 000 0 0310 Zsolnay fedeles díszváza az Arab sorozatból 200 000 200 000 0311 Zsolnay mosdókészlet 180 000 0 0312 Zsolnay falitál 240 000 280 000 0313 Zsolnay kisplasztika - Anonymus 360 000 0 0314 Zsolnay kerti ülőke - a Lótuszos sorozatból 290 000 360 000 0315 Zsolnay kisplasztika - Elmélkedő 320 000 0 0316 Zsolnay kisplasztika - Fülön csípett faungyermek 260 000 0 0317 Zsolnay virágtartó díszedény 60 000 60 000 0318 Zsolnay kisplasztika - Gyerekpár 120 000 120 000 0319 Zsolnay bonbonier 85 000 85 000 0320 Zsolnay virágtartó díszedény 250 000 280 000 0321 Zsolnay díszváza 340 000 650 000 0322 Zsolnay art deco dísztál 250 000 600 000 0323 Zsolnay art deco váza 220 000 0 0324 Zsolnay szivarváza 120 000 260 000 0325 Zsolnay szecessziós díszváza 480 000 1 300 000 0326 Díszváza 150 000 150 000 0327 Zenélő asztaldísz, ezüst, br. 1430 g. 380 000 460 000 0328 Belga olaj-ecettartó, ezüst 506 g. 140 000 160 000 0329 Neorokokó kínálótál, ezüst, 387 g. 80 000 80 000 0330 Neorokokó gyümölcskínáló, ezüst, 770 g. 140 000 220 000 0331 Neorokokó kínálótál, ezüst, 413 g. 85 000 85 000 0332 Bécsi neorokokó kínálótál, ezüst, 340 g. 80 000 110 000 0333 Ékszertartó tálka, ezüst 261 g. 70 000 70 000 0334 Pesti neorokokó asztalközép, ezüst 681 g. 110 000 110 000 0335 Bécsi neorokokó kínálótál, ezüst, 348g. 75 000 0 0336 Bécsi neorokokó cukordoboz, ezüst, 480 g. 120 000 0 0337 Historizáló desszerteskosár, ezüst, 154 g. 36 000 46 000

0338 Bécsi neorokokó desszertestál, ezüst, 352 g. 80 000 80 000 0339 Bécsi klasszicista kiöntőgarnitúra, ezüst 838 g. 160 000 160 000 0340 Bécsi cukordoboz, ezüst 416 g. 95 000 100 000 0341 Bécsi historizáló kávéskanna, ezüst 636 g. 120 000 0 0309 Zsolnay díszváza 170 000 0 0297 Székesfehérvári főzelékes készlet, ezüst 826 g. 160 000 0 0272 Ismeretlen XIX. századi művész - A leláncolt Prométheusz 380 000 0 0342 Bécsi historizáló gyertyatartó-pár, ezüst, 710 g. 160 000 160 000 0343 Bécsi neorokokó talpas kínálótál, ezüst, 559 g. 140 000 200 000 0344 Pesti klasszicista fülestálca, ezüst, nettó 2448 g. 365 000 440 000 0345 Bécsi historizáló kandeláber-pár, ezüst, 1804 g. 520 000 0 0346 Bécsi gyümöcskosár, ezüst, 751 g. 120 000 150 000 0347 Kiöntőgarnitúra, ezüst 846 g. 210 000 210 000 0348 Német historizáló gyümölcskosár, ezüst 843 g. 185 000 240 000 0349 Német teáskanna, ezüst 204 g. 38 000 0 0350 Prágai biedermeier cukordoboz, ezüst 453 g. 110 000 110 000 0351 Bécsi historizáló talpastál, ezüst 581 g. 100 000 240 000 0352 Német díszkosár, ezüst, 621 g. 130 000 0 0353 Hat darab likőrös pohár, ezüst, 181 g. 32 000 32 000 0354 Figurális fogvájótartó, ezüst 95 g. 48 000 150 000 0355 Bécsi historizáló cukortartó, ezüst, 416 g. 95 000 0 0356 Neorokokó kínálótál, ezüst, 251 g. 50 000 0 0357 Német tejszínes kiöntő, ezüst, 136 g. 28 000 28 000 0358 Bécsi historizáló cukortartó, ezüst 361 g. 75 000 75 000 0359 Bécsi biedermeier fülestál, ezüst 237 g. 55 000 55 000 0360 Bécsi biedermeier kínálótál, ezüst 428 g. 85 000 140 000 0361 Bécsi biedermeier desszertkínáló, ezüst 54 g. 29 000 48 000 0362 Bécsi historizáló gyertyatartó-pár 180 000 280 000 0363 Bécsi biedermeier desszertkínáló, ezüst 232 g. 58 000 80 000 0364 Bécsi biedermeier cukordoboz, ezüst 353 g. 80 000 140 000 0365 Bécsi biedermeier csemegéstálka, ezüst 116 g. 35 000 42 000 0366 Bécsi biedermeier cukorszóró, ezüst 213 g. 70 000 130 000 0367 Bécsi biedermeier cukordoboz, ezüst 365 g. 100 000 160 000 0368 Biedermeier csemegéstál, ezüst 316 g. 88 000 130 000 0369 Bécsi biedermeier gyümölcskínáló, ezüst 391 g. 85 000 150 000 0370 Bécsi biedermeier cukorszóró, ezüst 158 g. 38 000 44 000 0371 Bécsi tejkiöntő, ezüst 484 g. 80 000 0 0372 Bécsi korabiedermeier gyertyatartó, ezüst 533 g. 120 000 160 000 0373 Bécsi biedermeier gyertyatartó-pár, ezüst 493 g. 140 000 180 000 0374 Bécsi biedermeier teafőző, ezüst 821 g. 240 000 340 000 0375 Bécsi biedermeier asztali tükör, ezüst nettó 1423 g. 250 000 1 700 000 0376 Moszkvai tejkiöntő, ezüst 240 g. 80 000 130 000 0377 Vodkáspoharak, ezüst 110 g. 45 000 0 0378 Moszkvai pohár, ezüst 94 g. 48 000 75 000 0379 Francia pohár, ezüst 58 g. 35 000 0 0380 Moszkvai pohár, ezüst 69 g. 48 000 48 000 0381 Két darab moszkvai vodkáspohár, ezüst 72 g. 120 000 180 000 0382 Lengyel biedermeier teáskanna, ezüst 410 g. 120 000 190 000 0383 Orosz barokk paténa, ezüst 316 g. 150 000 220 000 0384 Orosz barokk misekehely, ezüst 364 g. 300 000 420 000 0385 Pozsony-Várteleki ékszertartó tálka, ezüst 143 g. 75 000 140 000 0386 Pesti klasszicista tömjéntartó - Navicula, ezüst 289 g. 120 000 360 000 0387 Bécsi későempire talpaspohár, ezüst 155 g. 60 000 100 000 0388 Breslau-i cukordoboz, ezüst 106 g. 75 000 120 000 0389 Biedermeier ékszertartó állvány, ezüst bruttó 123 g. 38 000 120 000 0390 Lembergi pohár, ezüst 80 g. 28 000 38 000 0391 Bécsi cukordoboz, ezüst 309 g. 85 000 150 000 0392 Augsburgi empire gyertyatartó-pár 320 000 400 000

0393 Augsburgi empire fűszertartó-pár, ezüst 120 g. 70 000 300 000 0394 Ékszertartó tálka, ezüst 115 g. 80 000 80 000 0395 Erdélyi empire fűszertartó, ezüst 106 g. 35 000 55 000 0396 Pesti empire piperetégely - pár, ezüst 319 g. 50 000 70 000 0397 Temesvári empire fűszertartó, ezüst 150 g. 55 000 280 000 0398 Pozsonyi uti fűszertartó, ezüst 108 g. 35 000 440 000 0399 Bécsi empire gyertyatartó-pár, ezüst 777 g. 240 000 380 000 0400 Pozsonyi empire boroskanna 150 000 320 000