- Árpád Kovács
- 5 évvel ezelőtt
1 NYÁRI KAMARAAUKCIÓ júnus 13. Kiállítás helye és ideje: BÁV Aukciósház Apszis terme 1052 Budapest, Bécsi u június 02. napjától június 11. napjáig H-P: 10:00-18:00 Sz.: 10:00-14:00
2 1 Fülbevaló pár Ft 81 Arany 580, csüngős fazon, üvegkő díszítéssel,patentzáras beakasztással, 1930 körül, 2,8 g 2 Függő Ft 16 Arany 585 keretben, színesen zománcozott, festett Szűz Mária ábrázolás, hátoldalon magyar nyelvűkönyörgés szöveggel, 3,5 g 3 Női gyűrű Ft 162 Arany 580, 2 azsúr foglalt, régi csiszolású briliánscca. 0,20 ct (R2CrP2) és 2 apró, rózsacsiszolásúgyémánt cca. 0,05 c 4 Kitűző 2 db Ft 211 Arany 580, egyenes pálcák, briliáns és zafírdíszítéssel, 4 briliáns cca. 0,30 ct (R2CrP1), zafír cca.0,50 ct, 1930 kö
3 5 Fülbevaló pár Ft 195 Arany 585, 2 régi csiszolású briliáns cca. 0,40 ct(r2crp1) ékítéssel, beszúrós srófos szereléssel, 1,3 g 6 Nyaklánc függővel Ft 260 Arany 585, vékony zabszemes láncon kerek függő,32 apró gyémánt cca. 0,30 ct és 17 apró rubin cca.0,80 ct ékítés 7 Női gyűrű Ft 260 Fehérarany 585, áttört, hosszúkás fejen, 1 nagyobb és6 apró briliáns cca. 0,20 ct (R2-ACrP2) ékítéssel,1930 körül, 2,9 8 Karkötő Ft 195 Arany 585 csaton, 8 sor apró szemű, édes vízitenyésztett gyöngy, 15,7 g, hossz: 19 cm
4 9 Gyöngysor Ft 162 Arany 585 záron, csomózottan fűzött, édes vízitenyésztett gyöngyök, középrészén függő, 12 apróachtkant csiszolású brili 10 Gyűrű és fülbevaló pár Ft 227 Arany 585, női gyűrű és csüngős fazonú fülbevaló pár,holdkő kaboson és 12 apró briliáns cca. 0,05 ct ékíté 11 Fülbevaló pár Ft 162 Arany 580 és ezüst, buton foglalt 2 nagyobb és 2 kicsibriliáns cca. 0,40 ct (R2CrP1) ékítéssel, patentzárasbeakaszt 12 Női gyűrű Ft 162 Arany 750, kaboson csiszolású, rózsaszín koralldíszítéssel, 5,4 g, méret: 55
5 13 Lánc függővel Ft 211 Arany 585, szövött fazonú, vékony láncon, négylevelűlóhere forma függő, topáz díszítéssel, 6,7 g, hossz:48 cm, topá 14 KarkötőArany Ft , 22 karmos foglalású topáz díszítéssel,nyelves zárral, 5,8 g, hossz: 17,5 cm, topáz kezelt 15 Lánc függővel Ft 227 Fehérarany 585, vékony láncon függő, fazettáltcsiszolású topáz és 1 karmos foglalású briliánscca. 0,19 ct (MTCrVSi) 16 Fülbevaló pár Ft 260 Fehérarany 585, 2 nagyobb és 2 apró régi csiszolásúbriliáns cca. 0,35 ct (R2CrP2) ékítéssel, patentzárasbeakasztáss
6 17 Ékszergarnitúra 4 db Ft 584 Fehérarany 750, lánc, függő, gyűrű, fülbevaló pár,szögletes csiszolású topázok és 33 apró briliánscca. 0,20 18 Női gyűrű Ft 195 Fehérarany 585, 1 briliáns cca. 0,12 ct (MTCrSi)ékítéssel, 3,1 g, méret: Nyaklánc függővel Ft 390 Fehérarany 750, vékony kocka láncon karmos foglalásúbriliáns cca. 0,25 ct (MTCrVs), kapcson 2 apró briliánscca. 20 Női gyűrű Ft 260 Fehérarany 585, ovális forma lápisz lazuli és 16achtkant csiszolású briliáns cca. 0,35 ct (ATCrVs)ékítéssel, 5,4 g, mér
7 21 Nyaklánc függővel Ft 162 Fehérarany 585, vékony anker láncon, csúszó, korongformafüggő, 1 briliáns cca. 0,10 ct (MCrSi) ékítéssel, 3,0 g 22 Fülbevaló pár Ft 227 Fehérarany 585, csüngős fazon, 4 karmos foglalásúsmaragd cca. 0,40 ct és 8 apró briliáns cca. 0,05 ct(mcrsi) ékítés 23 Lánc függővel Ft 130 Fehérarany 585, vékony kocka láncon függő, 1 karmosfoglalású turmalin és 12 apró briliáns cca. 0,06 ct(acrp1) ékíté 24 Fülbevaló pár Ft 195 Fehérarany 585, 2 édes vízi tenyésztett gyöngy és 16apró achtkant csiszolású briliáns cca. 0,10 ct ékítéssel,beszúr
8 25 Női gyűrű Ft 260 Fehérarany 375, 1 navett csiszolású opál és 26 achtkantcsiszolású briliáns cca. 0,70 ct (ACrSi) ékítéssel, 6,1 g,méret: 26 Lánc függővel Ft 292 Fehérarany 585, kettős anker láncon, 3 különböző nagyságútenyésztett gyöngy csüngő, 10 apró briliáns cca. 0,15 ct(m 27 Női gyűrű Ft 617 Fehérarany 750, 7 princesz és 10 navett csiszolásúbriliáns cca. 1,20 ct (MCrSi) ékítéssel, 5,7 g, méret: Nyakék Ft 714 Fehérarany 585, vékony anker lánc középrészén 5különböző nagyságú, régi csiszolású briliáns cca.1,25 ct (R2CrP1) és 12 apr
9 29 Karkötő Ft 455 Arany 585, áttört, ovális szemekből, középtagon3 care foglalt régi csiszolású briliáns cca. 0,25 ct(r2crp1) ékítéssel, ny 30 Fülbevaló pár Ft 195 Arany 585, csüngős fazon, fekete vonalzománc ésapró gyöngy díszítéssel, egyszerű beakasztó kampóval,1900 körül, beh 31 Női gyűrű Ft 211 Arany 580, áttört fejen, 1 briliáns cca. 0,10 ct(r2crp1) és 12 apró gyémánt cca. 0,05 ct ékítéssel,1930 körül, 3,1 g, m 32 Függőóra Ft 162 Arany 580, belső fém porvédő fedéllel, arab számos,zománcozott számlap, működő, cilinderjáratú szerkezet,svájc 1900 körü
10 33 Fülbevaló pár Ft 325 Arany 580, 14 azsúr foglalt briliáns cca. 0,80 ct(mcsi) ékítéssel, patentzáras beakasztással, 3,2 g,alakított 34 Női gyűrű Ft 211 Arany 585, 9 azsúr foglalt, rózsacsiszolású gyémánt cca.0,40 ct rozetta fazonban, 2,6 g, méret: Fülbevaló pár Ft 195 Arany 585, több színű, apró virágminta, klipszes szereléssel,budapest, 1940 körül, G. F. mesterjeggyel, 6,2 g 36 Kitűző Ft 292 Arany 585, 13 különböző nagyságú és csiszolású apróbriliáns cca. 0,35 ct (R2- ACrSi) indamotívumon, utánfémjelzett, 2,5 g,
11 37 Fülbevaló pár Ft 114 Arany 580, szederforma, kúposan, pave foglalt különbözőszínű türkizekkel, patentzáras beakasztással, 1900 körül,3,6 38 Szoliter gyűrű Ft 260 Arany 585, 1 azsúr foglalt, régi csiszolású briliánscca. 0,30 ct (R2CrP1) ékítéssel, vésett mintásgyűrűvállal, Bud 39 Karék Ft 455 Arany 580, nyitható reif, középrészén áttört golyódíszes alapon 1 rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,10 ctékítéssel, 1922-ig ér 40 Szoliter gyűrű Ft 227 Arany 585, 1 nagyobb rózsacsiszolású gyémánt cca. 0,50 ctzárt foglalatban, kézi vésett mintás gyűrűvállal,budapest
12 41 Karkötő Ft 260 Arany 585, filigrán díszítésű tagokból, 7 ametiszt díszítéssel,nyelves zárral, orosz és 1922-ig érvényes osztrák behozata 42 Ékszer 3 db Ft 357 Arany 585, vékony láncon rozetta fazonú függő és női gyűrű,ametiszt és 24 apró achtkant csiszolású briliáns összesenc 43 Női gyűrű Ft 487 Arany 585, 3 nagyobb és 6 kicsi régi csiszolásúbriliáns cca. 0,90 ct (R2CrP1) aliance fazonban, 3,9 g,méret: 54,5 44 Karkötő Ft 584 Arany 585, sorban foglalt 49 apró, pezsgő színűbriliáns cca. 2,00 ct (MYP1) ékítéssel, 13,2 g,hossz: 18 cm
13 45 Nyakék Ft 292 Arany 585, vékony anker lánc, 1 nagyobb és 3 kisebbbriliáns cca. 0,55 ct (MTCrVSi), csüngőn 1 rózsaszíntopáz cca. 0,50 ct 46 Függő Ft 97 Arany 580, pajzsformán Sárkányölő Szent György ábrázolás,bécs, 1900 körül, 4,9 g 47 Melltű Ft 32 Ezüst 835, áttört, ovális forma, piros üvegkő, apróigazgyöngy és zománc díszítéssel, 1940 körül, utánfémjelzett, 16,5 g, t 48 Ékszer 2 db Ft 114 Aranyozott ezüst 835, nyaklánc és karkötő, úgynevezettötvös ékszer, piros üvegkő, igazgyöngy és tenyésztettgyöngy dís
14 49 Karkötő Ft 146 Ezüst 925, 4 nagy, áttört, öntött tagból, SárkányölőSzent György ábrázolás, nyelves zárral, 83,9 g,hossz: 18,5 cm 50 Palást kapocs Ft 81 Ezüst 750, kétrészes, öntött, áttört, osztott mezőkbenképzeletbeli állat motívumok, Bécs, igérvényes jelz 51 Szentandrássy István Constance és D'Artagnan Ft 104 szén, papír 400 x 280 mm Jelezve balra lent: Szenty 2008 Bp
15 52 Fried Pál Női félakt Ft 779 pasztell, papír 70 x 50 cm Jelezve jobbra fent: Fried Pál 53 Gross Bettelheim Jolán Házak Ft 195 rézkarc, papír 36 x 25 cm Bettelheim 54 Czigány Dezső Szerelmesek Ft 487 ceruza, papír 50 x 41 cm Czigány D.
16 55 Topor András Harcos Ft 211 olaj, tempera, farost 60 x 80 cm Topor A.Hátoldalon: Képcsarnok, Artunion, Artrend,MKMA kiáll 56 A.Szabó Zoltán Csendélet almákkal Ft 390 olaj, farost 59,5 x 75 cm Jelezve jobbra fent: Sz.Z Kada István Az ökrös szekér Ft 974 olaj, farost 50 x 80 cm Kada István 1973
17 58 Benkhard Ágost Sárga tulipánok Ft 390 olaj, vászon 61 x 50,5 cm Jelezve balra lent: Benkhard Halápy János Balaton Ft 179 akvarell, papír 28 x 39 cm Halápy János 60 Gross Bettelheim Jolán Nagyvárosi házak Ft 195 rézkarc, papír30 x 24 cm Gross Bettelheim
18 61 Zemplényi Magda Kompozíció ceruza, papír 27 x 35 cm Zemplényi Ft Vinkler László Kakas Ft 325 papír, akvarell 49 x 64,5 cm Vinkler László 63 Kada István Falusi udvar Ft 584 olaj, farost 50 x 70 cm Kada István 1974
19 64 Áron Nagy Lajos Tiszai részlet Ft 244 olaj,farost 40 x 50 cm Áron 65 Kádár János Miklós Stég a Balaton partján Ft 104 olaj, farost 35 x 35 cm Kádár J.M. 66 Szentgyörgyi KornélTengerparti táj Ft 292 olaj, farost 60 x 80 cm Szentgyörgyi 67 Kada István Cséplőgép Ft 519 olaj, farost 35 x 95 cm Kada István 1976
20 68 Schéner Mihály Lap játékokkal Ft 390 olaj, farost Jelzés nélkül Hátoldalon: Képcsarnok etikettje 69 Topor András Prilepi kövek Ft 244 olaj, tempera, farost 70 x 70 cm Jelezve balra lent: Topor A Hátoldalon: Képcsarnok etikettje 70 Cs. Nagy András Vázás csendélet Ft 390 olaj, tempera, vászon 60 x 80 cm Jelezve balra lent: Cs.Nagy Hátoldalon: Képcsarnok etikettje
21 71 A.Szabó Zoltán Csendélet körtékkel olaj, farost 80 x 60 cm Jelezve balra fent: Szabó Zoltán Ft Iván Szilárd Csendélet olaj, vászon 50 x 70 cm Iván Ft Kada István Lovas szekér olaj, farost 45 x 65,5 cm Kada István Ft Spányik Kornél Aratás után olaj,fa 11,5 x 16,7 cm Jelezve balra lent: Spányik Cornél Ft 292
22 75 Sikuta GusztávCsendélet olaj, farost 60 x 80 cm Sikuta Ft Schéner Mihláy Magyar Golgota Szent Istvánnal (1983) olaj,farost 60 x 80 cm Schéner Hátoldalon: autográf felirat Ft Pap Géza Csendélet festmény előtt olaj, vászon 60 x 80 cm Pap Ft 844
23 78 Klie Zoltán Falusi udvar olaj, farost 40 x 50 cm Klie Hátoldalon: Klie, Falusi udvar Ft Bér RudolfTélolaj, farostbér Rudolf Ft Arató István Őszi verőfény olaj, farost 60 x 80 cm Jelezve balra lent: Arató I Ft Topor András Csendélet olaj, farost 60 x 90 cm Topor A. Hátoldalon: Képcsarnok, Artunion, MKMA., Artrend kiállítási etikettek Ft 244
24 82 Varga Hajdú István Absztrakt kompozíció papír, pasztell 26,5 x 36 cm Varga Hajdú I Ft Bőhm Lipót Terített asztal olaj, vászon 60 x 80 cm Jelezve jobbra középen: POLDI Ft Fóth Ernő Csendélet Magyar Nemzettel olaj, vászon 70 x 50 cm Fóth Hátoldalon: Képcsarnok etikettje Ft 325
25 85 Garabuczy Ágnes Téli ablak olaj, vászon 60 x 80 cm Garabuczy Hátoldalon: Képcsarnok etikettje Ft Dienes János Beszélgetők pasztell, papír 33 x 47 cm Jelezve balra lent: Dienes J Ft Hoffmann Antal Havas utca pasztell, papír 21,5 x 28,5 cm Hoffmann Antal Ft Kada István Juhász olaj, farost 60 x 80 cm Kada István Ft 779
26 89 Luzsicza Lajos Falu szélén olaj, farost 60 x 80 cm Luzsicza L. Hátoldalon: Képcsarnok etikettje Ft Thormáné Kiss Margit Táj pasztell, papír 40 x 55 cm Jelezve balra lent: T. Kiss Margit Ft Almásy Aladár Justitia kréta, ceruza, papír Almásy Aladár Ft 292
27 92 Gross Bettelheim Jolán Híd rézkarc, papír 22 x 18 cm Gross Bettelheim Ft Hegyi György Szentendrei tornyokmozaik 90 x 60 cm Hátoldalon: Autográf felirat, Visual art etikett Ft Kádár József Expresszív kompozíció, Szirák 1969 vászon fára kasírozva 45,5 x 37 cm Kádár J Ft 244
28 95 Vati József Napraforgó olaj, farost 70 x 50 cm Vati József Ft Szentgyörgyi Miklós Szerelem olaj, farost Jelezve jobbra fent: Szentgyörgyi Miklós Ft Áldor János László Fiatal lány rózsával olaj, vászon80 x 60 cm Jelezve balra lent: Áldor J.L Ft 195
29 98 Kárpáthy László Vasárnap délután olaj,vászon 60,5 x 80,5 cm Jelezve balra lent: Kárpáthy László Ft Spányik Kornél Hímző lányka olaj, fa 13 x 18 cm Spányik Cornél M Ft Rudnay Gyula Szabadban akvarell, papír Jelezve balra lent: 1945 Rudnay Gy Ft 260
30 101 Schneider jelzéssel Alpesi tájkép olaj, vászon 47,5 x 38 cm Jelezve balra lent: Schneider Ft XX. századi olasz festő Tengeri öböl halászokkal olaj, vászon 60 x 120 cm Jelezve balra lent: Pomani Ft Bánk Ernő Felsőbánya olaj, vászon 69 x 54 cm Bánk Ernő Ft 714
31 Ft 114 Pátzay Pál (Kapuvár, Budapest, 1979) Ülő férfi gipsz Jelezve a talapzaton: Pátzay M.: 27 cm Ft 130 Gorka Lívia (Verőce, Díszel, 2011) Madaras díszváza Színesen festett kerámia. Talpperemén kisebb csorbák. Alján karcolt GL jelzéssel. M.: 26 cm Ft 58 Tevan Margit (Békéscsaba, Budapest, 1978) Díszváza Ezüstözött sárgaréz, matlézott felülettel. Horpadt. Alján jelzett: beütött Tevan. M.: 11 cm Ft 58 Jugendstil kínáló Ezüstözött alpakka, fúvott és csiszolt, színtelen üvegbetétekkel. Ezüstözése kopott. Jelzetlen, 1905 körül. M.: cm
32 Ft 123 Limonádéskancsó Fúvott és csiszolt, színtelen üveg nikkelezett fém montírozással. Belsejében jégtartóval (repedt) körül. M.: 29 cm Ft 130 Pezsgősvödör Alpakka, kétoldalt öntött fülekkel, oldalán reliefszerűen domborodó krizantémok. Jelzetlen, 1900 körül. M.: 23 cm Átm.: 31 cm Ft 156 Asztali dohánytartó Figurális öntöttvas. Hiányos. Német, XIX. század vége. M.: 27 cm Ft 49 Ékszertartó dobozka Fúvott és csiszolt, színtelen üveg bronz montírozással. Német, XIX. század vége. M.: 12,5 9 8,5 cm
33 Ft 58 Kisplasztika - Fácán Öntött, patinázott bronz, márvány talpon körül. H.: 16,5 cm Ft 162 Historizáló tintatartó Öntött, patinázott bronz. Három szphinx tartja a földgömb formájú tintatartót.zsanéros nyitódású fedelén Aurora a hajnal istennőjének mellszobra található. Üvegbetétje hiányzik.1920 körül.m.: 21,5 cm Ft 49 Francia díszpohár Fúvott, maratott, színtelen üveg. Felületén francia felirat 1889-es dátummal, valamint az Eiffel-torony képe. Francia, XIX. század vége. M.: 9,5 cm Ft 91 Boroskészlet Fúvott, optikailag díszített üveg. Palack négy pohárral. Apró csorbákkal.
34 Ft 91 Parfümös palack Fúvott, többrétegű üveg lüszteres felülettel, fém szerelékkel, pumpával. Textil borítása sérült. Alján etikettcímke. West-Germany, 1950 körül. M.: 23 cm Ft 123 Borospalack Fúvott és csiszolt, színtelen üveg, bécsirózsás díszítésű ezüst dugóval. Jelzés nélkül, XX. század eleje. M.: 39 cm Ft 58 Parfümös palack Fúvott és csiszolt, színtelen üveg ezüst kupakkal. Csúcsán apróbb csorbák körül. H.: 25,5 cm Ft 58 Zsebóralánc Ezüst 36 g. Négylevelű lóherés függelékkel. Zománcon kisebb sérülés. Jelzett: Bécs, 1900 körül. H.: 36,5 cm
35 Ft 71 Színházi táska Ezüst 141 g. Sodronyezüst, csúszózáras karlánccal. Sodrony széle sérült. Jelzett: Pest, 1900 körül. H.: 41 cm 121 Angol parfümös palack Ft 91 Fúvott és csiszolt, színtelen üveg ezüstmontírozással. Zsanéros nyitódású kupakján gilosált, transzlucid, királykék zománccal díszítve. Jelzett: Birmingham, M.: 13 cm Ft 71 Historizáló bonbontálka Ezüst, 123 g. Fúvott és csiszolt, kék üvegbetéttel. Jelzett: német, XIX. század vége, Martin Mayer. M.: 17 10,5 7 cm Ft 244 Neorokokó gyümölcskosár Ezüst, 488 g. Áttört, csónak formájú kínálótál, ívelt füllel. Jelzett: német, 800-as fémfinomsági-, valamint 1902 utáni behozatali jellel. Német, XIX. század vége. M.: 22 15,5 24,5 cm
36 Ft 260 Kávéskanna két darab csészévelezüst, 345 g., belül aranyozás nyomaival. Kávéskanna és 2 darab kávéscsésze aljjal.jelzett: Bécs, 1880 körül, Gedlitzka & Söhne.M.: 20,5 cm Ft 244 Historizáló desszertkosár Ezüst, 259 g. Ovális, áttört kínáló, fúvott, kék üvegbetéttel. Jelzett: német, 800-as fémfinomsági-, valamint 1967 utáni pesti hivataljellel. Német, XX. sz. eleje. M.: ,5 cm Ft 136 Persely Ezüst, 264 g. Lakatpántja feltehetően pótlás. Alján jelzett: Bécs, M.: 10 cm Ft 195 Karaffa Fúvott, színtelen üveg köszörült díszítéssel, ezüst füllel és billenőfedéllel. Jelzett: Bécs, 1910 körül, Lippa & Co. M.: 18 cm
37 Ft 65 Pesti szalvétatartó Ezüst, 84 g. Felületén domborított és vésett gyümölcsmotívumok. Jelzett: Pest, 1930-as évek, Teltsch Izidor és fia György. M.: 10 cm Ft 211 Bécsi gyümölcskínáló Ezüst 298 g. Kerek forma, áttört és pontsoros peremdísszel. Fúvott és csiszolt üvegbetéttel. Jelzett: Bécs, 1900 körül, Franz Rumwolf. M.: 9 cm Átm.: 17 cm Ft 123 Desszertkínáló Ezüst, 201 g. Kagylókból kialakított desszertes tál állvánnyal. Jelzett: spanyol, 835-ös fémfinomsági, - valamint pesti hivataljellel. Pedro Duran, XX. század második fele. M.: 23 cm 131 Kártyadoboz Ft 195 Ezüst, bruttó 356 g. Belsejében pácolt fabetéttel. Zsanéros fedelén színes zománccal festett, applikált plakett: A Magyar Népköztársaság Űrhajósa felirattal. Jelzett: Pest, XX. század közepe, PV készítői jelzéssel. M.: cm
38 132 Historizáló díszkupa Ft 146 Színes mázakkal festett porcelánfajansz ón billenőfedéllel. Alján jelzett: masszába nyomott Fischer I. Budapest, valamint máz alatti kékkel bélyegzett márkajelzéssel, ill. töredékes etikettcímke. Fischer Ignác, Budapest, XIX. század vége. M.: 18,5 cm Ft 123 Herendi könyvtámasz-pár Színesen festett porcelán. Kisfiú egyik keze restaurált.alján jelzett: masszába nyomott koronás márkajelzés és 5484-es formaszám, valamint kékkel bélyegzett, datált gyári jegy.herend, 1947.M.: 19 cm Ft Rosenthal kisplasztika - Békán lovagló puttó Színesen festett porcelán. Alján jelzett: bélyegzett zöld márkajelzés. Selb, Rosenthal, 1920 körül. M.: 11 cm Zsolnay dísztál Színesen festett porcelán, öblében bőgő szarvasbika ábrázolásával. Kapás Nagy Mihály művészjelzéssel. Hátoldalán jelzett: zölddelbélyegzett márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1930 körül. Átm.: 29,5 cm Ft 91
39 Ft 78 Zsolnay kisplasztika - Csőkutya Színes eozinmázzal festett fehércserép. Alján bélyegzett jelzéssel. Zsolnay, Pécs, 1960 körül. M.: 17 cm Ft 390 Díszváza Porcelán, zöld festéssel és aranyozással. Alján jelzett: bélyegzett márkajelzés Hollóháza Szász Stúdió M.: 36 cm 138 Falitál Színesen festett és aranyozott porcelán. Hátoldalán jelzett: bélyegzett márkajelzés Hollóháza Szász-Stúdió Exclusive Porcelán Szász- Stúdió Hollóháza Limited Edition Átm.: 30,8 cm Ft Falitál Ft 162 Színesen festett és aranyozott porcelán. Hátoldalán jelzett: bélyegzett márkajelzés Hollóháza Szász-Stúdió Exclusive Porcelán Szász- Stúdió Hollóháza Limited Edition Catalog: Átm.: 30,8 cm
40 Ft 162 Falitál Színesen festett és aranyozott porcelán. Hátoldalán jelzett: bélyegzett márkajelzés Hollóháza Szász-Stúdió Átm.: 30,5 cm Ft 390 Díszváza Színesen festett és aranyozott porcelán. Alján jelzett: bélyegzett márkajelzés Hollóháza Szász-Studió Kísérleti darab Szász-Studió Hollóháza. M.: 38 cm Ft 325 FaltálÉbredj Amerika színesen festett és aranyozott porcelán.hátoldalán jelzett: bélyegzett márkajelzés Hollóháza Szász-Stúdió 1979.Exclusive Porcelán Szász-Stúdió Hollóháza Limited Edition.Catalog: Mintadarab.Átm.: 44 cm
RészletesebbenTAVASZI KAMARAAUKCIÓ
TAVASZI KAMARAAUKCIÓ 2018. március 28. (szerda), 18 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2018. március 17 26 hétfő péntek: 10 18 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva 1 1 Ötvös ékszer,
RészletesebbenSZEPTEMBERI KAMARAAUCIÓ
SZEPTEMBERI KAMARAAUCIÓ 2016. szeptember 28. (szerda), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2016. szeptember 17 26. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva SZAKMAI
RészletesebbenTűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető. Nagy Tamás Aukciósház vezető. Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő. Horváth Ildikó Raktárvezető
l AZ AUKCIÓS ANYAGOT ÖSSZEÁLLÍTOTTA Tűzkő Péter Műkereskedelmi üzletágvezető Nagy Tamás Aukciósház vezető Dembitzné Szalóki Magdolna Ékszerszakértő Horváth Ildikó Raktárvezető Gál Zoltán Festményszakértő
Részletesebben2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház
SZEPTEMBERI KAMARAAUKCIÓ 2017. szeptember 5. (kedd), 17 óra, Apszisterem, BÁV Aukciósház AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2017. augusztus 26 szeptember 2. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva
RészletesebbenŐSZI KAMARAAUKCIÓ. BÁV Apszisterem szeptember 26.
ŐSZI KAMARAAUKCIÓ BÁV Apszisterem 2018. szeptember 26. 0 ŐSZI KAMARAAUKCIÓ BÁV Apszisterem 2018. szeptember 26. AUKCIÓ 2018. szeptember 26. szerda 18:00 BÁV Aukciósház Apszisterem 1052 Budapest, Bécsi
Részletesebben93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ
93. ÉKSZER-, 2. KARÁCSONYI AUKCIÓ 0001 Gyűrű, 585 au, 8 bril. cca. 0,60 ct, 2,6 g 120 000 150 000 0002 Fülbevaló, 580 au, ag, 24 bril. cca. 1,40 ct, 4,6 g 160 000 240 000 0003 Karék, 585 au, 1 zafír, 2
RészletesebbenTavaszi Kamaraaukció
Tavaszi Kamaraaukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma Cikk szöveg Kikiáltási ár Leütési ár 1 Fülbevaló, 580 au, ag, 4 bril. cca. 0,25 ct, 2,1 g 40 000 Ft 40 000 Ft 2 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,30
RészletesebbenKARÁCSONYI KAMARAAUKCIÓ BÁV Aukciósház
RészletesebbenNYÁRI KAMARA AUKCIÓ. Tisztelt Ügyfeleink! Az árverési feltételekről az alábbi linken tájékozódhat: http://bav.hu/static/arveresi-feltetelek
1 NYÁRI KAMARA AUKCIÓ AUKCIÓS KIÁLLÍTÁS: 2016. június 4 június 13. hétfő péntek: 10 19 óra, szombat: 10 14 óra, vasárnap zárva ÁRVERÉS : 2016. június 14., 17h., BÁV Apszisterem (1052, Budapest, Bécsi u.
Részletesebben826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1. Óra, ékszer
826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 1 Óra, ékszer 826OraEkszerAnnamarijavitott.qxd 11/9/2009 4:58 PM Page 210 4. NAP Órák, ékszerek 593. Éjjeli lámpa órával Festett spiáter, 31 cm.
RészletesebbenAjándékozzunk igazán szépet!
Ajándékozzunk igazán szépet! Szeretjük az értékeket! 1 53.990 Ft 68.990 Ft 5 16.990 Ft 65.990 Ft 3 36.990 Ft 6 5.990 Ft 7 89.990 Ft 8 79.990 Ft 1. 1000997 Nyaklánc 53.990 Ft kb. cm. 1053030 Gyűrű 68.990
RészletesebbenSzeretjük az értékeket!
Szeretjük az értékeket! .0 Ft.0 Ft Peridot.0 Ft.0 Ft.0 Ft 0.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft.0 Ft Fülbevaló és gyűrű 0.000 Ft kedvezmény.0 Ft. 00 Karkötő.0 Ft ötsoros, hematitokkal és tenyésztett gyöngyökkel,
Részletesebben4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció
4. nap 93. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 196 612. Ezüst úti ikon 925-ös finomságú ezüst, 6,5 cm. Elefántcsont lapra festett Madonna kisdeddel. 1860 körül. 28 000 Ft 105 Euro 613. Kámea bross 900-as finomságú
RészletesebbenBÁV 71. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA NOV , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT
Katszám ctetelcim nkikiar nleutar 0001 Fülbevaló, 585 au, 2 bril. cca. 0,40 ct, 3,5 g 120 000 160 000 0002 Nyaklánc, 750 au, t. gyöngy, 16 bril. cca. 0,16 ct, 24,8 g 240 000 240 000 0003 Gyűrű, 585 au,
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
Részletesebben73. Művészeti Aukció Katalógus sorszáma. Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár
73. Művészeti Aukció 2018.11.13-14. Katalógus sorszáma Műtárgy rövid szövege Kikiáltási ár HUF Leütési ár 1 Ékszer 2 db 60 000 Ft 110 000 Ft 2 Női gyűrű 80 000 Ft 110 000 Ft 3 Nyaklánc 90 000 Ft 120 000
Részletesebben2011. november 21. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011. november 21. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉS Csók István Antikvitás A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS III. KAMARA ÁRVERÉSE 2011. NOVEMBER 21. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS
RészletesebbenKubinyi Ferenc Múzeum Gyűjtemény: Történeti, tárgyi. Történeti gyűjteménye Szécsény
1. 2009.1.1. 2. Kerámiaszobor 4. Spanyol táncosnőt csörgővel ábrázoló dísztárgy 5. 1930 körül Budapest Komlós Kerámia 8. 9. 1930-2008 10. agyag/égetett cserép 11. öntött/formába öntött, mázas 12. M:27
Részletesebben53.17.439.1./I.b. 53.17.410.1 Női íróasztalka. 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761. 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor
53.17.439.1./I.b Pamlag 53.17.410.1 Női íróasztalka 53.17.435.1/I.b Háromajtós szekrény 1761 53.17.685.1 Kínai bölcset ábrázoló faragott fa szobor 53.17.469.1 Üveg cigarettatartó 53.17.686.1 Kínai nádfésű
RészletesebbenBÁV 70. MŰVÉSZETI AUKCIÓ ELŐZETES LEÜTÉSI LISTA MÁJUS , MOM KULTURÁLIS KÖZPONT
Kat. sz. Leírás Kikiáltás ár Leütési ár 0001 Ékszer, 2 db, 585, 375 au, t. gyöngy, 10 bril. cca. 0,10 ct, 22 gyém. cca. 0,25 ct, 9,1 g 65 000 240 000 0002 Nyakék, 585 au, gránát, 3,9 g 40 000 90 000 0003
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága
Kulturális Javak Bizottsága 2016. december 12-i ülés Az ülés napirendje 1. Telepy Károly (Debrecen, 1828 Budapest, 1906): Vihar a pusztán, 1856 (vászon, olaj, 112,5 x 173 cm, jelezve jobbra lent: Telepÿ
KJB / 2016.01.25. Kulturális Javak Bizottsága 2016. január 25-i ülés Az ülés napirendje KJB / 2016.01.25. 1) Scarsella, Ippolito (Scarsellino) (Ferrara, 1550/1551 Ferrara, 1620): Pihenő Szent Család, 16.
RészletesebbenLeütési lista 68. Művészeti aukció 1 2. nap
Katalógus Leírás Kikiáltási ár Leütési ár 0001 Melltű, 750 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,05 ct, 5,2 g 90 000 90 000 0002 Függő, 585 au, 1 bril. cca. 0,15 ct, 12 gyém. cca. 0,20 ct, 3,6 g 80
Kulturális Javak Bizottsága 2011. június 8-i ülés Az ülés napirendje 1. Ismeretlen (Tide jelzéssel): A soborsini kastély látképe, 1816 (vászon, olaj, 71x98 cm, Jelezve balra lent: Tide 816, Sérült, KÖH
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika: fa, olaj, díszkeretben méretek: 16 x 11 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 130.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 76/4. Ritschard szignó Tátrai tó technika:
Részletesebben-25% Karácsonyi új arany ékszer Katalógus
Karácsonyi új arany ékszer Katalógus ÚJ ARANY MEDÁL Ár: 16.300 Ft 12.225 Ft 12225 Ft/gr Súly: 1,0 gr Sorszám: 108145 AURUM 2 Pécs, Forrás Üzletház fsz. +36 (72) 210 778 ÚJ ARANY GYŰRŰ Ár: 17.000 Ft 12.750
Részletesebben2011. november 7. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS II. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011. november 7. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS II. KAMARA ÁRVERÉS I Csók István Antikvitás 1. tétel Ezüst pénztartó szütyő 1890. körül, francia, 8 cm, 42,3 gr Sodrony szövött erszény, öntött virágmintás
Részletesebben3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek
863EzustJav.qxd 11/7/2010 9:38 PM Page 180 3. NAP Ezüst tárgyak, órák, ékszerek 438. Art-deco kosárka üvegbetéttel 800-as finomságú ezüst, 197 g, 14 x 13,5 x 5 cm. Jelzett: német, 1888-tól használt, hold-koronás
RészletesebbenPremier Galéria nyolcadik aukció 2014. október 13.
Részletesebben90. Karácsonyi Mûvészeti Aukció 90th Christmas Auction
RészletesebbenA valódi szépség örök!
A valódi szépség örök! Magyarország legnagyobb óra-ékszer hálózatának karácsonyi kollekciója Országszerte már 49 helyen! Mennyei választék! Nyakék kétszínù, kb.43 és 46cm 242.990 Ft Karkötò kétszínù, kb.19cm
RészletesebbenTermészetesen szép 1
Természetesen szép 1 1040457 23.090 Ft 1046373 Nyakék tenyésztett gyöngyökbòl, ezüst zárral 1 kb. 45 és 50 cm 1046363 és tenyésztett gyöngyökkel 44.990 Ft 1040456 fehérarany, 29.090 Ft 1046362 gyémánttal*
Részletesebben69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA NOV
69 MŰVÉSZETI AUKCIÓ LEÜTÉSI LISTA 2016. NOV. 9-10. KAT.SZ. TÁRGYLEÍRÁS KIKI. ÁR LEÜT. ÁR 0 Lánc, függő, 925 ag, wenge, 18,9 g 60 000 130 000 1 Gyűrű, 585 au, 1 bril. cca. 0,10 ct, 8 gyém. cca. 0,10 ct,
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága 2011. szeptember 14-i ülés
Kulturális Javak Bizottsága 2011. szeptember 14-i ülés Az ülés napirendje 1. DEBRECEN (ex KASSA) TISZA típusú, folyam-tengeri áruszállító motorhajó. (Épült 1939-ben az újpesti Ganz és Tsa, Villamossági-,
RészletesebbenKulturális Javak Bizottsága 2015. június 1-i ülés
KJB / 2015.06.01. Kulturális Javak Bizottsága 2015. június 1-i ülés Az ülés napirendje 1/2 [első rész: 1-6. napirendi pontok] KJB / 2015.06.01. 1. Kramer, Samuel Theophilus: Huszár József és felesége,
Forster Gyula Nemzeti Örökséggazdálkodási és Szolgáltatási Központ Kulturális Javak Bizottsága 2012. december 10-i ülés Az ülés napirendje 1. Gerick, Joseph (Gerik József), id. (pozsonyi ötvös, 18. század
RészletesebbenPremier Galéria 12. aukció 2015. október 19.
RészletesebbenApró doboz - hatalmas. öröm!
Apró doboz - hatalmas öröm! 5 ÉRTÉK, MELYET MAGYARORSZÁG VEZETÒ ÓRA ÉKSZER KERESKEDELMI HÁLÓZATA NYÚJT ÖNNEK 1045527 színes valódi kövekbòl¹ arany medállal és zárral, gyémántokkal** kb. 45-50 cm 15 1040452
RészletesebbenAJÁNDÉKOZÁSI SZERZŐDÉS
1 ZSÖK iktatószám:. AJÁNDÉKOZÁSI SZERZŐDÉS Melyet kötöttek egyrészről Dr. Gyugyi László (anyja: Pelentai Katalin, született: Tamásiban 1933. január 16. napján, adóazonosító jele: 8241213123) Külföldi lakása,
RészletesebbenCSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VIII. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás. 2012.02.13. 18 óra
CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VIII. ÁRVERÉS Csók István Antikvitás 2012.02.13. 18 óra A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS VIII. ÁRVERÉSE 2012. FEBRUÁR 13. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS 1052, BUDAPEST,
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974 technika: papír, zsírkréta méretek: 32 x 32 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 15.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 38/4. Orvos András (1939) Szirmok, 1974
RészletesebbenA három Mária. Aranyozott faszobor
Részletesebbenfelső nőknek, mintával krém vagy zöld színben, XS-XL méretekben 720 ft bomba ár leggings
többet kevesebbért... mindennap! felső nőknek, mintával krém vagy zöld színben, méretekben 5 99 430 ft 100% pamut felső lányoknak, menta vagy sárga színben, a következő méretekben: bomba ár leggings lányoknak,
Kulturális Javak Bizottsága 2009. július 2-i ülés Az ülés napirendje 1. Márffy Ödön (Budapest, 1878 Budapest, 1959): Fiú és lány zöld padon (vászon, olaj, 95x115 cm, jelezve jobbra fent: Márffy ) című
Részletesebben3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, Ft Ft. 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol Ft Ft
74. Művészeti Aukció 2019.05.14-15. Katalógus sorszáma Tétel Kikiáltási ár HUF Leütési ár 3 Vaszary János: Skopje, kréta, papír, 25 350 000 Ft 350 000 Ft 6 Paulus jelzéssel: Keleti utcarészlet, ol 750
RészletesebbenCsak most! akár 50% kedvezmény
Csak most! AKÁR 50% KEDVEZMÉNY Különleges téli ajánlat Fedezze fel az egyedülálló téli ajánlatot, mellyel a PANDORA kifejezetten Önnek szeretne kedveskedni! 2015. január 16-tól a készlet erejéig a kifutó
Részletesebben2011.december 19. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS V. KAMARA ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás
2011.december 19. 18 óra CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS V. KAMARA ÁRVERÉS Csók István Antikvitás A CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS V. KAMARA ÁRVERÉSE 2011. DECEMBER 19. 18 ÓRA AZ ÁRVERÉS HELYSZÍNE: CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS
RészletesebbenMAGYAR NÉPI IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM, BUDAPEST
Leltári szám: 2014.28.1 1 db Gyarapodási napló száma: 47/2014 Megnevezés: tepsi Díszítmény: leveles-virágos Alkotó neve/készítő: korongozó: Czibor Imre, festő: Kajtár Annamária Tervező neve: korongozó:
RészletesebbenKULTURÁLIS JAVAK B I ZOTTSÁGA
KULTURÁLIS JAVAK B I ZOTTSÁGA 115. ÜLÉS 2017. JÚLIUS 21. Az ülés napirendje (1/2) 1) Szent László ereklyetartó mellszobra (készült: szobor: Magyarország, 1406 után, korona: Prága, 1600 körül, ezüst, drágakő;
RészletesebbenAURUM Gyémánt Ékszer Katalógus
AURUM Gyémánt Ékszer Katalógus ÚJ ARANY FÜLBEVALÓ Ár: 39.900 Ft Súly: 2,4 gr Sorszám: 53344 2 db 0,02 ct (R-VSI1-TC) AURUM 1 Pécs, Bajcsy-Zs. u. 2. +36 (72) 312 172 HASZNÁLT FEHÉRARANY GYŰRŰ Ár: 46.500
Részletesebbenleütési ár: 4.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft