PÁRISI GALÉRIA AUKCIÓ/AUCTION BAYER ILONA SZERELMES GYŰJTEMÉNY

Hasonló dokumentumok
Szalon árverés március 19-én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Szalon árverés április 16-án (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Vásárlási feltételek az árveréseken

Tommy Víg gyűjteménye és munkái

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXXIV. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

ÁRVERÉSI FELTÉTELEK CONDITIONS OF SALE

Szalon árverés június 11-én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház május 12 -én. (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Szalon árverés február 19-én (csütörtök) 18 órakor Budapest, Múzeum körút 3. Kiállítás- Exhibition

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.

Szalon árverés január 15 -én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház október 9-én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház november 6 -án. (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.

CSÓK ISTVÁN ANTIKVITÁS XXIX. ÁRVERÉS. Csók István Antikvitás óra

MÁSODIK JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ ÉPÜLETKER ÁMIÁIBÓL SZEPTEMBER 22.

132/1. Aknay János (1949) Angyal, 2006 technika: comp.print, 47/200, jjl méretek: 30 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 17.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház május 14- én (csütörtök) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3.

57/1. Forain, Jean-Louis ( ) Ft Ft 57/9. Olgyai Viktor ( ) Ft Ft 57/10. Berkes Antal ( )

142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.

52. Kieselbach. tavaszi képaukció Kieselbach

Árverési Szabályzat. 1. Értelmező meghatározások. 2. Az Aukciósház tevékenysége, az árverések fajtái

119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

NAGYHÁZI. Bútorok és néprajzi tárgyak. Árverés: április 13-án, szerdán 17 órától tétel

107/1. Aknay János (1949) Ft 107/2. Badacsonyi Sándor (1949) Ft 107/3. Balogh László (1930) Ft 107/4. Barabás Miklós ( )

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8.

Paysera VISA cards are secured with "3-D technology" which ensures safer payments with payment cards online.

79/3. Angelo (Funk Pál)( ) Ft Ft 79/7. Bada Dada ( ) Ft Ft 79/10. Bánki Ákos (1982)

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24.

23/1. Képkeret belsõ méret: 46 x 61 technika: fa méretek: 61 x 77 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

Lexington Public Schools 146 Maple Street Lexington, Massachusetts 02420

Cashback 2015 Deposit Promotion teljes szabályzat

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. TEL.: , NYITVATARTÁS: H-P:

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház. Téli aukció

JÓTÉKONYSÁGI AUKCIÓ ZSOLNAY ÉPÜLETKER ÁMIÁKBÓL

PÁRISI GALÉRIA ONLINE AUKCIÓ

EN United in diversity EN A8-0206/419. Amendment

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 80/6. Berta Sándor (1929) Téli táj technika: farost, olaj méretek: 60 x 80 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 20.

PÁRISI GALÉRIA AUKCIÓ / AUCTION MODERN ÉS KORTÁRS FESTMÉNY ÁRVERÉS

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház

88/19. Deim Pál (1932) Korpusz, 2011 technika: fotó, lakkfilc, jbl. méretek: 40 x 28 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 85.

KELER KSZF Zrt. bankgarancia-befogadási kondíciói. Hatályos: július 8.

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 44/2. Gyertyatartó, indiai technika: sárgaréz méretek: 23 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

Nõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

Helló Magyarország, megérkeztünk! partneri ajánlat

49/1. Fotó, 1930 körül Családi díszebéd technika: fotó, kasírozva méretek: 22,5 x 33,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 3.

Szalon árverés december 12-én (péntek) 18 órakor Budapest, Múzeum körút 3. Kiállítás- Exhibition

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Jogi feltételek Legal conditions MegaEnglish Website Honlap Szolgáltatás Services Tanári Profil Teacher Profile

Párisi Galéria Művészeti Szalon és Aukciósház

Megbízási szerződés (KP) Agency Agreement (TP) mely létrejött egyrészről a. concluded by and between

MODIFICATION OF REAL ESTATE SALE AND PURCHASE AGREEMENT INGATLAN ADÁSVÉTELI SZERZŐDÉS MÓDOSÍTÁSA. Which was concluded by and between

06/ ; 06/

Az aukció időpontja: december 10., 16 óra Helyszín: Budai Vigadó, Színházterem

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 30/1. Lombik - kávéfõzõ, igen hiányos technika: fém, fa, üveg méretek: 23 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 2.

26/8. Silberhorn Tibor (1927) Zárszámadás, 1957 technika: papír, tus méretek: 21 x 29,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.

PÁRISI GALÉRIA ONLINE AUKCIÓ

78/3. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/18. Rau Tibor ( ) Ft Ft 78/21. Aggházy Gyula ( )

ENROLLMENT FORM / BEIRATKOZÁSI ADATLAP

65/2. Ismeretlen alkotó Városkép technika: karton, olaj méretek: 33 x 36 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft leütési ár: Ft

Képzőművészeti Aukció! Képzőművészeti Aukció! Kikiáltási ár: Kikiáltási ár: Ft

Participation fee: HUF+VAT/person (Total: HUF/ person)

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

Cut-Off Time for Payment Orders, Incoming Payments And Fulfilment Orders

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 67/6. Dési Huber István ( ) Falurészlet technika: rézkarc méretek: 11,5 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.

2. Tavasz Kupa. Uszonyos és Búvárúszó Verseny Kiírása

leütési ár: Ft leütési ár: Ft

MŰGYŰJTŐK HÁZA 1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13.

Unofficial translation I N F O R M A T I O N O N T H E R U L E S O F B I D D I N G P R O C E S S Az Árverés formája 1.1. Form of the Auction

Új funkciók az RBP-ben október 1-től New functions in RBP from 1 October Tatár Balázs

AUKCIÓS FELTÉTELEK A HORNIMPEX ART GALÉRIA AUKCIÓS FELTÉTELEI

aukció 1. tétel - Zórád Ernő ( ): Tabáni délután 2. tétel - Szentiványi Lajos ( ): Pipacsos csendélet kikiáltási ár: HUF

68/3. Edvi Illés Aladár ( ) Ft Ft 68/4. Mednyánszky László ( ) Ft Ft 68/6. Olvashatatlan szignó

Új fenomén a magyar biztosítási jogban: a biztosítottak közvetlen perlési joga a viszontbiztosítóval szemben a direkt biztosító csődje esetén

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 84/1. Baranszky Emil László ( )

Ferenczy Béni ( ) emlékkiállítása Sorszám Fotó Cím Évszám Technika Méret Tulajdonos Budapesti Történeti Múzeum Kiscelli Múzeum, Fővárosi

Két határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken

Azonnali átvezetés Terhelés konverzió nélkül december 31. nincs december 31.

... képviseletében aláírásra jogosultak / represented by the undersigned vested with right of signature ...

EN United in diversity EN A8-0206/482. Amendment

MŰGYŰJTŐK HÁZA. 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva, akril, jjl méretek: 30 x 20 cm kikiáltási ár: 90.

NEVEZÉSI LAP I ENTRY FORM MARATON - váltó MARATHON - relay

Intézményi IKI Gazdasági Nyelvi Vizsga

NAGYHÁZI G A L É R I A É S A U K C I Ó S H Á Z. Árverés: március 27-én, kedden 17 órától tétel

PIACI HIRDETMÉNY / MARKET NOTICE

Donghua Hungary Kft. Általános Szerződési Feltételek (ÁSZF)

Deposits and Withdrawals policy Pénz befizetések és kifizetések szabályzata TeleTrade-DJ International Consulting Ltd

1. Forint betéti kamatok / HUF Deposit Interest Rates

EBKM 0,00% A kamatszámítás a napi záróegyenleg alapján történik. Kamatjóváírás havonta, a tárgyidőszakot követő első munkanapon.

General information for the participants of the GTG Budapest, 2017 meeting

EGYEDI ÉRTÉKPAPÍR LETÉTI SZÁMLA VEZETÉSI SZERZŐDÉS CONTRACT ON INDIVIDUAL SECURITIES CUSTODY ACCOUNT MANAGEMENT

Átírás:

PÁRISI GALÉRIA AUKCIÓ/AUCTION BAYER ILONA SZERELMES GYŰJTEMÉNY 2016-11-18

Párisi Galéria 2016. november 18- án (péntek) 18 órakor 1053 Budapest, Múzeum körút 3. Kiállítás- Exhibition 2016.11.03.-2016.11.17. H-P: 10:00-18:00- ig Információ- Information: Párisi Galéria 1053 Budapest, Múzeum körút 3. Tel.: +36-1-269-9611 +36-20- 924 2518 www.parisigaleria.hu e-mail: parisigaleria@gmail. com

ÁRVERÉSI FELTÉTELEK 1. A Párisi Galéria (1053 Budapest, Múzeum körút 3.) továbbiakban: árverező előre meghirdetett időpontban és helyszínen az árverési tárgyak továbbiakban árverési tételek tulajdonosai vagy eladásra jogosultjai továbbiakban: árvereztetők megbízása alapján árverést rendez és vezet. Az árverező az árverést az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti. 2. Az árverező az internetről letölthető formátumú katalógust ad ki az aukciós tételekről, melyek az árverés előtti kiállításon megtekinthetők. A katalógus leírásai és az illusztrációk kizárólag azonosításként szolgálnak, így a vevőknek saját maguknak kell az árverést megelőzően meggyőződniük az árverési tételek állapotáról, és arról, hogy azok megfelelnek-e a katalógus leírásának. Az árverező árverési katalógusai rendelkezésre állnak az árverező weboldalán, a kiállítás idejére a kiállítás helyszínén, illetve az árverés idejére az árverés helyszínén. Az árverező fenntartja a jogot, hogy a katalógusban szereplő egyes tételek árverésre bocsátását mellőzze. 3. Árverezni kizárólag az aukció megkezdése előtt név és lakcím szerint regisztrált licitálótárcsával lehet. A vevők a tárcsa átvételével, mint rámutató magatartással kifejezik, hogy az Árverési Feltételeket magukra nézve kötelező-nek fogadják el. 4. Az árverésvezető az árverési tételeket a katalógusban megjelölt sorrendben élőszóval röviden bemutatja, és kihirdeti a kikiáltási árat, a venni szándékozók pedig a számozott licitálótárcsa feltartásával teszik meg ajánlatukat. Ha a kikiáltási árra több vételi ajánlat érkezik, az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árat mindaddig, amíg csak egy licitáló marad és a leütéssel létre nem jön az adásvétel. Így a tárgy vételi jogát leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi. A tételek a kikiáltási ár alatt nem vásárolhatók meg. 5. Az első vételi ajánlat a kikiáltási ár összege, minden további ajánlat pedig az utolsó árajánlat szerint növelt összegű árajánlatot jelenti. 6. Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 6. Ha a vevő személye az árverés során valamilyen okból nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra lehet kezdeni. A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik. 7. Az árverező az árvereztető nevében és képviseletében, annak teljes körű meghatalmazása alapján jogosult a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adás-vételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére az árvereztető javára. Ennek értelmében az adásvételi szerződés az árvereztető és a vevő között jön létre. 8. A vevő az árverési tétel tulajdonjogát akkor szerzi meg, ha a vételárat maradéktalanul megfizette és az árverési tételt az árverezőtől átvette. 9. A vételár összege a leütési ár, a közvetítői díj, a szerzői díj, valamint a kulturális járulék együttes összegéből tevődik össze. Azaz a leütési ár plusz 20%. 10. A vevő választása szerint vagy a teljes vételárat, vagy annak legalább 20%-át mint foglalót az árverésen azonnal tartozik kifizetni készpénzben vagy bankkártyával. Amennyiben bankkártyával kíván fizetni, 3% bankkártyajutalék külön felszámításra kerül. Ha a teljes vételár egy összegben az árverésen kifizetésre kerül, úgy a tárgy a helyszínen átvehető. 11. Az árverező biztosítja annak lehetőségét, hogy az árverési vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 3 napon belül egyenlítse ki 1053 Budapest, Múzeum körút 3. sz. alatt. Ez esetben az árverési vevő a tárgyat csak akkor veheti át, ha az árveréstől számított 3 napon belül kiegyenlítette a teljes vételárat. A vételárba a foglaló összege határidőben történő teljesítés esetén beleszámít. 12. Amennyiben a megadott határidőig a vevő a tárgy átvételére nem jelentkezik, úgy az árverező fenntarthatja magának azon jogot, hogy az árverési vevő ajánlatát érvénytelennek tekintse és a foglaló összegét megtartsa. 13. A vevő a vételár kiegyenlítését követően köteles gondoskodni a megvett tárgy elszállításáról saját költségére és felelősségére. Ennek elmulasztása esetén az árverező nem felel a tárgy sérüléséért vagy elvesztéséért, és az árverést követő 14. naptól a vétel-árra számított havi 5% tárolási díjat számol fel. Ha az árverési vevő az árverést követően 3 hónapon belül nem szállítja el a tárgyat, úgy azt az árverező írásbeli felszólí-tás után szabadon értékesítheti, és költségei levonása után a fennmaradt összeget a vevő javára letétként őrzi. 14. A megbízott a jelen feltételekkel kapcsolatos írásbeli értesítéseit a megbízó által megadott elérhetőségekre küldi. Amennyiben ezek pontatlan közlése, vagy be nem jelentett változása miatt az írásos üzenet visszajön, azt elküldöttnek tekinti, az ebből származó következmények a vevőt terhelik.

15. Tilos mindenféle összebeszélés, amely arra irányul, hogy harmadik személyeket szerfelett magas vételár kínálására rávegyen és megkárosítson. Ugyancsak tiltva van mindenféle, az árverési eredményt befolyásoló összebeszélés, a nyereségen való osztozkodás vagy az előny ígérése. 16. Az árverési katalógusban VÉDETT vagy NO EXPORT jelzéssel szereplő tárgyakat Magyarországról véglegesen kivinni nem lehet [2001. évi LXIV. Tv. 59. (1) bek. b) pont]. A VÉDETT jelzésű tárgyak tulajdonosát a Kulturális Örökségvédelmi Hivatal nyilvántartásba veszi, a tulajdonosváltozás pe-dig bejelentési kötelezettség alá esik (2001. évi LXIV. Tv. 52. (3) bek.). Kulturális javak külföldre viteléről a 2001. évi LXIV. Tv. rendelkezik. 17. Amennyiben az árverési vevő személyesen nem kíván részt venni az árverésen, úgy az általa adott vételi megbízás alapján helyette az árverező a megbízásnak megfelelően teszi meg a vételi ajánlatokat. Vételi megbízást a kiállítás ideje alatt fogadunk el. Kérjük, hogy vételi megbízásaikat az árverést megelőzően 24 órával a parisigaleria@gmail.com e-mail címre elküldeni szíves-kedjenek. A vételi megbízás elfogadásához 20% előleg befizetése szükséges, amely sikertelen licitálás esetén visszajár. Az összeget befizet-hetik készpénzzel a Párisi Galériában, valamint átutalással a 12072507-00143810- 00100004 sz. bankszámlaszámra. Ha a vételi megbízás sikeres, az előleg teljes összegét foglalónak kell tekinteni, egyebekben pedig a személyesen jelen levő vevőre vonatkozó szabályokat kell alkalmazni. Ha ugyanarra a tételre harmadik személy magasabb összegű megbízást ad, vagy az árverési vevők magasabb vételi ajánlatot tesznek, a távollevő árverési vevő az árverés után az előleget minden levonás nélkül visszakapja. Lehetőség van telefonon keresztüli árverezésre is, a vételi megbízással megegyező feltételekkel. Azonos összegű vételi megbízás esetén a korábban érkező vételi megbízást részesítjük előnyben. 18. A vételár az árverési vevők nyilvános vételi ajánlatai alapján alakul ki, ezért a vételárért az árverező nem tartozik felelősséggel, és nem kötelezhető arra, hogy az árverési tételt ugyanazon áron egy későbbi árverésre bocsássa. 19. Az árverési tételek szavatosság nélkül, minden hibájukkal és hiányosságukkal együtt abban az állapotukban kerülnek eladásra, amelyben az árverés idején vannak. 20. A katalógusban megjelölt kikiáltási ár semmilyen költséget nem tartalmaz. 21. A Párisi Galéria valamennyi árverésre kerülő tárgy eredetiségéért szavatosságot vállal. 22. A leütés után kifogásnak vagy felszólalásnak nincs helye, kivéve, ha a tárgy hamis bár a katalógusban eredetinek van feltüntetve. Ebben az esetben az árverési vevő írásban, a tárgy származásával vagy eredetiségével kapcsolatban felmerült első kételyétől számított 3 hónapon belül, de legkésőbb az árverés napjától számított 5 éven belül felszólalással élhet. Az árverező vállalja, hogy az adásvételi szerződés megkötésétől számított 5 éven belül a felszólalótól az értékesített tárgyat a leütési ár, valamint az árverési közvetítői díj összegének ellenében visszaveszi, amennyiben arról független igazságügyi szakértő megállapítja, hogy nem eredeti. 23. Valutában való fizetés esetén az elszámolás alapja minden esetben a vételár kiegyenlítése napján érvényes valuta középárfolyam. Jelen feltételek pontjaiban nem szabályozott kérdésekben a Ptk. paragrafusai az irányadók, vitás kérdések esetén a felek alávetik magukat a Fővárosi Bíróság illetékességének.

CONDITIONS OF SALE The Parisian Gallery (1053 Budapest, Múzeum körút 3.) hereinafter referred to as: the Auctioneer based on the request of the owners or persons authorised to sell the objects to be auctioned hereinafter referred to as: the Vendors organises and conducts an auction at a previously advertised date and place. The auction is organized, handled and conducted by the Auctioneer acting as an agent on behalf of the Bidders as a commercial representative. 2. The Auctioneer shall publish a catalogue downloadable from the Internet / in print format, which may be inspected at the exhibition preceding the auction. Descriptions and illustrations in the catalogue are for identification only. Buyers should satisfy themselves prior to the sale as to the condition of each lot and should rely on their own judgement as to whether the lot accords with its description. The auction catalogues of the Auctioneer are available at the website of the Auctioneer, at the location of the auction during the exhibition, and at the location of the auction during the auction. The Auctioneer reserves the right to ignore putting certain items listed in the catalogue under hammer. 3. Buyers may participate in the bidding only with a bidding paddle registered according to the name and address of each buyer before the beginning of the auction. Buyers acknowledge to accept the Conditions of the Auction by receiving the paddle, considered as implied conduct. 4. According to their order of appearance in the catalogue, the auctioneer briefly describes each lot and announces the starting price, and buyers indicate their wish to place a bid by raising their numbered bidding paddles. In case there is more than one bid for the starting price, the auctioneer increases the bid by increments until only one bidder remains and the purchase is made by the lot being knocked down. The highest bidder acknowledged by the auctioneer shall be the buyer at the hammer price, thus getting the right to purchase the lot. The lots are not allowed to be purchased below the starting price. 5. The first offer is the amount of the starting price, All the further offers mean the increased amount according to the last offer. 6. The item may be reauctioned provided for any reason the identity of the buyer remains unknown during the auction. Unsold lots may be reauctioned at the end of the sale upon buyers request. 7. The Auctioneer shall be entitled to enter into a purchase agreement with the buyer offering the highest purchase price and take over the purchase price for the benefit of the Bidder in the name and on behalf of the Bidder, based on the comprehensive authorisation of the Bidder. Consequently, the purchase agreement shall be entered into by and between the Auctioneer and the buyer. 8. The possession of the item purchased can be handed over to the buyer on condition that the total purchase price is fully paid up and the buyer receives the lot from the Auctioneer. 9. The purchase price consists of the amounts of the hammer price, the agency fee and the social contribution. That means the hammer price plus 20%. 10. The buyer, at his choice, shall pay the entire purchase price or at least 20% of it (as a deposit) immediately at the auction in cash or by credit/debit card. Credit/debit cards are subject to a 3% commission. In case the total purchase price is paid at the auction, the lot purchased is to be handed over to the buyer on the spot. 11. The Auctioneer allows a 3-day grace period after the auction to pay the remaining amount above the deposit to the Auctioneer. (Address: H 1053 Budapest,Múzeum körút 3.). In such a case, the buyer may only enter into possession of the lot when the full purchase price has been paid within 3 days from the auction. The amount of the deposit is included in the purchase price paid within the deadline. 12. The Auctioneer reserves the right to void the bid of the purchaser and keep the deposit if the buyer fails to take over the item until the deadline given. 13. The buyer shall transport the item purchased at his own risk and cost immediately after the purchase price has been paid. In case of failure to do so, the Auctioneer will not be liable for any loss or damage. Furthermore, the Auctioneer will charge a 5% monthly storage fee starting from the 14th day after the auction. If the buyer fails to take away the items within 3 months after the auction, the Auctioneer will send a notice to the buyer. In case of noncompliance, the Auctioneer will have the right to sell the item, and after deducting its costs and expenses keep the remaining amount to be handed over to the buyer as a deposit. 14. The agent shall send his written notices concerning these present conditions to the availabilities provided by the principal. In case such a written notice is returned due to the inaccurate provision, or unannounced changes of such availabilities, then such notifications shall be considered as sent, and the resulting consequences shall be borne by the buyer. 15. It is forbidden to collude or attempt to make any third parties offer a price, which considerably exceeds the market price therefore causing damage to these parties. It is also forbidden to collude to affect the results of the auction, or to promise dividing up the profit or to promise any advantage.

16. No item marked VÉDETT (protected) or NO EXPORT may be taken outside Hungary permanently (in accordance with the stipulations of Section 59 /1/b. of Act LXIV. of 2001). Owners of protected ( VÉDETT ) lots will be registered by the National Office of Cultural Heritage (Kulturális Örökségvé-delmi Hivatal). In case of any change in ownership, the Office must be notified immediately (in accordance with the stipulations of Section 59/3 of Act LXIV. of 2001). The rules of the export of cultural goods are stipulated by Act LXIV. of 2001. 17. For absentee bids when the bidder does not wish to attend an auction - the Auctioneer may be commissioned by the buyer to bid on his /her behalf. Purchase orders are accepted during the exhibit before the auction. It is strongly recommended to submit purchase orders at least 24 hours prior to the auction at parisigaleria@gmail.com.to accept the order for an absentee bid, an advance payment of 20% of the bid shall be transferred which will be refunded if the bid fails to succeed. The amount may be paid in cash at the Parisian Gallery, or by wire transfer to bank account No. 12072507-00143810- 00100004. If the bid is successful, the total amount of the advance payment shall be considered as a deposit, otherwise the rules for personal bidding shall be applied. If a third party places a higher bid for the same lot or the bidders at the auction place a higher bid, the absentee bidder s advance payment will be refunded without any deduction. It is also possible to place bids over the phone with conditions identical to those of absentee bids. In case of identical bids the earlier will take precedence. 18. As the purchase price is formed on the basis of the bids offered publicly, the Auctioneer will not bear any liability in respect of the purchase price paid, and may not be compelled to reauction the same item at the same price at a later time. 19. All items are sold without any guarantee as is, meaning in the condition they are in at the time of the auction with all existing faults and imperfections. 20. The prices indicated in the catalogue do not include any expenses. 21. The Parisian Gallery guarantees the genuineness of all the items at the auction. 22. The Auctioneer will not accept any complaints after the lot has been knocked down unless the item is not genuine despite being declared so in the catalogue. In such case the buyer may contest the sale in writing within three months of his/her initial doubt to the origins or the genuineness of the item, but no later than five years after the date of the auction. The Auction House undertakes to re-purchase the item from the buyer for a price including the hammer price and the agency fee within 5 years from entering into the purchase agreement, provided that an independent expert gives a reliable opinion proving that the item is not genuine. 23. In the case of payment in a foreign currency, in each case the basis of settling of accounts shall be the central rate of the currency being valid on the date of paying the purchase price. Issues not covered in these present Terms and Conditions shall be governed by and interpreted in accordance with the stipulations of Civil Code of Hungary. In case of any disputes, the contracting parties stipulate the exclusive jurisdiction of the Metropolitan Court of Budapest.

1. tétel ABA- NOVÁK VILMOS (1894-1941) Nap felé fordulók Rézkarc 27x19.5 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 2. tétel VÉN ZOLTÁN (1941-) Kisgaléria 13 db (eredetileg 15 darabos ) rézmetszet 138 / 150 20, 5 x 14 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

2. tétel VÉN ZOLTÁN (1941-) Kisgaléria 13 db (eredetileg 15 darabos ) rézmetszet 138 / 150 20, 5 x 14 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

2. tétel VÉN ZOLTÁN (1941-) Kisgaléria 13 db (eredetileg 15 darabos ) rézmetszet 138 / 150 20, 5 x 14 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

2. tétel VÉN ZOLTÁN (1941-) Kisgaléria 13 db (eredetileg 15 darabos ) rézmetszet 138 / 150 20, 5 x 14 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

3. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Nőkentaur és hímmadár Vegyes technika, papír 38 / 100 23 x 19 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 4. tétel WÜRTZ ÁDÁM (1924-1994) Madarak Színes rézkarc 16/ 100, 1985. 12, 5 x 25 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft

5. tétel SCHÉNER MIHÁLY (1923-2009) Cipők (calceus splendianus) Olaj, farost J.j.l. Schéner 38x50 cm Kikiáltási ár: 65.000 Ft 6. tétel LACZA MÁRTA ( 1946- ) Reggel Rézkarc 12/25, 1987. 19,5 x 29,5 cm Kikiáltási ár: 4.000 Ft

7. tétel PLEIDELL JÁNOS (1915-2007) Tihanyi domb vitorlásokkal Akvarell, papír J.j.l.: Pleidell 20 x 30 cm Kikiáltási ár: 25.000 Ft 8. tétel BARCSAY JENŐ (1900-1988) Kompozíció Szitanyomat 55/100 Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsét 10, 5 x 15 cm Kikiáltási ár: 6.000 Ft

9. tétel NEUBERGER ISTVÁN (1953-) Béketárgyalás Rézkarc 1/25 12 x 15 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft 10. tétel Marcali Kiss Melitta (1966- ) Színek és formák Olaj, farost J.j.f. Melitta 50 x 40 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

11. tétel KÉRI IMRE (1945-) Van Gogh 100 éve halt meg Színezett rézkarc E.A. 1/ 15, 1990 27,5 x 9,5 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 12. tétel VÉGH GUSZTÁV (1889-1937) Újságosnál Rézkarc 20/300, Párizs, 1924 (Páholyház) 8, 5 x 5,5 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft

13. tétel BÉR RUDOLF (1924-2004) Sárkányölő szent György Olaj, farost J.j.l. Bér R. 51 x 40 cm Kikiáltási ár: 70.000 Ft 14. tétel FRANK FRIGYES (1890-1976) Kannás csendélet Ceruza, papír Benedek Jenő kiállítási meghívóján, 1958 J.b.f.: Frank Frigyes 10, 5 x 15 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft

15. tétel RÁC ANDRÁS (1926-2013) Kompozíció csészével Mozaik relief 1981. 42x25 cm Kikiáltási ár: 80.000 Ft 16. tétel FRANK FRIGYES (1890-1976) Asztali csendélet Ceruza, papír J.j.l.: Frank Frigyes 10, 5 x 15 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft

17. tétel ARTNER MARGIT (1954-) 5 db rézkarc Kikiáltási ár: 9.000 Ft

18. tétel BATÁRI LÁSZLÓ (1920-1997) Táj ősszel Olaj, vászon 1989. J.j.l. Batári László 60 x 50 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

19. tétel EGRESI ZSUZSA (1954-) 3 db színes rézkarc Kikiáltási ár: 6.000 Ft

20. tétel KOLOZSVÁRI GRANDPIERRE MIKLÓS (1950-) Parfüm Rézkarc 18 x 12, 5 cm Kikiáltási ár: 6.500 Ft 21. tétel CLARA SZILÁRD ( 1921- ) Fekvő akt Vegyes technika, papír 32 x 48 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft

22. tétel GARABUCZY ÁGNES (1936- ) Itáliai emlék Olaj, karton 1997. J.b.l. Garabuczy 40 x 20 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft 23. tétel VÉGH GUSZTÁV(1889-1937) Hírlapárus Színes ceruza, papír J.j.l.: Végh 14 x 12 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

24. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Utcai muzsikus Rézkarc 14 x 18, 5 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft

25. tétel OLVASHATATLAN JELZÉSSEL Tájkép 2 db Akvarell, papír 16 x 22, 5 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft

26. tétel BALLA MARGIT (1948- ) Parkban Rézkarc 19/25. 39 x 29 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft 27. tétel MOLNÁR ISTVÁN (1933- ) Akrobata Aquatinta 1988. 15 x 10 cm Kikiáltási ár: 6.000 Ft

28. tétel IFJ. TÓTH LÁSZLÓ (1957- ) Álom Olaj, vászon, fára kasírozva 1998. J.j.l. Tóth Laca 98 40 x 30 cm Kikiáltási ár: 48.000 Ft 29. tétel KAZINCZY GÁBOR (1942- ) Lovak Akvatinta 6/ 10, 1985. 30 x 26, 5 cm Kikiáltási ár: 13.000 Ft

30. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Dragon mineral Rózsaszín és vörös márvány, égetett agyag 1998. 25.5x22.5 cm Kikiáltási ár: 120.000 Ft 31. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Három szempont Vegyes t., papír 1997. J.j.l. Székely 63 x 44 cm Kikiáltási ár: 25.000 Ft

32. tétel ISMERETLEN MESTER Dámák pudlival Színes rézkarc 15, 5 x 11 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft 33. tétel VASSY ERZSÉBET ( 1952- ) Nagyvárad Szitanyomat 1998. 2/ 20 16 x 22 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft

34. tétel VÁGÓ MAGDA ( 1947- ) Vidéken Vegyes technika, papír J.j.l. Vágó M. 31 x 44 cm Kikiáltási ár: 19.000 Ft 35. tétel OLVASHATATLAN JELZÉSSEL Aus dem Zyklus Der Tanz Linómetszet 1968. Átmérő: 12 cm Kikiáltási ár: 4.000 Ft

36. tétel KONDOR LAJOS ( 1926-2006 ) Tavasz Színezett rézkarc 6/25 25 x 9 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft 37. tétel IFJ. BENEDEK JENŐ (1939- ) Folyóparton Olaj, farost 1987 J.b.l. Ifj. Benedek 22x32 cm Kikiáltási ár: 42.000 Ft

38. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Ange extraterrestre Vegyes technika, papír 24x18 cm 1991. J.j.l. Székely Kikiáltási ár: 14.000 Ft 39. tétel AKNAY JÁNOS (1949- ) Női szent Litográfia 18x11.5 cm J.j.l. Aknay J. 2001 Kikiáltási ár: 20.000 Ft

40. tétel KASS JÁNOS ( 1927-2010 ) Noé Rézkarc 1/25 39 x 29 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 41. tétel KÉRI IMRE ( 1945- ) Azon az estén Mezzotinto, hidegtű 24/25, 1985. 41 x 34 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft

42. tétel SZABÓ TAMÁS ( 1952- ) Kővár i és Én Mezzotinto 1984. 8/25 40 x 30 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft 43. tétel PIRÓ JELZÉSSEL Szélben Szitanyomat 158/200 24,5 x 37,5 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft

44. tétel MATZON ÁKOS (1945- ) Duo 5 Akril, vegyes relief, farost 55 x 52.5 cm Kikiáltási ár: 80.000 Ft 45. tétel RÁC ANDRÁS (1926-2013) Gótikus építmény Hidegzománc 1990. J.j.l: R 36 x 34 cm Kikiáltási ár: 32.000 Ft

46. tétel SZILÁGYI IMRE ( 1942- ) Vidámpark Linometszet 15/25, 1986. átmérő: 40 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft 47. tétel DURAY TIBOR ( 1912-1988 ) Zebegény Rézkarc 20/25, 1966. 24 x 32 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

48. tétel BORNEMISZA LÁSZLÓ (1910-1995) Városka Vegyes technika, fa 1986. J.b.l. 1986 Bornemisza 16 x 21 cm Kikiáltási ár: 95.000 Ft 49. tétel BATÁRI LÁSZLÓ (1920-1997) Sárga felhő Szigligeten Vegyes technika, papír J.j.l. Batári László 39 x 48 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft

50. tétel WÜRTZ ÁDÁM (1924-1994) Commedia Dell Arte IV. Rézkarc próbanyomat ( A.P.), 1986. 34 x 19 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft 51. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Húsiparos rémálma Rézkarc 1966. 19 x 29 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft

52. tétel KÁROLYI ERNŐ (1923-2016) Sárkány fog Olaj, fa J.j.l. Károlyi 89 42 x 73 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft 53. tétel SZŰCS ZSUZSA (1963- ) Csőrös váza Porcelán magasság: 22 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft

54. tétel TAVASZY NOÉMI ( 1927- ) Bartók virága Linómetszet 1981. 38,5 x 13,5 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft 55. tétel KERESZTES DÓRA ( 1953- ) Ádám és Éva Linómetszet 13/25, 1986. 24x 18 cm Kikiáltási ár: 4.000 Ft

56. tétel VÁRKONYI JÁNOS (1947- ) A lovag Olaj, fa 1995. J.j.l. Várkonyi 70 x 50 cm Kikiáltási ár: 55.000 Ft 57. tétel SZABÓ ZOLTÁN (1929-2014) Zánka Filctoll, papír 1986 J.j.l. Szabó Z. 33 x 49 cm Kikiáltási ár: 22.000 Ft

58. tétel DOBROSZLÁV JÓZSEF (1932 - ) Országház Akvarell, guache, papír 1987. 32 x 46 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 59. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Éjjeli tánc Vegyes technika, papír 1999-2000. J.j.l: Pierre Székely, Péter 41 x 29 cm Kikiáltási ár: 26.000 Ft

60. tétel OLEXA JÓZSEF ( 1960- ) Őszi napsütés Hidegtű E.A. 9/15, 1987. 20 x 24,5 cm Kikiáltási ár: 6.000 Ft 61. tétel OLVASHATATLAN JELZÉSSEL Banana leaves Szitanyomat 84x56 cm 38/250 Kikiáltási ár: 14.000 Ft

62. tétel MORVAY ZSUZSA (1946- ) Sárkány bébi Mázas kerámia magasság: 18 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft 63. tétel DEBRECZENY ZOLTÁN (1952- ) Várelő Olaj, farost 2004. J.j.l. Debreczeny 04 30 x 20 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

64. tétel MORVAY ZSUZSA (1946- ) Sárkányos bonbonier Mázas kerámia magasság: 24 cm átmérő: 17 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft 65. tétel BO CRONQVIST (1948- ) Az idő Szitanyomat 82/100 37,5 x 42 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

66. tétel GÁCSI MIHÁLY ( 1926-1987 ) Régi ház Rézkarc 13,5 x 22,5 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft 67. tétel PÁTZAY MÁRIA ( 1944- ) Pihenők Rézkarc 1984. 20 x 37 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

68. tétel M. KISS JÓZSEF (1936-1999) Vitorlások Olaj, fa J.b.l. M. Kiss J. 21 x 31 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft 69. tétel CLARA SZILÁRD (1921- ) Minaret Akvarell, papír 51 x 36 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft

70. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Biogenése Rézmetszet E.A., 1995. J.j.l. Székely 19,5 x 19 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft 71. tétel FAJKA JÁNOS (1935- ) Három asszony Tűzzománc J.b.l. Fajka J. 20,5 x 20,5 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft

72. tétel KOLOZSVÁRI GRANDPIERRE MIKLÓS (1950- ) Anya Színes rézkarc 3/15, 2004. 29 x 39.5 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 73. tétel PATAY LÁSZLÓ (1932-2002) Nepomuki Szent János Ceruza, papír 1993. 42 x 29 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft

74. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Háromkirályok Vegyes technika, papír 16.5x17 cm 1997. J.j.l. Székely Kikiáltási ár: 14.000 Ft 75. tétel OSVÁTH MIKLÓS (1935-2004) Szent Mihály templom Vonyarcon Vegyes t., papír 1986. 49 x 69 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft

76. tétel ORSZÁG LILI (1926-1978) Kilenc Madonna Szitanyomat 176/300, 1978. (Vasilescu János gyűjteményéből) 48x34 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 77. tétel SZURCSIK JÁNOS (1931- ) Lamentáció Olaj, papír, farostra applikálva 27x32 cm J.b.f. Szurcsik 2001 Kikiáltási ár: 40.000 Ft

78. tétel REICH KÁROLY (1922-1988) Vigyázó kezek Szitanyomat E.A. 12/20 30x22 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 79. tétel MELOCCO MIKLÓS (1935 - ) Balett zene Szitanyomat 1983. 51 x 36 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft

80. tétel BARI ÁRPÁD (1953- ) Beszélgetések a szerelemről Szitanyomat 59/300, 1986. 43,5 x 33 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft 81. tétel VILHELM KÁROLY (1943-2011) Zene és álom Olaj, farost J.b.f. VK 50x70 cm Kikiáltási ár: 70.000 Ft

82. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Nudista éjjel Rézkarc E.A., 1995. 49 x 39,5 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 83. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Második nudista éjjel Rézkarc E.A., 1995. 49 x 39,5 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft

84.tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Ötödik nudista Rézkarc 1995. 49,5 x 39,5 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 85. tétel SVÁBY LAJOS (1935- ) Elveszített fejek Pasztell, karton 1988. J.j.l. Sváby 1998 46 x 55 cm Kikiáltási ár: 42.000 Ft

86. tétel SVÁBY LAJOS (1935 - ) Teremtés (mappa) Szitanyomat 10 lap E.A. 1/15., 1989. 30,5 x 42,5 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft

86. tétel SVÁBY LAJOS (1935 - ) Teremtés (mappa) Szitanyomat 10 lap E.A. 1/15., 1989. 30,5 x 42,5 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft

86. tétel SVÁBY LAJOS (1935 - ) Teremtés (mappa) Szitanyomat 10 lap E.A. 1/15., 1989. 30,5 x 42,5 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft

87. tétel SZABÓ ZOLTÁN (1929-2014) Beszélgetők Ceruza, papír 1985. J.j.l.: Szabó Z. 85. 43,5 x 52,5 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 88. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Körhinta Rézkarc 1973. 58x49 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

89. tétel KOLLÁR GYÖRGY (1950-1992) Izzó horizont Vegyes t., papír 1991 J.j.l. Kollár 91 80 x 61 cm Kikiáltási ár: 35.000 Ft 90. tétel NEUBERGER ISTVÁN ( 1953- ) Gyermekjáték Akvarell, papír J.j.l. Neuberger 1986 24x35 cm Kikiáltási ár: 18.000 Ft

91. tétel ID. BENEDEK JENŐ (1906-1987) Zagyva parton Olaj, farost J.j.l. Benedek 30 x 40 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft 92. tétel BARCSAY JENŐ (1900-1988) Nőalakok Szitanyomat Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsét 21 x 24, 5 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

93. tétel CSUTA GYÖRGY (1952- ) Vágyálmok Vegyes technika., farost 1994. J.j.l. Csuta Gy. 70x62 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft 94. tétel SZENTGYÖRGYI JÓZSEF (1940-2014) Tihanyi legenda Akril, pasztell, papír 1993. J.b.l. Szentgyörgyi József 1993 35 x 26 cm Kikiáltási ár: 50.000 Ft

95. tétel ALMÁSY ALADÁR (1946- ) Tüdőtangó Rézkarc 22/25 24.5x20 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 96. tétel SZENTGYÖRGYI KORNÉL (1916-2006) Kompozíció Olaj, farost J.j.l. Szentgyörgyi 50x70 cm Kikiáltási ár: 85.000 Ft

97. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Komatsui női fürdő Akvarell, papír 1996 J.j.l. Székely 39 x 57 cm Kikiáltási ár: 25.000 Ft 98. tétel URBÁN GYÖRGY (1936-2011) Szonáta Olaj, vászon 1991. J.j.l. Urbán Gy. 91 50 x 60 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

99. tétel VÉGH GUSZTÁV (1889-1937) Goethe: Faust Rézkarc 1932. 30x24 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 100. tétel GARABUCZY ÁGNES (1936- ) Hegedűs a háztetőn Olaj, farost J.j.l. Garabuczy 40 x 30 cm Kikiáltási ár: 65.000 Ft

101. tétel DECSI ILONA (1950- ) Mária és Erzsébet találkozása Rézkarc Próbanyomat 1989. Átmérő: 15 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 102. tétel MATTIONI ESZTER (1902-1993) Lány népviseletben Vegyes technika, papír J.j.l. Mattioni E. 19 x 20 cm Kikiáltási ár: 65.000 Ft

103. tétel DURAY TIBOR (1912-1988) Tengeri látomás Rézkarc 1965. 21x10 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft 104. tétel DURAY TIBOR (1912-1988) Olajág Rézkarc 1965. 9x19 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

105. tétel SZABÓ ZOLTÁN (1929-2014) Hölgy virággal Olaj, farost 2001. J.j.l. Angyalföldi Szabó Zoltán 2001 130 x 170,5 cm Kikiáltási ár: 120.000 Ft 106. tétel SZABADOS ÁRPÁD (1944-) Tárgyalás nélkül Linómetszet 16/25 50x70 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

107. tétel HENCZE TAMÁS (1938- ) Cím nélkül Szitanyomat 15/60 50x43 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft 108. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Merő erő, a Komatsui férfi fürdőben Akvarell, papír 1996. J.k. Székely 44x63 cm Kikiáltási ár: 25.000 Ft

109. tétel EVA MAZZUCCO (1925-2013) Csibe tánc Vegyes technika, kollázs, fa 49.5 x 64.5 cm Kikiáltási ár: 55.000 Ft 110. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Disznó pásztor Rézkarc 1961. 39 x 58 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

111. tétel BÉNYI LÁSZLÓ (1909-2004) Majális Vegyes technika, papír J.j.l. Bényi L. 20 x 35 cm Kikiáltási ár: 22.000 Ft 112. tétel CLARA SZILÁRD ( 1921- ) Párizsi házak a sivatagban Olaj, vászon 1989. J.b.l. C. Szilárd 75,5 x 56 cm Kikiáltási ár: 120.000 Ft

113. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Alkotó anya Rézkarc 1994. 42 x 19.5 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 114. tétel FÁBIÁN GYÖNGYVÉR (1944-2012) Torzó II. Vegyes technika, karton J.j.l. Fábián 30 x 24 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

115. tétel DECSI ILONA (1950- ) Egy múltszázadi nő Vegyes technika, papír 2008. J.k.l. Decsi Ilona Luca 20x25 cm Kikiáltási ár: 42.000 Ft 116. tétel HIKÁDI ERZSÉBET (1911-2008) Ősz végén Vegyes technika, papír J.b.l.: Hikádi E. 19.5 x 23 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft

117. tétel ARATÓ ISTVÁN (1922-2010) Ködös téli táj Olaj, farost J.j.l. Arató I. 25 x 30 cm Kikiáltási ár: 26.000 Ft 118. tétel BÍRÓ GÁBOR (1947- ) Cím nélkül Vegyes technika, papír 1993 J.j.l. Bíró 93 30x40 cm Kikiáltási ár: 26.000 Ft

119. tétel VÁRKONYI JÁNOS (1947- ) Zenepavilon Olaj, bőr 1996. J.j.l. V.J. 49 x 35 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft 120. tétel VINCZELLÉR IMRE (1953- ) Egyedül Olaj, vászon J.j.l. Vinczellér I 40x30 cm Kikiáltási ár: 55.000 Ft

121. tétel NÉMETH ÁGNES (1957- ) Erotikus relief 8 jelenetben, 2 darab Gipsz, fa 19 x 58 cm Kikiáltási ár: 80.000 Ft 122. tétel GYÉMÁNT LÁSZLÓ (1935- ) Gyémántográfia 2000. J.j.l. Gyémánt László 30 x 40 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

123. tétel MATZON ÁKOS (1945- ) Kompozíció Olaj, akril, karton 2002. J.j.l. M.Á. 40 x 40 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft 124. tétel VÉN ZOLTÁN (1941- ) Cseresznyepaprika (Örkény István: Az élet értelme) Rézkarc E.A. 2/15 17.5 x 17.5 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft

125. tétel ZSOMBORI ERZSÉBET (1949- ) A tojás Vegyes technika, selyem 1996. J.b.l. Zsombori E. 23,5 x 18 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 126. tétel EGRESI ZSUZSA (1954-) Érkezés a holtak szigetére Rézkarc, 2/7, 1982. 29,5 x 20 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft

127. tétel CLARA SZILÁRD ( 1921- ) Utcán Vegyes technika, papír 1990. 29 x 42 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 128. tétel ZÖLD ANIKÓ (1942- ) Emlék Pasztell, papír 2001. J.j.l: Zöld 31x23 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft

129. tétel CSERNUS TIBOR (1927-2007) Takarítás Akvarell, guache, papír 23 x17 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft 130. tétel FEKETE ESTEBAN (1924- ) Darmstädter Mausefalle Fametszet 45x45 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft

131. tétel BÉNYI LÁSZLÓ (1909-2004) Virág csendélet Olaj, farost J.b.l.: Bényi L. 39 x 29 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft 132. tétel BO CRONQVIST (1948- ) Álom Szitanyomat 113/180 27 x 42 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft

133. tétel BIHARI SÁNDOR (1855-1906) Tanulmány III. Kréta, papír J.j.l: Bihari 70 x 22 cm Kikiáltási ár: 20. 000 Ft 134. tétel Duschanek János (1947- ) Varánuszos akt Ceruza, papír J.b.l. Duschanek 39 x 28 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft

135. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Ülő szépség Ceruza, papír J.b.l: SZV 42 x 29 cm Kikiáltási ár: 38.000 Ft 136. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Élőlények: a szárnyas Rézkarc E.A., 1996. 44,5 x 59 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft

137. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Élőlények: a négylábú Rézkarc E.A. 44,5 x 59 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 138. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Élőlények: a kétlábú Rézkarc E.A., 1996. 59 x 44,5 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft

139. tétel BOZSÓ JÁNOS (1922-1998) Fasor az Alföldön Olaj, farost 1996. J.b.l: Bozsó J. 26,5 x 60,5 cm 140. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Öreg festő Rézkarc 30x22.5 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft Kikiáltási ár: 55.000 Ft

141. tétel SZÁNTÓ PIRSOKA (1913-1998) Vörös macska Pasztell, papír J.j.l. Szántó Piroska 27x38 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft 142. tétel CLARA SZILÁRD ( 1921- ) Fák Akvarell, papír J.b.l. C. Szilard 35x26 cm Kikiáltási ár: 22.000 Ft

143. tétel VÁRADY RÓBERT (1950- ) Century end Olaj, vászon 1987. J.j.l. Várady R. 87 120 x 130 cm Kikiáltási ár: 90.000 Ft 144. tétel SCHEIBER HUGÓ- nak tulajdonítva (1873-1950) Férfi portré Szénrajz, papír J.n. 42x26 cm Kikiáltási ár: 150.000 Ft

145. tétel ALMÁSY ALADÁR (1946- ) Ifj. Mózes Rézkarc, akvatinta, papír E.A. 39x28 cm Kikiáltási ár: 18.000 Ft 146. tétel SZENDRŐI FERENC (1908-2000) Háború Vegyes technika, papír 1993. J.j.l. Produkty by Szendrői 28x40 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft

147. tétel NÉMETH ÁGNES (1957- ) Balaton Vegyes technika, papír 2006. J.b.l. N.Á. 33 x 35 cm Kikiáltási ár: 22.000 Ft 148. tétel SÁGI SÁNDOR (1917- ) Vitorlások Olaj, farost J.j.l: Sági S. 43 x 54 cm Kikiáltási ár: 55.000 Ft

149. tétel BO CRONQVIST (1948- ) Tengerparton Akvatinta 3/24, 1987. 39,5 x 50 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft 150. tétel CLARA SZILÁRD (1921- ) A sivatag (mappa) Szerigráfia 12 lap 21/75., 1988. 32 x 44 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

150. tétel CLARA SZILÁRD (1921- ) A sivatag (mappa) Szerigráfia 12 lap 21/75., 1988. 32 x 44 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

150. tétel CLARA SZILÁRD (1921- ) A sivatag (mappa) Szerigráfia 12 lap 21/75., 1988. 32 x 44 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

150. tétel CLARA SZILÁRD (1921- ) A sivatag (mappa) Szerigráfia 12 lap 21/75., 1988. 32 x 44 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

151. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) A japán szobrász lelke Akvarell, papír 1996 J.j.l. Székely 44x62 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft 152. tétel KÓKA FERENC (1934-1997) Aktrajz VI. Pasztell, papír 1984. J.b.l: Kóka 1984. 50 x 65 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft

153. tétel GARAJSZKI JÓZSEF (1934- ) Angyalok serege Festett bőr J.j.l: Garajszki GJ 49 x 60 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft 154. tétel ÁGH AJKELIN LAJOS (1907-1995) Fakult gyűjteményből, Lepkék Olaj, vászon 1982. J.j.l: Ágh Ajkelin 82. 80 x 60 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

155. tétel HARASZTY ISTVÁN ÉDESKE (1934- ) Színtér váltás Igali Diána töltényhüvelyei, fa 70 x 98 cm Kikiáltási ár: 240.000 Ft 156. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Ősjel Olaj, vegyes technika, papír 1997. J.b.l.: Székely 69 x 49 cm Kikiáltási ár: 75.000 Ft

157. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Almauniverzum Olaj, vegyes technika, papír 1997 70x50 cm J.j.l. Székely Kikiáltási ár: 65.000 Ft 158. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) A nagy építész Olaj, vegyes technika, papír 1977. J.j.k. Székely 69 x 49 cm Kikiáltási ár: 85.000 Ft

159. tétel DUSCHANEK JÁNOS (1947- ) Ház, tűz nézők Olaj, farost J.j.l: Duschanek 16 x 35 cm Kikiáltási ár: 38.000 Ft 160. tétel PLEIDELL JÁNOS (1915-2007) Tihany Akvarell, papír J.j.l: Pleidell 35 x 46 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

161. tétel PRIBOJSZKI ZSÓFIA (1946- ) A szerelem kémiája Pasztell, papír 1997. J.j.l: Pribojszki 97. 60 x 44 cm 162. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Öreg hegedűs Ceruza, papír 27x18 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft Kikiáltási ár: 22.000 Ft

163. tétel SZANTHOFFER IMRE (1930-2007) Víztükör Olaj, farost J.b.l: Szanthoffer 60 x 80 cm Kikiáltási ár: 26.000 Ft 164. tétel MAKÓ ANDRÁS ( 1959- ) Szekér Vegyes technika, papír 1991. J.j.l. Makó A. 1991 34 x 48 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft

165. tétel EZÜST GYÖRGY (1935- ) Lovak Olaj, farost 1994. J.j.l: Ezüst 1994. 49 x 69 cm 166. tétel REICH KÁROLY (1922-1988) Nő alak lóval Szitanyomat 30x30 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft Kikiáltási ár: 25.000 Ft

167. tétel IFJ. BENEDEK JENŐ ( 1939- ) Ladikok folyóparton Olaj, farost 1989. J.j.l. Ifj. Benedek 20.5 x 31 cm Kikiáltási ár: 48.000 Ft 168. tétel BRÁDA TIBOR (1941- ) Holdfényben Vegyes technika, papír 2002. J.b.l.: Bráda 2002 36 x 45 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft

169. tétel SULYOK GABRIELLA (1939- ) Istenasszonyok Színes rézkarc 6/15, E.A. 30 x 14,5 cm Kikiáltási ár: 8.000 Ft 170. tétel KÁNTOR ANDOR (1901-1990) Utca részlet Akvarell, papír 1963. J.b.l: Kántor Andor 1963. 29 x 37,5 cm Kikiáltási ár: 22.000 Ft

171. tétel DURAY TIBOR (1912-1988) Molnár a vízimalomnál Akvarell, papír 1943. J.b.l. Duray T. 1943. 39 x 29 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft 172. tétel BO CRONQVIST (1948- ) Periszkóp Rézkarc, akvatinta 5/10., 1974. 40 x 29,5 cm Kikiáltási ár: 18.000 Ft

173. tétel KÁROLYI ERNŐ (1923-2016) Táj holdfénynél Olaj, farost J.k.l. Károlyi 88 43x58.5 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft 174. tétel M. KISS JÓZSEF (1936-1999) Újjászületés Szitanyomat 1988 E.A. 6/15 48x33 cm Kikiáltási ár: 22.000 Ft

175.tétel SZABÓ ZOLTÁN (1929-2014) Festő lányok Olaj, farost 1988. J.j.l. Szabó Zoltán 88 125 x 150 cm Kikiáltási ár: 420.000 Ft 176. tétel MATSKÁSSY PÁL (?-?) Erdő nyári napsütésben Akvarell, papír J.b.l. Matskássy P. 49,5 x 40 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft

177. tétel MATZON ÁKOS (1945- ) Rőt kompozíció Akril, karton 2002. J.j.l. M. Á. 2002 27 x 27 cm Kikiáltási ár: 48.000 Ft 178. tétel SZIKORA TAMÁS (1943-2012) Kockák Vegyes technika, karton 2009. J.b.l. Szikora 2009 52 x 40 cm Kikiáltási ár: 65.000 Ft

179. tétel CLARA SZILÁRD ( 1921- ) Kora ősz Olaj, vászon J.b.l. C. Szilard 89 x 116 cm Kikiáltási ár: 120.000 Ft 180. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Hommage á Iló Onyx, gránit, márvány magasság: 44 cm Kikiáltási ár: 240.000 Ft

181. tétel DACIAN ANDONI (1962- ) Trasee I. Olaj, vászon 1997. J.b.l. D. Andoni 60 x 73 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft 182. tétel M. KISS JÓZSEF (1936-1999) Vitorlások Olaj, farost J.j.l. M. Kiss J. 40 x 60 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft

183. tétel CSOMOR KATALIN ( 1945- ) Hazatérés Olaj, vászon J.j.l. Csomor 60 x 70 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft 184. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Mosdatás Rézkarc 22x29 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft

185. tétel PÜSKI SÁNDOR Ószövetségi jelenet Vegyes technika, papír J.j.l. Püski 20 x 26 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft 186. tétel CSUTA GYÖRGY (1952- ) Daidalos Olaj, farost J.b.l. Csuta 43 x 55 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft

187. tétel BÉR RUDOLF (1924-2004) Sirály Akvarell, guache, papír J.j.l. Bér R. 32x47 cm Kikiáltási ár: 26.000 Ft 188. tétel VASSY ERZSÉBET ( 1952- ) A fa legendája Szitanyomat 2/ 20 22 x 17 cm Kikiáltási ár: 5.000 Ft

189. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) A múzsa Rézkarc E.A., 1996. 44,5 x 59,5 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 190. tétel R. TÖRLEY MÁRIA (1950- ) Niké Műgyanta Jelz: R.T.M 1990 magasság: 26 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft

191. tétel KOLOZSVÁRI GRANDPIERRE MIKLÓS (1950- ) Elmélkedő Barbara Színes rézkarc 5/15, 2004. 39.5 x 29 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 192. tétel BARTL JÓZSEF (1932-2013) Kis pettyezett kép Vegyes technika, fa 1988 J.j.l. Bartl 88 30 x 30 cm Kikiáltási ár: 70.000 Ft

193. tétel BARTL JÓZSEF (1932-2013) Kék kép Vegyes technika, fa 1993 J.j.l. Bartl 93 22 x 19 cm Kikiáltási ár: 70.000 Ft

194. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Konyha Rézkarc 1983. 24 x 37 cm Kikiáltási ár: 14.000 Ft 195. tétel HEGYI GYÖRGY (1922-2001) Szentendrei mézeskalács bábuk Pasztell, papír 1989. 18,5 x 49 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft

196. tétel SZABÓ VLADIMIR (1905-1991) Konyha II. Rézkarc 1982. 30 x 38 cm Kikiáltási ár: 15.000 Ft 197. tétel JÁNOSI KATALIN (1951- ) Naplemente Olaj, farost 1999. J.b.l. Jánosi 30 x 60 cm Kikiáltási ár: 42.000 Ft

198. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) A tigris éve Vegyes technika, papír 1998 J.j.l. Székely 10x15 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft 199. tétel BARTL JÓZSEF (1932-2013) Kék Nyíl Olaj, fa J.j.l. Bartl 2002 32 x 20 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft

200. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Japán egér éve Vegyes technika, papír 1996 J.j.l. Székely 10x14.5 cm 201. tétel SCHOLZ ERIK (1926-1995) Erdei nimfa Olaj, farost J.j.l. Scholz 25 x 42 cm Kikiáltási ár: 36.000 Ft Kikiáltási ár: 10.000 Ft

202. tétel CZENE BÉLA (1911-1999) Firenze Olaj, farost 1986. J.j.l. Czene Béla 1986 50 x 40 cm Kikiáltási ár: 80.000 Ft 203. tétel MEGGYES LÁSZLÓ (1928-2003) Őszi fák Akvarell, papír J.j.l. Meggyes 23 x 30 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft

204. tétel SCHÉNER MIHÁLY (1923-2009) Napraforgós csendélet Olaj, farost 2001. J.j.l. Schéner Mihály 50 x 34 cm Kikiáltási ár: 65.000 Ft 205. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Bayer Ilona kéznyoma Vegyes technika, papír 1996. 16 x 24 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft

206. tétel KAZINCZY GÁBOR (1942- ) Cantata Profana Akvatinta, papír 53 x 32 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft 207. tétel TÓTH LÁSZLÓ Sámán-tűz-zene Olaj, farost 1992. 40 x 30 cm Kikiáltási ár: 48.000 Ft

208. tétel KAZINCZY GÁBOR (1942- ) Cantata Profana Akvatinta, papír 9,5 x 16 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 209. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Point de vue/nézőpont Festett beton, márvány talapzat 1995. talapzat átmérő: 12 cm magasság: 21 cm Kikiáltási ár: 80.000 Ft

210. tétel MATZON ÁKOS (1945- ) Vonalas kép vázlat II. Akril, karton J.j.l. M.Á. 47 x 31 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft 211. tétel KONOK TAMÁS (1930- ) Konstruktivista kompozíció Szitanyomat XVIII/XI, 1998. 35 x 44,5 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

212. tétel BARTL JÓZSEF (1932-2013) Ablakok Vegyes technika, fa 2002. J.j.l. Bartl 34,5 x 24 cm Kikiáltási ár: 70.000 Ft 213. tétel BARTL JÓZSEF (1932-2013) Csíkos kép Vegyes technika, fa 1991. J.j.l. Bartl 91 24,5 x 24,5 cm Kikiáltási ár: 70.000 Ft

214. tétel BO CRONQVIST (1948- ) Alkonyat Szitanyomat 125 /180 27 x 42 cm Kikiáltási ár: 16.000 Ft 215. tétel SZENTGYÖRGYI JÓZSEF (1940-2014) Találkozások II. Olaj, farost 1973. J.j.f. Szentgyörgyi József 1973 120 x 160 cm Kikiáltási ár: 140.000 Ft

216. tétel BOZSÓ JÁNOS (1922-1998) Kék alkony Olaj, farost 1989. J.j.l. Bozsó J. 53x82 cm Kikiáltási ár: 60.000 Ft 217. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Tantra, a világ szerelem Litográfia E.A. 5/10, 2001. J.j.l. Székely 10,5 x 15 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft

218. tétel SZŰCS ZSUZSA (1963- ) Váza Porcelán Magasság: 24 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft 219. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) Felemelés Litográfia 1996 J.j.l. Székely 12.5x8 cm Kikiáltási ár: 10.000 Ft

220. tétel SZŰCS ZSUZSA (1963- ) Bonbonier Porcelán átmérő: 17.5 cm magasság: 22 cm Kikiáltási ár: 24.000 Ft 221. tétel IFJ. TÓTH LÁSZLÓ (1957- ) Metamorfózis Kollázs, papír 1998. J.j.l. Tóth Laca 98 41 x 28 cm Kikiáltási ár: 46.000 Ft

222. tétel KEREKES FERENC (1948-2001) Tánc Bronz, márvány talapzaton Magasság: 22 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft 223. tétel HERPAI ZOLTÁN (1951- ) Mágus Olaj, farost 1986. J.j.l. Herpai 1986 40 x 50 cm Kikiáltási ár: 40.000 Ft

224. tétel KOLOZSVÁRI GRANDPIERRE MIKLÓS (1950- ) Elnyomás Színes rézkarc 6/15, 2004. 39,5 x 29 cm Kikiáltási ár: 12.000 Ft 225. tétel IFJ. BENEDEK JENŐ (1939- ) Öreg bárka Olaj, farost 2000. J.j.l. Ifj. Benedek 17 x 27.5 cm Kikiáltási ár: 30.000 Ft

226. tétel SZENTGYÖRGYI JÓZSEF (1940-2014) Tékozló Olaj, pasztell, farost 1988. J.b.l. Szentgyörgyi József 1988 70 x 80 cm Kikiáltási ár: 90.000 Ft 227. tétel VESZELY FERENC (1945- ) Szőlőszem Akvarell, papír 2005. J.b.l. Veszely 24x20 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft

228. tétel FÖLDI PÉTER (1949- ) Madarak Vegyes technika, papír 22x16 cm Kikiáltási ár: 20.000 Ft 229. tétel PIERRE SZÉKELY (1923-2001) A szobrász Vegyes technika, papír 1981-1994 J.j.l. Székely 29.5x41.5 cm Kikiáltási ár: 28.000 Ft

230. tétel NÉMETH ÁGNES (1957- ) Zenekapu Fűzfa, vörös föld, gipsz, lószőr 2000. magasság: 80 cm szélesség: 80 cm mélység: 50 cm Kikiáltási ár: 440.000 Ft

Jótékony célra felajánljuk Debreczeny Zoltán: Képmutatók című festményét. A kép eladásából befolyt összeget a Gézengúz Alapítványnak ajánljuk fel. DEBRECZENY ZOLTÁN Képmutatók Olaj, vászon 50 x 100 cm Kikiáltási ár: 100.000 Ft