- Benjámin Szalai
1 MEGHÍVÓ A Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus, a Cigányságkutató Intézet Romano Instituto és a Phralipe Független Cigány Szervezet szeretettel meghívja a KORTÁRS KÉPZŐMŰVÉSZEK AZ EMBERI JOGOKÉRT címmel rendezett kiállításra és aukcióra
2 A kiállítás megnyitó időpontja: december 6., 16 óra Nyitva: december 6 9-ig, naponta óráig Helyszín: Budai Vigadó, Stúdió (Budapest, I. Corvin tér 8.) Az aukció időpontja: december 10., 16 óra Helyszín: Budai Vigadó, Színházterem Fővédnök: Dorothee Janetzke-Wentzel Németország Magyarországra akkreditált nagykövete Az aukciót vezeti: Szabó Noémi művészettörténész, a KOGART Galéria vezetője és Alföldi Róbert, a Nemzeti Színház főigazgatója
3 Adakozó művészek: Aknay János Kossuth-díjas festőművész Bada Márta Balázs János-díjas festőművész Balás Eszter Munkácsy-díjas szobrászművész Barakonyi Szabolcs fotóművész Bornemisza Eszter textilművész Burai István Csokonai-díjas festőművész Czibi Róbert festőművész David Beeri festőművész ef. Zámbó István Munkácsy-díjas festőművész, Érdemes művész Fehér László Kossuth-díjas festőművész felugossy László festőművész Ferkovics József festőművész Kalmár János Munkácsy-díjas szobrászművész Kállai András festő- és szobrászművész Kállai Henrik festőművész KissPál Szabolcs intermediális művész Lajta Gábor festőművész László Ákos Nívó-díjas grafikusművész Makai Imre festőművész Maróti Bódy Dénes festőművész Nemes Csaba intermediális művész Katarzyna Pollock festőművész Sugár János intermediális művész Szabó Tamás Munkácsy-díjas szobrászművész Szentandrássy István festőművész Szűts Miklós festőművész Vojnich Erzsébet Munkácsy-díjas festőművész
4 Bada Márta: Vigyázó táj cm Kikiáltási ár: Ft Bornemisza Eszter: Kontempláció cm Textilkép Kikiáltási ár: Ft
5 Ferkovics István: Levendulás olasz táj cm Kikiáltási ár: Ft Szűts Miklós: Toszkána november cm Akvarell, papír Kikiáltási ár: Ft
6 Makai Imre: Táncoló felhők cm Olaj, farost Kikiáltási ár: Ft Fehér László: Fekete váza cm Szitanyomat Kikiáltási ár: Ft
7 Fehér László: Játékkutya cm Szitanyomat Kikiáltási ár: Ft ef. Zámbó István: Magyaros befőtt cm Színes grafika Kikiáltási ár: Ft Szabó Tamás: Mária cm Bronz Kikiáltási ár: Ft
8 Kállai András: Család cm Kikiáltási ár: Ft Kállai András: Totemállatok cm Kikiáltási ár: Ft Aknay János: Emlék, cm Akril, merített papír Kikiáltási ár: Ft
9 David Beeri: Öböl cm Olaj, farost Kikiáltási ár: Ft Barakonyi Szabolcs: Waterloo, cm Lambda print dibondon, 1/5+2ap Kikiáltási ár: Ft
10 Nemes Csaba: Túrórudi cm Digitális nyomat Kikiáltási ár: Ft Burai István: Éjszaka cm Kikiáltási ár: Ft Bornemisza Eszter: Tükröződés cm Textilkép Kikiáltási ár: Ft
11 Vojnich Erzsébet: Fekete és fehér ajtó, vörös fal cm Pasztell, papír Kikiáltási ár: Ft Kalmár János: Kisfiú 5, cm Bronz, kő Kikiáltási ár: Ft Czibi Róbert: Coimbra (Portugália) cm Kikiáltási ár: Ft
12 Makai Imre: Életfa cm Olaj, farost Kikiáltási ár: Ft Takáts Márton: Ferdinánd híd II cm Repesztés, aqua tinta Kikiáltási ár: Ft
13 Kállai Henrik: Portré cm Kikiáltási ár: Ft KissPál Szabolcs: Agymozi Videoinstalláció Kikiáltási ár: Ft felugossy László: Szimplán Ikon cm, Karton, akril Kikiáltási ár: Ft
14 Lajta Gábor: Kutya cm, fa Kikiáltási ár: Ft Maróti Bódy Dénes: Guggoló akt cm Tus, vászon Kikiáltási ár: Ft Szentandrássy István: Szent Ferenc cm Kikiáltási ár: Ft
15 László Ákos: Omaggio á Leonardo cm Vegyes technika Kikiáltási ár: Ft Balás Eszter: Felfelé haladók cm Üveg, bronz Kikiáltási ár: Ft Katarzyna Pollock: Roma angyal roma keréken cm Kikiáltási ár: Ft
16 A kiállítást rendezte: Dóri Éva művészettörténész A kiállítás kurátora: Daróczi Ágnes kisebbségkutató A műtárgyfotókat Barsi Gizella készítette Támogatók: digitalpress Hagyományok Háza Jura Trade Kft. KOGART Galéria WellCom Grafikai Stúdió
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 148/6. Bor István Iván ( ) Akt technika: fa, olaj, jn méretek: 50 x 35 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.
Részletesebben142/6. Bor István Iván ( ) -val, -vel, 1983 technika: fa, olaj, jbf méretek: 50,5 x 70 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 60.
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 55/1. Osváth Miklós (1935) Zsombék, 1983. technika: papír, akvarell méretek: 27 x 21 cm kikiáltási ár: 6.000 Ft leütési ár: 6.
Részletesebbenleütési ár: 16.000 Ft leütési ár: 11.000 Ft
Részletesebben92/6. Baska József (1935) Szín és forma II., 1977 technika: vászon, olaj, jkl. méretek: 40 x 30 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 75.
Részletesebben22/8. Ismeretlen szignó Férfiportré technika: fa, olaj, sérült méretek: 45 x 31 cm kikiáltási ár: 2.000 Ft leütési ár: 1.500 Ft
Részletesebben94/8. Baska József (1935) Összekapcsolódás, 1994 technika: farost, olaj, jbl. méretek: 32,5 x 28,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 30.
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 77/2. Batthyány Gyula ( ) Fogat technika: litográfia méretek: 17,5 x 24,5 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 24.
RészletesebbenA NEMZETI SZALON KIÁLLÍTÁSAI,
A NEMZETI SZALON KIÁLLÍTÁSAI, 1951 1960 Helye: Budapest, V., Erzsébet tér (1946 1952: Sztálin tér, 1953 1989: Engels tér) 1951-től: a Kiállítási Intézmények - Műcsarnok intézménye 1960: az épületet lebontják
RészletesebbenKét határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken
Két határon túl délvidéki képzőművészek Felvidéken Acsaji Györgyi 1. Vízpartok és emberek (Festészeti napló az eltűnésről) / Olaj, vászon /, 2014 15 (130 130 cm) 2. Vízpartok és emberek (Festészeti napló
RészletesebbenSzilánkok KOPPÁNY ATTILA. Festőművész kiállítása. Körmendi Galéria 1055 Budapest, Falk Miksa u július 2 26.
Szilánkok KOPPÁNY ATTILA Festőművész kiállítása Körmendi Galéria 1055 Budapest, Falk Miksa u. 7. 2008. július 2 26. Szilánkok Koppány Attila erőteljes, expresszív képi metaforái és struktúrái az emberi
Részletesebbenbemutatja Turcsányi Antal festőművész kamaratárlatát Budapest 2014
bemutatja Turcsányi Antal festőművész kamaratárlatát Budapest 2014 Turcsányi Antal festőművész 2014 Benedek Elek meseillusztráció I. 16x22 cm papír, ceruza Turcsányi Antal festőművézs 2014 Benedek Elek
Részletesebbenleütési ár: Ft leütési ár: Ft
Részletesebben119/4. BL jelzéssel Soproni vasötnöde technika: bronz, jelzett méretek: 7,2 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: Ft
Részletesebbenakril, pasztel, homok, vászon
portfolio2016 a r t i s t i. h u Vak Bottyán 14. akril, pasztel, homok, vászon 100x100 cm 2014 POSZT 2008 - Festők versenye II. díj Lorena olaj, pasztel, homok, vászon 100x100 cm 2008 EZÜSTGERELY 2016
RészletesebbenDivane Japonais technika: litográfia méretek: 25 x 19,5 cm kikiáltási ár: 12.000 Ft leütési ár: 14.000 Ft
RészletesebbenVÁRADY RÓBERT. SZOBA KILÁTÁSSAL avagy Cyber térben
VÁRADY RÓBERT SZOBA KILÁTÁSSAL avagy Cyber térben Szoba kilátással, 2016. / olaj, vászon / 150 x 190 cm Virtuális II., 2016. / olaj, vászon / 160 x 190 cm Egyensúlykeresés ambivalens térben, 2016. / olaj,
XIX. Téli Tárlat lista (kiállítók névsora, műcímek) Bacskainé Oláh Klára (1935) Miskolc, Patak u. 10. Összeomlás 2007 akvarell, diópác 53x22 cm Balogh Géza (1946) Nyíregyháza, Selyem u. 30. Halmaz I. 2002
RészletesebbenM Ű L A P ANG 001. Szerző: Buhály József. Cím: Méhész csendélet. Technika, anyag: Olaj, farost. Méret: 61 x 78 cm. Jelölés: J. j. l.
ANG 001 Buhály József Méhész csendélet Olaj, farost 61 x 78 cm 120 000, HUF ANG 002 Papp Gábor Holdas este Olaj, farost 70 x 85 cm J. b. l. 140 000, HUF ANG 003 Baticz Levente Csendélet napraforgóval Olaj,
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTÁRS GRAFIKA
Részletesebben6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK
6. Kortárs Aukció LEÜTÉSI EREDMÉNYEK Katalógus sorszáma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Tétel megnevezés Kikiáltási ár Leütési ár ef Zámbó István (Salgótarján, 1950 - ) Szentendrén
RészletesebbenTÁMOGATÁS ELSZÁMOLÁSA FELHASZNÁLÁSI BESZÁMOLÓ
TÁMOGATÁS ELSZÁMOLÁSA FELHASZNÁLÁSI BESZÁMOLÓ Támogató: Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata Támogatási rendelet száma: 2/2008. (II.20.) Azonosító: S/08-01187, 01188 Támogatott: Székesfehérvári
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva, akril, jjl méretek: 30 x 20 cm kikiáltási ár: 90.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 8. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00 146/1. Aknay János (1949) Emlék, 2007 technika: vászon kasírozva,
Részletesebben72/9. Olvashatatlan szignó Nõi portré technika: papír, akvarell méretek: 19 x 15 cm kikiáltási ár: 3.500 Ft leütési ár: 7.500 Ft
RészletesebbenMûvészet/Természet/Védelem
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 67/6. Dési Huber István ( ) Falurészlet technika: rézkarc méretek: 11,5 x 15 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 6.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 26/1. Ismeretlen XIX.sz.-i naív mûvész
Részletesebbenbemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest 2015 november
bemutatja Hegedüs Endre festőművész kamaratárlatát Budapest Virágzó sövény olaj, farost; 120x100 cm A világ végén olaj, farost; 80x100 cm Fiatal bükkös olaj, farost; 120x100 cm Fehér tündérrózsák olaj,
RészletesebbenDOMANOVSZY ENDRE ( )
DOMANOVSZKY ENDRE DOMANOVSZY ENDRE (1907 1974) 1937: Diplome d'honneur, Párizsi Világkiállítás, kétszeres Kossuth-díjas, Munkácsy-díjas, Érdemes és Kiváló mûvész, a Magyar Képzômûvészeti Fôiskola volt
RészletesebbenBAJKÓ DÁNIEL és KOVÁCS KITTI festõmûvészek
A Tessedik Sámuel Alapítvány tisztelettel meghívja Önt, családját és barátait 2014. október 19-én (vasárnap) 16 órára BAJKÓ DÁNIEL és KOVÁCS KITTI festõmûvészek CSAK AMI LESZ, AZ A VIRÁG... címmel rendezett
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 35/1. Ismeretlen alkotó, XVIII.sz., Puttó sérült, hiányos technika: fa méretek: 80 cm kikiáltási ár: 15.000 Ft leütési ár: 65.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 35/1. Ismeretlen alkotó, XVIII.sz., Puttó
RészletesebbenBaranya 25-50-75-100 kerékpáros túra. Négy Évszak Futás (tavasz) Négy Évszak Futás (nyár) 2012 másodperces. DÖKE 25-50-75 kerékpáro s túra
Tó- s - Ádám Kriszt nincs nincs Ambrus Norbert X nincs nincs Asszonyi Veronika X X nincs nincs Balla Antal nincs nincs Balogh Bettina X X X X X X X X X ezüst arany Balogh János X X nincs nincs Balogh Judit
RészletesebbenÚJ KARÁCSONYI TÁRLAT SZOMBATHELYI KÉPTÁR 2009. NOVEMBER 26. DECEMBER 20. Tisztelt Látogatók!
ÚJ KARÁCSONYI TÁRLAT SZOMBATHELYI KÉPTÁR 2009. NOVEMBER 26. DECEMBER 20. Tisztelt Látogatók! A vásárlás lehetőségéről bővebb információt a megadott elérhetőségeken és a Szombathelyi Képtárban (T.: 94/508
Részletesebben1. Az idő és a kereszt 80x70 cm; tempera, olaj, farost
1. Az idő és a kereszt 80x70 cm; 2. A város 85x100 cm; 3. Sötét víz 110x80 cm 4. Világítótorony 70x50 cm; 5. Veranda télen 120x90 cm; 6. Hó és köd 80x100 cm; 7. Védett öböl 80x90 cm; 8. Ódon házak 90x80
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 56/4. Fraenkel szignóval Csipkebogyók technika: papír, akvarell méretek: 26,8 x 36,8 cm kikiáltási ár: Ft leütési ár: 4.
RészletesebbenKovács Tamás Vilmos festőművész T é r című kiállítását
bemutatja T é r című kiállítását Budapest 2017. szeptember 22. 1. A szobában 61x64 olaj, faragot hársfa 2. A szenátusban 60x80 olaj, farost 3. Árnyékban 70x90 olaj, farost 4. A szónok 40x50 vegyes technika,
RészletesebbenZsirai Műhely Prospektus
Zsirai Műhely Prospektus Európa a miénk is! Csikós László akril, papír Ár: 8.000,- (R) Nekünk a tegnap nem elég! Csikós László vegyes, papír Ár: 8.000,- (R) Mózes vegyes, farost Ár: 8.000,- (R) Mama meséi
RészletesebbenA PTE Művészeti Kar Kari Tanács évi határozatai
A PTE Művészeti Kar Kari Tanács 2019. évi határozatai 1/2019.sz. (2019.01.15.) KT határozat: A PTE MK Kari Tanácsa titkos szavazással az alábbiak szerint támogatja a Művészeti Kar által delegált oktatókat
RészletesebbenGrafikai Szemle I. Székelyföldi Grafikai Biennále
Grafikai Szemle I. Székelyföldi Grafikai Biennále Kiírás és jelentkezési lap Hargita, Kovászna és Maros Megye Tanácsa, Hargita Megye Tanácsának Gyergyószárhegyi Kulturális és Művészeti Központja és a Művelődési
RészletesebbenKORTÁRS KÖLTÉSZET KORTARS GRAFIKA 7. ORSZÁGOS BIENNÁLÉ
RészletesebbenA PTE ÁOK ÉS GYTK DÍJAZOTT TDK ELŐADÁSAI XXXIV. ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIA DEBRECEN ÁPRILIS
A PTE ÁOK ÉS GYTK DÍJAZOTT TDK ELŐADÁSAI XXXIV. ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIA DEBRECEN 2019. ÁPRILIS 23-26. I. DÍJ Debreceni Dorottya Pécsi Tudományegyetem, Szívgyógyászati Klinika Témavezetők:
RészletesebbenNõi portré, 1927 technika: papír, akvarell méretek: 37 x 24,5 cm kikiáltási ár: 8.000 Ft leütési ár: 8.000 Ft
RészletesebbenMusée d Art Moderne. Joseph Kadar artiste peintre. Paris. Nemzetközi Modern Múzeum. Hajdúszoboszló (Hongrie)
Joseph Kadar artiste peintre Paris 2013 2014 Nemzetközi Modern Múzeum Hajdúszoboszló (Hongrie) Musée d Art Moderne Erőegyensúly 2 Erőegyensúly Térgrafika (Erőegyensúly) 100x80 cm (toile) 3 Térgeometria
Részletesebben2008/1. Találkozások. A kiállítást dr. Schneider Márta kulturális szakállamtitkár nyitotta meg.
Nápolytól délre 2008. január 21-én nyílt meg Nicola Giuseppe Smerilli fotókiállítása Nápolytól délre címmel. A fotókat Olaszország legdélibb részének tájai, illetve Dante Marianacci Odüsszeusz a szélben
RészletesebbenMI IS NYARALUNK! tábora javára
25 éves Harmadik jótékonysági kortárs művészeti aukció a Transzplantációs Alapítvány MI IS NYARALUNK! tábora javára A kiállítás megtekinthető: 2018. május 14 24-ig Helyszín: SCH-Galéria, 1065 Budapest,
Részletesebbenbemutatja Sáfár Pál festőművész kamaratárlatát Budapest 2013 március
bemutatja Sáfár Pál festőművész kamaratárlatát Budapest olajfestmények Erdei út 70x50 cm, olaj, vászon Nytsz:10333 Zempléni táj 60x80 cm; olaj, vászon Nytsz:10334 Egy este Szentendrén 55x80 cm; olaj, vászon
RészletesebbenFekete Sólyom-Acéllövedék gyorspont minősítő verseny
Kiskaliberű pisztoly 1 Orbán Zsolt 1380 Technikai Sportok Egyesülete 169 2x13,7x12,3x11 2 Székes Endre 2292 Celeritas Lővészegyesület 169 1x13,7x12,3x11 3 Nagy Lajos 1374 Villanás SE 168 4 Dr. Juhász Péter
RészletesebbenMAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ
MAKÓ VÁROS POLGÁRMESTERÉTŐL FROM THE MAYOR OF MAKÓ Ikt.sz.: 1/327-1/2011/I. Üi.: Dénesné Szűcs Henrietta/Karsai Ildikó Makó Város Önkormányzati Képviselő-testülete MAKÓ TÁJÉKOZTATÓ Tárgy: IV. Natura Marosmenti
Részletesebben69/12. Rokokó hölgy technika: porcelán méretek: 6,5 cm kikiáltási ár: 1.000 Ft leütési ár: 3.000 Ft
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 69/1. Deim Pál (1932) Korzó, 2011. technika:
RészletesebbenAukciós Katalógus. 1. Szabó Cseke Mózes. Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray Kikiáltási ár: 30.000,- 2. Bódis Barnabás
Aukciós Katalógus 1. Szabó Cseke Mózes Éden (2011) 30x25 cm, vászon, spray 2. Bódis Barnabás No One (2008) 100x93cm, kollázs, újságpapír, olaj, vászon Kikiáltási ár: 100.000,- 3-4. Riez József Velence
RészletesebbenVárosi Művészeti Múzeum Váczy Péter Gyűjtemény Cziráki Terem Győr. Elektrográfiák és síkplasztikák. K o p p á n y
Városi Művészeti Múzeum Váczy Péter Gyűjtemény Cziráki Terem Győr Elektrográfiák és síkplasztikák K o p p á n y 2007 A borítón az Időgép című elektrogáfia látható. Hungary 1956 Koppány Attila festőművész
RészletesebbenGábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK. AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi ARTÉZI
Gábos József Géczi János Lakner Zsuzsa Láng Eszter Mózes Katalin Torma László Zsubori Ervin KOINCIDENCIÁK ARTÉZI AZ ArnoLfini-Kör MűvésZEi K O I N C I D E N C I Á K Az Arnolfini-Kör művészeiből Megnyitja
Részletesebben2012. Augusztus 10. FŐSÁTOR: KIKÖTŐPLACC: P R O G R A M O K. ( Akasztó dombi - Piac tér / Parkoló)
P R O G R A M O K 2012. Augusztus 10. FŐSÁTOR: ( Akasztó dombi - Piac tér / Parkoló) 17.00 Sajtótájékoztató 18.00 Tárlatvezetés a fősátorban 19.00 Ünnepélyes megnyitó Trailer Galéria performance 20.00
RészletesebbenÓDOR TÜNDE PORTFÓLIÓ
ÓDOR TÜNDE PORTFÓLIÓ Ódor Tünde Enéh (született: Nyitrai Tünde) festőművész és grafikus 1968. december 12-én született Budapesten. Hamar megmutatkoztak képzőművészeti adottságai, pedagógusai felfigyeltek
RészletesebbenPrimavera BalatonMan Kenese 2019 Kategóriás Eredmények
18-24 Férfi AG 1 315 HEIMBERGER DÁVID 2000 HUN 0:14:09 02:32 2:59:55 02:59 2:17:19 5:36:51 18-24 Nő AG 1 219 BARTUCZ LUCA 1995 HUN 0:16:25 05:23 3:30:39 03:16 3:18:37 7:14:19 25-29 Férfi AG 1 242 CSIKÓS
Részletesebbenbemutatja Tenk László festőművész Cseresznye és barack című kiállítását Budapest 2018 január - február
bemutatja festőművész Cseresznye és barack című kiállítását Budapest 2018 január - február Cseresznye és barack 1. Korfu, öböl, reklám... 90x120 cm 2. Téli este 80x123 cm 3. Falusi hófoltos 80x110 cm 4.
RészletesebbenKÁDÁR KATALIN PARTOK ÉS KVÁZI PARTOK
KÁDÁR KATALIN PARTOK ÉS KVÁZI PARTOK EsŐMOSTA SZIGETEM TUS, 73 x 55 cm, 2006. CÍMLAP: PETRCANE/IX., 150 x 100 cm, 2008. HÁTLAP: PETRCANE/x., 150 x 100 cm, 2008. Kádár Katalin Lakás és műterem: H-1021 Budapest,
Részletesebben2014. szeptember 9 30.
ARS SACRA Kiállítás az Ars Sacra Fesztivál rendezvényéhez kapcsolódóan Fényt hozzon... III.* Megnyitó: 2014. szeptember 9., kedd, 18 óra Megnyitja: Novotny Tihamér művészettörténész Előadás: Kercza Asztrik
RészletesebbenMŰGYŰJTŐK HÁZA. 48/2. Falikép,dombormû: Fohászkodó férfi technika: préselt lemez méretek: 28 x 34 cm kikiáltási ár: 2.500 Ft leütési ár: 2.
1023 BUDAPEST, ZSIGMOND TÉR 13. MŰGYŰJTŐK HÁZA TEL.: +36 1 800 8123, +36 30 270 5021 EMAIL: INFO@MUGYUJTOKHAZA.HU NYITVATARTÁS: H-P: 11.00-19.00, SZO.: 9.00-14.00 48/1. Vígh Tamás szobrász (1926-2010)
RészletesebbenVölgyi Skonda Gyűjtemény
5S Í K Völgyi Skonda Gyűjtemény Fogadják szeretettel a kiállításunkat! Skonda Mária és Völgyi Miklós MŰGYŰJTÉS, MECENATÚRA a Völgyi - Skonda Kortárs Gyűjteményben Vácott születtem és egész életemben gyűjtöttem.
RészletesebbenREÖK PALOTA. 6720 Tisza Lajos krt. 56. Nyitva 10 és 18 óra között, hétfőn zárva INTONÁCIÓ 2011 KORTÁRS FESTÉSZETI KIÁLLÍTÁS
REÖK PALOTA 6720 Tisza Lajos krt. 56. Nyitva 10 és 18 óra között, hétfőn zárva INTONÁCIÓ 2011 KORTÁRS FESTÉSZETI KIÁLLÍTÁS MAGYAR KÉPZŐMŰVÉSZEK ÉS IPARMŰVÉSZEK SZÖVETSÉGE 2011. november 19 2012. január
RészletesebbenMŰTÁRGYJEGYZÉK. Jótékonysági Aukció. 9. Debreceni
9. Debreceni Jótékonysági Aukció MŰTÁRGYJEGYZÉK a Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség Nyitott Ajtó Otthona, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány Székelyhídi Gyermekotthona és Bukta Luca súlyosan beteg
Részletesebben01:20: MACSEK Zoltán :20: BOKOR Attila :20: RÁKSI Mihály 1980
Sólyom Team SE 11:53:58.867 1 1 3 1009 HORVÁTH Ákos 1975 01:20:30.633 2 9 1015 MACSEK Zoltán 1974 01:20:32.640 3 10 1008 BOKOR Attila 1982 01:20:32.693 4 49 1016 RÁKSI Mihály 1980 01:28:53.583 5 67 1014
RészletesebbenVAMART & DESIGN GALÉRIA
VAMART & DESIGN GALÉRIA 1056 Budapest, Váci utca 62 64. KOPPÁNY ATTILA F E S T Ő M Ű V É S Z K I Á L L Í T Á S A 2009. április 9 május 7. Homokóra (akril, vászon) 120 x 100 cm, 2008. A borítón: Hommage
Részletesebben2016. január 7 január 28.
MAGYAR KÁRPITMŰVÉSZEK EGYESÜLETE Művészeti csoportok kiállításai SZÖVÖTT SZÖVEGEK, SZÖVEGSZÖVETEK - gobelinek Megnyitó: 2016. január 21., csütörtök, 18 óra, a Magyar Kultúra Napja előestéjén Megnyitja:
RészletesebbenSÁRVÁR VÁROS RENDEZVÉNYNAPTÁRA PROGRAM CALENDAR MÁRCIUS MÁJUS
SÁRVÁR VÁROS RENDEZVÉNYNAPTÁRA PROGRAM CALENDAR 2016. NÁDASDY-VÁR Sárvár, 9600 Várkerület 1. Művelődési központ részleg: 95/320-063 http://lathatatlansarvar.hu Könyvtár részleg: 95/320-122 http://sarvari-konyvtar.hu
RészletesebbenBULLA MÁRTA iparművész Elérhetőség: Tel: 30/
BULLA MÁRTA iparművész Elérhetőség: Tel: 30/268-4270 bullamarta@gmail.com www.bullamarta.hu Alkotómunkámat meghatározza a különböző anyagokkal történő kísérletezés: két, egymással ellentétes anyag egymásra
RészletesebbenVIZUÁLIS MEDIÁTOR, ISKOLAI DESIGNER
Szent István Egyetem Alkalmazott Bölcsészeti Kar, Jászberény AKKREDITÁLT, ÚJ DIPLOMÁT ADÓ KÉPZÉSEK! Szakirányú továbbképzések diplomával rendelkezők számára VIZUÁLIS MEDIÁTOR, ISKOLAI DESIGNER A képzés
Részletesebben. NAPIREND Ügyiratszám: 1/641/2008. ELŐTERJESZTÉS. a Képviselő-testület november 20-i nyilvános ülésére
. NAPIREND Ügyiratszám: 1/641/2008. ELŐTERJESZTÉS a Képviselő-testület 2008. november 20-i nyilvános ülésére Tárgy: Előterjesztő: Előkészítette: Tájékoztató a Wass Albert bronz mellszobrának felállításáról,